PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیگه خسته شدم شما بگید چیکار کنم؟

parvizamd
02-07-2011, 22:15
سلام شاید بگید باز دوباره یک تاپیک چرت اگه اینطوره احسان جون قربونت دست بزن تاپیک پاک کن

میدونید من تو هربازی می سازم نمی دونم چرا ضعیف در می آرد از اون هسته جنگ تا پادشاه خیابان ها

میدونید الان یه چیز فهمیدم که انگار برای اینکار ساخته نشدم شاید نه بلند پرواز ام ولی بدونید تمام زور ام زده ام

نمی دونم ولی چرا نمی تونم بی خیال ساخت بازی بشم همون روزی که ریاضی عمومی افتادم از ساخت بازی متفنر شدم اما شاید باورتون نشه همون دوباره یونتی بالا اورده دم .چی بگم به نظر شما چیکار کنم بنشین پای c# و نرم افزار حسابداری بنویسم یا .....

راستی همین جا از کسایی که تو این راه دلخوشی دادن خیلی چاکرم :احسان ,مهدیار ,امیررضا , حسن,حسین ,رسول

در کل دم همتون گرمم:10:

3Dmajid
02-07-2011, 22:28
من از مدیران محترم میخوام اسم این انحمن رو بزاره " چت روم ساخت ، ويرايش و -- بازي ها"
مناسب تره :10:

خب پرویز جان یه شبه که نمیتونی Assasins Creed بسازی !!
از خودت زیاد توقع نداشته باش.
هر کسی محدودیتی داره.
ببین تو محدودیتت تا چه حده.
توقعت از خودت تا همون اندازه باشه.
و سعی کن نهایت تلاشتو کنی واسه رسیدن به هدفت.
این میشه موفقیت :10:

M0hsen3D
02-07-2011, 22:35
سلام , خوبی پرویز جون؟
ببین بعد از مباحث مربوط به نوشتن و طراحی سیستم عامل بعدش نوبت میرسه به صنعت بازی.یعنی میخوام بگم بدونی که با سومین صنعت بزرگ دنیا رو به رو ایم , دسته کم نگیرش خیلی تلاش و زحمت میطلبه.
من فکر میکنم کم , وقت میزاری برای بازیهات مثلا اگه همین بازیه Biker رو بیشتر رو فیزیکش وقت میزاشتی عیب دیگه ای نداشت.:20:
و اینکه من فکر میکنم تنهایی بازی ساختن به درد نمیخوره ما باید یه گروه تشکیل بدیم و جدی روی هر بازیمون کار کنیم تا به نتیجه دلخواهمون برسیم.

RatAtouille
02-07-2011, 22:38
آقا پرویز این دومین باره که نا امید میشی ها ... !:41: بابا بی خیال ، میدونی مشکل ما چیه ؟ ما زبان انگلیسیمون خوب نیست و نه تنها شما بلکه تک تک افراد این انجمن کسانی که زبان خوبی ندارن در اموری این شلکی موفق نخواهند شد .
به نظر من برو کلاس زبان .
و اینقدرم نچسب به UDK و UNITY ...

RatAtouille
02-07-2011, 22:44
مثلا به این نگاه کن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند تا کار پس زمینه این سکانس از بازیه ؟

مدل سازی ، برنامه نویسی ، موسیقی ، گرافیک و... پس فقط کدنویس نمیتونه بازی مثل این بسازه ، بعد یک چیزه دیگه این بازی رو یک کد نویس نساخته که دیدی وقتی بازی Assasins Creedتموم میشه تو تیتراژ چند نفر رو مینویسه ؟ (من یادمه اسم یک ایرانی رو هم تو اونا دیدم )

iload
02-07-2011, 23:25
سلام شاید بگید باز دوباره یک تاپیک چرت اگه اینطوره احسان جون قربونت دست بزن تاپیک پاک کن

میدونید من تو هربازی می سازم نمی دونم چرا ضعیف در می آرد از اون هسته جنگ تا پادشاه خیابان ها

میدونید الان یه چیز فهمیدم که انگار برای اینکار ساخته نشدم شاید نه بلند پرواز ام ولی بدونید تمام زور ام زده ام

نمی دونم ولی چرا نمی تونم بی خیال ساخت بازی بشم همون روزی که ریاضی عمومی افتادم از ساخت بازی متفنر شدم اما شاید باورتون نشه همون دوباره یونتی بالا اورده دم .چی بگم به نظر شما چیکار کنم بنشین پای c# و نرم افزار حسابداری بنویسم یا .....

راستی همین جا از کسایی که تو این راه دلخوشی دادن خیلی چاکرم :احسان ,مهدیار ,امیررضا , حسن,حسین ,رسول

در کل دم همتون گرمم:10:

سلام

پرویز من چند بار ازت خواستم بیا تو گروه ما با هم بازی بسازیم اخه من به تو چی بگم تنهایی تو 1 هفته میخوایی بهترین بازی ها رو بسازی ! به یه گروه اضافه شو بعد زمان بیشتری برا کارات جور کن ! حتما میتونی :46: الان گروه ما 5 تا برنامه نویس یونیتی داره که داریم با هم رو یه بازی با یونیتی کار میکنیم ( من برنامه نویسی نمیکنما ) و هنوز هم داریم با برنامه نویسهای دیگه حرف میزنیم تا اضافه بشن به ما ( با سختیهایی که ما داریم ) .

همین جا از هرکی علاقه به بازی سازی داره دعوت میکنم به گروه ما بپیوندد ! :10:

MARTIN
03-07-2011, 00:26
به نظر من اشکالت اینه که تو مدت کم می خوای بازدهی بالایی تو پیشرفت تولید کارت داشته باشی.

البته من یه بار اینو گفتم ولی دیگه....

