PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد هارد

rezapourmanesh
30-06-2011, 09:49
سلام دوستان سیستم من موقع بالا آمدن ابتدا بوق سالم بون سیستم را می زند و بعد روی آرم ویندوز7 یا درون محیط ویندوز از هارد یک صدای تیک میاد یا دائم صدا می ده یک صدای ضعیف تیک تیک تیک، و دیگه هیچ کار نمی گنه کسی می دونه سیستم چشه؟
هاردش بدسکتور داره؟
هاردش داره می سوزه؟
مشکل از جای دیگری است و من فکر می کنم از هاردش است؟
لطفا یکی کمکم کنه خیلی مشکل دارم و اطلاعات هارد رو نیاز دارم.
:41::41::41:

PC_Expert
30-06-2011, 10:27
مشخصات سیستم و مدل هاردتون رو بنویسید. ممکنه ضعف پاور هارد رو به مشکل انداخته باشه. با نرم افزار های چک کردن هارد دیسک مثل hdd regenerator هاردتون رو چک کنید. این نرم افزار بدسکتوری های جزیی رو تعمیر میکنه. نتیجه رو اعلام کنید.

pasargadd
30-06-2011, 10:40
شما ویندوزو عوض کنین به این صورت که f disk کنین.
بعد با hddregenereator اسکنش کنین که البته بالای 10 ساعت طول میکشه.

EXTREME
30-06-2011, 11:42
اول سیستم رو اسکن ویروس بکنید
چون اطلاعات مهم هست اول هارد رو با نرم افزار HDD REGENERATO اسکن بد سکتور کنید
اگه چیزی پیدا نکرد پاور رو چک کنید پاور برق کم به هارد برسونه هارد صدا میده

Mortezi
30-06-2011, 13:22
سیستمو خاموش کن بعد کابلهایی که مربوط به هارده جدا کن ومجددا وصل کنید ببینید مشکل برطرف میشه.

rezapourmanesh
03-07-2011, 07:54
ممنون از راهنمایی دوستان، بعضی وقت ها سیستم میاد بالا بعضی وقت ها نمیاد، هارد نیم سوز نشده که شده؟
وقتی کابل ها رو جدا می کنم و دوباره وصل می کنم معمولا درست میشه، ویندوز هم عوض کردم یه مدت خوب بود اصلا گیر نمی داد ولی بعد چند وقت دوباره گیر میده. ویروس هم نداره، مین برد گیگا،گرافیک 128 مگابایت 5500 و هارد 250 سامسونگ، پاورش هم معمولیه.
چه کارش کنم؟ پاور عوض کنم؟

EXTREME
03-07-2011, 09:53
ممنون از راهنمایی دوستان، بعضی وقت ها سیستم میاد بالا بعضی وقت ها نمیاد، هارد نیم سوز نشده که شده؟
وقتی کابل ها رو جدا می کنم و دوباره وصل می کنم معمولا درست میشه، ویندوز هم عوض کردم یه مدت خوب بود اصلا گیر نمی داد ولی بعد چند وقت دوباره گیر میده. ویروس هم نداره، مین برد گیگا،گرافیک 128 مگابایت 5500 و هارد 250 سامسونگ، پاورش هم معمولیه.
چه کارش کنم؟ پاور عوض کنم؟
شما با اون نرم افزاری که گفتم هارد رو چک کردید؟
درست نشد برید سراغ پاور
با یه کابل نو هم هارد رو چک کنید