PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24

M E S S I
15-09-2011, 16:25
عکس:عادل فردوسی‌پور در جلسه کنکور دکترا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کارشناسی ارشد صنایع از شریف!!

او به تدریس درس زبان انگلیسی تخصصی صنایع و زبان انگلیسی عمومی در مرکز زبان شریف مشغول است.

(کسایی که رفتین شریف عادل استادتونه:31:)

milla.online
15-09-2011, 16:42
بچه ها تو سایت دانشگاه شیراز نوشته 3 مهر کلاسا شروع میشه...حالا 27 که ثبتنامه... بعد از ثبت نام بهمون خوابگاه میدن یا نه باید برگردم بوشهر و از 3 مهر بیام شیراز باز؟؟؟در کل به نظرتون این چند روز شیراز بمونم یا برگردم بوشهر؟؟؟

bnmnb
15-09-2011, 17:00
بچه ها تو سایت دانشگاه شیراز نوشته 3 مهر کلاسا شروع میشه...حالا 27 که ثبتنامه... بعد از ثبت نام بهمون خوابگاه میدن یا نه باید برگردم بوشهر و از 3 مهر بیام شیراز باز؟؟؟در کل به نظرتون این چند روز شیراز بمونم یا برگردم بوشهر؟؟؟
بستگی به خودت داره دوست من اگه می خوایی شیراز بمون برو اینور اون ور جاهای مختلف دانشگاه وشهر رو پیدا کن یا برگرد خونتون :46:

wxy4u
15-09-2011, 17:11
دوستان مهندس نفت کسی نداریم اینجا؟:13:
اگه هست دستها بالا:27:

jimrako
15-09-2011, 17:17
دوستان من روزانه قبول شدم میتونم توی تکمیل ظرفیت که نیمه دوم مهر هست شرکت کنم ؟ اگر شرکت کردم و یک دانشگاه غیر انتفاعی قبول شدم باید حتما برم ؟

hermione
15-09-2011, 17:43

همون روز ثبت نام خوابگاه هم میدن میتونید با وسایل برید همونجا بمونید .

Farshid72
15-09-2011, 18:15
فک کنم اینجا کسی امیرکبیر نیاورده نه ؟؟؟؟

M E S S I
15-09-2011, 18:27

نه!:31::31:

aazp
15-09-2011, 19:32

من ورودی 88ام چطور مگه؟

mohammad_dj_kazin
15-09-2011, 19:43
سلام بچه ها
من امروز رفتم سایت دانشگاه تهران واسه ثبت نام اینترنتی
توی بخش دریافت مدارک زده بود کارت پایان خدمت رو هم باید بدیم من که کارت پایان خدمت ندارم
کسی میدونه چجوریه قضیش؟؟

M A H 3 A
15-09-2011, 20:09
البته فکر نکنم کسی 3 مهر بیاد سر کلاس:13:

seyede70
15-09-2011, 20:12
یعنی هفته اول کسی یونی میره؟؟؟؟؟؟؟

M A H 3 A
15-09-2011, 20:16
یعنی هفته اول کسی یونی میره؟؟؟؟؟؟؟
مگه می خوایم بریم مدرسه:31:فکر نکنم:8:

seyede70
15-09-2011, 20:31
دوستان این کارنامه ای که توش مشخص میکنه رشته های زیر رشته قبولیمون هم قبول شدیم کی میاد؟؟؟ میتونیم به اون رشته ها بریم؟؟؟؟

kollbechoobi
15-09-2011, 20:58
با سلام دوستان....
من از اعضای جدید این تالارم... ازتون یه راهنمایی میخواستم... خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید...
در کنکور امسال سراسری رشته "مهندسی کامپیوتر نرم افزار" دانشگاه "پیام نور ورامین" قبول شدم و در دانشگاه آزاد رشته "فیزیک هواشناسی" دانشگاه "تهران شمال" قبول شدم..... اما مشکل اینجاست که هنوز نمی دونم کدومو برم بهتره که بعدا هم پشیمون نشم...؟؟؟
خیلی خیلی ممنون میشم که منو راهنمایی کنید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر
(معذرت دقیق نمی دونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم..)

EngineeR EhsaN
15-09-2011, 21:13
یچه ها چون شنبه آخرین مهلت تکمیل اطلاعاتمه ، چیزایی که آماده کردم میگم ببینید چیز دیگه ای که لازم نیست؟ ( این سایت دانشگاهم که معلوم نیست سایته دانشگاهه یا اخبار :2:)
1 - 12 قطعه عکس 3 * 4
2 - گواهی موقت پیش و متوسطه + 2 برگ کارنامه + تایید شده از آموزش و پرورش + کپی برابر اصل ( نبرم که پست تایید کنه؟ )
3 - اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه ( از هر کدوم چند تا بگیرم؟ )
4 - واریز 2100 به حساب سنجش
5 - دیگه چی لازمه؟
اینم بگم که من دانشگاه نازلوی ارومیه قبول شدم و تو خود ارومیه زندگی میکنم ، راستی کسی کسی ارومیه قبول شده؟ :31:

MRTZ HSV
15-09-2011, 21:26
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این چیه؟ازکجا باید گرفت؟
همه چیز رو کامل کردم الا این یکی...

milla.online
15-09-2011, 21:30
دوستان این کارنامه ای که توش مشخص میکنه رشته های زیر رشته قبولیمون هم قبول شدیم کی میاد؟؟؟ میتونیم به اون رشته ها بریم؟؟؟؟

سوال منم هست ولی یه جا خوندم حتما باید تو ترم اول همون دانشگاه فعلی باشید.... امیدوارم بشه تغییر داد چون دید درستی هنوز از شهرسازی ندارم:41:

راستی بچه ها اگه بعد از ثبت نام بریم خوابگاه تا وقتی که کلاسا هم شروع نشده میشه از سلف و... استفاده کرد؟؟؟

alavi71
15-09-2011, 21:50
سلام بچه ها
من امروز رفتم سایت دانشگاه تهران واسه ثبت نام اینترنتی
توی بخش دریافت مدارک زده بود کارت پایان خدمت رو هم باید بدیم من که کارت پایان خدمت ندارم
کسی میدونه چجوریه قضیش؟؟

نه کارت پایان خدمت لزومی نداره برای شما
شما باید با توجه بهخ وضعیتتون مثلا اگه از معافیت تحصیلی استفاده کردید برگ سبز ارائه بدید
در غیر این صورت شما مشمول نیستید و نیازی نیست .....

موفق باشید

seyede70
15-09-2011, 21:54
سوال منم هست ولی یه جا خوندم حتما باید تو ترم اول همون دانشگاه فعلی باشید.... امیدوارم بشه تغییر داد چون دید درستی هنوز از شهرسازی ندارم:41:

راستی بچه ها اگه بعد از ثبت نام بریم خوابگاه تا وقتی که کلاسا هم شروع نشده میشه از سلف و... استفاده کرد؟؟؟
تا من 1ترم بخوام بمونم تا یونیمو تغییر بدم خب اون 1ترمو میمونم تا به یونی شهر خودمون انتقالی بگیرم دیگه!!!!:31: عجب گیری کردم کاش اصلا قوچانو نمیزدم:41:

milla.online
15-09-2011, 21:55
این چیه؟ازکجا باید گرفت؟

یا باید کارت معافیت یا پایان خدمت یا گواهی معافیت موقت داشته باشی... مثلا گواهی موقت تحصیلی برای متولدین 70 باید برگه اعزام به خدمت 11.90 داشته باشید تا بتونید ثبت نام کنید... تو قسمت نظام وظیفه فروم بپرسید دوستان کمکتون می کنند

alavi71
15-09-2011, 21:55
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین چیه؟ازکجا باید گرفت؟

این برای افرادی هست که اعزام شدند

اگر شما از معافیتت حصیلی استفاده کردید باید برگه سبز رو ارائه کنید
در غیر اینصورت مشمول نیستید و نیازی نیست

موفق باشید....

leon scott kendy
15-09-2011, 22:17
بچه ها من متولد 71 هستم نیمه دوم
حالا من این قسمت سربازی باید چی کار کنم
کلا چیزی نگیرم یا گواهی اشتقالی چیزی مثل ماله گواهی نامه یا همچین چیز هایی
یکم توضیح ؟

M A H 3 A
15-09-2011, 22:40

فکر نکنم بشه از سلف استفاده کرد،من شنیدم بعضی از خوابگاه ها روزای جمعه و تعطیل غذا نمیدن!:18:

MeMri
15-09-2011, 22:47
بچه ها من متولد 71 هستم نیمه دوم
حالا من این قسمت سربازی باید چی کار کنم
کلا چیزی نگیرم یا گواهی اشتقالی چیزی مثل ماله گواهی نامه یا همچین چیز هایی
یکم توضیح ؟

نه دوست عزیز،به چیزی احتیاج ندارید!فقط متولدین نیمه دوم 70 احتیاج به برگه اعزام به خدمت دارند:20:

salehmax
15-09-2011, 23:00
SALAM MANAM BARGH GHODRAT ARAK. ESMAM SALEH BACHE JAHROM

bnmnb
15-09-2011, 23:06
فکر نکنم بشه از سلف استفاده کرد،من شنیدم بعضی از خوابگاه ها روزای جمعه و تعطیل غذا نمیدن!:18:
غذا می دن:20:
نا سلامتی سال بالاییا هم اونجا هستن کلاساشون زودتر شروع شده چرا غذا ندن؟:8:
ولی جمعه ها رو درست گفتی

davood-khatar
15-09-2011, 23:09
دوستان چطوری میشه برای دانشگاه شاهرود اینترنتی ثبت نام کرد؟ نوشته 24 یعنی روز پنج شنبه بریم تو سایتشون ولی تو سایتشون خبری نیست. چی کار کنم؟

bnmnb
15-09-2011, 23:11

بله می شه استفاده کرد از غذای بسیار خوب و لذیذ سلف :10:

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

دوستان چطوری میشه برای دانشگاه شاهرود اینترنتی ثبت نام کرد؟ نوشته 24 یعنی روز پنج شنبه بریم تو سایتشون ولی تو سایتشون خبری نیست. چی کار کنم؟
خوب مشکل شما نیست مشکل اونا هست
ولی 1 بار دیگه خوب بگرد

veritaaa
15-09-2011, 23:14
بچه ها مدارکی که خواستن یه کارنامه ی آزمون سراسری هم هست.اون چیه؟؟ باید اونی که درصد ها رو داره رو پرینت بگیرم؟؟؟

M A H 3 A
15-09-2011, 23:26
بچه ها مدارکی که خواستن یه کارنامه ی آزمون سراسری هم هست.اون چیه؟؟ باید اونی که درصد ها رو داره رو پرینت بگیرم؟؟؟
بعضی ها که انتخاب اینترنتی داشتن ازشون رتبه در زیرگروه میخواست ،اما شما هر دوشو ببرین!

wxy4u
15-09-2011, 23:26
به نظر من دانشگاه تهران هم قبول شی ولی رشتت رشته خوبی نباشه صرافا خودتو بیچاره کردی:31:
رشته خوب بهتره تا دانشگاه خوب:10:
مهندس نفت کسی نیست اینجا؟:13:ترجیحا گرایش بهره برداری:8:
دوستان کسی از دشواریه این رشته اطلاعاتی نداره؟:18:

behii
15-09-2011, 23:35

به به هم دانشگاهی عزیز :31: باید با اینترنت اکسپلورر اینجا بری برای ثبت نام
golestan.shahroodut.ac.ir
وقتی رفتی اول راهنمای ثبت نام رو بگیر

GENERAL_RAAAM
15-09-2011, 23:39
سلام . تو رشته های مهندسی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد؟

GENERAL_RAAAM
15-09-2011, 23:53

bazisaz
16-09-2011, 10:41
آقا یه خبر تازه امروز گرفتم.یکی از بچه های کلاسمون با رتبه 400 سهمیه شاهد و 34000 کشوری پزشکی کاشان اورده اگه بدونید چقدر خوشحال بود .اصلا فکرشو نمیکرد:10:

online_amin
16-09-2011, 10:50
به به هم دانشگاهی عزیز :31: باید با اینترنت اکسپلورر اینجا بری برای ثبت نام
golestan.shahroodut.ac.ir
وقتی رفتی اول راهنمای ثبت نام رو بگیر

منم شاهرودیم.
آقا این تاییدیه تحصیلی چیه؟ باید چی کار کنم؟ از کجا بگیرم؟

چه همه اطلاعات میگیرن. از اسم خودت گرفته تا اسم پسر خاله همسایه تون رو باید تو فرم ثبت نام اینترنتی وارد کنی. مسخره ها...

بیشتر از هزار بار همین معدل کتبی و معدل کل و معدل پیش رو وارد کردم ولی باز هم میپرسن. دیگه خسته شدم به خدا.

tariran0
16-09-2011, 10:59
سلام بچه ها
یه سوال
تو مدارک زده :
10-مدركي كه وضعيت نظام وظيفه راباتوجه به مقررات وظيفه عمومي مشخص كند(براي برادران).

حاالا این مدرک چی هست؟
از کجا باید بیاریم؟
لطفا راهنمایی کنید
راستی من نیمه دوم 71 هستم

jebraiil
16-09-2011, 11:05
داداش یه چیزی در مورد شاهد تجربی زباد نداره واقعا باید خوش حال میشد من خودم ریاضی هستم با رتبه 1000 شاهد کامپیوتر نرم افزار دانشگاه ایت الله بروجردی (( اهم اهم حاج اقا تقلبل الله ))قبول شدم اونم روزانه دارم از خوشالی خودکشی میکنم:18::31:

milla.online
16-09-2011, 11:07
سلام بچه ها
یه سوال
تو مدارک زده :
10-مدركي كه وضعيت نظام وظيفه راباتوجه به مقررات وظيفه عمومي مشخص كند(براي برادران).

حاالا این مدرک چی هست؟
از کجا باید بیاریم؟
لطفا راهنمایی کنید
راستی من نیمه دوم 71 هستم

چیزی لازم نیست چون مشمول نیستی

---------- Post added at 12:07 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

کسی میدونه دانشگاه شیراز بابت خوابگاه چقد پول پیش میگیره؟؟؟ و اینکه اتاقش چند متری و چند نفرس؟؟؟ اجازه بردن پیک نیک و.. هم میدن؟؟؟(آخه گیاه خوارم و بعضی روزا نمی تونم غذای سلف رو بخورم)

jebraiil
16-09-2011, 11:10
داداش برو مدرسه سوال کن یه وفت گواهی چیزی میخواد من نمیدونم چون من خودم پایان خدمت دارم من امسال سال دومم بود کنکور میدادم ولی به نظرم حتما از مدرستون یه سوال بکن

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

داداش زنگ بزن دانشگاه بپرس کار نداره

SuperSt@r
16-09-2011, 11:32
سلام من برا ثبت نام غیرحضوری که به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کردم اسکن تعهدنامه محضری رو میخاد کسی میدونه این تعهدنامه محضری چیه؟ همچنین تصویر مدرک نظام وظیفه به دانشجو رو هم میخاد این دیگه چیه؟ از بچه های پارسالی کسی خبر نداره؟
البته چون امروز جمعه هس برا همین به دانشگاه زنگ نزدم

M E S S I
16-09-2011, 11:36
سلام من برا ثبت نام غیرحضوری که به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کردم اسکن تعهدنامه محضری رو میخاد کسی میدونه این تعهدنامه محضری چیه؟ همچنین تصویر مدرک نظام وظیفه به دانشجو رو هم میخاد این دیگه چیه؟ از بچه های پارسالی کسی خبر نداره؟
نمیدونم!!!:18:
مال من که این چیزا رو نمیخواد...

M A H 3 A
16-09-2011, 11:42

---------- Post added at 12:07 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

کسی میدونه دانشگاه شیراز بابت خوابگاه چقد پول پیش میگیره؟؟؟ و اینکه اتاقش چند متری و چند نفرس؟؟؟ اجازه بردن پیک نیک و.. هم میدن؟؟؟(آخه گیاه خوارم و بعضی روزا نمی تونم غذای سلف رو بخورم)
پیک نیک نبر خطرناکه:31:اونجا گاز هست :19:

fsom
16-09-2011, 12:09
اگه خوابگاهی باشی یا بخوای وام بگیری باید فرم را پرینت کنی و بری محضر تعهد بدی

SuperSt@r
16-09-2011, 12:22
اگه خوابگاهی باشی یا بخوای وام بگیری باید فرم را پرینت کنی و بری محضر تعهد بدی

یعنی اگه کسی خوابگاهی نباشه لازم نیست اونو پر کنه؟؟ خود فرم رو دانلود کردم پس لازم نیست پیرینتش رو بگیرم؟؟

moh72
16-09-2011, 13:29
من از غیر انتفاعیه شهرمون (اردبیل) رشته م.صنایع کارشناسی قبول شدم حالا موندم که برم یا نه
به نظر شما سطح غیر انتفاعی در حدی هست که فارغ التحصیلاش بتونن ارشد رو از یه دانشگاه معتبر قبول شن؟

yarane-naghdi
16-09-2011, 13:46
سلام خدمت همه دوستان . یه سوال فوری دارم خواهش میکنم حتما جوابمو بدید ممنون میشم .

یکی از دوستان ما که از سال قبل قصد نداشت بره دانشگاه و هردو کنکور سراسری و آزاد رو سرسری شرکت کرده بود, الان معماری قشم قبول شده و جالب اینه که به معماری خیلی خیلی علاقه مند هست .
جدیدا تصمیمش اینه که همین امسال بره آزاد رو ثبت نام کنه .