اگه بخوای یه چیز و شیک در بیاری اون وقت می بینی که چند (شاید 3 تا 5 )برابر بیش تر زحمت داره.

مثلا یه ادم گذاشتی.

باید سرعت خوبی تو راه رفتن داشته باشه.
باید به درو دیوار گیر نکنه که دیگه در نیاد یا وقتی به در و دیوار برخورد می کنه بلغزه و نه این که سرعتش صفر بشه.
انیمیشن حرکاتش باید نرم باشه.
زاویه دوربینش باید خوب باشه.
و.....

یعنی فک کنم یک دهم وقتت بازی رو تست می کنی...

parvizamd
03-07-2011, 06:54
مجید می گم به احسان این تاپیک حذف کنه ولی میدونید رو راست بگم چی بگم حالا نگاه می کنم تقریبا حرف همه درسته مارتین جان فکر کنم با پادشاه خیابان ها هستی درسته راستش تو ساختش کفری شدم و کم آوردم.چی بگم افتضاحم!

khanghodrat
03-07-2011, 09:12
من اعتقاد دارم کارای شما عالیه
و بهتر از خیلی هایی که اسم شون در اومده هستی
شما رو بازیهای ساده تر(از همه نظر) بیشتر میتونی مانور بدی
حتما ادامه بده
موفق باشی

Hotsun
03-07-2011, 11:01
اگه یادت باشه من یه پیشنهاد 1ماه پیش دادم گفتم بذارش به حساب اواسط تابستون و به کسی هم نگو.
خودت هم از پیشنهاد من خوشت اومد پس دیگه این چه تاپیکیه زدی؟؟؟ :13:

parvizamd
03-07-2011, 11:01
من اعتقاد دارم کارای شما عالیه
و بهتر از خیلی هایی که اسم شون در اومده هستی
شما رو بازیهای ساده تر(از همه نظر) بیشتر میتونی مانور بدی
حتما ادامه بده
موفق باشی
دمت گرمم عزیز:10:

Reza Azimy_RW
03-07-2011, 12:28
به داداش پرویزمونو ! این چه حرفیه ماشالله شما همه کاره ای .
ببین به نظر من که بازیات عالین ولی خوب :
یه بازیساز باید ریز بین باشه که تو نیستی !
مثلا وقتی میبینی بازی Brike فیزیک موتورشو نمیتونی درست در بیاری نگو : ولش کن بازیه تجاری که نیست ! هر چی شد شد !
نهایت سعیتو بکن حتی شده چند ماه رویه همین بازی وقت بزار تا فیزیکو یاد بگیری و یه بازی بدون باگ و تمیز در بیاری .
یه بازیساز هیچ وقت نباید نگاه به تواناییهاش بکنه بعد نصبت به تواناییهاش یه بازی رو بسازه . باید هر بازی که میخواد رو تو ذهنش تجسم کنه بدون در نظر گرفتن اینکه :
فلان کارو بلد نیستم بکنم اینو نمیزارم تو بازی -یا- فیزیک رو بلد نیستم پس بابزی ماشینی نمیسازم - یا ....

باید کاری که میخوای رو استارتشو بزنی در حاله ساخت هر چی کم داری رو یاد بگیری

البته اقا پرویز شما استاده مایی ولی خوب اینا تجربه هام بود گفتم بگم شاید به دردت بخوره
موفق باشی:11:

Prince_ of _Persia
09-07-2011, 21:14
من این تاپیک رو تازه دیدم. اخه عزیز من پرویز جان هیچکدوم از ما نمی تونیم یک بازی بزرگ خوب سه بعدی بسازیم.
یک نفر که نمی تونه همه کار بکنه. شما کد نویسی خیلی خوبه من دیدم دیگه خوب کد می زنی . قرار نیست مدلساز و انیمیشن ساز و ... حرفه ای هم همزمان باشی که . شما نیاز به مدلساز و انیمیشن ساز در کنار خودت داری . تازه برای یک بازی سه بعدی جمع و جور نه تو سطح Gta و این حرفا . این بازیها کلی پول و سرمایه خرجش می شه و 200 نفر ریختن سرش الکی که نیست. سوپر نابغه بازی سازی هم باشی نمی تونی این دیگه حقیقتی که هممون باید قبول کنیم. بازی های کوچکی هم مثل angry bird یا world of goo یا machinarium هم که بازیهای کوچکی هستند تیم 5-6 نفره دارن.

parvizamd
09-07-2011, 21:35
به خاطر یک تاپیک تو برنامه نویس کلا دیپرس شدم :41: اما یه چیز بگم این علاقه اس که مارو تو کار نگه می داره همون روز وقتی ریاضی عمومی افتادم حالم از ساخت بازی بهم خورد . اما مسخره اینجاست که همون شب دوباره یونتی باز کردم.

مهم نیست کی چی میگه مهم اینکه چیزی که دوست داری انجام بدی

حالا به قول هیچکس

یه روز خوب میاد که ما هام بازی ساز بشم بازی بسازیم خوش باشیم مثل بچگی ها تو دبستان
هیچ کدوم نیستم بیکار در حال ساخت بازی برای ایران واسه اینکه خسته نشیم این بار من cinema4d کار می کنم تو مایا
بعد همه خستگی بلاخره همه می رسیم به بالا بازی کیفیتشون می بالاه خارجی ها بازی ها مو می خرن

گفتم فضا عوض بشه

Reza Azimy_RW
09-07-2011, 22:08
پرویز یه حالی دادی با شعرت !:27: کلی کیف کردم . دمت گرم

parvizamd
09-07-2011, 22:28
رضا جون جوگیر نکن:31:یهو دیدی اسم خودمو گذاشتم PARVIZ 2FM