PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

milla.online
30-07-2011, 20:58
بچه ها منم کارم تعمیر و موبایل و سخت افزار کامپیوتره.... یعنی الکتریک بزنم؟؟؟؟؟ علاقه هم دارم.... مهندسی سخت افزار چی؟؟؟ اصلا تو ایران بازار کار خوبی داره؟؟؟یا باید دنبال خود اشتغالی باشی؟؟؟

fmpr
30-07-2011, 21:24
سلام

پيش بيني كانون هم اومد!!

لينك PDF

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعضي از عكساش!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو انسانیش شک دارم من :دی

دارید منم شک میندازیدا ... برم it یا نه ...

fmps
30-07-2011, 21:32
بچه هت مگه فردا نتایج میاد؟؟؟؟؟

MrGee
30-07-2011, 21:34
مهندسی سخت افزار چی؟؟؟

الکترونیک بازم بازار کار داره ولی سخت افزار رو فکر نمی کنم

Samba
30-07-2011, 21:34

به احتمال زياد بياد!!!

farhad1122
30-07-2011, 21:36
قبلا هم گفتم اول باید اسامی رتبه های برتر رو اعلام کنن بعدا یکی دو روز بعدش نتیجه ها میاد. رتبه های برتر کنکور که سنجش اعلام میکنه نه کانون... بعدش هم تا وقتی تو اخبار چیزی نگن امکان نداره نتیجه ها بیاد و من امروز اخبار گوش کردم از همه چی شنیدم به جز کنکور سراسری... همچنان باید چشم رو هم بذاریم و دندون رو جگر بذاریم و دندان به دندان بسائیم و سماغ بمکیم و شکممون رو صابون بزنیم و از این حرفا...:41::31:

fmps
30-07-2011, 21:38
قبلا هم گفتم اول باید اسامی رتبه های برتر رو اعلام کنن بعدا یکی دو روز بعدش نتیجه ها میاد. رتبه های برتر کنکور که سنجش اعلام میکنه نه کانون... بعدش هم تا وقتی تو اخبار چیزی نگن امکان نداره نتیجه ها بیاد و من امروز اخبار گوش کردم از همه چی شنیدم به جز کنکور سراسری... همچنان باید چشم رو هم بذاریم و دندون رو جگر بذاریم و دندان به دندان بسائیم و سماغ بمکیم و شکممون رو صابون بزنیم و از این حرفا...:41::31:
اخبار ساعت 10 رو هم دیدید(نیم ساعت پیش).میگن تو اون گفته فردا میاد؟

Samba
30-07-2011, 21:41
اخبار ساعت 10 رو هم دیدید(نیم ساعت پیش).میگن تو اون گفته فردا میاد؟

من يه چيزايي شنيدم ولي انگاري كنكور خودمون نبوده !!!

saho69
30-07-2011, 21:42
تو انسانیش شک دارم من :دی

دارید منم شک میندازیدا ... برم it یا نه ...

به نظر من برو
:31:

avator20002000
30-07-2011, 21:46
اخبار نتایج اومدن رو از اینجا پیگیری کنید سریع می گن
پارسالم من از این دیدم زود اعلام کردن:
mga.ir

saho69
30-07-2011, 21:47
من يه چيزايي شنيدم ولي انگاري كنكور خودمون نبوده !!!

خودشون که گفتن 12یا 13 :27:
احتمالا عصر روز 11 بیاد
2روز بیشتر نمونده:31:

avator20002000
30-07-2011, 21:49
پاسخنامه ها خیلی وقته تصیح شده منتظر تاثیر سوابق تحصیلی هستن

fmpr
30-07-2011, 21:52
به نظر من برو
:31:

چرا؟!:دی

از چه لحاظ ؟! :دی

MrGee
30-07-2011, 21:53
پس بریم سنجش رفلش بزنیم؟

gozine2
30-07-2011, 21:54
سلام

پيش بيني كانون هم اومد!!

لينك PDF

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعضي از عكساش!!

مطمئنید؟اخه قیافه هاشون یه خورده....!:16::16::16::16::16::16::16::16:
سنجش نگفته کی نفرات برترو می گن؟

avator20002000
30-07-2011, 21:57

اگه سراسری ای تی قبول شید خیلی خوبه چون تعداد قبولشم کمه

پس بریم سنجش رفلش بزنیم؟
نه هنوز

مطمئنید؟اخه قیافه هاشون یه خورده....!:16::16::16::16::16::16::16::16:
سنجش نگفته کی نفرات برترو می گن؟
اره!میرن دانشگاه سال اول به بعد تکامل می یابن!:31:
نه گفته 10 تا 13 جوابا میاد احتمالا 11 میاد
تو سایت mga.ir اخبارش میاد

MrGee
30-07-2011, 21:58

کسانی که حساس هستند برن ثبت نام کنند :دی

nafas
30-07-2011, 21:58
پس بریم سنجش رفلش بزنیم؟

نه آقا راحت باش فعلا خبری نیست :31:

خودشون که گفتن 12یا 13 :27:
احتمالا عصر روز 11 بیاد
2روز بیشتر نمونده:31:

2 روزم خوبه باز !
فردا بیات سکته رو زدم :13:پارسال میفهمیدم گند زدم بازش کردم راحت ولی امسال یه طوریم اصلا نمیفهمم چه کردم ! حتی درصد ها رو چک نکردم
زندگیه ؟

آقا رفتم تقویم نگاه کردم امروز 8 امه
چرا ادمو میترسونین :دی ادم سکته میزنه :دی
اقا 3 روزی وقت هست شاد باشید :دی

avator20002000
30-07-2011, 22:02

کسانی که حساس هستند برن ثبت نام کنند :دی

چه خبره؟4 تومن می گیره یه اس ام اس کنه!:31:
یه کارت شارژ ایران سیل برام بفرستین من خودم برا تک تکتون اس ام اس میکنم!:27:

نه آقا راحت باش فعلا خبری نیست :31:

2 روزم خوبه باز !
فردا بیات سکته رو زدم :13:پارسال میفهمیدم گند زدم بازش کردم راحت ولی امسال یه طوریم اصلا نمیفهمم چه کردم ! حتی درصد ها رو چک نکردم
زندگیه ؟
من پارسال خراب کرده بودم داشتم سکته می کردم امسال دیگه مرگم قطعیه پس!:31:
سعی کنید اولش زود برید 1 ساعت بعد جواب اومدنا سرورشون می پوکه
تازه به یاد دوستان ... هم باشید که می خوان جواباتونو ببینن براتون انتخاب رشته .. بکنن!

fmpr
30-07-2011, 22:02
اگه سراسری ای تی قبول شید خیلی خوبه چون تعداد قبولشم کمه

من بیشتر بخاطر بازار کار میرم و چون پشتوانه ی خوبی واسه ای تی دارم ... البته علاقه هم دارم ... فردا پس فردا معلوم میشه چیکاره ایم دیگه :46:

avator20002000
30-07-2011, 22:08
من بیشتر بخاطر بازار کار میرم و چون پشتوانه ی خوبی واسه ای تی دارم ... البته علاقه هم دارم ... فردا پس فردا معلوم میشه چیکاره ایم دیگه :46:
کاش منم امسال ریاضی شرکت می کردم مثل پارسال.رفتم دیدم برای ازمایشگاه هم باید رفت طرح 2 سال خورد تو ذوقم اخه من ای تی اراک رو به خاطر اینکه شهرستان نرم ولش کردم حالا 4 سال دیگه پرتم می کنن یه جای بدتر عجب شانسی دارما!

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

خبرهای دقیقه به دقیقه:

mga.ir/portal

milla.online
30-07-2011, 22:08
دوستان پارسال بوشهر بومی یه دونه it تهران داشت.. کسی خبر نداره با چه رتبه ای آوردنش؟؟؟؟تو کانون که نزده..:41:

avator20002000
30-07-2011, 22:10
دوستان پارسال بوشهر بومی یه دونه it تهران داشت.. کسی خبر نداره با چه رتبه ای آوردنش؟؟؟؟تو کانون که نزده..:41:
کانون فقط جاهایی که قبولی داده رو می زنه.حتما طرف گزینه 2 می رفته نزدنش تو کانون

milla.online
30-07-2011, 22:14
نه آخه هیچ کدوم از قبولیای بومی رو نزاشته... مال بوشهر رو می گم..خیلی از دوستام پارسال کانونی بودن و با بومی رفتن..اما اسمشون نیست

saeedkhaledian
30-07-2011, 22:16
کارنامه های پارسال هنر رو کسی سراغ نداره ؟؟؟
جواب کی میاد ؟ دهم ؟

avator20002000
30-07-2011, 22:20
کارنامه های پارسال هنر رو کسی سراغ نداره ؟؟؟
جواب کی میاد ؟ دهم ؟
کنکور هنر رو اینجا پیگیری کنی بهتر زودتر جواب می گیری:

نه هتنوز معلوم نکردن دقیق بین 10 تا 13 میاد

saeedkhaledian
کانون فقط جاهایی که قبولی داده رو می زنه.حتما طرف گزینه 2 می رفته نزدنش تو کانون

این عکسه تو زیر نوشته هات تابلوی گرونیکای پیکاسو نیست؟
امسال هنر ازاد ازش سوال اومده بود

fmps
نه آخه هیچ کدوم از قبولیای بومی رو نزاشته... مال بوشهر رو می گم..خیلی از دوستام پارسال کانونی بودن و با بومی رفتن..اما اسمشون نیست
پس یعنی اونایی که گذاشته بومی نیستن؟
اونوقت ایول داره ها:8:

nafas
30-07-2011, 22:23
بومی منظورت منطقه محرومه ؟!

avator20002000
30-07-2011, 22:23
این عکسه تو زیر نوشته هات تابلوی گرونیکای پیکاسو نیست؟
امسال هنر ازاد ازش سوال اومده بود
اره خودشه فقط تیکه بالاشه نمی تونستم کاملشو بزارم
متاسفانه من امسال هنر شرکت نکردم.راستی امسال تخصصی ها رو اسون گرفتن ازتون؟یا سخت ترش کردن؟

milla.online
30-07-2011, 22:25
پس یعنی اونایی که گذاشته بومی نیستن؟
اونوقت ایول داره ها:8:

منظور من بومی مناطق محرومه... چند رشته شهر خاص واسه هر استان محروم....که مال بوشهر همش تهرانو بوشهر و سمنانه...

fmps
30-07-2011, 22:27
الان به نظرتون احتمال داره فردا نتایج رو بدن؟

avator20002000
30-07-2011, 22:28
کسی ترازای اخرین قبولی ازادو داره ماله پارسال یا پیارسال؟

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

الان به نظرتون احتمال داره فردا نتایج رو بدن؟
نه برای فردا زوده هنوز

saho69
30-07-2011, 22:33

بزار رتبت بیاد اونوقت حسابی کمکت میکنم:31:
خودم یپا مشاور انتخاب رشتم..:27:
خودم دارم
ITمیخونم دانشگاه بیرجند ...رشتش برای من که خیلی جذابه وقتی هم یچیز جذاب بشه اسون میشه
اگه مشاور خاستی درخدمتم
:5:

milla.online
30-07-2011, 22:51
بومی منظورت منطقه محرومه ؟!

اره عزیزم... بومی مناطق محروم...

saeedkhaledian
30-07-2011, 23:23
اره خودشه فقط تیکه بالاشه نمی تونستم کاملشو بزارم
متاسفانه من امسال هنر شرکت نکردم.راستی امسال تخصصی ها رو اسون گرفتن ازتون؟یا سخت ترش کردن؟

اره خیلی راحتر شده بود ولی سوالای خوبی بودن یعنی استاندارد بودن نه مثل ازاد که چرت و پرت بدن
تا پارسال من هیچی از هنر نمی دونستم ولی الان اندازه یه کارشناس حالیم میشه.هرکی بخواد می تونه خیلی راحت یه رشته متمرکز دانشگاه تهران رو بیاره.هنر خیلی راحته

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

من اولا یعنی قبل کنکور هروقت اسم بومی رو میشنیدم یاد ادمای تو افریقا که نیزه و این چیزا دارن می افتادم.بعد فهمیدم خودم بومی تهرانم
هر هر کر کر

milla.online
30-07-2011, 23:32
آره اینم یکم ضایس که یه رتبه پرت بری تو یه رشته ای که همه اونجا 3 رقمین.... همه به عنوان جزامی شاید نگات کنن....یا به عنوان بچه سهمیه ای... البته فکر نکنم این جوری ها هم باشه......:8:

avator20002000
30-07-2011, 23:39
آره اینم یکم ضایس که یه رتبه پرت بری تو یه رشته ای که همه اونجا 3 رقمین.... همه به عنوان جزامی شاید نگات کنن....یا به عنوان بچه سهمیه ای... البته فکر نکنم این جوری ها هم باشه......:8:

توی دانشگاه های تهران ازاین موردا پر هستن.کسی صداشو در نمیاره عموما.تو یه سری موقعیت ها خودشونو لو میدن.تو کارنامه سهمیه ای ها هم میزنن سهمیه چی داره.

milla.online
30-07-2011, 23:45
آره خواهر دوستم همیجوری رفت بعد کلی مسخرش کردن...اما الان تو دانشگاه نفر اول شده بدون کنکور ارشد قبول شد... فکر کنم اعضا مصنوعی بود رشتش... یعنی رتبه هیچ ربطی نداره به درس خوندن تو دانشگاه...

ahmad72
30-07-2011, 23:51
ماشالا سرعت!
یه نگاه بندازین ببینین چقدر جلو اومدین ...

امروز عصر توی شهرمون یه همایش بود،واسه معرفی رشته ها .
زور دلتون :دی

نظرم نسبت به نفت مساعدتر شد ...

پیدا نشد مهندس راه آهن؟

milla.online
31-07-2011, 00:06
من اینقد از این رشته به اون رشته میپرم فکر کنم تهش به مامایی ختم بشه... :دی
ولی خداییش انتخاب هم خیلی سخته... یه مقداریشو بدیم به دست تقدیر هم خوبه...

ahmad72
31-07-2011, 00:25
من اینقد از این رشته به اون رشته میپرم فکر کنم تهش به مامایی ختم بشه...
ممکنه ! :دی

ولی من از این میترسم که رشته یا دانشگاه خوبی وجود داشته باشه و از چشممون پنهون بمونه.
مثل دانشگاه بابل و رشته ی مهندسی راه آهن که خوب بودنش به گوش میرسه ولی کسی نیست که دقیق بیاد تکلیف مشخص کنه ...

saho69
31-07-2011, 00:38
آره خواهر دوستم همیجوری رفت بعد کلی مسخرش کردن...اما الان تو دانشگاه نفر اول شده بدون کنکور ارشد قبول شد... فکر کنم اعضا مصنوعی بود رشتش... یعنی رتبه هیچ ربطی نداره به درس خوندن تو دانشگاه...
موافقم :11:

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

ماشالا سرعت!
یه نگاه بندازین ببینین چقدر جلو اومدین ...

امروز عصر توی شهرمون یه همایش بود،واسه معرفی رشته ها .
زور دلتون :دی

نظرم نسبت به نفت مساعدتر شد ...

پیدا نشد مهندس راه آهن؟
دوست عزیز بزار رتبت بیاد..کمکت میکنم بری راه اهن یانه!!!
:5:

milla.online
31-07-2011, 00:41
آره من دانشگاه بابل رو تو اولویت هام میزارم با این که چند هزار کیلومتری فاصله دارم ازش... راه آهن هم خودم میرم تحقیق می کنم از بچه ها

mohmrg
31-07-2011, 01:27
فردا شب همین موقع رفرش رو به صورت شیفتی اغاز میکنیم :دی

ساعت 2:30 شب

doost4
31-07-2011, 04:01
ماشالله سرعت ! :31:

خوشم میاد سوالات سوالای من هم هست!:20:

جدی؟شما آشنایی باهاش؟
اگه کسی اطلاعات دقیق از این رشته ی راه آهن داره بیاد بگه،شاید به درد بخور بود ...

