PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطعی عجیب در اتصال به اینترنت ADSL

hsn157134
29-06-2011, 09:57
با سلام
جدیدا مشکلی برام ایجاد شده که به صورت زیر هست:
وقتی در حال استفاده از اینترنت هستم(داونلود یا مرور وب) ناگهان دریافت و ارسال به صفر می رسه یعنی به هیچ عنوان صفحه ای نمی تونم لود کنم.
روش حلش هم اینه که بدون نیاز به خاموش روشن کردن مودم، باید کانکشن رو دیسکانکت کنم و دوباره کانکت بشم که این واقعا در داونلود مشکل سازه.
از دوستان اگر کسی راه حلی داره ممنون میشم که بگه
با تشکر

joe_satriani
29-06-2011, 19:11
با سلام
شاید از وی پــی ان یا چیزی دیگه استفاده میکنید
بیشتر این دلیل برای زمانی هست که از وی پــی ان در حال استفاده هستید

موفق باشید.

raha.net
01-07-2011, 16:32
با سلام
جدیدا مشکلی برام ایجاد شده که به صورت زیر هست:
وقتی در حال استفاده از اینترنت هستم(داونلود یا مرور وب) ناگهان دریافت و ارسال به صفر می رسه یعنی به هیچ عنوان صفحه ای نمی تونم لود کنم.
روش حلش هم اینه که بدون نیاز به خاموش روشن کردن مودم، باید کانکشن رو دیسکانکت کنم و دوباره کانکت بشم که این واقعا در داونلود مشکل سازه.
از دوستان اگر کسی راه حلی داره ممنون میشم که بگه
با تشکر

زمانی که از طریق یوزر و پسورد کانکت میشیم ، مشکل قطعی پیش میاد ، از طریق PPPOE به adsl وصل بشید ، قکر میکنم مشکل از بین بره :20:

hsn157134
03-07-2011, 13:58
با سلام
شاید از وی پــی ان یا چیزی دیگه استفاده میکنید
بیشتر این دلیل برای زمانی هست که از وی پــی ان در حال استفاده هستید

موفق باشید.

نه، خیلی اوقات در حالت عادی هم همینه.

زمانی که از طریق یوزر و پسورد کانکت میشیم ، مشکل قطعی پیش میاد ، از طریق PPPOE به adsl وصل بشید ، قکر میکنم مشکل از بین بره :20:

راستش تو تنظیمات خیلی وارد نیستم ولی وقتی در تنظیمات کانکشن میرم و در نتورک نگاه می کنم نوع کانکشن رو همینی میزنه که شما میگی .البته موقع لاگین کردن یوزر پسورد هم می خواد.
با تشکر

raha.net
03-07-2011, 21:32
نه، خیلی اوقات در حالت عادی هم همینه.

راستش تو تنظیمات خیلی وارد نیستم ولی وقتی در تنظیمات کانکشن میرم و در نتورک نگاه می کنم نوع کانکشن رو همینی میزنه که شما میگی .البته موقع لاگین کردن یوزر پسورد هم می خواد.
با تشکر

اگه یوزر و پسورد میخواد که روی bridge تنظیم شده :31: