PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Virtua Tennis 4

بردیا
08-07-2011, 00:42
Virtua Tennis4 که با عنوان Sega Professional Tennis: Power Smash 4 در ژاپن شناخته میشود، سومین دنباله بر بازی انحصاری سگا با نام Virtua Tennis میباشد.
ژانر:ورزشی
مود:تک نفره و همچنین در حالت مولتی پلیر تا 4نفر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی برای پلی استیشن3،ایکس باکس360،کامپیوترهای خانگی،wii و همچنین پلی استیشن ویتا که قراراست به زودی روانه بازی شود منتشر شده است.
بازی از ساپورت کنترل هایی مانند move برای پلی استیشن3،کینکت برای ایکس باکس و همچنین wii motion plus برای wii برخوردار است.بازی همچنان از ساپورت stereoscopic 3D (سه‌بعدی نگاری: شیوه‌ای است که بر اساس آن تصویر معمولی را با وهم به گونهٔ سه دوری یا سه بعدی نشان می‌دهند) برای پلی استیشن3 برخوردار است.

Virtua Tennis4 به شما اجازه میدهد که در نقش بهترین تنیسورهای جهان بازی کنید.لیست زیر شامل تعدادی از مشهورترین بازیکن های تنیس جهان است که شما میتوانید کنترل آنها را در بازی به عهده بگیرید.بازیکنان بولد شده آنهایی هستند که در نسخه قبلی بازی نبوده اند.

مردان:رافائل نادال،راجر فدرر،نواک جوکوویچ،اندی مورای،خوان مارتین دل پورتو،اندی رادیک،فرناندو گونزالز،تامی هاس،فیلیپ کولشرایبر،گائل مونفلیس،آندریاس سپی

زنان:ونوس ویلیامز:آنا ایوانوویچ،کارولین ووشنیاکی،اسوتلانا کوزنتسوا،ماریا شاراپوا،آنا چاکوتازده و لورا رابسون.

همچنین تعدادی از تنیسورهای افسانه ای تاریخ در ورژن پلی استیشن3 قابل بازی کردن میباشند که عبارتند از:

بوریس بکر،اشتفان ادبرگ،پاتریک رافتر،جیم کوریر.

همچنین هر 4گرند اسلم استرالیا،فرانسه،آمریکا و ویمبلدون انگلیس جزو تورنومنت های موجود در بازی میباشند ولی احتمالا به دلیل لایسنس نشدنشان،از نام های اصلی این تورنومنت ها در بازی استفاده نشده است

منبع:ویکی پدیای انگلیسی

حداقل سیستم مورد نیاز:

Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200+
Memory: 2 Gb
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800

سیستم پیشنهادی:

Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2 5200+
Memory: 3 Gb
Video Memory: 896 Mb
Video Card: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870

تصاویری از محیط بازی:

بردیا
08-07-2011, 10:15
بازی واقعا خوبیه
اونایی هم که با save کردنش مشکل دارن فقط باید یه local profile بسازن تا بدون نیاز به وصل شدن به windows live بازی بکنن

lordspeed
08-07-2011, 12:01

amin 2010
08-07-2011, 12:41
1-3 - برای ایجاد تاپیک بازی، باید دقت شود که پست اول دارای اطلاعات کافی در مورد سازنده، داستان، گیم پلی، گرافیک و سایر مشخصه های بازی باشد و به علاوه باید تصاویر و ویدئو هایی از گیم پلی را شامل باشد. همچنین سعی شود تا تاپیک علاوه بر محتوا دارای ظاهر خوبی هم باشد. لازم به ذکر است که موارد فوق نباید از سایتهای فارسی زبان کپی شده باشند و باید آدرس دقیق منابع مورد استفاده در انتهای پست اول تاپیک درج گردد. در غیر اینصورت تاپیک بسته خواهد شد.

