PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7

Black Water
30-10-2012, 22:23
دوستان من پسرم و 20 درصد موهام ریخته .یعنی از جلو کناره هاش رفته و ردیف بالای پیشونی کم پشت شده.قبلا هم داروهای زیادی مصرف کردم با انواع لوسیون و ... اما تاثیری نداشت
راه قطعی و دائمی و نهایی برای من چی هست؟ هزینش هم مهم نیست فقط میخوام تمامی موهامو داشته باشم .آیا در این وضعیت کاشت و یا پیوند میشه انجام داد؟ بخش کم پشت رو چی؟ میشه موکاشت؟
ممنون میشم

n_78
31-10-2012, 10:19
سلام دوستان این قضیه لیزر جهت رشد مو چیه؟؟ هزینش چقدره؟ کسی چیزی میدونه خاهشا بهم بگه.
یه سوال دیگه این مزوتراپی که جدیدا مد شده و میگن برای جلوگیری از ریزشه و باعث رشد مو هم میشه چطوره؟؟ واقعا مفیده؟ هزینش چقدره؟
خاهشا هرکی اطلاعاتی داره بهم بگه.
مرسی

amir_x3
31-10-2012, 10:43
دوستان من پسرم و 20 درصد موهام ریخته .یعنی از جلو کناره هاش رفته و ردیف بالای پیشونی کم پشت شده.قبلا هم داروهای زیادی مصرف کردم با انواع لوسیون و ... اما تاثیری نداشت
راه قطعی و دائمی و نهایی برای من چی هست؟ هزینش هم مهم نیست فقط میخوام تمامی موهامو داشته باشم .آیا در این وضعیت کاشت و یا پیوند میشه انجام داد؟ بخش کم پشت رو چی؟ میشه موکاشت؟
ممنون میشم

سلام

داداش تنها راه قطعي واسه برگشت موهات با توجه به اينكه ميگي (هزينش مهم نيست) كاشت موي طبيعيه اونم تو مراكز تخصصي و زير نظر پزشك متخصص كه روشهاي مختلفي داره

mohsen_gh1991
12-11-2012, 19:59
دوستان من یه تونیک موی سریتا خریدم.
تجویز دکتر این بود که روزانه 7 پاف بزنم به موهام.
حالا میخواستم بدونم باید رو کل سر بزنم یا فقط نواحی ریزش کفایت میکنه؟ و اینکه باید ماساژ بدم تا جذب پوست بشه یا همون روی موها به صورت سطحی ماساژ بدم کافیه؟ (تونیک به صورت اسپری هست)

moslem47
13-11-2012, 13:56
من موهای خشک و بد حالتی دارم برای نرم و خوش حالت شدن چی پیشنهاد میکنید؟

Переклад не
16-11-2012, 21:37
دوستان من یه تونیک موی سریتا خریدم.
تجویز دکتر این بود که روزانه 7 پاف بزنم به موهام.
حالا میخواستم بدونم باید رو کل سر بزنم یا فقط نواحی ریزش کفایت میکنه؟ و اینکه باید ماساژ بدم تا جذب پوست بشه یا همون روی موها به صورت سطحی ماساژ بدم کافیه؟ (تونیک به صورت اسپری هست)

ای وای نه! به کل سرت اکیدا نزن!
فقطه فقط به جاهایی که ریزش داشته باید بزنی.پروسه ی این تونیک اینطوریه که وقتی به جایی میزنید پیاز موی مربوط به موهای اون قسمت رو از اولش احیا میکنه.یعنی مو میریزه - پیاز مو احیا میشه-موی جدید در میاد. البته باید به طور مدام باید اینکارو بکنید.اگه به جاهایی که موی سالم دارن هم بزنید اونارو میریزونه تا جدیدش در بیاد.اما کیفیت خوبی نخواهند داشت.

ممکنه تو اواسط مدت درمان ، پوست سرتون خارش بگیره که حتما باید درمان رو متوقف کرده و با پزشکتون مشورت کنید.

moslem47
17-11-2012, 00:01
من موهای خشک و بد حالتی دارم برای نرم و خوش حالت شدن چی پیشنهاد میکنید؟

mohsen_gh1991
17-11-2012, 23:42
ای وای نه! به کل سرت اکیدا نزن!
فقطه فقط به جاهایی که ریزش داشته باید بزنی.پروسه ی این تونیک اینطوریه که وقتی به جایی میزنید پیاز موی مربوط به موهای اون قسمت رو از اولش احیا میکنه.یعنی مو میریزه - پیاز مو احیا میشه-موی جدید در میاد. البته باید به طور مدام باید اینکارو بکنید.اگه به جاهایی که موی سالم دارن هم بزنید اونارو میریزونه تا جدیدش در بیاد.اما کیفیت خوبی نخواهند داشت.

ممکنه تو اواسط مدت درمان ، پوست سرتون خارش بگیره که حتما باید درمان رو متوقف کرده و با پزشکتون مشورت کنید.
به جای این تونیک از چی استفاده کنم بهتره؟ البته به جز ماینوکسیدیل؟

Переклад не
17-11-2012, 23:56
به جای این تونیک از چی استفاده کنم بهتره؟ البته به جز ماینوکسیدیل؟

عرض کردم ممکنه در اواسط مدت درمان نه اینکه از همین حالا به فکر تعویض باشید
تونیک ها اکثرا رفتارشون اینطوریه و ممکنه بعد از مدتی پوستتون رو خارش بده که باید به پزشکتون بگید اونم از کم و کیف بازار دارو کاملا مطلعه به مصلحت و با توجه به معاینه ی مجدد ، تونیک یا روش دیگه ای رو تجویز خواهد کرد
و یا ممکنه اصلا این خارش رو پوست شما ایجاد نشه و تا چند دوره ی دیگه هم از همون تونیک استفاده کنید و نتیجه ی خوبی بگیرید و لذت ببرید

saman1330
19-11-2012, 18:37
درود
من 22 سالمه ریزش مو ارثی دارم.
کسی تعداد جلسات مزوتراپی رو میدونه؟
من تا حالا 18 بار رفتم و تو نت خوندم بعد از 10 جلسه سالی 3-4 بار نیاز است. اما دکترم میگه باید هر ماه بیای!
ممنون

amir_x3
19-11-2012, 21:18
جناب ереклад не

من برام ريزش موهام به دكتر پوست و مو مراجعه كردم.برام ماينوكسيديل 2 درصد نوشت
سوالم اينجاست روش تجويز رو برام نوشت 20 دقيقه قبل از حمام 20 قطره داخل سر
ولي تو بورشور داخل جعبه دارو نوشته حداقل براي جذب 2 ساعت لازمه! و نبايد موها شسته بشه!
ممنون اگه راهنماي كنيد

Переклад не
19-11-2012, 23:45
جناب ереклад не

من برام ريزش موهام به دكتر پوست و مو مراجعه كردم.برام ماينوكسيديل 2 درصد نوشت
سوالم اينجاست روش تجويز رو برام نوشت 20 دقيقه قبل از حمام 20 قطره داخل سر
ولي تو بورشور داخل جعبه دارو نوشته حداقل براي جذب 2 ساعت لازمه! و نبايد موها شسته بشه!
ممنون اگه راهنماي كنيد

مطمئنید پزشک مربوطه گفتن قبل از حمام؟؟ آخه قبل از حمام برای چه مقصودی باید این محلول رو استفاده کنید؟ شامپویی ، محلول استحمامی چیزی تجویز نکردن؟ شاید منظورشون اونا بودن؟
ماینوکسیدل بعد از استحمام و فقط برروی نقاط درگیر زده میشه و تا استحمام بعدی که ممکنه 2 روز دیگه باشه باید رو پوست بمونه

amir_x3
20-11-2012, 03:03
مطمئنید پزشک مربوطه گفتن قبل از حمام؟؟ آخه قبل از حمام برای چه مقصودی باید این محلول رو استفاده کنید؟ شامپویی ، محلول استحمامی چیزی تجویز نکردن؟ شاید منظورشون اونا بودن؟
ماینوکسیدل بعد از استحمام و فقط برروی نقاط درگیر زده میشه و تا استحمام بعدی که ممکنه 2 روز دیگه باشه باید رو پوست بمونه

ماينوكسيديل 2% برام نوشت كه دستور تجويز رو زد 20 دقيقه قبل از حمام 20 قطره داخل سر

يه لوسيون موضعي ضد شوره و تقويت كننده موي حنا برام نوشت روش تجويز: 2 دقيقه قبل از حمام 20 قطره داخل سر

يه داروي تركيبي دستساز هم نوشت دادم داروخونه برام درست كرد كه تو اسمش فقط ميتونم كلمه Alcohol رو تخصيش بدم كه روش تجويز رو نوشت بعد از حمام 15 قطره داخل سر

پ.ن: اين دستورا رو منشي نوشت

saman1330
23-11-2012, 23:46
amir-x3مشکلت چیه؟ اگه حالت ریزش مردانه یا همون الوپسی هست دکترتو عوض کن دری وری گفته(اخه لوسیون واسه ریزش مو!!!)
ماینوکسیدیل 5% بگیر روزی 1 بار بزن به سرت.
شبی یه فینپشیا(هندی) یا فیناستراید (ایرانی)
اگه پول داری مزوتراپی هم برو
نسختو نوشتم:31:
اگه مشکلت ارثی یا همون ریزش مردانه(هورمون های تستسترون) نیست دیگه من نمی دونم:41:

alone one
24-11-2012, 17:20
آقا این داکس چیه و به چه دردی میخوره؟

ali_khoshtip
25-11-2012, 20:46
دوستان میدونم سوالم جاش اینجا نیست اما یه راهنمایی میخوام برای خرید چسب مو
چه مارک چسب مویی بگیرم که ضررش کم باشه؟
مارک نیترو گرفتم که چینی هستش زیاد خوشم نیومد
یکی از دوستام میگه چسب موی آلبورا بگیر نظر شما چیه؟
البته من از نوع اسپریشو نمیخوام از اونایی که مثل ژل هستش میخوام

saman1330
25-11-2012, 22:31
چسب و ژل و کتیرا و ... ضرری واسه مو ندارن:46:

پريناز.
26-11-2012, 12:34
سلام بچه ها
ممنون از تاپيك خوبتون.من 29 ساله هستم و وقتي 17 سالم بود يه بار گلت كردم و بعد از اون يك بار هم رفتم آرايشگاه موهامو شينيون كرد كه خيلي تحت كشش قرار گرفت حدود دو روز. بعد از اون موهام كم پشت شد البته دوران تحصيل هم استرس شديد گرفتم كه نتيجه اش اين شد كه موهام خيلي كم پشت شدن به خصوص جلوش حالا ميخواستم به صورت جدي به موهام برسم موهام خشكن و وز ميشن.حالا سوالم اينه به نظرتون شامپو داو يا ايروكس و يا سينره كدوم بهتره؟تونيك ايروكس يا سينره؟اكوفن يا مولتي ويتامين يا زينك؟سرم كريستال يا اسپري آنتي فريز سينره؟ممنون ميشم اگه جواب بديد و اگه پيشنهاد ديگه اي هم واسم داريد خوشحال ميشم بشنوم

پريناز.
26-11-2012, 12:35
راستي تو خونواده پدري و مادريم هم كسي نيست كه كچل باشه يعني ريزش موهام ارثي نبوده.