آره ببین یکی از دوستام فارغ التحصیل این رشتس . یه مدتی واسه قطار شهری شیراز کار میکرد اما به علت اختصاص نیافتن بودجه 9 ماه حقوق نگرفت آخرشم بیکار شد رفت اصفهان واسه کار . نمیگم کار نیست اما کارش یه جورایی منحصر به فرده . تنوع کاری نداره . یعنی شما مجبورید یه جای به خصوص کار کنید و هر بلایی که خواستن سرتون در بیارن . به عنوان مثال مهندسی نفت با وجود اینکه شما نتونستین به پالایشگاههای نفت یا پارس جنوبی راه پیدا کنید اما در نقش یک مهندس شیمی میتونید هرجا که خواستین کار کنید . راه آهن این انعطاف رو نداره . امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشین . :20:

من هم شنیدم "بابل" دانشگاه خوبی داره.اگه اطلاعات تکمیلی بدین ممنون میشم ...
آره هم دانشگاش خوبه هم استاداش سخت گیر نیستن . اما بچه هاش به شدت پرکارن . شهرش هم که من شخصا حال میکنم باهاش . 2 تا از دوستام اونجا درس میخونن مردم خوبیم داره .

این پسته که دادم یه جوریه!:دی

چه جوریه ؟ :31:

doost4
31-07-2011, 04:12
اينكه تا بوشهر فاصله داره درسته..... اما خب اگه يه رفيق توپ هم اونجا داشته باشي خوبه...در ضمن من مشكلي بابت دوري از خونه و.. ندارم... همين الانشم مجردي زندگي مي كنم يه جورايي...:20:..يعني سالي يه بار هم نرم خونه مشكلي ندارم...
بعدشم راه اهن فكر كنم بهتر از معدن و نساجي باشه... بهرحال علم و صنعت تنها دانشكده راه آهن تو خاورميانه رو داره... تو ارشد هم گرايشاي خوبي داره... تو هر جاي دنيا هم كار واسش هست...فكر كنم گرايشي كه به مكانيك نزديك تره بهتر از بقيه باشه....
راستي من از بچه هاي شمالي پرسيدم مي گفتن بابلسر از بابل بهتره شهرش.. دانشگاهش هم همينجوريه؟؟؟؟

حرفتو قبول دارم منم خودم مثل تو بودم یعنی همین الانشم هستم . اما اگه تو اون پستم هم نیگا کنی گفتم تجربه به شدت اثبات شدس . گاهی لازم میشه که به سرعت برگردی خونه یا یه چیزی که یادت رفته رو از خونه با اتوبوس برات بفرستن . اتوبوس مستقیم فاکتور خیلی مهمیه به نظرم . ببین از کرج تا سمنان 2 ساعت راه بیشتر نیست اما یکی از دوستام به خاطر اینکه باید از کرج تا ترمیتال جنوبو میومد کلافه شد.

در مورد راه آهنم خب قطعا بهتره . اما صرف اینکه کمیابه امتیاز محسوب نمیشه. نساجیم کمه تو ایران. بهش فکر کن !

در مورد سوال بعدتم بگم که نه دانشگاهش بهتر نیست . دانشگاه نوشیروانی بابل به نظرم سطحش بالاتره از مازندران . دانشگاه مازندران یه جورایی شکلش شبیه دانشگاه هرمزگانه . ( نمیدونم بندر عباسو دیدی یا نه ) همون سقف شیروونی و ...
نظر منو بخوای میگم بابل شهرشم بهتره

doost4
31-07-2011, 04:18
بچه ها منم کارم تعمیر و موبایل و سخت افزار کامپیوتره.... یعنی الکتریک بزنم؟؟؟؟؟ علاقه هم دارم.... مهندسی سخت افزار چی؟؟؟ اصلا تو ایران بازار کار خوبی داره؟؟؟یا باید دنبال خود اشتغالی باشی؟؟؟

سخت افزار که معرکست . به نظرم از الکترونیک هم بهتره چون هم کامپیوتر و برنامه نویسی رو در حد اعلا یاد میگیری هم مدار رو در حد بسیار عالی . یعنی با یه تیر 2 نشون زدی هم مهندس کامپیوتری هم مهندس الکترونیک . من خودم وقتی سخت افزار قبول شدم توی تکمیل ظرفیت برق قدرت اراک هم قبول شدم اما این قدر علاقه پیدا کردم که ولش نکردم . در مورد کار هم بگم که تا دلت بخوات کار هست ! فراوون ! کار گیرت نیمد خودم میبرمت سر کار :31: یه سر به تاپیک آگهی های استخدامی بزن ببین چقد کار ریخته براش. همه جا واسه پشتیبانی سیستمشون مهندس سخت افزار میخوان. از بانک و اداره بگیر تا شرکتای بزرگ

avator20002000
31-07-2011, 05:58
ببینم اگه پارسال یه رشته ازادو قبول شده باشیم هنوز وقت هست برای ثبت نام دیگه?
این طرح گروه های پزشکی برای ازاد هم هست?

aazp
31-07-2011, 07:41
رشته ی اقتصاد بهتره یا مدیریت ؟بعد اقتصاد دانشگاه تهران یا علامه کدوم معتبر تره ؟ ایا علامه هم مثل دانشگاه تهران امکان داره که 2 رشته باهم خوند یا رشته رو عوض کرد ؟شرایطش چیه؟چون من رشته ام تجربی و با رتبه ای که تجربی می خواد این رشته ها رو برم ممتاز نمیشم اما مثلا میشه تو دانشگاه معدل بالا آورد چند ترم بعد رشته عوض کرد؟مثلا از اقتصاد به روانشناسی ؟

eshghe abi
31-07-2011, 07:45
مکانیک بابل حدودا چه رتبه ای میخواد؟:31:

alishadabmehr
31-07-2011, 08:21
رشته ی اقتصاد بهتره یا مدیریت ؟بعد اقتصاد دانشگاه تهران یا علامه کدوم معتبر تره ؟ ایا علامه هم مثل دانشگاه تهران امکان داره که 2 رشته باهم خوند یا رشته رو عوض کرد ؟شرایطش چیه؟چون من رشته ام تجربی و با رتبه ای که تجربی می خواد این رشته ها رو برم ممتاز نمیشم اما مثلا میشه تو دانشگاه معدل بالا آورد چند ترم بعد رشته عوض کرد؟مثلا از اقتصاد به روانشناسی ؟

جالبه من 89 اقتصاد صنعتي تهران مركز قبول شدم ولي نرفتم البته الان كه فكر مي كنم ميبينم اشتباه كردم چون اقتصاد از نظر درآمد فوق العادست فقط بايد تا دكترا بخوني يعني تو دانشگاه هاي آمريكا بيشترين درآمد واسه ي اقتصاددان هاست ولي با ليسانسش تو ايران كم كار هست ولي خوب تو بورس و جاهاي ديگه با ليسانس هم ميتوني سركار برين .مديريت هم بستگي داره كدوم گرايش بزني ولي با ليسانس اكثرشون درآمد بالايي نخواهيد داشت مثلا با ليسانس مديريت بازرگاني مي تونيد بازار ياب يه شركت شين ولي بنظرم از همه بهتر تو گرايش هاي مديريت مديريت صنعتي هست كه مشابه مهندسي صنايع هست و بازار كارش خيلي خيلي خوبه شخصا يكي رو ميشناسم با فوق ليسانس اين رشته ماهي 7 ميليون ميگيره...

saho69
31-07-2011, 08:34
سخت افزار که معرکست . به نظرم از الکترونیک هم بهتره چون هم کامپیوتر و برنامه نویسی رو در حد اعلا یاد میگیری هم مدار رو در حد بسیار عالی . یعنی با یه تیر 2 نشون زدی هم مهندس کامپیوتری هم مهندس الکترونیک . من خودم وقتی سخت افزار قبول شدم توی تکمیل ظرفیت برق قدرت اراک هم قبول شدم اما این قدر علاقه پیدا کردم که ولش نکردم . در مورد کار هم بگم که تا دلت بخوات کار هست ! فراوون ! کار گیرت نیمد خودم میبرمت سر کار :31: یه سر به تاپیک آگهی های استخدامی بزن ببین چقد کار ریخته براش. همه جا واسه پشتیبانی سیستمشون مهندس سخت افزار میخوان. از بانک و اداره بگیر تا شرکتای بزرگ

شرمنده ببخشید چط.ری تکمیل ظرفیت برق اراک قبول شدی اما نرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
اگه کسی تکمیل ظرفیت قبول بشه رشته قبلیش باطله وباس تورشته جدید درس بخونه

---------- Post added at 09:34 AM ---------- Previous post was at 09:31 AM ----------

3000-4000منطقه2

milla.online
31-07-2011, 09:16

ما یه غلطی کردیم گفتیم بابل...حالا همه میزنن...رقابت میره بالا شان قبولی میاد پایین...:31:

F A R I D
31-07-2011, 09:17
شخصا يكي رو ميشناسم با فوق ليسانس اين رشته ماهي 7 ميليون ميگيره... 7 تومن؟!!!!!!

بابا دکترای دندانپزشکی هم این درآمد رو نداره!!!!!
البته خدای نکرده نمیگم شما دروغ میگین ولی اتفاقا در هر رشته ای که شما نگاه کنید هم آدم موفق هست و هم ناموفق. تو همین رشته رشته مدریت صنعتی که میفرمایید من کسی رو سراغ ندارم ولی مطمئنم آدم هایی با همین مدرک فوق لیسانس هستن که که درآمدشون به زحمت 500 تومن در ماه میرسه. پس فکر نکیند اگر مثلا فلان رشته رو برید درآمدش خیلی زیاده.
هر رشته ای به نسبت میتونه درآمد بالا یا کم داشنته باشه.
اون آقایی هم که شما فرمودین مطمئنا خودش خیلی تلاش کرده یا کار و شغل خاصی داره و تقریبا بقیه فارغ التحصیلان این رشته از این قاعده مستثنی هستن.
خودم به شخصه دندان پزشک و داروساز در فامیلمون سراغ دارم که یکیشون درآمد خیلی زیادی داره و دیگری حتی به زحمت درآمدش به 1میلیون تومان هم میرسه.
پس فکر نکیند که بچه هایی که میرن رشته های پزشکی و دندان و داروسازی یا مثلا فلان مهندسی در فلان دانشگاه پرآوازه دیگه نونشون تو روغنه. اصلا اینجوری نیست. بزارید وقتی وارد دانشگاه شدید همه این چزیا خیلی زود دستتون میاد.

milla.online
31-07-2011, 09:21

جدا؟؟؟؟؟پس چرا همه بهش بد و بیراه میگن؟؟؟؟ من خودم الان روزی 2-3 تا سیستم میبندم تو شرکت....وکلا به سخت افزار وارد ترم تو کامپیوتر...تو موبایل به نرم افزار وارد ترم...رباتیک و برنامه نویسی هم در حد مسابقات کشوری کار کردم...با اینحال به معماری هم علاقه خاصی دارم ولی تا الان هیچ کار خاصی نکردم تو زمینش....

---------- Post added at 10:21 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

جالبه من 89 اقتصاد صنعتي تهران مركز قبول شدم ولي نرفتم البته الان كه فكر مي كنم ميبينم اشتباه كردم چون اقتصاد از نظر درآمد فوق العادست فقط بايد تا دكترا بخوني يعني تو دانشگاه هاي آمريكا بيشترين درآمد واسه ي اقتصاددان هاست ولي با ليسانسش تو ايران كم كار هست ولي خوب تو بورس و جاهاي ديگه با ليسانس هم ميتوني سركار برين .مديريت هم بستگي داره كدوم گرايش بزني ولي با ليسانس اكثرشون درآمد بالايي نخواهيد داشت مثلا با ليسانس مديريت بازرگاني مي تونيد بازار ياب يه شركت شين ولي بنظرم از همه بهتر تو گرايش هاي مديريت مديريت صنعتي هست كه مشابه مهندسي صنايع هست و بازار كارش خيلي خيلي خوبه شخصا يكي رو ميشناسم با فوق ليسانس اين رشته ماهي 7 ميليون ميگيره...

با هردوتا از این رشته ها می تونی تو ادارات و بخصوص بانک ها با داشتن لیسانس قبول بشی.... اما خب بازار کار مدیریت ها واسه کارشناسی بهتره...بازار کار اقتصاد برای ارشد به بالا...البته خیلی از رشته های دیگه هم میان و ارشد اقتصاد امتحان میدن...این یه مقدار رقابت رو برده بالا واسه کنکور ارشد اقتصاد...چون رشته نسبتا آسونیه...

F A R I D
31-07-2011, 09:23
یه نگاهی به همین رشته مهندسی شیمی که رشته خودم هست بکنید...
تا همین چند سال پیش حتی از مکانیک هم پرطرفدار تر بود.... ولی الان چی؟!!!
تا همین 3 4 سال گذشته شرکت نفت عسلویه و اینجور مناطق آماری خیلی بالایی در استخدام داشتن... دیگه چه برسته به فارغ التحصیلان خود رشته مهندسی شیمی...
طوری شده بود که اگر شما شب میخوابیدین و تصمیم میگرفتین که برید اونجا کار کنید فردا صبحش سر کار بودین.
حتی یادم میاد که آرایشگر سر کوچمون هم قصد رفتن به اونجا رو داشت که البته بخاطر دوری از فرزند و خانمش گفت پولش نمی ارزه برم.
به هر حال میخوام بگم مملکت ما حساب کتاب نداره. هر روز یه حرف و حدیثی هست و اصلا نمیشه روش حساب باز کرد. پس رشته ای رو برین که علاقه دارین و فقط به فکر پول نباشین.

vahid-p
31-07-2011, 11:02
الان داشتم یه چی لحیم می کردم بوی اون که در اومد یاد قدیما افتادم.راهنمایی که بودم عشق الکترونیک و برق بودم. هنوزم که هنوزه از بوش خیلی خوشم میاد. تاحالا حس کردید؟منظورم بوی قطعات الکترونیکیه!

آخ گفتی..
به خصوص وقتی روغن لحیم تو کار باشه ...
منم که یه چند وقتیه فقط قطعاتو رو برد بورد میزارم دلم واسه هویه تنگ شده..
حالا چرا راهنمایی؟یعنی الان به الکترونیک علاقه ای نداری؟!
منم همینطور. از دوره راهنمایی با این کیتا علاقه مند شدم و هنوز هم خیلی علاقه مندم. واقعا هر رشته ای برم، این جای خودش رو داره!
ولی خب بوی هویه کاری خب معلومه خوب نیست، ولی خوشه! . راستی گفتی روغن لحیم، من هیچ وقت از روغن لحیم استفاده نکردم، یا خودش داشته یا هم همینطوری اینقدر الکی میشد خودمم اعصابم خورد میشد.( ولی بازم از روغن لحیم خوشم نمیومد )
برد بورد هم واقعا چیز خوبیه. یکی دو ساله از برد بورد استفاده می کنم، واقعا کار رو راحت کرده. مخصوصا واسه کار میکروکنترلر.

راستی فکر نکنید اینا اسپم بود که نوشتما.نه، اهداف خوبی پشت این مطلب نهفتست. یکیش همین علاقه مند کردن شما. ( البته به ضرر خودم تموم میشه :27:)

smallfrank
31-07-2011, 11:32
ببخشید تا کی وقت داریم انتخاب رشته کنیم ؟ و نتایج کی میاد ؟

saho69
31-07-2011, 11:41
ببخشید تا کی وقت داریم انتخاب رشته کنیم ؟ و نتایج کی میاد ؟

اگه یازدهم نتایج بیاد
احتمالا نهایتا تا 19یا20مرداد وقت انتخاب رشته باشه

hp722
31-07-2011, 12:01
یه سوال فنی

میخواستم بدونم مثلا یکی رتبش میاد 90هزار و میخواد انتخاب رشته کنه میتونه دانشگاه تهران رو بزنه؟یا فقط نسبت به رتبه ای که میاره میتونه انتخاب رشته کنه؟یا هرچی میخواد میتونه انتخاب کنه؟

پس اگه اینجوری باشه دیگه فرقی بین کسی که رتبه مثلا 1000میاره با 90هزار هست؟

ahmad72
31-07-2011, 12:27
یه سوال فنی

میخواستم بدونم مثلا یکی رتبش میاد 90هزار و میخواد انتخاب رشته کنه میتونه دانشگاه تهران رو بزنه؟یا فقط نسبت به رتبه ای که میاره میتونه انتخاب رشته کنه؟یا هرچی میخواد میتونه انتخاب کنه؟

آره میتونه،تهران که هیچی،شما اصلا با 90000 بزن برق شریف!
ولی ...
ولی متوسفانه کسی که مثلا 1000 آورده مهندسی شیمی دانشگاه تهران میاره ولی اون 90000 نمیتونه بیاره،به فرض اینکه جفتشون شیمی تهران زده باشن ...

farhad1122
31-07-2011, 12:57
یه سوال فنی

البته باید مجاز به انتخاب رشته بشید که بتونید انتخاب رشته کنید مثلا پارسال فکر کنم تا رتبه 60000 مجاز به انتخاب رشته شده بودن و با رتبه 90000 نمیشه انتخاب رشته کرد!!! اما در مورد تهران زدن... من پارسال با رتبه یازده هزار منطقه 2 انتخاب اولم برق شریف بود...:31: هیچ مشکلی هم پیش نیومد... فقط قبول نشدم... و دوباره کنکور دادم. اگه سال اول دانشگاه روزانه قبول میشدم نمیتونستم دوباره کنکور بدم و من هدفم موندن پشت کنکور بود که اشتباه هم کردم اما به هر حال میخواستم رشته ای بزنم که قبول نشم و همه انتخاب هام برق و مکانیک و عمران شریف و دانشگاه تهران و صنعتی اصفهان و امیرکبیر بود...:27:

rpf
31-07-2011, 13:07
این اخبار که بازم هیچی نگفت

fmpr
31-07-2011, 13:15
این اخبار که بازم هیچی نگفت

آره فک کنم امشب خبری نباشه و بره واسه فردا ...

alishadabmehr
31-07-2011, 13:17
7 تومن؟!!!!!!