Spaniuly
08-07-2011, 12:58
سلام امین جان حرفات درسته اما این بازی منتشر شده وقتی یه بازی منتشر میشه در حالیکه تاپیکی براش نیست اون تاپیک می تونه الابختکی و بدون هیچ محدودیتی ایجاد بشه اگه کسی یه جای یک بازی خاص گیر کنه و براش تاپیک نباشه حتی واسه یک سوال هم می تونه تاپیک اون بازی رو ایجاد کنه

در ضمن شیطونه می گه بیا برو بخر من دو نسخه قبلی تنیس مجازی رو خریدم هر دو گیرا و اعتیاد آور بودن من نسخه قبلی رو فقط به خاطر مشکلی که واسه ویندوز ایجاد می کرد نتونستم تموم کنم وگرنه تا آخراش رفته بودم چون واقعا بازیه جذابیه آدم رسما حس می کنه دیگه شده تنیسور می ره توی عالم!

MOHAMMAD2010
08-07-2011, 13:57
نسبت به نسخه 2009 چه فرقی کرده ؟

AlexMercer
08-07-2011, 14:08
نسبت به نسخه 2009 چه فرقی کرده ؟

هیچی.گرافیکش و طراحی چهره که همونه. زمین های تنیس هم همون جزییات سابق رو داره. گیم پلی هم همونه.تور جهانیش یا کریر مودش هم مزخرفه.به زور میتونی تو کریرش دابل بازی کنی و کلا مسابقات دابلش خیلی کمه. تمریناش فقط باحاله که ارزش داره دوتایی با دوستت بشینی بازی کنی وگرنه خود تمریناتش هم تنهایی حال نمیده.

کلا نسخه 3 از همش بهتر بود

Layken
08-07-2011, 16:24
سلام امین جان حرفات درسته اما این بازی منتشر شده وقتی یه بازی منتشر میشه در حالیکه تاپیکی براش نیست اون تاپیک می تونه الابختکی و بدون هیچ محدودیتی ایجاد بشه اگه کسی یه جای یک بازی خاص گیر کنه و براش تاپیک نباشه حتی واسه یک سوال هم می تونه تاپیک اون بازی رو ایجاد کنه

در ضمن شیطونه می گه بیا برو بخر من دو نسخه قبلی تنیس مجازی رو خریدم هر دو گیرا و اعتیاد آور بودن من نسخه قبلی رو فقط به خاطر مشکلی که واسه ویندوز ایجاد می کرد نتونستم تموم کنم وگرنه تا آخراش رفته بودم چون واقعا بازیه جذابیه آدم رسما حس می کنه دیگه شده تنیسور می ره توی عالم!

ارمين مي خواي بخري تاب اسپين رو بخر چون خيلي به مراتب بهتر از اين تنيس هستش حتي تو لول هايي كه به شخصيت هاي داخل بازي داده شده تاب اسپين بهتر عمل كرده

lordspeed
08-07-2011, 16:57
آره منم موافقم بازی top spin بهتره مخصوصا شماره چهارش :8:
گرافیکش طراحی چهرش گیم پلیش زمینهاش همه چیزش بهتره :20:

بردیا
08-07-2011, 18:25
من نسخه 2009 اینو بازی نکردم ولی این نسخش که راضی کنندست برای من و فوق العاده اعتیادآور و سخت هستش لولای بالاش
من سال اول تور جهانیشو تموم کردم ولی تو هیچ کدوم از گرنداسلما نتونستم که بیشتر از نیمه نهایی برسم

زور میتونی تو کریرش دابل بازی کنی و کلا مسابقات دابلش خیلی کمه
زیادم کم نیست
بستگی به انتخابات طی مسیر داره
من 4تا تورنومنت دابل بازی کردم ولی از نظر من تکی حالش بیشتره نسبت به دابل

MOHAMMAD2010
09-07-2011, 15:42
هیچی.گرافیکش و طراحی چهره که همونه
مطمئنی گرافیکش همونه !؟ آخه سیستم پیشنهادیش بالاتر رفته !

teraktor2003
09-07-2011, 17:33
سلام
من تو این بازی 2تا مشکل دارم!
اولیش اینه که هرچقدر سریع هم تو ورلد تور ش می رم جلو جز مسابقه بزرگ اخرش به هیچ کدوم نمی رسم می گه وقتت گذشت به این مسابقه بزرگ نرسیدی!
دومیش اینه که تو مسابقات بزرگ تا به نهایی می رسم قدرت بدنیم صفر می شه و تو نهایی می بازم! قبلش کاملا پرش می کنم و حتی چند تا ریکاوری تو مسیر می گیرم اما نمی تونم فعالش کنم!
کسی راهی بلده واسه اینا؟
مرسی.

