PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : واحد بین الملل علوم پزشکی

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

ehsan_
14-12-2012, 19:50
به قول خودتون خوب تاپیکو کردین چت روما...........:n02:من فکر می کردم شما ام ترکین به خاطر عکس تارکان....

:n13: ترک ؟!
نه من چند ملیتی از پدر شیراز مادر شهرکرد و بزرگ شده اصفهانم خوشبختانه :n09:
ان شاالله همتون جلفا قبول شید :n26: امسال جلفا خالی نمونه:n09:

maryam36
14-12-2012, 20:43
:n13: ترک ؟!
نه من چند ملیتی از پدر شیراز مادر شهرکرد و بزرگ شده اصفهانم خوشبختانه :n09:
ان شاالله همتون جلفا قبول شید :n26: امسال جلفا خالی نمونه:n09:

خوشبختانه؟........................
آدم عجیبی هستی عکس خواننده اصیل ترک که اسمشtarkanکه معنیش همون ترکان خودمونه.میذاری جای عکس خودت :n13:بعدا میگی ترک؟!
منم امیدوارم شماام از احمد آباد مشیر قبول بشی.که امسال دانشگاه اونجا با رنگ کاری شما آباد بشه.!!!

maryam36
14-12-2012, 20:57
مریم خانوم شما مطمعنی که پارسال شهید بهشتی ۴۲ نفر پذیرفته من از هر کی می پرسم اولویته اولشو شهید بهشتی نزده پس یه امیدی هست شما هم که شیراز زدین .

من فک کردم شما رفتین مجارستان؟
من گفتم بهشتی روانتخاب اول بزنم شیرازو از دست میدم چون پروندم میرفت تو اولویت دومیا.
آره مطمعنم.برید تو سایت دانشگاه بعد قسمت اطلاعیه ها بعد اسامی قبولین نهایی در دندان سال90.
موفق باشی.

selda.a
15-12-2012, 13:22
آدم عجیبی هستی عکس خواننده اصیل ترک که اسمشtarkanکه معنیش همون ترکان خودمونه.میذاری جای عکس خودت :n13:بعدا میگی ترک؟!
منم امیدوارم شماام از احمد آباد مشیر قبول بشی.که امسال دانشگاه اونجا با رنگ کاری شما آباد بشه.!!!

ای بابا.....!اینا چه مشکلی با جلفا دارن!!!!؟خب انتخاب رشته کردن ایشالا قبول میشن و خوشبختانه هم دانشگاهی نمیشن با جلفایی ها!!!:n09:بیخیال این حرفا تازه باید خوشحال باشیم ک ترک نیستن!!!راستی من میخواستم 1آزمون آزاد واسه رشته ریاضی بدم حالا که ادغام شدن بازم امکانش هس؟؟؟؟؟اگ کسی میدونه بیزحمت ج بده!ممنون میشم!

selda.a
15-12-2012, 13:31
نهههههههههههههه...آخه من از کجا میدونستم.حالا ممکن نیست منم تو تکمیل انتخاب بشم؟

نگران نباش 1عده ام میگن میشه شرکت کرد!!!بازم دقیق نمیدونم!!:n01:

ehsan_
15-12-2012, 16:13

عجب..من اول گفتم آذری نه ترک !! بعد از اون گفتم که چندتا دوست آذری دارم و کلا میونه ی خوبی با آذری ها دارم نمی دونم شما الان روی کدوم فاز رفتی !؟ تارکان جان هنوز داره درسهای خوانندگیشو پیش من پاس می کنه فکر کنم تا 2 سال دیگه فارغ التحصیلش کنم:n08:
بله من خوشبختانه کلا متعلق به همه ایرانم:n09:
گفتی رنگ یاد اسم یک شرکت ایرانی تولیدکننده ی مواد اولیه رنگ افتادم
شرکت آذر رزین :n02:

کسی خبر داره مجارستان دانشگاه هاش توی لیست معتبر وزارت علوم هستن؟

rpf
15-12-2012, 21:43
جلفا که عین روستا بود این همه تعریف نداره:n09:

دانشگاههاي مورد تاييد كشور مجارستان
* اعتبار دانشگاههاي زير بصورت مشروط مي‌باشد
دانشگاه پزشكي سملوايز Semmelweis University of Medicine
دانشگاه پزشكي سگد Szeged
دانشگاه پزشكي پچ Pecs Medical University
دانشگاه پزشكي دبرسن Debercen University of Medicine

hamedj2
15-12-2012, 23:33
ببخشید یک سوال داشتم نمی دونم اینجا جاش هست یا نه ... من می خوام کنکور تجربی برای دندان پزشکی بین المللی آبادان رو بدم و گفتن حدودا باید رتبه ای زیر ۱۰۰۰۰ بیارم ... حدود درصد هایی که لازم دارم اگر بخوام فقط یکسری از درس ها رو ۱-زبان انگلیسی ۲- زیست ۳-فیزیک ۴- ریاضی رو بخونم چه درصد هایی هست ؟

rpf
16-12-2012, 01:11
ببخشید یک سوال داشتم نمی دونم اینجا جاش هست یا نه ... من می خوام کنکور تجربی برای دندان پزشکی بین المللی آبادان رو بدم و گفتن حدودا باید رتبه ای زیر ۱۰۰۰۰ بیارم ... حدود درصد هایی که لازم دارم اگر بخوام فقط یکسری از درس ها رو ۱-زبان انگلیسی ۲- زیست ۳-فیزیک ۴- ریاضی رو بخونم چه درصد هایی هست ؟

سلام..از همین اول کار هیچ وقت به فکر بین الملل نباشین اول سراسریو خوب بچسپ:n13:

حالا شما کدوم منطقه هستین؟ البته میگن گزینش بین الملل ها کشوریه هست نه منطقه ای..حالا من هم حدودی میگم

10000 کشوری میشه حدود 2800 تا 3100 منطقه 1 و 4600 تا 5100 منطقه 2 و 2000 تا 2300 منطقه 3

حالا برای این رتبه ها حدودا میشه همچین درصدایی:

ادبیات 40 عربی 40 دین و زندگی 40 زبان 70 زمین 0 ریاضی 30 زیست شناسی 70 فیزیک 50 شیمی 45

تخمین رتبه بر اساس اطلاعات گزینه 2 هست

rpf
16-12-2012, 01:15
البته اگه به این 4 درس علاقه دارین اینجوری هم میشه:

ادبیات 25 عربی 25 دین و زندگی 25 زبان 92 زمین 0 ریاضی 60 زیست شناسی 76 فیزیک 66 شیمی 27

rezamousavifard
16-12-2012, 09:58
عجب..من اول گفتم آذری نه ترک !! بعد از اون گفتم که چندتا دوست آذری دارم و کلا میونه ی خوبی با آذری ها دارم نمی دونم شما الان روی کدوم فاز رفتی !؟ تارکان جان هنوز داره درسهای خوانندگیشو پیش من پاس می کنه فکر کنم تا 2 سال دیگه فارغ التحصیلش کنم:n08:

آره معتبره

hamedj2
16-12-2012, 12:11
البته اگه به این 4 درس علاقه دارین اینجوری هم میشه:

ادبیات 25 عربی 25 دین و زندگی 25 زبان 92 زمین 0 ریاضی 60 زیست شناسی 76 فیزیک 66 شیمی 27

ممنون از جوابتون ... راستش من ۲۶ سالمه و لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد دارم و ۳ سال هم هست توی شرکت ملی حفاری کار میکنم ! اما به خاطر شرایطی که دارم و موقعیتی که می تونم از سال دوم در مطب پدرم کار کنم و آیندم با دندان پزشکی خیلی خیلی بهتره و همینطور علاقم به دندان پزشکی می خوام از اول بشینم دندان پزشکی بخونم اما خوب نزدیک به ۸ سال پیش کنکور دادم و هیچی یادم نیست و توان اون موقع رو هم ندارم و سر کار هم میرم ... به نظر شما توی ۶ ماه می تونم درسایی رو بخونم و زیر ۱۰۰۰۰ بشم ؟ راستی اگه اشتباه نکنم منطقه ۲ هستم ( اهواز )

selda.a
16-12-2012, 19:21
[QUOTE=rpf;7372339]جلفا که عین روستا بود این همه تعریف نداره:n09:

دانشگاههاي مورد تاييد كشور مجارستان
* اعتبار دانشگاههاي زير بصورت مشروط مي‌باشد
دانشگاه پزشكي سملوايز Semmelweis University of Medicine
دانشگاه پزشكي سگد Szeged
دانشگاه پزشكي پچ Pecs Medical University
دانشگاه پزشكي دبرسن

چه خبره اینجا؟!مگه ما گفتیم پارادایسه؟؟؟والا فعلا که قبول نشدیم!!!!ببینیم روستاس یا شهر!!نظر هرکسیم محترمه!شما صلاح ندونستین نرفتین تمام!!جای صحبتای دیگه نی بنظرم..!:n01:

selda.a
16-12-2012, 19:31

میشه روش یکم بیشتر کارکنین؟؟؟این چه شاگردیه دارین؟؟؟معلوم شد پس به کی رفته!!!!:n08:شوخی کردم به دل نگیرین!بایدم با آذریا میونه خوبی داشته باشین!!!آذری یا فارسی نداریم!همه جای ایران وطن ماست!!:n01:البته باید به هموطن بودن با تک تک آذریا افتخار کرد!

maryam36
16-12-2012, 19:40
میشه روش یکم بیشتر کارکنین؟؟؟این چه شاگردیه دارین؟؟؟معلوم شد پس به کی رفته!!!!:n08:شوخی کردم به دل نگیرین!بایدم با آذریا میونه خوبی داشته باشین!!!آذری یا فارسی نداریم!همه جای ایران وطن ماست!!:n01:البته باید به هموطن بودن با تک تک آذریا افتخار کرد!
selda gorisan najor adamen lajin chexarder indida yazib man aval dedim azari na tork.man dai benen soallarena javab vemiajiam.

selda.a
16-12-2012, 20:26
selda gorisan najor adamen lajin chexarder indida yazib man aval dedim azari na tork.man dai benen soallarena javab vemiajiam.

azizam take it easy:n17:man ke chokh gururlaniram turkam va sanda tuhsan azari da ela bizikh daa manzure shayad ayre bisheyiyde san ozuyun narahat elama gada3

hamedj2
16-12-2012, 22:26
ممنون از جوابتون ... راستش من ۲۶ سالمه و لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد دارم و ۳ سال هم هست توی شرکت ملی حفاری کار میکنم ! اما به خاطر شرایطی که دارم و موقعیتی که می تونم از سال دوم در مطب پدرم کار کنم و آیندم با دندان پزشکی خیلی خیلی بهتره و همینطور علاقم به دندان پزشکی می خوام از اول بشینم دندان پزشکی بخونم اما خوب نزدیک به ۸ سال پیش کنکور دادم و هیچی یادم نیست و توان اون موقع رو هم ندارم و سر کار هم میرم ... به نظر شما توی ۶ ماه می تونم درسایی رو بخونم و زیر ۱۰۰۰۰ بشم ؟ راستی اگه اشتباه نکنم منطقه ۲ هستم ( اهواز )
کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟ آیا بعد از ۸ سال که کنکور دادم اونم ریاضی و الان ۶ ماه مونده تا کنکور امکانش هست بتونم توی کنکور تجربی رتبه زیر ۱۰۰۰۰ بیارم ؟

rpf
16-12-2012, 23:14
کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟ آیا بعد از ۸ سال که کنکور دادم اونم ریاضی و الان ۶ ماه مونده تا کنکور امکانش هست بتونم توی کنکور تجربی رتبه زیر ۱۰۰۰۰ بیارم ؟

بله که میشه چرا نشه؟
اینو نگاه کنین..دیپلم سال 84 گرفته بعد امسال شد 9 منطقه 3 و پزشکی تهران میخونه اونم بعد 7 سال :n10:
جنسیت مرد..سال تولد 67..از آوج یکی از شهرهای تابعه بویین زهرا تابعه قزوین:n18:

نمره درس
عنوان درس
رديف

68/0
زبان و ادبيات فارسي
1

81/4
زبان عربي
2

90/7
فرهنگ و معارف اسلامي
3

70/7
زبان خارجي
4

74/7
زمين شناسي
5

82/3
رياضيات
6

77/4
زيست شناسي
7

96/7
فيزيك
8

53/4
شيمي
9

hamedj2
16-12-2012, 23:50
حالا من ۹ نمی خوام :n02: ... در واقع می خوام بدوتم ۶ ماه زمانی هست که من با توجه به اینکه رشتمم تجربی نبوده و فقط زبانم خیلی قوی هست ( امیدوارم ۱۰۰٪ بزنم . مدرس زبان بودم ) و بتونم روزی حدود ۵ تا ۶ ساعت درس بخونم بتونم زیر ۱۰۰۰۰ بشم ؟ میدونم خیلی سوال میکنم اما استرس دارم بخدا :n28: ممنون از کمکی که می کنی

mansoureh_024
17-12-2012, 00:35
اقاحامد بنظرمن ریسک بزرگیه خودتو و زندگیتو درگیر این استرس بزرگ نکن که منم شرایطم مثه شمابود و پارسال این راهی که شما میخواین برین من رفتم

rpf
17-12-2012, 02:02
حالا من ۹ نمی خوام :n02: ... در واقع می خوام بدوتم ۶ ماه زمانی هست که من با توجه به اینکه رشتمم تجربی نبوده و فقط زبانم خیلی قوی هست ( امیدوارم ۱۰۰٪ بزنم . مدرس زبان بودم ) و بتونم روزی حدود ۵ تا ۶ ساعت درس بخونم بتونم زیر ۱۰۰۰۰ بشم ؟ میدونم خیلی سوال میکنم اما استرس دارم بخدا :n28: ممنون از کمکی که می کنی

بله طبق گفته دوستمون ریسک بزرگیه و استرس و دردسرهای خودشو داره..حالا اون شرکت حفاری مشکلش چیه؟ماهی چند میده؟
ولی اگه واقعا بخواین میتونین از رتبه 10000 هم خیلی بهتر بشین و خیلیا بودن حتی از بهمن شروع کردن و نتیجشو دیدن فقط باید پشتکارت عالی باشه و حسرت گذشته رو نخوری و توکل به الله ..شما که رشتت ریاضی بوده حداقل از پس ریاضی و فیزیک کنکور تجربی تا حدودی برمیاین و چون میگین مدرس زبان هم بودین پس این 3 درس میتونه نقطه قوت شما نسبت به بقیه باشه..ادبیات هم فقط با یه سری بحثهای آسون مثل لغت یا تاریخ ادبیات که مطلق حفظین میتونین حدود 25 درصد برنین(آرایه هم آسونه نسبتا اونم 2 3 تا سوال داره )که کلا میتونین رو 30 40 درصد این درس حساب کنید اگر یک کمی هم ذوق شعری داشته باشین میشه به راحتی تا 60 70 بالا بردش چون رو این درس تکیه میکنم که هم ضریبش تو عمومی ها بالاست هم نسبتا میانگین خوبی داره بین داوطلبان که اگه کم بزنید ضرر میکنید..
حالا میرسه به عربی که معمولا خوزستانی های عزیز استعدادی تو این درس دارن و خوب باهاش کنار میان و فقط بخش منصوبات و ترجمه رو بخونید شاید بالای 50 بزنید.
دینی هم که من خیلی دوسش دارم چند سالی میشه سوالاش جوندار تر میشن و مثل قبل نیست که با حفظ کردن چند خط از متن درس بتونین خوب بزنین..اگه فقط رو آیات تمرکز کنید اونم حدودای 50 60 بزنید عالی میشه..
زبان هم که خودتون استاد هستین و تنها فرقش با کنکور ها شما اینه که 5 سئوال از لغات کم کردن بجاش یه ریدینگ اضافه کردن به سئوالات یعنی ترتیب اینطوره : قواعد..لغات..کلوز تست..ریدینگ 1..ریدینگ 2
زمین هم بزنین بد نیست ولی چون دارو نمیخواین بیخیالش بشین البته حدود 10 15 درصد تو این درس آسونه حیفه نزنیدش
ریاضی و فیزیک هم تقریبا مال گذشته هست ولی دیگه تقریبا فیزیک از فرمول محور اومده بیرون و برای یه تست باید رو چندین قسمت مسلط باشین کلا تست ها مفهومی و سنگین شدن(نمونش تجربی 89 یا 90)
شیمی هم که باهاش آشنایی دارین اگه رو چند تا قسمت مهم و پرکاربرد آشنا بشین راحت میتونید 40 50 بزنید
و اما زیست مهم که روند صعودی سخت داشته از 87 تا 91 و دیگه سئوالای خطی کتاب درسی تو کنکور نمیاد و حتما باید اون قسمتو با نکات درسی ترکیبی از فصلای دیگه و شکل ها بلد باشین تا بتونید درصد قابل قبولی کسب کنید(پیشنهادم اینه یه 2 3 جلسه برای زیست پیش یه معلم برین تا یه سری اصول و قوانین پایه رو یاد بگیرین بعد خودتون راه میفتین)

حتما هم تستای اخیر از 87 تا 91 رو بررسی کن ببین کدوم قسمت بیشتر مورد نظر طراحا بوده و بیشتر توجه داشتن و ذهن اونارو بخون ببین طرح فکریشون چی بوده:n13:
چون چند سالی با درس و کنکور دور بودین و سبک سئوالای جدیدو نمیدونستین سعی کردم یک ساختار کلی از سئوال ها و کنکورای اخیر بدم که بدونی و طبق اینا برنامتونو بچینی..
اینطور که گفتین باباتون مطب داره پس خیالتون از دردسرهای مطب گرفتن و ... هم راحته و بعد از دانشگاه خیالتون راحته:n10:
جامعه هم طوری متاسفانه پیش میره که بیشترین ارزش و پشتوانه از این 3 رشته مشهور دکتری یعنی (پزشکی دارو دندان) هست و یه جورایی آدم خیالش راحته نسبت به رشته های لیسانس(البته این کلیه و جامعیت چندانی نداره)

من کلا رو درصدا بالاتر رو گفتم که اگه احیانا مشکلی پیش بیاد و یا سوالا سخت بشه شما شوکه نشین و نتونین از پس سوالا بربیاین و تجربه ثابت کرده که از اون درصد هدفی ما کمتر کسب میکنیم..مثلا اگه من هدفم تو شیمی کنکور امسال 90 به بالا بود ولی اومد 77..پس باید یکم بیشتر از خودمون انتظار داشته باشیم که مشکلی پیش نیاد ..مثلا من برم رو 20 درصد سرمایه گذاری کنم مطمنا 5 درصد هم نمیزنم چون اطلاعات من در همین حد 20 درصده حالا اگه طراح محترم هم یکم صورت تستو عوض کنه که دیگه وضع خراب میشه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من در مورد گذشته شما اطلاعاتی ندارم که رو کدوم قسمتا مسلط تر بودین تا بیشتر راهنمایی کنم که کدوم قسمتا رو بخونین که هم زود جواب بده هم تست خیز تر هم باشه:n01:

hamedj2
17-12-2012, 13:30
ممنون برای جواب خیلی خوب و کاملتون ... راستش ریسک اینکه نرم خیلی بیشتره برام چون اولا من اگه بشینم برای کنکور بخونم چیزی از دست نمیدم و توی این مدت سر کار میرم و الان توی قسمت خاصی هستم که خوشبختانه روزی حداقل ۳ ۴ ساعت میتونم سر کار درس بخونم و وقتی اومدم خونه هم درس بخونم ... دوما که من الان بعد از ۳ سال کار کردن به عنوان مهندس و کارشناس حقوقم خیلی کمه ( زیر ۱ میلیون تومن ) و تا ۷ ۸ سال دیگه هم آینده خیلی خوبی نسبت به دندان پزشکی نداره و از همه مهم تر اینکه من نیازی نیست تا آخر درسم صبر کنم تا بتونم کار کنم و نگران مریض و مطب و هزار تا مشکل دیگه باشم ... هم میتونم پیش پدرم برم هم پیش پدر خانمم ... در کل بعد از ۲ ۳ سال میتونم راحت با کار های ساده ماهی ۴ ۵ برابر بیشتر در بیارم و آینده خیلی بهتری دارم و ترجیح میدم ۱ سال دیگه هم بخونم اما برم دندان پزشکی اما خیلی خوب می شد اگه می تونستم سال دیگه قبول شم و دندان پزشکی بین المللی آبادان رو برم ... اما بازم ممنون از راهنمایی خیلی خوبتون :n02:

rezamousavifard
17-12-2012, 15:32
ممنون برای جواب خیلی خوب و کاملتون ... راستش ریسک اینکه نرم خیلی بیشتره برام چون اولا من اگه بشینم برای کنکور بخونم چیزی از دست نمیدم و توی این مدت سر کار میرم و الان توی قسمت خاصی هستم که خوشبختانه روزی حداقل ۳ ۴ ساعت میتونم سر کار درس بخونم و وقتی اومدم خونه هم درس بخونم ... دوما که من الان بعد از ۳ سال کار کردن به عنوان مهندس و کارشناس حقوقم خیلی کمه ( زیر ۱ میلیون تومن ) و تا ۷ ۸ سال دیگه هم آینده خیلی خوبی نسبت به دندان پزشکی نداره و از همه مهم تر اینکه من نیازی نیست تا آخر درسم صبر کنم تا بتونم کار کنم و نگران مریض و مطب و هزار تا مشکل دیگه باشم ... هم میتونم پیش پدرم برم هم پیش پدر خانمم ... در کل بعد از ۲ ۳ سال میتونم راحت با کار های ساده ماهی ۴ ۵ برابر بیشتر در بیارم و آینده خیلی بهتری دارم و ترجیح میدم ۱ سال دیگه هم بخونم اما برم دندان پزشکی اما خیلی خوب می شد اگه می تونستم سال دیگه قبول شم و دندان پزشکی بین المللی آبادان رو برم ... اما بازم ممنون از راهنمایی خیلی خوبتون :n02:
اگه ۱۰۰۰۰ منطقه می خوای بمون ولی اگه کشوری می خوای نمی خواد بخونی..چون قبول نمیشی.
امید وارم موفق باشی

selda.a
17-12-2012, 18:44
آقا حامد اصلا هم نترسین:n17:6ماه خیلی کارا میشه کرد!من تجربه ندارم ولی اونایی ک بعدچنسال دوباره برگشتن کنکور خوندن معمولا میگن ک آسونتر اومده بنظرشون درسا!تازه زبان حله.ادبیاتم سعی کنین پایین25نزنین چون خیلی جابجا میکنه!!دینیو ازدست ندین حیفه م باکتاب خیلی سبز78درصد زدم!!عربیم1 دی وی دی هس آموزش جامع عربی کنکور(رهپویان دانش و اندیشه)ازون میتونین مثلا 8سوال ترجمرو بخونین البته اگ بعضی بخشای آسونه قواعدم ازون دی وی بخونین حداقل40درصد تو جیبتونه!ریاضیو فیزیک ک شما بهتر میدونین!ولی زیستو شیمی 1کم سخت میشه کارتون اونارم بخشای وقت گیر مثل زنتیک یا..رو بذارین کنار ولی اشتباه منو نکنین اگ درصداتون هماهنگ و همگی درحد متوسط باشه بهترازینه ک چنتادرسو بترکونینو چنتارو بیخیال شین!!!هیچ درسیرو کامل کنار نذارین چون شاید نقاط قوت شمارو سخت بذن ازون طرف اونیکیارو آسون!پس ریسک نکنین!ایشالا ک موفق میشین و سال بعد خبرای خوبتون اینجا میشنویم:1:

selda.a
17-12-2012, 19:01
آقا حامد اصلا هم نترسین:n17:6ماه خیلی کارا میشه کرد!من تجربه ندارم ولی اونایی ک بعدچنسال دوباره برگشتن کنکور خوندن معمولا میگن ک آسونتر اومده بنظرشون درسا!تازه زبان حله.ادبیاتم سعی کنین پایین25نزنین چون خیلی جابجا میکنه!!دینیو ازدست ندین حیفه م باکتاب خیلی سبز78درصد زدم!!عربیم1 دی وی دی هس آموزش جامع عربی کنکور(رهپویان دانش و اندیشه)ازون میتونین مثلا 8سوال ترجمرو بخونین البته اگ بعضی بخشای آسونه قواعدم ازون دی وی بخونین حداقل40درصد تو جیبتونه!ریاضیو فیزیک ک شما بهتر میدونین!ولی زیستو شیمی 1کم سخت میشه کارتون اونارم بخشای وقت گیر مثل زنتیک یا..رو بذارین کنار ولی اشتباه منو نکنین اگ درصداتون هماهنگ و همگی درحد متوسط باشه بهترازینه ک چنتادرسو بترکونینو چنتارو بیخیال شین!!!هیچ درسیرو کامل کنار نذارین چون شاید نقاط قوت شمارو سخت بذن ازون طرف اونیکیارو آسون!پس ریسک نکنین!ایشالا ک موفق میشین و سال بعد خبرای خوبتون اینجا میشنویم:1:

تازه شما ریسک نمیکنین!!!حداقل 1کار دم دستتون دارین وفقط دنبال هدفتون هستین چیزی از دست نمیدین ولی شاید چیزه زیادی بدست بیارین!:n01:

maryam36
17-12-2012, 19:11

رتبه در منطقه شما چند بود؟

maryam36
17-12-2012, 19:12
اگه ۱۰۰۰۰ منطقه می خوای بمون ولی اگه کشوری می خوای نمی خواد بخونی..چون قبول نمیشی.
امید وارم موفق باشی

اسامی رو از سایت دانشگاه پیدا کردین؟؟

selda.a
17-12-2012, 19:20
رتبه در منطقه شما چند بود؟

من7024منطقه 2بودم!متاسفانه!:n03:

rpf
17-12-2012, 19:28
امید وارم موفق باشی

این یعنی چی؟!!!!
بر چه مبنایی میگین قبول نمیشه اگه برای 10000 کشوری بخونه؟
10000 کشوری که از 10000 منطقه درصدای بهتری میخواد:n13: 10000 کشوری حدود 4000 5000 منطقه 2 هس حالا این سخت تره یا 10000 منطقه؟!!!

