PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7]

M.R.S.
17-01-2017, 00:02
خدمت شما...................... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در شما ریزش واضح و کاهش مو وجود ندارد؛
هرچند که در اطراف شقیقه کاهش مو اغاز شده که یک الگوی مردانه مو هست؛
چیزی که گفته میشه ریزش بیش از تاز۱۰۰ مو غیر طبیعی هست اما عملا شمردن ممکن نیست پس در عمل ریزش مو اگر در حدی باشد که کاهش مو ایجاد کرده باشه مشکل دار هست؛که البته الگوی ریزش مردانه بیماری نیست!
شما چون قصد بلند کردن مو را دارید بهتر هست از مکمل مثل روی (در حد کم) و شامپو های تقویتی استفاده کنید

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Farhad.Farhadi
17-01-2017, 00:15
در شما ریزش واضح و کاهش مو وجود ندارد؛
هرچند که در اطراف شقیقه کاهش مو اغاز شده که یک الگوی مردانه مو هست؛
چیزی که گفته میشه ریزش بیش از تاز۱۰۰ مو غیر طبیعی هست اما عملا شمردن ممکن نیست پس در عمل ریزش مو اگر در حدی باشد که کاهش مو ایجاد کرده باشه مشکل دار هست؛که البته الگوی ریزش مردانه بیماری نیست!
شما چون قصد بلند کردن مو را دارید بهتر هست از مکمل مثل روی (در حد کم) و شامپو های تقویتی استفاده کنید

ممنون واسه راهنمایی
1.الان عکسی که از ریزش موهام تو حموم گذاشته بودم طبیعیه؟ و این "الگوی ریزش موی مردانه" رو کلا کاریش نمیشه کرد؟ میترسم بیشتر از این به سمت الگو بره از جلو کلا عقب نشینی کنه:n09:

و2.من از دو تا دکتر پوست و مو پرسیدم که بلند کردن موها باعث ریزش مو میشه که هر دو گفتن خیر, نظر شما چیه؟

3.مصرف محلول و قرص هارو ادامه بدم؟

4.شامپوی لامینین نقره ای رو هم برام نسخه کردن , به نظرتون شامپوی خوبیه؟

5.و همونطور که دیدید موهای من کمی وز و تارهای کلفتی داره برای نرمی و براق بودنش از چی استفاده کنم؟

M.R.S.
17-01-2017, 01:08
ممنون واسه راهنمایی
1.الان عکسی که از ریزش موهام تو حموم گذاشته بودم طبیعیه؟ و این "الگوی ریزش موی مردانه" رو کلا کاریش نمیشه کرد؟ میترسم بیشتر از این به سمت الگو بره از جلو کلا عقب نشینی کنه:n09:

و2.من از دو تا دکتر پوست و مو پرسیدم که بلند کردن موها باعث ریزش مو میشه که هر دو گفتن خیر, نظر شما چیه؟

3.مصرف محلول و قرص هارو ادامه بدم؟

4.شامپوی لامینین نقره ای رو هم برام نسخه کردن , به نظرتون شامپوی خوبیه؟

5.و همونطور که دیدید موهای من کمی وز و تارهای کلفتی داره برای نرمی و براق بودنش از چی استفاده کنم؟

1-اگه تعداد اون موهای ریخته شده ۱۰۰ تا بیشتر باشه بلی!به هزحال وقتی مو بلندهست بیشتر میریزه؛توی سرتون که ریزش واضح ندیدن؟
این نوع ریزش رو میشه با دارو کنترل کزد(اگر پاسخ بده) یا از کاشت استفاده کرد؛اما نظر من این هست که این ریزش نیاز به هیچ اقدامی نداردچون طبیعی هست!
۲-خیر،فقط بلند کردن مو نیاز به رسیدگی بیشتر به مو دارد
۳-اون چیزی که براتون تجویز شده رو مصرف کنید
۴-بلی
۵-pantene pro-v خوب هست
ماسک های مو هم میتوانید تهیه کنید

شما چند سالتون هست؟

Farhad.Farhadi
17-01-2017, 01:44
1-اگه تعداد اون موهای ریخته شده ۱۰۰ تا بیشتر باشه بلی!به هزحال وقتی مو بلندهست بیشتر میریزه؛توی سرتون که ریزش واضح ندیدن؟
این نوع ریزش رو میشه با دارو کنترل کزد(اگر پاسخ بده) یا از کاشت استفاده کرد؛اما نظر من این هست که این ریزش نیاز به هیچ اقدامی نداردچون طبیعی هست!
۲-خیر،فقط بلند کردن مو نیاز به رسیدگی بیشتر به مو دارد
۳-اون چیزی که براتون تجویز شده رو مصرف کنید
۴-بلی
۵-pantene pro-v خوب هست
ماسک های مو هم میتوانید تهیه کنید

شما چند سالتون هست؟

مرسی عزیز
1.نه ریزش تو هیچ قسمت سرم ندیدم,یعنی ریزشی که یه قسمت سریع بریزه و سفید بودنش نشون بده
فقط از قسمت جلو حس میکنم داره عقب نشینی میکنه

smahdis
17-01-2017, 08:42
عاقا کاشت موی قسطی کوجا بریم در مشهد. چند بار دیگه هم پرسیدم ولی به نظر جوابی نگرفتم. تو ایام جوونی کچل شدیم رفت.

M.R.S.
17-01-2017, 18:55
عاقا کاشت موی قسطی کوجا بریم در مشهد. چند بار دیگه هم پرسیدم ولی به نظر جوابی نگرفتم. تو ایام جوونی کچل شدیم رفت.
پیشنهاد میدم زیر قسط و خرج اضافه برای کاشت مو نروید؛
اصلا مرد باس کچل باشه!

smahdis
18-01-2017, 08:50
پیشنهاد میدم زیر قسط و خرج اضافه برای کاشت مو نروید؛
اصلا مرد باس کچل باشه!

حاجی هنوز مزدوج نشدم. سنم 27 هست.

چون لاغرم هستم بهم نمیاد. چاره ای نیست ظاهرا.

molaali561
01-02-2017, 07:38
سلام
لطفا راهنمایی کنید
من 32 سال سن دارم
از وقتی یک از دوستم فوت کرد خیلی ناراحت شدم
دو طرف شیقه مو هم ریخته معلوم مشخص
ولی دو طرف مو سرم
وهمچنین پشت سر موم پر مو هیچ مشکل ندارم
ولی وسط سر موم کم پشت شده
تقریبا کم پشت شده
وقتی پشت سرم مو وسط سر خود با دست مقایسه می کنم متوجه کم شدن مو جلو خود می شم
به عنول مثال وقتی موم خیس تقریبا می توانم ببینم
وتا حالا شامپو صحت به مو زدم
ویک نکته هم دارم
بعضی و وقتها وسط سرم احساس یک خارش کوچک هم می کنم
وشامپو
clear
عربی
تا حالا دکترم نرفتم چون از دکتر تجربه خوبی ندارم
می خواهم یک شامپو ریزش مو قطع کنه
که جواب گرفتن معرفی کنید
وبهتر درمان چیه
و دو طرف موم ویک خورده وسط سرموم تقریبا سفید شده
وچندبار موم رنگ کردم رنگ شیمیایی
ایا اشتباه کردم رنگ کردم ایا ممکن از رنگ کردن باشه
چون اگر مشکل رنگ باشه پس چرا دو طرف موم ریزش نداشته
وبرای سفید مو چه پیشنهاد می کنید

M.R.S.
02-02-2017, 01:47
سلام
لطفا راهنمایی کنید
من 32 سال سن دارم
از وقتی یک از دوستم فوت کرد خیلی ناراحت شدم
دو طرف شیقه مو هم ریخته معلوم مشخص
ولی دو طرف مو سرم
وهمچنین پشت سر موم پر مو هیچ مشکل ندارم
ولی وسط سر موم کم پشت شده
تقریبا کم پشت شده
وقتی پشت سرم مو وسط سر خود با دست مقایسه می کنم متوجه کم شدن مو جلو خود می شم
به عنول مثال وقتی موم خیس تقریبا می توانم ببینم
وتا حالا شامپو صحت به مو زدم
ویک نکته هم دارم
بعضی و وقتها وسط سرم احساس یک خارش کوچک هم می کنم
وشامپو
clear
عربی
تا حالا دکترم نرفتم چون از دکتر تجربه خوبی ندارم
می خواهم یک شامپو ریزش مو قطع کنه
که جواب گرفتن معرفی کنید
وبهتر درمان چیه
و دو طرف موم ویک خورده وسط سرموم تقریبا سفید شده
وچندبار موم رنگ کردم رنگ شیمیایی
ایا اشتباه کردم رنگ کردم ایا ممکن از رنگ کردن باشه
چون اگر مشکل رنگ باشه پس چرا دو طرف موم ریزش نداشته
وبرای سفید مو چه پیشنهاد می کنید

الگوی ریزش.توصیف شده شما با ریزش موی اندروژنیک یا همان مردانه مطابقت دارد؛
درمان دارویی اون قرص فینستراید یک میلی گرم و محلول ماینوکسیدیل موضعی هست که یکی از این دو تجویز میشه؛
شامپو بعنوان درمان تایید شده وجود نداره اما مصرف شامپو Alpecin C1 یا سایر شامپوهای حاوی کافیین میتونه موثر باشه

molaali561
02-02-2017, 03:04
سلام من هر کاری می کنم نمی توانم عکس از مو سر خود قرار بدین لطفا راهنمایی کنید
من عکس از مو سر خود گذاشتم لطفا میش راهنمایی کنید
بعد ایا تو سن 32 سالگی مو ارثی وجود داره چون شنیدم از سن 20 تا 27 سالگی مشخص میشه
لطفا راهنمایی کنید ایا باید هر دو دارور استفاده کنم
فینستراید
ماینوکسیدیل
یا می توانم از این دو دارو وقت یکی استفاده کنم
چون می خواهم قرص فینستراید استفاده کنم چون تا 12 ماه استفاده نمیشه ایا اگر قرص جواب داد باید تمام عمر استفاده کرد یا خیر ایا قرص فینستراید ایرانی خریدار کنم یا هندی
چون ماینوکسیدیل باید تمام عمر استفاده بشه نمی خواهم استفاده کنم
ایا قرص فینستراید یک میلی گرم عوارض جانبی هم داره
باید تا چه زمانی مصرف بشه ایا به چه صورت جواب میده این قرص
ایا بدون نسخه دکتر میشه از داروخانه خرید کرد ولطفا قیمت ان هم ذکر کنید

و ایا محلول ماینوکسیدیل عوارض جانبی داره
باید تا چه زمانی مصرف بشه ایا به چه صورت جواب میده این قرص
ایا بدون نسخه دکتر میشه از داروخانه خرید کرد ولطفا قیمت ان هم ذکر کنید

molaali561
02-02-2017, 03:21
لطفا راهنمایی کنید من عکس از مو سر خود قرار بدین
لطفا

molaali561
02-02-2017, 03:27
worldup.ir/images/bjumujsxoh2ja0u4dmy1.jpg

M.R.S.
02-02-2017, 11:29
لطفا راهنمایی کنید من عکس از مو سر خود قرار بدین
لطفا

عکس از بالای سر هم بفرستین تا ریزش موی وسط سر هم مشخص بشه

molaali561
02-02-2017, 12:40
سلام من هر کاری می کنم نمی توانم عکس قرار بدیم این ارور میده

امکان ارسال لینک فعال ( قابل کلیک ) و عکس ( قابل مشاهده ) برای کاربران جدید امکان پذیر نیست .
این محدودیت بصورت خودکار و به مرور زمان برای شما برداشته خواهد شد.

لطفا لینک ها فعال و عکس ها را از پست خود حذف کنید و سپس مطلب را ارسال کنید.
برای اینکار کافیست از تگ های url و img استفاده نکنید و به جای آن آدرس عکس یا لینک مورد نظر را بصورت متن در کد قرار دهید ( از دکمه # در ویرایشگر کمک بگیرید ) یا مستقیما به این شکل عمل کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خواهش می کنم مشکل خطا برای من برطرف کنم تا بتوانم عکس قرار برم
لطفا

نو

M.R.S.
02-02-2017, 13:01
سلام من هر کاری می کنم نمی توانم عکس قرار بدیم این ارور میده

امکان ارسال لینک فعال ( قابل کلیک ) و عکس ( قابل مشاهده ) برای کاربران جدید امکان پذیر نیست .
این محدودیت بصورت خودکار و به مرور زمان برای شما برداشته خواهد شد.

لطفا لینک ها فعال و عکس ها را از پست خود حذف کنید و سپس مطلب را ارسال کنید.
برای اینکار کافیست از تگ های url و img استفاده نکنید و به جای آن آدرس عکس یا لینک مورد نظر را بصورت متن در کد قرار دهید ( از دکمه # در ویرایشگر کمک بگیرید ) یا مستقیما به این شکل عمل کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خواهش می کنم مشکل خطا برای من برطرف کنم تا بتوانم عکس قرار برم
لطفا

نو

لینک عکس اپلود شده رو خصوصی ارسال کنید

Capitan karimi
03-03-2017, 22:47
اگه پدر و مادرتون مشکل ریزش مودارن و پدر هم کم مو یا طاس باشه میشه ارثی...:n37:

gone girl
25-03-2017, 02:39
سلام دوستان حدود یک سالی میشه که موم رو بلند کردم و الان حدودا ۱۵سانت شده....
موهام پرپشت و ضخیمه و موج دار :/
خیلی درباره صاف کردن مو تحقیق کردم و الان موندم که چیکار کنم
کراتینه کنم یا ایکنه از روش ریباندینگ استفاده کنم؟؟
ضررات هر کدوم دقیقا چیه؟
مشکلات نگهداری؟
تو یوتوب چنتا کلیپ از کراتینه دیدم که دقیقا بعداز کراتینه کردن بود و موها اتو کشیده شده بودن
اون حالت براق و صافی ب همون صورت باقی میمونه یا بخاطر اتو مو خیلییی صاف بنطر میرسه؟
تو تهران اگه کسی از دوستان ارایشگر ماهر سراغ داره لطفا برام شماره و‌ادرسشو بفرسته ؛)
هزینه هر کدومش هم حدودی بگید (چون سالی ۲/۳ بار در طول سال انجام میدم)

super smart
06-04-2017, 00:05
سلام
نظرتون در مورد شامپو درما سیف چیه؟
من یه مدتی هد اند شولدر استفاده میکردم گفتن که باعث ریزش میشه و من مصرفش رو قطع کردم
و اینکه شما کدوم ماده حالت دهنده رو برای حالت دادن به مو پیشنهاد می کنید؟

laxer
07-04-2017, 02:02
اگه پدر و مادرتون مشکل ریزش مودارن و پدر هم کم مو یا طاس باشه میشه ارثی...:n37:

همیشه اینطور نیست.

ژن اصلی فعال در ریزش (آندروژنیک) مو وابسته به X مغلوب است ، پس این ژن از طریق پدر به ارث نمی رسد.
به احتمال زیاد یکی از دایی های بیمار دارای ریزش موی مشابه است.

پسر بیمار اگر پدرش هم ریزش مو داشته باشد شدت ریزش مو افزایش پیدا میکند ولی عامل اصلی همان ژن وابسته به جنس است.

مقاله زیر توضیح داده است:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rahman4
04-09-2017, 17:38
سلام دوستان یک سالی میشه که موهای سرم نامردی کردن و شروع به ترک کَله مباركم كردن[emoji22] حال سوالم اینه که چگونه بفهمم سبب این متارکه ارثی است یا خیر؟! هیچ سابقه طاسی نه از جانب دائی‌ها و نه عموها وجود نداره به جز پدرم[emoji58] که ادعا میکنه در جوانی مریض شده و بعلت نبود طبیب موهای سرش رو سوزوندن[emoji28][emoji28]

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

arming900
24-09-2017, 18:47
اساتید چی پیشنهاد میکنید برای پر پشت کردن مو؟ سشوار میکشیدیم ناچاری چون موج داره یه مقدار احساس میکنم خالی شده

و اینکه چی پیشنهاد میکنید برای صاف کردن مو که کم ضرر باشه

ms368
25-09-2017, 20:39
سلام
قبل از هرچیزی میخام از کسایی که این متن رو میخونن و جواب میدن تشکر کنم

من موهام نزدیک ۲ ساله خیلی میریزه، به صورتی که وقتی میرم حموم و شامپو میزنم، بالای ۱۰۰ تاز مو رو قشنگ بعد از آبکشی موهام میبینم که شاید بیشترم باشن جوری که ترس برم میداره
وقتاییی هم که دست تو موهام میکنم، هممیشه چندتایی تار مو میاد تو دستام
از قسمت جلویی سرم بیشتر مو میریزه و خودشو توی این ۲ سال نشون داده و یه شکل ۷ مانند درست کرده البته جاهای دیگه مثه وسط سر و حتی پشت سر هم دست که میزنم یکی دوتار مو کنده میشه
فقط میخام ریزش قطع شه و همین
واسه یه مشکلی (پانیک اتک) رفتم آزمایش خون دادم که به دکتر گفتم برام آزمایش مربوط به مو هم بنویسه که دقیقا نمیدونم کدومه اما تصاویرشو میذارم آخر همین پست
آزمایشو بردم همون دکتر (پوست و مو) اما مثل اینکه دکتره خوب نبود و حتی نگاه به پوست و موهای سرم نکرد و فقط آزمایشه رو دید گفت کم خونی ارصب داری (خودمم میدونستم از بچگی)
من موهام الان جوری نیست که تاس باشم اما خیلی کم پست شده و قسمت جلویی یکم کم شده و مجبورم موهایی که همیشه بالا میزدم رو رو به پایین بزارم
این دکتره گفت برو PRP اما من موهام زیاد نریخته و قط و فقط میخام ریزشش قطع شه و بیشتر خودش تمایل داشت چون کیت چینی هم خودش داشت میگفت بیا ارزون حساب میکنم و درکل اطمینان بهش نداشتم
سوالم اینه:
واسم محلول ماینوکسیدیل نوشته و گفته فعلا بزن (بدون اینکه موهامو حتی دست بزنه و بررسی کنه)
من این محلول رو باید تا آخر عمرم بزنم؟
اگه محلول روی موهام اثر کرد و ریزشش متوقف شد، این محلول تا آخر عمرم اگه استفاده کنم اثر خودشو از دست نمیده؟ مثلا بعد ۲ سال بی اثر نمیشه و ریزش دوباره شروع نمیشه؟
مشکل ارثی هم نداریم تو فامیل اما من استرسم خیلیه و تا پانیک فوبیا پیش رفتمی
یادم رفت اینم اضاف کنم، بعد از استحمام، موهام تا ۱ روز ریزش آنچنانی ندارن شاید در حد چند تار مو، اما هرچی بیشتر از زمان استحمام میگذره ریزش بیشتر میشه

آزمایش خون [ تصویر شماره 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ] , [ تصویر شماره 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ] , [ تصویر شماره 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ] , [ تصویر شماره 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ] , [ تصویر شماره 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ]

Pessimist
26-09-2017, 18:50
سلام
قبل از هرچیزی میخام از کسایی که این متن رو میخونن و جواب میدن تشکر کنم

