PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دایورت ایرانسل به همراه اول یا تلفن ثابت

shahedi
01-07-2011, 18:42
سلام هر کار می کنم خط 939 به تلفن ثابت یا همراه اول دایورت نمیشه راهی هست که بشه دایورت کرده؟
حتی به زور روی ایرانسل دایورت میشه
پیغام request not complete را می ده

در ساعات مختلف هم تست شده

حنّانه
01-07-2011, 22:00
هر خطی به هر خط دیگه ای قابل دایورته هیچ محدودیتی برای هیچ خط یا اپراتوری وجود نداره احتما اختلالی تو بخش مخابراتی سیمکارتت یا مخابرات وجود داشته.
درضمن یه تستی با کد کشور قبل از شماره انجام بده منظورم اینه که پلاس 98 یا 0098 رو اول شما های که میخوای بهش دایورت کنی اضافه کن

shahedi
02-07-2011, 01:48
هر خطی به هر خط دیگه ای قابل دایورته هیچ محدودیتی برای هیچ خط یا اپراتوری وجود نداره احتما اختلالی تو بخش مخابراتی سیمکارتت یا مخابرات وجود داشته.
درضمن یه تستی با کد کشور قبل از شماره انجام بده منظورم اینه که پلاس 98 یا 0098 رو اول شما های که میخوای بهش دایورت کنی اضافه کن
انجام داده بودم عزیز ولی نمیشه.پیغامی که ذکر کردم می ده با دو خط ایرانسل تست شده

shahedi
04-07-2011, 01:50
کسی اطلاع نداه؟

حنّانه
04-07-2011, 02:31
خوب دوست من با 700 تماس بگیر. خطوط ارتباطی منطقه یا شهرتون مشکل داره. من هر روز همین کار رو باها انجام میدم حتی برعکسشو مشکلی پیش نمیاد.
گرچه گاهی اوقات ایرانسل واسه گرفتن بعضی شماره ها (دایورت کردن رو نمیگم) اذیت میکنه مثلا قبلا واسه 09622 تلفنبانک ملی و مشابهات ایراد میداد و تماس نمیگرفت یا واسه بعضی شماره های غیر ایرانسلی ولی مشکل دایورت وجود نداره لااقل واسه من
------------
یادمه یبار یه خط ایرانسل رو ثبت نام کردیم بعد ثبت نام دیگه شماره تماس گیرنده رو نشون نداد هر کاری کردیم حل نشد نمیدونم بعدا مشکل حل شد یا نه ولی باید بگم مربوط به سیستم های مخابراتی و از این جور حرفهای شهرتونه

hamzehmail
26-07-2013, 09:30
کسی اطلاع نداه؟

بعد از سالهای..................................خط طو شارژکنوو:n02: