PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24

Benyamin100
06-09-2011, 23:08
فکر کنم زیره 33 درصد پیشنیاز بخوره

fmpr
06-09-2011, 23:16
نه اینجوری نیست ... بستگی داره به رشته ای که انتخاب قبولیتون بوده و قبول شدید ... مثلا تو کامپیوتر و نرم افزار و آی تی ریاضی و فیزیک ضریب بالا داره و مهمه ... بخاطر همون از یه درصد خاصی کمتر پیشنیاز میخورید ... اما مثلا کسی که نفت و پلیمر و شیمی زده ضریب شیمی بالایی داره ...
اگر پیش نیاز خوردید باید ترم اول اونها رو دوباره پاس کنید ... دروس هم دروس پیش هستن ...

shabeashegha
06-09-2011, 23:41
دوستان 1سوال
وقتی تعداد پذیرش یه رشته یی رو تو دانشگاه سراسری میزنن مثلا 30 نفر ایا فقط همون 30نفر پذیرشو دارن؟ یا بیشتر پذیرش میکنن و این 30نفر تعداد پذیرش پایه است؟؟؟؟ کسی اطلاعی نداره؟؟؟ کمممممممممک
برای ما پارسال ظرفیت 40نفر بوده ولی کلاسمون 49 نفره
کلا یه سری سهمیه ایثارگر و اینجور چیزا هم هستن که جزو ظرفیت اعلام نمیشن برای همین چندنفر بیشتر اعلام قبولی میشه

mrir65
07-09-2011, 00:13
به طور خلاصه این جوریه:

:31::18::27::19:

یعنی چی حالا؟برم یا بخونم برای سراسری تهران سال بعد

jak_1300
07-09-2011, 00:20
آقا من ميخوام برم دانشگاه مشكله سربازي هم ندارم
اما امتحاني مبني بر كنكور يا ورودي ندادم چجوري ميتونم برم دانشگاه
چه گزينه هايي دارم؟
علمي كاربردي چيه جريانش ؟

wxy4u
07-09-2011, 07:55
نه اینجوری نیست ... بستگی داره به رشته ای که انتخاب قبولیتون بوده و قبول شدید ... مثلا تو کامپیوتر و نرم افزار و آی تی ریاضی و فیزیک ضریب بالا داره و مهمه ... بخاطر همون از یه درصد خاصی کمتر پیشنیاز میخورید ... اما مثلا کسی که نفت و پلیمر و شیمی زده ضریب شیمی بالایی داره ...
اگر پیش نیاز خوردید باید ترم اول اونها رو دوباره پاس کنید ... دروس هم دروس پیش هستن ...

چند ترم طول میده تا پاس کنی ؟
فقط یه ترم یا نه؟میشه توی همون ترم اول اگه 3 تا پیشنیاز خوردی پاس کنی پیش نیازهارو:13:؟
یعنی فقط و فقط پیش باید پاس شه؟من شیمی پیش نیاز خوردم یعنی از همین الان بشینم بخونم واسه ترم اولم؟

fmpr
07-09-2011, 08:20
فقط یه ترم یا نه؟میشه توی همون ترم اول اگه 3 تا پیشنیاز خوردی پاس کنی پیش نیازهارو:13:؟
یعنی فقط و فقط پیش باید پاس شه؟من شیمی پیش نیاز خوردم یعنی از همین الان بشینم بخونم واسه ترم اولم؟

والا اینی که من نقل کردم رو از یکی از بچه هایی که تهران جنوب میخونه پرسیدم ... گفت ریاضی پیش نیاز خورده بود و دوباره دیف خوند ... باز من میپرسم بهتون میگم تا آخرشب ...

wxy4u
07-09-2011, 08:48
بچه ها یه سوال:
کسی با معدل عالی در دانشگاه ازاد میتونه بعدا بدونه کنکور بره یه دانشگاه دولتیه توپ؟!
مثل خیلی از دولتی ها که با معدل خوب دانشگاه رو تغییر میدن !

alishadabmehr
07-09-2011, 09:16
دوست عزيز ديدم شما و چند نفر از دوستان سوال دارن در مورد پيشنياز گفتم يه توضيحي بدم نگاه كن وقتي پيشنياز مي خوري حالا چه يكي چه 3 تا همه رو تو ترم اول بهت ارائه ميدن و استاد مياد باهات كار ميكنه و مثل بقيه ي واحد ها ميري امتحان ميدي و بايد 10 رو بگيري تا پاس كني معمولا هم تو امتحان آخر ترم كه امتحان ميدي حواستون باشه كه سوالا سختتر از حد معمول هستش پس جدي بگيرين كه نيوفتين در اونصورت دوباره بايد در ترم بعد برداريدش چون پيشنيازه دروس ديگس.

dooni
07-09-2011, 09:41
دوستان این لینگ جدیده ولی نمیدونم چرا باز نمیشه؟ اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های خاص

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اين شامل چه رشته هايي ميشه؟

gggmail
07-09-2011, 09:47
اين شامل چه رشته هايي ميشه؟
شما تونستید اسامی رو ببینید؟؟؟

dooni
07-09-2011, 10:00
شما تونستید اسامی رو ببینید؟؟؟
نه واسه همين ميگم شايد من انتخابشون نكردم.چه رشته هايي رو شامل ميشه؟

hp722
07-09-2011, 10:21
من هنوز نفهمیدم کاملا

برای من ادبیات و فیزیک و ریاضی زده و رشته ام برق قدرت هست

حالا من باید تو 1ترم ادبیات و ریاضیات و فیزیک پیش رو بخونم و آخر ترم امتحان بدم؟قبول بشم دیگه خلاص میشم از درسا؟
هم درسای خود دانشگاه رو بخونم و پاس کنم هم این پیشنیازارو؟اینجوری که دهنم سرویس میشه:31:

حالا خود دانشگاه براش کلاس میذاره یا خودم باید بخونم و فقط برم تو دانشگاه امتحانشو بدم؟

کسی که جواب مارو نداد حالا یه سوال دیگه هم دارم

اینجور که شنیدم میشه من مهر پول 1ترم دانشگاه آزاد رو بریزم تا جامو نگه دارن تا من دی ماه 2تا فیزیک پیشم که مونده رو پاس کنم،درسته؟

بعدش کی باید ثبت نام کنم؟چون کلاسا بصور طبیعی از مهر شروع میشه و مثلا من بهمن ثبت نام کنم از بقیه ی دانشجوها عقب میمونم؟اون کلاس هایی که اونا رفتن رو از دست دادم؟یا چی؟

wxy4u
07-09-2011, 10:25
دوست عزيز ديدم شما و چند نفر از دوستان سوال دارن در مورد پيشنياز گفتم يه توضيحي بدم نگاه كن وقتي پيشنياز مي خوري حالا چه يكي چه 3 تا همه رو تو ترم اول بهت ارائه ميدن و استاد مياد باهات كار ميكنه و مثل بقيه ي واحد ها ميري امتحان ميدي و بايد 10 رو بگيري تا پاس كني معمولا هم تو امتحان آخر ترم كه امتحان ميدي حواستون باشه كه سوالا سختتر از حد معمول هستش پس جدي بگيرين كه نيوفتين در اونصورت دوباره بايد در ترم بعد برداريدش چون پيشنيازه دروس ديگس.
مرسی بابت جواب
یعنی من اگه شیمی پیش نیاز خوردم نمیتونم دروس مربوط به شیمی دانشگاه رو بگیرم و باید اول پیش نیازمو بگذرونم؟
همونجور که بچه ها میگن فقط درس های پیش دانشگاهیه دیگه؟

hermione
07-09-2011, 10:44
پیشنیاز خوردن توی آزاد به درصد بستگی داره درصد بالا که پیش نمی خوره (اصلا یکی از دلایلی که آزاد ریاضیشو سخت میگیره همینه که همه پیش بخورن)
هر درسی که پیشنیاز علامت زده باید همون درسو پیشنیازشو طی کنید مثلا ریاضی پیش باید پاس بکنید
البته که خیلی از جاها سختگیری نمیشه و ریاضی پیش و ریاضی 1 با هم همنیاز می کنن ومی تونید توی 1 ترم بردارید
ولی اگه بخوای قانونیشو بدونید تا وقتی که دروس پیشنیاز طی نشده اون درس بعدیشو نمی تونید بردارید .
والسلام
درسته که مباحث با پیش دانشگاهی یکیه اما دلیل انتخاب اسمش این نیست!!!!!!!!!
پیشنیاز و همنیاز فقط این ترم نیست همه ترم ها هست
برای برق فیزیک 1 پیشنیاز فیزیک 2
فیزیک 2 پیشنیاز مغناطیس ، مدار
مغناطیس پیشنیاز ماشین ......
کلاَ دروس ترم 1 همش مربوط به دبیرستانه و یه بخشی پیشرفته تر داره

siavash_1147
07-09-2011, 10:48
با رتبه 4400 منطقه 1 احتمال قبولیم تو رشته های زیر چند درصده :

عمران و برق و معماری و مکانیک شهید رجایی (شبانه)
عمران تربیت معلم
سخت افزار عباسپور
شهرسازی دانشگاه هنر(شبانه)

خیلی ممنون

جواب بدین دیگه:47:

dooni
07-09-2011, 10:50
نه واسه همين ميگم شايد من انتخابشون نكردم.چه رشته هايي رو شامل ميشه؟
جواب منو نميديد؟:18::31:

hermione
07-09-2011, 10:53
دیگه اینکه تا اونجایی که من اطلاع دارم قبلاَ برای کنکور سراسری هم اگه درسیو کمتر از درصد مشخصی می زدن قبل از ریاضی 1 و فیزیک 1 و زبان باید پیششو طی می کردن (هرکدوم که درصد پایین اوردن نه همش)
اما به خاطر هزینه داشتن کلاسو استاد و ... لغو شده و سراسریا مستقیم میرن سر کلاس ریاضی 1 فیزیک 1

Ashkking
07-09-2011, 11:06
کسی که جواب مارو نداد حالا یه سوال دیگه هم دارم

اینجور که شنیدم میشه من مهر پول 1ترم دانشگاه آزاد رو بریزم تا جامو نگه دارن تا من دی ماه 2تا فیزیک پیشم که مونده رو پاس کنم،درسته؟

بعدش کی باید ثبت نام کنم؟چون کلاسا بصور طبیعی از مهر شروع میشه و مثلا من بهمن ثبت نام کنم از بقیه ی دانشجوها عقب میمونم؟اون کلاس هایی که اونا رفتن رو از دست دادم؟یا چی؟

بله ميتونى نوبتت رو نگه دارى مثل اين ميمونه كه ترم اول ثبت نام كنى بعد مرخصى بگيرى و بايد پول بدى

---------- Post added at 12:06 PM ---------- Previous post was at 12:02 PM ----------

دیگه اینکه تا اونجایی که من اطلاع دارم قبلاَ برای کنکور سراسری هم اگه درسیو کمتر از درصد مشخصی می زدن قبل از ریاضی 1 و فیزیک 1 و زبان باید پیششو طی می کردن (هرکدوم که درصد پایین اوردن نه همش)
اما به خاطر هزینه داشتن کلاسو استاد و ... لغو شده و سراسریا مستقیم میرن سر کلاس ریاضی 1 فیزیک 1

درسته من از صنعتى اصفهان خبر دارم استاد فيزيكشون (علامت ساز) بشون گفته بود كه كل فيزيك مكانيك (حدود٥٠٠ص) بخونند در حالى كه فقط ٤ فصل رو درس داده بعد از اعتراض دانشجوها گفته برين خدا رو شكر كنيد پيشنياز نخورديد
اونام نتونستند حرفى بزنند

meragj2
07-09-2011, 11:44
سلام دوستان نتایج آزادم اومد .
راستی ،کسی اینجا پزشکی آزاد قبول شد ؟‌
تکمیل ظرفیت آزاد کیه ؟‌

hp722
07-09-2011, 11:48
حالا که من 2تا از درسای پیشم مونده و مدارکم کامل نیست باید چی رو ببرم دانشگاه واسه ثبت نام؟

alavi71
07-09-2011, 11:59
حالا که من 2تا از درسای پیشم مونده و مدارکم کامل نیست باید چی رو ببرم دانشگاه واسه ثبت نام؟

شما باید اول دروس پیش رو پاس کنید

wxy4u
07-09-2011, 12:40
دوستان درسای پیش نیاز فقط مربوط به پیش دانشگاهیه(سال چهارم) یا نه مربوط به کل دبیرستانه(اول دوم سوم+پیش دانشگاهی)؟چ
میشه توی یه ترم تمومشون کرد؟:13:

dooni
07-09-2011, 12:44
اين لينك چه رشته هايي رو شامل ميشه؟ واينكه بورسيه ارتش چه رتبه اي ميخواد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohandes e ekhraji
07-09-2011, 13:08
سلام دوستان ۱سوال داشتم خدمت شما!من بین این دورشته موندم کدوم رو ثبت نام کنم!مهندسی برق مرکز تهران(خود تهران)دانشگاه پیام نور(فراگیر) یا فیزیک مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات؟برای من سختی مهم نیست اعتبار مدرک مهمه

gggmail
07-09-2011, 13:10
اين لينك چه رشته هايي رو شامل ميشه؟ واينكه بورسيه ارتش چه رتبه اي ميخواد؟

رياضي و فني 1 موسسه اموزشي وپژوهشي امام خميني /ره / رياضي و فني 2 دانشگاه شهيدمطهري تهران رياضي و فني 3 رشته مديريت فرهنگي وهنري دانشگاه سوره /غيرانتفاعي وغيردولتي / رياضي و فني 5 دانشكده علوم حديث -شهرري /غيرانتفاعي وغيردولتي / رياضي و فني 6 رشته هاي تحصيلي دانشگاه مذاهب اسلامي تهران رياضي و فني 7 رشته هاي تحصيلي دانشگاه مذاهب اسلامي واحدسنندج رياضي و فني 8 رشته هاي تحصيلي دانشگاه مذاهب اسلامي واحدزاهدان رياضي و فني 9 دانشكده اصول الدين /غيرانتفاعي وغيردولتي / رياضي و فني 10 رشته هاي تحصيلي دانشگاه صنعتي مالك اشتر رياضي و فني 11 مهندسي معماري ومعماري داخلي دانشگاه سوره /غيرانتفاعي / رياضي و فني 24 دانشكده علوم قضايي وخدمات اداري دادگستري علوم تجربي 1 موسسه اموزشي وپژوهشي امام خميني /ره / علوم تجربي 2 دانشگاه شهيدمطهري تهران علوم تجربي 3 رشته مديريت فرهنگي وهنري دانشگاه سوره /غيرانتفاعي وغيردولتي / علوم تجربي 5 دانشكده علوم حديث -شهرري /غيرانتفاعي وغيردولتي / علوم تجربي 6 رشته هاي تحصيلي دانشگاه مذاهب اسلامي تهران علوم تجربي 7 رشته هاي تحصيلي دانشگاه مذاهب اسلامي واحدسنندج علوم تجربي 8 رشته هاي تحصيلي دانشگاه مذاهب اسلامي واحدزاهدان علوم تجربي 9 دانشكده اصول الدين /غيرانتفاعي وغيردولتي / علوم تجربي 10 رشته هاي تحصيلي دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله /عج / علوم تجربي 12 پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ارتش جمهوري اسلامي ايران علوم تجربي 13 بورسيه رشته پزشكي دانشگاه علوم پزشكي ارتش جمهوري اسلامي ايران درد علوم تجربي 14 بورسيه رشته دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي ارتش جمهوري اسلامي ايرا علوم تجربي 15 بورسيه رشته داروسازي دانشگاه علوم پزشكي ارتش جمهوري اسلامي ايران علوم تجربي 16 پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي ارتش جمهوري اسلامي ايران علوم تجربي 17 رشته هاي كارشناسي دانشكده پيراپزشكي ارتش جمهوري اسلامي ايران علوم تجربي 18 كارداني دانشكده پيراپزشكي ارتش جمهوري اسلامي ايران علوم تجربي 19 كارداني مدارك پزشكي /ويژه پرسنل پايورارتش جمهوري اسلامي ايران / علوم تجربي 24 دانشكده علوم قضايي وخدمات اداري دادگستري علوم انساني 1 موسسه اموزشي وپژوهشي امام خميني /ره / علوم انساني 2 دانشگاه شهيدمطهري تهران علوم انساني 3 رشته مديريت فرهنگي وهنري دانشگاه سوره /غيرانتفاعي وغيردولتي / علوم انساني 5 دانشكده علوم حديث -شهرري /غيرانتفاعي وغيردولتي / علوم انساني 6 رشته هاي تحصيلي دانشگاه مذاهب اسلامي تهران علوم انساني 7 رشته هاي تحصيلي دانشگاه مذاهب اسلامي واحدسنندج علوم انساني 8 رشته هاي تحصيلي دانشگاه مذاهب اسلامي واحدزاهدان علوم انساني 9 دانشكده اصول الدين /غيرانتفاعي وغيردولتي / علوم انساني 20 روابطعمومي دانشگاه سوره علوم انساني 21 روزنامه نگاري دانشگاه سوره علوم انساني 24 دانشكده علوم قضايي وخدمات اداري دادگستري هنر 3 رشته مديريت فرهنگي وهنري دانشگاه سوره /غيرانتفاعي وغيردولتي / هنر 22 سينما-دانشگاه سوره هنر 23 هنراسلامي -دانشگاه سوره

vahid-p
07-09-2011, 13:16
سلام دوستان ۱سوال داشتم خدمت شما!من بین این دورشته موندم کدوم رو ثبت نام کنم!مهندسی برق مرکز تهران(خود تهران)دانشگاه پیام نور(فراگیر) یا فیزیک مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات؟برای من سختی مهم نیست اعتبار مدرک مهمه
کدوم دانشگاه پیام نور منظورته؟
کلا علوم تحقیقات و تهران مرکز که هر دو آزادن پس از نظر مدرک یکی هستن.
ولی کلا اگه به برق علاقه داشته باشی، من میگم مهندسی برق تهران مرکز برو.(مخصوصا اگه تهرانی باشی )

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

یه سوال:
من که امسال سال اولم بود کنکور دادم، نیازی به گواهی سازمان وظیفه عمومی هست؟
یا بدون اون می تونم برم دانشگاه ثبت نام کنم؟ ( متولد نیمه دوم 71 هستم )

mohandes e ekhraji
07-09-2011, 13:17
کدوم دانشگاه پیام نور منظورته؟
کلا علوم تحقیقات و تهران مرکز که هر دو آزادن پس از نظر مدرک یکی هستن.
ولی کلا اگه به برق علاقه داشته باشی، من میگم مهندسی برق تهران مرکز برو.(مخصوصا اگه تهرانی باشی )

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

یه سوال:
من که امسال سال اولم بود کنکور دادم، نیازی به گواهی سازمان وظیفه عمومی هست؟
یا بدون اون می تونم برم دانشگاه ثبت نام کنم؟ ( متولد نیمه دوم 71 هستم )
اقا برق پیام نور تهران منظورم بود!از اون ور فیزیک مهندسی علوم و تحقیقات تهران

فرشاد $
07-09-2011, 13:38
دیگه تقریبا همه میدونند که جواب دانشگاه سراسری شنبه یا یکشنبه یعنی 19 و 20 شهریور ماه میاد:31::31::31:
حالا سوال من اینه که کسی میدونه تاریخ دقیق ثبت نام دانشگاه ها چه تاریخی هستش؟
یه سوال دیگه هم دارم اگه ما یه دانشگاه سراسری قبول شدیم اول باید از طریق سایت دانشگاه ثبت نام کنیم و بعد بریم خوده دانشگاه ثبت نام حضوری کنیم؟

EngineeR EhsaN
07-09-2011, 13:56
دیگه تقریبا همه میدونند که جواب دانشگاه سراسری شنبه یا یکشنبه یعنی 19 و 20 شهریور ماه میاد:31::31::31:
یه سوال دیگه هم دارم اگه ما یه دانشگاه سراسری قبول شدیم اول باید از طریق سایت دانشگاه ثبت نام کنیم و بعد بریم خوده دانشگاه ثبت نام حضوری کنیم؟

فک کنم هر دانشگاهی یه زمانی واسه ثبت نام داره ، مثلا این لیست زمان ثبت نام دانشگاه ارومیه ست :

alavi71
07-09-2011, 15:25

یکی دو روز پس از اعلام نتایج ثبت نام شروع میشود.
برخی دانشگاهها هم زودتر دیر تر دارد.
ولی روی ادرس سایتشون اعلام میشود....

vahid-p
07-09-2011, 16:14
ثبت نام معمولا اول به صورت غیرحضوری خواهد بود و بعد هم به صورت حضوری.
امسال چون سازمان سنجش یکم تاخیر داشته تو اعلام نتایج، بعضی دانشگاهها مثلا یکی شریف و خواجه نصیر که کلا غیر حضوری کرده یا هم امیرکبیر که فقط قسمت حضوریش تحویل دادن مدارکه و بعد از جشن ورودی انجام میشه.( فکر کنم سال های قبل بعد از ثبت نام حضوری، جشن ورودی می گرفتن، دقیق نمی دونم )
اینم لینک :

----------------------
اینم یه خبر دیگه : دريافت حداكثر 20 درصد قيمت غذا از دانشجويان.

hp722
07-09-2011, 16:49
شما باید اول دروس پیش رو پاس کنید

عزیزم باید برم دانشگاه و پول 1ترم رو بریزم تا جامو برام نگه دارن یا نه؟بدون پول که نمیشه.حالا که میرم اینکارو بکنم باید چی با خودم ببرم؟

milla.online
07-09-2011, 17:08
عزیزم باید برم دانشگاه و پول 1ترم رو بریزم تا جامو برام نگه دارن یا نه؟بدون پول که نمیشه.حالا که میرم اینکارو بکنم باید چی با خودم ببرم؟

اگه آزاد می خواین برین لازم نیست برید واسه نگه داشتن جا...
شما توی دی درساتو پاس کن بعد برو دانشگاه اونا اسم تو رو دارن...شهریه ثابت یه ترم رو میریزی و بعد از ترم بهمن میری سر کلاسا...

alishadabmehr
07-09-2011, 18:48
دوستان يه خبر داغ دارم كه كاملا موثق هم هست اينكه قراره تا 3-4 سال ديگه غذاهاي دانشگاه هاي دولتي رو هم به بخش خصوصي بدن!!! و اين هم در راستاي اين امر كه هر دانشجويي بايد تو شهر خودش تحصيل كنه و تا اونموقع هم ظرفيت خوابگاه هارو خيلي خيلي كم ميكنند ...

Jalal @ A.gh
07-09-2011, 19:33
یه چیزی بگید دیگه 5- 6 نفریم همتون سکوت کردین؟؟؟:31:

alavi71
07-09-2011, 20:11
دوستان يه خبر داغ دارم كه كاملا موثق هم هست اينكه قراره تا 3-4 سال ديگه غذاهاي دانشگاه هاي دولتي رو هم به بخش خصوصي بدن!!! و اين هم در راستاي اين امر كه هر دانشجويي بايد تو شهر خودش تحصيل كنه و تا اونموقع هم ظرفيت خوابگاه هارو خيلي خيلي كم ميكنند ...

ظرفیت خوابگاه رو بعید میدونم چون اینجوری اعتراض شهرستان ها شروع میشه
چون که نمیتونند توی دانشگاههای مطرح بروند

غذا هم که اگر بخش خصوصی باشه بهتر هست درسته که باید پول بیشتری داد ولی غذا میخورد در عوضش نه چیز دیگه ....

avator20002000
07-09-2011, 20:14
ظرفیت خوابگاه رو بعید میدونم چون اینجوری اعتراض شهرستان ها شروع میشه
چون که نمیتونند توی دانشگاههای مطرح بروند

غذا هم که اگر بخش خصوصی باشه بهتر هست درسته که باید پول بیشتری داد ولی غذا میخورد در عوضش نه چیز دیگه ....
خوابگاه های بهترین دانشگاه های ایران هم تعریفی نداره حداقلش اینه طرف میره پانسیون که خیلی خیلی از خوابگاه بهتره

Eliminal
07-09-2011, 20:41
سلام.با رتبه ی 15700 منطقه یک مهندسی عمران موسسه ی غیرانتفاعی سجاد مشهد قبول میشم؟عمران شبانه ی قوچان چی؟در ضمن من بومی مشهد هستم.
مرسی

alishadabmehr
07-09-2011, 21:42
خوابگاه های بهترین دانشگاه های ایران هم تعریفی نداره حداقلش اینه طرف میره پانسیون که خیلی خیلی از خوابگاه بهتره

تو دانشگاه هاي معتبر دانشگاه شاهد تهران خوابگاش خيلي خوبه واسه پسران خوابگاش تو جردنه ديگه ببين اون بنده خداها چجوري ميخوان درس بخونن.البته من شنيدم غذاهاش هم از علامه و خيلي دانشگاه هاي ديگه بهتره (كافورش كمتره) اينم بگم دوستان براي كمتر كردن تاثير كافور تا ميتونين از پياز استفاده كنين هه هه هه...

mghaffari49
07-09-2011, 21:42
آقا یه رفیق ما تهران جنوب معدن قبول شده.بره یا وایسه بره پیام نور یا بره واسه سال بعد؟ به تجربی شدید علاقه داره،ولی ریاضی خوند این سه سال :13:

alavi71
07-09-2011, 22:53
+++

دیگه با توجه به هزینه ای که میدن خوب هستش ....

در هر صورت که بله خوابگاههای خوبی نیستن ولی بحث این هست که رضایت میاد پایین.

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

آقا یه رفیق ما تهران جنوب معدن قبول شده.بره یا وایسه بره پیام نور یا بره واسه سال بعد؟ به تجربی شدید علاقه داره،ولی ریاضی خوند این سه سال :13:

خب این بسته به علایقش دارد.مهترین عامل علاقه هست.

M0rrigan
07-09-2011, 23:16
سلام.

چند جفت سوال..

اولین بسیار مضحک: جواب آزاد پزشکی هم اعلام شده؟
دومی کمی مضحک: شهریه علوم تحقیقات چقده؟ برای پلیمر.. حدودی حتا؟

سومی به کل سوال خوشحالی ـه.. فرض کنید جواب سراسری اومد و من شیمی کاربردی سراسری تهران قبول شدم. در عین حال پلیمر علوم تحقیقات هم قبول شدم خوب.. کودوم رو برم؟ :دی میخوام بعد لیسانس از ایران برم. با کدومش پذیرش گرفتن راحت تر میشه؟

و در آخر، شهریه شبانه چقده مثلن؟

avator20002000
07-09-2011, 23:31
اولین سوالت اره!

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

پیام نور که اصلا!!!!
اگه همینجوری یه لیسانس می خواد بگیره همینو بره وگرنه یه سال بشینه با همت یه رشته خوب قبول بشه.

