PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای حداکثر استفاده از پهنای باند ADSL

BMW.M3_E46
09-07-2011, 11:53
سلام
من دنبال نرم افزاریم مثل IDM حداکثر سرعت دانلود رو باهاش دارم حرف نداره!!!
حالا من می خوام یه نرم افزاری شبیه این داشته باشم واقعا حداکثر سرعت رو برای:
1-وب گردی
2-بازی آنلاین
3-موزیک آنلاین
و...
داشته باشه ممنون میشم اگه معرفی کنین:11:

saeed774
09-07-2011, 16:34
شما باید از نرم افزارهای بهینه کننده اینترنت استفاده کنی : یکی از بهترین ها که پس از چند روز آزمایش بهش رسیدم برنامه کم حجم زیر هست : برنامه رو اجرا کن و در پایین Optimal رو بزن و بعد از تغییرات سیستم رو یکبار ریست کن.

TCP Optimizer 3.0.7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shabnam1986
09-07-2011, 21:28
از cfoss speed ]م بهتره
؟

saeed774
10-07-2011, 15:10
از cfoss speed ]م بهتره
؟

به نظر من ، آره ، از اونم بهتره . Cfos Speed برنامه ای هست که با اتصال به سرورهای اون سرعت نت افزایش پیدا میکنه! ولی این برنامه صرفا فقط با تغییر در رجیستری باعث بهینه کردن میشه.
من خودم از حالت Bridge استفاده میکنم . همانطوری که میدونی در این حالت آیکون مربوط به شبکه تو System Tray روشن و خاموش میشه. زمانی که از Cfos استفاده میکردم در حالت بیکاری نت چراغ آیکون هی روشن و خاموش و چند ثانیه روشن میمونه ، منظورم اینه که معلوم نیست چه کارایی پشت صحنه داره انجام میشه!!
ولی برنامه TCP صرفا فقط تنظیمات رجیستری هست و افزایش سرعت نت و وبگردی محسوس هست .

BMW.M3_E46
11-07-2011, 20:11
به نظر من ، آره ، از اونم بهتره . Cfos Speed برنامه ای هست که با اتصال به سرورهای اون سرعت نت افزایش پیدا میکنه! ولی این برنامه صرفا فقط با تغییر در رجیستری باعث بهینه کردن میشه.
من خودم از حالت Bridge استفاده میکنم . همانطوری که میدونی در این حالت آیکون مربوط به شبکه تو System Tray روشن و خاموش میشه. زمانی که از Cfos استفاده میکردم در حالت بیکاری نت چراغ آیکون هی روشن و خاموش و چند ثانیه روشن میمونه ، منظورم اینه که معلوم نیست چه کارایی پشت صحنه داره انجام میشه!!
ولی برنامه TCP صرفا فقط تنظیمات رجیستری هست و افزایش سرعت نت و وبگردی محسوس هست .

من اون کارایی که گفتین انجام دادم ولی تغییری نکرد اگه مثل IDM حداکثر بشه خیلی جالب میشد
من 512kb دارم با IDM حتی تا 70kb میره خیلی از نرم افزارش رازیم ولی مثلا می خوام یه رادیو آنلاین گوش بدم
9kb می گیره وسطاش گیر می کنه نمی دونم چه کنم:41:

Majid_4553
12-07-2011, 00:00
یعنی با این نرم افزار میشه سرعت واقعی دانلود رو گرفت؟

saeed774
12-07-2011, 01:23
من اون کارایی که گفتین انجام دادم ولی تغییری نکرد اگه مثل IDM حداکثر بشه خیلی جالب میشد
من 512kb دارم با IDM حتی تا 70kb میره خیلی از نرم افزارش رازیم ولی مثلا می خوام یه رادیو آنلاین گوش بدم
9kb می گیره وسطاش گیر می کنه نمی دونم چه کنم:41:

IDM نرم افزار دانلود هست که با ایجاد 8 کانکشن متوالی بصورت پیش فرض و قابل ارتقا به 16 کانکشن ،وقت نفس کشیدن به سرور رو نمیده به همین خاطر سرعت دانلود به حداکثر مقدار ارائه شده توسط ISP ، میرسه.
نرم افزاری که من معرفی کردم ، تعداد کانکشن ویندوز و IE رو که بصورت پیش فرض 2 هست به 8 تغییر میده .
یعنی شما هیچ تغییر محسوسی در کارکرد IE و Firefox احساس نکردین؟!!
در ویندوز قابلیتی هم هست که 20% از سرعت نت رو برای خود ویندوز برای اموری مثلا آپدیت و .... رزرو میکنه . و شما در حقیقت از 80% سرعت نت برای وبگردی استفاده میکنین( برای دانلود با دانلود منیجرها قضیه فرق داره و 100% هست) . شما اینکارو هم انجام بده :
در Run تایپ کن : gpedit.msc و اینتر بزن بعد به مسیر زیر برو :
computer configuration > Administrative Templetes > Network > Qos Packet Scheduler
و بعد روی Limit Reservable Bandwidth دابل کلیک کن و در صفحه باز شده Enable رو انتخاب کن و در پایین کادر عددی که بصورت پیش فرض 20 هست رو 0 کن . با اینکار اون محدودیت 20 درصد برداشته میشه.

