PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلاهبرداری به سبک ایرانسل

saeedkhaledian
29-06-2011, 22:42
سلام جی پی ار اس ایرانسل که می دوتنید چیه؟
وقتی قبل از 2 2 خرداد یه بسته 200 مگی می خریدم 20 هزارتومن جی پی ار اس میداد اما بع د از اون که چند روز قطع بوده الان وقتی یه بسته می خرم 12 هزا تومن می ده یعنی 8 هزا تومن دزدی !!!!
بعد هم اینکه سرعتش به 1/6 تنزل پیدا کرده به عبارتی شده یه دیال اپ واقعی
بازم اینکه قبلا با اون که تاریخ انقضاش 1 روزه بود چند 2یا3 روز می تونستم اینرنت داشته باشم ولی الان هنوز نرسیده به 24 ساعت حسابمو صفر می کنه
و اینکه بزرگترین کلاه برداری اینکه....

وقتی حساب جی پی ار اس تموم میشه بدون اینکه خبمون کنه یک راست می ره از حساب واقعیمون پول کم می کنه یعنی یروز 1000 تومن شارژ داشتم وقتی حساب جی پی ار اسم تموم شد رفت سراغ شارژم در عرض 1 دقیق اونم صفر کرد در حالی که می تونستم با اون 1000 تومن یه بسته 200 مگی شارژ بگیرم
در ضمن با ای اس پی ایرانسل تمام فی پی ان ها مشکل دارن

وسلام

Punisher_2008
29-06-2011, 23:07
سلام..
خب دوست عزیز شما توجه کن قبلا 200 مگابایت بود بعد از اون یک مدت که قطع شد به 125 مگابایت تغیر پیدا کرد..
در مورد سرعت واقعا افت شدیدی کرده....
در مورد تاریخ هم دورسته.. اول میشد 2 روز استفاده کرد الان درجا سر 24 قطع میکنه...
در مور شارج همینطور.. به محض اینکه پهنای باندتون تموم شه بدون هیچگونه اطلاع رسانی میره سراغ شارژ اصلی... خیلی تا حالا شارژمو اینطور خورده...

در مورد وی چی ان بنده شندم ولی تا حالا خودم مشکلی پیدا نکردم..
الان واقعا اصلا ارزش نداره بسته gprs بگیرید.. مگر اینکه 1ماه بگیرید اونم فقط در حد کار راه انداختنه.نمیتونید خوب دانلود کنید.. قبلا سرعتش 20 23 کیلوبایت میداد.. الان خیلی خیلی سرعتش خوب باشه 12 15 میده...... مدام هم قطع میشه...
واقعا افتضاح شده.. مدام هم تبلیغ gprs هاش میکنه....

saeedkhaledian
29-06-2011, 23:41
یعنی خودشون 125 رو تایید کردن ؟!!

italia88
01-07-2011, 12:30
سلام..
خب دوست عزیز شما توجه کن قبلا 200 مگابایت بود بعد از اون یک مدت که قطع شد به 125 مگابایت تغیر پیدا کرد..
در مورد سرعت واقعا افت شدیدی کرده....
در مورد تاریخ هم دورسته.. اول میشد 2 روز استفاده کرد الان درجا سر 24 قطع میکنه...
در مور شارج همینطور.. به محض اینکه پهنای باندتون تموم شه بدون هیچگونه اطلاع رسانی میره سراغ شارژ اصلی... خیلی تا حالا شارژمو اینطور خورده...

در مورد وی چی ان بنده شندم ولی تا حالا خودم مشکلی پیدا نکردم..
الان واقعا اصلا ارزش نداره بسته gprs بگیرید.. مگر اینکه 1ماه بگیرید اونم فقط در حد کار راه انداختنه.نمیتونید خوب دانلود کنید.. قبلا سرعتش 20 23 کیلوبایت میداد.. الان خیلی خیلی سرعتش خوب باشه 12 15 میده...... مدام هم قطع میشه...
واقعا افتضاح شده.. ممدام هم تبلیغ gprs هاش میکنه....

آخه از قدیم گفتن هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه !!!!!!!!!!:20:

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

یعنی خودشون 125 رو تایید کردن ؟!!

آره عزیز
توی سایتش بری هم تعرفه های جدید رو زده مثلا برای جشنواره !! تابستان بسته روزانه رو از 200 مگ کرده 125 و 2.5 گیگ رو کرده 2 گیگ
خیر سرشون مثلا جشنواره س!!!!! :2:

Masoud-Susa
01-07-2011, 13:22
معمولا تابستون که میشه اپراتورها به فکر جذب بیشتر مشتری می افتن...مثل اینکه تو ایران برعکسه اپراتورها به فکر دفع مشتری می افتن!!!
واقعا که همه چیزمون به همه چیزمون میاد!:13:

italia88
01-07-2011, 14:24
معمولا تابستون که میشه اپراتورها به فکر جذب بیشتر مشتری می افتن...مثل اینکه تو ایران برعکسه اپراتورها به فکر دفع مشتری می افتن!!!
واقعا که همه چیزمون به همه چیزمون میاد!:13:

من فکر میکنم ایرانشل فرایند جذب!! و دفعش!! با هم قاطی شده باشه ...:31:

Ali™
01-07-2011, 15:39
این که خیلی عادیه. تقریبا همه می دونن ! به نظرم هر کسی بتونه از ایرانسل چیزی کش بره عین ثوابه! شخصا 3-4 بار شارژمو صفر کرده!

ولی از این غافل گیریش خوشم میاد !

Havbb
01-07-2011, 15:42
واقعا افتضاح شده.. مدام هم تبلیغ gprs هاش میکنه....
نمیدونم شما رو ، ولی من خودم هنوز هم مشکلی ندارم و همون سرعت که بوده هنوزم هست فاصله ما با آنتن زیاد نیست سرعت دانلود به طور میانگین 25 کیلوبایت بر ثانیه بود الان شده حدود 18 تا 23 کیلو بایت. البته روزها سرعتش کمتر از شبهاست بستگی به سرور دانلود هم داره. از بسته یک ماهه استفاده میکنم من. با این سرعت واقعا بهتر از دایل آپه.

واقعا که همه چیزمون به همه چیزمون میاد!
جمله باحالی بود : دی
قضیه از این قراره که همونطور که میدونید این دوتا اپراتور یه جورایی به هم وصلند یعنی تقریبا سهامدارشون از یه ارگان هستند پس باید توی تابستون این کارو بکنن تا از هر دو جا بتونن بخورن ، الان که ایرانسل این کارو کرده دوتا سود داره اگه از ایرانسل به همراه اول هجوم ببریم که اونا به هدفشون رسیدند اگه از همین ایرانسل استفاده کنیم که اونا اینقدر قیمت رو بالا بردن که ضرر نکنن.... به هر حال به نظر من این یه پروژه برای جذب مشتری برای همراه اول هست به خصوص برای جی پی آر اس اون.

Hi5
04-07-2011, 23:55
سلام.

دوستان این سرعت دانلود 25 تا 18 با موبایل میرید که سرعتش اینه یا باچیزدیگه؟

mokafati
05-08-2011, 22:04
ایرانسلم جدیدا برای اینکه در مسابقات شرکت کنیم وعده 1000 تومان شارژ در صورت جواب دادن به 15 سوال میده ولی هر پیامی 75 تومان کم میکنه و دو برابرشو از حلقومت در میاره خاک بر سرشان:2:

s-a-l-i-m
06-08-2011, 09:50
کلا زیاد به ایرانسل اعتباری نیست ولی خوبیش اینه که میتونی ببینی چقدر کم شده یا نه .
ولی همراه اول حساب ثابت هر چی خدا بخواد هست :دی { سر ماه که فیش میاد کله ات صوت میکشه }