من میخوام از شما دوستان در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بپرسم .این تکمیل ظرفیتش کی هست؟ چجوریه؟ مثلا اگه دوست ما بره قشم ثبت نام کنه بعد اگه در تکمیل ظرفیت قبول شد میتونه بره اونجا که در تکمیلی قبول شده ثبت نام کنه و قشم رو ولش کنه؟

میخوام بدونم که آیا احتمال داره که در تکمیل ظرفیت این دوست ما با تراز حدود 3500 در شیراز قبول بشه؟

milla.online
16-09-2011, 13:51
من از غیر انتفاعیه شهرمون (اردبیل) رشته م.صنایع کارشناسی قبول شدم حالا موندم که برم یا نه
به نظر شما سطح غیر انتفاعی در حدی هست که فارغ التحصیلاش بتونن ارشد رو از یه دانشگاه معتبر قبول شن؟

چرا نباشه؟فقط و فقط به تلاش فردی شخص ربط داره... 80% قبول های ارشد رو بچه های آزاد تشکیل میدن که خیلیاشون تو واحد های گمنام هستن پس نگران نباش چون ظرفیت ارشد هم سال به سال افزایش پیدا می کنه.:20:

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

با اجازتنو سوالامو از نو بپرسم...
کسی میدونه دانشگاه شیراز بابت خوابگاه چقد پول پیش میگیره؟؟؟ و اینکه اتاقش چند متری و چند نفرس؟
البته فک کنم یه جا خوندم که اتاقاش 10-12 متریه و هر 3 نفر تو یه اتاقن... ولی نیمدونم دقیقا درسته یا نه...

shabeashegha
16-09-2011, 14:04

پیک نیک؟؟؟؟؟؟؟؟؟!:18:
خوده خوابگاه اجاق گاز داره بردن اینجور چیزا ممنوعه. پیک نیک. چراغ نفتی/بخاری برقی و .... که خطر داره همش ممنوعه

---------- Post added at 03:04 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

چرا نباشه؟فقط و فقط به تلاش فردی شخص ربط داره... 80% قبول های ارشد رو بچه های آزاد تشکیل میدن که خیلیاشون تو واحد های گمنام هستن پس نگران نباش چون ظرفیت ارشد هم سال به سال افزایش پیدا می کنه.:20:

---------- Post added at 02:51 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

کسی میدونه دانشگاه شیراز بابت خوابگاه چقد پول پیش میگیره؟؟؟ و اینکه اتاقش چند متری و چند نفرس؟
البته فک کنم یه جا خوندم که اتاقاش 10-12 متریه و هر 3 نفر تو یه اتاقن... ولی نیمدونم دقیقا درسته یا نه...
معمولا اغلب بچه های هر رشته و دانشگاه وبلاگ دارن شما توی اینترنت یه سرچ بکن وبلاگشون رو پیدا کنی میتونی از خودشون سوال کنی:46:

smith_k
16-09-2011, 14:26
آقا یه سوال فوری فوری
تو رو خدا زود جواب بدین....
واسه تایید کردن مدارک میشه از اداره پست شهرهای دیگه استفاده کرد؟؟؟؟؟:41::41:

yarane-naghdi
16-09-2011, 14:56
سلام خدمت همه دوستان . یه سوال فوری دارم خواهش میکنم حتما جوابمو بدید ممنون میشم .

یکی از دوستان ما که از سال قبل قصد نداشت بره دانشگاه و هردو کنکور سراسری و آزاد رو سرسری شرکت کرده بود, الان معماری قشم قبول شده و جالب اینه که به معماری خیلی خیلی علاقه مند هست .
جدیدا تصمیمش اینه که همین امسال بره آزاد رو ثبت نام کنه .

من میخوام از شما دوستان در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بپرسم .این تکمیل ظرفیتش کی هست؟ چجوریه؟ مثلا اگه دوست ما بره قشم ثبت نام کنه بعد اگه در تکمیل ظرفیت قبول شد میتونه بره اونجا که در تکمیلی قبول شده ثبت نام کنه و قشم رو ولش کنه؟

میخوام بدونم که آیا احتمال داره که در تکمیل ظرفیت این دوست ما با تراز حدود 3500 در شیراز قبول بشه؟

خواهش میکنم سریعتر جوابمو بدید

hermione
16-09-2011, 14:59
از نظر رتبه ای بخوای ببینی بچه های اصفهان دانشگاه اصفهانو جلوتر از یزد میزنن(دلیلش هم شهریه که ساکن هستن و موقعیت شهری مسلماَ بهتری داره) در کلا رتبه های قبولی دانشگاه اصفهان بهتر از یزده ...
اما از نظر علمی به نظره من در یه سطح قرار گرفتن ( مخصوصاَ رشته ای مثل برق که واقعا یزد حرفی برای گفتن داره )
اینطور بگم فقط بحث مسافت و سکونت مطرح میشه به هرجایی که نزدیکتری همون بهتره .

تعهدنامه محضری تا اونجایی که من میدونم مخصوص شبانه ها و اونایی هست که قصد گرفتن وام تحصیلی دارن .

final
16-09-2011, 15:10
سلام ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح میکنم قبلا یک تاپیک جداگانه زدم کسی جواب نداد
چند تا سوال داشتم
بین رشته مهندسی شیمی و رشته مهندسی نفت بهره برداری از منابع نفت کدوم رشته بهتره؟ و کدومش بازار کارش بیشتره؟ (لطفا نظرتون رو که گفتید دلیلش رو هم بگید) :11:

online_amin
16-09-2011, 15:18
البته فکر نکنم کسی 3 مهر بیاد سر کلاس:13:

3 مهر که خوبه دانشگاه شاهرود نوشته 26 شهریور کلاس ها شروع میشه. دی

کسی نگفت تاییدیه تحصیلی چیه؟ از کجا میشه گرفت؟

shabeashegha
16-09-2011, 16:33
خواهش میکنم سریعتر جوابمو بدید
به چندتا نکته توجه کنید اول اینکه از سال 89 سیستم تکمیل ظرفیت توی دانشگاه آزاد عملا تغییر کرد و چندبرابر ظرفیت رشته اعلام قبولی میشه و اغلب کار به تکمیل ظرفیت نمیکشه. نکته بعدی اینه که اگر (به احتمال 1درصد ) کار به تکمیل ظرفیت بکشه نهایتا 10نفر نزدیک به آخرین قبولی توی تکمیل ظرفیت شانس قبولی دارن نه بیشتر. این دوست شما باید ببینه چند نفر با آخرین قبولی رشته مورد نظرش اختلاف داره

bnmnb
16-09-2011, 17:08
سلام ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح میکنم قبلا یک تاپیک جداگانه زدم کسی جواب نداد
چند تا سوال داشتم
بین رشته مهندسی شیمی و رشته مهندسی نفت بهره برداری از منابع نفت کدوم رشته بهتره؟ و کدومش بازار کارش بیشتره؟ (لطفا نظرتون رو که گفتید دلیلش رو هم بگید) :11:
از نظر من مهندسی شیمی بهتره
چون با مهندسی شیمی خیلی جاها (به غیراز شرکت نفت و پتروشیمی) می تونید مشغول به کار بشید ولی مهندسی نفت اونم بهره برداری هم کارش خییییییییلی سخته و هم این که فقط باید برای بهره برداری کار کنین :10:

---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

پولش رو نمی دونم
ولی غذا هم خود خوابگاه گاز داره می تونید درست کنید
توی هر اتاق 2تا اتاق 13 یا 14 متری هست و توی هر کدوم از اون اتاقا 3 نفر هستن
1 دستشویی داره
1حمام داره
1 یخچال هم داره
سرویس وایرلس هم داره

gomnam23
16-09-2011, 17:54
من الان از اردوی صنعتی اصفهان برگشتم. متاسفانه کلاسای ما از پس فردا شروع میشه :41:

amir z
16-09-2011, 18:16
منم دانشگاه شهید رجایی ثبت نام کردم. زده کلاسا از فردا شروع میشه
میخواستم بدونم فردا کسی میره کلاس یا نه؟

M E S S I
16-09-2011, 19:42
من الان از اردوی صنعتی اصفهان برگشتم. متاسفانه کلاسای ما از پس فردا شروع میشه :41:
مال ما از 1م شروع میشه...:31:

mehrdad_ati
16-09-2011, 19:49
1 ام که جمعست عمو :دی
مال همه از سوم شروع میشه . که میشه یکشنبه . رذاستی من هنوز به دانشگاه زنگ نزدم !!!! مشکلی پیش نیاد ؟!!! خودشون گفتن 28 ام دیگه منم که همه چیم آمادست ! نیازی هست زنگم بزنم یا نه ؟!

M E S S I
16-09-2011, 20:04
1 ام که جمعست عمو :دی
مال همه از سوم شروع میشه . که میشه یکشنبه . رذاستی من هنوز به دانشگاه زنگ نزدم !!!! مشکلی پیش نیاد ؟!!! خودشون گفتن 28 ام دیگه منم که همه چیم آمادست ! نیازی هست زنگم بزنم یا نه ؟!
یعنی از جمعه شروع به جمع و جور کردن وسایل و از این جور چیزا میکنیم که فرداش بریم..:31:

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

نه مشکلی نیست...

r&min
16-09-2011, 20:13

چه طور بود اردو؟
کجا برده بودن؟

من هنوز با خودم درگیرم اردوی علم وصنعت رو برم یا نه اخه 3 روزه!

Samba
16-09-2011, 20:32
3 مهر که خوبه دانشگاه شاهرود نوشته 26 شهریور کلاس ها شروع میشه. دی

کسی نگفت تاییدیه تحصیلی چیه؟ از کجا میشه گرفت؟

اين تاييديه تحصيلي رو بايد از پست بانكا بگيري البته اول ميري ميپرسي چه مداركي لازمه براشون ميبري بعد دو تا كاغذ بهت ميدن كه بايد اسكن بگيري (اگه ثبت نامت اينترنتيه ) و براي سايت دانشگاه بفرستي

M e i s a m
16-09-2011, 20:34
آقا یه سوال فوری فوری
تو رو خدا زود جواب بدین....
واسه تایید کردن مدارک میشه از اداره پست شهرهای دیگه استفاده کرد؟؟؟؟؟:41::41:

بله میشه ولی باید در قسمت ادرس اموزش و پرورش ادرس شهر خودتون رو بنویسید :20:

STON-COLD
16-09-2011, 20:44
بستگی به علاقتون داره.

hompoil
16-09-2011, 20:49
این خوابگاه های ملکی دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad_ati
16-09-2011, 21:28
یعنی از جمعه شروع به جمع و جور کردن وسایل و از این جور چیزا میکنیم که فرداش بریم..

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

نه مشکلی نیست...

فرداش هم تعطیل رسمیه عزیزم :دی :دی

ایشالله فرداش هم به جمع کردن و اینا ادامه بدید که پس فرداش برید :دی

خوب من تاییدیه ی دیپلم و پیش رو یه نفر برام جور کرد از آموزش و پرورش . آیا باز هم به اون فرم شماره ی 2 رفترچه ی انتخاب رشته نیازی دارم ؟ دیگه پست نمیخواد برم ؟

online_amin
16-09-2011, 21:47
اين تاييديه تحصيلي رو بايد از پست بانكا بگيري البته اول ميري ميپرسي چه مداركي لازمه براشون ميبري بعد دو تا كاغذ بهت ميدن كه بايد اسكن بگيري (اگه ثبت نامت اينترنتيه ) و براي سايت دانشگاه بفرستي

البته برای من اسکن رو نمیخواد فقط تاریخ و شماره رسید رو میخواد. شماره رسید هم لابد روی همون برگه هست دیگه.

معمولا پست ها چه مدارکی رو میخوان؟ کارنامه پیش و دبیرستان + کارت شناسایی دیگه. عکس که نمیخوان ها؟ چیز دیگه ای که لازم نیست.

fmpr
16-09-2011, 22:02
کسی بهشتی قبول نشده اینجا ؟!

بابا این چه وضعشه ... دانشگاههای دوقوز آباد ثبت نام اینترنتی گذاشتن این هی میگه متعاقبا اعلام میشه ... الان یعنی بهشتی اینترنتی هیچی نداره ؟! همش حضوریه ؟!

behii
16-09-2011, 22:10
منم شاهرودیم.
آقا این تاییدیه تحصیلی چیه؟ باید چی کار کنم؟ از کجا بگیرم؟

چه همه اطلاعات میگیرن. از اسم خودت گرفته تا اسم پسر خاله همسایه تون رو باید تو فرم ثبت نام اینترنتی وارد کنی. مسخره ها...

بیشتر از هزار بار همین معدل کتبی و معدل کل و معدل پیش رو وارد کردم ولی باز هم میپرسن. دیگه خسته شدم به خدا.

البته برای من اسکن رو نمیخواد فقط تاریخ و شماره رسید رو میخواد. شماره رسید هم لابد روی همون برگه هست دیگه.
معمولا پست ها چه مدارکی رو میخوان؟ کارنامه پیش و دبیرستان + کارت شناسایی دیگه. عکس که نمیخوان ها؟ چیز دیگه ای که لازم نیست.

سلام هم دانشگاهی دیگر :31:
فقط تاریخ و شماره رسید می خواد که همون شناسه ی روی رسید پست هست .
پست که گفت کپی یکی از مدارک متوسطه یا پیش دانشگاهی کافیه اما من هم کپی پیش هم متوسطه هم نظام وظیفه رو واسه محکم کاری گذاشتم تو پاکت :31: یه فرم هم هست که از پست باید بگیرید و پر کنید . معمولا توی اداره پست راهنما زدن واسه این کار (عکس هم نمی خواد)
کلاس ها رو هم نوشته 26 ام اما می گن هفته اول کسی نمیره ...
از وضعیت خوابگاه ها خبری نداری؟ اینکه اندازه اش چقدره و چطوری میشه انتخاب کرد ؟

M E S S I
16-09-2011, 22:14
فرداش هم تعطیل رسمیه عزیزم :دی :دی

ایشالله فرداش هم به جمع کردن و اینا ادامه بدید که پس فرداش برید :دی

خوب من تاییدیه ی دیپلم و پیش رو یه نفر برام جور کرد از آموزش و پرورش . آیا باز هم به اون فرم شماره ی 2 رفترچه ی انتخاب رشته نیازی دارم ؟ دیگه پست نمیخواد برم ؟
آقا ما غلط کردیم،نخوایم بریم دانشگاه باید کی رو ببینیم...:31:
من که پست نرفتم.:10:

yarane-naghdi
16-09-2011, 22:27

این رفیق ما که امیرکبیر هست هم فردا باید بره سر کلاس :13:

samar2
16-09-2011, 22:29
بچها میگما من تازه یادم افتاده عکس اصل ندارم همش زیراکسیه واسه رشته ما فقط فردا ثبت نام هست.چیکار کنم؟

yarane-naghdi
16-09-2011, 22:32

توی این دانشگاه علم و صنعت احتمالش هست هم آقای احمدی نجاد بعنوان استاد عمران پیدا بشه؟ یعنی مثل یه استاد معمولی حضور و ظهور دارن در دانشگاه؟

mshow
16-09-2011, 23:51
سلام دوستان گرامی.

میگم واسه ثبت نام دانشگاه پیام نور باید چیکار کنیم؟بلاخره حضوری بریم،نریم؟!!من برگ سبز هم دارم.18مهر تاریخ خورده واسم.

یکی کمک کنه!!! من موندم بلاخره چجوری باید ثبت نام کنم؟IT مرکز مشهد قبول شدم.

لطفا اگه میشه مراحل ثبت نام رو از لحظه نیّت واسه ثبت نام بگید چون خیلی گیج شدم. ممنون.

اطلاعیه های دانشگاه رو هم خوندم.ولی گیج شدم.

ahzo
17-09-2011, 07:06
از همه بهتر فکر کنم ثبت نام دانشگاه علامه هست چون همش اینترنتی و مدرکامون رو هم گفته توی بهمن تحویل میگیره .دیگه استرس جور کردن مدرک نداریم فعلا :5:

online_amin
17-09-2011, 07:27
سلام هم دانشگاهی دیگر :31:
فقط تاریخ و شماره رسید می خواد که همون شناسه ی روی رسید پست هست .
پست که گفت کپی یکی از مدارک متوسطه یا پیش دانشگاهی کافیه اما من هم کپی پیش هم متوسطه هم نظام وظیفه رو واسه محکم کاری گذاشتم تو پاکت :31: یه فرم هم هست که از پست باید بگیرید و پر کنید . معمولا توی اداره پست راهنما زدن واسه این کار (عکس هم نمی خواد)
کلاس ها رو هم نوشته 26 ام اما می گن هفته اول کسی نمیره ...
از وضعیت خوابگاه ها خبری نداری؟ اینکه اندازه اش چقدره و چطوری میشه انتخاب کرد ؟

سلام به! چه رشته ای قبول شدی؟

اندازه شون رو خدا میدونه ولی اینکه چطور میشه انتخاب کرد فقط حضوری معلوم میشه و پول خوابگاه رو هم نقدا همونجا میگیرن. دیگه به بانک نیازی نیست :دی

fabregasmm
17-09-2011, 07:45
توی ثبت نام غیر حضوری که گفته همه مدارک رو اسکن کنی و برا ما بفرستی من توی سیستم گلستان هر چی گشتم جایی برا اپلود فایلا نبود فقط برا عکس یافت شد این مدارک رو کجا باید اپ کنیم

behii
17-09-2011, 09:10
سلام به! چه رشته ای قبول شدی؟

اندازه شون رو خدا میدونه ولی اینکه چطور میشه انتخاب کرد فقط حضوری معلوم میشه و پول خوابگاه رو هم نقدا همونجا میگیرن. دیگه به بانک نیازی نیست :دی

کامپیوتر
:31:

alavi71
17-09-2011, 09:14
بچها میگما من تازه یادم افتاده عکس اصل ندارم همش زیراکسیه واسه رشته ما فقط فردا ثبت نام هست.چیکار کنم؟

دانشگاه ازاد معمولا فرجه میده برای ثبت نام دانشگاه دولتی به سختی فرصت بدهد ....

ولی خب عکس گرفتن و چاپ کردنش که دیگه سریع انجام میدهند براتون فکر نکم مشکلی باشه
ولی برای زمان ثبت نام با دانشگاهتون تماس بگیرید.......

h0p3
17-09-2011, 10:31
سلام.
تاییدیه تحصیلی چی هست؟همه باید بگیرن؟
اردو دانشگاه چی هست؟شیراز نداره؟

dooni
17-09-2011, 11:23
تكميل ظرفيت كي اعلام ميشه؟

alavi71
17-09-2011, 11:29
تكميل ظرفيت كي اعلام ميشه؟

دانشگاه ازاد حدود 10 مهر هستش
دولتی هم توی همین رنج چند روز کمتر بیشتر ......

M E S S I
17-09-2011, 11:39
با عرض خسته نباشید خدمت همه ی دوستان،
امروز از صبح رفتم دانشگاه دنبال ثبت نام و از این جور چیزا خلاصه هی برو پایین هی برو بالا ،پلیس+10 و... الان کارم تموم شدو راحت نشستم،
کلاسامم از یکشنبه 3مهر شروع میشه.....

M E S S I
17-09-2011, 12:02
کنکوریها وارد دانشگاه شدند/
آغاز ثبت نام قبولیهای کنکورهای سال 90 / جزئیات ثبت نام در دانشگاهها

MRTZ HSV
17-09-2011, 12:44
سایت کانون زده کی چی قبول شده...برین ببینید...ولی ای کاش رتبه هاشون رو هم میزد!

behnam_c++
17-09-2011, 12:56
با عرض خسته نباشید خدمت همه ی دوستان،
امروز از صبح رفتم دانشگاه دنبال ثبت نام و از این جور چیزا خلاصه هی برو پایین هی برو بالا ،پلیس+10 و... الان کارم تموم شدو راحت نشستم،
کلاسامم از یکشنبه 3مهر شروع میشه.....

پلیس+10 واسه چی؟
اگه نکته ی خاصی توی ثبت نام هست لطفا بگید

M E S S I
17-09-2011, 13:02
پلیس+10 واسه چی؟
اگه نکته ی خاصی توی ثبت نام هست لطفا بگید
وقتبی میری ثبت نام یه کاغذ دستت میدن که روش معافیت تحصیلی نوشته،این کاغذ رو به همراه شناسنامه و کارت ملی یه قطعه عکس میبری پلیس +10 شهری که قبول شدی یا محل زندگی خودت،فرقی نداره،یه مهر و امضا میزنن برا معافیت تحصیلی که بعدا برات کارت نظام وظیفه نیاد...
در ضمن از من 4تومن گرفت،شمام همراهتون یه مقدار پول ببرید.
و یه کپیم از مدارک بالا بگیریرد...

gomnam23
17-09-2011, 13:09
چه طور بود اردو؟
کجا برده بودن؟

بد نبود ما رو جایی نبردن. تو همون خوابگاه دانشگاه بودیم، هدف این بود که با همکلاسیهامون آشنا شیم ولی ما بچه های پیش دانشگاهی با هم بودیم

mehrdad_ati
17-09-2011, 13:42
وقتبی میری ثبت نام یه کاغذ دستت میدن که روش معافیت تحصیلی نوشته،این کاغذ رو به همراه شناسنامه و کارت ملی یه قطعه عکس میبری پلیس +10 شهری که قبول شدی یا محل زندگی خودت،فرقی نداره،یه مهر و امضا میزنن برا معافیت تحصیلی که بعدا برات کارت نظام وظیفه نیاد...
در ضمن از من 4تومن گرفت،شمام همراهتون یه مقدار پول ببرید.
و یه کپیم از مدارک بالا بگیریرد...

بعضی دانشگاه ها خودشون یک شعبه ی نظان وظیفهع دارند و نیازی نیست برید +10 .

M E S S I
17-09-2011, 13:44
بعضی دانشگاه ها خودشون یک شعبه ی نظان وظیفهع دارند و نیازی نیست برید +10 .
تایید میکنم.
اینم میشه...

h0p3
17-09-2011, 15:17
سلام.

fabregasmm
17-09-2011, 15:18
این وظعیت نظام وظیفه برا همه هست متولدین 72 اصلا مشمول نیستن معافیت تحصیلی باید یگیریم ؟؟؟؟؟؟؟؟

کمک کنید دانشگاه از شهر دوره ثبت نامشم یه روزه من دنبال این یکی رو نگرفتم .. :18:

M E S S I
17-09-2011, 15:52
این وظعیت نظام وظیفه برا همه هست متولدین 72 اصلا مشمول نیستن معافیت تحصیلی باید یگیریم ؟؟؟؟؟؟؟؟

کمک کنید دانشگاه از شهر دوره ثبت نامشم یه روزه من دنبال این یکی رو نگرفتم .. :18:
!!!! YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES
یعنی آرررررررررررررررررره...

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

البته برا پسرا....:31:

EngineeR EhsaN
17-09-2011, 16:13
!!!! YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES
یعنی آرررررررررررررررررره...

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

البته برا پسرا....:31:

ما که نفهمیدیم یکی میگه بگیر یکی میگه مشمول نیستی یکی میگه دانشگاه میده ، بالاخره چیکار کنیم؟

پ.ن : من بردم آموزش و پرورش مدارکمو تایید کرد دیگه لازمه ببرم پست تاییدیه تحصیلی بگیرم؟

M E S S I
17-09-2011, 16:15
ما که نفهمیدیم یکی میگه بگیر یکی میگه مشمول نیستی یکی میگه دانشگاه میده ، بالاخره چیکار کنیم؟

پ.ن : من بردم آموزش و پرورش مدارکمو تایید کرد دیگه لازمه ببرم پست تاییدیه تحصیلی بگیرم؟
وقتی رفتی برا ثبت نام دانشگاه خودشون میگن چیکار باید بکنی،(خیلی راحته،نگران نباش)
در مورد پست باید بگم که بعضی از دانشگاه ها خودشون مسئول پست رو هم آوردن تو خود دانشگاه و لازم نیست بری پست،اگرم تو دانشگا نبود برو پست و ...

majid_iranimaha
17-09-2011, 16:50
من الان نمیتونم تو تالار گفتگو کنم اگه یکی هست که بیاد منو اد کنه بهم توضیح بده ممنون میشم
majid_iranimaha@yahoo.com (majid_iranimaha@yahoo.com)

jimrako
17-09-2011, 16:55
دوستان من اصل مدارک گواهی موقت دیپلم و پیش دانشگاهی رو ندارم ولی کپی اونها رو دارم بردم دفتر خدمات ارتباطی و برای تاییده دو تا فرم پر کردم و مشکلی نبود و آخرش هم رسید گرفتم ولی حرف من اینه که کپی برابر اصل که خیلیها رفتن انجام دادن دیگه برای چیه ؟ من اینکار رو باید بکنم ؟ خواهشا راهنمایی کنید !!!

majid_iranimaha
17-09-2011, 17:00
دوستان من امسال دانشگاه دولتی رشته اقتصاد بجنورد روزانشو قبول شدم
و همچنین دانشگاه آزاد مشهد رشته برق مخابرات با توجه به اینکه دانشگاه آزاد مشهد رتبه 5 رو تو دانشگاه آزاد ها داره توصیه می کنین کدومو برم ؟

mehrdad_ati
17-09-2011, 17:45
کپی برابر اصل دیگه چیه ؟ :دی منظورت تاییدیه دیپلم و پیش هست ؟! خوب پست خودش اونو برات ردیف میکنه . فقط برای خود دانشگاه باید بری دوباره از مدرسه گواهی موقت بگیری چون کپیش قبول نیست اصل + 2تا کپی میخواد .

jimrako
17-09-2011, 17:53
راستی بچه ها من که روزانه دانشگاه قبول شدم میتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟ دلم میخواد غیر انتفاعی رشته دلخوام رو انتخاب کنم !!!

M E S S I
17-09-2011, 18:38
راستی بچه ها من که روزانه دانشگاه قبول شدم میتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟ دلم میخواد غیر انتفاعی رشته دلخوام رو انتخاب کنم !!!
سوالتو نفهیدم..:41:

mohandes e ekhraji
17-09-2011, 18:40
اقا ما که از خیر دانشگاه ازاد گذشتیم!امروزم ثبت نام نرفتم فردا میرم پیام نور

M E S S I
17-09-2011, 19:25
ببخشید که دارم اینو اینجا میگم،دلم نیومد که نگم:

هفت تا از شاهکارترین سوالات کنکور ایران ؛ ببینید خیلی جالبه

کنکور در ایران یک غول است که همیشه به همراه یک قیف ( ! ) تعریف می شود. امتحانیست که سرنوشت انسان ها را تغییر می دهد. اما علاوه بر سختی هایی که برای داوطلبین وجود دارد، سختی هایی نیز برای برگزار کنندگان آن و طراحان سوال وجود دارد. در این امتحان که سوال های سخت و آسان طرح می شود، بعضا سوالات واقعا خنده داری به چشم می خورد که برای نشاط روح آدم واقعا مفیدند ! در این مطلب بعضی از این سوال های کنکور شاهکار رو می توانید ببینید. ناگفته نمونه، تا جایی که یادم می یاد، سوالات 1 و 2 و 3 و 7 ، سوالات کنکور خود من بودند.

۱- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«به نام خدای …………
بیانداخت شمشیر را شاه دین»
1) جهان آفرین
2) مهربان
3) کریم
4) رحیم

یعنی گزینه ها آنقدر تابلوست که طرف اگر شعر را در عمرش هم نشنیده باشد، بهراحتی و با توجه به وزن شعر، میتواند گزینهی درست را پیدا کند. اما این سوال، تازه خوب است! صبر کنید برسیم به جالبترهایش!

۲- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«بهرام که گور میگرفتی همه عمر
دیدی که چهگونه گور ……….. گرفت»
1) شهرام
2) مهرام
3) بهرام
4) آرام

به خدا این سوالهای کنکور بوده است ها! فکر نکنید من اینها را از خودم درآوردهام. باور نمیکنید، خودتان بروید سایت سازمان سنجش را ببینید. توی این سوال فقط کم مانده بود یکی از گزینهها را هم میگذاشت “دلپذیر” یا “تبرک” ! تست بعدی را داشته باشید:

۳- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«که گوید برو …… رستم ببند
نبندد مرا دست، چرخ بلند»
1) دست
2) پا
3) کمر
4) چشمهای

دقت دارید که، طراح محترم گزینهی 2 را «پای» ننوشته که خدای نکرده داوطلبین عزیز کوچکترین شکی نکنند. آن گزینهی 4 هم که آخرش است. اما سوال بعدی:

۴- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
« ………… پردهی پندار دریدند
یعنی همهجا غیر خدا هیچ ندیدند»
1) مردان خدا
2) مردم همهجا
3) مردم همیشه
4) مردان و زنان

باز این سوال نسبت به قبلیها خوب است! گزینهی 3 را دارید که! خُب دیگر وقتش است برویم سراغ شاهکارها!

۵- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«گل همی پنج روز و ……. باشد
وین گلستان همیشه خوش باشد»
1) هفت
2) چهار
3) شش
4) هشت

یعنی من عاشق طراح این سوال هستم! خدایی دل خجستهای داشته! فکر کنید! مثلاً یکی با خودش بگوید : گل همین پنج روز و هفت باشد! ای جان! اما حالا که با سوالات ادبیات آشنا شدید، بد نیست یک نگاهی هم به دو سوال از درس معارف بیاندازیم:

۶- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«ارزش هر کس به درک و ……… وی از حقیقت هستی و جایگاه انسانی در کاردانی آفرینش دارد.»
1) فهم
2) پرهیز
3) دوری
4) جدایی

و اما به نظر من در میان همهی این سوالات نبوغآمیز، جایزهی ویژه تعلق میگیرد به سوال درخشان، بینظیر و شگفتانگیز زیر:

۷- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«رویاهای صادقانه : هر کدام از ما هنگام ……….. رویاهایی را مشاهده میکنیم. این رویاها انواع مختلف دارند.»
1) دویدن
2) ایستادن
3) خواب
4) نشستن

آقا من همیشه هنگام دویدن رویا میبینم ! آنقدر خوب است !!! شما چطور؟؟

h0p3
17-09-2011, 19:32
سلام.

لطفا جواب بدین.ممنون

online_amin
17-09-2011, 19:48
لطفا جواب بدین.ممنون

میری اداره پست محل تون, با کپی مدرک پیش دانشگاهی و مبلغ 5300 تومان. اونجا بهت یه فرم میدن + پاکت که باید پر کنی. وقتی پر کردی یه رسید بهت میدن. این رسید همون تاییدیه تحصیلی هست.

اما سئوال من: تو ثبت نام اینترنتی دانشگاه شاهرود نوشته : 3 تا معرف باید وارد کنی. من از کجا معرف بیارم؟

EngineeR EhsaN
17-09-2011, 20:07
ببخشید که دارم اینو اینجا میگم،دلم نیومد که نگم:

هفت تا از شاهکارترین سوالات کنکور ایران ؛ ببینید خیلی جالبه

کنکور در ایران یک غول است که همیشه به همراه یک قیف ( ! ) تعریف می شود. امتحانیست که سرنوشت انسان ها را تغییر می دهد. اما علاوه بر سختی هایی که برای داوطلبین وجود دارد، سختی هایی نیز برای برگزار کنندگان آن و طراحان سوال وجود دارد. در این امتحان که سوال های سخت و آسان طرح می شود، بعضا سوالات واقعا خنده داری به چشم می خورد که برای نشاط روح آدم واقعا مفیدند ! در این مطلب بعضی از این سوال های کنکور شاهکار رو می توانید ببینید. ناگفته نمونه، تا جایی که یادم می یاد، سوالات 1 و 2 و 3 و 7 ، سوالات کنکور خود من بودند.

۱- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«به نام خدای …………
بیانداخت شمشیر را شاه دین»
1) جهان آفرین
2) مهربان
3) کریم
4) رحیم

یعنی گزینه ها آنقدر تابلوست که طرف اگر شعر را در عمرش هم نشنیده باشد، بهراحتی و با توجه به وزن شعر، میتواند گزینهی درست را پیدا کند. اما این سوال، تازه خوب است! صبر کنید برسیم به جالبترهایش!

۲- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«بهرام که گور میگرفتی همه عمر
دیدی که چهگونه گور ……….. گرفت»
1) شهرام
2) مهرام
3) بهرام
4) آرام

به خدا این سوالهای کنکور بوده است ها! فکر نکنید من اینها را از خودم درآوردهام. باور نمیکنید، خودتان بروید سایت سازمان سنجش را ببینید. توی این سوال فقط کم مانده بود یکی از گزینهها را هم میگذاشت “دلپذیر” یا “تبرک” ! تست بعدی را داشته باشید:

۳- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«که گوید برو …… رستم ببند
نبندد مرا دست، چرخ بلند»
1) دست
2) پا
3) کمر
4) چشمهای

دقت دارید که، طراح محترم گزینهی 2 را «پای» ننوشته که خدای نکرده داوطلبین عزیز کوچکترین شکی نکنند. آن گزینهی 4 هم که آخرش است. اما سوال بعدی:

۴- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
« ………… پردهی پندار دریدند
یعنی همهجا غیر خدا هیچ ندیدند»
1) مردان خدا
2) مردم همهجا
3) مردم همیشه
4) مردان و زنان

باز این سوال نسبت به قبلیها خوب است! گزینهی 3 را دارید که! خُب دیگر وقتش است برویم سراغ شاهکارها!

۵- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«گل همی پنج روز و ……. باشد
وین گلستان همیشه خوش باشد»
1) هفت
2) چهار
3) شش
4) هشت

یعنی من عاشق طراح این سوال هستم! خدایی دل خجستهای داشته! فکر کنید! مثلاً یکی با خودش بگوید : گل همین پنج روز و هفت باشد! ای جان! اما حالا که با سوالات ادبیات آشنا شدید، بد نیست یک نگاهی هم به دو سوال از درس معارف بیاندازیم:

۶- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«ارزش هر کس به درک و ……… وی از حقیقت هستی و جایگاه انسانی در کاردانی آفرینش دارد.»
1) فهم
2) پرهیز
3) دوری
4) جدایی

و اما به نظر من در میان همهی این سوالات نبوغآمیز، جایزهی ویژه تعلق میگیرد به سوال درخشان، بینظیر و شگفتانگیز زیر:

۷- جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید.
«رویاهای صادقانه : هر کدام از ما هنگام ……….. رویاهایی را مشاهده میکنیم. این رویاها انواع مختلف دارند.»
1) دویدن
2) ایستادن
3) خواب
4) نشستن

آقا من همیشه هنگام دویدن رویا میبینم ! آنقدر خوب است !!! شما چطور؟؟

سوال 2 تو کنکور 86 ریاضی اومده بود :31:

milla.online
17-09-2011, 20:17
سلام.
نه شیراز نداره..
من فردا میرم واسه ثبتنام
با بچه های شیراز صحبت کردم...
گفتن حدود 70 تومن بابت خوابگاه میگیرن
خوابگاه هم باید بری اسمتو بنویسی...
من میرم فردا و برمیگردم و هفته اول مهر میرم دانشگاه...
هفته اوول هم گفت نیاز نیس بری... تق و لقه..

jimrako
17-09-2011, 20:27
آقا یکی خوب جواب منو بده مگه چی میشه من دانشگاه دولتی قبول شدم حالا میخوام ببینم توی نیمه دوم مهر که تکمیل ظرفیت دانشگاه ها هست میتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم چون میخوام رشته کارگردانی غیر انتفاعی رو توی تکمیل ظرفیت انتخاب کنم !!!

mehrshadmmm
17-09-2011, 20:50
سلام
امروز من هم رفتم دانشگاه برای ثبت نام. دانشگاه آزاد پرند بیوتکنولوژی قبول شدم. این سربازیه پدر ما رو در آورد .دقیق 2 ساعت توی صف منتظر یه امضا بودیم بعدشم گفتن برین پلیس +10 رباط کریم...
خوش بختانه کارم تموم شد.
بعضیا بودن که به خاطر سوتی نظام وظیفه دانشگاه ثبت نام نمی کردشون... یا این که توی سایت دانشگاه نرفته بودن و به خاطر یه چیز کوچک باید دوباره برمی گشتن تهران.

