PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24

mh_rayaneh
12-09-2011, 12:19
meysam 93
گواهی موقت دیپلمتو ببر
اگه نداری اونم
پاشو برو اموزش پرورش بپرس

س-م
12-09-2011, 12:24
سلام بچه ها کسی میتونه درباره دانشگاه عم پزشکی ارومیه توضیح بده مثلا در مورد خوابگاهش و...چون دندانپزشکی ارومیه قبولیدم.

r&min
12-09-2011, 12:26
دوستان
این تاییدیه پست ماله سوم یا پیش ؟
هردو؟
اصلا ضروری هست؟

mrachem
12-09-2011, 12:26
سلام
من چون زمان مدرسه با دفتر دارا رفیق بودم (همش پشت دفتر ناظم واستاده بودم یه پایی یا توصف گرفتن پرونده وسط سال :31: و اینکه فقط قیافه من یادشون بود و نه کارایی که کرده بودم)
بدون داشتن مدرک یا درخواستی از دانشگاه، هم کارنامه با مهر مدیریت مدرسه رو گرفتم وهم اصل دیپلم برای گرفتن فارغ التحصیلی دانشگاه:20:
البته تو دانشگاه هم چون از یه واحد دیگه انصراف داده بودم تا برم تهران جنوب نقص پرونده داشتم که با تعهد حل شد

خوندن سال دیگه هم به خودتون بستگی داره و شرایطتون
من پشت کنکور موندم دو برابر درس خوندم رتبم هم دو برابر شد :41:

اصولا پشت کنکور هم برنامه وهم اعصاب قوی میخواد ، به شرایط روحی شما شدیدا وابسته است
یکسال از عمرتون هم همینطوری میگذره
من شبانه صنعتی بابل قبول شدم سال بعدش آزاد تهران جنوب همون رشته، الان که از تهران جنوب فارغ التحصیل شدم میگم کاشکی سال اول آزاد رو می رفتم حداقل یکسال جلوتر بودم :10:

Amirdb
12-09-2011, 12:28
سلام

دوستان دانشجو خوشحال میشیم نظرتون رو بشنویم:

اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید!

elendil
12-09-2011, 12:29
بله خب

ما دانشگاه های تاپ تهران و اصفهان مشهد تبریز رو حذف کنیم آزاد های تهران ارجحیت دارن ولی در نهایت خودتونید که انتخاب میکنید

Haniiii
12-09-2011, 12:30
دوستان
این تاییدیه پست ماله سوم یا پیش ؟
هردو؟
اصلا ضروری هست؟
باید گواهی موقت دیپلم و پیش رو ببری پست + آدرس دانشگاه یادت نره ...

من امروز رفتم برای تاییده تحصیلی ... از گیلان تا تهران برام کلا 29800 خرج برداشت !!! ... چرا انقدر زیاد شده ؟!!! 2 تیکه کاغذ میخوان بفرستن ... خودم آزاد یه بسته خیلی سنگین تر رو از اینجا تا بوشهر بفرستم کلا 9 تومن بیشتر خرج نداره ... مگه چیکار میخوان بکنن ؟! ... بادیگارد براش استخدام کنن ؟

omidsarab
12-09-2011, 12:30
2 تاش رو که مدرسه میده یکیش که کارنامه سوم هست رو قبلا دادن
حالا میشه دوباره درخواست داد...؟
آره
از شبکه میگیره چاپ میکنه دوتا مهر میزنن کارنامت حاضره

Haniiii
12-09-2011, 12:35
ضمن عرض خيرمقدم و تبريك كسب اين موفقيت ارزشمند به شما عزيزان پذيرفته شده در آزمون سراسري 1390 بدينوسيله باطلاع ميرساند كه جهت ثبت نام بايد قبل از مراجعه حضوري به وب سايت ثبت نام (توجه: راهنمای تصویری)مراجعه و در سامانه ثبت نام ورودي جديد با وارد نمودن شماره داوطلبي و كدملي نسبت به تكميل و پرينت فرمهاي ثبت نام مطابق با دستورالعملهاي درج شده درسايت اقدام نمايند (توجه: پذیرفته شده گرامی اطلاعات شما هم اکنون آماده انجام پردازش نمی باشد لطفا تا لحظاتی دیگر، مجددا مراجعه نمایید)این کی قرار هست قابل پردازش باشه ... از دیروز صبح تا حالا هنوز لحظاتی دیگر نشده ؟! :

hbokayi
12-09-2011, 12:48
دانشگاه تهرانی نداشتیم امسال ؟!

علوم سیاسی دانشگاه تهران :46:
شما چه رشته ای قبول شدی؟

bnmnb
12-09-2011, 12:49
سلام.
من کامپیوتر شیراز قبول شدم.
کسی میدونه تو چه سطحی است؟راستی چرا هنوز چیزی تو سایت خودش نزده؟
تبریک می گم دوست من
سطح این دانشگاه بالاست خیالتون راحت
مشکلی که داره اینه که اساتیدش فوق العاده سختگیرن پس باید زیاد درس بخونین
از چند روز دیگه هم ثبت نام اینترنتیش شروع می شه خیالتون راحت

h0p3
12-09-2011, 13:11
ممنون.
اونوقت به جز مدارکی که خود مدرسه میده و 18 تا عکس چیزه دیگه ای هم میخواد؟
ممنون.

ali.rajabiyan
12-09-2011, 13:27
دوستان گرامی پرسشی دارم که برام خیلی مهمه ... پس اگر این پست رو دیدید سر سرکی ازش رد نشید ... با سپاس

من امسال رتبه ام شد 1000 علوم انسانی ، با این وجود شبانه فردوسی روانشناسی عمومی پذیرفته شدم انتخاب رشته من به اینگونه بود :

1 6357 روانشناسي/باليني || دانشگاه فردوسي مشهد || (روزانه) || خراسان رضوي - مشهد
2 6723 روانشناسي/باليني || دانشگاه فردوسي مشهد || (شبانه) || خراسان رضوي - مشهد
3 1696 روانشناسي/عمومي || دانشگاه فردوسي مشهد || (شبانه) || خراسان رضوي - مشهد
4 6248 روانشناسي/باليني || دانشگاه تهران || (روزانه) || تهران - تهران
5 6310 روانشناسي/باليني || دانشگاه شهيدبهشتي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران
6 6330 روانشناسي/باليني || دانشگاه شيراز || (روزانه) || فارس - شيراز
7 1019 روانشناسي/عمومي || دانشگاه اصفهان || (روزانه) || اصفهان - اصفهان
8 6210 روانشناسي/باليني || دانشگاه اصفهان || (روزانه) || اصفهان - اصفهان
9 1274 حقوق || دانشگاه فردوسي مشهد || (روزانه) || خراسان رضوي - مشهد
10 1694 حقوق || دانشگاه فردوسي مشهد || (شبانه) || خراسان رضوي - مشهد
...
تا شماره 50 شما شهر ها رو ایستا در نظر بگیرید و تنها جای رشته ها رو در ذهنتون به ترتیب حقوق ، علوم اقتصادی ، مدیریت ، حسابداری ، زبان و ادبیان فارسی ، تاریخ تغییر بدید ... حالا پرسشم از شما اینه که :
1.به دید شما با این رتبه نمی شد من روزانه فردوسی روانشناسی یا حداقل شبانه بالینی فردوسی پذیرفته بشم ؟
2. انتخاب رشته ام خوب بوده یا که ... ( راستی به حقوق علاقه ای ندارم ولی بقیه رشته ها رو جدا از روانشناسی و تاریخ و ادبیات کمی دوست دارم )

و پرسش پایانی اینکه

من رشته های علوم اجتماعی ، روانشناسی تربیتی ، کودکان استثنائی و علوم سیاسی و ... رو نزدم و یا تاریخ و ادبیات و مدیریت رو آخر زدم ... چون به نظرم روانشناسی عمومی شبانه فردوسی از روزانه همین رشته ها در فردوسی خیلی بهتره ( با توجه به اینکه میگن رشته های تاپ انسانی حقوق ، و روانشناسی و حسابداری است )

یعنی تو ذهن من : اول حقوقه بعد حسایداری /روانشناسی بالینی و بعد هم روانشناسی عمومی بقیه رشته ها هم پس از اینها همینطور به صف تا پایان رشته ها ...

اگر درسته که ممنون میشم تاییدش کنی و راهنماییم کنی ... اگر نه هم باز هم همینگونه ... لطفا و بازم لطفا یادتون نره منتظر پاسختونم

mohandes e ekhraji
12-09-2011, 13:37
دوستان گرامی پرسشی دارم که برام خیلی مهمه ... پس اگر این پست رو دیدید سر سرکی ازش رد نشید ... با سپاس

من امسال رتبه ام شد 1000 علوم انسانی ، با این وجود شبانه فردوسی روانشناسی عمومی پذیرفته شدم انتخاب رشته من به اینگونه بود :

1 6357 روانشناسي/باليني || دانشگاه فردوسي مشهد || (روزانه) || خراسان رضوي - مشهد
5 6310 روانشناسي/باليني || دانشگاه شهيدبهشتي -تهران || (روزانه) || تهران - تهران
...
تا شماره 50 شما شهر ها رو ایستا در نظر بگیرید و تنها جای رشته ها رو در ذهنتون به ترتیب حقوق ، علوم اقتصادی ، مدیریت ، حسابداری ، زبان و ادبیان فارسی ، تاریخ تغییر بدید ... حالا پرسشم از شما اینه که :
1.به دید شما با این رتبه نمی شد من روزانه فردوسی روانشناسی یا حداقل شبانه بالینی فردوسی پذیرفته بشم ؟
2. انتخاب رشته ام خوب بوده یا که ... ( راستی به حقوق علاقه ای ندارم ولی بقیه رشته ها رو جدا از روانشناسی و تاریخ و ادبیات کمی دوست دارم )

و پرسش پایانی اینکه

من رشته های علوم اجتماعی ، روانشناسی تربیتی ، کودکان استثنائی و علوم سیاسی و ... رو نزدم و یا تاریخ و ادبیات و مدیریت رو آخر زدم ... چون به نظرم روانشناسی عمومی شبانه فردوسی از روزانه همین رشته ها در فردوسی خیلی بهتره ( با توجه به اینکه میگن رشته های تاپ انسانی حقوق ، و روانشناسی و حسابداری است )

یعنی تو ذهن من : اول حقوقه بعد حسایداری /روانشناسی بالینی و بعد هم روانشناسی عمومی بقیه رشته ها هم پس از اینها همینطور به صف تا پایان رشته ها ...

اگر درسته که ممنون میشم تاییدش کنی و راهنماییم کنی ... اگر نه هم باز هم همینگونه ... لطفا و بازم لطفا یادتون نره منتظر پاسختونمدوست عزیز انقدر خودتو درگیر گذشته ها نکن!هرچی بوده تمام شد و رفت

elendil
12-09-2011, 13:41
علوم سیاسی دانشگاه تهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما چه رشته ای قبول شدی؟ منظورم بچه های ریاضی رشته های مهندسی بود

پارسال کنکوری بودم صنایع

pour-homme
12-09-2011, 13:56
کسی از تکمیل ظرفیت ها خبری نداره

M e i s a m
12-09-2011, 13:58
اقا یه چیز دیگه
من متالوژی صنعتی قبول شدم کسی هست هم رشته من باشه؟ منظورم سال بالایی هامونه!!

+ اینکه میخوام واسه کنکور سال بعد هم بخونم و بعد از کلی فکر به این نتیجه رسیدم که اگر امسال نرم دانشگاه (اگر چه دفعه اولم خواهد بود) نمی تونم درست و حسابی 9 ماه باقی مونده تا کنکور بعد رو یخونم و اعصاب و شرایط محیطی لازم رو ندارم... بنابراین همراه دانشگاه میخوام واسه کنکور هم بخونم... به نظرتون تا چقدر شدنی هست؟ در مورد تغییر رشته چی؟ معدل بالای 17 هم که تو ترم 1 میگن کلا کارایی داره حالا واسه من که شبانه هستم چی...؟ :31:

ممنون

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:56 PM ----------

باید گواهی موقت دیپلم و پیش رو ببری پست + آدرس دانشگاه یادت نره ...

من امروز رفتم برای تاییده تحصیلی ... از گیلان تا تهران برام کلا 29800 خرج برداشت !!! ... چرا انقدر زیاد شده ؟!!! 2 تیکه کاغذ میخوان بفرستن ... خودم آزاد یه بسته خیلی سنگین تر رو از اینجا تا بوشهر بفرستم کلا 9 تومن بیشتر خرج نداره ... مگه چیکار میخوان بکنن ؟! ... بادیگارد براش استخدام کنن ؟

این قضیه پست و... چیه؟ ما که عرق دبیرستانمون خشک نشده هم باید از این کار ها بکنیم؟

متن راهنمای دانشگاه خیلی گنگ و مبهمه... :41:

M0rrigan
12-09-2011, 14:03
بچه ها سایت علوم تحقیقات تهران بالا نمیاد.. من هم که هویج! ثبت نام آزاد چجوری ـه؟ مدرک چی میخواد؟!

مرسی!

avator20002000
12-09-2011, 14:13
بچه ها یه سوال خیلی مهمی داشتم تراز اخرین فرد قبولی تو دامپزشکی کرج چند بوده؟

mjorh
12-09-2011, 14:17
مدارک و اینا چی باس ببریم؟

mohandes e ekhraji
12-09-2011, 14:24
بچه ها سایت علوم تحقیقات تهران بالا نمیاد.. من هم که هویج! ثبت نام آزاد چجوری ـه؟ مدرک چی میخواد؟!

مرسی!
برای من که بالا اومد!شما هم علوم و تحقیقات قبول شدی؟چه رشته ای؟اگر تا فردا صبر کنی میفهمی مدارک چی میخواد

Haniiii
12-09-2011, 14:33
مدارک و اینا چی باس ببریم؟
سایت دانشگاهت رو چک کن ...

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

این قضیه پست و... چیه؟ ما که عرق دبیرستانمون خشک نشده هم باید از این کار ها بکنیم؟

متن راهنمای دانشگاه خیلی گنگ و مبهمه... :41:

بستگی به دانشگاهت داره .. اگر نوشته تاییدیه تحصیلی و ... از پست .. باید بری پست و بگی برای تاییدیه تحصیلی اومدم .. بگو برای ثبت نام ... اونام یه فرم میدن بهت + باید کپی گواهی موقت دیپلم و پیش رو ببری + آدرس دانشگاه ... بقیش رو خودت اونجا میفهمی + یادت نره پول هم به اندازه کافی ببری ... !!!!

bnmnb
12-09-2011, 14:48
ممنون.
ممنون.
فکر نکنم دیگه چیزی بخواد ولی مدارک کامل رو توی سایت می زنه.البته الان همتوی سایت سازمان سنجش زده

bnmnb
12-09-2011, 14:49
ممنون.
ممنون.
فکر نکنم دیگه چیزی بخواد ولی مدارک کامل رو توی سایت می زنه.البته الان هم توی سایت سازمان سنجش زده

siam2010
12-09-2011, 14:50
سلام دوستان یه سوال مهم خواهشا جواب بدین
سال پیش کاردانی عمران دانشگاه تبریز تو شهر مرند بود تو دفترچه انتخاب رشته بود
ولی امسال هیچ چیزی نزده بود که تو کدوم شهره یعنی با این حساب 100 درصد تو دانشگاه تبریز و شهره تبریزه امسال؟
جواب ما رو هم یکی بده

fmps
12-09-2011, 15:13
این قضیه پست چیه؟
من مدارک رو از مدرسه گرفتم رفتم آمورش و پرورش هم تایید کرد.یه سایت دانشگاه هم نگاه کردم.فعلا مدارک لازم رو ننوشته.احتمالا موقع ثبت نام اینترنتی میگه.
حالا لازمه من برم پست یا نه؟

gggmail
12-09-2011, 15:21
دوستان اسم من جز مصاحبه کنندگان شاهد نبود وقتی که 10 شهریور سنجش اعلام کرد
ولی الان برای من زده حقوق شاهد کد 112
چه معنایی داره؟؟

Amir M.ohAma.D
12-09-2011, 15:25
سلام
من میخوام یه ترم بخونم مرخصی بگیرم باز کنکور بدم امسالم دارو قبول نشدم
حالا اینارو قبول شدم:زمین شناسی تهران شمال.بهداشت حرفه ای کاردانی تهران پزشکی.زیست شناسی علوم جانوری اسلام شهر و زمین شناسی پیام نور لواسانات
حالا به نظرتون منکه میخوام یه ترم بخونم مرخصی بگیرم باز کنکور بدم کدوم رشترو ثبت نام کنم؟پیام نور یا ازاد؟

fmpr
12-09-2011, 15:26

...

و پرسش پایانی اینکه

اگر درسته که ممنون میشم تاییدش کنی و راهنماییم کنی ... اگر نه هم باز هم همینگونه ... لطفا و بازم لطفا یادتون نره منتظر پاسختونم

راستش من خیلی از انسانی سردرنمیارم اما اینکه فک کنید با 1000 جاهای بهتری قبول میشدید کاملا منطقیه ..
امسال کلا قبولیا تعطیل بوده ... دوست من با رتبه 99 انسانی نتونسته حقوق روزانه بیاره و حقوق شبانه علامه قبول شده

gggmail
12-09-2011, 15:29
راستش من خیلی از انسانی سردرنمیارم اما اینکه فک کنید با 1000 جاهای بهتری قبول میشدید کاملا منطقیه ..
امسال کلا قبولیا تعطیل بوده ... دوست من با رتبه 99 انسانی نتونسته حقوق روزانه بیاره و حقوق شبانه علامه قبول شده
راستش روان شناسی الان خیلی طرفدار داره و اینکه ایشون شبانه فردوسی قبول شدن کاملا طبیعه و یه ذره خوش شانس بودن

راستش رقابت در علوم انسانی در زیر 1000 واقعا مشکله

الان من 304 شدم باید برم حقوق شاهد

SuperSt@r
12-09-2011, 15:29
دوستان سلام
توی ترم اولم خودمون باید واحدامون رو انتخاب کنیم؟

gggmail
12-09-2011, 15:32
دوستان سلام
من شنیدم ترم اول خودشون برای دانشجو ها واحد بر میدارن

راستی کسی جواب نداد:
دوستان اسم من جز مصاحبه کنندگان شاهد نبود وقتی که 10 شهریور سنجش اعلام کرد
ولی الان برای من زده حقوق شاهد کد 112
چه معنایی داره؟؟

mohammad_dj_kazin
12-09-2011, 15:45
بچه ها راست میگن دانشگاه تهران اردو 2 روزه آشنایی با دانشگاه داره؟؟؟!
همه هم باید شرکت کنند:18:

aazp
12-09-2011, 15:54
دوستان سلام
برین دعا کنین خودشون بدن سخت ترین کار دانشگاه انتخاب واحده

hermione
12-09-2011, 15:55
راستی همه دانشگاهها تا اونجا که میدونم موقع ثبت نامش ازتون میپرسن تأییدیه تحصیلی ( همون که بعضیا میرن اداره پست پر می کنن )ثبت کردید یا هنوز اقدام نکردید اونایی که اقدام هم نکرده بودن نفری 1500 گرفتن خود دانشگاه انجام داد واسشون در حالی که ما پست رفتیم نفری 7000-8000 دادیم :دی (اینم نکته اقتصادی)
پس اگه نمیرید پست نگران نباشید .

ahzo
12-09-2011, 15:56
aazp میشه بیشتر توضیح بدی یعنی چیش سخته ؟
شما کدوم دانشگاهی عزیزم ؟

M0rrigan
12-09-2011, 15:59
برای من که بالا اومد!شما هم علوم و تحقیقات قبول شدی؟چه رشته ای؟اگر تا فردا صبر کنی میفهمی مدارک چی میخواد

:| نمیاد فعلن :|

بلی.. مهندسی پلیمررررر

هنوزم نمیدونم برم یا بخونم به امید پلیمر پلی تکنیک : دی

mohandes e ekhraji
12-09-2011, 16:30
این قضیه پست چیه؟
من مدارک رو از مدرسه گرفتم رفتم آمورش و پرورش هم تایید کرد.یه سایت دانشگاه هم نگاه کردم.فعلا مدارک لازم رو ننوشته.احتمالا موقع ثبت نام اینترنتی میگه.
حالا لازمه من برم پست یا نه؟
چجوری رفتی اموزش پرورش بعد چی دادی تایید کردن؟:18:این حرکت بی سابقه هست!تا حالا ندیده بودم کسی این کارو کنه!برا پست که باید کپی اخرین مدرک تحصیلی میبردی اونام ۲تا پاکت میدادن پر کنی ۸تومان میگرفتن بعد خودشون مدارک رو میفرستادن اموزش پرورش تایید بشه بعد میفرستادن دانشگاه!تو چی کار کردی؟میشه توضیح بدی!؟:18:شاید من هم این کارو کردم اگه راست گفته باشی!!!

راستی همه دانشگاهها تا اونجا که میدونم موقع ثبت نامش ازتون میپرسن تأییدیه تحصیلی ( همون که بعضیا میرن اداره پست پر می کنن )ثبت کردید یا هنوز اقدام نکردید اونایی که اقدام هم نکرده بودن نفری 1500 گرفتن خود دانشگاه انجام داد واسشون در حالی که ما پست رفتیم نفری 7000-8000 دادیم :دی (اینم نکته اقتصادی)
پس اگه نمیرید پست نگران نباشید .
اقا کدوم دانشگاه ها؟مطمینی یا داری همینجوری میگی؟

:| نمیاد فعلن :|

بلی.. مهندسی پلیمررررر

هنوزم نمیدونم برم یا بخونم به امید پلیمر پلی تکنیک : دی
بیا علوم تفریحات پیش خودمون بابا!:31:من خیلی از دوستانم اونجا هستند!میگن خیلی دانشگاه خوبیه!منم دو دل بودم برم برق پیام نور تهران یا همینجا برم!ولی بالاخره فهمیدم علوم و تفریحات بهتره

aazp
12-09-2011, 16:54
aazp میشه بیشتر توضیح بدی یعنی چیش سخته ؟
شما کدوم دانشگاهی عزیزم ؟
البته در مورد دانشگاه ما انقدر مزخرفه دانشگاهای دیگرو نمیدونم
من امیرکبیرم ،شما کجا قبول شدی؟

ahzo
12-09-2011, 17:47

آقا دانشگاهتون که خیلی توپه چرا مزخرف
من اقتصاد علامه قبول شدم به نظرتون خوبه ارزش داره رفتنش؟
راستی مرسی که جواب دادین:11:

ali.rajabiyan
12-09-2011, 18:01
برادران یک مشکل واسم پیش اومده
من کارنامه قبولی دیپلم (سال سوم رشته ریاضی) رو گم کردم ندارم باید چی کنم؟ چون نوشته بود باید کارنامه دیپلم، پیش، دیپلم و پیش رو داشته باشی مهلتش هم کمه...

چی کنم؟

میثم جان منظورت ازکارنامه قبولی همون گواهی موقته دیگه ؟

من همین امروز دنبال این کار ها بودم گواهی پیشم و گواهی دیپلمم جفتش نبود ( کارنامه 3 سال رو دارم ) رفتم همون جایی که مدرک پیش رو گرفته بودم گفتم اقا این گواهی موقت من گم شده ... کارگزارش گفت که برو جای مدیر بهش بگو به ما بگه که اصلش رو بهت بدیم ( 4-5 سال گذشته از اون سال باید برای گرفتن اصل مدارک کارت پایان خدمتم رو میدادم ) رفتم اونجا گفت برو اداره ناحیه 4 بخش امتحانات بگو به من نامه بدن ... رفتم اونجا کارگزارش که نبود اما همکاراش گفتند که نه اقا برو جای خود مدیر بگو نامه نمیخواد اصل مدارک رو بهت باید بده ... حتی یکی هم که اونجا بود گفت گواهی موقت رو خود مدرسه میتونه بده نمیدونم والا ... گفتم چه کار کنم چه کار نکنم زنگ زدم به پدرم گفت بابا جان مدارک موقتت دست من بوده نگران نباش ... همین ما هم از دستشون آسوده شدیم ... درست نگرفتم اون که شما گم کردی با مال من تفاوت داره یا نه ... واسه همین شاید دوندگی نداشته باشه ... اگر مانند من بود امیدوارم گفته هام کمکت کنه ... راستی نگران هم نباش تنها تند برو دنبالش فکر نکنم چیز ویژه ای باشه ... اگر یک بار دیگه می رفتم ازشون مدارکم رو می گرفتم ....

ali.rajabiyan
12-09-2011, 18:09
دوست عزیز انقدر خودتو درگیر گذشته ها نکن!هرچی بوده تمام شد و رفت

پ.خ کردم برات من شادم ولی میخوام درباره رشتم و انتخابام بیشتر بدونم همین ... بازم سپاس واسه کمک هات ... راستی مهندس جان گیر نده که حسابی در عالم پرسش غرقم :31:

دوباره میگم دوستان اگر می دونید بگید جوابمو د آخه منتظرم

--------------------------------------------------------------------------------------------

...

و پرسش پایانی اینکه

----------------------------------------------------------

smjhh
12-09-2011, 18:18
پ.خ کردم برات من شادم ولی میخوام درباره رشتم و انتخابام بیشتر بدونم همین ... بازم سپاس واسه کمک هات ... راستی مهندس جان گیر نده که حسابی در عالم پرسش غرقم :31:

دوباره میگم دوستان اگر می دونید بگید جوابمو د آخه منتظرم

--------------------------------------------------------------------------------------------

...

و پرسش پایانی اینکه

----------------------------------------------------------

شما و بقیه کسانیکه به نتایج اعتراض دارید باید صبر کنید تا کارنامه نهایی بیاد تو اون می نویسه که آخرین رتبه قبولی چی بوده ...

Haniiii
12-09-2011, 18:19
چجوری رفتی اموزش پرورش بعد چی دادی تایید کردن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این حرکت بی سابقه هست!تا حالا ندیده بودم کسی این کارو کنه!برا پست که باید کپی اخرین مدرک تحصیلی میبردی اونام ۲تا پاکت میدادن پر کنی ۸تومان میگرفتن بعد خودشون مدارک رو میفرستادن اموزش پرورش تایید بشه بعد میفرستادن دانشگاه!تو چی کار کردی؟میشه توضیح بدی!؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شاید من هم این کارو کردم اگه راست گفته باشی!!!

فکر میکنم منظور ایشون تایید گواهی موقت هست که آموزش پرورش یه مهر و امضا میزنه ( بعضی دانشگاه ها بدون مهر آموزش و پرورش رو قبول ندارن ) ... ربطی به تاییدیه تحصیلی نداره ..

M e i s a m
12-09-2011, 18:34
میثم جان منظورت ازکارنامه قبولی همون گواهی موقته دیگه ؟

من همین امروز دنبال این کار ها بودم گواهی پیشم و گواهی دیپلمم جفتش نبود ( کارنامه 3 سال رو دارم ) رفتم همون جایی که مدرک پیش رو گرفته بودم گفتم اقا این گواهی موقت من گم شده ... کارگزارش گفت که برو جای مدیر بهش بگو به ما بگه که اصلش رو بهت بدیم ( 4-5 سال گذشته از اون سال باید برای گرفتن اصل مدارک کارت پایان خدمتم رو میدادم ) رفتم اونجا گفت برو اداره ناحیه 4 بخش امتحانات بگو به من نامه بدن ... رفتم اونجا کارگزارش که نبود اما همکاراش گفتند که نه اقا برو جای خود مدیر بگو نامه نمیخواد اصل مدارک رو بهت باید بده ... حتی یکی هم که اونجا بود گفت گواهی موقت رو خود مدرسه میتونه بده نمیدونم والا ... گفتم چه کار کنم چه کار نکنم زنگ زدم به پدرم گفت بابا جان مدارک موقتت دست من بوده نگران نباش ... همین ما هم از دستشون آسوده شدیم ... درست نگرفتم اون که شما گم کردی با مال من تفاوت داره یا نه ... واسه همین شاید دوندگی نداشته باشه ... اگر مانند من بود امیدوارم گفته هام کمکت کنه ... راستی نگران هم نباش تنها تند برو دنبالش فکر نکنم چیز ویژه ای باشه ... اگر یک بار دیگه می رفتم ازشون مدارکم رو می گرفتم ....

والا من که هنوز کارنامه پیش و پیش+دیپلم رو از مدرسه نگرفتم ولی اخر سال سوم یک کارنامه بهون دادن که نمره های 3 سال رو داشت و حکم دیپلم رو داشت حالا این موقتی بوده یا ثابت نمیدون من اون رو گم کردم... حالا فردا میرم مدرسه ببینم میتونم 3 تا کارنامه ازشون بکنم یا نه :31:

حالا میریم واسه بعدی: به ما گفتن 32 تا عکس لازمه واسه ثبت نام ولی سایت دانشگاه گفته 6 تا... بلخره چی کنم برم 32 عکس بزنم یا نه همون 6 تای اول کافیه...؟ (من موندم بخدا مدارس و دانشگاه این همه عکس رو چی میکنن)

mahla jan
12-09-2011, 18:37
من همین الان 1 سوال برام پیش اومد.کسی که قبول نشده باید مدارکش بمونه تو مدرسه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!1اصلا کسی که دیگه نخواد ادامه تحصیل بده باید بره مدارکشو پروندشو بگیره از مدرسه ؟چی کارشون کنه؟؟؟؟/:31:

mohsenmiladi
12-09-2011, 18:40
بچه ها به نظرتون علوم تغذیه بهشتی رشته خوبیه ؟ shabeashegha عزیز دیدی گفتم خیلی خوش بین هستی تو که گفتی با احتمال خیلی زیاد پروتز بهشتی قبول می شم پس چی شد ؟

smjhh
12-09-2011, 18:46

چرا امیرکبیر مزخرفه ؟؟؟

omnia.2008
12-09-2011, 18:53
من شهید بهشتی قبول شدم
خدانگهدار
9کرمممممممممممم

gozine2
12-09-2011, 18:58
توروخدا کمکم کنید.
زیست پیام نور بهتره یا ازاده شهرستان؟

smjhh
12-09-2011, 19:17
توروخدا کمکم کنید.

شهر خودت بمونی به هر چیزی میارزه
پیام نور هم با آزاد فرقی نداره

M E S S I
12-09-2011, 19:25
شهر خودت بمونی به هر چیزی میارزه
پیام نور هم با آزاد فرقی نداره
آزاد با پیام نور فرق میکنه:
1- دروس پیام نور بیشترشون به صورت خودخوان هستند و خودتون باید بخونین.
2-امکانات دانشگاه آزاد بیشتر از پیام نور هست.
3-کلاس درس و آزمایشگاه آزاد مثل دولتی هست ولی پیام نور...
اگه بتونی از هزینه ی آزاد بر بیای برو آزاد وگرنه پیام نور.

vahid-p
12-09-2011, 19:25
چرا امیرکبیر مزخرفه ؟؟؟
aazp اولا خوشحالم که شما هم به جمع امیرکبیریا پیوستید ( رشتتون چی بود؟ ). فعلا جمعمون :smjhh، akoOri, Hanii, شما(aazp) که با خود من شدیم 5 نفر. نمی دونم کسی دیگه هم هست یا نه.
و این اسامی رو گفتم که بتونیم به هم کمک کنیم در روند ثبت نام.
دانشگاه امیرکبیر مزخرف نیست، ولی خب خیلی عجله داره و کاملا عصبانیتتون رو درک میکنم. الان 24 معارفه و تحویل مدارک، روز شنبه ( 26 ام ) کلاسا شروعه.
ولی خب من این دو سه روز خیلی گرفتار بودم و هستم. الانم برا استراحت اومدم پشت نت! - از خستگی زیادی به عصبانیت دچار میشی. نگران نباش دو روز که استراحت گیرت اومد دیگه عصبانیتت هم رفع میشه :46: - تازه شنیدم میگن دانشگاه امیرکبیر دانشگاه خوبیه از نظر شور و نشاط. ببینیم چی میشه :11:

این کی قرار هست قابل پردازش باشه ... از دیروز صبح تا حالا هنوز لحظاتی دیگر نشده ؟! :
مشکل اصلی منم همینه. برا ثبت نام اینترنتی هنوز اطلاعات رو وارد نکردن. تماس گرفتم با معاونت دانشجویی گفت امشب فعال میشه. خدا کنه زودی کارا راست و ریس شه که از هرمزگان تا تهران کم کم 20 ساعت راهه :18:
خوابگاه دانشگاه امیرکبیر اتاقاش معمولا چند نفرست؟؟؟؟ نمی دونین؟

راستی بچه ها من شنیدم میگن این گواهی معافیت تحصیلی که همه باید داشته باشن، برا بعده نه الان. میگن باید از دانشگاه نامه بیاری که کلا برای ثبت نام لازم نیست. درسته چیزی که شنیدم؟

یه سوال دیگه. کپی مدارک رو هم باید همراه با تاییدیه پست کنی؟ چون پسر عموم امروز فقط خود دو برگ تاییدیه رو فرستاد و هیچ کپی از مدارکش باهاش نفرستاده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این تنها اردوییه به غیر از مشهد که برای برگزاریش تو علم و صنعت مجوز می دن دیگه اردو نداریم
خدا رو شکر فکر کنم امیرکبیر اردو نداره. یعنی بهتر که نداره . من هنر کنم جنازم برسه برا مراسم معارفه... دیگه اصلا و ابدا حوصله اردو ندارم :2:

leon scott kendy
12-09-2011, 19:26
بچه ها من الان گیر کردم دارم دیوانه می شوم می گم
عمران آزاد شهرستان منظورم شمال بید اونجا خیلی برام هزینه بر می داره ؟؟؟
اگه خیلی گرونه بروم غیر انتفایی کاردانی نرم افزار ؟؟؟؟؟؟
کدومش رو بروم نظراتون رو بگید دارم می میرم :19:

ali.rajabiyan
12-09-2011, 19:29
توروخدا کمکم کنید.