بله آقا حامد اگر هم قبول نشید که فرضه محاله باز هم چیزی را از دست نمیدین و در آینده خودتونو سرزنش نمیکنید که میتونستید با 5 6 ماه درس خوندن مسیر زندگیو عوض کنید.اگر هم در قسمت خاصی مشکل یا سئوالی داشتین از من یا بقیه دوستان بپرسین...
حالا چیو حفاری میکنید؟!:n10:

rezamousavifard
17-12-2012, 21:30
این یعنی چی؟!!!!
بر چه مبنایی میگین قبول نمیشه اگه برای 10000 کشوری بخونه؟
10000 کشوری که از 10000 منطقه درصدای بهتری میخواد:n13: 10000 کشوری حدود 4000 5000 منطقه 2 هس حالا این سخت تره یا 10000 منطقه؟!!!

بله آقا حامد اگر هم قبول نشید که فرضه محاله باز هم چیزی را از دست نمیدین و در آینده خودتونو سرزنش نمیکنید که میتونستید با 5 6 ماه درس خوندن مسیر زندگیو عوض کنید.اگر هم در قسمت خاصی مشکل یا سئوالی داشتین از من یا بقیه دوستان بپرسین...
حالا چیو حفاری میکنید؟!:n10:

یعنی اینکه ده هزار کشور شدن سخته ولی ده هزار شدن تو منطقه دو کار سختی نیست.

rezamousavifard
17-12-2012, 21:36
اسامی رو از سایت دانشگاه پیدا کردین؟؟

نه پیداش نکردم نمی دونی چند نفر به جز دندون شهید بهشتی جاهای دیگه رو انتخاب کردن؟

hamedj2
17-12-2012, 23:03
دوستان واقعا ممنون از همفکری همتون و از همه ممنونم... خیلی خیلی خیلی ممنون ... سعی خودمو می کنم ببینم چی میشه :n02: ... rpf عزیز قبلا هر روز ۶ ساعت از زمان سر کار بودنو وقت سر خاروندن نداشتیم اما الان صبح ها ۱ ساعت ماکزیمم بعدش بیکاری ! جدی گفتما شوخی نبود ! :n02:
با این چیزایی که شما دوستان گفتید اگر رتبه خوب نیارم آیا آشنا یا همون پارتی در دانشگاه بین المللی کاری میتونه بکنه ؟ آشنای خیلی خوب منظورمه در حد رییس دانشکده ...

rezamousavifard
18-12-2012, 00:30
دوستان واقعا ممنون از همفکری همتون و از همه ممنونم... خیلی خیلی خیلی ممنون ... سعی خودمو می کنم ببینم چی میشه :n02: ... rpf عزیز قبلا هر روز ۶ ساعت از زمان سر کار بودنو وقت سر خاروندن نداشتیم اما الان صبح ها ۱ ساعت ماکزیمم بعدش بیکاری ! جدی گفتما شوخی نبود ! :n02:
با این چیزایی که شما دوستان گفتید اگر رتبه خوب نیارم آیا آشنا یا همون پارتی در دانشگاه بین المللی کاری میتونه بکنه ؟ آشنای خیلی خوب منظورمه در حد رییس دانشکده ...

,تو ایران هر چیزی که بخوای ممکنه
تو که رییس دانشگاه آشناته دست همه ما رو هم بگیر که نیایم اینجا درد دل کنیم

maryam36
18-12-2012, 08:55
نه پیداش نکردم نمی دونی چند نفر به جز دندون شهید بهشتی جاهای دیگه رو انتخاب کردن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو به این آدرس.

maryam36
18-12-2012, 08:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو به این آدرس.
نه ازکجا بدونم.شما از کجا فهمیدی که بیشترشون شهید بهشتی رو اول نزدن؟

rezamousavifard
18-12-2012, 09:47
نه ازکجا بدونم.شما از کجا فهمیدی که بیشترشون شهید بهشتی رو اول نزدن؟

از پنج تایی که شمارشونو داشتم چهار تاشون یا پزشکیه تهرانو زدن یا دندون اکثرا اونایی که رتبشون خوب بوده تهرانو به شهید بهشتی ترجیح میدن .

rezamousavifard
18-12-2012, 09:52
آقا احسان شما که یزد زدی نمی دونی من که منطقه سه هستم حدودا باید چه رتبه ای بیارم که بتونم دندون یا پزشکی یزد قبول بشم؟

maryam36
18-12-2012, 10:16
از پنج تایی که شمارشونو داشتم چهار تاشون یا پزشکیه تهرانو زدن یا دندون اکثرا اونایی که رتبشون خوب بوده تهرانو به شهید بهشتی ترجیح میدن .
اگه می خواین برا سال دیگه بخونین بهتره به سراسری فک کنین از الان به بین المللی فکر نکن.اگه رتبتون خوب نشد بین الملل رو انتخاب کنین.دیدین که رتبه دوستتون از هممون بهتر بود ولی حذفش کردن.پس نمیشه یه رتبه خاصی رو مدنظرگرفت.اگه خدایی نکرده امسال قبول نشدین سال بعد حتما کمک مالی رو فراموش نکنین.

rezamousavifard
18-12-2012, 12:44
اگه می خواین برا سال دیگه بخونین بهتره به سراسری فک کنین از الان به بین المللی فکر نکن.اگه رتبتون خوب نشد بین الملل رو انتخاب کنین.دیدین که رتبه دوستتون از هممون بهتر بود ولی حذفش کردن.پس نمیشه یه رتبه خاصی رو مدنظرگرفت.اگه خدایی نکرده امسال قبول نشدین سال بعد حتما کمک مالی رو فراموش نکنین.

من تو کمک مالی نوشتم محدودیتی ندارم . ولی همون افشین ادیبی بیست میلیون زده بود .
راستی نمیدونید الان که آزمون دانشگاه آزاد و دولتی قاطی شده سهمیه بسیج فعالو کجا باید وارد کنم؟

maryam36
18-12-2012, 17:58
من تو کمک مالی نوشتم محدودیتی ندارم . ولی همون افشین ادیبی بیست میلیون زده بود .
راستی نمیدونید الان که آزمون دانشگاه آزاد و دولتی قاطی شده سهمیه بسیج فعالو کجا باید وارد کنم؟

تو انتخاب رشته بعد ازکنکور.

rezamousavifard
18-12-2012, 18:50
تو انتخاب رشته بعد ازکنکور.

اونجا که فقط باید کد رشته ها رو وارد کنیم !!!!مطمئنی ؟

maryam36
18-12-2012, 19:25
اونجا که فقط باید کد رشته ها رو وارد کنیم !!!!مطمئنی ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله.مطمعنم.هر سوالی راجع به کنکور داری از این وبلاگ بپرس.

ehsan_
21-12-2012, 20:14
آقا احسان شما که یزد زدی نمی دونی من که منطقه سه هستم حدودا باید چه رتبه ای بیارم که بتونم دندون یا پزشکی یزد قبول بشم؟

منطقه 3 رو درست نمی دونم ولی منطقه 2 زیر رتبه 5-6 هزار بودن همه قبولیهای 90 و کلا رتبه کشوری زیر 15 هزار
البته هر سال درخواست میره بالا چون خارج رفتن خیلی سخت شده و خیلی ها هم که رفتن دارن بر می گردن
احتمالا سال 92 رتبه زیر 10-12 هزار کشوری بخواد
اینا که گفتم پزشکی بود

ehsan_
23-12-2012, 12:18
کله پ.. دانشگاه شیراز:n02:
امروز صبح زنگ زدن که پولو تا 2 روز دیگه واریز کن قبولی وگرنه خط می خوری !!:n13:
این در حالیه که انتخاب دوم من شیراز بود و انتخاب اول یزد

javadparviz
28-12-2012, 20:10
کله پ.. دانشگاه شیراز:n02:
امروز صبح زنگ زدن که پولو تا 2 روز دیگه واریز کن قبولی وگرنه خط می خوری !!:n13:
این در حالیه که انتخاب دوم من شیراز بود و انتخاب اول یزد
خب بعد شما چیکار کردید؟ واینکه مگه انتخاب اول و دوم با هم فرق میکنه ؟ من خودم دو جا داروسازی قبول شدم آبادان و کرمان و آبادان رو هم انتخاب اول زدم

papar joon
29-12-2012, 11:27
خب بعد شما چیکار کردید؟ واینکه مگه انتخاب اول و دوم با هم فرق میکنه ؟ من خودم دو جا داروسازی قبول شدم آبادان و کرمان و آبادان رو هم انتخاب اول زدم

شما که دارو کرمان اسمتون بود میشه رتبتون رو بگین؟ممنون....

samin91
29-12-2012, 16:27
شما که دارو کرمان اسمتون بود میشه رتبتون رو بگین؟ممنون.... بچه های پیج سلام تو را خدا بگین میشه آدم دوتا مصاحبه قبول شده باشه اما تو هیچ کدوم قبول نهائی نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا بالاخره یکیشو قبول میشم؟ من سنم زیاده 26 سال دیگه خیلی واسه درس خوندن نمیتونم وقت بذارم یعنی امسال تو یکیشون قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

javadparviz
29-12-2012, 17:26
بچه های پیج سلام تو را خدا بگین میشه آدم دوتا مصاحبه قبول شده باشه اما تو هیچ کدوم قبول نهائی نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا بالاخره یکیشو قبول میشم؟ من سنم زیاده 26 سال دیگه خیلی واسه درس خوندن نمیتونم وقت بذارم یعنی امسال تو یکیشون قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رتبه من 5200 منطقه 3 و ترازم 8300 . من که شنیدم اگر در مصاحبه دو جا قبول شوید به احتمال 90% یک جا اسمتون رو قبولی نهایی میدند .حالا شما کجاها قبول شدید ؟

samin91
29-12-2012, 22:41
رتبه من 5200 منطقه 3 و ترازم 8300 . من که شنیدم اگر در مصاحبه دو جا قبول شوید به احتمال 90% یک جا اسمتون رو قبولی نهایی میدند .حالا شما کجاها قبول شدید ؟ من پزشکی قشم و داروی آبادان اولی را هم قشم زدم شما مطمینید انشالا که شما موفق باشید این منبعتون که ازش اینو شنیدین موثقه؟من خیلی نگرانم

javadparviz
29-12-2012, 23:52
من پزشکی قشم و داروی آبادان اولی را هم قشم زدم شما مطمینید انشالا که شما موفق باشید این منبعتون که ازش اینو شنیدین موثقه؟من خیلی نگرانم
زیاد جای نگرانی نیست من هم شرایط شما رو درک می کنم و می دونم که زیر فشار روانی زیادی هستید چون من هم تقریبا همین احساسو دارم انشالا که همه قبول میشیم :n26:.اما این مطلبی که گفتم رو از چند تا آدم با تجربه توی شرایط بین الملل شنیده ام ولی با یه حساب سر انگشتی هم می توان گفت که شانس قبولی برای افرادی که در دو جا قبول شدند بسیار بیشتر است.

hamedj2
30-12-2012, 20:30
ببخشید یک سوال در مورد زمان بندی ... اگه انشالا رتبه لازم رو بیاریم و بعد یک دانشگاه بین الملل رو انتخاب کنیم
۱- کی نتیجه اینکه برای مصاحبه دعوت میشیم یا نه رو میدن ؟
۲- کی مصاحبه معمولا انجام میشه ؟
۳- نتیجه مصاحبه کی اعلام میشه ؟
۴- کی نتیجه نهایی رو برای پذیرش و ثبت نام اعلام می کنن ؟
ممنون می شم کمکم کنید و زمان ها رو حدودی بگید ...

javadparviz
30-12-2012, 22:59
ببخشید یک سوال در مورد زمان بندی ... اگه انشالا رتبه لازم رو بیاریم و بعد یک دانشگاه بین الملل رو انتخاب کنیم
۱- کی نتیجه اینکه برای مصاحبه دعوت میشیم یا نه رو میدن ؟
۲- کی مصاحبه معمولا انجام میشه ؟
۳- نتیجه مصاحبه کی اعلام میشه ؟
۴- کی نتیجه نهایی رو برای پذیرش و ثبت نام اعلام می کنن ؟
ممنون می شم کمکم کنید و زمان ها رو حدودی بگید ...
دوست عزیز نتایج چند برابر ظرفیت نیمه متمرکز برای انجام مصاحبه اواسط مهر اعلام میشود و مصاحبه معمولا از اواسط آبان تا اوایل آذر انجام می شود البته هر دانشگاهی زمان خاص خودش رو داره و نتیجه مصاحبه رو گاهی همان لحظه بعد از انجام مصاحبه می دهند یا اینکه یکی دو هفته بعد در سایتشان می زنند و حتی ممکن است تلفنی اطلاع دهندو اما نتیجه نهایی رو که ما هم منتظرش هستیم را سازمان سنجش اوخر دی یا اوایل بهمن اعلام میکنه.

hamedj2
30-12-2012, 23:20
خیلی ممون از جوابتون ... در واقع آدم رو جون به لب می کنن تا بفهمه قبول شده یا باید بشینه برای کنکور بعدی تلاش کنه :n28: خیلی دوست دارم بدونم امسال اونایی که برای دندون پزشکی آبادان زدن بعد از اعلام نتایج بالاترین رتبشون چند بوده ! در واقع با چه رتبه ای میشه امیدوار بود ... می گن زیر ۵۰۰۰ ۶۰۰۰ می خواد دندون پزشکی آبادان اما اینم میگن که حساب کتاب نداره اونقدر ... من چون ۲۶ سالمه و تقریبا ۸ سال پیش کنکور دادم و همش یادم رفته تازه اونم ریاضی بودم ! الان خیلی سخت شده برام درس خوندن و ۲ هفتس شروع کردم به خوندن و سر کار هم میرم و هفته اول ۳۰ ساعت و این هفته ۴۰ ساعت درس خوندم و فکر نمیکنم بتونم بیشتر از ۴۰ ساعت در هفته درس بخونم و زمان هم تا کنکور کم مونده ... امیدوارم بتونم رتبه زیر ۶۰۰۰ منطقه ۲ بیارم و از اونجایی که اهوازم برای آبادان بومی حساب میشم و فکر کنم یک امتیاز باشه ... از اونایی که دندون پزشکی رو انتخاب کردن بالاترین رتبه ای که دیدین امسال برای مصاحبه دندون پزشکی جایی مثل آبادان دعوت شده باشه چند بوده ؟

javadparviz
01-01-2013, 14:28
مصاحبه داروسازی فردای مصاحبه دندانپزشکی بود و ما اصلا با رشته های دیگه برخورد نکردیم فقط میدونم مصاحبه دندون سختر بوده و همین طور که خودتون هم میدونید ظرفیت دندون بسیار کمتر از دو رشته ی دیگه هست طبعا رتبه بالاتری هم می خواد ولی چون شما بومی اون منطقه هم هستید اگه رتبه ای حدود 6000 منطقه2 بیارید صد درصد قبولید به شرطی که توی مصاحبه خرابکاری نکنید!

samin91
01-01-2013, 22:50
[QUOTE=javadparviz;7402136]مصاحبه داروسازی فردای مصاحبه دندانپزشکی بود و ما اصلا با رشته های دیگه برخورد نکردیم فقط میدونم مصاحبه دندون سختر بوده و همین طور که خودتون هم میدونید ظرفیت دندون fسیار کمتر از دو رشته ی دیگه هست طبعا رتبه بالاتری هم می خواد ولی چون شما بومی اون منطقه هم هستید اگه رتبه ای حدود 6000 منطقه2 بیارید صد درصد قبولید به شرطی که توی مصاحبه خرابکاری نکنید! [/QUOTE سلام خوبین شما؟مرسی از اینکه منو راهنمائی کردین اما به نظر شما من امیدوار باشم به قبولی؟من ترازم 7800 هستش و لی تو هر دوتا دانشگاهی که بهتون گفتم تو مصاحبه قبول شدم میشه دوباره راهنمائیم کنید؟

samin91
02-01-2013, 19:07
[مصاحبه داروسازی فردای مصاحبه دندانپزشکی بود و ما اصلا با رشته های دیگه برخورد نکردیم فقط میدونم مصاحبه دندون سختر بوده و همین طور که خودتون هم میدونید ظرفیت دندون بسیار کمتر از دو رشته ی دیگه هست طبعا رتبه بالاتری هم می خواد ولی چون شما بومی اون منطقه هم هستید اگه رتبه ای حدود 6000 منطقه2 بیارید صد درصد قبولید به شرطی که توی مصاحبه خرابکاری نکنید! سلام خوبین شما؟مرسی از اینکه منو راهنمائی کردین اما به نظر شما من امیدوار باشم به قبولی؟من ترازم 7800 هستش و لی تو هر دوتا دانشگاهی که بهتون گفتم تو مصاحبه قبول شدم میشه دوباره راهنمائیم کنید؟

rezamousavifard
03-01-2013, 13:19
[مصاحبه داروسازی فردای مصاحبه دندانپزشکی بود و ما اصلا با رشته های دیگه برخورد نکردیم فقط میدونم مصاحبه دندون سختر بوده و همین طور که خودتون هم میدونید ظرفیت دندون بسیار کمتر از دو رشته ی دیگه هست طبعا رتبه بالاتری هم می خواد ولی چون شما بومی اون منطقه هم هستید اگه رتبه ای حدود 6000 منطقه2 بیارید صد درصد قبولید به شرطی که توی مصاحبه خرابکاری نکنید! سلام خوبین شما؟مرسی از اینکه منو راهنمائی کردین اما به نظر شما من امیدوار باشم به قبولی؟من ترازم 7800 هستش و لی تو هر دوتا دانشگاهی که بهتون گفتم تو مصاحبه قبول شدم میشه دوباره راهنمائیم کنید؟

ببخشید شما کدوم دانشگاهو انتخاب کردین؟

samin91
03-01-2013, 16:58
ببخشید شما کدوم دانشگاهو انتخاب کردین؟ سلام من داروی آبادان و پزشکی هرمزگان را انتخاب کردم و منطقه 2 هستم شما میتونید به سوال من جواب بدید؟

rezamousavifard
06-01-2013, 21:41
سلام من داروی آبادان و پزشکی هرمزگان را انتخاب کردم و منطقه 2 هستم شما میتونید به سوال من جواب بدید؟

سلام . به احتمال زیاد یکیشو قبول میشی ولی مطمعن نباش من خودم رفتم مصاحبه شهید بهشتی ولی ردم کردن در صورتی که ترازم ۸۳۰۰ بود تو هم ریسک نکن از الان شروع کن به خوندن که عقب نمونی ... زیاد نگران نباش به قول احسان بین الملل که ناراحتی نداره !!!.. فوقش سال دیگه.

samin91
08-01-2013, 16:47
[سلام . به احتمال زیاد یکیشو قبول میشی ولی مطمعن نباش من خودم رفتم مصاحبه شهید بهشتی ولی ردم کردن در صورتی که ترازم ۸۳۰۰ بود تو هم ریسک نکن از الان شروع کن به خوندن که عقب نمونی ... زیاد نگران نباش به قول احسان بین الملل که ناراحتی نداره !!!.. فوقش سال دیگه سلام آخه من سنم زیاده متل شماها نیسم ک خیلی واسه درس خوندن وقت داشته باشم شماها تازه اول راهین من8 سال پیش دیپلم گرفتم امیدم الان فقط به قبولی تو این دو تا دانشگاس کاش زودتر دست به کار شده بودم یعنی امسال قبول میشم؟

samin91
08-01-2013, 16:49
سلام آخه من سنم زیاده متل شماها نیسم ک خیلی واسه درس خوندن وقت داشته باشم شماها تازه اول راهین من8 سال پیش دیپلم گرفتم امیدم الان فقط به قبولی تو این دو تا دانشگاس کاش زودتر دست به کار شده بودم یعنی امسال قبول میشم؟

hamedj2
08-01-2013, 19:25
منم سال ۸۲ دیپلم گرفتم و بعد از ۳ سال کار کردن دارم می خونم که در کنکور ۹۲ شرکت کنم و دندون پزشکی بین المللی برم :n02: انشالا که در بیاین اما ۱ سال از زندگیتونو فدای همه زندگیتون نکنید و از الان شروع به خودندن کنید و نا امید نشید ... انشالا که موفق بشید

ehsan_
15-01-2013, 23:45
کسی نمی دونه نتایج چند بهمن میاد؟

eblis_714
16-01-2013, 23:47

امروز زنگ زدم سازمان سنجش.یه آقایی گفت نتایج دهه ی سوم بهمن میاد!!!!
یکمم حواسش پرت بود
راست و دروغش پای خودش!!

hamedj2
17-01-2013, 10:59
اگه دانشگاه های بین المللی تازه آخر بهمن اعلام میشه نتیجه پس کی شروع ترم و کلاسه ؟!

rpf
26-01-2013, 16:09
به نام خدا..

اطلاعیه در خصوص ثبت نام دانشجویان ورودی 1391 که اسامی آنها از طریق سازمان سنجش آموزش کشور طی چند روز آینده اعلام می گردد.
بدينوسيله به اطلاع پذيرفته شدگان آزمون سراسري 1391 دركليه رشته هاي واحد بين الملل دانشگاه علوم پزشكي شيراز كه اسامي آنان به عنوان پذيرفته شده قطعي از سوي سازمان سنجش اعلام مي گردد مي رساند كه لازم است جهت ثبت نام ، تشكيل پرونده ، اسکان در خوابگاه و انتخاب واحد در تاريخ هاي ذيل به واحد بين الملل دانشگاه در جزيره كيش مراجعه نمايند .
مدارك لازم : 1- اصل شناسنامه به همراه 3 سري كامل كپي از تمام صفحات شناسنامه (براي آقايان 6 سري) 2- 12 قطعه عكس 3*4 رنگي پشت نويسي شده .(براي آقايان 18 قطعه) 3- اصل و كپي كارت ملي. 4- اصل و كپي گواهي اتمام دوره پيش دانشگاهي 5- اصل و كپي گواهي اتمام پايان تحصيلات متوسطه .(يا دوره 3 ساله) 6- اصل و كپي كارنامه و ريز نمرات دوره پيش دانشگاهي و دوره سه ساله دبيرستان 7- اصل و كپي کليه مبالغ واريزي ( شهريه و ...) 8- پرينت كارنامه كنكور سراسري 9- از کليه دانشجويان ضمانت مالي به صورت سفته به مبلغ 000/000/400 ( چهارصد ميليون ريال) براي حسن انجام تعهدات اخذ خواهد گرديد . لذا بهمراه داشتن سفته به مبلغ فوق و امضاء آن توسط يکي از والدين در روز ثبت نام ضروري است . 10- اصل و كپي مدركي دال بر مشخص نمودن وضعيت نظام وظيفه به شرح زير : در صورت دارا بودن كارت معافيت و يا پايان خدمت ،اصل كارت و يك كپي از آن در صورت دارا بودن دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غيبت ، اصل دفترچه و يك كپي از آن در صورت انصراف از محل تحصيلي قبلي بايستي اصل برگه ابطال معافيت تحصيلي از دانشگاه قبلي به اين واحد ارائه گردد. زمان ثبت نام : جمعه 20 بهمن ماه (صبح و عصر) و شنبه 21 بهمن ماه 1391 (صبح) از ساعت 9:00 لغايت 12:00 و 13:30 لغايت 18:00 بعدازظهر مكان ثبت نام : جزيره كيش- ضلع غربی بازار مرجان- واحد بين الملل دانشگاه علوم پزشكي شيراز توضيحات ضروري: 1- حضور كليه پذيرفته شدگان در روز اعلام شده جهت انجام مراحل ثبت نام ضروري است و عدم حضور شخص پذيرفته شده در آن روز به معناي انصراف از تحصيل مي باشد . 2- امتحان تعيين سطح زبان انگليسي در ساعت 8 صبح روز یک شنبه 22 بهمن ماه 1391 در محل ثبت نام برگزار خواهد شد . شركت كليه پذيرفته شدگان در اين امتحان ضروري است و عدم شركت در امتحان سطح بندي به منزلة انصراف از تحصيل مي باشد . لازم به ذکر است چنانچه دانشجو نمره لازم جهت حضور در کلاس های زبان عمومی یک را کسب ننماید ملزم به گذراندن 4 واحد زبان پیش دانشگاهی در ترم یک بوده و درس زبان عمومی 1 را در ترم تابستان آینده دریافت می نماید . 3- برنامه حسن استقبال و كارگاه هاي آموزشي و توجيهي جهت دانشجويان (طرح رویش کیش) در تاريخ دوشنبه 23 ، سه شنبه 24 ، چهارشنبه 25 ، پنجشنبه 26 بهمن 1391 برگزار مي گردد. شركت در اين كارگاه ها براي دانشجويان اجباري است. 4- زمان شروع كلاسها از شنبه 28 بهمن 1391 در جزيره كيش مي باشد . برنامه كلاسي در روز ثبت نام در اختيار دانشجويان قرار خواهد گرفت . 5- جشن افتتاحیه و معارفه با حضور مسئولین و اساتید دانشگاه ، دانشجویان و خانواده ها در تاریخ 21/11/91 در مرکز همایش های بین الملل جزیره کیش برگزار می گردد و حضور دانشجو و والدین در این مراسم الزامی می باشد . 6- اسکان دانشجویان در خوابگاه ها در تاریخ 22/11/91 صورت می پذیرد.

اطلاعيه مهم در خصوص انتخاب واحد نيمسال تحصيلي بهمن91 (2-91)

و پرداخت آنلاين شهريه دانشجويان واحد بين الملل

به اطلاع كليه دانشجويان محترم واحد بين الملل (ورودي 85 تا 90 ) مي رساند: 1- انتخاب واحد نيمسال 2-91 بصورت اينترنتي و پرداخت شهريه به صورت آنلاين خواهد بود. كليه اطلاعيه هاي ضروري از طريق وب سايت واحد (آ درس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) اعلام مي گردد. 2- شهريه فقط براي يك نيمسال تحصيلي و توسط سيستم سما محاسبه و به دانشجو اعلام مي شود. 3- نحوه پرداخت آنلاين شهريه در راهنماي مربوطه كاملاً توضيح داده شده است ( راهنما در وب سايت واحد و همچنين بصورت كپي شده در واحد هاي آموزش موجود است.) 4- پرداخت دستي و آوردن فيش به هيچ وجه قابل قبول نمي باشد ، چون تائيد انتخاب واحد و قطعي شدن آن منوط به پرداخت آنلاين است . 5- همانطور كه قبلاً هم اعلام گرديده ، دانشجوياني كه بدهي قبلي داشته اند حداكثر مي بايست تا 25/10/91 به امور مالي واحد(آقاي فرماني) جهت تسويه حساب مراجعه مي كردند كه اين تاريخ براي آخرين بار تا 12/11/1391 تمديد مي گردد . در غير اينصورت سايت سما براي آنها باز نخواهد شد. تذكر مهم : پرداخت بدهي هاي قبلي صرفاً براساس اعلام امورمالي واحد و به صورت واريز دستي و ارائه فيش مي باشد. 6- پس ازانتخاب واحد موقت در سيستم سما شهریۀ مشخص شده ، مي بايست ظرف مدت 72 ساعت از طريق سيستم بصورت آنلاين پرداخت شود و گرنه انتخاب واحد حذف خواهد شد. 7- بنا به دستور رياست محترم دانشگاه دانشجويان غير بومي شاغل به تحصيل در شيراز و مرودشت مي بايست حداكثر تاتاريخ 08/11/1391 وضعيت سكونت خود را با مراجعه به معاونت دانشجويي فرهنگي (سركارخانم محمدي- دفتر مركزي) مشخص نمايند و تائيديه مربوط را به اداره خدمات آموزش واحد (خانم ادراكي) تحويل نمايند در غيراين صورت سايت سما براي آنها باز نخواهد شد.همچنين دانشجويان شاغل به تحصيل در كيش بايستي حداكثر تا تاريخ 7/11/91 جهت تعيين تكليف خوابگاه به مديريت دانشجويي مراجعه نمايند.در غير اين صورت سايت سما براي انتخاب واحد ترم آتي آنها باز نخواهد شد. 8- كليه دانشجويان جهت اطمينان از صحت نام كاربري و رمز عبور و اطلاع از هرگونه مشكل (شامل بدهی ، مشروطی، خوابگاه)ديگري مي بايست روز 16/11/1391 وارد سيستم سما شده و در صورت مشاهده هر گونه مشكل با اداره آموزش (خانم اداراكي) يا واحد فن آوري اطلاعات (آقاي مهندس همراهي ) تماس حاصل نمايند. 9- تخفيف شهريه فرزندان هيات علمي پس از ابلاغ از سوي رياست محترم دانشگاه در سيستم سما ثبت خواهد شد، لذا مشمولين تخفيفات مذكور مي بايست فعلاً شهريه كامل ترم جاري را طبق اعلام سيستم سما پرداخت نمايند. 10- وام دانشجويي جهت ترم مهر 92 به حساب دانشجويان واريز خواهد شد. لذا شهريه ترم 1-91 (بهمن ماه) بايد به طور كامل و براساس محاسبه سيستم سما پرداخت شود.

واحر بین الملل تهران هم گفته شروع کلاسا از 28 بهمنه مثل همین شیراز

rpf
26-01-2013, 16:12
قابل توجه دانشجويان پرديس بين الملل
دانشگاه علوم پزشکي تهران
فرآيند انتخاب واحد نيمسال دوم سال تحصيلي 92-91

بدينوسيله به اطلاع مي رساند دانشجويان پرديس بين الملل به دنبال انجام فرآيند پرداخت شهريه هاي آموزشي موظفند در تاريخ هاي اعلام شده از سوي معاونت محترم آموزشي دانشگاه ( 24/10/91– 05/11/91) نسبت به فرآيند انتخاب واحد خود اقدام نمايند . با عنایت به محدودیت زمانی در ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 92-91 مهلت مقرر برای انجام فرآيند انتخاب واحد قابل تمدید نخواهد بود. بديهي است دانشجوياني كه در تاريخ مقرر نسبت به انتخاب واحد خود اقدام ننمايند طبق مقررات آموزشي با آنان رفتار خواهد شد. توجه: شايان ذكر است به استناد نظامنامه شهريه هاي آموزشي پرديس بين الملل، در صورت عدم واريز شهريه مربوطه در مهلت مقرر دانشجو مجاز به ثبت نام و انتخاب واحد در سال تحصيلي92-91نخواهد بود. تذكر : دانشجويان پرديس بين الملل مي باست در انتخاب واحد خود با توجه به برنامه هفتگي و كد درس هاي اعلام شده از سوي معاونت آموزشي پرديس بين الملل كه در ذيل بصورت فايل pdf قابل رويت مي باشد نسبت به اين فرآيند اقدام نمايند. دانشجويان رشته پزشكي ورودي 89 شعبه كيش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانشجويان رشته پزشكي ورودي 90شعبه كيش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانشجويان رشته پزشكي ورودي 91شعبه كيش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانشجويان رشته دندانپزشكي ورودي 90 شعبه كيش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانشجويان رشته دندانپزشكي ورودي 91شعبه كيش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانشجويان رشته داروسازي ورودي 90 شعبه كيش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانشجويان رشته داروسازي ورودي 91شعبه كيش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برنامه امتحانات نيمسال دوم سال تحصيلي 91-92 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانشجويان شعبه پيام كرج ، دانشكده هاي پزشكي ، دندانپزشكي و داروسازي و مركز تحصيلات تكميلي پرديس بين الملل جهت آگاهي از كد دروس و برنامه هفتگي خود مي توانند به شعب و دانشكده مورد نظر مراجعه و نسبت به فرآيند انتخاب واحد در سيستم آموزشي سما اقدام نمايند .

تقويم آموزشي و برنامه هفتگي نيمسال دوم سال تحصيلي 92- 91

دانشجويان پرديس بين الملل دانشگاه علوم پزشكي تهران
بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران می رساند: ضمن آرزوي موفقيت براي شما، تقويم آموزشي و برنامه هفتگي نيمسال دوم سال تحصيلي 92-91 جهت برنامه ريزي آموزشي از سوي معاونت آموزشي تدوين و تصويب گرديده و به شرح ذيل اعلام مي گردد: تقويم آموزشي و برنامه هفتگي نيمسال دوم سال تحصيلي 92-91را مي توانيد در زير منوي "فعاليت هاي آموزشي" مشاهده نمائيد و يا بر روي لينك هاي زير كليك نمائيد. براي مشاهده تقويم آموزشي نيمسال دوم سال تحصيلي 92-91 اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كليك نمائيد . براي مشاهده برنامه هفتگي نيمسال اول سال تحصيلي 92-91 رشته پزشكي اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كليك نمائيد . براي مشاهده برنامه هفتگي نيمسال دوم سال تحصيلي 92-91 رشته دندانپزشكي اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%83%D9%8A) كليك نمائيد . براي مشاهده برنامه هفتگي نيمسال دوم سال تحصيلي 92-91 رشته داروسازي اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كليك نمائيد .
شامل ورودی های 86 تا 91

شروع كليه كلاس ها از تاريخ 28/11/91 مي باشد .

annie_barca
27-01-2013, 20:35
الان اينو كجا اعلام كرده ؟؟ مال همه دانگاههاست؟؟
من از قسمت پرسش و پاسخ سنجش پرسيدم گفت نيمه دوم بهمن مياد:n13:

selda.a
28-01-2013, 20:56

من واسه تکمیلش ک زنگ زدم نتایجم پرسیدم گفتن اونطور ک پیش بینی شده14یا15بهمن نتایج ازطریق سایت سازمان اعلام میشه....تکمیلم اواخر بهمن میاد:n17:

selda.a
28-01-2013, 20:59
کسی خبر داره جلفا چن نفر واسه مصاحبه پزشکیش رفتن؟؟؟؟:n17:کاشکی تکمیل بده....:n28:

maryam36
30-01-2013, 12:24

منم از مشاورمون پرسیدم گفت 20ام میاد.شما شیرازو انتخاب کردین؟

maryam36
30-01-2013, 12:27
کسی خبر داره جلفا چن نفر واسه مصاحبه پزشکیش رفتن؟؟؟؟:n17:کاشکی تکمیل بده....:n28:

یکی ازدوستام رفته بود مصاحبه پزشکی جلفا ولی اون دانشگاه تهرانو انتخاب کردیکی از قبولیای حتمی بود.فک کنم واسه پزشکی تکمیل بده.

eblis_714
30-01-2013, 14:13
بچه ها نتایج 15 بهمن میاد تکمیلم 17 بهمن
خبر گذاری مهر زده

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، فهرست اسامی قبولیهای نهایی رشته های مختلف تحصیلی نیمه متمرکز آزمون سراسری 91 شامل دوره های روزانه، شبانه، پیام نور، غیردولتی، دوره های مشترک واحدهای بین الملل دانشگاهها، همچنین اسامی تعدادی از پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دانشگاههای فرهنگیان و شهید رجایی وابسته به وزارت آموزش و پرورش و نتیجه مصاحبه تخصصی آنان از سوی مرکز آموزش نیروی انسانی و یا صلاحیتهای عمومی آنان توسط هیئت مرکزی گزینش وزارتخانه مذکور در روز یکشنبه 15 بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام خواهد شد. وی ادامه داد: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های نیمه متمرکز مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسرای سال 91، در روز سه شنبه 17 بهمن ماه از طریق سامانه مذکور اعلام خواهد شد.

rpf
30-01-2013, 19:18
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص زمان اعلام نتايج پذيرفته شدگان نهايي رشتههاي مختلف تحصيلي نيمه‌متمركز آزمون سراسري سال 1391 1391/11/11

با عرض تبريك به مناسبت‌هاي (ميلادحضرت محمدمصطفي(ص) - ميلاد حضرت امام صادق (ع) - سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي) به اطلاع مي‌رساند اسامي پذيرفته شدگان نهايي رشتههاي مختلف تحصيلي نيمه متمركز دورههاي روزانه و نوبت دوم «شبانه» دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي، مراكز آموزش دانشگاه پيام نور، مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي و دورههاي مشترك واحدهاي بين‌المللي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در آزمون سراسري سال 1391، و همچنين اسامي تعدادي از پذيرفته شدگان رشته‌هاي تحصيلي‌ دانشگاههاي فرهنگيان و شهيدرجائي وابسته ‌‌به ‌وزارت‌ آموزش ‌و ‌پرورش كه نتيجه مرحله مصاحبه تخصصي آنان از سوي مركز آموزش نيروي انساني و يا صلاحيت عمومي آنان از سوي هيأت مركزي گزينش وزارت آموزش و پرورش مورد تجديد نظر و تائيد قرارگرفته در روز يكشنبه مورخ 15/11/1391 از طريق سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام خواهد شد. داوطلبان لازم است براساس مندرجات اطلاعيه‌اي كه به همراه اسامي بر روي سايت سازمان و نيز نشريه پيك سنجش (هفته نامه خبري و اطلاع رساني سازمان سنجش) روز دوشنبه مورخ 16/11/91 منتشر خواهد شد در تاريخهاي اعلام شده و با در دست داشتن مدارك لازم به دانشگاهها و موسسات آموزش عالي براي ثبت‌نام مراجعه نمايند.
ضمناً لازم به توضيح است كه اسامي پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي نيمه‌متمركز مرحله تكميل ظرفيت آزمون سراسری سال 1391 در روز سه‌شنبه مورخ 17/11/91 اعلام خواهد شد.

اون تکمیل ظرفیت که بالا زده مربوط به بورسیه ارتش و سپاه و چند تا جای خاص دیگه هست نه تکمیل ظرفیت بین الملل ها:n10:

Gita
31-01-2013, 13:06
بله طبق گفته دوستمون ریسک بزرگیه و استرس و دردسرهای خودشو داره..حالا اون شرکت حفاری مشکلش چیه؟ماهی چند میده؟
ولی اگه واقعا بخواین میتونین از رتبه 10000 هم خیلی بهتر بشین و خیلیا بودن حتی از بهمن شروع کردن و نتیجشو دیدن فقط باید پشتکارت عالی باشه و حسرت گذشته رو نخوری و توکل به الله ..شما که رشتت ریاضی بوده حداقل از پس ریاضی و فیزیک کنکور تجربی تا حدودی برمیاین و چون میگین مدرس زبان هم بودین پس این 3 درس میتونه نقطه قوت شما نسبت به بقیه باشه..ادبیات هم فقط با یه سری بحثهای آسون مثل لغت یا تاریخ ادبیات که مطلق حفظین میتونین حدود 25 درصد برنین(آرایه هم آسونه نسبتا اونم 2 3 تا سوال داره )که کلا میتونین رو 30 40 درصد این درس حساب کنید اگر یک کمی هم ذوق شعری داشته باشین میشه به راحتی تا 60 70 بالا بردش چون رو این درس تکیه میکنم که هم ضریبش تو عمومی ها بالاست هم نسبتا میانگین خوبی داره بین داوطلبان که اگه کم بزنید ضرر میکنید..
حالا میرسه به عربی که معمولا خوزستانی های عزیز استعدادی تو این درس دارن و خوب باهاش کنار میان و فقط بخش منصوبات و ترجمه رو بخونید شاید بالای 50 بزنید.
دینی هم که من خیلی دوسش دارم چند سالی میشه سوالاش جوندار تر میشن و مثل قبل نیست که با حفظ کردن چند خط از متن درس بتونین خوب بزنین..اگه فقط رو آیات تمرکز کنید اونم حدودای 50 60 بزنید عالی میشه..
زبان هم که خودتون استاد هستین و تنها فرقش با کنکور ها شما اینه که 5 سئوال از لغات کم کردن بجاش یه ریدینگ اضافه کردن به سئوالات یعنی ترتیب اینطوره : قواعد..لغات..کلوز تست..ریدینگ 1..ریدینگ 2
زمین هم بزنین بد نیست ولی چون دارو نمیخواین بیخیالش بشین البته حدود 10 15 درصد تو این درس آسونه حیفه نزنیدش
ریاضی و فیزیک هم تقریبا مال گذشته هست ولی دیگه تقریبا فیزیک از فرمول محور اومده بیرون و برای یه تست باید رو چندین قسمت مسلط باشین کلا تست ها مفهومی و سنگین شدن(نمونش تجربی 89 یا 90)
شیمی هم که باهاش آشنایی دارین اگه رو چند تا قسمت مهم و پرکاربرد آشنا بشین راحت میتونید 40 50 بزنید
و اما زیست مهم که روند صعودی سخت داشته از 87 تا 91 و دیگه سئوالای خطی کتاب درسی تو کنکور نمیاد و حتما باید اون قسمتو با نکات درسی ترکیبی از فصلای دیگه و شکل ها بلد باشین تا بتونید درصد قابل قبولی کسب کنید(پیشنهادم اینه یه 2 3 جلسه برای زیست پیش یه معلم برین تا یه سری اصول و قوانین پایه رو یاد بگیرین بعد خودتون راه میفتین)

حتما هم تستای اخیر از 87 تا 91 رو بررسی کن ببین کدوم قسمت بیشتر مورد نظر طراحا بوده و بیشتر توجه داشتن و ذهن اونارو بخون ببین طرح فکریشون چی بوده:n13:
چون چند سالی با درس و کنکور دور بودین و سبک سئوالای جدیدو نمیدونستین سعی کردم یک ساختار کلی از سئوال ها و کنکورای اخیر بدم که بدونی و طبق اینا برنامتونو بچینی..
اینطور که گفتین باباتون مطب داره پس خیالتون از دردسرهای مطب گرفتن و ... هم راحته و بعد از دانشگاه خیالتون راحته:n10:
جامعه هم طوری متاسفانه پیش میره که بیشترین ارزش و پشتوانه از این 3 رشته مشهور دکتری یعنی (پزشکی دارو دندان) هست و یه جورایی آدم خیالش راحته نسبت به رشته های لیسانس(البته این کلیه و جامعیت چندانی نداره)