من موهام نزدیک ۲ ساله خیلی میریزه، به صورتی که وقتی میرم حموم و شامپو میزنم، بالای ۱۰۰ تاز مو رو قشنگ بعد از آبکشی موهام میبینم که شاید بیشترم باشن جوری که ترس برم میداره
وقتاییی هم که دست تو موهام میکنم، هممیشه چندتایی تار مو میاد تو دستام
از قسمت جلویی سرم بیشتر مو میریزه و خودشو توی این ۲ سال نشون داده و یه شکل ۷ مانند درست کرده البته جاهای دیگه مثه وسط سر و حتی پشت سر هم دست که میزنم یکی دوتار مو کنده میشه
فقط میخام ریزش قطع شه و همین
واسه یه مشکلی (پانیک اتک) رفتم آزمایش خون دادم که به دکتر گفتم برام آزمایش مربوط به مو هم بنویسه که دقیقا نمیدونم کدومه اما تصاویرشو میذارم آخر همین پست
آزمایشو بردم همون دکتر (پوست و مو) اما مثل اینکه دکتره خوب نبود و حتی نگاه به پوست و موهای سرم نکرد و فقط آزمایشه رو دید گفت کم خونی ارصب داری (خودمم میدونستم از بچگی)
من موهام الان جوری نیست که تاس باشم اما خیلی کم پست شده و قسمت جلویی یکم کم شده و مجبورم موهایی که همیشه بالا میزدم رو رو به پایین بزارم
این دکتره گفت برو PRP اما من موهام زیاد نریخته و قط و فقط میخام ریزشش قطع شه و بیشتر خودش تمایل داشت چون کیت چینی هم خودش داشت میگفت بیا ارزون حساب میکنم و درکل اطمینان بهش نداشتم
سوالم اینه:
واسم محلول ماینوکسیدیل نوشته و گفته فعلا بزن (بدون اینکه موهامو حتی دست بزنه و بررسی کنه)
من این محلول رو باید تا آخر عمرم بزنم؟
اگه محلول روی موهام اثر کرد و ریزشش متوقف شد، این محلول تا آخر عمرم اگه استفاده کنم اثر خودشو از دست نمیده؟ مثلا بعد ۲ سال بی اثر نمیشه و ریزش دوباره شروع نمیشه؟
مشکل ارثی هم نداریم تو فامیل اما من استرسم خیلیه و تا پانیک فوبیا پیش رفتمی
یادم رفت اینم اضاف کنم، بعد از استحمام، موهام تا ۱ روز ریزش آنچنانی ندارن شاید در حد چند تار مو، اما هرچی بیشتر از زمان استحمام میگذره ریزش بیشتر میشه

آزمایش خون [ تصویر شماره 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ] , [ تصویر شماره 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ] , [ تصویر شماره 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ] , [ تصویر شماره 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ] , [ تصویر شماره 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ]

شما نگفتید چند سالتونه...
به نظر من بهترین روش میتونه روش های گیاهی باشه من خودم سال 2010 ریزش شدید پیدا کردم و هر کاری میکردم قطع نمیشد تا اینکه از اون موقع به بعد همیشه موهام رو از ته میزنم و تو این هفت سال فقط یه بار موهامو بلند کردم. یه خرده سخته چون مو بخشی از زیبایی به حساب میاد ولی موهام انقدر برام مهم بود که حاضر بودم دست به هر کاری بزنم تا ریزشش قطع بشه. تراشیدن مو از ته یه مزیت داره اینه که خیلی راحت میتونی موهاتو بشوری و کمتر گرد و خاک میگیره. بعد از اون موقع کم کم حس کردم ریزش موهام خیلی کمتر شده الان هر سری میرم حموم در حد 10 تا...

روش های گیاهی یه بدی دارن اینه که اکثر داروهای گیاهی فوق العاده بدبو هستن و همین باعث میشه خیلی ها استفاده نکنن مثلا روغن رزماری که من استفاده میکردم بوی تندی داره و امکان داره تا دو روز بوش از بین نره و نمیشه حموم رفت چون باید بذارید حداقل یک روز روی سر بمونه تا جذب پوست سر بشه. وقتی از رزماری استفاده کردم احساس کردم رشد موهام بیشتر شده اما اینکه پرپشت شدن یا نه رو نمیدونم....

یکی دیگه از روش هایی که شروع کردم استفاده از زرده تخم مرغ هست که کلی ویتامین و پروتئین داره و برای مو خیلی مفیده به این صورت که وقتی میرم حموم زرده تخم مرغ رو از سفیدی جدا میکنم و میزنم به موهام و یه 10 دقیقه میذارم رو موهام بمونه بعد دوباره با آب میشورم. بعد از چند بار استفاده کردن احساس میکنم موهام یه مقدار زخیم تر شده ولی باز باید ادامه بدم ببینم تاثیر استفاده طولانی مدتش چطوره....

به نظر من شما فقط برو دنبال داروهای گیاهی البته اگه موهاتون بیش از حد آسیب دیده نباید انتظار داشته باشید که مثلا در عرض یک ماه دوباره برگرده به حالت اول شما باید چندین ماه مداوم استفاده کنید تا تاثیرش رو ببینید..

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

ms368
26-09-2017, 21:58
شما نگفتید چند سالتونه...
به نظر من بهترین روش میتونه روش های گیاهی باشه من خودم سال 2010 ریزش شدید پیدا کردم و هر کاری میکردم قطع نمیشد تا اینکه از اون موقع به بعد همیشه موهام رو از ته میزنم و تو این هفت سال فقط یه بار موهامو بلند کردم. یه خرده سخته چون مو بخشی از زیبایی به حساب میاد ولی موهام انقدر برام مهم بود که حاضر بودم دست به هر کاری بزنم تا ریزشش قطع بشه. تراشیدن مو از ته یه مزیت داره اینه که خیلی راحت میتونی موهاتو بشوری و کمتر گرد و خاک میگیره. بعد از اون موقع کم کم حس کردم ریزش موهام خیلی کمتر شده الان هر سری میرم حموم در حد 10 تا...

روش های گیاهی یه بدی دارن اینه که اکثر داروهای گیاهی فوق العاده بدبو هستن و همین باعث میشه خیلی ها استفاده نکنن مثلا روغن رزماری که من استفاده میکردم بوی تندی داره و امکان داره تا دو روز بوش از بین نره و نمیشه حموم رفت چون باید بذارید حداقل یک روز روی سر بمونه تا جذب پوست سر بشه. وقتی از رزماری استفاده کردم احساس کردم رشد موهام بیشتر شده اما اینکه پرپشت شدن یا نه رو نمیدونم....

یکی دیگه از روش هایی که شروع کردم استفاده از زرده تخم مرغ هست که کلی ویتامین و پروتئین داره و برای مو خیلی مفیده به این صورت که وقتی میرم حموم زرده تخم مرغ رو از سفیدی جدا میکنم و میزنم به موهام و یه 10 دقیقه میذارم رو موهام بمونه بعد دوباره با آب میشورم. بعد از چند بار استفاده کردن احساس میکنم موهام یه مقدار زخیم تر شده ولی باز باید ادامه بدم ببینم تاثیر استفاده طولانی مدتش چطوره....

به نظر من شما فقط برو دنبال داروهای گیاهی البته اگه موهاتون بیش از حد آسیب دیده نباید انتظار داشته باشید که مثلا در عرض یک ماه دوباره برگرده به حالت اول شما باید چندین ماه مداوم استفاده کنید تا تاثیرش رو ببینید..

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
ممنون کمک بزرگی بود
28 سالمه دوست عزیز
من به مویی که الان دارم راضی هستم چون زیاد نریخته و اگه همینجوری ثابت بمونه و نریزه و یکم هم ضخیم بشه ایده آل ترین چیزی میشه که میخام.

کیان نوروزی
13-10-2017, 22:51
سلام
آیا می توان به جای استفاده از ماینوکسیدیل 5% روزی یک نوبت از ماینوکسیدیل 2% اما دو نوبت در روز استفاده شود(ماینوکسیدیل 5% ایجاد خارش و سوزش در پوست سرم می شود اما با 2% این مشکل را ندارم)

flashpoint1985
16-10-2017, 18:46
آقا چرا شرکتهای داخلی ماینوکسیدیل چون پاک دارو و ناژو فکری برای خارش شدید سری که ایجاد میکنه نمیکنن؟ یکم تحقیق، یکم نوآوری، فقط بلدن پودراشو از اسپانیا بخرن و اینجا تغلیظ کنن؟ بعد این همه ادعا در دانش داروسازی داریم؟!

علت خارش حلال پروپیلن گلایکول هست که باعث حل شدن ۹۰‎٪ ماینوکسیدیل میشه، خب یه محقق پیدا نمیشه حلال جایگزین که خارش ایجاد نکنه بسازه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

flashpoint1985
16-10-2017, 18:47
آقا چرا شرکتهای داخلی ماینوکسیدیل چون پاک دارو و ناژو فکری برای خارش شدید سری که ایجاد میکنه نمیکنن؟ یکم تحقیق، یکم نوآوری، فقط بلدن پودراشو از اسپانیا بخرن و اینجا تغلیظ کنن؟ بعد این همه ادعا در دانش داروسازی داریم؟!

علت خارش حلال پروپیلن گلایکول هست که باعث حل شدن ۹۰‎٪ ماینوکسیدیل میشه، خب یه محقق پیدا نمیشه حلال جایگزین که خارش ایجاد نکنه بسازه؟

NIMA_AZX
18-10-2017, 13:14
سلام، کسی اینجا فینا مصرف کرده مدت زیاد که قطع کرده باشه بعدش ؟
من از سن 18 19 به مدت 2 3 سال پشت هم به توصیه یه دکتر شناخته شده مصرف میکردم. اون موقع میگفت که عوارض نداره و اینا و در کمتر از یک درصد مردان. تو خانوادم پدرم از جوونی موهاش سفید شده کامل و ریخته. داییم هم وسط سرش خالیه. فقط پدر بزرگ پدرم خوب مو داشت.
منم بعد اون چند سال قطعش کردم و فکر کنم یه دوره چند ماه بعدش خوردم با وقفه و دیگه نخوردم.
الان با 25 سال سن و 2 سالی هست که مصرف نمیکنم حداقل. ولی الان حس میکنم موهام ریزش داره مخصوصا موقع حمام و سشوار بعدش و از گوشه و شقیقه و جلو سرم و یه جاهایی از سرم یه جوریه انگار داره بلند تر میشه پوست سرم. شاید اینا طبیعی باشه چون با افزایش سن پیشونی بلند تر میشه. داخل سرم اگر مو هارو بزنم کنار خالی تره.

تو این ریزش مو زیاد تحقیق کردم . کلا روش دایمی وجود نداره. ماینو و فین پشیا همشون موقته. و فین پشیا یا فینا که خطرناکم هست. چون هورمونی هستش.
الان یه تونیک به اسم nutricap مصرف میکنم همراه با قرصش مثل اینکه مکمل غذایی و ویتامین هستن.

یه 2 سالی تحرکم کمتر شده نسبت یه قبل. وزن و قدم تقریبا نرماله. 179 180 ، وزن 65. آزمایش معمولی خون هم دادم موردی نداشتم. بدنم سخت وزن میگیره. ورزش نکنم لاغر میشم. :))
ولی مشکل اصلیم اینجاست که وقتی در روز تحرک بدنی ندارم بدن درد میگیرم مخصوصا اوایل صبح. ولی زمانی که ورزش میکنم یا باشگاه میرم تا 1 2 روز اصلا اون حس رو ندارم.
مخصوصا اگر شب دیرتر بخوابم بدن دردم بیشتره. تجربه ای مشابه دارین ؟ من جایی خوندم که افسردگی و کاهش انگیزه هم میتونه از مصرف فینا باشه چون سبب تغییرات هورمونی میشه.

من یه حدس هایی زدم که شاید تستسترون یا دی تستسترون خونم کم شده باشه. هنوز نرفتم دنبال آزمایش. ولی اینو حس کردم که وقتی ورزش میکنم میل جنسی و روحیه ام و انرژییم خیلی بهتره.
شاید اصلا تاثیر فینا نباشه. ولی من چند تا دکتر رفتم و اونام مشکلی ندیدن ( البته یادم نبود بگم این قرص رو مصرف کردم ) گفتن سالمی تحرکت رو بیشتر کن. ازمایش تستسترون نبود توشون فقط تشخیص بیماری و تیروئید و چیز های اصلی تو ازمایش خون بود.

چون ادیتور سایت اجازه نمیده لینک بذارم. سرچ کنید : "فیناستراید یک داروی مخرب" و اولین لینک رو بخونید. برای کسی که خواست این قرص رو مصرف کنه.

این قرص از تبدیل تستسترون به دی تستسترون جلوگیری میکنه. به هم خوردن این هورمون هم مشکلات دیگه ای ایجاد میکنه. چه جسمی چه روحی.
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من اون موقع دقیقا نمیدونستم و به پزشک اعتماد کردم ولی الان میبینم تاثیرات بدی داره. ادم کچل بشه بهتر از این بیماری هاست. چه بسا کچلی هم درمان داره ولی اینا جبرانش سخه.

باید یک آزمایش هورمونی بدم.

البته باز این عوارض بسته به بدن هر کس متفاوته از افسردگی ، بی میلی جنسی یا کاهش تا شکم در آوردن و میبینین رو بعضی ها اصلا عوارضی نداره طرف داره 7 8 سال دوز 1 میلی رو میخوره.

hkjvvhhbgcshabnaz
11-11-2017, 00:15
سلام دختری هستم16ساله.الان3ساله ریزش مو پیدا کروم بطوری که سرم خالی شده و کاملا مشخصه.ازمایش هم دادم هیچ مشکلی نداشتم .انواع شامپو استفاده کردم هیچ تاثیری نداشت.حتی یه مدت هم روغن سیاه دونه زدم بازم تاثیر نداشت.قرصhair vitبنظرتون تاثیری داره؟؟؟ خوبه استفاده کنم؟

AmiIin
04-12-2017, 05:14
دوستان سلام!
بهترین پزشک یا کلینیک برای کاشت مو تو تهران رو میشه معرفی کنید؟

mahvash1370
07-12-2017, 00:14
سلام. ۲۷سالمه. و یه مدت شش ماهه قرص سیتالوپرام ۴۰مصرف میکردم. موهای پشت سرم به صورت سکه ای خالی شده. میخواستم بدونم بخاطر قرصا بوده. کسی تجربه ای نداره؟ ممنونم

hamidrezaj
17-12-2017, 19:19
دوستان سلام!
بهترین پزشک یا کلینیک برای کاشت مو تو تهران رو میشه معرفی کنید؟
سلام از لحاظ قابل اطمینان بودن به نظرم یه سر به دکتر وفایی بزنید برای مشورت ضرر نداره

AliROCK
29-12-2017, 02:22
دوستان من شامپو سیستین ب6 میزنم قرص hair-folic هم میخورم ریزش مو کلا قطع شده لوسیون چی پیشنهاد میکنید بزنم خارجی هم بود مهم نیست
غیر از ماینوکسیدیل البته اصلا برا من جواب نداد

A M ! N
30-12-2017, 13:03
دوستان من شامپو سیستین ب6 میزنم قرص hair-folic هم میخورم ریزش مو کلا قطع شده لوسیون چی پیشنهاد میکنید بزنم خارجی هم بود مهم نیست
غیر از ماینوکسیدیل البته اصلا برا من جواب نداد

طبق تجربه قرص از همه چیز موثرتره برای جلوگیری از ریزش حتی به تنهایی. اما بین تونیک های موجود الان Chronostim شرکت دوکری محصول خیلی خوبیه برای آقایون. بین محصولات ایرانی هم هیرتونیک گیاهی سریتا تی۱ یا تی۲ (در صورتی که درماتیت سبوره ای هم دارید). اگر هم شامپو میخواید استفاده کنید بهترین انتخاب ها شامپو آنافاز دوکری یا اکوفن هست.

Pessimist
27-01-2018, 23:25
سلام دوستان

مویی که سیاه رشد کرده و اندازه حدود 3 سانت هست آیا میشه که یک شبه سفید بشه ؟

دوستان متاسفانه من دیشب متوجه شدم یه تار موهام سفید شده. ممطئنا کسانی که موهاشون سفیده میدونن من الان چه حسی دارم . احساس میکنی دنیا داره روی سرت خراب میشه و حاضری هر چقدر لازم باشه پول بدی تا راه درمان رو پیدا کنی . از دیشب تا حالا همش دارم تو اینترنت سرچ میزنم برای از بین بردن سفیدی مو و کلی ویدئو تو یوتیوب دیدم و به نظرم بهتره شروع کنم به استفاده کردن داروهای گیاهی چون شامپو و گرم و اینجور چیزها فکر نمیکنم جواب بده.....

حدود 6 سال پیش یادم میاد شب عید بود و من رفته بودم بیرون و خیابونا خیلی خلوت بود که ناگهان یه پرایدی سر یه کوچه میخواست منو خفت کنه و جیبم رو خالی کنه اون زمان من تازه یه گوشی مدل بالا خریده بودم و به ترس معجزه آسایی تونستم فرار کنم این اولین بار بود یه نفر میخواست جیبمو خالی کنه و به شدت ترسیده بودم یادم نمیاد در تمام عمرم به اندازه ی اون شب ترسیده بوده باشم و رفتم خونه با خانوادم صحبت کردم و سریع خوابیدم . فردای اون روز حوالی ساعت 9 خودمو تو آینه دیدم و متوجه شدم بالای گوش راستم یه تار موی سفید دیده میشه یهو دنیا رو سرم خراب شد. یه خرده تو آینه نگاه کردم دیدم سفید سفیده و همون لحظه مو رو با دستم کندم. یادم میاد چند روزی با خودم کلنجار رفتم و تو نت سرچ میزدم که چندتا سایت سیاه دانه رو معرفی کرده بودن ولی در کمال تعجب دیگه اون موی سفید در نیومد و این برای خودم تعجب داشت. شما اگه از هر دکتری بپرسید احتمالا میگه سفید شدن مو ربطی به ترس ناگهانی نداره اما من میگم میتونه اتفاق بیافته و خودم به شخصه تجربه کردم. سفیدی دیشب موهای من نمیدونم میتونه ربطی به درگیری هفته پیش برادرم داشته باشه چون خیلی ترسیده بودم به هر حال من صبر میکنم ببینم این هم بازم در میاد یا نه چون امروز صبح کندمش

bas ali
29-01-2018, 07:56
سلام
کسی از شامپو ضد ریزش cepigene استقاده کرده ؟ من خودم چند ماهی هست که دارم ازش استفاده میکنم ولی هرچی این انجمن رو دیدم ،کسی راجع بهش چیزی ننوشته بود
بنظرتون سری بعد هم این شامپو رو بگیرم یا برم سراغ alpecin ؟

AliROCK
29-01-2018, 17:01
من الپسین استفاده کردم پوست سرمو سوزوند از دکترم پرسیدم گفت پوست سرت حساسه الان سیستین ب6 میزنم خوبه دوستان میگن اکوفن هم خوبه

bas ali
29-01-2018, 18:39
من الپسین استفاده کردم پوست سرمو سوزوند از دکترم پرسیدم گفت پوست سرت حساسه الان سیستین ب6 میزنم خوبه دوستان میگن اکوفن هم خوبه
من قرص سیستین بی 6 هم مصرف میکنم به همراه شامپو سپیژن .
توی این انجمن هرچی نگاه کردم کسی تجربه ای ازش نداشت ولی روی سر خواهرم خیلی خوب جواب داده و روی سر خودم هم مشخصه خوبه ولی به طور کامل ریزش رو قطع نمیکنه .
الان توی این صفحات انجمن دیدم همه از الپسین تعریف کردن
توی بروشور سپیژن این نمودار رو کشیده که اگه درست باشه خیلی عالیه
میخوام ببینم که اگه الپسین اثرش بهتره دفعه بعد الپسین بگیرم

user2018
03-02-2018, 11:21
سلام
وقت همگی بخیر
دوستان من از لوسیون جنیس لاین استفاده میکنم و اون رو به کف سرم میزنم و ماساژ میدم. ولی نمیدونم چرا وقتی ازش استفاده میکنم توی دهنم یه مزه ای احساس میکنم. کسی میدونه چرا؟

ممنون

- - - Updated - - -

سلام
وقت همگی بخیر
دوستان من از لوسیون جنیس لاین استفاده میکنم و اون رو به کف سرم میزنم و ماساژ میدم. ولی نمیدونم چرا وقتی ازش استفاده میکنم توی دهنم یه مزه ای احساس میکنم. کسی میدونه چرا؟

ممنون

buttheme
01-03-2018, 21:44
سلام
راسته که باید موه سر هم به آن آب داده شه، میگن اگه موه رو خیس کرد جلوی ریزش موه رو میگیره ؟

AliROCK
07-03-2018, 00:42
مگه چمنه :n02:
من که همچین چیزی تا حالا نشنیدم کم ابی بدن باعث ریزش مو میشه ولی اینکه مستقیم مو رو خیس کرد شک دارم

donkeyoxte
19-03-2018, 02:31
سلام
از دوستان کسی از کراتین مو استفاده کرده؟(منظور برزیلی اش که صاف کننده هم است)
بهترین محصول برای اینکار چیه؟
و برای سر آقایون هم جوابگو هست؟ ریزشی چیزی داره؟

mf.designing
29-04-2018, 19:09
سلام به دوستان عزیز
عکس زیر رو ببینید ! مربوط به وضعیت حمام کردن من در 2 ماه اخیره که من رو تا مرز تاسی برده !

در بدترین حالت ارثی هم این میزان ریزش مو میتونه طبیعی باشه ؟!
اونم در حالی که من فیناستراید میخورم ، ماینوکسیدل خارجی میزنم ، نوروکرین و هیر ویت مصرف میکنم و دوره مزوتراپی و پی آر پی هم 3 بار رفتم !!!
چه چیزی میتونه باعث این حجم از ریزش مو بشه ؟! حالم رو بد گرفته :n28:

30vil
30-04-2018, 09:41
سلام به دوستان عزیز
عکس زیر رو ببینید ! مربوط به وضعیت حمام کردن من در 2 ماه اخیره که من رو تا مرز تاسی برده !

در بدترین حالت ارثی هم این میزان ریزش مو میتونه طبیعی باشه ؟!
اونم در حالی که من فیناستراید میخورم ، ماینوکسیدل خارجی میزنم ، نوروکرین و هیر ویت مصرف میکنم و دوره مزوتراپی و پی آر پی هم 3 بار رفتم !!!
چه چیزی میتونه باعث این حجم از ریزش مو بشه ؟! حالم رو بد گرفته :n28:

به نظر من علت اصلی همین حساس بودن و فکر کردن دائم به ریزش مو هستش شما اصلا نباید موهاتونو جمع کنید و این خودش باعث بدتر شدن ریزش میشه

سنتون؟ چند وقته ریزش دارید؟
ماینو را چند وقته استفاده میکنید؟چه برندی؟ اکثر برندهای خارجی تقلبی و بی اثرند
فینا را چطور؟چند وقت؟ اگر فینا 1 میل مصرف میکنید پیشنهاد میکنم هفته ای یک عدد پنج میل مصرف کنید اگر ریزش همینطوری شدید بود شیفت به دوتاستراید میتونه موثر باشه

اما اول از همه این جمع کردن و شمردن موهای ریزش کرده را کنار بگذارید

mf.designing
30-04-2018, 23:47
مرسی
من 28 سالمه
برند ماینو خارجی Alpexy و perfect hair استفاده کردم
فینا 1 رو 3 سالی میشه مصرف میکنم !
در مورد فینا 5 و دوتاستراید بیشتر توصیح میدید ؟!

rezapcworld
01-05-2018, 00:43
...........

30vil
01-05-2018, 08:58
مرسی
من 28 سالمه

اگه با مصرف سه ساله فینا اینطوری ریزش دارید به نظرم بهتره به دوتاستراید یا فینا 5 شیفت کنید این دو دارو دوز قویتر هستند و در ریزش های اینچنین شدید به کار میرن

یه آزمایش خون بدید و مقدار تستسترون آزاد رو چک کنید

SIR MAMAD
02-05-2018, 08:30
مرسی
من 28 سالمه
تجربه من: قدیم زیاد ماینوکسدیل استفاده می کردم حدود ده سال پیش و هر بار قطع کنی دوباره می ریزه. خارجی باشه چی ؟ قطع کنی دو برابر بیشتر می ریزه.
فیناستراید همون ایرانی دو زار نمی ارزه. فقط فین پشیا هندی. می تونی روزی یکی بخوری. اگر هم وضع مالیت اوکیه پروپشیا امریکایی یک روز در میون اگه گیر بیاری اصلش رو فوق العادس. هر چند همون فین پشیا هندی کافیه و جلو ریزش رو می گیره مخصوصا در قسمت پشت سر.
بنده بعد از خوردن راکوتان هفت سال پیش و از بین رفتن جوش هام بد از یک سال اکثر موهام ریخت و سال ها مو نداشتم ولی اخیرا رفتم پیش یک دکتر خوب. ( منظورم حرومزاده هایی که معروف اند و مشهور و گند بزنن تو سرت به اسم کاشت، نیست می گم خوب یعنی وجدان کاری داره و گند نمی زنه و کار هاشو بار ها دیدم و در حد خودش مشهوره) الان موهام در اومده. نتیجه کاشت: باور نکردنی . خلاصه گیر کاشت افتادی هم من می تونم بهت دکتر خوب معرفی کنم بیای تهران بکاری. تهوع آور ترین کار اینه مدام محلول بزنی تو سرت.
روز خوش.

mf.designing
02-05-2018, 14:29
ممنون داداش
آراه بی زحمت دکترت رو بم معرفی کن. به فکرشم

Greedy
08-05-2018, 14:19
سلام
فرق ژل مو با موس چیه ؟

mf.designing
08-05-2018, 21:36
سلام مجدد
من نتیجه آزمایشم رو گرفتم . به این حالت هست : (البته نمیدونم پارامتری از قلم افتاده یا نه)
نظر عزیزان چیه
مرسی

Amir Hossein
09-05-2018, 21:02
سلام دوستان
میگم که... من موهامو کراتینه کردم ولی نمیدونم چرا افتضاح شده :n02:
یعنی همینطوری صافو سیخ چسبیده کف سرم و به هیچ صراطی مستقیم نمیشه.... هیچ حالتی نمیگیره... همه نوع مواد هم استفاده کردم (کرم, ماسک...) هیچی همینطوری سیخ سیخ صاف مونده هیچ طرفی هم نمیره... حتی کمی برام سخت شده بیرون رفتن :n02:
کسی از دوستان نمیدونه چرا اینطوری شده؟ آرایشگر سشوار و اتو کشید... کار دیگه ای هم نکرده... خودم فکر میکنم به خواطر اتو باشه..
یعنی باید صبر کنم مو جدید در بیاد؟

Greedy
10-05-2018, 00:03
سلام دوستان
میگم که... من موهامو کراتینه کردم ولی نمیدونم چرا افتضاح شده :n02:
یعنی همینطوری صافو سیخ چسبیده کف سرم و به هیچ صراطی مستقیم نمیشه.... هیچ حالتی نمیگیره... همه نوع مواد هم استفاده کردم (کرم, ماسک...) هیچی همینطوری سیخ سیخ صاف مونده هیچ طرفی هم نمیره... حتی کمی برام سخت شده بیرون رفتن :n02:
کسی از دوستان نمیدونه چرا اینطوری شده؟ آرایشگر سشوار و اتو کشید... کار دیگه ای هم نکرده... خودم فکر میکنم به خواطر اتو باشه..
یعنی باید صبر کنم مو جدید در بیاد؟

سلام
داداش کراتینه کردن مو چیکار میکنه دقیقا ؟
ببین من موهام لخته ولی وقتی بلند میشه هر کدوم میره یه سمت با بدبختی باید درست کنم به خصوص میرم حموم میام اصلا عذابه . این کراتینه کردن مو جواب میده که قشنگ صاف شه و همه یه دست شن ؟

Amir Hossein
10-05-2018, 13:35
سلام
داداش کراتینه کردن مو چیکار میکنه دقیقا ؟
ببین من موهام لخته ولی وقتی بلند میشه هر کدوم میره یه سمت با بدبختی باید درست کنم به خصوص میرم حموم میام اصلا عذابه . این کراتینه کردن مو جواب میده که قشنگ صاف شه و همه یه دست شن ؟
سلام دوست عزیز... بله کراتینه مو رو نرم و صاف میکنه... فقط پیش آدم کار بلد باید برید... کمی هم خرج داره.. موی بلند شاید 200 تومن بشه تقریبا...

Greedy
10-05-2018, 14:33
سلام دوست عزیز... بله کراتینه مو رو نرم و صاف میکنه... فقط پیش آدم کار بلد باید برید... کمی هم خرج داره.. موی بلند شاید 200 تومن بشه تقریبا...

اینکه میگن باعث ریزش مو میشه صحت داره؟ بعد دائمیه یا موقت ؟

Amir Hossein
10-05-2018, 21:51
اینکه میگن باعث ریزش مو میشه صحت داره؟ بعد دائمیه یا موقت ؟
نه مو نمیریزه
فقط روی خود موهاتون زده میشه... موی جدید موهای خودتونه... سعی کنین کوتاه نکنین پس... تقریبا 5 تا 6 ماه هم موندگاری داره...

matarsaak
10-06-2018, 15:30
کاشت مو
من 33 سالمه و موهای جلو و وسط سر تقریبا کامل ریخته ، ارثی کچل شدم ، میخوام شیراز کاشت مو انجام بدم ، بانک مو پشت سر خوبی دارم
کسی تجربه کاشت مو توی شیراز داره؟ دکتر خوب معرفی کنید.
من خودم کلینیک دی رو نظرم هست.
لطفا راهنمایی

Free Spirit
25-08-2018, 17:05
سلام

من 40 سال سن دارم و بخاطر کم پشتی موها می خوام برم دکتر. البته فکر کنم یک کم دیر شده ولی امیدوارم دارو ها بتونه کمک کنه دوباره موهام رشد کند و ریزش غیر عادی نداشته باشم. البته ریزش موهام خیلی کند بوده و تصاویری که پایین می بینید ریزشی در حدود 15 سال پیش تا به امروز هست و فکر نکنید این یکباره یا در دو سه سال بوده. خواستم بدونم آیا قرص فیناستراید یا قرصهای دیگه چقدر با توجه به تصاویری که از سر و موهام گذاشتم امیدوار کننده هست و بعد از یکسال قسمتهایی که خالی و کم پشت هستند مانند موهای بغل و پشت سرم که کاملا عادی و پر هستند کامل و پر می شوند یا خیر؟

دوستان تصاویر موهایی که در زیر می بینید با ماشین شماره 10 موها اصلاح شده و وقتی موهام بلند بشه باید از نزدیک ببینید که موهای جلوی سرم کم پشت هست یا خیر. بنابراین فکر نکنید موهام بیشتر از این نیست :n02: و به خاطر گرما و تابستون موها رو با نمره 10 اصلاح کردم که هم تصاویر رو گرفته باشم اینجا بزارم و هم می خواهم برم دکتر؛ متخصص بهتر الگوی ریزش رو ببینه. ممنون میشم دوستان اگر موهای سرشون در شرایط این چنینی بوده و در سن حدود 40 بودن آیا با مراجعه به دکتر و قرص و درمان به وضع عادی برگشته یا خیر؟ اگر برگشته در چه مدت؟

ممنون

Pessimist
17-11-2018, 19:28
بچه ها برای چربی مو چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟ البته به غیر از شامپو، من دنبال یه راه حلی هستم که بتونه چرب بودن مو رو کاملا درمان کنه منظورم از طریق تغذیه ای و اینجور چیزها هست. من موهام خیلی چربه جوری که اگه امروز درست و حسابی بشورم دو روز بعد یه جوری میشه که انگار یه شیشه روغن رو خالی کردن روی موهام

Hojjatpanahi
17-11-2018, 22:19
بچه ها برای چربی مو چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟ البته به غیر از شامپو، من دنبال یه راه حلی هستم که بتونه چرب بودن مو رو کاملا درمان کنه منظورم از طریق تغذیه ای و اینجور چیزها هست. من موهام خیلی چربه جوری که اگه امروز درست و حسابی بشورم دو روز بعد یه جوری میشه که انگار یه شیشه روغن رو خالی کردن روی موهام

عزیزم پاسخ شما ساده است

شما داری میگی امروز بشورم دو روز بعد چربه و انگار روغن پاشیده شده روش

مگه این تنها مشکل شماست؟

خیلی از مردم موهاشون چربه ... راه حل اینه که هیچوقت فاصله حمام رفتنت دو روز نشه

من خودم موهام مثل شماست اما روزی یکبار یا نهایتا روز در میان حتما حمام میرم تابستانها هم روزی بیشتر از یکبار

در ضمن چه شامپویی استفاده میکنی؟

Pessimist
18-11-2018, 20:59
عزیزم پاسخ شما ساده است

شما داری میگی امروز بشورم دو روز بعد چربه و انگار روغن پاشیده شده روش

مگه این تنها مشکل شماست؟

خیلی از مردم موهاشون چربه ... راه حل اینه که هیچوقت فاصله حمام رفتنت دو روز نشه

من خودم موهام مثل شماست اما روزی یکبار یا نهایتا روز در میان حتما حمام میرم تابستانها هم روزی بیشتر از یکبار

در ضمن چه شامپویی استفاده میکنی؟
شامپو هد اند شولدرز
یه نفر فکر کنم همینجا بود گفته بود رفته عطاری بهش دارو داده چربی سرش خیلی کم شده. شستن مو هر دو روز یکبار به درد نمیخوره چون هر شامپویی که استفاده کنی مشکل چرب بودن رو ریشه ای حل نمیکنه و اصلا خود چرب بودن پوست سر میتونه باعث ریزش بشه. اگه با شامپو حل میشد من حاضرم یک میلیون تومان بدم تا مشکل چرب بودن موهام برطرف بشه

ormax1
19-11-2018, 01:04
دوستان صاحب تجربه و آگاه لطفا بفرمایید برای سفید شدن مو که داره سرعت سفید شدنشم زیاد میشه در سن 35 سالگی چیکار باید کرد؟ البته غیر از رنگ کردن

Hojjatpanahi
21-11-2018, 23:16
شامپو هد اند شولدرز
یه نفر فکر کنم همینجا بود گفته بود رفته عطاری بهش دارو داده چربی سرش خیلی کم شده. شستن مو هر دو روز یکبار به درد نمیخوره چون هر شامپویی که استفاده کنی مشکل چرب بودن رو ریشه ای حل نمیکنه و اصلا خود چرب بودن پوست سر میتونه باعث ریزش بشه. اگه با شامپو حل میشد من حاضرم یک میلیون تومان بدم تا مشکل چرب بودن موهام برطرف بشه

شامپو هد اند شولدرزهای موجود در بازار فکر میکنم همگی تقلبی و بی کیفیت هستند به نظر من کلیر خیلی بهتره
من که نگفتم راه علاج شامپو است.

دوستان صاحب تجربه و آگاه لطفا بفرمایید برای سفید شدن مو که داره سرعت سفید شدنشم زیاد میشه در سن 35 سالگی چیکار باید کرد؟ البته غیر از رنگ کردن

چاره شما هم رضایت دادن به طبیعت...

Pessimist
01-12-2018, 20:22

تنها راه درمان سفیدی مو خودرن هلیله سیاه هست و دیگر هیچ. هیچکدام از شامپوهایی که تو بازار هستن به درد نمیخورن و امتحان کردنشون فقط پول دور ریختنه.
هلیله سیاه رو میتونید از عطاری ها بخرید و شبی یه دونه مصرف کنید. البته فوق العاده تلخه اما ارزش امتحان کردن رو داره. نحوه ی مصرفش هم به این صورت هست که انقدر تو دهان نگه میدارید تا خودش آب بشه

ormax1
11-12-2018, 10:28
تنها راه درمان سفیدی مو خودرن هلیله سیاه هست و دیگر هیچ. هیچکدام از شامپوهایی که تو بازار هستن به درد نمیخورن و امتحان کردنشون فقط پول دور ریختنه.
هلیله سیاه رو میتونید از عطاری ها بخرید و شبی یه دونه مصرف کنید. البته فوق العاده تلخه اما ارزش امتحان کردن رو داره. نحوه ی مصرفش هم به این صورت هست که انقدر تو دهان نگه میدارید تا خودش آب بشه

مرسی دوست عزیز. رفتم تهیه کردم
یه جا رفتم گفت کیلو 160 تومن ! گفتم ممنون میام حالا
یه جا دیگه رفتم گفت کیلو 50 تومن ! هیچ فرقی بینشون ندیدم
یه 100 گرم گرفتم. یکم شبیه کشکش بود
خوردم . راست میگی خیلی تلخه. حالت گس هم داره. رو اینترنت و پزشگهای گیاهی خیلی در موردش گفتن. خیلی گشتم ببینم تجربیات مردم چیه. فقط یه جا یه نفر یه سال هر روز صبح ناشتا خورده بود میگفت موهام سیاه نشد و فقط دهنم آفت میگرفت.

البته گفته شده تا حدود 2 سال باید خورده بشه. نمیدونم اون شخص درست خورده یا نه
عین سنگ هم میمونه. میخوام با هونگ خوردش کنم پودرش کنم صبا بخورم ببینم چی میشه.

شما تجربشو داشتید آیا؟ نتیجه گرفتید یا دیدید کسی بگیره؟

Greedy
21-12-2018, 01:05

دقیقا مشکل منو داری
شاید چندین ساله بهش دچارم و انواع شامپو ها رو تست کردم . حتی یه مدت تابستونا کچل میکردم بلکه خوب شه میدیدم بعد یه روز کله کچلمون روغن مایع ریخته شده انگار :n02:
هر یه روز در میون باید برم مجبوری حموم به خاطر چربی موهام . اگر چرب نمیشد یه روز در هفته هم نمیرفتم :n02:
در حال حاضر با توجه به گرونی های شامپو های خارجی شامپو ضدچربی سینره میزنم بد نیست خوبه حداقل خوب تمیز میکنه چربی رو بعد شستن

Pessimist
28-12-2018, 19:38
دقیقا مشکل منو داری
شاید چندین ساله بهش دچارم و انواع شامپو ها رو تست کردم . حتی یه مدت تابستونا کچل میکردم بلکه خوب شه میدیدم بعد یه روز کله کچلمون روغن مایع ریخته شده انگار :n02:
هر یه روز در میون باید برم مجبوری حموم به خاطر چربی موهام . اگر چرب نمیشد یه روز در هفته هم نمیرفتم :n02:
در حال حاضر با توجه به گرونی های شامپو های خارجی شامپو ضدچربی سینره میزنم بد نیست خوبه حداقل خوب تمیز میکنه چربی رو بعد شستن

من شنیدم یکی از دلایل چرب بودن مو کبد چربه. یعنی اگه کبد چرب رو درمان کنی خود به خود چربی موها هم کم میشه.
برای درمان کبد چرب هم یکی از راه هاش ورزش کردن و خوردن داروهای گیاهی هست مثل عرق کاسنی

bas ali
29-12-2018, 07:17
دوستانی که ریزش مو دارن از شامپوی alpecin c1 caffeine استفاده کنن . من خودم 6 ماهه که هرروز موهام رو با این شامپو میشورم و ریزش مو به شکل زیادی کم شده . قبلا از سپیژن استفاده میکردم که زیاد فایده نداشت .
فقط در جریان باشید که برای چندین ماه اول استفاده موها رو باید کوتاه کوتاه نگه دارین که شامپو به ریشه مو برسد

Greedy
29-12-2018, 21:56
من شنیدم یکی از دلایل چرب بودن مو کبد چربه. یعنی اگه کبد چرب رو درمان کنی خود به خود چربی موها هم کم میشه.
برای درمان کبد چرب هم یکی از راه هاش ورزش کردن و خوردن داروهای گیاهی هست مثل عرق کاسنی

شنیدم اینو ولی تا چه حد درست باشه نمیدونم . من البته چربی خون و کلسترول و این چیزام فوق العاده بالاس و الانم قرص دارم مصرف میکنم

دوستانی که ریزش مو دارن از شامپوی alpecin c1 caffeine استفاده کنن . من خودم 6 ماهه که هرروز موهام رو با این شامپو میشورم و ریزش مو به شکل زیادی کم شده . قبلا از سپیژن استفاده میکردم که زیاد فایده نداشت .
فقط در جریان باشید که برای چندین ماه اول استفاده موها رو باید کوتاه کوتاه نگه دارین که شامپو به ریشه مو برسد

شامپوی خوبیه alpecin c1 و چند سال استفاده میکردم ولی چند وقت پیش تموم شد اومدم بخرم دیدم شده 75 تومن بیخیالش شدم :n02:

================

دوستان کسی از موس مو استفاده میکنه ؟ چطوره و فرقش با ژل و تافت چیه ؟

Blu-Ray
29-12-2018, 22:14
همیشه دوست داشتم ارایشگری یاد بگیرم که بتونم خودم موهامو کوتاه کنم
موهای من خیلی زود رشد میکنه
میشه یعنی؟؟ خودم موهامو کوتاه کنم؟

Pessimist
30-12-2018, 19:11
شنیدم اینو ولی تا چه حد درست باشه نمیدونم . من البته چربی خون و کلسترول و این چیزام فوق العاده بالاس و الانم قرص دارم مصرف میکنم

میشه چندتا از علایم چربی خون رو بگید؟

همیشه دوست داشتم ارایشگری یاد بگیرم که بتونم خودم موهامو کوتاه کنم
موهای من خیلی زود رشد میکنه
میشه یعنی؟؟ خودم موهامو کوتاه کنم؟

توی یوتیوب یه عالمه ویدئو در موردش هست که میتونید سرچ بزنید پیدا کنید

Greedy
05-01-2019, 00:24
میشه چندتا از علایم چربی خون رو بگید؟

ازمایش باید بدی
آزمایش چربی خون شامل اندازه گیری کلسترول کل، کلسترول HDL (خوب)، کلسترول LDL (بد) و تری‌‌گلیسرید می‌شود

من هر 3 تای این موارد خیلی بالا بود و الانم قرص مصرف میکنم . دکتر نشون دادم جواب ازمایشم و تعجب کرد گفت تو این سن عجیبه اینقدر بالا باشه و گفت خیلی خطرناکه

Amir-Rainman
05-01-2019, 17:22

من خودم موهام چربه ، خیلی مدته
تمام مواردی هم که دوستان گفتن ( کبد چرب و چربی خون ) ندارم
یجورایی چیزیه که درمان نداره فقط باید مدیریتش کنین این معضلُ ! من خودم هر روز باید برم حموم مخصوصا که موهام کم پشته ( جلو هم نسبتا خالی شده ) وقتی چرب میشه که دیگه هیچی معمولا 5-6 ساعت بعد حموم هم چرب شدش شروع میشه ( نمیدونم شاید این زود چرب شدنش به رطوبت اینجا ربط داشته باشه!)

ولی من یه مدت قرص نورم اسکین مصرف میکردم هم چربی پوستم کامل از بین رفته بود هم موهام خیلی دیر به دیر چرب میشد ( متاسفانه نمیشه زیاد استفاده ش کرد خشکی چشم زیادی میاره )

Mohammadrezangh
16-02-2019, 20:03
سلام دوستان من همین امروز میزوتراپی انجام دادم
موادی که به سرم تزریق شد بیوتین و دکسپانتنول بود
کسی تا حالا میزوتراپی انجام داده
این موادی که به سرم تزریق شده مفید هستند؟

AliROCK
17-02-2019, 16:43
بهترین گزینه کاشت مو هست تمام این راهکارها موقت هست
کربوکسی تراپی
مزو تراپی
prp
ژن طاسی باید کنترل بشه مزوتراپی فقط ویتامین میرسونه که نتیجه قابل توجی نداره خودم کربوکسی تراپی 18 جلسه انجام دادم تاثیر زیادی نداره خوده دکتر هم گفت بعد مثلا 5 سال دوباره باید بیای

Mohammadrezangh
17-02-2019, 22:10
آره اون که گزینه آخره ولی آخه من تازه ۲۲ سالم شده و نمی‌خوام از این بدتر بشه
من حدود چند ماه پیش از یه شک عصبی خارج شدم که باعث شد وزنم تا ۵ کیلو کم بشه و خط رویش موهام عقب رفت و قسمتی از موهای جلوی سرم کم پشت شد که البته نمی‌دونم این اتفاقی که یدفه هم برام افتاد بخاطر این قضیه ست یا ارثیه چون دایی هام هم طاس هستن
واسه همین دکتر علاوه بر میزوتراپی برام فیناستراید و ماینوکسیدیل هم تجویز کرد که میترسم ماینوکسیدیل رو مصرف کنم چون عده ای که مصرف کردن گفتن که بشدت مو رو معتاد می‌کنه و بعد از قطع مصرف حتی موهایی که از قبل هم روی سر وجود داشته میریزن ولی فیناستراید رو مصرف میکنم چون با توجه به پرس و جو
که انجام دادم هم قویتره و هم به اندازه ماینوکسیدیل مو رو معتاد نمیکنه البته اینم میدونم که مادام العمر مصرفه فقط امیدوارم اون قسمتی از موهام که کم پشت شده دوباره پرپشت بشه برام مهم نیست چقدر طول بکشه امیدوارم فقط جواب بده چون روی همه ماساژ نیست

Mohammadrezangh
17-02-2019, 22:14
آره اون که گزینه آخره ولی آخه من تازه ۲۲ سالم شده و نمی‌خوام از این بدتر بشه
من حدود چند ماه پیش از یه شک عصبی خارج شدم که باعث شد وزنم تا ۵ کیلو کم بشه و خط رویش موهام عقب رفت و قسمتی از موهای جلوی سرم کم پشت شد که البته نمی‌دونم این اتفاقی که یدفه هم برام افتاد بخاطر این قضیه ست یا ارثیه چون دایی هام هم طاس هستن
واسه همین دکتر علاوه بر میزوتراپی برام فیناستراید و ماینوکسیدیل هم تجویز کرد که میترسم ماینوکسیدیل رو مصرف کنم چون عده ای که مصرف کردن گفتن که بشدت مو رو معتاد می‌کنه و بعد از قطع مصرف حتی موهایی که از قبل هم روی سر وجود داشته میریزن ولی فیناستراید رو مصرف میکنم چون با توجه به پرس و جو
که انجام دادم هم قویتره و هم به اندازه ماینوکسیدیل مو رو معتاد نمیکنه البته اینم میدونم که مادام العمر مصرفه خوشبختانه تا الان هم عارضه ای نداشته برام فقط امیدوارم اون قسمتی از موهام که کم پشت شده دوباره پرپشت بشه برام مهم نیست چقدر طول بکشه امیدوارم فقط جواب بده چون روی همه کارساز نیست

varzmancom
06-05-2019, 13:25
روغن ماساژ رزماری خیلی برای رشد موی سر مفید است که می تواند توسط یک ماسور دوره دیده مجرب که آموزش ماساژ را با مدرک معتبر بین المللی دیده است برای مراجعه کننده انجام شود.جلسات ماساژ توسط پزشک معالج و با تشخیص وی توسط ماسور انجام می شو.د و نباید بصورت سرخود نسبت به رزرو جلسه ماساژ اقدام کرد.انجام تکنیک های ماساژ برای نقاط مهم و حساس که مرتبط با طب سوزنی نیز هستند می تواند برای رشد موی سر مفید باشد.ماساژ منظم روزانه در کنار مراقبت های پوست و مو همیشه باید مورد توجه قرار بگیرند.اگر در محیط هایی کار می کنید که نیاز به استفاده از کلاه مخصوص برای جلوگیری از الودگی های محیطی پوستی دارند بسیار مهم است.همچنین پیشنهاد می شود با مراجعه به یک پزشک متخصص پوست و. مو جنس مو و پوست مشخص شود و شامپو و داروهای مورد نیاز برای رشد موی سر تجویز شود.

erfan.it
12-05-2019, 15:46
سلام دوستان
من ۲۰ سالمه و چند سالی هست موهام ریزش داره ، اما زیاد نبوده هیچ وقت - روزی ۳۰ تا فوقش
اما جدیدا یه مقدار بیشتر شده ، فکر کنم ارثی هست ، چون پدرم دایی‌م عمو هام پدربزرگم کچل هستن :|
البته استرس هم دارم که اون بماند ، ولی با توجه به اینکه کل فامیلم کچل هستن میشه گفت ارثیه دیگه ؟
سرمم پوسته میده یک ساله ، به شدت رو اعصابمه ! موهامم نازک شده
.
سوال من این هست که میتونم بدون مراجعه به پزشک قرص فیناستراید رو مصرف کنم ؟
مشکلی با مصرف دائمیش و همچنین عوارضش ندارم