Greedy
26-11-2012, 13:44
چسب و ژل و کتیرا و ... ضرری واسه مو ندارن:46:

اگه جملت سوالی بود که بگم اگه مواظب باشی به ریشه مو نخوره نه ضرری نداره

سلام بچه ها
ممنون از تاپيك خوبتون.من 29 ساله هستم و وقتي 17 سالم بود يه بار گلت كردم و بعد از اون يك بار هم رفتم آرايشگاه موهامو شينيون كرد كه خيلي تحت كشش قرار گرفت حدود دو روز. بعد از اون موهام كم پشت شد البته دوران تحصيل هم استرس شديد گرفتم كه نتيجه اش اين شد كه موهام خيلي كم پشت شدن به خصوص جلوش حالا ميخواستم به صورت جدي به موهام برسم موهام خشكن و وز ميشن.حالا سوالم اينه به نظرتون شامپو داو يا ايروكس و يا سينره كدوم بهتره؟تونيك ايروكس يا سينره؟اكوفن يا مولتي ويتامين يا زينك؟سرم كريستال يا اسپري آنتي فريز سينره؟ممنون ميشم اگه جواب بديد و اگه پيشنهاد ديگه اي هم واسم داريد خوشحال ميشم بشنوم

سلام
شما بهتره به متخصص پوست ومو برید و ازمایش خون هم بدید که مشخص شه بر اساس کم خونی یا فقراهن نیست و بعد از اون به تشخیص پزشک و داروهایی که میده درمان شروع کنید

EshMoul
26-11-2012, 13:57
سلام ؛

من به خاطر ورزشی که می‌رم مجبورم مو های پامو بزنم ؛ ولی الان که چند دفعه شده می‌زنمش داره هی ضخیم‌تر و پررنگ‌تر می‌شه ؛ دارویی، مو بَری، ماده‌ای چیزی سراغ ندارید که بشه رشد مو های اون قسمت رو کلاً متوقف کرد و یا سرعتش رو کم کرد و یا حداقل از ضخیم‌تر شدنش جلوگیری کرد ؟؟

ممنون می‌شم اگه جواب بدید .

Greedy
26-11-2012, 14:30
سلام ؛

من به خاطر ورزشی که می‌رم مجبورم مو های پامو بزنم ؛ ولی الان که چند دفعه شده می‌زنمش داره هی ضخیم‌تر و پررنگ‌تر می‌شه ؛ دارویی، مو بَری، ماده‌ای چیزی سراغ ندارید که بشه رشد مو های اون قسمت رو کلاً متوقف کرد و یا سرعتش رو کم کرد و یا حداقل از ضخیم‌تر شدنش جلوگیری کرد ؟؟

ممنون می‌شم اگه جواب بدید .
سلام ضحیم نمیشه فکر میکنی اینطوره :

رویای پرپشت شدن موها

واقعیت آن است که تراشیدن و سایر روشهای رفع موهای زائد، هیچ تاثیری بر قوام، بافت، رنگ یا سرعت رشد مو ندارند. قسمتی از مو که بالاتر از سطح پوست قرار دارد، بافتی مرده است و هر کاری که روی آن انجام شود، بر رشد مو تاثیر نخواهد گذاشت. از انجا که قابلیت انعطاف موهای کوتاه کمتر از موهای بلند است، مدتی پس از تراشیدن، در موقع لمس، حالت زبر و خشن پیدا می‌کنند وشاید به همین علت است که بعضی‌ها فکر می‌کنند که تراشیدن موها باعث ضخیم تر شدن آنها می‌شود.

لیزر بهترین راهه

EshMoul
26-11-2012, 14:57

رویای پرپشت شدن موها

واقعیت آن است که تراشیدن و سایر روشهای رفع موهای زائد، هیچ تاثیری بر قوام، بافت، رنگ یا سرعت رشد مو ندارند. قسمتی از مو که بالاتر از سطح پوست قرار دارد، بافتی مرده است و هر کاری که روی آن انجام شود، بر رشد مو تاثیر نخواهد گذاشت. از انجا که قابلیت انعطاف موهای کوتاه کمتر از موهای بلند است، مدتی پس از تراشیدن، در موقع لمس، حالت زبر و خشن پیدا می‌کنند وشاید به همین علت است که بعضی‌ها فکر می‌کنند که تراشیدن موها باعث ضخیم تر شدن آنها می‌شود.

لیزر بهترین راهه

ممنون از جوابتون
من پامو بار اول تیغ زدم و بعد از اون مو های پام تقرباً دو برابر شدند .

لیزر تقریباً چقدر هزینه برمی‌داره ؟
راه‌های دیگه‌ای هم هست که پیشنهاد کنید ؟

Greedy
26-11-2012, 15:22
ممنون از جوابتون
من پامو بار اول تیغ زدم و بعد از اون مو های پام تقرباً دو برابر شدند .

لیزر تقریباً چقدر هزینه برمی‌داره ؟
راه‌های دیگه‌ای هم هست که پیشنهاد کنید ؟

قیمت دقیق نمیشه گفت سرچ کردم اینجا زده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هزینه لیزر
لیزر بسته به نوع دستگاه لیزر وتعداد جلسات متفاوت می باشد .اما به طور معمول برای هر جلسه و وسعت ضایعه هر واحد 30000 تومان دریافت خواهد شد
کرم موبرم بد نیست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کرم-موبر-سینره-(-مخصوص-صورت-و-بدن)

alone one
26-11-2012, 19:21

رویای پرپشت شدن موها

لیزر بهترین راهه

داداش فک میکنی چیه
من موهای صورتمو خیلی وقته دارم با تیغو ژیلت میزنم
هم کلفت میشه و هم زیاد
من اوایل موهای دستو پام خیلی کم پشت بود،بعد اینکه وقت 1بار زدم الان هم پرپشت ترو فر تر شده و هم ضخیم تر
این تجربه عملیه منه و تو این مورد حرف هیچ دانشمندیم نمیتونم قبول کنم

Greedy
26-11-2012, 19:32

:دی
هر جور مایلی منم زیاد با این مقاله موافق نیستم ولی یه کم فکر میکنم میبینم
اگر اینطوری بود که هر کی ریش نداشت یا کم داره یا موهاش کم پشته با تیغ میزد در میومد و پرپشت میشد

~ReZa~
26-11-2012, 23:37
داداش فک میکنی چیه
من موهای صورتمو خیلی وقته دارم با تیغو ژیلت میزنم
هم کلفت میشه و هم زیاد
من اوایل موهای دستو پام خیلی کم پشت بود،بعد اینکه وقت 1بار زدم الان هم پرپشت ترو فر تر شده و هم ضخیم تر

دوست خوبم تیغ زدن صورت و یا کلا هر نقطه بدن تاثیری در زیاد شدن یا کلفت شدن و... مو نداره.
به قول دوستمون اونوقت هر کی کچل بود یا رو صورتش مو نداشت باید الان پشمی میشد....دی
متاسفانه تو کشورهای جهان سومی اینجور حرفها زیاد عامیانه شده و اکثر افراد هم باور میکنن.
شما تو اینترنت یه سرچ کنی میبینی کلیه پزشکان این نشریه رو که با تیغ زدن مو کلفت یا پرپشت میشه رو رد کردن.

alone one
27-11-2012, 12:17
اگر اینطوری بود که هر کی ریش نداشت یا کم داره یا موهاش کم پشته با تیغ میزد در میومد و پرپشت میشد

دوست خوبم تیغ زدن صورت و یا کلا هر نقطه بدن تاثیری در زیاد شدن یا کلفت شدن و... مو نداره.
به قول دوستمون اونوقت هر کی کچل بود یا رو صورتش مو نداشت باید الان پشمی میشد....دی
متاسفانه تو کشورهای جهان سومی اینجور حرفها زیاد عامیانه شده و اکثر افراد هم باور میکنن.
شما تو اینترنت یه سرچ کنی میبینی کلیه پزشکان این نشریه رو که با تیغ زدن مو کلفت یا پرپشت میشه رو رد کردن.

رفیق کچلی که قضیش جداست،طرف ژنتیکی موهاش در حال ریزشه
اما اینو عملی دیدمو میبینم
جدیدترین نمونه واسه خودمم پسرداییمه،واسه باشگاه موهای دستشو زده ولی الان به وضوح موهاش پررنگتر و فرتر شده.اینو پزشکم نباشی میتونی تشخیص بدی دیگه،به همه حرفای پزشکی که نباید اعتماد کرد
درضمن باید ببینیم اون پزشکا تو کدوم کشور و با چه شرایطی این آزمایشو کردن
اینیکه من میگم تجربه شهودیمه،وگرنه نه پزشکم و نه ادعای بیشتر دونستن از پزشکارو دارم

FC.Barcelona
27-11-2012, 15:14
تیغ موها را ضخیم یا پر پشت نمیکنه! مو وقتی در میاد سرش باریک هست و نرم ولی وقتی با تیغ میزنیم این سر نازک برداشته میشه برای همین احساس میکنیم مو ضخیم شده
ضخیم شدن موهای بدن به خاطر هورمونهای بدن و پاسخی که پیازمو به این هورمونها نشون میده هست

ali_khoshtip
28-11-2012, 22:48

دوست عزیز چند صفحه قبل دیدم که شما نوشتی از ژل موی بسیار قوی فولیکا استفاده میکنی
میخواستم بدونم چسبندگیش در حد چسب موی نیترو هستش؟
و اینکه آیا مثل چسب مو زود خشک میشه؟
آخه موهای من طوریه که باید ژل یا چسب مویی که میزنم سریع خشک بشه تا موهام حالتشو حفظ کنه وگرنه موهام حالت نمیگیره تا الآن هم فقط چسب موی نیترو استفاده کردم که ازش از لحاظ سریع خشک شدن راضی بودم فقط مشکل اینجاست که فکر میکنم ضررش از ژل بیشتره البته من هر روز صبح دوش میگیرم
ممنون

esi_zholly
07-12-2012, 15:36
سلام دوستان من نزدیک به 5 سالی هست که تو قسمت موهای سر ، ابرو و ریش شوره شدید دارم !

و به غیر از سرم تو ابرو و ریش فقط در قسمت های خاصی شوره میزنند و این روند تقریبا 10-12 ساعت بعد از هربار حمام رفتن شکل میگیره و بعد از یک روز هم کم کم خارش هم میگیره !

دکتر هم رفتم اما شامپو سلنیوم سولفید داد که اون هم بعد از چند وقت تاثیری نداشت !

آیا شما راه حلی پیشنهاد میکنید ؟

mgl_para
08-12-2012, 13:21
سلام دوستان من نزدیک به 5 سالی هست که تو قسمت موهای سر ، ابرو و ریش شوره شدید دارم !

و به غیر از سرم تو ابرو و ریش فقط در قسمت های خاصی شوره میزنند و این روند تقریبا 10-12 ساعت بعد از هربار حمام رفتن شکل میگیره و بعد از یک روز هم کم کم خارش هم میگیره !

دکتر هم رفتم اما شامپو سلنیوم سولفید داد که اون هم بعد از چند وقت تاثیری نداشت !

آیا شما راه حلی پیشنهاد میکنید ؟

شما یه آزمایش بدید احتمالا فقر ویتامین دارید و باید مدتی از داروی مربوطه استفاده کنید تا بهبود پوستتون ! بدون آزمایش استفاده از هر گونه دارو اشتباهه .

esi_zholly
08-12-2012, 19:30
شما یه آزمایش بدید احتمالا فقر ویتامین دارید و باید مدتی از داروی مربوطه استفاده کنید تا بهبود پوستتون ! بدون آزمایش استفاده از هر گونه دارو اشتباهه .

بله به دستور پزشک آزمایش هم دادم و قرص زینک و ویتامین هم مصرف کردم اما تغییری ایجاد نشد !

Greedy
08-12-2012, 19:36
بله به دستور پزشک آزمایش هم دادم و قرص زینک و ویتامین هم مصرف کردم اما تغییری ایجاد نشد !

به احتمال 99 درصد شما مبتلا به درماتیت سبورئیک شدید

منم این مشکل و دارم البته دو سه ساله که فقط در موهای سرم مشکل شوره هست ولی چند سال پیش تو ابرو ها و پوستم هم بود

mohammadrm
13-12-2012, 01:43
از بچه های رشت کسی دکتر خوب پوست و مو سراغ داره ؟ اگه دارین نشونی کامل بدین :)

Ice Pain
20-12-2012, 17:14
دوستان ...
من موهای سرم شوره داشت، چند هفته پیش یک شامپو ضّد شورهِ فولیکا خریدم و نتیجهِ خوبی داشت ...
دیروز موهام رو از ته با ماشین زدم :)
آیا الان که موی ندارم هم باید از همون شامپو استفاده کنم یا مصرفش رو قطع کنم ؟

+

یک سوال دیگه :
(چرا هرچی‌ فکر می‌کنم یادم نمیاد دیگه چه سوالی‌ می‌خواستم بپرسم .... !؟
پس از چند دقیقی ... :
آهان یادم اومد ... :))

آیا استفاده از کرم موبر برای موهای صورت اشکالی‌ ندارد ؟

Ali_softcenter
21-12-2012, 16:40
دوستان ...
من موهای سرم شوره داشت، چند هفته پیش یک شامپو ضّد شورهِ فولیکا خریدم و نتیجهِ خوبی داشت ...
دیروز موهام رو از ته با ماشین زدم :)
آیا الان که موی ندارم هم باید از همون شامپو استفاده کنم یا مصرفش رو قطع کنم ؟

+

یک سوال دیگه :
(چرا هرچی‌ فکر می‌کنم یادم نمیاد دیگه چه سوالی‌ می‌خواستم بپرسم .... !؟
پس از چند دقیقی ... :
آهان یادم اومد ... :))

آیا استفاده از کرم موبر برای موهای صورت اشکالی‌ ندارد ؟

سلام

اگر مویی ندارید خیر!! استفاده نکنید....مگه این که هنوز شوره قابل مشاهده باشه

نه مشکلی نداره بری خانم ها....اگر آقا هستید استفاده نکنید

dr_data_13
21-12-2012, 17:18
يه سوال داشتم
چون من باشگاه ميرم ميخوام موهاي دست و پا و سينه و شكمو بزنم ولي قبلا تجربه اي كه داشتم اينه كه كلا با تيغءزياد جالب نميشه و ميخوام با mozer بزنم به نظرتون با mozer بزنم ديگه مثل تيغ زياد و يا كلف و خيلي زبر نميشه؟هرچند مثل تيغ از بيخ بيخ نميزنه و صاف و سيقلي نميكنه و يه كوچولو ميمونه ولي فكر ميكنم بهتره.نظر دوستان چيه؟
كرم موبر هم نميخوام استفاده كنم چون جاهاي زيادي رو ميخوام بزنم نميشه!

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2

Ice Pain
21-12-2012, 19:15
سلام اگر مویی ندارید خیر!! استفاده نکنید....مگه این که هنوز شوره قابل مشاهده باشه نه مشکلی نداره بری خانم ها....اگر آقا هستید استفاده نکنید
چرا آقایون استفاده نکنند ؟

Ice Pain
21-12-2012, 19:18
يه سوال داشتم
چون من باشگاه ميرم ميخوام موهاي دست و پا و سينه و شكمو بزنم ولي قبلا تجربه اي كه داشتم اينه كه كلا با تيغءزياد جالب نميشه و ميخوام با mozer بزنم به نظرتون با mozer بزنم ديگه مثل تيغ زياد و يا كلف و خيلي زبر نميشه؟هرچند مثل تيغ از بيخ بيخ نميزنه و صاف و سيقلي نميكنه و يه كوچولو ميمونه ولي فكر ميكنم بهتره.نظر دوستان چيه؟

بهترین راه همون کرم موبر هست

این تاپیک رو هم داشته باش

Amir Hossein
29-12-2012, 15:59
سلام
بچه ها من الان از سرم کریستال استفاده میکنم
میخواستم بدونم فرق موس با ابن چیه؟

saman1330
30-12-2012, 21:20
يه سوال داشتم

از موزر استفاده کن.کرم موبر ها ایجاد حساسیت در خیلی ها می کنن و جوش میزنه و...(کرم موبر ها اکثرن اشغالن جنس خوبش تو 100 هزار به بالا هست)

Eblis 2011
30-12-2012, 21:29
سلام خدمت دوستان .

بعد حموم بهترین زمان واسه سشوار کشیدن مو چه زمانیه ؟ :n16:

moslem47
02-01-2013, 00:43
دوستان برای موهای خشک و بدحالت و پفک کرده و سیخ چه پیشنهادی دارید؟

A M ! N
02-01-2013, 00:49
سلام خدمت دوستان .

بعد حموم بهترین زمان واسه سشوار کشیدن مو چه زمانیه ؟ :n16:

سوال خوبیه ، وقتی از حموم بیرون میای ، موهات خیس خیسه ، نباید اون لحظه سشوار بکشی.
آب موهات رو با حوله میگیری ، و موقعی که موهات فقط مرطوب بود ، شروع به کشیدن سشوار
میکنی.

Eblis 2011
02-01-2013, 00:54
سوال خوبیه ، وقتی از حموم بیرون میای ، موهات خیس خیسه ، نباید اون لحظه سشوار بکشی.
آب موهات رو با حوله میگیری ، و موقعی که موهات فقط مرطوب بود ، شروع به کشیدن سشوار
میکنی.

ممنون . یعنی مدت خاصی نداره ؟ مثلا 15 دقیقه بعد حموم . هر زمان که موهام مرطوب بود سشوار بکشم ؟

A M ! N
02-01-2013, 00:57
ممنون . یعنی مدت خاصی نداره ؟ مثلا 15 دقیقه بعد حموم . هر زمان که موهام مرطوب بود سشوار بکشم ؟

آره ملــــاک همون مرطوب بودن مو هستش ، محض امتحان میتونی یه بار وقتی موهات کاملن خیسه سشوار بکشی، میبینی که موهات کدر میشه و
پف میکنه و حالت نمیگیره. مهم اینه که موهات خیس نباشه زمانش مهم نیست ، بسته به شرایط جوی و مقدار رطوبت فضا ممکنه مو دیرتر آبش چیده
بشه :n01:

Eblis 2011
02-01-2013, 00:59
آره ملــــاک همون مرطوب بودن مو هستش ، محض امتحان میتونی یه بار وقتی موهات کاملن خیسه سشوار بکشی، میبینی که موهات کدر میشه و
پف میکنه و حالت نمیگیره. مهم اینه که موهات خیس نباشه زمانش مهم نیست ، بسته به شرایط جوی و مقدار رطوبت فضا ممکنه مو دیرتر آبش چیده
بشه :n01:

کلا وقتی هم مرطوبه سشوار میکشم بعد یه مدت کوتاه از حالت میفته :n03: ..... تا حالا از هیچ حالت دهنده ای استفاده نکردم ( ژل ، تافت و .... ) .... فقط ساده

A M ! N
02-01-2013, 01:06
درحالت کلی سشوار چیز مفیدی نیست، اگه بتونی به صورت طبیعی موهات رو خشک کنـی بهتره ،
ولی نوع شامپو ، نحوه ی شستن مو ، نوع مو و اندازه مو همه ی اینا دخیله. من خودم هم یاد ندارم
تابحال از ژل و ... استفاده کرده باشم. تنها چیزی که استفاده کردم کرم مو بوده که تقویت کننده هم
هست و مشکلی تابحال باهاش نداشتم.

majidli
02-01-2013, 01:21
سلام
از دوستانی که قرص فیناستراید مصرف کردن ممنون میشم یه سری اطلاعات در مورد اثراتش چه خوب چه بد بدن(اینکه میگن تاثیر جن/س/ی داره ایا حقیقته؟)
در مورد قرص فن پشیا هم اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم راهنمایی کنید

alireZa256
02-01-2013, 18:09
سلام
از دوستانی که قرص فیناستراید مصرف کردن ممنون میشم یه سری اطلاعات در مورد اثراتش چه خوب چه بد بدن(اینکه میگن تاثیر جن/س/ی داره ایا حقیقته؟)
در مورد قرص فن پشیا هم اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم راهنمایی کنید

منم لازم دارم لطفا یکی بگه
در ضمن قیمت ها هم یکی حدودی بگه
:n12:

moslem47
04-01-2013, 13:12
دوستان برای موهای خشک و بدحالت و پفک کرده و سیخ چه پیشنهادی دارید؟

Spiffy
04-01-2013, 16:33
سلام دوستان میشه نظرتون رو در مورد این محصول بفرمائید؟:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برام متحیر کننده بود.با مالیدن اون محصول در مقابل چشم همگان ، بخش های کچل مو در اووردن!!شایدم پررنگ میکنه .به هر حال نمیدونم کارش چطوریه

ZINOSHTAN
05-01-2013, 16:14
سلام

اگه ریزش مو به خاطر سوء تغذیه بوده باشه، بعد از رفع سوء تغذیه آیا موها دوباره درمیان؟

alireZa256
06-01-2013, 14:13
دوستان شنیدم جنس تقلبی هم زیاده
یکی میتونه قیمت حدودی فین پشیا رو بگه؟؟
ممنون

ittools
06-01-2013, 15:08
دوستان شنیدم جنس تقلبی هم زیاده
یکی میتونه قیمت حدودی فین پشیا رو بگه؟؟
ممنون

فین پشیا جعبه ای 33 هزار تومنه هر جعبه هم ده ورقه

Amir Hossein
07-01-2013, 23:14
سلام
به به حمام
ما هم معلوم نیست
کمو بیش هفته ای یه بار میریم
اونم به خاطر مشکلی که دارم هستش...!

موهام!
من با موهام خیلی مشکل دارم...
آب که بهش میخوره فر فری میشه در حدی که عین این خواننده های قدیمی آفریقایی میشم
خیلی بد میشه
نه با اتو.سه.شوار.ژل.سرم.تافت.موس. ستمال بستن.شونه.کتیرا و...
با هیچی. هیچی درست نمیشه
مگر اینکه با اتو و سرم یک روز کامل رو باهاش ور برم تا یواش یواش درست بشه
واقا این مو عین یک بیماری داره منو عذاب میده
منتظرم دانشمندان یه فکری بکنن:31:

Stream
07-01-2013, 23:23
سلام
به به حمام
ما هم معلوم نیست

موهام!
خیلی بد میشه
با هیچی. هیچی درست نمیشه

موهای شما چقدر بلنده؟

(از طرف یک درد کشیده در این راه)

Amir Hossein
07-01-2013, 23:32
موهای شما چقدر بلنده؟

(از طرف یک درد کشیده در این راه)

oh my god
یه هم درد:31:
موهای جلو:پایین که میارم به سیبیل میرسه (بین بینی و لب)
موهای بقل یا بالای گوش: خیلی راحت تمام گوش رو میپوشونه
موهای پشت: زیاد به پشت مو علاقه ندارم نمیذارم بلند بشه

بعضی ها میگن گلد و کریتاین خوبه ولی من تا حالا هیچ کدوم رو امتحان نکردم

A/|\IR
07-01-2013, 23:39
سلام
به به حمام
ما هم معلوم نیست

موهام!
خیلی بد میشه
با هیچی. هیچی درست نمیشه

موهای من کوتاهِ ولی وز وزی میشه اعصاب آدم به هم میریزه
این مشکل حل نمیشه؟

Amir Hossein
07-01-2013, 23:47
موهای من کوتاهِ ولی وز وزی میشه اعصاب آدم به هم میریزه
این مشکل حل نمیشه؟
موهای کوتاه که زیاد مشکل نداره
موهای من که نسبتا بلند به حساب میاد اذیت میکنه
ولی شما اگه نمیخواین هزینه کنید
یه مدت سرم بزننین ببینین راضیتون میکنه یا نه

Ice Pain
08-01-2013, 17:30
oh my god
یه هم درد:31:
موهای جلو:پایین که میارم به سیبیل میرسه (بین بینی و لب)
موهای بقل یا بالای گوش: خیلی راحت تمام گوش رو میپوشونه
موهای پشت: زیاد به پشت مو علاقه ندارم نمیذارم بلند بشه

بعضی ها میگن گلد و کریتاین خوبه ولی من تا حالا هیچ کدوم رو امتحان نکردم

یک عدد عکس از خودتون (موها تون ) بزارید تا بهتر بتونیم راهنمائی کنیم :) .

Amir Hossein
08-01-2013, 19:32
یک عدد عکس از خودتون (موها تون ) بزارید تا بهتر بتونیم راهنمائی کنیم :) .
من روم نمیشه عکس بذارم
تیپ ما خیلی داغونه , بچه ها مسخرمون میکنن:31:
واضح بود دیگه احتیاج به عکس نیست که
ولی اندازه نه مدل
اندازه موهام عین این دوسته عزیزه با این تفاوت که من موهامو یه ور میکنم
که بعد از حمام مثل ایشون میشم منتهی با دوز پایین تر :31:

Переклад не
08-01-2013, 20:18
اونی که مو کم داره تو حسرته اونیکیم که موهاش زیاده در حسرت کمموییه
بلخره موهاتون رو باهم تقسیم کنید تا بالانس شه و مشکلا برطرف شه دیگه

من روم نمیشه عکس بذارم
تیپ ما خیلی داغونه , بچه ها مسخرمون میکنن
واضح بود دیگه احتیاج به عکس نیست که
ولی اندازه نه مدل
اندازه موهام عین این دوسته عزیزه با این تفاوت که من موهامو یه ور میکنم

منظور این نیست که ژست بگیرید و عکس بندارید. ابرو به بالا طوری که کناره ها هم معلوم باشه
شما خوبه موهاتونو کوتاه تر کنید

Amir Hossein
08-01-2013, 21:05
منظور این نیست که ژست بگیرید و عکس بندارید. ابرو به بالا طوری که کناره ها هم معلوم باشه
شما خوبه موهاتونو کوتاه تر کنید
الان که دیگه مشخص شد موهام چقدره؟!
کوتاه هم دوس ندارم:31:
میخوام بلند باشه
تازه قصد دارم بلند ترم بکنم:31:

ittools
08-01-2013, 22:17
امروز رفته بودم داروخونه قرص اکوفن بخرم گفت نداریم کل شهر رو زیرو رو کردم آخر سر بهم گفتن اینم کمیاب شده ! :n03: مجبورا یه مکمل دیگه از محصولات شرکت سازنده اکوفن گرفتم به اسم cystine B6 bailleul zinc البته با این تفاوت که از اکوفن گرونتره . کسی در مورد این مکمل نظری داره ؟

Stream
08-01-2013, 22:56
الان که دیگه مشخص شد موهام چقدره؟!
کوتاه هم دوس ندارم:31:
میخوام بلند باشه
تازه قصد دارم بلند ترم بکنم:31:

من هم دقیقا در همین راه بودم (و هنوز هستم) البته شدت فرفری موهای من فکر کنم کمتر از شما باشه ولی بازم مشکل وجود داره. :n02:

یه تریتمنت مناسب کراتین براتون معجزه می کنه. من هم همین کار رو کردم و مدت ها لذت بردم از موهای بلند. :n16:

VAHID
08-01-2013, 23:02
ما یه مدت موهامون رو بلند گذاشتیم خوب بود ولی دردسر زیاد داره

من خودم موی کوتاه رو بیشتر میپسندم

Amir Hossein
08-01-2013, 23:30
من هم دقیقا در همین راه بودم (و هنوز هستم) البته شدت فرفری موهای من فکر کنم کمتر از شما باشه ولی بازم مشکل وجود داره. :n02:

یه تریتمنت مناسب کراتین براتون معجزه می کنه. من هم همین کار رو کردم و مدت ها لذت بردم از موهای بلند. :n16:
جدی؟
یه خورده ازش شنیدم
شما که ایران نیستید
ولی میشه بگین همونجا چقدر براتون خرج داشت
کلا چطور این کار انجام میشه؟
چی هست؟

Stream
09-01-2013, 02:05
جدی؟
یه خورده ازش شنیدم
شما که ایران نیستید
ولی میشه بگین همونجا چقدر براتون خرج داشت
کلا چطور این کار انجام میشه؟
چی هست؟

برای من حدود 50 پوند هزینه داشت٬‌ ولی من پیش یک آشنا انجام دادم که اصلا از من هزینه دستمزد کارش رو نگرفت٬ هزینه کلی حدود 150-200 پوند هست در انگلیس اگه در یک سالن خوب و حرفه ای با محصولات درجه یک انجام بشه.

مراحلش اینطور هستن:

1. شستن و ماساژ مو با شامپوی مخصوص (آماده سازی برای جذب کراتین) که چند بار انجام میشه.
2. خشک کردن و سشوار کشیدن کامل
3. آغشته کردن تارهای مو به محلول های کراتین
4. صبر کردن !
5. اتو و سشوار کشیدن مو

تقریبا حدود 4 تا 5 ساعت طول می کشه. دردسر اساسیش هم اینه که باید تا 4 روز حسابی مراقب مو ها بود٬ نباید دست بخوره یا بسته بشه یا مدل داده بشه یا خیس بشه. بعد از اون هر کاری میشه باهاش کرد و با شستن هم مشکلی پیش نمیاد تا چندین ماه.

majidli
09-01-2013, 02:19
دوستان این داروی گیاهی طلسم چجوریاس جدیدا روش مانور میدن؟کسی استفاده کرده یا اطلاعی ازش داره؟

ittools
09-01-2013, 09:26
بلکم کسی دید :n02:

امروز رفته بودم داروخونه قرص اکوفن بخرم گفت نداریم کل شهر رو زیرو رو کردم آخر سر بهم گفتن اینم کمیاب شده ! :n03: مجبورا یه مکمل دیگه از محصولات شرکت سازنده اکوفن گرفتم به اسم cystine B6 bailleul zinc البته با این تفاوت که از اکوفن گرونتره . کسی در مورد این مکمل نظری داره ؟

Ali_softcenter
10-01-2013, 17:53
بلکم کسی دید :n02:

چند خریدی عزیز؟
دکترم به من داده ولی هنوز نخردیم
آبیه رنگش؟

ittools
10-01-2013, 18:38
چند خریدی عزیز؟
دکترم به من داده ولی هنوز نخردیم
آبیه رنگش؟

بسته ای 75 هزار خریدم تو بسته اش 6 ورقه که جمعا میشه 120 تا
قوطیش آبی رنگه ولی خوده قرص هاش زرد رنگه قرص هاش هم گرده و مثل قرص های اکوفن نیست من خودم قبلا اکوفن استفاده میکردم که عالی بود قیمتش هم خوب بود ولی الان نایاب شده لااقل تو شهر ما پیدا نمیشه تهران رو نمیدونم

mrmmnb
10-01-2013, 22:20
دوستان این داروی گیاهی طلسم چجوریاس جدیدا روش مانور میدن؟کسی استفاده کرده یا اطلاعی ازش داره؟