بابا دکترای دندانپزشکی هم این درآمد رو نداره!!!!!
البته خدای نکرده نمیگم شما دروغ میگین ولی اتفاقا در هر رشته ای که شما نگاه کنید هم آدم موفق هست و هم ناموفق. تو همین رشته رشته مدریت صنعتی که میفرمایید من کسی رو سراغ ندارم ولی مطمئنم آدم هایی با همین مدرک فوق لیسانس هستن که که درآمدشون به زحمت 500 تومن در ماه میرسه. پس فکر نکیند اگر مثلا فلان رشته رو برید درآمدش خیلی زیاده.
هر رشته ای به نسبت میتونه درآمد بالا یا کم داشنته باشه.
اون آقایی هم که شما فرمودین مطمئنا خودش خیلی تلاش کرده یا کار و شغل خاصی داره و تقریبا بقیه فارغ التحصیلان این رشته از این قاعده مستثنی هستن.
خودم به شخصه دندان پزشک و داروساز در فامیلمون سراغ دارم که یکیشون درآمد خیلی زیادی داره و دیگری حتی به زحمت درآمدش به 1میلیون تومان هم میرسه.
پس فکر نکیند که بچه هایی که میرن رشته های پزشکی و دندان و داروسازی یا مثلا فلان مهندسی در فلان دانشگاه پرآوازه دیگه نونشون تو روغنه. اصلا اینجوری نیست. بزارید وقتی وارد دانشگاه شدید همه این چزیا خیلی زود دستتون میاد.

خوب عزيزم منظور من هم اين نبود كه اگه مديريت صنعتي بخونه ماهي 7 تومن درمياره البته شما اين رو هم مدنظر داشته باش يكي كه بزشك تخصصي هست كه معمولا بالاي 35 سالشونه بالاي 5 تومن درآمد دارن و باز يكي رو ميشناسم متخصص مغز و اعصاب ماهي حداقل 12 تومن درمياره ولي خوب مشخصا يه برشك عمومي با اينكه خيلي درس خونده حقوقش بسيار كمه و شما مثلا نمي توني يه دكتري دندون رو تصور كني كه زير 2 تومن درآمد داشته باشه باز ميگم استثنا هم هست ولي خوب اكثرا درآمد فوق العاده اي دارن ...
الان به شما بگم يه رشته اي مثل كتابداري كه همه ميگن بازار كار نداره و فلانه و همه مسخره ميكنن شما دكتراشو بگير ميري عضو هيئت علمي دانشگاه اونموقع حال ميكني ماهي بالاي 2-3 تومن درآمد.

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:45 PM ----------

آره فک کنم امشب خبری نباشه و بره واسه فردا ...
فردا هم خبري نيس ميره واسه 12 مرداد الكي دلتونو صابون نزنيد................

moh72
31-07-2011, 13:17
فرق معماری و عمران چیه؟

fmpr
31-07-2011, 13:45
فردا هم خبري نيس ميره واسه 12 مرداد الكي دلتونو صابون نزنيد................

چرا آیا ؟!

درمورد دستمزد و درآمد هیچ ربطی نداره به اینکه چی بخونید ... زرنگ بودن خود طرف مهمه ... مثلا تو همین آی تی من کسیو میشناسم که لیسانسه و کافی نت باز کرده و کسی که کف درآمدش 10 میلیونه ...

mahsa1469
31-07-2011, 13:47
به نظر من که فردا شب نتایج میاد

m6788
31-07-2011, 14:06
فکر کنم تا سیزدهم چهاردهم نیاد

saho69
31-07-2011, 14:11
چرا آیا ؟!

درمورد دستمزد و درآمد هیچ ربطی نداره به اینکه چی بخونید ... زرنگ بودن خود طرف مهمه ... مثلا تو همین آی تی من کسیو میشناسم که لیسانسه و کافی نت باز کرده و کسی که کف درآمدش 10 میلیونه ...

اره ایشا.. اومدی دانشگاه میفهمی 90درصد کساییکه فارغ تحصیل میشن درساشونو بزور پاس کردن
بعد میان بیرون میگن کار نیست...
همین ITاگه چیزی بارت باشه..یه شبکه معمولی که ببندی کمتر از10تومن نمیشه تازه پشتیبانیشم که خودش درامد داره ..اما به شرطی که کاربلد باشی:31:

Aryana_b
31-07-2011, 14:16
اگه من بخوام برا فوق mba بخونم (دور اندیشی رو!:31:)باید لیسانسم رو تو چه رشته ای بگیرم؟حتما باید مدیریت بخونم؟
من ریاضی رو خیلی دوست دارم فقط یه خورده با هندسه حال نمیکنم گسسته هم دوست دارم مث اینکه توش استعداد هم دارم:27:.حفظ کردنی برام خسته کنندس فیزیکم هم بد نیست فقط مدار رو اصلا دوس ندارم:13:
با توجه به این علایق شما میشه یه چندتا رشته پیشنهاد کنید:31:

saho69
31-07-2011, 14:21
اگه من بخوام برا فوق mba بخونم (دور اندیشی رو!:31:)باید لیسانسم رو تو چه رشته ای بگیرم؟حتما باید مدیریت بخونم؟
من ریاضی رو خیلی دوست دارم فقط یه خورده با هندسه حال نمیکنم گسسته هم دوست دارم مث اینکه توش استعداد هم دارم:27:.حفظ کردنی برام خسته کنندس فیزیکم هم بد نیست فقط مدار رو اصلا دوس ندارم:13:
تورشته های مهندسی
گسسته به ITونرم افزار نزدیک
فیزیک هم به مکانیکو برقو عمران...البته باس بگی کدوم مبحث فیزیک...
مدار هم به برقو نرم افزارو سخت افزار
با این حساب
مکانیکو عمرانو IT:5:

fmpr
31-07-2011, 14:44
اره ایشا.. اومدی دانشگاه میفهمی 90درصد کساییکه فارغ تحصیل میشن درساشونو بزور پاس کردن
همین ITاگه چیزی بارت باشه..یه شبکه معمولی که ببندی کمتر از10تومن نمیشه تازه پشتیبانیشم که خودش درامد داره ..اما به شرطی که کاربلد باشی:31:

خدارو شکر از این لحاظ کاربلد شدن و اینا خوب ساپورت میشم پس دیگه حتمی میرم it :31::8:

alishadabmehr
31-07-2011, 14:51
اصلا بايدي در كار نيست و اتفاقا بيشتر قبولي هاي mba رشتشون غير از مديريت بوده و البته رياضي رو معمولا چون بالا ميزنن راحت ميارن مديريت ها معمولا رياضي تعطيلن بغير از صنعتي.راستي دكترا هم بري مالزي ديگه همه چي حله(به اين ميگن دورانديشي) بنظرم شما تو ليسانس صنايع بخونين بهتره

mehrdad_ati
31-07-2011, 14:51
نتایج یا فردا یا پس فردا ساعت 9 تا 12 شب اعلام میشه

milla.online
31-07-2011, 14:54
به نظر من هر موقع که بیاد خوش اومد....:31:

mehrdad_ati
31-07-2011, 15:10
دوستان الان سهمیه ی بومی هر رشته چند درصده ؟ مثلا رشته ای که 80 نفر پذیرش داره چند درصد بومی میگیره ؟ بعد تعریف از بومی چی هست ؟ بومی شهر ؟ استان ؟ منطقه ؟ قطب ؟

ممنون

mahsa1469
31-07-2011, 15:16
من اصلا نمی فهمم چرا یه تاریخ دقیق اعلام نمی کنن همش میگن از 10 تا 15 نتایج میاد اگه یه تاریخ دقیق اعلام کنن خیلی بهتره

avator20002000
31-07-2011, 15:27
من اصلا نمی فهمم چرا یه تاریخ دقیق اعلام نمی کنن همش میگن از 10 تا 15 نتایج میاد اگه یه تاریخ دقیق اعلام کنن خیلی بهتره
میخوان سورپریز کنن بچه ها رو!:31:
پارسال یادش بخیر .کسی اینجا ازاد داده بود؟
صبح که نتایج می خواست بیاد سایت ه *ک شدش توسط یه عده خیلی باحال بود تا 3 4 ساعت سایت ه *ک بودش

hp722
31-07-2011, 15:33
خب منی که همون 60000میارم از کجا بدونم باید چه رشته ای رو بزنم که حتما درمیام؟

درضمن میخواستم بدونم حسابداری خوبه یا مهندسی کامپیوتر-نرم افزار؟

alishadabmehr
31-07-2011, 15:55
خب منی که همون 60000میارم از کجا بدونم باید چه رشته ای رو بزنم که حتما درمیام؟

درضمن میخواستم بدونم حسابداری خوبه یا مهندسی کامپیوتر-نرم افزار؟

خوب عزيز به قبولي هاي سالهاي گذشته نگاه كن بعد رتبه ي كشوري مهم نيست رتبه در سهميه مهمه چون شما رو با رتبه در سهميه ور ميدارن نه رتبه ي كشوري.

سوال دومت هم خوب ببين همه ي رشته ها خوبن و يه نيازي ديدن كه گداشتن شما ببين به كدوم رشته بيشتر علاقه داري و دروس تخصصي اون رشته رو نگاه كن و بازار كار و احتمال قبولي تو شهر خوب و...

F A R I D
31-07-2011, 17:10
بزشك تخصصي هست كه معمولا بالاي 35 سالشونه بالاي 5 تومن درآمداین حرفو اصلا قبول ندارم....
یه بار تو خود تلویزیون اعلام میکرد که پزشکای متخصص درآمدشون بین 2 تا 200 میلیون درماه هستش.حتی من خودم جراح قلب دیدم که درآمدش به زحمت به 2 میلیون میرسه. چرا؟؟!!!! چون اصلا مریض نداره و خوب پزشک خیلی خوبی نیست.

دكتري دندون رو تصور كني كه زير 2 تومن درآمد داشته باشه.2میلیون؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
خیلیاشون هستن که آرزوی 2 میلیون تومن دارم. مجوز به هیچ عنوان در شهرهای بزرگ داده نمیشه اگر مجوز بگیرن اصلا مریض نیست.به نظرتون دندان پزشکا در درمانگاههای دولتی چه درآمدی دارن؟؟؟!!! یعنی دولت به این همه دندان پزشک در درمانگاهاش حداقل 2 تومن پول میده؟؟؟!!!! درمانگاههای خصوصی هم به همین ترتیب.
دست خیلی زیاد شده....

الان به شما بگم يه رشته اي مثل كتابداري كه همه ميگن بازار كار نداره و فلانه و همه مسخره ميكنن شما دكتراشو بگير ميري عضو هيئت علمي دانشگاه اونموقع حال ميكني ماهي بالاي 2-3 تومن درآمد.این حرف رو هم خیلی قبول ندارم.
مگه به استاد یه دانشگاه چه پولی میدن؟!!!!!!
اولن که شما تا مدرک دکترا گرفتید عضو هیئت علمی نمیشید و باید سالها بگذره....
دوم اینکه بهترین استادا که عضو هیئت علمی هستن و خیلی هم خرشون میره نهایتش خیلی که زور بزنن 2 تومن درماه درآمد دارن. اونم نه بعد از اخذ مدرک دکترا. تازه عضو هیئت علمی بودن که خیلی هنر نیست باید کارای تحقیق زیادی انجام بدن تا دستمزدشون افزایش پیدا کنه و صرف اینکه عضو هیئت علمی باشن خیلی درآمد بیشتری نسبت به بقیه استادا نداره.

doost4
31-07-2011, 17:23
شرمنده ببخشید چط.ری تکمیل ظرفیت برق اراک قبول شدی اما نرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
اگه کسی تکمیل ظرفیت قبول بشه رشته قبلیش باطله وباس تورشته جدید درس بخونه

به راحتی . رشته تکمیل ظرفیت که قبول بشی مثل انتقالی میمونه اگه براش اقدام نکنی کان لم یکن تلقی میشه:27:

moh72
31-07-2011, 17:34
تفاوت معماری و عمران چیه؟

mestry
31-07-2011, 17:35
خدارو شکر از این لحاظ کاربلد شدن و اینا خوب ساپورت میشم پس دیگه حتمی میرم it :31::8:
اگه میخوای تو زیر شاخه شبکه به جایی برسی بهتره بری ICT ، من که اینو دارم انتخاب میکنم ! رشته نوپا و درآمد زایی هست....

saho69
31-07-2011, 17:45
به راحتی . رشته تکمیل ظرفیت که قبول بشی مثل انتقالی میمونه اگه براش اقدام نکنی کان لم یکن تلقی میشه:27:
نمیدونم والا
تا اونجا که من خبر دارم...شرکت در تکمیل ظرفیتوقبول شدن یعنی رشته قبلی کان لم یکن نه جدید!!!!

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

بابا پس بیا دانشگاه بیرجند دست ما فقیر فقرا رو هم بگیر...
جدی اینجارو هم بزن واقعا از هر لحاظ خوبه:5:

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

اگه میخوای تو زیر شاخه شبکه به جایی برسی بهتره بری ICT ، من که اینو دارم انتخاب میکنم ! رشته نوپا و درآمد زایی هست....

ICTرو علمی کاربردی داره ...
که فکر نکنم کسی چیزی یاد بگیره از اونجا مگه خودش تلاش کنه...

farhad1122
31-07-2011, 17:49
تفاوت معماری و عمران چیه؟
عمران بیشتر درسهای محاسباتیه مثل استاتیک و مقاومت مصالح و این جور چیزها و باید ریاضی و فیزیکت قوی باشه... معماری بیشتر کارهای عملیه اگر چه درسهای محاسباتی داره اما خیلی کمتر از عمران درس محاسباتی داره... معماری بیشتر کار با برنامه هایی مثل revit و اتوکد و از این جور برنامه هاست و باید نقشه بکشی و ماکت درست کنی و از این جور کارها... کلا برا اینکه از معماری لذت ببری باید یه ذره ذوق هنری هم داشته باشی... یه مهندس معمار باید نقشه خونه رو بکشه و یه مهندس عمران باید با محاسبات اون نقشه رو به شکلی قابل اجرا درش بیاره و همچنین خونه رو بسازه و بر ساخت نظارت کنه و از این جور کارا... البته یه مهندس معمار اگه کارش خوب باشه خیلی درآمد میتونه داشته باشه خیلی یعنی بالا چند میلیارد! اینو الکی نمیگم...من کسی رو میشناسم که فوق لیسانس معماری دانشگاه تهران خونده و الان بالا 10 میلیارد پول داره... اما مهندس عمران فکر نکنم اون قدر بتونه درآمد داشته باشه! :46:

pour-homme
31-07-2011, 17:52
یکی از رفقا ازاد را خراب کرده ولی دولتی نسبتا خوب بوده(میخواد تهران باشه ولی سراسری بعیده که بتونه تهران قبول بشه)
اگر روزانه شهرستان را بزنه بعد ازاد هم قبول بشه بره ازاد چه اتفاقی میافته ؟(منظورم اینه که محرومیت از تحصیل یا جریمه نقدی چیزی داره)

saho69
31-07-2011, 17:56
یکی از رفقا ازاد را خراب کرده ولی دولتی نسبتا خوب بوده(میخواد تهران باشه ولی سراسری بعیده که بتونه تهران قبول بشه)
اگر روزانه شهرستان را بزنه بعد ازاد هم قبول بشه بره ازاد چه اتفاقی میافته ؟(منظورم اینه که محرومیت از تحصیل یا جریمه نقدی چیزی داره)

اگه رشته ای رو که تو دولتی قبول میشه روزانه باشه و نره از کنکور سال بعد محروم میشه اما اگه شبانه باشه
هیچی...همین

fmpr
31-07-2011, 18:00

چه فرقی داره با it ؟! کدوم ددانشگاهها دارن ؟!

