PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی کتاب برای ICDL درجه 2

nemesis
29-06-2011, 05:24
دوستان یه کتاب خوب برای ICDL درجه 2 معرفی کنید.
البته از نظر کار کردن با کامپیوتر مشکلی ندارم.میخوام ادواری امتحان بدم نیاز دارم که با نحوه آموزش و سوالات آشنا باشم

pooche
07-07-2011, 18:31
دوستان یه کتاب خوب برای ICDL درجه 2 معرفی کنید.
البته از نظر کار کردن با کامپیوتر مشکلی ندارم.میخوام ادواری امتحان بدم نیاز دارم که با نحوه آموزش و سوالات آشنا باشم

ICDl درجه 2 خودش به همین نام کتاب داره نیازی به گشتن نیست

nemesis
08-07-2011, 00:14
منظورم ناشر و نویسندشه !

pooche
11-07-2011, 05:25
منظورم ناشر و نویسندشه !

ببین مولفین . سلزما اموزش و فنی و حرفه ای کشوره تقریبا 4 نفر مهندس نوشتن اگر اشتباه نکنم

و اصولا یک کتاب درسیه :10:

nemesis
11-07-2011, 10:53
من 2 تا کتاب پیدا کردم.
1.رایانه کار درجه 2 نگارش xp مولف غلامرضا خلیق
2.رایانه کار XP درجه 2 مولف محسن شجاعی

مشکل اصلی واسه درجه 1 هستش.چون امسال Office 2007 رو امتحان میگیرن در حالی که اکثر کتاب ها بر اساس Office xp هستش.

حالا بین این 2 کتابی که معرفی کردم کدومش بهتره ؟

pooche
11-07-2011, 19:48
من 2 تا کتاب پیدا کردم.
1.رایانه کار درجه 2 نگارش xp مولف غلامرضا خلیق
2.رایانه کار XP درجه 2 مولف محسن شجاعی

مشکل اصلی واسه درجه 1 هستش.چون امسال Office 2007 رو امتحان میگیرن در حالی که اکثر کتاب ها بر اساس Office xp هستش.

حالا بین این 2 کتابی که معرفی کردم کدومش بهتره ؟
دوس عزیز درجه دو 2 کتاب داره درجه یک هم در دو جلد عرضه شد

حالا میرسیم سر امتحان شما باید کتابی رو بگیری که نوشته شده باشه کارشناسان اموزش و فنی و حرفه ای یا

کتابهای icdl 1, 2 که وword 2007 رو تدریس میکنه و منطبق با کتابهای درسی باشه
امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.

nemesis
11-07-2011, 21:02
من یه کتاب درجه 2 گرفتم

مولف مهندس مهدی قربانی و مهندس حسن صمدی آذر

کارشناسان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

کتابهای icdl 1, 2 که وword 2007 رو تدریس میکنه و منطبق با کتابهای درسی باشه
امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.

مشکل سر همینه دیگه.icdl درجه 1 که بر اساس آفیس 2007 باشه نداریم.چون قانون استفاده از آفیس 2007 از سال 1390 اجرایی شده

pooche
13-07-2011, 16:53
من یه کتاب درجه 2 گرفتم

مولف مهندس مهدی قربانی و مهندس حسن صمدی آذر

کارشناسان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

مشکل سر همینه دیگه.icdl درجه 1 که بر اساس آفیس 2007 باشه نداریم.چون قانون استفاده از آفیس 2007 از سال 1390 اجرایی شده

دوست خوبم
اصول بعضی از اموزشگاه ها مبنی بر اینه که یک نسخه قبل رو یاد میدن چون در نسخه های اتی فقط چند گزینه تغییر می کنه

می تون یکتاب ورد 2007 رو جدا تهیه کنی و بخونی .:10:

invisibleAIR
04-12-2011, 22:23
سلام
کسی اینجا رایانه کار درجه 2 Xp آقای خلیق رو داره تو بازار که دست دومش هم حتی نیست همین چاپ رو میخوام ها نه چاپ جدیدش رو
اگه کسی داره میفروشه دست دومش رو حتی یا قرض میده ممنون میشم خیلی فوری میخوام

ممنون
محسن

eldrim
18-09-2012, 20:48
سلام
کسی اینجا رایانه کار درجه 2 Xp آقای خلیق رو داره تو بازار که دست دومش هم حتی نیست همین چاپ رو میخوام ها نه چاپ جدیدش رو
اگه کسی داره میفروشه دست دومش رو حتی یا قرض میده ممنون میشم خیلی فوری میخوام

ممنون
محسن

به جای کتاب رایانه کار درجه دو xp کتاب رایانه کار درجه دو ICDL نگارش 5 چاپ میشه که مبانی حاوی همان مطالب نگارش XP هستش .و مدیریت فایلها در ویندوز 7 با xp تفاوتی ندارد بنابراین همون کتاب نگارش 7 را بخونید با مشکلی مواجه نخواهید شد
ضمنا قسمت ویندوز را برای دانلود به صورت PDF می توانید از آدرس مولف khaligh@gmail.com مطالبه نمایید هم چنین لینک دانلود بخش ویندوز xp در آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وجود دارد.

eldrim
18-11-2012, 18:15
با سلام رایانه کار درجه 2 ICDL مهندس غلامرضا خلیق را می توانید از آدرس زیر دانلود کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]