اگر درست یادم باشه شما این دو پست رو 1 ماه پیش خوندید ... درست !؟

دوباره بخونین ... والبته ارزیابیش با خودتون ... اینم بگم این پاسخ پرسش شما نیست تنها یک یاداوری هست ... همین و دیگر هیچ ( چون آگاهی سنجیده ای در اینباره ندارم )

aazp
12-09-2011, 19:29
چرا امیرکبیر مزخرفه ؟؟؟

امیرکبیر دانشگاه بدی نیست من در مورد سیستم انتخاب واحدش مزخرفو استفاده کردم

فرشاد $
12-09-2011, 19:31
برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی مدرکی از اداره اموزش و پرورش:2: منطقه خودموم نباید چیزی بگیرم؟:41::41:
دانشگام یه شهر دیگس و توی سایت سنجش (اخبار و اطلاعیه منظورم بود:31:) هم چیزی ننوشته بود.

aazp
12-09-2011, 19:32
aazp اولا خوشحالم که شما هم به جمع امیرکبیریا پیوستید ( رشتتون چی بود؟ ). فعلا جمعمون :smjhh، akoOri, Hanii, شما(aazp) که با خود من شدیم 5 نفر. نمی دونم کسی دیگه هم هست یا نه.
و این اسامی رو گفتم که بتونیم به هم کمک کنیم در روند ثبت نام.
دانشگاه امیرکبیر مزخرف نیست، ولی خب خیلی عجله داره و کاملا عصبانیتتون رو درک میکنم. الان 24 معارفه و تحویل مدارک، روز شنبه ( 26 ام ) کلاسا شروعه.
ولی خب من این دو سه روز خیلی گرفتار بودم و هستم. الانم برا استراحت اومدم پشت نت! - از خستگی زیادی به عصبانیت دچار میشی. نگران نباش دو روز که استراحت گیرت اومد دیگه عصبانیتت هم رفع میشه :46: - تازه شنیدم میگن دانشگاه امیرکبیر دانشگاه خوبیه از نظر شور و نشاط. ببینیم چی میشه :11:

دوست عزیز من وارد سال سوم شدم با تجربم هر سوالی در مورد پلی تکنیک دارید مطرح کنید من برقم شما هام رشته هاتونو بگید

M E S S I
12-09-2011, 19:33
بچه ها من الان گیر کردم دارم دیوانه می شوم می گم
عمران آزاد شهرستان منظورم شمال بید اونجا خیلی برام هزینه بر می داره ؟؟؟
اگه خیلی گرونه بروم غیر انتفایی کاردانی نرم افزار ؟؟؟؟؟؟
کدومش رو بروم نظراتون رو بگید دارم می میرم :19:
یکی از فامیلای من اونجا داره درس میخونه،هزینش که خود دانشگاه آزاد+هزینه خودت (گفته که اونجا اکثر چیزا گرونه) اگه بتونی از هزینش بر بیای اونجا برو وگرنه
(نظر منه و به خودت بستگی داره)1 سال دیگه بمون.

vahid-p
12-09-2011, 19:35
این دوست من پدرش سهام دار بیمارستان و پزشک هست . اینطور که میگه خودش بیشتر برق دوست داره ولی فامیل هاش بخصوص پدرش میگن بره پزشکی. میگه اگه پزشکی برم آینده کاری ام 100% هست ولی برق اینطور نیست. دانشگاه اصفهان به اندازه یک کوچه با خانه شون فاصله داره خودش میگه دوست داره اصفهان باشه ولی بیرون از اصفهان هم مشکل خاصی نداره .

کدام این 2 تا بهتره ؟ لطفا توضیح بدهید تا بتوانم دلایلش را بهش بگم تا بهتر تصمیم بگیره ( خودش خیلی اهل اینترنت نیست )
این دوست شما باید میومد مثل من مهندسی پزشکی ( گرایش بیوالکتریک ) انتخاب می کرد تا هم مهندس برق باشه هم پزشک :27:

ali.rajabiyan
12-09-2011, 19:37
دوستان کسی نمیدونه از کی نام نویس دانشگاه فردوسی اغاز میشه !!؟ تو سایتش که هیچی نبود ... تنها پیام مدیرش بود همین و بس ..

M E S S I
12-09-2011, 19:43
دوستان کسی نمیدونه از کی نام نویس دانشگاه فردوسی اغاز میشه !!؟ تو سایتش که هیچی نبود ... تنها پیام مدیرش بود همین و بس ..

اطلاعیه سازمان سنجش:
ثبت نام پذيرفته شدگان اين دانشگاه از طريق سايت دانشگاه و به صورت غيرحضو ي انجام خواهد شد و پذيرفته شدگان دانشگاه فردوسی مشهد باید به نشانی اينترنتی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند.

vahid-p
12-09-2011, 19:45
دوست عزیز من وارد سال سوم شدم با تجربم هر سوالی در مورد پلی تکنیک دارید مطرح کنید من برقم شما هام رشته هاتونو بگید
خب یه شبهه به وجود اومد که گفتین مزخرفه، من گفتم اگه امیرکبیر مزخرف باشه، دیگه هیچی دیگه. که خوشبختانه رفع ابهام نمودی:31:ن. سیستم انتخاب واحدش برادرم هم خیلی شاکیه. فقط تونسته 14 واحد بگیره در صورتی که معدلش بالای 15 است و مسلما مشروط نیست. هر وقت هم میخواد انتخاب رشته کنه هم میگه سال ورودیتون مجاز به انتخاب واحد نیست :13: ( این قسمتش رو راست میگی مزخرفه و مردم رو الاف می کنه )

سوال هم دارم، همونایی که نوشتم دیگه. خوابگاه و...
رشتمو هم همون ساعتی که نتایج اومد نوشته بودم، ولی پستم رو حذف کردن. رشتم مهندسی پزشکی ( گرایش بیوالکتریک )
منتظر راهنمایی های مفیدتون هستم.

aazp
12-09-2011, 19:55
خب یه شبهه به وجود اومد که گفتین مزخرفه، من گفتم اگه امیرکبیر مزخرف باشه، دیگه هیچی دیگه. که خوشبختانه رفع ابهام نمودین. سیستم انتخاب واحدش برادرم هم خیلی شاکیه. فقط تونسته 14 واحد بگیره در صورتی که معدلش بالای 15 است و مسلما مشروط نیست. هر وقت هم میخواد انتخاب رشته کنه هم میگه سال ورودیتون مجاز به انتخاب رشته نیست ( این قسمتش رو راست میگی مزخرفه و مردم رو الاف می کنه )

سوال هم دارم، همونایی که نوشتم دیگه. خوابگاه و...
رشتمو هم همون ساعتی که نتایج اومد نوشته بودم، ولی پستم رو حذف کردن. رشتم مهندسی پزشکی ( گرایش بیوالکتریک )
منتظر راهنمایی های مفیدتون هستم.
خیلی از استاداتون با ما مشترک هستن البته ترم اول خودشون واحد میدن باید شانس بیاری استادای درست حسابی بهتون بدن ولی خیلی به این چیزا فکر نکنین فعلا خوشحال باشید و لذت ببرید

mohandes e ekhraji
12-09-2011, 21:01
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خبر فوری برای ازادی ها!!!!روزنامه افرینش راهنمای ثبت نام دانشگاه ازاد را اعلام کرده

songilgook
12-09-2011, 21:12
سلام و تبریک به همگی دوستان :5:
بچه ها نظرتون چیه من باید چیکار کنم؟
ببینین من رشته هایی که انتخاب کردم نیمه متمرکزن و الانم که متمرکزها اعلام شده... آزاد رو هم که قبلن قبول شدم تهران همون انتخاب اولم... الان باید آزاد رو برم تا نتایج نیمه متمرکزم بیاد؟
الان من باید چیکار کنم؟ آزاد رو رزرو کنم یا برم همینو؟
+ دانشگاه آزاد بهتره یا سراسری؟!
بکمکین لطفن :11:

siam2010
12-09-2011, 21:36
سلام
دوستان من مدارکمو گرفتم از مدرسه دادم اموزش و پرورش تایید کرد
بعد ثبت نام دانشگاه ما هم اینترنتی هست و بعد از اون یه روزم باید مدارکمون رو ببریم حضوری اونجا تایید کنن
این وسط تاییدیه پست دیگه چیه؟
حتما باید انجام بدیم؟

gomnam23
12-09-2011, 21:41
سلام
دوستان من مدارکمو گرفتم از مدرسه دادم اموزش و پرورش تایید کرد
بعد ثبت نام دانشگاه ما هم اینترنتی هست و بعد از اون یه روزم باید مدارکمون رو ببریم حضوری اونجا تایید کنن
این وسط تاییدیه پست دیگه چیه؟
حتما باید انجام بدیم؟

من رفتم مدرسه و اداره نرفتم اصن. از مدرسه رفتم پست، دو تا فرم پر کردم و یه کپی از گواهی دادم بهش که خودشون میفرستن آموزش پرورش و اونا هم خودشون میفرستن دانشگاه. پست هم یه رسید میده که یعنی اینو فرستادیم اداره

siam2010
12-09-2011, 21:49
من رفتم مدرسه و اداره نرفتم اصن. از مدرسه رفتم پست، دو تا فرم پر کردم و یه کپی از گواهی دادم بهش که خودشون میفرستن آموزش پرورش و اونا هم خودشون میفرستن دانشگاه. پست هم یه رسید میده که یعنی اینو فرستادیم اداره
من که خودم این کارو کردم و قراره حضوری ببرم مدارکو لازمه باز به پست مراجعه کنم؟

waterpolo
12-09-2011, 21:50
کمک کنید برق ازاد تهران شمال برم یا مهندسی کامپیوتر شاهد؟؟؟؟؟؟؟؟

gomnam23
12-09-2011, 21:51
من که خودم این کارو کردم و قراره حضوری ببرم مدارکو لازمه باز به پست مراجعه کنم؟

نمیدونم والا. تو اداره مهر امضا کردن مدارکو؟ اگه اداره هم تایید کرده که فکر نکنم دیگه نیازی به پست باشه

madhatter
12-09-2011, 22:00
نرم افزار دانشگاه ازاد دماوند خوبه؟برم؟

siam2010
12-09-2011, 22:04
نمیدونم والا. تو اداره مهر امضا کردن مدارکو؟ اگه اداره هم تایید کرده که فکر نکنم دیگه نیازی به پست باشه
مرسی داداش
فقط اینم دوستان جواب بدن لطفا
سال پیش کاردانی عمران دانشگاه تبریز تو شهر مرند بود تو دفترچه انتخاب رشته بود
ولی امسال هیچ چیزی نزده بود که تو کدوم شهره یعنی با این حساب 100 درصد تو دانشگاه تبریز و شهره تبریزه؟

oranoos_92
12-09-2011, 22:14
سلام
به نظرتون واسه يه خانم
مهندسي صنايع نجف آباد بهتره؟ يا مهندسي پزشكي خميني شهر؟
كدوم رشته راحتر هست؟ ميگن مهندسي پزشكي سخت هست؟ بازار كار كدوم بهتره؟
با تشكر

shabeashegha
12-09-2011, 22:47
بچه ها به نظرتون علوم تغذیه بهشتی رشته خوبیه ؟ shabeashegha ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدی گفتم خیلی خوش بین هستی تو که گفتی با احتمال خیلی زیاد پروتز بهشتی قبول می شم پس چی شد ؟
پیش بینی یعنی همین. من فقط پیش بینی کردم که به احتمال زیاد قبول شی. ولی احتمال همیشه درست در نمیاد. در هر صورت موفق باشی تغذیه بهشتی هم خوبه

changeit70s
12-09-2011, 23:19
سلام
به نظرتون واسه يه خانم
با تشكر

صنایع راحت تره، مهندسی پزشکی درساش با برق مشترکه

mshow
12-09-2011, 23:32
سلام خدمت همه آقایون گل

یه سوال داشتم از محضر شما گرامیان؟

می خواستم ببینم من که برای سربازی اقدام کردم و الان برگ سبز رو هم دریافت کردم،واسه ثبت نام توی دانشگاه باید چیکار کنم؟اصلا لازم هست من اقدامی بکنم؟یا خود دانشگاه حلش می کنه؟

جون هرکی دوست ندارید جواب بدید.23م می خوام برم ثبت نام،نمی خوام گیر کنم یه جا.

online_amin
13-09-2011, 00:19
حاجی من با 15 هزار دانشگاه صنعتی شاهرود روزانه قبول شدم (مهندسی معدن). کمی عجیب نیست؟ آخه من غیر انتفاعی سجاد رو هم تو لیستم داشتم و هم چنین غیر انتفاعی اقبال لاهوری رو. اونا رو قبول نشدم ولی روزانه قبول شدم.

shdwhacker
13-09-2011, 00:50
مواد علم و صنعت چطوره دوستان ؟
خوبه یا برم عمران آزاد تهران جنوب یا...

vahid-p
13-09-2011, 02:44
مواد علم و صنعت میگی خوبه؟ بابا عالیه. نمی دونم تو چه زمینه ای قطبه هم. خلاصه موادش خیلی خوبه.
حالا عمران بستگی به علاقت و کار آیندت داره. فقط اینو میخواستم بگم مواد علم و صنعت خیلی خوبه. عمران آزاد تهران جنوب اطلاعی ندارم.

hojjatinho
13-09-2011, 02:45
سلام خدمت همه آقایون گل

یه سوال داشتم از محضر شما گرامیان؟

می خواستم ببینم من که برای سربازی اقدام کردم و الان برگ سبز رو هم دریافت کردم،واسه ثبت نام توی دانشگاه باید چیکار کنم؟اصلا لازم هست من اقدامی بکنم؟یا خود دانشگاه حلش می کنه؟

جون هرکی دوست ندارید جواب بدید.23م می خوام برم ثبت نام،نمی خوام گیر کنم یه جا.

سلام
یک کپی از برگ سبز بگیر ... هر دوتا رو باخودت ببر دانشگاه ...
یکشو باید بزاری برای پروندت ( پارسال از من خود برگ رو گرفتن)
باقی هم خود دانشگاه اقدام می کنه و معافیت تحصیلی برات صادر می کنن.

vahid-p
13-09-2011, 02:50
خیلی از استاداتون با ما مشترک هستن البته ترم اول خودشون واحد میدن باید شانس بیاری استادای درست حسابی بهتون بدن ولی خیلی به این چیزا فکر نکنین فعلا خوشحال باشید و لذت ببرید
خب چه عالی. پس برا انتخاب واحد مزاحم میشیم تا استادای خوب رو معرفی کنی. احتمالا با استادای سخت افزار هم مشترک زیاد دارین نه؟
میگم سوالای دیگه ای هم داشتم، اگه ممکنه اونا رو هم جواب بدین. در مورد خوابگاه و اینا منظورمه. ممنون :11:

---------- Post added at 03:50 AM ---------- Previous post was at 03:48 AM ----------

سلام
به نظرتون واسه يه خانم
با تشكر
من خودم مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) قبول شدم ولی خب نرفتم ببینم چطوره. ولی کلا اینقدر میدونم بازار کار صنایع بهتره، ولی خب خودم اگه از رو علاقم باشه اصلا صنایع نمی رفتم. بیشتر مدیریته تا مهندسی.
خلاصه اگه مثل من با علاقه زدی مهندسی پزشکی، دیگه تکلیف مشخصه، اگه نه هم که باید سعی کنی علاقه اصلیتو پیدا کنی.

SepehrR
13-09-2011, 03:25
آقا کسی در مورد تغییر رشته بعد از چند ترم اطلاعی داره؟ الآن من برم نرم‌افزار خواجه ، معدلم اوکی باشه ، می‌تونم به رشته‌های دیگر تغییر رشته بدم؟ (مکانیک یا عمران بیشتر مدنظرمه)

بعد یه سوال دیگه. الآن خواجه نصیر یه ثبت نام اینترنتی داره ، یه ثبت نام حضوری! باید هردوش رو انجام و مکمل هم دیگر هستند یا ...؟ اصلاً ثبت نام اینترنتی‌ـش چه جوری خواهد بود؟!(از 26م ثبت نام اینترتیش شروع میشه ، 29م هم ثبت نام حضوری داره!)

yarane-naghdi
13-09-2011, 04:18

این توهین عظیمی بود که به مواد و کلا همه ی رشته های ولایتمدار دانشگاه علم و صنعت شد .:20:

فقط خواستم این رو بگم که تا این حد کم لطف نباشین که دانشگاه علم و صنعت(حالا هر رشته اییش که باشه) رو با آزاد مقایسه کنین . طرف از بهترین دانشگاه های کشوره , مگه اینو نشنیدین تابحال؟:11:

mohammad_dj_kazin
13-09-2011, 04:33

یعنی هیچ کس در مورد این چیزی نمیدونه؟؟؟؟

این توهین عظیمی بود که به مواد و کلا همه ی رشته های ولایتمدار دانشگاه علم و صنعت شد .:20:

فقط خواستم این رو بگم که تا این حد کم لطف نباشین که دانشگاه علم و صنعت(حالا هر رشته اییش که باشه) رو با آزاد مقایسه کنین . طرف از بهترین دانشگاه های کشوره , مگه اینو نشنیدین تابحال؟:11:

اینم از اون حرفا بود
آدم یه عمر میخواد با رشتش زندگی کنه
نه با دانشگاه
دانشگاه چند سال کوتاه تموم میشه
به شما بگن گرد گیری کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت قبول شدی میری ؟!
ناراحت نشینا
ولی باید میگفتم

alireza15
13-09-2011, 05:07
یعنی هیچ کس در مورد این چیزی نمیدونه؟؟؟؟

بله درسته .
شما چه رشته ای قبول شدید ؟

songilgook
13-09-2011, 05:16
سلام و تبریک به همگی دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینین من رشته هایی که انتخاب کردم نیمه متمرکزن و الانم که متمرکزها اعلام شده... آزاد رو هم که قبلن قبول شدم تهران همون انتخاب اولم... الان باید آزاد رو برم تا نتایج نیمه متمرکزم بیاد؟
بکمکین لطفن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرشاد $
13-09-2011, 05:44
برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی مدرکی از اداره اموزش و پرورش:2: منطقه خودموم نباید چیزی بگیرم؟:41::41:
دانشگام یه شهر دیگس و توی سایت سنجش (اخبار و اطلاعیه منظورم بود:31:) هم چیزی ننوشته بود.
یکی به این سوال من جواب بده:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:
یه سوال دیگه دارم تمام مدارک من با مهر و امضا هستش بازهم باید برم پست چیزی تحویل بدم؟
اصلا ماجرای ای اداره پست چیه:18:؟
یه سوال دیگه هم دارم کلاسهای ما تازه واردا (جدید الورود) به دانشگاه از کی شروع میشه؟ روزانه و شبانه و غیر انتفاعی و پیام نور و ازاد با هم چه فرقی داره(منظورم شروع کلاس بود)؟
تورو خدا جواب بدین

ahzo
13-09-2011, 06:15
دوست من شیمی کاربردی تهران مرکز قبول شده حالا سفر به من گفته برم تو سایتش ببینم زمان ثبت نامش کی هست اما سایتش باز نمیشه ارور میده کسی میدونه زمان ثبت نامش کی هست؟:11:

M E S S I
13-09-2011, 06:18
سلام دوست عزیز
من خوب می دونم هزینه اش بالا می شه می خوام بدونم چه قدر می شه زیاده زیادش چه قدر می شه می خوام ببنم با وضعیت من می سازه یا کلا بروم و بی خیالش بشوم

بعد یک جا شنیدم که یکی بهم گفت برو جلو در دانشگاه آزاد دیگه بهشون بگو ثبت نامت کنن من بهش گفتم مگه می شه گفت آرره بعد از این ورو اون ور خوندم دیدم مال فنی و حرفه ای و بدون کنکوره این یعن چی
مثلا من می تونم بروم دانشگاه کرج همینجوری بگم منو ثبت نام می کنید
leon scott kendy عزیز
من هنو نمیتونم به کسی پیغام بدم،پس اینجا میگم:
نهایتش ترمی:شهریه+اجاره+خورد و خوراک+رفت و آمد و... دور بره 1 میلیون برات میشه.حالا خودت میدونی اگه بتونی از پسش بربیای برو.
بعضی از دانشگاه های آزاد آره همینطوری ثبت نام میکنن ولی نه همشون باید بری ازشون بپرسی و ببینی بدون کنکور ثبت نام میکنن یانه.
ولی اگه ثبت نامم کنن بیشترشون کاردانی میگیرن حالا خودت توی این 2-3 روزه برو یه پرس و جویی بکن.
موفق باشید.
اگه باهام کار داشتید تا اطلاع ثانوی اینجا بیاید::31:

behdana
13-09-2011, 08:01
سلام
یه سوال
کسی که اصل مدرک پیش دانشگاهی رو داره لازمه بره پست از اون فیش ها بگیره؟(برای ثبت نام دانشگاه دولتی)

aazp
13-09-2011, 08:04
خب چه عالی. پس برا انتخاب واحد مزاحم میشیم تا استادای خوب رو معرفی کنی. احتمالا با استادای سخت افزار هم مشترک زیاد دارین نه؟
میگم سوالای دیگه ای هم داشتم، اگه ممکنه اونا رو هم جواب بدین. در مورد خوابگاه و اینا منظورمه. ممنون :11:

اگه سوالی داری بپرس البته من خودم خوابگاهی نیستم ولی میتونم از بچه ها بپرسم

shdwhacker
13-09-2011, 08:18
مثل اینکه شک و تردید من باعث ناراحتی دوستان شده...
ببینید امسال با این وضعیت افتضاحی که توی قبولیا نسبت به سالهای قبل شده من الان غیر از مواد علم و صنعت که الان قبول شدم مثلا مکانیک عباسپور هم قبول میشدم...
خلاصه یه داستانی پیش اومد الان قبول شدم تو مواد علم و صنعت تازه متالوژی استخراجی|||
بنظرتون میتونم تو علم و صنعت بمونم و تغییر رشته بدم ؟
اونوقت این که میگن مثلا متالوژی استخراجی یعنی چی ؟ گرایش ارشدشه ؟ میشه عوض کرد ؟کلا مواد رشته سختیه ؟یا نه ؟
یا بنظرتون همین مواد چطوره بخونم بره ؟
یا بنظرتون اعتراض بدم اگه قبول کردن مکانیک عباسپور برم ؟
گیییییییییییییییییییییییی یییییییییییییج شدم///...
خواهشا کمک ::::::::::::::>>>>>>>>>>>>>>>...................خواهشا همرو جواب بدین دونه به دونه ممنونم

alavi71
13-09-2011, 08:41
سلام
یه سوال
کسی که اصل مدرک پیش دانشگاهی رو داره لازمه بره پست از اون فیش ها بگیره؟(برای ثبت نام دانشگاه دولتی)

شما در موعد ثبت نام به سایت دانشگاهی تن مراجعه کنید اونجا مدارک مورد نیاز رو مینویسه ....

ali.rajabiyan
13-09-2011, 09:01
دوستان کسی نمیدونه از کی نام نویس دانشگاه فردوسی اغاز میشه !!؟ تو سایتش که هیچی نبود ... تنها پیام مدیرش بود همین و بس .. دفترچه سنجش رو خوندم نوشته بود برو سایت رفتم ... واز اونجا هم رفتم سامانه ورودی های جدید اما خبری نیست ... گیج شدم اساسی

shdwhacker
13-09-2011, 09:04
ببینید امسال با این وضعیت افتضاحی که توی قبولیا نسبت به سالهای قبل شده من الان غیر از مواد علم و صنعت که الان قبول شدم مثلا مکانیک عباسپور هم قبول میشدم...
خلاصه یه داستانی پیش اومد الان قبول شدم تو مواد علم و صنعت تازه متالوژی استخراجی|||
اونوقت این که میگن مثلا متالوژی استخراجی یعنی چی ؟ گرایش ارشدشه ؟ میشه عوض کرد ؟کلا مواد رشته سختیه ؟یا نه ؟
خواهشا کمک ::::::::::::::>>>>>>>>>>>>>>>...................خواهشا همرو جواب بدین دونه به دونه ممنونم

رفقا خواهشا جواب بدین

mb1372
13-09-2011, 09:14
دوستان کسی نمیدونه از کی نام نویس دانشگاه فردوسی اغاز میشه !!؟ تو سایتش که هیچی نبود ... تنها پیام مدیرش بود همین و بس .. دفترچه سنجش رو خوندم نوشته بود برو سایت رفتم ... واز اونجا هم رفتم سامانه ورودی های جدید اما خبری نیست ... گیج شدم اساسی
گفته كه اعلام خواهيم كرد!:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه رشته اي هستي؟پخ بده:31:

فرشاد $
13-09-2011, 09:25
یکی به این سوال من جواب بده:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:
یه سوال دیگه دارم تمام مدارک من با مهر و امضا هستش بازهم باید برم پست چیزی تحویل بدم؟
اصلا ماجرای ای اداره پست چیه:18:؟
یه سوال دیگه هم دارم کلاسهای ما تازه واردا (جدید الورود) به دانشگاه از کی شروع میشه؟ روزانه و شبانه و غیر انتفاعی و پیام نور و ازاد با هم چه فرقی داره(منظورم شروع کلاس بود)؟
تورو خدا جواب بدین
برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی مدرکی از اداره اموزش و پرورش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منطقه خودموم نباید چیزی بگیرم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانشگام یه شهر دیگس و توی سایت سنجش (اخبار و اطلاعیه منظورم بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم چیزی ننوشته بود.
تورو خدا جواب بدین

waterpolo
13-09-2011, 09:33
کمک کنید برق ازاد تهران شمال برم یا مهندسی کامپیوتر شاهد؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی جواب مارو نمیده ؟؟؟؟

shdwhacker
13-09-2011, 09:37
رفقا خواهشا جواب بدین

دوستان توروخدا سریعتر من دارم به فنا میرم !!!

dooni
13-09-2011, 09:39
دوستان من هم با رتبه 3500 منطقه دو مردود شدم و به جمع پشت كنكوري ها پيوستم.:41:

hbokayi
13-09-2011, 10:01
توی فایلی که خود سایت دانشگاه تهران گذاشته بسته به اینکه قبول شده کدوم دانشکده باشید یک اردو از ساعت هفت و نیم تا ساعت پنج بعد از ظهر روز بعد میرید

alishadabmehr
13-09-2011, 10:11
کسی جواب مارو نمیده ؟؟؟؟

دوست عزيز دانشگاه شاهد اساتيد فوق العاده اي داره و سطح علميش خيلي بالاس و كلي امكانات رايگان داره و بنظر من اگه به مهندسي كامپيوتر علاقه دارين 100 در100 برين.بعد اصلا اينطوري نيست كه چون شاهد بايد آستين بلند بپوشيد و نمي دونم موهاي معمولي نه اصلا اينطوري نيس هم شلوار لي ميزارن پات كني هم موهارو فشن .دخترها هم ميتونن آرايش كنن فقط چادر اجباريه.

alisahaf70
13-09-2011, 10:18

منم علم و صنعتم دو نفرو دیدم یکی کامپیوتر بود رفت عمران یکی خودرو بود رفت کامپیوتر جفتشون هم شرطشون معدل بالای 17 بود که توی علم و صنعت واقعا کار سختیه گرفتن این نمره خیلی سخت و مواد علم و صنعتم بچه هاش زیاد تو جو درس نیستند که شاید کارو سخت کنه
نه گرایش ارشد نیست گرایش کارشناسیته که می شه با معدل بالای 15 عوضش کرد کواد علم و صنعت قویترین مواد ایرانه
هر رشته ای اگه علاقه نداشته باشی سخته
معمولا با اعتراض به سنجش هیچ کاری نمی تونی بکنی کارشون درسته ایرادی نمی تونی بگیری

h0p3
13-09-2011, 10:26
دانشگاه شیراز اردو نداره؟

mahla jan
13-09-2011, 10:36
تو اطلاعیه سنجش نوشته باید مدرک دیپلمو مدیر دبیرستان مهروامضا کنه .ما دبیرستانمون منحل شده .:31:من باید چی کا کنم؟

---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

ج بدین لطفا .من فردارو هم وقت دارم فقط.راستی شماها چی چی می برین اداره واسه تایید و مهر؟لازمه مگه؟

mjorh
13-09-2011, 10:37
این اطلاعیه سازمان سنجش کدوم گوریه ؟ یه لینک بدید لطفا

r&min
13-09-2011, 10:57

---------- Post added at 11:57 AM ---------- Previous post was at 11:55 AM ----------

منم علم و صنعتم دو نفرو دیدم یکی کامپیوتر بود رفت عمران یکی خودرو بود رفت کامپیوتر جفتشون هم شرطشون معدل بالای 17 بود که توی علم و صنعت واقعا کار سختیه گرفتن این نمره خیلی سخت و مواد علم و صنعتم بچه هاش زیاد تو جو درس نیستند که شاید کارو سخت کنه
نه گرایش ارشد نیست گرایش کارشناسیته که می شه با معدل بالای 15 عوضش کرد کواد علم و صنعت قویترین مواد ایرانه
هر رشته ای اگه علاقه نداشته باشی سخته
معمولا با اعتراض به سنجش هیچ کاری نمی تونی بکنی کارشون درسته ایرادی نمی تونی بگیری

واقــــــــــــــــــــــ ــعا؟؟؟؟
یعنی امید هست مثلا کامپ به مکانیک ؟

shdwhacker
13-09-2011, 10:58
سلام دوست عزیز alisahaf70 عزیز ::.
خیلی ممنون از راهنماییت من تو مواد علم و صنعتم بنظرت اگه عین کنکور بخونم میتونم برم رشته دیگه ایی ؟ مثلا چه رشته هایی از مواد میشه بهشون تغییر داد ؟

bnmnb
13-09-2011, 11:07
دانشگاه شیراز اردو نداره؟
بله داره دوست من
موقع ثبت نام می گن که کجا می برن

ahzo
13-09-2011, 11:14
جدا هیچ کس از زمان ثبت نام دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز خبری نداره ؟از کجا باید بفهمیم سایتشم که باز نمیشه

mohsenmiladi
13-09-2011, 11:15
دانشگاه پزشکی بهشتی هم اردو داره ؟

samar2
13-09-2011, 11:32
کسی میدونه چه جوری میشه اعتراض زد؟

r&min
13-09-2011, 11:34
تو سایت سنجش :

البته فکر نکنم اصلا اینا پیگیری هم بکنند شما حضوری حتما برو بنظرم.

Hamid Hamid
13-09-2011, 11:51
جدا هیچ کس از زمان ثبت نام دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز خبری نداره ؟از کجا باید بفهمیم سایتشم که باز نمیشه

عزيز جان از امروز شروع شده ديگه ... تا يه هفته بعد دوشنبه هم وقت هستش.

واسه اطلاعات بيشتر به تاپيك "دانشگاه آزاد " مراجعه كن اونجا يه اطلاعيه كه تو روزنامه آفرينش نوشته رو بخونيد .

PDF صفحه ي 9 آفرينش كه توضيحات رو نوشته :

در مورد تهران مركز هم نوشته اما من امروز رفتم جايي كه قبول شدم گفتن تاييده پست رو بياريد و مدارك ديگه. مدارك رو تو اين اطلاعيه كامل نوشته .

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 11:57

عزيز جان از امروز شروع شده ديگه ... تا يه هفته بعد دوشنبه هم وقت هستش.

واسه اطلاعات بيشتر به تاپيك "دانشگاه آزاد " مراجعه كن اونجا يه اطلاعيه كه تو روزنامه آفرينش نوشته رو بخونيد .

PDF صفحه ي 9 آفرينش كه توضيحات رو نوشته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد تهران مركز هم نوشته اما من امروز رفتم جايي كه قبول شدم گفتن تاييده پست رو بياريد و مدارك ديگه. مدارك رو تو اين اطلاعيه كامل نوشته .

amir z
13-09-2011, 12:04
سلام به همه دوستان
میخواستم ببینم گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی همون کارنامه پیش دانشگاهیه؟
ممنون:40:

leon scott kendy
13-09-2011, 12:21
سلام بچه ها من شنیدم که داشنگاه آزاد راحت می شه انتقالی گرفت من الان عمران واحد شاهرود قبول شدم
به یکی از دوستام گفت همینجوری بلند شو مثلا برو دانشگاه کرج بگو می خوام اینجا ثبت نام کن
حالا فردا صبح بلند می شوم می روم ببنم دانشگاه کرج بهم چی می گه ؟؟؟؟؟
حالا بچه ها نظرتون چیه ؟

fabregasmm
13-09-2011, 12:30
متولدین 72 هم باید برن وضعیت نظام وظیفه رو مشخص کنن ؟؟ من الان از دبیرستان میام خودشون هم نمی دونستن یکی می گفت می خواد یکی می گفت نه .
تو فرم های دانشگاه هم یجا نوشته می خواد یه جا نه ؟؟؟

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

سلام به همه دوستان

یه ریز نمره داریم که نمرات رو نوشته یه گواهی که فقط معدل شهرستان کلا مشخصات رو نوشته با مهرو امضا .

Immunology
13-09-2011, 12:33
ما هم یه پزشکی دادیم.خودمم ارشد ایمونولوژی قبول شدم:27:

judamech
13-09-2011, 12:44
اره به امید انتقالی...گیلانی ام.راستی سطح علمی اونجا قابل قبول هست براتون؟

بد نیست. تصمیمتونو گرفتید؟

madhatter
13-09-2011, 12:45
نرم افزار دانشگاه ازاد دماوند خوبه؟برم؟

کسی نیست یه راهنمایی هم منو بکنه ؟
حتما باید برق شریف قبول بشیم بعد بیایم راهنمایی بخوایم.