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

.

نمیخوام از تهران خارج شم :46:

howhow
31-07-2011, 18:12
خوب عزيز به قبولي هاي سالهاي گذشته نگاه كن بعد رتبه ي كشوري مهم نيست رتبه در سهميه مهمه چون شما رو با رتبه در سهميه ور ميدارن نه رتبه ي كشوري.

سوال دومت هم خوب ببين همه ي رشته ها خوبن و يه نيازي ديدن كه گداشتن شما ببين به كدوم رشته بيشتر علاقه داري و دروس تخصصي اون رشته رو نگاه كن و بازار كار و احتمال قبولي تو شهر خوب و...

درمورد این که به رتبه سهمیه نگاه میکنن شما مطمعنید؟؟؟فکر نکنم اینطوری باشه ها

bnmnb
31-07-2011, 18:19
درمورد این که به رتبه سهمیه نگاه میکنن شما مطمعنید؟؟؟فکر نکنم اینطوری باشه ها
چرا دوست من فقط رتبه در سهمیه مهمه نه رتبه کشوری:10:

hbokayi
31-07-2011, 18:30
میگن آدم وقتی درصدهاشو حساب میکنه راحت تره بد نگفتن ها چون من از همون اول حساب کردم الان خیلی راحتم و استرس نتایج رو هم ندارم جوابا هم 12 یا 13 هم رو سایته...

ahmad72
31-07-2011, 19:21
میگن آدم وقتی درصدهاشو حساب میکنه راحت تره بد نگفتن ها چون من از همون اول حساب کردم الان خیلی راحتم و استرس نتایج رو هم ندارم جوابا هم 12 یا 13 هم رو سایته...
صحیح میفرمایید،؛اما اون زمانیه که شما مثلا انتظار 2000 داری،بعد از حساب کردن درصدا بدونی نهایتا 3000 میشی.
نه اینکه انتظار 3 رقمی شدن داشته باشی،بعد حساب کنی درصدا رو ببینی میشی حدود 4-5 هزار ...
اینجا هست که به جای اینکه راحت باشی 1 ماه هم بیشتر غصه ی نتیجت رو داری ...

howhow
31-07-2011, 19:29
چرا دوست من فقط رتبه در سهمیه مهمه نه رتبه کشوری:10:

یعنی شما میفرماید مثلا 4000 منطقه 3 از 5000 منطقه 1 شانس بیشتری داره برای قبولی تو یه رشته؟:21:

vahid-p
31-07-2011, 19:32
الان به شما بگم يه رشته اي مثل كتابداري كه همه ميگن بازار كار نداره و فلانه و همه مسخره ميكنن شما دكتراشو بگير ميري عضو هيئت علمي دانشگاه اونموقع حال ميكني ماهي بالاي 2-3 تومن درآمد.
این که دلیل نمیشه. اگه اینطوره نمیشه در مورد بازار هیچ رشته ای اظهار نظر کرد. مثلا الان میگن رشته های مهندسی فلان و رشته های علوم پایه هم فلان. حالا بگی دکترا بگیری و استاد بشی و اینا، خب برا همه یکی و دیگه اونوقت بین رشته ها تفاوتی نداره.

درسته. متاسفانه اکثرا به زور پاس میکنن و بعد این اکثرا میشن اکثر فارغ التحصیلان بیکار. فکر کردن همه جا به مدرک پول میدن. نه . بعضی رشته ها هست که تا پروژه ای به پایان نرسه پولی بابتش نمیدن. مثلا رشته های برق، کامپیوتر و آی تی، معماری و... . حالا رشته هایی هم هستن که بیشتر نظارتیه، و خب زیاد کیفیت به چشم نمیاد. گرچه در این جور کارها هم یکی که استاد باشه تو کارش، خیلی با یکی که بلد نباشه تفاوت دارن، ولی خب باز زیاد محسوس نیست.

vahid-p
31-07-2011, 19:38
یعنی شما میفرماید مثلا 4000 منطقه 3 از 5000 منطقه 1 شانس بیشتری داره برای قبولی تو یه رشته؟
معلومه که نه. ببینید هر سهمیه جداگونه محاسبه میشه.
یکی از ملاک هاش جمعیته که منطقه 2 بیشتر از همست و بعدش منطقه 1 و منطقه 3.
حالا بر طبق همین، منطقه 2 سهمیه بیشتری داره، بعد منطقه 1 و منطقه 3 که واقعا تقسیم بندی عادلانه ای هست. چون به تناسب جمعیته.
البته مواردی مثل بومی بودن و... هم تاثیر داره.

alishadabmehr
31-07-2011, 19:47
این که دلیل نمیشه. اگه اینطوره نمیشه در مورد بازار هیچ رشته ای اظهار نظر کرد. مثلا الان میگن رشته های مهندسی فلان و رشته های علوم پایه هم فلان. حالا بگی دکترا بگیری و استاد بشی و اینا، خب برا همه یکی و دیگه اونوقت بین رشته ها تفاوتی نداره.

درسته. متاسفانه اکثرا به زور پاس میکنن و بعد این اکثرا میشن اکثر فارغ التحصیلان بیکار. فکر کردن همه جا به مدرک پول میدن. نه . بعضی رشته ها هست که تا پروژه ای به پایان نرسه پولی بابتش نمیدن. مثلا رشته های برق، کامپیوتر و آی تی، معماری و... . حالا رشته هایی هم هستن که بیشتر نظارتیه، و خب زیاد کیفیت به چشم نمیاد. گرچه در این جور کارها هم یکی که استاد باشه تو کارش، خیلی با یکی که بلد نباشه تفاوت دارن، ولی خب باز زیاد محسوس نیست.
خب عزيز من تفاوت رو دانشجو ايجاد ميكنه ببين من ميگم يكي رو ميشناسم مكانيك تا ليسانس خونده بعد رفته مهندسي كشاورزي خونده و اصلا از مكانيك خوشش نمياد و اين دليل نميشه بگيم كه مكانيك بده و كشاورزي خوبه واسه هرفردي فرق ميكنه بازار كار هم واسه اونايي كه واقعا درس بخونن و دكترا بگيرن هست حتي رشته هايي كه عموم مردم بهش ميگن چرت مثل كتابداري شما ميتونين كتابدار دانشگاه ها و هيئت علمي و... بعد اون دوستي كه گفت مگه استاد دانشگاه ها 2 تومن درميارن بايد عرض كنم كه معمولا اساتيد تو چندتادانشگاه تدريس ميكنن و واسه همين درآمد بالايي دارن .

milla.online
31-07-2011, 20:29
بچه ها من یه حس بدی دارم...میترسم درصدایی که گرفتم با اینی که تو کارنامه میاد فرق کنه... بد تر باشه.... :18:
اختصاصیا رو با مدادنوکی پر کردم....اگه یوقت خراب حساب کرده باشن راهی هست واسه پیگیری؟؟!؟!؟؟!؟

mestry
31-07-2011, 20:31
نمیدونم والا
تا اونجا که من خبر دارم...شرکت در تکمیل ظرفیتوقبول شدن یعنی رشته قبلی کان لم یکن نه جدید!!!!

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

ICTرو علمی کاربردی داره ...
که فکر نکنم کسی چیزی یاد بگیره از اونجا مگه خودش تلاش کنه...
صنعتی شریف هم اینو داره، اگه کسی واقعا علاقه داشته باشه به جایی میرسه، این شرط اول موفقیت تو همه رشته هاست، داانشگاه جایی نسیت که تمام اطلاعات رو دو دستی تقدیم دانشجو بکنن ، بلکه اینجا فعالیت خود دانشجو مهمه !

چه فرقی داره با it ؟! کدوم ددانشگاهها دارن ؟!

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

نمیخوام از تهران خارج شم :46:
ICT همون فناوری اطلاعات و ارتباطات هست که تمرکزش روی همون ارتباطاته .... تقریبا میشه گفت IT بصورت کلی تر به فناوری اطلاعات میپردازه اما ICT تو زمینه شبکه و ارتباطات تخصصی تره و ترکیبی از مخابرات با الکترونیکه !
میتونی به این وبلاگ برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنی:

saho69
31-07-2011, 20:33
بچه ها من یه حس بدی دارم...میترسم درصدایی که گرفتم با اینی که تو کارنامه میاد فرق کنه... بد تر باشه.... :18:
اختصاصیا رو با مدادنوکی پر کردم....اگه یوقت خراب حساب کرده باشن راهی هست واسه پیگیری؟؟!؟!؟؟!؟

غصه نخور با هر مدادی بزنی قبو میکنه..
رو پاسخنامه ی کنکور زبانم اب ریخت اما حساب کرده بد درصدامو...:20:

fmpr
31-07-2011, 20:49
بچه ها من شک کردم بین IT و ICT ... کدوم گسسته ش کمتره ؟! :دی

خیلی نمیخوام برم تو فاز برنامه نویسی و اینا ... فرقی داره ؟!

bnmnb
31-07-2011, 20:51
بچه ها من شک کردم بین IT و ICT ... کدوم گسسته ش کمتره ؟! :دی

خیلی نمیخوام برم تو فاز برنامه نویسی و اینا ... فرقی داره ؟!
شما هر رشته ای می خوایی برو ولی برنامه نویسی آش کشک خالته :27:

saho69
31-07-2011, 20:57
شما هر رشته ای می خوایی برو ولی برنامه نویسی آش کشک خالته :27:
کی گفته ICTدانشگاه شریف داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دانشگاه شریفم ITداره...
مگه تازه اورده باشه....
برنامه نوسیه IT
تاترم 3بیشتر نیست
مبانی برنامه نویسی...برنامه نویسی پیشرفته..از همه مهمترو شیرینتر ساختمان داده ها که اگه بخونیش خیلی باحاله...:5:

bnmnb
31-07-2011, 21:05
کی گفته ICTدانشگاه شریف داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دانشگاه شریفم ITداره...
مگه تازه اورده باشه....
برنامه نوسیه IT
تاترم 3بیشتر نیست
مبانی برنامه نویسی...برنامه نویسی پیشرفته..از همه مهمترو شیرینتر ساختمان داده ها که اگه بخونیش خیلی باحاله...:5:
من اصلا در مورد ict صحبت کردم؟؟؟؟
از لحاظ درسی بله ممکنه 1 رشته 2 تا درس برنامه نویسی بیشتر نداشته باشه ولی مطمئن باش توی درسهای دیگه حل بعضی از مسائل یا پروژه درسی حتما برنامه نویسی لازم داره و از مهمترین قسمتهای هر رشته ای به حساب میاد:46:

avator20002000
31-07-2011, 21:06
من یه جایی خوندم گفته بود گزینه اولی که پر می کنید بر اساس اون سیاهی رو تشخیص میده دستگاه.اولی هات شبیه اختصاصیات بود؟

milla.online
31-07-2011, 21:09
نه اولیا رو با مداد b5 زدم....:41:...نترسونم....:18:

saho69
31-07-2011, 21:10
من اصلا در مورد ict صحبت کردم؟؟؟؟
از لحاظ درسی بله ممکنه 1 رشته 2 تا درس برنامه نویسی بیشتر نداشته باشه ولی مطمئن باش توی درسهای دیگه حل بعضی از مسائل یا پروژه درسی حتما برنامه نویسی لازم داره و از مهمترین قسمتهای هر رشته ای به حساب میاد:46:
در جواب شما نگفتم..
من خودم ترم 5
IT
هستم...مسلما نیاز هست اما نه انقدر که نیاز باشه تسلط در حد خوب باشه..همون متوسطم کافیه...البته تاحالاکه نیاز نداشتم..:5:

mehrdad_ati
31-07-2011, 21:20
چرا بچجه رو می ترسونی ! سوال های کونکور با دقیق ترین و بهترین روش ها تصحیح میشه و احتمال اشتباه تقریبا صفر هست . اما در مورد پیگیری باید بگم که امکانش هست ولی زیاد روش حساب نکن .

hp722
31-07-2011, 21:22

قبولی سال های گذشته رو از کجا بیارم؟

saho69
31-07-2011, 21:23
قبولی سال های گذشته رو از کجا بیارم؟
از یادگار ماندگار کانون
برو این سایت kanoon.ir

farhad1122
31-07-2011, 21:26
نترس داداش...
من همکلاسی پارسالم عمومی ها رو با مداد b4 و اختصاصی ها رو با اتود پر کرد و پاسخنامش درست تصحیح شد و رتبش دو رقمی شد!!
بی خود نگران این چیزا نباش!!...
یکی دو روز دیگه نتیجه ها میاد همه چی درست میشه... :10:

avator20002000
31-07-2011, 21:40
فرقی با هم ندارن زیاد که!

چرا بچجه رو می ترسونی ! سوال های کونکور با دقیق ترین و بهترین روش ها تصحیح میشه و احتمال اشتباه تقریبا صفر هست . اما در مورد پیگیری باید بگم که امکانش هست ولی زیاد روش حساب نکن .
نترسوندمش خودش ترسید یهو!:31:
اون مورد دومی رو شما مطمئنی ؟پس چرا هر سال یه عالمه اعتراض هستش ؟3 سال پیشو یادته؟پسره ماماییه تهرانو قبول شد؟یا رتبه های 3 رقمی شدن 4 5 رقمی؟اینا کجاش دقیقه؟همش رو هواست!

saho69
31-07-2011, 21:40
نترس داداش...
من همکلاسی پارسالم عمومی ها رو با مداد b4 و اختصاصی ها رو با اتود پر کرد و پاسخنامش درست تصحیح شد و رتبش دو رقمی شد!!
بی خود نگران این چیزا نباش!!...
یکی دو روز دیگه نتیجه ها میاد همه چی درست میشه... :10:
یکی از دلایلی که نتایج دیر اعلام میشه اینکه 4 دفعه پاسخ برگها توسط دستگاه صحیح میشه
نترس:27:

gozine2
31-07-2011, 21:42
راست می گه کی گفته دستگاهاشون دقیقه؟

bnmnb
31-07-2011, 21:45
عزیز من الکی خودتو ناراحت نکن یکی از دوستای خودم سال 88 که کنکور دادیم همه رو با مداد نوکی زد پس باید 0 می شد دیگه؟
خیالت رااااااااااااااااااحت ایشالا که چیزی پیش نمیاد

milla.online
31-07-2011, 22:00
یکی از دلایلی که نتایج دیر اعلام میشه اینکه 4 دفعه پاسخ برگها توسط دستگاه صحیح میشه
نترس:27:

البته عمو توکلی گفت دوبار با دو دستگاه چک میشه....:46:
منم اینقدا نترسیدم....:27:...فوقش قبول نشم...:31:

vahid-p
31-07-2011, 22:29
بچه ها من یه حس بدی دارم...میترسم درصدایی که گرفتم با اینی که تو کارنامه میاد فرق کنه... بد تر باشه....
منم حس خوبی ندارم. حس می کنم درصدام رو طبق میل خودم حساب کردم، گرچه نهایت دقت رو به کار بردم. اگه درصدایی که حساب کردم، همونم نتیجم باشه خوبه. یعنی امسال صد در صد دانشجوی یه دانشگاه خوب میشم میره پی کارش :8:

منم اینقدا نترسیدم.......فوقش قبول نشم...
آره، فوقش قبول نشدی، چیزی نیست که. فدای سرت. جاش یکی دیگه میاد جای شما دانشگاه قبول میشه. مسئله ای نیست که. یه کار خیر هم کرده باشی. دل یه جوون رو هم شاد کرده باشی.! :31: -همش شوخی بود -
اگه بخواد به اتود گیر بده که نمی ده، اول اینکه من همش رو با اتود جواب دادم، دوم اینکه یکم آب ریخت رو برگم. ( البته چند قطره ) . ولی نگران این چیزا نیست، درصدامو حساب کردم، اگه اختلافش زیاد بود، میرم اعتراض. ولی گمون نکنم مشکلی پیش بیاد.

به نظر من دستگاهاشون دقیقه، و دوبار پاسخنامه رو چک می کنه و حالا یکی دو مورد که میگین اشتباه شده، احتمال داره از کثیفی برگه باشه. مثلا بعضی جاها دیدی رو یه گزینه دست میزاری، رنگش رو گزینه های دیگه هم میره؟ خب همین خیلی اتفاق میافته که به جنس نوک مدادت بستگی داره.