من کلا رو درصدا بالاتر رو گفتم که اگه احیانا مشکلی پیش بیاد و یا سوالا سخت بشه شما شوکه نشین و نتونین از پس سوالا بربیاین و تجربه ثابت کرده که از اون درصد هدفی ما کمتر کسب میکنیم..مثلا اگه من هدفم تو شیمی کنکور امسال 90 به بالا بود ولی اومد 77..پس باید یکم بیشتر از خودمون انتظار داشته باشیم که مشکلی پیش نیاد ..مثلا من برم رو 20 درصد سرمایه گذاری کنم مطمنا 5 درصد هم نمیزنم چون اطلاعات من در همین حد 20 درصده حالا اگه طراح محترم هم یکم صورت تستو عوض کنه که دیگه وضع خراب میشه!!!:n15:
البته من در مورد گذشته شما اطلاعاتی ندارم که رو کدوم قسمتا مسلط تر بودین تا بیشتر راهنمایی کنم که کدوم قسمتا رو بخونین که هم زود جواب بده هم تست خیز تر هم باشه:n01:

راهنمایی خوبی بود.
من هم بعد از چندسال میخوام کنکور مجدد بدم.
در مورد تغییر سطح شیمی سوال داشتم. من سال 84 (اولین دوره ای که کتابای شیمی جدید که الانم هست اومده بود) کنکور دادم و فقط با مطالعه کتاب درسی و تنها تمرین حداکثر 20 تست برای هر فصل، شیمی رو 70 زدم.
اون زمان واکنش رو خودشون میدادن.
الان میگن واکنش ها رو که باید حفظ بود. بنظرتون غیر از این مورد سطحش تغییری نکرده؟
میشه با خوندن فقط کتاب و تعداد کمی تستای سال قبل 70 زدش؟
چقدر وقت برای تست باید گذاشت برای 70 الی 80 زدن؟

rpf
31-01-2013, 14:48
راهنمایی خوبی بود.
من هم بعد از چندسال میخوام کنکور مجدد بدم.
در مورد تغییر سطح شیمی سوال داشتم. من سال 84 (اولین دوره ای که کتابای شیمی جدید که الانم هست اومده بود) کنکور دادم و فقط با مطالعه کتاب درسی و تنها تمرین حداکثر 20 تست برای هر فصل، شیمی رو 70 زدم.
اون زمان واکنش رو خودشون میدادن.
الان میگن واکنش ها رو که باید حفظ بود. بنظرتون غیر از این مورد سطحش تغییری نکرده؟
میشه با خوندن فقط کتاب و تعداد کمی تستای سال قبل 70 زدش؟
چقدر وقت برای تست باید گذاشت برای 70 الی 80 زدن؟

خیلی ممنون..:n10:

تو شیمی اخیرا خیلی توجه رفته رو مسایل شیمی و محاسباتی..شاید قبلا خیلی کم میومد و بعضا آسون بود ولی جدیدا هم زیادش کردن هم سخت!
واکنش هم که نمیدن هیچ گاها مشاهده شده(تجربی88) یک سئوال جرم اتمی هم ندادن! البته این چیز زیادی نیست ولی به هر حال اگه یکی نمیدونست جرم کربن 12 و هیدروژن اتمی 1 هست عمرا میتونست سئوالو جواب بده.
یه چیز هم که اخیرا باب شده ترکیب استوکیومتری با سایر فصلاست..یعنی این فصل مطلقا نباید حذف کنین مثلا اسید و باز میدن بعدش با درصد خلوص و گرم و تبدیلات خودشون باید به جواب برسین(ریاضی88).
کلا تو شیمی ما چند تا پیش نیاز داریم که اگر نخونید تا روز کنکور مشکل دارین!!
1.فرمول نویسی و نام گذاری هاشون (فصل 3 و 4 دوم)
2.ساختار های لوویس(هم خودش سئوال مستقل داره هم تو ترمودینامیک قسمت گرمای واکنش با انرژی پیوند ها(تجربی89 90 و...)میدنش هم تو سینتیک کاربرد داره)
3.قسمت آلی(سئوال مستقیم + تو اسید و باز و اوایل الکتروشیمی کاربرد داره)
4. واکنش نویسی(قبلنا سئوال مستقیم داشت ولی چند سالیه نداریم بجز ریاضی 88 که زیادم آسون نبود از یه قسمت نکته دار داده بود نه اینکه بگه معادله تجزیه اب چیه!!)
5.استوکیومتری(به شدت توصیه میشه!! البته استوکیومتری بدون فرمول نویسی و نام گذاری و موازنه ارزش نداره(یکی از مهم ترین دلایل نزدن سئوالات استوکیومتری همینه!!)

یه چیز هم که اخیرا باب شده حفظیات کتابه تو گوشه کنار کتاب درمیارن البته نه مطلق حفظی(تو این هم طراحا آسون نمیدن)
شکل ها هم گاها میدن..مخصوصا محلول های شیمی 3 (نمونش ریاضی 88 و...)
بعدش چیزی که خیلی مهمه بعضی واکنش و ترکیبات خاصه مثل(آسپرین..بنرن..ویتامین c..بنزوویک اسید..نیتروگلیسرین و...) که به شدت طراحا دوسش دارن و هرکجا که دلشون بخواد ازینا میدن..اینا هم تو متن کتاب حاشیه و خودآزمایی هاست!!!

تقریبا با توجه به این نکات میشه راحت باالی 70 زد ولی یکم باید بیشتر رو شیمی متمرکز باشین چون از دو دفعه سبک سئوال تغییر کرد یکیش سال84 یکی هم همین 88 بود دیگه سبک خیلی عوض شد..

به سئوالای خارج کشور هم یه نگاهی بندازین بد نیست(البته سال 90 و 91 خیلی کم از خارج ها تکرار شد به نسبت سالای قبل):n09:

هر سئوال دیگه داشتین من درخدمتم!:n16:

Gita
31-01-2013, 16:46
مرسی واقعا کامل بود!
ولی خیلی ترسیدم : دی
بنظر میاد خیلی سخت شده و کلی وقت باید صرف کرد تا به 70 رسید

تاجایی که یادمه اون زمان اصلا توجهی به نکات ریز و فرعی مثل فرمول و ساختار آسپرین و... نکردم. فقط یک دور متن اصلی کتاب ها دقیق رو خوندم. اما الان استفاده از کتاب کمک آموزشی و تست ضروریه.

در مورد زیست هم توضیح بدین ممنون میشم.(تغییر رشته ای هستم)
دوم و سوم رو تموم کردم پیش رو تازه شروع کردم.
درحال حاضر به سوالات یکی دو سال قبل که نگاه میکنم بنظرم فضایی میاد. انگار هیچکدوم رو نمیتونم جواب بدم(البته سعی نکردم از خودم آزمون بگیرم)
گزینه ها همه جملاتِ درازِ! ناآشنا
حتی حس میکنم open book هم به سختی میتونم جوابشون بدم. نمیدونم حالا چون پیش رو نخوندم و سوالا ترکیبی هست اینطوره یا...
حسابی از زیست ناامیدم.

ehsan_
03-02-2013, 10:38
امروز نتایج اعلام میشه ؟!

hamedj2
03-02-2013, 14:26
ببخشد یک سوال ساده ! این که می نویسن رشته های نیمه متمرکز و از این چیزا ... برای دانشگاه های بین المللی علوم پزشکی مثل آبادان موقع ثبت نام برای کنکور کار دیگه ای که لازم نبود انجام بدیم و مثل حالت عادی ثبت نام کردم درسته دیگه ؟! آخه یادمه یه چیزی موقع ثبت نام بود فکر کنم نوشته بود غیر انتفاعی یا همچین چیزی و باید یه هزینه اضافی می دادیم و من کلا کارش نداشتم اشتباه که نکردم ؟!؟! استرس گرفتم :n04:

rpf
03-02-2013, 15:34
ببخشد یک سوال ساده ! این که می نویسن رشته های نیمه متمرکز و از این چیزا ... برای دانشگاه های بین المللی علوم پزشکی مثل آبادان موقع ثبت نام برای کنکور کار دیگه ای که لازم نبود انجام بدیم و مثل حالت عادی ثبت نام کردم درسته دیگه ؟! آخه یادمه یه چیزی موقع ثبت نام بود فکر کنم نوشته بود غیر انتفاعی یا همچین چیزی و باید یه هزینه اضافی می دادیم و من کلا کارش نداشتم اشتباه که نکردم ؟!؟! استرس گرفتم :n04:

سلام..نه اون موقع ثبت نام, علاقه مندی برای دانشگاه های خاص + پیام نور+ غیرانتفاعی بود..
برای بین الملل ها هیچ کاری لازم نیست تا روز انتخاب رشته تو مرداد ماه که اونم فقط کافیه بین الملل ها رو قبل سایر رشته های متمرکز بزنید...همین:n10:

سنجش هم که خودشو... کرده با ایم اعلام نتایج:n21:

annie_barca
03-02-2013, 16:08
امروز نتایج اعلام میشه ؟!
آره اما اطلاعيه اي كه قراره فردا بياد رو سايت رو زدن اما جوابا نيومده هنوز

من استرس دارم :n28:

ehsan_
03-02-2013, 17:34
همین الان نتایج رو زدن نامردا....... من قبول شدم یزد :n02:

امیدوارم شما هم قبول شده باشید:n26:

rpf
03-02-2013, 17:38
اعلام نتايج پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي نيمه متمرکز کنکور سراسري سال 1391[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم اومد...

داروسازي / دانشگاه علوم پزشكي تبريز

annie_barca
03-02-2013, 21:57
منم پزشكي بين الملل يزد قبول شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamedj2
03-02-2013, 22:36
تبریک به دوستانی که قبول شده اند ... اگر دوستان علاقه داشتن ممنون می شم کسایی که قیول شدن رتبه کشوری و یا منطقه رو بگن با رشته ای که قبول شدن تا افرادی مثل من بهنر بتونن برنامه ریزی کنن برای رتبه در ۹۲ ... واقعا ممنون میشم البته اگر مایل بودبد :n02:

rpf
03-02-2013, 23:35
من 4440 منطقه2 :n01:
ان شاءالله شما هم قبول بشین بهترین ها رو:n10:

selda.a
03-02-2013, 23:53
اعلام نتايج پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي نيمه متمرکز کنکور سراسري سال 1391[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم اومد...

داروسازي / دانشگاه علوم پزشكي تبريز

سلام مبارکه
:n17:ایشالا همتون موفق باشین
واسه منم دعا کنین:1:

mammad13
04-02-2013, 02:12
دوستان کسی اینجا هست که پزشکی شهیدبهشتی قبول شده باشه ؟؟:n13::n13:

hamedj2
04-02-2013, 09:02
من 4440 منطقه2 :n01:
ان شاءالله شما هم قبول بشین بهترین ها رو:n10:

انشالا که در همه مراحل هم موفق باشید و همیشه رو به پیشرفت ... دارو سازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بین المللی هست دبگه ؟ یا نه روزانه قبول شدید ؟

ehsan_
04-02-2013, 19:18
تبریک به دوستانی که قبول شده اند ... اگر دوستان علاقه داشتن ممنون می شم کسایی که قیول شدن رتبه کشوری و یا منطقه رو بگن با رشته ای که قبول شدن تا افرادی مثل من بهنر بتونن برنامه ریزی کنن برای رتبه در ۹۲ ... واقعا ممنون میشم البته اگر مایل بودبد :n02:
2100 منطقه 1
پزشکی یزد

منم پزشكي بين الملل يزد قبول شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تبریک...شما انتخاب اولتون یزد بود؟
من سایت دانشگاه قبل از اعلام نتایج باز میشد ولی الان باز نمیشه!! برای شما هم اینطوریه؟

A/|\IR
04-02-2013, 19:31
مبارک باشه :X

برای ما هم دعا کنید:)

شما رتبت چند شد؟

annie_barca
04-02-2013, 20:44
من دانشگاه بودم اما پدرم گرفت اطلاعيه ها رو اگه تونستم تا شب اسكن ميكنم ميفرستم براتون:n06:

annie_barca
04-02-2013, 20:45
شما رتبت چند شد؟
4200 منطقه 1:n27:

ehsan_
04-02-2013, 23:40
عجینه سایت دانشگاه یزد از دسترس خارج شده نمی دونم شاید دارن بروز رسانی می کنن!

annie_barca
05-02-2013, 15:40
اطلاعيه چگونگي ثبت نام ورودي 91 يزد

(من خلاصه مطالب مهمشو مينويسم) به اطلاع كليه قبول شدگان ميرساند بايست در تاريخ 91/11/23 الي 91/11/24 جهت ثبت نام به محل پرديس بين الملل يزد مراجعه نماييد
مدارك
1. اصل ديپلم كامل متوسطه يا گواهي آن براي داوطلبان نظام قديم+ كپي از اون
2. اصل مدرك يا كپي سال ماقبل ديپلم براي داوطلبان نظام قديم (نه ما)
3. اصل گواهينامه پايان پيش يا گواهي آن براي داوطلبان نظام جديد + كپيش
4. اصل مدرك ديپلم يا گواهي ويا گواهي ديپلم متوسطه نظام جديد و سال ماقبل ديپلم براي داوطلبان نظام جديد + كپيش
تبصره: افرادي كه هم اكنون در يكي از دانشگاهها يا موسسات آموزش عالي كشور پذيرفته شده اند . مدارك تحصيلي دبيرستان آنها توسط دانشگاه استعلام خواهد شد و نيازي به مراجعه دانشگاه قبلي جهت اخذ اين مدرك نيست
5. اصل شناسنامه و كارت ملي + 3برگ كپي از تمامي صفحات
6. 10 قطعه عكس تمام رخ همين امسال 3در4
7. مدركيي كه وضعيت نظام وظيفه را با توجه به شرايط مربوط به مقررات وظيفه عمومي مندرج در دفتر چه راهنما شماره 1 آزمون سراسري 91 مشخص كند (ويژه برادران)
8. كپي كارنامه كنكور
9. رسيد ارزش تحصيلي ( پذيرفته شدگان ميبايست اصل مدرك تحصيلي خود را به محل پست برده (گواهي موقت يا دائم پيش) و درخواست تاييد مدرك تحصيلي نمايند و روز ثبت نام اون رسيدو با خودشون بيارن
10. واريز شهريه و همراه داشتن اصل فيش بانكي در روز ثبت نام
من فقط پزشكي رو ميزنم ديگه : شصت ميليون ريال به حساب شماره 7885458010 بانك تجارت شعبه بلوار شهيد صدوقي
قابل پرداخت در كليه شعب بانك تجارت در سراسر كشور

براي سلف و خوابگاه هم بذارم ؟؟؟

ehsan_
05-02-2013, 18:44
سایتش باز شد ممنون

ho1373
11-02-2013, 10:38
سلام
خسته نباشید میخواستم بدونم با چه رتبه ای میشه بین الملل پزشکی قبول شد؟
راحتترین جا برای قبولی پزشکی کدوم دانشگاهه و چه رتبه ای؟
معدل کل سوم من 17.5 و کتبی سوم 14 مدرک کامپیوتر و ورزشی دارم و تابستون هم تافل میگیرم احتمال قبولی با این معدل هست؟
میشه رتبه ی آخرین نفر قبولی و درصداش و معدلشو بگین؟
ممنون میشم اگه ج بدین
اگه هم مشکل نداشت به ایمیلمم هم بفرستید( hossein.naseri1373@gmail.com ) :n13::n28::n27:

ho1373
11-02-2013, 16:22
تبریک میگم خوش به حالتون که قبول شدید.
من امسال کنکور میخوام بدم امیدوارم سراسری قبول بشم نشد بین الملل.دعا کنید برام همگی.ممنون.من تو آزمون های گزینه دو رتبه مطابق با سراسری رو 12000 میارم امیدی هست؟در ضمن مدرک کامپیوتر و رتبه ورزشی استانی دارم هم تابستون تافل میگیرم.
اگه میشه بگید با چه معدلی و رتبه یا درصدی قبوا شدید؟

ho1373
14-02-2013, 17:12
چرا دیگه کسی به این تاپیک سر نمیزنه؟

selda.a
15-02-2013, 12:10
چرا دیگه کسی به این تاپیک سر نمیزنه؟

سلاااااااام چرا سر میزنیم!!!!اونیکیا سرشون ب ثبت نام و ...... مشغوله!!:n17:
مدرکایی ک میگین خوبن 1قدم از بقیه جلو میندازن شمارو ولی بیشترین تاکید روی کارنامه کنکور و معدله البته تو بعضی شعبه ها هم وضعیت مالی مهمه.....
خب شما رتبه کشوریتونو نذارین بلای 10000برهتا کارتون راحتتر باشه هرچی پایینتر باشه بهتره ولی بالای 10000نره!!!!! زیر 10000واسه بین المللای امسال رتبه خوبی بودوامسال نسبت ب پارسال و سالهای قبل رتبه بهتری میخواست پس شاید سال دیگ عوض شه ولی هرقدر کشوری زیر 10000باشه بهتره....!:1:

selda.a
15-02-2013, 12:16
:n17:بهتره از الان ب بین المللی ها فکر نکنین شما الان تمرکزتونو ب هر چی بهتر خوندن بدین و واسه نیمه متمرکز ب چشم 1گزیته انتخاب تو موقعیت ناچاری نگاکنین...

ho1373
15-02-2013, 13:05
مرسی که جواب دادین.
شما کدوم دانشگاه میخونی؟
رتبتون؟
آخرین تراز قبولیتون چی بود؟

selda.a
17-02-2013, 12:59
[QUOTE=ho1373;7487328]مرسی که جواب دادین.
شما کدوم دانشگاه میخونی؟
رتبتون؟
آخرین تراز قبولیتون چی بود؟

خواهش میکنم:n17:
من دانشگا نمیرم:n28:امسال کنکور داده بودم 15000کشوری و 7024منطقه 2 شدم اسمم فقط واسه پزشکی بین الملل قشم اومد ک نرفتم تا توی تکمیل ظرفیت بی المللی تبریز ثبت نام کنم فعلا ک اگ بیشتر شعبه ها تکمیل بدن امکان قبولیم هس ولی نه اگ تنها تبریز تکمیل بده سخته قبولیم چون طرفدار زیاد هس واسه تکمیل نیمه متمرکز این هفته مشخص میشه!!!!:n03:
واسه همون گفتم بالای 10000نشه کشوریتون!!!ولی تا الانم واسه کنکور تقریبا خوندم ک اگ نشه نمونم!:n06:

ho1373
17-02-2013, 13:33
به نطرت پذیرش کدوم دانشگاه راحتتره (مثلا دانش آموزا کمتر ثبت نام میکنن و زیاد به معدل گیر نمیده)
امیدوارم هرکدوم رو که دوست داری قبول بشی

hamedj2
17-02-2013, 18:47
من توی سایت بین المللی آبادان خوندم که به ترتیب شرایط قبولی اینها هستند : ۱- معدل ۲- رتبه۳- مصاحیه عمومی و اختصاصی۴- بومی بودن یا نبودنبرای آیتم یک یعنی معدل که نمی شه کاری کرد و کاریه که شده ! من معدلم ۱۷ هست و اگه بالاتر بود تاثیر خوبی مبتونست بزاره برام ... برای آیتم ۲ خوب باید تلاش کرد و خوندن بعد از عید خیلی خیلی مهمه ... من خودم که رشتم ریاضی بوده و سال ۸۳ کنکور داده بودم خیلی الان برای سخت شده اما سعی خودمو می کنم ...آیتم سوم هم که ترکیبی زیبا از پارتی بازی و جیب بی گناه پدر هست که آیتم بسیار مهمی هست ! ...بومی هم مشخصه دیگه ... در کل هر جا آشنا دارید شانس میره بالا اما دوست عزیز selda.a درست می گن و الان به بین المللی فکر نکن و اگه درست خوب بوده تمام تلاشتو بزار برای روزانه ...زمان من سال ۸۲ ۸۳ فقط ۲ میلیون نفر شرکت کننده ریاضی داشتیم ! آزاد هم جدا بود ... الان خیلی کم شده و کل ریاضی و تجربی ( و اگه اشتباه نکنم انسانی ) آزاد و سراسری هم که کمباین شدن روی هم رفته زیر ۱ میلیون نفر شرکت کننده داشته ... اما خوب فرقی نداره رقابت بین اون چند هزار نفر اول هست و بقیه اومدن کنکور به صرف آبمیوه و کیک و نشستی دوستانه با دوستان و در نهایت راهی دانشگاه آزاد بشن ... راستی ! امروز سنجش sms داد که دیپلم شما با آزمون شما همخونی نداره آیا با آگاهی هست ؟! گفتم آره (‌ ۱ رو گفته بود بفرستم ) مشکلی که نداره ؟! قوانین که عوض نشده ؟ من ریاضی بودم الان کنکور تجربی ثبت نام کردم

selda.a
18-02-2013, 00:31
من توی سایت بین المللی آبادان خوندم که به ترتیب شرایط قبولی اینها هستند : ۱- معدل ۲- رتبه۳- مصاحیه عمومی و اختصاصی۴- بومی بودن یا نبودنبرای آیتم یک یعنی معدل که نمی شه کاری کرد و کاریه که شده ! من معدلم ۱۷ هست و اگه بالاتر بود تاثیر خوبی مبتونست بزاره برام ... برای آیتم ۲ خوب باید تلاش کرد و خوندن بعد از عید خیلی خیلی مهمه ... من خودم که رشتم ریاضی بوده و سال ۸۳ کنکور داده بودم خیلی الان برای سخت شده اما سعی خودمو می کنم ...آیتم سوم هم که ترکیبی زیبا از پارتی بازی و جیب بی گناه پدر هست که آیتم بسیار مهمی هست ! ...بومی هم مشخصه دیگه ... در کل هر جا آشنا دارید شانس میره بالا اما دوست عزیز selda.a درست می گن و الان به بین المللی فکر نکن و اگه درست خوب بوده تمام تلاشتو بزار برای روزانه ...زمان من سال ۸۲ ۸۳ فقط ۲ میلیون نفر شرکت کننده ریاضی داشتیم ! آزاد هم جدا بود ... الان خیلی کم شده و کل ریاضی و تجربی ( و اگه اشتباه نکنم انسانی ) آزاد و سراسری هم که کمباین شدن روی هم رفته زیر ۱ میلیون نفر شرکت کننده داشته ... اما خوب فرقی نداره رقابت بین اون چند هزار نفر اول هست و بقیه اومدن کنکور به صرف آبمیوه و کیک و نشستی دوستانه با دوستان و در نهایت راهی دانشگاه آزاد بشن ... راستی ! امروز سنجش sms داد که دیپلم شما با آزمون شما همخونی نداره آیا با آگاهی هست ؟! گفتم آره (‌ ۱ رو گفته بود بفرستم ) مشکلی که نداره ؟! قوانین که عوض نشده ؟ من ریاضی بودم الان کنکور تجربی ثبت نام کردم