بردیا
09-07-2011, 20:44
سلام
من تو این بازی 2تا مشکل دارم!
اولیش اینه که هرچقدر سریع هم تو ورلد تور ش می رم جلو جز مسابقه بزرگ اخرش به هیچ کدوم نمی رسم می گه وقتت گذشت به این مسابقه بزرگ نرسیدی!
دومیش اینه که تو مسابقات بزرگ تا به نهایی می رسم قدرت بدنیم صفر می شه و تو نهایی می بازم! قبلش کاملا پرش می کنم و حتی چند تا ریکاوری تو مسیر می گیرم اما نمی تونم فعالش کنم!
کسی راهی بلده واسه اینا؟
مرسی.

شاید به خاطره اینه که star کافی بدست نیاوردی تا توی اون مسابقات کوچیک شرکت بکنی
برای قدرت بدنیت هم باید توی تمرینایی که طی نقشه سرراهت قرارمیگیره شرکت بکنی و به اون آبجکتیوی که برات میزاره برسی تا قدرت بدنیت بالاتر بره

بردیا
10-07-2011, 19:17
world tour خیلی کوتاهی داره
فقط اجازه میده یه فصل با بازیکنی که ساختی بازی بکنی و بعدش همه چیز میره دوباره از اول.
باید میزاشتن طی سال های متوالی بازی کرد.

Cris9 ripper
13-07-2011, 10:31
دوستان من 2 تا مشکل دارم...کسی میتونه حلش کنه؟!

وقتی بازی میکنی توپها خوب نمیره گوشه زمین! خوب هم نمیتونی با قدرت تمام به توپ ضربه بزنی. تکنیک خاصی داره؟:13:

نکته بعدی در مورد سیو نشدن بازی هست. هر وقت میری داخل بازی تمام سیوهات میپره. .:41:
مرسی

بردیا
14-07-2011, 15:52
دوستان من 2 تا مشکل دارم...کسی میتونه حلش کنه؟!

وقتی بازی میکنی توپها خوب نمیره گوشه زمین! خوب هم نمیتونی با قدرت تمام به توپ ضربه بزنی. تکنیک خاصی داره؟:13:

نکته بعدی در مورد سیو نشدن بازی هست. هر وقت میری داخل بازی تمام سیوهات میپره. .:41:
مرسی

برای سیو کردن بازی باید یه local account بسازی از طریق گیم لایو که همیشه از طریق اون اتومات sign in بشه.

با قدرت زدن به توپ هم بستگی به بازیکنت داره
یکی ممکنه بک هند خوبی بزنه،یکی فورهند خوبی داره،یکی مثل نادال تقریبا تمام ضرباتی که با دست چپش میزنه قدرتیه.تنها نکته اینه که صبر نکن تا توپ بهت برسه و بعد کلید واسه ضربه زدن رو بزنی،به محض اینکه حریف ضربشو به توپ زد تو کلید مورد نظرتو بگیر و فقط با جهتا برو به سمت توپ تا بهش ضربه بزنه،اینجوری قدرت نسبتا بیشتری داره ضربت

Arrowtic
14-07-2011, 16:46
ببخشید دوستان بازی قسمت لن هم داره توش؟؟؟

Cris9 ripper
14-07-2011, 20:38
برای سیو کردن بازی باید یه local account بسازی از طریق گیم لایو که همیشه از طریق اون اتومات sign in بشه.

خب این لوکال رو چطور بسازم؟
سریال میخواد..:(.....

بردیا
18-07-2011, 14:18
خب این لوکال رو چطور بسازم؟
سریال میخواد..:(.....