برا اونایی که می خوان بدونن ثبت نام حظوری چطوری بود؛توی سایت دانشگاه تمام فرم ها هست و باید اونا رو پر کرد. اول احراز هویت کردن( شناسنامه و کارت ملی با فتوکپی گواهی پیش) بعد یه برگه دادن که توش یه جدول بود و اونو خودشون پر می کردن.یه برگه هم هست که شماره دانشجویی هم توش هست .
بعد رفتیم قسمت مشاوره ( که یه فرم داشت و باید امضاش می کرد )
بعد باید غول نظام وظیفه رو فتح بکنین که همه پسر ها چه مشمول و چه غیر مشمول باید برن ( اگه خلوت باشه 3دقیقه بیشتر نمیشه ) شناسنامه و کارت ملی با فتوکپی گواهی پیش رو یه دید می زنه. یه فرم میده که باید ثبتش کرد و یه فتوکپی از اون فرم رو به مسئول نظام وظیفه دوباره بدین و اون هم چند تا شماره تلفن می پرسه و امضا می کنه. بعد میگه که کدوم پلیس +10 برین تا ثبتش ککنن. یک ماه هم مهلت داریم که بریم و انجامش بدیم. اونجا یه عکس می خوان به همراه مدارکی که خود اون مسئوله امضا می کنه ؛ می زنه توی سایت و تموم میشه.
بعد باید پرونده تشکیل بدین ( 5 تا فرم که از سایت یا از خود دانشگاه گرفتیم رو باید پر شده تحویل بدین و گواهی های متوسطه و پیش رو پیش رو هم اصلش و هم فتوکپی شو بدین. اگه گواهی موقت داشتین و اصلش رو نداشتین یه صفته 500 هزار تومنی جهت تضمین وجود مدرک پیش بدین و وقتی مدرک رو گرفتیم پسش می دن. برای مشمولین 12 عکس و برای معاف ها هم 6 عکس می گیرن. بعد هم توی اون جدول رو امضا می کنن)
بهد باید برین قسمت مالی و احتمالا میگن که باید اینترنتی پرداخت کنین و توی سایت آیدیتون شماره دانشجویی و پسورد هم شماره شناسنامه هستش.
بعد هم باید برین به مرحله کنترل نهایی و دریافت کارت.
به همین راحتی:31:

در ضمن توی مدارکش میگه سه تا معرف رو بگین که من فامیل های نزدیک مثل عمو و خاله و... رو نوشتم.

ehsan_j70
17-09-2011, 21:03
اگه از نظر مالي مشكلي نداري ازاد بهتره

bnmnb
17-09-2011, 22:01
نه شیراز نداره..
من فردا میرم واسه ثبتنام
با بچه های شیراز صحبت کردم...
گفتن حدود 70 تومن بابت خوابگاه میگیرن
خوابگاه هم باید بری اسمتو بنویسی...
من میرم فردا و برمیگردم و هفته اول مهر میرم دانشگاه...
هفته اوول هم گفت نیاز نیس بری... تق و لقه..
فردا که اومدین برا ثبت نام ایشالا برای اردو هم ثبت نام می کنین

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

لطفا جواب بدین.ممنون
باید داشته باشه
موقع ثبت نام مشخص می شه

Ashkking
17-09-2011, 22:17
ما رفتيم ثبت نام صنعتى اصفهان هيچ كدوم از كارايى كه بچه ها براى سربازى ميگن رو نداشتيم ولى كارت دانشجويى رو هم دادن و فردا هم كلاسا شروع ميشه يعنى چى؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hermione
17-09-2011, 22:29
میری اداره پست محل تون, با کپی مدرک پیش دانشگاهی و مبلغ 5300 تومان. اونجا بهت یه فرم میدن + پاکت که باید پر کنی. وقتی پر کردی یه رسید بهت میدن. این رسید همون تاییدیه تحصیلی هست.

اما سئوال من: تو ثبت نام اینترنتی دانشگاه شاهرود نوشته : 3 تا معرف باید وارد کنی. من از کجا معرف بیارم؟

3تا فامیل هاتونو بنویس فقط فامیلشون فرق داشته باشه باهاتون

ما رفتيم ثبت نام صنعتى اصفهان هيچ كدوم از كارايى كه بچه ها براى سربازى ميگن رو نداشتيم ولى كارت دانشجويى رو هم دادن و فردا هم كلاسا شروع ميشه يعنى چى؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معنیه خاصی نداره صنعتی اصفهان گیره الکی نمیده به بچه های خودش ( حالا شاید مهمانیارو اذیت کنه اما قبولیای خودش از نظر روال آموزشی مشکلی ندارن )
صنعتی اصفهان درسته از نظر جوی یه کمی خشکه ولی برای پیشرفت درسی بهترین مکانه حتماَ استفاده کن.:46:
منم یادم نمیاد برای ثبت نام پارسالم همچین پروسه ای (پلیس +10و...) برای معافیت تحصیلی گذرونده باشم ( نه خودم نه دوستام ) حالا نمیدونم دانشگاه به دانشگاه فرق داره

ahzo
17-09-2011, 23:09
اه چه قدر این علامه مسخره است شروع کلاس ها از بهمن هست ورودی های جدید کارشناسی.بابا تا بهمن علاف چی کار کنیم ؟چرا چون یه سری کلاسای این دانشگاه تفکیک جنسیتی کردن :2:کلاس ندارن حالا ما باید تا بهمن علاف شیم:41:

milla.online
17-09-2011, 23:19
فردا که اومدین برا ثبت نام ایشالا برای اردو هم ثبت نام می کنین

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

باید داشته باشه
موقع ثبت نام مشخص می شه

عجب...پس اردو هم داره:دی
حالا فردا میام ببینیم مقبول عزیزان واقع میشیم یا نه...
راستی عزیز دل شما دانشگاه شیراز هستی؟خوابگاهی؟
نکته جالبی که تو ثبتنام اینرتنی شیراز بود ایم بود که میشد شماره اتاق های خالی خوابگاه مفتح رو دید و انتخاب کرد که توی کدوم دوست دارید ساکن بشید...یا اینکه دوست دارید با همرشته ای یا هم شهریاتون هم اتاق بشین...

*Necromancer
18-09-2011, 01:59
من یه رفیقی دارم که این رفیق من دنشگاله سراسیری چند تا انتخاب نیمه متمرکز(نیازمند آزمون عملی) زده ولی انتخاب آخرش که متمرکز(بدون نیاز به آزمون عملی) بوده قبول شده!(انتخاب آخر عکاسی پیام نور بوده)
بعد الان نمی دونه که فقط همین رشته عکاسی رو قبول شده یا ممکنه تو مهر اسمش تو لیست قبول شدگان چند برابر ضرفیت هم بیاد

اون رشته هاییکه که آزمون عملی لازم دارن خب جوابش مهر میاد و بعد که آزمون عملی رو قبول شد تو دی ماه خبرشو می دن. ولی خب اگه اسمش تو لیست قبول شدگان چند برابر ضرفیت نباشه باید بره همون پیام نور واسه ثبت نام.
سوال اینجاست که نمیدونه همین پیام نور ثبت نام کنه یا صبر کنه تا مهر ببینه اسمش در اومده یا نه

شما اگه چیزی می دونین که می تونه کمک کنه بگید حتما
ممنون

jimrako
18-09-2011, 02:13
من یه رفیقی دارم که این رفیق من دنشگاله سراسیری چند تا انتخاب نیمه متمرکز(نیازمند آزمون عملی) زده ولی انتخاب آخرش که متمرکز(بدون نیاز به آزمون عملی) بوده قبول شده!(انتخاب آخر عکاسی پیام نور بوده)
بعد الان نمی دونه که فقط همین رشته عکاسی رو قبول شده یا ممکنه تو مهر اسمش تو لیست قبول شدگان چند برابر ضرفیت هم بیاد

اون رشته هاییکه که آزمون عملی لازم دارن خب جوابش مهر میاد و بعد که آزمون عملی رو قبول شد تو دی ماه خبرشو می دن. ولی خب اگه اسمش تو لیست قبول شدگان چند برابر ضرفیت نباشه باید بره همون پیام نور واسه ثبت نام.
سوال اینجاست که نمیدونه همین پیام نور ثبت نام کنه یا صبر کنه تا مهر ببینه اسمش در اومده یا نه

شما اگه چیزی می دونین که می تونه کمک کنه بگید حتما
ممنون
ثبت نام که حتما باید برن بکنن در صورتی که از نیمه متمرکزها قبول شدن به راحتی میرن دانشگاه جدید ولی ثبت نام حتما باید بکنن شاید همین هم از دست بدن !!!

sina3000m
18-09-2011, 05:56
سلام...یه سوال ...وقتی که کارنامه نهایی (همون که تو مهر میاد) اومد میشه یه شهر پایین تری رو که قبول شدیم بریم؟!

MeMri
18-09-2011, 08:27
سلام
امروز من هم رفتم دانشگاه برای ثبت نام. دانشگاه آزاد پرند بیوتکنولوژی قبول شدم. این سربازیه پدر ما رو در آورد .دقیق 2 ساعت توی صف منتظر یه امضا بودیم بعدشم گفتن برین پلیس +10 رباط کریم...
خوش بختانه کارم تموم شد.
بعضیا بودن که به خاطر سوتی نظام وظیفه دانشگاه ثبت نام نمی کردشون... یا این که توی سایت دانشگاه نرفته بودن و به خاطر یه چیز کوچک باید دوباره برمی گشتن تهران.

برا اونایی که می خوان بدونن ثبت نام حظوری چطوری بود؛توی سایت دانشگاه تمام فرم ها هست و باید اونا رو پر کرد. اول احراز هویت کردن( شناسنامه و کارت ملی با فتوکپی گواهی پیش) بعد یه برگه دادن که توش یه جدول بود و اونو خودشون پر می کردن.یه برگه هم هست که شماره دانشجویی هم توش هست .
بعد رفتیم قسمت مشاوره ( که یه فرم داشت و باید امضاش می کرد )
بعد باید غول نظام وظیفه رو فتح بکنین که همه پسر ها چه مشمول و چه غیر مشمول باید برن ( اگه خلوت باشه 3دقیقه بیشتر نمیشه ) شناسنامه و کارت ملی با فتوکپی گواهی پیش رو یه دید می زنه. یه فرم میده که باید ثبتش کرد و یه فتوکپی از اون فرم رو به مسئول نظام وظیفه دوباره بدین و اون هم چند تا شماره تلفن می پرسه و امضا می کنه. بعد میگه که کدوم پلیس +10 برین تا ثبتش ککنن. یک ماه هم مهلت داریم که بریم و انجامش بدیم. اونجا یه عکس می خوان به همراه مدارکی که خود اون مسئوله امضا می کنه ؛ می زنه توی سایت و تموم میشه.
بعد باید پرونده تشکیل بدین ( 5 تا فرم که از سایت یا از خود دانشگاه گرفتیم رو باید پر شده تحویل بدین و گواهی های متوسطه و پیش رو پیش رو هم اصلش و هم فتوکپی شو بدین. اگه گواهی موقت داشتین و اصلش رو نداشتین یه صفته 500 هزار تومنی جهت تضمین وجود مدرک پیش بدین و وقتی مدرک رو گرفتیم پسش می دن. برای مشمولین 12 عکس و برای معاف ها هم 6 عکس می گیرن. بعد هم توی اون جدول رو امضا می کنن)
بهد باید برین قسمت مالی و احتمالا میگن که باید اینترنتی پرداخت کنین و توی سایت آیدیتون شماره دانشجویی و پسورد هم شماره شناسنامه هستش.
بعد هم باید برین به مرحله کنترل نهایی و دریافت کارت.
به همین راحتی:31:

در ضمن توی مدارکش میگه سه تا معرف رو بگین که من فامیل های نزدیک مثل عمو و خاله و... رو نوشتم.

هم دانشگاهی سلام :31:

آقا این برگه معافیت تحصیلی رو شما رباط کریم بردی ؟

h0p3
18-09-2011, 08:55
نکته جالبی که تو ثبتنام اینرتنی شیراز بود ایم بود که میشد شماره اتاق های خالی خوابگاه مفتح رو دید و انتخاب کرد که توی کدوم دوست دارید ساکن بشید...یا اینکه دوست دارید با همرشته ای یا هم شهریاتون هم اتاق بشین...

اخرش نفهمیدم که اردو داره یا نه.اگه داشت خبر بدین.من باید 3شنبه برم.ممنون

ahzo
18-09-2011, 09:13
تو رو خدا کسی نمیدونه که اونایی که معافیت پزشکی دارن می تونن رشته ی پزشکی درس بخونن؟

F A R I D
18-09-2011, 11:44
تو رو خدا کسی نمیدونه که اونایی که معافیت پزشکی دارن می تونن رشته ی پزشکی درس بخونن؟

آره چرا نتونن.
چه ربطی به نوع معافیت داره.
مثلا یکی حساسیت پوستی داره دیگه اگه پزشکی قبول شد نباید بره بخونه؟!!!!!!!!!:18::18::18:
رشته های خاصی مثل خلبانی هواپیما و برخی شغل ها نباید معافیت پزشکی داشت.

GENERAL_RAAAM
18-09-2011, 11:56
سلام. من از چند تا دانشجو درباره رشته مهندسی شیمی دانشگاه اصفهان سوال کردم میگن که تقریبا در سطح دانشگاه صنعتی اصفهانه .نظر شما چیه؟ممنون

shabeashegha
18-09-2011, 11:59
شما بودین یکی دوماه پیش همین سوالو پرسیدین یا کس دیگه ای بود؟

mehrdad_ati
18-09-2011, 12:08
بله به احتمال بسیار زیاد پزشکی میتونند بخونند اما پزشکی ارتش رو نمیتونند بخونند.

---------- Post added at 12:08 PM ---------- Previous post was at 12:05 PM ----------

مگه کارت دانشجویی رو به این زودی میدند ؟! من به یکی گفتم گفت تازه ترم دوم یا شاید وسطای ترم اول شماره دانشجوییت رو می فهمی !

ahzo
18-09-2011, 12:11
شما بودین یکی دوماه پیش همین سوالو پرسیدین یا کس دیگه ای بود؟

من بودم بله ببینین من معافیت پزشکی دیابت دارم اما الان اقتصاد علامه شبانه قبول شدم حالا رفتم دیدم کلاساش از بهمن شروع میشه گفتم اون بنویسم اما درکنارش بشینم برا سال دیگه هم بخونم اما میگم اگه نشه مثلا تو این رشته تحصیل کرد یا حتی بعد از تحصیل اجازه ی مطب ندن خب چه فایده ای داره الکی به خودم زحمت بدم:11::11:

mehrshadmmm
18-09-2011, 13:33
سلام
کارت اولیه ما رو آخر ثبت نام به ما دادن که عکس هم نداشت. گفتن ترم بعد عکس دار میشه

alavi71
18-09-2011, 14:12

خب شما متولد چه سالی و چه ماهی بودید؟

EngineeR EhsaN
18-09-2011, 14:44
منم امروز ثبت نام کردم از هفت خان رستمم سخت تر بود :13: در مورد سربازیم بگم که یه فرم معافیت تحصیلی تو درب ورودی به همراه چندتا فرم دیگه دادن که پر کردیم و به ترتیب میدادیم به کسی که مسئولش بودن! شماره دانشجویی رو هم که همون اول که وارد شدیم به همراه اسممون زده بودن رو دیوار!

The master
18-09-2011, 15:18
دوستان من فردا میخوام برم آزاد جنوب ثبت نام!

تا کی هست؟(تا چه ساعت روز)
کلا ثبت نام آزاد تا کی هست؟

sina3000m
18-09-2011, 15:37
سلام...یه سوال ...وقتی که کارنامه نهایی (همون که تو مهر میاد) اومد میشه یه شهر پایین تری رو که قبول شدیم بریم؟!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

The master
18-09-2011, 15:58

یکی جواب ما رو بده؟!!

bnmnb
18-09-2011, 16:40
بله دانشگاه شیرازم ولی خوابگاهی نیستم:10:

M E S S I
18-09-2011, 16:55
یکی جواب ما رو بده؟!!
آغاز ثبت نام قبولی های کنکور سراسری دانشگاه آزاد
آغاز ثبت نام قبولی های کنکور سراسری دانشگاه آزاد/ یک هفته مهلت ثبت نام
پذیرفته شدگان کنکور سراسری پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد از امروز (شنبه) 26 شهریورماه در تمام واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه دارد.

در کنکور سراسری پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد حدود 486 هزار و 656 نفر پذیرفته شده اند که ثبت نام این افراد در واحدهای دانشگاه آزاد از امروز (شنبه) آغاز شده است.
سهم داوطلبان زن پذیرفته شده در این آزمون 51 درصد و سهم داوطلبان مرد در پذیرش 49 درصد اعلام شد همچنین 59 درصد پذیرفته شدگان در انتخاب نخست، 32 درصد در انتخابهای دوم تا سوم و 9 درصد در انتخاب دانشگاه پذیرفته شده اند.

25 درصد سوابق تحصیلی در پذیرش داوطلبان موثر بوده است و به غیر از رشته فنی مهندسی که درصد شرکت‌ کنندگان مرد بیشتر از شرکت کنندگان زن‌ است، در سایر آزمونها تعداد شرکت کنندگان زن بالاتر از شرکت کنندگان مرد بود.

The master
18-09-2011, 17:04
دوستان یکی جواب ما رو بده؟

دانشگاه تهران جنوب تا چه ساعتی برای ثبت نام وقت داره؟ تا چه روزی وقت هست؟ برای ثبت نام پول باید همراه داشته باشیم؟

h0p3
18-09-2011, 18:16
بله دانشگاه شیرازم ولی خوابگاهی نیستم:10:

چه رشته ای؟

bnmnb
18-09-2011, 19:08
چه رشته ای؟
مهندسی شیمی

hompoil
18-09-2011, 19:55
فیزیک هسته ای یا اتمی نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

F A R I D
18-09-2011, 20:27
من بودم بله ببینین من معافیت پزشکی دیابت دارم اما الان اقتصاد علامه شبانه قبول شدم حالا رفتم دیدم کلاساش از بهمن شروع میشه گفتم اون بنویسم اما درکنارش بشینم برا سال دیگه هم بخونم اما میگم اگه نشه مثلا تو این رشته تحصیل کرد یا حتی بعد از تحصیل اجازه ی مطب ندن خب چه فایده ای داره الکی به خودم زحمت بدم:11::11:
نه خیالت راحت میشه خوند. کاری هم به مطب و بینارستان و داروخانه نداره.
شما فقط ارتش نمیتونی بخونی که اونم تو خود دفترچه نوشته کسانی که معافیت پزشکی دارن نمیتونم در دانشگاه علوم پزشکی ارتش درس بخونن.

samijavid
18-09-2011, 21:16
دوستان کسی برق تهران مرکز نیست اینجا ؟

GENERAL_RAAAM
18-09-2011, 21:43
سلام. من از چند تا دانشجو درباره رشته مهندسی شیمی دانشگاه اصفهان سوال کردم میگن که تقریبا در سطح دانشگاه صنعتی اصفهانه .نظر شما چیه؟ممنون

hompoil
18-09-2011, 22:10
سلام
زیاد گیر نده اصلا خوب نیست فردا که وارد بازار کار شدی وقتی به این روزات فکر کنی خنده ات میگره
حالا حسن کچل یا کچل حسن چه فرقی میکنه:27::27:

shabeashegha
18-09-2011, 22:23
من 2ماه پیش هم اطمینان دادم به شما که هیچ مشکلی نیست الان هم اطمینان میدم اگه خدایی نکرده 2ماه دیگه هم به شک افتادین اون موقع هم اطمینان میدم به شما:31::46:

milla.online
18-09-2011, 23:07
سلام بچه ها
من امروز رفتم شیراز واسه ثبت نام و الان برگشتم خونه...
محل ثبت نام که خیابون ساحلی بود...
ساعت 2 مملو از بچه هایی که برای ورود اومدن... وضعیت انتظامات افتضح بود...یه در باز میشد ملت مثل گله گوسفند همدیگه رو حل میدادن... باورم نمی شد اینا قراره دانشجو های دانشگاه شیراز بشن...(من دیروز رفته بودم با یکی ثبت نام آزاد بوشهر جمعیت 3 برابر بود اما همه مثل آدم های با فرهنگ رفتار می کردن)... واقعا اون صحنه ها نظرم رو عوض کرد حالم بهم خورد... اما خب چه باید کرد!!! :13:
خلاصه با هزار مدل مکافات بلاخره کارت دانشجوییم رو گرفتم... تمام کارهای ثبت نام اینترنتی هم باز انجام دادم...آخر نفهمیدم این ثبتنام اینترنتیه چه صیغه ای بوده:دی
واسه خوابگاه هم 83 تومن گرفتن و یه کارت صادر کردن که توش زده خوابگاه مفتح اتاق 607(جام لو رفت از هفته دیگه بچه های پی سی میان پیشم:دی) راسته میگن اتاق های شماره فرد ویو بهتری داره:دی؟؟؟
5 تومن هم بابت ثبت نام داوطلبانه اجباری:دی در تعاونی دانشگاه شیراز گرفتن:21:
در آخر هم با چند نفر جدید آشنا شدم که ارشد شهرسازی می خوندن و خیلی ازش تعریف میدادن و گفتن شک نکن که بهترین رشتست...
یه کارت نوبت تشکیل پرونده سلامت روان دادن که باید تو 20 مهر به آدرسی که دادن برم
یه اردو ویژه برادران هم تو 15 مهر گذاشتن که ننوشته به کجا!؟!؟!؟کسی نمی دونه؟:20:
یه کتاب هم دادن که قوانین و ... دانشگاه شیراز توشه...:دی
مثلا یکی از قوانین خوابگاه ها:دانشجویان موظف اند که لباس های زیر خود را به دور از انظار عمومی نگهداری و خشک کنند:27:
راستی گفتن خوابگاه رو باید تا سوم تحویل بگیرید وگرنه واگذار میشه...
من شنیدم که از طبقه 8 به بالا وایرلس داره خوابگاه مفتح..راسته؟؟؟:41: من طبقه چندمم؟؟!؟!!؟!

javskatolbashi
18-09-2011, 23:28
سلام بچه ها
ساعت 2 مملو از بچه هایی که برای ورود اومدن... وضعیت انتظامات افتضح بود...یه در باز میشد ملت مثل گله گوسفند همدیگه رو حل میدادن... باورم نمی شد اینا قراره دانشجو های دانشگاه شیراز بشن...(من دیروز رفته بودم با یکی ثبت نام آزاد بوشهر جمعیت 3 برابر بود اما همه مثل آدم های با فرهنگ رفتار می کردن)... واقعا اون صحنه ها نظرم رو عوض کرد حالم بهم خورد... اما خب چه باید کرد!!! :13:
خلاصه با هزار مدل مکافات بلاخره کارت دانشجوییم رو گرفتم... تمام کارهای ثبت نام اینترنتی هم باز انجام دادم...آخر نفهمیدم این ثبتنام اینترنتیه چه صیغه ای بوده:دی
واسه خوابگاه هم 83 تومن گرفتن و یه کارت صادر کردن که توش زده خوابگاه مفتح اتاق 607(جام لو رفت از هفته دیگه بچه های پی سی میان پیشم:دی) راسته میگن اتاق های شماره فرد ویو بهتری داره:دی؟؟؟
در آخر هم با چند نفر جدید آشنا شدم که ارشد شهرسازی می خوندن و خیلی ازش تعریف میدادن و گفتن شک نکن که بهترین رشتست...
یه کارت نوبت تشکیل پرونده سلامت روان دادن که باید تو 20 مهر به آدرسی که دادن برم
یه اردو ویژه برادران هم تو 15 مهر گذاشتن که ننوشته به کجا!؟!؟!؟کسی نمی دونه؟:20:
مثلا یکی از قوانین خوابگاه ها:دانشجویان موظف اند که لباس های زیر خود را به دور از انظار عمومی نگهداری و خشک کنند:27:
من شنیدم که از طبقه 8 به بالا وایرلس داره خوابگاه مفتح..راسته؟؟؟:41: من طبقه چندمم؟؟!؟!!؟!

سلام

شما کدوم شهر هستین؟

در مورد خوابگاه شما تو دفترچه چی نوشته بود؟

وقتی برای خوابگاه ثبت نام کردم به من گفتن بعدا بهتون زنگ میزنیم ولی از ترم بالایی ها سوال کردم گفتن میدن حالا چطور به شما همون روز اول گفتن تحویل میدن؟(البته دانشگاهمون فرق میکنه.)

jimrako
19-09-2011, 00:30
دوستان این کپی برابر اصل برای چیه ؟ یعنی من میتونم کپی گواهی موقت قبولی پیش دانشگاهی و دیپلم رو برابر اصل کنم و به دانشگاه ارائه بدم ماجراش چیه ؟

Amirdb
19-09-2011, 00:47
دوستان این کپی برابر اصل برای چیه ؟ یعنی من میتونم کپی گواهی موقت قبولی پیش دانشگاهی و دیپلم رو برابر اصل کنم و به دانشگاه ارائه بدم ماجراش چیه ؟
دانشگاه ما که توی هر فرآیند ثبت نام با یه مهر خودش مدارک رو کپی برابر اصل میکرد!
کپی کارت ملی و شناسنامه و مدارک تحصیلی رو که تحویل میدادیم همونجا خودش برابر اصل میکرد!
ولی اصل مدرک پیش و ریز نمرات پیش رو هم گرفت و گذاشت رو پرونده!

من خبر نداشتم دانشگاه این کارو میکنه خودم کپی برابر اصل کرده بودم از دفاتر اسناد رسمی!

avator20002000
19-09-2011, 02:20
بچه ها منم امروز رفتم ثبت نام کردم فقط جایی که رفتم برای ثبت نام یکم شهرش برته اینترنت برسرعت که برای اجاره ای ها نمی دن وایرلس هم فقط دانشگاه داره ولی من یه چیزه دیگه به ذهنم رسید گفتم بگم بچه ها هم بدونن که البته از منم بهتر می دونین!:31:
اینترنت gprs ایرانسل تنها راه شماست که اگه بسته هاشو بگیرید 2 گیگ برای یه ماه 10 تومن میشه که وافعا خوبه.کسی خواست بره سایت ایرانسل نوشته.خدا خیرشون بده به یاد ما دانشجوها هم هستن!:27:

alavi71
19-09-2011, 08:39

تا 31 شهریور

---------- Post added at 09:39 AM ---------- Previous post was at 09:38 AM ----------

دوستان یکی جواب ما رو بده؟

دانشگاه تهران جنوب تا چه ساعتی برای ثبت نام وقت داره؟ تا چه روزی وقت هست؟ برای ثبت نام پول باید همراه داشته باشیم؟

تا 31 شهریور مهلت داره
ساعات هم معمولا اداری هست ولی دانشگاهها با هم فرق داره جهت اطمینان ازشون سوال کنید.

پول هم یک هزینه نقدی داره باید بدهید.بجز شهریه ثابت

milla.online
19-09-2011, 10:07
سلام

شما کدوم شهر هستین؟

در مورد خوابگاه شما تو دفترچه چی نوشته بود؟

وقتی برای خوابگاه ثبت نام کردم به من گفتن بعدا بهتون زنگ میزنیم ولی از ترم بالایی ها سوال کردم گفتن میدن حالا چطور به شما همون روز اول گفتن تحویل میدن؟(البته دانشگاهمون فرق میکنه.)

من بوشهر بودم... اومدم دانشگاه شیراز
تو دفترچه چیزی ننوشته بود اما تو اطلاعیه سنجش نوشته بود که ظرفیت محدوده و از هر 30 نفر رشته ما 17 نفر خوابگاه میدن..اما من ندیدم کسی مشکل خوابگاه داشته باشه..تو مجتمع رفاهی کنار زمین تنیس یه ساختمون بود که تو کارت دانشجویی رو می گرفتن یه قبض که همونجا باید تو باجه بانکی که گذاشته بودن پرداخت کرد...
بعد هم یه کارت امور دانشجویی دادن که شماره اتاق توش نوشته بود..گفتن تا 3 مهر برید خوابگاه خودتون رو معرفی کنید تا اتاق رو بهتون بدن.:20:

Maziar_69
19-09-2011, 11:34
بچه هایی که شاهرود هستن اگه سوالی دارن در خدمتم.
بالاخره بعده 2 سال پوستمون کلف شده حسابی... :46:

milla.online
19-09-2011, 11:59
این روزا مثل اینکه همه درگیر ثبتنامن دیگه تایپیک داره خلوت میشه:دی..ایشا.. که همه از دئانشگاهشون راضی باشن و اونایی هم که نتونستن تو 90 برن دانشگاه 91 بهترین ها رو بیارن...

javskatolbashi
19-09-2011, 12:11
سلام دوستان

کسی در مورد آخرین رتبه های قبولی در دانشگاه ها خبری داره؟

مثلا مکانیک خواجه نصیر ؟پارسال تا 986 رو هم از منطقه 2 گرفته بود ولی حالا 518 و تا جایی که من خبر دارم تا حد اکثر 650 رو گرفته !

فقط اگر میدونین یه توضیحی بدین. ممنون.

e.khafan!
19-09-2011, 13:36
آقا ما بين سمنان مکانيک و آزاد عمران، عمرانو رفتيم و از کرده ي خود نيمه پشيمانيم، ولي خب ديگه تموم شد
خيلي گرون شده! ۸۰۰ تومن پول زبون بسته باسه يع ترم بلعيدن
تازه من پيشنياز هم نداشتم،پيشنيازيا برا هر درس 30 تومن اضافه دادن

mghaffari49
19-09-2011, 14:46
پاک شود...

M E S S I
19-09-2011, 17:14
یه لحظه اینجا برید و آخرین خبرو بخونید:31::31::

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:12 PM ----------

اینم هم خوبه و هم تاسف برانگیز:31::41:

bnmnb
19-09-2011, 18:11
سلام بچه ها
خوب تبریک می گم دانشجو
از ترم پبش برای همه ی اتاقها دیگه وایرلس گذاشتن خیالت راحت فقط لپ تاپ می خوایی و ....
شما طبقه 6 هستین
همکف= 4
شما 2 طبقه از هم کف بالاتری
اون سلامت روان رو هم برو حتما چون اگه نری برای انتخاب واحد ترم دیگه مشکل پیدا می کنی

dooni
19-09-2011, 19:53
من با رتبه 3500 منطقه دو پزشكي ارتش قبول نشدم.الان رفتم كارنامه هاي گزينه 2 رو ديدم يه نفر با 4100 منطقه 2 قبول شده بود:41:.چيز خاصي هست كه باعث شده من قبول نشم؟اگه طبيعي نيست بگين تا برم سنجش بهشون بگم.

omnia.2008
19-09-2011, 20:55
دوستان سوال فوریییییییی من میرم تو سایت شهید بهشتی اخه فردا باید برم ثبت نام نمیدونم ادرسش برا ثبت نام کجاست کسی میدونه ادرس کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه سایتش بالا نمیاد
فوریییییییییی ی ی ی یی .....تو روخدا 9کرتونم

javskatolbashi
19-09-2011, 21:10
من با رتبه 3500 منطقه دو پزشكي ارتش قبول نشدم.الان رفتم كارنامه هاي گزينه 2 رو ديدم يه نفر با 4100 منطقه 2 قبول شده بود:41:.چيز خاصي هست كه باعث شده من قبول نشم؟اگه طبيعي نيست بگين تا برم سنجش بهشون بگم.

این در راستای سیاست به صطلاح بومی گزینی خودشونه!

من هم از چند تا مشاور سوال کرده بودم گفتن ظرفیت ها امسال بیشتر شده اما....

وقتی همه ی امکانات یک جا متمرکز بشه همین میشه دیگه.... .
:2:

hermione
19-09-2011, 21:44
بچه ها منم امروز رفتم ثبت نام کردم فقط جایی که رفتم برای ثبت نام یکم شهرش برته اینترنت برسرعت که برای اجاره ای ها نمی دن وایرلس هم فقط دانشگاه داره ولی من یه چیزه دیگه به ذهنم رسید گفتم بگم بچه ها هم بدونن که البته از منم بهتر می دونین!:31:
اینترنت gprs ایرانسل تنها راه شماست که اگه بسته هاشو بگیرید 2 گیگ برای یه ماه 10 تومن میشه که وافعا خوبه.کسی خواست بره سایت ایرانسل نوشته.خدا خیرشون بده به یاد ما دانشجوها هم هستن!:27:

یاد سال پیش خودمون افتادیم توی خونه دانشجویی یه جای پرت وقتی این گوشیو وصل کردیم به لپتاپ انگار دنیارو بهمون میدادن (واقعاَ حس خوبی بود) اما اون روزا سرعتش عالی بود و نامحدود الان که 2گیگ شده ( هر فصل نیم گیگ کم میشه به سال دیگه نمیرسه:27::27:)
در مورد خوابگاه این ماهه اولی میشه همه کاری اتاق عوض کرد و ...اگه شرایط نامساعده زود عوض کنید ...:5:
امیدوارم نهایت لذتو در کنار درس ببرید زندگیه جدیدیه اما به سرعت یکنواخت میشه ... سخت نگیرید
آرزوی شادی و پیروزی برای همتون:8::46:

ahzo
19-09-2011, 21:52
بجه ها این جا کسی دانشگاه علامه هست ؟
شماها هم از بهمن کلاساتون شروع میشه چی کار می کنین تابهمن؟

hompoil
19-09-2011, 22:00
من فیزیک هسته ای قبول شدم میتونم بعدا گرایشمو عوض کنم مثلا حالت جامد یا اتمی؟؟؟

alavi71
20-09-2011, 09:26

اگر منظورتون برای ارشد هستش
بله این امکان در کارشناسی ارشد وجود دارد و حتی تغیر به رشته ای دیگر.

hermione
20-09-2011, 13:06

اگر منظورتون برای ارشد هستش
بله این امکان در کارشناسی ارشد وجود دارد و حتی تغیر به رشته ای دیگر.

توی کارشناسی هم امکانش هست ولی شرایطش مثل تغییر رشته هست به نظر مدیرگروه هم خیلی خیلی بستگی داره

hompoil
20-09-2011, 13:15
فیزیک اتمی در چه زمینه هایی کاربرد داره؟؟؟؟

tariran0
20-09-2011, 14:56
سلام دوستان. امروز رفتم ثبت نام. شرحش رو میزارم:
حاضر شدم و سوار ماشین و کمربندی و دانشگاه اراک و اونطورفتش پارک کردم. رفتم تو ساعت 10 بود. رفتم تو از یارو دربونه پرسیدم کجا برم نشون داد. همون اول دانشگاه یه چادرهایی زده بودن یه دونه برای دخترا و یه دونه برای پسرا. رفتم قسمت پسرا و اسمم رو گفتم و چک کرد و یه پرونده داد. یه سری هم بودن دانشجو همون جا مسئول راهنمای بودن. یه نفرشون با من اومد و برام توضیح داد چه کار کنم. من رو برد یه ساختمون طبقه سوم که سلف هم بود. اونجا فرما رو پر کردم که تعدادشون هم کم نبود. اسم همه نیکانم رو پرسیدن و نوشتم و بعد رفتم یه ساختمون دیگه اونجا مراحل قانونی انجام میشد.رفتم تو یادم افتاد از تمام صفحات شناسنامم کپی ندارم. اومدم بیرون یه دکه بود تو خود دانشگاه صفی داشت که انگار دارن مجانی یه لپ تاپ اپل میدن. داشتم میرفتم یکی از رفقای پیشین (کیشانی راهنمایی بودیم) رو دیدم. بعد رفتم بیرون دانشگاه و یه مغازه بیرون بود. نسبتا خلوت تر بود. دادم و کپی کرد. دوباره پیاده گز کردم تا اون ساختمونه. رفتم توش.دو ردیف میز چیده بودن. یه طرف دخترا و یه طرف پسرا. پشت میزها هم حدود 20 نفر نشسته بودن. بعد بالای هرکدوم هم زده بود ایستگاه شماره فلان و یه توضیح. رفتم ایستگاه اول. یه زنه بود کارت ملیم رو نگاه کرد و اسمم رو علامت زد. بعد رفتم ایستگاه بعدی یارو نگاه کرد و گفت که از مدارک پیش و دیپلمت باید 2 تا کپی داشته باشی. حسابی عصبانی شدم و دوباره رفتم بیرون. رفتم بیرون دانشگاه و اون مغازه هه هم کلی صف شده بود. از چند نفر اون اطراف پرسیدم غیر از اینا کجا کپی هست؟ یه نفر گفت که برو عباس آباد پر کپی. رفتم یه مغازه هیچ کس نبود از هر چی داشتم سه چهار تا کپی گرفتم و شد هزار تومن و اومدم.حسابی خسته شده بودم. اومدم و دوباره همون هفت خان رستم.رفتم نشون دادم و تایید کرد و گفت برو مرحله بعدی. رفتم و نظام وظیفه بود. به یارو گفتم من مشمول نیستما ولی تو کتش نرفت و یه فرم زد و گفت کپی. خیلی عصبانی شدم و دیدم همونجا دستگاه کپیشون راه افتاده. کپی گرفتم و اومدم بهش دادم گفت برو پلیس +10 . ای بابا. دوباره رفتم بیرون دانشگاه و خ عباس آباد و دفتر پلیس + 10 . خیلی شلوغ بود و دوباره کیشانی رو دیدم و گفت انجام دادی؟> گفتم نه بابا تازه ایستگاه فلانم. گفت همه رو انجام میدادی. منم که نمیدونستم عصبام دوباره خورد شد و برگم رو دادم و گفت فردا بیا پروندت رو بگیر. دوباره دانشگاه. همن ساختمونه و یه ایستگاه دیگه و یه جا رسیدم بهم کارت موقت دانشجویی دادن. بعد یه ایستگاه دیگه گفتن برو ازش کپی بگیر. رفتم (همونجا) کپی گرفتم. بعد مرحل بعدی و یه مرحله یه مشت مجله و یه کتاب راهنمای دانشگاه اراک دادن. یه جا هم یه فرم دیگه دادن برای پزشکی بود. مثلا سابقه بیماری و... یه فرم دیگه هم تست روانشناسی بود. اول می خوندم و بعد ده بیست سی چهلی زدم رفت و تمومشد. گفت برو اون ساختمون فلان طبقه سوم(همونجا که اول رفتم) و اونجا کارت تغذیه رو بگیر. رفتم و یارو گفت می خوان نهار بخورن و سیستما قطعه. یا همینجا بمون غذا بخور (با ژتون) یا برو یک و نیم بیا. نگاه کردم دیدم ساعت دوازدهه. رفتم بیرون وسوار ماشین و گازش رو گرفتم و خونه اومدم. داشتم از کت و کول میافتادم. ناهار خوردم و بعد یک و نیم بود و دوباره حاضر شدم و سوار ماشین. بعد هم رفتم جلو پارک امیرکبیر پارک کردم و اون ساختمون طبقه سوم و گفت فیش پر کن. همونجا دکه یا شعبه بانک تجارت بود. یه نفر بود یه کارتون فیش داشت و پر کردم و 15000 تومن هم دادم و کارت تغذیه گرفتم. بعد سوار ماشین و رفتم سردشت. برای بار اول بود می رفتم اونجا. با ماشین رفتم تو و یه جا پارک کردم. بعد از یه دانشجو پرسیدم قسمت عمران کجاست؟ نشون داد و کلی پیاده رفتم و یه ساختمون بزرگ دانشکده فنی مهندسی بود. رفت تو از اطلاعاتش پرسیدم باید چه کار کنم گفت برو طبقه دوم پیش آقای ... رفتم و (خیلی ساختممون نوساز و ترتمیزی بود) شانسی رفتم تو یه اتاق و گفتم اقای فلان کجاست ؟ گفتم خودمم.(یه جا شانس آوردیم) بعدگفتم جدیدالورودم ورشته عمران. کارتم رو گرفت و نگاه کرد و یه برگه داد. که توش واحدام بود. خیلی غرب و قاتی بود. گفت از یه شنبه شروع میشه که صبح یکشنبه هم جلسه معارفست. بعدش میاد اینجا. اومدم بیرون و از ساختمون سوار ماشین. از یه در دیگه دانشگاه رفتم بیرون و سردشت دور زدم و سمت خونه

h0p3
20-09-2011, 16:23
سلام.کسی می دونه اردوی دانشگاه شیراز کی هست؟17 یا 16 مهر؟
ممنون

behnam_c++
20-09-2011, 16:47
ممنون

واسه من که نوشته 15مهر ولی نگفتن کجا

منم رفتم ثبتنام دانشگاه شیراز ساعت 2 رفتم ساعت 3 اومدم بیرون خوب بود تقریبا منظم بود ولی هنوز واحد بهم ندادن باید8صبح فردا برم

vahid-p
20-09-2011, 16:52
نوشته شده توسط milla.online [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام بچه ها
ساعت 2 مملو از بچه هایی که برای ورود اومدن... وضعیت انتظامات افتضح بود...یه در باز میشد ملت مثل گله گوسفند همدیگه رو حل میدادن... باورم نمی شد اینا قراره دانشجو های دانشگاه شیراز بشن...(من دیروز رفته بودم با یکی ثبت نام آزاد بوشهر جمعیت 3 برابر بود اما همه مثل آدم های با فرهنگ رفتار می کردن)... واقعا اون صحنه ها نظرم رو عوض کرد حالم بهم خورد... اما خب چه باید کرد!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه با هزار مدل مکافات بلاخره کارت دانشجوییم رو گرفتم... تمام کارهای ثبت نام اینترنتی هم باز انجام دادم...آخر نفهمیدم این ثبتنام اینترنتیه چه صیغه ای بوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه خوابگاه هم 83 تومن گرفتن و یه کارت صادر کردن که توش زده خوابگاه مفتح اتاق 607(جام لو رفت از هفته دیگه بچه های پی سی میان پیشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راسته میگن اتاق های شماره فرد ویو بهتری داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟؟
5 تومن هم بابت ثبت نام داوطلبانه اجباری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در تعاونی دانشگاه شیراز گرفتن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه اردو ویژه برادران هم تو 15 مهر گذاشتن که ننوشته به کجا!؟!؟!؟کسی نمی دونه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه کتاب هم دادن که قوانین و ... دانشگاه شیراز توشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا یکی از قوانین خوابگاه ها:دانشجویان موظف اند که لباس های زیر خود را به دور از انظار عمومی نگهداری و خشک کنند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من شنیدم که از طبقه 8 به بالا وایرلس داره خوابگاه مفتح..راسته؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من طبقه چندمم؟؟!؟!!؟!
خب حالا كه اينجور شد منم با تاخير چند روزه،‌ از طرف بچه هاي اميركبير تو پي سي مينويسم.
روز 24 شهريور ( پنجشنبه ) صبح ما با كمي تاخير رسيديم و با گرفتن يك شاخ گل كه قرار بود نثار مزار شهدا بشه،‌ولي به علت تاخيري كه داشتم شاخ گل تو كيفم پژمرده شد.
خلاصه بعد رفتيم تالار اجتماعات برا مراسم معارفه. مراسم معارفه در سه سالن فكر كنم برگزار شد. يك سالن اصلي كه رئيس و معاونين همونجا سخنراني كردن و در دو سالن ديگه ويديو كنفرانس بود كه خب باز هم جا كم اومد!!! ( بقيه سالن ها درهاش بسته بود )
خلاصه سرود ملي پلي تكنيك ( ! )‌ پخش شد و بقيش هم سخنراني
بعد هر كي رفت دانشكده خودش با والدين و اونجا باز براشون سخنراني كردن و بعد گرايش به گرايش تو هر كلاس خودشون رو به همكلاسي هاشون معرفي ميكردن و ميگفتن انتخاب چندمشون بوده چيزي كه قبول شدن.
بعدش هم در فرايند يك ساعته يا يك ساعت و خورده اي تمام مدارك در كتابخونه مركزي تحويل داده شد ( چون ثبت نام اينترنتي انجام شده بود،‌فقط هر نفر دو سه ديقه مداركش رو تحويل ميداد و ميرفت خوابگاه ). خوابگاه هم بعد از ناهار اتاق ها مشخص شد،‌ و از روز شنبه ( 26 ام ) كلاسامون شروع شد. همين.
فقط يه سوال. اينترنت وايرلز دانشگاه ما برا دوره هاي كارشناسي هر نفر با يوزر و پسورد خودش از طريق وي پي ان وصل ميشه. حالا چطور ميتونم رو موبايل سامسونگ ويو 2 وي پي ان رو درست كنم؟ ( اميدوارم به عنوان اسپم حذفش نكنن، اينو گفتم كه اينجا بچه هاي دانشجو هستن )
آها يه چيز ديگه هم يادم اومد. بعد از چند روز هم بچه هاي پي سي كه اميركبير قبول شدن رو تو خوابگاه پيدا كرديم. :31: ( البته بايد بگم اونا ما رو پيدا كردن )

h0p3
20-09-2011, 17:04
واسه من که نوشته 15مهر ولی نگفتن کجا

منم رفتم ثبتنام دانشگاه شیراز ساعت 2 رفتم ساعت 3 اومدم بیرون خوب بود تقریبا منظم بود ولی هنوز واحد بهم ندادن باید8صبح فردا برم

واسه من همه چیرو نوشته به جز تاریخ.حالا بازم فردا میپرسم.مکانش رو نوشته مجموعه فرهنگی-هنری دانشگاه شیراز.(تالار فجر) ساعت 7.همین.
راستی این تعاونی چی بود؟من که نه پول دادم نه فرم پر کردم.اخه گفت من که شیرازم لازم نیست.اختیاریه.

omnia.2008
20-09-2011, 18:23
ای خدا
سلام بچه های چطورید؟
من بد نیستم .................امروز رفتم دانشگاه شهید بهشتی یه 6-7 ساعتی طول کشید ثبت نامم تموم شد ....خوب تموم شد اخ اما کاش دردامونم تموم میشد ای خدا شکرت.
ایشالا همتون تو زندگیتون راحت و موفق باشید ....اون چشاتونم اشکاشو بی ارزش از دست نده 9کرتونم:46:

milla.online
20-09-2011, 19:26
ممنون

تاریخ زده 15 ام واسه من گفتن حتما هم باید بری..

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

واسه من همه چیرو نوشته به جز تاریخ.حالا بازم فردا میپرسم.مکانش رو نوشته مجموعه فرهنگی-هنری دانشگاه شیراز.(تالار فجر) ساعت 7.همین.
راستی این تعاونی چی بود؟من که نه پول دادم نه فرم پر کردم.اخه گفت من که شیرازم لازم نیست.اختیاریه.

اوجا چه خبره؟تو فجر رو میگم....من الان برگشتم بوشهر تا شنبه نمام شیراز... برنامه کلاسا رو چطوری میدن؟
من به اجبار مجبور شدم 5 تومن به این دختره تو سالن بسکت 5 تومن بدم بابت تعاونی... جاتونخالی یه دعوایی راه انداختم:دی

gigabyte2052
20-09-2011, 19:28
بچه ها رشته دامپزشکی دکترای حرفه ای چطوره بازار کارش خوبه یا بمونم ساله دیگه؟

بعد یکم علاقم کمه اگه برم دانشگاه بیشتر میشه؟

h0p3
20-09-2011, 19:32

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

اوجا چه خبره؟تو فجر رو میگم....من الان برگشتم بوشهر تا شنبه نمام شیراز... برنامه کلاسا رو چطوری میدن؟
من به اجبار مجبور شدم 5 تومن به این دختره تو سالن بسکت 5 تومن بدم بابت تعاونی... جاتونخالی یه دعوایی راه انداختم:دی

نمیدونم چه خبره.برنامه رو باید بری دانشکده بگیری.من فردا میرم بازم بپرسم ببینم این تعاونی چیچیه.

milla.online
20-09-2011, 21:00
بچه ها رشته دامپزشکی دکترای حرفه ای چطوره بازار کارش خوبه یا بمونم ساله دیگه؟

بعد یکم علاقم کمه اگه برم دانشگاه بیشتر میشه؟

رشته ی خیلی خوبیه به شرطی که به حیوانات علاقه داشته باشی نه اینکه ازشون بترسی که بهشون دست بزنی..:46:
من یه gf دارم:21: که عشق دام پزشکیه اما باباش نمیزاره بره و میگه بره پزشکی..
از نظر در آمدی هم بستگی به موقعیت جغرافیایی داره توی شمال خصوصا گلستان که حیوون خونگی زیاد دارن از نظر درآمد عالیه...شهر های بزرگ و همچنین شهرک های دامپروری بزرگ هم نزدیکتون باشه درآمدش حرف نداره...
من یکی رو میشناسم سال اول دامپزشکی شیراز رفت بعدش با پارتی انتقالی گرفت اومد پزشکی بوشهر... اما شما روش زیاد حساب نکن:10:

behnam_c++
20-09-2011, 21:08

اگه انتخاب واحد کردی که میتونی برنامت رو روی سایتش ببینی اگر هم انتخاب واحد نکردی که حتما باید بیای انتخاب واحد کنی (حتما یه زنگی بزن)

این 5تومن که اختیاری بود و نوشته بعدن پس میدن

مکان حرکت رو نوشته...

bnmnb
20-09-2011, 22:11
نمیدونم چه خبره.برنامه رو باید بری دانشکده بگیری.من فردا میرم بازم بپرسم ببینم این تعاونی چیچیه.

