PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24

milla.online
19-08-2011, 16:34
دوستانی ک میخوان تغییر رشته بدن اینو بگم ک شما نمیتونید به یه داشنگاه تاپ تر برید مگر با شرایط خواص.در ضمن باید معدلتونم باید بالا باشه و حتی در حد نمره a تو اون رشته و داشنگاه.

بله همینطوره..البته بستگی به خیلی چیزا داره...من کسی رو میشناسم که داره از مکانیک بوشهر به مکانیک شیراز انتقالی میگیره...البته باید واسه پذیرش تو دانشگاه مقصد معدلت بالا باشه تو مبدا هم باید پارتی داشته باشی چون اگه معدلت خیلی بالا باشه دانشگاه دلش نمیاد دانشجوشو از دست بده... واسه همین اذیت می کنه...:8:

SuperSt@r
19-08-2011, 17:05
آقا!
شما هم هنوز میتونید لینک اصلاح کدرشته ها رو ببینید یا نه؟

مردمااااااااااا .......

سلام
منم ديدم يعني چي مگه مهلت انتخاب رشته تموم نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! يعني الانم ميشه ويرايش كرد؟
ما كه سر در نياورديم :17:

cancer140
19-08-2011, 17:18
انتقالي خيلي سخته ميتوني يه ترم مهمان بشي بعدش اگه معدلت بالاي 17 باشه و پارتي داشته باشي شايد البته شايد (!)انتقالي بدن بهت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EngineeR EhsaN
19-08-2011, 18:38
اوضات خيلي شبيه منه، منظورم رتبه و ايناس!!

من دلم ميخواد عمران يا مكانيك قبول شم!!

شبانه نزدي اصلا؟؟؟

شهرسازي اروميه احتمالا راه ميده!

اميدوارم جفتمون قبول شيم

کل انتخابای من 42 تا شد! اینا فقط روزانه هاش بود:31:
تو انتخاب رشته گزینه 2 بر اساس احتمال قبولی اول معماری ارومیه بود بعدش عمران ارومیه البته بنده شهرسازی رو علاقه مندی نزدم(!) آخه بعدا از روی ناچاری علاقه مندش شدم!!! حالا چجور رشته ای هست؟ به هر کسی که گفتم زیادی تعریفش کرده فکر کنم رشته خوبی باشه :8:
راستی شما هم ارومیه رو میخوای؟

cancer140
19-08-2011, 20:30
سلام ممنون از همه ي شما كه به كنكوري هايي مثل من خسته نباشيد ميگيد
امشب شب قدر ،امشب هم مارو فراموش نكنيد
"التماس دعا":46:

hermione
19-08-2011, 21:10
تغییر رشته کار خیلی سختیه؟ توی دانشگاهی که خود شما میری خیلی کم تونستن تغییر رشته بدن نه؟ اصلا کسی بوده بتونه تغییر رشته بده؟:41: اگه بوده از چه رشته ای به چه رشته ای؟ مثلا خودم احتمالا مهندسی مواد صنعتی اصفهان قبول شم. خیلی سخته بتونم تغییر رشته بدم برق یا مکانیک؟ :41: از شرایط صنعتی اصفهان خبر ندارید؟(رتبم 2900 منطقه شده...:41:)
ممنون.:11:

ببینید کلا هر قانونی که توی دانشگاه وجود داره یه تبصره هم هست برای دانشجوهای استعداد درخشان (که یکی از موارد تعریفش اینه که دانشجو 3ترم معدل بالای 17 داشته باشه)
شما حداکثر سعی وتلاشتونو بکنید توی این 2ترم اول که کارزیاد سخت نیست معدلو تا جایی که میشه بالا بیارید .
بعد برید دنبال کاراتون .
امکان تغییر رشته وجود داره همه چیز به نظر گروه مبدا ومقصد و معدل شما بستگی داره
البته اینم بگم برای شما گرفتن معدل بالای 17 توی صنعتی اصفهان یکمی سخته ولی ممکنه .

milla.online
19-08-2011, 21:16
کل انتخابای من 42 تا شد! اینا فقط روزانه هاش بود:31:
تو انتخاب رشته گزینه 2 بر اساس احتمال قبولی اول معماری ارومیه بود بعدش عمران ارومیه البته بنده شهرسازی رو علاقه مندی نزدم(!) آخه بعدا از روی ناچاری علاقه مندش شدم!!! حالا چجور رشته ای هست؟ به هر کسی که گفتم زیادی تعریفش کرده فکر کنم رشته خوبی باشه :8:
راستی شما هم ارومیه رو میخوای؟

والا به منم هرکی میرسه میگه میگه شهرسازی خیلی خوبه و... حالا بریم هرچی شد ..شد...الکی تیریپ تعصب براش ور میداریم....:27: بقیه هم برن تو کف رشتمون...:دی

Bahador_
19-08-2011, 21:35
دوستان تا رتبه چند میشه طراحی صنعتی تهران (هنر) قبول شد ؟

The master
19-08-2011, 22:15
هنوز وقت واسه نصحیح انتخاب رشته هست؟؟؟؟؟

alavi71
19-08-2011, 22:46
عزیز رفیق من پارسال یا 98 منطقه 2 پزشکی تهرران نیاورد شما میگی تا 400 !؟

بله همون نمره

دوست من خوب انتخاب رشته نکرده حتما

من یکی از دوستانم با 230 تقریبا قبول شد...

به امار قبولی های پارسال یه نگاه بندازید ...

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

سلام .در مورد دانشگاه يذد هم اطلاعاتي داريد ؟
دانشگاه شهركرد چطور؟

چه رشته ای؟

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

میگم هنوز لینک اصلاح انتخاب رشته رو سایته یا من توهم زدم؟

اگه هست،مشکلی نداره جای کدرشته ها رو عوض کنم؟
آخه گفتن تا 24م یه خورده مشکوکه ....

برای ویرایش زمان هستش.

لینکش هم در سایت سنجش موجود هست.

jimrako
20-08-2011, 01:24
بچه ها استاد پروازی یعنی چی ؟ یکی از دوستان میگفت فلان دانشگاه فلان تعداد استاد پروازی داره معنیش چیه ؟

hermione
20-08-2011, 01:51
بچه ها استاد پروازی یعنی چی ؟ یکی از دوستان میگفت فلان دانشگاه فلان تعداد استاد پروازی داره معنیش چیه ؟

معمولا استادای پروازی به استادای تهرانی میگن که توی شهرهای دیگه درس میدن
البته من اینو برای دبیر های کنکورشنیده بودم بیشتر نه برای استاد دانشگاه .

ltmad
20-08-2011, 02:04
اگه کسی حتی تو فرست ویرایش اشتباه کرده باشه باید چیکار کنه؟

offlineinternet
20-08-2011, 09:47
دوستان پس ازاد کی میاد

alavi71
20-08-2011, 10:21
اگه کسی حتی تو فرست ویرایش اشتباه کرده باشه باید چیکار کنه؟

سلام
امکان ویرایش براش مقدور نیست.
ولی شاید اگر از طریق سیستم پاسخگویی بفرستید تغییر رو اعمال کنن...

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

دوستان پس ازاد کی میاد

تقریبا نیمه اول شهریور

پارسال 13 اومد.

Lionel Messi Viva
20-08-2011, 10:53
با صدور بیانیه ای اعلام شد:توضیحات دانشگاه پیام نور درباره مدرک این دانشگاه:

دانشگاه پیام نور با صدور بیانیه ای ضمن تاکید بر معادل نشدن مدرک این دانشگاه تاکید کرد: مدارک دانشگاه پیام نور در همه واحدهای تابعه این دانشگاه در داخل و خارج کشور مانند گذشته برای دانشجویان فعلی و آینده بدون هیچ گونه خدشه ای برای استخدام و ادامه تحصیل در همه مراجع قانونی معتبر است.به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاه پیام نور در این بیانیه اعلام کرد: در پی طرح مباحثی غیر مسئولانه از سوی احدی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص ارزشیابی مدارک تحصیلی دانشگاه پیام نور و استمرار این مواضع در رسانه های گروهی که معلوم نیست در این برهه حساس و زمان انتخاب رشته جوانان، این سرمایه های گرانقدر که کسی حق صدمه رساندن به این عزیزان را ندارد، با چه اهداف و نیتی صورت می گیرد، دانشگاه پیام نور اعلام می کند طبق نظر رسمی و تاکید شورای گسترش آموزش عالی، مدارک دانشگاه پیام نور در تمام سطوح، مقاطع و در همه واحدهای تابعه این دانشگاه در داخل و خارج کشور مانند گذشته برای دانشجویان فعلی و آینده بدون هیچ گونه خدشه ای برای استخدام و ادامه تحصیل در همه مراجع قانونی معتبر است".
در بخش دیگر این بیانیه آمده است: " به استناد مقررات جاری مرجع قانونی صدور مجوز ایجاد مقاطع و رشته های تحصیلی در همه سطوح آموزش عالی در تمام دانشگاههای دولتی، پیام نور، غیردولتی، غیرانتفاعی، علمی کاربردی وآزاد اسلامی، شورای گسترش آموزش عالی مستقر در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که وفق اختیارات تفویضی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی اقدام به بررسی کارشناسانه موارد و درخواستهای مطروحه کرده و در نهایت منجر به صدور مجوزهای رسمی و قانونی دراین خصوص می شود. علاوه بر این، براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1378 مدرکی تحت عنوان مدرک معادل منسوخ شده است، بنابراین چنین اظهاراتی در این برهه از زمان نه تنها وجاهت قانونی ندارد بلکه در جهت ایجاد تشویش اذهان جامعه جوان کشور بوده و اقدامی غیر اخلاقی، خارج از انصاف و عدالت اسلامی است و نمی تواند خدشه ای بر دانشگاه بزرگ و عظیمی همچون پیام نور و واحد های تابعه آن در داخل و خارج از کشور وارد کند."
این بیانیه در پایان اضافه می کند: "دانشگاه پیام نور ضمن دفاع از جایگاه و مواضع قانونی خود همواره از هر گونه پیشنهاد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی استقبال کرده و از انتقادات سازنده و حمایت نمایندگان محترم قدردانی می کند و آماده هر گونه همکاری در چارچوب قوانین و مقررات در راستای توسعه علمی کشور است

(دوستان سلام.من همون felainy ام،منو به خاطر اخلال در نظم انجمن ورزش برای همیشه اخراج کردن!!!:41:منم با یه نام جدید ثبت نام کردم.:31:)

Lionel Messi Viva
20-08-2011, 10:57
7 حاشیه آموزش عالی / تغییر رئیس یک دانشگاه / دستگیری استاد قلابی با شکایت همسر دوم
بورس ایران برای دانشجویان افغانی، تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، بخشنامه جدید در انتظار امضای دانشجو، دستگیری استاد قلابی با شکایت همسر، صعود 2 دانشگاه ایران در بین 400 دانشگاه برتر جهان و ... مهمترین حاشیه های دانشگاهها و آموزش عالی در هفته گذشته بودند.

بورس جمهوری اسلامی ایران برای پذیرش دانشجویان افغانی
به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی بذرافشان - مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم از برگزاری آزمون پذیرش دانشجوی غیرایرانی در شهریور 90 در افغانستان خبر داد و گفت: این آزمون برای پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد از میان متقاضیان تحصیل در ایران که مقیم افغانستان هستند، برگزار می‌شود.
وزارت علوم و بهداشت برای داوطلبان مقیم در کشورهای همسایه که بیشترین تقاضا برای تحصیل در دانشگاه‌های ایران را دارند آزمونی از مقطع کاردانی تا دکتری تخصصی را در کشور متقاضیان برگزار می کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با حکم وزیر بهداشت تغییر کرد
دکتر مرضیه وحیددستجردی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر حسن ابوالقاسمی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منصوب کرد. بر این اساس پس از برکناری دکتر محمدرضا رزاقی ، دکتر حسن ابوالقاسمی که پیش از این رئیس سازمان انتقال خون ایران و دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی بود به سمت سرپرست این دانشگاه منصوب شد.
هسته اولیه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با نام دانشکده پزشکی دانشگاه ملی ایران به عنوان اولین دانشکده پزشکی خصوصی در سال 1338 و با پذیرش دانشجو در رشته پزشکی ایجاد شد و در حال حاضر دارای 11 دانشکده، 21 مرکز تحقیقاتی، یک شعبه بین المللی، 24 بیمارستان و مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی و 12 شبکه بهداشتی و درمانی است و بیش از 5 میلیون نفر تهرانی تحت پوشش دانشگاه قرار دارند.

ادامه اعتراض پیام نوریها به خبر معادل شدن مدرک دانشگاه پیام نور
علی عباسپور تهرانی فرد - رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هفته گذشته اعلام کرد که مدرک دانشگاه پیام نور به دلیل عدم کیفیت در این دانشگاه معادل می شود که این اظهارات واکنشهایی را از سوی مسئولین دانشگاه پیام نور در پی داشت. عبدالله معتمدی - معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور اعلام کرد گفته های عباسپورتهرانی فرد مبنایی ندارد. برخی استادان دانشگاه پیام نور نیز در اعتراض به اظهارات مبنی بر معادل شدن مدرک این دانشگاه، در یک نامه دسته جمعی مراتب اعتراض خود را اعلام کردند.
همچنین اساتید دانشگاه پیام نور در متن بیانیه خود آورده اند: براساس گزارشات و مستندات موجود سهم قبولی دانش آموختگان پیام نور در دوره های کارشناسی ارشد در اکثر رشته ها و دانشگاهها بین 50 تا 100 درصد است.

بخشنامه جدید بازنشستگی اساتید در انتظار امضای دانشجو
ایرانمنش رئیس مرکز هیئت های امنای وزارت علوم اعلام کرد تا پایان هفته جاری پس از نهایی شدن بررسیها، بخشنامه جدیدی درباره سن بازنشستگی اعضای هیئت علمی دانشگاهها به امضای وزیر علوم می رسد و ابلاغ خواهد شد.
وی گفت: بخشنامه به زودی توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نهایی می‌شود و پیشنهادات به نفع اعضای هیئت علمی است تا آن دسته از اعضای هیئت علمی که دانشگاه به آنها نیاز دارد را بیشتر بتوانیم بکار بگیریم.

75 دانشگاه دولتی کشور اعلام کردند تعهدی برای اعطای خوابگاه به کنکوریهای 90 ندارد
دانشگاههای کشور وضعیت ارائه تسهیلات خوابگاهی خود را در دفترچه انتخاب رشته کنکور اعلام کردند و براین اساس 75 دانشگاه تاکید کردند که تعهدی در تامین خوابگاه ندارند. این در حالی است که 89 هزار و 502 نفر در دوره روزانه دانشگاهها پذیرفته می شوند . همچنین 27 هزار و 246 نفر در دوره شبانه دانشگاه ها پذیرفته خواهند شد و دانشگاههای کشور تاکید کرده اند که هیچ تعهدی در برابر تامین خوابگاه برای دانشجویان دوره شبانه وجود ندارد.

دستگیری استاد قلابی با شکایت همسر دوم
یک استاد قلابی که دو سال پیش با مدرک جعلی کارشناسی ارشد کامپیوتر تقاضای تدریس در دانشگاههای آزاد اسلامی، پیام نور و علمی کاربردی اسلام آباد غرب کرمانشاه کرده بود با شکایت همسرش دستگیر شد. این فرد که در زمستان سال 88 با ارائه مدرک جعلی کارشناسی ارشد کامپیوتر به سه واحد دانشگاهی علمی کاربردی، پیام نور و آزاد اسلامی اسلام آباد غرب کرمانشاه برای تدریس مراجعه کرده بود، بعد از دو سال و با شکایت همسر دومش دستگیر شد.
مسئولان واحدهای دانشگاهی پیام نور، آزاد اسلامی و علمی کاربردی با تاکید بر جعلی بودن مدرک کارشناسی ارشد این استاد قلابی تاکید کردند پس از استعلام مدرک این شخص، روند اداری استخدام وی طبق قانون کاملاً لغو شده است. دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب هم اعلام کرد: فرد مذکور اساسا هیچگونه ارتباطی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب نداشته است.

صعود 2 دانشگاه ایران در بین 400 دانشگاه برتر جهان
دانشگاه تهران به همراه دانشگاه علوم پزشکی تهران در آخرین رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال 2011 که توسط موسسه آموزش عالی شانگهای Shanghai Jiao Tong انجام شده در میان یک هزار دانشگاه به 400 -301 رتبه دست یافته اند.
دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه تهران در سالهای گذشته نیز در رتبه بندی حضور داشته اند و در سال 2011 رشد قابل توجهی داشتند. این دو دانشگاه تنها دانشگاههای کشور ایران هستند که در رتبه بندی شانگهای در رده زیر 500 قرار دارند. دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 2009 در رتبه 500-402، در سال 2010 به رتبه 500-401 و در سال 2011 به رتبه 400-301 دست یافته اند.

hermione
20-08-2011, 12:55
سلام
امکان ویرایش براش مقدور نیست.
ولی شاید اگر از طریق سیستم پاسخگویی بفرستید تغییر رو اعمال کنن...

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

تقریبا نیمه اول شهریور

پارسال 13 اومد.

پارسال 17،18 شهریور اومد . دیگه کنکور خودمو یادمه

M A H 3 A
20-08-2011, 13:07
17 نتایج نهایی کنکور سراسری اومد ،آزاد فکر میکنم زودتر اومد:46:

Lionel Messi Viva
20-08-2011, 13:19
85 درصد از داوطلبان مجاز کنکور 90 انتخاب رشته کرده‌اند

خبرگزاری فارس: معاون سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته 85 درصداز داوطلبان مجاز کنکور 90 خبرداد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جلال طباطبایی قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه 85 درصد از داوطلبان مجاز کنکور 90 انتخاب رشته کرده‌اند، افزود: 762 هزار داوطلب در کنکور 90 انتخاب رشته کردند.

وی با بیان اینکه 15 درصد از داوطلبان کنکور 90 انتخاب رشته نکرده‌اند، گفت: در مدت انتخاب رشته داوطلبان مجاز کنکور 90 حدود 110 هزار داوطلب اطلاعات انتخاب رشته خود را ویرایش کردند.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 90 گفت: نتایج نهایی آزمون سراسری 90 در نیمه دوم شهریورماه اعلام می‌شود.

vahid-p
20-08-2011, 13:44
به نظرتون چطور رشته ایه؟یه شهرساز خوب می تونه یه معمار خوب بشه؟؟؟
گمون نکنم. پسر عموم معماری شبانه بوشهر رو زودتر از شهرسازی شیراز زده(بومی هرمزگانیم). چون واقعا به معماری علاقه داره و از یه ارشد شهرسازی که پرسیده میگه شهرسازی : مدیریت ، معماری،عمران . که دروسی مثل تاریخ و اینا هم دارین. اگه دقت کنین وقتی این همه قسمت بندی بشن، مطمئنا زیاد نمی تونین تو یه زمینه از این سه زمینه ای که گفتم خیلی مسلط بشین. البته خب اگه تلاش کنین و مطالعه آزاد در مورد معماری داشته باشین، مطمئنا می تونید خودتون یادبگیرین و با دانسته های دیگتون یه مهندس خوب بشین.

