PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا امکان پیدا کردن محل افراد با استفاده از آنتن های BTS وجود داره؟

Lord007
01-07-2011, 22:03
آیا امکان پیدا کردن محل افراد با استفاده از آنتن های BTS وجود داره؟
دقت این کار چقدره؟مثلا میشه سیمکارتی رو با دقت 10 متر(در حد gps های معمولی) پیدا کرد یا نه؟

Havbb
02-07-2011, 22:05
بله ، امکان این کار وجود داره اما نه برای شما. این مسابقه گنج ایرانسل که گذاشته به همین صورته دیگه. اگه اون سرویس رو فعال کنی میتونی محل دوستتون رو (اگه خودش اجازه بده) بفهمید

MHGH
03-07-2011, 12:54
بله!
موقعیت خودتان را نیز می توانید بیابید.
با برنامه ی Google Map می توانید نقشه، تصویر ماهواره ای و موقعیت خودتان را (با استفاده از آنتنی که به آن متصلید) بیابید.

Lord007
03-07-2011, 18:17
منظور من فقط به وسیله آنتن های BTS هست.اونم به وسیله مخابرات نه یک شخص خاص!
منظورم اینه که مخابرات با استفاده از آنتن های خودش تا چه حد دقیق می تونه محل شما رو پیدا کنه.تا اونجایی که می دونم بر اساس اینکه هر گوشی ای بین سه آنتن BTS(بین 3 ضلع یک مثلث)قرار می گیره میشه محل اشتراک سه شعاع رو به عنوان محل گوشی پیدا کرد،من میخوام بدونم دقت این کار چقدره.
کسی اینجا هست که برق مخابرات خونده باشه؟

kourosh_sos
03-07-2011, 22:45
دقتش اینقدر بالاست که موقعیت شما رو به متر مکعب نشون میده.

Havbb
03-07-2011, 23:36
منظور من فقط به وسیله آنتن های BTS هست.اونم به وسیله مخابرات نه یک شخص خاص!
منظورم اینه که مخابرات با استفاده از آنتن های خودش تا چه حد دقیق می تونه محل شما رو پیدا کنه.تا اونجایی که می دونم بر اساس اینکه هر گوشی ای بین سه آنتن BTS(بین 3 ضلع یک مثلث)قرار می گیره میشه محل اشتراک سه شعاع رو به عنوان محل گوشی پیدا کرد،من میخوام بدونم دقت این کار چقدره.
کسی اینجا هست که برق مخابرات خونده باشه؟
یکی از دوستام تو سپاهه. میگفت یه بار یکی از همکارام بهم زنگ زد گفت سریع بیا اینجا من گفتم نمیتونم چون الان شیرازم. اونم قطع کرد و چند دقیقه بعد زنگ زد گفت تو مگه توی پیاده روی فلان خیابون نیستی داری میای به سمت فلان چهار راه.... میگفت من از تعجب دهنم باز مونده بود بعد فهمیدم از موبایلم فهمیده بود. آره دقیق دقیق میتونن موقعیتت رو تشخیص بدن لحظه به لحظه اونم روی نقشه!! فقط شرطش اینه که گوشی روشن باشه و سیم کارت توش باشه

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

حتی یکی میگفت وقتی موبایل تو جیبته میتونن صداتو بشنون از تو مخابرات یعنی حتی موقعی که مکالمه نمیکنی البته من خودم مطمئن نیستم اینو ، خیلی احتمال راست بودنش ضعیفه

iman_s
04-07-2011, 10:15
آره میشه.
خیلی راحت هم میشه

spiky
04-07-2011, 12:29
حتی یکی میگفت وقتی موبایل تو جیبته میتونن صداتو بشنون از تو مخابرات یعنی حتی موقعی که مکالمه نمیکنی البته من خودم مطمئن نیستم اینو ، خیلی احتمال راست بودنش ضعیفه
این حرف درباره ی آشغالی به اسم نوکیا صدق میکنه و درباره گوشی های دیگه درست نیست چون تو تمام گوشی هاش یه میکروفون ریز وجود داره که اگر با دیش های مخصوص امواج رو بهش بفرستی فعال میشه (دیش هاش رو هم فروختن به ایران) انقدر هم ما گفتیم نوکیا نخرید مردم عوام و بیسواد ما هر روز دارن بیش تر میخرن

pour-homme
04-07-2011, 13:06
این حرف درباره ی آشغالی به اسم نوکیا صدق میکنه و درباره گوشی های دیگه درست نیست چون تو تمام گوشی هاش یه میکروفون ریز وجود داره که اگر با دیش های مخصوص امواج رو بهش بفرستی فعال میشه (دیش هاش رو هم فروختن به ایران) انقدر هم ما گفتیم نوکیا نخرید مردم عوام و بیسواد ما هر روز دارن بیش تر میخرن
در مورد اول بله این امکان وجود داره حتی زمانی هم که گوشیتون رو میدزدن شما میرید شکایت میکند اگر IMEI گوشی را تغییر نده طرف و یک سیم کارت تو گوشیتون بزاره گوشی را گیر میارن

شایعه پراکنی نکنید این کار را نه با گوشی های نوکیا میشه کرد و نه با هیچ گوشی دیگه ای

spiky
04-07-2011, 16:24
شایعه پراکنی نکنید این کار را نه با گوشی های نوکیا میشه کرد و نه با هیچ گوشی دیگه ای
میتونی هم بری تو اینترنت هم از کسایی که الان تو زندان هستن بپرسی!!! در ضمن این موضوع رو همه میدونن حالا میخوای خودت رو بزنی به اون راه اون مسئله دیگه ای هست
من نمیدونم چرا این مد شده که هر کی با این که چیزی در مورد اون موضوع بلد نیست میاد یه پست میده میگه من بلدم
آره بابا شما حالیته برو نوکیا بخر حالشو ببر فقط یه توصیه دوستانه دارم که با نوکیا حرف 30 ی ا 30 نزنی که سر و کارت با کرام الکاتبینه و میبرنت اون جایی که عرب نی انداخت

Havbb
04-07-2011, 23:41
میتونی هم بری تو اینترنت هم از کسایی که الان تو زندان هستن بپرسی!!! در ضمن این موضوع رو همه میدونن حالا میخوای خودت رو بزنی به اون راه اون مسئله دیگه ای هست
من نمیدونم چرا این مد شده که هر کی با این که چیزی در مورد اون موضوع بلد نیست میاد یه پست میده میگه من بلدم
آره بابا شما حالیته برو نوکیا بخر حالشو ببر فقط یه توصیه دوستانه دارم که با نوکیا حرف 30 ی ا 30 نزنی که سر و کارت با کرام الکاتبینه و میبرنت اون جایی که عرب نی انداخت
از این جمله آخرت میشه نتیجه گرفت که منظورت موقعی هست که با نوکیا درحال مکالمه هستی؟
من درست نگرفتم چی شد. یعنی من بدون اینکه خودم بفهمم یه دفعه میکروفون گوشیم فعال میشه و شروع میکنه پالس بفرسته برای آنتن؟ خوب اینطوری که اگه نزدیک یه بلند گو باشی میفهمی..... تازه از کجا میدونن من دارم حرف سی یا 30 میزنم که میکروفون گوشیمو فعال کنن؟ اصلا یه چیز دیگه ، شما که اینقدر مطمئن داری حرف میزنی منبعت کو؟

bia2entezar
07-07-2011, 15:15
آیا امکان پیدا کردن محل افراد با استفاده از آنتن های BTS وجود داره؟
دقت این کار چقدره؟مثلا میشه سیمکارتی رو با دقت 10 متر(در حد gps های معمولی) پیدا کرد یا نه؟

نقشه مجازی ایرانسل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نما (نقشه مجازی ایرانسل) به همراه قابلیت های جدید!

پس از راه اندازی موفقیت آمیز سرویس «نما» (نقشه مجازی ایرانسل) در شهرهای تهران، کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد و استقبال شما مشترکین عزیز از سرویس «نمای دوستان»، در جشنواره تابستان ۹۰، سرویس جدید «نمای خانواده» و سرویس «نمای دوستان»، با قابلیت‌های جدیدی همچون «رهگیری دوستان» و «پرچین مجازی» در اختیار شما قرار گرفته است.

نمای خانواده (جدید)

به كمك این سرویس می توان از موقعیت مکانی اعضای خانواده در هر ساعت از شبانه روز آگاه شد. به عنوان مثال والدین می‌توانند در هر لحظه موقعیت فرزندان خود را تشخیص دهند و با اطمینان خاطر، از وضعیت کودکان خود آگاه شوند و یا موقعیت مکانی سالمندان را معین نمایند. با اشتراک خدمات «نقشه مجازی ایرانسل» شما می‌توانید از هر محل یا حتی شهر دیگری از موقعیت دقیق فرزندان خود آگاه شوید.

توجه: در صورت استفاده از سرویس «نمای خانواده»، تنها والدین این امکان را خواهند داشت که موقعیت فرزندان‌شان را مکان‌یابی کنند.