M e i s a m
13-09-2011, 12:48
متولدین 72 هم باید برن وضعیت نظام وظیفه رو مشخص کنن ؟؟ من الان از دبیرستان میام خودشون هم نمی دونستن یکی می گفت می خواد یکی می گفت نه .
تو فرم های دانشگاه هم یجا نوشته می خواد یه جا نه ؟؟؟

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

یه ریز نمره داریم که نمرات رو نوشته یه گواهی که فقط معدل شهرستان کلا مشخصات رو نوشته با مهرو امضا .

منم امروز پرسیدم گفتن واسه اونایی هست که سربازیشون اجباری شده یعنی واسه کسی که تازه از مدرسه درومده لازم نیست

songilgook
13-09-2011, 12:52
لطفن جواب بدین :11:
بکمکین لطفن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haniiii
13-09-2011, 13:36
دوستان پلی تکنیکی ! ... 5 شنبه که ثبت نام هست .... + تو یکی از فرم ها دیدم شنبه شروع کلاس هاست ... یعنی باید همین 5 شنبه وسایل لازم رو با خودم بیارم ؟!!! ... اینطوری که نمیشه ...

+ یکی از فرم هاش قاطی داره ... اول که میگفت چند تا فونت تو سیستم نصب نیست ... الان اصلا خوانا نیست !!! ... چجوری بخونمش؟! ... هرچی فونت میخواست رو بهش دادم !!! ..

+ این همه اطلاعات تو ثبت نام اینترنتیش رو میخواد چیکار آخه ؟! :31: من که هرکاری کردم نشد پرشون کنم !!!
مثلا نام چند فیلم با کارگردان D:

+ این چیز هایی که تو فرمش راجع به امکانات خوابگاه زده اوکی هست دیگه ؟! ..

+ بخش غذاش ... باید اونجا غیر از پرکردن 2 تا فرم و گرفتن رمز دوم کار دیگه ای هم انجام بدیم ؟! هنوز نمیتونیم غذا رزرو کنیم ؟! D: برای من ارور میده که شما جز هیچ گروهی نیستین !

چقدر سخت و طولانی هست ثبت نامش ! ...

aazp
13-09-2011, 13:42
دوستان پلی تکنیکی ! ... 5 شنبه که ثبت نام هست .... + تو یکی از فرم ها دیدم شنبه شروع کلاس هاست ... یعنی باید همین 5 شنبه وسایل لازم رو با خودم بیارم ؟!!! ... اینطوری که نمیشه ...

+ یکی از فرم هاش قاطی داره ... اول که میگفت چند تا فونت تو سیستم نصب نیست ... الان اصلا خوانا نیست !!! ... چجوری بخونمش؟! ... هرچی فونت میخواست رو بهش دادم !!! ..

+ این همه اطلاعات تو ثبت نام اینترنتیش رو میخواد چیکار آخه ؟! :31: من که هرکاری کردم نشد پرشون کنم !!!

+ بخش غذاش ... باید اونجا غیر از پرکردن 2 تا فرم و گرفتن رمز دوم کار دیگه ای هم انجام بدیم ؟! هنوز نمیتونیم غذا رزرو کنیم ؟! D: برای من ارور میده که شما جز هیچ گروهی نیستین !

بله کلاسای ما از اول هفته شروع شده ، سیستم غذاشم جدیدا خیلی مسخره شده ، اون فرمام مسخره بازیه ، ولی خوابگاهو خبری ندارم

Sadeq_ME
13-09-2011, 13:43

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+ این همه اطلاعات تو ثبت نام اینترنتیش رو میخواد چیکار آخه ؟! :31: من که هرکاری کردم نشد پرشون کنم !!!

آره من هم اون فرم رو نتونستم بخونم
اون فیلم و اینا رو نمیخواد پر کنی‌ من هم خالی‌ گذشتم
آره ثبت نامش یکم پیچیدس

alavi71
13-09-2011, 14:08
برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی مدرکی از اداره اموزش و پرورش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منطقه خودموم نباید چیزی بگیرم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانشگام یه شهر دیگس و توی سایت سنجش (اخبار و اطلاعیه منظورم بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم چیزی ننوشته بود.
تورو خدا جواب بدین

دوستان درباره مدارک باید به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنید .....

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

کسی جواب مارو نمیده ؟؟؟؟

دوست من این سوال رو خیلی میپرسند.
این شما هستید که میخواهید در اون رشته تحصی کنید .علایق شما با بقیه میتونه متفاوت باشه.
شما باید با در نظر گرفتن علاقدوستان درباره مدارک باید به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنید .....

mohammad_ali_7
13-09-2011, 14:08
سلام
من رتبم 160000 شده بود کشوری . و سهمیه شاهد 1750 .
میدونم که باید 75 درصد نمره ی آخرین فرد قبول شده رو بیاری ولی شنیده بودم که با همین 1750 انتخاب رشته کنم قبولم
منم نرم افزار همه ی دانشگاه های تهران وصنعتی اصفهان و همین شهر ها صنایع و حسابداری رو انتخاب کردم و نرم افزار قم و بابلسر
ولی مردود شدم. به نظرتون اعتراض کنم . تو tv یکی اومده بود میگفت شاید برای بعضیها سهمیه خاصی اعمال نشده باشه که با اعتراض مساعدت میشه.
ولی فکر نکنم قبول بشم.
اینم از این که میگن سهمیه دارید بابا کدوم سهمیه. 75 درصد باید بیاری.
من که رفتم واسه سال دیگه و رتبه زیر 5000 بدون سهمیه

alavi71
13-09-2011, 14:11
کسی میدونه چه جوری میشه اعتراض زد؟

از طریق سیستم پاسخگویی میتونید پیگیری کنید.

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:10 PM ----------

سلام به همه دوستان

خیر مدرک هستش مثل گواهی دیپلم هست ....

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:11 PM ----------

کسی نیست یه راهنمایی هم منو بکنه ؟
حتما باید برق شریف قبول بشیم بعد بیایم راهنمایی بخوایم.

این شما هستید که میخواهید در اون رشته تحصی کنید .علایق شما با بقیه میتونه متفاوت باشه.
شما باید با در نظر گرفتن علاقدوستان درباره مدارک باید به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنید .....

M e i s a m
13-09-2011, 14:31
شبانه چه فرقی با روزانه داره غیر از شهریه 300 تومن هر ترم + خوابگاه نداشتن ...؟ واسه هر واحد درسی هم باید پول بدی؟
غذا میدن؟ پولی یا مفت؟!

MRTZ HSV
13-09-2011, 14:49
واقعا امسال نتایج عجیب بود
رتبه 53 سهمیه شاهد 5000 کشوری مکانیک شریف قبول شد!!!
حالا راست و دروغشو نمیدونم!(میبینمش)
کسی برنامه ای برای شیشه های سازمان سنجش داشت بگه بکس خلاف کرجو بردارم بیارم (شوخی)
.......
راستی اینجا کسی شریف نداریم؟سمبا چی قبولید؟

امسال جدیدالورودی های شریف میرن مشهد

آخ جون
حاج آقا پناهیان هم میاد...خیلی خوشم میاد ازش!

vahid-p
13-09-2011, 14:59

بعله. حالا شما راتون نزدیکه، من چی بگم؟؟؟؟ مجبوری دیگه. کلا این چند روز رو حسابی باید بری و بیای. خوشبختانه کارای مدارک و اینا تموم شد فقط دو تا فیش واریزی مونده برام. فردا هم پرواز بندر - تهران میایم. وگرنه اصلا نمی رسیدیم!

+ این همه اطلاعات تو ثبت نام اینترنتیش رو میخواد چیکار آخه ؟! من که هرکاری کردم نشد پرشون کنم !!!
من که ثبت نام رو تکمیل کردم. فقط اونایی که جلوش قرمزه رو حتما باید پر کنی. مثلا چند سال عضو فلان و فلان بودی رو اگه نبودی بنویس 0 و برو جلو. علاقه مندی ها به نظرم یکی دو تا بزن. مثلا من گرافیک و عکاسی و نویسندگی اینا رو زدم. ورزش هم هر چی دوست داری. فقط اونایی رو انتخاب کن که خیلی زیاد وقتت رو نگیره. تازه نمره اینا هم که راحته.من به خودم 8 دادم از 10 برا جشن و مسابقه :31: - چون واقعا دوست دارم :40:-
اطلاعات خانواده اینا هم همش نمیخواد پر کنی. یکی دو تا کافیه. کلا من بیشتر از 45 دقیقه بیشتر طول نکشید.
خیلی از تغییرات رو هم میتونی بعدا اعمال کنی. مثلا دیشب حوصله نداشتم یه ساعت فیلم و کارگردان مثال بزنم یا هر چی. اینا رو بذار برا بعد یا اصلا نمیخواد پر کنی وقتی که اجباری نیست.
راستی چرا هیچ درسی نیست تو انتخاب واحد؟ یعنی خودشونم حتی چیزی انتخاب نکردن!
ضمنا اون فرمه هم میتونی فونتش رو به یه فونت خوانا تغییر بدی.:46:
اطلاعیه 1: امسال که گفتن یکم برا ورودی ها جدید برنامه داشته باشن، اینم یه سایت برا امیرکبیری های ورودی 90 که به زودی امکاناتش فعال میشه :
یه نکته هم ازش گرفتم. اول که رفته بودم یه بخش نوشته بود نیروزا ولی الان سریع تغییرش دادن به مفیدستان!!! گفتن نیروزا بد اموزی داره حتما :27:
اطلاعیه 2: اینم برا اطلاعات بیشتر در مورد خوابگاه و سلف و... :
اگه نکته خاصی بود لطفا به ما هم بگین، چون من که دیگه نمی دونم چی رو باید بدونیم چی رو نه!

AHRokal
13-09-2011, 15:01

کیفیت آموزشی و امکانات و اساتید و اعتبار دانشکده مواد علموص خیلی بالاست...اساتیدش فوق العاده آدمهای باسوادی هستن....تعداد استاد تمام های دانشکده مواد هم از همه ی دانشکده های دانشگاه بیشتره....مواد علم و صنعت یه قطب علمی هم داره

ali.rajabiyan
13-09-2011, 15:20
آقا یک پرسش بسیار اساسی به مغزم رسید .. :18: میگم شهریه روانشناسی عمومی فردوسی شبانه از 250.000 هزار تومان بیشتر میشه یا کمتر ... نزدیک به چند ؟ ..... جون هر کی دوست داری یواش بگو که قلبم ایست نکنه :exclamati:exclamati:exclamati:دی

madhatter
13-09-2011, 15:26
از طریق سیستم پاسخگویی میتونید پیگیری کنید.

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:10 PM ----------

خیر مدرک هستش مثل گواهی دیپلم هست ....

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:11 PM ----------

من در مورد دانشگاه پرسیدم نه رشته.

mjorh
13-09-2011, 15:35
شرایط انتقالی گرفتن چجوریاس؟

mohammad_dj_kazin
13-09-2011, 15:35
بله درسته .
شما چه رشته ای قبول شدید ؟

من دندان پزشکی قبول شدم
حلا کجا میخوان ببرن تو این دو روز؟؟

alavi71
13-09-2011, 15:40
من در مورد دانشگاه پرسیدم نه رشته.

شما نگفتید دانشگاه
گفتید نرم افزار دانشگاه ازاد دماوند خوبه؟برم؟

خب دارید در مورد رشته میپرسید دیگه؟ واین که بروید یا نروید سوال کردید ....

vahid-p
13-09-2011, 15:45
خبرگزاری مهر نوشته : شرایط ارائه خوابگاه در دانشگاه امیرکبیر با جواز کسب پدر و سرکوپن خانواده!

این یعنی چی؟ من که تعهد نامه رو تکمیل کردم و یکی ضامن شده، حالا چیکار کنم؟ ضامنم هم پدرم نبوده چون دانشگاه گفته باید کارمند باشه. من نفهمیدم آخرش چی شد!

Haniiii
13-09-2011, 15:46
راستی چرا هیچ درسی نیست تو انتخاب واحد؟ یعنی خودشونم حتی چیزی انتخاب نکردن!

فکر میکنم موقع ثبت نام این کار ها رو انجام میدن ...

ضمنا اون فرمه هم میتونی فونتش رو به یه فونت خوانا تغییر بدی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون فایل pdf رو میتونی ببینی ؟!!! ... من نرم افزار Edit پی دی اف نصب نکردم ... فونت رو بدون اون فکر نکنم بشه تغییر داد ! ...

اگر میتونی اون pdf رو ببینی یه عکس ازش برام میفرستی ؟! ... اصلا چیز مهمی توش داره ؟!!!! باید بدونم چیزی رو ؟

ali.rajabiyan
13-09-2011, 15:48
درود

میزان کل شهریه یک ترم ( ثابت + متغیر ) روانشناسی عمومی فردوسی شبانه بیش از 250.000 - 300000 هزارتومانه !؟

Haniiii
13-09-2011, 16:00
خبرگزاری مهر نوشته : شرایط ارائه خوابگاه در دانشگاه امیرکبیر با جواز کسب پدر و سرکوپن خانواده!

این یعنی چی؟ من که تعهد نامه رو تکمیل کردم و یکی ضامن شده، حالا چیکار کنم؟ ضامنم هم پدرم نبوده چون دانشگاه گفته باید کارمند باشه. من نفهمیدم آخرش چی شد!
این فکر کنم شرایط خوابگاه برای کارشناسی ارشد هست !

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

این موضوع کپی سند چیه ؟! .. سند هر خونه ای ؟! .. خونه ما که هنوز سندش رو به علت هایی نگرفتیم !!! ... چی رو ببرم آخه ؟! چرا توی اون 10 تا نوشته نبود اینو ؟! ... یعنی ضروری نیست ؟!

:

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:59 PM ----------

دانشگاه های دیگه هم انقدر عجله دارن برای ثبت نام ؟!! ...

siam2010
13-09-2011, 16:45
سلام
دوستان تو موقع ثبت نام اینترنتی دانشگاه هم باید از ثبت نام پیرینت بگیریم؟

shabeashegha
13-09-2011, 16:45
سلام بچه ها من شنیدم که داشنگاه آزاد راحت می شه انتقالی گرفت من الان عمران واحد شاهرود قبول شدم
به یکی از دوستام گفت همینجوری بلند شو مثلا برو دانشگاه کرج بگو می خوام اینجا ثبت نام کن
حالا فردا صبح بلند می شوم می روم ببنم دانشگاه کرج بهم چی می گه ؟؟؟؟؟
حالا بچه ها نظرتون چیه ؟
بعید میدونم دیگه اینطوریم راحت نیست!مرکز آزمون اسم شما رو به دانشگاهی که قبول شدین اعلام میکنه و بقیه دانشگاهها اصلا نمیدونن شما قبول شدین یا نه؟چی قبول شدین و...

offlineinternet
13-09-2011, 17:06
چند تا سوال تاکنیکی :31:

اون رفیق ما که قبلا اینجا گقتم که لیسانس فیزیک اتمی رو اورده بود

الان غیر انتفاعی کاردانی عمران اورده دانشگاه دانش پزوهان اصفهان

خوب خبرایی که الان خودم پارسال انگار حدود ۶۰ درصد نرفتند غیر انتفاعی و خالی مونده بود و مقداریش طی تکمیل ظرفیت پر شده بود
حتی نوشته بعضی کلاس تشکیل نشده به خاطر تعداد کم برا همین مثلا کاردانی عمران بتن و عمران سد و شبکه و عمران عمومی ساختمان رو یکی کردند

حالا سوال من
این رفیق ما میتونه تو تکمیل ظرفیت مثلا اگه همین دانشگاه جا خالی داشت تو تکمیل ظرفیت مهندسی عمران رو بیاره یا نه
اصلا چطوری میشه تکمیل ظرفیت قبول بشی

و یه سوال دیگه

یه نفر هست که دولتی رشته اورده و مهندسی آزاد خوراستگان اصفهان رو اورده و اون رو دیگه نمیره

من میتونم ایشون رو ببرم داشنگاه با خودم و بگم میخواد جاشو به من بده که مثلا همین تو قضیه تکمیل ظرفیت قبول بشم و برم اونجا

ممنون و منتظر جواب

Homayun Khan
13-09-2011, 17:16
بچه ها (برای دانشگاه آزاد) برای درخواست تاییدیه ارزش تحصیلی مدرک پایه باید به کجا مراجعه کنیم و چه مدارکی باید با خودمون ببریم؟
اصلا چی هست؟

pink oak
13-09-2011, 17:40
بچه ها (برای دانشگاه آزاد) برای درخواست تاییدیه ارزش تحصیلی مدرک پایه باید به کجا مراجعه کنیم و چه مدارکی باید با خودمون ببریم؟
اصلا چی هست؟ شما باید به اداره پست مراجعه کنین و اونجا بگین اومدم تاییدیه تحصیلی بگیرم اونوقت بهتون 2تا فرم میدن که یه دونش و واسه سوم پر میکنی یکیشونم واسه پیش.باید کپی از مدرک پایان دوره ی سوم و پیش هم بگیری

Homayun Khan
13-09-2011, 17:49
اداره پست یا آموزش پرورش؟؟؟

pink oak
13-09-2011, 17:58
اداره پست یا آموزش پرورش؟؟؟ اداره پست شهر خودتون یادانشگاه

reza-atom
13-09-2011, 18:02
این ثبت نام اینترنتی چه جوریه ؟ هر دانشگاهی توی سایتش ثبت نام میکنه ؟
با ثبت نام اینترنتی دیگه نیازی به حضوری نیست ؟؟

madhatter
13-09-2011, 18:49
شما نگفتید دانشگاه
گفتید نرم افزار دانشگاه ازاد دماوند خوبه؟برم؟

خب دارید در مورد رشته میپرسید دیگه؟ واین که بروید یا نروید سوال کردید ....