قبل از انتخاب رشته باید دروس اون رشته رو میدین. البته حالا که وقتش تموم شده ولی بد نیست یه آشنایی با دروس این رشته داشته باشین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم لینک دروس از سایت دانشگاه شیراز:

vahid-p
20-08-2011, 13:56
سلام
منم ديدم يعني چي مگه مهلت انتخاب رشته تموم نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! يعني الانم ميشه ويرايش كرد؟
ما كه سر در نياورديم :17:

الان دیگه وقتش تموم شده.
ببینید سازمان سنجش همیشه زودتر از تاریخ شروع کاری رو شروع می کنه و دیرتر از تاریخ اتمام اونو تموم میکنه. اینم جهت رفاه حال مراجعان.
مثلا من خودم یادمه برا کارشناسی ارشد امسال برا یکی ثبت نام میکردم، یه روز بعد از تاریخ اتمام ، ثبت نام کردم، با موفقیت!
این رو یکی از قوانین همیشگی سازمان سنجش بدونید.
:11:

alavi71
20-08-2011, 15:33

13 ازاد هست

17 دولتی

منهم همین رو گفتم.

SuperSt@r
20-08-2011, 15:54
سلام
شايد اين تايپيك جاي اين سوال نباشه اگه شما تايپيك بهتري سراغ داريد به من معرفي كننيد البته تو دوتا تايپيك ديگه هم اين سوال رو نوشتم خيلي ممنون:20:
من امسال كنكور دادم و انتخاب رشته كردم و به احتمال خيلي خيلي زياد م.شيمي قبولم
به نظر شما تو اين يه ماهه باقي مونده از تابستان چه چيزايي مطاله كنم يا ياد بگيرم يا چه نرم افزارهايي و يا...................
تا بتونم با يه پيش زمينه خوبي وارد دانشگاه بشم تا كمتر دچار مشكل بشم و بعدش پشيمون نشم و بگم اي كاش تو تابستون اينارو ياد ميگرفتم

bnmnb
20-08-2011, 16:29
سلام
شايد اين تايپيك جاي اين سوال نباشه اگه شما تايپيك بهتري سراغ داريد به من معرفي كننيد البته تو دوتا تايپيك ديگه هم اين سوال رو نوشتم خيلي ممنون:20:
به نظر شما تو اين يه ماهه باقي مونده از تابستان چه چيزايي مطاله كنم يا ياد بگيرم يا چه نرم افزارهايي و يا...................
تا بتونم با يه پيش زمينه خوبي وارد دانشگاه بشم تا كمتر دچار مشكل بشم و بعدش پشيمون نشم و بگم اي كاش تو تابستون اينارو ياد ميگرفتم
چه انرژی بالایی داری شما
به نظر من راحت این 1 ماهه رو استراحت کن چیزی نمی خواد بخونی
اگه دوست داشتی برو 1 کم در مورد م.شیمی بیشتر بخون ببین چیه.ترم اول که مسخرست.همون درسای دبیرستانه و یک درس به نام آشنایی با مهندسی شیمی (تو دانشگاه ما این درسه بود شاید توی دانشگاههای دیگه با 1 اسم دیگه باشه) ترم 2 هم درسای شاختون موازنه هست و استاتیک و مقاومت مصالح
حالا اگه خیلی پا فشاری می کنی روی فعالیت تو تابستون برو برنامه نویسی matlab رو یاد بگیر
خوش باشی:46:

hamed.m1
20-08-2011, 16:34
سلام.چندتا سوال داشتم:
1.کسی میدونه آخرین رتبه مهندسی نساجی امیرکبیر پارسال چه رتبه ای بوده؟
2.به نظرتون امسال مهندسی نساجی امیرکبیر واسه پسرا تا چه رتبه ای میره؟
3.کسی تو انتخاب رشته اش نساجی امیرکبیر رو انتخاب کرده؟اگه کسی هست لطفا رتبه اش رو هم بگه

jimrako
20-08-2011, 16:50
معمولا استادای پروازی به استادای تهرانی میگن که توی شهرهای دیگه درس میدن
البته من اینو برای دبیر های کنکورشنیده بودم بیشتر نه برای استاد دانشگاه .
حالا استاد پروازی خوبه یا نه ؟

mohandes e ekhraji
20-08-2011, 16:57
سلام دوستان با ارزوی قبولی طاعات و عبادات همگی نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه اما چون برام مهمه میپرسم شرمنده! من دوره فراگیر قبول شدم ۱قسمتش برام نامفهموم بود!اونم اینکه:ج: اصل رسيد پستي تأييديه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام جديد و پيش دانشگاهي (يا اصل رسيد پستي تأييديه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام قديم).دوستان مگه همین جوری الان بری اموزش پرورش بهت سوابق تحصیلی میدن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته من کارشناسی قبول شدم و این یکی ازمدارک لازم برای ثبت نام هست که ظاهراً میخوان!!!!

moh72
20-08-2011, 17:25
شهریه مهندسی معماری غیرانتفاعی سوره چقدره؟

sanbad_5310
20-08-2011, 18:03
آقا نيمه اولي هايه 71 هم بايد برن نظام وظيفه؟؟؟؟

NONE
20-08-2011, 18:21

قبلنا ك ميشده يعني متولدين نميه اول 71 2 سال مي توستن كنكور بدن
و متولدين 72 3سال
ولي دوستم مي گفت كه امسال نمي تونيم يعني يا بايد بريم دانشگاه يا بريم سربازي
اگرم نريمو دوباره كنكور بديم و قبول هم بشيم دانشگاه بهت گير ميده و ثبت نام نمي كنه

vahid-p
20-08-2011, 18:30
سلام

منم اول میگفتم تابستون میشینم ریاضی عمومی میخونم، الان که تابستونه اصلا حال و حوصلشو ندارم. چون نمی دونم چی قبول میشم. برق یا...
ولی به نظرم اگه طول ترم مطالعه نسبتا خوبی داشته باشی، نیازی نباشه الان بری بخونی.
به نظر من همونطور که bnmb گفتن همون فعلا در مورد رشته ای که قراره بری تحقیق کنی بهتره. من خودم در مورد دانشگاه، محیطش و رشته و اینا بیشتر دارم مطالعه می کنم.
----------
راستی bnmb دانشکده برق دانشگاه شیراز دقیقا کدومه_ اون که به مکانیک نزدیکتره یا اون که تو گوشست؟)؟ عکس چیزی ازش نداری؟
احتمالا تهران اگه قبول نشم بیام شیراز. برا همین دارم تحقیق می کنم :5:

milla.online
20-08-2011, 19:29
منم اول میگفتم تابستون میشینم ریاضی عمومی میخونم، الان که تابستونه اصلا حال و حوصلشو ندارم. چون نمی دونم چی قبول میشم. برق یا...
ولی به نظرم اگه طول ترم مطالعه نسبتا خوبی داشته باشی، نیازی نباشه الان بری بخونی.
به نظر من همونطور که bnmb گفتن همون فعلا در مورد رشته ای که قراره بری تحقیق کنی بهتره. من خودم در مورد دانشگاه، محیطش و رشته و اینا بیشتر دارم مطالعه می کنم.
----------
راستی bnmb دانشکده برق دانشگاه شیراز دقیقا کدومه_ اون که به مکانیک نزدیکتره یا اون که تو گوشست؟)؟ عکس چیزی ازش نداری؟

میگم یه سوال؟بچه های ترم یک شیراز میرن خوابگاه مفتح؟؟؟؟

meragj2
20-08-2011, 20:02
یک نفر اگر ویرایش نکرده باشه الان دیگه هیچ جوری نمی تونه ویرایش کنه ؟
این که مدارک رو میفرستن سنجش جریانش چیه ؟

bnmnb
20-08-2011, 20:09
----------
دانشکده برق توی میدون نمازیه ولی کلاساش هم مهندسی 2 هست هم 1.ولی اولش همه ی صفریا توی پردیس ارم درس می خونن (رو تپه)
عکسم اگه گیر آوردم می ذارم

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

میگم یه سوال؟بچه های ترم یک شیراز میرن خوابگاه مفتح؟؟؟؟
آره میرن رو تپه :31:

jimrako
20-08-2011, 20:12
یک نفر اگر ویرایش نکرده باشه الان دیگه هیچ جوری نمی تونه ویرایش کنه ؟
این که مدارک رو میفرستن سنجش جریانش چیه ؟
نه دیگه نمیشه ویرایش کرد دوستانی که مدارک فرستاده سنجش دارن سعی میکنن به هر نحو شده ویرایشی در اطلاعاتشون بدن چون یک اشتباه در انتخاب رشته کردند حالا شما هم اگر مهمه این کار رو بکنید ولی احتمالش فکر نکنم زیاد باشه ولی دوستان دیگه هم اگر اطلاعات دارن راهنمایی کنن !

alavi71
20-08-2011, 21:18

در صورتی که از معافیت تحصیلی استفاده نکرده باشن میتونن.عقب بندازند.

alireza3500
20-08-2011, 21:32
با سلام
ببخشيد یکی از دوستان من با رتبه ي (زير گروه اول)7600 ،رتبه کشوري =18هزار .اين دانشگاهها رو زده (به اين ترتيب)رشته ي تمام اين دانشگاهها رو هم فقط مکانيک زده.
سهميه:منطقه ي 2
جنسيت:پسر
شهر:قم

دانشگاه صنعتي شريف- تهران
دانشگاه تهران
دانشگاه صنعتي اميركبير- تهران
دانشگاه صنعتي اميركبير- تهران(س.ت)
دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران
دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي- تهران
دانشگاه صنعت اب وبرق(شهيدعباسپور)- تهران
دانشگاه صنعتي اصفهان
دانشگاه اصفهان
دانشگاه فردوسي مشهد
دانشگاه بين المللي امام خميني (ره )-قزوين
دانشگاه تبريز
دانشگاه تبريز(س.ت)
دانشگاه تبريز(ميانه)
دانشگاه شيراز
دانشگاه كاشان
دانشگاه بوعلي سينا همدان
دانشگاه اراك
دانشگاه اراك(س.ت)
دانشگاه سمنان
دانشكده فني ومهندسي اراك(س.ت)
دانشگاه سمنان(س.ت)
دانشگاه صنعتي بابل
دانشگاه گيلان -رشت
دانشگاه زنجان
دانشگاه يزد
دانشگاه شهركرد
دانشكده فني ومهندسي گلپايگان
دانشگاه شاهرود
دانشگاه قم
دانشگاه رازي كرمانشاه
دانشگاه صنعتي كرمانشاه
دانشگاه تفرش
دانشگاه صنعتي قم
دانشگاه ملاير
دانشگاه ياسوج
دانشگاه صنعتي اروميه
دانشگاه اروميه
دانشگاه تربيت معلم اذربايجان- تبريز
دانشگاه محقق اردبيلي-اردبيل
دانشگاه بناب
دانشگاه تربيت معلم سبزوار
مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان
دانشگاه شهيدچمران اهواز
دانشگاه صنعت نفت اهواز
دانشگاه صنعتي جندي شاپوردزفول
دانشگاه صنعتي هويزه- سوسنگرد
دانشگاه صنعتي خاتم الانبياء(ص)-بهبهان
دانشگاه شهيدباهنركرمان
دانشگاه ولي عصر(عج)-رفسنجان
دانشگاه صنعتي سيرجان
دانشگاه خليج فارس بوشهر
دانشگاه هرمزگان -بندرعباس
مجتمع اموزش عالي جهرم
دانشگاه صنعتي بيرجند
دانشگاه بيرجند
دانشگاه بيرجند(قاين)
دانشگاه كردستان - سنندج
دانشگاه جيرفت(نيمه دوم)
دانشگاه قم(شبانه)
دانشگاه صنعتي قم(شبانه)
دانشگاه بوعلي سينا همدان(شبانه)
دانشگاه اراك(شبانه)
دانشگاه اراك(س.ت)(شبانه)

س.ت==>گرايش ساخت و توليد

مي خواستم اگر ميشه لطف بفرماييد و بگوييد احتمال زياد کجا قبول مي شه.
با تشکر

milla.online
20-08-2011, 21:46
دانشکده برق توی میدون نمازیه ولی کلاساش هم مهندسی 2 هست هم 1.ولی اولش همه ی صفریا توی پردیس ارم درس می خونن (رو تپه)

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

آره میرن رو تپه :31:

آقا یه سوال دیگه...:دی
میشه اسکیت برد اونجا برد هر روز با اون از تپه برم پایین:دی... کلا بردن لوازم ورزشی اینجوری ضایع نیست؟؟؟ راسته میگن ابزار موسیقی نمیزارن ببریم؟؟ من این همه وسایل رو چیکار کنم؟!؟!؟!؟!:13:
یه سوال دیگه از بالای تپه تا معالی آباد که دانشکده معماری اونجاست چقد راهه؟؟؟ میشه پیاده رفت؟؟؟

mohammad_dj_kazin
20-08-2011, 22:38
سلام دوستان
یه سوال داشتم
با رتبه 411 منطقه 2 میشه دندان پزشکی شهید بهشتی قبول شد یا نه؟

bnmnb
20-08-2011, 23:29
میشه اسکیت برد اونجا برد هر روز با اون از تپه برم پایین:دی... کلا بردن لوازم ورزشی اینجوری ضایع نیست؟؟؟ راسته میگن ابزار موسیقی نمیزارن ببریم؟؟ من این همه وسایل رو چیکار کنم؟!؟!؟!؟!:13:
یه سوال دیگه از بالای تپه تا معالی آباد که دانشکده معماری اونجاست چقد راهه؟؟؟ میشه پیاده رفت؟؟؟
من خودم خوابگاهی نیستم ولی خوابگاه می رم
اونجا همه چی هست فقط قلیون غیر مجازه که اون هم هست تو خوابگاه:31:
وسایل موسیقی هم دیدم یکی از دوستام تنبک آورده بود یکی هم تار آورده بود ولی گیتار رو ندیدم.وسایل ورزشی هم بیار مشکل نداره از بالا قل بخور بیا پایین
اگه بخوایی از بالای تپه تا معالی آباد پیاده بری بعد از 1 ماه می شی مانکن:46:
نه حتما باید با ماشین بری

nafas
20-08-2011, 23:40
من تابستون تو خوابگاشون بودم
خیلی خوبه
همه چی هم توش گیر میاد :31: خوابگاه رو تپه تلویزیونه خوابگاه پزشکیا هم کنارتون کلا همه خوابگاه ها اونجاس !
از 7 صبح تا 11 نیم شب سرویس هست و 15 مین یه بار میره میاد اما 11 نیم به بعد باید تاکسی بگیری ببرتت بالا تپه
اونجا کل شیراز زیر پاته:27:
وسایل موسیقی اتاق کناری دوستم که باند بسته بود همش اوپس اوپس بود !

اسکیت بیار اتفاقا کار جالبی هم میشه ! ولی برای بالا رفتن ....... :31: البته با اتوبوس میری بالا :31:
البته حیف پرشکی نیستی برای پزشکی یه مجموئه ورزشی دارن خیلی توپه سالن ورزشی بدن سازی استخر جکوزی سونا و اسب سواری و .......
اونور تپس :دی میتونی قل بخوری بری اونور تپه یا بری پایین تپه با ماشین بری

تا معالی آباد خیلی راهه ! نه پیاده عمرا بتونی بری :31: ولی معالی آباد بهترین نقطه شیرازه !
خودشون میگن معالی آبادیا میگن ما بهتر شیرازیم
راست میگنا یه هوایی داره که نگو !
میری اونجا هوا خنک اوفف :40:

موفق باشی :11:من که دلم میخواست بیام همه چیش رو چک کرده بودم قسمت نشد :11:

Rainy eye
21-08-2011, 00:10
سلام دوستان با ارزوی قبولی طاعات و عبادات همگی نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه اما چون برام مهمه میپرسم شرمنده! من دوره فراگیر قبول شدم ۱قسمتش برام نامفهموم بود!اونم اینکه:ج: اصل رسيد پستي تأييديه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام جديد و پيش دانشگاهي (يا اصل رسيد پستي تأييديه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام قديم).دوستان مگه همین جوری الان بری اموزش پرورش بهت سوابق تحصیلی میدن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته من کارشناسی قبول شدم و این یکی ازمدارک لازم برای ثبت نام هست که ظاهراً میخوان!!!!

تاییدیه تحصیلی رو باید از اداره پست بگیری نه آموزش و پرورش(یعنی من این کارو کردم شما رو نمیدونم:31:)
معمولاً تو دانشگاهها موقع ثبت نام باجه پست میزارن،همونجا کارارو انجام میدی

راه20
21-08-2011, 00:51
آره پزشکی قزوین و ارک و ...رو میاره
برو یادگار ماندگار

lohrasbi
21-08-2011, 02:38
به به بچه های کنکوری 90 . دلم تنگ شده بود! :20:
1. کسی میتونه با توجه به تغییر ظرفیت ها، پیش بینی کنه حداکثر با چه رتبه ای میشه رفت برق علم و صنعت؟

2. سال دیگه هم میخوان ظرفیت ها رو کمتر کنن؟

MeMri
21-08-2011, 02:41

نه ! احتیاجی نیست! روزنامه جمهوری اسلامی (تاریخ 22/5) امسال نوشته بود که نیمه دومی های 70 احتیاج به دفترچه دارند :20:

mehrdad_ati
21-08-2011, 03:07
خوب حالا هر کی بیاد پیشبینی کنه کجا میاره !

من بیچاره که احتمالا پزشکی یزد . خاک تو سرم که درست درس نخوندم :(

vahid-p
21-08-2011, 04:17
نماز روزه هاتون قبول باشه.:11:
والا الان که می بینم دوستان اطلاعات خوبی دارن، پس بیشتر سوال کنیم و با اطلاعات بیشتری راهی دانشگاه شیم. البته خب در مورد امیرکبیر هم از paniriz سوال دارم انشالله به وقت خودش کمکمون کنن.:20:
فعلا حرف حرف شیرازه. خوشا شیراز و... :31:

از خوابگاه تا معالی آباد فکر کنم حدود 10 دیقه اونم با ماشین. البته از خوابگاه تا مهندسی شاید بشه پیاده رفت اینطور که به نظر میاد.