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

تو دانشگاه هاي معتبر دانشگاه شاهد تهران خوابگاش خيلي خوبه واسه پسران خوابگاش تو جردنه ديگه ببين اون بنده خداها چجوري ميخوان درس بخونن.البته من شنيدم غذاهاش هم از علامه و خيلي دانشگاه هاي ديگه بهتره (كافورش كمتره) اينم بگم دوستان براي كمتر كردن تاثير كافور تا ميتونين از پياز استفاده كنين هه هه هه...
عزیزم اون خوابگاه رو به شما نمی دن!:27:
برو اول دفترچه رو بخون .نوشته فقط به سهمیه شاهدا میدن نه به همه!
غداهای دانشگاه ها هم که اصلا غذا نیست یه چیز دیگست!:31:

SaЁeD
07-09-2011, 23:41
سلام.منم داروسازي تهران آزاد تو انتخاب اول قبول شدم ولي نميرم.اين سازمان سنجشم شورشو در اورده.بيا اعلام كن ديگه.ولي يه سوال:من تو سراسري زير گروه 2 كه مربوط به داروسازيه رتبم شده 1165 و تو انتخاب رشته هم دو تاي اول رو داروي علوم پزشكي شهيد بهشتي و تهران زدم و سومي رو زدم دانشگاه علوم پزشكي شهر خودم "ساري" .حالا احتمالش هست كه داروسازي يكي از دانشگاه هاي تهران قبول شم‎?‎تو اين چند روزه هم ميتونم اميدوار باشم‎?‎ حس كنجكاويم زياده.البته اگه ازين 2 تا رد بشه تو انتخاب 3 ومم كه داروسازي ساري هست كه 200 درصد‎!‎ قبولم.مرسي

avator20002000
07-09-2011, 23:44
اگه اولی رو بهشتی زدی قبولی بهشتی رو

online_amin
07-09-2011, 23:55
گفتی نتایج سراسری کی میاد؟

فرشاد $
08-09-2011, 07:37
بچه ها الان پنجشنبه ساعت حدود 8 صبح هستش:20:(یکی نیست بگه برو بخواب دیگه:31:) با یه حساب کوچولو تقریبا حدود 50 ساعت دیگه نتایج میاد:46:(چقدر من بیکارم میشینم ساعت میشمارم برو بگیر بخواب دیگه:27:). ای خدا هرکی هرجا دوست داره قبول شه:20:
راستی بچه ها جوابها شنبه میاد یا یکشنبه؟ چون من شنبه حساب کردم.

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 08:00
بچه ها الان پنجشنبه ساعت حدود 8 صبح هستش:20:(یکی نیست بگه برو بخواب دیگه:31:) با یه حساب کوچولو تقریبا حدود 50 ساعت دیگه نتایج میاد:46:(چقدر من بیکارم میشینم ساعت میشمارم برو بگیر بخواب دیگه:27:). ای خدا هرکی هرجا دوست داره قبول شه:20:
راستی بچه ها جوابها شنبه میاد یا یکشنبه؟ چون من شنبه حساب کردم.
منم مثل تو بیکارمو ساعتا رو حساب کردم:31::31:
ان شا الله شنبه شب بیاد
اگرم نه فرداش میاد
خیالی نیست
ما که حدود 2 ماه و اندی صبر کردیم یه روزه م روش:biggrin:

vahid-p
08-09-2011, 08:01
خدا کنه نتایج همین امروز بیاد...

wxy4u
08-09-2011, 08:05
بچه ها مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه ازاد چیه؟
مدارکی که روزی که میخوایی بری ثبت نام ازت میخوان رومیگم ها....

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 08:09
خدا کنه نتایج همین امروز بیاد...
اگه امروز بیاد اینطوری میشیم:
:18::18::31::19::19:

---------- Post added at 09:09 AM ---------- Previous post was at 09:06 AM ----------

بچه ها مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه ازاد چیه؟
مدارکی که روزی که میخوایی بری ثبت نام ازت میخوان رومیگم ها....
در تاریخ 22 شهریور خودشون یه اطلاعیه توسایتشون برا زمان ثبت نام میدن،
بعد میری دانشگاهی که قبول شدی،اونجا رو دیوارش یه کاغذ چسبوندن که مدارک لازم و یا پیش یه مسول میری و میپرسی،شایدم سایت اون دانشگاه نوشته باشه،یه لحظه برو تو سایتش ببین چیزی هست؟

Ashkking
08-09-2011, 08:26
سازمان سنجش هميشه يك روز قبل از زمانى كه گفته نتايج رو اعلام ميكنم من احتمال ميدم تا آخر وقت جمعه اعلام بشه
از اون طرف هم بايد يكى دو روز غير تعطيل زمان باشه تا مدارك آماده بشند
با توجه به اينكه دوشنبه بعضى دانشگاه ها ثبت نام گذاشتن
از طرفى خدايى گفته تا ٢٠ نه اينكه خود ٢٠(سايت كانون)
پس كاملا منطقى هست كه جمعه بياد

ahzo
08-09-2011, 08:35
آقا یه سوال به نظرتون میشه با رتبه ی 8500 منطقه 1 تجربی زیر گروه 1 میکروبیولوژی شبانه شهیدبهشتی قبول شد؟

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 08:40
سازمان سنجش هميشه يك روز قبل از زمانى كه گفته نتايج رو اعلام ميكنم من احتمال ميدم تا آخر وقت جمعه اعلام بشه
از اون طرف هم بايد يكى دو روز غير تعطيل زمان باشه تا مدارك آماده بشند
با توجه به اينكه دوشنبه بعضى دانشگاه ها ثبت نام گذاشتن
از طرفى خدايى گفته تا ٢٠ نه اينكه خود ٢٠(سايت كانون)
پس كاملا منطقى هست كه جمعه بياد
فردا 18 شهریور هستش،
شنبه 19،
یعنی امکان نداره فردا بیاد 100% از شنبه عصر منتظر باشید

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

آقا یه سوال به نظرتون میشه با رتبه ی 8500 منطقه 1 تجربی زیر گروه 1 میکروبیولوژی شبانه شهیدبهشتی قبول شد؟
2 روز دیگه به سازمان سنجش میگم که بهت بگن:31::31:
شنبه و یکشنبه به سایت برو اونجا بهت گفتن:31:

فرشاد $
08-09-2011, 08:47
امروز رئیس سازمان سنجش نشست خبری نداره؟
همیشه دو سه روز زودتر یه نشست خبری دارند احتمالا امروز هم هست اخبار شاید اعلام کنه چی گفتن(اگه نشستی باشه)

ahzo
08-09-2011, 08:54
می دونم جلال تا 2 روز دیگه میگن آخه استرس دارم می خواستم بدونم مثلا سالای پیش کسی با این رتبه قبول شده؟اگه کسی لطف کنه بگه خیلی ممنون میشم

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 09:10
آقا یه خبر بدستم رسید:

مدارک مورد نياز براي ثبت نام در اطلاعيه 29 شهريور در همين روزنامه و در سايت سازمان به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منتشر مي شود.

---------- Post added at 10:09 AM ---------- Previous post was at 10:06 AM ----------

آقا سایتشو اشتباه اعلام کرده،این درستشه:

---------- Post added at 10:10 AM ---------- Previous post was at 10:09 AM ----------

می دونم جلال تا 2 روز دیگه میگن آخه استرس دارم می خواستم بدونم مثلا سالای پیش کسی با این رتبه قبول شده؟اگه کسی لطف کنه بگه خیلی ممنون میشم
متاسفانه احتمالش کمه،
اما هیچ چیزی غیر ممکن نیست...

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 09:27
یه چیز جالب:

کیانا اماني
2 تجربی دولتی
3 تجربی آزاد

محمدرضا لمسه چي
1 انسانی
2 انسانی آزاد

سيده سحر صدري‌زاده
3 ریاضی
2 ریاضی آزاد

مهدیه عابدی
8 انسانی
3 انسانی آزاد

---------- Post added at 10:24 AM ---------- Previous post was at 10:20 AM ----------

جالب اینجاست که هرسه نفر اول آزاد رفتن رشته برق................

---------- Post added at 10:27 AM ---------- Previous post was at 10:24 AM ----------

این از قلم افتاد:31:

کیمیا کاضمی
4 تجربی دولتی
3 تجربی آزاد

alishadabmehr
08-09-2011, 09:41
اولین سوالت اره!

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

پیام نور که اصلا!!!!
اگه همینجوری یه لیسانس می خواد بگیره همینو بره وگرنه یه سال بشینه با همت یه رشته خوب قبول بشه.

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

عزیزم اون خوابگاه رو به شما نمی دن!:27:
برو اول دفترچه رو بخون .نوشته فقط به سهمیه شاهدا میدن نه به همه!
غداهای دانشگاه ها هم که اصلا غذا نیست یه چیز دیگست!:31:
نه دوست عزيز تو دفترچه چرت نوشته من خواهرم شاهد ميره از هر 20 نفر شايد يه نفر با سهميه اومده باشه و به همه ي شهرستانيا هم خوابگاه ميدن ولي به تهرانيا نع.

alavi71
08-09-2011, 11:01
گفتی نتایج سراسری کی میاد؟

به گفته خودشون بین 20 تا 22 ولی به احتمال قوی همون 20 باشه
که باز هم زودتر اعلام میشه یعنی از اواخر وقت 19 البته امیدواریم اینجوری باشد....

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 11:27
اٍ،پست من کو...؟

Eliminal
08-09-2011, 11:35
سلام.من رتبم 15733 منطقه یک شد.حالا با این رتبه مهندسی عمران موسسه ی غیرانتفاعی سجاد قبول میشم؟عمران شبانه ی قوچان چی؟در ضمن من بومی مشهد هستم....

SuperSt@r
08-09-2011, 12:18
آقا یه خبر بدستم رسید:

مدارک مورد نياز براي ثبت نام در اطلاعيه 29 شهريور در همين روزنامه و در سايت سازمان به نشاني

دست عزيز مطمئني؟؟؟؟؟ فكر نميكني 29 ام يه كمي ديره برا ثبت نام توي دانشگاه به خصوص برا اونايي كه دانشگاهشون تو يه شهر ديگست!!!!!!:13:

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 12:21
دست عزيز مطمئني؟؟؟؟؟ فكر نميكني 29 ام يه كمي ديره برا ثبت نام توي دانشگاه به خصوص برا اونايي كه دانشگاهشون تو يه شهر ديگست!!!!!!:13:

SuperSt@r
08-09-2011, 12:28
آوووووووووووووو شرمنده فك كردم سراسري رو ميگه رفيق عزيز:11:
راستي دولتي و آزاد از كي كلاساشون شروع ميشه؟ همون اول مهره!!!!!

shabeashegha
08-09-2011, 12:34
سلام.منم داروسازي تهران آزاد تو انتخاب اول قبول شدم ولي نميرم.اين سازمان سنجشم شورشو در اورده.بيا اعلام كن ديگه.ولي يه سوال:من تو سراسري زير گروه 2 كه مربوط به داروسازيه رتبم شده 1165 و تو انتخاب رشته هم دو تاي اول رو داروي علوم پزشكي شهيد بهشتي و تهران زدم و سومي رو زدم دانشگاه علوم پزشكي شهر خودم "ساري" .حالا احتمالش هست كه داروسازي يكي از دانشگاه هاي تهران قبول شم‎?‎تو اين چند روزه هم ميتونم اميدوار باشم‎?‎ حس كنجكاويم زياده.البته اگه ازين 2 تا رد بشه تو انتخاب 3 ومم كه داروسازي ساري هست كه 200 درصد‎!‎ قبولم.مرسي
اگه پسر باشین بله قبول میشین

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 12:35
آوووووووووووووو شرمنده فك كردم سراسري رو ميگه رفيق عزيز:11:
راستي دولتي و آزاد از كي كلاساشون شروع ميشه؟ همون اول مهره!!!!!
آزاد رو که نمیدونم،
میگن سراسری 1 هفته قبل از مهر شروع میشه.

shabeashegha
08-09-2011, 12:36
احتمالش کمه

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 12:59
بروبچ سوالی نیست؟،
جوک؟،
خاطره؟،
خبر؟
مردیم بابا
.
.
.

SuperSt@r
08-09-2011, 13:07
آزاد رو که نمیدونم،
میگن سراسری 1 هفته قبل از مهر شروع میشه.

كي گفته كه يك هفته قبل از مهر شروع ميشه؟؟ اين خبر رسميه؟؟؟!!!
اگه جوابت مثبته لينكش رو بزار ممنون ميشم:46:

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 13:11
كي گفته كه يك هفته قبل از مهر شروع ميشه؟؟ اين خبر رسميه؟؟؟!!!
اگه جوابت مثبته لينكش رو بزار ممنون ميشم:46:
دقیقا 1 هفته:

gggmail
08-09-2011, 13:11
دوستان این لینک برای چی هست؟
یعنی کسی اسمش باشه یعنی قبول شده؟

یه نگاه بندازید:

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 13:14

یه نگاه بندازید:
عنوانشو بخون:
اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي داراي شرايط خاص آزمون سراسري سال 1390

بعدا مصاحبه داره که اونجا هرکی قبول شد،به عنوان قبولی قطعی حساب میشه...

alishadabmehr
08-09-2011, 13:24
دوستان عزيز واسه يه تست آيكيو معتبر هست حتما وقت كرديد بدين اول بايد برين سايت iqtest.dk و 40 تا سوال تستيه تو مدت 40 دقيقه بايد جواب بدين نمره ي من 110 شد .ببينم چيكار ميكنيدا...