شما برو سایت زیر
به جای شناسه کاربری بزن s بعدشم شماره دانشجویی رو یزن
به جای کلمه عبور هم همون کلمه عبوری رو یزن که از سایت گرفتی
وارد که بشی همه چیز مشخصه.بعد اگه دوست داشتی بهم بگو استادات کین تا بگم چه جور استاداین
(توی پیام خصوصی بده که اسپم نشه

r&min
20-09-2011, 22:26
سلام به همگی
ما هم علموص بودیم ساعاتی میشه که از اردو مرخص شدیم جاتون خالی خوش گذشت

به طور خلاصه واستون بگم :
یشنبه 27 ام بعد از مدت ها من افتاب رو دیدم :31:!ساعت 6.30 پاشدم راه افتادم .ثبت نام ساعت 8 بود من یه نیم ساعتی زود رسیدم
همه چی خوب بود کارهای ثبت نام هم زیر نیم ساعت انجام شد .بعدش رفتیم انجمن علمی دانشکده پیش یکی از بچه ها که تو همین جا پیداش کردم .خیلی کمکم کرد نیم ساعت هم اونجا بودم
تا ساعت شد 9 .از 9 تا 11 در دانشگاه علاف میگشتیم تا اتوبوس ها اماده بشن.
حدود 11 بود راه افتادیم 1 ساعت تو راه بودیم از اونجا به بعد اردوی لواسون ما شروع شد .دیگه زیاد توضیح نمیدم ولی برنامه های بدی نداشتن (حداقل نسبت به برنامه های دانشگاه تهران که امروز رفتن با هنر فکر کنم بهتر بود)
امروز هم ساعت 1 برگشتیم دانشگاه .الانم که درخدمت شماییم
قصه ما به سر رسید .....:5:

hbokayi
20-09-2011, 22:32
سلام به همگی
ما هم علموص بودیم ساعاتی میشه که از اردو مرخص شدیم جاتون خالی خوش گذشت

به طور خلاصه واستون بگم :
یشنبه 27 ام بعد از مدت ها من افتاب رو دیدم :31:!ساعت 6.30 پاشدم راه افتادم .ثبت نام ساعت 8 بود من یه نیم ساعتی زود رسیدم
همه چی خوب بود کارهای ثبت نام هم زیر نیم ساعت انجام شد .بعدش رفتیم انجمن علمی دانشکده پیش یکی از بچه ها که تو همین جا پیداش کردم .خیلی کمکم کرد نیم ساعت هم اونجا بودم
تا ساعت شد 9 .از 9 تا 11 در دانشگاه علاف میگشتیم تا اتوبوس ها اماده بشن.
حدود 11 بود راه افتادیم 1 ساعت تو راه بودیم از اونجا به بعد اردوی لواسون ما شروع شد .دیگه زیاد توضیح نمیدم ولی برنامه های بدی نداشتن (حداقل نسبت به برنامه های دانشگاه تهران که امروز رفتن با هنر فکر کنم بهتر بود)
امروز هم ساعت 1 برگشتیم دانشگاه .الانم که درخدمت شماییم
قصه ما به سر رسید .....:5:

من با دانشگاه تهران روز 27/6 رفتم با هنر واقعا برنامشون خوب بود خیلی خوش گذشت

r&min
20-09-2011, 22:42
من با دانشگاه تهران روز 27/6 رفتم با هنر واقعا برنامشون خوب بود خیلی خوش گذشت
سلام
به سلامتی دوست عزیز
اقا من جسارت نکردم به دانشگاه تهران
امروز که با بچه های تهران (پردیس فنی) حرف میزدم دیدم یکم مینالن واسه بی برنامگی
من خودم که اونجا نبودم فقط شنیدم رو گفتم و حدس میزنم همون طور که شما گفتین ایشالا فردا راضی برگردن.
شب خوش

hompoil
20-09-2011, 22:56
پارسال ظرفیت تکمیلی اومد؟؟؟ شرایطش چی بود؟؟؟ باید تو دانشگاه ثبت نام نمیکردیم؟؟؟؟

ahzo
20-09-2011, 23:15
خوش به حالتون که انقدر دانشگاهاتون باحالن اردو میبرن و کلاساتون هم شروع میشه به خدا این علامه شورش امسال درآورده همه ی ورودی های کارشناسی از بهمن کلاسامون شروع میشه .همیشه علوم انسانی مظلوم ترین .بهتون حسودی ام شد:37::37:

bnmnb
20-09-2011, 23:31
خوش به حالتون که انقدر دانشگاهاتون باحالن اردو میبرن و کلاساتون هم شروع میشه به خدا این علامه شورش امسال درآورده همه ی ورودی های کارشناسی از بهمن کلاسامون شروع میشه .همیشه علوم انسانی مظلوم ترین .بهتون حسودی ام شد:37::37:
3ماااااه حال کن دوست من
بده؟؟؟؟
بدون استرس و هیچ دغدغه ای برو مسافرت
در مورد رشته ای که قبول شدی هم اطلاعات جمع کن:10:

heliacal_66
21-09-2011, 01:27
سلام
من دانشگاه فردوسی قبول شدم
ثبت نام اینترنتی هم انجام دادم
30 شهریور آخرین و البته اولین مهلت ثبت نام حضوریه که 3 روز بعدیش تعطیله!
سوال من اینه که اگه 30 شهریور نرم ثبت نام، دیگه ثبت نامم نمی کنن؟ یا راهی هست؟

M E S S I
21-09-2011, 08:00
چرا دخترا بیشتر در کنکور قبول می شوند؟ /عکس

:31:

hbokayi
21-09-2011, 08:03
سلام
به سلامتی دوست عزیز
اقا من جسارت نکردم به دانشگاه تهران
امروز که با بچه های تهران (پردیس فنی) حرف میزدم دیدم یکم مینالن واسه بی برنامگی
من خودم که اونجا نبودم فقط شنیدم رو گفتم و حدس میزنم همون طور که شما گفتین ایشالا فردا راضی برگردن.
شب خوش
آره درست گفته یه نمه بی برنامگی بود ولی در کل خوب بود تازه بچه های فنی شانس آوردند دانشکده یا پردیسی باهاشون نیست و فقط تو اردو خودشونن و خودشون

alavi71
21-09-2011, 09:17
پارسال ظرفیت تکمیلی اومد؟؟؟ شرایطش چی بود؟؟؟ باید تو دانشگاه ثبت نام نمیکردیم؟؟؟؟

حدود 10 مهر به بعد ....

hompoil
21-09-2011, 10:10
حدود 10 مهر به بعد ....
باید تو دانشگاه ثبت نام نمیکردیم؟

siam2010
21-09-2011, 11:47
سلام
دوستان خواهشا تو این تایپیک به من کمک کنین
مرسی

M E S S I
21-09-2011, 12:03
طرح تفکیک جنسیتی در دراز مدت ( طنز ) !
بعد از اجرای موفقیت آمیز طرح تفکیک جنسیتی در سراسر اماکن خصوصی و عمومی کشور ؛ به... بررسی روند رشد و نمو یک کودک(پسر) از مهد کودک تا پیری میپردازیم :

اسم کودک را جواد در نظر میگیریم که همراه با همکلاسی خود به نام رضا در حال برگشت از مهد کودک است.

1) در مسیر برگشت از مهد کودک :

لضا لضا (همان رضا ) من مامانم میخواد لنج (گنج) طلا بیاره ها !

رضا : مامان چیه ؟!

2) 3 سال بعد در مسیر رفت به مدرسه داخل سرویس مدرسه

راننده رو به بچه های داخل سرویس : همه زود چشاشونو ببندن داریم از کنار یه مدرسه دخترانه رد میشیم!

جواد : رضا رضا ، دختر چیه ؟

3 ) 5 سال بعد از 3 سال ؛ زنگ تفریح ؛ مدرسه راهنمایی

رضا : جواد من دیشب از بالای پشت بوم یه چیزی تو حیاط خونه همسایه دیدم.

جواد : چی ؟

رضا : دختر ! دختر ! بالاخره دیدم

جواد : جون مادرت ؟! یالاه بگو چه شکلی هستن اینا !

4) 4 سال بعد از قبلی! سرکوچه جواد اینا

رضا : جواد چیکار داشتی گفتی زود بیا

جواد : رضا دیشب یکی به گوشیم زنگ زد.صداش خیلی عجیب غریب بود.یواشکی حرف میزد و میگفت یه دختره و از من میپرسید آیا پسرم ؟!

رضا : تو چی گفتی ؟

جواد : گفتم آره پسرم و بعدش دختره غش کرد !

5 ) 6 سال بعد ؛ دانشگاه

جواد : رضا راسته میگند پشت این دیواره پر از دختره ؟!

رضا : آره منم شنیدم.میشنوی دارن میخندن! مگه اونا هم میخندن ؟

6 ) چند سال بعد ، شب خواستگاری

جواد : ببخشید یعنی الان شما واقعا یه دخترید ؟!

7 ) چند ماه بعد ، شب ازدواج

جواد : خوب الان باید چیکار کنیم ؟!

خانم : هیچی دیگه ،خسته ایم باید بخوابیم.شما هم برو تو اتاق خودت بخواب!

8 ) خیلی سال بعد ، دوران کهولت

جواد : دیشب مادر خدا بیامرزم به خوابم اومد گفت نمیخواهید بچه بیارید ؟

خانم : از کجا بیاریم.تو جهیزیه من که بچه نبود ، تو چرا نخریدی یه دونه ؟

9) خیلی سال بعد

نسل ایرانی منقرض شد !

M e i s a m
21-09-2011, 13:18
من دیروز رفتم ثبت نام کردم
7 تا درس واسم گذاشتن که در هفته میشه 32 ساعت، چطوره...؟

حالا مشکلی که دارم برنامه ی مزخرفمه
مال هر کی رو نگاه کردم دیدم خیلی دقیق و تکمیلی و فشردست ولی مال من حتی تو یه روز شده 2 ساعت از 8 تا 10 ، 2 ساعت از 12 تا 2 و 2 ساعت از 4 تا 6
فاجعه!!! منم راهم دوره از دانشگاه وبرام سخته برم و برگردم و از طرفی دنبال کار و درس های متفرقه خوندن بخصوص برای سال دیگه هم هستم
حالا میخوام ببینم چطور میشه ساعت هام رو عوض کنم؟ فکر کنم باید به موجودی به نام مدیر گروه رو پیدا کنم و ساعت هام رو عوض کنم درسته؟ حالا این موجود رو از کجا باید پیدا کرد؟ شرایطش چیه؟

پلیز کمک کنید ساعت هام خیلی خرابه... اخه اینم مملکته داریم...؟!

p30c
21-09-2011, 13:24
به نظرم هركسي بهتره شهر خودش را انتخاب كنه
چهارسال دوري از خانواده خيلي سخت هست

tariran0
21-09-2011, 13:32

مال هر کی رو نگاه کردم دیدم خیلی دقیق و تکمیلی و فشردست ولی مال من حتی تو یه روز شده 2 ساعت از 8 تا 10 ، 2 ساعت از 12 تا 2 و 2 ساعت از 4 تا 6
فاجعه!!! منم راهم دوره از دانشگاه وبرام سخته برم و برگردم و از طرفی دنبال کار و درس های متفرقه خوندن بخصوص برای سال دیگه هم هستم
حالا میخوام ببینم چطور میشه ساعت هام رو عوض کنم؟ فکر کنم باید به موجودی به نام مدیر گروه رو پیدا کنم و ساعت هام رو عوض کنم درسته؟ حالا این موجود رو از کجا باید پیدا کرد؟ شرایطش چیه؟

مال منم همینطوره
7 تا درس گذاشتن (3تا عمومی 2 تا پایه 2 تا اختصاصی) 18 واحد
بعد شنبه تا سه شنبه
شنبه ظهر
یکشنبه دو ساعت صبح و چند ساعت بعد از ظهر
دوشنبه ظهر بعد دوساعت بیکار و دو ساعت بعد از ظهر و.............
کلا مزخرف
ما خونمون تا دانشگاه خیلی دوره. نمی دونم چه کار کنم؟
البته اونجا (یا هر داشگاهی) امکانات داره. مثلا کتابخونه می تونی بری یا سایت کامپیوتر و یا سالن ها ورزشی یا سلف و .....
به من یه کارت تغذیه دادن. اول نمی خواستم بگیرم. فکر می کردم مثل مدرسست:31: یعنی صبح تا ظهره کلاسا بعد هم تعطیل میشیم میایم خون:20:

اما 15 تومن دادم و یه کارت تغذیه گرفتم (که 3 تومنش هزینه صدور کارت و 12 تومن برام شارژ کردن)
قیمت صبونه 100 تومن و قیمت شام و ناهار 175 تومن. اینترنتی باید برای هفته بعد رو سفارش بدم.

jimrako
21-09-2011, 14:20
دوستان کارنامه نهایی اومده اینطور که نوشته آخرین رتبه های قبولی بعضی رشته ها رو و رتبه های من رو من میتونستم به غیر از اینجایی که قبول شدم جاهای دیگه هم قبول بشم آیا راهی وجود داره من انتخابهای بعدیم رو برم ؟ کمک کنید خیلی برام مهمه من دوست دارم انتخابهای بعدیم رو که قبلو میشدم برم !!!

ali.rajabiyan
21-09-2011, 14:47
کی باورش میشه ؟؟؟ رتبه من در سهمیه منطقه سه 862 شد تبدیلش کردن به منطقه 1 احتمالا هزار شده باشه ... جالبه بدونید با این رتبه نتونستم حقوق مدیریت حسابداری بالینی روزانه پذیرفته بشم برخی هاشون رو حتی شبانه هم نشده ! اونم با اختلاف خیلی زیاد ( شهرهای اصفهان مشهد تهران (بهشتی و تهران ) شیراز ) الان که کارنامه نهایی رو دیدم دارم شاخ در میارم:18::18::18: البته خدا رو شکر خیلی راضی ام از رشته و جایی که پذیرفته شدم ولی واقعا اگر حقی از من خورده شده نمی بخشمشون ... واگذارشون میکنم به خدا ... پیروز باشید :11::11::11:

EngineeR EhsaN
21-09-2011, 15:35
عجب شانسی آوردم من :31: ، آخرین رتبه قبولی معماری 46 ه منم 46 آوردم :31: راستی یه سوال اون 14 نفر بقیه چی میشن؟( ظرفیت پذیرش 60 نفره )

saeedkhaledian
21-09-2011, 15:38
من عکاسی زدم که 10 نفر پذیرش داره بعد تو کارنامه زده اخرین رتبه قبولی 20 رتبه داوطلب 54.بعد اینکه رتبه ام تو کارنامه 40 شده.
من که نفهمیدم چی به چیه
هرکی فهمید توضیح بده

siam2010
21-09-2011, 15:43
این کارنامه نهایی منه با توجه به این که تو بعضی از رشته ها میتونتم قبول بشم الان میشه کاری کرد یا نه؟ (عوض کردن رشته)
اخرین انتخابه منم یکی توضیح بده ممنون میشم شماره 61

jimrako
21-09-2011, 16:00
من عکاسی زدم که 10 نفر پذیرش داره بعد تو کارنامه زده اخرین رتبه قبولی 20 رتبه داوطلب 54.بعد اینکه رتبه ام تو کارنامه 40 شده.
من که نفهمیدم چی به چیه
هرکی فهمید توضیح بده
این رتبه هایی که نوشته در واقع بین کسانی هست که اون کد رشته رو انتخاب کردن یعنی شما نسبت به بقیه افرادی که اون کد رشته رو انتخاب کردن در این جایگاه و یا رتبه قرار دارید !!!

ساش
21-09-2011, 16:58
دوستان

تو چارت درسی زبان پیشدانشگاهی زده
در صورتی که تو کارنامه من پیش نیاز نخوردم ( دانشگاه آزاد )

قضیه چیه ؟؟

saeedkhaledian
21-09-2011, 17:57
این رتبه هایی که نوشته در واقع بین کسانی هست که اون کد رشته رو انتخاب کردن یعنی شما نسبت به بقیه افرادی که اون کد رشته رو انتخاب کردن در این جایگاه و یا رتبه قرار دارید !!!

رتبه 20یعنی رتبه نفر آخر قبول شده یا 20نفر ادم که قبول شدن؟

hermione
21-09-2011, 18:50

بله درسته باید این موجود که همه کاره هست رو پیدا کنی(توی دانشکده مربوطه باید دنبالش بگردی ) اگه آدم خوبی باشه همه جوره می تونه کمکت کنه اما اگه اعصاب نداشته باشه همه جوره تا آخر سال 4 اگه عوض نشه بیچاره اید.

milla.online
21-09-2011, 18:59
منم الان کارنامه نهاییم رو نیگا کردم...
it تهران محروم استان بوشهر با اختلاف 3 نفر قبول نشدم....
معماری شیراز با اختلاف 9 نفر قبول نشدم...
نفت شیراز با اختلاف 11 نفر قبول نشدم...
it صنعتی شیراز با اخلاف 5 نفر قبول نشدم...
نرم افزار صنعتی اصفهان با اختلاف کمتر از 10 تا قبول نشدم...
معدن امیرکبیر یا اختلاف 4 نفر نیاوردم...
تو انتخاب 26 ام شهرسازی شیراز رو آوردم...
انتخاب 27 ام مکانیک خلیج بوده که هرسال کسی با رتبه من نمیاورد اما من میاوردم با اخلاف 2 نفر تا اخرین نفر...
حالا به نظرتون میشه به مکانیک انتقالی بگیرم؟؟؟
اصلا به نظرتون اگه بشه شهرسازی شیراز (رشته متوسط دانشگاه عالی ) رو بمونم یا مکانیک خلیج(رشته عالی و سخت اما دانشگاه متوسط در عوض دم خونمون) برم؟؟؟؟از نظر بازار کار تو ایران و خارج کدوم بهتره؟؟؟؟

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

بله درسته باید این موجود که همه کاره هست رو پیدا کنی(توی دانشکده مربوطه باید دنبالش بگردی ) اگه آدم خوبی باشه همه جوره می تونه کمکت کنه اما اگه اعصاب نداشته باشه همه جوره تا آخر سال 4 اگه عوض نشه بیچاره اید.

کسی میدونه این موجود استثنایی تو رشته شهرسازی شیراز کیه و چجرو آدمیه؟؟؟:27:

siam2010
21-09-2011, 19:56
خواهشا جواب بدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این کارنامه نهایی منه با توجه به این که تو بعضی از رشته ها میتونتم قبول بشم الان میشه کاری کرد یا نه؟ (عوض کردن رشته)
اخرین انتخابه منم یکی توضیح بده ممنون میشم شماره 61

jimrako
21-09-2011, 20:47
رتبه 20یعنی رتبه نفر آخر قبول شده یا 20نفر ادم که قبول شدن؟
رتبه داوطلب مهمه اگر رتبه داوطلب 20 هست یعنی نسبت به کسانی که اون رشته رو انتخاب کردن در جایگاه بیستم هست و آخرین نفر قبولی هم اگر برای مثال 40 باشه یعنی شما از 40 نفر قبولی در جایگاه بیستم هستید یعنی شما هم قبول میشدید !!!

mohsenmiladi
21-09-2011, 21:10
عدد 3 توی کارنامه نهایی معنیش چیه ؟ یعنی انتخاب های بالاتر هم قبول شدم ؟

fmpr
21-09-2011, 23:16
به ه ه ه ه چطورید شما؟
امروز اردوی دانشگام بود چقد خوب بودا(شهید بهشتی)شوخی کردم حوصله نداشتم برم همون روز بهم گفتن یکشنبه کلاس شرو میشه دیگه .....خوب ولش .....بگو ببینم خودتون چطورید؟
میبینم همه رو فرمیدو حال میکنید ایول بروبکس پی سی امسال ترکوندیدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی ...نه پس الکی....من رفتم شهید بهشتی ثبت نام کردم فقط 16 واحد بهم دادن نامردا .....راستی ریاضیم 50....خوردهای زدم بازم پیش نیاز خوردم ای چی بگم ...فدا سرم....ولی چرا 16 تا؟!!!کمه؟

ماهم امروز رفتیم ثبت نام و همه چی توپ بود اما کو اردوش ؟! :دی

17 واحد بهم دادن ... شنبه تا چهارشنبه :41:

M E S S I
22-09-2011, 08:34
برا من 19 واحد از یکشنبه تا چهارشنبه دادن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omnia.2008
22-09-2011, 09:22
من ریاضیمو تو تجربی 50....خورده ای زدم یهو دیدم بهم پیش دادان گفتم ا ا ا ا.... بد فهمیدم زیره 65 پیش میخوره برا انسانیا هم زیره 80 خوب بگو همه پیش خوردیم دیگه برا ریاضیا هم 55 :13:

tariran0
22-09-2011, 13:09
سلام بچ ها خوفید؟:31:
بچه دیگه اکثرتون برنامه واحد و ساعات کلاساتون رو گرفتید
من که گرفتم و برنامم خیلی داغونه. خیلی پراکندست. ساعات بیکاری بینشون داره.
شما هم برنامتون رو بزارید ببینیم مال همه اینطوره یا فقط برای من این مدلیه!:41:

omnia.2008
22-09-2011, 14:12
داداش عمران میخونی؟

Aryana_b
22-09-2011, 15:27

برعکس ما 4 روز میریم شنبه ها از 9تا 4-بقیه روزا 8 تا 3 دوشنبه و پنج شنبه هم تعطیلیم:31:18 واحد
همش پشت سرهم فقط 12 تا 1 وقت ناهار خالیه من دوست داشتم حداقل تو 1 روز ساعت خالی بود میرفتم سایت و کتابخونه و ... میگشتم

javskatolbashi
22-09-2011, 16:10
سلام

من هم ثبت نام کردم ولی واحد ها رو و برنامه رو ندادن گفتن همون روز یکشنبه که اومدین میدیم.لطفا رشتتون رو هم بگین و این که جند واحد گرفتین.رشته ی من هم مکانیک.

Aryana_b
22-09-2011, 16:12
الان کارنامه نهاییمو دیدم
مشاوره بهم گفته بود به جای مهندسی رجایی مدیریت دانشگاه تهران رو بزن حتمن میاری خیلی خوبه تا 5000 قبولن الان دیدم من فقط مدیریت صنعتی شبانه بهشتی قبول شدم حتی بازرگانی و مالی هم نه!!!!!خوبه دلم رو به اینا خوش نکرده بودم: دی

tariran0
22-09-2011, 16:27
سلام

من هم ثبت نام کردم ولی واحد ها رو و برنامه رو ندادن گفتن همون روز یکشنبه که اومدین میدیم.لطفا رشتتون رو هم بگین و این که جند واحد گرفتین.رشته ی من هم مکانیک.
18 واحد دادن
3 درس عمومی
2 درس پایه
2 درس تخصصی
رشته عمران

reza0382
22-09-2011, 17:54
سلام

من امسال مهندسی کامپیوتر سخت افزار شبانه قبول شدم به نظر شما بازار کار وجود داره یا برای سال دیگه درس بخونم رشته یمورد علاقه قبول شم انگیزه برای سال دیگه رو دارم

omnia.2008
22-09-2011, 18:30
عمران نمی خونم
قراره بخونم:31:
تو هم عمرانی هستی؟:5:
از درسات فهمیدم
عاشق عمران بودم رشتم تجربی بود .ازاد ریاضی شرکت کردم عمران تهران جنوب قبول شدم نزاشتن برم.از 2 روز دیگه اقتصاد شهید بهشتی میرم میخونم:31:.ولی همیشه عاشق عمرانم حتی 50 سالمم بشه یه روز میام میخونمش:46:

reza0382
22-09-2011, 18:31
سلام بچه ها ...

چند تا سوال:

توی این عکس اونحایی که دورش کادر نارنجی کشیدم درصد های طرف رو نشون داده؟(اخه یارو رتبه اش خیلی خوب شده...فک کنم زیر هزار بود!!!)

راستی سال 89

فرق این دوتا رتبه چیه؟

سلام
میدونم اینجا جاش نیست اما خوا هش میکنم ریاضیات رو چطوری خوندی

omnia.2008
22-09-2011, 18:32
دوستان تعداد واحداتونو میگید بگید روزانه اید یا ازاد؟
اخه من سراسریم فقط 16 واحد بهم دادن

amir z
22-09-2011, 18:48
سلام به همه دوستان
من مکانیک شبانه قبول شدم بهم 20 واحد دادن.:24:

hermione
22-09-2011, 18:52

ترم اول معمولا همین 16 ، 17 واحد به همه میدن زیاد هم مهم نیست ترم آینده دیگه دست خودتونه هم می تونید واحد بیشتری بردارید هم این که اگر استاد زیاد داشته باشه دانشگاهتون می تونید ساعتشو خودتون تنظیم کنید جوری که دوست دارید .

fmps
22-09-2011, 20:06
سلام دوستان
من امروز رفتم تحویل مدارک(دانشگاه تبریز) آقا اینجا چه قــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــدر بزرگه.20 دقیقه توش با ماشین گشتم تموم نشد که نشد.در عرض 10 دقیقه هم کارت دانش جویی هوشمند رو صادر کردن و تموم شد.کلا نیم ساعت طول کشید ثبت نام.
به منم 16 واحد دادن.ولی مثلا یکی 8 صبح هست.اون یکی 2 ظهر.اون 2-3 ساعت علافی هست دیگه.آخ برم خونه بیام دیر میشه نرم پس چی کار کنم /ا

kar1591
22-09-2011, 22:12
سلام دوستان
من امروز رفتم تحویل مدارک(دانشگاه تبریز) آقا اینجا چه قــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــدر بزرگه.20 دقیقه توش با ماشین گشتم تموم نشد که نشد.در عرض 10 دقیقه هم کارت دانش جویی هوشمند رو صادر کردن و تموم شد.کلا نیم ساعت طول کشید ثبت نام.
به منم 16 واحد دادن.ولی مثلا یکی 8 صبح هست.اون یکی 2 ظهر.اون 2-3 ساعت علافی هست دیگه.آخ برم خونه بیام دیر میشه نرم پس چی کار کنم /ا

اره دادا خیلی بزرگه تهش استادیوم هم داره

اقا این کارنامه کل که دادن الان یکی از دانشگاه دیگه هم میتونسته قبول بشه یعنی رتبش میرسه
رفته انتخاب اولش هم ثبت نام کرده دانشگاه رشت
حالا میخواد عوض کنه بره انتخاب های پایین تر دانشگاه تبریز
باید با دانشگاه اولی هماهنگ کنه؟
راهنمایی لطفا

fmpr
22-09-2011, 22:26
منم شنبه تا چهارشنبه کلاس دارم ... یک شنبه دوشنبه و سه شنبه از 8 صبح تا 3 بعدازظهر ... شنبه 10 تا 3 ... چهارشنبه 8 تا 12 ..

علوم کامپیوتر بهشتی ... 17 واحد بهم دادن

ریاضی 1 ، فیزیک 1 ، آز فیزیک ، مبانی ریاضیات ، نرم افزارهای ریاضی ، مبانی برنامه نویسی + زبان

kar1591
22-09-2011, 22:31
راهنمایی لطفا:20:

AB
22-09-2011, 22:48
شرمنده نتونستم صفحات قبل رو بخونم.

این که نوشته آخرین رتبه قبولی 7 و رتبه داوطلب 47 یعنی چی؟

panizir
23-09-2011, 00:17
شرمنده نتونستم صفحات قبل رو بخونم.

این که نوشته آخرین رتبه قبولی 7 و رتبه داوطلب 47 یعنی چی؟

یعنی 46 نفر تو سهمیه منطقه تون با رتبه های بهتر از شما اینو زدن که 7 نفر اول فقط قبول شدن.

behnam_c++
23-09-2011, 00:37
اقا واسه من خودشون زبان معافی گرفتن
من چکارکنم اگه خراب بشه چی؟

KINGHMA
23-09-2011, 09:39
من یه چند تا سوال داشتم.
اول این 3 کنارش یک ستاره تو کارنامه یعنی چی؟عدد یک یعنی چی؟
من که زیست جانوری قبول شدم...رفتم ثبت نام 30دقیقه طول کشید.نه کارتی دادند؟فقط یک برگه دادند که ساعت های کلاس ها روشه.این دانشگاه گنبد!!بد نیست حالا باید دید...چطوریه ؟؟؟
بهم شیمی آلی،شیمی 1،رده بندی جانوران،تربیت بدنی،ریاضی،فرمولوژی دادند حالا نمی دونم چند تا واحده؟؟
دیگه باید از نت خداحافظی کرد و رفت درس خوند

M E S S I
23-09-2011, 10:19
من یه چند تا سوال داشتم.
اول این 3 کنارش یک ستاره تو کارنامه یعنی چی؟عدد یک یعنی چی؟
من که زیست جانوری قبول شدم...رفتم ثبت نام 30دقیقه طول کشید.نه کارتی دادند؟فقط یک برگه دادند که ساعت های کلاس ها روشه.این دانشگاه گنبد!!بد نیست حالا باید دید...چطوریه ؟؟؟
بهم شیمی آلی،شیمی 1،رده بندی جانوران،تربیت بدنی،ریاضی،فرمولوژی دادند حالا نمی دونم چند تا واحده؟؟
دیگه باید از نت خداحافظی کرد و رفت درس خوند
اول این که کارنامه رو اینجا بزار ببینیم اینطوری من که نفهمیدم چی شد!:14:
در مورد کارت هم باید بگم بعضی دانشگاه ها موقع ثبت نام بهت میدن بعضیام بعدا بهت میدن.
توی برگه ای که بهت دادن احتمالا یه ستون به نام واحد درسی داره که جلوی هردرس تعداد واحداش رو نوشته،همه ی واحدا رو جمع کن میشه کل واحد ترم اول.

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

اینم فرم انتخاب واحد من!:31::14:

omnia.2008
23-09-2011, 10:31
وای ی ی ی ی همه چیه این شهید بهشتی به کنار زمین فوتبالش یه کناره دیگه...عجب چیزیه دقیقا بقل دانشکده ما هستش....راستی این زبان عمومی منظورشون زبان پیش نیست که؟!!!!

M E S S I
23-09-2011, 10:37
وای ی ی ی ی همه چیه این شهید بهشتی به کنار زمین فوتبالش یه کناره دیگه...عجب چیزیه دقیقا بقل دانشکده ما هستش....راستی این زبان عمومی منظورشون زبان پیش نیست که؟!!!!
به احتمال زیاد زبان پیش نیست.....:10:

kar1591
23-09-2011, 10:37
زبان پیش و پیش مینویسن اینام عمومی هستند خلاصه کلا یه ترم الکی باید بخونید(توهین نشه ولی بیشتر دانشگاهها درس های ترم اول جبرانی و این چیزاست )

M E S S I
23-09-2011, 10:41
راهنمایی لطفا:20:
آره باید با دانشگاه مقصد و مبدا هماهنگ کنه،
اما خیلی دردسر و مکافات داره و تازه من شنیدم ترم اول انقالی ممنوع هستش،خلاصه ی کلام بیخیالش شو....

omnia.2008
23-09-2011, 10:44
اخه من زبان 70...خورده ای زدم !!!!
راستی ریاضیم 50... خورده ای زدم پیش خوردم:31:
مهم نیست ...ولی نمیدونم چرا ...رفتم یکشنبه دانشگا براتون یه عکس از زمین فوتبالش میگیرم براتون میزارم اینجا

Haniiii
23-09-2011, 11:09
بابا خوش به حالتون ! ... از یکشنبه میرین ... یه خرده وقت داشتین ! ... من امروز تونستم برسم خونه به یه اینترنت درست و حسابی وصل شم !

زبان عمومی هم اگر مهندسی باشی چیز سختی نیست ! ... در حد همون پیش هست ... البته بستگی به استاد هم داره که تو کلاس چطور کار کنه ! ...

D: ... یه استاد فیزیک به ما خورده تو 2 جلسه 5 فصل اول هالیدی رو درس داده !!! ... برقی هاش نمیفهمن طرف چی میگه !!!
مهارت های دانشجویی رو اختراع کرده دانشگاه از خودش !!! 0 واحدی ! ...
18 واحد دادن ... ولی اندازه 22 واحد باید بریم دانشگاه !!!

AB
23-09-2011, 12:15
یعنی 46 نفر تو سهمیه منطقه تون با رتبه های بهتر از شما اینو زدن که 7 نفر اول فقط قبول شدن.

بقیه ظرفیت به کشوری اختصاص داده شده؟رشته انتخابی 151 نفر ظرفیت داره.

aazp
23-09-2011, 13:06
بابا خوش به حالتون ! ... از یکشنبه میرین ... یه خرده وقت داشتین ! ... من امروز تونستم برسم خونه به یه اینترنت درست و حسابی وصل شم !

زبان عمومی هم اگر مهندسی باشی چیز سختی نیست ! ... در حد همون پیش هست ... البته بستگی به استاد هم داره که تو کلاس چطور کار کنه ! ...

D: ... یه استاد فیزیک به ما خورده تو 2 جلسه 5 فصل اول هالیدی رو درس داده !!! ... برقی هاش نمیفهمن طرف چی میگه !!!

شما امیرکبیری؟

M E S S I
23-09-2011, 13:18
شما امیرکبیری؟
اینجا برو::10:

Haniiii
23-09-2011, 14:08
شما امیرکبیری؟
بله ...

استاد فیزیک هم نایبی هست ... به پست شما که نخورده ؟! D:

M E S S I
23-09-2011, 14:09
خودتون قضاوت کنید....

SuperSt@r
23-09-2011, 14:16
سلام دوستان

شما میتونید توی اون چند ساعت بیکاریتون به کتابخونه و سایت برید و از وقتتون به نحو احسنت استفاده کنید
وقت طلاست

omnia.2008
23-09-2011, 14:35
خودتون قضاوت کنید....

داداش یه نگا به امار روزانه و غیر انتفاعی و غیز دولتی بنداز اشتباست مگه نه؟
اخه با این که درصد روزانه بیشتره ولی جمعیت پذیرفتنش کمتره مگه میشه؟!!
ریاضیات تغییر کرده من خبر نداشتم؟:10::31:

eblisandenzo
23-09-2011, 14:54
شما میتونید توی اون چند ساعت بیکاریتون به کتابخونه و سایت برید و از وقتتون به نحو احسنت استفاده کنید
وقت طلاست

واقعا ترم یک خوراکش همین کارهاست ! کتابخونه و انفورماتیک دانشگاه !

فیزیک 1 رو خوب بهون ! از اون درسهایی هستش که آخر ترم حالگیری میکنه !

mehrdad_ati
23-09-2011, 15:18
مال ما هم تموم شد انتخاب واحد هم کردم . ایناهاش :

ولی آخرش نفهمیدم اون عدد 3 که کنار ستاره ی قبولی توی کارنامه ی نهایی نوشته منظورش چیه ؟! خودش نوشته شما با سهمیه ی دیگه ای به جز سهمیه ی اصلی قبول شدید !این به نظر بی معنی میاد ! آخه رشته ی ما قبولیش ناحیه ایه منم فقط سهمیه ی 2منطقه 2 دارم ! البته برا رفیقام هم ظاهرا همینجوریه ! حالا از سنجش گرسیدم ببینم چی میگه .

Aryana_b
23-09-2011, 15:20

اینکه خوبه استاد ما اومد گفت من فرض میکنم شما 6 فصل اول رو بلدید از 7 شروع میکنم :19:
استاد ریاضی 1 هم که ....هم بد خطه هم واضح حرف نمیزنه تقریبن سر ریاضی همه علامت سوال+علامت تعجب بودن:18:

hermione
23-09-2011, 15:28
خودتون قضاوت کنید....

داداش یه نگا به امار روزانه و غیر انتفاعی و غیز دولتی بنداز اشتباست مگه نه؟
اخه با این که درصد روزانه بیشتره ولی جمعیت پذیرفتنش کمتره مگه میشه؟!!
ریاضیات تغییر کرده من خبر نداشتم؟:10::31:

جالبه جمع درصداش از 100 بیشتر میشه :27::31::27:

واقعا ترم یک خوراکش همین کارهاست ! کتابخونه و انفورماتیک دانشگاه !

فیزیک 1 رو خوب بهون ! از اون درسهایی هستش که آخر ترم حالگیری میکنه !

فیزیک 1 بچه های مکانیک و عمران خوب بخونن که اگه ترم دیگه خدایی نکرده نتونید استاتیک بگیریدو پاس کنید 1 ترم عقب میوفتید
بچه های برق هم اگه فیزیک 1 پیشنیاز فیزیک 2 هست ( توی بعضی دانشگاهها همنیازه یا اصلا ربطی به هم نداره )
+ ریاضی 1 خوب بخونید که عقب نیوفتید
اگه فیزیک 1 پیشنیاز باشه برای فیزیک 2 بهتون بگم این 2ترم هیچ درس پایه ای نباید بیوفتید حتی افتادن یکی از دروس ( ریاضی 1 -فیزیک 1 -ریاضی 2 -معادلات- فیزیک 2 ) 9 یا 10 ترمتون می کنه(برقیا) .
درسای این ترمتون 80 % مربوط به دبیرستانه و راحت با روزی 1 ساعت خوندن + سر کلاس گوش کردن میشه معدل بالای 16،17 اورد .

اینکه خوبه استاد ما اومد گفت من فرض میکنم شما 6 فصل اول رو بلدید از 7 شروع میکنم :19:
استاد ریاضی 1 هم که ....هم بد خطه هم واضح حرف نمیزنه تقریبن سر ریاضی همه علامت سوال+علامت تعجب بودن:18:

اتفاقا استاد فیزیک 1 خیلی کار خوبی کرده
از مرکز جرم به بعد ( فکر کنم فصل 8 باشه ) جدیده تمرکزتون روی اون بخش باشه 7بخش اول کپیه دبیرستانه