خوبه خودت داری اسم دانشگاه رو هم میگی . بعد میگی درباره رشته پرسیدی!
لطفا راهنمایی بفرمایید . اسپم ندید.

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 19:02
اگه نظر منه نرو

mb1372
13-09-2011, 19:09

يه سري اطلاعات اينترنتي وارد مي كنيد.توي سايتش
نياز به حضوري هم هست:27:براي تحويل مدارك

hopee
13-09-2011, 19:51

خوب دانشگاه های مختلف با هم فرق میکنن ، بعضیا فقط مجازیه ، بعضیا فقط حضوری و بعضیا هر دو !
سایت سازمان سنجش یه لینک گذاشته که شرایط دانشگاه های مختلف ذکر شده ، میتونید از اون کمک بگیرید:

nafas
13-09-2011, 20:49
شبانه چه فرقی با روزانه داره غیر از شهریه 300 تومن هر ترم + خوابگاه نداشتن ...؟ واسه هر واحد درسی هم باید پول بدی؟
غذا میدن؟ پولی یا مفت؟!
بستگی به دانشگاه داره
بعضی موقع دانشگاه هر ترم بهت یه وام 150 تومنی میده راحت یعنی ترمی 100 اینا شما پول میدی نه 300 :31:
خوابگاه نداری
ولی غذا میدن :31:به قیمت روزانه دیگه

madhatter
13-09-2011, 21:58
اگه نظر منه نرو

چرا؟
دانشگاه بدیه؟
سطح علمیش چطوره؟
دلیل دیگه ای هم اگر هست بفرمایید.

hermione
13-09-2011, 22:01
بستگی به دانشگاه داره
بعضی موقع دانشگاه هر ترم بهت یه وام 150 تومنی میده راحت یعنی ترمی 100 اینا شما پول میدی نه 300 :31:
خوابگاه نداری
ولی غذا میدن :31:به قیمت روزانه دیگه

الان که غذا شده 2400( برای هر وعده)
دیگه روزانه و شبانه نداره :دی

alavi71
13-09-2011, 22:03

عزیز نوشته شما اسپم هست یا من ؟؟؟؟

شما میگی فلان رشته رو برم یا نه؟
مگر میخواید دانشگاه بخرید که میگید خوب هست
شما در بهترین دانشگاه هم تحصیل کنید ولی علاقه به رشتتون نداشته باشید موفق نخواهید شد دوست من ....

mohandes e ekhraji
13-09-2011, 22:39
چرا؟
دانشگاه بدیه؟
سطح علمیش چطوره؟
دلیل دیگه ای هم اگر هست بفرمایید.
اخه مشخصه خودت دو دلی و دوست نداری بری!منم فقط حرف دل تورو زدم

shabeashegha
13-09-2011, 22:40
الان که غذا شده 2400( برای هر وعده)
دیگه روزانه و شبانه نداره :دی
مگه تصویب شد؟

mehrdad_ati
13-09-2011, 22:53
من آخر نفهمیدم اون فرم شماره ی 2 که آخر دفترچه ی شماره ی 1 هست به چه دردی می خوره ؟ من پر کردم اما رفتم مدرسه کسی نمیدونست بهع چخه دردی میخوره !!! :O

من الان گواهی موقت ها رو گرفتم با تمام کارنامه هام همه هم مهر و امضای مدیر و دفتردار رو زدم . دیگه چیزی مونده ؟ آبا احتیاجی به رفتن به آموزش و پرورش هم هست ؟ چون کسی چیزی در این مورد نگفت !

ممنون .

mrachem
13-09-2011, 23:10
سلام
یکی از بچه های ما با 8000 مهندسی معماری علم و فرهنگ و غیرانتفاعی سوره زده
انتخاب آخرش هم غیرانتفاعی معماری داخلی زده که اصلا مهندسی نیست
قبول نشده :41:
جالب اینه پارسال با 12000 قبول شدن:13:
این افزایش ظرفیتا کجا رفته:19:
یکم در مورد بچه های اینجا که با 4000 و3000 قبول نشدن بهش گفتم روحیه گرفت :10:
چه کسی کنکور مرا جابه جا کرد؟ :18:

با تشکر از دوستان قانون گذار که دور هم جمع میشن یه عده جوون جویای نام رو سر کار میزارن که جو عوض شه:11:

Haniiii
13-09-2011, 23:19
یکی از بچه ها هم با 307 منطقه 2 - امیرکبیر مکانیک قبول نشد و مردود شد !!! D: امسال مثل اینکه علاقه به مکانیک بالارفته !!! شایدم مشخص کردن جنسیت تو بعضی رشته ها تاثیر داشته !! اما اینی که گفتم پسر بود !!!

far2009
13-09-2011, 23:28
این پست رفتن قضیه اش چیه ؟

یک برگه زرد رنگ از طرف مدرسه که امضای ناجا پاش باشه به شما دادند ؟ به من که ندادند ولی مثل اینکه به یکی از دوستانم دادند نمی دانم برای چی هست .

wxy4u
13-09-2011, 23:29
دوستان واسه ثبت نام دانشگاه ازاد ایا کارت نظام وظیفه یا چیزی در این مورد الزامی هست یا نه؟

leon scott kendy
13-09-2011, 23:55
سلام
یکی از بچه های ما با 8000 مهندسی معماری علم و فرهنگ و غیرانتفاعی سوره زده
انتخاب آخرش هم غیرانتفاعی معماری داخلی زده که اصلا مهندسی نیست
قبول نشده :41:
جالب اینه پارسال با 12000 قبول شدن:13:
این افزایش ظرفیتا کجا رفته:19:
یکم در مورد بچه های اینجا که با 4000 و3000 قبول نشدن بهش گفتم روحیه گرفت :10:
چه کسی کنکور مرا جابه جا کرد؟ :18:

با تشکر از دوستان قانون گذار که دور هم جمع میشن یه عده جوون جویای نام رو سر کار میزارن که جو عوض شه:11:

من هم سوره رو زده بودم ولی افتادم ساوه نرم افزار کاردانی این هه مهندسی زده بودم آخری ها رو زده بودم کاردانی اینجوری شد

بچه ها کسی اینجا نیست مهندسی عمران شاهرود با ما قبول شده باشه ؟؟

unknow_bu
14-09-2011, 00:06
بچه ها واسه ثبت نام ملی حتما باید خودمون باشیم یا کسی میتونه ثبت کنه؟

e.khafan!
14-09-2011, 00:38
آقا اگر هم سراسريو هم آزادو ثبت نام کنيم بعدن يني موقع شروع سال تحصيلي فقط يکيو بريم بازم مورد داره؟

unknow_bu
14-09-2011, 01:14
من آخر نفهمیدم اون فرم شماره ی 2 که آخر دفترچه ی شماره ی 1 هست به چه دردی می خوره ؟ من پر کردم اما رفتم مدرسه کسی نمیدونست بهع چخه دردی میخوره !!! :O

من الان گواهی موقت ها رو گرفتم با تمام کارنامه هام همه هم مهر و امضای مدیر و دفتردار رو زدم . دیگه چیزی مونده ؟ آبا احتیاجی به رفتن به آموزش و پرورش هم هست ؟ چون کسی چیزی در این مورد نگفت !

ممنون .

برای گواهی موقت اگه واسه پیش هست امضای رئیس اموزش پرورش شهرستان نیاز هست ولی واسه گواهی متوسطه یا دیپلم نه نیاز نیست

offlineinternet
14-09-2011, 07:37
چند تا سوال تاکنیکی :31:

اون رفیق ما که قبلا اینجا گقتم که لیسانس فیزیک اتمی رو اورده بود

الان غیر انتفاعی کاردانی عمران اورده دانشگاه دانش پزوهان اصفهان

خوب خبرایی که الان خودم پارسال انگار حدود ۶۰ درصد نرفتند غیر انتفاعی و خالی مونده بود و مقداریش طی تکمیل ظرفیت پر شده بود
حتی نوشته بعضی کلاس تشکیل نشده به خاطر تعداد کم برا همین مثلا کاردانی عمران بتن و عمران سد و شبکه و عمران عمومی ساختمان رو یکی کردند

حالا سوال من
این رفیق ما میتونه تو تکمیل ظرفیت مثلا اگه همین دانشگاه جا خالی داشت تو تکمیل ظرفیت مهندسی عمران رو بیاره یا نه
اصلا چطوری میشه تکمیل ظرفیت قبول بشی

و یه سوال دیگه

یه نفر هست که دولتی رشته اورده و مهندسی آزاد خوراستگان اصفهان رو اورده و اون رو دیگه نمیره

من میتونم ایشون رو ببرم داشنگاه با خودم و بگم میخواد جاشو به من بده که مثلا همین تو قضیه تکمیل ظرفیت قبول بشم و برم اونجا

ممنون و منتظر جواب

......................و ما همچنان منتظر هستیمممممممممممممم.............. .....:31::41::20:

M E S S I
14-09-2011, 07:42
بچه ها واسه ثبت نام ملی حتما باید خودمون باشیم یا کسی میتونه ثبت کنه؟
خودتونم باید حضور داشته باشین.

---------- Post added at 08:42 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

......................و ما همچنان منتظر هستیمممممممممممممم.............. .....:31::41::20:
در مورد سوال اول: باید منتظر شد و توی تکمیل ظرفیت باید اسمش دربیاد.
در مورد سوال دوم:
فکر نکنم همچین چیزی امکانش وجود داشته باشه.

seyede70
14-09-2011, 08:40
یه نفر با 14000 مردود شد! میتونه تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟؟
چطور میشه به نتیجه هایی که اومده اعتراض کرد؟؟

shima17
14-09-2011, 08:44
من هم از ازاد تبریز قیول شدم هم از پبام نورتبریز رشته مهندسی معماری به نظرتون کدوم یکی رو برم کدوم یکی بهتره؟شهریه مدرک خود دانشگاه....

subliz
14-09-2011, 09:03
از تهران مركزي هم دانشگاهي و ترجيحا هم رشته ( كامپيوتر ) نبود ؟

alavi71
14-09-2011, 09:17
دوستان واسه ثبت نام دانشگاه ازاد ایا کارت نظام وظیفه یا چیزی در این مورد الزامی هست یا نه؟

اگر مشکل و غیبتی در مورد تاریخ اعزام ندارید مشکلی نیست

e.khafan!
14-09-2011, 09:24
هر چند میدونم اینم جواب داده نمیشه، بازم میپرسم!
این سیستم گلستان سراسریه؟ ینی جامع بین دانشگاهاست یا هر دانشگاهی برای خودش؟

M A H 3 A
14-09-2011, 09:34
برای رشته های ریاضی جامع بین همه ی دانشگاه هاست

seyede70
14-09-2011, 10:01
یکی از دوستام با رتبه 1983 پزشکی گرگان قبولید!

EngineeR EhsaN
14-09-2011, 10:43
تو این بند سازمان سنجش گفته که :
9-مدركي كه وضعيت نظام وظيفه راباتوجه به مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحات 35 و 36 دفترچه راهنماي شماره 1 آزمون سراسري سال 1390 مشخص كند(براي برادران).
ولی من نمیدونم این مدرک رو از کجا بیارم؟ سازمان نظام وظیفه؟

farshidshd
14-09-2011, 10:46
تو این بند سازمان سنجش گفته که :
9-مدركي كه وضعيت نظام وظيفه راباتوجه به مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحات 35 و 36 دفترچه راهنماي شماره 1 آزمون سراسري سال 1390 مشخص كند(براي برادران).
ولی من نمیدونم این مدرک رو از کجا بیارم؟ سازمان نظام وظیفه؟

اگه مشمول نیستی مدرکی لازم نیست
اگه هستی باید برگه سبز داشته باشی
اگه هم معافیت تحصیلیت تموم نشده بازم هیچی لازم نیست

EngineeR EhsaN
14-09-2011, 11:02
اگه مشمول نیستی مدرکی لازم نیست
اگه هستی باید برگه سبز داشته باشی
اگه هم معافیت تحصیلیت تموم نشده بازم هیچی لازم نیست

متولد 8 آبان 71 هستم ، شامل کدوم مورد میشه؟

leon scott kendy
14-09-2011, 11:04
متولد 8 آبان 71 هستم ، شامل کدوم مورد میشه؟

ببین من الان اشتقال به تحصیل گرفتم ما تا اخر شهریور اشتقال به تحصیل داریم ثبت نام رو بکنی حله تمومه دیگه اشتقال به تحصیلت می شه ماله دانشگاه حله

hermione
14-09-2011, 11:07
مگه تصویب شد؟

تصویب که نمی دونم ولی صنعتی اصفهان که ژتوناش شده 2400 هر وعده (حالا بقیه دانشگاها رو نمی دونم)

آقا اگر هم سراسريو هم آزادو ثبت نام کنيم بعدن يني موقع شروع سال تحصيلي فقط يکيو بريم بازم مورد داره؟

اصلا امکان همچین چیزی نیست برای ثبت نام اصل تمام مدارکو میگیرن مگر اینکه از هر گواهینامه تحصیلی 2 تا اصل داشته باشید تا بتونید هر دو جا ثبت نام کنید:31:

SuperSt@r
14-09-2011, 11:14
برای رشته های ریاضی جامع بین همه ی دانشگاه هاست

شما مطمئنی؟! چون مثلا دانشگاه کاشان لینک زیر رو گذاشته برا ثبت نام غیر حضوری البته از 24 تا 28 شهریوره. اصلا رشته ریاضی و غیر ریاضی توش مطرح نیست.البته هنوز ثبت نام کارشناسیش فعال نیس و از فردا فعال میشه.

madhatter
14-09-2011, 11:27
اخه مشخصه خودت دو دلی و دوست نداری بری!منم فقط حرف دل تورو زدم

دودلی من بخاطر اینکه اطلاعات زیادی ندارم در بارش.
سطح علمیش چطوره؟

این چجور دانشگاهیه؟ : موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی غیر دولتی نوین اردبیل
سطح علمیش چطوره؟

mehrdad_ati
14-09-2011, 11:39
اصلا امکان همچین چیزی نیست برای ثبت نام اصل تمام مدارکو میگیرن مگر اینکه از هر گواهینامه تحصیلی 2 تا اصل داشته باشید تا بتونید هر دو جا ثبت نام کنید

نه بابا اصل که نداریم که بدیم !!! چند سال بعد اصل دیپلم تازه صادر میشه ! اصل گواهی موقتش رو باید ببریم .

alavi71
14-09-2011, 11:59

این سیستم سراسری هستش و تمام دانشگاهها از این پرتالب برای انتخاب رشته و اعلام نمرات اسفاده میکنند
البته منظور از همه همه ی دانشگاههای پیام نور هست

موفق باشید

shabeashegha
14-09-2011, 12:40
شما اگه بتونی از همه مدارکت (مثل گواهی موقت پیش دانشگاهی و دیپلم و ریز نمرات) دو سری بگیری (که نمیتونی) بعد از ثبت نام به خاطر اینکه توی دوتا رشته ثبت نام کردی باهات برخورد (از نوع قانونیش) میشه:31:

M E S S I
14-09-2011, 13:02

wxy4u
14-09-2011, 13:31
دوستان خواهشا بگید برای دانشگاه ازاد چه مدارکی لازمه و ایا واقعا از 26 ثبت نام شروع میشه؟:13:
اخه توی هر سایتی یه مدارکی نوشته و توی دانشگاهی که من قبول شدم هیچی ننوشته !
در ضمن دوستان نگفتید که واقعا مدارک نظام وظیفه الزامیه؟
ساش
14-09-2011, 13:58
سلام دوستان

رشته ی برق و قدرت مقطع کاردانی داره ؟؟؟ ( رشته ی ریاضی فیزیک )

چه دولتی چه
آزاد

M A H 3 A
14-09-2011, 14:04
سلام دوستان

چه دولتی چه
آزاد
اره داره:46:

jimrako
14-09-2011, 15:21
دانشگاه جدیدی که قبول شدم از من فیش تاییده تحصیلی میخواد تا جایی میدونم باید مدرک پیش دانشگاهی رو برد به اداره پست تا رسید تایید ه تحصیلی بدن راستش من الان مدرک اصل دیپلم و پیش دانشگاهیمو ندارم چون دست دانشگاهی هست که اونجا کاردانی خوندم و الان هم اون دانشگاه خیلی دور هست من باید چکار کنم ؟ آیا با استفاده از کپی مدرک پیش دانشگاهی میشه تاییده گرفت و یا باید اصل مدرک باشه ؟ کمک کنید لطفا !!!

*Necromancer
14-09-2011, 15:28
معمولا برای مقایسه کردن اصل مدرک رو هم می بینن

mehrdad_ati
14-09-2011, 16:01
دانشگاه جدیدی که قبول شدم از من فیش تاییده تحصیلی میخواد تا جایی میدونم باید مدرک پیش دانشگاهی رو برد به اداره پست تا رسید تایید ه تحصیلی بدن راستش من الان مدرک اصل دیپلم و پیش دانشگاهیمو ندارم چون دست دانشگاهی هست که اونجا کاردانی خوندم و الان هم اون دانشگاه خیلی دور هست من باید چکار کنم ؟ آیا با استفاده از کپی مدرک پیش دانشگاهی میشه تاییده گرفت و یا باید اصل مدرک باشه ؟ کمک کنید لطفا !!!

بورو مدرسه ای که درس خوندی و ازشون گواهی موقت بگیر . با همون هم میتونی تاییدیه بگیری . حتی با کپی کارنامه هم فکر کنم بدند .

alavi71
14-09-2011, 16:09
سلام دوستان

چه دولتی چه
آزاد

رشته برق در دانشگاه ازاد هم در مقطع کاردانی و هم کارشناسی هست
ولی کاردانی رو در سراسری بنده نمیدونم....

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

دوستان خواهشا بگید برای دانشگاه ازاد چه مدارکی لازمه و ایا واقعا از 26 ثبت نام شروع میشه؟:13:
اخه توی هر سایتی یه مدارکی نوشته و توی دانشگاهی که من قبول شدم هیچی ننوشته !
در ضمن دوستان نگفتید که واقعا مدارک نظام وظیفه الزامیه؟
از طریق لینک زیر میتونید ببینید مدارک لازم رو....

وسایتهای دانشگاهی هم باید شروع ثبت نام و مدارک لازم رو بنویسند.شاید با کمی تاخیر این کار رو بکنند.
مدرک نظام وظیفه هم اگر دانش اموز بودید و غیر مشمول خیر لازم نیست ...

deaddeaddead
14-09-2011, 16:18
یکی از دوستام با رتبه 1983 پزشکی گرگان قبولید!

واقعا ؟ دختر یا پسر؟ منطقه ی چند؟ سهمیه نداشت که؟

jimrako
14-09-2011, 16:22
راستی کسی در مورد کارشناسی فرش دانشگاه باهنر کرمان روزانه نظری نداره ؟ چطوریاست جایه خوبی هست ؟
کسی نظری نداره ؟

fmpr
14-09-2011, 16:23
هر دم از این باغ بری می رسد :دی

دوستم با 1106 تجربی هیچ کدوم از پزشکیا رو نیاورد و تقریبا اواخر انتخاب رشتش یعنی پزشکی اردبیل رو قبول شده :دی

wxy4u
14-09-2011, 16:37
رشته برق در دانشگاه ازاد هم در مقطع کاردانی و هم کارشناسی هست
ولی کاردانی رو در سراسری بنده نمیدونم....

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

از طریق لینک زیر میتونید ببینید مدارک لازم رو....

وسایتهای دانشگاهی هم باید شروع ثبت نام و مدارک لازم رو بنویسند.شاید با کمی تاخیر این کار رو بکنند.
مدرک نظام وظیفه هم اگر دانش اموز بودید و غیر مشمول خیر لازم نیست ...

دانش امز بودید یعنی چی؟
خوب همه قبل از ورود به دانشگاه ددانش اموز بودن دیگه.
در ضمن دوستان درست میگن که حتما باید اصل مدارک تواسه ثبت نام؟
اخه خیلی از مدارس اصل مدرک رونمیدن.

deaddeaddead
14-09-2011, 17:15
هر دم از این باغ بری می رسد :دی

دوستم با 1106 تجربی هیچ کدوم از پزشکیا رو نیاورد و تقریبا اواخر انتخاب رشتش یعنی پزشکی اردبیل رو قبول شده :دی

اردبیل که سطحش بالاس

Aryana_b
14-09-2011, 17:35
چندتا رتبه با دانشگاه:
ریاضی:
9800 مدیریت بازرگانی قم
4100 معماری شریعتی شبانه نیمسال دوم
تجربی:
3140 علوم ازمایشگاهی قم نیمسال دوم
2400 شیمی کاربردی خواجه نصیر
همه منطقه 1

pink oak
14-09-2011, 17:45
دانشگاه جدیدی که قبول شدم از من فیش تاییده تحصیلی میخواد تا جایی میدونم باید مدرک پیش دانشگاهی رو برد به اداره پست تا رسید تایید ه تحصیلی بدن راستش من الان مدرک اصل دیپلم و پیش دانشگاهیمو ندارم چون دست دانشگاهی هست که اونجا کاردانی خوندم و الان هم اون دانشگاه خیلی دور هست من باید چکار کنم ؟ آیا با استفاده از کپی مدرک پیش دانشگاهی میشه تاییده گرفت و یا باید اصل مدرک باشه ؟ کمک کنید لطفا !! تنها کپی کافیه اما برای ثبت نام بعضی دانشگاهها اصلش لازمه

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

یکی از پسرا با2500پزشکی بیرجند قبول شده:18:

Aryana_b
14-09-2011, 17:47
یکی از دوستام الان داره ثبت نام میکنه تراز و رتبه در زیرگروهاشو میخواد
یادش نیست کارنامشم سیو نکرده از کجا میتونه پیدا کنه؟لینک کارنامه رو از سایت برداشتن لطفن کمک کنید
-نوع مدرک دیپلم همون رشتس؟؟؟:دی

M A H 3 A
14-09-2011, 17:56
یکی از دوستام الان داره ثبت نام میکنه تراز و رتبه در زیرگروهاشو میخواد
یادش نیست کارنامشم سیو نکرده از کجا میتونه پیدا کنه؟لینک کارنامه رو از سایت برداشتن لطفن کمک کنید
اینم لینکش...

bnmnb
14-09-2011, 18:26
این سهمیه هایی هم که زده بوده کنار رشته که 10 تا دختر 25 تا پسر هم الکی بوده
همین الان فهمیدم تو رشته خود ما از 10 تا دختر خیلی بیشتر قبولشدن

jimrako
14-09-2011, 18:30
راستی کسی در مورد کارشناسی فرش دانشگاه باهنر کرمان روزانه نظری نداره ؟ چطوریاست جایه خوبی هست ؟
کسی نظری نداره ؟
کسی نظری نداره ؟

milla.online
14-09-2011, 18:42
سلام بچه ها....چند روزی نبودم...الان هم خیلی گیج با چندین سوال اومدم....
من متولد 70 هستم و ماه آذر پارسال رفتم دفترچه فرستادم واسه سربازی که 1 سال مرخصی بگیرم...اما برام کارت سبز نیومد و منم پیگیرش نشدم..الان واسه ثبت نام تو دانشگاه شیراز به مشکل بر می خورم؟؟؟؟
من دیروز رفتم مدرسه و مدارک لازم رو گرفتم که سرجمع 4 تا برگ شد... یکی گواهی پیشدانشگاه یکی گواهی دیپلم 2 تا دیگه هم یکی کارنام پیش بود یکی هم کارنامه دیپلم... بردم همشونو آ؛موزش پرورش اون 2 تا کارنامه رو تو چند تا اتاق مهر و امضا کردن.... اما یکی می گفت باید سر جمع 5 تا برگ بشه...:18:... در کل هیچی نفهمیدم از این مدارک و...
2100 تومن هم امروز ریختم به حساب سنجش....
وضعیت سربازی رو هم که گفتم..الان یه برگه دارم که توش تایید پلیس +10 هست و دفترچهخ سربازی که توش 4 تا مهر و امضا خورده...
میگن باید بریم پست... باید چیکار کنم؟؟؟؟ 1 شنبه 27ام باید برم ثبت نام شیراز از فردا هم اینترنتی باید ثبت نام کنم..لطفا کمکم کنید.... چون نمیدونم دیگه باید چیکار کنم...
اینم عکس از مدارک لازم ثبت نام دانشگاه شیراز

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

آره منم به همین نتیجه رسیدم..اینا همش چرت بود... وگرنه باید من رشته های بهتری قبول می شدم چون با اون حساب ظرفیت رشته هایی که من میواستم یه جورایی 2 برابر شده بود...

M E S S I
14-09-2011, 19:17
رشته کارشناسی فرش:

vahid-p
14-09-2011, 19:18
میشه بیشتر توضیح بدین؟ یعنی این سهمیه ها رو برا دکور نوشتن؟
نکنه دلیل تاخیر نتایج همین دستکاری ها بوده؟
حالا فردا معلوم میشه. تو کلاس ما اگه نصف نصف بود درسته (15 پسر 15 دختر ) وگرنه حرف شما صحیحه(البته حرف شما در هر صورت درسته ولی چطور هنوز موعدش نرسیده متوجه شدین تعداد قبولی ها رو؟ ). البته خب شاید هر جا یه جور باشه.

بچه ها امروز رفتم دانشگاه یه بازدیدی بکنم، نذاشتن برم تو :18: - حالا فردا کارت دانشجوییم رو بگیرم، میدونم چی بگم بهش :27: - میگم سلام ، فکر کردین چی میگم؟! :31: -

saho69
14-09-2011, 19:55
[QUOTE=hermione;6462898]تصویب که نمی دونم ولی صنعتی اصفهان که ژتوناش شده 2400 هر وعده (حالا بقیه دانشگاها رو نمی دونم)
2400???????????????????:18::18::18::41:
من که شنیدم 500نومن شده...البته دانشگاه خودمو میگم..

bnmnb
14-09-2011, 20:14
میشه بیشتر توضیح بدین؟ یعنی این سهمیه ها رو برا دکور نوشتن؟
نکنه دلیل تاخیر نتایج همین دستکاری ها بوده؟
حالا فردا معلوم میشه. تو کلاس ما اگه نصف نصف بود درسته (15 پسر 15 دختر ) وگرنه حرف شما صحیحه(البته حرف شما در هر صورت درسته ولی چطور هنوز موعدش نرسیده متوجه شدین تعداد قبولی ها رو؟ ). البته خب شاید هر جا یه جور باشه.

بچه ها امروز رفتم دانشگاه یه بازدیدی بکنم، نذاشتن برم تو :18: - حالا فردا کارت دانشجوییم رو بگیرم، میدونم چی بگم بهش :27: - میگم سلام ، فکر کردین چی میگم؟! :31: -
هنوز ندیدم فقط آمارو شنیدم شاید دروغ باشه ولی فکر نمی کنم دروغ باشه

alavi71
14-09-2011, 20:50
دانش امز بودید یعنی چی؟
خوب همه قبل از ورود به دانشگاه ددانش اموز بودن دیگه.
در ضمن دوستان درست میگن که حتما باید اصل مدارک تواسه ثبت نام؟
اخه خیلی از مدارس اصل مدرک رونمیدن.

منظورم این هست که بین پیش دانشگاهی تا کنکورتون وقفه نیفتاده باشه.
اگر خب به صورت حضوری قبول شدید خب مشکلی ندارید

گواهی موقت میدهند بهتون برای ثبت نام
البته دانش گاه ازاد اگر مدرک رو ارائه ندهید یک سفته ازتون میگره که تا 2 سال اینده تحویل بدهید.

ali.rajabiyan
14-09-2011, 21:29
درود ...

بچه ها من واسه پرداخت شهریه شبانه فردوسی کمی گیج شدم ... توی پرتال دانشجوییم نوشته 90000 هزار تومان بریزید برای شهریه ... ولی فایل pdf ای ( کارشناسی و دکتری حرفه ای ) که از دانشگاه فردوسی گرفتم نوشته 160/000 هزار تومان ... حالا اینه یا اونه !؟

و این یعنی چی ؟

من رواشناسی هستم 29 ام برم 30 ام ؟

راستی من معافیت 3 برادری دارم ... معافیت موقتم یا دائم ؟

far2009
14-09-2011, 21:30
ژتون های دانشگاه اصفهان چقدره ؟

Aryana_b
14-09-2011, 21:56
دوستان میشه یکی بگه
تو فرم ثبت نام نوشته نوع مدرک دیپلم یعنی چی؟رشته؟نظام جدید؟سالی واحدی؟
هرکی یه چیزی میگه :19:میشه راهنمایی کنید:10:

hompoil
14-09-2011, 21:58
من اگه برم ثبت نام بکنم دیگه نمیتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟؟

EngineeR EhsaN
14-09-2011, 22:15
من دیروز رفتم گواهی موقت پایان دوره متوسطه و پیش دانشگاهی رو + کارنامه هاشون رو گرفتم و بردم آموزش و پرورش تایید کردن ، حالا باید برم ازشون کپی برابر اصل بگیرم؟ ( کجا؟ :31:)

samar2
14-09-2011, 22:32
کسی میدونه معدل دیپلم همون معدل کله یا کتبی؟

mehrdad_ati
14-09-2011, 22:35
معدل کل سه سال اول

Farshid72
14-09-2011, 22:56
کیا امیر کبیر قبول شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohandes e ekhraji
14-09-2011, 23:55
دوست من گواهی موقت از پارسال گرفت از مدرسش اما نرفت دانشگاه حالا امسال معافیتش هم گرفته میخواد بره دانشگاه باید چیکار کنه؟گواهی موقت لازمه اصلاً وقتی معافیت گرفته?

mehrdad_ati
15-09-2011, 07:44
دوست من گواهی موقت از پارسال گرفت از مدرسش اما نرفت دانشگاه حالا امسال معافیتش هم گرفته میخواد بره دانشگاه باید چیکار کنه؟گواهی موقت لازمه اصلاً وقتی معافیت گرفته?

معلومه که لازمه . اصلا ارتباطی به هم ندارند این دو

M E S S I
15-09-2011, 08:10
بچه ها نظرتون چیه کسایی که یه جا قبول شدن برای هم عکس خودشون رو به اون فرد به صورت پیغام خصوصی بفرستن تا تو دانشگاه راحت تر همدیگرو پیدا کنن؟؟:31:

seyede70
15-09-2011, 08:23
واقعا ؟ دختر یا پسر؟ منطقه ی چند؟ سهمیه نداشت که؟
دختر منطقه2...نه سهمیه نداشت...خودش هنوزم باورش نمیشه

M E S S I
15-09-2011, 08:39
دختر منطقه2...نه سهمیه نداشت...خودش هنوزم باورش نمیشه

این که جای تعجب نداره!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مال 89 گزینه 2 منطقه 2:

2000

پزشكی -دانشگاه علوم پزشكی قزوین - روزانه

2923

پزشكی -دانشگاه علوم پزشكی بقیه الله – روزانه

3834

پزشكی -دانشگاه علوم پزشكی ایلام - روزانه

h0p3
15-09-2011, 09:00
سلام بچه ها....چند روزی نبودم...الان هم خیلی گیج با چندین سوال اومدم....
من متولد 70 هستم و ماه آذر پارسال رفتم دفترچه فرستادم واسه سربازی که 1 سال مرخصی بگیرم...اما برام کارت سبز نیومد و منم پیگیرش نشدم..الان واسه ثبت نام تو دانشگاه شیراز به مشکل بر می خورم؟؟؟؟
من دیروز رفتم مدرسه و مدارک لازم رو گرفتم که سرجمع 4 تا برگ شد... یکی گواهی پیشدانشگاه یکی گواهی دیپلم 2 تا دیگه هم یکی کارنام پیش بود یکی هم کارنامه دیپلم... بردم همشونو آ؛موزش پرورش اون 2 تا کارنامه رو تو چند تا اتاق مهر و امضا کردن.... اما یکی می گفت باید سر جمع 5 تا برگ بشه...:18:... در کل هیچی نفهمیدم از این مدارک و...
2100 تومن هم امروز ریختم به حساب سنجش....
وضعیت سربازی رو هم که گفتم..الان یه برگه دارم که توش تایید پلیس +10 هست و دفترچهخ سربازی که توش 4 تا مهر و امضا خورده...
میگن باید بریم پست... باید چیکار کنم؟؟؟؟ 1 شنبه 27ام باید برم ثبت نام شیراز از فردا هم اینترنتی باید ثبت نام کنم..لطفا کمکم کنید.... چون نمیدونم دیگه باید چیکار کنم...
اینم عکس از مدارک لازم ثبت نام دانشگاه شیراز

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

آره منم به همین نتیجه رسیدم..اینا همش چرت بود... وگرنه باید من رشته های بهتری قبول می شدم چون با اون حساب ظرفیت رشته هایی که من میواستم یه جورایی 2 برابر شده بود...