SuperSt@r
08-09-2011, 13:27
چه خوبه يكي مثل شما جناب Jalal @ A.gh هست كه هركي هر سوالي ميكنه جوابشو ميديد من جا داره كه خيلي از شما تشكر كنم:11::11:
خواهشا دوستان فكر نكنن اين پست اسپم هست چون واقعا اينو از ته دلم گفتم و به نظرم بايد اينو ميگفتم و البته ميتونستم اينو تو پروفايلشون بگم ولي اينجا گفتم تا همه اينو ببيننو اگه موافقن با زدن تشكر از اين دوست عزيز قدردانيه كوچكي كرده باشن:46:

Jalal @ A.gh
08-09-2011, 13:28
قبلا تستش کردم.
مال من شد 122:31:

dooni
08-09-2011, 13:30
به نظر شما من با رتبه 3500 منطقه 2 (پسر)پزشكي قبول ميشم.محلش مهم نيست.بومي زنجان هستم.:31:

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 13:32

اقا میشه شما که با دقت ۱چیزی رو نمیخونی به صورت شایعه پر نکنی؟اینجا گفته کاردانی پیوسته نه کنکور سراسری ازاد,وي با اشاره به اعلام نتايج آزمون کارداني پيوسته در روز دوشنبه 14 شهريور ماه، گفت: 23 درصد از قبول شدگان را زنان و 67 درصد را مردان تشکيل داده اند.تاريخ ثبت نام قبول شدگان کارداني پيوسته دانشگاه آزاد اسلامي 3 و 4 مهر ماه است.مدارک مورد نياز براي ثبت نام در اطلاعيه 29 شهريور در همين روزنامه و در سايت سازمان به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منتشر مي شود.

alishadabmehr
08-09-2011, 13:34
به نظر شما من با رتبه 3500 منطقه 2 (پسر)پزشكي قبول ميشم.محلش مهم نيست.بومي زنجان هستم.:31:
احتمالش تقريبا O ره.

avator20002000
08-09-2011, 14:07
پارسال 2600 بندرعباس گرفته برای پزشکی از منطقه 2
احتمالش خیلی خیلی کمه
البته اگه پزشکی ارتش رو زده باشید 100 درصد قبولید
----------
دوست عزیز Jalal @ A.gh لطفا از فونت های کمی کوچکتر استفاده کنید .

Haniiii
08-09-2011, 14:51
دوستان لطفا این بحث رو تموم کنید ! .... الان موقع مناسبی نیست که تاپیک بسته بشه !!! ...

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 14:58
عزيزم خواهش ميكنم كمي بهتر صحبت كن اين چه طرز صحبت كردنه فك كنم اينجا يه تايپيك عموميه ها!!!!!
من که چیزی نگفتم!۲نفر ادم بی منطق هستن که اینجا گیر دادن به من!خبرای دروغ میگن و بی احترامی میکنن!البته الان دیگه شدن ۱نفر با عملیات ضربتی مدیران!:31:با تشکر از مدیران:11:

siavash_1147
08-09-2011, 15:04
برای بار سوم عرض میکنم ::13:
با رتبه 4400 منطقه 1 درصد قبولیم تو این رشته ها چقده :
عمران تربیت معلم
شهرسازی هنر تهران(شبانه و روزانه)
سخت افزار عباسپور
برق و معماری و عمران و مکانیک رجایی (شبانه)

و سوال دوم اینکه این رشته ها که میبینید . رو به همین ترتیب زدم
ولی یه سری میگن باید رجایی ها رو بالای سخت افزار عباسپور میزدم . نظر شما چیه ؟ کاری به علاقه من هم نداشته باشید از روی ارزششون بگین

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 15:11
عمران تربیت معلم
سخت افزار عباسپور

ولی یه سری میگن باید رجایی ها رو بالای سخت افزار عباسپور میزدم . نظر شما چیه ؟ کاری به علاقه من هم نداشته باشید از روی ارزششون بگین
16490مدیریت صنعتیدانشگاه علامه طباطبایی - تهران (روزانه) 21202مهندسی معدن - اکتشاف معدندانشگاه تهران (روزانه) 31352علوم کامپیوتردانشگاه شهید بهشتی - تهران (روزانه) 41464مهندسی برق - کنترلدانشگاه صنعتی بابل (روزانه) 51046مهندسی کامپیوتر - نرم افزاردانشگاه اصفهان (روزانه) 66487مدیریت بیمه اکودانشگاه علامه طباطبایی - تهران (روزانه)محل اجرا موسسه آموزش عالی بیمه اکو 72408مهندسی معماریدانشگاه یزد (شبانه) 81395مهندسی ایمنی - بازرسی فنیدانشگاه صنعت نفت - تهران (روزانه)محل تحصیل ابادان 92297مهندسی کامپیوتر - نرم افزاردانشگاه فردوسی مشهد (شبانه) 102292مهندسی شهرسازیدانشگاه فردوسی مشهد (شبانه) 111391مهندسی علمی کاربردی عمران - بهره برداری از سد و شبکهدانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) - تهران (روزانه) 121167مهندسی کامپیوتر - سخت افزار ، نرم افزاردانشگاه تربیت معلم تهران (روزانه)محل تحصیل کرج 131381مهندسی کامپیوتر - سخت افزار ، نرم افزاردانشگاه شیراز (روزانه) 141742مهندسی شهرسازیدانشگاه هنر اصفهان (روزانه)خوابگاه خودگردان 152293مهندسی شیمیدانشگاه فردوسی مشهد (شبانه) 161459مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیافدانشگاه صنعتی امیرکبیر - تهران (روزانه) 176456مدیریت دولتیدانشگاه شهید بهشتی - تهران (روزانه) 181130مهندسی صنایعدانشگاه تبریز (روزانه) 191627مهندسی معماریدانشگاه کاشان (روزانه) 201369مهندسی مکانیکدانشگاه شهید چمران اهواز (روزانه) 211471مهندسی مکانیکدانشگاه صنعتی بابل (روزانه) 221082مهندسی مکانیکدانشگاه بوعلی سینا همدان (روزانه) 231076مهندسی برق - قدرتدانشگاه بوعلی سینا همدان (روزانه) 241457مهندسی نساجی - پوشاکدانشگاه صنعتی امیرکبیر - تهران (روزانه) 256474مدیریت صنعتیدانشگاه صنعت نفت - تهران (روزانه)محل تحصیل تهران 261393مهندسی علمی کاربردی عمران - شبکه های آب و فاضلابدانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) - تهران (روزانه) 271600مهندسی کامپیوتر - سخت افزاردانشگاه فردوسی مشهد (روزانه) 281043مهندسی عمران - نقشه برداریدانشگاه اصفهان (روزانه) 291628مهندسی مکانیکدانشگاه کاشان (روزانه) 301398مهندسی شیمیدانشگاه صنعت نفت - تهران (روزانه)محل تحصیل ابادان 311265مهندسی برق - الکترونیک ، قدرت ، مخابراتدانشگاه زنجان (روزانه) 321340مهندسی مکانیکدانشگاه شهید باهنر کرمان (روزانه) 331604مهندسی مواد - متالوژی صنعتیدانشگاه فردوسی مشهد (روزانه) 341109مهندسی شهرسازیدانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) - قزوین (روزانه) 351764مهندسی برق - قدرتدانشگاه یزد (روزانه) 361763مهندسی برق - الکترونیکدانشگاه یزد (روزانه) 371113مهندسی کامپیوتر - نرم افزاردانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) - قزوین (روزانه) 382474مهندسی برق - الکترونیک، قدرت، کنترل، مخابراتدانشگاه شاهد - تهران (شبانه) 391273مهندسی مکانیکدانشگاه زنجان (روزانه) 401287مهندسی عمراندانشگاه سمنان (روزانه) 412197مهندسی علمی کاربردی مکانیک - نیروگاهدانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) - تهران (شبانه) 421045مهندسی کامپیوتر - سخت افزاردانشگاه اصفهان (روزانه) 436847مدیریت مالیدانشگاه شهید بهشتی - تهران (شبانه) 441075مهندسی برق - الکترونیکدانشگاه بوعلی سینا همدان (روزانه) 452475مهندسی پزشکی - بالینیدانشگاه شاهد - تهران (شبانه) 461364مهندسی برق - الکترونیکدانشگاه شهید چمران اهواز (روزانه) 471673مهندسی مکانیکدانشگاه گیلان - رشت (روزانه) 481624مهندسی عمراندانشگاه کاشان (روزانه) 491353فیزیک - اتمی ، حالت جامد ، هسته ایدانشگاه شهید بهشتی - تهران (روزانه) 502379مهندسی صنایعدانشگاه هرمزگان - بندرعباس (شبانه)

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

احتمال رشته هایی که گفتی ۴۰٪ خوش بینانه

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

عمران تربیت معلم
سخت افزار عباسپور

به ترتیب این رشته ها ارزش دارن:برق و معماری و عمران و مکانیک رجایی (شبانه),عمران تربیت معل,شهرسازی هنر تهران(شبانه و روزانه),سخت افزار عباسپور

wxy4u
08-09-2011, 15:12
دانشگاه ازاد بوشهر که گفته از همین شنبه ای که بیاد ثبت نام و انتخاب واحد شروع میشه:13:
پس چطور شما میگید از 26؟
بعدشم مگه همه جا هماهنگ نیست؟!
لعنت به دانشگاه ازاد و این اطلاعیه دادنش

Ashkking
08-09-2011, 15:13
من که چیزی نگفتم!۲نفر ادم بی منطق هستن که اینجا گیر دادن به من!خبرای دروغ میگن و بی احترامی میکنن!البته الان دیگه شدن ۱نفر با عملیات ضربتی مدیران!:31:با تشکر از مدیران:11:

آقا حق با شماست
خوشم اومد خوب جوابش رو دادى ولى لطفا اين بحث تموم بشه:10:

yarane-naghdi
08-09-2011, 15:14
دیر نیست که نتایج بیاد و همه این هیجان ها و معطلی ها تموم بشه . همه برید و بچسپید به زندگیتون البته به اتفاق خودم :46:

rpf
08-09-2011, 15:17
دوستان عیب کنید این چه وضعشه مثل بچه افتادین به جون هم!!!!

gomnam23
08-09-2011, 15:18
عمران تربیت معلم
سخت افزار عباسپور

شهرسازی و سخت افزار رو نمیدونم ولی بقیشو بالای 90 درصد میاری. من اگه بودم تربیت دبیر رجایی رو دومی میزدم، چون شهرسازی معلوم نیست چه آینده ای داره و سخت افزار هم از نظر من خیلی جالب نیست

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 15:20
دانشگاه ازاد بوشهر که گفته از همین شنبه ای که بیاد ثبت نام و انتخاب واحد شروع میشه:13:
پس چطور شما میگید از 26؟
دوست عزیز تو سایت دانشگاه های سراسری و ازاد هم زده از شنبه!اما با شرایط مختلف!مثلاً تو مقطع کارشناسی علوم و تحقیقات زده ورودی ۸۵ و ۸۶ شنبه....تا رسیده به ورودی ۹۰ که از ۲۶ زده تا ۳۱!کلاس امیر کبیر و شریف و تهران از چهارشنبه با مراسم ها کلید میخوره!مثلاً این لینک خبر امیر کبیر:

songilgook
08-09-2011, 15:30
دوستان این لینگ جدیده ولی نمیدونم چرا باز نمیشه؟ اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های خاص

این که خیلی قدیمیه ... حتی مصاحبه اش هم ماه رمضون بود که تموم شد مهلتش.
اینم لینک اصلی اگه خواسته باشی:

songilgook
08-09-2011, 15:35
جواب منو نميديد؟:18::31:
خودت که گفتی عزیز رشته های شرایط خاص همه ی اونایی که در کنارشون همچین چیزیه:
(شرایط خاص) مثلا دانشگاه غیر انتفاعی سوره.
مصاحبه اش هم 23 و 24 مرداد بود که ماه رمضون بود.

vahid-p
08-09-2011, 15:41
پس چطور شما میگید از 26؟

ببینید شما نگران نباشید. خیلی از اطلاعیه مربوط به ورودی های جدید نیست. ورودی های جدید انتخاب واحد یا ندارن، یا هم اگه داشته باشن خیلی کشکیه، چون خودشون برات تعیین می کنن. برا همین جایی دیدی نوشته انتخاب واحد بدون به احتمال 95 درصد که منظورش سال بالاییهاست. معمولا هم اطلاعیه ثبت نام ورودی های جدید بعد از اعلام نتایج میاد، به جز بعضی دانشگاهها مثل شریف ، امیرکبیر، خواجه نصیر و...

siavash_1147
08-09-2011, 15:45
احتمال رشته هایی که گفتی ۴۰٪ خوش بینانه

یعنی با 4400 منطقه 1 احتمال 40 % تو رجایی قبول میشم؟
ولی پارسال فک کنم رتبه های خیلی بالاتری تو رشته های تاپ رجایی رفتن

songilgook
08-09-2011, 15:48

یه نگاه بندازید:
رشته های دارای شرایط خاص هست... فقط بودن اسم ملاک نیست باید در گزینه های بعدیش کد رشته های معرفی شده که تایید شده رو ببینین که هموناییکه انتخاب کرده بودین هست یا نه؟
بعد بری تو اعلام مصاحبه اش که ببینی کی باید بری که همشون گذشته یعنی مصاحبه برگزار شده.

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 15:49
عزیزم امسال شرط معدل رو هم در نظر بگیر

dooni
08-09-2011, 15:52
شرط معدل مگه فقط تو خود ازمون تاثير نداره؟؟!!

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 15:58
شرط معدل مگه فقط تو خود ازمون تاثير نداره؟؟!!
تو ازمون نه تو رتبه!چرا دیگه!ممکن معدل کسی دیگه از تو خیلی بالاتر باشه اما در صد هاش مثل تو یا ۱کم ضعیف تر!اوقت ببین با تاثیر ۳۵ یا ۴۰٪ چقدر جلو میزنه

bnmnb
08-09-2011, 16:10
دوستان عزیز من این پست رو پارسال قرار داده بودم
برای شما عزیزان هم که الان منتظر هستین خوبه که بدونین اون ور خط چیه :
مسائلی که لازمه درمورد دانشگاه بدونید:

1)بلافاصله بعد از اعلام نتایج نهایی سراسری در سایت سازمان سنجش و خبر گزاری ها اعلام می شه که چه موقع برای ثبت نام به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید.مثلا دانشگاه سراسری شیراز(که خودم توش هستم) 4 مهر ماه تازه شروع به ثبت نام کرد و فکر کنم 7 مهر هم کلاسها شروع شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif ولی بیشتر دانشگاهها دارای زمان ثبت نام یکسانی هستن.

