PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت شهر کاشان

صفحه ها : [1] 2 3

glaxi_x
06-07-2011, 22:28
باسلام درمورد اینترنت شهرستان کاشان هر سوالی داشتید در خدمتم

من الان از بایت گرفتم سرعت 512 یکساله به مبلغ 146 هزار تومان و وصل خط ... مودم وایرلس سیس لینک به قیمت 90000 تومان

سرعت دیروز واقعا افت داشت ولی امروز به بالای 500 دانلود رفت

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

در ضمن الان بایت مودم تی لینک مجانی میدهد . اما اونهای که لبتاب دارن سیس لینک بگیرن باسیه وایرلسش واقعا عالی عالی

fori1369
07-10-2011, 22:16
لطفا با speedtest.net
یک تست بگیرید بذارید

sib881
10-10-2011, 09:41
باسلام درمورد اینترنت شهرستان کاشان هر سوالی داشتید در خدمتم

من الان از بایت گرفتم سرعت 512 یکساله به مبلغ 146 هزار تومان و وصل خط ... مودم وایرلس سیس لینک به قیمت 90000 تومان

سرعت دیروز واقعا افت داشت ولی امروز به بالای 500 دانلود رفت

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

در ضمن الان بایت مودم تی لینک مجانی میدهد . اما اونهای که لبتاب دارن سیس لینک بگیرن باسیه وایرلسش واقعا عالی عالی

يه تست از speedtest.net بذاري ممنونت ميشيم

mrmmnb
23-12-2011, 22:42
دوستان تو کاشان کجا ها اینترنت وایرلس ارائه میدن؟البته به غیر از ارتباط برتر

tufan100
05-01-2012, 18:41
اگر بشه این فروم را فعال کردش خیلی خوبه
کسانی که از جاهای دیگه دارند مثل شاتل یا فرا ارتباط هم بیایند
:46:

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

فرا ارتباط

mheidarian
06-01-2012, 01:13
دوستان الان تو کاشان این سرویس دهنده های ADSL فعال هستند :

پیشگامان (بایت)
شاتل
صبانت
فن آوا (فراارتباط)
مخابرات

ارائه دهنده های سرویس بی سیم هم اینها هستند :

فراارتباط
ارتباط برتر

* لطفا تجربیات و نظرات خود را بدون تعصب و با ذکر مرکز مخابراتی و نوع سرویس و ترجیحا تصویری از وضعیت مورد بحث در اینجا به اشتراک بزارید

Bahman.
06-01-2012, 20:54
من که قبلا از بایت و ارتباط برتر البته زمان adsl داشت سرویس داشتم چند سالی بود
ولی واقعا افتضاح
ارتباط برتر که همیشه میگفت خطای مخابرات کاشان زیاد نویز داره مشکل از ما نیست اخرم adsl رو جمع کردن بیسیم راه انداختن
دیگه خبر از پینگ وکیفیت کارشون ندارم ...فقط مودمشون یکم گرون میشه سرعتشون بد باشه رو دست میمونه

بایتم پینگش قبلا افتضضضضضضضضضضضضاح بود دو سال هست مودمم خاک میخوره خدا برکت بده ایرانسل
البته شرکت نداکستر رو یکم تعریفشو شنیدم از صبا نت نمایندگی داره هزینه نصبم نداره زیاد
شاید یک ماهه بگیرم تست کنم

دوستان اگه امکان داره پینگتون وشرکتی که ازش سرویس دارید رو بنویسید ممنون میشم واینکه پینگتون ثبات داره یا نه

goollllll
07-01-2012, 20:07
دوستان الان تو کاشان این سرویس دهنده های ADSL فعال هستند :

پیشگامان (بایت)
شاتل
صبانت
فن آوا (فراارتباط)
مخابرات

ارائه دهنده های سرویس بی سیم هم اینها هستند :

فراارتباط
ارتباط برتر

* لطفا تجربیات و نظرات خود را بدون تعصب و با ذکر مرکز مخابراتی و نوع سرویس و ترجیحا تصویری از وضعیت مورد بحث در اینجا به اشتراک بزارید

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

من که قبلا از بایت و ارتباط برتر البته زمان adsl داشت سرویس داشتم چند سالی بود
ولی واقعا افتضاح
ارتباط برتر که همیشه میگفت خطای مخابرات کاشان زیاد نویز داره مشکل از ما نیست اخرم adsl رو جمع کردن بیسیم راه انداختن
دیگه خبر از پینگ وکیفیت کارشون ندارم ...فقط مودمشون یکم گرون میشه سرعتشون بد باشه رو دست میمونه

بایتم پینگش قبلا افتضضضضضضضضضضضضاح بود دو سال هست مودمم خاک میخوره خدا برکت بده ایرانسل
البته شرکت نداکستر رو یکم تعریفشو شنیدم از صبا نت نمایندگی داره هزینه نصبم نداره زیاد
شاید یک ماهه بگیرم تست کنم

دوستان اگه امکان داره پینگتون وشرکتی که ازش سرویس دارید رو بنویسید ممنون میشم واینکه پینگتون ثبات داره یا نه
الان بیا بایت بگیر ببین چجوریوفکر نکنم باز ناراضی بشی.فعلا که دارن ابنترنت ملی راه می اندازن :(

a_boz
07-01-2012, 22:52
سلام بچه ها
منم از بایت دارم سرعت روی 450 میرفت ولی بخاطره اینکه مشکل خطی داشتم (کیفیت خط) برای مرکز مهماندوست است نمیکشید روی 4مگ به شرکت بایت گفتم اوردن منو روی 3 مگ الان خیلی خوبه الان تا 350 دانلود دارم

شرکت دیگه اطلاع ندارم فکر نکنم شرکت دیگم سرعت 4مگ داخل کاشان بده اخرین شرکت اونم فکر کنم تا 2مگ اورده

tufan100
08-01-2012, 17:26
کسی اینجا از نداگستر نداره
میگن سرویس ارزون داره
سرعتش چه جوریه
:46:

ESTEGHLAL 67
08-01-2012, 19:14
چه جالب به یکباره یوزرهای جدید با تعداد پست 1 یا 2 اومدن دارن از بایت تعریف میکنن
دوستانی که دارید تعریف میکنید بهتره یه تست سرعت بزارید...

amirkhan_0o0
08-01-2012, 19:42
منن از بایت دارم
256 سه ماهه 39300 با 6 گیگ حجم
سرعت روزانه 450 کیلو بایت
اما سرعت شبانه 25کیلو بایت
پینگم از 250 تا 370 متغیره
البته گاهی اوقات قطعی دار(فقط گاهی اوقات) باید مودم رو روشن و خاموش کنی تا دورباره وصل شی
در کل من که راضیم!!

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:41 PM ----------

البته رهیاب هم گویا تازه مجوز گرفته و داره شروع کار می کنه!!

ESTEGHLAL 67
08-01-2012, 19:53
منن از بایت دارم
256 سه ماهه 39300 با 6 گیگ حجم
سرعت روزانه 450 کیلو بایت
اما سرعت شبانه 25کیلو بایت
پینگم از 250 تا 370 متغیره
البته گاهی اوقات قطعی دار(فقط گاهی اوقات) باید مودم رو روشن و خاموش کنی تا دورباره وصل شی
در کل من که راضیم!!

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:41 PM ----------

البته رهیاب هم گویا تازه مجوز گرفته و داره شروع کار می کنه!!

نکته جالب همین جاست که سرعت شبانه و پینگ واقعا افتضاحه ...موردی که تو پست های قبلی بهش اشاره نشد

tufan100
08-01-2012, 20:17
یک نفر پیدا نمی شه مشخصات یه سرویس خوب رو تعریف کنه !
یکی می گه این شرکت خوبه ، اون یکی می گه خوب نیست
مثلا سرعت روز چقدر باشه شب چقدر باشه خوبه
یا پینگ چقدر باشه خوبه
ممنون می شم یه نفر راهنمایی کنه

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

می خوام یه سرویس بگیرم، از چه شرکتی بگیرم؟
دو سال دیگه نمی خوام بگیرما:31:

Bahman.
08-01-2012, 21:22
در مورد پست باید بگم سیستم اینجام انگار تغیر کرده
من از 2007 این ایدی رو دارم قبلیمم یادم نیست پسش
پستم داشتم یه تعداد امسال نمیدونم چی شده همه حذف شدن

بعد قدیمم شبا کلا بدون استفاده بود بایت
یکی یه سرویس دهنده خوب از نظر پینگ برا بازی بگه ممنون میشم

ESTEGHLAL 67
08-01-2012, 21:26
یک نفر پیدا نمی شه مشخصات یه سرویس خوب رو تعریف کنه !
یکی می گه این شرکت خوبه ، اون یکی می گه خوب نیست
مثلا سرعت روز چقدر باشه شب چقدر باشه خوبه
یا پینگ چقدر باشه خوبه
ممنون می شم یه نفر راهنمایی کنه

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

می خوام یه سرویس بگیرم، از چه شرکتی بگیرم؟
دو سال دیگه نمی خوام بگیرما:31:

دوست عزیز شما خودت ببین نیازت چیه اگه واسه دانلود میخوای و دانلودری سرویسی بگیر که شبانه رایگان داشته باشه
ضمنا تو مدت رایگانش سرعتت رو محدود نکنه چون اینجوری اصلا نمی صرفه مثل شاتل یا همین بایت کاشان خودمون که سرعت دانلود تو روز تا 250-450 هم میرسه ولی شب محدود میشی و نهایتا 20 تا سرعت دانلودت میشه البته در خوشبینانه ترین حالت.
اگرم واسه وب گردی میخوای شاتل خوبه ... به خاطر این میگم شاتل چون هنوز سرعت بایت رو ندیدم
اگر هم تو کار بازی انلان هستی پینگ خیلی واست مهمه که نهایتا پینگت نباید بالاتر از 350 باشه/
من خودم 3 ساله از شاتل سرویس میگیرم 2 ساله اول راضی بودم ولی ساله سوم رفته تو بازی البته من چون دانلود میکنم و اینا هم اومدم پرمصرفا رو محدود کردن میگم چون واسه وب گردی سرعتش عالیه...
در نهایت خودمم موندم تو شاتل بمونم یا سرویسم و عوض کنم ...چون هنوز تعریف مطلق هیچکدوم رو نشنیدم

a_boz
08-01-2012, 22:42
من شنیدم شب هاش رایگانش کم فکر کنم 3 تا 7 اونم با یک یوز دیگه باید وارد شد سرعت شب هاش نمی دونم چقدر

a_boz
08-01-2012, 22:47
سرویس ارزن هست ولی شب هاش رایگانش کم هست فکر کنم 2تا 7 یا 3تا7 و باید با یک اکانت دیگه وارد وارد بشی سرعتش روی 2 مگ هست یا همون 250 دانلود

mheidarian
08-01-2012, 23:20
من از نداگستر دارم. سرعت تا 2 مگ بازه... سرعت دانلودم 230 تا 250 متغیره اما پایداره... تو شب هم از ساعت 3 تا 7 رایگانه که البته باید با اکانت مخصوص لاگین کنی...

amirkhan_0o0
08-01-2012, 23:49
بایت برای وبگردی خیلی خوبه
مثلا من الان پینگم 269 هست
شبها تو دانلود می گذارم تا صبح یه 500 مگی دانلود می کنه اما هر سه چهار شبی یه شب می شه که اینترنت وسط شب قطع می شه و باید مودم رو روشن خاموش کرد
تقریبا هر یک شب یک فیلم دانلود می کنم
البته من تا حالا فقط تجربه کار با بایت(پیشگامان) و مخابرات رو داشته ام که مخابرات واقعا افتضاحه
شاتل سرعتش به خوبی بایت نیست
ولی تا جایی که من شنیده ام پینگش ثابته و حدود 250 است
راستی بایت گاهی اوقات یک گیگ هم ترافیک رایگان می ده
البته تا جایی که من شنیده ام این مسأله در مورد شاتل بیشتر اتفاق میفته

amirkhan_0o0
09-01-2012, 00:00
یه چیزی رو که باید اضافه کننم اینه که بایت تو کاشون فروش خوبی داره و به دلیل این که ترافیک پایینی (6 گیگ برای سه ماه و 10 گیگ برای 6 ماه و 15 گیگ برای یک سال می ده) می ده سرویس بوست باعث می شه سرعت مصرف کنندگان بالا باشه اما به همون دلیل زیاد بودن مشتریان، با هجوم کاربران، کمی سرعت به چشم میاد. انتخاب یک سرویس اینترنت دقیقا به نیاز مصرف کننده بستگی داره
مثلا برای من که توی ماه 3 4 روز بیشتر کاشون نیستم و بازی آنلاین نمی کنم. این سرعت بسیار رضایت بخشه!
و پینگ برای وبگردی آزار دهنده نیست!

negar z
09-01-2012, 00:15
من از بایت اینترنت دارم
اولش سرعتم روی 4 مگ بود وتا 400 KB دانلود داشتم
بعدا کیفیت خطم مشکل پیدا کرد الان سرعتم روی 1 مگ و تا 100KB دانلود دارم
در ضمن پینگم هم بین 250تا 300 متغییره.
من تا الان راضی بودم.

Bahman.
09-01-2012, 07:11
ممنون از دوستان :11:
امیدوارم تاپیک فعالی بمونه و از تجربیات دوستان بشه استفاده کرد

hanna2010
09-01-2012, 12:05
چیه بایت!!!!!!!!!!!!!!!!!! من که راضی نبودم. همش قطعی، صفحه باز کردنشم که افتضاح بود. هر وقتم زنگ میزنی این پشتیباناش میگفتم دانلود بزار دانلودت خوبه پس مشکل از خودته یا میگفتن قطعی مال مخابراته!!!!.رفتم از شانل گرفتم معرکه بود سرویسش. اصلا هم مشکل نداشتم. صفحه ها عالی باز میشد.دانلود 250 میرفت.

واسه شرکتمونم رفتیم از رنگین کمان گرفتیم اونم خیلی خوبه. نه صفحه باز کردنش مشکلی داره نه دانلودش مثل شانله ولی قیماتش ارزون ارزون.

4 مگی که اصلا تو صفحه باز کردن نفهمی بدرد نمیخوره. تازه مدام هم باید پول ترافیک بدی.اونم گیگی 5150 که از خردشم نمیگذرن ولی این رنگین کمان گیگی 2500 بیشتر نیست.
من که میگم بایت اصلا بدرد نمیخوره

hanna2010
09-01-2012, 12:10
چه جالب به یکباره یوزرهای جدید با تعداد پست 1 یا 2 اومدن دارن از بایت تعریف میکنن
دوستانی که دارید تعریف میکنید بهتره یه تست سرعت بزارید...

والا من اصلا راضی نبودم. آدم که دانلود نمیخواد. من رنگین کمان گرفتم عالی، ارزون و با کیفیت.قبلا از بایت داشتم ولی اصلا راضی نبودم. مدام هم این سرعتشونو می اوردن پایین و بالا. یه بار 4 مگ یه بار 2 مگ این اخریا هم اوردن رو 1 مگ.زنگ زدم گفتم چرا سرعت پایینه گفت سرویست 512 نباید 100 تا دانلود داشته باشی همین الانم زیاده.در صورتیکه قبلا 250 بود. اینکه هر جور بخوان با مشترک رفتار کنن من اصلا خوشم نیومد

rah-a
09-01-2012, 12:53
من از اول از شاتل داشتم و شکر خدا منظم تر و با حساب کتاب تر از شاتل تو کاشون ندیدم.

بایت از زمان کارت اینترنتاش یادمه که همه ناراضی بودن و میگفتن دزده و الکی کم میکنه تا الانش که از میزان ترافیکای مصرفی و سرعتش دیدم خیلی ها می نالن.
درسته سرعت دانلودش خوبه ولی اکثر اوقات سرعت مرور صفحه خوب نبوده و نمیشه این رو نادیده گرفت . اکثرا هم جوابشون اینه که مشکل سراسرایه و گیت وی مشکل داره و این حرفا.

از نظر من اول شاتل از همه بهتره و بعد بقیه که چون تجربشونو ندارم نظری نمیدم.

در مورد بایت میتونم بگم فقط پشتیبانی خوب داره ولی از نظر مدیریتی به نظرم خیلی ضعیفه، از روی اس ام اس هایی که ارسال میشه برای مشترکا مشخصه که هنوز نمیدونن چی میخوان! یه بار میبرن رو یک مگ دو هفته بعدش چی میشه که میبرن رو 4 مگ و یا حتی متن اس ام اس هایی که فرستاده میشه مشخصه از روی احساسه و فکری پشتش نیست.

