PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوزوکی اتومات کلاس5 یا اتومات کلاس8

aramesh_mn
29-06-2011, 14:08
سلام دوستان قصد خرید سوزوکی اتومات را دارم ولی با توجه به اختلاف قیمت حدود4 میلیونی بین کلاس5 و 8 ،ممنون میشم که برتری ها و امکانات این دو کلاس را برایم مقایسه و توضیح دهید،که بدانم آیا ارزش داره برای کلاس8 این میزان پول بیشتر داد؟

AmiRreZA_RAcEr
29-06-2011, 14:21
امکانات کلاس 8 نسبت به 5 :
3 مانیتور : یکی جلو دوتا پشت سری صندلی عقب ، پخش dvd و gps
گرم کن دوتا صندلی جلو
سنسور و دوربین دنده عقب
کروز کنترل
راهنما روی آینه
سیستم ورود بدون کلید و دکمه استارتر
فکر کنم همینا رو بیشتر داره ، فعلا دیگه چیزی تو ذهنم نیست، من خودمم چند روز پیش یه کلاس 8 اتومات اسم نوشتم
البته تفاوت قیمت 4 تومن نیست 2 تومنه . تفاوت دنده دستی با اتومات حدود 4 تومن میشه

aramesh_mn
29-06-2011, 14:26
من نرخ تیرماه رو که از ایران خودرو گرفتم کلاس5 رو 43250و کلاس 8 را 47200 بهم قیمت داد.پس شم 8 رو پیشنهاد میذین.

AmiRreZA_RAcEr
29-06-2011, 14:39
بله قیمت ها رو دیدم حق با شماست اختلاف 4 تومنه ، ببینید اگه واقعا دوست دارید که 4 تومن اختلاف میارزه اما اگه میبینید این آپشن ها به دردتون نمیخوره که بیخیال کلاس 8 بشید ...قیمت سیستم dvd و gpsکه ایران خودرو میذاره به تنهایی 850 هزار تومنه
با دوتا مانیتور عقبش میشه حدودا یک میلیون و صد
در هر حال فکر کنم تمامی ظرفیت ها پر شد و من شنبه که تازه سایت باز شده بود ثبت نام کردم بهم گفتن چند ساعت بعد سایت بسته شد !

AmiRreZA_RAcEr
29-06-2011, 14:39
بله قیمت ها رو دیدم حق با شماست اختلاف 4 تومنه ، ببینید اگه واقعا دوست دارید که 4 تومن اختلاف میارزه اما اگه میبینید این آپشن ها به دردتون نمیخوره که بیخیال کلاس 8 بشید ...قیمت سیستم dvd و gpsکه ایران خودرو میذاره به تنهایی 850 هزار تومنه
با دوتا مانیتور عقبش میشه حدودا یک میلیون و صد
در هر حال فکر کنم تمامی ظرفیت ها پر شد و من شنبه که تازه سایت باز شده بود ثبت نام کردم بهم گفتن چند ساعت بعد سایت بسته شد !

mohamad skystar
29-06-2011, 15:25
سلام دوستان قصد خرید سوزوکی اتومات را دارم ولی با توجه به اختلاف قیمت حدود4 میلیونی بین کلاس5 و 8 ،ممنون میشم که برتری ها و امکانات این دو کلاس را برایم مقایسه و توضیح دهید،که بدانم آیا ارزش داره برای کلاس8 این میزان پول بیشتر داد؟

سلام دوست من.
اگر قصد خرید سوزوکی رو دارین فقط کلاس 8 اتوماتیک رو ثبت نام کنید چون بقیش چنگی به دل نمیزه.
چون شما قصد خرید شاسی بلند صفر کیلومتر دارین بهترین گزینه همین سوزوکی هست در غیر این صورت سانتافه 2008
از هر لحاظ برتر هست.

شرایط خرید سوزوکی کلاس 8 اتوماتیک الان فقط نقدی هست:

سوزوکی کلاس 8 اتوماتیک مدل 90 قیمت 47200000 تومان

aramesh_mn
29-06-2011, 15:49
اگر واقعا تفاوت این دو کلاس در حد 3 مانیتور
گرم کن دوتا صندلی جلو
سنسور و دوربین دنده عقب
کروز کنترل
راهنما روی آینه
سیستم ورود بدون کلید و دکمه استارتر باشه و لحاظ موتور و ریزه کاریهای ظاهری بدنه تفاوت نداره ،که این آیتمها واسم اونقذر ارزش نداره که این میزان اضافه بدم.پس در سایر آیتمها مشترکند؟

mohamad skystar
29-06-2011, 16:35
گرم کن دوتا صندلی جلو
سنسور و دوربین دنده عقب
کروز کنترل
راهنما روی آینه
سیستم ورود بدون کلید و دکمه استارتر باشه و لحاظ موتور و ریزه کاریهای ظاهری بدنه تفاوت نداره ،که این آیتمها واسم اونقذر ارزش نداره که این میزان اضافه بدم.پس در سایر آیتمها مشترکند؟

.دوست من دقت کنید.
سوزوکی فقط کلاس 8 اتوماتیک طرفدار داره و تو بورس هست.
به نظر من قبل از خرید این دو کلاس رو از نزدیک ببینید چون تجربه دارم

AmiRreZA_RAcEr
29-06-2011, 18:02
گرم کن دوتا صندلی جلو
سنسور و دوربین دنده عقب
کروز کنترل
راهنما روی آینه
این هم حالا یادم اومد ، ایربگ های کناری و پرده ای ، 4 تا ایربگ بیشتر داره و در کل 6 تا داره
+جعبه نگهداری وسایل زیر صندلی راننده

سلام دوست من.
اگر قصد خرید سوزوکی رو دارین فقط کلاس 8 اتوماتیک رو ثبت نام کنید چون بقیش چنگی به دل نمیزه.
چون شما قصد خرید شاسی بلند صفر کیلومتر دارین بهترین گزینه همین سوزوکی هست در غیر این صورت سانتافه 2008
از هر لحاظ برتر هست.

شرایط خرید سوزوکی کلاس 8 اتوماتیک الان فقط نقدی هست:

سوزوکی کلاس 8 اتوماتیک مدل 90 قیمت 47200000 تومان

محمد جان توی پست بالا هم نوشتم متاسفانه زود سایت رو بستن و دیگه ثبت نام ندارن ، پیش فروش ها فقط هستند