حالا سوالای من:
دانشکده برق دانشگاه شیراز تو چه گرایش هایی سطح علمیش از صنعتی اصفهان بالاتره؟
دانشکده برقش امکاناتش در چه حده؟ هزینه میکنن براش؟
استاداش اکثرا کجاها درس خوندن؟ ( منحصرا برق شیراز منظورمه )
تو محیط دانشکده مهندسی و خوابگاه اینترنت وایرلز ( Wi-Fi) رایگان وجود داره؟:20:
کتابخونش محیطش خوبه برا درس خوندن؟ ( میشه رفت از کتابخونه دانشکده دیگه استفاده کرد اگه کتابخونه دانشکدت خوب نباشه؟ :31:)
زبان انگلیسی تا چه حد برای مقطع کارشناسی کار میشه؟ کلاس زبانای خود دانشگاه چطورن؟
مهندسی مواد دانشکدش کجاست؟ ( جز دانشکده مهندسی شیمیه؟ )
خوابگاههای کوچیکش برا کیاست؟ خوابگاه دستغیب چطور؟
و سوالای زیادی که اگه شیراز قبول شدم اونوقت میپرسم.:31:

لطف می کنین واقعا. هر چی تو اینترنت گشتم نبود.
عکس دانشکده نفت بود، عجب دانشکده ای( طرحش واقعا قشنگه )

vahid-p
21-08-2011, 04:28
1. کسی میتونه با توجه به تغییر ظرفیت ها، پیش بینی کنه حداکثر با چه رتبه ای میشه رفت برق علم و صنعت؟

2. سال دیگه هم میخوان ظرفیت ها رو کمتر کنن؟
در مورد سوال 1، سه هفته دیگه معلوم میشه. منم انتخاب کردم ببینیم چی میشه. ولی من که اصلا قبول نمی شم. فکر کنم رتبه زیر 2000 کشوری حداقل بخواد.
در مورد سوال دوم فکر نکنم کمتر از این بشه. ولی غیر ممکن نیست :27:

خیلی ایده جالبیه. فقط به نظرم بهتره یا تاپیک جداگونه براش زده بشه که بعدا تو همون تاپیک نتایج نهاییمون رو هم اعلام کنیم و با پیش بینیمون مقایسه کنیم. ببینیم نظر دوستان چیه.
ضمنا با رتبه شما فکر کنم جای بهتری هم قبول شین. 400 منطقه 1 بودین دیگه؟ مخصوصا که پزشکی ها ظرفیتشون امسال رفته بالا.

mohammad_dj_kazin
21-08-2011, 07:07

شما اگه رتبتون 400 باشه به نظرم راحتی پزشکی تهران قبولینا!!
نگران چی هستین؟
راستی دوستان نگفتین با رتبه 411 منطقه 2 میشه دندان تهران قبول شد یا نه؟؟:20:

Lionel Messi Viva
21-08-2011, 09:18
مي خواستم اگر ميشه لطف بفرماييد و بگوييد احتمال زياد کجا قبول مي شه.
با تشکر

به احتمال 92% دانشگاه شهركرد...:10:

Lionel Messi Viva
21-08-2011, 09:29
نگران چی هستین؟
احتمالش کمه اما شهرهای دیگه مثل:
تبريز
مشهد
شيراز
يزد
همدان
بابل
كرمان
رشت
اروميه
ساري
گرگان
و...
99% قبولی...:10::10:

shabeashegha
21-08-2011, 09:53
نگران چی هستین؟
با 400 پزشکی تهران؟؟!احتمالش ضعیفه با 400 کسی پزشکی تهران بیاره. فکر کنم دندون بهشتیم با 411 احتمالش 50/50 هست

Haniiii
21-08-2011, 10:33
دیگه دانشگاه دیگه ای از این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید جور چیزا نذاشته ؟!!!

+ یکی از دوستان میگفت بعضی دانشگاه های تهران اینترنت بی سیم ( حالا نمیدونم کدوم نوع بی سیم ! ) .. به دانشجو ها میدن که تو نصف تهران میتونن ازش استفاده کنن .. این درسته ؟ ... کدوم دانشگاه ها ؟ ... ( اون میگفت شریف میده .. )

vahid-p
21-08-2011, 11:40

+ یکی از دوستان میگفت بعضی دانشگاه های تهران اینترنت بی سیم ( حالا نمیدونم کدوم نوع بی سیم ! ) .. به دانشجو ها میدن که تو نصف تهران میتونن ازش استفاده کنن .. این درسته ؟ ... کدوم دانشگاه ها ؟ ... ( اون میگفت شریف میده .. )

واقعا تور مجازی جالبی داره این علم و صنعت. ولی فکر نکنم دانشگاههای دیگه از اینا داشته باشن. البته خیلی سایتا می بینی نوشتن تور مجازی ولی همش همون چند تا عکسه معمولیه( همون گالری عکسه )

alavi71
21-08-2011, 12:12

اغلبشون دارن.
بی سیم منظوذپر وایرلس و این موارد هست.که میشه مثلا با لبتاب از خوابگاه وصل شد.

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

سلام دوستان
یه سوال داشتم

احتمال قبول بالایی هستش.

علوم پزشکی تهران تا حدود 450

شهید بهشتی حدود 700

شهید بهشتی نیمه دوم 1200

علوم پزشکی ایران 1100

رتبه ها در خوشبینانه ترین حالت هستن

موفق باشید.

meragj2
21-08-2011, 12:15
سلام دوستان
یه سوال داشتم

نه تا 280 300 ترم بهمن قبوله.

Lionel Messi Viva
21-08-2011, 12:45
علوم پزشکی اصفهان:

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11:

شریف:

depot
21-08-2011, 13:56
اقا این جواب کنکور کاردانی رشته امور اداری - کاردانش جوابش کی میاد ؟؟؟؟؟؟

mohammad_dj_kazin
21-08-2011, 14:11
با 400 پزشکی تهران؟؟!احتمالش ضعیفه با 400 کسی پزشکی تهران بیاره. فکر کنم دندون بهشتیم با 411 احتمالش 50/50 هست

احتمالش کمه اما شهرهای دیگه مثل:
تبريز
مشهد
شيراز
يزد
همدان
بابل
كرمان
رشت
اروميه
ساري
گرگان
و...
99% قبولی...:10::10:

احتمال قبول بالایی هستش.

علوم پزشکی تهران تا حدود 450

شهید بهشتی حدود 700

شهید بهشتی نیمه دوم 1200

علوم پزشکی ایران 1100

رتبه ها در خوشبینانه ترین حالت هستن

موفق باشید.

نه تا 280 300 ترم بهمن قبوله.

ماشالا جواب ها با هم خیلی فرق دارنا
ما که نفهمیدیم:41:
فکر کنم بهتره صبر کنم جوابا بیاد
راستی نمیدونید کی جواب انتخاب رشته ها میاد؟

alavi71
21-08-2011, 14:28

نتایج تقریبا اواسط شهریور جواب ها میاد. پارسال 17 اومد.

شما خودت رو قبول شده بدون.ولی شیرنیش رو یادت نره ...

Haniiii
21-08-2011, 14:34
زیر 19 ام باید بیاد ... پارسال 17 ام بود ... ( شروع ثبت نام دانشگاه ها معمولا از 20 به بعد هست ... پس باید یه چند روز زودتر نتایج اومده باشه !!!) ... ( اینو دیگه نمیتونن به تاخیر بندازن .. )

bnmnb
21-08-2011, 14:53
نماز روزه هاتون قبول باشه.:11:
والا الان که می بینم دوستان اطلاعات خوبی دارن، پس بیشتر سوال کنیم و با اطلاعات بیشتری راهی دانشگاه شیم. البته خب در مورد امیرکبیر هم از paniriz سوال دارم انشالله به وقت خودش کمکمون کنن.:20:
فعلا حرف حرف شیرازه. خوشا شیراز و... :31:

از خوابگاه تا معالی آباد فکر کنم حدود 10 دیقه اونم با ماشین. البته از خوابگاه تا مهندسی شاید بشه پیاده رفت اینطور که به نظر میاد.

حالا سوالای من:
دانشکده برق دانشگاه شیراز تو چه گرایش هایی سطح علمیش از صنعتی اصفهان بالاتره؟
دانشکده برقش امکاناتش در چه حده؟ هزینه میکنن براش؟
استاداش اکثرا کجاها درس خوندن؟ ( منحصرا برق شیراز منظورمه )
تو محیط دانشکده مهندسی و خوابگاه اینترنت وایرلز ( Wi-Fi) رایگان وجود داره؟:20:
کتابخونش محیطش خوبه برا درس خوندن؟ ( میشه رفت از کتابخونه دانشکده دیگه استفاده کرد اگه کتابخونه دانشکدت خوب نباشه؟ :31:)
زبان انگلیسی تا چه حد برای مقطع کارشناسی کار میشه؟ کلاس زبانای خود دانشگاه چطورن؟
مهندسی مواد دانشکدش کجاست؟ ( جز دانشکده مهندسی شیمیه؟ )
خوابگاههای کوچیکش برا کیاست؟ خوابگاه دستغیب چطور؟
و سوالای زیادی که اگه شیراز قبول شدم اونوقت میپرسم.:31:

لطف می کنین واقعا. هر چی تو اینترنت گشتم نبود.
عکس دانشکده نفت بود، عجب دانشکده ای( طرحش واقعا قشنگه )
متاسفانه من از رشته برق و استاداش اطلاعات دقیقی ندارم ولی جایی که درس خوندن و ... رو می تونین از اینجا ببینین.
امکاناتش رو هم همون بالا می تونین ببینین ولی خوب دانشکده ها کنار هم هست و از لحاظ محوطه واقعا سرسبزو خوبه .بوفه هم داره و توی سطح دانشکده و محوطه و توی تک تک اتاقای خوابگاه و در کل کتابخونه هاش وایرلس هست به صورت رایگان.
کتابخونه مهندسی نزدیک دانشکده های مهندسی هست و محیطش هم خوبه.یک بخش 24 ساعته هم داره.زبان انگلیسی خیلی مهمه.امتحانات بخش ما که کاملا به زبان انگلیسی هست.کلیه ی کتابهایی هم که دارن درس می دن به زبان انگلیسی هست
مهندسی مواد تو مهندسی 1 هست و با دانشکده مهندسی شیمی یکی نیست
دستغیب برای پزشکی ها هست.مفتح برای مهندسیا
----------------------------------------
ساختمان مهندسی شیمی و نفتش رو خود وزارت نفت ساخته و خیلی خرجش کرده به خاطر همین قشنگ از آب در اومده.

MeMri
21-08-2011, 15:46

نیمه دوم شهریور :20:

unknow_bu
21-08-2011, 15:55
آخرین خبری که دیدم نتایج آزاد 20 به بعد میاد

mehrdad_ati
21-08-2011, 17:08
الان این خبر رو بخونید :

با توجه به پرمتقاضي بودن رشته هاي پزشکي، دندانپزشکي و داروسازي به خصوص در دانشگاه علوم پزشکي تهران اين افزايش ظرفيت به داوطلبان در رتبه هاي بالا که نمرات مشابهي دارند براي پذيرش کمک مي کند.

به گزارش مهر، در دفترچه کنکور سراسري سال 90 ظرفيت پذيرش در رشته هاي پزشکي، دندانپزشکي و داروسازي دانشگاه علوم پزشکي تهران 335 نفر با احتساب بورسيه ارتش اعلام شده است که با افزايش ظرفيت به 585 نفر خواهد رسيد

با این وضع تا 400 منطقه 2 و تا 250 تا 300 منطقه 1 و 3 احتمال قبولی تو این 2 رشته ی دانشگاه تهران رو دارند .

البته من رتبم 1317 منطقه 2 شده نه 400 منطقه 1 !!!!!!!!!! اگرم یزد بیارم با خوش شانسی میارم :4: درس نخوندیم دیگه ...

milla.online
21-08-2011, 18:48
من تابستون تو خوابگاشون بودم
خیلی خوبه
همه چی هم توش گیر میاد :31: خوابگاه رو تپه تلویزیونه خوابگاه پزشکیا هم کنارتون کلا همه خوابگاه ها اونجاس !
از 7 صبح تا 11 نیم شب سرویس هست و 15 مین یه بار میره میاد اما 11 نیم به بعد باید تاکسی بگیری ببرتت بالا تپه
اونجا کل شیراز زیر پاته:27:
وسایل موسیقی اتاق کناری دوستم که باند بسته بود همش اوپس اوپس بود !

اسکیت بیار اتفاقا کار جالبی هم میشه ! ولی برای بالا رفتن ....... :31: البته با اتوبوس میری بالا :31:
البته حیف پرشکی نیستی برای پزشکی یه مجموئه ورزشی دارن خیلی توپه سالن ورزشی بدن سازی استخر جکوزی سونا و اسب سواری و .......
اونور تپس :دی میتونی قل بخوری بری اونور تپه یا بری پایین تپه با ماشین بری

تا معالی آباد خیلی راهه ! نه پیاده عمرا بتونی بری :31: ولی معالی آباد بهترین نقطه شیرازه !
خودشون میگن معالی آبادیا میگن ما بهتر شیرازیم
راست میگنا یه هوایی داره که نگو !
میری اونجا هوا خنک اوفف :40:

موفق باشی :11:من که دلم میخواست بیام همه چیش رو چک کرده بودم قسمت نشد :11:

آقا خیلی مرسی :31:
اینا رو گفتم آخه اگه کسی تو خلیج چنین وسایلی رو میبرد سنگسارش می کردن:دی :21:
البته بردم رو از شیراز گرفتم 2 سال پیش بالان یکی از تراک هاش شکسته باید ببرم همونجا بینم گیرم میاد تو ملاصدرا یا نه...(از پرسپولیس خریدمش تو ملاصدرا)
در مورد معالی آباد هم آره بچه که بودم بابا بزرگم اونجا یه خونه داشت حیف که فروخت....:13:
پس در کل همه چی تو این دانشگاه آرومه و من چقد خوشحالم :دی... فقط نمیدونم اگه شهرسازی آوردم خوشم میاد یا نه... خدا کنه با توجه به کاهش ظرفیت دخترا تو معماری من بتونم اونو بیارم...:46:
ایشا.. شما هم به هدفتون میرسید...:20:

vahid-p
21-08-2011, 19:07
آزاد زودتر از اینا میاد. حداقل یه هفته قبل از اینی که گفتی میاد.

Haniiii
21-08-2011, 19:20
خب این خیلی دیره .. ازاد باید حداقل همزمان با سراسری بیاد که کسایی که شک دارن کدوم رو برن تکلیفشون مشخص بشه ...

---------- Post added at 08:20 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

کسی اینجا المپیادی نیست ؟ ... از یکی از دوستان پرسیدم میگفت اگر 1 ترم معدل A بیاری + المپیادی هم باشی لازم نیست ترم دوم هم A بیاری ... میتونی با همون 1 ترم درخواست تغییر رشته کنی. .. و بعد باید 1 ترم تو اون رشته جدید هم A بیاری ( یا بالا تر از معدل قبلیت ) تا با درخواستت موافقت کامل بشه ..

hermione
21-08-2011, 19:26
یه جایی دیدم برای دانشگاه های صنعتی اصفهان ، اصفهان ، یزد و کاشان ( دانشگاههای که معمولاَ بچه های اصفهانی انتخاب می کنن) ظرفیتای پارسال و امسال مقایسه کرده بود از بین دانشگاههای بالا دانشگاه صنعتی اصفهان و کاشان کاهش کاملاَ محسوس دانشجو داشتن و یزد تا حدودی افزایش ظرفیت ( البته برای رشته برق کاهش داشت) ، اصفهان هم ثابت بود
البته با توجه به سهمیه بندی کردن از نظر تعداد برای دختر و پسر نمیشه حدس زد این (کاهش ظرفیت + سهمیه بندی ) به نفع پسرا میشه یا به ضررشون
اما با قطعیت تمام میگم به ضرر 100% دخترا تموم میشه .
من فقط ماله اصفهانو دیدم ولی هر دانشگاهی که ظرفیتاش کمتر شده و تعداد بندی هم کردن به ضرر دخترا شده . اینو به راحتی میشه حدس زد و می بینید چند روز دیگه نتیجشو

کسی اینجا المپیادی نیست ؟ ... از یکی از دوستان پرسیدم میگفت اگر 1 ترم معدل A بیاری + المپیادی هم باشی لازم نیست ترم دوم هم A بیاری ... میتونی با همون 1 ترم درخواست تغییر رشته کنی. .. و بعد باید 1 ترم تو اون رشته جدید هم A بیاری ( یا بالا تر از معدل قبلیت ) تا با درخواستت موافقت کامل بشه ..

اگه اطلاعات دقیق و موثق می خوای باید بری دانشگاه قسمت استعداد های درخشان اونجا این کارو انجام میده .

unknow_bu
21-08-2011, 19:57
خود رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفته هفته آخر شهریور که یعنی 23 در واقع:

mohammad_dj_kazin
21-08-2011, 20:35
الان این خبر رو بخونید :

با توجه به پرمتقاضي بودن رشته هاي پزشکي، دندانپزشکي و داروسازي به خصوص در دانشگاه علوم پزشکي تهران اين افزايش ظرفيت به داوطلبان در رتبه هاي بالا که نمرات مشابهي دارند براي پذيرش کمک مي کند.

به گزارش مهر، در دفترچه کنکور سراسري سال 90 ظرفيت پذيرش در رشته هاي پزشکي، دندانپزشکي و داروسازي دانشگاه علوم پزشکي تهران 335 نفر با احتساب بورسيه ارتش اعلام شده است که با افزايش ظرفيت به 585 نفر خواهد رسيد

با این وضع تا 400 منطقه 2 و تا 250 تا 300 منطقه 1 و 3 احتمال قبولی تو این 2 رشته ی دانشگاه تهران رو دارند .

البته من رتبم 1317 منطقه 2 شده نه 400 منطقه 1 !!!!!!!!!! اگرم یزد بیارم با خوش شانسی میارم :4: درس نخوندیم دیگه ...

خوب با این رتبه اراک یا همون یزد قبولی
مهم نیست کجا باشه
مهم اینه بعدش میشه دکتر مهرداد:31:

vahid-p
21-08-2011, 21:45
البته با توجه به سهمیه بندی کردن از نظر تعداد برای دختر و پسر نمیشه حدس زد این (کاهش ظرفیت + سهمیه بندی ) به نفع پسرا میشه یا به ضررشون
اما با قطعیت تمام میگم به ضرر 100% دخترا تموم میشه .
من فقط ماله اصفهانو دیدم ولی هر دانشگاهی که ظرفیتاش کمتر شده و تعداد بندی هم کردن به ضرر دخترا شده . اینو به راحتی میشه حدس زد و می بینید چند روز دیگه نتیجشو

اینو نگرفتم چی شد. اگه 100 درصد به ضرر دختراست پس صد در صد به نفع پسرا میشه. مگه میشه به ضرر دخترا و به ضرر پسرا بشه؟؟؟؟
ضمنا مطمئنا نمیشه گفت به ضرر دختراست یا پسرا. چون اولا تو هر رشته ای متقاضی از هر جنسیت تعدادش متغیره و باید دید نسبت به قبولیای سال قبل امسال چند نفر شدن. منظورم اینه مثلا نمیشه گفت اگه رشته برق صنعتی اصفهان 20 نفر پسر بگیره و 10 نفر دختر حتما به ضرر دخترا شده، در صورتی که سال های گذشته تقریبا 8 نفر دختر و 22 نفر پسر قبول میشدن.(این مثال بود، اطلاعی ندارم ) . ضمنا جمعیت پسرا هم که بیشتره و تو رشته ریاضی و فنی فکر کنم رتبه های بهتر رو پسرا میارن ( حالا نیایید بگید رتبه اول امسال فلانه و بهمان. باید در 1000 رتبه اول بررسی کرد )

کلا اگه آمار سال های قبل رو داشته باشی میشه دقیقتر مشخص کرد، و الان بگیم، یکم شاید نتیجه درست از آب در نیاد!
البته از اینا بگذریم، صد در صد به ضرر من یکی شده. چون اون رشته ای که من میخوام برم اومدن ظرفیت رو نصف نصف کردن در صورتی که رشته ای پسرونست و تقاضا بالا :18:
حالا خداکنه هر بلایی که قراره سر انتخاب رشته بیاد، من اونو قبول شم :20:

milla.online
21-08-2011, 22:08
برای معماری دقیقا به نفع پسرا شده چون مثلا از 30 نفر قبولی پارسال شیراز 25 تاش دختر بودن اما امسال 21 نفر به پسرا دادن و 9 تا به دخترا!!!!!! به نظر شما امسال ممکنه تا 4500 معماری بگیره از پسر بومی؟؟؟ پارسال آخرین قبولیش حدود 2600 بوده....

METACORTEX
21-08-2011, 22:37

دوست عزیز پارسال 13 ام که جواب آزاد اومد.:19:
ماله سراسری اگه اشتباه نکنم 16ام شب.
همیشه جواب آزاد:2: قبل سراسری میاد.

meragj2
22-08-2011, 00:02

جواب ها 15 تا 17 شهریور میاد.