به امید روزهای بهتر .

amirkhan_0o0
09-01-2012, 14:31
بر اساس صحبت دوستان دو حالت وجود داره:
1- یا این که کیفیت منطقه ای هست
2- یا این که مشکل برای قدیم بوده و حالا دیگه مشکلی نیست
مثلا برای من که پیش شماره 423 دارم و از مرکز مهماندوست سرویس می گیرم سرعت خوبه و پینگم هم الان 277 هست که سرعت باز کردن صفحات وب بسیار رضایت بخشه
من 7 ماهه که ADSL دارم و توی این هفته مشکل چندانی با بایت نداشتم
تنها نقطه منفی پینگ بود که که چند ماهیه که بهتر شده

tufan100
09-01-2012, 15:26
از دوستان خواهش می کنم احساسی صحبت نکنند
بدون سند و مدرک حرف زدن که خیلی راحته
کنتور که نمیندازه!!!!!
یکی همینجوری میگه بایت خوبه اون یکی می گه شاتل خوبه- اینجوری نمیشه

اگر بایت مثلا خوبه خوب بگید به چه دلیل خوبه
مثلا دانلود روزش چقدره - شب که رایگان می شه چقدر هست- پینگ چقدر هست
یا مثلا شاتل رو یه نفر تست کنه بگه
اینجور که من فهمیدم مرکز مخابراتی هم مهمه
اینکه یکی بیاد بگه این دوست ندارم اون خوبه که نشد حرف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:31::31::31:

tufan100
09-01-2012, 15:30
چی شد
مگه اینجا فیلتر می شه حرفها
من پست گذاشتم گفت باید تایید بشه!!
بی خیال

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

آقا با مدرک و دلیل حرف بزند
لطفا همینجوری نگید این خوبه اون بده
یکی می گه بایت بگیرید یکی می گه شاتل
مثلا یه مشترک شاتل تست بزاره
مرکز مخابراتی هم فکر کنم مهمه
یه مشترک بایت هم تست بزاره
شب چه جوره روز چه جوره پینگ برای بازی چه جوره
وگرنه فایده ای نداره !!!!!!!

amirkhan_0o0
09-01-2012, 16:48
چی شد
مگه اینجا فیلتر می شه حرفها
من پست گذاشتم گفت باید تایید بشه!!
بی خیال

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

آقا با مدرک و دلیل حرف بزند
لطفا همینجوری نگید این خوبه اون بده
یکی می گه بایت بگیرید یکی می گه شاتل
مثلا یه مشترک شاتل تست بزاره
مرکز مخابراتی هم فکر کنم مهمه
یه مشترک بایت هم تست بزاره
شب چه جوره روز چه جوره پینگ برای بازی چه جوره
وگرنه فایده ای نداره !!!!!!!
چون شما تازه واردید چند پست اولتون برای نمایش به عموم باید تأیید بشه
من با اسپید تست پینگ نمی گیرم بلکه با دستور ping 4.2.2.1 -t تو ران پینگ می گیرم که الان 280 تاست
توی شب هم برات پینگ می گیرم
سرعت شب ها برای اشتراک 128 16 تا بود اما برای این اشتراک 256 جدید 25 تا 28 تاست گاهی هم به 32 می رسه
راستی بایت بعضی وقت ها (در حد حداکثر هفته ای یه بار) اینترنت قطع می شه و پس از ریست کردن مودم با تغییر آی پی مشکل حل می شه
کل پروسه 10 تا 15 ثانیه بیشتر طول نمی کشه اما ممکنه برای یک بازی خور اون هم تو وسط بازی کمی ضد حال باشه
پیشنهاد می کنم که اگه می خواهید برید تو لایو(یا پی اس نت ورک) مسألتون رو توی فروم بازی سنتر مطرح کنید اونجا یه تاپیک برای اکس باکس داران کاشونی هست!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*b*a*zicenter.com/thread52980/
راستی ستاره های لینک بالا رو بردار
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirkhan_0o0
09-01-2012, 16:54
این رو هم اضافه کنم که اون تاپیک هنوز یه نفر داره که البته شاید بتونه کارتون رو راه بیندازه!!
دی:

tufan100
09-01-2012, 18:03
نگفتید دانلود توی روزتون چنده؟
کلا راضی هستید از بایت یا نه
اگر نه ، برای گرفتن اینترنت کجا رو پیشنهاد می کنید. شاتل خوبه؟
راستی بایت ترافیک رایگان شبانه داره
چون ندا گستر ترافیک رایگان شبانه داره
:20:

Bahman.
09-01-2012, 19:33
والا من اصلا راضی نبودم. آدم که دانلود نمیخواد. من رنگین کمان گرفتم عالی، ارزون و با کیفیت.قبلا از بایت داشتم ولی اصلا راضی نبودم. مدام هم این سرعتشونو می اوردن پایین و بالا. یه بار 4 مگ یه بار 2 مگ این اخریا هم اوردن رو 1 مگ.زنگ زدم گفتم چرا سرعت پایینه گفت سرویست 512 نباید 100 تا دانلود داشته باشی همین الانم زیاده.در صورتیکه قبلا 250 بود. اینکه هر جور بخوان با مشترک رفتار کنن من اصلا خوشم نیومد
پینگتون رو هم لطف کنید بگید چنده

amirkhan_0o0
10-01-2012, 01:42
الان که شبه پینگم 330 هست!!

سروش ذ
10-01-2012, 18:23
ای بابا تمامی شرکتا دزدن فکر میکنید لطف به شما میکنن ؟
:3:بایت . مخصوصا

ABIHA1990
10-01-2012, 19:43
سلام به همه
خیلی خوب بعضی ها توضیح می دند
ولی بعضیا مثل اینکه الکی فقط عضو شدند تا بد و بیراه به شرکتا بگند
من از بایت سرویس دارم قبلا هم از شاتل داشنم
از شاتل راضی بودم از بایت هم راضیم
128 شاتل داشتم توی روز تا 120 کیلو دانلود می داد با IDM
دوستم از بایت داشت با 300 تا 500 کیلو دانلود می کرد. واسه همین از بایت گرفتم:20:
الانم از بایت خیلی راضیم - هم برخوردشون - هم پشتیبانیشون- چند شب پیش سه صبح زنگ زدم - پسره از خواب بیدار شد گفت بفرمایید- راستی اون دوستانی که می گند بایت خوب نیست میشه بگند کدوم شرکت بهتر از بایت و شاتل هست؟
کلا هر دو تا شرکت هم بایت هم شاتل با کیفیت هستند
ولی ترافیک اضافشون هم 5 تومانه البته بیشتر بخری ارزون تر می شه
بقیه رو هم تست نکردم که نظر بدم
فراارتباط که اصلا هیچی نشنیدم
ندا هم که تازه اومده و رایگانش 3 صبح شروع می شه :41:
از همه می خوام اگه دوست دارند بحثها مفید باشه، به قول چند پست بالاتر با دلیل حرف بزنند نه کیلویی:41:

ABIHA1990
10-01-2012, 19:54
سلام به همه
دوستم از بایت داشت با 300 تا 500 کیلو دانلود می کرد. واسه همین از بایت گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الانم از بایت خیلی راضیم - هم برخوردشون - هم پشتیبانیشون- چند شب پیش سه صبح زنگ زدم - پسره از خواب بیدار شد گفت بفرمایید- راستی اون دوستانی که می گند بایت خوب نیست میشه بگند کدوم شرکت بهتر از بایت و شاتل هست؟
ندا هم که تازه اومده و رایگانش 3 صبح شروع می شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از همه می خوام اگه دوست دارند بحثها مفید باشه، به قول چند پست بالاتر با دلیل حرف بزنند نه کیلویی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ABIHA1990
10-01-2012, 19:55
سلام به همه
دوستم از بایت داشت با 300 تا 500 کیلو دانلود می کرد. واسه همین از بایت گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ندا هم که تازه اومده و رایگانش 3 صبح شروع می شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از همه می خوام اگه دوست دارند بحثها مفید باشه، به قول چند پست بالاتر با دلیل حرف بزنند نه کیلویی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ABIHA1990
10-01-2012, 19:57
سلام به همه

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

الانم از بایت خیلی راضیم - هم برخوردشون - هم پشتیبانیشون- چند شب پیش سه صبح زنگ زدم - پسره از خواب بیدار شد گفت بفرمایید-خوابه خواب بود- راستی اون دوستانی که می گند بایت خوب نیست میشه بگند کدوم شرکت بهتر از بایت و شاتل هست؟

ABIHA1990
10-01-2012, 20:03
سلام به همه
الانم از بایت خیلی راضیم - هم برخوردشون - هم پشتیبانیشون-

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

لطفا کیلویی نظر ندید
به نظر من این دوشرکت از همه بهتر ند
البته قیمتاشون هم یه خورده بالاست
ماهی 3 - 4 تومان گرونتره از فرا ارتباطه
فقط بایت - شاتل

amirkhan_0o0
10-01-2012, 20:19
سلام به همه
الانم از بایت خیلی راضیم - هم برخوردشون - هم پشتیبانیشون-

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

لطفا کیلویی نظر ندید
به نظر من این دوشرکت از همه بهتر ند
البته قیمتاشون هم یه خورده بالاست
ماهی 3 - 4 تومان گرونتره از فرا ارتباطه
فقط بایت - شاتل
لطفا منطقه مخابراتی (پیش شمارتون رو بگید) و پینگتون رو هم ذکر کنین!

سروش ذ
10-01-2012, 22:31
شاتل بلوک میکنه من قبلا داشتم ولی بخاطر اینکه دل زیاد داشتم شب یوزر من شبا محدود کرد رو 1kbانداخت
بایت هم که فقط سرعت روزش خوبه که اینم سیاست هستش :13:
مبین نت هم که تو کاشان پیشرفتتون جواب نمیده
کلا کاشان و چه به ارتباطات
هی هم از مخابرات حالتون و میگیرن :31::31:

amirkhan_0o0
11-01-2012, 01:22
البته باید اشاره کنم که شاتل و بایت شب ها سرعت رو محدود نمی کنند بلکه دلیل کمی سرعت در شب برداشته شدن محدودیت حجمیه
شما تصور کن بخوای با سرعت 450 روزانه بایت دانلود کنی خوب چند ساعت نمی کشه که کل اعتبارت تموم می شه
برای همین دانلود نمی کنی
ولی یکیش خود من شب هایی که کاشونم نرسیده فیلم هام رو می گذارم تو دانلود!! معلومه با هجوم کاربران سرعت محدود می شه!!
دلیل اینی هم که سرعت توی شب ها کمتر از حد نامیش هست اینه که آی اس پی ها سرویسشون رو به بیش از ظرفیت می فروشند!!
تازه شما حساب کن کلی از مشتری ها سرویس رو برای مغازه هاشون گرفته اند وبعضی ها شون هم از سرویس شبانه استفاده نمی کنند!!

Bahman.
11-01-2012, 13:29
شاتل بلوک میکنه من قبلا داشتم ولی بخاطر اینکه دل زیاد داشتم شب یوزر من شبا محدود کرد رو 1kbانداخت
بایت هم که فقط سرعت روزش خوبه که اینم سیاست هستش :13:
مبین نت هم که تو کاشان پیشرفتتون جواب نمیده
کلا کاشان و چه به ارتباطات
هی هم از مخابرات حالتون و میگیرن :31::31:

شاتل وبایت کاشان دو تانمایندگی هستن از دو شرکت بزرگ شاتل و پیشگامان ..سیاست کاریشون هم تقریبا یکیه

شما اگه به تاپیک اصلی شاتل وپیشگامان هم مراجعه کنید خیلیا ناراضی هستن

مبین نتم اکثر جاها مودم معمولی بعضی جاهام مودم گرونترشون جواب میده

فقط اگه روستاها خونه گرفتید ممکنه جواب نده

سروش ذ
11-01-2012, 20:14
شاتل وبایت کاشان دو تانمایندگی هستن از دو شرکت بزرگ شاتل و پیشگامان ..سیاست کاریشون هم تقریبا یکیه

شما اگه به تاپیک اصلی شاتل وپیشگامان هم مراجعه کنید خیلیا ناراضی هستن

مبین نتم اکثر جاها مودم معمولی بعضی جاهام مودم گرونترشون جواب میده

فقط اگه روستاها خونه گرفتید ممکنه جواب نده

پس کاشان روستاس :27:
مودم من wifa گرونترین مدم مبین نت
اونم مرکز قندی

shima-40
11-01-2012, 20:16
من پیش شمارم 530 هست .هیچ شرکتی نمی تونه به ما اینترنت بده :13:بده به جز مخابرات
قبلا که بایت پشتیبانی می کرد واقعا عالی بود و الان کسی جوابمونو نمیده

goollllll
11-01-2012, 20:19
این 2030 چیه؟
واقعا مسخره بازی من خونه دوستم بودم 530 امیرکبیر بیچاره چند روزه گرفته هنوز نتونسته یکبار پشتیبانی بشه از طرف مخابرات فقط می گن مجبورید از ما بگیرید واخه اینم شد حرف.....از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی دلیل نیست

amirkhan_0o0
11-01-2012, 20:23
پس کاشان روستاس :27:
مودم من wifa گرونترین مدم مبین نت
اونم مرکز قندی
دوست عزیز این جا تاپیک بحث در مورد سرویس ای دی اس ال هست!
لطفا به تاپیک مربوط به مبین نت مراجعه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

adslali
11-01-2012, 21:16
سلام به كاشوني هاي عزيز... / ميخواستم ببينم كسي ميدونه وضعيت مبين نت كاشان چطوري ؟ /

من تا حالا از اينترنت مخابرات استفاده ميكنم .. اصلا راضي نيستم و سرويس شبانه هم نداره ...

ميخواستم بدونم سرعت دانلود شبانه سرويس مبين نت چطوري ..../ سرعت دانلود بالا هست يا نه ؟

ممنون

سروش ذ
11-01-2012, 21:34
سلام به كاشوني هاي عزيز... / ميخواستم ببينم كسي ميدونه وضعيت مبين نت كاشان چطوري ؟ /

من تا حالا از اينترنت مخابرات استفاده ميكنم .. اصلا راضي نيستم و سرويس شبانه هم نداره ...

ميخواستم بدونم سرعت دانلود شبانه سرويس مبين نت چطوري ..../ سرعت دانلود بالا هست يا نه ؟

ممنون
من بین نت تو تهران گرفتم سرعتش توپه 1مگ 1 ماهه 10گیگ ترافیک از 1 تا 8 رایگان هست جمعه تمام ساعت رایگانه سرعت دل توپه اما تو کاشان اصلا جواب نمیده آنتن نمیده :31: تمام جا های کاشان هم دیدم 3 تا آنتن پر میکنه بعد :2:

سروش ذ
11-01-2012, 21:40
مبین نت سرعت توپی داره
من تهران گرفتم اونجا توپ آنتن میداد سرعت دان توپه از 2 تا 8 صبح رایگانه جمعه ها هم کل روز رایگان هست
مودم هاش 16 کامپیوتر و جواب میده یعنی نت میده 14 تا وایرلس 2 تا کابل لن 2تا خط تلفن هم داره

اما تو روستای کاشان جواب نمیده انتن میپره افتضا هستش خلاصه :2:

goollllll
11-01-2012, 21:58
روز مبین نت تا 60 -70 شب تا 40 تا شنیدم میره

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

من می گم همه شرکتا بیان پهنای باندشونو قاطی کنن با هم یک سرویس درست حسابی بدن بیرون:31:کیا این موضوع را لایک می کنن..........

adslali
11-01-2012, 21:59
روز مبین نت تا 60 -70 شب تا 40 تا شنیدم میره

چه سرويسي ؟512 يا128 ؟

goollllll
11-01-2012, 22:11
سرعت 128.شنیدم باز دقیقش از شرکت بایت می تونید بپرسید

goollllll
11-01-2012, 22:32
ای بابا تمامی شرکتا دزدن فکر میکنید لطف به شما میکنن ؟
:3:بایت . مخصوصا
چقدرپولت تا حلا خوردهههههههههههه::31:

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

عزیزم تو برو از مخابرات بگیر راحت میشی همه چیشم تقریبا رایگان..شاتل که سرویسش یک مگ بیشتر نیست خودش میگه بعد تو چجوری می ره تا 250...

goollllll
11-01-2012, 22:38
خیلی جالب بود که رنگین کمان با بایت مقایسه کردی حالا با شاتل یه چیزی:31:فدات شم یک سرویس 2030 بگیر از رنگین کمانم بهتر ارزوننننننننننننن

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

مبین نت سرعت توپی داره
من تهران گرفتم اونجا توپ آنتن میداد سرعت دان توپه از 2 تا 8 صبح رایگانه جمعه ها هم کل روز رایگان هست
مودم هاش 16 کامپیوتر و جواب میده یعنی نت میده 14 تا وایرلس 2 تا کابل لن 2تا خط تلفن هم داره

عزیز من تهزان با کاشان مقایسه می کنی

amirkhan_0o0
11-01-2012, 22:48
دوست عزیز لطفاً به شهر ما توهین نکنید!!

masi ghanbari
11-01-2012, 23:07
سلام
اینجا چه خبره:31:بایت فروشه ویژه
از یکشنبه شروع می شود
********مودم بیلیون رایگان********
سرعت 4 مگ
شب سرویس خود مشترک 5 کیلو تا 6 کیلو کمتر از سرویس خود مشترک .
از 1 شب تا 7 صبح رایگان
پشتیبانی 24 ساعته
فقط یک مقایسه مفید و مختصر با مخابرات
مخابرات 2030
پشتیبانی در حد ترافیک ان هم شاید بعد از سالها تلاش و جوابگویی پشتیبانان اصفهان.در کل پشتیبانی خبری نیست می خواهید از 530-531 بپرسید
شب رایگان خبری نیست
روز هم سرویس 1 مگ تعریف شده است
فقط تبلیغات تلویزیون و رادیویی خوبی دارند ان هم چون خصوصی است عاشق تبلیغاتشونم:31:
یادتون نره فروش ویژه بایت از یکشنبه شروع می شود

masi ghanbari
11-01-2012, 23:10
نگفتید دانلود توی روزتون چنده؟
کلا راضی هستید از بایت یا نه
اگر نه ، برای گرفتن اینترنت کجا رو پیشنهاد می کنید. شاتل خوبه؟
راستی بایت ترافیک رایگان شبانه داره
چون ندا گستر ترافیک رایگان شبانه داره
سلام
بایت توی روز 4 مگ شب ترافیک رایگان

Bahman.
12-01-2012, 01:34
مبین نت سرعت توپی داره

حالا خوش به حال شما بچه تهرانی اینترنتت شاخه حال میکنی
اینجام یه سری تجربه رو میگیم دوستان استفاده کنن همیشه
احترامم خوب چیزیه

ABIHA1990
12-01-2012, 11:34
سلام به همه
دیشب تا صبح 800 مگ دانلود کردم
دیروز هواسم نبود خاک تو سرم شد- کمتر از یکساعت یک گیگ دانلود منیجر دانلود کرد- واقعا بایت 4 مگ عالی توپ
راستی اگر خواستید ارزون بگیرید و هیچ کس هم گوشی جواب نده می تونید ندا یا مخابرات بگیرید
بعد از یه مدتم جمع کنید برید از شاتل یا بایت بگیرید
خداییش هر دو تا شون شرکت ها خوبی هستند
نمی خواید برید از این شرکتای متفرقه مثل رنگین و ندا بگیرید- قیمت هاش خیلی خنده داره :31:

shima-40
12-01-2012, 14:29
خواهر من از بایت سرویس داره ولی همیشه می نالید
یبار زنگ زد به پشتیبانیش سرو صدا کرد .. ولی معلوم شد که خطش مشکل داره اونا از مخابرات واسش درست کردند بعدش سرعتش خیلی خوب شد
اینو گفتم که اگه شما ها هم سرعتتون پایینه حالا از هر شرکتی که دارید زنگ بزنید پشتیبانیش شاید مشکله خط تونه اونوقت بی خودی به isp تون فحش ندید:27:

masi ghanbari
12-01-2012, 17:03
نکته جالب همین جاست که سرعت شبانه و پینگ واقعا افتضاحه ...موردی که تو پست های قبلی بهش اشاره نشد
سرعت شب سه هفته است افزایش پیدا رده و فقط 5 کمتر از سرویس مشترک می دهد می تونید تست کنید:31:گاهی وقتام خوبه یکم به روز بشید:5:

amirkhan_0o0
12-01-2012, 19:43
سرعت شب سه هفته است افزایش پیدا رده و فقط 5 کمتر از سرویس مشترک می دهد می تونید تست کنید:31:گاهی وقتام خوبه یکم به روز بشید:5:
فقط 5؟؟؟؟؟
به نظر شما براي يك سرويس 32 كيلوبايتي 5 كيلو كم نيست؟؟
گرچه من خودم از بايت استفاده مي كنم و توي گزينه هاي موجود ازش راضيم
اما واقعا نبايد سرعت شبانه اينقدر كم باشه
تازه اين كه خيلي وقت ها سرويس قطع مي شه و بايد مودم رو روشن و خاموش كرد تا سرويس دوباره وصل شه!!
كلي تو دانلود حال آدمرو مي گيره!!