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

نترس
خود سازمان سنجش گفته که اولا دو دفعه پاسخبرگها خونده میشه و در صورت تطبیق درصد ثبت میشه.
و دوما باز خود سازمان سنجش گفته که کل پاسخبرگ ها دوبار در طی یک هفته خونده میشه.
پس سرعت کار بالاست، می خوان حالگیری کنن.
باشه، ما هم مثل بقیه تحمل می کنیم.
آقا دو سه روز دیگه نتایج میـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــاد ( نمی دونم خوشحال باشیم یا ناراحت بهتره رای ممتنع بدم = :20: )

shabeashegha
31-07-2011, 23:07
میدونی از بوشهر چقد راهه تا بابل ! از من میشنوی شهرایی رو بزن که از بوشهر اتوبوس مستقیم داشته باشن ! این یه تجربه دانشجویی به شدت اثبات شدست ! اگرم نمیخوای که بیا سمنان پیش خودمون :31: .
این قسمت حرفتون کااااااااااملا تایید میشه
بچه ها دقت کنین که شهری که میزنین مسیرش یه سره باشه (اتوبوس یا قطار مستقیم داشته باشه) الان گرمین متوجه نیستین فکر میکنین میرین اونجا میخونین و کنار میاین ولی یه دوستی دارم که آملیه و از زنجان برای آمل اتوبوس مستقیم نداره. میاد تهران میره ترمینال شرق سوار اتوبوس بعدی میشه و.... خلاصه ترمی یه بار میره خونه وقتیم که برمیگرده میگه غلط کردم!
البته اگه رشته مورد علاقتون رو جای دیگه قبول نشدین مهم نیست هر جاقبول شین برین بخونین بعد از گرفتن مدرکتون تلافیش در میاد:46:

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

از چه لحاظ؟
توی یادگار مانگار یه نفر از "نقده" با 6064 قبول شده (برق قدرت)

؟؟
دقت کنین توی انتخاب رشته به آخرین نفر قبول شده نگاه نکنین . میانگین بگیرین هرچی به میانگینش نزدیکتر باشین احتمال قبولیتون بیشتره (یادگار ماندگار پارسال میانگین رتبه هر منطقه رو پارسال زده بود امسال نگاه کردم ولی یادم نمیاد زده یا نه)

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

ممنون.نگاه کردیم و بسی مایوس گشتیم.:27::19:

برای تجربی رتبه آخرین قبولی ها خیلی کمتر شده.سال 87 آخرین رتبه ای که پزشکی تهران قبول شده بود(منطقه 1) 312 بود ولی پارسال شده 100.تقریبا همه رشته ها همینطورن.
بله دقیقا. حتی سال 88 هم وضعیت بهتر از 89 بود. سال 88 منطقه دو با رتبه 2300 داروی بهشتی اورده بود من با رتبه 2100 نیاوردم:41:

shabeashegha
31-07-2011, 23:18
ببینم اگه پارسال یه رشته ازادو قبول شده باشیم هنوز وقت هست برای ثبت نام دیگه?
این طرح گروه های پزشکی برای ازاد هم هست?
بله دانشگاه آزاد هم طرح داره البته حرفش هست که حذف میشه

yarane-naghdi
01-08-2011, 02:40
این فروم و بچه های قسمت آموزش عالی رفتارهای عجیبی دارن :31:
چن روزی میبینی بستن روی تاپیک کنکور91 و چن روز دیگه همه پلاسن رو تاپیک انتخاب رشته . الان هم همه اینجا تشریف دارن

نتیجه ها اعلام میشه ایشالله . بگفته یکی از دوستان "عموتوکلی" باز توی تلویزیون ظاهر میشه . برا من جالب بود امسال برای اولین بار توی صحبتهاش تپق زد . اینو میگم چون آقای دستمالچی (گزینه2) و آقای توکلی از این نظر اصلا سابقه ایی نداشتن :27:

امشب یه عده بچه ها میخواستن بقیه رو بذارن سرکار . فقط یکی از بچه ها حسابی سر کار بود . برا همه کلاس مسج داده بود و میگشت دنبال سایت سازمان سنجش :21:

کلا من استرسم زیاده . گفتم هم روز اعلام نتایج بذارم کل صفحه باز شه و یه دفعه برم سروقت رتبه و بعدا درصدها و ببینم . ترس من اینه که رتبم بشه یه چیزی که در قبالش همه زحماتم رو برباد رفته ببینم . فکر نکنم امسال دانشگاه قبول شم بخاطر همین هم انتظار دارم کمی استرسم کم شه برا اعلام نتایج اولیه!

doost4
01-08-2011, 04:45

واسه چی جوون مردم الکی به راه کج هدایت میکنی ؟ :31: این از هر لحاظی که میگی چند موردشو نام ببر لطفا

F A R I D
01-08-2011, 08:31
این قسمت حرفتون کااااااااااملا تایید میشه
بچه ها دقت کنین که شهری که میزنین مسیرش یه سره باشه (اتوبوس یا قطار مستقیم داشته باشه) الان گرمین متوجه نیستین فکر میکنین میرین اونجا میخونین و کنار میاین ولی یه دوستی دارم که آملیه و از زنجان برای آمل اتوبوس مستقیم نداره. میاد تهران میره ترمینال شرق سوار اتوبوس بعدی میشه و.... خلاصه ترمی یه بار میره خونه وقتیم که برمیگرده میگه غلط کردم!
البته اگه رشته مورد علاقتون رو جای دیگه قبول نشدین مهم نیست هر جاقبول شین برین بخونین بعد از گرفتن مدرکتون تلافیش در میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این حرفتون تا حدی تایید میشه.
از بوشهر تا بابل خیلی راهه. اینو قبول دارم.
پسرخاله خودم که شیراز بود 4 سال در شاهرود درس خوند.
خوب از شیراز تا شاهرود اول میرفت تهران بعد از تهران بلافاصله بلیط برای شاهرود میگرفت و میرفت شاهرود. به همین راحتی.
من خودم هم باهاش رفتم یه بار.
حالا تا بابل هم همینطور. میرید تهران و از اونجا هم بلافاصله یا با یه مدت زمان اندک میرید بابل.
فقط نکته مهم اینجاست که راهش خیلی زیاده و ممکنه خسته بشی.
یه بار از پسرخالم پرسیدم خسته نشدی از بس راه طولانیه؟؟!!!
گفت دیگه عادت کردم و برام عادی شده.

---------- Post added at 09:31 AM ---------- Previous post was at 09:27 AM ----------

یه نکته مهم دیگه هم هست و اونم اینه که حد الامکان شهری رو انتخاب کنید که آباد و نسبتا جالب باشه چون خیلی حوصلتون تو محیط خوابگاه سر میره و کلافه میشین...
مثلا الان خودم شیرازم.... دوستام اومدن یزد رو انتخاب کردن..... با وجود اینکه از شیراز تا یزد راهی نیست ولی میگن شهر یزد فوق العاده دلگیر و کسل کننده هست و خیلی حوصلمون سر میره.... حتی یکیشون میگفت کاش یه جای دیگه رو زده بودم.
پس میخوام بگم فقط به فکر راه و مسافت نباشید و اینجور چیزهارو هم در نظر بگیرید که خوشی دوران دانشجویی به همین چیزاست...

alishadabmehr
01-08-2011, 08:43
خوب از شیراز تا شاهرود اول میرفت تهران بعد از تهران بلافاصله بلیط برای شاهرود میگرفت و میرفت شاهرود. به همین راحتی.
حالا تا بابل هم همینطور. میرید تهران و از اونجا هم بلافاصله یا با یه مدت زمان اندک میرید بابل.

---------- Post added at 09:31 AM ---------- Previous post was at 09:27 AM ----------

یه نکته مهم دیگه هم هست و اونم اینه که حد الامکان شهری رو انتخاب کنید که آباد و نسبتا جالب باشه چون خیلی حوصلتون تو محیط خوابگاه سر میره و کلافه میشین...
مثلا الان خودم شیرازم.... دوستام اومدن یزد رو انتخاب کردن..... با وجود اینکه از شیراز تا یزد راهی نیست ولی میگن شهر یزد فوق العاده دلگیر و کسل کننده هست و خیلی حوصلمون سر میره.... حتی یکیشون میگفت کاش یه جای دیگه رو زده بودم.
پس میخوام بگم فقط به فکر راه و مسافت نباشید و اینجور چیزهارو هم در نظر بگیرید که خوشی دوران دانشجویی به همین چیزاست...

خوب برادر مي خوايم شهرهاي بهتر قبول شيم نميشيم مجبوريم شهرهاي داغون بريم ...

F A R I D
01-08-2011, 08:59
خوب برادر مي خوايم شهرهاي بهتر قبول شيم نميشيم مجبوريم شهرهاي داغون بريم ...

بله دیگه همینم هست....
وقتی شما شهر آنچنانی قبول نمیشید حداقل شهری رو انتخاب کنید که آباد و درست حسابی باشه نه کسل کننده و حال گیر هرچند فاصلش تا شهرتون زیاد باشه...

saho69
01-08-2011, 09:39
واسه چی جوون مردم الکی به راه کج هدایت میکنی ؟ :31: این از هر لحاظی که میگی چند موردشو نام ببر لطفا

ارتباطی راحت وصمیمی که تودانشگاه بیرجند بین اساتید و دانشجویان هست نوهیچ دانشگاه ایران نیست
اینو رتبه 4 کنکور که دانشگاه شریفبرق خونده گفت که الان دکترای برق داره..
و چندتا از بچه های ارشد دانشگاه شریف که اومده بودن دانشگاه بیرجند یه چند روزی...
داشجو یعنی درس چه مزیتی از این بالاتر
شایدشما دنبال چیزه دیگه بودی نیافتی..:5:

smallfrank
01-08-2011, 09:58
ببخشید یه سوال

اگه انتخاب رشته کردی و قبول شدی
میشه نری دانشگاه سراسری و بری آزاد درسته ؟

و اینکه نتایج آزاد تجربی کی میاد ؟

ممنون

Mr.Unco
01-08-2011, 10:37
آخرین خبر اعلام نتایج گفتن کی بوده؟
جایی اعلام شده؟

پلیز جواب بدید

avator20002000
01-08-2011, 10:38
اره میشه 10 تا 13 ام میاد

avator20002000
01-08-2011, 10:50
آخرین خبر اعلام نتایج گفتن کی بوده؟
جایی اعلام شده؟

پلیز جواب بدید
برو این سایت:
mga.ir

gozine2
01-08-2011, 11:01
من می تونم از مجموعه غیر خودمم هم انتخاب رشته کنم؟

avator20002000
01-08-2011, 11:02
فقط رشته هایی که ازمونشونو دادین + رشته های مشترک

milla.online
01-08-2011, 11:16
بچه ها يه سوال بي ربط....ببخشيد اينجا مي پرسم... نتايج نهايي ارشد كي مياد؟؟؟؟ واسه داداشم مي خوام....

hompoil
01-08-2011, 11:17
با 16000 در منطقه دو میشه صنایع شبانه صنعتی ارومیه قبول شد؟؟

avator20002000
01-08-2011, 11:20
بچه ها يه سوال بي ربط....ببخشيد اينجا مي پرسم... نتايج نهايي ارشد كي مياد؟؟؟؟ واسه داداشم مي خوام....

Samba
01-08-2011, 11:26
با 16000 در منطقه دو میشه صنایع شبانه صنعتی ارومیه قبول شد؟؟

يادگار ماندگار قلم چي مال سال 89 هست

mahsa1469
01-08-2011, 11:50
یعنی امروزم نتایج نمیاد...:41:

saeedkhaledian
01-08-2011, 11:52
واسه رفرش سایت سنجش باید برید تو سایت ctrlبا f5 رو باهم بزنید

mahsa1469
01-08-2011, 11:56
هنوز زوده واسه رفرش کردن باید اول نفرات برترو بدن

avator20002000
01-08-2011, 12:35
همون f5 رو هم بزنید کافیه!
این رو هم اگه سایت پکید استفاده کنید:
92.242.195.2
(جای ادرس بنویسیدش!)

nafas
01-08-2011, 12:42
بابا زووده !!!

2 سال پیش بچه های اینجا یکی از بچه ها اددرس لینک نتایج نمیدونم از کجا گیر اورد هنوز تو صفحه اصلی سایت نزده بود اون طبق پارسال رفته بود فقط 86 رو کرده بود 87 لینک رو زده بود درست در اومد
جالب بود خداییش

پارسالم یکی دفترچچه انتخاب رشته رو قبل اعلام نتایج نهاد هیچکس باور نکرد تا موقعی که دفترچه اومد

ولی امسال انگار هیچی زوودتر نیومده :دی

avator20002000
01-08-2011, 12:57
این ادرس دفترچه 89 هستش با تغییر عدد میشه 90 ولی هنور نیومده

این هم ادرس لینک نتایج 89 که با تغییر میشه 90(جای 89 تو لینک بنویسید 90) که اینم هنوز نیومده!:31:

vahid-p
01-08-2011, 13:04
دقت کنین توی انتخاب رشته به آخرین نفر قبول شده نگاه نکنین . میانگین بگیرین هرچی به میانگینش نزدیکتر باشین احتمال قبولیتون بیشتره (یادگار ماندگار پارسال میانگین رتبه هر منطقه رو پارسال زده بود امسال نگاه کردم ولی یادم نمیاد زده یا نه)
یه بی توجهی رو خیلیا میکنن و اینه که فکر می کنن اون رتبه ای که تو یادگار ماندگار کانونه آخرین قبولی یا میانگینه. ولی هر دو تاش اشتباست. این رتبه میانست. میانه کسانی که از کانون تو اون رشته قبول شدن.

mahsa1469
01-08-2011, 13:10
بازم اخبار هیچی نگفت

Samba
01-08-2011, 13:29
این ادرس دفترچه 89 هستش با تغییر عدد میشه 90 ولی هنور نیومده

این هم ادرس لینک نتایج 89 که با تغییر میشه 90(جای 89 تو لینک بنویسید 90) که اینم هنوز نیومده!:31:

نه فرق داره هر سال لينكو عوض مي كنن انگاري

كارنامه نهايي داوطلبان آزمون سراسري سال 1388

كارنامه نهايي داوطلبان آزمون سراسري سال 1389

مي بينيد كه لينكا يكي نيستن كه با تبديل 88 به 89 بشه بهش دسترسي پيدا كرد

vahid-p
01-08-2011, 13:31
آقا اونایی که رتبه کمتر از 5000 کشوری آوردن : ( تهرانیا که دیگه حتما برن )

همایش آشنایی با رشته های فنی مهندسی و علوم پایه برگزار می شود
چهارمین همایش آشنایی با رشته ‌های فنی‌ مهندسی و علوم پایه دانشگاه صنعتی شریف همزمان با اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1390 برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، همایش آشنایی با رشته ‌های فنی‌ مهندسی و علوم پایه در دانشگاه صنعتی شریف و در فاصله اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری و انتخاب رشته به مدت چهار روز در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

بر این اساس، اواسط مردادماه جاری، این همایش که زمان دقیق تر آن منوط به مشخص شدن زمان اعلام نتایج خواهد بود برگزار می شود.

با توجه به اهمیت انتخاب رشته، دانشگاه صنعتی شریف پیش بینی ‌های لازم جهت استفاده مفیدتر داوطلبان از این همایش را در نظر گرفته و رشته ‌ها در قالب دو دسته و در دو نوبت صبح و بعدازظهر ارائه می‌شوند.

این همایش مخصوص رتبه‌ های برتر آزمون سراسری یعنی رتبه‌ های زیر 5 هزار کشوری است و اطلاعات کامل در مورد نحوه ثبت نام و شرکت در همایش در پایگاه اطلاع رسانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار دارد.

داوطلبان، بعد از اعلام نتایج اولیه حداکثر به مدت سه روز می‌توانند با مراجعه به پایگاه ارتباط با دانش آموزان اقدام به ثبت نام در این همایش کنند.

crrazzy_g
01-08-2011, 13:37
در روزگارى كه لبخند آدم ها به خاطر شكست توست ، برخيز تا بگريند . كوروش بزرگ

avator20002000
01-08-2011, 13:39
نه فرق داره هر سال لينكو عوض مي كنن انگاري

كارنامه نهايي داوطلبان آزمون سراسري سال 1388

كارنامه نهايي داوطلبان آزمون سراسري سال 1389

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمي بينيد كه لينكا يكي نيستن كه با تبديل 88 به 89 بشه بهش دسترسي پيدا كرد
نه به احتمال 90 درصد با جابه جایی میشه دیدش.از 89 به قبل مدل سایت فرق داشت معلومه نمی شه با تغییر 88.89 رو دید!

farhad1122
01-08-2011, 13:42
بازم اخبار هیچی نگفت
اخبار از آبیاری تحت فشار و بدهی آمریکا و وضع روحی نامناسب حسنی مبارک میگه ولی از اعلام نتیجه هیچی نمیگه!! اینا دیگه کین؟!؟!؟!! :2:
امروز هم امکان نداره نتیجه ها بیاد... من دیشب خوابم نمیبرد و اون دو ساعتی هم که خوابم برد خواب کنکور و نتیجه کنکور میدیدم!!! پس امشب هم خواب ندارم!!
کاش دیگه فردا بیاد... :41:

Samba
01-08-2011, 13:48
نه به احتمال 90 درصد با جابه جایی میشه دیدش.از 89 به قبل مدل سایت فرق داشت معلومه نمی شه با تغییر 88.89 رو دید!

