PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : NetCarShow.com:برنامه ي منحصر به فرد براي معرفي ماشين ها

nimakarimi95
04-07-2011, 21:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الاخره پس از مدت ها انتظار خودم، برنامه ي NetCarShow.com که خودم نوشته بودم در AppStore قرار گرفت،

شما با اين برنامه مي تونيد تمام اطلاعات و عكس هاي ماشين مورد علاقه ي خودتون رو تماشا كنيد و به اطلاعاتتون راجع به ماشين ها بيفزاييد،و از تماشاي عكس ها لذّت ببريد!

همچنين اين برنامه براي شما عزيزان هر روز اپديت مي شود تا شاهد جديدترين عكس ها و اطلاعات راجع به ماشين ها شويد! پس به همين خاطر قبل از ورود به اين برنامه بايد به Wi-Fi يا 3G متصل باشيد!!!

اين برنامه شامل ماشين هاي قديمي، قدرتي، ماشين هاي مسابقات، گرانترين ها، سوپركار ها، و خلاصه جديدترين ماشين ها مي باشد

اطلاعاتي كه اين برنامه مي تواند به شما بدهد ، از قبيلِ: مدل، سال، شركت توليد كننده، قدرت اتومبيل و ... مي باشد

اين برنامه به پيشنهاد خودم براي سايت netCarShow.com نوشته شده...

شما ميتوانيد اين برنامه را به طور کاملا رایگان از AppStore دانلود كنيد.

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تصاويري از اين برنامه:

در ضمن، اين برنامه HD هستش و دوستاني كه IPad دارند فراموش نشده اند... اين برنامه بر روي فرم ور 4.0 يا بالاتر به خوبي كار مي كند...با Retina هم سازگارِ...

آرزوي سلامتي براي تمامي مديران و كاربران خوب اين انجمن دارم, پس به اميدِ هر چه تخصصي تر شدن اين فروم كه آرزوي هر مديرِ شايسته اي هست.كه اين كار بستگي به شما كاربران داره...