نه فرقی نکرده....میشه.ولی تجربی و ریاضی هردورو باهم نمیشه داد یعنی فقط 1گروه نظری میشه ثبت نام کرد...:n17:

selda.a
18-02-2013, 00:45
به نطرت پذیرش کدوم دانشگاه راحتتره (مثلا دانش آموزا کمتر ثبت نام میکنن و زیاد به معدل گیر نمیده)
امیدوارم هرکدوم رو که دوست داری قبول بشی

خب کلا واسه بندرعباس و چابهار راحتتره ولی شما از الان ب بین الملل فکر نکن میکنیم ب آسونش فکنکن لااقل!!!!!:n02:
رتبه مهمه م معدل دیپلمم19خورده ای و کتبیمم18خورده ایه ولی چون رتبم خوب نبود 1جا معرفی شدم واسه مصاحبه و تبریز(جلفا)رفتم گفتن اگ مصاحبه میشدی حتمی بود چون مدرک کامپیوتر و زبان و ورزشی فرهنگیم داشتم ولی الان دست سازمان سنجشه ک اونم با رتبس!!!!!!یعنی اول رتبه بعد واسه مصاحبه معدل مهمه....

ho1373
18-02-2013, 18:20
مرسی
امیدوارم قبول بشی

ho1373
18-02-2013, 21:00
به نطرتون دانشگاه یزد چطوره؟جلفا چی؟رامسر و انزلی چطورن؟
پذیرش کدوم راحتتره؟
به معدلم زیاد گیر ندن
من مطمئنن رتبم زیر 8000 کشوری میشه
امید اولمم هم سراسری بعد آزاد بین الملل
به امید قبولی همه
برا من هم د عا کنید
مرسی

hamedj2
20-02-2013, 13:48
یه سوال هست که امیدوارم کسی اطلاع درستی داشته باشه ... از چند جا شنیدم این موضوع رو اما هیچ منبع و یا دلیل مطمئن ندیدم ... اینو خود دانشگاه گفته که 150 نفر دعوت می شن برای مصاحبه و بنا به آیتم های رتبه و معدل و مصاحبه عمومی و اختصاصی و بومی بودن اسامی 60 نفر رو به سازمان سنجش اعلام می کنن و سازمان سنجش هم 30 نفر رو قبول نهایی اعلام می کنه ... اما حالا چیزی که من شنیدم این بود که مثلا میان برای هر کدوم از آیتم های معدل و رتبه و مصاحبه و بومی یک امتیاز می زارن و به داوطلب ها از 0 تا 100 یک امتیاز میدن ... مثلا رتبه 40 معدل 20 مصاحبه عمومی 15 مصاحبه اختصاصی 15 بومی 10 ( همینجوری مثال زدم ! واقعی نمی دونم اصلا ) ... تا اینجاش میشه راحت گفت که آشنا داشتن می تونه خیلی تاثیر بزاره . آیا سازمان سنجش هم طبق این نمره ها اون 30 نفر رو اعلام می کنه ؟ یعنی ممکنه یک نفر رو که رتبه خیلی خوبی نداشته باشه اما بقیه آیتم ها از همه بالاتر باشه رو سازمان سنجش خودش حذف کنه در صورتی که دانشگاه جزو بالاترین ها اعلامش کرده باشه ؟

ho1373
20-02-2013, 21:47
منم دقیقا همینا را نمیدونم توی کدوم سایت خوندم؟
راست و دروغش پای سایته

ho1373
20-02-2013, 21:49
اره
منم توی یه سایت خوندم که همش امتیاز داره

rpf
23-02-2013, 21:51
تو جلفا من خودم یادمه یه پسری معدل کتبیش زیر 16 بود گفتن برو..هرچی اصرار کرد جوابشو ندادن...البته یه تبصره داشت!!! خانواده شهدا ایثارگر جانباز...
رامسر هم که رفتم بیشتر نگاه به رتبه کردن(4440 منطقه2)

این تکمیل ظرفیت مال چه کسانی هست؟
من هم که دارو قبول شدم نرفتم منم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟!!!

ملاک سنجش هم فقط نمره نهایی زیرگروهه و رتبه کشوری..اون ملاک زبان کامپیوتر ورزشی فقط دانشگاه براش مهمه نه سنجش..

مثلا این طوری:

دارو تبریز 30 نفر میخواد..برای مصاحبه بگیم 5 برابر ظرفیت بیان که میشه 150 نفر(که نمیان..حدود 3 برابر شاید بیان).. حالا این 150 نفر داشنگاه باتوجه به اون ملاک(رتبه معدل توان مالی!!! مخصوصا جلفا که اون آقاهه میخواست درمورد کامپیوتر سئوال بپرسه یکی دیگه هم اومد که فک کنم دکتر بود گفت ای بابا این چیزا رو ول کن بگو چند تا خونه ماشین باغ!!! دارین:n09:) میاد انتخاب میکنه و در کل حدود 2 برابر میفرسته به سنجش یعنی 60 نفر بعد هم سنجش با ملاک خودش یعنی نمره و رتبه کشوری مشخص میکنه..

البته چند برابر ها بستگی به دانشگاه داره..مثلا رامسر 7 برابر ظرفیت دعوت میکنه!!!
ولی انزلی برای اعلامی ها به سنجش فقط 1 برابر ظرفیتو فرستاده:n13:

کلا هرکی به هرکیه!!!

hamedj2
23-02-2013, 22:56
من خیلی استرس دارم چون اولا ۲۶ سالمه و وقتی کنکور بدم تا نتیجه ها رو بدن ۲۷ سالمه ! دوما رشتم ریاضی بوده و ۱۰ سال پیش کنکور دادم ( که اونم به دلیل مریضی نتونستم بخونم و قربون دانشگاه آزاد فقط شرکت کردم و مکانیک قبول شدم ! یعنی خیلی از درسا مثل ادبیات یا شیمی و ... اصلا برای کنکور تاحالا نخوندم که آمادگی قبلی داشته باشم ... زیست رو هم الان دارم با معلم سریع می خونم و کلا از بچه های تجربی شدیدا عقب هستم ... خیلی نگران هستم که می تونم در بیام یا نه ... آشنا گردن کلفت زیاد داریم و من آبادان می خوام دندان پزشکی برم و رشته و یا جای دیگه ای نمی خوام برم ... از لحاظ مصاحبه مشکلی ندارم و خیالم راحته که ۱۰۰٪ امتیاز کامل رو بم میدن و بومی هم هستم و معدل کتبیم هم خیلی بد نیست و ۱۶.۵ هستم و زبانم هم قوی هست ولی تافلم ۲ سال هست که اکسپایر شده ولی خیلی راحت دوباره می تونم بگیرم ... چیزی که نتونستم بفهمم اینه که برای دندون پزشکی آبادان بدترین رتبه ای که تونست قبول بشه چند بوده ؟! می دنم که مثلا زیر ۱۰۰۰۰ کشوری احتمالش زیاد هست اما تا چقدر جا دارم که رتبم بد باشه ؟ خیلی خیلی برام سخته که با رفتن سر کار و سر خونه زندگی بودن و رشته ریاضی بودن و دور بودن از درس ها و وقت خیلی کمی که تا کنکور داریم بتونم رتبه مثلا ۳۰۰۰ ۴۰۰۰ منطقه ۲ بیارم :n28: اما دارم تمام سعی خودمو می کنم و خیلی استرس دارم ... راه نداره اگه رتبم بد شد دانشگاه یه کاری کنه یرام اگه خیلی بخوان منو ؟! :n02: آبادان از نظر سختی نسبت به بقیه دانشگاه ها برای دندان پزشکی در چه سطحیه ؟

ho1373
24-02-2013, 13:02
یزد چطوره؟
پزشکی ها چطورن؟
پذیرش کدوم نسبتا راحتتره؟

selda.a
24-02-2013, 13:15
تو جلفا من خودم یادمه یه پسری معدل کتبیش زیر 16 بود گفتن برو..هرچی اصرار کرد جوابشو ندادن...البته یه تبصره داشت!!! خانواده شهدا ایثارگر جانباز...
رامسر هم که رفتم بیشتر نگاه به رتبه کردن(4440 منطقه2)

این تکمیل ظرفیت مال چه کسانی هست؟
من هم که دارو قبول شدم نرفتم منم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟!!!

ملاک سنجش هم فقط نمره نهایی زیرگروهه و رتبه کشوری..اون ملاک زبان کامپیوتر ورزشی فقط دانشگاه براش مهمه نه سنجش..

مثلا این طوری:

دارو تبریز 30 نفر میخواد..برای مصاحبه بگیم 5 برابر ظرفیت بیان که میشه 150 نفر(که نمیان..حدود 3 برابر شاید بیان).. حالا این 150 نفر داشنگاه باتوجه به اون ملاک(رتبه معدل توان مالی!!! مخصوصا جلفا که اون آقاهه میخواست درمورد کامپیوتر سئوال بپرسه یکی دیگه هم اومد که فک کنم دکتر بود گفت ای بابا این چیزا رو ول کن بگو چند تا خونه ماشین باغ!!! دارین:n09:) میاد انتخاب میکنه و در کل حدود 2 برابر میفرسته به سنجش یعنی 60 نفر بعد هم سنجش با ملاک خودش یعنی نمره و رتبه کشوری مشخص میکنه..

البته چند برابر ها بستگی به دانشگاه داره..مثلا رامسر 7 برابر ظرفیت دعوت میکنه!!!
ولی انزلی برای اعلامی ها به سنجش فقط 1 برابر ظرفیتو فرستاده:n13:

کلا هرکی به هرکیه!!!
دقیقا هرکی ب هرکیه....
فک کنم میتونین واسه تکمیل شرکت کنین خودشم تکمیل اعلام کردن چنتا دانشگا...مخصوصا اونی باشه ک واسه مصاحبش رفتین ولی اسمتون نیومده شانستون بیشتره!!!
واستون پیغام خصوصی میذارم بخونین...:n17:

ho1373
24-02-2013, 17:50
شما میدونی کدوما تکمیل ظرفیبت دادن؟

rpf
24-02-2013, 22:53
دقیقا هرکی ب هرکیه....
فک کنم میتونین واسه تکمیل شرکت کنین خودشم تکمیل اعلام کردن چنتا دانشگا...مخصوصا اونی باشه ک واسه مصاحبش رفتین ولی اسمتون نیومده شانستون بیشتره!!!
واستون پیغام خصوصی میذارم بخونین...:n17:

جوابتونو دادم..
البته من فقط تو انتخاب رشته تبریزو زدم با رامسر اونم فقط دارو..چون تو انتخاب رشته اصلا به فکر بین الملل نبودم و گرنه به فکر رشته و دانشگاهای بهتری میبودم:n01:این دو تا هم صرفا به خاطر اینکه کیش و قشم نبودن زدم!! و نزدیکی نسبی به شهر خودمون حدود 500 کیلومتر!!!!:n02:
البته جواب تکمیل ظرفیت آزاد هم دندان کیش قبول شدم به خاطر همینه نمیدونم برم همین دارو تبریز خودم یا این دندان!!!:n13: شهریه آزاد هم سالی 14 میلیونه!!!:n10:ولی خرج مسکن و خوراک اونجا نجومیه!! زنگ زدم بنگاه میگم خونه 15 متری تک نفره دانشجویی میگه 5 میلیون پیش ماهی 500 تومن کرایه:n04:

شما میدونی کدوما تکمیل ظرفیبت دادن؟

تا حالا بهشتی-قشم

بسمه تعالی

مراحل جذب متقاضیان جهت افزایش ظرفیت رشته های دکترای عمومی
(پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی)

اولویت اول: بر اساس نامه شماره 79706 مورخ 2/12/91 سازمان سنجش ،افرادیکه در لیست معرفی شدگان قبلی شعبه به آن سازمان بوده
اند، در صورتیکه در هیچیک از دانشگاههای علوم پزشکی دیگر پذیرفته نشده باشند، جهت ثبت نام به شعبه تا تاریخ 8/12/91 مراجعه نمایند.
اولویت دوم: در صورتیکه ظرفیت پذیرش متقاضیان از اولویت اول تکمیل نشود، از سایر افراد معرفی شده سازمان سنجش (نامه شماره
79706 مورخ 2/12/91) از طریق همین سایت دعوت بعمل می آید.

امور آموزشی شعبه بین الملل

تو تکمیل ظرفیت ها هم نمیشه هرکس هرکجا دلش خواست بره!!

من خیلی استرس دارم چون اولا ۲۶ سالمه و وقتی کنکور بدم تا نتیجه ها رو بدن ۲۷ سالمه ! دوما رشتم ریاضی بوده و ۱۰ سال پیش کنکور دادم ( که اونم به دلیل مریضی نتونستم بخونم و قربون دانشگاه آزاد فقط شرکت کردم و مکانیک قبول شدم ! یعنی خیلی از درسا مثل ادبیات یا شیمی و ... اصلا برای کنکور تاحالا نخوندم که آمادگی قبلی داشته باشم ... زیست رو هم الان دارم با معلم سریع می خونم و کلا از بچه های تجربی شدیدا عقب هستم ... خیلی نگران هستم که می تونم در بیام یا نه ... آشنا گردن کلفت زیاد داریم و من آبادان می خوام دندان پزشکی برم و رشته و یا جای دیگه ای نمی خوام برم ... از لحاظ مصاحبه مشکلی ندارم و خیالم راحته که ۱۰۰٪ امتیاز کامل رو بم میدن و بومی هم هستم و معدل کتبیم هم خیلی بد نیست و ۱۶.۵ هستم و زبانم هم قوی هست ولی تافلم ۲ سال هست که اکسپایر شده ولی خیلی راحت دوباره می تونم بگیرم ... چیزی که نتونستم بفهمم اینه که برای دندون پزشکی آبادان بدترین رتبه ای که تونست قبول بشه چند بوده ؟! می دنم که مثلا زیر ۱۰۰۰۰ کشوری احتمالش زیاد هست اما تا چقدر جا دارم که رتبم بد باشه ؟ خیلی خیلی برام سخته که با رفتن سر کار و سر خونه زندگی بودن و رشته ریاضی بودن و دور بودن از درس ها و وقت خیلی کمی که تا کنکور داریم بتونم رتبه مثلا ۳۰۰۰ ۴۰۰۰ منطقه ۲ بیارم :n28: اما دارم تمام سعی خودمو می کنم و خیلی استرس دارم ... راه نداره اگه رتبم بد شد دانشگاه یه کاری کنه یرام اگه خیلی بخوان منو ؟! :n02: آبادان از نظر سختی نسبت به بقیه دانشگاه ها برای دندان پزشکی در چه سطحیه ؟

ان شاءالله که قبولی..منم توش موندم که چرا دندان نزدم از اول!!!
این بین الملل اهواز یه پیج دارن تو قیسبو*ک که برین ازشون بپرسین(مال خود دانشجویان این 3 رشتس) تنها کسانی که از رتبه های قبولی خبر دارن همینا هستن!!!البته من مدت زیادی میشه نرفتم به این سایت شاید پیجو بسته باشن ولی امتحان کنین ضرر نداره..
همینجوری احتمال بدم شاید 7000 منطقه 2 احتمال قبولیش بالاس.. البته برا دندان طبعا رتبه بهتری حدود 5000 منطقه2 بخواد....

rpf
24-02-2013, 23:51
ادامه برای آقا hamedj2

در همین اول کار زیاد متکی به معلم زیست نباشین..فقط چند تا مباحث مهم و پایه ای رو براتون بگن و سرفصل های مهم هر فصل بعد بقیه کارو خودتون انجام بدین..زیست اصلا شوخی بردار نیست و خیلی مهمه.من خودم سال اول کنکور خیلی بد زدم زیستو چون فک میکردم فقط با حفظ کردن مباحث میشه درصد خوبی به دست آورد ولی امسال این اشتباهو نکردم و خیلی مفهومی و دقیق خوندم و حدودای 68 زدم..برا زیست امسال این درصد نسبتا بالا بود!!

2 تا کتاب هست پیشنهاد میدم حتما بخرین(کتاب همایش زیست شناسی دکتر عمارلو..2 تا کتابه یکی پایه یکی پیش..خیلی روشنتون میکنه در درک زیست و نکات نهفته ای که تو متن به ظاهر ساده کتاب هست)
برای تست هم که معلومه کتاب نام آشنای زیست خیلی سبز!! دکترهای نصری!!..البته همین جوری ییهو نرین رو این کتاب که نمیتونین تست های مفهومی ترکیبیشو بزنین!!..

اینا رو که میگم بخونین تو این 4 ماه درصد خوبی میده!!!

سال دوم: همه فصول بجز گیاهی فصل 3 و 6
سال سوم : همه بجز 8 (ژنتیک معروف!! پیشنهاد تاکیدی میکنم که به هیچ وجه نرین سراغش که همه وقت و اعصابتونو میبره!! در آخر هم میبینین مثل کنکور امسال سئوال نمیدن ازش..ضد حال خورد به خیلیا به جز من:n10:)
سال چهارم : همه بجز فصل 1 و 3 و 4 و 5 (اگر هم حوصله نداشتین 8 هم نخونین..البته ضرر کردین چون متوسط 2 3 سئوال میاد ازش..ولی واقعا میتونم بگم قشنگترین فصل زیسته!!)

خب اینم زیست اینارو بخونین حله..البته اینایی رو که حذف کردم حتما یه نگاهی به جک و جونوراش بندازین چون میان با سایر فصول ترکیب میکنن و تست از دست میره..
مثلا تو فصل 4 پیش یه جانور هست به اسم برگ متحرک حالا میان اینو ترکیب میکنن با سال 2 که نوع تنفس.اسکلت..گردش خون و... چه طوریه!!البته به نظر من آسونترین سئوالا همین ترکیبی ها هستن!!:n09:

پس حالا شد به هیچ وجه نمیرین سمت ژنتیک.بعدش کل زیست سال دوم خیلی مهمه حتما توجه بسیار زیادی بهش بکنین هم سئوال مستقیم دارره هم ترکیبی با سایر فصول...
هرکاری هم که میکنیند 3 فصل آخر پیشو از دست ندین(باکتری ویروس آغازی قارچ) تست فراوان داره!! حیفه از دست بره..
تو دانشگاه هم که دارین پس بهتره با پایه بهتری برین اونجا...
یه فصلی هم هست 9 سال 3 بچه ها زیاد ازش خوششون نمیاد ولی شما حتما بخونین هر ساله 2 تایی داره..خیلی آسونه حیفه تستش بپره..

مثلا بیشتر سال 2 بازم تو فیزیولوژی دانشگاه تکرار میشه البته گسترده تر یا همین قارچ ویروس باکتری مجددا واحد های جداگانه ای دارن ...

اصلا هم وقتتونو سر یه سری مسایل سخت و قدیمی کنکورهای دهه 60 و 70 نکنید تو اون دوره ها سبک یه جور دیگه ای بود.. فقط میگم تو زیست مسایل عددی=وقت تلف کردن..
اگه اینگونه مسایل شاهکار کنه 4 تست بیاد که میشه 8% حالا شما این 8% بیخیال بچسپین به اون 92% باقیمانده..چون هم وقت میگیره هم احتمال درست زدنشون کمه.........

ho1373
25-02-2013, 17:23
مرسی توضیحاتت عالی بود
من سال چهارمم زیست و دروس سال های پایه رو یه دور خوندم و برای زیست پایه از آبی قلم چی استفاده میکنم و برای پیش 1 تخته سیاه و برای پیش دوم خیلی سبز.
به نظرت چیکار کنم که پزشکی برسونم اول سراسری بعد آزاد هدفمه
شیمیم و زبان انگلیسیم عالیه بالا ی 70 میزنم تو آزمون ولی فیزیک و ریاضی مشکل دارم پیشنهادت چیه؟زیستم هم در حد متوسطه حدودای 35 الی 45 میزنم برای بالاتر زدن از همون کتابا که گفتی استفاده کنم خوبه؟
ادبیات و عربی چی پیشنهاد میکنی؟
منطقه 3 هم هستم
برای زیست گربه یا نوبل چطوره؟
اگه لطف کنی یه برنامه خوب بدی

hamedj2
26-02-2013, 12:54
خیلی خیلی خیلی ممنون از جواب خوبتون و وقتی که گذاشتید ... کمکتون واقعا مفید بود و حتما استفاده می کنم از چیزهایی که گفتید ... بازم ممنون

maryam36
26-02-2013, 22:30
منم قبولشدم...............................شه د بهشتی افزایش ظرفیت داده.
:n26:

rezamousavifard
27-02-2013, 15:22
منم قبولشدم...............................شه د بهشتی افزایش ظرفیت داده.
:n26:
منم قبول شدم

rezamousavifard
27-02-2013, 15:23
مرىم خانوم ممنون که خبر دادى

rpf
27-02-2013, 16:13
اینم تکمیل ظرفیتهای ارس-تبریز
شهریش ماشاالله خیلی بالاس!!:n09:

ضمن عرض تبریک قبولی شما در شعبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تبریز (ارس )، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیتمی رساند با در دست داشتن مدارک زیل ( در صورت دارا بودن معدل کتبی بالای 16) و تکمیل فرم های ثبت نامی مندرج در سایت در روزهای 10 و 12 اسفند ماه 91 از ساعت 9 صبح الی 14 بعد از ظهر به شعبه بین الملل ارس واقع در شهرستان جلفا مراجعه نمایید عدم مراجعه در تاریخهای فوق به منزله انصراف بوده و اولویت ثبت نام با داوطلبان ذخیره خواهد بود.

لیست قبولشدگان تکمیل ظرفیت پزشکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لیست قبولشدگان تکمیل ظرفیت دندانپزشکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لیست قبولشدگان تکمیل ظرفیت داروسازی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1. مدارك لازم:
1 – 12 قطعه عکس 4*3
2 – اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه
3 – اصل و کپی کارت ملی
4 – اصل و کپی کارت پایان خدمت
5 – اصل و کپی مدرک پیش دانشگاهی و سال سوم متوسطه
6 – اصول و کپی ریز نمرات پیش دانشگاهی و سال سوم متوسطه
7 – تعهدنامه محضری
8 – سفته
9 –فرم ثبت نام
10 – برگ مشخصات اولیه
11 – اصل فیش واریزی
12 –فرم کمیته انظباطی , فرهنگی
13 – فرم معاینه پزشکی

14-تصوير كارنامه قبولي در آزمون
2.
فرم های ثبت نامی
- فرم مشخصات اولیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%D8%AA.pdf)- فرم ثبت نام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%D9%85.pdf)- تعهد نامه محضری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D9%8A.pdf)- فرم فرهنگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8A.pdf)- فرم کمیته انظباطی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%20%D8%A7%D9%86%D8%B8%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D9%8A.pdf )- فرم معاینه پزشکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6%D9%87%20_%D8%B2%D8%B4_%D9%8A.pdf)

دريافت همه فرمها به صورت يكجا

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3. واریز نقدی شهریه ثابت و متغییر سالانه
(علی الحساب) به شماره حساب 2178190539001 بنام درآمد خدمات آموزشی و فرهنگی شعبه بین اللمی ارس نزد شعبات بانک ملی .

رشته

مبلغ (ریال)

پزشکی

170,000,000

دندانپزشکی

181,000,000

داروسازی

166,000,000

maryam36
27-02-2013, 16:42
مرىم خانوم ممنون که خبر دادى

الان از دانشگاه زنگ زدن.باورم نمیشه یعنی الان ما 10نفر قبول قطعی دندان هستیم؟
نمی دونین کلاسا از کی شروع میشه؟

rpf
27-02-2013, 17:06
مرسی توضیحاتت عالی بود
من سال چهارمم زیست و دروس سال های پایه رو یه دور خوندم و برای زیست پایه از آبی قلم چی استفاده میکنم و برای پیش 1 تخته سیاه و برای پیش دوم خیلی سبز.
به نظرت چیکار کنم که پزشکی برسونم اول سراسری بعد آزاد هدفمه
شیمیم و زبان انگلیسیم عالیه بالا ی 70 میزنم تو آزمون ولی فیزیک و ریاضی مشکل دارم پیشنهادت چیه؟زیستم هم در حد متوسطه حدودای 35 الی 45 میزنم برای بالاتر زدن از همون کتابا که گفتی استفاده کنم خوبه؟
ادبیات و عربی چی پیشنهاد میکنی؟
منطقه 3 هم هستم
برای زیست گربه یا نوبل چطوره؟
اگه لطف کنی یه برنامه خوب بدی

خواهش میکنم.
آبی قلم چی که تسلطو نمیبره بالا اونم برا زیست!!!شاید برای فیزیک و ریاضی خوب باشه که سبک سئوالات برا اونا زیاد تغییر نکرده ولی برا زیست ما این همه مباحث داریم که تاحالا حتی اسمش تو کنکور نیومده..مثل ریاضی فیزیک شیمی نیست که تقریبا تو این 5 6 ساله یه جورایی همش تو کنکور اومده و یک سبک خاص خودشو داره مثلا مبحث مدار سال سوم تو یه قالبه طراح دستش زیاد باز نیست ولی زیست اینجوری نیست.. بعد به این آزمونا زیاد دل خوش نکنید که درصدش چه قدر باشه...زیاد دور نمیرم نمونه عینیش خودم.. آزمونی نبود شیمی و دینی زیر 90 باشم ولی کنکور ......
پس شرط کافی یادگیری اونم برا کنکور های مفهومی اخیر درصد نیست بلکه عمق یادگیری و از پس هر نوع سئوال برومدنه!!
زیست 35-45 که پایینه برا سراسری ولی یه دوستی داشتم کنکور 90 زیست 46 زد ولی عربی 83 و ریاضی 85 بود!!! میدونم که برا ریاضی عربی این درصد خیلی سخته ولی با زیست وشیمی یکم راحتتر میشه به حدود 70 رسید...زیست که گربه و نوبل برا دهه 80 هم به زور جواب میده..فقط برا زیست 1.کتاب 2.کتاب 3.کتاب 4.همایش زیست 5.خیلی سبز(به تاکیدم رو کتاب درسی توجه کنید)
من همیشه گفتم برا یه درصد 50 55 تو زیست کتاب درسی کفایت میکنه ولی برا نکات خیلی دقیق و ترکیبی و تسلط بیشتر بهتره کتاب تست خیلی سبز استفاده بشه و گرنه کتاب کافیه..البته نه فقط مرور سطحی کتاب.همین کتاب به ظاهر ساده میشه ازش المپیاد هم طرح کرد..دور کردن هم بستگی به مبحثش داره..مثلا هورمون ایمنی اعصاب دیگه یاد گرفتی امکانش کمه که از یاد بره..ولی برای قارچ ویروس هر چه قدر بخونی کمه چون زود از یاد میره....
ریاضی که من زیاد باهاش جور نبودم زیاد نمیتونم راهنمایی کنم حدود 30 زدم..البته برا ریاضی و فیزیک بهتره مبحثی خونده بشه .. مثلا ریاضی اینا بهتره و راحت تر میره تو ذهن و تست خیز تره..
تابع-حد پیوستگی-مشتق-کاربردش-مثلثات-آمار-(گاها احتمال)-انتگرال

فیزیک هم اینا به نظر من برا خودم قابل هضم تر بود:
نور-خازن جریان-مغناطیس و القاش-صوت-موج-کل پیش2
اینا میشه حدود 60 %فیزیک برا فیزیک درصد عالیه..

شیمی هم که میگین خوبه ولی تو انجمن خودم یه پست نسبتا کلی واسه شیمی گذاشتم اگه خواستین نگاه کنین

ادبیات که قطعا باید مبحثی باشه وگرنه با خوندن درس به درس نمیشه درصد خوبی زد اونم تو کنکورهای سخت برا ادبیات اخیر
این متن دکتر سبطی برا ادبیاتو بخونین(

سخت ترين درس كنكور! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منطقه 3 برا پزشکی دیدم که همشون زیر 1000 بودن(مگر سهمیه ای داشتن یا ظرفیتش پر نشده تا رتبش بالا رفته باشه) مثلا 900 کرمانشاه 800 همدان 70 بهشتی و... آوردن..رتبه که هر سال متغییره زیاد نمیشه روش حساب کرد ولی برا اطمینان خاطر همون زیر 1000 قطعیه(منطقه3)

rezamousavifard
28-02-2013, 08:32
الان از دانشگاه زنگ زدن.باورم نمیشه یعنی الان ما 10نفر قبول قطعی دندان هستیم؟
نمی دونین کلاسا از کی شروع میشه؟
آره به منم بعدش زنگ زدن کلاسارو نمى دونم ولى فکر کنم همىن هفته شروعه

ho1373
28-02-2013, 09:46
میشه رتببه با معدلتونو بگید؟
کدوم دانشگاه قبول و چه رشته ای؟
تبریک میگم خوش به حالتون

maryam36
28-02-2013, 10:10
تبریک میگم خوش به حالتون

اگه می خواین امسال کنکور بدین اصلا به بین المللی به عنوان هدف اصلیت نگاه نکن.سعی کن این3ماهو خوب بخونی.بدون فکرکردن به بین المللی.

rezamousavifard
28-02-2013, 11:16
تبریک میگم خوش به حالتون
اگه رتبت تاحدود 4000 منطقه بشه و معدله کتبىتم بالاى 17 باشه به احتمال خىلى زىاد قبول مىشى . اونم جاى خوبش مث تهران البته سال دىگه شراىط سخت تر مىشه ..... بعد از سىدى هاى استاد احمدى حتما استفاده کن خىلى مفىده

rezamousavifard
28-02-2013, 11:20
اگه رتبت تاحدود 4000 منطقه بشه و معدله کتبىتم بالاى 17 باشه به احتمال خىلى زىاد قبول مىشى . اونم جاى خوبش مث تهران البته سال دىگه شراىط سخت تر مىشه ..... بعد از سىدى هاى استاد احمدى حتما استفاده کن خىلى مفىده
البته همون طور که مرىم خانوم گفت اصلا به فکر بىن الملل نباش باىد به فکر دولتى باشى تا شاىد بىن الملل بىارى :n02:

rezamousavifard
01-03-2013, 09:34
Nafahmidi ghabl az eid bayad berim kelas ya na ?. Chon bishtar daneshgaha bistom dige tatilan

ho1373
01-03-2013, 09:43
البته هدفم سراسری برای فهمیدن رتبه ها میپرسم چون یکی از دوستام میگفت با رتبه 15000 منطقه 3 قبول شده میخوام ببینم مگه میشه؟
تلاشمو که میکنم حداقل هفته ای 50 ساعت میخونم و از خوندنم راضی هستم از سی دی ها هم فقط برای مسعودی را نگاه میکنم بقیش به دردم نخورد

rezamousavifard
01-03-2013, 12:42
البته هدفم سراسری برای فهمیدن رتبه ها میپرسم چون یکی از دوستام میگفت با رتبه 15000 منطقه 3 قبول شده میخوام ببینم مگه میشه؟
تلاشمو که میکنم حداقل هفته ای 50 ساعت میخونم و از خوندنم راضی هستم از سی دی ها هم فقط برای مسعودی را نگاه میکنم بقیش به دردم نخورد
Age ghabol ham shode bashe jaye khobi ghabol nashode .... cd shimisham khob bod

ho1373
01-03-2013, 16:11
اگه مبتکران رو بخونی کافیه
از روی مبتکران درس میده و خیلی از چیزا رو نمیگه
خوشم نیمد زیستشم بعضی نکته هایش بد نیست ولی در کل کتاب از همه چیز بهتر است

rezamousavifard
02-03-2013, 10:18
اگه مبتکران رو بخونی کافیه
از روی مبتکران درس میده و خیلی از چیزا رو نمیگه
خوشم نیمد زیستشم بعضی نکته هایش بد نیست ولی در کل کتاب از همه چیز بهتر است
شىمى دوش خىلى خوبه مخصوصا فصل چهارش که خىلى ساده ساختا لووىس و ساختار اتم هارو توضىح مىده

hamedj2
02-03-2013, 15:05
من خودم خیلی عقبم و تازه کمتر از 2 ماه هست که شروع کردم و از اونجایی که 10 سال پیش کنکور داده بودم اونم ریاضی اونم نخونده ! در واقع از صفر شروع کردم و هیچ درسی هم یادم نمیاد ...
اما چندتا کار منو جلو انداخته ... یکی اینکه برای درس خوندنم از نوشتن با رنگ های مختلف ( بیشتر از 7 8 رنگ ) استفاده می کنم و موقع دوره بنا به نوع رنگ هایی که تو زهنم دارم راهت تر می فهمم ...
برای زیست کتاب خیلی سبز واقعا عالی بود و من اول زیست 1 رو از روی خیلی سبز خوندم و تست های کتاب گربه که می گن نسبتا سخته رو راحت زدم ... دین و زندگی همه می گن گاج اما چون من کلا این درس یعنی دین و زندگی رو 10 سال پیش من نداشتم و نمی دونم چیه گاج یکم گیج کرد منو و به جاش از روی خیلی سیز خوندم و فقط فعلا سال دوم رو خوندم و تست زدم راضی بودم ... خداروشکر زبانم 100 هست و مشکلی ندارم و زبان کسی اگه بده باید همش کلمه های کتاب رو بخونه و البته هرکاری کنه آخر 2 تا متن همیشه پره از کلمات خارج از کتاب اما خوب برای همه سخت میگه اگه سخت باشه ... عربی رو هم که کلا بی خیال شدم نه علاقه دارم و نه وقت ! ... برای زیست و شیمی هر دو معلم گرفتم و شیمی خیلی مهمه چطور درس داده بشه و من خیلی تا اینجا راضی بودم و الان اولا شیمی سوم هستم و برای شیمی 1 که خیلی ها می گن توی فصل های 4 و 5 مشکل دارن من برعکس بودم ! و همه تست های 4 و5 رو درست می زدم و فقط حفظ کردنیای فصل 1 و 2 بود که چون کم خوندم یادم میره . همه هم میگن کتاب مبتکران شیمی خیلی خوبه اما من فقط تستاشو زدم و درسشو نخوندم ... مشکل بزرگ من زمان خیلی خیلی کمیه که تا کنکور مونده و کلی درس که باید تمام کنم ... ادبیات معلم گرفتم و خیلی متفاوت درس میده و کلا تکنیکی درس میده و اصلا نیازی به نگاه کردن کتاب درسی ( به جز تاریخ ادبیات و کلمه ) نیست ... ریاضی فیزیک رو هم هنوز شروع نکردم و گذاشتم برای بعد از عید ولی چند جا دیدم که میگن ریاضی مهروماه خوبه و فیزیک جامع خیلی سبز من دارم اینارو اما شروع نکردم هنوز ... کلا خیلیییی عقبم و فکر نمی کنم بتونم تو این زمان کم رتبه زیر 5000 6000 منطقه 2 بیارم :n03: خوش به حال کسایی که 1 سال پیش شروع کردن و الان فقط دارت تقویت می کنن درساشونو نه مثل من بزور برسونم خودمو به کنکوز ... اگه بچه های اینجا تجربه حوبی دارن بگن ما هم استفاده کنیم

rezamousavifard
02-03-2013, 18:09
من خودم خیلی عقبم و تازه کمتر از 2 ماه هست که شروع کردم و از اونجایی که 10 سال پیش کنکور داده بودم اونم ریاضی اونم نخونده ! در واقع از صفر شروع کردم و هیچ درسی هم یادم نمیاد ...
اما چندتا کار منو جلو انداخته ... یکی اینکه برای درس خوندنم از نوشتن با رنگ های مختلف ( بیشتر از 7 8 رنگ ) استفاده می کنم و موقع دوره بنا به نوع رنگ هایی که تو زهنم دارم راهت تر می فهمم ...
برای زیست کتاب خیلی سبز واقعا عالی بود و من اول زیست 1 رو از روی خیلی سبز خوندم و تست های کتاب گربه که می گن نسبتا سخته رو راحت زدم ... دین و زندگی همه می گن گاج اما چون من کلا این درس یعنی دین و زندگی رو 10 سال پیش من نداشتم و نمی دونم چیه گاج یکم گیج کرد منو و به جاش از روی خیلی سیز خوندم و فقط فعلا سال دوم رو خوندم و تست زدم راضی بودم ... خداروشکر زبانم 100 هست و مشکلی ندارم و زبان کسی اگه بده باید همش کلمه های کتاب رو بخونه و البته هرکاری کنه آخر 2 تا متن همیشه پره از کلمات خارج از کتاب اما خوب برای همه سخت میگه اگه سخت باشه ... عربی رو هم که کلا بی خیال شدم نه علاقه دارم و نه وقت ! ... برای زیست و شیمی هر دو معلم گرفتم و شیمی خیلی مهمه چطور درس داده بشه و من خیلی تا اینجا راضی بودم و الان اولا شیمی سوم هستم و برای شیمی 1 که خیلی ها می گن توی فصل های 4 و 5 مشکل دارن من برعکس بودم ! و همه تست های 4 و5 رو درست می زدم و فقط حفظ کردنیای فصل 1 و 2 بود که چون کم خوندم یادم میره . همه هم میگن کتاب مبتکران شیمی خیلی خوبه اما من فقط تستاشو زدم و درسشو نخوندم ... مشکل بزرگ من زمان خیلی خیلی کمیه که تا کنکور مونده و کلی درس که باید تمام کنم ... ادبیات معلم گرفتم و خیلی متفاوت درس میده و کلا تکنیکی درس میده و اصلا نیازی به نگاه کردن کتاب درسی ( به جز تاریخ ادبیات و کلمه ) نیست ... ریاضی فیزیک رو هم هنوز شروع نکردم و گذاشتم برای بعد از عید ولی چند جا دیدم که میگن ریاضی مهروماه خوبه و فیزیک جامع خیلی سبز من دارم اینارو اما شروع نکردم هنوز ... کلا خیلیییی عقبم و فکر نمی کنم بتونم تو این زمان کم رتبه زیر 5000 6000 منطقه 2 بیارم :n03: خوش به حال کسایی که 1 سال پیش شروع کردن و الان فقط دارت تقویت می کنن درساشونو نه مثل من بزور برسونم خودمو به کنکوز ... اگه بچه های اینجا تجربه حوبی دارن بگن ما هم استفاده کنیم
ىه زنگ به شماره استاد احمدى بزن شراىطتو بهش بگو مطمعن باش کمکت مىکنه که رتبت خىلى بهتر بشه اىنم شمارش 09121965702

ho1373
02-03-2013, 20:36
لطفا تبلیغات نکن چون اون سی دی ها برای همه مفید نیست اگه خواستی عیباشو میگم تا خودتم راضی بشی هرکی گرفته پشیمونه فقط به درد بخورش مسعودیه

rezamousavifard
03-03-2013, 00:06
راستى در مورد مجارستان بهت بگم کم کم با هزىنه زندگى ترمى چهل مىلىون در مىاد بعد پذىرشش اىنطورىه که تو باىد تو کنکور شرکت کنى بعد مىرى پىش آقاى روزبهانى که مسعول اىن کاره توساىت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بقىه کارو اونا برات انجام مىدن ... بعد از دو سال برمىگردى اىران بقىشو اىران مىخونى با همون هزىنه ى بىن الملل که حدود شش مىلىون در ترمه ... البته معدله اونجات خىلى تاثىر داره که کدوم دانشگاه اىران پذىرشت کنه

rezamousavifard
03-03-2013, 00:24
مرىم خانوم شما نمى دونىد که اى ترم چون ترم اوله خودمون مىتونىم انتخاب واحد کنىم ىا خودشون مى کنن?

maryam36
03-03-2013, 09:43
مرىم خانوم شما نمى دونىد که اى ترم چون ترم اوله خودمون مىتونىم انتخاب واحد کنىم ىا خودشون مى کنن?

نمیدونم فردا می پرسم .

ho1373
04-03-2013, 08:36
الان ارزون ترین بین الملل ترمی 8 میخواد.
ترمی یا سالی؟
ترکیه که بهتره با این حساب

maryam36
05-03-2013, 09:39
الان ارزون ترین بین الملل ترمی 8 میخواد.
ترمی یا سالی؟
ترکیه که بهتره با این حساب
ترمی
به خاطر دلار دیگه ترکیه گرونتراز بین الملل میشه.2سال قبل از دانشگاه آزادم ارزونتربود.

maryam36
05-03-2013, 11:06
آخه ماچطوری 19و20ام انتخاب واحدکنیم 20ام باید سرکلاس حاضرشیم؟

ho1373
05-03-2013, 19:21
نه از بین الملل الانم ارزونه
تازه ما به دلار کاری نداریم با لیر تمام کارام که اونم میشه با ریال ایران عوض کرد ارزون تر بشه

rezamousavifard
06-03-2013, 09:38
آخه ماچطوری 19و20ام انتخاب واحدکنیم 20ام باید سرکلاس حاضرشیم؟
به احتمال زىاد قبل از عىد تشکىل نمىشه بعد من که فقط اىن جمعه مىرم وساىلامو ببرم و برگردم . خوده دکتر ه هم مىگفت ما تمام سعىمونو مى کنىم که اىن ترم برن سر کلاس....در حالىکه حداکثر تا بىست و دوم دانشگاه باز باشه

rezamousavifard
06-03-2013, 09:47
نه از بین الملل الانم ارزونه
تازه ما به دلار کاری نداریم با لیر تمام کارام که اونم میشه با ریال ایران عوض کرد ارزون تر بشه
تو بلىه تنهات تا استانبول دو مىلىونه مطمعن باش هزىنش از بىن الملل بىشتر نباشه کمترم نىست.

maryam36
06-03-2013, 09:50
به احتمال زىاد قبل از عىد تشکىل نمىشه بعد من که فقط اىن جمعه مىرم وساىلامو ببرم و برگردم . خوده دکتر ه هم مىگفت ما تمام سعىمونو مى کنىم که اىن ترم برن سر کلاس....در حالىکه حداکثر تا بىست و دوم دانشگاه باز باشه

به سایت دانشگاه یه سری بزنین.اطلاعیه انتخاب واحد.میگم اون بالای اطلاعیه نوشته بعد از اعلام نتیجه قطعی از طرف سازمان سنجش.برین به سایت سنجش ببینین برای شما قبول زده؟من رفتم هنوز نوشته مردود.آخه به ما که شماره دانشجوییم دادن نیان بزنن زیرش؟:n28:

rezamousavifard
06-03-2013, 18:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به سایت دانشگاه یه سری بزنین.اطلاعیه انتخاب واحد.میگم اون بالای اطلاعیه نوشته بعد از اعلام نتیجه قطعی از طرف سازمان سنجش.برین به سایت سنجش ببینین برای شما قبول زده؟من رفتم هنوز نوشته مردود.آخه به ما که شماره دانشجوییم دادن نیان بزنن زیرش؟:n28:بابا قبول شدىم . من خودم پرسىدم . گفت فقط باىد بفرستىم سنجش اونا تاىىد کنن بعدشم اىنا اگه قبول نمى شدىم که پول نمى گرفتن . قبولى ما قطعىه ولى اوناىى که تو بند ب بودن قطعى نىست

ho1373
06-03-2013, 19:18
کدم دانشگاه ها تکمیل طرفیت دادن؟
شرط معدل داره شهید بهشتی؟

maryam36
06-03-2013, 19:26
بابا قبول شدىم . من خودم پرسىدم . گفت فقط باىد بفرستىم سنجش اونا تاىىد کنن بعدشم اىنا اگه قبول نمى شدىم که پول نمى گرفتن . قبولى ما قطعىه ولى اوناىى که تو بند ب بودن قطعى نىست

امروز همه عصبانین.!!!راستی 20ام کلاسا شروع میشه.

rezamousavifard
06-03-2013, 21:34
امروز همه عصبانین.!!!راستی 20ام کلاسا شروع میشه.Andakhtim to shak ... be khoda kofri shodam az daste i n daneshgahe:24:

rezamousavifard
06-03-2013, 22:48
کدم دانشگاه ها تکمیل طرفیت دادن؟
شرط معدل داره شهید بهشتی؟
Pa na pa man ba moadel katbi 18.5 be zoor ghabol shodam

ho1373
07-03-2013, 10:01
رتبتون چند بود؟

rezamousavifard
07-03-2013, 10:21
رتبتون چند بود؟
Ferestadam barat

rezamousavifard
07-03-2013, 15:38
Maryam khanom age chizi fahmidi lotfan khabar bede .... man zang zadam goft ta shanbe bastast .... man farda miram gheshm age chizi fahmidam mizaram baraton.

maryam36
07-03-2013, 16:16
Maryam khanom age chizi fahmidi lotfan khabar bede .... man zang zadam goft ta shanbe bastast .... man farda miram gheshm age chizi fahmidam mizaram baraton.

بابا کلاسا 20ام شروع میشه......مگه آدرس سایتو نذاشتم براتون.منم فردا میرم قشم.

ضمناً متذكر مي گردد شروع كلاسها جهت اسامي (بند الف و ب) از روز

يكشنبه مورخ 20/12/91 در مركز آموزشي در قشم برگزار مي گردد.

rezamousavifard
07-03-2013, 16:53
بابا کلاسا 20ام شروع میشه......مگه آدرس سایتو نذاشتم براتون.منم فردا میرم قشم.