2)با توجه به دانشگاهی که قبول شدی می ری تو سایتش و مدارک لازم رو جمع و جور می کنی از هر کدوم از مدارک هم 2 تا 3 تا بیشتر می بری که دیگه لازم نباشه تو صف کپی وایسی.بعضی از دانشگاهها هم قسمتی از ثبت نامش اینترنتی هست که باید قبل از مراجعه حضوری ثبت نام اینترنتی رو انجام بدید و مبلغی هم بریزید به حساب دانشگاه(با توجه به اینکه خوابگاه بخوایید یا نه یا روزانه یا شبانه باشید و ....)

3)بعد از این ور اون ور رفتن شماره دانشجوییتون رو میدن و زمان اردو رو مشخص میکنن.بعدش هم برنامه کلاسیتون رو می دن.ترم اول هیچ درس سختی نداره همونایی هست که قبلا خوندین با شاخ و برگ بیشتر.

بعد از ثبت نام:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
اولش که رفتی همه یک جوری نگات می کنن و احیانا از کنارت رد می شن می گن بوووووووق(این یعنی سال صفری هستی)بعدش می ری سر کلاس می بینی همه اومدن.بعد از 15 دقیقه میبینی الاف شدی استاد نیومده بعدش هم اگه مثلا تا 2 ساعت دیگه کلاس نداشتی نباید بری خونتون بشین تو چمنا استفاده کن.حیف وقت و پولی هست که صرف رفت و آمد می شه.
توی اون زمان برو سلف و کتاب خونه و مرکز کامپیوتر و بخشتون و محل دقیق کلاسا و .... پیدا کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

ولی حتما سر کلاسها برید به خدا اگه نرید مشروط می شین(معدل زیر 12 می شه) یا می افتین دیگه اون موقع خیلی بده هاااا.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
سعی کنید چشمهاتون رو باز کنید خودتون هر جا رو که می خوایید پیدا کنید و سوال کردن از سال بالایی ها اکیدا ممنوع که سر کارتون می گذارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
باید خودتون رو با ارتباط با جنس مخالف آماده کنید نه این که اومد سلام کرد 1 دل نه 100 دل عاشق بشین یا مثلا با سر برید تو در و دیوار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).gif.دانشگاه یعنی رابطه ی درسی متقابل.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](31).gif
جزوه گرفتن و جزوه خواستن هم یک امر عادی هست که عادت می کنین.
لطفا از حواشی کناره گیری کنید و سعی کنید از همین الان بین اساتید اسم و رسمی داشته باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
چند تا از اصطلاحها:

1)حذف و اضافه: بعد از ثبت نام شما می تونید چند تا از دروستون رو چون می بینید با برنامه هاتون جور نیست حذف یا اضافه کنید.تاریخش هم معمولا 2 هفته بعد از ثبت نام هست.
:دی
2)حذف نهایی: معمولا 4 هفته بعد از امتحانات میان ترم(اواخر ترم) تاریخش هست و برای حذف درسی است که نخوندید یا سر کلاسش نرفتید یا .... .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

3)گریدر: یعنی کسی که به استاد کمک می کنه و معمولا قسمتی از نمره دستش هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

4)کرو(curve): همون گرد کردن خودمون هست یعنی استاد میاد به دانشجوهاش نمره اضافه می کنه لطفا با کرم اشتباه گرفته نشود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

5)محوطه: همون چمن خودمونه که در اوقات فراقت می ری توش حالشو می بری و به این اون متلک نمی گی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

6) چلو خورشت سبزی: چمن پلو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

7) سلف سرویس: غذا خوری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

8) سال صفری یا سال بوقی: به عزیزان تازه وارد گفته می شود حتی شما دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

gggmail
08-09-2011, 16:30
رشته های دارای شرایط خاص هست... فقط بودن اسم ملاک نیست باید در گزینه های بعدیش کد رشته های معرفی شده که تایید شده رو ببینین که هموناییکه انتخاب کرده بودین هست یا نه؟
بعد بری تو اعلام مصاحبه اش که ببینی کی باید بری که همشون گذشته یعنی مصاحبه برگزار شده.
اسم من بود
معرفی شده در کد 24
و مصاحبه رو هم 10 روز قبل رفتم

پس هنوز قطعی معلوم نیست قبول شدم یا نه؟

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 16:37
اسم من بود
معرفی شده در کد 24
و مصاحبه رو هم 10 روز قبل رفتم

پس هنوز قطعی معلوم نیست قبول شدم یا نه؟
راستی باید انتخاب میکردی از ۱ تا ۱۰ رشته مصاحبت رو قبل از رشته های دیگه!یعنی همون ۱ :31: تا اگه قبول شده باشی با نتایج نهایی اعلام بشه!این رو من که پارسال قبول شده بودم پرسیدم از اقایی که مصاحبه میگرفت

gggmail
08-09-2011, 16:44
راستی باید انتخاب میکردی از ۱ تا ۱۰ رشته مصاحبت رو قبل از رشته های دیگه!یعنی همون ۱ :31: تا اگه قبول شده باشی با نتایج نهایی اعلام بشه!این رو من که پارسال قبول شده بودم پرسیدم از اقایی که مصاحبه میگرفت
منم اولویت اول زدم
شما هم دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری درس میخونین؟؟؟

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 16:48
منم اولویت اول زدم
شما هم دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری درس میخونین؟؟؟
نه من ورودی ۸۷ فیزیک تهران بودم که ۸۸ اخراج شدم و همینجوری دارم کنکور میدم:31:

reza71_teh
08-09-2011, 18:36

چی؟ینی معدل رو رتبمون اثر نداشته؟:ohno:تو انتخاب رشته اثر داره؟

gomnam23
08-09-2011, 18:41
تو ازمون نه تو رتبه!چرا دیگه!ممکن معدل کسی دیگه از تو خیلی بالاتر باشه اما در صد هاش مثل تو یا ۱کم ضعیف تر!اوقت ببین با تاثیر ۳۵ یا ۴۰٪ چقدر جلو میزنه

خب اونوقت این موضوع چه ربطی به قبولی تو دانشگاه داره؟! معدل هر تاثیری که داشته تو رتبه بوده و 4400 امسال با پارسال هیچ فرقی ندارن توی قبول شدن (صرف نظر از تغییر ظرفیتها)

شما تمامی مهندسیهای رجایی رو میارید، نگران نباشید

---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

نخیر، هر چی تاثیر داشته تو رتبه بوده نه تو قبولی. نگران نباشید

mohandes e ekhraji
08-09-2011, 20:06

خب اونوقت این موضوع چه ربطی به قبولی تو دانشگاه داره؟! معدل هر تاثیری که داشته تو رتبه بوده و 4400 امسال با پارسال هیچ فرقی ندارن توی قبول شدن (صرف نظر از تغییر ظرفیتها)

شما تمامی مهندسیهای رجایی رو میارید، نگران نباشید

---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

نخیر، هر چی تاثیر داشته تو رتبه بوده نه تو قبولی. نگران نباشیداقا چرا درکش انقدر برات سخته امسال تاثیر مثبت معدل داشیم؟میشه بگی معدل تو چی تاثیر داره؟من بلد نیستم انصافاً خواستم شما توضیح بدی!
اقا شما خودت بالا گفتی ربطی به رتبه نداره!حرف خودت رو نقض کردی!؟دمت گرم:31:

Haniiii
08-09-2011, 20:28
اقا چرا درکش انقدر برات سخته امسال تاثیر مثبت معدل داشیم؟میشه بگی معدل تو چی تاثیر داره؟من بلد نیستم انصافاً خواستم شما توضیح بدی!
شما مثل اینکه اطلاعاتتون خیلی بالاست ! .... دوست عزیز معدل رو تاثیر مثبت دادن یا ندادن رفت پی کارش ... رتبه وقتی در اومد دیگه تموم شده .... الان لازم نیست کسی با کس دیگه مقایسه بشه دوباره با معدل ! ... مقایسه تموم شده ... الان به ترتیبی که قبلا رتبه دادن رشته ها رو اختصاص میدن ... همین !

alavi71
08-09-2011, 20:42

امسال تاثیر نمرات سوابق تحصیلی به صورت مثبت بوده یعنی به این ترتیب که برای داوطلبان مشمول دو نمره‌ي کل، یکی صرفاً باتوجه به نمره آزمون سراسری و دیگری با ترکیب نمره آزمون سراسری و سوابق تحصیلی با تأثیر 25 درصد ساخته می‌شود و نمره کل بالاتر ملاک گزینش داوطلب قرار می‌گیرد.

gomnam23
08-09-2011, 20:44
اقا چرا درکش انقدر برات سخته امسال تاثیر مثبت معدل داشیم؟میشه بگی معدل تو چی تاثیر داره؟من بلد نیستم انصافاً خواستم شما توضیح بدی!

من درکش برام سخته. آفرین از کجا فهمیدی؟

من یادم نمیاد جایی گفته باشم معدل تاثیری تو رتبه نداره. جایی گفتم؟

بحث معدل خیلی وقته تموم شده. امثال معدل صرفا" تاثیر مثبت داشته در نمره داوطلب و هر چی بوده دیگه تموم شده. حالا من نمی دونم شما چجوری داری ربطش میدی به قبولی تو دانشگاه؟ و چجوری به اون آقا گفتی که با 4400 تنها 40 درصد شانس قبولی داره تو رجایی من نمی دونم؟

farshidshd
09-09-2011, 11:27
چون زمان اعلام نتایج نزدیکه تاپیک رو فعلا باز میکنیم

خواهشا به تذکر ها توجه کنید و پست های غیر مرتبط و توهین آمیز ندین...

در غیر اینصورت تاپیک مجددا بسته میشه و میره ترش

با تشکر

Haniiii
10-09-2011, 12:10
خیلی ممنون ...

دوستان لطفا اینجا نتایج رو نگین ... فکر میکنم خیلی شلوغ میشه .... بهتره تاپیک نتایج نهایی کنکور 90 رو برای همین مورد ایجاد کنیم ... البته این نظر منه ...

farshidshd
10-09-2011, 12:14
خیلی ممنون ...

دوستان لطفا اینجا نتایج رو نگین ... فکر میکنم خیلی شلوغ میشه .... بهتره تاپیک نتایج نهایی کنکور 90 رو برای همین مورد ایجاد کنیم ... البته این نظر منه ...

تاپیک جدید لازم نیست ، لطفا" همه ی نتایج رو توی همین تاپیک ادامه بدید

ممنون

نتایج هم به احتمال فراوان فردا ساعت 00:01 دقیقه اعلام میشه یعنی ساعت 24 امشب ...

gomnam23
10-09-2011, 12:28
سایت سنجش اطلاعیه مربوط به دانشجوهای افغانی رو ورداشته. فکر کنم دارن آماده میشن واسه اعلام نتایج :27:

M E S S I
10-09-2011, 12:43
بچه ها نتیجه کنکور 1 روز افتاد عقب...:41::19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی فکر کنم امشب از ساعت 10 به بعد بیاد....
که نیومد.......

M E S S I
10-09-2011, 12:51
خبرش قدیمیه
البته نتایج احتمالا ساعت 9 به بعد میاد پس شنبه یا یکشنبه زیاد فرقی نداره
بالای خبرو بخون نوشته:

تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۶

:19:

unknow_bu
10-09-2011, 12:53
بچه ها که قبول شدین نتیجتون رو هم بگید با ترازتون ......واسه آزاد که همه فرار کردن...:31:

reza71_teh
10-09-2011, 12:54
بچه ها نتیجه کنکور 1 روز افتاد عقب...:41::19:

ولی فکر کنم امشب از ساعت 10 به بعد بیاد....

دیشب اخبار ساعت12 شب کانال5 به نقل یکی از مسئولای سازمان سنجش گفت:گفت سعی میکنیم نتایج رو تا پایان وقت اداری شنبه(امروز)اعلام کنیم!

gggmail
10-09-2011, 13:18
کسی نمونه کارنامه نهایی داره بزاره ببینم؟(از سال های قبل)

Ashkking
10-09-2011, 13:20
توى كارنامه نهايى فقط يك خط اسم كد رشته-محل قبولى رو نوشته وديگر هيچ

Haniiii
10-09-2011, 13:20
دفعه ی پیش خبر از کجا اومد که 2 بعدازظهر میاد ؟؟؟ همون درسته .راس 2 اومده بود
بخش پرسش و پاسخ سایت سنجش :

ahzo
10-09-2011, 13:21
همین الان شبکه خبر زیر نویس کرد که امشب نتایج نهایی کنکور سراسری اعلام میشه

jimrako
10-09-2011, 14:00
توجه کنید که وقتی نتایج اومد توی همین تاپیک بگید کجا قبول شدید و اینکه زیر گروه مربوط به اون رشته رو چند شده بودید و منطقه چند هستید چون میتونه برای خیلیها مفید باشه !!!

milla.online
10-09-2011, 15:19
رتنت چند بود؟ بومی کجا؟

بومی بوشهر... رتبه 24500 منطقه 2..... انتخاب 86 ام بود...

pour-homme
10-09-2011, 15:29
دانشگاه سراسری تکمیل ظرفیت داره ؟

hojjatinho
10-09-2011, 15:31
بستگی به دانشگاها داره ...
اصولا که باید داشته باشه ولی مثلا دو سال پیش تکمیل ظرفیت نداشت...

jimrako
10-09-2011, 15:37
سلام اگر ظرفیت دانشگاه ها پر نشه توی نیمه دوم مهرماه تکمیل ظرفیت توی سایت سنجش اعلام میشه که کدوم رشته ها و دانشگاه ها تکمیل ظرفیت دارن و یک بار دیگه مثل انتخاب رشته انتخاب رشته میکنید توی خود سایت سنجش با این فرق که این بار دانشگاه های تکمیل ظرفیت رو انتخاب میکنید !!!:20:

alishadabmehr
10-09-2011, 15:42

به احتمال زياد داره پارسال هم تو تكميل ظرفيت دندون اردبيل و كتابداريو چندتا رشته ي ديگه بود.