من یه سرچی کردم فقط تبلیغاتش بود ولی توی همین انجمن تایپیک انتخاب شامپو یکی از بچه ها گفت چند تا از اشناهای ما گرفتم راضی بودن
خلا منم امروز دیگه وسوسه شدم خریدم یه چند وقت دیگه خواستی ازم بپرسم بهت میگم 138 تومنی که فعلا برا بسته اول دادم تو پاچم رفته یا نه واقعا جواب داده
اینجوری که خودشون گفتن باید 6 ماه مصرف کرد و ظاهرا یک بسته برا 2 ماه هست یعنی حدود 450 با قیمت فعلی (اگه گرون نشه) باید پیاده شد ولی واقعا اگر اثر داشته باشه ارزش داره
در هر صورت ما فعلا خر شدیم خریدم
قبلش قصدم بود تونیک سینره بخرم یا رزماری که یه دفعه سرو کله این پیدا شد با قیمت حدودا 11 برابر سینره (تازه محصولات سینره خودش هم یکم نسبت به بقیه گرون هست)
با تشکر

majidli
10-01-2013, 22:49
من یه سرچی کردم فقط تبلیغاتش بود ولی توی همین انجمن تایپیک انتخاب شامپو یکی از بچه ها گفت چند تا از اشناهای ما گرفتم راضی بودن
خلا منم امروز دیگه وسوسه شدم خریدم یه چند وقت دیگه خواستی ازم بپرسم بهت میگم 138 تومنی که فعلا برا بسته اول دادم تو پاچم رفته یا نه واقعا جواب داده
اینجوری که خودشون گفتن باید 6 ماه مصرف کرد و ظاهرا یک بسته برا 2 ماه هست یعنی حدود 450 با قیمت فعلی (اگه گرون نشه) باید پیاده شد ولی واقعا اگر اثر داشته باشه ارزش داره
در هر صورت ما فعلا خر شدیم خریدم
قبلش قصدم بود تونیک سینره بخرم یا رزماری که یه دفعه سرو کله این پیدا شد با قیمت حدودا 11 برابر سینره (تازه محصولات سینره خودش هم یکم نسبت به بقیه گرون هست)
با تشکر
دستت درد نکنه/امیدوارم موهات دراد!!!:n02:
اقا تاثیرشو دیدی حتما بم پیغام خصوصی بده یا ای دیمو اد کن/ممنونم

iyannahi
11-01-2013, 10:00
دوستان آیا کاشت یا پیوند مو طوری هست که بتونه یه سر کچل یا کم مو رو پرمو و پرپشت کنه؟

Ali_softcenter
11-01-2013, 14:04
دوستان آیا کاشت یا پیوند مو طوری هست که بتونه یه سر کچل یا کم مو رو پرمو و پرپشت کنه؟

بله 100% به شرطی که جای معتبری برید و متخصص این کار رو بکنه...نه هر آگهی کاشت مویی!

iyannahi
11-01-2013, 14:49
بله 100% به شرطی که جای معتبری برید و متخصص این کار رو بکنه...نه هر آگهی کاشت مویی!
مثلا کدوم کلنیک ها بهترینن؟ تو خوده تهرون

ittools
11-01-2013, 15:45
مثلا کدوم کلنیک ها بهترینن؟ تو خوده تهرون

من تهرانی نیستم ولی اسم کلینیک جردن رو زیاد شنیدم دکترشم آقای نیل فروش زاده هست

Greedy
11-01-2013, 23:48

میشه فقط واسه کسی که موهای شقیقش ریخته باشه هم انجام داد ؟
من مثه اکثر پسرا و مردا که موهای شقیقشون ریخته واسه منم ریخته ولی بقیه قسمت ها پرپشته و قسمت خالی شقیقه هم میپوشونم یه جوری ولی خیلی دوست داشتم پر بود راحت هر مدل مویی میخواستم میدادم اینطوری برای پوشوندن قسمت خالی شقیقه مجبورم قید خیلی از حالت ها رو بزنم
حالا میشه فقط واسه شقیقه ها مو کاشت ؟

Ali_softcenter
12-01-2013, 02:22
میشه فقط واسه کسی که موهای شقیقش ریخته باشه هم انجام داد ؟
من مثه اکثر پسرا و مردا که موهای شقیقشون ریخته واسه منم ریخته ولی بقیه قسمت ها پرپشته و قسمت خالی شقیقه هم میپوشونم یه جوری ولی خیلی دوست داشتم پر بود راحت هر مدل مویی میخواستم میدادم اینطوری برای پوشوندن قسمت خالی شقیقه مجبورم قید خیلی از حالت ها رو بزنم
حالا میشه فقط واسه شقیقه ها مو کاشت ؟

بله میشه تا اونجایی که میدونم

ترنم اعتمادی
18-01-2013, 21:12
فقط شما پسرا مشکل کچلی دارین یا امکان داره برای دخترا هم ایجاد شه؟؟؟؟؟؟:n27:

CRIS Joon CR7
19-01-2013, 11:10
فقط شما پسرا مشکل کچلی دارین یا امکان داره برای دخترا هم ایجاد شه؟؟؟؟؟؟:n27:

بله برای خانم ها هم این مشکل هست ، من از یک دکتر پرسیدم که با هورمون(که بعضیا میزنن قدشون بلند میشه و ...:n09: ) نمیشه جلوشو گرفت؟ به طور خلاصه بم گفت که در خانم ها میشه و البته در مردان هم میشه ولی باید قید بچه دار شدن رو بزنن:n29:
ولی در خانم ها با چند دوره درمان هورمونی میشه 90 در صد جلوشو گرفت...
(خب خودتون انتخاب کنید: بچه یا مو؟:n02:)

hamed malekpour
19-01-2013, 18:20
نظرتون در مورد این محلول ماینوکسیدیل5%چییه رفتم به پزشک متخصص برام نوشته می گن خیلی ضرر داره؟

ittools
19-01-2013, 20:19
دوستان من حدود یه ماهی هست که از محلول رزماری استفاده میکنم هر روز میزنم و الان که با دقت نگاه میکنم کرک های ریزی میبینم :n09: البته خیلی ریز و کوچولو :n02: بیشتر این کرک ها روی طرفین پیشونیم در اومده . از قبل طرفین پیشونی من کم پشت بود و موی آنچنانی هم نبود البته ارثیه . به نظرتون این کرک ها تبدیل به مو میشن چون اصلا از قبل روی طرفین پیشونیم مو نداشتم ! :n02: احیانا اگر تبدیل به مو میشن چه مدت طول میکشه ؟ در حال حاضر از مکمل های تقویت مو اکوفن هم استفاده میکنم و همین طور شامپو اکوفن .

:n16:

Ali_softcenter
20-01-2013, 01:52
نظرتون در مورد این محلول ماینوکسیدیل5%چییه رفتم به پزشک متخصص برام نوشته می گن خیلی ضرر داره؟

مصرفش برای خانم های باردار ضرر داره

mrmmnb
21-01-2013, 21:53
دوستان من حدود یه ماهی هست که از محلول رزماری استفاده میکنم هر روز میزنم و الان که با دقت نگاه میکنم کرک های ریزی میبینم :n09: البته خیلی ریز و کوچولو :n02: بیشتر این کرک ها روی طرفین پیشونیم در اومده . از قبل طرفین پیشونی من کم پشت بود و موی آنچنانی هم نبود البته ارثیه . به نظرتون این کرک ها تبدیل به مو میشن چون اصلا از قبل روی طرفین پیشونیم مو نداشتم ! :n02: احیانا اگر تبدیل به مو میشن چه مدت طول میکشه ؟ در حال حاضر از مکمل های تقویت مو اکوفن هم استفاده میکنم و همین طور شامپو اکوفن .

رزماری رو من خیلی بهش اعتقاد دارم حتی میخواستم برا خودم بخرم و استفاده کنم (خیلی تعریفش رو شنیدم) ولی لحظه اخر تصمیم عوض شد و یه چیز دیگه گرفتم ولی اگه جواب نده میرم سراغ رزماری
رزماری اگه باعث رویش نشه باعث جلوگیری از ریش میشه فقط بوی زننده ای داره در هر صورت امیدوارم برا شما رویش هم داشته باشه
فقط چطوری مصرف میکنید؟ و روزی چند بار میزنید؟

Переклад не
21-01-2013, 21:58

نه خیر اون موها هیچگاه به حالت موی کامل تبدیل نخواهند شد.

Farhad m
21-01-2013, 22:28
با سلام من الان یک سال و نیم هست که به توصیه پزشک پوست و مو از درمان های تقویتی مو استفاده میکنم من به طور ارثی ریزش مو دارم و تا 10 ئاه ماینوکسیدیل 2% میزدم و الان 6و7 ماهی میشه کردمش 5% و برای شستشوی سرم هم از شامپو بچه و شامپوی تقویت موی فولیکا استقاده میکنم اما الان یک ماهی هست که قسمت جلوی سرم دچار خارش شده به نظر شما چرا اینجوری شدم؟ممنون میشم جواب بدینعزیزم این خارش نشونه خوبی هست و نشونه اینه که ماینوکسیدل ۵٪ داره بخوبی عمل میکنه و حسابی فولیکولهای موهات رو تحریک میکنه واسه رشد جای نگرانی نیست...موفق باشید.

ittools
21-01-2013, 22:29
رزماری رو من خیلی بهش اعتقاد دارم حتی میخواستم برا خودم بخرم و استفاده کنم (خیلی تعریفش رو شنیدم) ولی لحظه اخر تصمیم عوض شد و یه چیز دیگه گرفتم ولی اگه جواب نده میرم سراغ رزماری
رزماری اگه باعث رویش نشه باعث جلوگیری از ریش میشه فقط بوی زننده ای داره در هر صورت امیدوارم برا شما رویش هم داشته باشه
فقط چطوری مصرف میکنید؟ و روزی چند بار میزنید؟

آره یه مقدار بو داره ولی بدم نیست صبح و شب می زنم به سرم :n02:

Farhad m
21-01-2013, 22:31
سلام چرا تبدیل نخواهد شد احیانا؟!

Farhad m
21-01-2013, 22:35

شما ادامه بده مصرفتو و همچنین از مکملهای مناسب مثل همین اکوفن یا سیستین b6 استفاده کن این موهای کرکی هم تبدیل به موی کامل خواهد شد ایشالا...
برای دیدن تاثیر مناسب دارو شما حداقل باید یکسال ادامه بدین درمان رو... موفق باشید...

Переклад не
21-01-2013, 22:52
سلام چرا تبدیل نخواهد شد احیانا؟!

چون موهایی که ظاهر شدن موهایی کرکی در اثر عصاره ی رزماری هستن زود به مرحله ی تلوژن میرسن و دوباره درمیان و از چنتای اونا ممکنه فقط یکیش به رشد کمل برسه .درصورتی که عصاره رو قطع کردید باز میریزن و اگه ادامه بدید در همون وضعیت مدتی چرخه رو ادامه میدن
اما تبدیل به موی کامل نمیشن
در ضمن توجه داشته باشید که هر گز به ریشه ی قسمتهایی که موهای کامل حضور ، لوسیون نزنید. چون چره رو رو اونها هم پیاده خواهند کرد و شاهد ریزششون و رشد دوباره اما با کیفیت متفاوت خواهید بود
فقط به قسمت های ریخته شده بزنید

Farhad m
21-01-2013, 23:04
چون موهایی که ظاهر شدن موهایی کرکی در اثر عصاره ی رزماری هستن زود به مرحله ی تلوژن میرسن و دوباره درمیان و از چنتای اونا ممکنه فقط یکیش به رشد کمل برسه .درصورتی که عصاره رو قطع کردید باز میریزن و اگه ادامه بدید در همون وضعیت مدتی چرخه رو ادامه میدن
اما تبدیل به موی کامل نمیشن
در ضمن توجه داشته باشید که هر گز به ریشه ی قسمتهایی که موهای کامل حضور ، لوسیون نزنید. چون چره رو رو اونها هم پیاده خواهند کرد و شاهد ریزششون و رشد دوباره اما با کیفیت متفاوت خواهید بود
فقط به قسمت های ریخته شده بزنید
فرمایشتون در مورد ریزش مجدد در اثر عدم استفاده از محلول کاملا صحیحه،ولی با ادامه دادن استفاده این محصول یا ماینوکسیدل تا چرخه رشد مو کامل میشه و تا زمانی که از اون استفاده کنید موها به رشد خودشون ادامه میدن...

Переклад не
22-01-2013, 06:06
فرمایشتون در مورد ریزش مجدد در اثر عدم استفاده از محلول کاملا صحیحه،ولی با ادامه دادن استفاده این محصول یا ماینوکسیدل تا چرخه رشد مو کامل میشه و تا زمانی که از اون استفاده کنید موها به رشد خودشون ادامه میدن...

خب شما مجددا تجربه کنید.البته امیدوارم خسته تون نکنه
قضیه ریزش ارثیه

Farhad m
22-01-2013, 09:50
خب شما مجددا تجربه کنید.البته امیدوارم خسته تون نکنه
قضیه ریزش ارثیه
متوجه هستم این روند در دراز مدت خسته کنندست ولی در استفاده از دارو برای نگهداری ریزش ارثی چاره ای جز استفاده مداوم از دارو نیست،بجز کاشت البته و پی ار پی که البته اونم باید تکرار بشه هر دو سال یک بار...

rshafiiy
23-01-2013, 17:01
بچه ها من ریزش ارثی دارم و الان تنها چیزی که مصرف می کنم فیناستراید هست . میشه یه نسخه برام بپیچین که غیر از فیناستراید چکارا کنم ؟ لطفا نگین برو دکتر :دی

V E S T A
24-01-2013, 12:53
دوستان عزیز تجویز دارو ممنوع هست مشورت بحث درباره دارو ایرادی نداره ولی تجویز نسخه و دارو ممنوع هست :n16:

Ali_softcenter
24-01-2013, 13:43
بچه ها من ریزش ارثی دارم و الان تنها چیزی که مصرف می کنم فیناستراید هست . میشه یه نسخه برام بپیچین که غیر از فیناستراید چکارا کنم ؟ لطفا نگین برو دکتر :دی

ماینوکسیدیل! و سرم های ریزش موی ارثی

ittools
24-01-2013, 14:08
ماینوکسیدیل! و سرم های ریزش موی ارثی

این ماینوکسیدیل 2 درصد و 5 صد داره ؟ اول از کدومش معمولا شروع میشه ؟

The Rock 2
09-02-2013, 21:30
سلام من جدیدا ریزش مو پیدا کردم موهام که بلند شده فهمیدم میخواستم ببینم تا چه حد عادیه ریزش مو اگرم شامپو یا داروی گیاهی خاصی هست برای ریزش مو که واقعا خوب باشه معرفی کنید :n16:

بعد یه سوال داشتم چطور میتونم موهامو صاف صاف کنم 1 بار گلت کردم بهتر شد اما صاف صاف نشد ماده ای چیزی هست که مو رو لخت و صاف کنه ؟ :n01:

Atghia
09-02-2013, 22:31
استفاده از روغن سیاه دانه تا چه حد میتونه از ریزش مو جلوگیری کنه؟کسی اطلاعاتی دراین زمینه داره؟
ممنونم:n16:

pink oak
11-02-2013, 00:25
سلام من جدیدا ریزش مو پیدا کردم موهام که بلند شده فهمیدم میخواستم ببینم تا چه حد عادیه ریزش مو اگرم شامپو یا داروی گیاهی خاصی هست برای ریزش مو که واقعا خوب باشه معرفی کنید :n16:

بعد یه سوال داشتم چطور میتونم موهامو صاف صاف کنم 1 بار گلت کردم بهتر شد اما صاف صاف نشد ماده ای چیزی هست که مو رو لخت و صاف کنه ؟ :n01:
دوست عزیز سلام!:n02:
ریزش مو در حد روزانه 100-200 تار مو طبیعی هست ولی بیشتر از اون غیر عادیه!
اگه ریزش مو پیدا کردی باید ببینی اول علتش چیه بعدش با توجه به علتش درمان کنی
گاهی اوقات ریزش مو به خاطر استرس و تنش های روانی هست که اگه برطرف بشن نیازی به استفاده از داروهای خاص نیست
دلایل مختلف ریزش مو :
1)ژنتیکی و ارثی
2)تغذیه نامناسب(استفاده نا کافی از سبزیجات پروتئین و مینرال ها مثل مس و روی که تاثیر زیادی روی سلامت مو دارن)
3)استرس نگرانی بی خوابی یا بد خوابی و ...
4)بیماری های پوستی در ناحیه سر مثل قارچ و ...

در مورد سوال دوم
من خودم از شامپوی ضد وز loreal و ماسک موی لخت کننده ی loreal استفاده میکنم و راضی هستم
البته موهای من فقط کمی wave داره و زیاد فر نیست
ولی به نظرم کلا خوبه

The Rock 2
11-02-2013, 01:42
دوست عزیز سلام!:n02:
ریزش مو در حد روزانه 100-200 تار مو طبیعی هست ولی بیشتر از اون غیر عادیه!
اگه ریزش مو پیدا کردی باید ببینی اول علتش چیه بعدش با توجه به علتش درمان کنی
گاهی اوقات ریزش مو به خاطر استرس و تنش های روانی هست که اگه برطرف بشن نیازی به استفاده از داروهای خاص نیست
دلایل مختلف ریزش مو :
1)ژنتیکی و ارثی
2)تغذیه نامناسب(استفاده نا کافی از سبزیجات پروتئین و مینرال ها مثل مس و روی که تاثیر زیادی روی سلامت مو دارن)
3)استرس نگرانی بی خوابی یا بد خوابی و ...
4)بیماری های پوستی در ناحیه سر مثل قارچ و ...

در مورد سوال دوم
من خودم از شامپوی ضد وز loreal و ماسک موی لخت کننده ی loreal استفاده میکنم و راضی هستم
البته موهای من فقط کمی wave داره و زیاد فر نیست
ولی به نظرم کلا خوبه

200 تا در روز عادیه؟ :n04: نه در اون حد نیست پس طبیعیه آخه هی فک میکنم موهام کم پشت میشه اگه 200 تا در روز مو بریزه از سرم که سر 1 سال کچل میشم :n02:
البته منم موهام فر نیست وز هم نیست فقط 1 کوچولو موج داره میخوام صاف صاف بشه همینطور لخت حالا این شامپو هم که گفتی امتحان میکنم ببینم چطوریه اگه گرون نباشه خیلی :n02:
ممنون از راهنماییت :n16:

pink oak
11-02-2013, 23:21
200 تا در روز عادیه؟ :n04: نه در اون حد نیست پس طبیعیه آخه هی فک میکنم موهام کم پشت میشه اگه 200 تا در روز مو بریزه از سرم که سر 1 سال کچل میشم :n02:
البته منم موهام فر نیست وز هم نیست فقط 1 کوچولو موج داره میخوام صاف صاف بشه همینطور لخت حالا این شامپو هم که گفتی امتحان میکنم ببینم چطوریه اگه گرون نباشه خیلی :n02:
ممنون از راهنماییت :n16: بله عادیه!
کچلم نمیشی!:n02:
زیاد گرون نیست جفتش با هم حدود 35-40 تومن در میاد
خواهش:n16::n11:

night lord
12-02-2013, 00:41
دوستان کسی از این تونیک طلسم که جدیدا خیلی در موردش حرف میزنن و 2-3 سالی میشه تو بازاره برای جلوگیری و رویش جدید مو استفاده کرده؟ جواب میده؟
میگن اختراع جدیده و دارن صادر میکنن ؟؟!!!!!:n13:

Ali_softcenter
12-02-2013, 10:38
دوستان کسی از این تونیک طلسم که جدیدا خیلی در موردش حرف میزنن و 2-3 سالی میشه تو بازاره برای جلوگیری و رویش جدید مو استفاده کرده؟ جواب میده؟

تبلیغ محض.

mrmmnb
12-02-2013, 21:14

من حدود یک ماه هست دارم استفاده میکنم فعلا توی این چند وقت ریزش مو در حد صفر بوده یعنی به ندرت شده من ببینم مو توی دستم میاد (موقع شامپو زدن)
دوستمون Ali_softcenter خیلی نظر مساعدی درباره این تونیک ندارن من هم وقتی گرفتم گفتن تبلیغ هست ولی خوب گرفته بودم الان هم ناراضی نیستم ولی قیمتش خیلی زیاد هست نسبت به تونیک های مشابه

Ali_softcenter
12-02-2013, 22:45
من حدود یک ماه هست دارم استفاده میکنم فعلا توی این چند وقت ریزش مو در حد صفر بوده یعنی به ندرت شده من ببینم مو توی دستم میاد (موقع شامپو زدن)
دوستمون Ali_softcenter خیلی نظر مساعدی درباره این تونیک ندارن من هم وقتی گرفتم گفتن تبلیغ هست ولی خوب گرفته بودم الان هم ناراضی نیستم ولی قیمتش خیلی زیاد هست نسبت به تونیک های مشابه

درود

در مورد ریزش مو ممکنه....مثل همه تونیک های ضد ریزش که باعث میشن ریزش مو قطع بشه

ولی سازندگان این تونیک ادعاهای دیگه ای دارن که تبلیغاتیه...مثل مو درآوردن شخص بعد از چند ماه!

