PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال مورد شبکه کردن 2 سیستم و اتصال به اینترنت

x8800
30-06-2011, 15:27
سلام دوستان . من یه سوال در رابطه با شبکه داشتم . من یه پی سی دارم با یه لپ تاپ . پی سی به وسیله ای دی اس ال به نت وصل هست حالا سوالم اینه ... اصلا ممکنه من کاری کنم که این 2 تا با هم شبکه باشن و لپ تاپ هم از اینترنت پی سی استفاده کنه ؟ البته سوئیچ ندارم .ممنون

joe_satriani
30-06-2011, 20:59
با سلام
مودمتون چند تا خروجی لن داره؟
با خروجی های لن وصل شید

موفق باشید.

x8800
30-06-2011, 22:07
والا 1 خروجی لن داره با یه خروجی یو اس بی ! ولی نمیدونم چرا تا با یو اس بی وصل میکنم ویندوز 7 قسمت کانکشنز هنگ میکنه !

raha.net
01-07-2011, 16:54
والا 1 خروجی لن داره با یه خروجی یو اس بی ! ولی نمیدونم چرا تا با یو اس بی وصل میکنم ویندوز 7 قسمت کانکشنز هنگ میکنه !

احتمالأ مودمتون باید D-Link باشه :31:
با این مودم نمیشه همزمان دوتا سییستم به اینترنت وصل باشند ، باید یک کابل کراس بخرید( کابل کراس برای اتصال و سبکه کردن فقط دوتا سیستم به هم استفاده میشه) و از طریق اون و آموزشهایی که برای شبکه کردن دو کامپیوتر موجوده ، کام و لپ رو شبکه کنید و سپس کام رو از طریق usb به مودم وصل کرده و اینترنت رو share کنید.
تمام آموزشهای مربوط به شبکه کردن و internet sharing موجوده توی فروم.
موفق باشید. :46:

mansour_gh
09-07-2011, 21:37
سلام دوستان . من یه سوال در رابطه با شبکه داشتم . من یه پی سی دارم با یه لپ تاپ . پی سی به وسیله ای دی اس ال به نت وصل هست حالا سوالم اینه ... اصلا ممکنه من کاری کنم که این 2 تا با هم شبکه باشن و لپ تاپ هم از اینترنت پی سی استفاده کنه ؟ البته سوئیچ ندارم .ممنون

با شماره 09368370960 تماس بگیر
یا به mansour.gh59 @gmail.com پیام بده