میتونی کارنامه های گزینه 2 رو هم چک کنی تا آخرین نفر دندانپزشکی رو ببینی با چند قبول شده

bnmnb
22-08-2011, 00:14
برای معماری دقیقا به نفع پسرا شده چون مثلا از 30 نفر قبولی پارسال شیراز 25 تاش دختر بودن اما امسال 21 نفر به پسرا دادن و 9 تا به دخترا!!!!!! به نظر شما امسال ممکنه تا 4500 معماری بگیره از پسر بومی؟؟؟ پارسال آخرین قبولیش حدود 2600 بوده....
م.شیمی دانشگاه شیراز هم به نفع پسرا شده.پارسال 20 تا پسر بود 20 تا دختر.امسال 10 تا دختر 25 تا پسر

mohandes e ekhraji
22-08-2011, 00:50
رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد در هفته سوم شهريور ماه خبر داد.
سجادي جاغرق در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد در هفته سوم شهريور ماه، گفت: در اين آزمون حدود40 تا 45 هزار داوطلب پذيرفته مي‌شوند.
وي در ادامه با اشاره به اعلام نتايج آزمون سراسري دانشگاه آزاد در هفته آخر شهريور ماه، در خصوص ظرفيت پذيرش در آزمون سراسري دانشگاه آزاد، اظهار كرد: حدود 350 تا 400 هزار داوطلب در آزمون سراسري دانشگاه آزاد پذيرفته خواهند شد.
انتهاي پيام

alavi71
22-08-2011, 11:51

معمولا نتایج دانشگاه ازااد یک هفته قبل از سراسری میاد.پارسال13 شهریور اومد و سراسری 17

hamed.m1
22-08-2011, 12:01
سلام.میشه یکی جواب منو بده؟؟؟؟؟
از پسرا کسی مهندسی نساجی/پوشاک امیرکبیر انتخاب کرده؟
پارسال آخرین رتبه قبولی نساجی/پوشاک امیرکبیر چند بوده؟

Jalal @ A.gh
22-08-2011, 13:22
سلام.میشه یکی جواب منو بده؟؟؟؟؟
از پسرا کسی مهندسی نساجی/پوشاک امیرکبیر انتخاب کرده؟
پارسال آخرین رتبه قبولی نساجی/پوشاک امیرکبیر چند بوده؟

منطقه 1: حدودا تا 6000
منطقه 2: حدودا تا 7500
منطقه 3: حدودا تا 3500

songilgook
22-08-2011, 14:39
140 هزار داوطلب كنكور امسال انتخاب رشته نكردند

تهران - قائم مقام سازمان سنجش آموزش كشور گفت كه نزديك به 15 درصد از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون سراسري سال 90 كه تعداد آنها به 140 هزار نفر مي رسد فرم انتخاب رشته الكترونيكي را تكميل نكرده اند.
'ابراهيم خدايي' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگي ايرنا اظهار داشت: از مجموع 902 هزار و 834 نفري كه براي انتخاب رشته در كنكور امسال مجاز شناخته شدند حدود 762 هزار نفر با مراجعه به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش،‌ انتخاب رشته كردند.
وي با بيان اينكه همه ساله 15 تا 16 درصد داوطلبان مجاز براي انتخاب رشته اقدام نمي كنند اين موضوع را امري طبيعي دانست.
معاون فني و آماري سازمان سنجش درمورد دلايل اصلي انتخاب رشته نكردن برخي داوطلبان كنكور توضيح داد: تعدادي از اين داوطلبان، رتبه هاي نسبتا پاييني دارند و شانس قبولي در رشته هاي موردعلاقه خود را نمي بينند بنابراين ترجيح مي دهند با آمادگي بيشتر در آزمون سال آينده شركت كنند.
وي افزود: دسته ديگري از داوطلبان نيز رتبه هاي خوبي در كنكور كسب كرده اند اما به دنبال قبولي در يك رشته خاص يا دانشگاه مشخص هستند كه با رتبه فعلي، پذيرش در دانشگاه و رشته موردنظرشان دور از انتظار است بنابراين انتخاب رشته نمي كنند تا در كنكور سال بعد موفق شوند.
بيش از يك ميليون و 132 هزار نفر براي شركت در آزمون سراسري سال 90 ثبت نام كردند كه تعداد 995 هزار و 691 نفر از آنها در جلسه آزمون حضور يافتند.
در آزمون امسال تعداد 902 هزار و 834 نفر، مجاز به انتخاب رشته شناخته شدند كه از 18 تا 26 مردادماه فرصت داشتند تا فرم انتخاب رشته الكترونيكي خود را تكميل كنند.
ظرفيت ايجاد شده براي پذيرش دانشجو در آزمون سراسري امسال، 582 هزار و 465 نفر اعلام شده است.
حق داشتن خب :27: خدایی اینا هم رشته ست گذاشتن؟! :2: هرسال دلشون بخواد میذارن و برمیدارن نمیگن طرف با1000 امید وآرزو با غول کنکور در افتاده :19: کی ایران میخواد سرو سامون بگیره خداداند:41:

depot
22-08-2011, 15:35
جواب کنکور کاردانی رشته امور اداری-کاردانش سال 90 کی میاد ؟؟؟؟؟

unknow_bu
22-08-2011, 15:49
خودشون که میگن هفته آخر شهریور دیگه شما اسرار دارین نمیدونم!!!

hermione
22-08-2011, 18:39
اینو نگرفتم چی شد. اگه 100 درصد به ضرر دختراست پس صد در صد به نفع پسرا میشه. مگه میشه به ضرر دخترا و به ضرر پسرا بشه؟؟؟؟

اگه ظرفیتا نسبت به پارسال کمتر نشده بود اون موقع حرف شما درست بود که اگه 100% به ضرر دخترا میشه پس به نفع پسراست چون این امکان وجود داره که برای پسرا فرقی نکنه و اون ظرفیتی که کم شده صرفاَ از جمعیت ورودی دخترا کم کنه .

چون اولا تو هر رشته ای متقاضی از هر جنسیت تعدادش متغیره و باید دید نسبت به قبولیای سال قبل امسال چند نفر شدن. منظورم اینه مثلا نمیشه گفت اگه رشته برق صنعتی اصفهان 20 نفر پسر بگیره و 10 نفر دختر حتما به ضرر دخترا شده، در صورتی که سال های گذشته تقریبا 8 نفر دختر و 22 نفر پسر قبول میشدن.(این مثال بود، اطلاعی ندارم

کلا اگه آمار سال های قبل رو داشته باشی میشه دقیقتر مشخص کرد، و الان بگیم، یکم شاید نتیجه درست از آب در نیاد!

این 2تارو موافقم باهات که باید آمار سالای پیش داشته باشیم
آمار دقیق و مستندی توی دست نیست اما توی رشته های مهندسی ( به جز رشته مکانیک) حدود 40%دختر هستن البته رشته های مهندسی کشاورزی و نساجی دخترا خیلی درصد بیشتریو تشکیل میدن و یه جوری با رشته مکانیک متعادل میشه
اما سهمیه بندی جنسیتی که الان شده درصدی که به دخترا اختصاص دادن حدود 25-30% هست .
البته با کمی فکر هم میشه فهمید که اینا این تقسیم بندیو در جهت افزایش دخترا توی دانشگاه انجام نمیدن .
رشته های علوم پایه که به طور واضح و محسوسی درصد دختراش هم خیلی بیشتر از پسرا هست امسال در بهترین حالت برای دخترا 50% 50% تقسیم بندی شده
در کل کاملاَ به ضرر دخترا تموم شده .

vahid-p
23-08-2011, 00:12
اگه ظرفیتا نسبت به پارسال کمتر نشده بود اون موقع حرف شما درست بود که اگه 100% به ضرر دخترا میشه پس به نفع پسراست چون این امکان وجود داره که برای پسرا فرقی نکنه و اون ظرفیتی که کم شده صرفاَ از جمعیت ورودی دخترا کم کنه
آها اگه منظورتون این بود، خب حق با شماست و باهاتون موافقم.

خودشون که میگن هفته آخر شهریور دیگه شما اسرار دارین نمیدونم!!!
میشه لینک بدین؟

اول از bnmnb متشکرم که واقعا اطلاعات خوبی رو بهمون دادن و به دانشگاه شیراز علاقه مند شدیم. ( بودیم ولی بیشتر ).
خب یه چند سوالی هم از panizir داشتم. سوالام بیشتر شبیه همون سوالا در مورد دانشگاه شیرازه و چون احتمال میدم یکی از این دو تا رو قبول شم، برا همین در مورد هر دو این دانشگاه ها باید تحقیق کنم.
خب سوالا ایناست :
دانشکده مهندسی پزشکی-بیو الکتریک- امکاناتش در چه حده؟ هزینه میکنن براش؟خروجیش چطوره؟
استاداش اکثرا کجاها درس خوندن؟
تو محیط دانشکده و خوابگاه اینترنت وایرلز ( Wi-Fi) رایگان وجود داره؟
کتابخونش محیطش خوبه برا درس خوندن؟ ( میشه رفت از کتابخونه دانشکده دیگه استفاده کرد اگه کتابخونه دانشکدت خوب نباشه؟ )
خوابگاهش برا سال اولیا چند نفرست معمولا؟ خوابگاههاش چطورن؟ نزدیکه به دانشگاه؟ اگه نه میشه آدرس بدین؟
تو اینترنت گشتم ولی عکس زیادی نتونستم پیدا کنم. در حد خیلی کم. اگه عکس دانشکدش رو دارین، میشه لطف کنین عکسش رو بذارین؟
مسابقات و فعالیت هایی که تو دانشگاه میشه چیاست؟ مخصوصا برا رشته ی پزشکیش.
سوالا زیاده، ولی خب همونطور که گفتم ببینم اول کجا قبول میشیم بعد سوالای بعدی رو می پرسم :31:
ممنون

Jalal @ A.gh
23-08-2011, 10:17
سجادي جاغرق در گفت‌وگو با فارس اعلام كرد:
نتايج آزمون سراسري دانشگاه آزاد تا 20 شهريورماه
خبرگزاری فارس: رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام نتايج كنكور 90 دانشگاه آزاد تا 20 شهريورماه خبر داد.

عبدالله سجادي جاغرق رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد با بيان اينكه نتايج كنكور 90 دانشگاه آزاد تا 20 شهريورماه اعلام مي‌شود، گفت: 660 هزار داوطلب در آزمون غيرپزشكي، 214 هزار و 975 داوطلب در گروه پزشكي و با احتساب 142 هزار داوطلب كارداني پيوسته بيش از يك ميليون داوطلب در آزمون‌هاي دانشگاه آزاد شركت كرده‌اند.

وي با بيان اينكه در كنكور غيرپزشكي به غير از رشته فني مهندسي كه درصد شركت‌كنندگان مرد بيشتر از شركت كنندگان خانم‌ است، افزود: در بقيه آزمون‌ها تعداد شركت‌كنندگان خانم بالاتر از شركت‌كنندگان آقا است.

سجادي جاغرق با اشاره به وجود 8 هزار و 67 رشته محل در آزمون سراسري غيرپزشكي دانشگاه آزاد، گفت: آزمون غيرپزشكي دانشگاه‌ آزاد در 236 حوزه امتحاني داخل كشور برگزار مي‌شود.

وي افزود: معماري با 28 هزار داوطلب خانم‌ و حقوق با 24 هزار داوطلب خانم محبوب‌ترين رشته‌ خانم‌ها و مهندسي عمران با 43 هزار داوطلب آقا و مهندسي مكانيك با 29 هزار داوطلب آقا محبوب‌ترين رشته‌هاي آقايان در كنكور 90 دانشگاه آزاد هستند.

رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد با بيان اينكه رشته‌هاي دانشگاه آزاد نسبت به سال قبل 15 درصد افزايش دارد، گفت: در گروه رياضي، فني و مهندسي بيشترين داوطلب با حدود 333 هزار داوطلب وجود دارد.

وي درباره آمار پذيرش دانشجو در كنكور امسال اين دانشگاه گفت: 350 تا 400 هزار داوطلب به طور قطع در كنكور سراسري غيرپزشكي دانشگاه آزاد پذيرش مي‌شوند.

panizir
23-08-2011, 12:12
آها اگه منظورتون این بود، خب حق با شماست و باهاتون موافقم.

میشه لینک بدین؟

اول از bnmnb متشکرم که واقعا اطلاعات خوبی رو بهمون دادن و به دانشگاه شیراز علاقه مند شدیم. ( بودیم ولی بیشتر ).
خب یه چند سوالی هم از panizir داشتم. سوالام بیشتر شبیه همون سوالا در مورد دانشگاه شیرازه و چون احتمال میدم یکی از این دو تا رو قبول شم، برا همین در مورد هر دو این دانشگاه ها باید تحقیق کنم.
خب سوالا ایناست :
دانشکده مهندسی پزشکی-بیو الکتریک- امکاناتش در چه حده؟ هزینه میکنن براش؟خروجیش چطوره؟
استاداش اکثرا کجاها درس خوندن؟
تو محیط دانشکده و خوابگاه اینترنت وایرلز ( Wi-Fi) رایگان وجود داره؟
کتابخونش محیطش خوبه برا درس خوندن؟ ( میشه رفت از کتابخونه دانشکده دیگه استفاده کرد اگه کتابخونه دانشکدت خوب نباشه؟ )
خوابگاهش برا سال اولیا چند نفرست معمولا؟ خوابگاههاش چطورن؟ نزدیکه به دانشگاه؟ اگه نه میشه آدرس بدین؟
تو اینترنت گشتم ولی عکس زیادی نتونستم پیدا کنم. در حد خیلی کم. اگه عکس دانشکدش رو دارین، میشه لطف کنین عکسش رو بذارین؟
مسابقات و فعالیت هایی که تو دانشگاه میشه چیاست؟ مخصوصا برا رشته ی پزشکیش.
سوالا زیاده، ولی خب همونطور که گفتم ببینم اول کجا قبول میشیم بعد سوالای بعدی رو می پرسم :31:
ممنون

خوب من خودم خیلی اطلاعات ندارم . همون چیزایی که میدونم جواب میدم . برای بقیه ش هم از دوستم که داره بیوالکتریک میخونه میپرسم.
از نظر ساختمون خیلی ساختمون خوبی ندارن . یعنی تو دانشگاه معروفه به کوچک بودن . اما ازامکانات داخلیش خیلی اطلاعی ندارم . دقیقا کدوم امکانات منظورتونه؟
این لینک سایت دانشکده ست .شاید درباره امکانات و استاداش بتونین اطلاعات خوبی به دست بیارین:
بله وایرلس همه جا وجود داره . و رایگان هم هست.
معمولا سالن مطالعه ها(نه کتابخونه ، چون تو کتابخونه برای درس خوندن راه نمیدن) جای ساکتی نیست . و برای درس خوندن باید برین سالن مطالعه کتابخونه مرکزی . هم بزرگه هم ساکته و هم به دری که به خوابگاه های پسرا میخوره نزدیکه.
زبان کار میشه؟ خوب ممکنه بعضی درسا چون لغت تخصصی زیاد داره خیلی به زبان احتیاج باشه . اما زبان تخصصی نه عمومی. من که از کلاس زبانهای دانشگاه استفاده نکردم خیلی نمیدونم وضعش چه جوریاست.
اطلاعاتی که درباره خوابگاه میدم برای خوابگاه های دخترانه ست! بسته به نوع خوابگاه اتاقها ممکنه 4-5 و 7 نفره باشن . اتاقای 7نفره بیشتر برای دانشجویانی هست که به تهران نزدیکترن و اغلب آخر هفته ها میرن خونه . خوابگاه ها اغلب نزدیکن . و اینکه بچه های ورودی 90 کدوم خوابگاه میبرن نمیدونم . یعنی اگه دختر بودین میدونستم اما حالا نه :دی
من عکس آزمایشگاه هاشو از تو سایتش برداشتم اما عکس دانشکده رو پیدا نکردم.
درباره این سوال هم اطلاعات زیادی ندارم :دی تو دانشگاه مسابقات زیادی برگزار میشه اما اینکه کدوماش به پزشکی مربوطه نمیدونم
من همین پستو برای دوستم که الان داره بیوالکتریک میخونه میفرستم بعد جوابشو براتون میذارم . فک کنم بیشتر کمکتون کنه.
موفق باشین

vahid-p
23-08-2011, 13:50
خوب من خودم خیلی اطلاعات ندارم . همون چیزایی که میدونم جواب میدم . برای بقیه ش هم از دوستم که داره بیوالکتریک میخونه میپرسم.
خیلی خیلی مچکر. همچنین از دوستتون هم متشکرم.

از نظر ساختمون خیلی ساختمون خوبی ندارن . یعنی تو دانشگاه معروفه به کوچک بودن .
از دانشکده های متالوژی یا هوافضاش و حتی نفتش که کوچیکتر نیست؟(کوچکتر بود هم چیزی نگو ضایع نشیم :27: ) البته میدونستم کوچیکه، ولی خب کوچک داریم تا کوچک. فضاش متناسب باشه خوبه. زیاد تو ذوقمون نزن :31:

دقیقا کدوم امکانات منظورتونه؟
امکانات آزمایشگاهی - پژوهشی منظورم بود.

اطلاعاتی که درباره خوابگاه میدم برای خوابگاه های دخترانه ست! بسته به نوع خوابگاه اتاقها ممکنه 4-5 و 7 نفره باشن . اتاقای 7نفره بیشتر برای دانشجویانی هست که به تهران نزدیکترن و اغلب آخر هفته ها میرن خونه . خوابگاه ها اغلب نزدیکن . و اینکه بچه های ورودی 90 کدوم خوابگاه میبرن نمیدونم . یعنی اگه دختر بودین میدونستم اما حالا نه
خب اگه برا پسرا هم همینطور باشه خوبه. چون میشه گفت یه 1000 کیلومتری با تهران فاصله داریم !!! :18:

من همین پستو برای دوستم که الان داره بیوالکتریک میخونه میفرستم بعد جوابشو براتون میذارم . فک کنم بیشتر کمکتون کنه.
متشکر.

unknow_bu
23-08-2011, 14:41
وااا....مطمئن باشین تا با چشم خودتون نتایج رو ندیدین به خبر ها رو باور نکنین....سر نتایج اولیه هم همین بلا سرمون اومد صد بار تاریخو عوض کردن:41:

sanbad_5310
24-08-2011, 11:23
چرا من هر جي درخواستمو تايپ ميكنم تو پاسخگوييه سنجش ميگه كاراكتر غير مجاز؟؟؟؟ كمك كنين لطفا!

alavi71
24-08-2011, 11:32
چرا من هر جي درخواستمو تايپ ميكنم تو پاسخگوييه سنجش ميگه كاراكتر غير مجاز؟؟؟؟ كمك كنين لطفا!

از بعضی علامت ها استفاده نکنید.
انگلیسی تایپ نکنید.
در صورتی که این دو رو رعایت کردید.مرور گر خود را اینترنت اکسپلوره کنید و عملیات را انجام دهید.موفق باشید

sanbad_5310
24-08-2011, 11:41
از بعضی علامت ها استفاده نکنید.
انگلیسی تایپ نکنید.
در صورتی که این دو رو رعایت کردید.مرور گر خود را اینترنت اکسپلوره کنید و عملیات را انجام دهید.موفق باشید

مرسي

با علامت سوال مشكل داشت

حل شد

Bahador_
24-08-2011, 12:05
یه سوال مهم از دوستان داشتم:
حین تحصیل توی دانشگاه سراسری چه دانشگاه دیگه ای میشه همراهش رفت: پیام نور - آزد - غیرانتفاعی..... کدوم؟
اصلا میشه؟؟
بهتر بگم
میخاستم بدونم اگه در حاب تحصیل توی دانشگاه سراسری باشیم چه دانشگاه دیگهای رو میشه باهاش همزمان خوند.
مثلا من طراحی صنعتی دانشگاه تهران میخونم ، میتونم همراهش مهندسی صنایع یک نوع دانشگاه دیگه بخونم.

Jalal @ A.gh
24-08-2011, 12:14
حین تحصیل توی دانشگاه سراسری چه دانشگاه دیگه ای میشه همراهش رفت: پیام نور - آزد - غیرانتفاعی..... کدوم؟
اصلا میشه؟؟
بهتر بگم
میخاستم بدونم اگه در حاب تحصیل توی دانشگاه سراسری باشیم چه دانشگاه دیگهای رو میشه باهاش همزمان خوند.
مثلا من طراحی صنعتی دانشگاه تهران میخونم ، میتونم همراهش مهندسی صنایع یک نوع دانشگاه دیگه بخونم.
نه نمیشه، فقط یک رشته توی یه دانشگاه!
انتقالم از دانشگاه سراسری به دانشگاه های دیگه ممنوع هستش!
:10::10:

hermione
24-08-2011, 12:52
اصلا میشه؟؟
بهتر بگم

نه امکان تحصیل همزمان 2رشته از هیچ نوعی امکان پذیر نیست مگر اینکه جزوه نخبه و استعداد درخشان محسوب بشید (رتبه های 2رقمی و بهتر)

avator20002000
24-08-2011, 14:17
البته یه سری دانشگاه ها اگه دو سه ترم معدل بالای 18 داشته باشید می تونید یه رشته دیگه هم در کنارش بخونید

brave_ie
24-08-2011, 15:57
2 ترم بالای 17 برای ممتازها
3 ترم برای غیرممتازها
معمولا اینطوریه...

hermione
24-08-2011, 16:06
البته یه سری دانشگاه ها اگه دو سه ترم معدل بالای 18 داشته باشید می تونید یه رشته دیگه هم در کنارش بخونید

2 ترم بالای 17 برای ممتازها
3 ترم برای غیرممتازها
معمولا اینطوریه...

درسته چه برای تغییر رشته چه برای تحصیل همزمان باید جز استعداد درخشان محسوب بشید
که همون 3ترم از 4 ترم اول بالای 17 معدل بشه
!! البته ممکنه همه دانشگاهها اینجوری نباشه !!

Jalal @ A.gh
24-08-2011, 16:51
يه چيزي بگم دوستان مستفيض شن اين آقاي نابغه رستگار رحماني الان تو دانشگاه تهران پزشكي ميخونه معدلشم هم 13 و دانشجوي معمولي حساب ميشه . من يه پيشنهاد دارم اين رتبه هاي برتر كنكور رو 6-7 سال بعد از ورود به دانشگاه برن سراغشون ببينين چه كارهايي تو دانشگاه كردن چندتا اختراع داشتن و ...
دوست عزیز ممنون که گفتید،
ولی من اعتقاد دارم که همه چیز معدل نیست،بلکه بیشتر به کارایی و توانایی در کار و حرفه اعتقاد دارم و آقای رحمانی هم معدل دیپلمشون حدودای 13 بوده که سال فکر کنم 82 گرفته اما توی کنکور ترکوند،
و به نظر من توی کنکور ارشد هم جزو نفرات برتر خواهد بود و من به سعی و همت و تلاش ایشون نمره ی 20 میدم چون توی سال 82 دیپلم گرفته بعد سال 85 کنکور ریاضی داده و رتبه ی حدود 30 رو آورده و بعدشم رفته 2 سال سربازی و برگشته و بدون اینکه انگیزشو از دست داده باشه از حدودای بهمن 87 برای کنکور تجربی خونده و رتبه ی 1 تجربی،رتبه ی 1 زبان،رتبه ی 2 رقمی هنر رو آورده.واقعا کار بسیار مشکلی رو کرده...:10::10:

فرشاد $
24-08-2011, 17:16
اخرین خبری که از اعلام نتایج کنکور ازاد و سراسری پخش شده چی هست؟
لطفا سایت که این خبرو نوشته هم بنویسید اگه شد لینکشو برام بزارید.:11:
دستتون درد نکنه:20::20::20:

Jalal @ A.gh
24-08-2011, 17:40
اخرین خبری که از اعلام نتایج کنکور ازاد و سراسری پخش شده چی هست؟
لطفا سایت که این خبرو نوشته هم بنویسید اگه شد لینکشو برام بزارید.:11:
دستتون درد نکنه:20::20::20:

نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد در هفته آخر شهریور اعلام می‌شود

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج کنکور سراسری این دانشگاه در هفته آخر شهریور ماه خبر داد.

سجادی جاغرق در گفت‌وگو باایسنا، با اشاره به اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته سوم شهریور ماه، گفت: در این آزمون حدود40 تا 45 هزار داوطلب پذیرفته می‌شوند.
وی در ادامه با اشاره به اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد در هفته آخر شهریور ماه، در خصوص ظرفیت پذیرش در آزمون سراسری دانشگاه آزاد، اظهار کرد: حدود 350 تا 400 هزار داوطلب در آزمون سراسری دانشگاه آزاد پذیرفته خواهند شد.

fmpr
24-08-2011, 19:58

بالاخره 17 یا 18 ؟

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

يه چيزي بگم دوستان مستفيض شن اين آقاي نابغه رستگار رحماني الان تو دانشگاه تهران پزشكي ميخونه معدلشم هم 13 و دانشجوي معمولي حساب ميشه . من يه پيشنهاد دارم اين رتبه هاي برتر كنكور رو 6-7 سال بعد از ورود به دانشگاه برن سراغشون ببينين چه كارهايي تو دانشگاه كردن چندتا اختراع داشتن و ...

اینکار رو یه سایت انجام داده بود ... عکسشو پیدا میکنم میذارم ... نفرات برتر کنکور 80 بود ...
هیچکدوم ایران نبودن ... فقط یه نفر ایران بود نفر اول انسانی سال 80 که امیدوارم بدونید الان کجاست :41:

ساش
24-08-2011, 20:31

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج کنکور سراسری این دانشگاه در هفته آخر شهریور ماه خبر داد.

سجادی جاغرق در گفت‌وگو باایسنا، با اشاره به اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته سوم شهریور ماه، گفت: در این آزمون حدود40 تا 45 هزار داوطلب پذیرفته می‌شوند.
وی در ادامه با اشاره به اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد در هفته آخر شهریور ماه، در خصوص ظرفیت پذیرش در آزمون سراسری دانشگاه آزاد، اظهار کرد: حدود 350 تا 400 هزار داوطلب در آزمون سراسری دانشگاه آزاد پذیرفته خواهند شد.

یعنی چی آخه
مگه چکار می کنند اینا
شورشو در می یارند

اون جاسبی که می گفت ما توانایی این داریم که نیمه ی اول شهریور اعلام کنیم

alavi71
24-08-2011, 20:39
اصلا میشه؟؟
بهتر بگم

امکانش هست ولی کار قانونی نیستش...

hermione
24-08-2011, 20:43
ولی من اعتقاد دارم که همه چیز معدل نیست،بلکه بیشتر به کارایی و توانایی در کار و حرفه اعتقاد دارم و آقای رحمانی هم معدل دیپلمشون حدودای 13 بوده که سال فکر کنم 82 گرفته اما توی کنکور ترکوند،
و به نظر من توی کنکور ارشد هم جزو نفرات برتر خواهد بود و من به سعی و همت و تلاش ایشون نمره ی 20 میدم چون توی سال 82 دیپلم گرفته بعد سال 85 کنکور ریاضی داده و رتبه ی حدود 30 رو آورده و بعدشم رفته 2 سال سربازی و برگشته و بدون اینکه انگیزشو از دست داده باشه از حدودای بهمن 87 برای کنکور تجربی خونده و رتبه ی 1 تجربی،رتبه ی 1 زبان،رتبه ی 2 رقمی هنر رو آورده.واقعا کار بسیار مشکلی رو کرده...:10::10:

من در مورد ایشون اطلاع دقیقی ندارم که الان وضعیتش چجوریه
اما می دونم و دیدم که خیلیا وقتی وارد دانشگاه میشن دیگه همه چیز یادشون میره و درس میذارن کنار .
بیشتر بچه هایی که میان توی این تاپیک چند ماه دیگه وارد دانشگاه میشن واسه این تأکید می کنم که علم آموزی اگه قرار باشه از جایی شروع بشه از دانشگاهه ، درسارو صرفاَ برای پاس کردن شب امتحانی نخونید از موقعیتی که واستون فراهم میشه استفاده کنید مطمئناَ پشیمونی نداره :46:

امکانش هست ولی کار قانونی نیستش...

راه قانونی هم داره .

Amirdb
24-08-2011, 21:22
کی گفته معدلش 13 بوده؟!
سایت قلم چی کارنامش رو زده بود معدل زده بود 18.97

راستی رشته های دکترا کنکور ارشد نداره!

ولی کلا کار بزرگی کرده که تونسته کلی رتبه تاپ درو کنه!

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

هفته آخر؟؟؟
پارسال که سیزدهم اومد!
سال به سال دارن تنبل تر میشند :13:

Alamate Soal
24-08-2011, 21:26
دانشگاه آزاد میخواد که داوطلبا از ثبت نام در دانشگاه های غیرانتفایی و پیام نور و دوره های شبانه و ... منصرف بشن و به امید نتایج دانشگاه آزاد بمونن که هر منیجه ای کسب کرد باشن مجبور باشن که در دانشگاه آزاد شرکت کنن

Homayun Khan
24-08-2011, 21:32
دانشگاه آزاد میخواد که داوطلبا از ثبت نام در دانشگاه های غیرانتفایی و پیام نور و دوره های شبانه و ... منصرف بشن و به امید نتایج دانشگاه آزاد بمونن که هر منیجه ای کسب کرد باشن مجبور باشن که در دانشگاه آزاد شرکت کنن

آخ جون یعنی من دانشگاه آزاد قبولم!!!:31:

Jalal @ A.gh
24-08-2011, 21:54
کی گفته معدلش 13 بوده؟!
سایت قلم چی کارنامش رو زده بود معدل زده بود 18.97

به نظر من قلم چی یه دروغ گوی تمام عیاره که با اینکارا میخواد پول مردمو بگیرن،
طبق گفته خود آقای رحمانی توی برنامه ماه عسل سال قبل و توی همون خبری که نوشته بودم،اگه خونده باشید،که جام جم هستش معدل ایشون 13 و خورده ای بوده و ...:10::10:

avator20002000
24-08-2011, 22:20
ایشون خیلی زحمت کشیدن ولی زحمات میان کار هم خیلی مهمه!
البته ایشون 100% یه سری کلاسهارو هم رفتن وگرنه غیر ممکنه سه تا رشته رو اینجوری بیارن.
البته این بحث ها بی فایده هستش الان.
فلان باید منتظر نتایج نهایی و ازاد موندش.

shabeashegha
24-08-2011, 23:52
به نظر من قلم چی یه دروغ گوی تمام عیاره که با اینکارا میخواد پول مردمو بگیره،
طبق گفته خود آقای رحمانی توی برنامه ماه عسل 2 سال قبل و توی همون خبری که نوشته بودم،اگه خونده باشید،که مال جام جم هستش معدل ایشون 13 و خورده ای بوده و ...:10::10:
خوب اگرم قلم چی بخواد سر مردم رو کلاه بذاره باید معدلهارو پایینتر اعلام کنه که مردم فکر کنن حاصل کار قلم چی بوده که با معدل پایین طرف رتبه 1شده نه اینکه معدلش رو بالاتر بگه . درست نمیگم؟
البته منم شنیدم معدل ایشون نزدیک 14 بوده ولی کارنامشو ندیدم

hermione
25-08-2011, 01:11
هفته آخر؟؟؟
پارسال که سیزدهم اومد!
سال به سال دارن تنبل تر میشند

واقعا برای من هم جای سواله با این همه تکنولوژی و محاسبات کامپیوتری نتایج باید خیلی زود مشخص بشه (چه آزاد چه سراسری ) مطمئناَ معلومه که یه سری دستکاری و کارای انسانی هم وارد این موضوع میشه و طول میکشه تا بخوان کاری کنن که نتایج دیگران خیلی هم تابلو و غیرمعمول نشه.

jimrako
25-08-2011, 01:47
واقعا برای من هم جای سواله با این همه تکنولوژی و محاسبات کامپیوتری نتایج باید خیلی زود مشخص بشه (چه آزاد چه سراسری ) مطمئناَ معلومه که یه سری دستکاری و کارای انسانی هم وارد این موضوع میشه و طول میکشه تا بخوان کاری کنن که نتایج دیگران خیلی هم تابلو و غیرمعمول نشه.
منکر این قضیه نمیشم چون توی حکومت ایران خیلی مصلحت اندیشن شاید یه دفعه به خاطر مصلحتهای فلان و فلان بزنن چند تا فلان رو توی بهترین فلان قبول کنن ! (سر بسته گفتم ):20:

alavi71
25-08-2011, 09:08

معمولا ازمان سنجش برای اینکه بد قول نشه همیشه زمان رو دور تر میگه ولی زودتر از اون وقتی که میگوید اجام میده.

بازهم کنکور سراسری بهتر هست.الان نتایج کارشناسی ارشد ها رو هم که تقریبا عیدامتحان دادن رو نزدن.

shabeashegha
25-08-2011, 09:24
منکر این قضیه نمیشم چون توی حکومت ایران خیلی مصلحت اندیشن شاید یه دفعه به خاطر مصلحتهای فلان و فلان بزنن چند تا فلان رو توی بهترین فلان قبول کنن ! (سر بسته گفتم ):20:
چقدر فلان داشت:31:

---------- Post added at 10:24 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

من مخالف قلم چی نیست ولی بعضی جاها خیلی اغراق میکنه، مثلا میگه اینا نا رو خوندن که رتبه برتر شدن، اگه شما اینقدر طرفدار قلم چی هستی اینو بخون مربوط به سال 89 هستش ولی امسالم قلم چی اینکارو کرده،البته اسمی از قلم چی نبرده اما با توجه به توضیحا و عکس مربوطه میشه
منبع:mehrnews.com
ببینید من اصلا طرفدار کسی یا جایی نیستم که برام نفعی نداشته باشه .من فقط یه سوال از شما پرسیدم. اگه بنا باشه یه موسسه تبلیغ کار خودش رو بکنه که بقیه فکر کنن حاصل کار اونه میاد معدل شاگردش رو بالا اعلام میکنه یا پایین؟
من بعد از کنکور 89 گفتم گزینه 2 سوالاش بهتر بوده چون فیزیک 89 سوالاش سخت بود و فیزیک گزینه 2 هم سخت بوده. کلا طرفدار جاییم که یا عالی باشه یا نفعی برام داشته باشه . از قلم چی نه نفعی به من میرسه نه عالیه.
این خبریم که گذاشتین کار موسسه قلم چیه ولی بازم میگم اگه بخواد تبلیغ کارشو بکنه معدل شاگرداشو کمتر اعلام میکنه . انصافا قبول ندارین؟

Jalal @ A.gh
25-08-2011, 09:37
چقدر فلان داشت:31:

---------- Post added at 10:24 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

ببینید من اصلا طرفدار کسی یا جایی نیستم که برام نفعی نداشته باشه .من فقط یه سوال از شما پرسیدم. اگه بنا باشه یه موسسه تبلیغ کار خودش رو بکنه که بقیه فکر کنن حاصل کار اونه میاد معدل شاگردش رو بالا اعلام میکنه یا پایین؟
من بعد از کنکور 89 گفتم گزینه 2 سوالاش بهتر بوده چون فیزیک 89 سوالاش سخت بود و فیزیک گزینه 2 هم سخت بوده. کلا طرفدار جاییم که یا عالی باشه یا نفعی برام داشته باشه . از قلم چی نه نفعی به من میرسه نه عالیه.
این خبریم که گذاشتین کار موسسه قلم چیه ولی بازم میگم اگه بخواد تبلیغ کارشو بکنه معدل شاگرداشو کمتر اعلام میکنه . انصافا قبول ندارین؟
99 % با شما مخالفم،
برا اینکه معدل بچه ها رو بالاتر اعلام میکنن و میگن بچه درس خونا و اینکه هرکی تو کانون بیاد معدلش اینجوری زیاد میشه توی کانون بودن و اینکه با استفاده از ما معدلشون زیاد شده و با این ترفند با 1 تیر 2 نشون میزنه،هم بچه زرنگا رو میاره تو کانون و هم اونایی که معدلشون پایینه رو میاره،
در هر صورت نظر شما محترم.:10:

Amirdb
25-08-2011, 10:01
من مخالف قلم چی نیستم ولی بعضی جاها خیلی اغراق میکنه، مثلا میگه اینا نا رو خوندن که رتبه برتر شدن، اگه شما اینقدر طرفدار قلم چی هستی اینو بخون مربوط به سال 89 هستش ولی امسالم قلم چی اینکارو کرده،البته اسمی از قلم چی نبرده اما با توجه به توضیحا و عکس مربوطه میشه فهمید که مال کانون قلم چی هستش:

من نه از قلم چی خوشم میاد و نه بدم میاد!
ولی خیلی (نه همه) از این هایی که عکسشون رو زده هر آزمون تو مجله آزمون قلم چی قبل کنکور به عنوان نفرات برتر آزمون ها اسم و عکسشو میدیدم!
کلا قلم چی تبلیغاتش خیلی قویه!
مشکل اینجاست که طرف میاد یکی دوتا آزمون قلم چی میده و مثلا میشه رتبه 1 بعد اینا میان عَلَمش میکنند و . . .!

alishadabmehr
25-08-2011, 12:51
بچه ها چندبرابر ظرفيت دانشگاه شاهد كي مياد؟ پارسال فكر كنم 2 هفته قبل از اعلام نتايج چندبرابر ظرفيت شاهد رو اعلام كردن كه برن واسه مصاحبه ولي امسال تا الان كه خبري نيست اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه ممنون.