اگه شما با استفاده از این تونیک مویی در قسمت های ریخته شده مشاهده کردید خبر بدید لطفا

SaMsUnG
13-02-2013, 12:54
دوستان من چند وقتی هست از ماینوکسیدل 5 درصد به همراه تونیک موی سریتا t2 استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم فقط مشکلی که برام پیش اومده درآمدن موهای ناخواسته روی صورت و حتی روی گوش هستش:n21:

night lord
13-02-2013, 14:04
mrmmnb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز شما اگه جواب گرفتی حتما اینجا بگو که ما هم بدونیم . بگیریم استفاده کنیم . ممنون

mrmmnb
13-02-2013, 21:00
درود

در مورد ریزش مو ممکنه....مثل همه تونیک های ضد ریزش که باعث میشن ریزش مو قطع بشه

ولی سازندگان این تونیک ادعاهای دیگه ای دارن که تبلیغاتیه...مثل مو درآوردن شخص بعد از چند ماه!

اگه شما با استفاده از این تونیک مویی در قسمت های ریخته شده مشاهده کردید خبر بدید لطفا

اون در اوردن مو یکم برا خود من هم غیر قابل قبول هست ولی همین که فعلا جلو ریزش مو رو گرفته راضی هستم هر چند باید بگم یکی از دلایلی که باعث این همه پول رو بدم(نیبت به تونیک های مشابه) همون قسمتی هست که تقریبا خودمم قبول دارم خالی بندی هست (یعنی در اوردن مو روی قسمت های حتی تاس)

mrmmnb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز شما اگه جواب گرفتی حتما اینجا بگو که ما هم بدونیم . بگیریم استفاده کنیم . ممنون

راستی من دارم الان استفاده میکنم و از لحاظ ریزش مو الان تقریبا صفر شده اینکه بعد از قطع کردن هم اینجوری بمونه رو نمیدونم
ضمنا این رو هم بگم غیر ممکن هست بعد از تموم شدن بسته دوم رو بخرم و به نظر من شما از همون تونیک های عادی استفاده کن اگه نظر من رو میخوای رزماری رو استفاده کن چون اون رو دیدم جواب داده

night lord
14-02-2013, 11:49
اون در اوردن مو یکم برا خود من هم غیر قابل قبول هست ولی همین که فعلا جلو ریزش مو رو گرفته راضی هستم هر چند باید بگم یکی از دلایلی که باعث این همه پول رو بدم(نیبت به تونیک های مشابه) همون قسمتی هست که تقریبا خودمم قبول دارم خالی بندی هست (یعنی در اوردن مو روی قسمت های حتی تاس)

راستی من دارم الان استفاده میکنم و از لحاظ ریزش مو الان تقریبا صفر شده اینکه بعد از قطع کردن هم اینجوری بمونه رو نمیدونم
ضمنا این رو هم بگم غیر ممکن هست بعد از تموم شدن بسته دوم رو بخرم و به نظر من شما از همون تونیک های عادی استفاده کن اگه نظر من رو میخوای رزماری رو استفاده کن چون اون رو دیدم جواب داده

رزماری استفاده کردم فایده ای نداره ، حداقل برای من . شما اگه جواب گرفتی و ریزش بند اومده حتما اگه ادامه بدی به نتایج بهتری میرسی ، چرا ادامه ندی؟؟؟!:n29:

mrmmnb
14-02-2013, 16:37
رزماری رو خودم استفاده نکردم برادرم قبلا (اوایل که رزماری اومده بود) استفاده کرد و ریزش موهاش متوقف شد
خودمم قصد داشتم بخرم یه جورایی این داروی طلسم فریبم داد ( هر چند ناراضی نیستم از عملکردش تا الان)
یه موردی هم در رابطه با تونیک ها من بهش برخوردم این هست که مثل شامپو ها ممکنه یه تونیک برا یه نفر خوب جواب بده برا یکی اصلا به درد نخوره و بطبع بهترین کار این هست که یه جورایی یکی یکی تست کنی هر کدوم جواب داد استفاده کنی مثلا همین طلسم رو دیروز رفتم پیش یه عطاری که داروهای گیاهی داشت خیلی بدش رو گفت و گفت پولت رو حروم کردی!
بعد صحبت ریزش مو شد یه قوطی داروی گیاهی رزماری ( نه اون تونیکش که داروخانه ها دارن) و یه قوطی دیگه که ضاهرا بابونه بود رو بهم معرفی کرد و گفت خودمم دارم استفاده میکنم و خیلی خوب هست ضمنا گفت صابون 12 گیاه + شامپوی آلورا بزن خیلی عالی جواب میده منم فعلا چون دارم طلسم رو میزنم نخریدم اما صابون 12 گیاه رو چون دنبالش بود (خیلی تعریفش رو شنیدم) خریدم
طلسم تموم بشه اون دو قوطی رزماری و بابونه رو میخرم (گفت یکیش برا رویش هست و یکیش برا جلوگیری از ریزش) ولی اون شامپو الورا قیافش داغون بود بهش نمیخورد چیز به درد خوری باشه ) باید ببینم این جناب Ali_softcenter شامپوی الورا خوبی سراغ دارن یا نه

Ali_softcenter
14-02-2013, 21:32
شامپو آلوورا در برند های خیلی معروف ندیدم...

تنها شامپوی آلووورایی خوبی که دیدم از برند فرانسوی متوسط کلیون بوده. نمایندگی پایین از تئاتر شهر - ولیعصر

و البته شامپو آلوورا کاپوس

بیشتر برای موهای خشک تجویز میشه

SaMsUnG
16-02-2013, 11:49
دوستان من چند وقتی هست از ماینوکسیدل 5 درصد به همراه تونیک موی سریتا t2 استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم فقط مشکلی که برام پیش اومده درآمدن موهای ناخواسته روی صورت و حتی روی گوش هستش:n21:

همانطوری که قبلا گفتم این محلول برای من خیلی خوب جواب داده و الان در عرض 6 ماهی که دارم استفاده میکنم کل قسمتهایی از سرم که خالی شده بود موهای نازک قابل مشاهده در اموده تنها مشکلی که من دارم در بالا گفته شد به علاوه التهاب کمی پوست سرم و همچنیم استفاده روزانه که باید باشد تا جواب دهد

به نظرم دوستان مصرف کنند ضرر نخواهند کرد من خودم تصمیم داشتم برای خالی شدن کناره های موهام، مو بکارم ولی الان که اثر این را دیدم تا حدودی امیدوار شدم :n20:

night lord
16-02-2013, 12:05
من یه تونیک طلسم خریدم . ماینوکسیدیل رو قطع کردم الان دارم ار طلسم استفاده میکنم ، میخوام دورشو کامل کنم ببینم تبلیغه یا واقا اثر داره . خودمو فدای پزشکی میکنم :n02: :n14:

ha789di
16-02-2013, 13:03
دوستان یه مدتیه سر من شوره زیاد میزنه تا حالا چندتا شامپوی خارجی هم گرفتم ولی چاره نکرده به نظرتون چیکار کنم؟

mrmmnb
16-02-2013, 21:41
من یه تونیک طلسم خریدم . ماینوکسیدیل رو قطع کردم الان دارم ار طلسم استفاده میکنم ، میخوام دورشو کامل کنم ببینم تبلیغه یا واقا اثر داره . خودمو فدای پزشکی میکنم :n02: :n14:

بیا بغل عمو منم تقریبا یه ماه هست دارم میزنم

majidli
16-02-2013, 21:46
هر وقت تو کشورهای توسعه یافته مثل اروپا ادم کچل ندیدین!بدونید یه دارو برای جلوگیری از ریزش و رشد مو پیدا شده!

Atghia
16-02-2013, 21:59
هر وقت تو کشورهای توسعه یافته مثل اروپا ادم کچل ندیدین!بدونید یه دارو برای جلوگیری از ریزش و رشد مو پیدا شده!

فکر نمیکنم حرفتون صددرصد درست باشه! اخه فرضا الان جراحی لیزیک و لازاک عیوب انکساری رو بطور کامل رفع میکنه ! اما هنوز هم عده زیادی حتی درکشورهای توسعه یافته از عینک استفاده میکنن:n06:
بعضی ها ترجیح میدن کچل باشن بعضی ها هم با اینکه میتونن از عینک خلاص بشن ترجیح میدن عینکی بمونن حالا چه در ایران چه در خارج:n16:

alone one
17-02-2013, 20:34
آقا کسی از "داکس" استفاده کردین؟
یکی بهم پیشنهادش داد اما نمیدونم چجوریاس

HKTR
24-02-2013, 23:14
سلام .. من 17 سالمه تا 1 سال پیش هر روز موهامو اتو میکشیدم تا اینکه یه مدت گذشت و موهای شقیقه ام ریخت و چون موقع اتو کشیدن به طرف راست سرم زیاد فشار میاوردم اون طرف یکم بیشتر ریخته ... اینو که دیدم ترسیدم ریزش موهام شاید به خاطر هورمون مردانه باشه.... آزمایش که دادم هیچ مشکلی نبود فقط پر کاری تیروئید داشتم اونم خیلی کم.. حالا نمیدونم علت اصلی ریزش موهام کدومه؟؟؟ یه سوال دیگه هم دارم که اگه علتش اتو کشیدن زیاد باشه دوباره در میاد یا نه... وقتی تو آینه نگاه میکنم موهای شقیقه ام عقبه اعصابم خورد میشه ...:n28:

لطفا راهنماییم کنید. ممنون:n28:

new2012user
25-02-2013, 23:50
چکار کنم موهام درخشان و براق بشه؟
چی معرفی میکنید

بعضیا رو میبینم موهاشون مشکیه همچین میدرخشه دلم میخواد:n28:

babak_zizou
27-02-2013, 21:31
دوستان من که میگم هر کس هرجوری که هست خوبه.ور نره به خودش انقدر.نمیگم که مراقب سلامتی و زیباییمون نباشیم اما ور رفتم به بدن آدمو حساس میکنه. الان خیلی ار مرد ها با اینکه موهای کم و تاسی دارن بازم خوش تیپن.موی کم پشت باید کوتاه بشه یا اونا کا تا نصفه سرشون تاسه باید موهاشونو کوتاه کنن ببینن چقدر خوشتیپ میشن.نمونش پ ی ت ب و ل. پول خرج نکنید بابا.01

Ali_softcenter
28-02-2013, 10:37
دوستان من که میگم هر کس هرجوری که هست خوبه.ور نره به خودش انقدر.نمیگم که مراقب سلامتی و زیباییمون نباشیم اما ور رفتم به بدن آدمو حساس میکنه. الان خیلی ار مرد ها با اینکه موهای کم و تاسی دارن بازم خوش تیپن.موی کم پشت باید کوتاه بشه یا اونا کا تا نصفه سرشون تاسه باید موهاشونو کوتاه کنن ببینن چقدر خوشتیپ میشن.نمونش پ ی ت ب و ل. پول خرج نکنید بابا.01