اگه چيزي مثل tree(تو MS Dos) داشته باشه فك كنم بشه يه كارايي كرد!!!:21:

gomnam23
01-08-2011, 13:49
اخبار از آبیاری تحت فشار و بدهی آمریکا و وضع روحی نامناسب حسنی مبارک میگه ولی از اعلام نتیجه هیچی نمیگه!! اینا دیگه کین؟!؟!؟!! :2:
امروز هم امکان نداره نتیجه ها بیاد... من دیشب خوابم نمیبرد و اون دو ساعتی هم که خوابم برد خواب کنکور و نتیجه کنکور میدیدم!!! پس امشب هم خواب ندارم!!

منم پس از ماه ها امروز اخبار رو نگاه کردم ولی خب...
فردا هم بعید میدونم، معمولا یه روز زود تر تک رقمیها رو اعلام میکنن، بعدش بقیه رو . حالا ببینیم امسال چیکار می کنن

alishadabmehr
01-08-2011, 13:50
چه جالب منم ديشب خواب ديدم سركلاس دانشگاه نشستيم و يكي از رفيقاي دوران دبيرستان هم اونجا بود تو خواب خيلي حال كردم ديشب هم اتفاقا مي دونستم نمياد و تا 12 مرداد نمياد...خدايي صبر چقدر سخته بابا راحتمون كنين ديگه اه.................

saeedkhaledian
01-08-2011, 14:06
دوستم زنگ زد گفت تو جامجم نوشته یازدهم میاد

saeedkhaledian
01-08-2011, 14:11
اینو ببینید ناامیدبشید

mohmrg
01-08-2011, 14:25
سلام

به منظور هدفمند سازی کلیک و برای کاهش کلیک کردن ها یا نگه داشتن انگشتهای مبارک روی f5 برنامه زیر رو دانلود کنید بزارین خودش کلیک کنه :27:

فاصله ی هر کلیک(interval) را میتوانید بیشتر کنید مثلا 10000 میلی ثانیه یعنی 10 کلیک کنه !

دریافت برنامه فقط 500 کیلوبایت (رایگان)

:10:

fmpr
01-08-2011, 14:32
آقا اونایی که رتبه کمتر از 5000 کشوری آوردن : ( تهرانیا که دیگه حتما برن )

همایش آشنایی با رشته های فنی مهندسی و علوم پایه برگزار می شود
چهارمین همایش آشنایی با رشته ‌های فنی‌ مهندسی و علوم پایه دانشگاه صنعتی شریف همزمان با اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1390 برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، همایش آشنایی با رشته ‌های فنی‌ مهندسی و علوم پایه در دانشگاه صنعتی شریف و در فاصله اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری و انتخاب رشته به مدت چهار روز در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

بر این اساس، اواسط مردادماه جاری، این همایش که زمان دقیق تر آن منوط به مشخص شدن زمان اعلام نتایج خواهد بود برگزار می شود.

با توجه به اهمیت انتخاب رشته، دانشگاه صنعتی شریف پیش بینی ‌های لازم جهت استفاده مفیدتر داوطلبان از این همایش را در نظر گرفته و رشته ‌ها در قالب دو دسته و در دو نوبت صبح و بعدازظهر ارائه می‌شوند.

این همایش مخصوص رتبه‌ های برتر آزمون سراسری یعنی رتبه‌ های زیر 5 هزار کشوری است و اطلاعات کامل در مورد نحوه ثبت نام و شرکت در همایش در پایگاه اطلاع رسانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار دارد.

داوطلبان، بعد از اعلام نتایج اولیه حداکثر به مدت سه روز می‌توانند با مراجعه به پایگاه ارتباط با دانش آموزان اقدام به ثبت نام در این همایش کنند.

پارسال هم این همایش رو برگزار کردن ... کسی از بچه ها رفته بود ؟! خبر ندارید چجوریاست ؟! بدردبخوره ؟! بریم ؟! نریم ؟!:8:

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

اینو ببینید ناامیدبشید

کی حال داره تا 15 صبر کنه آخه ؟! :41::41::41::31:

fmpr
01-08-2011, 14:37

اینو ببینید ... میگن رشته هاشونو خود اساتید معرفی میکنن ... خوبه هااا ... نظرتون چیه ؟!

Haniiii
01-08-2011, 14:54
یه چند روز اینترنتم قطع بود ... ! 8 روز نبودم اینجا رو با 50 صفحه جلو بردین ! ... ( الان خوندمشون ! ) ... جو تاپیک پر از استرس نتایج هست ... !

:31: دیگه دارم مطمئن میشم که توکلی و بقیه دارن با دست تصحیح میکنن پاسخ برگ ها رو ! ...

دیروز این نمایندگی کانون یه جلسه برامون گذاشته بود ... + معرفی نرم افزارشون ...
به نظر من این نرم افزار به درد کسایی میخوره که اصلا به رشته ی خاصی علاقه ندارن و بیشتر میخوان تو دانشگاه خوب قبول شن ...
نمیدونم چرا هنوز به رشته ی خاصی خیلی علاقه مند نشدم ... شاید بهتره بزارم نتایج بیاد ببینم .. !؟

پ.ن: این رتبه های برتر کانون رو امروز دیدم ... الان منظورش به طور غیر مستقیم اینه که اینا رتبه های برترن ؟ ... ( جالبه کنارش هم زده 8 مرداد ! ) ...
پ.ن2: از این رتبه های برتر مفیدی توی نمایندگی کانون اینجا هست ! ( لاهیجان ):31: خیلی خوشحال میشم که تک رقمی بیاره .. به نظر من که حقشه .....

پ.ن3: رتبه های زیر 10 میتونن 2 رشته انتخاب کنن ؟ رتبه کشوری زیر 10 فقط ؟

gomnam23
01-08-2011, 15:00

اینو ببینید ... میگن رشته هاشونو خود اساتید معرفی میکنن ... خوبه هااا ... نظرتون چیه ؟!

من که خودم میدونم چی خوبه چی بد ولی مشکل اینجاست که رتبشو نمیارم :31:

yarane-naghdi
01-08-2011, 15:47
یه چند روز اینترنتم قطع بود ... ! 8 روز نبودم اینجا رو با 50 صفحه جلو بردین ! ... ( الان خوندمشون ! ) ... جو تاپیک پر از استرس نتایج هست ... !

:31: دیگه دارم مطمئن میشم که توکلی و بقیه دارن با دست تصحیح میکنن پاسخ برگ ها رو ! ...

دیروز این نمایندگی کانون یه جلسه برامون گذاشته بود ... + معرفی نرم افزارشون ...
به نظر من این نرم افزار به درد کسایی میخوره که اصلا به رشته ی خاصی علاقه ندارن و بیشتر میخوان تو دانشگاه خوب قبول شن ...
نمیدونم چرا هنوز به رشته ی خاصی خیلی علاقه مند نشدم ... شاید بهتره بزارم نتایج بیاد ببینم .. !؟

پ.ن: این رتبه های برتر کانون رو امروز دیدم ... الان منظورش به طور غیر مستقیم اینه که اینا رتبه های برترن ؟ ... ( جالبه کنارش هم زده 8 مرداد ! ) ...
پ.ن2: از این رتبه های برتر مفیدی توی نمایندگی کانون اینجا هست ! ( لاهیجان ):31: خیلی خوشحال میشم که تک رقمی بیاره .. به نظر من که حقشه .....

پ.ن3: رتبه های زیر 10 میتونن 2 رشته انتخاب کنن ؟ رتبه کشوری زیر 10 فقط ؟

خیلی درد و شاید طبیعت عجیب و همه گیریه این علاقه به رشته خاصی نداشتن . بنظر من آدم بعدا هم میتونی علاقه پیدا کنی . ضمن اینکه نباید هیچوقت فکر کنی که به هیچ چیزی بیشتر از بقیه علاقه نداری . حتما علاقه آدم از دبیرستان به بعضی درسها و گرایشها بیشتره که زمینه ایی میشه برا انتخاب رشته توی دانشگاه .

اونشبه به یکی از بچه ها میگفتم که چون خودمون نمیفهمیم به چه رشته ایی علاقه داریم احتمالا بهتر اینه که بریم دنبال این باشیم که ما به کدوم رشته ها بی علاقه اییم تا یه وقت مصیبتی در دانشگاه نصیبمون نشه . شنیدین میگن : زنده بلا و مرده مصیبت :19: . یعنی حداقل وقتمون تلف نشه .
بنظر من بهتره صبر کنیم نتایج اولیه بیاد . بگفته ایی آب پاکی رو بریزن رو دستمون بعدش یه خورده مسیر روشنتر میشه . اقلا میفهمیم که برا امسال سطحمون چیه . قوتمون و ضعفمون کجا بوده .

اینطور که من یادمه یه سال کانون بصورت مستقیم گفته بود این افراد رتبه اول های کنکورن و مورد انتقادش قرار دادن . بخاطر همین هم تغییر رویه داده . کلا ولی اعتماد بنفس جالبیه و قابل توجهه که اکثر اوقات هم درست در میاد . فکر میکنم عامل پیشرفتش هم همین خودباوریه که داره

از جنوبی ترین نقطه کشور به شما در شمالی ترین نقطه کشور سلام عرض میکنم . لاهیجان شما واقعا قشنگه . همین دیشب بود که پدرم از سفر قله سهند تبریز اومده بودن و توی راهشون لاهیجان هم رفته بودن که ما داشتیم عکسهای سفر رو نیگا میکردیم . از یه محلی بنام "بام لاهیجان" از شهر عکس و فیلم گرفته بودن واقعا منظره ی بی نظیری داشت . میگفتیم نکنه رفتید اروپا؟ :31:

ضمنا اون سوال آخرت رو من نگرفتم منظورت چیه:41:

Haniiii
01-08-2011, 15:55
خیلی درد و شاید طبیعت عجیب و همه گیریه این علاقه به رشته خاصی نداشتن . بنظر من آدم بعدا هم میتونی علاقه پیدا کنی . ضمن اینکه نباید هیچوقت فکر کنی که به هیچ چیزی بیشتر از بقیه علاقه نداری . حتما علاقه آدم از دبیرستان به بعضی درسها و گرایشها بیشتره که زمینه ایی میشه برا انتخاب رشته توی دانشگاه .

اونشبه به یکی از بچه ها میگفتم که چون خودمون نمیفهمیم به چه رشته ایی علاقه داریم احتمالا بهتر اینه که بریم دنبال این باشیم که ما به کدوم رشته ها بی علاقه اییم تا یه وقت مصیبتی در دانشگاه نصیبمون نشه . شنیدین میگن : زنده بلا و مرده مصیبت :19: . یعنی حداقل وقتمون تلف نشه .
بنظر من بهتره صبر کنیم نتایج اولیه بیاد . بگفته ایی آب پاکی رو بریزن رو دستمون بعدش یه خورده مسیر روشنتر میشه . اقلا میفهمیم که برا امسال سطحمون چیه . قوتمون و ضعفمون کجا بوده .

اینطور که من یادمه یه سال کانون بصورت مستقیم گفته بود این افراد رتبه اول های کنکورن و مورد انتقادش قرار دادن . بخاطر همین هم تغییر رویه داده . کلا ولی اعتماد بنفس جالبیه و قابل توجهه که اکثر اوقات هم درست در میاد . فکر میکنم عامل پیشرفتش هم همین خودباوریه که داره

از جنوبی ترین نقطه کشور به شما در شمالی ترین نقطه کشور سلام عرض میکنم . لاهیجان شما واقعا قشنگه . همین دیشب بود که پدرم از سفر قله سهند تبریز اومده بودن و توی راهشون لاهیجان هم رفته بودن که ما داشتیم عکسهای سفر رو نیگا میکردیم . از یه محلی بنام "بام لاهیجان" از شهر عکس و فیلم گرفته بودن واقعا منظره ی بی نظیری داشت . میگفتیم نکنه رفتید اروپا؟ :31:

ضمنا اون سوال آخرت رو من نگرفتم منظورت چیه:41:
درسته .. تا اینجا هم سعی کردم رشته هایی که مطمئنا ازشون خوشم نمیاد رو حذف کنم ...

راستش من لاهیجان زندگی نمیکنم ... گفتم لاهیجان کانون میرم !!... .. ولی لاهیجان شهر جالبیه ... :31:

اون سوال آخر هم ...

شنیدم رتبه های 1 تا 10 میتونن 2 رشته همزمان بخونن ... حالا میخواستم بدونم این 1 تا 10 منظور 1 تا 10 کشوری هست یا منطقه ای هم حساب میشه ! ؟

farhad1122
01-08-2011, 16:07
درسته .. تا اینجا هم سعی کردم رشته هایی که مطمئنا ازشون خوشم نمیاد رو حذف کنم ...

راستش من لاهیجان زندگی نمیکنم ... گفتم لاهیجان کانون میرم !!... .. ولی لاهیجان شهر جالبیه ... :31:

اون سوال آخر هم ...

شنیدم رتبه های 1 تا 10 میتونن 2 رشته همزمان بخونن ... حالا میخواستم بدونم این 1 تا 10 منظور 1 تا 10 کشوری هست یا منطقه ای هم حساب میشه ! ؟
هر سال رتبه هایی که ممتاز حساب میشن فرق میکنه! تا چند سال قبل یکی از فامیلامون با رتبه ی 30 منطقه یک تو صنعتی شریف دو رشته ای کرد (برق و نفت) و رتبش ممتاز حساب میشد. ولی انگار جدیدا میشه حتی اگه رتبه ممتاز هم نباشی میشه دو رشته ای کرد،این طوری که دو تا ترم از رشته ای که قبول شدی توی دانشگاه باید بخونی اگه معدل بالای 17 باشه میشه دو رشته ای کرد...:21:

mitra_em
01-08-2011, 17:13
پس این نتایج کی میاد........

smallfrank
01-08-2011, 17:18
ای بابا

شماها چقدر استرس دارین
اصلا مهم نیست
حرص نخورید

من که اصلا استرس ندارم
با اینکه خراب هم کردم کنکورو
میخام برم آزاد

shabeashegha
01-08-2011, 18:01
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو ببینید ... میگن رشته هاشونو خود اساتید معرفی میکنن ... خوبه هااا ... نظرتون چیه ؟!
به حرفه سرورالدین اعتمادی نیست. پارسال سرورالدین یه تاریخ میگفت توکلی یه تاریخ (شاید بچه های 89 یادشون باشه) آخرشم حرف توکلی شد. کلا توکلی بیشتر سرش تو کاره تا سرورالدین:31:

mahsa1469
01-08-2011, 18:05
حالا توکلی چه تاریخی گفته؟؟؟

vahid-p
01-08-2011, 18:05
من که اصلا استرس ندارم
با اینکه خراب هم کردم کنکورو
میخام برم آزاد
خب برا یکی مثل شما که تکلیفش رو میدونه معلومه که نباید استرس داشته باشه. الان من حس می کنم رو لبه چاقو دارم راه میرم. اصلا مشخص نیست چی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

doost4
01-08-2011, 18:08

هر دو قسمت صحبتا تایید میشه . پسر خالتون یه جورایی هم مسیر ما بوده :27:
درسته یزد خیلی حال گیری بود من بودم .... اما به شخصه خیلی با شاهرود حال میکنم هر باحالیه .