زیادی جلو رفتی
خود اکانت گیم لایو رو نباید بسازی
وقتی میری برای ساخت اکانت یه چند مرحله که جلو میری یه پنجره باز میشه که زیرش continue زده
اونجا رو باید به جای اینکه continue بزنی توی متن جلوت توی اون پنجره رو بگردی یه جاش زده local account
اونجا میتونی یه اکانت بسازی بدون سریال نامبر که سیو بکنی بازیتو

AlexMercer
18-07-2011, 15:16
world tour چهر فصله عزیز کرکت خرابه. من تموم کردم! اخرش هم us open بازی میکنی اگر در حد قابل قبولی بودی مسابقات special رو بازی میکنی که همه ستاره ها هستند. و اگر اونم بردی میری تو یک زمین خاص با king بازی میکنی.
اگه ببریش دمو بازی میاد که مجسمتو ساختن!

OSEN
21-07-2011, 18:32
سلام دوستان .
من میخوام اوقات بیکاریم با pc رو تنیس بزنم اگه بشه . حالا Virtua بهتره یا Top Spin ؟ چون تفریحی میزنم میخوام که آرکید باشه .
کدومش رو توصیه میکنید ؟
اگر لینک و کرک درستی ازش سراغ دارید هم ممنون میشم بزارید :11:.

.

Arrowtic
21-07-2011, 20:01
Top Spin برا PC نیومده.360 Wii PS3 فقط اومده براش.

.

MobinS
22-07-2011, 09:06
قسمت world tour بازی رو نمیشه با کینکت بازی کرد؟؟؟ فقط با کینکت میشه بازی عادی آرکید انجام داد؟؟؟

K.N.I.G.H.T
23-07-2011, 00:45
سلام
کسی CD Key این بازی رو داره ؟

Amin4All
23-07-2011, 07:23
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

K.N.I.G.H.T
23-07-2011, 10:44
جواب نمیده

alone_boy
02-08-2011, 13:42
سلام
این World Tour چجوریه؟!
من یه شخصیت ساختم و همش دارم میرم جلو و تا حالا یه دونه بازی هم انجام ندادم!
اون اعداد کنار صفحه چی هستن؟!
+
Arcade رو نمیشه تنظیم کرد؟
هر تورنمنت فقط یه بازیه اونم دو گیم:41:

farhad_persona
02-08-2011, 18:14
بچه ها این هاله نور که پشت توپ هست رو میشه غیر فعال کرد؟

Arrowtic
13-08-2011, 22:12
يكي اين shot ها رو توضيح ميده؟؟؟اين slice shot يا top spin shot و ...
ماجرا super shot چيه؟؟؟چه مواقعي اكتيو ميشه؟؟هرزگاهي كه دكمشو ميزنم يهو دمو نشون ميده خفن ميزنه توپو

kiavash13
14-08-2011, 11:45
سلام
این World Tour چجوریه؟!
من یه شخصیت ساختم و همش دارم میرم جلو و تا حالا یه دونه بازی هم انجام ندادم!
اون اعداد کنار صفحه چی هستن؟!
+
Arcade رو نمیشه تنظیم کرد؟
هر تورنمنت فقط یه بازیه اونم دو گیم:41:
اون حالت منچ داره،مثلا شما اگه 4 رو انتخاب کنی 4 تا میره جلو اون آیکون های تنیس هم بازی میکنی،پروفشونال هاش تورنمنت چهار جانبس.
+
تو آرکید نیست ولی اگه بری تو الکسبیتیون(یدونه پایین تر از آرکید میتونی تنظیم کنی)

*M!L4D*
14-08-2011, 11:47
ای کاش این World Tour ــش ادامه دار بود .
خیلی عالی میشد !