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

واسه جواب مرحله قبل گفتن 12 شب ولی 3-4 ج اومد این دفعه هم فک کنم همین جوری بشه
جوابا دقيقا ساعت 1و 40 دقيقه اومد/

dooni
10-09-2011, 15:58
من كه گيج شدم.اخرش كي ميخوان بدن؟؟!!

mohammad_dj_kazin
10-09-2011, 16:59
چون زمان اعلام نتایج نزدیکه تاپیک رو فعلا باز میکنیم

خواهشا به تذکر ها توجه کنید و پست های غیر مرتبط و توهین آمیز ندین...

در غیر اینصورت تاپیک مجددا بسته میشه و میره ترش

با تشکر

یه خاطر این میگم اسپم ندین:20:

saeedkhaledian
10-09-2011, 18:50
بچه ها نتایج اومد

gomnam23
10-09-2011, 19:25
کسی می دونی واسه ثبت نام تو دانشگاه باید چه مدارکی رو از مدرسه بگیریم؟

fmpr
10-09-2011, 19:29

mohandes e ekhraji
10-09-2011, 19:29
کارنامه ریز نمرات + گواهی دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی

saeedkhaledian
10-09-2011, 19:30

دیپلومو با پیشو می گیری میبری پست .اونا هم اول میفرستن اموزش پرورش از ا پ میفرستن دانشگاه

تو موقع ثبت نام ببر دانشگاه چون احتمالا تو دانشگاه نماینده پست هم هست که کارتو انجام بده.فکر کنم 5 هزار تومن بشه پولش

r&min
10-09-2011, 19:30

یه سر اینجا بزنید:

farid0485
10-09-2011, 20:07
يه سوال من هر چي گشتم شماره كاربري پيدا نكردم؟؟؟

اين شماره كاربري با شماره داوطلبي يكي هست؟؟؟؟

pianoba
10-09-2011, 20:10
اينقدر صفحه سنجش رو ريفرش كردم >> :24:

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

يه سوال من هر چي گشتم شماره كاربري پيدا نكردم؟؟؟

اين شماره كاربري با شماره داوطلبي يك هست؟؟؟؟

شماره سريال شناسنامه و شماره داوطلبي و شماره پروندتو بذار دم دست بلاخره به يه كدوم از روش هاش نتيجه تو ميگيري :34:

avator20002000
10-09-2011, 20:44
دوستان لطفا به تذکر ها توجه کنید و پست های غیر مرتبط و اسپم ندین...

avator20002000
10-09-2011, 21:02
seyede70 شما پست بالای منو ندیدی؟
اگر می خواین مثل نتایج اولیه در کنار هم باشیم و هر حرفی دارید اونجا بزنید مثل یه ماه قبل می تونید از اینجا هم استفاده کنید من تازه ساختمش:

Sadeq_ME
10-09-2011, 22:08
این 2100 تومن دیگه چیه واسه واریز؟

avator20002000
10-09-2011, 22:14
دوستان لطفا رعایت کنید این چند ساعت رو هم اسپم ندین.
بیاین اینجا حرفاتونو بزنید:
us3.chatzy.com/589636782837

mehrdad_ati
10-09-2011, 22:35
ip سایت سنجش رو میشه بدید ؟

avator20002000
10-09-2011, 22:38
بفرما عزیز:
92.242.195.2

hads_k
10-09-2011, 23:03

avator20002000
10-09-2011, 23:08
دوستان ازتون خواهش می کنم خودتونو نگه دارین اسپم دیگه ندید.این تاپیک برای 2 هفته دیگه هم حداقل احتیاج هستش!

METACORTEX
11-09-2011, 01:29
لینک درست جدول ثبت نام دانشگاها.

avator20002000
11-09-2011, 01:31
جوابا اومدش:

hbokayi
11-09-2011, 01:34
علوم سیاسی دانشگاه تهران رتبه زیر گروه: 554 :20:

r&min
11-09-2011, 01:35
دیدن گفتم 2 میاد
نرمافزار علم وصنعت 1500 منطقه 1

smjhh
11-09-2011, 01:35
مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران - روزانه

رتبه منطقه 1 : 398
زیر گروه 1 : 375

avator20002000
11-09-2011, 01:41
حسابداری تهران خودمو قبول شدم!:26::31:

METACORTEX
11-09-2011, 01:41
عمران صنعتی بابل 1882 منطقه2
رتبه در زیر گروه 1996

s_derakh
11-09-2011, 01:48
مكانيك بوعلي
1986 منطقه 2:8::46:

M E S S I
11-09-2011, 01:50
lمهندسی عمران.............:31:

ardalan
11-09-2011, 01:52
دقیقا اونی که میخواستم قبول شدم. امیدوارم شما هم همینطور باشه براتون
من
مهندسی پزشکی - بیوالکتریک- صنعتی امیرکبیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا تبريك نميدوني چقد خوشحال ميشم اين نتايج ميبينم حيف كه نميتونم تشكر كنم!:2:
تبريككككككككككككككككككككك كككك:40:

رتبه منطقه 1 : 398
زیر گروه 1 : 375
تبريكككككككككككككككك به توان آي كيو خودت:دي
داداش واقعا تبريك نميدوني چقدر خوشحال شدم شيريني بچه هاي پي سي يادت نره:31:

---------- Post added at 02:52 AM ---------- Previous post was at 02:50 AM ----------

لعنتيا ....... آشغالا

من ساعت شش فردا صبح دارم ميرم فرانکفورت

اه ........
داداش تو بيا بمون بليط بده من با كله ميرممممممممممممممم:31:

mohammad_dj_kazin
11-09-2011, 01:54
ایول بابا همه ترکوندن که
تبریک میگم
منم دندان پزشکی دانشگاه تهران قبول شدم
رتبه منطقه 2 : 411
زیر گروه 1 : 385

ardalan
11-09-2011, 01:55
دوستان به نظرتون این سازمان به روح اعتقاد داره؟؟؟؟؟؟؟؟از صبح دارم ریفرش میکنم هی همه ازم میپرسن اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خسته شدم دیگه اه.................[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب فوتبالم که تموم شد دیگه حوصله بیدار موندن ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صبح زود که مثل همیشه 11 پاشدم میبینم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم همگی موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اي تو روحشون!!!!:2:
اينا يه ذره روح ندارن كه آخه الان وقت گفتن نتايج بود پسر همسايه بالايي خونرو با ميدون جنگ اشتباه گرفته!!!
داره از خوشحالي دادوهوار ميزنه:31:
خدايا شكرت اين پسر شب و روز نداشت:40:
بچه ها دم همتون گرم:26:

ahzo
11-09-2011, 01:56
علو اقتصادی -دانشگاه علامه طباطبایی شبانه .از تجربی

ardalan
11-09-2011, 01:56
ایول بابا همه ترکوندن که
تبریک میگم
محمد جون تبريك از همينجا ميبوسمت عزيز:31:
خيلي خوشحال شدم داداش:40:
از همين الان واسه 32 تا دندون پوسيدم وقت ميگيرم:31:
خيلي تبريك آقاي دكتر انشالله شيريني مطبتو ميارم:ايكس

aliahmadi22
11-09-2011, 02:01
من برق کنترل همدان قبول شدم شبانه،به نظرتون برم؟با توجه به اینکه استان فارس زندگی میکنم

r&min
11-09-2011, 02:01
داداش شيريني ما فراموش نشه يه كارت شارژ 5تومني:31:
تبريككككككككككككككككككككك :40:
حالا رشته رو بيخي ميري پيشه سامان جون ميشناسيش كه از اون بچه هاي گل زمونست خوش به حالت: دي

---------- Post added at 02:45 AM ---------- Previous post was at 02:43 AM ----------

آقا تبريككككككككككككككككككككك كككككككك:40:
امسال همه جاي خوب قبول شدن دم همتون گرم گل كاشتيد:40:
پي سي ورلد به داشتن شما افتخار ميكنه:10:
ايولااااااااااااااااااااا ااااااا:26::26::26::26:

اول تبریک به همه ماشالا همه گل کاشتین!

اقا اردلان خیلی ممنون شیرینی شما هم محفوظه!:31:

کدوم اقا سامان رو میگید؟؟

ahmad72
11-09-2011, 02:02
آخییییییییییی،اینجا چقد خلوت شده!!!! دی

مهندسي علمي -كاربردي عمران -دانشگاه صنعت اب وبرق /شهيدعباسپور/تهران - روزانه

هیچ حس خاصی ندارم ....
فقط میدونم این حدودا حق من نبود ...

ardalan
11-09-2011, 02:06
کدوم اقا سامان رو میگید؟؟
اي بابا سامان نميشناسيد دمتو گرم ديگه بابا سامي مدير گروه بروبكس 89!
اصن تا نبينيديش باورتون نميشه اين سامي چه بشريه اينم يوزرش moraddad

مهندسي علمي -كاربردي عمران -دانشگاه صنعت اب وبرق /شهيدعباسپور/تهران - روزانه
داداششششششششششششش
اين چه حرفيه مهم اينه روزانست بعدا ميفهمي چي ميگم خدايي گل كاشتي همين رشترو بدي من 4سال بعد10تا برج ميلاد تحويلت ميدم:31:
خدايي يوني ها اينقدر باهم فرق ندارن بابا تبريككككككككككك اين سوسول بازيا چيه پاشو چندتا داد بزن تخليه شي:26::26::26:

mohammad_dj_kazin
11-09-2011, 02:07
محمد جون تبريك از همينجا ميبوسمت عزيز:31:
خيلي خوشحال شدم داداش:40:
از همين الان واسه 32 تا دندون پوسيدم وقت ميگيرم:31:
خيلي تبريك آقاي دكتر انشالله شيريني مطبتو ميارم:ايكس

مرسی آقا اردلان :10:
ایشالا دندوناتون هیچ وقت پوسیده نشه :31:
به همه ی دوستان از صمیم قلب تبریک میگم

behnam_c++
11-09-2011, 02:11
مهندسی برق دانشگاه شیراز
رتبه منطقه1: 1927

ardalan
11-09-2011, 02:12
من برق کنترل همدان قبول شدم شبانه،به نظرتون برم؟با توجه به اینکه استان فارس زندگی میکنم
برووووووووووووووووو
خداي برو
من يه سال موندم هيچي نشدم تو كه رشتت عاليه واسه چي دودلي آخهههههههههههه
از من ميشنوي با كله برو كلاساي شبانه با روزانه هيچ فرقي نميكنه فقط يخورده هزينه داره
رشتتم كه عاليه داداشي:40:

m_h_d
11-09-2011, 02:13
مهندسی صنایع خلیج فارس بوشهر.شبانه
رتبه منطقه 2 }}15500
زیرگروه 1 }} 15000

aliahmadi22
برووووووووووووووووو
خداي برو
من يه سال موندم هيچي نشدم تو كه رشتت عاليه واسه چي دودلي آخهههههههههههه
از من ميشنوي با كله برو كلاساي شبانه با روزانه هيچ فرقي نميكنه فقط يخورده هزينه داره
رشتتم كه عاليه داداشي:40:

مرسی بابت روحیه!کلا این دانشگاه همدان واسه روزانه هم خابگاه نداره:31:

پس فرق من با روزانه فکر کنم فقط پولش باشه:31:

avannn
مترجمی زبان زنجان روزانه

آزاد کرج برم یا اینو؟!؟:8:

bazisaz
آقا من هم با 439 زیرگروه 1 دندونپزشکی اصفهان رو اوردم وااقعا فکر میکنم مرزی بوده برا همین دیگه بهتر از این نمیشه.:31:
داداشم هم که داروی اصفهان میخواست اونم قبول شده.
دو تایی اون چیزی که میخواستیم با هم میریم دانشگاه اصفهان :10:

SuperSt@r
11-09-2011, 02:16
ایول بابا همه ترکوندن که
تبریک میگم

بابا شمام که ترکوندید دم شمام گرم :11::11::11::11::11::11:
به شماهایی که اینقدر رتبتون خوب شده تبریک میگم و پیشنهاد میکنم برید واسفند برا خودتون دود کنید :31::31:
من که نگا به این رتبه ها میکنم کلی میحالم:27:

راستی یه چیز جالب 4 تا پست اولی تو این صفحه ساعت همزمان ساعت 03:13 بوده من تو یه تایپیک اینجوریشو ندیده بودم :18:

mohandes e ekhraji
من مهندسی مکانیک پیام نور تهران-مرکز تهران قبول شدم به نظر شما رفتنش ارزش داره؟

smjhh
p30 world چه فرومش باکلاس شده چی همه دکتر تو این فروم هستن

تبریک به همه .... :11::11::11:

mohmrg
11-09-2011, 02:18
با رتبه ۱۱۰۰۰ منطقه یک نه تهران نه قم نه گیلان شبانه نیاوردم...خیلی عجیبه قم شبانه نیاوردم....

نرم افزار شبانه بابل اوردم....