امیدوارم یکی پیدا بشه یه جوابی بده ، تقریبا انجمنا از وقتی تلگرام اومده خیلی فعالیتشون اومده پایین :|

erfan.it
12-05-2019, 15:48
تنها هدفم اینه که موهایی رو که دارم رو نگه دارم ، موهای جدیدی نمیخوام:n03:
به همین موهایی که الان دارم راضیم ، ولی متاسفانه دچار ریزش شدن ، سرم هم خارش داره

AliROCK
19-05-2019, 20:59
اگه خارش دارین ممکنه قارچ باشه یا شستشوی زیاد
بهر حال فیناستراید رو میشه بدون نسخه و دکتر رفتن تهیه کرد من 2 سال مصرف کردم ولی ارزششو نداره تا قطع کنی ریزش مو بر میگرده حتی خارجیش

erfan.it
25-05-2019, 09:49
اگه خارش دارین ممکنه قارچ باشه یا شستشوی زیاد
بهر حال فیناستراید رو میشه بدون نسخه و دکتر رفتن تهیه کرد من 2 سال مصرف کردم ولی ارزششو نداره تا قطع کنی ریزش مو بر میگرده حتی خارجیش

اگه از ریزش مو جلوگیری میکنه ، مشکلی برای مصرف همیشگیش ندارم
تو این ۲ سالی که مصرف کردین ، ریزش کامل قطع شده بود ؟

flashpoint1985
20-08-2019, 13:19
ماینوکسیدیل پاکدارو دیگه هیچ جا نداره، علت چیه دیگه تولید نمیشه؟

am_64
12-03-2020, 10:21
قرص فینپشیا تا یک سال و نیم مصرف میکردم مدتی هست دیگه در بازار نیست ریزش موم تشدید شده با این قرص ایرانی هم نتیجه نمی گیریم چه باید کرد؟

am_64
12-03-2020, 11:53
سلام دوستان من همین امروز میزوتراپی انجام دادم
موادی که به سرم تزریق شد بیوتین و دکسپانتنول بود
کسی تا حالا میزوتراپی انجام داده
این موادی که به سرم تزریق شده مفید هستند؟
من نه جلسه مزو تراپی انجام دادم چند جلسه اول خوب بود و احساس میکردم موهای سرم پرپشت شده ولی هر چی جلوتر می رفتم تاثیر کمتری می دیدم حالا نمیدانم به خاطر قطع مصرف فینپشیا بوده که دیگه اصلش در بازار گیر نمیاد یا نه , چهار ماهی هم از فوم ماینوکسیدیل استفاده کردم آخرین بار اومدم دیدم که فاز گاز و مایعش بهم ریخته و به سختی ازش چیزی بیرون میاد اونم استفاده نکرده دور انداختم و محلولشو خریدم با اینهمه هزینه هایی که متقبل شدم اصلا راضی نیستم از وضعیت موهای سرم و هیچ وقت موهای سرمو در تمام طول عمرم به این شکل ندیده بودم !
هیچ هم بعید نیست موادی هم که برای مزوتراپی استفاده می کنند تقلبی باشه چون وقتی یه قرص فینپشیا گیر نمیاد چطور میشه توقع داشت موادی که برای مزوتراپی استفاده میشه اصل باشه

AliROCK
15-03-2020, 12:12
قرص فینپشیا تا یک سال و نیم مصرف میکردم مدتی هست دیگه در بازار نیست ریزش موم تشدید شده با این قرص ایرانی هم نتیجه نمی گیریم چه باید کرد؟

دوست عزیز بزار یه توصیه خوب بهت بکنم
مزوتراپی - کربوکس تراپی و غیره...... تمامش راههای موقتی هست و اصلا جوابگو نیست جز اینکه پولت هدر بره لوسیون و قرص هم همینطور همه موقت هست بهترین روش کاشت مو هست الانم که روشهای خوب و جدیدی اومده و دیگه نیازی به جراحی هم نیست

maryhm
06-04-2021, 10:21
سلام ببخشید دختر من مشکل کندن مو داره الان که دیگه نمیکنه میخوام موهاش رو تقویت کنم میخواستم بدونم سرم موی کافئین پلاس ایروکس و سرم موی بیوتین پلاس ایروکس خوبه؟ و اینکه کدوم به دردش میخوره؟

- - - Updated - - -

سلام ببخشید دختر من مشکل کندن مو داره الان که دیگه نمیکنه میخوام موهاش رو تقویت کنم میخواستم بدونم سرم موی کافئین پلاس ایروکس و سرم موی بیوتین پلاس ایروکس خوبه؟ و اینکه کدوم به دردش میخوره؟

- - - Updated - - -

maryhm
06-04-2021, 10:24

HanaroseSophialili
19-05-2021, 10:33
کم کاری تیروئید باعث ریزش مو میشه، عجیبه که یکی از عوارض داروی کم کاری تیروئید هم ریزش مو هست. کسی که تیروئیدش کم کاره تکلیفش چیه؟ برای ریزش مو چکار باید بکنه؟

asal7sh
15-09-2021, 08:46
دوست عزیز سلام
ببین مهم اینه مطمئن بشی ریزش موت چه منشایی داره. من خودم همین مشکلو دارم، چند روز پیش به داروخانه آنلاین داروبوم زنگ زدم، مشاوره رایگان داشتند، باهاشون مشورت کردم، بهم قرص دادن، حالا باید دوره این قرص رو کامل کنم تا خدا بخاد ببینم ریزشم کم میشه یا نه

MOHAMMAD_ASEMOONI
16-09-2021, 21:38
کم کاری تیروئید باعث ریزش مو میشه، عجیبه که یکی از عوارض داروی کم کاری تیروئید هم ریزش مو هست. کسی که تیروئیدش کم کاره تکلیفش چیه؟ برای ریزش مو چکار باید بکنه؟

سلام

◼️ اگر پزشک نتیجه ی آزمایش خون رو ببینه و تشخیص بده که غده ی تیروئید کم کار هست ، داروهای مخصوصش رو تجویز می‌کنه .

◼️ ضمناً بسیاری از مردم غافلند از عوارضِ کمبودِ ویتامین‌های مختلف مثل D و A و E و گروه B

◼️ با یک آزمایش خون ساده توسط آزمایشگاهِ مجهز به تجهیزاتِ مدرن ، کمبود ویتامین‌ها به سادگی تشخیص داده میشه و اونوقت پزشک داروهای لازم رو تجویز می‌کنه .

کمبود ویتامین D در ۹۹ درصد مردم وجود داره و کلی مشکلات به وجود میاره .
به همین علت حالا دیگه پزشکان به همه توصیه می‌کنند که حداقل هر ماه یک کپسول ویتامین D پنجاه هزار واحدی بخورند و باید با غذاهای لبنی خورده بشه مثل شیر و یا پنیر و با ماست .
نباید با غذاهای اسیدی و ترش خورده بشه

◼️ کمبود ویتامین E هم کلی مشکلات به وجود میاره مثل مشکلات مو و پوست و کاهش میل جنسی و غیره

◼️ کسانی که سلامتی براشون مهم هست بایستی غافل نشند از آزمایش خون برای تعیین مقدار ویتامین ها و چربی و اوره و قند و غلظت خون ( مقدار گلبولهای قرمز) و تعداد گلبولهای سفید و غیره .

=======================================
◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبت‌ِ خیر و خوش إن شاء الله ..
چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رانندگی

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
.
.
تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
.
.

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
.

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
.

NikolaTesla
17-09-2021, 05:52
درود دوستان. من سالهاست در جیره ی خوراک ساده ام سویا وجود داره و شنیدم باعث تولید استروژن در بدن میشه. تا پارسال که سویا جزو خوراکم بود موهای سرم هم مجعد و پرپشت بود اما در این یکسالی که کمتر از پیش طرف سویا رفتم حس می کنم موهای نیمه ی جلوی سرم داره کم پشت میشه
خلاصه اینم تجربه ی ساده و ارزون بنده

orgeneral
17-09-2023, 22:34
ممنون دوست عزیز
فقط مشکل اینه که ما تو ارومیه ساکن هستیم و دکتر پوست متبحر خیلی کم داریم و این دکتری هم که برادرم رفته بهترین دکتر تو شهرمونه :n03: برداشته ماینوکسیدیل براش تجویز کرده !
بی زحمت اسم دکتر رو هم برام پیغام خصوصی کنید اگه تو ارومیه مشکل حل نشد بیاد پیش پزشک شما
ممنونم ازتون :n16:

اتفاقا تو ارومیه دکترهای پوست خوبی داریم. دکتر ریما سرحدیان، آرزو رضایی، دکتر غفوری و...

minoo854
21-10-2023, 18:21
قرص فیتو اصل گیر بیارین خوبه. فقط ویتامین نداره. انواع روغن های گیاهی مثل سبوس برنج، جوانه گندم، روغن گل آفتابگردان و.... برای تقویت موها توش پیدا می کنین. برعکس مکملهای دیگه گنده نیست و راحت میشه قورت داد. یه طعم کاکائویی هم داره. من اصلشو از سایت لوماسیس خریدم.

hlaislll
20-12-2023, 17:34
من خیلی تحقیق کردم کلینیک هلیا خدماتش و دستگاه هاش به روز ترین
نتایجش هم عالیه
من تواینستاگرام دارمشون
موهای سر انقد طبیعی شده که نگو
وقت گرفتم که برای ماه بعد کاشت کنم