$360$
15-08-2011, 22:55
ببخشید دوستان بازی قسمت لن هم داره توش؟؟؟
اگه منظورتون online بازی کردنه بله میشه

بردیا
15-08-2011, 23:02
يكي اين shot ها رو توضيح ميده؟؟؟اين slice shot يا top spin shot و ...
ماجرا super shot چيه؟؟؟چه مواقعي اكتيو ميشه؟؟هرزگاهي كه دكمشو ميزنم يهو دمو نشون ميده خفن ميزنه توپو

اسلایس شوت ها معمولا بهترین جواب برای سرویس های قدرتمند هستن چون با اسلایس شوت،سرویس رو به صورت ارتفاع دار جواب نمیده که طرف بخواد کوب بزنه
تاپ اسپین هم ضربات قدرتی هستش

سوپرشوت هم هر وقت اون نوار بالای صفحه مربوط به بازیکنت پر شد میتونی سوپر شوت بزنی
بستگی به مهارت بازیکنت داره،مثلا با اندی مورای اگه بک هند بزنی پر میشه،با نادال اگه یه بازی دفاعی رو انجام بدی پر میشه،با رادیک هر سرویست پرش میکنه و.......

farhad_persona
22-08-2011, 12:41
بچه ها ترینر یا فایل سیو هست که بشه باهاش تمام ورزشگاه ها رو آزاد کرد؟

farhad_persona
23-08-2011, 12:57
بچه ها کسی که ورزشگاه ها رو آزاد کرده میتونه فایل سیوش رو بگذاره اینجا؟

Silva
05-10-2011, 07:29
میشه بازی cpu با cpu گذاشت؟ هرازگاهی یه بازی بذاری بشینی فقط نگاه کنی :31: توی VT 2009 که نمیشد ، تو این میشه؟

h_starboy
06-10-2011, 18:55
بازی باحالیه فقط امکاناتش خیلی کمه . امیدوارم تو نسخه های بعدی بهتر بشه .
ضمنا دوستان اگه کسی ورزشگاهاشو آزاد کرده فایلشو بزاره :31:

Kit_Kat
12-10-2011, 14:10
سلام دوستان واسه ی این بازی پچی چیزی نیومده که تنیسورهای جدیدتر رو وارد بازی کنه و بعضی تنیسورها مثل ارغوان رضایی رو به بازی اضافه کنه و ورزشگاه هارو آزاد کنه؟

MusicManiac
12-10-2011, 14:42
سلام دوستان .
من میخوام اوقات بیکاریم با pc رو تنیس بزنم اگه بشه . حالا Virtua بهتره یا Top Spin ؟ چون تفریحی میزنم میخوام که آرکید باشه .
کدومش رو توصیه میکنید ؟
اگر لینک و کرک درستی ازش سراغ دارید هم ممنون میشم بزارید :11:.

.
به نظر من از لحاظ گرافیک Top Spin بهتره ولی Virtua گیم پلی جذاب تری داره.

Top Spin برا PC نیومده.360 Wii PS3 فقط اومده براش.

.
البته نسخه 1 و 2 برای پی سی هم اومده.

Ali.Soleymani
11-03-2013, 19:15
سلام و عرض ادب
من نسخه فشرده ی این بازی رو دانلود و نصب کردم اما با Error زیر مواجه شدم:
Xlive.dll in missing from your computer
خیلی دوست دارم این بازی رو انجام بدم اگه میشه یکی کمکم کنه مرسی.
Windows Live هم دانلود و نصب کردم بازم کار نداد، اصلا نفهمیدم منظورش از Windows Live دقیقا چی هست :(
به هر حال منتظر کمکتون هستم.