ضمناً متذكر مي گردد شروع كلاسها جهت اسامي (بند الف و ب) از روز

يكشنبه مورخ 20/12/91 در مركز آموزشي در قشم برگزار مي گردد.

ino ke khodamam midonestam

ho1373
10-03-2013, 13:25
چرا دیگه هیچکس نمیاد همه قبول شدن رفتن و دیگه سری نمیزنن
نمیدونم چرا اینجا همه رتبه هاشونو دروغ میگن من از چند نفر که تد دانشگاه بودن پرسیدم گفتن ما هم اون موقع برای این که کم نیاریم زیاد میگفتیم آقا یا خانم خجالت نداره مهم اینه که تو قبول شدی اگه قرار واسه رقابت باشه که تو قبول شدی بین ما و شما رقابتی نیست اگه قبول نشدی باز دروغ بگی یه چیز که دست ما رو سرد کنی تا نخونیم اگه ما قبول بشیم مگه جای شمارو تنگ میکنیم؟

rpf
14-03-2013, 16:34
چرا دیگه هیچکس نمیاد همه قبول شدن رفتن و دیگه سری نمیزنن
نمیدونم چرا اینجا همه رتبه هاشونو دروغ میگن من از چند نفر که تد دانشگاه بودن پرسیدم گفتن ما هم اون موقع برای این که کم نیاریم زیاد میگفتیم آقا یا خانم خجالت نداره مهم اینه که تو قبول شدی اگه قرار واسه رقابت باشه که تو قبول شدی بین ما و شما رقابتی نیست اگه قبول نشدی باز دروغ بگی یه چیز که دست ما رو سرد کنی تا نخونیم اگه ما قبول بشیم مگه جای شمارو تنگ میکنیم؟

سلام آقا....چرا اینقد عصبانی؟:n02:
من که دروغ نگفتم 4440 بودم (دقیق دقیق)..دارو تبریز هم زدم با دارو رامسر فقط. و انتخاب اولم یعنی همون تبریزه قبول شدم:n09:
شما هم بیا پیش ما این سالو اگه خواستی تو دندان یا پزشکی برات جای خالی میزارم:n10: ولی این اوایل زیاد به فکر بین الملل ها نباش...

hamedj2
14-03-2013, 23:02
rpf عزیز امکانش هست درصد هایی که داشتیو اگه امکانش هست برای بفرستی ... رتبه ای که من می خوام هم همین حدوداست توی منطقه ۲ ... واقعا ممنون میشم ... :n01:

rpf
15-03-2013, 11:18
اینم درصد های من:

ادبیات 28 !!!!! (خاک کرد تو سرم)
عربی 36
دینی 72
زبان 52
زمین 16
ریاضی 25
زیست 68
فیزیک 40
شیمی 77

از دینی شیمی زیست اصلا راضی نیودم..ادبیات هم که گند زد به کل تراز و رتبه!!!:n15:

hamedj2
15-03-2013, 17:00
خیلی ممنون از لطفتون ... امیدوارم منم بتونم همچین رتبه ای بیارم

rpf
16-03-2013, 00:14
خیلی ممنون از لطفتون ... امیدوارم منم بتونم همچین رتبه ای بیارم

خواهش میکنم .این که چیزی نیست ان شاءالله شما خیلی بهتر از این میشین..

ho1373
16-03-2013, 10:10
من منظورم فقط شما نبودید کلی بود چون کسایی رو میشناسم که با رتبه 20000 منطقه 3 داره تو کیش میخونه
چند نفر برای پزشکی،دندون و دارو برداشت؟
جای خالی مونده بود برای رشته ای؟
شهریه چقدر شذ؟

rpf
16-03-2013, 17:52
من منظورم فقط شما نبودید کلی بود چون کسایی رو میشناسم که با رتبه 20000 منطقه 3 داره تو کیش میخونه
چند نفر برای پزشکی،دندون و دارو برداشت؟
جای خالی مونده بود برای رشته ای؟
شهریه چقدر شذ؟

دارو که میبایست 30 نفر میبود(طبق دفترچه سنجش) ولی با این تکمیل ظرفیت شد 48 نفر!!!!!!!!!!!!!!!!!
پزشکی هم همین 30 یا 35 (طبق دفترچه سنجش)
دندان هم 25.... (طبق دفترچه سنجش)
از تکمیل ظرفیت دندان و پزشکی خبر ندارم ولی تبریز 4 مرحله تکمیل ظرفیت گذاشت تو هر مرحله هم کلی اسامی رو اعلام میکرد.. تو چند صفحه پیش مال اولین تکمیل ظرفیتشو گذاشتم حدود 13 نفر دارو 11 دندان و فک کنم 14 پزشکی(اینا فقط مال مرحله اول بود!!!!!)
...یکی نیست بگه آخه ظرفیت کلاس برا 30 نفر هم کمه آخه چرا 18 نفر دیگه آوردین یا اینکه با این کارا سطح علمی کلاسو پایین میارین!!!!خب مجبور میشن رتبه های بالاتری بیارن...
البته این 20000 منطقه 3 که گفتین احتمالش خیلی خیلی کمه...ایشون به احتمال زیاد سهمیه داشتن و گرنه دانشگاه تهران یا شیراز هیچ وقت شان علمی خودشو اینجوری خراب نمیکنه..یا اون سال متقاضی نبوده مجبور بودن یا هرچیز دیگه ای ولی دیگه این رتبه با عقل جور درنمیاد!!!!!شاید 2000 منطقه 3 بودن!!!

دندان 18.100.000
پزشکی 17.000.000
دارو 16.600.000

از همه واحدهای بین الملل هم بیشتر پول میگیرن!!! دلیلشو نمیدونم(احتمالا چون کلاساش خیلی بزرگن یا امکانات رفاهی خیلی زیادی داره همچین کاری میکنه!!!):n09:

hamedj2
16-03-2013, 20:05
توی تکمیل ظرفیت آشنا بازی میشه کرد ؟ :n05:

مثلا اگه من رتبم ۱۲۰۰۰ منطقه ۲ بشه و توی مصاجبه به خاطر زبان و مصاحبه و بومی بودن و معدل و مالی ( و آشنا بازی !!! ) من رو اعلام کنن برای سنجش اما سنجش منو جزو اون ۳۰ نفر اعلام نکنه آیا امکانش هست دندون آبادان رو با تکمیل ظرفیت و آشنا بازی برم ؟!؟! من فقط یک انتخاب می خوام پر کنم و اونم دندون آبادان هست و هیچ چیز دیگه ای پر نمی کنم ... می دونم سوالم خیلی خنده داره اما اینقدر استرس دارم که داره دیوونم میکنه ! دارم سعی خودمو می کنم که رتبه خوبی بیارم و نیازی به اون مسایل نباشه اما بخدا زندگی متاهلی اونم با سر کار رفتن با زمان کمی که من داشتم بعد از ۹ ۱۰ سال از کنکور خودم اونم ریاضی خیلی سخت هست برام اما تمام تلاش خودمو دارم می کنم ... فقط دوست دارم یک دلگرمی داشته باشم که اگه خراب کردم راهی می تونم داشته باشم که نیازی نباشه دوباره برای کنکور بخونم ... چیزی که زیاده آشنا ... چیزی که کمه وقته ! ... امیدوارم کسی جواب سوالمو داشته باشه ... این موضوع که شدنی باشه تلاشمو کم نمی کنه بلکه فقط استرسمو کم میکنه ...

rpf
16-03-2013, 21:01
بر طبق گفته دانشگاه های تبریز و بهشتی گفتن که اسامی تکمیل ظرفیت رو سنجش میده بهشون(اینا فقط در حد گفتنه و هیچ چیزی تو سیر اداری مخصوصا کارهای سنجش مشخص و روشن نیست)..دیگه نمیدونم اینا بتونن اثرگذار باشن یا نه..به اون آشناتون بگین تو این روند تکمیل ظرفیت خود دانشگاه هم موثره یا نه...
بعدش اصلا آبادان تکمیل ظرفیت داشت یا نه؟!!!
شما هم هیچ وقت این کارو نکنید که فقط یک دانشگاه بزنید...من اگه تو زمان انتخاب رشته یکم دقت میکردم هیچ وقت 2 تا انتخاب نمیکردم و بیشتر روی سایر دانشگاه ها و رشته ها تحقیق میکردم...
برای شما که دندان دوست هستید این واحد های بین المللی هست:
گیلان-تبریز-یزد-اهواز-زاهدان-شیراز-تهران-بهشتی (بقیه دندان ندارند مثل مازندران و بندرعباس)
البته حتما پزشکی و دارو هم بزنید حتی در صورت عدم علاقه!!!!!!

hamedj2
16-03-2013, 21:42
خیلی ممنون از جوابتون ...
مشکل من اینه که نمی تونم جای دیگه ای رو بزنم و اهواز زندگی می کنم و دلیل اینکه آبادان هم می خوام اینه که
۱- خیلی خیلی راحت تر از چمران اهواز میشه قبول شد ( برای چمران باید زیر ۸۰۰ منطقه ۲ بود )
۲- بعد از ۲ سال دیگه کامل میام اهواز و در کل ۱ ساعت با اهواز فاصله بیشتر نداره برای ۲ سال اول ...
من الان فقط و فقط دندان پزشکی می خوام برم و کنکور دادنم برای این نیست که یه رشته پزشکی برم و لیسانس مکانیک دارم و ۳ سال هم هست سر کار دارم میرم ... من شرایطم جوری هست که فقط در صورت دندان پزشکی موفق میتونم باشم و مطب و غیره رو دارم ...
متاسفانه به دلیل چیزی که می خوام فقط آبادان رو دارم برای انتخاب و نمی تونم از اهواز برای دانشگاه برم استان دیگه ای ... چون هم خونه زندگیم اینجاست هم اینکه کار و دانشگاه خانمم اینجاست ...

ho1373
18-03-2013, 10:10
به نظرتون کدام دانشگاه راحتترین پذیرش و کدوم سخترین(از لحاظ رتبه و معدل)؟
امکانات کدوم خوبه کدوم بد؟
زیاد به معدل گیر ندن

rpf
18-03-2013, 18:11
این سوالو همه باید بیان بگن... من این 2 تا که دیدمو میگم: رامسر-تبریز

همون طور که گفتم تبریز به شدت به معدل 16 گیر میده و اون نفری هم که گفتم زیر 16 بود ردش کرد رفت...البته گفتن اگه خانواده شاهد ایثارگر جانباز باشین میشه کاری کرد...
رامسر تو مصاحبه برای معدل چیزی نگفت بیشتر به رتبه و درصدا نگاه کرد و یه متن زبان هم داد گفت بخون با معنی(در حد زبان سال4)..البته کسی رو ندیدم که بگن برو چون زیر 16 هستی(شاید هم همه بالای 16 بوده باشن!!)

امکانات: تبریز یه محوطه است که وقتی میری داخل سمت راست و چپ آزمایشگاه ها هستن..یکم میری جلو یه ساختمانه که کلاسا اونجان( 5 6 تا کلاس داره هر کدوم ظرفیت 25 تا 30 نفرو دارن..نمیدونم چرا اگه جا ندارن 48 تا دارو میگیره!!!) تو همون محوطه هم یه جایی به اسم سلف داره غذاشو من اصلا دوس ندارم..هر وعده غذا 5000 تومن.(فقط غذا)..!!! یه مغازه کافی شاپ هم داره که خیلی کوچیکه...

رامسر ظاهرش خیلی قشنگ بود([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ...ولی گول ظاهرشو نخورین چون اصلا کلاسا اینجا نیست فقط واحدهای اداریش اینجا بود...کلاسا تو 2 تا ساختمان دیگه بود ... دانشجوها از نبود سلف و مکان ثابت کلاسی شکایت میکردن...این 2 تا ساختمون هم که دارن واسه کلاسا اونم اجاره ای گرفتن... (همین باعث شد رامسرو انتخاب 2 بزنم)..ولی شهرش عالی بود و بسیار زیبا و دل ربا.... بر عکس جلفا که یه شهری هست بسیار زشت و بدون امکانات و بد....
و اگه ترکی هم بلد نیستین به هیچ وجه تبریزو نزنین...درسته که استاد به فارسی میگه ولی بچه ها که همش ترکی حرف میزنن و من به این مسئله توجه نکرده بودم هنگام انتخاب رشته!!!:n13:

یکی دو تا از دانشگاه ها هم به جای معدل 16 گفته بودن زیر 15 نباشه...فک کنم شیراز با زاهدان بود... البته جایی مثل تهران به دروس شیمی زیست فیزیک هم اهمیت میده که زیر 16 نباشن...
شیراز و تهران و بهشتی هم فک کنم خیلی به زبان گیر میدن(آزمون جداگانه میگیرن)

ho1373
18-03-2013, 22:48
منطور معدل دیپلمه یا کل یا کتبی؟

rpf
19-03-2013, 21:32
معدل کتبی سال سوم فقط مهمه هم تو اون 25% تاثیر کنکور هم تو مصاحبه اینا...

rezamousavifard
29-03-2013, 10:44
مرىم خانوم ببخشىد نمى دونى خانوم نور پىشه کتاب فارسى عمومىه کىو معرفى کرده?

hamedj2
13-04-2013, 13:01
مديرکل دفتر گسترش وزارت علوم جزئيات نحوه پذيرش دانشجو در پرديس‌هاي دانشگاهي و دوره‌هاي نوبت دوم دانشگاه‌ها را تشريح کرد.
ابوالفضل حسني در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينکه بر اساس قانون برنامه پنجم، دانشگاه‌ها مي‌توانند با هزينه‌هاي تمام شده نسبت به پذيرش دانشجوي مازاد بر ظرفيت در پرديس‌ها و يا نوبت دوم اقدام کنند، اظهارکرد: در گذشته شيوه‌نامه‌اي براي اينگونه پذيرش دانشجو ابلاغ شده بود که در شيوه‌نامه جديد مسائل به طور شفاف‌تر بيان شده است.
وي درباره نحوه پذيرش دانشجو در نوبت دوم دانشگاه‌ها، تصريح کرد: دانشگاه‌ها مي‌توانند از طريق کنکور 20 درصد ظرفيت دوره‌هاي رايگان خود در سايت اصلي را به صورت دانشجوي نوبت دوم پذيرش کنند.
مديرکل دفتر گسترش وزارت علوم، افزود: همچنين دانشگاه‌ها بر اساس اين آيين‌نامه مي‌توانند به ميزان 50 درصد از ظرفيت دوره‌هاي رايگان خود را در پرديس‌هاي دانشگاهي به صورت ظرفيت مازاد از طريق آزمون اختصاصي زير نظر سازمان سنجش با شهريه‌هاي مصوب دفتر گسترش جذب کنند.
حسني با بيان اينکه در گذشته در پرديس‌هاي خودگردان دانشگاه‌ها، دانشجوي دکتري تنها از طريق آزمون نيمه‌متمرکز دکتري پذيرفته مي‌شد، گفت: بر اساس اين آيين‌نامه، دانشگاه‌ها در دوره دکتري نيز مي‌توانند با برگزاري آزمون اختصاصي، زير نظر سازمان سنجش دانشجو جذب کنند.

hamedj2
13-04-2013, 13:01
این ربطی به بین الملل های پزشکی داره ؟

hamedj2
22-04-2013, 01:41
دوستان یک سوال ... به نظرتون الان که کنکور سراسری و آزاد یکی شده برای در اومدن مثلا در دندان پزشکی بین الملل آبادان نسبت به سال های قبل با رتبه بالاتر هم میشه قبول شد ؟ یا هیچ تاثیری نداره ؟و یک مقدار از نظر اقتصادی همه چیز به هم ریخته تقاضا امسال از سال قبل کمتر میشه یا اونم تاثیری نداره ؟

alavi71
22-04-2013, 22:10
دوستان یک سوال ... به نظرتون الان که کنکور سراسری و آزاد یکی شده برای در اومدن مثلا در دندان پزشکی بین الملل آبادان نسبت به سال های قبل با رتبه بالاتر هم میشه قبول شد ؟ یا هیچ تاثیری نداره ؟و یک مقدار از نظر اقتصادی همه چیز به هم ریخته تقاضا امسال از سال قبل کمتر میشه یا اونم تاثیری نداره ؟

سلام
از الان یک مقدار زود هست برای پیشبینی در کنکور امسال...
باید تا زمان انتخاب رشته منتظر ماند و شرایط رو دید ...

hamedj2
29-04-2013, 22:09
اینجا کسی هست که دندون آبادان رفته باشه یا از دوستانشون امسال دندون آبادان در اومده باشه ؟‌ دوست داشتم رتبه هاشونو بدونم ... هرکی یه چیزی میگه ... یکی میگه باید زیر ۵۰۰۰ منطقه ۲ باشه یکی میگه ۹۰۰۰ منطقه ۲ هم قبول شده امسال ...

775e
16-05-2013, 15:16
سلام
دوستان
سهمیه شاهد چقد میتونه تاثیر داشته باشه اگر کسی رتبش 10 هزار کشوری بشه رتبش حدودا چند میشه .
کسی رو سراغ دارید که تغییرات رتبش چطور بوده . مثلا رتبش چند بوده و با سهمیه چند شده .
میدونم نمیشه دقیق گفت.

amt1231
29-06-2013, 16:17
سلام

من میخوام بعد از 6-7 سال از کنکور خودم دوباره کنکور بدم و مد نظرم فقط دندونپزشکی هست

من کنکور زمان خودم خیلی کم درس خوندم و رتبه ام شد 4500 منطقه 1 ریاضی واسه دندونپزشکی دانشگاه آزاد تهران روزی چند ساعت باید درس بخونم؟
کسی از دندونپزشکی های دانشگاههایی که تو کیش تاسیس شده خبر داره؟

a.sahami
12-07-2013, 11:16
درود به همه دوستان عزیز
دوستان عزیز آیا تحصیل در دانشگاه های بین الملل مثل دانشگاه آزاد برای فرزندان جانباز آزاده و شهید رایگانه؟

ho1373
01-08-2013, 07:38
سلام چرا اینجا این همه خلوت شده هیچکس جواب سوالارو نمیده؟
میشه با 13000 منطقه 3 زیرگروه 3 داروسازی جایی مثل یزد یا جاهای دیگه قبول شد؟
با 19000 منطقه 3 زیرگروه 1 چی میشه قبول شد؟

mohammad varaste
01-08-2013, 07:47
بین الملل برای بچه های شاهد مفتی نیست

eleonroe
01-08-2013, 10:46
از دوستان اگر کسی هست هدفش "پزشکی آزاد" یا هر رشته از دانشگاه آزاد هست بهم پ.خ بده تا چگونگی قبول شدنش رو بهش بگم
چون ممکنه خیلی وقت بذاری ولی باز نتیجه نگیری
دقت کنید گفتم دانشگاه آزاد

امکان ارسال پیغام خصوصی نبود.میشه خواهش کنم عمومی مطرح کنید همه به فیض نائل شن؟ (هدف همون چیزیه که فرمودین!)

rpf
01-08-2013, 11:46
سلام چرا اینجا این همه خلوت شده هیچکس جواب سوالارو نمیده؟
میشه با 13000 منطقه 3 زیرگروه 3 داروسازی جایی مثل یزد یا جاهای دیگه قبول شد؟
با 19000 منطقه 3 زیرگروه 1 چی میشه قبول شد؟

سلام..
شما شوخی تون گرفته؟!!!!!
بین الملل هم اینقدر بدبخت نشده همچین رتبه هایی برداره...
حداکثر برای واحد تبریز امسال 10000 کشوری بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چه دارو چه دندان چه پزشکی:n09:

alavi71
01-08-2013, 12:11
سلام..
شما شوخی تون گرفته؟!!!!!
بین الملل هم اینقدر بدبخت نشده همچین رتبه هایی برداره...
حداکثر برای واحد تبریز امسال 10000 کشوری بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چه دارو چه دندان چه پزشکی:n09:

سلام دوست من
چون بین الممل ها هزینه زیادی دارند .به نوعی خاص هستند ....
و تقاضای چندانی ندارد. حتی از رتبه های که دوستمون هم گفت باز رتبه های نجومی هم قبولی دانرد بین المملل ها ....

rpf
01-08-2013, 12:16
سلام دوست من
چون بین الممل ها هزینه زیادی دارند .به نوعی خاص هستند ....
و تقاضای چندانی ندارد. حتی از رتبه های که دوستمون هم گفت باز رتبه های نجومی هم قبولی دانرد بین المملل ها ....