نمای دوستان

همان‌طور که می دانید، با استفاده از این سرویس می‌توانید موقعیت جغرافیایی دوستان‌تان را معین نموده و یا محل خود را به آنها اطلاع دهید و نیز از دیگر امکانات جذاب و مفید این خدمات استفاده کنید.
نمای دوستان دارای قابلیت‌های پیشرفته تری از جمله راه اندازی «گروه»،«انجمن»، «رهگیری دوستان» و «پرچین مجازی» می باشد.

ثبت نام و فعال سازی

شما می‌توانید از طریق روش‌های زیر، برای استفاده از خدمات نقشه مجازی ایرانسل، ثبت نام کنید:

۱- شبکه اینترنت:
• در این روش می‌توانید از طریق لینک nama.irancell.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سرویس نمای دوستان، و از طریق namayekhanevadeh.irancell.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در نمای خانواده ثبت نام کنید. پس از ثبت‌نام، پیام کوتاهی حاوی رمز عبور برای شما ارسال می‌شود.
• نام کاربر، شماره تلفن ایرانسل شما است.
• رمز ورود را نیز می‌توانید با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن از خط ایرانسل خود به شماره ۱۳۰ دریافت نمایید.

۲- ارسال پیام کوتاه:
برای ثبت نام و فعال‌سازی از طریق پیام کوتاه، طبق دستورالعمل ذکر شده در جدول زیر عمل کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابلیت های جدید سرویس نمای دوستان از طریق اینترنت:

در جشنواره تابستان ۹۰ ایرانسل شما مشترکینی که از خدمات نمای دوستان استفاده می‌کنید، قادر خواهید بود از قابلیت های جدید این سرویس برخوردار شوید. بر اساس این قابلیت‌های جدید، شما می‌توانید با مراجعه به لینک nama.irancell.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به پورتال این سرویس وارد شده و با پیگیری لینک‌های موجود در وب سایت و به کمک بخش «راهنما» موارد زیر را انجام دهید:

• دوستان خود را رهگیری کنید. بدین ترتیب که با انتخاب دوستان خود، مسیر حرکت آنها را بر روی نقشه هر چند دقیقه یکبار مشاهده کنید؛
• محدوده ای را بر روی نقشه تعیین کرده و از سیستم بخواهید که هر زمان دوستانی که مشخصات آنان را ثبت کرده اید به شعاع آن محدوده نزدیک شدند، شما را مطلع کند؛
• دوستان خود را برای موقعیت‌یابی دعوت نمایید. پس از تایید دوستان شما، آنها نیز به نقشه مجازی ایرانسل شما می پیوندند و از آن پس می‌توانید موقعیت‌تان را به یکدیگر اطلاع دهید.

استفاده از سرویس نقشه مجازی ایرانسل از طریق کد دستوری:

سرویس نمای دوستان: کد دستوری # ۸۹۸* را از چپ به راست شماره گیری کنید، وارد منوی اصلی شوید و از امکانات مختلف این سرویس استفاده نمایید.
سرویس نمای خانواده: کد دستوری # ۸۹۰ * را از چپ به راست شماره گیری کنید، وارد منوی اصلی شوید و از امکانات مختلف این سرویس استفاده نمایید.

توجه: هزینه هر بار مکان‌یابی تنها ۲۰۰ ريال می‌باشد.

pour-homme
08-07-2011, 01:49
من تا به حال هیچ گوشی نوکیا نه برای خودم نه برای دیگران نخریدم (هیچ جاذبه ای ندارن)
تو که سوادت را به رخ ملت میکشی برو یکم مطالعه کن
برادر من در مورد مسئله که اطلاع نداری انقدر محکم نظر نده
نوکیا فقط کارش تولید گوشی 1100 نیست فعالیت عمدش طراحی زیر ساخت های مخابراتی و تولید تجهیزات مخابراتی چیزی هم که فروخته بود فناوری برای کنترل تماس ها به اپراتور ها بود نه گوشی شنود دار(که هر گوشی که داشته باشی این مسئله صدق میکنه)

anti_girl
08-07-2011, 09:49
ضبط مکالمات هیچ ربطی به نوع ارتباط با سیستم مخابراتی نداره!!در هور صورت با هر نوع گوشی که باشی از روی انتن میتونن نقطه دقیقت رو پیدا کنن!سیستم های مخابراتی رو میتونن فعال کنن به کلمات خاصی که میتونه به راحتی اطلاعات دقیقت رو بفرسته!