PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه بازگردانی فایهای پاک شده

azadeh2007
09-07-2011, 19:28
با سلام و تشكر از فروم خوبتان...
من يه مشكل واسم پيش اومده...
اول مشكلمو ميگم:
من چند تا فايل مهم توي كامپيوترم داشتم كه متاسفانه پاك شده. چطور ميتونم همشونو برگردونم؟؟؟
لطفا اسم چند تا بر نامه را به ترتيب اولويت بهم بگين...:19:
بهترين اين برنامه ها كدام است؟؟؟:41:سوال دومم اينه كه اين برنامه ها از چه زماني ميتونند فايلهاي پاك شده من را بازگرداني كنند؟؟؟
يعني از زماني كه كامپيوترم را خريدم يا از زمان خاصي به بعد...
با تشكر از لطف بي اندازه ي شما... :10:

ck98
09-07-2011, 22:33
سلام . عزیزم شما میتونی از برنامه ی Recover My Files استفاده کنی که خیلی باهاله و خودم ازش استفاده میکنم. تا حالا که هر چی میخواستم برگردونده سوال دومت :46::46: فکر کنم پس از مدت مثلا 5 ماه از بین بره چون یک فایل رو پیدا نکرد :5::5:

jafarian
10-07-2011, 13:47
برنامه های داخل این تاپیک تست کنیددرضمن شما اون درایوی که قصد دارین ریکاوری کنید نباید بعدازپاک شدن فایلهای خودتون داخلش چیزی کپی کرده باشین چون ریکاوری ناقص میشه:20:

تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

azadeh2007
13-07-2011, 06:10
برنامه های داخل این تاپیک تست کنیددرضمن شما اون درایوی که قصد دارین ریکاوری کنید نباید بعدازپاک شدن فایلهای خودتون داخلش چیزی کپی کرده باشین چون ریکاوری ناقص میشه:20:

تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين برنامه Partitionهاي پاك شده را نيز بازگرداني ميكند؟؟؟
يه سوال ديگه...
شما ميدونيد اين برنامه قادر به بازگرداني فايل ها از چه زماني مي باشد يعني چند وقت پيش به بعد؟؟؟

kiak22
14-07-2011, 00:40
داداش این برنامه که میدم خیلی توپه از زمانی که ویندوز و نصب کردی تا حالا همشو بر می گردونه با یه عالمه کار دیگه خیلیم معروفه اسمش tuneup فک کنم نوشتنش همین جوری بود

azadeh2007
14-07-2011, 01:14
داداش این برنامه که میدم خیلی توپه از زمانی که ویندوز و نصب کردی تا حالا همشو بر می گردونه با یه عالمه کار دیگه خیلیم معروفه اسمش tuneup فک کنم نوشتنش همین جوری بود

منظورتونو میشه یکم واضح تر بگین؟؟؟
از کدوم ویندوز من کامپیوترم مال 4 سال پیش هستش و توی این مدت هم چندین بار ویندوزم را عوض کردم منظورتون اینه که اطلاعات اولین ویندوز هم بر میگردونه؟؟؟؟
:28::17::34::24:

ask_bl
14-07-2011, 09:12
برای برگردوندن اطلاعات مهم اینه که بعد از پاک شدن اطلاعات چند بار توی اون درایو ویندوز ریختین و یا چند بار فرمت شده و یا مقدار ترافیک اصلاعاتتون چقدر فایل ریختین و یا پاک کردین ...
من اطلاعات 1 سال پیش رو هم تونستم در بیارم

این هم مقایسه ای از بهترین نرم افزارهای مربوط به این بحث:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشنهاد من:

GetData Recover My Files Pro v4.7.2.1139
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]