بله ولی برای قبل سال 90 اینجوری بود..
من خودم دانشجوی بین المللم!!!
تقاضا اینقدر زیاده که مجبور شدن ظرفیت ها رو ببرن بالا!

amir h gh
02-08-2013, 10:31
سلام
روزانه و بین الملل مجاز شدم .. کنکور امسال ( 92 )
میخاستم ببینم با شرایطی که دارم شانسم چقدره که بین الملل پزشکی ( کیش ( تهران یا شیراز ) یا رامسر ) منو بگیرن ؟
1. معدل کتبی نهایی 16/02
2. رتبه کل در سهمیه منطقه دو 24000
3. در زیر گروه یک با سهمیه 22000
4. نمره کل نهایی زیر گروه یک 7291
5. مدرک زبان ندارم ولی دارم فشرده با معلم خصوصی کار میکنم تا تو مصاحبه کم نیارم
6. مشکل مالی ندارم
خیلی درس خوندم ولی نشد پزشکی دولتی قبول شم . خیلی ناراحتم

marshal2013
02-08-2013, 14:02
با عرض سلام خدمت عزیزان

marshal2013
02-08-2013, 14:07
با رتبه 7500 زیر گروه 2 ونمره کل نهایی 8580 زیر گروه 2( منطقه 2 ) و معدل کتبی 17/5 میشه داروسازی بین الملل کیش یا رامسر یا هر جای دیگه آورد ؟ زبانمم بد نیست ... ضمنا شهریه ترمی چند در میاد واسه دارو:n13: ؟ خیلی ممنون :n16:

mahya77
03-08-2013, 06:22
خب اونوقت من چیکارکنم که معدلم خیلی کمههههههههههههههههههه:n13::n1 3:

mahya77
03-08-2013, 06:26
دانشگاهی وجود نداره که به معدل گیرندهههههههههههههههههههه هههه:n28:

mahya77
03-08-2013, 06:35

amir h gh
03-08-2013, 09:45
چرا کسی جواب نمیده ؟؟ .... دارم از اضطراب میمیرم . خواب شب ندارم

alavi71
03-08-2013, 10:43

بسته به واحد برخی واحدها اگر شرط معدل رو هم نداشته باشید اشکال نمیگیند ...

alavi71
03-08-2013, 10:44
با رتبه 7500 زیر گروه 2 ونمره کل نهایی 8580 زیر گروه 2( منطقه 2 ) و معدل کتبی 17/5 میشه داروسازی بین الملل کیش یا رامسر یا هر جای دیگه آورد ؟ زبانمم بد نیست ... ضمنا شهریه ترمی چند در میاد واسه دارو:n13: ؟ خیلی ممنون :n16:

سلام
بله شانس قبولی بالایی دارید ....
شهریه هم حدود 9.000.0000 تومان

marshal2013
03-08-2013, 20:48
دوست عزیز ممنون از پاسختون اما چیزی که من فهمیدم از این یک ماه تحقیق میگن دارو بین 13 تا 15 میلون سالی در میاد شما این ترمی9 میلیون که گفتید با اطلاع دقیق بوده یا نهایت شهریه هستش ضمنا الان شانس منو تو کدوم پردیس بیشتر میبینید ؟ با تشکر

amir h gh
04-08-2013, 08:54
خیلی ممنون که جواب همه رو میدید بجز من
:n30:

saeedRoshanravan
04-08-2013, 08:59
سلام من تازه عضو شدم...من امسال کنکور 92 رتبم 7730 تو رشته تجربی منطقه 3 شدم...میخواستم بدونم شانس قبولی تو دانشگاهای پردیس گه امسال زیاد شده دارم یا نه؟؟خیلی دلم میخواد اردبیل داروسازیش قبول بشم!!امسال اولین ساله تاسیسش هست.....:n03:
بنظرتون شانسی هست؟؟؟یا بیهوده دل خوش کردم...:n27:

alavi71
04-08-2013, 13:33
دوست عزیز ممنون از پاسختون اما چیزی که من فهمیدم از این یک ماه تحقیق میگن دارو بین 13 تا 15 میلون سالی در میاد شما این ترمی9 میلیون که گفتید با اطلاع دقیق بوده یا نهایت شهریه هستش ضمنا الان شانس منو تو کدوم پردیس بیشتر میبینید ؟ با تشکر

شهریه واحدها متفاوت هست ...
و اینکه با احتساب دروس تخصصی و عملی هزینه ترمها بیشتر هم میشود ....

alavi71
04-08-2013, 13:36
سلام
روزانه و بین الملل مجاز شدم .. کنکور امسال ( 92 )
میخاستم ببینم با شرایطی که دارم شانسم چقدره که بین الملل پزشکی ( کیش ( تهران یا شیراز ) یا رامسر ) منو بگیرن ؟
1. معدل کتبی نهایی 16/02
2. رتبه کل در سهمیه منطقه دو 24000
3. در زیر گروه یک با سهمیه 22000
4. نمره کل نهایی زیر گروه یک 7291
5. مدرک زبان ندارم ولی دارم فشرده با معلم خصوصی کار میکنم تا تو مصاحبه کم نیارم
6. مشکل مالی ندارم
خیلی درس خوندم ولی نشد پزشکی دولتی قبول شم . خیلی ناراحتم

سلام
به عنوان 10 انتخاب اول بین الممل ها رو بزنید که بتونید رشته دیگری هم پذیرفته شوید ....
شاید واححدها نه چندان نطرح احتمال قبولی باشه ولی اصلا قابل پیش بینی نیستند بین الملل ها گاهی تا رتبه زیر 10000 قبولی دارند گاهی هم تا 30000 این تغییرات در چند سال گذشته مشاهده شده اند ...

rpf
04-08-2013, 15:08
دوستانی که در مورد بین الملل های علوم پزشکی سوال دارن ما تو وبلاگ کلاسی مون یه قسمت برای همین بین الملل اختصاص دادیم
هرکسی میخواد بیاد اونجا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tabhero
05-08-2013, 17:50
سلام خدمت همه دوستان

من امسال کنکور دادم رتبه م تو زیر گروه 1 که پزشکی میشه شد 13000 منطقه 1 و ترازم 7143

تو زیر گروه 2 هم که میشه دارو 13000 شده با تراز 7129 ...

معدل کتبی م هم 16.5 هست ...

میشه با این تراز و رتبه بین المللی ارس و جاهای دیگه قبول شد ؟ :n03:

tabhero
05-08-2013, 19:15
یکی نیست جواب ما رو بده :n03: :n28:

rose.4454
06-08-2013, 03:29
سلام دوستان.با رتبه زیر گروه1 : 5100 در منطقه 2 امکان داره جایی دندون بین الملل قبول بشم؟!!

alavi71
06-08-2013, 08:16
سلام دوستان.با رتبه زیر گروه1 : 5100 در منطقه 2 امکان داره جایی دندون بین الملل قبول بشم؟!!

سلام
بله اغلب واحد ها رو میتونید پذیرفته بشوید ...
در بین الملل ها میدونید که هزینه شهریه بالا هست ...

alavi71
06-08-2013, 08:17
سلام خدمت همه دوستان

من امسال کنکور دادم رتبه م تو زیر گروه 1 که پزشکی میشه شد 13000 منطقه 1 و ترازم 7143

تو زیر گروه 2 هم که میشه دارو 13000 شده با تراز 7129 ...

معدل کتبی م هم 16.5 هست ...

میشه با این تراز و رتبه بین المللی ارس و جاهای دیگه قبول شد ؟ :n03:

سلام بین الملل ها قابل پیشبینی نیستند .
شما در واحدهای نه چندان نطرح احتمال قبولی باشه ولی اصلا قابل پیش بینی نیستند بین الملل ها گاهی تا رتبه زیر 10000 قبولی دارند گاهی هم تا 30000 این تغییرات در چند سال گذشته مشاهده شده اند ...

nilooofar23
06-08-2013, 12:59
سلام به همه ی دوستان . رتبه ی من در منطقه ی یک در رشته ی تجربی 3661 با معدل کتبی نهایی 19/10 (زیست 20 فیزیک 20 شیمی 17/5 زبان 19 منظورم نمرات درسی است) با زبان 80 درصد در کنکور. از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارم . به نظر شما آیا شانس قبولی در پزشکی بین الملل کیش (تهران) یا اصفهان را دارم.... ؟ با تراز 9113.

amir h gh
06-08-2013, 13:16
منمو از جوابتون
کسی دراره بین الملل بابل که امسال تاسیس شده چیزی میدونه ؟
هر اطلاعاتی دارین بگین لطفا
ممنون

marshal2013
06-08-2013, 14:19
سلام به همه ی دوستان . رتبه ی من در منطقه ی یک در رشته ی تجربی 3661 با معدل کتبی نهایی 19/10 (زیست 20 فیزیک 20 شیمی 17/5 زبان 19 منظورم نمرات درسی است) با زبان 80 درصد در کنکور. از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارم . به نظر شما آیا شانس قبولی در پزشکی بین الملل کیش (تهران) یا اصفهان را دارم.... با تراز 9113.

شما رو قبول نکنن کیو قبول کنن اصن شک به دلت راه نده:n16:

Alireza SM
06-08-2013, 16:29
بسياري بني الملل ها قلابي هستن مثل بين الملل اردبيل ! اردبيل يه دانشگاه علوم پزشكي بيشت رنداره؛ منتها 60 نفر از دانشجويان پزشكي و دندانپزشكي امسالش رو تحت عنوان بين الملل قرار داده كه بتونه بالاي يه ميليارد تومن شهريه بگيره.

emad91
06-08-2013, 17:39
دوستان من با 8600 منطقه 1 ممکنه بتونم پزشکی بین الملل همدان یا زنجان یا اردبیل یا ارومیه قبول شم ؟
و این که انتخاب رشته ی این ها تو همون 150 تا انتخاب مون باید بزاریم ؟
و این که من مدرک زبان ندارم اما سطح زبانم متوسط رو به خوب هست و کنکور هم 70 زدم مشکلی ایجاد نمی کنه ؟
معدل دیپلمم هم 16.06 معدل نهایی و 17.57 معدل کل هست
با این شرایط ایا احتمال داره که جایی پزشکی بین الملل بیارم ؟
و شهریه اش هم شنیدم سالی حدود 11-15 هست درسته ؟

hamedj2
06-08-2013, 19:22
دوستان اين نكته رو يادتون باشه كه بين الملل خيلي به كسايي كه درخواست مي دن و مصاحبه بستگي داره ...

marshal2013
06-08-2013, 22:50
بسياري بني الملل ها قلابي هستن مثل بين الملل اردبيل ! اردبيل يه دانشگاه علوم پزشكي بيشترنداره؛ منتها 60 نفر از دانشجويان پزشكي و دندانپزشكي امسالش رو تحت عنوان بين الملل قرار داده كه بتونه بالاي يه ميليارد تومن شهريه بگيره.
احسنت همینه که شما گفتی همه میخوان ملتو بچاپن :n03::n03:

neda67
07-08-2013, 00:05
دوستان شرط معدل برداشته شده یا من اشتباه می کنم ؟
* واحدهاي بين المللي دانشگاه هاي علوم پزشكي
شيوه پذيرش: پذيرش دانشجو به صورت نيمه متمركز است كه به ميزان 5 برابر ظرفيت اعلام شده از ميان داوطلبان به واحدهاي مربوطه معرفي خواهند گرديد و پس از انجام مصاحبه و تأمين شرايط، اسامي داوطلبان نهايي اعلام خواهد شد.
الف) شرايط عمومي:
1- دارا بودن شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي شماره (1) آزمون سراسري سال 1392.
2- دارا بودن سلامت جسماني و رواني براي تحصيل در رشته مورد علاقه بر مبناي جدول نقص عضو غيرمؤثر مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (شماره 2) آزمون سراسري سال 1392.
ب) شرايط اختصاصي:
1- مجاز بودن به انتخاب رشته در دوره هاي روزانه آزمون سراسري سال 1392.
2- تسلط به زبان انگليسي كه توسط دانشگاه مربوطه تعيين خواهد شد.
3- داوطلبان بايستي قادر به پرداخت شهريه باشند. جدول و نحوه چگونگي پرداخت شهريه در وبسايت واحدهاي مذكور درج مي گردد. ميزان شهريه بر اساس مصوبات هيأت امناي دانشگاه هاي مربوطه در هر سال تعيين و اعلام مي گردد. 4
- دانشجو موظف به پرداخت هزينه هاي تسهيلاتي و رفاهي به طور جداگانه مي باشد.
ج) تذكرات:
1- محل تشكيل كلاس هاي دروس تئوري و علوم پايه در شعب بين المللي اعلام شده مي باشد.
2- از لحاظ برگزاري امتحانات، دانشجويان تابع مقررات آموزشي كشور مي باشند.
3- امتحانات جامع طبق روال معمول كشوري و مطابق آزمون هاي جامع كشوري خواهد بود.
4- زبان رسمي دانشگاه بين المللي، زبان فارسي مي باشد.
5- هرگونه انتقال و ميهمان شدن از شعب بين المللي به دانشگاه ها و دانشكده هاي علوم پزشكي داخل كشور، ممنوع مي باشد.
6- در پايان دوره به دانش آموختگان مدرك تحصيلي مشابه ديگر دانشجويان همان دانشگاه ها و با مُهر «واحد بين المللي» دانشگاه، اعطاء خواهد گرديد.
7- داوطلبان براي كسب اطلاعات بيشتر به وبسايت اينترنتي اينترنتي دانشگاه هاي ذيربط به آدرس هاي ذيل مراجعه نمايند.

ho1373
08-08-2013, 07:46
دوستان شهریه علوم پایه چقدر میشه و چن ساله؟
شهریه دوره فيزيوپاتولوژی چقدر میشه و چن سال طول میکشه؟دوره کارآموزی بالينی و دوره کارورزی بالينی چقدر طول میکشه و شهرش چطوریه؟واحدی یا سالی چقدر میشه؟

nilooofar23
11-08-2013, 19:59
سلام بچه ها من با رتبه ی 3661 منطقه ی 1 با تراز 9113 امکان دانشگاه آزاد پزشکی دارم؟ پردیس بهشتی چطور؟

alavi71
11-08-2013, 20:51
سلام به همه ی دوستان . رتبه ی من در منطقه ی یک در رشته ی تجربی 3661 با معدل کتبی نهایی 19/10 (زیست 20 فیزیک 20 شیمی 17/5 زبان 19 منظورم نمرات درسی است) با زبان 80 درصد در کنکور. از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارم . به نظر شما آیا شانس قبولی در پزشکی بین الملل کیش (تهران) یا اصفهان را دارم.... ؟ با تراز 9113.

سلام
بدو نشک شانس قبولی بالایی دارید ..
ضمن اینکه پزشکی ازاد رو هم میتونید انتخاب کنید ....
موفق باشید ...

ho1373
11-08-2013, 23:03
توی انتخاب رشته باید بین المللی هارو توی 10 تای اول بزنیم؟
اگه 10 تای اول بزنیم بقیه ی رشته ها بعد از اونم بررسی میشه

hamedj2
12-08-2013, 08:51
دوستان کسی میدونه که در دانشگاه های بین الملل امکان تغییر رشته از پزشکی به دندانپزشکی وجود داره ؟ من رتبم به پزشکی میخوره و احتمال در اومدن در دندانپزشکی کمه اما اگه بشه میخوام همون پزشکی رو برم و بعد بتونم ترم دوم به دندون پزشکی تغییر بدم که مجبور نشم یکسال دیگه بشینم برای کنکور بخونم ... اگر کسی اطلاعی داره لطف بزرگی می کنه راهنماییم کنه ... ممنون ...

alavi71
12-08-2013, 09:18
توی انتخاب رشته باید بین المللی هارو توی 10 تای اول بزنیم؟
اگه 10 تای اول بزنیم بقیه ی رشته ها بعد از اونم بررسی میشه

سلام
بله اگر در 10 انتخاب اول بزنید هم میتونید یک رشته نیمه متمرکز قبول شوید و هم یک رشته متمرکز ...
موفق باشید ...

ho1373
12-08-2013, 16:18
سلام
به نطرتون با 19000 منطقه 3 میشه بین المللی زنجان قبول شد؟جای دیگه چطور؟

ho1373
13-08-2013, 12:35
به نظرتون میشه من تا نتیجه بین المللی بیاد برم پرستاری بعدش اگه قبول شدم برم بین المللی و تطبیق واحد بدم؟
توروخدا زود جواب بدین

rpf
13-08-2013, 12:43
به نظرتون میشه من تا نتیجه بین المللی بیاد برم پرستاری بعدش اگه قبول شدم برم بین المللی و تطبیق واحد بدم؟
توروخدا زود جواب بدین

میشه.به شرطی که پرستاری(متمرکز) رو بعد بین الملل(نیمه متمرکز) بزنید

...تطبیق واحد هم اکثرا عمومی ها رو تطبیق میدن...

(زود جواب دادیم:8دقیقه بعد پست شما!!:n09:)

hamedj2
13-08-2013, 12:46
دوستان کسی میدونه که در دانشگاه های بین الملل امکان تغییر رشته از پزشکی به دندانپزشکی وجود داره ؟ من رتبم به پزشکی میخوره و احتمال در اومدن در دندانپزشکی کمه اما اگه بشه میخوام همون پزشکی رو برم و بعد بتونم ترم دوم به دندون پزشکی تغییر بدم که مجبور نشم یکسال دیگه بشینم برای کنکور بخونم ... اگر کسی اطلاعی داره لطف بزرگی می کنه راهنماییم کنه ... ممنون ...

کسی نمی دونه ؟ :n03:

alavi71
13-08-2013, 15:24

سلام
طبق قوقانین دفترچه تغییر رشته و شهر امکان پذیر نیست !!!

ho1373
13-08-2013, 16:03
مرسی که این همه زود جواب دادی

ho1373
13-08-2013, 16:04
سلام
به نطرتون با 19000 منطقه 3 میشه بین المللی زنجان قبول شد؟جای دیگه چطور؟
میشه اینم جواب بدین

rpf
13-08-2013, 19:27
میشه اینم جواب بدین

چون منطقه 3 هستی یکم کار سخت میشه...
برای واحدهای کم طرفدار مثل زاهدان شاید شاید گرفت...:n13:

این جدید ها هم که هنوز معلوم نیست کدومشون کم/پر تقاضا هستن...

hamedj2
13-08-2013, 19:35
سلام
طبق قوقانین دفترچه تغییر رشته و شهر امکان پذیر نیست !!!

تغییر شهر که امکان داره چون دیدم که انجام دادن اما باید بیشتر از ۲۶ واحد گذشته باشه ... آخه تغییر رشته همیشه توی همه دانشگاه ها امکان داره فقط شرایط متفاوت هست ... شرایطشو کسی خبر داره ؟
دفترچه آیین نامه دوره دکترای عمومی دندان پزشکی مربوط به کمیسیون برنامه ریزی آموزش کشوری رو اگه ببینید در فصل ۱۰ مربوط به تغییر رشته هست فقط یک مقدار گنگ نوشته ... گفتم شاید کسی به زبون خودمونی رو بدونه

ho1373
13-08-2013, 22:15
چون منطقه 3 هستی یکم کار سخت میشه...
برای واحدهای کم طرفدار مثل زاهدان شاید شاید گرفت...:n13:

این جدید ها هم که هنوز معلوم نیست کدومشون کم/پر تقاضا هستن...

به نظرتون جاهای کم تقاضا کجان و الویت چندم بزنم؟

ho1373
14-08-2013, 15:28
به نظرتون بعد از 7 سال کل شهریه ای که دادین چقدر میشه؟توروخدا کمک کنید و زود جواب بدین واجبه بخدا:n30:

alavi71
14-08-2013, 16:18
تغییر شهر که امکان داره چون دیدم که انجام دادن اما باید بیشتر از ۲۶ واحد گذشته باشه ... آخه تغییر رشته همیشه توی همه دانشگاه ها امکان داره فقط شرایط متفاوت هست ... شرایطشو کسی خبر داره ؟
دفترچه آیین نامه دوره دکترای عمومی دندان پزشکی مربوط به کمیسیون برنامه ریزی آموزش کشوری رو اگه ببینید در فصل ۱۰ مربوط به تغییر رشته هست فقط یک مقدار گنگ نوشته ... گفتم شاید کسی به زبون خودمونی رو بدونه

طبق دفترچه انتقالی ممنوع هست مگر شرایط خاص و ویژه ....

alavi71
14-08-2013, 16:20
به نظرتون بعد از 7 سال کل شهریه ای که دادین چقدر میشه؟توروخدا کمک کنید و زود جواب بدین واجبه بخدا:n30:

شهریه رشته ها حدود 7.000.000 هر ترم هست ...
میتونید مبلغ دقیق شهریه واحدهای عملی و نطری رو در انتهای دفترچه ببینید
موفق باشید ....

rpf
14-08-2013, 17:25
به نظرتون جاهای کم تقاضا کجان و الویت چندم بزنم؟

برای پارسال که زاهدان و کرمان..امسال با این وضعیت کاهش ظرفیت های سراسری معلوم نیست تقاضا پایین بره یا بالا...
ولی شما همشونو بزنید..

hamedj2
14-08-2013, 20:32
بچه ها يك سوال ديگه كه قديميا شايد بدونن ، براي دندون پزشكي آبادان تا چه رتبه منطقه ٢ اي براي مصاحبه دعوت شدن ؟ خيلي برام مهمه خيلي خيلي خيلي ممنون مي شم اگر كسي رو مي شناسيد ازش برام بپرسيد ...

hamedj2
16-08-2013, 13:59
بچه ها يك سوال ديگه كه قديميا شايد بدونن ، براي دندون پزشكي آبادان تا چه رتبه منطقه ٢ اي براي مصاحبه دعوت شدن ؟ خيلي برام مهمه خيلي خيلي خيلي ممنون مي شم اگر كسي رو مي شناسيد ازش برام بپرسيد ...
تورو خدا اگه كسي ميدونه جواب بده ... تا چه رتبه اي در منطقه ٢ براي مصاحبه دندان پزشكي آبادان دعوت ميكنن ؟ رتبه ١٤٠٠٠ منطقه ٢ اميدي داره كه براي مصاحبه دعوت بشه ؟

hamedj2
20-08-2013, 11:41
چرا هیچکی دیگه نیست ؟!

hamedj2
11-09-2013, 15:57
الان برای من که فقط بین الملل زدم مردود زدن باید صبر کنم تا ۱۷ مهر ؟ همه بین الملل ها رو الان مردود می زنن ؟!

alavi71
11-09-2013, 16:07
الان برای من که فقط بین الملل زدم مردود زدن باید صبر کنم تا ۱۷ مهر ؟ همه بین الملل ها رو الان مردود می زنن ؟!

بله نتایج نیمه متمرکز ها هنوز مشخص نشده ...

ho1373
11-09-2013, 16:07
برای بین الممل رو هم الان با نتایج سراسری زدن یا بعدا نتایجش میاد که برا مصاحبه دعوت شدیم یا نه؟
تورو خدا جواب بدین مردم

rpf
11-09-2013, 16:09
برای بین الممل رو هم الان با نتایج سراسری زدن یا بعدا نتایجش میاد که برا مصاحبه دعوت شدیم یا نه؟
تورو خدا جواب بدین مردم

جوابش بعدا میاد(اواخر مهر) که بیاین برای مصاحبه..حداکثر هم 2 کد رشته/شهر نیمه متمرکز(بین الملل)

ho1373
11-09-2013, 16:34
جوابش بعدا میاد(اواخر مهر) که بیاین برای مصاحبه..حداکثر هم 2 کد رشته/شهر نیمه متمرکز(بین الملل)
یعنی الان معلوم نیس در اومده اسمم برا مصاحبه یا نه

rpf
11-09-2013, 16:36
یعنی الان معلوم نیس در اومده اسمم برا مصاحبه یا نه

نه.حالا جواب متمرکز ها اومده...نیمه متمرکز اواخر مهر...

nilooofar23
15-09-2013, 18:52
کیا بین الملل بهشتی پزشکیشو زدن ؟؟؟
ترازاتونو بگین مقایسه کنیم....لطفا

ho1373
22-09-2013, 09:39
دوستان سازمان سنجش یه آمار قبولی داده برا بین المللی و مجازی زده 967 نفر این چی میشه؟یعنی همش 967 نفر بین المللی زدن؟چون اگه رشته های پزشکی و دندون و دارو بین المللی رو جمع کنی میشه حدود 2000 نفر بعدش هم باید 5 برابر ظرفیت دعوت کنن میشه 10000 نفر پس چطوری این زده 950 نقر؟لطفا جواب بدین
اینم لینک خبر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamedj2
22-09-2013, 15:29
این چیزیه که فکر میکنم باشه و امیدوارم که درست باشه ... با توجه به خبر های قبلی برای پذیرش بین الملل امسال و اضافه شدن واحد های جدید ( ۲۴ واحد در کل )
کل پذیرش دکتری حرفه ای امسال باید چیزی نزدیک به ۲۳۰۰ نفر باید باشه یعنی نزدیک ۹۰۰ نفر بیشتر از سال قبل ...
برای دعوت هم حتما ۵ برابر نیست و دانشگاه هر سال بنا به دلایل خودشون تعداد رو عوض می کنن مثلا سال قبل آبادان می دونم ۲ برابر دعوت کرد در صورتی که اصولا باید ۵ برابر دعوت می کرد ...
فکر میکنم این چیزی که شما میگی ۹۶۷ نفر مربوط به رشته های مجازی به علاوه چند دانشگاه بین الملل خاصی که نتایجشون با متمرکز ها اومده بود باشه ...
تاریخی که خود سنجش برای واحد های نیمه متمرکز اعلام کرده بود ۱۷ مهر بود و فکر میکنم جز صبر کردن کاری نشه کرد ! انشالا که همه قبول بشیم ...