اقا برق قدرت تهران جنوب بهتره یا شبانه نرم افزار بابل ؟؟؟
نمیدونم گیج شدم خودم ازاد مخوام به نظرم بهتره ولی خوب اونم بد نیست.

jolan57
11-09-2011, 02:21

بوعلی یا صنعتی ؟
اگه بوعلی هست و شرایط مالیش رو داری برو

ardalan
11-09-2011, 02:22
تشكرم فعاللللللللللللل شد بزن كف قشنگ روووووووووووووووووووو افتخاري از همه تشكر ميكنم:26::26::26:

مرسی بابت روحیه!کلا این دانشگاه همدان واسه روزانه هم خابگاه نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس فرق من با روزانه فکر کنم فقط پولش باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ايول اين اصن يادم نبود!
تو تركوندي پسر هم كم درس خوندي هم زياد برگه اسراف نكردي حتما كلاس هم نرفتي اونوقت ميري يوني با بروبكس روزانه هم هيچ فرقي نميكني!!!!:31:
خدايي من جاي تو بودم صبح تا شب از خوشحالي بال درمياوردم خيلييييييييييي تبريك علي جاننننننننننن:40:

قا من هم با 439 زیرگروه 1 دندونپزشکی اصفهان رو اوردم وااقعا فکر میکنم مرزی بوده برا همین دیگه بهتر از این نمیشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داداشم هم که داروی اصفهان میخواست اونم قبول شده.
دو تایی اون چیزی که میخواستیم با هم میریم دانشگاه اصفهان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دم جفتتون گرم تبريك به جفتتون اقا خسته نباشيد ديديد كنكور غول نيست:10:

METACORTEX
11-09-2011, 02:24
با رتبه ۱۱۰۰۰ منطقه یک نه تهران نه قم نه گیلان شبانه نیاوردم...خیلی عجیبه قم شبانه نیاوردم....

نرم افزار شبانه بابل اوردم....

اقا برق قدرت تهران جنوب بهتره یا شبانه نرم افزار بابل ؟؟؟
نمیدونم گیج شدم خودم ازاد مخوام به نظرم بهتره ولی خوب اونم بد نیست.
به هم دانشگاهی شدیم که.:10::8:
اگه تهرانی و هزینه ای مشکل نداری آزاد برو ولی انصافا استادای کامپیوتر بابل چون بیشترشون با استادای برق یکی اند استادای توپی خواهید داشت.

SuperSt@r
11-09-2011, 02:24
p30 world چه فرومش باکلاس شده چی همه دکتر تو این فروم هستن

تبریک به همه .... :11::11::11:

آره بابا دکترم زیاد داریم البته شما که بابا خودت یه پا مهندسی

ardalan
11-09-2011, 02:26
بچه ها نميدونيد من چقد خوشحالم به همتون تبريك ميگم دم همتون گرم خيلي خوشحالم اينهمه دكتر مهندس تو پي30جمع شدن:40:
بفرماييد شيريني و چايي
شرمنده وسعمون به اين ميرسه:31:
انشالله همتون به هرچي كه دوست داريد برسيد كارخونه ، مطب ، شركت ، پول ، همسر خوب ، بچه خوب:31:
گل كاشتيد رفقاااااااااااااا:40:

kOoRi
11-09-2011, 02:31
اینجانب هم مهندسی صنایع امیر کبیر گــَشتم...

mehrdad_ati
11-09-2011, 02:32
ببچه ها منم پزشکی بندرعباس قبول شدم . به اونهایی که قبلو شدند تبیریک میگم به اونهایی هم که میخوان 1 سال دیگه بمونند بابات این 1 سلی که زحمت کشیدند خسته نباشید می گم و آرزوی موفقیت دارم .

ardalan
11-09-2011, 02:33
به به بچه هاي هوشنگ هم كه تركوندن تبريك كوري جون انشالله مموتي هم مكانيك قبول ميشه يه كارخونه ميزنيد به اسم هوشنگ:31:
اگه جاي تو بودم الان 100% رو ابرا بودم تبريك داداشي:40:

SuperSt@r
11-09-2011, 02:35
راستی اینو یادم رفت که بگم الان به جای سایت سنجش اینجا رو باید هر چند ثانیه یه بار ریفرش کنیم تا ببینی بقیه بروبچ چی کار کردن :31:

r&min
11-09-2011, 02:35
از چند تا از دوستام خبر گرفتم
1 دونه مکانیک شریف
3 تا مکانیک تهران

ماشالا همه ترکوندن

فرشاد $
11-09-2011, 02:38
الان هرکی هست جواب منو بده ازش ممنونم.
دانشگاه خوارزمی نور:40: بهتره یا خزر محمود اباد:5:؟
من دانشگاه خوارزمی قبول شدم به نظرتون دانشگاه خوبیه یا بمونم سال بعد:18:؟

e.khafan!
11-09-2011, 02:52
منم با انتخاب رشته ي افتضاحي که کردم مکانيک سمنان قبول شدم، رتبم 4000، بنظرتون برم اون يا آزاد عمران تهران؟
محل تحصيل آزادو نميشه عوض کرد؟ الان مثلا تکميل ظرفيت بشه تو مهر خيلي از اونايي که ترازشون پايين تر از منه ميرن تهران جنوب، ولي من که ترازم بالاتر بوده همونجا ميمونم!

به همه ي بچه ها هم تبريک ميگم، يه ماچ براي تک تکتون

unknow_bu
11-09-2011, 02:54
من شبانه ریاضیات و کاربردها قبول شدم....مزخرفه نه؟

آزاد فیزیک اتمی...کودومو برم؟

B L A S T E R
11-09-2011, 02:56
مهندسی عمران - صنعتی بابل :دی

ardalan
11-09-2011, 03:00
راستي بچه ميدونيد خدا چقد دوستتون داره خدايي ميگم هميشه اين موقع فروم خواب بود:31:
يعني بكاپ ميگرفتن!
دم ادمين هاي سايت گرم كه به فكر شما بودن:40:
آقا به افتخار پي سي ورلد كه تو دنيا لنگه نداره همگي باهم بياين وسط:31:
دوستان راهنمايي كنن جون خودم تنهايي خجالت ميكشم فقط به افتخار شما عزيزان يه قر كوچولو ميدم:">[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به افتخار همه بروبكس مهندس و دكتر و حسابدار و اقتصاد دان و رواشناس و مدير و معلم و استاد و .... بزن كف قشنگ رو: دي

---------- Post added at 04:00 AM ---------- Previous post was at 03:58 AM ----------

مهندسی عمران - صنعتی بابل :دی

به به داش ممد گل:40:
آقاااااااااااااااااا تبريكككككككككككككككككك از تو يكي ديگه شيريني رو گرفتم:31:
خدايي تركوندي دمت گرم مهندس آينده:40::11:

hojjatinho
11-09-2011, 03:04
من شبانه ریاضیات و کاربردها قبول شدم....مزخرفه نه؟

آزاد فیزیک اتمی...کودومو برم؟
به علاقه ات بستگی داره ولی خب من باشم ریاضیات و کاربردها رو میرم . خب ملی هست به هر حال.

vahid-p
11-09-2011, 03:05
ایول بابا همه ترکوندن که
تبریک میگم
آقا ترکوندی واقعا. خیلی خیلی مبارکه. برا شرینی قبولیت چندتا دندونو تعمیر میکنی، آقای دکتر محمد؟

مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران - روزانه
سلام هم دانشگاهی، خوبی؟ بهت تبریک میگم واقعا گل کاشتی. بهترین دانشگاه برای مکانیک قبول شدی.
اینم عکس دانشکده مکانیک امیرکبیر. عجب دانشکده عظیمیه.

به به. یه هم دانشگاهی دیگه. شمام خوبین؟
ببینیم بچه های پی سی بیشتر کدوم دانشگاه رفتن؟ فعلا که امیرکبیر با سه نفر اوله :31:

مهندسی برق دانشگاه شیراز
رتبه منطقه1: 1927
خیلی خیلی مبارکه. :11:
وبقیه دوستان که نمیشه همه رو نقل قول کرد شدیدا تبریک میگم.
راستی مهندسی عمران شهید عباسپور هم عالیه. میدونی چرا؟ چون امسال زیر نظر وزارت علوم رفته و مثل دانشگاههای دیگه میشه. تازه میخوان شهید عباسپور و خواجه رو با دانشگاه تهران ادغام کنن ( این فعلا یه طرحه نمیدونم تصویب شده یا نه )

ardalan
11-09-2011, 03:11
سلام هم دانشگاهی، خوبی؟ بهت تبریک میگم واقعا گل کاشتی. بهترین دانشگاه برای مکانیک قبول شدی.
اینم عکس دانشکده مکانیک امیرکبیر. عجب دانشکده عظیمیه.
برووووووووووووو عموووووووووووووووو بهترين دانشگاه براي مكانيك فقط و فقط دانشگاه آزاد قزوينه! افتاد؟!:31:
ديگه نذاريد غيرتي شم ديگه ولي اميركبريم خوبه:دي
تبريك به جفتتون كه تركونديد خسته نباشيد:40:

ahmad72
11-09-2011, 03:11
میدونی چرا؟
آره میدونم!!!!!!!!!! :دی :دی

تازه میخوان شهید عباسپور و خواجه رو با دانشگاه تهران ادغام کنن
عباسپور و خواجه نصیر رو شنیده بودم،اما ادغام این دو تا با دانشگاه تهران رو نه ....

M e i s a m
11-09-2011, 03:15
هی وای من جوابا اومده

مگه قرار نبود ساعت 8 بیاد؟ :(

منم متالوژی صنعتی بوعلی سینای همدان قبول شدم... :(

vahid-p
11-09-2011, 03:31
عباسپور و خواجه نصیر رو شنیده بودم،اما ادغام این دو تا با دانشگاه تهران رو نه ....
شاید من اشتباه شنیدم.ولی در هر صورت عالیه.

منم متالوژی صنعتی بوعلی سینای همدان قبول شدم... :(
بوعلی که دانشگاه خوبیه؟ متالوژی هم رشته ی خوبیه؟ پس چرا ناراحتی؟

راستی بچه ها از الان آدرس وبلاگمو هم ثبت کردم برا دانشکده ( شایدم شخصی باشه ). کسی از مهندسین برق ee90.blogfa.com میخواست بگه دیگه لازمش ندارم ( Electric Engineering 90 )

---------- Post added at 04:31 AM ---------- Previous post was at 04:29 AM ----------

برووووووووووووو عموووووووووووووووو بهترين دانشگاه براي مكانيك فقط و فقط دانشگاه آزاد قزوينه! افتاد؟!
ديگه نذاريد غيرتي شم ديگه ولي اميركبريم خوبه:دي
اصلا بیا مسابقه بذاریم. حالا من این وسط چیکارم نمیدونم.

حالا یه کلاس هم برا خودم بذارم : دانشکده مهندسی پزشکی امیرکبیر هم تاپ ترین در کشوره ( یکی نیست بگه مگه چند دانشگاه این رشترو دارن :27: )

M e i s a m
11-09-2011, 03:32
مرسی بابت روحیه!کلا این دانشگاه همدان واسه روزانه هم خابگاه نداره:31:

پس فرق من با روزانه فکر کنم فقط پولش باشه:31:

چرا نداره برادر من جو سازی نکن :31:

به شبانه که کلا خوابگاه تعلق نمیگیره جای خودش ولی روزانه خوابگاه داره خیلی دانشگاه های توپی هم هستن

اگه واست شهر دور مشکل ایجاد نمیکنه و به رشته علاقه داری از لحاظ دانشگاه خیالت راحت دانشگاه خوبیه امارشو دارم

M A H 3 A
11-09-2011, 03:33
منم تغذیه ی بوشهر

seyede70
11-09-2011, 03:35
دوستان به کمکتون نیاز دارم اونم اساسی...مهندسی نرم افزار قوچان قبول شدم...به نظرتون برم؟؟؟ یا ای تی ازاد قزوین برم؟؟؟ اگر قوچان برم و 1ترم بخونم با توجه به اینکه دختر هستم میتونم واسه گیلان انتقالی بگیرم؟؟؟ کمکم کنید لطفا

M e i s a m
11-09-2011, 03:40
بوعلی که دانشگاه خوبیه؟ متالوژی هم رشته ی خوبیه؟ پس چرا ناراحتی؟

با رتبه قشنگی که اوردم همینم زیادیمه ولی در کل ناراحتم چون رشته ای که مد نظرم بود نرسوندم ولی لاقل بجای دانشگاه صنعتی بوعلی قبول شدم که خب باز خیلی بهتره :40:

===========================================

راستی من تو فکر تغییر رشته هستم شرایطش و موقعیتش چطوریه؟ منظورم معدل و نمره و تعهد به ارمان های انقلاب و... هست

ardalan
11-09-2011, 03:47
دوستان به کمکتون نیاز دارم اونم اساسی...مهندسی نرم افزار قوچان قبول شدم...به نظرتون برم؟؟؟ یا ای تی ازاد قزوین برم؟؟؟ اگر قوچان برم و 1ترم بخونم با توجه به اینکه دختر هستم میتونم واسه گیلان انتقالی بگیرم؟؟؟ کمکم کنید لطفا
خانم چرا انقدر هوليد شما بابا:31:
حالا هركي ندونه فك مينه صب بايد بريد ثبت نام! كو حالا تا ثبت نام الان بريد دو ركعت نماز شكر بخونيد كه نصف شب فهميديد كجا قبول شديد بعد صب بيدار شيد صبحانه كامل:31:
بعدشم هم ميايد از بچه ها ميپرسيد قوچان بهتره يا قزوين در مورد قزوين من خودم قزويني ام (استغفرالله منظورم اينه دانشجوي قزوينم خودم كرجي ام:دي) خوب در مورد يوني آزاد قزوين:40:
اولا مكانيكش اوله تو اين كه بحثي نيست:31:
جدا از شوخي يوني قزوين واسه دخترا خوابگاه داره در حد هتل 5ستاره يعني واقعا هتله ها اينم عكساش

اينم خوابگاهتون

ما پسرا بدون استثنا هميشه تو كف خوابگاه دختراييم خدايي هتل 5ستارست!!!
رشته آي تي با برق و نرم افزار و سخت افزار تو يه دانشكده هستن و تا جايي كه من ميدونم اساتيد خفني داره
كلا يوني قزوين يكي از بهترين دانشگاه هاي آزاد ايران اگر اهل تهرانيد كه اتوبوس هاي تهران از دانشگاه هر 10دقيقه حركت ميكنن!
ولي قوچان فك كنم مشهد باشه درسته؟ يكي از رفيقام اينجاست ولي در كل شما الان برو بخواب بعدش كلي وقت داريد بين دوتا دانشگاه انتخاب كنيد:31:

saeedkhaledian
11-09-2011, 03:48
كارشناسي فرش -دانشگاه هنرتهران - روزانه

unknow_bu
11-09-2011, 03:53
کارنامه نهایی دیگه چیه؟چی توش هست؟

vahid-p
11-09-2011, 03:55
با رتبه قشنگی که اوردم همینم زیادیمه ولی در کل ناراحتم چون رشته ای که مد نظرم بود نرسوندم ولی لاقل بجای دانشگاه صنعتی بوعلی قبول شدم که خب باز خیلی بهتره
میگم که حداقل خود دانشگاه بوعلی قبول شدی.
اگه بخوای تغییر رشته بدی و بری رشته های دیگه ای که قبول شدی کافیه یه ترم صبر کنی، اگرم میخوای رشته ای که قبول نشدی بری، باید سه ترم فکر کنم معدلت بالای 17 باشه.
ولی حالا برو ببین شاید از متالوژی خوشت اومد. شاید به اون رشته ای که میخواستی نزدیک باشه ( به مکانیک و مهندسی شیمی نزدیکه )

EngineeR EhsaN
11-09-2011, 04:04
مهندسی معماری ارومیه - روزانه

reza71_teh
11-09-2011, 04:10
سلام بچه ها.داروسازی اصفهان قبول شدم.به نظرتون خوبه؟رتبمم 1077 بود:41::41:

mohammad_dj_kazin
11-09-2011, 04:29
هم دانشگاهی نداریم اینجا؟؟ :دی

alishadabmehr
11-09-2011, 04:45
آقا علوم اجتماعي دانشگاه علامه شبانه قبول شدم ...آقا اينو برم يا آزاد مديريت مالي ؟

M e i s a m
11-09-2011, 04:53
میگم که حداقل خود دانشگاه بوعلی قبول شدی.
اگه بخوای تغییر رشته بدی و بری رشته های دیگه ای که قبول شدی کافیه یه ترم صبر کنی، اگرم میخوای رشته ای که قبول نشدی بری، باید سه ترم فکر کنم معدلت بالای 17 باشه.
ولی حالا برو ببین شاید از متالوژی خوشت اومد. شاید به اون رشته ای که میخواستی نزدیک باشه ( به مکانیک و مهندسی شیمی نزدیکه )

دقیقا مکانیک رو میخوام چون مکانیک تو بوعلی از بقیه رشته هاش سرتره و پذیرشش هم بیشتر و اونجوری که ما شنیدیم تو منطقه و ناحیه خودمون از بقیه دانشگاها شاختره :31:
در کل تغییر رشته شدنی هست ولی منبع دقیقی پیدا نکردم که بفهمم شرایطش چیه یکی میگفت باید ترم اول معدلت بالای 17 باشه یکی میگه باید بسیج باشی... 3 ترم رو ولی نشنیدم تا حالا... بازم باید بگردم امارشو دربیارم هر چقدرم سخت باشه به ما حصلش میرزه

alireza15
11-09-2011, 04:57
منم فناوری اطلاعات دانشگاه تهران قبولیدم .
رتبه :480

SepehrR
11-09-2011, 04:59
با رتبه 1200 منطقه دو:

نرم افزار خواجه نصیر....

فک می‌کردم عمران یا مکانیک تو یه دانشگاهی تو تهران ممکنه قبول شم ، ولی نشدم..... ولی خب... بازم خوبه ، بد نیست.راضی‌ام...

gggmail
11-09-2011, 05:10
حقوق دانشگاه شاهد
رتبه:304 منطقه 1
کشوری:583

veritaaa
11-09-2011, 05:15
سلام. منم با رتبه ی 15000 منطقه دو معماری دانشگاه شمال آمل غیر انتفاعی

ذکر کنم که انتخابام فقط معماری و عمران و صنایع بود.به علت محدودیتی که داشتم هرجایی نزدم.این انتخاب اولین انتخاب غیر انتفاعیم بود..قبلیا شبانه بودن

gomnam23
11-09-2011, 05:15
مواد دانشگاه صنعتی اصفهان اولویت 11 امم بود

با رتبه 4300 منطقه یک

Ashkking
11-09-2011, 05:23
2386 منطقه ١
نرم افزار صنعتى اصفهان

petrose.kabir
11-09-2011, 05:23
با رتبه ی 9800 منطقه 3 فیزیک ایلام...شبانه

همکلاسی نداریم؟؟؟؟؟

SuperSt@r
11-09-2011, 05:38
مواد دانشگاه صنعتی اصفهان اولویت 11 امم بود

با رتبه 4300 منطقه یک

تبریک میگم دانشگاه خیلی خوبی قبول شدی به خصوص تو رشته شما من شنیدم خیلی قویه و یه قطب به حساب میاد خیلی خوشحال شدم :11::11::11::11::11::11:

fmpr
11-09-2011, 05:41
علوم کامپیوتر شهید بهشتی

با رتبه 3246 منطقه 1

س-م
11-09-2011, 05:43
سلام بچه ها.منم دندانپزشکی ارومیه قبول شدم (انتخاب دوم)رتبه زیرگروه1 منطقه3ام225بود. به همتون تبریک میگم.:20:

The master
11-09-2011, 05:43
حسابداری صنعت نفت با 4500 منطقه1!

دوستان این بهتره یا قدرت-تهران جنوب؟

unknow_bu
11-09-2011, 05:46
بچه ها به نظرتون ریاضیات و کاربردها خوبه؟

fmpr
11-09-2011, 05:46
بچه ها دوستم 3800 آورده منطقه 1 ... حتی مدیریت ها رو هم زده
اما مردود شده :((

m_h_d
11-09-2011, 05:49

اول تبریییییییییییییک میگم بابت رشته و بخصوص دانشگاه خوبی که قبول شدین.بنظر من چون صنعت نفت بورسیه س.همون صنعت نفت خیلی بهتر باشه...

GENERAL_RAAAM
11-09-2011, 05:49
مهندسی شیمی دانشگاه اصفهان

m_h_d
11-09-2011, 05:51
بچه ها به نظرتون ریاضیات و کاربردها خوبه؟
داداش میشه بگی بچه کجایی؟سال چندمت بوده؟کجا قبول شدی ؟شبانه یا روزانه؟شاید بهتر بشه نظر داد.

jimrako
11-09-2011, 05:52
سلام من هم دانشگاه با هنر کرمان کارشناسی فرش روزانه قبول شدم با رتبه 1017 و زیر گروه 1 که شده 888 منطقه 2 بومی کرمان !!!:31:

milla.online
11-09-2011, 05:52
بچه ها منم شهرسازی شیراز آوردم طبق حدس خودم...حالا چجوریاس؟؟؟؟ رشته خوبیه؟؟؟ میشه تغییر بدم بعدا؟؟؟:8:

GENERAL_RAAAM
11-09-2011, 05:54
یه سوال:میشه بعد از اعلام نتایج که توی مهر میگن یه رشته اولویت ÷ایینتر که قبول شدیم رو بریم؟

farhad1122
11-09-2011, 06:03
منم مهندسی مواد صنعتی اصفهان گرایش صنعتی قبول شدم. زیاد راضی نیستم!:41: انتخاب نهم بود....

milla.online
11-09-2011, 06:05
یه سوال:میشه بعد از اعلام نتایج که توی مهر میگن یه رشته اولویت ÷ایینتر که قبول شدیم رو بریم؟

سوال منم هست....:18:
مث بچه دبستانی هایی شدیم که اول مهر دنبال تغییر کلاسشونن..:دی

fmps
11-09-2011, 06:08
فناوری اطلاعات تبریز:40:
3300 متطقه 2

The master
11-09-2011, 06:09

کسی نظری نداره؟

behii
11-09-2011, 06:09
سلام
من هم نرم افزار صنعتی شاهرود :13: رشته مورد علاقه م بود اما در مورد شهرش مطمئن نیستم
راستی هم دانشگاهی ندارم اینجا ؟

milla.online
11-09-2011, 06:12
دانشگاه شیراز کسی نداریم؟!؟!؟!؟!!؟؟!!؟

unknow_bu
11-09-2011, 06:16
داداش میشه بگی بچه کجایی؟سال چندمت بوده؟کجا قبول شدی ؟شبانه یا روزانه؟شاید بهتر بشه نظر داد.

همشهری!!! ...خلیج..شبانه.....سال دومم...آزادم فیزیک قبولیدم

milla.online
11-09-2011, 06:17

اینجا که پر از بوشهری شده:دی
همشهریا نظرتون درباره ی شهرسازی چیه؟؟؟:46:

ahzo
11-09-2011, 06:21
سلام دوستان یه راهنمایی می خوام .من آزاد شیمی کاربردی تهران شمال قبولیدم و سراسری هم اقتصاد علامه شبانه حالا کدوم بهتره خدایی هر 2 رشته رو هم دوست دارم یعنی تو رشته های مرنبط با انسانی از اقتصاد خوشم میاد که تو انتخاب رشته انتخاب کردم:11: حتما نظرتون برام بگین:11:

subliz
11-09-2011, 06:30
اولویت 41 --- نرم افزار --- روزانه --- صنعتی بیرجند
رتبه هم تقریبا 13000 منطقه 1
آزاد --- نرم افزار --- تهران مرکز
حالا به نظرتون کدوم بهتره ؟
ساکن = " تهران "

hompoil
11-09-2011, 06:30
22670 منطقه دو - رشته فیزیک هسته ای- ارومیه- روزانه

siam2010
11-09-2011, 06:35
22670 منطقه دو - رشته فیزیک هسته ای- ارومیه- روزانه
داداش منم با حدود همین رتبه دانشگاه تبریز رشته کاردانی عمران روزانه قبول شدم
امیدوارم همه داوطلبا موفق باشن

Haniiii
11-09-2011, 06:37
سخت افزار امیرکبیر ... 508 منقطه 3 ... ( یه خرده با حالت متعجب !!! )

smjhh
vahid-p
kOoRi

فعلا 4 نفر هستیم ؟!!! :31:

من موندم چطوری تونستم سخت افزار امیرکبیر رو بیارم ولی نرم افزار علم و صنعت ، شهید بهشتی ، خواجه نصیر رو نه !!!

ولی بازم خوشحالم !! :31:

siam2010
11-09-2011, 06:39
فناوری اطلاعات تبریز:40:
3300 متطقه 2
داداش مبارکه ایشالا موفق باشی
هم دانشگاهی شدیم
البته رشته تو بالاتره:10::11:

Hamid Hamid
11-09-2011, 06:43
سلام...

منم قبول شدم : آموزش زبان انگليسي _ روزانه ي مازندران (‌بابلسر )

اما نميرم. مي خوام برم آزاد تهران مركز كه همين دم خونمونه ! : دي

موفق باشيد دوستان.

m_h_d
11-09-2011, 06:47
سلام عزیز دل.بنظر من بیا ریاضی رو بشین.:11:

jimrako
11-09-2011, 06:48
بچه ها نظرتون در مورد کارشناسی فرش دانشگاه با هنر کرمان چیه ؟

shah abas
11-09-2011, 06:54
اقتصاد بازرگانی تبریز.
۱۹ تا تهران مدیریت رو قبول نشدم٬ اولویت ۲۰ام! ای این سهمیه بندی کنکور اگه آدم بود٬ می‌دادم اینترنت دیال آپ داشته باشه!(بزرگترین زجری که می‌تونه بکشه)

alishadabmehr
11-09-2011, 06:57
سلام دوستان یه راهنمایی می خوام .من آزاد شیمی کاربردی تهران شمال قبولیدم و سراسری هم اقتصاد علامه شبانه حالا کدوم بهتره خدایی هر 2 رشته رو هم دوست دارم یعنی تو رشته های مرنبط با انسانی از اقتصاد خوشم میاد که تو انتخاب رشته انتخاب کردم:11: حتما نظرتون برام بگین:11:
به به يه هم دانشگاهي هم پيدا كرديم ايشالا موفق باشين

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

آقا علوم اجتماعي دانشگاه علامه شبانه قبول شدم ...آقا اينو برم يا آزاد مديريت مالي ؟
تو رو جون هركي دوست دارين كمك كنين ...

milad...
11-09-2011, 06:58
سلام
به نظر شما مهندسی نرم افزار آزاد صفادشت برم یا مهندسی نفت پیام نور تهران؟

EngineeR EhsaN
11-09-2011, 06:58
بچه ها منم شهرسازی شیراز آوردم طبق حدس خودم...حالا چجوریاس؟؟؟؟ رشته خوبیه؟؟؟ میشه تغییر بدم بعدا؟؟؟:8:

منم حدس میزدم شهرسازی ارومیه قبول شم ولی مثل اینکه شانسم ترکونده معماری قبول شدم :31: خیلیم تبلیغش کرده بودما ، حیف شد :31: به هر حال امیدوارم همه تو رشتشون موفق باشن :40:

پ.ن : کسی ارومیه قبول شده؟

Hamid Hamid
11-09-2011, 06:59
تو رو جون هركي دوست دارين كمك كنين ...

دوست عزيز فكر ميكنم رشته ي مديريت از لحاظ كاري واست بهتر باشه تا علوم اجتماعي ...

باز خودت ميدوني هرچند اون ازاده اما به آينده و شغلت هم فكر كن.