yakimura sanada
21-07-2013, 11:58
یکی از عنوان های محبوب و معدود Sega در سبک ورزشی، سری بازی های Virtua Tennis هستند که هر چند وقت یکبار نسخه جدیدی از آن ها راهی بازار می شود. Sega در این مدت رقیب دیگری به نام سری بازی های Top Spin هم پیدا کرده که مخصوصاً در نسخه جدید، عنوان خوب و قابل توجهی بود. حال Virtua Tennis 4 آمده تا دوباره بازیکنان قدیمی و طرفداران سبک تنیس را به مسابقات جدیدی فرا بخواند. هر چه باشد، تنیس از ورزش هایی است که در کنار فوتبال از علاقه مندان زیادی در دنیای بازی های کامپیوتری برخوردار است.
گرافیک
Sega برای اینکه یکی از عنوان های محبوبش همچنان پر طرفدار باقی بماند، گرافیک بازی را ارتقاء داده تا بازیکنان در این عنوان با یک شبیه سازی خوب از مسابقات تنیس روبرو باشند. در نگاه اول، چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند، طراحی ورزشگاه ها و محیط هایی است که در آن ها مسابقه می دهید. ورزشگاه ها بسیار خوب طراحی شده اند، از جزئیات خوبی برخوردار هستند و مسئله مهمتر اینجاست که تعداد آن ها زیاد است و از این رو ورزشگاهی را به طور مدام در بازی نخواهید دید. طراحی ورزشگاه هایی که در آن ها تورنومنت های معتبر برگزار می شوند نیز واقعاً شگفت انگیز است. مسئله بعدی طراحی خوب ورزشکاران است. در این بازی ورزشکاران، عالی طراحی شده اند به مدل های واقعی بسیار شبیه هستند. در طول مسابقه ها به خوبی آثار عرق روی صورت آن ها دیده می شود. همچنین انیمیشن های خوبی نیز برای حرکات این ورزشکاران طراحی شده اند. ماندن جای پای ورزشکاران و توپ روی زمین های مسابقه هم از نقاط خوب این قسمت است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موسیقی/صداگذاری
موسیقی های نسبتاً خوبی برای این بازی ساخته شده اند که بسیار معمولی هستند و ریتم تند و هیجان انگیزی دارند، اما این موسیقی ها به یکدیگر شباهت زیادی دارند و به شدت هم در بازی تکرار می شوند. مسئله دیگر زمانی است که در طول مسابقه ها موسیقی در پس زمینه پخش می شود. بهتر بود در زمان مسابقه ها موسیقی قطع می شد تا حواس بازیکنان بیشتر به بازی کردن باشد تا موسیقی های در حال پخش. صداهایی که در ورزشگاه ها شنیده می شوند، جالب هستند. صدای گوینده ورزشگاه و تشویق تماشاچیان در سطح خوبی قرار دارد و از قسمت های قابل توجه این بخش به شمار می روند. اما پخش موسیقی در طول بازی باعث شده تا نتوان به خوبی حس حضور در مسابقات را تجربه کرد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گیم پلی
بازی از جایی شروع می شود که شما ورزشکار دلخواه خود را خلق می کنید و با آن راهی تورنومنت های مختلف می شوید. مسابقاتی در کلاس های مختلف برگزار می شوند و شما اگر خوش شانس باشید، می توانید در آن ها شرکت کنید. بازی روی نقشه دنبال می شود و شما روی این نقشه حرکت می کنید و به کشورها و منطقه های مختلف می روید. روی این نقشه خانه هایی برای حرکت قرار گرفته اند و با توجه به بلیطی که در هر نوبت به شما داده می شود، می توانید میزان مشخصی حرکت کنید. هر کدام از این خانه ها دارای یک ویژگی هستند. یکسری خالی هستند، یکسری تمرینات مختلف را پیش روی شما قرار می دهند و سری دیگر شامل قسمت های فرعی و یکسری مسابقات جانبی می شوند. خانه هایی که حالت تمرینی دارند، تنوع زیادی دارند و شما در این قسمت ها تمرین های خاصی را انجام می دهید که تقریباً شکل هم طراحی شده اند و بیشتر برای سرگرمی و ارتقاءِ قدرت های ورزشکار کاربرد دارند.
می شد تمرین های بسیار بهتری برای این قسمت طراحی کرد، چرا که برخی از آن ها به شدت ساده، کسل کننده و تکراری هستند. شرکت در مسابقات جانبی و تمرین های مختلف باعث می شود که شما اعتبار بیشتری بدست بیاورید و در رتبه بهتری در سیستم رده بندی این بازی قرار بگیرید. هر چه رتبه شما بالاتر باشد، می توانید شانس حضورتان را در مسابقات مطرح، امتحان کنید. این بازی با کنترل های استاندارد قابل بازی خواهد بود، اما قسمتی هم برای بازی با Move و Kinect برای آن طراحی شده است. این قسمت که تنها بخش این عنوان برای بازی کردن با این کنترلرها است، به شما اجازه می دهد که به وسیله آن ها بازی را تجربه کنید. روند بازی بسیار ساده است. فقط کافی است که دست را در زمان مناسب به صورت یک راکت حرکت دهید تا ورزشکار توپ را بزند. در این حالت دوربین به پشت سر ورزشکار بسیار نزدیک می شود. شما سرویس را می زنید و دوربین به حالت اول-شخص درمی آید. کنترل بازی در این قسمت خوب طراحی شده، اما بد نبود که امکان بازی کردن با این روش در قسمت های اصلی هم وجود داشت. در کل ساده ترین چیزی را که کنترلرهای Move و kinect می توانستند به این بازی اضافه کنند را مشاهده کردیم.
حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200+
Memory: 2 Gb
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800
سیستم پیشنهادی:
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2 5200+
Memory: 3 Gb
Video Memory: 896 Mb
Video Card: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
سریال نامبر جهت نصب بازی: ۱۱۱۱۱-۱۱۱۱۱-۱۱۱۱۱-۱۱۱۱۱-۱۱۱۱۱منبع توضیحات: فروم میهن دانلود

