PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی بهترین مسنجرهای اندروید

senator215
09-07-2011, 10:35
اغلب شما با مسنجرهای تحت وب مختلفی کار کرده‌اید و قطعا دوستان زیادی را در هر کدام از آن‌ها دنبال می‌کنید. سیستم عامل اندروید به‌طور پیش‌فرض برنامه جی‌تاک گوگل را روی گوشی‌ها و تبلت‌ها دارد و اگر بخواهید از این اپلیکیشن استفاده کنید نیازی به دریافت و نصب برنامه خاصی ندارید اما به جز جی‌تاک، مسنجرهای دیگری نیز هستند که با داشتن قابلیت‌های مختلف، تبدیل به برنامه‌های محبوب اندروید شده‌اند. در ادامه ۵ نمونه از این برنامه‌ها را داریم.

۱. Yahoo! Messenger

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قطعا یاهو مسنجر را همه شما می‌شناسید. نسخه اندروید این برنامه به شما قابلیت‌های متنوعی نظیر اشتراک فایل‌ها بین دوستان، تماس صوتی و ویدیویی رایگان، چت با دوستان فیس بوکی و چت با دوستان در ویندوز لایو مایکروسافت را می‌دهد. توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

(دانلود Yahoo! Messenger با لینک مستقیم)

۲. eBuddy Messenger

eBuddy به شما امکان استفاده همزمان از چندین اکانت در سرویس‌های مسنجر مختلف را می‌دهد. از طریق این برنامه می‌توانید به فیس بوک، MSN، یاهو مسنجر، AIM، ICQ، GTalk، My Space و بسیاری از سرویس‌های دیگر دسترسی داشته باشید. توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید :

(دانلود eBuddy Messenger با لینک مستقیم) :

۳. Kik Messenger

برنامه Kik Messenger یکی از محبوب‌ترین و در عین حال سریع‌ترین مسنجرهای موجود برای اندروید است. این برنامه قبلیت‌های جالب زیادی دارد که برای دیدن آن‌ها می‌توانید توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید :

(دانلود Kik Messenger با لینک مستقیم) :

۴. KakaoTalk

کاکائو تاک حدود ۵۰ میلیون کاربر، یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های مسنجر تحت شبکه برای اندروید است. امکان نوت صوتی و چت گروهی از بارزترین امکانات این اپلیکیشن است. توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید :

(دانلود KakaoTalk با لینک مستقیم) :

۵. Palringo Instant Messager

امکان پشتیبانی از چت فیس‌بوک، ویندوز لایو، AOL، یاهو، جی‌تاک، Jabber، ICQ، MobileMe و Gadu-Gadu از جمله قابلیت‌های برنامه Palringo Instant Messager است. توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید :

(دانلود Palringo Instant Messager با لینک مستقیم) :

*M!L4D*
09-07-2011, 10:41
Nimbuzz هم خوبه !

vista7
05-08-2011, 19:35
Nimbuzz هم خوبه !

بله اما متاسفانه مسدود شده:13:

Royce
07-08-2011, 11:18
کدومشون قابلیت چت صوتی با یاهو مسنجر pc رو داره؟

Lady parisa
07-08-2011, 11:27
نه من خودم نیم باز استفاده می کنم!اما بگیر نگیر داره:13:

اما از وقتی گوشیمو(x10) ریست کردم هر مسنجری می ریزم روش می گه باید از طریق گوگل آپدیت بشه! فرقی نداره کدوم نسخه باشه یه نسخه پائین تر یا اگه اشتباه نکنم بالاتر رو می گه آپدیت کن که با اینترنت همراه اول اونم 23-8 صبح کار راحتی نیست و در نهایت نمی تونم از مسنجر استفاده کنم!

اگه کسی از دوستان میتونه مشکل منو حل کنه ممنون میشم پاسخ بده

Ali_ip3
21-08-2011, 02:23
نرم افزار Mebo خیلی عالیه بیشتر اکانت هارو ساپورت میکنه.

پسورد فايل: