PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در کرک فایل exe

jenipher
02-07-2011, 08:25
دوستان من یک کتابی از روی اینترنت خریدم که به صورت یک فایل Exe هست و درون این فایل exe یک فایل pdf قرار داره.
این کتاب جوری هست که فقط روی یک کامپیوتر اجرا میشه
دوستان کسی می تونی کمک کنه این محدودیت رو از بین ببرم؟ کسی می تونه کمک کنه این فایل pdf رو از این فایل exe استخراح کنم؟:10:

jafarian
02-07-2011, 13:25
شما واسه استخراج فایل pdf ازفایل exe به نظرم ازبرنامه Heaventools Resource Tuner استفاده کنید کارتون راه بندازه احتمالا:20:

لینک دانلود Heaventools Resource Tuner

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jenipher
03-07-2011, 17:53
من فایل رو آپلود می کنم ببینم کسی می تونه کمکی بکنه. این فایل اگرچه اجرایی هست ولی چون کتاب هست توسط نرم افزار adobe reader باز میشه.
این فایل فقط روی کامپیوتر خودم کار می کنه! چطوری می تونم کرکش کنم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

De through De
03-07-2011, 19:16
سلام.

چون این برنامه شما یک مشخصه سیستمی از سیستم شما تو سایت مربوطه اش ثبت میکنه فکر نکنم با برنامه ای اکسترنال حریفش بشید ، یک کار فول کرکینگ و فول آن اسمبلینگ مورد نیاز هست .

jenipher
04-07-2011, 07:51
سلام.

چون این برنامه شما یک مشخصه سیستمی از سیستم شما تو سایت مربوطه اش ثبت میکنه فکر نکنم با برنامه ای اکسترنال حریفش بشید ، یک کار فول کرکینگ و فول آن اسمبلینگ مورد نیاز هست .

کسی می تونه این کار رو انجام بده؟ کجا می تونم دنبال چنین افرادی بگردم؟
اخه افرادی هستند که یک شبه بازی هایی مانند crysis 2 رو کرک می کنند فکر نکنم کرک چنین فایلی براشون مشکل باشه:5:
فایل رو وقتی اجرا کردم که به اینترنت وصل نبودم! قبل از اجرا هم از روش کپی گرفتم. اصلا نگفت که لازم هست به اینترنت وصل بشی یا نه!! خوب فایل راحت اجرا شد. ولی فایل کپی روی کامپیوترهای دیگه اجرا نمیشه اصرار داره وصل اینترنت بشه!
نمی دونم سیستم امنیتی چطوری کار میکنه!:18:

De through De
04-07-2011, 10:45
سلام.

من فکر میکنم برای برنامه شما دو سه تا اکانت Purchased مجاز تعریف کرده اند ، که بغیر از اونها بایستی مجددا Purchased شود. و یا اینکه فایل را ناقص آپلود کرده اید. به عنوان راهکار اگر میتونید دنبال برنامه یا فایل مشابه بگردید که این مشکل را نداشته باشه ، ولی اگر خیلی ضروری که از این فایلها استفاده کنید اگر به صورت منوال نتونید از اطلاعات برنامه تون استفاده کنید بایستس سر وکارتون با آن اسمبلینگ یا کرکینگ باشه یا از افراد مشغول در این زمینه کمک بگیرید.

hossein2939
28-09-2011, 12:29
سلام دوستان
من یک فایل با پسوندexe دارم که بصورت فلش اجرا میشود و در آن تعدادی عکس هست که من به شدت لازمشون دارم
اگه ممکنه کمکم کنید ممنون.