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

ارتباطی راحت وصمیمی که تودانشگاه بیرجند بین اساتید و دانشجویان هست نوهیچ دانشگاه ایران نیست
اینو رتبه 4 کنکور که دانشگاه شریفبرق خونده گفت که الان دکترای برق داره..
و چندتا از بچه های ارشد دانشگاه شریف که اومده بودن دانشگاه بیرجند یه چند روزی...
داشجو یعنی درس چه مزیتی از این بالاتر
شایدشما دنبال چیزه دیگه بودی نیافتی..:5:

آره مخصوصا ارتباط صمیمی بین استاد نسیم . ن . آبادی یا ف. راشدی که سر کلاس به دانشجو میگه احمق یا ز. ا. بروغنی و .... کاملا مشهوده ! واقعا چه مزیتی بالاتر !

doost4
01-08-2011, 18:14
پارسالم یکی دفترچچه انتخاب رشته رو قبل اعلام نتایج نهاد هیچکس باور نکرد تا موقعی که دفترچه اومد

ولی امسال انگار هیچی زوودتر نیومده :دی

آره یادمه چقد با اون بنده خدا کل کل داشتیم هی میگفتیم این نیست و ... :31: اونم میگفت هر کی خواست دانلود کنه هرکی نخواست به سلامت ! :31: جنگی راه افتاده بود

doost4
01-08-2011, 18:20
چه جالب منم ديشب خواب ديدم سركلاس دانشگاه نشستيم و يكي از رفيقاي دوران دبيرستان هم اونجا بود تو خواب خيلي حال كردم ديشب هم اتفاقا مي دونستم نمياد و تا 12 مرداد نمياد...خدايي صبر چقدر سخته بابا راحتمون كنين ديگه اه.................

منم قبل نتایج همچین خوابی دیدم اتفاقا رشتمم درست بود اما دانشگاهش اشتباه :31: آخرشم قبول شدم :21: بعدا رفیق فابریکم تو دانشگاه تعریف میکرد میگفت منم خواب دیدم دانشگاهش درست بود رشتش غلط :31: بنابراین شما باید بگردین دنبال مکملتون تا قبول شین :27:

mehrdad_ati
01-08-2011, 18:39
خوب من خواب پزشکی دیدم :دی دانشگاهشم مشخص بود تو خواب :دی حالا ببینیم چه بشه

mehrdad_ati
01-08-2011, 18:52
یه حسی میگه فردا میاد نتایج . پارسال دقیقا 11 ام اومد . من اصلا انتظارشو نداشتم ! به هرکی میگفتم باور نمیکرد

gomnam23
01-08-2011, 19:01
منم قبل نتایج همچین خوابی دیدم اتفاقا رشتمم درست بود اما دانشگاهش اشتباه :31: آخرشم قبول شدم :21: بعدا رفیق فابریکم تو دانشگاه تعریف میکرد میگفت منم خواب دیدم دانشگاهش درست بود رشتش غلط :31: بنابراین شما باید بگردین دنبال مکملتون تا قبول شین :27:

امشب سعی میکنم خوابای خوبی ببینم:21:

doost4
01-08-2011, 19:03
امشب سعی میکنم خوابای خوبی ببینم:21:

سعیتو بکن چون زیاد وقت نداری :31:

mahsa1469
01-08-2011, 19:11
یه حسی میگه فردا میاد نتایج . پارسال دقیقا 11 ام اومد . من اصلا انتظارشو نداشتم ! به هرکی میگفتم باور نمیکرد
پارسال دقیقا 10 مرداد حدودا ساعت 9 اومد....

mehrdad_ati
01-08-2011, 19:33
جدا ؟ من خودم یادمه 10 ام اومد اما همه بهم گفتنام منم دیگه باورم شد 11 ام اومده ! :دی آره ساعت 9 اومد منم با روش refresh دیدم نتایجو :دی . حالا برای شکوندن رکورد پارسال سنجش هنوز نیم ساعتی وقت داره :دی

پارسال که خیلی بد بود . شوکه شدم ! از اون رشته ای که میخواستم تو ی داتنشگاه شهر خودمون فقط یک نفر جولوم بود ! (پزشکی بندرعباس) اتفاقا پارسال بندر تا 6700 پزشکی گرفت ! دیگه عمرا مثل پارسال بشه ! نهایت تا 3-4 هزار بگیره . حالا ببینیم چی میشه . بچه ها امشب ماه رمضون شروع میشه بیاید همه برای هم دعا کنیم که وقتی نتایج اومد از دیدنش خوشحال بشیم .

alishadabmehr
01-08-2011, 19:34
پارسال دقیقا 10 مرداد حدودا ساعت 9 اومد....
آره دقيقا يه ربع به 9 بود و من سريع به همه ي تهران اطلاع دادم...
فقط بابا به همه ي خوابها نميشه استناد كرد آخه من اواخر تير خواب ديدم 9 هزار شدم خداكنه رويا صادقه نباشه...

mehrdad_ati
01-08-2011, 19:42
برای refresh به جای alt+r از آدرس

استفاده کنید . چون اگر صفحه تو کش ذخیره شده باشه با alt+r باز هم هموون صفحه ی ذخیره شده توی کش رو نشون میده .

Haniiii
01-08-2011, 19:51
الان یه دست تمرینی چند تا Reload زدم دستم گرم شه ... :31: هر نیم ساعت 10 تا Reload بزنید به سایت از الان سایت رو هم گرم کنیم یه وقت کم نیاره ... !!!

ولی معمولا رتبه های برتر رو حداقل 1 روز زود تر معرفی میکردن ... کسی رتبه برتر نشده ازش بپرسیم بهش زنگ زدن یا نه ؟! .. اگر زنگ زده باشن احتمالا فرداییش نتایج ما هم میاد دیگه !

mehrdad_ati
01-08-2011, 19:54
آره به من زنگ زدن گفتن از آخر اول شدی :20:

خوب بریم اخبار ببینیم خبری میشه یا نه

milla.online
01-08-2011, 20:07
کسی رتبه برتر نشده ازش بپرسیم بهش زنگ زدن یا نه ؟! .. اگر زنگ زده باشن احتمالا فرداییش نتایج ما هم میاد دیگه !
چرا samba شده...

hbokayi
01-08-2011, 20:09
در کنکور ( مخصوصا رشته انسانی ) آوردن 3 رتبه خیلی خیلی سخته رتبه 1 رتبه 999 و رتبه آخر یه احساسی بهم میگه رتبم 999 میشه منتظرم:40:

saho69
01-08-2011, 20:13
هر دو قسمت صحبتا تایید میشه . پسر خالتون یه جورایی هم مسیر ما بوده :27:
درسته یزد خیلی حال گیری بود من بودم .... اما به شخصه خیلی با شاهرود حال میکنم هر باحالیه .

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

آره مخصوصا ارتباط صمیمی بین استاد نسیم . ن . آبادی یا ف. راشدی که سر کلاس به دانشجو میگه احمق یا ز. ا. بروغنی و .... کاملا مشهوده ! واقعا چه مزیتی بالاتر !
این نصرابادی که گفتیونمیشناسم یا این راشدی حتما از این حق التدریسان...
اما استاد احمدی که میشناسم نگفتی چیکار کرده؟؟؟؟؟؟؟؟/
ضمنا میتونی بپرسی از بقیه کدوم دانشگاه ودانشکده به این راحتی میشه استادارو پیدا کرد سوال پرسید رفت خیلی راحت تواتاقشونو...
اینا رو من نگفتم فارغ التحصیلای درس خون شریف گفتن...
موفق باشی

alishadabmehr
01-08-2011, 20:23
در کنکور ( مخصوصا رشته انسانی ) آوردن 3 رتبه خیلی خیلی سخته رتبه 1 رتبه 999 و رتبه آخر یه احساسی بهم میگه رتبم 999 میشه منتظرم:40:
نه رتبه ي 1 انساني آوردن اتفاقا آسونه شما رياضي و زبان انساني رو 100 بزني بقيه صفر رتبت ميشه 200 حالا عمومي ها رو 50 بزني ديگه رتبه ي 1 رو آوردي...البته خودم انسانيم ولي بار علميشون رو خيلي كم ميدونم فقط حفظ مي كنن همين...

farhad1122
01-08-2011, 20:28
فردا هم فکر نکنم بیاد...:41:
حس ششمم میگه پس فردا میاد!! اگه تو اخبار اسم رتبه های یک و دو و سه رو بگن من خیلی بیشتر از خودشون خوشحال میشم!!! بدجوری رتبم لب مرز قبول شدن برا رشته ایه که دوست دارم!! تو فامیل همه می پرسن چند میشه رتبم منم هی میگم بین هزار تا دوهزار حالا حال میده بشم چهارهزار!! .... :18:

princeofpersia_7
01-08-2011, 20:30
بابا بچه ها بی خیال..فقط فکر و خیال میکنید واسه این رتبه ها :31:

یه خرده امیدوار باشید :46:

saho69
01-08-2011, 20:32
فردا هم فکر نکنم بیاد...:41:
حس ششمم میگه پس فردا میاد!! اگه تو اخبار اسم رتبه های یک و دو و سه رو بگن من خیلی بیشتر از خودشون خوشحال میشم!!! بدجوری رتبم لب مرز قبول شدن برا رشته ایه که دوست دارم!! تو فامیل همه می پرسن چند میشه رتبم منم هی میگم بین هزار تا دوهزار حالا حال میده بشم چهارهزار!! .... :18:
احتمالا فردا ظهر اخبار ساعت 2
نفرت برترو بگه
ساعت 6 هم نتایج بیاد روسایت
مث سال 88
یا هم پس فردا این اتفاق بیفته...ولی همون فردا نتایج اعلام میشه:31:

Samba
01-08-2011, 20:35
چرا samba شده...

مگه به تو به جاي من زنگ زده باشن:31:

من كه كسي بهم زنگ نزد:13:

و دعا كنيم كه ما وهمه‌ي p30world ي ها كنكور رو بووومب كنند

هم اكنون نيازمند رفرش سبزتان هستيم !!

meragj2
01-08-2011, 20:52
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص زمان برگزاري آزمون صحت حفظ قرآن مجيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این چیزیه که بعد از هر رفرش اون بالا نوشته؛
امشب خبری از نتایج نیست

mahsa1469
01-08-2011, 20:55
امشب که نمیاد امیدوارم فردا بیاد:31:

avator20002000
01-08-2011, 21:00
جوابا اومدنش که میاد یکی بگه برای انتخاب رشته کجا بریم یا بهتر بگم چی کار کنیم؟
من هم زبان و هم تجربی شرکت کردم.
اخرین رتبه قبولی پزشکی .دندون.دارو اینا چنده تو ایران؟برای منطقه 1؟

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

این ... چی میگه؟

نوشته اونی که شماره تحصیلیشو نداریم ازمون براش ملاکه.زودتر می گفت خوب ما هم شماره تحصیلیمونو به سنجش نمی دادیم دیگه.عجب ....ایه ها!:31:

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

نرم افزار انتخاب رشته سال90 بگیریم خوبه؟ماله کانون یا جای دیگه؟یا واسیم ماله سنجش که پولیه تو سایتش میاد استفاده کنیم.یکمم در این مورد توضیح بدید.

gozine2
01-08-2011, 21:03
اخبار چیزی نگفت باز هم امروز
یکی میگه به منم برای انتخاب رشته چی کار کنم؟

gomnam23
01-08-2011, 21:11
جوابا اومدنش که میاد یکی بگه برای انتخاب رشته کجا بریم یا بهتر بگم چی کار کنیم؟
من هم زبان و هم تجربی شرکت کردم.
اخرین رتبه قبولی پزشکی .دندون.دارو اینا چنده تو ایران؟برای منطقه 1؟

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

این ... چی میگه؟

نوشته اونی که شماره تحصیلیشو نداریم ازمون براش ملاکه.زودتر می گفت خوب ما هم شماره تحصیلیمونو به سنجش نمی دادیم دیگه.عجب ....ایه ها!:31:

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

نرم افزار انتخاب رشته سال90 بگیریم خوبه؟ماله کانون یا جای دیگه؟یا واسیم ماله سنجش که پولیه تو سایتش میاد استفاده کنیم.یکمم در این مورد توضیح بدید.

البته همونجا هم گفته که فقط تاثیر مثبت سوابق تحصیلی رو در نظر گرفتن، حالا چجوریشو منم نمی دونم؟
معلوم نیست امسال چه گندی میخوان بزنن با این سوابق تحصیلی. این تاخیرشونم سر همین قضیس!!!!

Samba
01-08-2011, 21:19
خدايي اين همه آدم اينجا آنين چي كار مي كنين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منتظر چي هستين يكي بياد بگه نتايج اومد:31:

از هر كي مي پرسم راجع به سوابق تحصيلي و اينا ميگه همش چرته حالا من موندم سال93 كه همش ميشه سوابق تحصيلي ميخوان چي كار كنن خوبه ما در رفتيم:27:

hp722
01-08-2011, 21:21
یه سوال داشتم

ما که 100تا انتخاب داریم مثلا انتخاب اول رو بزنیم x و انتخاب مثلا 50 رو بزنیم y، وقتی جواب، شهریور میاد و ما هم x و هم y رو بتونیم انتخاب کنیم حتما نباید x رو انتخاب کنیم چون اول نوشتیم که؟میشه اصلا اونو انتخاب نکرد و y رو که انتخاب 50هم ما بود رو انتخاب کنیم؟

avator20002000
01-08-2011, 21:23
بچه بودیم می گفتن 90 دیگه کنکوری وجود نداره!دیدیمش!
تا نوه نتیجه هامونم کنکور دارن من از الان تو فکر کلاس کنکور بچه ایندم هستم!:31:
17 کاربر + 4 مهمان دارن چی کار می کنن اینجا؟
یکی بگه واسه انتخاب رشته چی کار کنیم؟

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

یعنی چی شما یکی رو قبول می شی نه بیشتر!
همونو باید بری اگه خواستیش

mehrdad_ati
01-08-2011, 21:23
بچه ها نتایج اومد

شوخی کردم بابا جو نگیرتون . فردا میاد انشالله !

Samba
01-08-2011, 21:24
یه سوال داشتم

ما که 100تا انتخاب داریم مثلا انتخاب اول رو بزنیم x و انتخاب مثلا 50 رو بزنیم y، وقتی جواب، شهریور میاد و ما هم x و هم y رو بتونیم انتخاب کنیم حتما نباید x رو انتخاب کنیم چون اول نوشتیم که؟میشه اصلا اونو انتخاب نکرد و y رو که انتخاب 50هم ما بود رو انتخاب کنیم؟

اگه درست متوجه شده باشم !!!

دوست عزيز كامپيوتر سازمان سنجش از اولين انتخاب شما شروع ميكنه اگه قبول شدين كه همون وگرنه دومي و اگه نشدين ميره واسه سومي و الخ ...

avator20002000
کجاست؟کوش پس؟

mehrdad_ati
یه سوال داشتم

نه عزیز نمیشه ! شنا اولی انتخابت به ترتیب او.لیت که رتبت بخوره و قبلو بشی دیگه بقیه ی انتخابات در نضر گرفته نمیشند ! برای همینه که این همه حساسیت رو انتخاب رشته بوجود اومده !

gomnam23
01-08-2011, 21:25
آقا برید سایت سنجش نتایج اومد!
شوخی کردما، گفتم این 20 نفری که اینجان یه شوکی بگیرن، نزنید ما رو

avator20002000
01-08-2011, 21:26
اگه درست متوجه شده باشم !!!

دوست عزيز كامپيوتر سازمان سنجش از اولين انتخاب شما شروع ميكنه اگه قبول شدين كه همون وگرنه دومي و اگه نشدين ميره واسه سومي و الخ ...
سمبا تو که پیش بینی کنکور می کنی.نمی دونی نتایج چه ساعتی میاد(پیش بینی کن دیگه!:31:)؟
من پیش بینی می کنم نفر اول منطقه خودتی !(این یه پیش بینی بودش نه قطعیت!):31:

mohmrg
01-08-2011, 21:28
اقا درباره رویای صادقه چیزی نگین که من استاد خواب و راز و ماورا طبیعه هست

اقایون توجه کنید من هر وقت خوابی ببنیم 48 ساعت بعدش برام اتفاق میفته وای به روزی که خواب بد ببینم توی کل بچه ها و فامیلهامون من فردی بیخیال هستم و ماهی شاید یه بار خواب ببینم و سعی میکنم از موضوعات سریع بگذرم و خوابی که میبینم پیشرفته است و کسی نمیتونه ردش کنه که غذای چرب خوردی و ......

من بعد کنکور سریع خواب دیدم که جوابا اومده و پاسخ ها اشتباه وارد کردم و دیگه هیچ خوابی ندیدم تا امروز صبح

دیدم که قبول شدم شاد و شنگولم (با اینکه الان دارم از استرس میمیرم) و خوشحال از اینکه تاثیر معدل باعث قبولیم شده ولی فقط نمیدونم کدوم دانشگاه بود ولی میدونم هوا گرم و روشن سفید بود :دی(تهران اصفهان سمنان یه قیافش میخورد)

اقا اعلام نتایج 10 صبح پس فردا (دوازدهم) نگاه کنید یه دعایی هم برای ما.

Samba
01-08-2011, 21:29
سمبا تو که پیش بینی کنکور می کنی.نمی دونی نتایج چه ساعتی میاد(پیش بینی کن دیگه!:31:)؟
من پیش بینی می کنم نفر اول منطقه خودتی !(این یه پیش بینی بودش نه قطعیت!):31:

اون موقع داغ بوديم عشق كنكور داشتيم ولي حالا چي !!!!:31:

بابا پيش بيني ! بابا نوستراداموس:31:

گمون كنم توش موندن عين ... كه اينقدر با تاخير ميدن !!

mehrdad_ati
01-08-2011, 21:32
آره باورشون نمیشه من اول نشدم ! علت تاخیر هم حتما همینه ... :p

avator20002000
01-08-2011, 21:33
اون موقع داغ بوديم عشق كنكور داشتيم ولي حالا چي !!!!:31:

بابا پيش بيني ! بابا نوستراداموس:31:

گمون كنم توش موندن عين ... كه اينقدر با تاخير ميدن !!
پیش بینیت کاملا درسته(دقیقا همینه!)
چرا کسی نمی گه اینجا برای انتخاب رشته چی کار کنیم؟برم فردا از کانون سی دی انتخاب رشته بگیرم؟

fmps
01-08-2011, 21:35
نتایج کجاست؟؟؟؟؟؟من نمیبینم

mehrdad_ati
01-08-2011, 21:37
انتاب رشته اونقدرها هم سخت نیست ! 100 تا انتخاب داری ! شما نهایت به 4-5 رشته علاقه ی زیادی داری و با رتیبه ای که کسب کردی میدونی که حدودا کجاها شانس قبولی داری توی اون رشته ها . اصلا شما همه ی دانشگاه ها رو به ترتیب معروفیت و شرایز خودت توی اون رشته هایی که دوست داری بزن ! بقیش هم هرچی موند دیگه جوری بزن که قبول شی ! کار سختی نیست . این مشاور و ... به نظرم پول بی خودری دادنه

Samba
پیش بینیت کاملا درسته(دقیقا همینه!)
چرا کسی نمی گه اینجا برای انتخاب رشته چی کار کنیم؟برم فردا از کانون سی دی انتخاب رشته بگیرم؟

بابا خو كسي مي دونست مي گفت ديگه

به نظر من پول خودتونو هدر ندين از اول همين جوري بگيريد روش برق شريف تا ..... برق-----(100 تا انتخابه) تو دفتر برنامه ريزي قلم چي يه روش تووپ گفته

ايده آل و نمي دونم چي چي و كف قابل قبول

چيز جالبه توصيه مي كنم بخونيدش

alishadabmehr
آقا برید سایت سنجش نتایج اومد!
شوخی کردما، گفتم این 20 نفری که اینجان یه شوکی بگیرن، نزنید ما رو
شوك خوبي بود چند لحظه غافل گير شديم...ولي من ميگم 12 هم مياد اينو از اوايل مرداد ميگفتم حالا ببينيد

avator20002000
01-08-2011, 21:38
سرکاری بودش حرفش .نیومده هنوز!
HELLO!!!!
اینهمه ادم اینجا تعیین رشته نمی دونن چه جوری باید بکنیم درست؟کانون سیدیش خوبه؟

Haniiii
میگم کسی نرم افزاری .. چیزی ننوشته که اگر نتایج اومد زنگ بزنه از خواب بیدار کنه ما رو ( اگر شب اومد نتایج ! ) ... ! :D

اصلا حس این که منتظر بمونم رو ندارم ! ...

L.A.M.P.A.R.D
اقا پس کی میاد این جواب ها .....نه که من خیلی رتبم خوب میشه میخوام ببینم به همه نشون بدم بقیه لذت ببرن :دی والا :دی
پیش به سوی ازاااااااااد :دی
راستی از ازاد کی میاد ؟

avator20002000
01-08-2011, 21:39
بابا خو كسي مي دونست مي گفت ديگه

به نظر من پول خودتونو هدر ندين از اول همين جوري بگيريد روش برق شريف تا ..... برق-----(100 تا انتخابه) تو دفتر برنامه ريزي قلم چي يه روش تووپ گفته

ايده آل و نمي دونم چي چي و كف قابل قبول

چيز جالبه توصيه مي كنم بخونيدش
اخه من دو تا رشته شرکت کردم وضعیتم فرق داره با شما که یکی شرکت کردی!
می خوام بهترینو قبول شم!
من تجربی هستم نه ریاضی راستی!

gomnam23
01-08-2011, 21:40
میگم کسی نرم افزاری .. چیزی ننوشته که اگر نتایج اومد زنگ بزنه از خواب بیدار کنه ما رو ( اگر شب اومد نتایج ! ) ... ! :D

اصلا حس این که منتظر بمونم رو ندارم ! ...

امشب که دیگه نمیاد. توکلی الان دیگه خوابیده

mehrdad_ati
01-08-2011, 21:40
آزاد که دیر میاد . شهریور میاد

alishadabmehr
01-08-2011, 21:43
انتاب رشته اونقدرها هم سخت نیست ! 100 تا انتخاب داری ! شما نهایت به 4-5 رشته علاقه ی زیادی داری و با رتیبه ای که کسب کردی میدونی که حدودا کجاها شانس قبولی داری توی اون رشته ها . اصلا شما همه ی دانشگاه ها رو به ترتیب معروفیت و شرایز خودت توی اون رشته هایی که دوست داری بزن ! بقیش هم هرچی موند دیگه جوری بزن که قبول شی ! کار سختی نیست . این مشاور و ... به نظرم پول بی خودری دادنه
كاملا تاييد ميشه فقط واسه ارشد چه بدبختي ايه فقط يه انتخاب واو...
راستي براي چند لحظه سايت سازمان سنجش جوابارو گذاشت رو سايت ولي سريع همه ريختن الان ديگه جوابارو ورداشتن...استرس و داري چجوري منتقل ميكنم ...هه هه شوخي بود ولي ساعت 12 شب يادتون نره حتما نگاه كنين بعد لالا...

Samba
01-08-2011, 21:44
اخه من دو تا رشته شرکت کردم وضعیتم فرق داره با شما که یکی شرکت کردی!
می خوام بهترینو قبول شم!
من تجربی هستم نه ریاضی راستی!

خو يكي در ميون بنويس:31:

راستي مي دونستي كه پارسال دندون پزشكي اردبيل خالي موند !!!!! (نمي دونم درسته يا نه !!)

بزن پزشكي تهران بعد زبان فرانسه تهران بعد ..... :31:

كلا به نظرم پولتو هدر ندي بهتره

avator20002000
01-08-2011, 21:44
بچه ها تا کی وقت ثبت نامه ازاد و سراسری هستش؟

mehrdad_ati
01-08-2011, 21:47
چه ثبت نامی ؟ منظورت ثبت نام دانشگاه هست . نیمه ی شهرویر به بعد دیگه ..

avator20002000
01-08-2011, 21:48
خو يكي در ميون بنويس:31:

راستي مي دونستي كه پارسال دندون پزشكي اردبيل خالي موند !!!!! (نمي دونم درسته يا نه !!)

بزن پزشكي تهران بعد زبان فرانسه تهران بعد ..... :31:

كلا به نظرم پولتو هدر ندي بهتره
اه کاش میدادن به من برم!
راستی به نظرتون چه شهرایی رو بزنم نزدیک تهران باشه بشه با اتوبوسی قطاری چیزی بشه سریع رفت اومد؟(اینا رو برای رشته های غیر گروه پزشکیم میخوام بدونم وگرنه پزشکی ته دره های ایرانم قبول شم میرم!:31:)

Homayun Khan
01-08-2011, 21:51
دوستان یه سوال
کسی که مثلا پیام نور و غیر انتفاعی رو مجاز به انتخاب رشته میشه فرقی نداره اول رشته های پیام نور رو بزاره یا غیر انتفاعی؟

avator20002000
01-08-2011, 21:51
نه فرقی نداره
Wo0o0ow این همه ادم اینجا انلاین هستن!
کسی لینک نتایج ازاد و سراسری سال های گذشته بچه ها رو تو فروم داره؟
من هرچی می گردم گیر نمیاد درست

L.A.M.P.A.R.D
01-08-2011, 21:56
راستی یه سوال...من دفترچه ی پیام نور رو نگرفتم...یعنی ازمونش رو ندادم ، حالا میخوام بدونم نمیشه با همین سراسری غیر انتفاعی اورد ؟

fmpr
01-08-2011, 21:56
21 کاربر و 2 مهمان :دی

ماشالله به اینهمه فعالیت ... ترکید تاپیک بابا :دی

hbokayi
01-08-2011, 21:58
نه رتبه ي 1 انساني آوردن اتفاقا آسونه شما رياضي و زبان انساني رو 100 بزني بقيه صفر رتبت ميشه 200 حالا عمومي ها رو 50 بزني ديگه رتبه ي 1 رو آوردي...البته خودم انسانيم ولي بار علميشون رو خيلي كم ميدونم فقط حفظ مي كنن همين...
به خاطر همینه که میگم 1 آوردن تو انسانی سخته چون نمیتونی کسی رو پیدا کنی که ریاضی و زبانش رو 100 بزنه...

Samba
01-08-2011, 21:58

شد 23كاربر و 0 مهمان !!!!

جالب اينجاس فقط نيگا مي كنن منتظر چي هستين آقا بريد بخوابيد :31:

mehrdad_ati
01-08-2011, 22:01
بابا سر شبه کجا بخوابیم ؟! من تازه 6 میخوابم :دی

avator20002000
01-08-2011, 22:03
چه ثبت نامی ؟ منظورت ثبت نام دانشگاه هست . نیمه ی شهرویر به بعد دیگه ..
اره همون ثبت نام دانشگاه رو می گم

حالا کجاشو دیدی بزار جوابا بیادش!

شد 23كاربر و 0 مهمان !!!!

جالب اينجاس فقط نيگا مي كنن منتظر چي هستين آقا بريد بخوابيد :31:
خوب بیان یه چیزی بگن دیگه!

h0p3
01-08-2011, 22:04
واااااااي همه استرس دارن.
به نظر من فردا مياد.
پارسال روز قبل از گرفتن كارنامه نهايي خواب ديدم كه چند تا 0 داشتم!ولي برعكس شد!:27:
به نظر شما IT بهتره يا كامپيوتر نرم افزار؟

alishadabmehr
01-08-2011, 22:05
به خاطر همینه که میگم 1 آوردن تو انسانی سخته چون نمیتونی کسی رو پیدا کنی که ریاضی و زبانش رو 100 بزنه...
واسه انساني ها محاله رياضيشون رو 100 بزنن ولي واسه تجربي رياضيا كه ميان كنكورانساني ميدن 100 زدن رياضي انساني مثل خوردن سن ايچه...

Samba
01-08-2011, 22:07
واسه انساني ها محاله رياضيشون رو 100 بزنن ولي واسه تجربي رياضيا كه ميان كنكورانساني ميدن 100 زدن رياضي انساني مثل خوردن سن ايچه...

انگاري شما زيادي رياضيتون قويه اين حرفو مي زنيد!!!

رشته انساني سوالاي رياضيش مسئله اي هستش چنتاشو كه ديدم خدايي بعضياشون رو به سختي ميشه حل كرد

هر رشته اي سختيه خودشو داره

ببينيم كي اولين پست صفحه 100 رو ميزنه:31:

hbokayi
01-08-2011, 22:10
نه اینجوری نیست از دبیرستان نمونه رشد که خاص ریاضی و فیزیکه یکی اومد مدرسه ما " فرهنگ" که خاص انسانیه ریاضیش خیلی خیلی خوب بود ولی تو کنکور 85-80 زده در کل کسی تو انسانی نیست که بتونه ریاضی رو 100 بزنه

fmpr
مسابقه ست الان ؟! :دی

یکی از دوستای من امید 100 ریاضی انسانیه ... ببینم چ میکنه :دی هیچی نمیخوند جز ریاضی ... اونم فقط بخاطر اینکه نذاشته بودن بیاد ریاضی :41:

mahsa1469
یه ذره انرژی واسه فردام بزارین شاید فردا نتایج اومد...

fmpr
نه اینجوری نیست از دبیرستان نمونه رشد که خاص ریاضی و فیزیکه یکی اومد مدرسه ما " فرهنگ" که خاص انسانیه ریاضیش خیلی خیلی خوب بود ولی تو کنکور 85-80 زده در کل کسی تو انسانی نیست که بتونه ریاضی رو 100 بزنه

مشکل از رشدیاست :دی

avator20002000
01-08-2011, 22:11
میشه راحت زد من پارسال انسانی سراسری شرکت کردم البته منظور شما برای رشته های مدیریت و حسابداری هستش دیگه!

انگاري شما زيادي رياضيتون قويه اين حرفو مي زنيد!!!

رشته انساني سوالاي رياضيش مسئله اي هستش چنتاشو كه ديدم خدايي بعضياشون رو به سختي ميشه حل كرد

هر رشته اي سختيه خودشو داره

ببينيم كي اولين پست صفحه 100 رو ميزنه:31:
من پارسال شرکت کردم تا سوم دبیرستان بدونی کافیه فقط باید سوالاشو لمش دستت بیاد که با چند بار تستاشو زدن یاد میگیری
اون پست ماله من بهش دست نزنی ها!:31:

fmpr
01-08-2011, 22:11

موافقت میشه :دی

avator20002000
01-08-2011, 22:14
شما دبیرستان فرهنگ بودی؟مدیرش الان پیراولیاست دیگه؟
معلم زبان فارسی ما بودش دبیرستان پوست از سر ما کندش انقدر ... بودش این مرد

یکی از دوستای من امید 100 ریاضی انسانیه ... ببینم چ میکنه :دی هیچی نمیخوند جز ریاضی ... اونم فقط بخاطر اینکه نذاشته بودن بیاد ریاضی :41:
ایشالا!

انرژی نمی خواد خوده استرس انرژی میاره!

مشکل از رشدیاست :دی
رشدی؟

alishadabmehr
01-08-2011, 22:14
شما مدرسه فرهنگ تو آريا شهر ميرفتين؟من چندتا از رفيقام اونجا بودن ولي خودم تو آبادانا خوندم فكر كنم بچه هاي فرهنگ زيادي خرخونن .

fmpr
01-08-2011, 22:15
رشدی؟

نه با رشدیا کل داریم :)))

بچه ها این نرم افزار سایت mga.ir چجوریاست ؟!

avator20002000
فرهنگ دبیرستان خیلی باحالیه!(اینم پست اول صفحه 100!)مال خودم شدش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی مدیرش خیلی خیلی........ هستش!
امسال مدرسش چه جوری بود ؟

Samba

بايد سبك انساني رو بلد باشي تا بتوني 100 بزني يهو! نميشه بياي صد بزني

اره مسابقه س
اميدواريم بتركونه:31:

hbokayi
01-08-2011, 22:16

امیدوارم امیدتون رو تبدیل یه نا امیدی نکنه:31:

Samba
01-08-2011, 22:18
فرهنگ دبیرستان خیلی باحالیه!

تركوندي ها:31: مال خودت:13:

نه با رشدیا کل داریم :)))

بچه ها این نرم افزار سایت mga.ir چجوریاست ؟!

پول داري؟؟ اگه داري نپرس ديگه:31:

hbokayi
01-08-2011, 22:19
شما دبیرستان فرهنگ بودی؟مدیرش الان پیراولیاست دیگه؟
معلم زبان فارسی ما بودش دبیرستان پوست از سر ما کندش انقدر ... بودش این مرد

ایشالا!

انرژی نمی خواد خوده استرس انرژی میاره!

رشدی؟

آره فرهنگ منطقه 16 که مدیرش درودگر نامی هست معلم زبان فارسیمون هم که اصلا تو این وادی ها نبود:31:

meragj2
01-08-2011, 22:21
بچه ها 2 مشهد مشاور خوب کیه ؟
اصلا پیش مشاور بریم ؟

hbokayi
01-08-2011, 22:22
فرهنگ دبیرستان خیلی باحالیه!
اگر حوصله داشتی و دوست داری برو تو فیس بوکم یه آلبوم 107 عکسه فقط از دبیرستان فرهنگ و بچه هاش دارم

avator20002000
01-08-2011, 22:25
مرسی من منظورم فرهنگه منطقه 2 اریاشهر بودش نه اونجا