PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با GPRS ایرانسل

hes25
09-07-2011, 22:21
سلام

آقا من یه مشکلی با اینترنت GPRS دارم اونم اینه که الان دو هفته ای که از یکی از بچه ها سیم کارت ایرانسل گرفتم
و تا الان سه دفعه شارژ دو هزار تومنی کردم برای اینترنت روزانه

اما هر سه بار نصفه روزم کار نکرد یعنی اعتبار 0 میشد

بار اول اصلا فکر نمیکردم که اینجوری بشه آخه قبلا استفاده می کردم، از یه سیم کارت دیگه البته

بار دوم مشکوک شدم و دائم اعتبارمو چک میکردم .
اما علتو بار سوم فهمیدم این بود که تا موقعی که ریست نمیکردم همون نهصد تومن اعتبار باقیمانده محفوظ بود

اما ریست که کردم دیدم اینترنت بالا نمیاد اعتبارم که چک کردم دیدم میزنه صفر! چرا اینطوری شد واسه کسی اینجوری شده تا حالا؟

ممنون

Havbb
09-07-2011, 23:55
یعنی از اینترنت استفاده میکردی و نصفه روز نشده شارژت صفر شده بود؟ این که چیزی نیست بده من تا به جای یه نصفه رو توی دوساعت تمومش کنم :31:

اگه زیاد با اینترنت موبایل کار میکنی بسته GPRS بگیر.

alborz1356
10-07-2011, 14:06
یعنی از اینترنت استفاده میکردی و نصفه روز نشده شارژت صفر شده بود؟ این که چیزی نیست بده من تا به جای یه نصفه رو توی دوساعت تمومش کنم :31:

اگه زیاد با اینترنت موبایل کار میکنی بسته GPRS بگیر.

با سلام
مثل اینکه متوجه مشکل دوستمان نشده اید ، ایشان بسته روزانه را فعال کرده اند و این مشکل را دارند، از تعرفه عادی استفاده نمی کنند.

hes25
10-07-2011, 14:21
آره منظورم این بود که بسته روزانه گرفتم بعد که اس ام اس اومد من تا چند ساعت که کار میکردم باقی اعتبارم همون نهصد تومن بود

اما به محض اینکه یه بار ریست میکردم تا جایی برم و بعدش بر میگشتم که دوباره شروع کنم می دیدم سایتا رو نمیاره اعتبارمو که چک میکردم میدیدم میزنه 0 تومن!!

حالا شما بگین چرا اینطوری شد؟!

ممنون

hes25
13-07-2011, 23:38
آقا مدیر پستمو شما پاک کردی؟

برا چی آخه!! ای بابا !! من که نخواستم جک بگم که! این یه اصطلاح بود دیدم همه خوابن گفتم یه چیزی بگم بلکه حواسشون اومد یه جوابی هم به من دادن.
لااقل میزاشتی ببیبیم این ترفن کار میکرد یا نه!

من همچنان آن لاین منتظرم هر ثانیه رفرش میکنم ببینم جواب چیا آومده!

دو چیز را تا از تو نخواستن به کسی مده:

اول نصیحت، که عقلت را و دوم نمک ، که مالت را کم میکند

Havbb
13-07-2011, 23:49
بسته روزانه ی ایرانسل الزاما 24 ساعت نیست. معمولا کمتره

asghar1390
23-08-2011, 10:10
سلام دوستان من دوروزه نميتونم به اينترنت وصل شم. يك مودم دي لينك دارم كه از طريق اون الان چندماهي هست دارم كار ميكنم اما دو سه روزه قطع شده. اعتبار هم دارم. مشكل اينه كه سيم كارت رو توي موبايل هم ميزارم باز قطع آيا كسي تجربه اي داره در اين زمينه.؟
با تشكر

Corei7_980X
23-08-2011, 11:13
حالا شما بگین چرا اینطوری شد؟!
بسته روزانه ایرانسل فقط بهتون 200mb پهنای باند می ده و فقط فقط برای یک روز !... + اگه استفادتون زیاد هست توصیه من همراه اول هست که باند ویو نا محدود داره

VAHID
23-08-2011, 12:44
بسته روزانه ایرانسل فقط بهتون 200mb پهنای باند می ده و فقط فقط برای یک روز !... + اگه استفادتون زیاد هست توصیه من همراه اول هست که باند ویو نا محدود داره

دوست عزیز اون ماله قبلا بود 200 مگابایت الان شده 125 مگابایت 24 ساعت که
مثلا اگه امروز صبح فعالش کنی تا فردا شب ساعت 24 اعتبارت هست یعنی
تقریبا 2 روز میشه.

Corei7_980X
23-08-2011, 16:46
دوست عزیز اون ماله قبلا بود 200 مگابایت الان شده 125 مگابایت 24 ساعت که
درسته ! حق با شماست ...

تقریبا 2 روز میشه.
ولی جدیدا سر ساعت قطع می کنه ! (وقت اضاافه نمی زاره و 24 ساعت بعدا دقیقا D.C می شه ...

ali_invention
23-08-2011, 19:52
دوست عزیز شما با کد حتما چک کنید که بسته شما فعال باشد سپس اگر این مشکل همچنان بود با پشتیبانی شرکت از طریق 700 تماس بگیرید همچنین برای ارائه سایر سوالات خو به آدرس زیر مراجعه نمایید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

VAHID
23-08-2011, 21:36
درسته ! حق با شماست ...

ولی جدیدا سر ساعت قطع می کنه ! (وقت اضاافه نمی زاره و 24 ساعت بعدا دقیقا D.C می شه ...

وقتی امروز شارژ میکنی میزنه مثلا تا تاریخ 90.6.2 اعتبار دارید دیگه نمیزنه که تا چه ساعت یا دقیقه ی
مشخصی دیگه تا ساعت 24 همون روز اعتبار هست خوبی ایرانسل به همینه ولی همراه اول
ساعت و دقیقه حتی ثانیه رو هم میزنه ......

Corei7_980X
24-08-2011, 14:25
مشخصی دیگه تا ساعت 24 همون روز اعتبار هست خوبی ایرانسل به همینه ولی همراه اول
ولی همراه اول پهنای باند نامحدود داره و به اون نصف روز کاملا می صرفه ...

hes25
12-09-2011, 22:05
بچه ها سلام ...

آقا ببینین من چقدر از دنیا عقبم الان که شما گفتین من تازه متوجه شدم که این دزد نه تنها حجم دانلود و کرد 125 مگ! بلکه وب گردی رو هم گرفته جزء همون 125 مگابایت کردش!!! میگم خدایا چرا تا چندتا سایت میرم بعد سه چهار ساعتم قطع میشه! ای ایرانسل دزد! ای کلاه بردار!ای مال مردم خور! ای جنایتکار !ای قاتل! ای منافقین صدام! ای مستکبرین اسلام !ای صهیونیست! ای بوش !ای خرِ ...گوش! ای کلاغ!ای الاغ!ای ...الهی همتون بمیرین برین زیر ماشین، پولای ما رو می دزدین؟!!

...آخـــــــــــی ...سبک شدم بابا، فک کنم دیگه بی حساب شدیم چند برابر پولم بهشون بد و بیراه گفتم تموم شد رفت!

milad_face_off
21-09-2011, 08:41
چرا بسته یه روزه ایزانسل 24 ساعته نیست ؟؟؟؟