PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افت شدید سرعت

abbas13677_2005
07-07-2011, 14:04
من اینترنت دو مگ از شاتل دارم. از دیروز تاحالا همش اینترنتم بازی در میاره و بعضی اوفات که کلا قطع میشه و اون صفحه کنترل پنل مودم میاد میگه No ADSL Connection
الان همش سرعت دانلود من بیشتر از هفت کیلوبایت نمیشه و همه چیز به شدت کند شده.
سیستم من مک بوک هست. هم با همین مک تست میکنم هم برای اطمینان سی دی لینوکس پورتابل میزارم تو اون هم میرم تو مطمن شم ویروسی چیزی نیست و همچنان داستان هفت کیلوبایت ادامه داره. بدبختی کار واجب هم دارم الان اینطوری شده اینترنتم
از LAN استقاده میکنم اما با یو اس بی هم تست کردم همانطور هست. حتی با مودم یکی دیگه هم تست کردم اما سرعت دانلود ماگزیمم هفت کیلوبایته !
زنگ زدم شاتل طرف گفت مشکل داخلیه اما من هم همه چی رو چک کردم و نمیدونم چه مرگش شده ! گفتم بهشون یک کارشناس بفرستین حضوری هر چقدر بخواهین بهتون میدم چون کارم لنگ هست اما گفتن شنبه براتون میفرستیم که دو روز دیگه است :41:

چرا این بلا سر من اومد ؟

Rainbow
07-07-2011, 14:31
شاید بد نباشه از یک سیستم دیگه استفاده کنی ... با سیستم عاملی بغیر از Mac OSX

IVAN
07-07-2011, 14:56
- اشکال از تجهیزات مخابراتی یا isp میتونه باشه
- یا شما محدود شدی!

abbas13677_2005
07-07-2011, 15:35
شاید بد نباشه از یک سیستم دیگه استفاده کنی ... با سیستم عاملی بغیر از Mac OSX

عرض کردم خدمتتون که با لینوکس هم تلاش کردم.

- اشکال از تجهیزات مخابراتی یا isp میتونه باشه
- یا شما محدود شدی!
یعنی من باید چی کار کنم ؟ چون شاتل گفت از سمت ما مشکلی نیست و مشکل از خونه شماست !

IVAN
07-07-2011, 16:50
در هر دو حالت شما کاری نمیتونی انجام بدی که مشکلت سریع مرتفع بشه
پشتیبانی شاتل همیشه اینطوریه. هیچ وقت مشکل رو قبول نمیکنن. خصوصا اگه محدود شده باشی که دیگه...
تا ممکن هست مزاحمشون شو و تماس بگیر شاید اتفاقی افتاد

abbas13677_2005
07-07-2011, 17:08
این محدود شدن رو از روی شکمت داری میگی همینطوری یا واقعا جدی همچین چیزی هست ؟؟!

---------- Post added at 05:07 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

اصلا محدود شدن یعنی چی ؟؟؟

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

اصلا محدود شدن یعنی چی ؟؟؟

hasanoooooooo
07-07-2011, 18:07
محدود شدن یعنی اینکه شما بیشتر از حدی که باید استفاده کردی!
قانون fair . در شاتل برای همه سرویسها حد مجاز رو تعریف کرده! مقدار دقیقشو باید از بچه ها بپرسی!
اما دذیده شده خیلی هارو زودتر از موقعی که باید محدود میکنن!
خلاصه داداش دعا کن که مشکلت به این موضوع ربطی نداشته باشه! وگرنه درست نمیشه! تا سری بعدی که شارژ مجدد کنی

abbas13677_2005
07-07-2011, 19:10
نه مال من حجمی هست ربطی نداره بابا جون
قرار شد کارشناس بفرستن. فقط بچه ها از اونجایی که تو کنسول مودم میگه سرعت دو مگ هست خدای نکرده یه موقع کارشناس نیاد با لب تاپ اون همه چی درست کار کنه ؟؟؟ آخه من عقلم دیگه به هیچ جا قد نمیده ! بر خلاف پی سی خراب کردن مک تقریبا یک هنر هست و من فکر نمیکنم از سیستم عامل من باشه مشکل و مک من کاملا سالم هست هر چند در لینوکس پورتابل آبونتو هم تست کردم مشکل همچنان بود. خوب اگر بگیم مثلا کارت شبکه مک بوک مشکل داره اون وقت خوب با یو اس بی هم من کانکت شدم پس مشکل چیه آخه

abbas13677_2005
08-07-2011, 12:27
کارشناس اومد حضوری و با سیستم خودشون تست کرد مشکل ادامه داشت پس ربطی به سیستم من نداشت حق با من بود. مشکل از مودم به اونطرف هست فقط نمیدونم آیا ممکنه از سیم کشی ساختمون ما باشه (روکار هست) که طرف گفت نه نویز نداری. نمیدونم والا
صد در صد از سمت شاتل هم نبود چون هی زنگ میزد همکارش و اون چک میکرد میگفت پهنای باند پر نمیشه و حتی سرویسم رو ۱ مگ کردن و تو کنسول میزنه یک مگ دیگه الان و تست کردن مشکل به شدت ادامه دارد. الان بعدش چی میشه ؟ صد در صد فقط مخابرات هست که مونده. اگر مخابرات گردن نگیره و یک ایراد بنی اسراییلی باشه یعنی ممکنه به کل نابود شم ؟ یعنی مجبور میشم برم اینترنت وای مکس بخرم ؟؟! یا شاتل یک ارگان رو بسیج میکنه تا بفهمه مشکل چیه ؟

abbas13677_2005
09-07-2011, 14:09
مشکل معلوم شد از شاتل هست. گفتن محدودیت نیست اما نمیگن چیه
قضیه مشکوک میزنه
میگین چی کار کنم ؟؟؟

hasanoooooooo
09-07-2011, 15:47
ننمیگن چیه! بابا حقتو بگیر... از شاتل برو تا ادم بشن!

abbas13677_2005
10-07-2011, 13:41
نه هیچی نمیگن الان نزدیک پنج روز هست از کارو زندکی افتادم . اگر الان وصل نشه بهتر هست یک سرویس به طور موقتی از یک جا بخرم تا شاتل درست شه. چون اگر امروز اینترنتم وصل نشه یک ضرر گنده مالی میکنم چون طراح وب هستم. به نفعم هست اگر پنجاه هزار تومن هم هزینه یک ماه اینترنت مثلا از پارس آنلاین هست بخرم ...
خوب الان کی سریع به من اینترنت میده برم ازشون بخرم ؟ امروز مسپله مرگ و زنگی هست باید سفارش مشتری رو تحویل بدم ...

mehryar1973
10-07-2011, 19:10
نه هیچی نمیگن الان نزدیک پنج روز هست از کارو زندکی افتادم . اگر الان وصل نشه بهتر هست یک سرویس به طور موقتی از یک جا بخرم تا شاتل درست شه. چون اگر امروز اینترنتم وصل نشه یک ضرر گنده مالی میکنم چون طراح وب هستم. به نفعم هست اگر پنجاه هزار تومن هم هزینه یک ماه اینترنت مثلا از پارس آنلاین هست بخرم ...
خوب الان کی سریع به من اینترنت میده برم ازشون بخرم ؟ امروز مسپله مرگ و زنگی هست باید سفارش مشتری رو تحویل بدم ...

چون خط شما در رانژه شاتله فعلا پس قید ADSL رو فعلا بزن تا زمانی که خطتت از رانژه در بیاد
(البته اگر دو یا چند خط داری که هیچی) برو سر وقت وایمکس