PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد دانشگاه های مجازی مقطع کارشناسی (بسیار فوری)

mojtaba-design
04-07-2011, 17:08
سلام .
من کنکوری 90 هستم ، متاستفانه کنکورم رو خیلی جالب ندادم ولی مثل اینکه می تونم رشته های مجازی قبول شم.
چند تا سوال داشتم فقط کسانی که اطلاع دارن جواب بدن لطفا :

1- آیا تو مدرک مجازی درج میشه یا خیر ؟
2- شهریه اش کمتر از ازاده ؟

ضمنا بگم به روحیاتم خیلی می سازه من ادمی هستم که دوست دارم استاد فقط یک راهنما باشه نه یک استاد !
سیستم مجازی رو خوندم مشکلی باهاش ندارم که هیچ به هر نوع سیستمی اون رو ترجیح می دم !
فقط باید تکلیف این دو تا سوال مشخص شه
لطفا فقط افرادی که اطلاع دقیق دارن جواب بدن.

mojtaba-design
04-07-2011, 20:19
جواب بدین خیلی فوری ها ...

دعاتون می کنم جواب بدین لطفا

linuxboy
04-08-2011, 09:20
سلام
من یکی از دوستام مجازی خواجه نصیر میره میگه فوق العاده مزخرف خیلی اذیتشون می کنند
می گه درس که خوب نمی دهند و هیچ کس چیزی بلد نیست
می گه امتحان ها هم از روزانه سخت تر می گیرند سعی می کنند 3 ترم اول مشروط کنند بعدشم اخراج می کنند
تو کارت و مدرک هم درج میشه مجازی هستی
شهریه اش هم تو دفترچه کنکور می زنند
الانم هر دانشگاه همچین بند و بساتی برای خودش راه انداخته بیشتر هدفشون تیغ زدن دانشجویان چون نه مکانی ارائه می دهند نه چیزی تحصیلی که با ترمی 100 تومان میشه فراهم کرد ترمی 500-600 می گیرند تو فوق لیسانس هم دور وبر 1400

بستگی به خودت داره و این هم بدون تو دانشگاه های ایران هیچ چیزی یاد نمی دهند چه کسی که تو آزاد خونده چه کسی که تو سراسری چه کسی که مجازی تقریبا فقط یک مشت نوشته حفظ شده فقط همین

matin_vv
04-08-2011, 12:08
همونطور که دوستمون گفتند زیاد توصیه نمیشه. تو مدرک هم درج میشه.
اگه بتونی آزاد علوم تحقیقات یا یکی از واحدهای تهران قبول بشی، (با توجه به تکمیل ظرفیت هایی که آزاد اعلام میکنه احتمالش کم نیست، البته اگر امتحان آزادت رو خیلی خراب نکرده باشی) ارزش بیشتری داره به نظر من.
بعداً میتونی برای مقطع ارشد، تلاش بیشتری کنی و دولتی قبول شی.