PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : N+

Arrowtic
01-07-2011, 22:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شناسنامه بازي:

نام:N+

ناشر:Atari

سازنده:Metanet Software Inc .SilverBirch Studio

پلتفرم:Xbox360 PSP DS

تاريخ انتشار:منتشر شده Aug 26 2008

سبك:2D Platformer

درجه بندي سني:Everyone

مقدمه

چند سال پيش يك طراح خلاق سري بازي فلشي كه در اون ها بايد در نقش يك نينجا از تله هاي مختلف رد ميشديد طراحي كرد.اين سري بازي با نام N شناخته شدند كه مخففي از نينجا هست.اين تله ها ماشين هاي نابودگر و وسيله هاي مدرن نبودند بلكه فقط راه هايي سخت و چندين ابزار بودند.

گيم پلي

گيم پلي مهيج و جالب در ابتداي بازي.اما بعد مقداري هيجان و جذابيتش افت ميكنه و تنها چيزهاي جديدي كه مشاهده ميكنيد مراحلي با شكل جديده.كه البته بعضي از اين مراحل به قدري ذهن شما رو درگير ميكنن كه تمام افت گيم پلي يادتون ميره.من خودم برام پيش اومده يك مرحله رو چندين روز سرش بمونم به طوري كه هر روز به خودم سركوفت ميزدم كه يعني تو واقعا نميتوني اينو حل كني؟؟؟.البته به تدريج وقتي قلق دستتون بياد ديگه از لحاظ فكري حل مسائل راحت تر ميشه اما انجام دادن اون هنوز سخت ميمونه.ميدونيد چطور رد ميشه اما نمي تونيد.به طور كلي بايد شما به يه پنجره ي سبز(به شكل بيضي هستش!!) بريد و وقتي يك بار به اون خورديد بريد به يك در كه باز شده.بازي اپيزود اپيزوده كه هر اپيزود 5 مرحلست و 50 اپيزود داره بازي.قسمت چندنفره بازي هم بسيار بسيار هيجان انگيزه و با مدهاي مختلفش ميتونه شما و دوستاتونو چنديد ساعت پاي PSP نگه داره.در ضمن بازي يه جورايي زمانيه.اول اپيزود يه مقدار وقت داريد كه در بالا به صورت نوار و عدد نشون داده ميشه.با خوردن سكه ها زمانتون زياد ميشه و بعد از هر مرحله با زماني كه مونده براتون وارد مرحله بعد ميشيد.

يكي از مراحل اوليه و ساده

مراحل اين بازي خيلي زياد هستند و بيش از 200 مرحله داره.در اين مراحل بايد با راه هاي سخت و وسايلي مانند مين و موشك انداز و تك تيرانداز و ليزر و چندين ابزار ديگه دست و پنجه نرم كنيد.

داستان

چون اين بازي چيزي شبيه ميني گيم هست داستان چنداني نداره.يك نينجا كه داره خودشو ميكشه از يك سري محل هاي خطرناك رد بشه.همين!!

به ظاهر ساده مياد نه؟؟اما بايد تجربه كنيد!!

صداگذاري

بازي آهنگ هاي بسيار ساده ولي جالبي داره.آهنگ هايي كه حس اين كه پاي سگا هستيدو بهتون القا ميكنه!!!بعضي از اپيزودا رو كه تموم ميكنيد چيزهايي مثل انيميشن هاي شادي و آهنگ هاي جديد آزاد ميكنن.(و همچنين نينجاهاي جديد.به عبارتي رنگ نينجا رو خودتون انتخاب ميكنيد)

شما يك اپيزود رو تموم كرديد!!

در آخر تجربه اين بازي رو به همه توصيه ميكنم.اين پست آپديت ميشود!!!:31:

آپدیت 1:

Unlockables

Red ninja

Blue ninja
Green ninja
purple ninja
Pink ninja
Gold ninja
level pack 1 to 4
Music 0 to 5
Animation1 to5
Atari Bonus

آپدیت 2:برای باز کردن این مواردی که ذکر شد باید برا هر کدوم کار خاصی رد.برا بعضیا باید مقدار مشخصی گلد جمع کرد برای نینجا طلایی بازی رو تموم کرد و ... .اما برای Atari Bonus فقط باید کد زد.تنها راهش زدن کده.تو لینک پایین هم آموزش باز کردن همه رو نوشته هم کد برای باز کردن اون مراحل.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iCe m@n
01-07-2011, 23:19
ممنون دوست عزیز اگه میتونی لینک دانلود بازی هم بزار:46:

Arrowtic
02-07-2011, 00:11
قرار دادن لينك دانلود خلافه قوانينه.بهتون پ.خ كردم.

Arrowtic
03-07-2011, 17:04
دوستان همین الآن بازیرو تموم کردم.:31:
این رو بگم آخرین چیزی که آزاد میکنید نینجای طلاییه.به نظر من بین رنگیاش خوشگل ترینه.
به زودی یه لیست از Unlockables میذارم.
در ضمن بگم حجم بازی 50 مگه.

Alex Fera
03-07-2011, 20:31
زندگی کردم با این بازی..............
نزدیک بود ترم پیش به خاطرش مشروط بشم...............
تا ساعت 5 صبح تو رخت خواب بازی میکردم،یه بار برای رد کردن یه مرحله 643 بار رفته بودمش...........
اون بالا سمت چپ تعداد Try مرحله رو میزنه...............

Arrowtic
03-07-2011, 20:48
من Statistics م اینه:
مرگ در اثر اون رگباریا:5
در اثر اون چیزا که رو زمینن میری جلوشون عینه جت میان طرفت:189
در اثر تک تیر انداز:106
در اثر مین:1189:31:
در اثر لیزر:16
در اثر اون هایی که مسیر مشخص دارن:360
در اثر اونایی که علاوه بر مسیر مشخص وقتی جلوشون بری میان طرفت(دوربین دارن پشتشون):130
در اثر افتادن:136
در اثر موشک:107
در اثر اتمام زمان:0
این بازی انگاری نمیشه تو قسمت مپ سازیش مپاتو به کسه دیگه ای بدی.مثلا تو سیوات باشه بریزی رو کامپیوتر آپ کنی برا بقیه.اگه میشد خیلی حال میداد.مپ میساختیم میذاشتیم اینجا!!!(البته شایدم راهی باشه الآن میرم تو کارش!!)