اگر باز جواب نگرفتی بدون که مشکل از وضع اینترنت ماست که مشکلمون بالا بودن زمان Ping هست . در بازی های آنلاین و ... Ping خیلی تاثیر داره .
میتونی از برنامه ای که شبنم جون هم گفتن استفاده کنی ، البته برای من اون مشکل ذکر شده رو بوجود آورد احتمالا برای شما خوب جواب بده . این نرم افزار هم فوق العاده تاثیر گذار هست :

cFosSpeed 6.50 Build 1810 Final
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم : 8.42 mb

پسورد :

lonely--boy
12-07-2011, 09:54
شما باید از نرم افزارهای بهینه کننده اینترنت استفاده کنی : یکی از بهترین ها که پس از چند روز آزمایش بهش رسیدم برنامه کم حجم زیر هست : برنامه رو اجرا کن و در پایین Optimal رو بزن و بعد از تغییرات سیستم رو یکبار ریست کن.

TCP Optimizer 3.0.7

ممنونم بابت معرفي نرم افزار
يه سوال داشتم تو برنامه يه جا ديدم IP زده يعني اگه بخوام از وي پي ... استفاده كنم كاراييه نرم افزار از بين ميره؟

shabnam1986
12-07-2011, 09:59
IDM نرم افزار دانلود هست که با ایجاد 8 کانکشن متوالی بصورت پیش فرض و قابل ارتقا به 16 کانکشن ،وقت نفس کشیدن به سرور رو نمیده به همین خاطر سرعت دانلود به حداکثر مقدار ارائه شده توسط ISP ، میرسه.
نرم افزاری که من معرفی کردم ، تعداد کانکشن ویندوز و IE رو که بصورت پیش فرض 2 هست به 8 تغییر میده .
در ویندوز قابلیتی هم هست که 20% از سرعت نت رو برای خود ویندوز برای اموری مثلا آپدیت و .... رزرو میکنه . و شما در حقیقت از 80% سرعت نت برای وبگردی استفاده میکنین( برای دانلود با دانلود منیجرها قضیه فرق داره و 100% هست) . شما اینکارو هم انجام بده :
computer configuration > Administrative Templetes > Network > Qos Packet Scheduler
و بعد روی Limit Reservable Bandwidth دابل کلیک کن و در صفحه باز شده Enable رو انتخاب کن و در پایین کادر عددی که بصورت پیش فرض 20 هست رو 0 کن . با اینکار اون محدودیت 20 درصد برداشته میشه.

اگر باز جواب نگرفتی بدون که مشکل از وضع اینترنت ماست که مشکلمون بالا بودن زمان Ping هست . در بازی های آنلاین و ... Ping خیلی تاثیر داره .
میتونی از برنامه ای که شبنم جون هم گفتن استفاده کنی ، البته برای من اون مشکل ذکر شده رو بوجود آورد احتمالا برای شما خوب جواب بده . این نرم افزار هم فوق العاده تاثیر گذار هست :

حجم : 8.42 mb

پسورد :

مرسی
تو رو خدا نصب کرک رو هم آموزش بدین

pooria-ir
12-07-2011, 10:45
دوست عزیز سعید خان شما گفتین که روی IE و FF اثرمیزاره،منی که کروم داذم از چی استفاده کنم ؟

yagoob@jaf
12-07-2011, 11:12
با سلام نرم افزاري جهت ريكاوري هارد يا رم ميخواستم / با تشكر

BMW.M3_E46
12-07-2011, 12:23

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم : 8.42 mb

پسورد :

اقا ممنون بهتر شد (با TCP )این کارو تو رجستری قبلا انجام داده بود الان تقریبا بجای 9kb به 20kb تبدیل شده
حالا تنظیمات بهتری نمیشه انجام داد تا دیگه از حداکثر توانش استفاده کنه

saeed774
13-07-2011, 14:47
ممنونم بابت معرفي نرم افزار
يه سوال داشتم تو برنامه يه جا ديدم IP زده يعني اگه بخوام از وي پي ... استفاده كنم كاراييه نرم افزار از بين ميره؟

نه ، قضیه Vp n جداست باز اگه ازش استفاده کنی اول به سرور برنامه وصل میشه و بعد به چیز پی ان .
در vp N هم جون اطلاعات رمز گذاری میشن جای هیچ گونه نگرانی ای نیست .

saeed774
13-07-2011, 15:15
مرسی
تو رو خدا نصب کرک رو هم آموزش بدین

واقعیتش من خودم نتونستم کرکش کنم . ولی برنامه محدودیت 30 روزه داره فعلا از 30 روز استفاده کنین تا نسخه پرتابل یا کرک شده اونو گیر بیارم !

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

دوست عزیز سعید خان شما گفتین که روی IE و FF اثرمیزاره،منی که کروم داذم از چی استفاده کنم ؟

روی این دو مرورگر بیشتر تاثیر داره ولی چون تنظیمات مربوط به رجیستری ویندوز هست پس حالت کلی داره و باید با کروم هم سازگار باشه .

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:11 PM ----------

با سلام نرم افزاري جهت ريكاوري هارد يا رم ميخواستم / با تشكر

دوست عزیز عضویت شما رو تبریک میگم ولی لطفا قوانین انجمن نرم افزار موجود در امضای من رو مطالعه کنین.
برای مشکلتون حتما باید یک تاپیک جداگونه واسه خودتون ایجاد کنین . البته بعد از اتمام محدودیت یوزرتون!

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:13 PM ----------

اقا ممنون بهتر شد (با TCP )این کارو تو رجستری قبلا انجام داده بود الان تقریبا بجای 9kb به 20kb تبدیل شده
حالا تنظیمات بهتری نمیشه انجام داد تا دیگه از حداکثر توانش استفاده کنه

متاسفانه بیش تر از این دیگه اطلاع ندارم ولی اگه باز مورد جدیدی پیدا کردم حتما بهت میگم .