سروش ذ
12-01-2012, 22:33
بچه ها رنگین کمان سرویس 1 مگ میده دانلود شب رایگان؟
من تو این کاشان مردم جدی جدی
خدایی اصلا رسیدگی ندارن بچه های کاشانی با حرف من موافقین
سرعت دان شب :2:

a_boz
12-01-2012, 22:39
کسی از سرویس مخابرات خبر داره که چه طور سرویس های هست ؟؟؟

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

مگه سرویس های مخابرات چه مشکلی داره
سرویس های رنگین کمان چه مشکلی داره
شنیدم ترافیک زیاد داره ولی شبای رایگان نداره درسته

a_boz
12-01-2012, 22:49
راست میگی منم مشکل داشتم:41:اوردن روی 3 مگ خوب شدم :20:

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

خوب داداش تنظیمات روی روی ویندوز بساز و برنامه منجیر نصب کن بعد هر وقت که قطع میشی خودش اتوماتیک وصل بشه ولی شبها مشکل نداره چون منم مثل خودت دانلود می کنم شبها 800تا 900مگ دانلود دارم شاید بیشتر ولی قطعی ندارم

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

تلفنش برای چیه مگه فقط با انتن وصل نمیشه

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

همه قاطی کنی فکر کنم نصف بایت نمیشه میگن پهنای باند خیلی بالاست که به ما که مشترکاش هستیم 4 مگ میده

a_boz
12-01-2012, 22:58
اونم بخاطره اینکه مال سپاه پاسدارن :20:

Bahman.
12-01-2012, 22:59
من اخرش بعد دو سال خاک خوردن مودم یک ماهه از رهیاب( رنگین کمان )گرفتم و واقعا خوبه برام
دانلود شبانه نداره منم کاری بهش ندارم فقط پینگ میخواستم
از ندا گستر (صبانت) میخواستم بگیرم با اینکه داخل دفترشون پینگ بد نبود گفت تضمینی برا پینگ نمیدم الان 270 هست شاید رفت 500 ولی گفت برا دانلود تضمین میکنم
ولی کلا کاشان پینگ 4.2.2.4 زیر240 ندیدم اونم تو پشتیبانیشون تابیاد .......
مبین نت میگن پینگش بهتره . اگه کسی تست کرده خبرشواینجا بده

a_boz
12-01-2012, 23:11
2030 زنگ زدی خیلی با حاله با رفیقم زنگ زدیم یکم دست به سرشون کنیم 15 دقیقه پشت خط بودیم آخرش اعصابش خورد بود می خواست پشت تلفن بهم بزنه

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

من شنیدیم برای این ارزان کردن می خوان با دستگاه که کار گذاشتن بفهمن مردم چیکار کن یک چیزی تو مایه اینکه هرچی ما تو نت بزنیم برای اونا میره و اگه از جمله سیاه مثل حرف های سیاسی بزنیم فردا می برنمون جای که عرب نی .............

masi ghanbari
12-01-2012, 23:28
خواهر من از بایت سرویس داره ولی همیشه می نالید
یبار زنگ زد به پشتیبانیش سرو صدا کرد .. ولی معلوم شد که خطش مشکل داره اونا از مخابرات واسش درست کردند بعدش سرعتش خیلی خوب شد
اینو گفتم که اگه شما ها هم سرعتتون پایینه حالا از هر شرکتی که دارید زنگ بزنید پشتیبانیش شاید مشکله خط تونه اونوقت بی خودی به isp تون فحش ندید:27:
مرسی از راهنمایی به کاربران:31:یک توضیح ذیگم می دادید زنگ می زنند جیغ نکشن بگن باز قعطید بعد متوجه بشن کارت شبکه غیر فعال کردن یا اصلا بوق تلفن قطع شده:5:

adslali
12-01-2012, 23:32
من اخرش بعد دو سال خاک خوردن مودم یک ماهه از رهیاب( رنگین کمان )گرفتم و واقعا خوبه برام
دانلود شبانه نداره منم کاری بهش ندارم فقط پینگ میخواستم
از ندا گستر (صبانت) میخواستم بگیرم با اینکه داخل دفترشون پینگ بد نبود گفت تضمینی برا پینگ نمیدم الان 270 هست شاید رفت 500 ولی گفت برا دانلود تضمین میکنم
ولی کلا کاشان پینگ 4.2.2.4 زیر240 ندیدم اونم تو پشتیبانیشون تابیاد .......
مبین نت میگن پینگش بهتره . اگه کسی تست کرده خبرشواینجا بده

شركت رنگين كمان تازه اومده ؟ ادرسش كجاست ؟

masi ghanbari
12-01-2012, 23:42
فقط 5؟؟؟؟؟
به نظر شما براي يك سرويس 32 كيلوبايتي 5 كيلو كم نيست؟؟
گرچه من خودم از بايت استفاده مي كنم و توي گزينه هاي موجود ازش راضيم
اما واقعا نبايد سرعت شبانه اينقدر كم باشه
تازه اين كه خيلي وقت ها سرويس قطع مي شه و بايد مودم رو روشن و خاموش كرد تا سرويس دوباره وصل شه!!
كلي تو دانلود حال آدمرو مي گيره!!
قعطی دلیل داره تماس بگیر پشتیبانی خط چک کنند دلیل قعطی معلوم می شه:46:اما شب هم به دلیل اینکه سرعت روی سرویس خودتون تنظیم می شه و ساعت ترافیک رایگان هست همه مشترکام اهل دانلود اینکه 5 کیلو کمتر می ده کاملا طبیعیه.هر کجا توی ایران سرویس بگیری همین مگر اینکه بیاید سرویس بدون share بگیرید که همه زمان ها همان سرعتی که خرید کردید را بده به شما که ان هم مبلغ بالای 200 هزار تومان تمام میشه :31:

masi ghanbari
12-01-2012, 23:59
من پیش شمارم 530 هست .هیچ شرکتی نمی تونه به ما اینترنت بده :13:بده به جز مخابرات
قبلا که بایت پشتیبانی می کرد واقعا عالی بود و الان کسی جوابمونو نمیده
سلام.ما هنوز قطع می شید یا قعطی داره مشترکت530-531 به ما زنگ می زنه می گه 2030 جواب نمی ده ..فکر کنم این شماره را مخابرات واسه کم نیاوردن پیش بقیه شرکتا اعلام کرده...واقعا انگیزه مخابرات از دادن سرویس معلوم بشه خوبه پشتیبانی که نداره دانلود رایگانم که نداره نصب حضوریم که نداره فقط اومده بگه منم هستم...اخه یکی نیست بگه بهش شما ها همان تلفن های معمولی که میدید مشترک درست کابل ریزی بکنید اینترنت دادن پیشکشتون:41:

Bahman.
13-01-2012, 00:07
شركت رنگين كمان تازه اومده ؟ ادرسش كجاست ؟

خیابان شهید رجایی مجتمع گلستان طبقه اول واحد ده رهیاب نماینده رنگین کمانه

همون ساختمان بایت و فرا ارتباط تازه استارت کردن

منم تازه گرفتم فعلا خوبه تا ببینیم چطور جلو میره

masi ghanbari
13-01-2012, 00:10
پینگتون رو هم لطف کنید بگید چنده
شما که از اینترنت دانلود نمی خواهی دانلود پس از کجا فهمیدی قبلا 300 کیلو بوده الان تو 10 روز اوردن روی 100 کیلو...خیلی جالب بود این نکته .خواهش سعی کنید سوتی ندهید:31:فعلا که بایت داره 400 کیلو میده به مشترکاش نوش جونه همشون شبم که رایگان باز نوش جونه مشترکاش:31:

masi ghanbari
13-01-2012, 13:00

رهیاب نماینده فروش مثل مغازه سر چهار راه که نماینده فروش بایت هست رنگین کمان خودش باز فروشنده است papنیست

amirkhan_0o0
13-01-2012, 16:14

پینگتون چنده بهمن خان؟؟

amirkhan_0o0
13-01-2012, 17:28
قعطی دلیل داره تماس بگیر پشتیبانی خط چک کنند دلیل قعطی معلوم می شه:46:اما شب هم به دلیل اینکه سرعت روی سرویس خودتون تنظیم می شه و ساعت ترافیک رایگان هست همه مشترکام اهل دانلود اینکه 5 کیلو کمتر می ده کاملا طبیعیه.هر کجا توی ایران سرویس بگیری همین مگر اینکه بیاید سرویس بدون share بگیرید که همه زمان ها همان سرعتی که خرید کردید را بده به شما که ان هم مبلغ بالای 200 هزار تومان تمام میشه :31:
خط من سالمه هم خودم که مدتی تو مخابرات بودم چک کردم
هم خودتون از توی شرکت!
این مشکل رو چند تا از دوستای من هم داشته اند. قبل از این که سرویس رو بگیرم بچه ها بهم گفتند خصوصیات بایت:
سرعت بالا-قطعی زیاد
من به خاطر مودم رایگان بین بایت و شاتل، بایت رو انتخاب کردم
اوایل قطعی زیاد بود و پینگ هم بالا بود
زنگ زدم شرکت برای پینگ داداشتون گفتند مودم رو روشن خاموش کن تا آی پیت عوض شه تا بالاخره پینگتون بیاد پایین
البته باید ذکر کنم این اواخر قطعی بسیار کم شده و پینگتون اومده رو 270 که خوبه
راستی در مورد سرعت دانلود شبانه باید خدمتتون عرض کنم که بسیاری از مشترکای شما مغازه دار هستند که از سرویس دانلود شبانه استفاده نمی کنند و عده ای هم مثل من ماهی چند روز بیشتر کاشون نیستند و دانلود شبانه ندارند. عده ای هم اصلا از اسکجوال بی اطلاعند و یا استفاده نمی کنند. با این وجود سرعت شما 5 تا پایین تر از سرعت نامیه!!

ABIHA1990
13-01-2012, 18:29
با توجه به صحبتها، یه سوال:
یه مشترک که سرعت 128 می گیره، سرعتش باید چقدر باشه؟
یعنی همیشه باید 256 باشه؟ یعنی 16 کیلو دانلود؟
اگر اینجوری هست پس چرا شرکتا (شاتل ) می گفت شما سرویس ای دی اس ال گرفتید و اشتراکی هست!!!
یکی از بچه ها هم می گفت مخابرات یه سرویس 128 غیر اشتراکی را صد هزارتومان به شرکتها می فروشه؟
یه نفر توضیح بده:31: تا همه بفهمیم چی خریدیم:31:

ABIHA1990
13-01-2012, 18:42
خط من سالمه هم خودم که مدتی تو مخابرات بودم چک کردم
هم خودتون از توی شرکت!
این مشکل رو چند تا از دوستای من هم داشته اند. قبل از این که سرویس رو بگیرم بچه ها بهم گفتند خصوصیات بایت:
سرعت بالا-قطعی زیاد
من به خاطر مودم رایگان بین بایت و شاتل، بایت رو انتخاب کردم
اوایل قطعی زیاد بود و پینگ هم بالا بود
زنگ زدم شرکت برای پینگ داداشتون گفتند مودم رو روشن خاموش کن تا آی پیت عوض شه تا بالاخره پینگتون بیاد پایین
البته باید ذکر کنم این اواخر قطعی بسیار کم شده و پینگتون اومده رو 270 که خوبه
راستی در مورد سرعت دانلود شبانه باید خدمتتون عرض کنم که بسیاری از مشترکای شما مغازه دار هستند که از سرویس دانلود شبانه استفاده نمی کنند و عده ای هم مثل من ماهی چند روز بیشتر کاشون نیستند و دانلود شبانه ندارند. عده ای هم اصلا از اسکجوال بی اطلاعند و یا استفاده نمی کنند. با این وجود سرعت شما 5 تا پایین تر از سرعت نامیه!!

به نظر اینکه بچه ها گفتند قطعی زیاده، من که ندیدم. نمی گم نیست ولی خیلی از دوستام تو تهرانم همینطوره
من تو این مدت که از بایت داشتم قطعی زیادی نداشتم.
تازه سرعت 4 مگ خداییش خیلی باهاله!!!
ولی چند کیلو کمتر گرفتن توی شب فکر کنم طبیعیه :31:
فقط بایت - شاتل

amirkhan_0o0
13-01-2012, 22:08
با توجه به صحبتها، یه سوال:
یه مشترک که سرعت 128 می گیره، سرعتش باید چقدر باشه؟
یعنی همیشه باید 256 باشه؟ یعنی 16 کیلو دانلود؟
اگر اینجوری هست پس چرا شرکتا (شاتل ) می گفت شما سرویس ای دی اس ال گرفتید و اشتراکی هست!!!
یکی از بچه ها هم می گفت مخابرات یه سرویس 128 غیر اشتراکی را صد هزارتومان به شرکتها می فروشه؟
یه نفر توضیح بده:31: تا همه بفهمیم چی خریدیم:31:
128 که می گن منظور اینه که سرعت تبادل اطلاعات 128 کیلو بیت بر ثانیه تعریف شده و با توجه به این مسأله که هر بایت مساوی 8 بیته با نقسیم 128 به 8 عدد 16 به دست میاد و سرعت تبادل اطلاعات 16 کیلو بایته!
برای 256، 32 کیلو بایت و برای 512، 64 کیلو بایت
خوب حالا آی اس پی ها بر اساس یک عرف که (ناشی از یه سیاسته) در سرویس های اشتراکی میان و میزان استفاده رو محدود می کنند. مثلا بایت میاد و میگه من در سرویس های اشتراکی به ازای 3 ماه بیش از 6 گیگ بیشتر بهت نمی دم! حالا بر اساس یک سری سیاست های تشویقی و تبلیغی برخی اوقات 1 گیگ هم اضافه هدیه می ده. اما اگه بخواهیم اضافه تر مصرف کنیم باید ترافیک(حجم) اضافی خریداری کنیم!
حالا خیلی از اوقات با توجه به محدودیت در استفاده، شما خیلی از اوقات از اینترنتتون استفاده نمی کنین. اون موقع پهنای باند دیتایی که آی اس پی خریداری کرده خالی می مونه و بین مشترکینی که دارند استفاده می کنند تقسیم می شه! برای همینه که سرعت شما توی روز خیلی بیشتر می شه و گاهی به بالای 400 می رسه!
اما شب ها که همه دارند دانلود می کنند با بالا رفتن تعداد کاربران سرعت پایین میاد و شما دیگه سرعتتون بالا نیست!
البته آی اس پی هایی هم هستند که سرعت دانلود شبانه از میزان نامیشون پایین تر نمیاد.
مثلا در تهران شرکت پارس آنلاین اینجوریه و با سرعت 512 شب ها بالای 64 سرعت می ده و البته قیمت مناسبی هم داره!
یک نکته دیگری هم که باید خدمتتون عرض کنم اینه که سرعت دانلود بسیار مهمه اما چه فایده وقتی که در ایران محدودیت حجمی وجود داره و شاید ظرف چند ساعت تمام ترافیکتون تموم شه!!
به نظر من علاوه بر سرعت دانلود بایستی پینگ هم مناسب باشه که انصافا بایت تو این یکی دو ماهه به حد خوبی رسیده و پینگش داره به 250 میلی ثانیه نزدیک می شه!
در مورد سرویس های اختصاصی (تا جایی که من می دونم) دیگه محدودیت حجمی نیست! و آی پی شما استاتیکه و همیشه ثابته! این مسأله برای دوربین های مدار بسته خیلی کاربرد داره!

amirkhan_0o0
13-01-2012, 22:39
در مورد آی اس پی نو ظهور (در زمینه ای دی اس ال) رهیاب این مسأله رو عرض کنم که این آی اس پی اینترنت 2 مگ با پینگ 250 می ده(تا جایی که من می دونم)
و لیست قیمت هاش اینه
هر چند که سرعتش نسبت به بایت پایین تره (2 مگ) اما چند تا نکته رو باید راجع به اون بگم:
* سرویس های رهیاب دانلود شبانه نداره
این برای یک سری از افراد خیلی عالیه:
1- افرادی که آنلاین بازی می کنند(اکس باکس لایو و پی اس نت ورک) در این صورت با توجه به شب زنده داری این قشر سرعتشون توی شب پایین نمیاد و پینگشون پایین می مونه و می تونن بدون دردسر بازی کنند!
2- افرادی که اقوامشون خارج از کشور زندگی می کنند برای همین امکان داره شب ها بخوان ویدئو چت کنند و سرعت و پینگ بخوان(با توجه به این که پینگ برای آی اس پی هایی که دانلود شبانه رایگانه به شدت بالا می ره)
3-افرادی که حدود 2روز در هفته از دانلود شبانه استفاده می کنند. با یک محاسبه ساده می توان حساب کرد که از لحاظ 19 گیگ ترافیک اضافی سرویس های رهیاب معادل چیزی حدود 30شب استفاده از سرویس رایگان 256 کیلوبیت است.
برای کسی مثل من که ماهیانه 3 4 روز بیشتر کاشان نیستم و یا برای افرادی که علاقه ای به دانلود شبانه ندارند این مسأله یک فرصت است!
من قبول دارم که سرعت دانلود بالا بسیار مهم است اما سرعت دانلود 2 مگ و 4 مگ تفاوت چندانی در باز کردن صفحات وب ندارند(سرعت به حد کافی رسیده و در این حالت در باز کردن صفحات پینگ مهم است) و سرعت دانلود بیشتر خود را در دانلود نشان می دهد. حالا خودتان حساب کنید چند گیگ از شش گیگ خود را صرف دانلود فایل های بالای 100 مگ می کنید!
برای فایل های زیر 100 مگ اختلاف زمانی بین آی اس پی های بایت و رهیاب (4مگ و 2مگ)خیلی محسوس نیست.
راستی قیمت ترافیک اضافی برای رهیاب 2500 تومن و برای بایت 5200 تومان است!
البته یک مزیت بسیار مهم بایت نسبت به رهیاب اینترنتی شدن خدمات آن است!
این هم لیست قیمت های بایت
وااااااااااای چقدر چیزی نوشتم!
خسته شدم!
:19::19::19::19::19:

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

اضافه کنم که در مقایسه بالا سرویس 3 ماهه 256 بایت رو با 3 ماهه با مورد 4 رهیاب مقایسه کرده ام و این رو باید بگ م که سه ماهه بایت با احتساب مالیات و این حرف ها 39300 تومن می شه!

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

این مسأله رو هم اضافه کنم که بایت برای مشتری های اول سه ماه به بالا مودم رایگان می ده و رهیاب هم پول رانژه(سیم کشی داخل مخابرات) رو نمی گیره

Bahman.
13-01-2012, 23:05
شما که از اینترنت دانلود نمی خواهی دانلود پس از کجا فهمیدی قبلا 300 کیلو بوده الان تو 10 روز اوردن روی 100 کیلو...خیلی جالب بود این نکته .خواهش سعی کنید سوتی ندهید:31:فعلا که بایت داره 400 کیلو میده به مشترکاش نوش جونه همشون شبم که رایگان باز نوش جونه مشترکاش:31:
این که گفتی یعنی چه ...من متوجه نشدم اون اعداد رو یعنی من گفتم؟ یا جواب سوالمه بعد چه ربطی به پینگ داره بهر حال فکر کنم اشتباه گرفتید

پینگتون چنده بهمن خان؟؟

پینگ 4.2.2.4 تو خونه همین الان 290 تا 300 دیشب یکم رفته بود بالا دلیلشو بعد ازشون میپرسم اینا که دانلود شبانه ندارن نمیدونم چی شد بود من همه سرویس دهندها رو رفتم پینگ مناسب پیدا نمیشه البته adsl
پینگ سرور تهرانی که کار با اون دارم 50 تا 70
البته داخل پشتیبانی بایت گفتن پینگمون 240 هست خود اقای قنبریم گفتن تا برسه تو خونه 40 .50 تا روش میره
ولی دفعه قبل بایت اذیت شدم پورت شهید قندیم زیاد ندارن هزینه نصبم 15میگیره
ولی رهیاب 5 فقط رانژه هر گیگ اضافم 2500
یه فایروال دان زدم دانلودم 220 بیشتر بود زیاد دقت نکردم
چند روز بگذره بهتون دقیق تر میگم احولات این سرویس رو
از ندا گسترم کسی میبود یه اطلاعاتی بده خوب بود

Bahman.
13-01-2012, 23:35
این هم تست از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان از این سایت یه تست بگیرن اعلام کنن

amirkhan_0o0
13-01-2012, 23:38
این هم تست از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان از این سایت یه تست بگیرن اعلام کنن
شنیده بودم با دی ان اس های مخابرات زیر 100 می ده!!!
:18::18::18::18:
با ping 4.2.2.1 -t , ping 4.2.2.4 -t توی ران ویندوز چند میده؟؟

mheidarian
13-01-2012, 23:46
مقایسه وضعیت پشتیبانی شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت پرسرعت (به ترتیب الفبا) :

بایت (پیشگامان) --> تمام روزهای هفته و حتی تعطیل به صورت 24 ساعته با تلفن 4459900

رهیاب (رنگین کمان) --> فعلا نمیشه اظهار نظر کرد و باید ترکیب نیروهای فنیشون رو دید!

شاتل --> از ساعت 8 صبح تا 8 شب دفتر کاشان (روزهای عادی) - روزهای تعطیل و ساعات شب تماس با 23089 تهران - معمولا دارای پشتیبانی خوبی هم در کاشان و هم در تهران هست که البته تهران رو باید حتما مودم زایکسل باشید و یک مقدار صبور تا خدمات بگیرید. شرط مودم در دفتر کاشان هم تا حدودی صادق است!

مخابرات --> فقط تماس با 2030 در اصفهان در تمام ساعات شبانه روز! همین الان گوشی رو بردارید و تماس بگیرید ببینید چه خبره!

نداگستر (صبانت) --> از ساعت 8 صبح تا 8 شب روزهای عادی با تلفن 4464723 که گاهی دایورت روی موبایل هست! و در باقی ساعات روز و روزهای تعطیل تماس با دفتر مرکزی اصفهان - به دلیل اینکه تنها یک نیرو دارند که هم فروشنده هست و هم پاسخگوی فنی خودتون تصور کنید!

موفق باشید

mheidarian
13-01-2012, 23:52
شنیده بودم با دی ان اس های مخابرات زیر 100 می ده!!!
با ping 4.2.2.1 -t , ping 4.2.2.4 -t توی ران ویندوز چند میده؟؟

برادر این پینگ مربوط به اتصال کاربر تا ISP ای (مرکز تست انتخابی کاربر یا سیستم) هست که نامشو زیر تست نوشته و ارتباطی با پینگ IP Valid ندارد. جهت اطلاع گفتم ... همین

Bahman.
13-01-2012, 23:59
حاجی پینگ 4.2.2.4 رو بالا نوشتم باید تایید بشه میاد قبل اون پست که میبینید فقط بگم میره بالای 270 280 هی خدا همه جا محدودیت

Bahman.
14-01-2012, 00:06
برادر این پینگ مربوط به اتصال کاربر تا ISP ای (مرکز تست انتخابی کاربر یا سیستم) هست که نامشو زیر تست نوشته و ارتباطی با پینگ IP Valid ندارد. جهت اطلاع گفتم ... همین
خب همین تهران با ایرانسل 220 میشد برام خارج ایرانم 40 50 تا فرق بوده
همین سرور رو تست بگیرید اینجا اعلام کنید
سرور پاریس رو هم قرار دادم هر چند من پینگ داخلی برام مهمتره واین سرویس بد نیست

amirkhan_0o0
14-01-2012, 01:31
این پینگ داخلی برای بازی بسیار عالیه!!
البته 270 280 هم خوب و قابل قبوله منم با بایت تو روز همین پینگ رو دارم!! 10 تا کم و زیاد
آقا بهمن بی زحمت شب هم یه پینگ بگیرید مطمئن شیم که فرقی نمی کنه تو شب!

Bahman.
14-01-2012, 08:47
چشم حتما
شمام اگه میشه از همون سایت یه تست بگیرید ببینیم تا تهران پینگش چطوره
اگرم خواستید سرور بدم از دستور پینگ یه تست کنید

goollllll
14-01-2012, 11:22
بیایید پولهامون را جمع کنیم یک عدد دیش بخریم اینترنت را از طریق ماهواره بگیریم خیال خودمون را راحت کنیم :31:

esisuzuki
14-01-2012, 13:25
من خودم از ارتباط برتر اشتراك وايرلس دارم سرعتش تو 24 ساعت حتي 1 كيلوبايت هم تغيير نميكنه حتي 1 كيلوبايت ..
من تو مدتي كه تو box live بازي ميكردم پينگم به معناي واقعي كلمه با فرانسوي ها سبز بود و هر كسي هم كه به من جوين ميشد فكر ميكرد كه من يه ايراني هستم كه تو فرانسه زندگي ميكنم .... تعرفه جديدشم اين جريه كه 30 تومن ميدي اتصالتون با اينترنت داعمي ميشه يعني ديگه خبري از قرداد 6 ماهه و 1 ساله و 20 ساله نيست به اضافه 1 گيگ ترافيك رايگان و هر گيگ 6 تومن ... شماره تماسش هم اينه 5577171 و يه چيز ديگه ترافيكش از 12 تا1 شب سرعت 6000 كيلوبايت واز 1 تا 7 شب رايگانه ... بريد بگيرد كه هيچ جا گيرتون نمياد

amirkhan_0o0
14-01-2012, 14:09
چشم حتما
شمام اگه میشه از همون سایت یه تست بگیرید ببینیم تا تهران پینگش چطوره
اگرم خواستید سرور بدم از دستور پینگ یه تست کنید
اینا برای بایت
(اسپید تست از موقع ها خیلی فرق کرده ظاهرش)دیروز رو 75 اینا بود ولی امروز خیلی عالیه:
اینم تا پاریس:

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

بیایید پولهامون را جمع کنیم یک عدد دیش بخریم اینترنت را از طریق ماهواره بگیریم خیال خودمون را راحت کنیم :31:
شما پارتیت کلفته بکن
ولی من که حوصله و جون و حال وزارت اطلاعات و ... رو ندارم!
:27::27::27:

amirkhan_0o0
14-01-2012, 14:18
من خودم از ارتباط برتر اشتراك وايرلس دارم سرعتش تو 24 ساعت حتي 1 كيلوبايت هم تغيير نميكنه حتي 1 كيلوبايت ..
من تو مدتي كه تو box live بازي ميكردم پينگم به معناي واقعي كلمه با فرانسوي ها سبز بود و هر كسي هم كه به من جوين ميشد فكر ميكرد كه من يه ايراني هستم كه تو فرانسه زندگي ميكنم .... تعرفه جديدشم اين جريه كه 30 تومن ميدي اتصالتون با اينترنت داعمي ميشه يعني ديگه خبري از قرداد 6 ماهه و 1 ساله و 20 ساله نيست به اضافه 1 گيگ ترافيك رايگان و هر گيگ 6 تومن ... شماره تماسش هم اينه 5577171 و يه چيز ديگه ترافيكش از 12 تا1 شب سرعت 6000 كيلوبايت واز 1 تا 7 شب رايگانه ... بريد بگيرد كه هيچ جا گيرتون نمياد
منم توی تهران یه مدت از یه آی اس پی اینترنت وایرلی می گرفتم!
دو تا نکته اولیه داره:
1- هزینه اولیه خیلی بالاست(رادیو و مودم و پی او ای خیلی گرونه)
2-شارژ ماهیانه نسبت به ای دی اس ال بالاست.
اما چند تا مزیت داره:
1- قطعی این سرویس حداقله مثلا جایی که همه جا می گفتند اینترنت قطعه ما حتی 1 ککیلو بایت هم سرعتمون کم نمی شد(لنگر منگر سرش نمی شه!!)
2-پینگش معمولا نسبت پایینه
3-کیفیت سرویس شب و روز نداره و همیشه ثابته!
راستی می شه از اسپید تست یه تست پینگ هم بگذارین؟؟

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:15 PM ----------

راستی این هم پینگم با نیویورک
می دو نید هر کدوم از آی اس پی ها با یکی از قاره های آمریکا و اروپا بهتر جواب می ده!!

Bahman.
14-01-2012, 14:47

دفترشون هنوز میدون معلمه؟
شما میگی خوبه یه تست ازش بزار ممنون میشیم یا حداقل یه پینگ بگیر ....ممنون
اگه همین تهران پاریس و نیویورک رو بزارید مقایسه راحتره

از 1تا 7 سرعت چطوره ؟کمترم میشه؟؟
پینگ چطور

esisuzuki
14-01-2012, 17:50

با idm تا 70 دانلود ميكنم ... در كل سرويس خوبي هست

Bahman.
14-01-2012, 19:17

با idm تا 70 دانلود ميكنم ... در كل سرويس خوبي هست
مرسی داداش لطف کردی:10:
ولی پینگ خارجی خوب کاشان پیدا نمیشه

دیگه اخرش همین بود که گذاشتی به نظرم من اکثر جاها رفته بودم ...این یکی رو نرفته بودم اونم بخاطر تجهیزات گرونش منم چون فعلا سرویس دائمی چند ساله نمیخوام هزینش الکیه برام

تهران بچه ها سپنتا داره ،پینگ داخلی همیناس ولی خارجیش 150 تا 200

اینم بگم ارتباط برتر نماینده پیشگامان بود(الان بیخبرم)
سپنتا تهرانم نماینده پیشگامانه
بایتم ازپیشگامان پهنای باند میگیره

خب همین سرعتام خوبه دیگه :happy::23:نسبت به چند سال قبل

amirkhan_0o0
14-01-2012, 19:28
تصحیح کنم نسبت به چند ماه قبل
من تا چند ماه قبل پینگ بایتم روی 350 و پینگ تهرانم روی 320 بود!

mheidarian
15-01-2012, 00:21

دوست عزیز سرویس ADSL با وایرلس قابل مقایسه نیست به چندیت دلیل و اول اینکه بستر مخابراتی نقش تعیین کننده ای در سرویس مشترک DSL داره در حالیکه در بی سیم خیر. در ضمن شرکنی با بیش از 3000 یوزر کجا و با زیر 500 یوزر کجا! اکثر مشترکین بی سیم (معمولا شرکت ها و کارخانجات بیرون محدوده شهری) که از قبل از این خدمات استفاده می کنند به خاطر این بوده که در اون مناطق خبری از ADSL یا وایمکس نبوده و به اجبار این گزینه رو انتخاب کرده اند و همین عده در شب نیستند که شبکه رو مشغول کنند وگرنه تا آخرین بیت پهنای باند خالی میشد تو شب!
در ضمن شما قراردادی رو می بندی که نمیدونی پهنای باندت چقدر هست! مدت زمانت چقدر هست! هزینه گیگ اضافی بیشتر از نرخ مصوب سازمان تنظیم مقررات هست! و خیلی چیزای دیگه مث همین هزینه 30 هزارتومن نمی دونید برای چی!
بنابراین سرویس دهنده باید حتما در حد عرف و قرارداد به مشترکش سرویس بده و برای همین هست که همه شرکت های PAP سرعتی بالاتر از قرارداد در روز به مشترکینشون میدن تا اینجوری جبران ضرر و افت سرعت مشترکین در شب بشه! گرچه اعتقاد دارم می تونستن از اول باب شبانه رایگان رو باز نکنن تا مشکلات خودشون و مشترکینشون کمتر از این باشه! و پیش بینی من این است که به زودی به این سمت خواهند رفت چون منافعشون با ورود مخابرات به شدت تهدید می شه...
در مورد پینگتون هم مال شما از طریق بی سیم شده 285 که به نسبت جمیع موارد که بهتون گفتم میتونسته بهتر از این باشه...
این تست پینگ شرکت بایت سرویس یک مگ نامحدود هست که از سرور پاریس گرفته شده ...

Bahman.
15-01-2012, 02:44
این پینگ داخلی برای بازی بسیار عالیه!!
البته 270 280 هم خوب و قابل قبوله منم با بایت تو روز همین پینگ رو دارم!! 10 تا کم و زیاد
آقا بهمن بی زحمت شب هم یه پینگ بگیرید مطمئن شیم که فرقی نمی کنه تو شب!

ساعت که مشخصه 2:30 سرور تهران
سرور پاریس

دانلود متغیره

Bahman.
15-01-2012, 03:37
3:30
تهران تفاوتی نداشت ولی پاریس
پورتهای خارج کشور خیلی سنگینه

esisuzuki
15-01-2012, 21:28
سيستم پخش ديجيتال هنوز وارد كاشان نشده ؟

amirkhan_0o0
15-01-2012, 22:15
سيستم پخش ديجيتال هنوز وارد كاشان نشده ؟
دوست من گرچه تاپیک رو اشتباه اومدی
اما باید خدمتتون عرض کنم تا جایی که بنده می دونم هنوز دکلش رو هم نزدند!
تا پایان سال خیلی هنر کنند مراکز استان ها رو تموم کنند!
راستی پیشنهاد می کنم یه گروه برای بررسی مسایل مختلف توی شهرستان کاشون بزنیم!

Bahman.
15-01-2012, 22:57
دوست عزیز سرویس ADSL با وایرلس قابل مقایسه نیست به چندیت دلیل و اول اینکه بستر مخابراتی نقش تعیین کننده ای در سرویس مشترک DSL داره در حالیکه در بی سیم خیر. در ضمن شرکنی با بیش از 3000 یوزر کجا و با زیر 500 یوزر کجا! اکثر مشترکین بی سیم (معمولا شرکت ها و کارخانجات بیرون محدوده شهری) که از قبل از این خدمات استفاده می کنند به خاطر این بوده که در اون مناطق خبری از ADSL یا وایمکس نبوده و به اجبار این گزینه رو انتخاب کرده اند و همین عده در شب نیستند که شبکه رو مشغول کنند وگرنه تا آخرین بیت پهنای باند خالی میشد تو شب!
در ضمن شما قراردادی رو می بندی که نمیدونی پهنای باندت چقدر هست! مدت زمانت چقدر هست! هزینه گیگ اضافی بیشتر از نرخ مصوب سازمان تنظیم مقررات هست! و خیلی چیزای دیگه مث همین هزینه 30 هزارتومن نمی دونید برای چی!
بنابراین سرویس دهنده باید حتما در حد عرف و قرارداد به مشترکش سرویس بده و برای همین هست که همه شرکت های PAP سرعتی بالاتر از قرارداد در روز به مشترکینشون میدن تا اینجوری جبران ضرر و افت سرعت مشترکین در شب بشه! گرچه اعتقاد دارم می تونستن از اول باب شبانه رایگان رو باز نکنن تا مشکلات خودشون و مشترکینشون کمتر از این باشه! و پیش بینی من این است که به زودی به این سمت خواهند رفت چون منافعشون با ورود مخابرات به شدت تهدید می شه...
در مورد پینگتون هم مال شما از طریق بی سیم شده 285 که به نسبت جمیع موارد که بهتون گفتم میتونسته بهتر از این باشه...
این تست پینگ شرکت بایت سرویس یک مگ نامحدود هست که از سرور پاریس گرفته شده ...

تو ی پشتیبانی 240 بود حدودا( به گفته کارمندش )
وبه گفته خود اقای قنبری تا برسه به سیستم کاربر بالاتر میره
شما براتون خیلی خوب جواب میده نزدیک مراکز مخابراتی هستید ؟
چقدر پول برا این سرویس میدید

amirkhan_0o0
17-01-2012, 19:58
راستی دوستان یه چند شبی هست که هم سرعت دانلود شبانه کم شده و هم قطعی برای من زیاد شده!
می دونید که من بایت دارم!
برای شما هم اینطوریه؟؟

ABIHA1990
17-01-2012, 23:37
من توی فاز 2 هستم
دانلود حدود 50-60 متغییر توی شبه
توی روز هم 380 تا 530 (:46: با آی دی ام
قطعی خواستی نداشتم - بابا خیلی توپ این بایت، خداییش
راستی منم که می دونید از بایت دارم
اس ام اس سه گیگ هدیه هم برام اومد- سه گیگ گرفتم 6 تا بهم داد:31:

amirkhan_0o0
19-01-2012, 15:10
ديشب نزديك سحر بود كه اينترنت بايت من قطع مي شد و قتي مودم رو روشن و خاموش مي كردم سرعت اينترنت نجومي مي شد!
اين مسأله 2 بار اتفاق افتاد. به هر حال قطع شدن اينترنت ناگوار و بالا اومدن سرعت گوارا بود!!!!!!!!!:27:

Bahman.
19-01-2012, 16:16
ديشب نزديك سحر بود كه اينترنت بايت من قطع مي شد و قتي مودم رو روشن و خاموش مي كردم سرعت اينترنت نجومي مي شد!
اين مسأله 2 بار اتفاق افتاد. به هر حال قطع شدن اينترنت ناگوار و بالا اومدن سرعت گوارا بود!!!!!!!!!:27:

تو شب چه سرعتی دانلود میده ؟ قطعی واحتیاج داشتن به ریست مودم تو روزم هست؟

ABIHA1990
19-01-2012, 16:21
تو شب چه سرعتی دانلود میده ؟ قطعی واحتیاج داشتن به ریست مودم تو روزم هست؟

من یکبار قطع شدم دیشب، امروز زنگ برای مودم رایگان، گفتند برای مشترکین جدید هست.

برای قطعی سوال کردم پشتیبانشون گفت پهنای باند زیاد کردند . دیشب تنظیم کردند.

بعد از قطعی خیلی نجومی بود.

من تا 100 کیلو دانلود می کردم - ساعت 6 صبح توی ساعت رایگان - باور نکردنی بود - امشب تست می کنم حتما خبرتون می کنم-

ABIHA1990
19-01-2012, 16:22
تقریبا ساعت 6 صبح بود - تا صد تا هم رفت - تو ساعت رایگان باورنکردنی بود

amirkhan_0o0
19-01-2012, 16:36
نه توی روز قطعی هفته ای یک یا دو باره
دیشب چون اینترنت قطع بود و زمانی بود که هیچ کس!! جز من بیدار نبود:5: برای خیلی ها اینترنت قطع بود و من داشتم از پهنای باند شبانه اونها استفاده می کردم!:31:
من خودم اعتبارم که تموم شد از رهیاب می گیرم!

ABIHA1990
19-01-2012, 17:17
بگو مخابرات ، نگو رهیاب
روی پورت های مخابراته:31:

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

به نظر من یا شما اینترنت باز نیستی ، یا دنبال قیمت ارزون و بی کیفیت می گردی!!
ببخشید اینقدر رک گفتم
آخه وقتی بایت و شاتل هستند می خوای از یه شرکت که جمعا 20 تا مشتری نداره سرویس بگیری!!
یه خبرایی هست !! شاید رایگان می دند. بگید ما هم بگیریم:41:

ABIHA1990
19-01-2012, 18:48
آقای رئیس
نمیشه مطلب ما رو تایید بفرمایید

Bahman.
19-01-2012, 21:21
رهیاب فعلا منو راضی کرده انتظار بیشتر کاشان نمیشه داشت اولین باره نویز خطم خوبه حالا نمیدونم از این شرکته یا زیر ساخت مخابرات....مثل 2 سال قبل که از بایت وارتباط بر تر داشتم نیاز به ریست مودم نداره قطعیم ندیدم تا الان....سرعتم 2 مگ مثل شاتل

شبانه نداره شما اگه دانلود زیاد میکنی وشبانه از بایت دانلود خوب میده بمون
یه دوستامم برا دانلود میخواست پول مودمم نمیخواست بده گفتم برو بایت یه 6 ماه بگیر

پریشب از سیستم دوستم شاتل داره پینگ گرفتم پینگ 4.2.2.4 تقریبا200و220 بود :18:
ولی سرورای دیگه که کارم باهاشونه همون 270 تا 300 :13:

نمیدونم دستکاری کردن فقط برا 4.2.2.4 و یه سری ادرسهای خاص یا برنامه دیگه ای هست!!!

amirkhan_0o0
19-01-2012, 21:45
بگو مخابرات ، نگو رهیاب
روی پورت های مخابراته:31:

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

به نظر من یا شما اینترنت باز نیستی ، یا دنبال قیمت ارزون و بی کیفیت می گردی!!
ببخشید اینقدر رک گفتم
آخه وقتی بایت و شاتل هستند می خوای از یه شرکت که جمعا 20 تا مشتری نداره سرویس بگیری!!
یه خبرایی هست !! شاید رایگان می دند. بگید ما هم بگیریم:41:
مي شه منظورتون رو از اينترنت باز روشن تر بگين تا ما آماتورها هم متوجه بشيم!
من اتفاقا توي تهران هم از آي اس پي هايي كه كمتر از 10 تا مي ده اينترنت مي گيرم و سرعتم خيلي بالاست و موقعي كه همه قطعند وصلم!
اگر منظورتون از اينترنت باز دانلود باز هست. اين رو بگم كه من زياد كاشون نيستم و براي همين دانلود برام مهم نيست اما مهمه كه وقتي ساعت 2 نصفه شب توي وب مي چرخم اينترنتم با سرعت الاغ!! نره
ببخشيد كه اينقدر رك مي گم!

tufan100
20-01-2012, 07:41
اگر شما استفاده کننده اینترنت باشی میدونی که ساعت 2 نصف شب یک بار دو سه دقیقه قطع بشی خیلی مهم نیست وقتی سرویس دهنده داره توی روز و شب بهت سرعت بالاتر از خرید می ده:20:
البته می تونی تبلیغ یه شرکت که هنوز 2 هفته نیست رو بکنی و بگی چه سرویس های خوبی داره !!!
شما میگید از شرکتی بگیریم که هیچیش معلوم نیست. سرویس رهیاب از کجاست. از کدوم PAP هست.
لااقل بگید مثلا فرا ارتباط - بگید ندا گستر که تعدادی مشتری دارند. می گید رهیاب ؟
می شه بگید پینگ رهیاب چقدره ؟
سرعت سرویس توی روز و شب چقدره؟
پشتیبانیش چه ساعتی هست؟
یه نفر اینجا از رهیاب داره؟:19:

راستی ، من از شاتل هم داشتم راضی بودم:31:
باز هم می گم : بهترین سرویس دهنده کاشون : بایت - شاتل

amirkhan_0o0
20-01-2012, 13:36
اگر شما استفاده کننده اینترنت باشی میدونی که ساعت 2 نصف شب یک بار دو سه دقیقه قطع بشی خیلی مهم نیست وقتی سرویس دهنده داره توی روز و شب بهت سرعت بالاتر از خرید می ده:20:
البته می تونی تبلیغ یه شرکت که هنوز 2 هفته نیست رو بکنی و بگی چه سرویس های خوبی داره !!!
شما میگید از شرکتی بگیریم که هیچیش معلوم نیست. سرویس رهیاب از کجاست. از کدوم PAP هست.
لااقل بگید مثلا فرا ارتباط - بگید ندا گستر که تعدادی مشتری دارند. می گید رهیاب ؟
پشتیبانیش چه ساعتی هست؟

اين حرف هاي شما و البته تعداد پست ها و تاريخ عضويت شما و بنده نشون مي ده كه كي داره تبليغ جايي رو مي كنه و كي داره اون كاري رو كه بايد در يه فروم انجام بشه رو انجام مي ده! شما اگه فقط چند تا صفحه قبلي از اين تاپيك خيلي كوچولوي اي دي اس ال كاشون رو مطالعه مي كردي مي ديدي كه هم در مورد پينگ رهياب حرف زده شده و هم سرعت دانلود و قطعي
و اتفاقا اوايل همين تاپيك كوچولو من طرف بايت رو مي گرفتم.
راستي اين رو بايد اضافه كنم كه اطلاعات مربوط به جامعه آماري مصرف كنندگان اينترنت كه من از اون استفاده مي كنم محدود به اعضاي فروم نمي شه و خلاصه كاشون خيلي بزرگ نيست و اي اس پي ها هم خيلي زياد نيستند.
راستي من در دوره كارشناسي هم اصفهان بودم و از اينترنت رنگين كمان استفاده مي كردم.ر نگين كمان يكي از باسابقه هاي اينترنت توي اصفهانه و اون موقع كه خدمات خوبي داشت!

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

راستي بچه ها سرعت دانلود شبانه بايت من، ديشب بالا و برا 256 به 45 هم مي رسيد!

tufan100
20-01-2012, 15:27
توی فروم اصفهان خوندم سرویس CRA اومده
کسی می دونه چه جور سرویسی هست؟
چرا تو کاشون نمی دهند؟:46:

ABIHA1990
20-01-2012, 15:58
توی فروم اصفهان خوندم سرویس CRA اومده
کسی می دونه چه جور سرویسی هست؟
چرا تو کاشون نمی دهند؟:46:

سرویس های نامحدود ارزون قیمت هست
می دونم که شاتل داره:20:

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

مشکل سرعت اینترنت کاشان برطرف شد ((((( خدا رو شکر !:31:)

رئیس اداره مخابرات شهرستان کاشان گفت: با فروش اینترنت پرسرعت توسط مخابرات کاشان مشکل سرعت اینترنت این شهرستان برطرف شد. به گزارش افکار ؛ قاسمعلی سلوکی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به خصوصی شدن مخابرات و ارائه خدمات به مجموعه شرکت مخابرات و همچنین وزارتخانه مشکل سرعت اینترنت در کاشان برطرف شد.
وی افزود: با واگذاری خدمات اینترنت پرسرعت توسط مخابرات کاشان، نخستین گام برای برطرف شدن قطع و وصل اینترنت و همچنین سرعت پائین اینترنت در شهرستان کاشان برداشته شده است.
رئیس اداره مخابرات کاشان خاطرنشان کرد: در این شهرستان سه شرکت خصوصی با ارائه خدمات ADSL به کاربران اینترنت سرویس‌دهی دارند که با ورود مخابرات برای خدمات ADSL (اینترنت پرسرعت)، فعالیت این شرکت‌ها تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد.
سلوکی یادآور شد: البته مخابرات با ارائه خدمات ADSL اینترنت پرسرعت، قصد خارج نمودن رقبا را ندارد اما این شرکت‌ها با ورود مخابرات برای ارائه اینترنت پرسرعت باید تمهیداتی را برای فعالیت‌های دیگری که برایشان ارزش افزوده بیشتری داشته باشد در دستور کار خود قرار دهند.
==================================
متوجه نمی شم این آقای رئیس چی میگه !!!:31:

Bahman.
20-01-2012, 18:49
پشتیبانیش چه ساعتی هست؟

من که پینگ این شرکت رو تو صفحات قبل زدم حتی یک شب ساعت 3ونیم هم پینگ گرفتم زدم نوشتمم سایر دوستان از سایت اسپید تست استفاده کنن نتیجه رو بگن همه از اطلاعات استفاده کنیم....فقط دو تا دوستان همکاری کردن
یه عده فقط طرفداری میکنن
خواهشا بخونید چند تا صفحه رو
بعد هدف طرفداری از سرویس دهنده خاصی نیست با شرایطی که من به شخصه توقع دارم از یک سرویس خوب
با رهیاب نیازم رفع میشه توضیحم دادم قبل

نیازم زیاد به دانلود ندارم وقتی از تو نت هر گیگ 20 تا تک تومنی میشه رو هارد سفارش داد اونم گلچین بهترین فیلمها و برنامه ها و............. نمیام گیگی 5000 تومن پول بدم یا شب لینک مستقیم کنم بعد سرعت کم بشه و..........
همون ترافیک برا دانلودای ضروری کافیه

حالا یکیه دوست داره خودش هفتگی سریال مورد نظرش رو که میاد رو نت دانلود کنه یا هر دلیل خاص خودش ...میاد از از این سرویسهای خاص استفاده میکنه
دوستان سرویسی که دارید رو مزایاش و معایبش رو بگید ممنون میشیم

goollllll
21-01-2012, 20:18
از مخابرات نگیرید چون همه مشترکارو ipvalid میدهند تا انهایی که از فیلتر شکن و vpn استفاده می کنند را راحت مچ بگیرند:31: من شنیدم.شش ماه دیگه معلوم صداش در میاد:5:

سروش ذ
28-01-2012, 19:45
118 کاشان شماره رنگارن گو نداره یکی میده؟؟؟؟؟/

سروش ذ
28-01-2012, 19:54
دوستان من سرعتت 1 مگ میخوام کسی هست تو کاشان این سرعت و بده من تازه اومدم کاشان
شب نا محدود باشه.
:13:

amirkhan_0o0
29-01-2012, 00:52
118 کاشان شماره رنگارن گو نداره یکی میده؟؟؟؟؟/
اگه ممنظورتون رنگین کمان یا رهیابه شمارش 4441444 هست
فکر کنم بایت هم 4459900 باشه

دوستان من سرعتت 1 مگ میخوام کسی هست تو کاشان این سرعت و بده من تازه اومدم کاشان
شب نا محدود باشه.
:13:
رهیاب 128 هاش روی دو مگه البته گیگ اضافه 2500 دانلود رایگان شبانه هم نداره!
بایت هم 128 هاش رو 2مگ و 256هاش رو 4 مگ و 512 هاش رو نمی دونم(دروغ چرا؟؟!:5::5:)
دانلود شبانه رایگان داره از 1 تا 7 صبح ولی خوب سرعتش قبلا که 5 تا کمتر از نامی بود! یه مدتیه که 8 تا بیش از نامی شده !!

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

فراموش کردم بگم بایت گیگ اضافش 5200 تومنه و البت هر از چند گاهی به ازای 3 گیگ شارژ، سه گیگ هم هدیه می ده!
هر از چند گاهی هم بایت یه گیگ رایگان می ده!

naraqi110
29-01-2012, 07:03
من صبانت دارم فعلا راضي ام دانلود روز با دانلود منيجر 400تا 800 شب از 80 تا 250 اين هم تست
راستي 128 دارم

amirkhan_0o0
29-01-2012, 08:33
من صبانت دارم فعلا راضي ام دانلود روز با دانلود منيجر 400تا 800 شب از 80 تا 250 اين هم تست
راستي 128 دارم
سرعت دانلودتون برای شبونه 80 کیلو بایت یا کیلو بیت؟؟؟
پینگتون برای تهران زیاد نیست؟؟
می شه با یه سرور خارج و یا حد اقل با 4.2.2.4 `پینگ بگیرین؟

Bahman.
29-01-2012, 08:53
من صبانت دارم فعلا راضي ام دانلود روز با دانلود منيجر 400تا 800 شب از 80 تا 250

راستي 128 دارم

128 دارید وشب 80 تا250... همیشه همینجوریه
برا شب یوزر وپس جدا داره؟

بعد تو روز 400 تا 800 دانلود میکنیدیعنی سرعت بین 4 مگ و 8 مگه تقریبا ....خوبه

سروش ذ
29-01-2012, 14:13
اگه ممنظورتون رنگین کمان یا رهیابه شمارش 4441444 هست
فکر کنم بایت هم 4459900 باشه

رهیاب 128 هاش روی دو مگه البته گیگ اضافه 2500 دانلود رایگان شبانه هم نداره!
بایتهم 128 هاش رو 2مگ و 256هاش رو 4 مگ و 512 هاش رو نمی دونم(دروغ چرا؟؟!:5::5:)
دانلود شبانه رایگان داره از 1 تا 7 صبح ولی خوب سرعتش قبلا که 5 تا کمتر از نامی بود! یه مدتیه که 8 تا بیش از نامی شده !!

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

فراموش کردم بگم بایت گیگ اضافش 5200 تومنه و البت هر از چند گاهی به ازای 3 گیگ شارژ، سه گیگ هم هدیه می ده!
هر از چند گاهی هم بایت یه گیگ رایگان می ده!

سرعت دانلودتون برای شبونه 80 کیلو بایت یا کیلو بیت؟؟؟
پینگتون برای تهران زیاد نیست؟؟
می شه با یه سرور خارج و یا حد اقل با 4.2.2.4 `پینگ بگیرین؟

دوستــــــان :47:
من میگم سرعت یک مگ شما میگید 128 فلان سرعت و داره..
تمامی شرکتا اشانتون میدن این سرعت های دل که شما میگید
سرعت یک مگ حجمی با دانلود رایگان شب می خوام کسی میشناسه ؟
و در ضمن پیج باز کردن شما هم 2 مگ هست :13:

amirkhan_0o0
29-01-2012, 18:56

اگه قطعی نداشته باشه، سرعت عالیه ولی پینگ برای بازی خوب نیست!

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

این جور که تو سایتش نوشته برای شب یوزر و پس جدا گونه می خواد! و یه آدم بیکار و یا یه نرم افزاری چیزی که شب یوزر پس رو وارد کنه!!

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

اینم لینکش:

Bahman.
30-01-2012, 09:22
دوستــــــان :47:
من میگم سرعت یک مگ شما میگید 128 فلان سرعت و داره..
تمامی شرکتا اشانتون میدن این سرعت های دل که شما میگید
سرعت یک مگ حجمی با دانلود رایگان شب می خوام کسی میشناسه ؟
و در ضمن پیج باز کردن شما هم 2 مگ هست :13:
سرعت یک مگ یا اشنا میخواد یا داشتن شرکتی ...

من به شخصه نداشتم دنبال درد سرشم نبودم چون تو روزسرعت همینه میمونه شب که قبلنا همه افت داشتن شب و دانلود خوب غیر ممکن بود الان البته دوستان میگن یکم سرعت دان رو کاهش میدن

شمام اگه اون شرایط رو داری بایت وشاتل وصبانت (نداگستر) بهت راحت سرویس میدن زیاد با هم فرق ندارن
شاتل دوستای نزدیکم داره راضیه

سروش ذ
31-01-2012, 22:16
سرعت یک مگ یا اشنا میخواد یا داشتن شرکتی ...

من به شخصه نداشتم دنبال درد سرشم نبودم چون تو روزسرعت همینه میمونه شب که قبلنا همه افت داشتن شب و دانلود خوب غیر ممکن بود الان البته دوستان میگن یکم سرعت دان رو کاهش میدن

شمام اگه اون شرایط رو داری بایت وشاتل وصبانت (نداگستر) بهت راحت سرویس میدن زیاد با هم فرق ندارن
شاتل دوستای نزدیکم داره راضیه
هیچ کدوم از این شرکت ها سرعت 1 مگ ندارن دوست شما از کجا گرفته؟

Bahman.
31-01-2012, 23:36
تو سایتشون که تعرفه یک مگابایتم هست
این بایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سروش ذ
01-02-2012, 11:45
تو سایتشون که تعرفه یک مگابایتم هست
این بایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] index.aspx%3Fsiteid%3D1%26pageid%3D142)

من میگم حجمی یعنی شب نا محدود باشه دانلود رایگان شما این تعرفه رو نشون میدید این یک مگ دانلود رایگان نداره :18:

amirkhan_0o0
01-02-2012, 22:41
بچه ها قطعي مربوط به مخابرات من 24 ساعتي طول كشيد.
در حالي كه بايت پيامك داده بود كه 5 شب تموم مي شه !!
خلاصه بعد از 24 ساعت الان تونستم وصل شم

Bahman.
04-02-2012, 05:04

من میگم حجمی یعنی شب نا محدود باشه دانلود رایگان شما این تعرفه رو نشون میدید این یک مگ دانلود رایگان نداره :18:

بالای لیست نوشته کاربر کم مصرف توی لینک خود سایتم برید زیر این تعرفها نوشته شبانه مجانی

Bahman.
04-02-2012, 05:11
الان رفتم باز سایت بایت دیدم یکم تغیرات دادن لیستو ...درسته یک مگابایتش شبانه نداره جالبه 6 گیگ برا سه ماه میدن 75 هزار :13: یعنی هر گیگ 12500 بدون شبانه:18:

esisuzuki
04-02-2012, 08:39
واسه شما هم دانلود شبانه افتضاح شده ؟

esisuzuki
04-02-2012, 08:57
صبانت كاشان وضعش چه جوريه ؟ با سرعت 256 صبانت شب ها چقدر ميشه دانلود كرد ؟ توي اين شركت ها بايت و صبانت و مخابرات كدوم دانلود شبانه رايگان بيشتري دارند ؟

سروش ذ
04-02-2012, 20:40
صبانت كاشان وضعش چه جوريه ؟ با سرعت 256 صبانت شب ها چقدر ميشه دانلود كرد ؟ توي اين شركت ها بايت و صبانت و مخابرات كدوم دانلود شبانه رايگان بيشتري دارند ؟

دوست عزیز شاتل 1 ساعت بیشتر داره از ساعت 1تا 8 صبح هست ولی شرکتای دیگه از 1 تا 7 هست

ولی بلوک میکنه کسای که زیاد دانلود کنن مثل من سرعتم و رو 1Kb انداخت منم وسق کردم :13:

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

بالای لیست نوشته کاربر کم مصرف توی لینک خود سایتم برید زیر این تعرفها نوشته شبانه مجانی

دقت کن عزیز من .....

mheidarian
05-02-2012, 13:57
دوست عزیز شاتل 1 ساعت بیشتر داره از ساعت 1تا 8 صبح هست ولی شرکتای دیگه از 1 تا 7 هست

ولی بلوک میکنه کسای که زیاد دانلود کنن مثل من سرعتم و رو 1Kb انداخت منم وسق کردم :13:
دوست عزیز صبانت رایگان شبانه از 3 تا 7 صبح هست و اونم با یک اکانت مجزا از اکانت معمولی شما.... اما خب معمولا توی این بازه هم شما می تونی بین 100 تا حدود 150 کیلوبایت سرعت دانلود داشته باشی (بستگی به مرکز مخابراتی و سروری که دانلود میکنی)... سایرین یا محدود می کنند سرعت رو توی ساعت شبانه یا مثل شاتل قانون استفاده جوانمردانه! رو اجرا می کنن که نتیجه عدم رعایتش میشه کاری که با شما کردن!... :46:
در کل پایداری شبکه رو به هرچیز دیگه ای که سرویس دهنده ارائه میده ارجحیت دهید... همین

Bahman.
07-02-2012, 00:55
دوست عزیز صبانت رایگان شبانه از 3 تا 7 صبح هست و اونم با یک اکانت مجزا از اکانت معمولی شما.... اما خب معمولا توی این بازه هم شما می تونی بین 100 تا حدود 150 کیلوبایت سرعت دانلود داشته باشی (بستگی به مرکز مخابراتی و سروری که دانلود میکنی)...
تفاوتی هم بین سرویسا 128 یا 512 تو دانلود شبانه هست؟

esisuzuki
07-02-2012, 07:54
سلام بچه ها من رفتم از مخابرات 128 با ترافيك 4 گيگ در ماه گرفتم كه روي 2 مگ بستن يعني حدودا 200 كيلوبايت در ثانيه دانلودش هست . فقط رايگان شبانه نداره . يه جند تا تست از اسپيدنت ميزارم . ماهي 10 تومن روي قبض تلفن مياد . گيگي 2500

amirkhan_0o0
07-02-2012, 07:58
سلام بچه ها من رفتم از مخابرات 128 با ترافيك 4 گيگ در ماه گرفتم كه روي 2 مگ بستن يعني حدودا 200 كيلوبايت در ثانيه دانلودش هست . فقط رايگان شبانه نداره . يه جند تا تست از اسپيدنت ميزارم . ماهي 10 تومن روي قبض تلفن مياد . گيگي 2500
اگه می شه یه پینگ هم با 4.2.2.1, 4.2.2.4 بگیری ممنون می شم!

esisuzuki
07-02-2012, 08:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fresult%2F1756888292.png)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fresult%2F1756891992.png)
ميانگين پينگ با 4.2.2.4 219ms با 4.2.2.1 183ms با ياهو 364ms

amirkhan_0o0
07-02-2012, 09:09
ميانگين پينگ با 4.2.2.4 219ms با 4.2.2.1 183ms با ياهو 364ms
پینگش با پاریس که خیلی خوبه که!!!
باید یه کم بگذره ببینیم قطعی و پایداری سرویستون چجوریه!!؟

---------- Post added at 09:09 AM ---------- Previous post was at 09:06 AM ----------

اگه این طور ادامه پیدا کنه مخابرات هم به جمع مدعی ها اضافه می شه(امیدوارم!)

Bahman.
08-02-2012, 14:28
پینگ منم پایین اومده. خبریه?:happy::worried::rolleye:

fori1369
25-02-2012, 11:37
سلام به دوستای عزیزم
امیدوارم حالتون خوب باشه
دوستان میخواستم بپرسم کسی تا حالا مودم وایرلس از شرکت بایت گرفته بود؟ مارک و مدلش چی بوده؟
فکر کنم Linksys (لینک سیس) بوده , درسته؟
اگه کسی داشته لطفا مدلش رو بگه
ممنون

amirkhan_0o0
25-02-2012, 14:12
سلام به دوستای عزیزم
امیدوارم حالتون خوب باشه
دوستان میخواستم بپرسم کسی تا حالا مودم وایرلس از شرکت بایت گرفته بود؟ مارک و مدلش چی بوده؟
فکر کنم Linksys (لینک سیس) بوده , درسته؟
اگه کسی داشته لطفا مدلش رو بگه
ممنون
ما هم چيزي كه اون پشت ديدم لينكسيس بود!
كاري نداره كه !!
مايش يه تلفنه بهت مي گن!!

adslali
25-02-2012, 23:08
دفتر صبانت كجاست ؟

قيمت هاش چجوري ؟ تا چه سرعتي ميده ؟

amirkhan_0o0
04-03-2012, 14:05
جشنواره بهاره بايت- 8 تا 20 اسفندماه
مشتريان فعلي و متقاضيان جديد اينترنت بايت
فروش ويژه ADSL، جشنواره بهاره بايت از تاريخ 8 اسفندماه شروع شده و تا 20 اسفندماه ادامه دارد.
مشتريان فعلي و همچنين متقاضيان جديد در اين مدت فرصت دارند به شکل زير از هداياي ويژه اين جشنواره بهره مند گردند:
با خريد سرويس سه ماهه، 1 ماه زمان و 1 گيگ ترافيک هديه بگيرند.
با خريد سرويس شش ماهه، 2 ماه زمان و 2 گيگ ترافيک هديه بگيرند.
با خريد سرويس يکساله، 3 ماه زمان و 3 گيگ ترافيک هديه بگيرند.
با خريد يک پکيج سه گيگ ترافيک اضافه، سه گيگ ترافيک هديه بگيرند.
نکات ويژه :

قابل توجه مشتريان فعلي
1- مشترياني که سرويس قبلي آنها به پايان نرسيده است چنانچه سرويسي خريداري نمايند سرويس جديد براي آنها رزرو مي ماند که پس از پايان سرويس فعلي، فعال مي گردد.
2- محدوديتي در تعداد خريد سرويس و يا خريد ترافيک جهت مشتريان فعلي وجود ندارد.
قابل توجه مشتريان جديد
1- مشتريان جديد مي توانند با خريد يک سرويس سه ماهه يا شش ماهه، بجاي دريافت زمان وترافيک اضافه، 100% هزينه راه اندازي را تخفيف بگيرند.
2- مشتريان جديد مي توانند با خريد يک سرويس يکساله، بجاي دريافت زمان و ترافيک اضافه، يک عدد مودم بيليون دو پورت رايگان هديه بگيرند.
لینک خبر:

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

دوستان اگه در مورد سایر آی اس پی ها اطلاعی دارند، اطلاع رسانی کنند!

amirkhan_0o0
12-03-2012, 07:31
راستی دوستان تاپیک بررسی مسائل مرتبط با شهرستان کاشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو گروه کاشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])راه اندازی شد!
خوشحال می شیم که فعالیت گرم همشهری ها و کاشان دوستان عزیز رو در این تاپیک شاهد باشیم!!

amirkhan_0o0
24-03-2012, 01:03
دوستان در مورد سرویس های ADSL شرکت بایت و در مقایسه با سرعت های 256 و 512 بایستی عرض کنم! که تفاوت چندانی وجود ندارد!
سرعت دانلود روزانه روی 450 کیلو بیت(4 مگ) بوده
و سرعت دانلود شبانه چیزی حدود 30 تا 50 آن هم به صورت متغیر و اکثر اوقات نزدیک به 40 می باشد!
البته تست مربوط به سرعت 512 مربوط به ایام نوروز می باشد

pharm
25-03-2012, 19:39
سلام
من از بایت گرفتم 512 یک ساله از سرعت دانلود راضیم ولی پینگ افتضاحه بعد اکانت ها خیلی کرش میشه مثلا یه دفعه در یه روز با این
اینترنتم قطع بود 500 مگ بیخودی رفت یه شرکت معرفی کنید در کاشان که پینگ پایین داشته باشه ممنون

اینم تست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirkhan_0o0
25-03-2012, 22:49
سلام
من از بایت گرفتم 512 یک ساله از سرعت دانلود راضیم ولی پینگ افتضاحه بعد اکانت ها خیلی کرش میشه مثلا یه دفعه در یه روز با این
اینترنتم قطع بود 500 مگ بیخودی رفت یه شرکت معرفی کنید در کاشان که پینگ پایین داشته باشه ممنون

اینم تست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پینگ بایت قبل از عید خیلی عالی بود!
گاهی حتی به 190 هم می رسید اما این طرح جدید نوروزی پیشگامان باعث شده تا مشتری بیشتری جذب بایت بشه و برای فروشنده خوب و برای مشتری بد بشه!!
قبلا که پینگ رهیاب عالی بود!
حالا رو نمی دونم
رهیاب دانلود شبانه نداره و ارزون تره و پینگش رو هم الان نمی دونم!
باید بررسی کنم بهت بگم!
نکته بسیار منفی رهیاب اینه که پشتیبانی 24 ساعته و پننل کاربری درست و حسابی نداره.

pharm
25-03-2012, 23:38
پینگ بایت قبل از عید خیلی عالی بود!
گاهی حتی به 190 هم می رسید اما این طرح جدید نوروزی پیشگامان باعث شده تا مشتری بیشتری جذب بایت بشه و برای فروشنده خوب و برای مشتری بد بشه!!
قبلا که پینگ رهیاب عالی بود!
حالا رو نمی دونم
رهیاب دانلود شبانه نداره و ارزون تره و پینگش رو هم الان نمی دونم!
باید بررسی کنم بهت بگم!
نکته بسیار منفی رهیاب اینه که پشتیبانی 24 ساعته و پننل کاربری درست و حسابی نداره.

مخابرات تهران حرف نداره پینگش تو بازی 20 هست
مخابرات کاشان بگیرم خوبه؟ 128 نامحدود اگه کسی داره یه تست بگیره ممنون میشم

amirkhan_0o0
26-03-2012, 00:47
مخابرات تهران حرف نداره پینگش تو بازی 20 هست
مخابرات کاشان بگیرم خوبه؟ 128 نامحدود اگه کسی داره یه تست بگیره ممنون میشم
البته من مخابرات تهران طرف ولنجک رو تست کردم (اون هم طولانی) یه چیزی در حد فاجعه بود!
از یه بچه ها بخواه که برات پینگ بگیره!
چند صفحه پیش یکی از بچه ها گرفته بود راضی بود بهش پیغام خصوصی بده ببین هنوز هم راضیه؟
بهمن هم رهیاب داره ببین چجوریه راضیه یا نه!

fori1369
26-03-2012, 08:57
سلام به همگی
جدیدا چقدر قطعی بایت زیاد شده؟!!! پینگ هم نسبتا زیاد شده!!!
ما از جای دیگه اومدیم بایت برامون بهتر بشه بدتر شد!!
البته بایت سرعت دانلودش بالاست ولی این قطعی اعصاب خورد میکنه. ولی دیدم بعضی از بچه ها از بایت و رهیاب
تست سرعت گرفته بودند( که همین جا هم ازشون ممنونم بابت گذاشتن تست سرعت)
واقعا رهیاب ترکونده, خیلی عالیه , ماشاال... پینگش خیلی خوب بود. من احتمالا بعد از اتمام سرویس برم رهیاب.
دانلود شبانه هم ندارم , گیگی هم که 2500 هستش خیلی خوبه.
فقط یه سوال دارم: رهیاب پنل کاربری نداره؟؟!! مثلا ببینم چقدر اعتبار داریم و چقدر از ترافیک رو استفاده کردیم؟

amirkhan_0o0
26-03-2012, 11:08
سلام به همگی
جدیدا چقدر قطعی بایت زیاد شده؟!!! پینگ هم نسبتا زیاد شده!!!
ما از جای دیگه اومدیم بایت برامون بهتر بشه بدتر شد!!
البته بایت سرعت دانلودش بالاست ولی این قطعی اعصاب خورد میکنه. ولی دیدم بعضی از بچه ها از بایت و رهیاب
تست سرعت گرفته بودند( که همین جا هم ازشون ممنونم بابت گذاشتن تست سرعت)
واقعا رهیاب ترکونده, خیلی عالیه , ماشاال... پینگش خیلی خوب بود. من احتمالا بعد از اتمام سرویس برم رهیاب.
دانلود شبانه هم ندارم , گیگی هم که 2500 هستش خیلی خوبه.
فقط یه سوال دارم: رهیاب پنل کاربری نداره؟؟!! مثلا ببینم چقدر اعتبار داریم و چقدر از ترافیک رو استفاده کردیم؟
من با بایت بسیار قطعی کمی دارم!
البت باید بگم مرکز مخابراتی ما مهماندوسته و تازه تجهیزاتش رو نوسازی کرده
اگه زیاد قطعی دارین حتما تماس بگیرین با بایت
رهیاب رو چند نفری درخواست بدین! پنل می ذارن
با این که رهیابی ها تازه مارن تو ای دی اس ال، اما بایستی عرض کنم یه جورایی شکمشون سیره و خیلی تا هلشون ندید به فکر پیشرفت نیستند!!
پ ن:
اگه یکی دو صفحه قبل رو بخونین می بینین که من چقدر از برتری های رهیاب نسبت به بایت می گفتم و دوستان ما رو به تبلیغات متهم می کردند!!

Bahman.
27-03-2012, 20:54
یکی از دوستان خصوصی سوال کردن جواب دادم بهشون که بعد سه دوره یک ماهه هنوز ار رهیاب راضیم

در موردپشتیبانی 24 ساعته باید بگم نیازی نداره فقط یکبار قطعی داشتم با موب بچه هاشون تماس گرفتم گفتن سراسریه کلا قطعی برا من نداشته

هر کیم خواست ازشون سرویس بگیره مثل خودم اول یک ماهه بگیره تست کنه

من چون اولش بود سه بار یک ماهه گرفتم تو بازی نرن که دیدم نه عالیه( تاامروز)

در مورد پنل ....من خودم ماه قبل همیشه وبگردی میکردم گاهی برنامه و ویدئوکلیپ جدید دانلود میکردم وبااینکه بر نامه دارم ترافیکمو کنترل کنه ولی یکم اشتباه کرده بود برا وی پ ی... بعد پشتیبانی رفتم برا شارژ گفت یک گیگ دیگه داری

پنل رو باید برای بهتر شدن کارشون حتما بزارن

alireza12827
27-03-2012, 21:58
اشتراک 128 از شرکت بایت هستم اینم سرعتم با سرور پاریس ساعت 10:45شب

اینم سرور جزیره هنولولو ایالات متحده

SonyEricsson
29-03-2012, 22:45
فعلا مخابرات کاشان سرویس اینترنت خوبی ارائه میده. همون 203 . من که دارم واقعا عالیه

amirkhan_0o0
30-03-2012, 18:26
میشه پینگتون رو با اروپا و آسیا بگذارید؟

avaie
01-04-2012, 09:34
سلام دوستان
کسی میدونه خطوط 530 و 531 به غیراز مخابرات از کجا میشه adsl گرفت؟؟؟
توسایت فن آوا (فراارتباط) رفتم نوشته بود پشتیبانی میکنه این خطوط رو ولی نمیدونم خوب هست یانه
کسی اینجا فراارتباط رو اطلاعی ازش نداره ؟

amirkhan_0o0
01-04-2012, 13:40
سلام دوستان
کسی میدونه خطوط 530 و 531 به غیراز مخابرات از کجا میشه adsl گرفت؟؟؟
توسایت فن آوا (فراارتباط) رفتم نوشته بود پشتیبانی میکنه این خطوط رو ولی نمیدونم خوب هست یانه
کسی اینجا فراارتباط رو اطلاعی ازش نداره ؟
بایت و رهیاب 533 رو پشتیبانی می کنه اما 531 و 530 رو نمی دونم!
مایش یه تلفن به 4459900 برای بایت و 4441444 برای رهیابه!
موفق باشید

pharm
04-04-2012, 23:54
سلام
میشه از اینجا با سرور های روسیه با پینگ 50 بازی کرد؟

esisuzuki
05-04-2012, 10:37
سلام
پينگت با چه كشوري 50 هست اگه منظورت پينگ تهرانه كه نرمالش همين قدره تا حدودي ميشه بدون لگ بازي كرد .

amirkhan_0o0
05-04-2012, 14:31
سلام
با کنسول می فرمائید یا پی سی؟

pharm
05-04-2012, 18:27
با کنسول می فرمائید یا پی سی؟

با pc کانتر استرایک سورس یه سرور هست که از روسیه اس پینگم 300 که باید زیر 150 باشه اصلا تو ایران میشه این سرور رو با پینگ 50
بازی کرد؟

amirkhan_0o0
06-04-2012, 18:01
با pc کانتر استرایک سورس یه سرور هست که از روسیه اس پینگم 300 که باید زیر 150 باشه اصلا تو ایران میشه این سرور رو با پینگ 50
بازی کرد؟
حرفم مبنای علمی نداره! اما به نظر می رسه به خاطر پروسه پیچیده فیلترینگ پینگ از ایران تا خارج از کشور کمتر از 150 نشه!

amirkhan_0o0
07-06-2012, 09:54
دوستان شما سرعت دانلود شبانه بایتتون چنده؟؟؟

2000mehr
07-06-2012, 17:49
سلام

من 9 سال هستش که یوزر فراارتباط هستم
حدود 8 سال از وایرلس استفاده می کردم و حالا ی 10 ماهه که از adsl همین شرکت استفاده می کنم
در مجموع راضیم ی جورایی داره با فراارتباط پیر میشم :31:

الان پینگ بین 280 تا 300 متغیره

amirkhan_0o0
07-06-2012, 18:07
سلام

من 9 سال هستش که یوزر فراارتباط هستم
حدود 8 سال از وایرلس استفاده می کردم و حالا ی 10 ماهه که از adsl همین شرکت استفاده می کنم
در مجموع راضیم ی جورایی داره با فراارتباط پیر میشم :31:

الان پینگ بین 280 تا 300 متغیره
سرعت و قرارداد و قیمتتون چجوریه؟؟

2000mehr
08-06-2012, 11:39
سه ماهه 40000
با سرعت 256
شبها رایگان هستش از 2 تا 7 صبح

amirkhan_0o0
08-06-2012, 13:53
سه ماهه 40000
با سرعت 256
شبها رایگان هستش از 2 تا 7 صبح
256 چندتا دانلود می ده و پینگتون چنده سرعت شبانه؟
هم چنین آیا برای دی ال شبانه باید مودم رو روشن خاموش کرد؟؟

2000mehr
08-06-2012, 17:33
256 چندتا دانلود می ده و پینگتون چنده سرعت شبانه؟
هم چنین آیا برای دی ال شبانه باید مودم رو روشن خاموش کرد؟؟

روز و شب فرقی نداره همیشه سرعت 30 کیلو هستش بعضی وقت ها هم یکی دو کیلو کم و یا زیاد میشه تقریبا ثابت هستش
برای شب هم احتیاج به هیچ کاری نداره ضمنا برای سه ماه ترافیکش 6 گیگ هست

2000mehr
08-06-2012, 17:36
اینو یادم رفت
الان که عصر هستش پینگ بین 215 تا 230 متغیره

2000mehr
09-06-2012, 22:55
یوزر فراارتباط کسی هست؟

2000mehr
13-06-2012, 20:10
کجایین کاشونی های اینترنت باز؟

amirkhan_0o0
13-06-2012, 20:27
نه عزیز کاشون اکثرا بایت رهیاب یا مخابراتند.
فرا ارتباط کمتر استفاده می شه(بر اساس تحقیقات میدانی من)
مثلا بایت با سرعت 256 داره 50 کیلو دانلود می ده و پینگش هم حدود 250 هست.
راستی دی ال شبانه بایت در حد نامیه! یعنی 16 ب رای 128؛ 28 تا 34 برای 256 و 50 تا 80 برای 512.

2000mehr
14-06-2012, 16:34
چند روزی هستش که اینترنت از ساعت 11 تا 4 بعدظهر تو بازی میره
شرکت میگه دست ما نیست و از مخابراته
آیا کسی همچین مشکلی داره با شرکت هایی به جز فرا ارتباط؟

amirkhan_0o0
15-06-2012, 20:46
چند روزی هستش که اینترنت از ساعت 11 تا 4 بعدظهر تو بازی میره
شرکت میگه دست ما نیست و از مخابراته
آیا کسی همچین مشکلی داره با شرکت هایی به جز فرا ارتباط؟
نه به هیچ عنوان مشکل اینجوری نداریم!

2000mehr
24-06-2012, 17:50
دوستان مشکل من با فرا ارتباط هنوز حل نشده{ قطع شدن اینترنت از 11 تا 6 بعدظهر}
اونایی که جمع بندی کردن کدوم شرکت بهترین سرویس رو تو کاشان ارایه میده؟

pharm
28-06-2012, 23:36
من اینترنت 64 نامحدود از این شرکت دارم سرعتم 15 کیلوبایته ثابت ولی بهترین پینگ تو کاشون داره مخابرات 80 ms پینگش بیشتره ولی سرعت مخابرات خیلی خوبه .

mheidarian
11-07-2012, 07:25
دوستان جشنواره ی تابستانه بایت با شرایط فوق العاده ویژه و مودم رایگان آغاز شد...

- با خريد / تمديد سرويس سه ماهه، 1 ماه زمان به همراه 1 گيگ ترافيک هديه به دوره اضافه خواهد شد

- با خريد / تمديد سرويس شش ماهه مي توانيد با انتخاب خود از يکي از هداياي زير برخوردار شويد :

الف) نصب و راه اندازي رايگان

ب) 2ماه زمان به همراه 2گيگ ترافيک هديه به دوره اضافه خواهد شد

- با خريد / تمديد سرويس يکساله مي توانيد با انتخاب خود از يکي از هداياي زير برخوردار شويد :
الف) مودم Billion دوپورت رايگان

ب) 3 ماه زمان به همراه 3 گيگ ترافيک هديه به دوره اضافه خواهد شد

- با خريد يک پکيج 3 گيگ ترافيک از 3 گيگ ترافيک هديه برخوردار خواهيد شد

برای مشاهده ی سایر شرایط به سایت شرکت بایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه کنید...

mohsenssss
16-07-2012, 18:53
سلام
این قضیه ی ترافیک گیگی 2000 تومان (اینترنت مخابرات2030) چیه؟ توی اگهی دیدم.

amirkhan_0o0
16-07-2012, 20:40
سلام
این قضیه ی ترافیک گیگی 2000 تومان (اینترنت مخابرات2030) چیه؟ توی اگهی دیدم.
همین که دیدین دیگه!!!! :31:

mohsenssss
17-07-2012, 12:43
همین که دیدین دیگه!!!! :31:

منظورم اینه که چه جوری می تونم گیگی 2000 بخرم

esisuzuki
17-07-2012, 14:17
بستگی داره چه نوع قراردادی با مخابرات ببندین اگه بخواین روی قبض تلفن گرداخت کنین هر چند گیگ که استفاده کنین همون قدر روی قبض تلفن میاد.

fastfind
21-07-2012, 21:16
سلام به همه ی دوستای عزیزم.
به عنوان اولین پستم در این تاپیک تست سرعتم رو میذارم (;

256 نامحدود - بایت

پینگ یه کم بالاست :(
تا چند روز دیگه 512 محدود میگیرم ببینم پینگ بهتر میشه یا نه.
اینطور که شنیدم در کاشان پینگ صبانت (نداگستر) بهترینه. بنظرتون درسته؟

esisuzuki
22-07-2012, 10:22
اره صبا و مخابرات با پینگ 60-80 فعلا بهترین پینگ رو توی ای دی اس ال ولی توی وایرلس ارتباط برتر با پینگ 30-50 بهترین پینگ رو توی کاشون داره .

Bahman.
22-07-2012, 18:28
پینگ تهران رهیاب ساعت 7:30 عصر پینگ داخلی خوبه

fastfind
22-07-2012, 20:43
اره صبا و مخابرات با پینگ 60-80 فعلا بهترین پینگ رو توی ای دی اس ال ولی توی وایرلس ارتباط برتر با پینگ 30-50 بهترین پینگ رو توی کاشون داره .

ممنون عزیز... پس درسته....:27:

پینگ تهران رهیاب ساعت 7:30 عصر پینگ داخلی خوبه

این که خیلی خوبـــــه :46:
مرسی بهمن جان... رهیاب هر گیگ هم 2 یا 2.5 حساب میکنه... با این وجود میشه به رهیاب هم فکر کرد (;
+ مرسی از اونایی که مشارکتی در بحث دارند.

Bahman.
23-07-2012, 00:01
پینگ رهیاب چندین ماهه که داشتم راضی کننده بوده برای کار من مناسب بوده
یک ماهه 8900 سه گیگ دانلود برا من کافیه معمولا به گیگ اضافم نیاز پیدا نمیکنم
شما باتوجه به نامحدود گرفتن سرویس از بایت به نظرم کارتون بیشتر دانلوده

fastfind
23-07-2012, 05:58
پینگ رهیاب چندین ماهه که داشتم راضی کننده بوده برای کار من مناسب بوده
یک ماهه 8900 سه گیگ دانلود برا من کافیه معمولا به گیگ اضافم نیاز پیدا نمیکنم
شما باتوجه به نامحدود گرفتن سرویس از بایت به نظرم کارتون بیشتر دانلوده

پینگش با توجه به تست شما خیلی خوبه.... در کاشان فکر کنم دیگه بهترین پینگ بین همین 60 تا 80 باشه....
من پینگ 17 هم سراغ دارم اونایی که تهران هستند و از صبانت استفاده میکنند.. ولی خوب کاشان که دیگه بهترینش 60 هستش.
بله... من دانلود و آپلود زیاد دارم در طول روز... وبگردی هم زیاد دارم اینه که نامحدود گرفتم. چون هیچکدوم از isp های کاشان به غیر از بایت adsl نامحدود نمیدن محکوم به بایت هستم! D:

esisuzuki
23-07-2012, 10:19
من شنیدم که شبکیه روی پورت های مخابرات به کاربرهاش اشتراک میده یعنی اگه کسی اشتراک مخابرات رو داشته باشه بدونه اینکه بخواد پول رانجه بده میتونه در کنارش اکانت شبکیه رو هم داشته باشه البته اینجور که من میدونم شبانه رایگان هم داره سرعتش هم 200-230 شبانه روز ثابته یعنی شبی 3-4 گیگ راحت میشه دان کرد فقط نمیدونم شهر کاشان رو هم ساپورت میکنن یا نه . اگه کسی اطلاع دقیق تری داره خواهشن بیاد اینجا به اشتراک بزاره .

payam178
26-07-2012, 00:08
سلام بر دوستان
من می خواهم اینترنت وایرلس بگیرم ولی تجربه ندارم . لطفا کمکم کنید
سوال اول : از چه isp اشتراک بگیرم ؟
سوال دوم : هزینه اش چه قدر است؟ ( به جز هزینه ی خرید ترافیک )
سوال سوم : ترافیک مجاز چیست؟

esisuzuki
26-07-2012, 11:05
1- ارتباط برتر کویر کاشان
2-قیمت خود انتن که نانواستیشن هست چیزی حدود 150-200 قیمتش هست که من 3-4 سال قبل دسته دوش رو 100 از ارتباط برتر خریدم تا حالا که واسم کار کرده حتما نانواستیشن با فرکانس کاری 2.4 گیگاهرتز بگیر که بعدا اگه خواستی با نوت بوک هم وصل بشی مشکلی نداشته باشی . هزینه نصب هم داره
3-توی این isp سقفی واسه ترافیک تعیین نشده شما هر چه قدر خواستی میتونی گیگ اضافه بگیری تا 512 (واقعی = 50 KB/s)به دانشجو میدن بیشتر از اون باید نامه از یه شرکت معتبر یا سند مغازه داشته باشی
4-از من میشنوی سراغ وایرلس نرو که همش ضرره مگر اینکه پینگ واست خیلی مهم باشه و خط تون هم dlc باشه

amirkhan_0o0
26-07-2012, 13:58
بایتی های عزیز سزعتتون داغون نشده؟؟
من یه هفته ای هست (بعد از این جشنواره جدیده!) ارتباطم داغونه!!

payam178
26-07-2012, 16:13
1- ارتباط برتر کویر کاشان 2-قیمت خود انتن که نانواستیشن هست چیزی حدود 150-200 قیمتش هست که من 3-4 سال قبل دسته دوش رو 100 از ارتباط برتر خریدم تا حالا که واسم کار کرده حتما نانواستیشن با فرکانس کاری 2.4 گیگاهرتز بگیر که بعدا اگه خواستی با نوت بوک هم وصل بشی مشکلی نداشته باشی . هزینه نصب هم داره 3-توی این isp سقفی واسه ترافیک تعیین نشده شما هر چه قدر خواستی میتونی گیگ اضافه بگیری تا 512 (واقعی = 50 KB/s)به دانشجو میدن بیشتر از اون باید نامه از یه شرکت معتبر یا سند مغازه داشته باشی 4-از من میشنوی سراغ وایرلس نرو که همش ضرره مگر اینکه پینگ واست خیلی مهم باشه و خط تون هم dlc باشه سلام باتشکر من یک سال adsl از بایت گرفته بودم ( 512) ولی هیچ وقت سرعت واقعی به من نداد هر موقع هم که زنگ می زدم می گفت کیفیت خط شما پایین است ( البته من مرکز تلفن مهماندوست هستم ) در کل از بایت راضی نبودم . شما کدام یک از isp هایی را که در کاشان adsl می دهند پیشنهاد می کنید ؟

amirkhan_0o0
26-07-2012, 17:17
سلام باتشکر من یک سال adsl از بایت گرفته بودم ( 512) ولی هیچ وقت سرعت واقعی به من نداد هر موقع هم که زنگ می زدم می گفت کیفیت خط شما پایین است ( البته من مرکز تلفن مهماندوست هستم ) در کل از بایت راضی نبودم . شما کدام یک از isp هایی را که در کاشان adsl می دهند پیشنهاد می کنید ؟
با سرعت 512 باید روزانه دانلود 400 داشته باشید با سرویس برست وگرنه میزان اسمی 512 در حد 64 کیلو بایته!
شما سرعتتون چند بود؟؟
بایت و شاتل تو کاشون خوب هستند. ندا گستر(صبا نت )هم توی تهران عالیه ولی کاشون رو نمی دونم!

esisuzuki
26-07-2012, 17:17
سلام باتشکر من یک سال adsl از بایت گرفته بودم ( 512) ولی هیچ وقت سرعت واقعی به من نداد هر موقع هم که زنگ می زدم می گفت کیفیت خط شما پایین است ( البته من مرکز تلفن مهماندوست هستم ) در کل از بایت راضی نبودم . شما کدام یک از isp هایی را که در کاشان adsl می دهند پیشنهاد می کنید ؟

بیشتر توضیح بده واسه چه کاری می خوای دانلود یا وب گردی ؟

2000mehr
26-07-2012, 22:16
من از فرا ارتباط 256 دارم همیشه سرعتم تو 30 کیلو هستش ولی از پشتیبانی شرکت راضی نیستم
ی ماهی میشه تو روز کلا مشکل داره ولی شب خوب میشه

payam178
26-07-2012, 23:08
بیشتر توضیح بده واسه چه کاری می خوای دانلود یا وب گردی ؟

من بیشتر وب گردی می کنم ولی بعضی موقع ها هم دانلود زیاد میکنم

esisuzuki
26-07-2012, 23:57
من بیشتر وب گردی می کنم ولی بعضی موقع ها هم دانلود زیاد میکنم

بنا رو بر این میزاریم که شما بیشتر دانلود میکنی بایت یا صبانت هر کدوم که خواستی می تونی اشتراکش رو بگیری مخابرات هم بیشتر به درد وب گردی میخوره تا دانلود . من هم از مرکز مخابراتی مهماندوست هستم ولی هیچ مشکلی ندارم شما isp تون رو عوض کن احتمالا مشکلت حل میشه .

payam178
27-07-2012, 01:04
بنا رو بر این میزاریم که شما بیشتر دانلود میکنی بایت یا صبانت هر کدوم که خواستی می تونی اشتراکش رو بگیری مخابرات هم بیشتر به درد وب گردی میخوره تا دانلود . من هم از مرکز مخابراتی مهماندوست هستم ولی هیچ مشکلی ندارم شما isp تون رو عوض کن احتمالا مشکلت حل میشه . ممنونم شما از چه isp خدمات میگیری؟

fastfind
27-07-2012, 06:29
سلام بر دوستان
من می خواهم اینترنت وایرلس بگیرم ولی تجربه ندارم . لطفا کمکم کنید
سوال اول : از چه isp اشتراک بگیرم ؟
سوال دوم : هزینه اش چه قدر است؟ ( به جز هزینه ی خرید ترافیک )
سوال سوم : ترافیک مجاز چیست؟

سلام . همینطور که دوستان گفتن در کاشان فقط فرا ارتباط وایرلس میده که من اصلا پیشنهاد نمیکنم. :13:
راه اندازیش آنتن میخواد و به نظرم adsl خیلی راحتتر راه اندازی میشه اولش نباید 150 تومن پول آنتن بدی!
همون adsl رو بگیر 100 درصد به صرفه تره. :27:

بایتی های عزیز سزعتتون داغون نشده؟؟
من یه هفته ای هست (بعد از این جشنواره جدیده!) ارتباطم داغونه!!

سلام. بله. داغونه :19:
بایت سرعت دانلودش 400 تا 500 بود الان 60 تا 70 شده!!!!! چرا؟؟!!!
من این ماه 512 گرفتم ولی از شانس من سرعتا رو کم کردن انگار. دیگه روی 4 مگ بسته نشده!

amirkhan_0o0
27-07-2012, 16:41
سلام. بله. داغونه :19:
بایت سرعت دانلودش 400 تا 500 بود الان 60 تا 70 شده!!!!! چرا؟؟!!!
من این ماه 512 گرفتم ولی از شانس من سرعتا رو کم کردن انگار. دیگه روی 4 مگ بسته نشده!
یواش یواش سرعت روزانه داره بهتر می شه اما شبانه به خاطر ماه رمضون که همه بیدارند و دی ال می کنند در حد 40 50است.
البته روزانه من همون 400 شده مجددا
سرعت دی ال به آپلودسنتری که شما ازش دانلود می کنید هم بستگی داره؟
اگه واقعا برای همه لینک ها سرعتتون پائینه به بایت زنگ بزنین بگین می خواهید خطتون تست بشه!

fastfind
28-07-2012, 09:25
یواش یواش سرعت روزانه داره بهتر می شه اما شبانه به خاطر ماه رمضون که همه بیدارند و دی ال می کنند در حد 40 50است.
البته روزانه من همون 400 شده مجددا
سرعت دی ال به آپلودسنتری که شما ازش دانلود می کنید هم بستگی داره؟
اگه واقعا برای همه لینک ها سرعتتون پائینه به بایت زنگ بزنین بگین می خواهید خطتون تست بشه!

درست شد... سرعت دانلود روزانه رفت روی همون 400-500
خرجش همون یک زنگ بود D:

2000mehr
28-07-2012, 19:59
شب رایگان بایت از چه ساعتی شروع میشه؟

fastfind
28-07-2012, 20:35
شب رایگان بایت از چه ساعتی شروع میشه؟

از ساعت 1 تا 7
;)

2000mehr
29-07-2012, 11:53
برای فراارتباط از 2 تا 7 هستش این هم ی فرق دیگه

fastfind
30-07-2012, 08:42
تست سرعت یکی از کاربرای تهران:

یعنی میشه ما هم در کاشان چنین پینگی داشته باشیم؟! :44:

amirkhan_0o0
30-07-2012, 17:07
تست سرعت یکی از کاربرای تهران:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یعنی میشه ما هم در کاشان چنین پینگی داشته باشیم؟! :44:
خوب این پبنگش با تهرانه! از تهران به تهران 18 میلی ثانیه ارزش چندانی نداره مهم با پاریس و یو اس هست

fastfind
31-07-2012, 16:31
تست سرعت صبانت یکی از بچه های کاشان رو !!!! 128 داره!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب پینگی داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شنیده بودم پینگ صبانت خوبه ولی اینبار بهم ثابت شد... باید کوچ کنم.
خدایی بایت عمرا خودش رو بکشه چنین پینگی بده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تشکر از جناب ناموری که این تست رو گذاشته بود.
راستی دوستان یه سوالی که خیلی برام مهمه....
دوستان دانلودر حرفه ایی هم در کاشان سراغ دارید؟
کسی رو سراغ دارید تو کار دانلود فایلهای حجیم باشه و دانلودهای من رو انجام بده؟
توی نت کسانی هستند انجام میدن ولی من میخوام توی شهر خودمون باشه بتونم دم به دقیقه بهش سفارش بدم ازش بگیرم.
کسی رو سراغ دارید؟

esisuzuki
31-07-2012, 19:01
تو اوج مصرف هم همین قدره یعنی ثابته من که باورم نمیشه من کمترین پینگی که توی بازی های انلاین دیدم 40 تا اونم با نوسان حالا چه جوریه که ایشون پینگش انقدره واقعا جای تعجب داره
شما که دانلودت سنگینه خوب برو از شبکیه اشتراک بگیر راحت شبی 3 گیگ میشه دان اون جور که من میدونم ولی باید قید پینگ خوب روبزنی .
کافی نت ها هم سفارش میگیرن ولی خیلی نرخاشون تخیلیه
خوش باشید

2000mehr
31-07-2012, 20:15

این برای خودمه ببنین چی می کشم

fastfind
31-07-2012, 20:40
تو اوج مصرف هم همین قدره یعنی ثابته من که باورم نمیشه من کمترین پینگی که توی بازی های انلاین دیدم 40 تا اونم با نوسان حالا چه جوریه که ایشون پینگش انقدره واقعا جای تعجب داره
شما که دانلودت سنگینه خوب برو از شبکیه اشتراک بگیر راحت شبی 3 گیگ میشه دان اون جور که من میدونم ولی باید قید پینگ خوب روبزنی .
کافی نت ها هم سفارش میگیرن ولی خیلی نرخاشون تخیلیه
خوش باشید

ممنون....آره.... واقعا عجیبه... خیلی خوبه... یعنی عالیه... این پینگ محشره...
دیگه به هر حال تست کاملا مشخصه...
شبکیه؟ میشه توضیح بدی؟ شبکیه مگه توی کاشون هم نمایندگی داره؟ آدرسش کجاست؟ قیمتهاش؟
ممنون میشم توضیح بدی...
کافی نت هم والا تجربه ی خیلی خوبی ازش ندارم! یه 15 گیگ دانلود به یکیشون دادم به خدا کشتن منو تا برام
دانلود کردن... چند روز اومدم و رفتم تا آخر هم جناب ناقص و قاطی پاتی دانلود کرده بود!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به همین خاطر میخوام یه کسی که کارش دانلود باشه و کار وارد و حرفه ایی باشه پیدا کنم که گاهی 20 تا 30 گیگ دانلود دارم
بهش بدم دانلود کنه...
دوستای عزیزم بازم اگه هر کدوم دانلودر سراغ دارید بهم معرفی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برای خودمه ببنین چی می کشم

512 داری؟

2000mehr
01-08-2012, 22:44
256دارم ولی چند روزی هستش سرعت دانلودم تا 60 کیلو هم میرسه

fastfind
02-08-2012, 11:00
چند روز است شاهد هنرنمایی بایت هستیم. ملاحضه بفرمایید:

خوبه سرور کرج گرفتم... آمریکا میگرفتم که دیگه مودم میسوخت!
البته چند روزه همه شاکی هستند... تو تاپیکهای دیگه هم صدای بچه های شهرهای دیگه دراومده...
خدا عاقبتمان رو بخیر کند!

nanoloco
02-08-2012, 17:21
قیمت خود انتن که نانواستیشن هست چیزی حدود 150-200 قیمتش هست که من 3-4 سال قبل دسته دوش رو 100 از ارتباط برتر خریدم تا حالا که واسم کار کرده حتما نانواستیشن با فرکانس کاری 2.4 گیگاهرتز بگیر که بعدا اگه خواستی با نوت بوک هم وصل بشی مشکلی نداشته باشی .

سلام
اگه کسی از دوستان قصد استفاده از سرویس وایرلس رو داره
یه آنتن "نانو ام2" دسته دوم برای فروش دارم
پیش شمارم 531 بود و تنها گزینه موجود وایرلس
الان چون از این منطقه دارم میرم، تقریبا دیگه نیازی بهش ندارم و برای همین قصد فروشش رو دارم
قیمت هم حدود -120-110 اگه با این قیمت به درد کسی می خوره در خدمت هستم.

راستی مشترک فرا ارتباط بودم. قبلا هم که پیش شمارم 531 نبود مشترک بایت بودم .

fastfind
03-08-2012, 08:33
عجب! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با دیدن این فکر نکنم امشب خوابم ببره ..!!

توی رتبه بندی بین ISP های ایران بالاترین سرعت ممکن رو داره.
انگار فقط هم برای تهران هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی میشه یه روزی کاشون هم چنین شرکتی بیاد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pharm
04-08-2012, 22:35
دوستان
من یه isp میخوام فقط برا بازی انلاین هیچی دیگه سرعتش 30 کیلو باشه پینگش از اروپا 180 یا کمتر یه نفر صبانت داشت از کاشان پینگش 150 بود از قلب frankfort
من نامحدود دارم 64 سرعتش 8 کیلو بایت بر ثانیست خیلی افتضاحه ولی باش انلاین بازی می کنم به سختی
خودتون که می دونید بازی انلاین چجوری ترافیک کم میکنه هر ثانیه باید ارتباط بفرسته و بیاره راستی من از بایت دارم روز هم 3 بار قطع میشه زنگ میزنم میگن چیزی نیست بعد اعلام می کنن داشتیم تعمیر می کردم

amirkhan_0o0
04-08-2012, 23:33
امروز برای من از طرف بایت پیامک اومد:
«مشترک محترم بایت
ضمن عذرخواهی بابت اختلال در سرویس طی چند روز گذشته که بعلت توسعه و بروز رسانی تجهیزات رخ داده، به اطلاع می رساند جهت رضایت مشترکین، یک سرویس ده روزه با حجم ترافیک یک گیگابایت به تمامی مشترکین به صورت رایگان اختصاص داده خواهد شد.
با تشکر از شما»

esisuzuki
05-08-2012, 00:00
دوستان
من یه isp میخوام فقط برا بازی انلاین هیچی دیگه سرعتش 30 کیلو باشه پینگش از اروپا 180 یا کمتر یه نفر صبانت داشت از کاشان پینگش 150 بود از قلب frankfort
من نامحدود دارم 64 سرعتش 8 کیلو بایت بر ثانیست خیلی افتضاحه ولی باش انلاین بازی می کنم به سختی
خودتون که می دونید بازی انلاین چجوری ترافیک کم میکنه هر ثانیه باید ارتباط بفرسته و بیاره راستی من از بایت دارم روز هم 3 بار قطع میشه زنگ میزنم میگن چیزی نیست بعد اعلام می کنن داشتیم تعمیر می کردم

متاسفانه شرکت های خصوصی مثل بایت هر جور که بخوان با مشتری هاشون رفتار میکنند من خودم مخابرات دارم مدرن 3 رو هم انلاین بازی میکنم و با سرورهای ایرانی هم هیچ مشکلی ندارم صبانت هم اون جور که من میدونم پشتیبانی و مدیریتش با یک نفره اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید اگه این جوری باشه بنا بر تجربه بهت توصیه میکنم اصلا ترفش نری

pharm
05-08-2012, 00:54
منم مخابرات دارم ولی برا وبگردی
ما دوتا خط داریم یکیش مخابرات یکیش بایت
اصلا با مخابرات طرف بازی انلاین نمیرم چون ساعتی 200 مگ میره کاشون خراب شدم که مخابرش نامحدود نداره
راستی چرا هیچ پیشرفتی تو کاشون نمیشه؟

fastfind
06-08-2012, 07:36
منم مخابرات دارم ولی برا وبگردی
ما دوتا خط داریم یکیش مخابرات یکیش بایت
اصلا با مخابرات طرف بازی انلاین نمیرم چون ساعتی 200 مگ میره کاشون خراب شدم که مخابرش نامحدود نداره
راستی چرا هیچ پیشرفتی تو کاشون نمیشه؟

بد بخت ترین شهر ایران از لحاظ پیشرفت کاشونه. ر...دیم با پیشرفتمون. نمونه اش رفتم کارت گرافیک بخرم آخرین مدل کارت گرافیکی که یارو بلده GT 220 رو معرفی میکنه!!! (کارت گرافیک 3 سال پیش رو!!) خوب به طرف میگم GTX 680 چند قیمت داری؟ اول که یارو هنگ میکنه میگه چنین کارتی وجود نداره.. بعد میبینه من دارم از تعجب شاخ در میارم میگه زنگ میزنم تهرون برات قیمت میگیرم... فردا میای میگی قیمت گرفتی؟ میگه آره چنین کارتی هنوز نیومد!! حالا این به کجای تهرون زنگ زده خدا میدونه!!! خاک بر....واقعا بد بختیم به خدا... وقتی این حال و روز مهندسمون باشه چه برسه به مردم دیگه... البته دور از جون شما دوستای گلم... کلی گفتم... ولی خدایی اگه بخوای به پیشرفت فکر کنی کاشون به جایی نمیرسیم

من آنلاین fifa و modern warfare میزنم ساعتی نهایت 40 مگ مصرف میکنه...
چی بازی میکنی؟ نباید ساعتی 200 مگ بگیره! دقیق تست کردی 200 تا مصرف کرده؟

pharm
06-08-2012, 19:57
من حداقل در روز 3 ساعت بازی می کنم تابستونه دیگه:))
بازی ایکس باکس یه مدتی تو کاشون بود ولی حالا اصلا نمیدونن چی هست فقط خیابون نطنز یه کلوپ ایکس باکس داشت هر روز هم بازی جدید می اورد تازگی pc vita اورده بود که من تهران پرسیدم چند جای معروف گفت هنوز نیومده بعد چند وقت پیش مامورا ریختن تو بازی فروشی هر چی بازی داشته ورداشتن ps3 ش هم ورداشتن حدود 800 تومنه ببین چقدر بدبختیم بعد امروز adsl قطع بود زنگ زدیم چرا
قطعه گفت ممکنه یه وقت قطع بشه تحمل کنید در روز 3 بار قط میشه

pharm
06-08-2012, 20:01
شرکت من قبلا محدود 512 داشتم ولی شبا وقتی یه گیگ دانلود میکردم 1 گی از حجمم میرفت اینقدر زنگ زدیم گفتن اکانتت کرش شده من دیگه اعصابم خورد شده بود دیدم فایده نداره اینطور شد که نامحدود گرفتم

DariushGreat
07-08-2012, 13:48
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

payam178
07-08-2012, 14:51
نماز و روزه همه ی کاربران قبول باشه
DariushGreatعزیز ممنون از خبر رسانی ات
یک سوال
من دو سال قبل از بایت ADSL 512 داشتم چند وقت پیش cd ای که روی مودم میدهند را به یک دوست دادم ولی متأسفانه به من پس نمیده من قصد دارم از شاتل خدمات بگیرم و پول مودم جدید هم ندم خود شاتل cd جدید به من میده ؟

amirkhan_0o0
07-08-2012, 16:46
نماز و روزه همه ی کاربران قبول باشه
DariushGreatعزیز ممنون از خبر رسانی ات
یک سوال
من دو سال قبل از بایت ADSL 512 داشتم چند وقت پیش cd ای که روی مودم میدهند را به یک دوست دادم ولی متأسفانه به من پس نمیده من قصد دارم از شاتل خدمات بگیرم و پول مودم جدید هم ندم خود شاتل cd جدید به من میده ؟
دوست من این سی دی روی مودم فقط برای نصب درایور مودم هست. که اگه کاشون بودم برات یه جایی آپلود می کردم که بگیری. چیزی بیش از این نیست. حالا اگه واجبه همین جا درخواست بده تا بچه ها برات آپلود کنند. در ضمن این سی دی در صورتی لازم می شه که برای اتصال بخوای از یو اس بی استفاده کنی وگرنه برای استفاده از لن لازم نمی شه!!

payam178
08-08-2012, 00:02
دوست من این سی دی روی مودم فقط برای نصب درایور مودم هست. که اگه کاشون بودم برات یه جایی آپلود می کردم که بگیری. چیزی بیش از این نیست. حالا اگه واجبه همین جا درخواست بده تا بچه ها برات آپلود کنند. در ضمن این سی دی در صورتی لازم می شه که برای اتصال بخوای از یو اس بی استفاده کنی وگرنه برای استفاده از لن لازم نمی شه!! سلام دست شما واقعا درد نکنه حالا یه سوال LAN بهتره یا USB

esisuzuki
08-08-2012, 00:20
سلام دست شما واقعا درد نکنه حالا یه سوال LAN بهتره یا USB

لن بهتره سرعتش هم بیشتره

nanoloco
08-08-2012, 18:19
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

فقط یه مشکل کوچیک وجود داره و اون اینه که آی اس پی ها هم باید متحد بشن و از سرویس دهنده ای که بهشون سرویس میده... شکایت کنن، چون اونها هم دقیقا مثل ما هستن در مقابل ...
یعنی با اونها هم بهمین نحو برخورد میشه و در نهایت این کاربره که بدبخت میشه و این کاربر بدبخت هم فقط آی اس پی رو میشناسه چون فقط با اون طرفه
از اون طرف آی اس پی زورش به بالادستیه خودش نمیرسه و این وسط بالادستی هست و خنده و ریش کاربرا !! و فیگور دفاع از حق و حقوق کاربر رو میده , غافل از اینکه اون آی اس پی بدبخت هم خودش کاربره بالادستیه
البته ممکنه به صورت موردی مواردی باشه یا در مورد بعضی از آی اس پی های معروف! که کم فروشی از طرف شرکت بوده ولی اصل ماجرا همونه

payam178
08-08-2012, 21:57
سلام
من رفنه بودم سایت (tce.ir) ببینم قبض تلفنم چنده دیدم نوشته :
اینترنت پر سرعت بدون نیاز به هزینه ی اولیه .
من از اونجایی که یک کاربر مبتدی هستم می خواستم ارزش داره بگیرم

راستی لطفا نظرتون را برای صبانت ، شاتل و بایت بگویید

esisuzuki
08-08-2012, 22:47
ما توی صفحات قبل داشتیم درمورد چی صحبت میکردیم الان ؟!!!
مخابرات که خیلی وقته اومده شما تازه متوجه شدی ؟ بگذریم
مخابرات اصفهان تاپیک داره خودش شما برو یه سر بزن تا همه چیزش دستت بیاد

payam178
09-08-2012, 16:00
سلام
شنیدم در شب رایگان شاتل اگر از یک مقدار مشخص بیشتر دانلود کنی سرعتت محدود میشه
این مقدار مشخص چنده

payam178
09-08-2012, 16:30
من شنیدم شاتل در شب رایگان اگر از یک مقدار مشخصی بیشتر دانلود کنی محدودت میکنه
اون مقدار مشخص چیه؟

payam178
09-08-2012, 21:21
سلام
من تازه فهمیدم اگر شاتل داشته باشی و در شب رایگان زیاد دانلود کنی محدودت می کنه
آیا بایت هم این کار را می کنه

2000mehr
12-08-2012, 17:29
بین بایت و شاتل کدوم برای دانلود رایگان شب مناسب تره
آیا تو کاشان شرکت بهتری به جز این دو شرکت نیست؟

amirkhan_0o0
12-08-2012, 18:20
من با 512 بایت سرعت شبانه بین 50 تا 70 دارم
از یک ماه بعد از شروع این جشنواره ها سرعت کمی بهتر می شه و تا یک ماه بعد از جشنواره سرعت بسیار بدی دارم.
در مورد سایر شرکت ها دوستان توضیح بدن

payam178
17-08-2012, 01:56
سلام
پیشاپیش عید فطر مبارک
ببخشید در این فروم تایپیک اینترنت پر سرعت بایت نداریم ؟
اگر داریم لطفا آدرسش را بگذارید چون من هرچه گشتم نبود:38:
با تشکر

amirkhan_0o0
17-08-2012, 05:32
سلام
پیشاپیش عید فطر مبارک
ببخشید در این فروم تایپیک اینترنت پر سرعت بایت نداریم ؟
اگر داریم لطفا آدرسش را بگذارید چون من هرچه گشتم نبود:38:
با تشکر
سلام چه تبریک زودی!!
نه عزیز
اما بایت ظاهرا فروشنده پیشگامانه
این تاپیک پیشگامان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A7%D9%86)

payam178
17-08-2012, 23:54
سلام امیر جان
من که رفتم درباره ی شاتل تحقیق کردم و فهمیدم کاربرهایی که از شب رایگان استفاده می کنند از دست شاتل عاصی هستند :44:
برای همین رو به بایت آوردم
حالا یه سوال:
شما که بایت دارید از دست بایت راضی هستید؟
ایا بایت هم اگر به دانلود زیاد کاربر در مواقع رایگان پی ببرد ، کاربر را محدود می کند؟
با تشکر

amirkhan_0o0
18-08-2012, 00:17
سلام امیر جان
من که رفتم درباره ی شاتل تحقیق کردم و فهمیدم کاربرهایی که از شب رایگان استفاده می کنند از دست شاتل عاصی هستند :44:
برای همین رو به بایت آوردم
حالا یه سوال:
شما که بایت دارید از دست بایت راضی هستید؟
ایا بایت هم اگر به دانلود زیاد کاربر در مواقع رایگان پی ببرد ، کاربر را محدود می کند؟
با تشکر
پهنای باند روزانه عالی
شبانه بسیار بد شده
محدودیت نداره ولی پینگ متغیره
در مجموع به نظرم تو کاشون واقعا عالیه

payam178
18-08-2012, 00:49
دستتون درد نکنه که زود جواب میدین
در کل کی ها خوب و کی ها بده
و درمواقع خوب شب ها چه قدر دانلود می کنید و در مواقع بد چه قدر دانلود میکنید
راستی بایت برای کاربر های خانگی بیشتر از 128 میده

amirkhan_0o0
18-08-2012, 03:00
سرعت سرویس هاای بایت طی این تجربه بیش از یک ساله که از 128 تا 512 رو امتحان کردم این جوریه:
روزانه برای سرویس های 128 برابره با 2مگابیت یا 256 کیلوبایت که بیشتر هم می شه!
----------------------------512 و 256---4------------512-----------که دیگه کابل مسی بیش از این نمی کشه!
شبانه سرعت نامی رو تقسیم بر 8 بکنید همین حدوده!
128>>>15-16
256>>25-30
512>>50-70
`پینگ هم بین 200تا 300 متغیره!!البته الان نزدیک 230هست!
معمولا قبل از شروع طرح های تشویقی اینترنت سرعت بهتری نسبت به بعد از اون داشته!
از لحاظ پشتیبانی 24 ساعته و تمدید اعتبار و ... هم عالیه!
شاید پارسال سرویس ها قطعی زیادی داشت اما 7 یا 8 ماه که این مسئله از بین رفته.
راستی این ها تجربه من در استفاده در منطقه مخابراتی مهماندوست بود که از لحاظ تجهیزات مخابراتی عالیه(نسبت به سایر نقاط کاشون:31:)

redevil6990
19-08-2012, 10:26
دوستان این 1 گیگ 10 روزه اضافه بایت که اس ام اس دادن به خاطر مشکلات میدن رو کسی تا حالا گرفته؟
ممنون