PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : USB TV ها میتونن پخش زنده رو ضبط کنن ؟ + چند تا مدل پیشنهاد بدید

subliz
10-07-2011, 09:41
سلام خدمت دوستان.
واقعیتش قصد خرید یه USB TV دارم ولی چون تو بستگان و نزدیکان کسی نداشت گفتم که از شما راهنمایی بخوام.
اول اینکه کسی استفاده کرده ازشون ؟ اگه جوابتون + است ازش راضی هستین یا نه ؟ مدل و قیمت هم لطف کنید ممنون میشم.
دوم اینکه کامپیوتر من تو زیر زمینه. به نظرتون جواب میده با آنتن خودش ؟ البته اضافه کنم که کابل آنتن هوایی دارم ولی آنتنش چنگی به دل نمیزنه.
و آخرین سوال اینکه این دستگاه ها می تونن ضبط برنامه های زنده خصوصاً فوتبال های زنده چه داخل چه خارج رو ضبط کنن ؟ آخه یکی از اقوام ----- ICLASS داره و میگه موقع پخش فوتبال های خارجی ضبط به طور خودکار متوقف میشه رو این حساب پرسیدم
در آخر هم اگه بین 20 تا 30 تومن مدل مناسبی میشناسین معرفی کنید. به نظر خودم مال متدیران خیلی مناسبه البته از کیفیتش کاملا بی خبرم منظورم قیمتش بود.
پیشاپیش از این که وقتتون رو میذارید ممنونم.

subliz
12-07-2011, 17:45
کسی نیست من رو راهنمایی کنه ؟

isfahaneshop
12-07-2011, 18:23
سلام خدمت دوستان.
واقعیتش قصد خرید یه USB TV دارم ولی چون تو بستگان و نزدیکان کسی نداشت گفتم که از شما راهنمایی بخوام.
اول اینکه کسی استفاده کرده ازشون ؟ اگه جوابتون + است ازش راضی هستین یا نه ؟ مدل و قیمت هم لطف کنید ممنون میشم.
دوم اینکه کامپیوتر من تو زیر زمینه. به نظرتون جواب میده با آنتن خودش ؟ البته اضافه کنم که کابل آنتن هوایی دارم ولی آنتنش چنگی به دل نمیزنه.
و آخرین سوال اینکه این دستگاه ها می تونن ضبط برنامه های زنده خصوصاً فوتبال های زنده چه داخل چه خارج رو ضبط کنن ؟ آخه یکی از اقوام ----- ICLASS داره و میگه موقع پخش فوتبال های خارجی ضبط به طور خودکار متوقف میشه رو این حساب پرسیدم
در آخر هم اگه بین 20 تا 30 تومن مدل مناسبی میشناسین معرفی کنید. به نظر خودم مال متدیران خیلی مناسبه البته از کیفیتش کاملا بی خبرم منظورم قیمتش بود.
پیشاپیش از این که وقتتون رو میذارید ممنونم.
حدود قیمت اینها توی همین مایه است
خیلی بالا و پایین نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

BraveKnight
12-07-2011, 19:24
اونی که فامیلتون میگه قطع میشه پخش ماهواره ایه، و الا سیستم پخش دیجیتال داخلیه و هیچ وقت موقع پخش فوتبال قطع نمیشه! :46:

subliz
14-07-2011, 12:02
ازتون ممنونم که وقت گذاشتید جواب دادید
نظرتون رو راجع به گیرنده مادیران و هم چنین وضعیت دریافت سیگنال تو زیر زمین رو نگفتین ها !

regedit021
14-07-2011, 12:39
زير زمين كه نميگيره مگر اينكه خونتون خيلي نزديك به فرستنده باشه شايد بگيره!
بايد از آنتن هوايي استفاده كني!

subliz
15-07-2011, 19:52
زير زمين كه نميگيره مگر اينكه خونتون خيلي نزديك به فرستنده باشه شايد بگيره!
بايد از آنتن هوايي استفاده كني!

ممنون از این که جواب دادین
تو پست اول عرض کردم که سیم آنتن هست ولی آنتنش قدیمیه و کمی تا قسمتی داغون ؟ کار رو راه میندازه ؟
اگه ممکنه مدل هم معرفی کنیین !

simorgh_m3
16-07-2011, 09:36
ممنون از این که جواب دادین
تو پست اول عرض کردم که سیم آنتن هست ولی آنتنش قدیمیه و کمی تا قسمتی داغون ؟ کار رو راه میندازه ؟
اگه ممکنه مدل هم معرفی کنیین !
برای سیگنال دیجیتال زیاد فرقی نداره میتونه کارتو راه بندازه من خودم از آنتن خودش که فقط یه میله 5 سانتیه استفاده میکنم که گذاشتمش بیرون بالکون
در ضمن مارک x-vision هم برند خوبیه من که ازش راضیم 29 تومن خریدم

isfahaneshop
21-07-2011, 10:33
برای سیگنال دیجیتال زیاد فرقی نداره میتونه کارتو راه بندازه من خودم از آنتن خودش که فقط یه میله 5 سانتیه استفاده میکنم که گذاشتمش بیرون بالکون
در ضمن مارک x-vision هم برند خوبیه من که ازش راضیم 29 تومن خریدم
یکمی چونه میزدی با فروشنده ! ایکس ویژن را من دیدم 29$ 27$ 25$ 23$ !!! هم فروختند!
بستگی به فروشنده اش داره.

hamid_zebel82
21-07-2011, 11:37
کسی نیست من رو راهنمایی کنه ؟

اطلاعاتی درباره گیرنده های یو اس بی جهت دیدن شبکه های ماهواره ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

isfahaneshop
24-07-2011, 09:34
اطلاعاتی درباره گیرنده های یو اس بی جهت دیدن شبکه های ماهواره ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برادر این که ----T ایکس ویژن است! کجاش بدون نیاز به آنتن است؟
این مال شبکه های ایران است و ربطی به ماهو@اره نداره، فقط تلویزیون دیجیتال روی لپ تاپ است
CD نصب داره و با تلویزیون کار نمی کنه.
حدود 20مارک توی بازار هست که این جزء مدلهای ارزان و .... است
یکسری از اینها به این شکل است (مثل ایکس ویژن) و جزو اونهایی است که فروشش در حد $23 تا $25 است
یکسری دیگه اش،مثل PCmicro , DELL فروشش در حد 29$ تا 32$ است وکمی بهتره و کوچکتر است
یکسری دیگه هم گیرنده دیجیتال است و هم آنالوگ است و هم از ورودی AV ضبط میکنه که حدود 40$ تا 44$ است