تبریک میگم.منم شیراز قبول شدم.
مدارک مدرسه باید 5 تا باشه.2 تا ماله پیش و 3 تا ماله دبیرستان.احتمالا یکی از اون 3 تا نیست.(کارنامه سوم+گواهی پایان تحصیل+ریزنمرات اول تا سوم)
به جز 2100 باید 16500 تومان هم بریزی به حساب دانشگاه.مدارک هم یه اسکن میکنی(عکس با 300dpi و بقیه با 150dpi).در مورد سربازی فقط نمیدونم.فکر کنم باید بری پست تاییدیه دیپلم بگیری!!!نمیدونم.
برای شما نمیدونم ولی برای ما لازم نبود بریم اداره اموزش و پرورش.بعدا خودشون میفرسن.

M E S S I
15-09-2011, 09:24
بچه ها نظرتون چیه کسایی که یه جا قبول شدن برای هم عکس خودشون رو به اون فرد به صورت پیغام خصوصی بفرستن تا تو دانشگاه راحت تر همدیگرو پیدا کنن؟؟:31:
اگه عکسم ندارید یا نمیخواید به کسی بدید مشخصات خودتون رو بگید...:12:

jimrako
15-09-2011, 09:58
بچه ها لطفا کمک کنید من یکبار گواهی موقت از پیش دانشگاهی و جایی که دیپلم گرفتم گرفتم و اون رو به آموزشکده ای که دوره کاردانی اونجا طی کردم فرستادم الان اصل گواهی ها رو ندارم فقط کپی اونها رو دارم میتونم با همون کپی گواهی موفق قبولی ها برم و دوباره تاییده تحصیلی بگیرم برای دانشگاه جدید ؟ در ضمن من نمیدونم تاییده تحصیلی باید از آموزش پرورش بگیرم یا اداره پست ؟ اصلا باید اول کجا برم ؟ اگر اصل گواهی موقت مهمه میتونم دوباره برم و یک گواهی موقت جدید بگیرم ؟
دانشگاه ما ثبت نامش اینترنتی هست من اگر الان مدارک رو اینترنتی ندم گفته ثبت نام ما مشروط هست یعنی چی ؟

ali.rajabiyan
15-09-2011, 11:16
بچه ها لطفا کمک کنید من یکبار گواهی موقت از پیش دانشگاهی و جایی که دیپلم گرفتم گرفتم و اون رو به آموزشکده ای که دوره کاردانی اونجا طی کردم فرستادم الان اصل گواهی ها رو ندارم فقط کپی اونها رو دارم میتونم با همون کپی گواهی موفق قبولی ها برم و دوباره تاییده تحصیلی بگیرم برای دانشگاه جدید ؟ در ضمن من نمیدونم تاییده تحصیلی باید از آموزش پرورش بگیرم یا اداره پست ؟ اصلا باید اول کجا برم ؟ اگر اصل گواهی موقت مهمه میتونم دوباره برم و یک گواهی موقت جدید بگیرم ؟
دانشگاه ما ثبت نامش اینترنتی هست من اگر الان مدارک رو اینترنتی ندم گفته ثبت نام ما مشروط هست یعنی چی ؟

من دقیق نمی دونم اما اگر شما مدارکتون رو به اون کاردانی دادید ( اگر ) احتمالا زمانی که بیرون اومدید بهتون دادند مدارک رو دیگه !؟ اگر ندادند خب برید بگیرید ( اگر گرفتنش مشکلی ایجاد نمی کنه ) ... در ضمن زمان تنگه فردا جمعه هست من فکر کنم تو چند صفحه پیش درباره تاییدیه تحصیلی زیاد نوشته بود ... اداره پست که نزدیکه سریع برو چون تا بچه های سایت پاسخ بدهند دیر میشه ... یه سر برین اداره پست و این مشکل رو بهشون بگین و بگین تاییدیه تحصیلی می خواین ... تاییده تحصیلی رو باید از اداره پست بگیرید ... ببینید یک اصل مدارک داریم که نزد دبیرستان و پیش دانشگاهی شماست ( که نمی دونم شما که کاردانی پذیرفته شدید و رفتید ایا اصلش فرستاده شده به کاردانی تون یا فرستاده نشده هنوز و در دبیرستان یا پیش دانشگاهی تون هست که می تونید بگیرید ... و یک گواهی موقت داریم ... اونی که شما دارید می گید کپی گواهی موقته ... من شنیدم دبیرستان شما می تونه یک گواهی جدید بده حالا درست یا اشتباهش رو نمی دونم ... من دقیق نمی دونم سریع برید مدرسه یا اداره پست که نبنده

alavi71
15-09-2011, 11:21
کسی میدونه معدل دیپلم همون معدل کله یا کتبی؟

معدل کل هستش.
معدل کتبی فقط برای تاثیر سوابق تحصیلی هستش...

javskatolbashi
15-09-2011, 11:42
سلام بچه ها خیلی ممنون از راهنمایی ها و توضیحاتی رو که در مورد ثبت نام دانشگاه میدین.

فقط یک نکته رو هم خواستم بگم اونم این که برای تاییدیه تحصیلی باید دو تا فرم پر کنی و البته آدرس دانشگاه رو هم باید بنویسی (دقیق)من سر همین معطل شدم (این رو مخصوصا برای کسانی گفتم که دانشگاهشون تو یه شهر دیگس.)

jimrako
15-09-2011, 11:51
سلام بچه ها خیلی ممنون از راهنمایی ها و توضیحاتی رو که در مورد ثبت نام دانشگاه میدین.

فقط یک نکته رو هم خواستم بگم اونم این که برای تاییدیه تحصیلی باید دو تا فرم پر کنی و البته آدرس دانشگاه رو هم باید بنویسی (دقیق)من سر همین معطل شدم (این رو مخصوصا برای کسانی گفتم که دانشگاهشون تو یه شهر دیگس.)
شما اصل مدارک رو برای تاییده تحصیلی بردین پست ؟بعدش من باید گواهی موقت هم پیش دانشگاهی و هم دیپلم رو هر دو رو ببرم ؟ میشه کپی اونها رو ببرم یا اصلشون رو باید ببرم چون من قبلا یکبار گواهی قبولی گرفتم میشه برای بار دوم بگیرم ؟

nafas
15-09-2011, 12:07
تذكر مهم : به موجب مصوبه شماره 204770/ت 45394 هـ مورخ 14/9/89 هيات محترم وزيران كليه پذيرفته شدگان نهايي آزمون سراسري سال 1390 مي بايست مبلغ 21000 ريال (معادل دو هزار و صد تومان) بابت مابه التفاوت هزينه ثبت نام در اين آزمون را به حساب سيبا به شماره 2172119001003 نزد بانك ملي شعبه بهجت آباد (تهران) كد 095 ( قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ) به نام سازمان سنجش آموزش كشور واريز و فيش دريافتي را به همراه ساير مدارك ثبت نامي در زمان ثبت نام به دانشگاه يا موسسه آموزش عالي محل قبولي ارائه نمايند.
آقا این اجباریه ؟
تو سایت دانشگاه ما ننوشته اینو با خودتون بیارین برا ثبت نام که !

مطابق با اطلاعیه مذکور، ثبت نام این دانشجویان مطابق با جدول ذیل و بر اساس رشته های قبول شده از تاریخ 26شهریور ماه آغاز و تا 30 شهریور ادامه خواهد داشت. دانشجویان جهت ثبت نام می بایست مدارک ذیل را همراه داشته باشند:
1- اصل دیپلم کامل متوسطه یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه و چهار نسخه کپی
2- اصل مدرک و یا گواهی تحصیلی متوسطه سال ماقبل دیپلم و دوسال ماقبل دیپلم برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه و دو نسخه کپی از آن
3- اصل گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن و چهار نسخه کپی
4- اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام جدید آموزش متوسطه، ریز نمرات آن و سال ماقبل دیپلم برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه و دو نسخه کپی از آن
5- اصل شناسنامه و پنج نسخه کپی
6- 16 قطعه عکس
7- دفتر چه آماده به خدمت جهت دانشجویان ذکور متولد 1371 و ماقبل

8- فیش پستی تاییدیه تحصیلی پیش دانشگاهی و دیپلم ( قابل دریافت از باجه های پستی سراسر کشور )

همه جا 12 تا میگیرین ماله 16 قطعه عکس :18:

ار هر کپی یکیم بیشتر زدم گفتم لازم میشه الکی نرم تو صف کپی:27:

jimrako
15-09-2011, 12:09
دوستان من کارشناسی فرش باهنر کرمان روزانه قبول شدم میتونم چون علاقه به یک دانشگاه غیر انتفاعی دارم با یک نفر از اون دانشگاه غیر انتفاعی جا به جا بشم و اون فرد بیاد جای من و من برم جای اون ؟ در ضمن رشته من فرش هست ولی رشته اون دانشگاه غیر انتفاعی کارگردانی هست !!!!

milla.online
15-09-2011, 12:10
تبریک میگم.منم شیراز قبول شدم.
مدارک مدرسه باید 5 تا باشه.2 تا ماله پیش و 3 تا ماله دبیرستان.احتمالا یکی از اون 3 تا نیست.(کارنامه سوم+گواهی پایان تحصیل+ریزنمرات اول تا سوم)
به جز 2100 باید 16500 تومان هم بریزی به حساب دانشگاه.مدارک هم یه اسکن میکنی(عکس با 300dpi و بقیه با 150dpi).در مورد سربازی فقط نمیدونم.فکر کنم باید بری پست تاییدیه دیپلم بگیری!!!نمیدونم.
برای شما نمیدونم ولی برای ما لازم نبود بریم اداره اموزش و پرورش.بعدا خودشون میفرسن.

مرسی...من شهرسازیم شما چه رشته ای؟؟؟ یبا همو ببینیم من زیاد اونجا دوست ندارم...:8:
امروز رفتم دنبال کارا.... مشکل سربازی رو حا کردم... 2 تا گواهی رو هم بردم پست و فرستادم به همراه فرم ها...
اون یه دونه هم مال سال ماقبل دیپلم هست که شنبه میرم میگیرمو تایید می کنم تو آموزش پرورش...
فقط میمونه ثبتنام اینترنتی که من یوزر و پس رو از سایتش گرفتم....ولی عکس ندارم گذاشتم برم یه عکس شیک بگیرم بعدازظهر ثبت نام کنم...
یه سوال دیگه... من امروز واسه زدن آدرس تو بسته پست مسوولش گفت ادرس دانشکده رو بزار منم زدم معالی آباد دانشکده هنر درسته؟؟؟؟

javskatolbashi
15-09-2011, 12:26
شما اصل مدارک رو برای تاییده تحصیلی بردین پست ؟بعدش من باید گواهی موقت هم پیش دانشگاهی و هم دیپلم رو هر دو رو ببرم ؟ میشه کپی اونها رو ببرم یا اصلشون رو باید ببرم چون من قبلا یکبار گواهی قبولی گرفتم میشه برای بار دوم بگیرم ؟

نه به من هم گفتن که از مدارک (گواهی پیش و سوم)کپی بگر من هم همین کار رو کردم و ضمیمه کردن و فرستادن.(به علاوه 15500 تومان)

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

آقا این اجباریه ؟
تو سایت دانشگاه ما ننوشته اینو با خودتون بیارین برا ثبت نام که !

همه جا 12 تا میگیرین ماله 16 قطعه عکس :18:

ار هر کپی یکیم بیشتر زدم گفتم لازم میشه الکی نرم تو صف کپی:27:

دانشگاه ما که 8 تا میخواست.
دانشگاه شما کجاست؟اسمش؟

h0p3
15-09-2011, 12:32
مرسی...من شهرسازیم شما چه رشته ای؟؟؟ یبا همو ببینیم من زیاد اونجا دوست ندارم...:8:
امروز رفتم دنبال کارا.... مشکل سربازی رو حا کردم... 2 تا گواهی رو هم بردم پست و فرستادم به همراه فرم ها...
اون یه دونه هم مال سال ماقبل دیپلم هست که شنبه میرم میگیرمو تایید می کنم تو آموزش پرورش...
فقط میمونه ثبتنام اینترنتی که من یوزر و پس رو از سایتش گرفتم....ولی عکس ندارم گذاشتم برم یه عکس شیک بگیرم بعدازظهر ثبت نام کنم...
یه سوال دیگه... من امروز واسه زدن آدرس تو بسته پست مسوولش گفت ادرس دانشکده رو بزار منم زدم معالی آباد دانشکده هنر درسته؟؟؟؟

من کامپیوتر.
دانشکده هنر رو نمیدونم کجاست.ولی ما توی دانشکده مهندسی هستیم.

mehrdad_ati
15-09-2011, 12:56

برای تاییدیه اگر آشنا داشته باشی از خود آموزش پرورش هم با کپی کارنامهی سوم و پیش بهت میدند اگر نداشتی از پست می گیری فوقش . در مورد گواهی موقت هم دبیرستان قاونا نباید دوباره بهت بده اما مشکی نیست معمولا اگر نیاز باشه بهت میدند . چون یه فرمه که پرینت میگیرند دیگه ... گواهی موقت باید مهر و امضا داشته باشه . اگر نداره بورو مهر و امضا کن تو مدرست و حله .

milla.online
15-09-2011, 13:38
من کامپیوتر.
دانشکده هنر رو نمیدونم کجاست.ولی ما توی دانشکده مهندسی هستیم.

آها... میگم خوابگاه پسرا میفته مفتح؟
کاش منم نرم افزار میاوردم:46:... خود شیراز هستی؟؟؟

nafas
15-09-2011, 14:03
دانشگاه ما که 8 تا میخواست.
دانشگاه شما کجاست؟اسمش؟
خلیج فارس بوشهر

شیراز خوابگاه پسرا مفتحس ماله مهندسیا !
خوابگاه دست غیب ماله پزشکیاس !
البته یه تعداد کوچیکی از دست غیب هم دست مهندسیاس !

leon scott kendy
15-09-2011, 14:12
بچه ها دانسگاه آزاد شاهرود کجاست
دقیقا کسی می دونه بهترین راه رفتن به اونجا چه جوری هست
به نظرتون بی خیالش بشوم بروم کاردانی نرم افزار ساوه که غیر انتفایی هست
یا همین مهندسی عمران رو بروم

bnmnb
15-09-2011, 14:17
دانشکده هنر و معماری توی معالی آباده
شما هم میری مفتح ایشالا

mohandes e ekhraji
15-09-2011, 14:18
سلام دوستان برای ثبت نام دانشگاه ازاد فقط اصل مدرک پیش لازمه دیگه؟یا اصل مدرک دیپلم هم میخواد؟تو اطلاعیه که نوشته بود یا نه و!قضیه چیه؟یکی توضیح بده!با تشکر:11:

jimrako
15-09-2011, 14:26
دوستان آیا یک نفر مثل من که روزانه قبول شده میتونه با یک نفر که غیر انتفاعی قبول شده جا به جا بشه ؟ چون من کارشناسی فرش باهنر کرمان روزانه قبول شدم و میخوام موسسه غیر انتفاعی سپهر کارگردانی بخونم میتونم جا به جا بشم ؟شرایطش چیه لطفا کمک کنید !!!

milla.online
15-09-2011, 14:33
بچه های دانشگاه شیراز دستشونو بالا کنن بشناسیمشون به هم کمک کنیم اونجا :دی:8:

M E S S I
15-09-2011, 14:42
دوستان آیا یک نفر مثل من که روزانه قبول شده میتونه با یک نفر که غیر انتفاعی قبول شده جا به جا بشه ؟ چون من کارشناسی فرش باهنر کرمان روزانه قبول شدم و میخوام موسسه غیر انتفاعی سپهر کارگردانی بخونم میتونم جا به جا بشم ؟شرایطش چیه لطفا کمک کنید !!!
جا به جایی فقط از روزانه به روزانه،
غیر انتفاعی به غیر انتفاعی میشه
تازه اونم دارای شرایط و ضوابط ویژه ای هست.

alavi71
15-09-2011, 14:47
سلام دوستان برای ثبت نام دانشگاه ازاد فقط اصل مدرک پیش لازمه دیگه؟یا اصل مدرک دیپلم هم میخواد؟تو اطلاعیه که نوشته بود یا نه و!قضیه چیه؟یکی توضیح بده!با تشکر:11:

سلام اصل دیپلم رو میخواهند
از لینک زیر جزئیات دقیق رو میتونید مطالعه کنید

موفق باشید

---------- Post added at 03:47 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

راستی این هم لینک

h0p3
15-09-2011, 15:14
[/COLOR]
بچه های دانشگاه شیراز دستشونو بالا کنن بشناسیمشون به هم کمک کنیم اونجا :دی:8:

من از اول عمرم شیراز بودم ولی هیچ جا رو بلد نیستم!!!