M A H 3 A
25-08-2011, 12:52
چرا برای من سایت سنجش بالا نمیاد؟؟؟:41:

Jalal @ A.gh
25-08-2011, 13:12
چند بار با مرورگرهای مختلف امتحان کن،بالا میاد...

shabeashegha
25-08-2011, 13:54
99 % با شما مخالفم،
برا اینکه معدل بچه ها رو بالاتر اعلام میکنن و میگن بچه درس خونا و اینکه هرکی تو کانون بیاد معدلش اینجوری زیاد میشه توی کانون بودن و اینکه با استفاده از ما معدلشون زیاد شده و با این ترفند با 1 تیر 2 نشون میزنه،هم بچه زرنگا رو میاره تو کانون و هم اونایی که معدلشون پایینه رو میاره،
در هر صورت نظر شما محترم.:10:
خوب من در مورد بقیه اطلاعی ندارم ولی در مورد رستگار رحمانی باید بگم نه خود قلم چی نه رستگار رحمانی جایی نگفتن که مثلا 2سال یا بیشتر توی کانون بوده . اتفاقا من الان یه سرچی کردم توی یکی از مصاحبه هاش توی مجله آزمون (که مال قلم چیه) گفته پارسال (یعنی سال 87) توی فقط توی آزموناش شرکت کرده و نه صحبتی از سالهای گذشته کرده نه از کلاساش. ولی یه مطلبیم هست اونم اینه که خود کانون معدل بچه هارو بر اساس خود اظهاری اعلام میکنه یعنی موقع ثبت نام از شما مدرکی نمیخواد که معدلت واقعا چقدره شاید این بنده خدا معدل شفاهی دیپلمش رو که 18 بوده زده
در مجموع قصدم دفاع از قلم چی نیست چون همه میدونن که اغلب رتبه های برتری که قلم چی اعلام میکنه کمتر از 10آزمون توی قلم چی بودن با این وجود قلم چی نتیجشونو حاصل دسترنج خودش میدونه
نظر هر کسی محترمه من قصد تغییر نظرتون رو ندارم:10:

avator20002000
25-08-2011, 14:26
اینو امتحان کن حتما میره:
(جای ادرس واردش کن)
92.242.195.3

M A H 3 A
25-08-2011, 14:36
اینو امتحان کن حتما میره:
(جای ادرس واردش کن)
92.242.195.3
دستتون درد نکنه وارد شد:11:

wxy4u
25-08-2011, 19:07
من تخمین زده بودم رتبم بشه 5 هزار ولی شد......:18:
امیدوارم اون دنیا هم مصلحت اندیشی نکنه خدا و جزاشون رو بده:13:
نتایج دانگاه ازاد کی میاد مگه؟!
خستمون شد

Jalal @ A.gh
25-08-2011, 19:18
من تخمین زده بودم رتبم بشه 5 هزار ولی شد......:18:
امیدوارم اون دنیا هم مصلحت اندیشی نکنه خدا و جزاشون رو بده:13:
نتایج دانگاه ازاد کی میاد مگه؟!
خستمون شد

اعلام نتایج آزمون کنکور سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در ۲۰ شهریور ماه

گروه آزمون و سنجش : رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج کنکور ۹۰ دانشگاه آزاد تا ۲۰ شهریورماه خبر داد.

به گزارش فارس، دکتر عبدالله سجادی جاغرق رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه نتایج کنکور ۹۰ دانشگاه آزاد تا ۲۰ شهریورماه اعلام می‌شود، گفت: ۶۶۰ هزار داوطلب در آزمون غیرپزشکی، ۲۱۴ هزار و ۹۷۵ داوطلب در گروه پزشکی و با احتساب ۱۴۲ هزار داوطلب کاردانی پیوسته بیش از یک میلیون داوطلب در آزمون‌های دانشگاه آزاد شرکت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه در کنکور غیرپزشکی به غیر از رشته فنی مهندسی که درصد شرکت‌کنندگان مرد بیشتر از شرکت کنندگان خانم‌ است، افزود: در بقیه آزمون‌ها تعداد شرکت‌کنندگان خانم بالاتر از شرکت‌کنندگان آقا است.
دکتر سجادی جاغرق با اشاره به وجود ۸ هزار و ۶۷ رشته محل در آزمون سراسری غیرپزشکی دانشگاه آزاد، گفت: آزمون غیرپزشکی دانشگاه‌ آزاد در ۲۳۶ حوزه امتحانی داخل کشور برگزار می‌شود.
وی افزود: معماری با ۲۸ هزار داوطلب خانم‌ و حقوق با ۲۴ هزار داوطلب خانم محبوب‌ترین رشته‌ خانم‌ها و مهندسی عمران با ۴۳ هزار داوطلب آقا و مهندسی مکانیک با ۲۹ هزار داوطلب آقا محبوب‌ترین رشته‌های آقایان در کنکور ۹۰ دانشگاه آزاد هستند.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه رشته‌های دانشگاه آزاد نسبت به سال قبل ۱۵ درصد افزایش دارد، گفت: در گروه ریاضی، فنی و مهندسی بیشترین داوطلب با حدود ۳۳۳ هزار داوطلب وجود دارد.
وی درباره آمار پذیرش دانشجو در کنکور امسال این دانشگاه گفت: ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار داوطلب به طور قطع در کنکور سراسری غیرپزشکی دانشگاه آزاد پذیرش می‌شوند.

mehrdad_ati
25-08-2011, 21:27
مال سراسری خبری چیزی نیست که کی میاد ؟

songilgook
25-08-2011, 21:48
نمیدونم کسی اینجا کاردانی به کارشناسی هست یا نه همینجوری میگم چون منم نیستم:
5 شهریور جوابش میاد.

gggmail
25-08-2011, 22:38
مال سراسری خبری چیزی نیست که کی میاد ؟
15 شهریور اعلام میشود

SuperSt@r
26-08-2011, 00:01
15 شهریور اعلام میشود

مطمئني؟ از كجا اينو شنيدي؟

SuperSt@r
26-08-2011, 01:29
سلام كسي خبر داره بعد از اينكه نتايج نهايي كنكور اومد چند روز برا ثبت نام وقت داريم؟؟
و اينكه ثبت نام چه جوريه؟ به صورت اينترنتيه يا حضوري بايد مثل دبيرستان پرونده رو ببريم؟

mehrdad_ati
26-08-2011, 02:20
اینترنتی کودومه حضوری باید ثبت نام کنی . وقت مشخصی هم فکر نمی کنم داشته باشه . معمولا سریع اقدام می کنند بچه ها .

m_h_d
26-08-2011, 06:42
سلام كسي خبر داره بعد از اينكه نتايج نهايي كنكور اومد چند روز برا ثبت نام وقت داريم؟؟
و اينكه ثبت نام چه جوريه؟ به صورت اينترنتيه يا حضوري بايد مثل دبيرستان پرونده رو ببريم؟
سلام.موقعی که نتیجه ها اومد حدودا چهار ،پنج روز بعدش(که تقریبا میشه بیستم یا بیست ویکم شهریور) هر دانشگاهی خودش نحوه ثبت نامش رو اعلام میکنه.اکثرا به اینصورته که واسه هر چند رشته یه روز خاصی اختصاص (مثلا 23 شهریور) .یه روزم کلا وقت میدن واسه کسایی که جا موندن ولی شما همون روز رو برو.ثبت نامشم به صورت حضوریه و اینکه خودشون مدارک موردنیاز رو اعلام میکنن .

jimrako
26-08-2011, 06:50
بعد از اعلام نتایج از طریق سایت دانشگاهی که قبول شدی شماره تلفنش رو گیر بیار و زنگ بزن تا دقیقا بهت بگن چکار کنی البته شماره تلفنهای دانشگاه ها توی خود دفترچه شماره 2 هم هست میتونید از همون هم استفاده کنید !

vahid-p
26-08-2011, 08:11
معمولا اول یه پیش ثبت نام هست که باید از طریق سایت دانشگاه قبل از ثبت نام حضوری، ثبت نام کنی. یعنی کلی از اطلاعاتت رو قبلا وارد سیستم میکنی و بعد میری حضوری ثبت نام می کنی. معمولا یک روز بیشتر فرصت نیست و یک روز هم جبرانی میذارن که دلیل موجهی باید برای غیبت در روز قبلش داشته باشی.
این اطلاعات بعدا منتشر میشه. ضمنا پارسال از 21 شروع شده که خب بعضی دانشگاهها یکم دیرتر شروع کردن به ثبت نام.

gggmail
26-08-2011, 11:35
مطمئني؟ از كجا اينو شنيدي؟
سایت سازمان سنجش بخش پاسخگویی به سوالات

alishadabmehr
26-08-2011, 11:56
بچه ها چندبرابر ظرفيت دانشگاه شاهد كي مياد؟ پارسال فكر كنم 2 هفته قبل از اعلام نتايج چندبرابر ظرفيت شاهد رو اعلام كردن كه برن واسه مصاحبه ولي امسال تا الان كه خبري نيست اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه ممنون.

آقا كمك كنين ضروريه...

alishadabmehr
26-08-2011, 12:29
توجه توجه

مراحل بررسي صلاحيتهاي عمومي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت آزمون سراسري سال 1390 دانشگاه شاهد از دهم الي سيزدهم شهريور ماه جاري به انجام خواهد رسيد . براي اطلاع از برنامه زمانبندي حضور خود به صورت مداوم به سايت دانشگاه ياسازمان سنجش وآموزش كشور مراجعه فرماييد .
لازم به ذكر است نتيجه نهايي پذيرفته شدگان دانشگاه شاهد در دهه آخر شهريور وهمزمان با ساير دانشگاه هاي كشور اعلام خواهد شد .

hermione
26-08-2011, 14:00
همون زمان اعلام نتایج یا 2،3 روز بعدش دانشگاهها نحوه ثبت نام قبول شدگانو توضیح میدن بعلاوه خود سایت سازمان سنجش هم یه لیست از همشون توی یه فایل جمع می کنه . خلاصه اینکه هر 2 جا به طور کامل مشخص می کنن که روز ثبت نام چه روزی هست ( بر اساس رشته ها یا حروف الفبا) و چه مدارکی لازم هست برای ثبت نام.
اون دانشگاههایی که از سیستم گلستان استفاده می کنن یه قسمتی از ثبت نام ، شامل ثبت نام اینترنتی و اسکن کردن مدارک میشه .

gggmail
26-08-2011, 16:17
دوستان به نظرتون حقوق شاهد برم یا فقه و مبانی حقوق اسلامی دانشگاه تهران؟

alishadabmehr
26-08-2011, 16:41
دوستان به نظرتون حقوق شاهد برم یا فقه و مبانی حقوق اسلامی دانشگاه تهران؟

نظر شخصيه من دانشگاه شاهد چون هم خوابگاش خيلي خوبه هم كيفيت غذاهاش از بقيه ي دانشگاه ها مثل علامه بهتره و اساتيدشم خيلياشون تو دانشگاه تهران و شريف و... تدريس ميكنن و سطح علمي بچه هاش هم خيلي بالاس .تو دانشگاه هم اگه پسري كه شلوار لي و آستين كوتاه مي توني تنت كني اگه دختري چادر الزاميه ولي معمولا به آرايش گير نميدن خوابگاه پسراش هم داخل دانشگاه هست خوابگاه دخترا جردن.

gggmail
26-08-2011, 17:24
نظر شخصيه من دانشگاه شاهد چون هم خوابگاش خيلي خوبه هم كيفيت غذاهاش از بقيه ي دانشگاه ها مثل علامه بهتره و اساتيدشم خيلياشون تو دانشگاه تهران و شريف و... تدريس ميكنن و سطح علمي بچه هاش هم خيلي بالاس .تو دانشگاه هم اگه پسري كه شلوار لي و آستين كوتاه مي توني تنت كني اگه دختري چادر الزاميه ولي معمولا به آرايش گير نميدن خوابگاه پسراش هم داخل دانشگاه هست خوابگاه دخترا جردن.
ولی ما خونمون تهرانه

alishadabmehr
26-08-2011, 20:12
ولی ما خونمون تهرانه

منظورتونو نفهميدم خوب اگه خونتون تهرانه خوابگاه نمي خواد با مترو ميرين مياين دم مترو بهشت زهرا هم اتوبوس هاي دانشگاه شاهد هست كه ميبره دم دانشگاه بعد در مورد امكانات رفاهي استخر و سالن ورزشي داره كه خيلي خوبه يه چيزم بگم دانشگاه فقط اسمش شاهده تو كل دانشگاه شايد 10 تا بچه شهيد هم نباشه بقيه معمولين يه تعداد كمي هم سهميه داشتن اومدن فقط واسه مصاحبه اگه خواستي بري بگو بهت بگم حواست به چيا باشه.

gggmail
26-08-2011, 20:16
منظورتونو نفهميدم خوب اگه خونتون تهرانه خوابگاه نمي خواد با مترو ميرين مياين دم مترو بهشت زهرا هم اتوبوس هاي دانشگاه شاهد هست كه ميبره دم دانشگاه بعد در مورد امكانات رفاهي استخر و سالن ورزشي داره كه خيلي خوبه يه چيزم بگم دانشگاه فقط اسمش شاهده تو كل دانشگاه شايد 10 تا بچه شهيد هم نباشه بقيه معمولين يه تعداد كمي هم سهميه داشتن اومدن فقط واسه مصاحبه اگه خواستي بري بگو بهت بگم حواست به چيا باشه.
من دو گزینه بیشتر ندارم:
1-حقوق شاهد
2-فقه و مبانی حقوق دانشگاه تهران
به لطف خدا هر دو تا شم قبول میشم

SIR RICKY
27-08-2011, 03:52
سلام دوستان
یه سوال خیلیییییییییییییییی مهم دارم که بدجور ذهنمو مشغول کرده.
به خاطر اتفاقی که در ماه اخر نزدیک به کنکور برام افتاد کنکورو بد دادم و رتبم از چیزی که فکر میکردم خیلییییی پایینتر شد.رتبه من تو منطقه دو شد 22 هزار.حالا من انتخاب رشته کردم و فقط مهندسی معماری-شهرسازس-فناوری اطلاعات-شیمی-عمران-صنایع رو در دورترین وبدترین شهرهای ممکن زدم که که شاید کمتر کسی اونجا رو تو انتخاباش زده باشه.اخه من تو کارنامه های گزینه دو دیده بودم که بعضی ها با رتبه های پایینتر از این هم تو شهرهای دور و غیر بومی شان قبول شدن.
حالا به نظر شما امیدی هست که من قبول شم یا نه؟
در ضمن من فقط شبانه و روزانه انتخاب کردم و بومی گیلانم

EngineeR EhsaN
27-08-2011, 08:57
دوستان اگه میشه آخرین رتبه قبولی 89 رشته های برق و عمران و معماری دانشگاه ارومیه رو برام بزارید!:40:

Jalal @ A.gh
27-08-2011, 10:34
دوستان اگه میشه آخرین رتبه قبولی 89 رشته های برق و عمران و معماری دانشگاه ارومیه رو برام بزارید!:40:
عمران:
منطقه 1:حدودا تا 10000
منطقه 2:حدودا تا 11700
منطقه 3:حدودا تا 3000

معماری:
منطقه 1:حدودا تا 11500
منطقه 2:حدودا تا 10500
منطقه 3:حدودا تا 3000

برق:

قدرت:
منطقه 1:حدودا تا 8000
منطقه 2:حدودا تا 6100
منطقه 3:حدودا تا 1700

الکترونیک:
منطقه 1:حدودا تا 7500
منطقه 2:حدودا تا 6000
منطقه 3:حدودا تا 2500

مخابرات:
منطقه 1:حدودا تا 8500
منطقه 2:حدودا تا 8000
منطقه 3:حدودا تا 2250

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
>>مادرید ترسو به قهرمان سلام کن<<

hermione
27-08-2011, 10:54
سلام دوستان
به خاطر اتفاقی که در ماه اخر نزدیک به کنکور برام افتاد کنکورو بد دادم و رتبم از چیزی که فکر میکردم خیلییییی پایینتر شد.رتبه من تو منطقه دو شد 22 هزار.حالا من انتخاب رشته کردم و فقط مهندسی معماری-شهرسازس-فناوری اطلاعات-شیمی-عمران-صنایع رو در دورترین وبدترین شهرهای ممکن زدم که که شاید کمتر کسی اونجا رو تو انتخاباش زده باشه.اخه من تو کارنامه های گزینه دو دیده بودم که بعضی ها با رتبه های پایینتر از این هم تو شهرهای دور و غیر بومی شان قبول شدن.

شما اگه انتخاب رشتتون اینجا بذارید بهتر میشه جواب داد.
یا حداقل انتخاب هایی که شک دارید قبول بشید یا نه اینجا بذارید.

hermione
27-08-2011, 13:32
من شنیدم هر وعده غذایی بین 3 نوع غذا می تونیم یکی رو انتخاب کنیم،
درسته ؟‌

این دیگه بستگی به سلف دانشگاه داره دانشگاه ما غذای ظهر ها یکی بود فقط مخلفاتش فرق داشت
غذای شب هم 2نوع بود که یکیش ساندویچو همبرگر بود اون نوعش برنج داشت .
ولی در کل 10نوع هم که غذا بدن کیفیتش میل می کنه به صفر .

Haniiii
27-08-2011, 13:37
این دیگه بستگی به سلف دانشگاه داره دانشگاه ما غذای ظهر ها یکی بود فقط مخلفاتش فرق داشت
غذای شب هم 2نوع بود که یکیش ساندویچو همبرگر بود اون نوعش برنج داشت .
ولی در کل 10نوع هم که غذا بدن کیفیتش میل می کنه به صفر .
ژتون غذای ظهر با شب فرق داره ؟

SuperSt@r
27-08-2011, 13:40
سلامم
من ميخام بيستم مسافرت برم (البته 25 ام يا 26ام برميگردم) ولي ميترسم موقع ثبت نامها باشه و ديگه بعدش نتونم ثبت نام كنم الان من موندم چيكار كنم به نظر شما چيكار كنم؟ آيا راه حل يا پيشنهادي داريد؟ خبر دقيقي از تاريخ ثبت ناما داريد؟

hermione
27-08-2011, 14:02
ژتون غذای ظهر با شب فرق داره ؟

بله ژتون هر وعده جداست از قبل هم باید نوع غذایی که می خوای ( شماره سلف ) وارد کنی اینجور نیست که بعداَ اگه خواستی یه غذای دیگه بگیری .

سلامم
من ميخام بيستم مسافرت برم (البته 25 ام يا 26ام برميگردم) ولي ميترسم موقع ثبت نامها باشه و ديگه بعدش نتونم ثبت نام كنم الان من موندم چيكار كنم به نظر شما چيكار كنم؟ آيا راه حل يا پيشنهادي داريد؟ خبر دقيقي از تاريخ ثبت ناما داريد؟

خب تا 20ام احتمالآ نتایج اومده ، به هر دانشگاهی که قبول شدی تماس بگیر ازشون بپرس ثبت نام چجوریه و چه روزیه
البته توی سایت دانشگاهها اعلام می شه تا اون زمان

shabeashegha
27-08-2011, 15:31
بله ژتون هر وعده جداست از قبل هم باید نوع غذایی که می خوای ( شماره سلف ) وارد کنی اینجور نیست که بعداَ اگه خواستی یه غذای دیگه بگیری .

خب تا 20ام احتمالآ نتایج اومده ، به هر دانشگاهی که قبول شدی تماس بگیر ازشون بپرس ثبت نام چجوریه و چه روزیه
البته توی سایت دانشگاهها اعلام می شه تا اون زمان

شما کدوم دانشگاه تحصیل میکنین؟خوشبحالتون ما که یه مدل غذا میدن که اغلبش کافوره لا به لاش غذا هم پیدا میشه! از این گذشته هر هفته غذا تکرار میشه مثلا این شنبه کباب داریم شنبه دیگه هم کباب داریم:13:

SIR RICKY
27-08-2011, 16:03
شما اگه انتخاب رشتتون اینجا بذارید بهتر میشه جواب داد.
یا حداقل انتخاب هایی که شک دارید قبول بشید یا نه اینجا بذارید.

متاسفانه من الان خونه نیستم و دسترسی به انتخاب رشتم ندارم:41:

M A H 3 A
27-08-2011, 16:04
بچه ها من نمیتونم نتایج کارشناسی رو نگاه کنم!!!! چیکار کنم؟
سایت سنجش بالا میاد ولی وارد هیچ لینکی نمیشه ؟

Jalal @ A.gh
27-08-2011, 16:25
بچه ها من نمیتونم نتایج کارشناسی رو نگاه کنم!!!! چیکار کنم؟
سایت سنجش بالا میاد ولی وارد هیچ لینکی نمیشه ؟
از فایرفاکس یا اپرا استفاده کن
یا از این طریق وارد شو:
92.242.195.3
یا چند بار امتحان کن
یا چند بار رفرش بزن و امتحان کن
یا بعدا امتحان کن...:31:

(برا من که مثل برق میاره)

M A H 3 A
27-08-2011, 16:40
از فایرفاکس یا اپرا استفاده کن
یا از این طریق وارد شو:
92.242.195.3
یا چند بار امتحان کن
یا چند بار رفرش بزن و امتحان کن
یا بعدا امتحان کن...:31:

(برا من که مثل برق میاره)
من این مرورگرارو ندارم با این آدرس وارد میشه اما هیچ لینکی رو باز نمیکنه!!!:41:

Jalal @ A.gh
27-08-2011, 16:49
من این مرورگرارو ندارم با این آدرس وارد میشه اما هیچ لینکی رو باز نمیکنه!!!:41:
لینک اپرا با حجم7.2 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک فایرفاکس با حجم 13.93:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیکیشو دانلود کن و امتحان کن و...

اگرم نشد سیستمتو ریستارت کن
اگه بازم نشد 2-3 ساعت دیگه امتحان کن.

vahid-p
27-08-2011, 17:44
شما کدوم دانشگاه تحصیل میکنین؟خوشبحالتون ما که یه مدل غذا میدن که اغلبش کافوره لا به لاش غذا هم پیدا میشه! از این گذشته هر هفته غذا تکرار میشه مثلا این شنبه کباب داریم شنبه دیگه هم کباب داریم:13:

من شنیدم دانشگاه های علوم پزشکی کیفیت خوابگاه و غذاش خوبه. و تا جایی که از سال قبل یادمه شما داروسازی می خونین که یعنی دانشگاه علوم پزشکی هستین. اگه شما میگین غذاش بده، بقیه چی بگن؟؟؟ :31:

10 روز مانده به اعلام نتایج نهایی !!!

smallfrank
27-08-2011, 17:49
سلام

نتايج آزاد کي مياد ؟

ممنون.

Jalal @ A.gh
27-08-2011, 17:59
سلام

نتايج آزاد کي مياد ؟

ممنون.
توی صفحه 439 جواب دادم.

far2009
27-08-2011, 18:25
شهریه دانشگاه روزانه چقدره ؟ به آن هایی که خوابگاه نخواهند غذا ارزان تر داده میشه ؟

Jalal @ A.gh
27-08-2011, 18:30
شهریه دانشگاه روزانه چقدره ؟ به آن هایی که خوابگاه نخواهند غذا ارزان تر داده میشه ؟
تحصیل در مقطع روزانه رایگانه و فقط برای مواردی هزینه های کمی گرفته میشه،کتابام که به عهده ی خودته،خوابگاه و غذام به هم ربطی نداره...:10:

avator20002000
27-08-2011, 18:32
دانشگاه روزانه که شهریه نداره!غذا قیمتش موقعی که میگن چندتا ژتون بگیری کمتره.

SIR RICKY
27-08-2011, 19:07
سلام دوستان

یکی کمککککککککککک کنه:41::41:

M A H 3 A
27-08-2011, 19:07
لینک اپرا با حجم7.2 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک فایرفاکس با حجم 13.93:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیکیشو دانلود کن و امتحان کن و...

اگرم نشد سیستمتو ریستارت کن
اگه بازم نشد 2-3 ساعت دیگه امتحان کن.
مرسی:11:ولی نشد:41:

M A H 3 A
27-08-2011, 19:30
متاسفانه برای من هم وارد نمیشه ، مشکل از سایت هستش ؟
کی درست میشه ؟
امیدوارم تا اعلام نتایج کنکور درست بشه:13:

avator20002000
27-08-2011, 20:21
این روش ها رو هم امتحان کن:
92.242.195.3
92.242.195.61

-----------
یکی از این علت ها اومدن جوابای آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته هستش

M A H 3 A
27-08-2011, 20:53
این روش ها رو هم امتحان کن:
92.242.195.3
92.242.195.61

-----------
یکی از این علت ها اومدن جوابای آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته هستش
سایت سنجش برام بالا میاد ولی وارد هیچکدوم از لینکا نمیشه , سه روزی میشه همینطوره!:41:

avator20002000
27-08-2011, 20:59
به نظرم بهترین کاری که خیلی سریع جواب میده ویندوز عوض کردنه که زیاد وقتی هم الان ازت نمی گیره.

M A H 3 A
27-08-2011, 21:03
به نظرم بهترین کاری که خیلی سریع جواب میده ویندوز عوض کردنه که زیاد وقتی هم الان ازت نمی گیره.
من جمعه ی پیش ویندوز عوض کردم!

Jalal @ A.gh
27-08-2011, 21:32
به ویندوز ربطی نداره....:10:

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

سایت سنجش برام بالا میاد ولی وارد هیچکدوم از لینکا نمیشه , سه روزی میشه همینطوره!:41:
دقیقا وقتی روی لینک مشاهده اعلام نتایج کلیک میکنی چی میشه؟اگه خطا میده چه خطایی میده؟

M A H 3 A
27-08-2011, 21:59
به ویندوز ربطی نداره....:10:

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

دقیقا وقتی روی لینک مشاهده اعلام نتایج کلیک میکنی چی میشه؟اگه خطا میده چه خطایی میده؟

Internet Explorer cannot display the webpage

:41:

avator20002000
27-08-2011, 22:04
شما مستقیم به اینترنت وصل میشی یا با واسطه(ف.ش * ک * ن یا وی پی)؟
من موقع جوابا این مشکلو داشتم حتما باید مستقیم وصل بشید از اینا استفاده نکنید.

Haniiii
28-08-2011, 00:07
مستقیم وصل میشم.
Cookie های مرورگرت رو پاک کن شاید درست بشه ... تو Internet Explorer بخش اینترنت آپشن .. Browsing History ...
Delete .. کوکی ها رو تیک بزن ..

avator20002000
28-08-2011, 00:33
ادامه بحث رو تو این بخش انجام بده شاید زودتر مشکلت حل بشه:

SIR RICKY
28-08-2011, 04:14
سلام دوستان

خواهشا یکی کمک کنه.حالم گرفته شده و بلاتکلیفم

shabeashegha
28-08-2011, 04:17
پس درسته که کافور توی غذا میریزن؟
نه توی غذا که کافور نمیریزن. توی کافور غذا میریزن!به خصوص سوپش که کلا به جای آب انگار از کافور استفاده شده!

من شنیدم دانشگاه های علوم پزشکی کیفیت خوابگاه و غذاش خوبه. و تا جایی که از سال قبل یادمه شما داروسازی می خونین که یعنی دانشگاه علوم پزشکی هستین. اگه شما میگین غذاش بده، بقیه چی بگن؟؟؟ :31:

10 روز مانده به اعلام نتایج نهایی !!!
بله داروسازی میخونم . والا چی بگم . منم شنیدم که غذای دانشگاههای پزشکی بهتره ولی اینطور که بوش میاد دانشگاههای دیگه هم تنوعش بیشتره هم کیفیتش بهتره
البته از حق نگذریم شامه دانشگاهمون نسبتا اشرافیه همش چلو خورشت و چلو کباب و چلو جوجه . فقط یه روز در هفته تخمه مرغه :31:

hermione
28-08-2011, 10:20
خواهشا یکی کمک کنه.حالم گرفته شده و بلاتکلیفم

شما انتخاب هاتونو بگید هرکدومش که واستون مهمه و یادتون مونده(تااونجا که یادمه گفتید دسترسی ندارم به انتخاب رشتم) تا توجه به آخرین رتبه قبولی سال های قبل بهتون بگیم احتمال قبولی چقدره:8:

از همینجا دیگه نمیره!

فایروال وآنتی ویروس غیرفعال کن
کوکی هارو پاک کن
اگه از دایل آپ استفاده می کنی یه کانکشن دیگه بساز ، مرورگرت هم عوض کن(از گوگل کروم می تونی استفاده کنی )
در آخر اگه با این کارا درست نشد ویندوزتو عوض کن

alavi71
28-08-2011, 10:57
متاسفانه برای من هم وارد نمیشه ، مشکل از سایت هستش ؟
کی درست میشه ؟

این دو روش رو چک کنید...

1-مرورگرتون رو عوض کنید و از اینترنت اکسپلوره استفاده کنید.
2-احتمال داره ای پی شما بلوک شده باشه.از وی*p*ان استفاده کنید.

Ashkking
28-08-2011, 11:11
من ٢٣٠٠ منطقه ١ شدم با توجه به اينكه بومى اصفهان هستم به نظرتون كدم يك از رشته هاى نرم افزار و it دانشگاه هاى امير كبير-تهران-صنعتى اصفهان-دانشگاه اصفهان رو ميارم؟

Jalal @ A.gh
28-08-2011, 13:09
من ٢٣٠٠ منطقه ١ شدم با توجه به اينكه بومى اصفهان هستم به نظرتون كدم يك از رشته هاى نرم افزار و it دانشگاه هاى امير كبير-تهران-صنعتى اصفهان-دانشگاه اصفهان رو ميارم؟
نرم افزار صنعتی اصفهان و خود اصفهان 99% قبولی،امیرکبیر خیلی بعید هستش-
IT صنعتی اصفهان و خود اصفهان هم 99% قبولی،امیرکبیر 95% قبولی.

seyede70
28-08-2011, 15:10
ممنون از کمکت میدونم که لطف کردی و وقت گذاشتی...خودمم رو این 2تا امیدم بیشتره.اما ایا رتبم تو زیرگروه1 مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟

hermione
28-08-2011, 15:38

IT و نرم افزار امیرکبیر احتمالش خیلی کمه
ولی هر 2 رشته صنعتی اصفهان و اصفهان 100%

سلام دوستان من از صفحه1 تا الان همراهتون بودم...ولی چون عضو نبودم نمیتونستم تو بحث ها شرکت کنم.لطفا کمکم کنید که قلبم از ترس داره منفجر میشه.رتبم تو منطقه2 اومد 13700 و تو زیرگروه 1 16400.بومی گیلان هستم و دختر. با توجه به انتخاب رشتم که گذاشتم احتمال قبولی تو کدوم رشته برام هست؟

11:48:43 1390/05/26 Copyright 2010 sanjesh ©

من فقط انتخاب های نرم افزارتو بررسی کردم
به احتمال زیاد این انتخاب ها میاری :

2389 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه مازندران -بابلسر || (شبانه) || مازندران - بابلسر
2288 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه صنعتي قم || (شبانه) || قم – قم
1354 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه شاهرود || (روزانه) || سمنان – شاهرود
مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان || (روزانه) || خراسان رضوي – قوچان
1094 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشكده فني ومهندسي اسداباد || (روزانه) || همدان – اسداباد
1768 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه ملاير || (روزانه) || همدان – ملاير
2243 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه صنعتي اروميه || (شبانه) || اذربايجان غربي – اروميه
2194 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه شاهرود || (شبانه) || سمنان – شاهرود
2342 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه قم || (شبانه) || قم – قم
1767 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه ملاير || (روزانه) || همدان – ملاير
1080 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه بناب || (روزانه) || اذربايجان شرقي – بناب
1682 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه كردستان -سنندج || (روزانه) || كردستان – سنند
1720 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه لرستان -خرم اباد || (روزانه) || لرستان - خرم اباد
2415 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه ملاير || (شبانه) || همدان – ملاير
2494 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان || (شبانه) || خراسان رضوي – قوچان
2013 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه بناب || (شبانه) || اذربايجان شرقي – بناب
2258 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه صنعتي بيرجند || (شبانه) || خراسان جنوبي – بيرجند
2043 مهندسي كامپيوتر/نرم افزار || دانشگاه بيرجند || (شبانه) || خراسان جنوبي – بيرجند

البته با توجه به رتبه زیر گروهت ممکنه بعضی از این انتخاب هارو نیاری .

farshidshd
28-08-2011, 15:54
چند وقتیه ، پست های غیر مرتبط زیاد شده ،

پست های غیر مرتبط حذف شدن

از دوستان خواهش میکنم پست های خبری و غیر مرتبط با عنوان تاپیک ندن

با تشکر

songilgook
28-08-2011, 17:30
دوستان مثل این که امسال قراره نتایج سراسری زودتر از آزاد بیاد با این حال اکه کسی متمرکز رو قبول بشه سراسری باید حتمن متمرکز رو بره تا نتایج نیمه متمرکزش بیاد؟
بعد آزاد رو قبول شد چی؟ اونو کجای دلش بذاره؟
سپاس :18:

unknow_bu
28-08-2011, 17:32
پست های خبری خیلی هم خوبه....بچها سریع از آخرین خبر های اعلام نتایج با خبر میشن...

Ashkking
28-08-2011, 18:20
بالاخره چى شد يكى ميگه با ٢٣٠٠ منطقه ١ it اميركبير به احتمال ٩٥ ميارى يكى ديگه ميگ خيلى بعيده

Jalal @ A.gh
28-08-2011, 18:36
بالاخره چى شد يكى ميگه با ٢٣٠٠ منطقه ١ it اميركبير به احتمال ٩٥ ميارى يكى ديگه ميگ خيلى بعيده
ببخشید الان که دوباره چک کردم دیدم چشم به یه جا دیگه افتاده بود مال یه جا دیگه رو گفتم،
ولی بقیه رو مطمئن باش.برای امیر کبیر باید زیر 1000 باشی.
بازم معذرت./

hermione
28-08-2011, 18:44

یکی از دوستای من پارسال دقیقا با رتبه 2410 منطقه IT امیرکبیر نیورد تازه بومی تهران هم بود دیگه نمی دونم

seyede70
28-08-2011, 19:39
ممنون از دوستان.

mohammad_dj_kazin
28-08-2011, 20:25

از این اختلاف نظر ها زیاده فقط باید صبر کنی جوابا بیاد
ما هم نفهمیدیم با 411 منطقه 2 دندان شهید بهشتی قبولیم یا نه:41:

Ashkking
28-08-2011, 21:11
اون موقع با ٢٣٠٠ منطقه ١ علوم كامپيوتر شريف قبول ميشه

alishadabmehr
28-08-2011, 22:29
دوستان يه خبر داغ فردا نتايج چندبرابر دانشگاه شاهد اعلام ميشه فقط من يه سوال داشتم اينا چطوري دانشجو ها رو تو چندبرابر ظرفيت پذيرش ميكنن؟ يعني مثلا من از رشته هاي دانشگاه شاهد يكي رو تو انتخاب دهم چندتارو هم تو انتخاب هاي 40-50 زدم اگه تو انتخاب اول قبول شم ديگه چندبرابر ظرفيت شاهد پذيرش نميشم؟ دوستان حتما اگه ميدونن يه توضيحي بدن ممنون.

avator20002000
29-08-2011, 08:28
قابل توجه داوطلبان كنكور سال 1390
مراحل بررسي صلاحيتهاي عمومي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت آزمون سراسري سال 1390 دانشگاه شاهد از دهم الي سيزدهم شهريور ماه جاري به انجام خواهد رسيد . براي اطلاع از برنامه زمانبندي حضور خود به صورت مداوم به سايت دانشگاه ياسازمان سنجش وآموزش كشور مراجعه فرماييد .
لازم به ذكر است نتيجه نهايي پذيرفته شدگان دانشگاه شاهد در دهه آخر شهريور وهمزمان با ساير دانشگاه هاي كشور اعلام خواهد شد .
لبنک»

h_r_v
29-08-2011, 09:50
دوستان نتایج دانشگاه آزاد رو کی میدن!؟ آدرس سایتش چیه؟!

Jalal @ A.gh
29-08-2011, 11:33
تا 20 م میاد( بین 17 تا 20)
نتایج رو از اینجا میتونی ببینی:

EngineeR EhsaN
29-08-2011, 11:43
نتایج نهایی کنکور سراسری هفته بعد میاد؟

Jalal @ A.gh
29-08-2011, 11:54
نتایج نهایی کنکور سراسری هفته بعد میاد؟
آخر هفته بین سه شنبه تا جمعه (15 تا 18) ان شا الله که بیاد.

gggmail
29-08-2011, 11:59
اعلام نتايج آزمون سراسري
 اعلام اسامي داوطلبان مجاز به انتخاب رشته : اواسط مردادماه (سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور)
 اعلام پذيرفته‌شدگان نهايي: اواسط شهريور (سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور)
 اعلام پذيرفته‌شدگان مرحله اول نيمه‌متمركز : نيمه اول مهر (سايت اينترنتي سازمان سنجش)
 اعلام ‌پذيرفته‌شدگان‌ نهايي‌ ‌نيمه‌متمركز: اوايل‌بهمن‌ماه (سايت‌اينترنتي‌سازمان‌سن جش‌آموزش كشور)
sanjesh.org

songilgook
29-08-2011, 12:10
نوشته بود 20 جواب آزاد میاد اما الان میگن 20 جواب سراسری میاد نه آزاد :41:

hermione
29-08-2011, 12:11
سرورالدين در گفت‌وگو با فارس خبر داد:

اعلام نتايج نهايي كنكور سراسري 20 تا 22 شهريورماه

خبرگزاری فارس: رئيس سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج نهايي كنكور سراسري 90 طي روزهاي 20 تا 22 شهريورماه خبر داد.
محمد حسين سرورالدين رئيس سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس با بيان اينكه اعلام نتايج نهايي كنكور سراسري 90 مراحل نهايي خود را طي مي‌كند، گفت: نتايج نهايي آزمون سراسري طي روزهاي 20 تا 22 شهريورماه اعلام مي‌شود.

وي گفت: در اين آزمون يك ميليون و 132 هزار داوطلب ثبت‌نام كردند و 995 هزار و 691 داوطلب نيز در جلسه كنكور 90 حضور داشتند.

رئيس سازمان سنجش آموزش كشور گفت: حدود 12درصد از داوطلبان كنكور 90 در جلسه آزمون حضور نداشتند، 3 درصد از داوطلبان كارت آزمون گرفته اما در جلسه شركت نكردند و 9 درصد از داوطلبان نيز حتي كارت آزمون خود را دريافت نكرده بودند.

وي با بيان اينكه در مجموع بيش از 90 درصد از داوطلبان حاضر در جلسه كنكور 90 مجاز به انتخاب رشته شدند، خاطرنشان كرد: حداقل 585 داوطلب در آزمون سراسري 90 پذيرش مي‌شوند.
90/06/07

songilgook
29-08-2011, 12:11
لطفن بجوابین

دوستان مثل این که امسال قراره نتایج سراسری زودتر از آزاد بیاد با این حال اکه کسی متمرکز رو قبول بشه سراسری باید حتمن متمرکز رو بره تا نتایج نیمه متمرکزش بیاد؟
سپاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hermione
29-08-2011, 12:16
لطفن بجوابین

سپاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نیمه متمرکز نمی دونم ولی اگه نگران این هستید که جواب آزاد بعد از سراسری میاد بهتون بگم مطمئناَ جواب آزاد قبل از ثبت نام دانشگاههای سراسری اعلام میشه
از این گذشته شما می تونید سراسری که قبول شدید ثبت نام کنید اگه بعداَ دیدید آزاد بهتره می تونید انصراف بدید و آزاد ثبت نام کنید .

seyede70
29-08-2011, 12:19
دوستان شرایط انتقالی و مهمان شدن برای دختر امکان پذیر هست یا نه؟؟ تا چند ترم میشه مهمان شد و انتقالی گرفت؟؟؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه

Ashkking
29-08-2011, 12:20
دانشگاه صنعتى اصفهان ١٩ ثبت نام گذاشته بعد چجورى ميگيد ٢٠تا ٢٢نتايج مياد؟

hermione
29-08-2011, 12:22
دانشگاه صنعتى اصفهان ١٩ ثبت نام گذاشته بعد چجورى ميگيد ٢٠تا ٢٢نتايج مياد؟

19 ثبت نام (انتخاب واحد) ترم بالایی هاست نه صفریا!!:31::31:

Jalal @ A.gh
29-08-2011, 12:28

خبرگزاری فارس: رئيس سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج نهايي كنكور سراسري 90 طي روزهاي 20 تا 22 شهريورماه خبر داد.
محمد حسين سرورالدين رئيس سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس با بيان اينكه اعلام نتايج نهايي كنكور سراسري 90 مراحل نهايي خود را طي مي‌كند، گفت: نتايج نهايي آزمون سراسري طي روزهاي 20 تا 22 شهريورماه اعلام مي‌شود.

وي گفت: در اين آزمون يك ميليون و 132 هزار داوطلب ثبت‌نام كردند و 995 هزار و 691 داوطلب نيز در جلسه كنكور 90 حضور داشتند.

رئيس سازمان سنجش آموزش كشور گفت: حدود 12درصد از داوطلبان كنكور 90 در جلسه آزمون حضور نداشتند، 3 درصد از داوطلبان كارت آزمون گرفته اما در جلسه شركت نكردند و 9 درصد از داوطلبان نيز حتي كارت آزمون خود را دريافت نكرده بودند.

وي با بيان اينكه در مجموع بيش از 90 درصد از داوطلبان حاضر در جلسه كنكور 90 مجاز به انتخاب رشته شدند، خاطرنشان كرد: حداقل 585 داوطلب در آزمون سراسري 90 پذيرش مي‌شوند.
90/06/07
بالاخره قبل اعلام نتیجه سکته رو میزنم،
چرا امسال اینقدر بی برنامه شدن،
بچه ها میگم بریم ساختمان سنجشو به آتیش بکشیم و با خاک یکسان کنیم
چون دارن باعث مرگ تدریجی چند میلیون داوطلب و خانواده هاشون میشن....

gggmail
29-08-2011, 12:36

90/06/07
میشه لینک خبر رو بزارید؟
من هر چی در فارس گشتم خبری نبود؟

Haniiii
29-08-2011, 12:43

90/06/07
این خبر واقعا درسته ؟! ... همش باید خبر های بد رو این سرورالدين بده !!! ..

پ.ن: ولی برای ثبت نام قبل از تموم شدن تابستون وقت کم نیست ؟! ... پارسال که بیشتر دانشگاه ها از 22 تا 26 ثبت نام میکردن ...

Jalal @ A.gh
29-08-2011, 12:53
میشه لینک خبر رو بزارید؟
من هر چی در فارس گشتم خبری نبود؟
من قرار میدم:

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

بچه ها بدبخت شدیم،:19::41::9:
مارم میخوان هدفمند کنن...

songilgook
29-08-2011, 13:34
نیمه متمرکز نمی دونم ولی اگه نگران این هستید که جواب آزاد بعد از سراسری میاد بهتون بگم مطمئناَ جواب آزاد قبل از ثبت نام دانشگاههای سراسری اعلام میشه
از این گذشته شما می تونید سراسری که قبول شدید ثبت نام کنید اگه بعداَ دیدید آزاد بهتره می تونید انصراف بدید و آزاد ثبت نام کنید .
سپاس ولی هزینه ی ثبت نام متمرکز چی میشه بعدن میگن پولی که گرفته شده پس داده نمی شود حتی شما :27: :18:

songilgook
29-08-2011, 13:40
من قرار میدم:

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

بچه ها بدبخت شدیم،
مارم میخوان هدفمند کنن...

لینک بالایی رو خوب بخونین :18: اینا هم با خودشون مشکل دارنا :31:
نوشته :
در مجموع بيش از 90 درصد از داوطلبان حاضر در جلسه كنكور 90 مجاز به انتخاب رشته شدند

قبلشم نوشته:

حدود 12درصد از داوطلبان كنكور 90 در جلسه آزمون حضور نداشتند، 3 درصد از داوطلبان كارت آزمون گرفته اما در جلسه شركت نكردند و 9 درصد از داوطلبان نيز حتي كارت آزمون خود را دريافت نكرده بودند.

از کی تا حالا 90%+12 % میشه 100% :27:

farshidshd
29-08-2011, 13:51
برای گذاشتن خبر از تاپیک زیر استفاده کنید:
◄◄ اخبار متفرقه ی دانشگاه ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ممنون

alishadabmehr
29-08-2011, 14:03
دوستان يه خبر داغ فردا نتايج چندبرابر دانشگاه شاهد اعلام ميشه فقط من يه سوال داشتم اينا چطوري دانشجو ها رو تو چندبرابر ظرفيت پذيرش ميكنن؟ يعني مثلا من از رشته هاي دانشگاه شاهد يكي رو تو انتخاب دهم چندتارو هم تو انتخاب هاي 40-50 زدم اگه تو انتخاب اول قبول شم ديگه چندبرابر ظرفيت شاهد پذيرش نميشم؟ دوستان حتما اگه ميدونن يه توضيحي بدن ممنون.

كمممك كنين خواهشا

seyede70
29-08-2011, 14:11
دوستان شرایط انتقالی و مهمان شدن برای دختر امکان پذیر هست یا نه؟؟ تا چند ترم میشه مهمان شد و انتقالی گرفت؟؟؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه

Haniiii
29-08-2011, 14:49
لینک بالایی رو خوب بخونین :18: اینا هم با خودشون مشکل دارنا :31:
نوشته :
در مجموع بيش از 90 درصد از داوطلبان حاضر در جلسه كنكور 90 مجاز به انتخاب رشته شدند

قبلشم نوشته:

حدود 12درصد از داوطلبان كنكور 90 در جلسه آزمون حضور نداشتند، 3 درصد از داوطلبان كارت آزمون گرفته اما در جلسه شركت نكردند و 9 درصد از داوطلبان نيز حتي كارت آزمون خود را دريافت نكرده بودند.

از کی تا حالا 90%+12 % میشه 100% :27:

گفت از اونایی که بودن ( یعنی از اون 88 درصد) 90 درصدشون مجاز شدن

hermione
29-08-2011, 15:13

تاپیک مربوطه :

این پست هم تجربه ی خودم در این زمینه

اگه بازم سوالی بود در خدمتم.

alishadabmehr
29-08-2011, 17:29
آقا چندبرابر ظرفيت دانشگاه شاهد اومد دوستان سريع برن ببينن ...
فقط يه چيزي من اسمم در نيومده يعني تو انتخاب هاي قبل از شاهد قبول شدم ؟

gggmail
29-08-2011, 18:00
دوستان من شاهد رو اولویت چهارم انتخاب کردم ولی اسمم نیست؟
چرا؟؟؟

reza71_teh
29-08-2011, 21:33
بچه ها اسمم تو چند برابر ظرفیت شاهد نبود رتبمم1077شده احتمال داره انتخابای بالاترمو قبول شدم؟بالاش داروسازی بهشتی رو زده بودم پسر بومی تهرانم تورو خدا کسی میدونه بگه.مردم از استرس:41:

reza71_teh
29-08-2011, 21:44
آقا چندبرابر ظرفيت دانشگاه شاهد اومد دوستان سريع برن ببينن ...
فقط يه چيزي من اسمم در نيومده يعني تو انتخاب هاي قبل از شاهد قبول شدم ؟

دقیقا منم این وضع تو رو دارم!خبر نداری چند برابر ظرفیتو دعوت کردن؟

alishadabmehr
29-08-2011, 21:59
چرا؟؟؟

خب يا رتبت نرسيده يا انتخاباي قبلشو قبول شدي

---------- Post added at 02:29 AM ---------- Previous post was at 02:26 AM ----------

دقیقا منم این وضع تو رو دارم!خبر نداری چند برابر ظرفیتو دعوت کردن؟

معمولا تا دو برابر ظرفيت تو چندبرابر ظرفيت پذيرش ميشن... ولي يه بدي كه امسال داشت دانشگاه شاهد شبانه رشته هاي انساني رو نداشت اينم از شانس ما

avator20002000
29-08-2011, 22:25
بچه ها اسمم تو چند برابر ظرفیت شاهد نبود رتبمم1077شده احتمال داره انتخابای بالاترمو قبول شدم؟بالاش داروسازی بهشتی رو زده بودم پسر بومی تهرانم تورو خدا کسی میدونه بگه.مردم از استرس:41:
بعید می دونم با این رتبه داروی بهشتی قبول بشی.

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

چرا؟؟؟
قرار نیستش که همه اونایی که شاهدو زدنو بنویسن که فقط اونایی که رتبشون برتر بوده یا اگر رتبتون برتر هستش ولی اسمتون تو لیست نیست حتما انتخاب های قبلشو قبول شدید

reza71_teh
29-08-2011, 22:50

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------
اما طبقcdقلم چی پسر بومی تا 1300 زیر گروه2 قبول شده!طبق وبلاگ خود بچه های دارو بهشتی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا 1400 زیر گروه 2 هم قبول شدن:23:

avator20002000
29-08-2011, 22:58

اما طبقcdقلم چی پسر بومی تا 1300 زیر گروه2 قبول شده!طبق وبلاگ خود بچه های دارو بهشتی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا 1400 زیر گروه 2 هم قبول شدن:23:
اما یادگار ماندگار کانون چیز دیگه ای رو نشون میده!

Haniiii
29-08-2011, 23:05
دانشگاه صنعتی اصفهان اطلاعیه زده برای ثبت نام دانشجویان جدیدالورود
با توجه به تاریخ های اعلام شده(20 و 21 شهریور) واسه ثبت نام و اینکه برای آماده کردن مدارک و تحویل گرفتنش از مدارستون حداقل یکی 2 روز طول میکشه میشه امیدوار شد که نتایج کارشناسی تا حدود 18ام باید بیاد.

خب اگر واقعا نتایج دیر بیاد چی ؟! ... خیلی امسال مسخره شده ! ... بقیه دانشگاه ها هنوز اعلامیه ثبت نام ندادن ؟!

shamsoddin
29-08-2011, 23:57
خب اگر واقعا نتایج دیر بیاد چی ؟! ... خیلی امسال مسخره شده ! ... بقیه دانشگاه ها هنوز اعلامیه ثبت نام ندادن ؟!

این شور واشتیاق توام با دلهره رو تو اکثر پست های کنکوری های 90 میشه حس کرد :40:
کلا یکی از بهترین خاطرات واحساسات ادم همین موقعه نتیجه و ثبت نام و دانشگاه جدیده ...

در مورد دانشگاه صنعتی هم باید بگم پارسال ما رو مفتی بردن مشهد روز ثبت نام شما رو مث اینکه نمیبرن:31:

نکته دیگه اینکه کلاسها ساعت 11.5 اکثرا تموم میشه یکم با دوستانتون گپ بزنید بعدش حمله کنید به غذاخوری
جون دو سه هفته اول سلف overload میشه :31:

SuperSt@r
30-08-2011, 00:31
سلام
بعد از 20 تا 22 شهريور كه نتايج اعلام شد كي و يا چند روز برا ثبت نام وقت هس؟ آخه من ميخام 20 ام تا26 ام برم مسافرت بلاتكليف موندم برم يا نه!!!!!
راستي يه سوال ديگه اين چند برابر ظرفیت شاهد چي هست و مخصوص چه كسانيه؟

azimzade
30-08-2011, 00:44
سلام دوستان
من زیاد با شیوه کار سازمان سنجش آشنا نیستم ولی اینکه در جواب یکی گفتید که «شاید در انتخاب های بالاتر قبول شدی که به شاهد نرسیده» برام عجیبه!مگه ممکنه تا زمانی که همه دانشگاهها هنوز نتایجشونو اعلام نکردن معلوم بشه که کدوم رشته با چه افرادی پر میشه؟!یا کیا چه رشته ای قبول میشن؟!

mehrdad_ati
30-08-2011, 03:33
بله همون روز اول هم مشخصه ! نرم افزار هست و خیلی سریع مشخص می کنه . اینم که دیر اعلام میشه برای هماهنگی با دانشگاه ها و احتمالا یه سری دستکاری ها هست !

---------- Post added at 03:33 AM ---------- Previous post was at 03:28 AM ----------

خوب اگه بیستم میاد من مسافرتم رو تمدید میکنم :دی . فردا میزنم بیرون 20 ام بر میگردم :4: چه خوب سازمان سنجش میدونست تو دل من چیه :دی

shabeashegha
30-08-2011, 04:28
خب این اشتباه هست ... شما اول روز های جمعه رو حذف کردی .. 50 روز تابستون رو حذف کردی .. (102 روز) ولی موقع حساب کردن ساعت های باقی مونده این روز های حذف شده رو هم ضرب کردی که یعنی اضافی حساب کردی !!! :31:

من حساب کردم ... به غیر از روز تولد 51 روز دیگه باقی میمونه ! ... باید تو اون 51 روز بخونی !
تازه جالبه این 51 روزی که شما میفرمایین خالصه یعنی خواب و خوراک و تفریح و استراحت و .... ازش حذف شده و این 51 روز رو اگه اون تعطیلات و ... رو بهش برگردونیم میشه چیزی حدوده 200 روزه واقعی!

به احتمال خیلی خیلی زیاد داروی بهشتی رو اوردین این رتبه برای داروی بهشتی کافیه من خودم دوستم با رتبه 1300 این رشته رو توی بهشتی اورد نگران نباش

gggmail
30-08-2011, 09:55
قرار نیستش که همه اونایی که شاهدو زدنو بنویسن که فقط اونایی که رتبشون برتر بوده یا اگر رتبتون برتر هستش ولی اسمتون تو لیست نیست حتما انتخاب های قبلشو قبول شدید
دوست عزیز من 304 منطقه 1 شدم
رشتم هم زدم حقوق
سال قبل تا 450 منطقه 1 رو هم گرفته

من زیاد با شیوه کار سازمان سنجش آشنا نیستم ولی اینکه در جواب یکی گفتید که «شاید در انتخاب های بالاتر قبول شدی که به شاهد نرسیده» برام عجیبه!مگه ممکنه تا زمانی که همه دانشگاهها هنوز نتایجشونو اعلام نکردن معلوم بشه که کدوم رشته با چه افرادی پر میشه؟!یا کیا چه رشته ای قبول میشن؟! نمیدونم چی بگم؟؟؟

avator20002000
30-08-2011, 10:18
دوست عزیز من 304 منطقه 1 شدم
رشتم هم زدم حقوق
سال قبل تا 450 منطقه 1 رو هم گرفته

شما شاهد رو انتخاب اول زده بودید؟
احتمال خیلی زیاد انتخاب قبل از شاهدو قبول شدید اگه شاهد اول ننوشتید

tariran0
30-08-2011, 10:22
سلام
اگه ما انتخاب 21 قبول شیم ، امکانش هست خودم بخواهیم بریم انتخاب 22؟
دردسر داره؟ زمان بره؟

gggmail
30-08-2011, 10:28
شما شاهد رو انتخاب اول زده بودید؟
احتمال خیلی زیاد انتخاب قبل از شاهدو قبول شدید اگه شاهد اول ننوشتید
1-دانشگاه علوم قضایی
2-حقوق تهران
3-حقوق بهشتی
4-حقوق علامه
5-حقوق شاهد

hermione
30-08-2011, 12:43
من اینو یه جای دیگه هم گفتم شاید واسه شما جالب باشه
دانشگاه صنعتی اصفهان اطلاعیه برای ثبت نام ورودی های جدید زده روز های 21 و 22 شهریور
پس با این حساب نتایج باید تا 17،18 بیاد 2روزم برای ثبت نام اینترنتی و تهیه مدارک لازم از دبیرستان
اینم لینکش :

سلام
اگه ما انتخاب 21 قبول شیم ، امکانش هست خودم بخواهیم بریم انتخاب 22؟
دردسر داره؟ زمان بره؟

یادمه پارسال یکی از مسئولای سنجش اومد گفت بعد از 1ترم خوندن میشه به انتخابای بعدی که اوردید منتقل بشید حالا نمی دونم مهمانی مبنا منظورش بود یا کلاَ انتقال میدن
چون مهمانی مبنا واقعاَ ارزش نداره ( هم باید هزینه شبانه بدی هم مدرک دانشگاه مبدا میده )

seyede70
30-08-2011, 12:46
من همش میترسم با رتبه 13700 منطقه2 و 16400 زیرگروه1 مردود بشم...اخه همرو مهندسی روزانه شبانه زدم:sad: یک بار دوستان احتمال اینکه چه رشته هایی رو قبول بشم رو گفتن.....با این حال باز میترسم.

SuperSt@r
30-08-2011, 14:05
سلام
بعد از 20 تا 22 شهريور كه نتايج اعلام شد كي و يا چند روز برا ثبت نام وقت هس؟ آخه من ميخام 20 ام تا26 ام برم مسافرت بلاتكليف موندم برم يا نه!!!!!
راستي يه سوال ديگه اين چند برابر ظرفیت شاهد چي هست و مخصوص چه كسانيه؟

كسي نيس جواب من رو بده؟؟!؟!؟!؟!:19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

mehrdad_ati
30-08-2011, 14:09
از بیستم تا 26 ام به احتمال زیاد ثبت نام دانشگاهتون هست .بهتره مثل من شما هم الان بری 20 ام برگردی

fmpr
30-08-2011, 17:52
الان اخبار اعلام کرد یکشنبه 13 شهریور ساعت 7 شب به بعد نتایج آزاد میاد :دی

Amirdb
30-08-2011, 18:18
الان اخبار اعلام کرد یکشنبه 13 مرداد ساعت 7 شب به بعد نتایج آزاد میاد :دی

جدی گفتی؟توی کدوم اخبار گفت؟
شخص خاصی میگفت یا به نقل از کسی بود؟

ممنون :31:

fmpr
30-08-2011, 18:26
جدی گفتی؟توی کدوم اخبار گفت؟
شخص خاصی میگفت یا به نقل از کسی بود؟

ممنون :31:

بله رسمیه شوخی نکردم :46:

اخبار ساعت 6 و نیم شبکه تهران ( شبکه 5 ) گفت :20:

Homayun Khan
30-08-2011, 18:28
خود روابط عمومی مرکز آزمون هم زمان اعلام نتایج رو 13 اعلام کرد دیگه از اون مطمـئن تر!

gggmail
30-08-2011, 18:32
سراسری قرار بود پانزدهم بیاد گفتن 20 شهریور میاد
آزاد قرار بود بیستم بیاد گفتن 13 شهریور بیاد

brave_ie
30-08-2011, 18:35
ما 1شنبه باید بریم انتخاب واحد حداکثر هم از هفته ی بعد باید بریم کلاس
چقدر منتظر شما نودی ها بمونیم؟
اگر هر کدومتون پیش ما قبول شدین بگید در خدمت باشیم

fmpr
30-08-2011, 18:40
ما 1شنبه باید بریم انتخاب واحد حداکثر هم از هفته ی بعد باید بریم کلاس
اگر هر کدومتون پیش ما قبول شدین بگید در خدمت باشیم

شما کدوم دانشگاهید !؟ چ رشته ای میخونید ؟!

avator20002000
30-08-2011, 18:50
الان اخبار اعلام کرد یکشنبه 13 مرداد ساعت 7 شب به بعد نتایج آزاد میاد :دی

13 مرداد میاد؟:31:

fmpr
30-08-2011, 18:55
13 مرداد میاد؟:31:

تابستون زیاد بهم خوش گذشته =)))
شهریور منظورم بود :دی

vahid-p
30-08-2011, 19:34
ما بیایم که عقده های سال قبلتون رو سر ما خالی کنید؟؟ :27:
بچه ها مواظب سال بالایی ها باشین، طوری که نفهمن سال صفری(سال بوقی و... ) هستین!!!