yakimura sanada
23-07-2013, 10:49
یکی کمک کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])][][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

Meysam Raz
23-07-2013, 12:33
یکی کمک کنه لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزار games for windows live رو بگیر و نصبش کن
آموزش ساخت اکانت آفلاین رو اینجا نگاه کن

اینم بخونی بد نیست

زیادی جلو رفتی
خود اکانت گیم لایو رو نباید بسازی
وقتی میری برای ساخت اکانت یه چند مرحله که جلو میری یه پنجره باز میشه که زیرش continue زده
اونجا رو باید به جای اینکه continue بزنی توی متن جلوت توی اون پنجره رو بگردی یه جاش زده local account
اونجا میتونی یه اکانت بسازی بدون سریال نامبر که سیو بکنی بازیتو

yakimura sanada
23-07-2013, 12:34
نه بازی اصلا باز نمی شه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Meysam Raz
23-07-2013, 12:36
والا اون ارور توی عکس دومی میگه این نرم افزار نصب نیست

yakimura sanada
23-07-2013, 12:40
خوب دیگه پایینی تصویریه که windows live نصب نمی شه ولی ارورشو نزده

Meysam Raz
23-07-2013, 12:49
خوب دیگه پایینی تصویریه که windows live نصب نمی شه ولی ارورشو نزده
اونکه نرم افزار game for windows live نیست اون Windows Live ID Sign-in هستش:n02:
شما دقیقا عبارت game for windows live رو همراه با یک کلمه دانلود سرچ کن

yakimura sanada
23-07-2013, 12:49
خواهشا کمک کنید

yakimura sanada
23-07-2013, 12:52
تو سی دی بازی بود نصبش کردم ولی به جای close من launch رو زدم دیگه نمیشه بازی کنم؟

Meysam Raz
23-07-2013, 12:54
تو سی دی بازی بود نصبش کردم ولی به جای close من launch رو زدم دیگه نمیشه بازی کنم؟

اونکه نرم افزار game for windows live نیست اون Windows Live ID Sign-in هستش:n02:
شما دقیقا عبارت game for windows live رو همراه با یک کلمه دانلود سرچ کن

چرا میتونی بازی کنی
اون پست بالایی رو خوندی؟

yakimura sanada
23-07-2013, 12:58
خوب دیگه دارمش

yakimura sanada
23-07-2013, 15:36
یکی کرکشو بذاره

yakimura sanada
23-07-2013, 15:51
خواهش می کنم کمک کنید موقعی می خوام بازی کنم ارور می ده می گه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در حالی که games for windows live نصبه

EhsanCPU
14-08-2014, 19:34
بهترین و زیباترین بازی ورزشی عمرم Virtual Tennis 4 بوده ...
دوستان کسی اطلاع داره نسخه جدیدش کی میاد ؟؟؟ :question:

راجر فدرر در این بازی زیبا :