پیت بول کجاش خوش تیپه داداشم :n02: اون چون معروفه و پولدار طرفدار داره!

m.shahi
28-02-2013, 16:58
من نمیدونم چرا هرچی پی ام میدم فرت میشه!
دوست گلم،شما باید برنامه زندگیتون تغییر بدید،بهتون قول میدم تا زمانی که برنامتون اینجوری هست،وضعیت بهتر نخواهد شد!اون قرص رو استفاده نکنید،عوارض بدی داره(من نمیدونم چرا یسری از پزشکا عوارض بد و دائم رو فدای یه تاثیر موقت که آیا بوجود بیاد یا نیاد میکنن)،عزیزم مزوتراپی استفاده از یک سری داروی خاص در همه افراد نیست بلکه با توجه به آزمایشهای ویژه که روی فرد انجام میشه پزشک تشخیص میده که چه میکسهایی رو تو درمان بکار ببره،برداشتت از مزوتراپی اشتباست! اون محلول دست ساز علاوه بر ماینکسیدل ادتیوهایی داره که اگه مناسبت نباشه عوارض بدی داره!من با کلیت موضوع و نوع درمانتون در کل موافق نیستم ولی ایجا مجال بحث به اون صورت وجود نداره،موفق باشید.
در مورد مزوتراپی برای مو عرض کنم که هر دکتر پوستی که در حال حاضر داره اینکارو میکنه بینهایت انسان بی وجدانیه چون واقعا ریسک بسیار بزرگیه و اگر هم موثر باشه موقته این کار هنوز مورد تایید بسیاری از متخصصان نیست و هیچ تاییدی از هیچ جای معتبر نداره و کشور ما متاسفانه برای مردم ارزشی قائل نیست و تو این مورد فقط و فقط به درآمد و پول اون فکر میکنن این دکترای بی وجدان کاسب پول دوست، و مردم شدن موش آزمایشگاهی جوابشونو خدا بده. بنده خودم متاسفانه به یه پزشک بی وجدان اعتماد کردم و این کار رو انجام دادم که بزرگترین اشتباه زندگیم بود هم پی ار پی انجام دادم هم مزو.
یه شگردم دکترای پوست و مو دارن (البته صحبت بعضیاست ها نه همه) که یه طوری رفتار میکنن که جذبت میکنن و اعتمادتو جلب میکنن و راه فرار رو هم باز میزارن وقتی که بدتر شدی میگن ما که گفتیم صد در صد نیست یا اینکه میگن افراد با هم فرق دارن، دکتر من که بهم میگفت ا مگه میشه من باید شما رو بعنوان کیس معرفی کنم اونم تو شرایطی که داغون بودم بهش گفتم دکتر دست میکشم تو موهام 100 تا 100 تا مو میاد پایین به دادم برس. خدایا جوابشو خودت هر جور که دوست داری بده من هیچ کسیو لعنت نمیکنم. پیش چند متخصص معروف هم که رفتم به شدت مخالفت کردن از جمله دکتر فرج الهی و دکتر صیرفی یکی از متخصصان که کم مونده بود فحش خار مار و عقرب بده. خلاصه دوستان اینارو گفتم که مطلع باشین بلا سرتون نیاد اینم بگم قبل اینکه من اینکارو انجام بدم چقدر از اینور اونور میشنیدم که آره یه خانومه انجام داد اصلا باورت نمیشه نمیدونم فامیلمون انجام داده میگه عالیه، ما خودمون چندین نفر رو انجام دادیم خیلی خوب جواب داده از این حرفا.

Atghia
28-02-2013, 18:45
در مورد مزوتراپی برای مو عرض کنم که هر دکتر پوستی که در حال حاضر داره اینکارو میکنه بینهایت انسان بی وجدانیه چون واقعا ریسک بسیار بزرگیه و اگر هم موثر باشه موقته این کار هنوز مورد تایید بسیاری از متخصصان نیست و هیچ تاییدی از هیچ جای معتبر نداره و کشور ما متاسفانه برای مردم ارزشی قائل نیست و تو این مورد فقط و فقط به درآمد و پول اون فکر میکنن این دکترای بی وجدان کاسب پول دوست، و مردم شدن موش آزمایشگاهی جوابشونو خدا بده. بنده خودم متاسفانه به یه پزشک بی وجدان اعتماد کردم و این کار رو انجام دادم که بزرگترین اشتباه زندگیم بود هم پی ار پی انجام دادم هم مزو.
یه شگردم دکترای پوست و مو دارن (البته صحبت بعضیاست ها نه همه) که یه طوری رفتار میکنن که جذبت میکنن و اعتمادتو جلب میکنن و راه فرار رو هم باز میزارن وقتی که بدتر شدی میگن ما که گفتیم صد در صد نیست یا اینکه میگن افراد با هم فرق دارن، دکتر من که بهم میگفت ا مگه میشه من باید شما رو بعنوان کیس معرفی کنم اونم تو شرایطی که داغون بودم بهش گفتم دکتر دست میکشم تو موهام 100 تا 100 تا مو میاد پایین به دادم برس. خدایا جوابشو خودت هر جور که دوست داری بده من هیچ کسیو لعنت نمیکنم. پیش چند متخصص معروف هم که رفتم به شدت مخالفت کردن از جمله دکتر فرج الهی و دکتر صیرفی یکی از متخصصان که کم مونده بود فحش خار مار و عقرب بده. خلاصه دوستان اینارو گفتم که مطلع باشین بلا سرتون نیاد اینم بگم قبل اینکه من اینکارو انجام بدم چقدر از اینور اونور میشنیدم که آره یه خانومه انجام داد اصلا باورت نمیشه نمیدونم فامیلمون انجام داده میگه عالیه، ما خودمون چندین نفر رو انجام دادیم خیلی خوب جواب داده از این حرفا.

ببخشید میشه بپرسم مشکلی که مزو در شما ایجاد کرده چی بوده؟ چرا میگید خوب نیست؟و...
ممنون میشم کمی توضیح بدید

alone one
28-02-2013, 20:12
چکار کنم موهام درخشان و براق بشه؟
چی معرفی میکنید

بعضیا رو میبینم موهاشون مشکیه همچین میدرخشه دلم میخواد:n28:

هرچی موندم جواب این دوستمونو بدین تا منم استفاده کنم اما متاسفانه نیومد تا مجبور شم دوباره منم یادآمری کنم
ممنون:n12:

m.shahi
01-03-2013, 18:11
ببخشید میشه بپرسم مشکلی که مزو در شما ایجاد کرده چی بوده؟ چرا میگید خوب نیست؟و...
ممنون میشم کمی توضیح بدید
خواهش میکنم. بله حتما توضیح میدم. البته داستانش مفصله مثل قصه میمونه. من موهام خیلی خیلی پر پشت بود ولی یه چند بار بلا سرم اومد یه حادثه خیلی بد که به شدت نارحت کننده بود اینو نمیخوام وارد جزئیات بشم. بعدش هم یکی دیگه که دو نفر میخواستن ازم دزدی کنن من مقاومت کردم یکیشون از پشت با کل وزنش آویزون شد به موهام بعد از یه مدت متوجه شدم پشت سرم یه ناحیه کوچیک کم پشت شده نمیدونم دلیش واقعا چی بود یه دکتری هم گفت ارثیه من دارو استفاده کردم خوب نشد ولی بقیه موهام عالی بود بعدش که گول حرفای اینو اون خوردم رفتم برای مزو و پی ار پی دکتر جلسه اول برام پی ار پی کرد و بلا فاصله مزو، اول اینکه من ازش خواهش کردم فقط تو قسمتی که کم پشت شده تزریق کنه ولی ایشون تو تمام قسمتا تزریق کرد گفت ضرر نداره که مفیدم هست بعد گفت هر دو هفته بیا مزو گفت که هفت جلسه لازمه، خوب تو یکی دو ماه اول یکم موها ی ریز در اومد ولی از اون به بعد ریزش وحشتناک، بهش اطلاع دادم گفت ادامه بده درست میشه، فاصله جلسه ها زیاد تر شده بود از اولش هم قرار همین بود ولی ریزش موهای منم هی زیادتر شد دیگه گریمو در اورده بود نه تنها اون قسمت کوچیک که کم پشت شده بود مو در نیومد بلکه واقعا شرمنده بقیه موهام شدم که قبلا عالی بودن بیچاره من، به دکترم زنگ زدم گفتم آخه چی شده سریع جبهه گرفت گفت آقا همچین چیزی نمیشه خودت مشکل داشتی حتما باید شما رو به عنوان کیس معرفی کنم اصلا محاله و از این حرفا حتی نگفت بیا ببینمت من واقعا دوست داشتم برم لهش کنم حتی اون دوتا منشیشو که چقدر تعریف میکردن از این کار و مریضاشون که همه نتیجه گرفتن و این حرفا آخه زندگیمو سیاه کرده بود ولی اینکارو نکردم گفتم صبر کنم شاید درست بشه آخه اون اول میگفت 6 ماه بعد اثرش معلوم میشه ولی 10 ماه گذشت هیچی به هیچی باز گفتم برم جلو مریضاش حالشو جابیارم یا اسمشو همه جا پخش کنم ولی بازم این کار رو نکردم فقط از خدا خواستم هر جور خودش صلاح میدونه. ولی گفتم این موضوع رو به اطلاع دوستان برسونم نه که بخوام مردد بشن ولی بیشتر دقت کنن از طرفی خواستم نگم ولی گفتم شاید انسانی نباشه و خدا راضی نباشه که صدام درنیاد و ... من هیچی رو تا قطعا نقض نشه رد نمیکنم ولی احتمال و ریسکو هم نباید در نظر نگرفت اونم بر اساس اطلاعات و تجربه. خیلی از متخصین هم با مزو و پی ار پی مخالفن. اینم بگم اگر اثر هم داشته باشه و فرضا مثبت باشه احتمالا باید ادامه پیدا کنه و جای اون تزریقاش هم البته خیلی دردناک و عمیق نیست ولی بی آزار هم نیست.
موفق باشید

Atghia
01-03-2013, 18:27
خواهش میکنم. بله حتما توضیح میدم. البته داستانش مفصله مثل قصه میمونه. من موهام خیلی خیلی پر پشت بود ولی یه چند بار بلا سرم اومد یه حادثه خیلی بد که به شدت نارحت کننده بود اینو نمیخوام وارد جزئیات بشم. بعدش هم یکی دیگه که دو نفر میخواستن ازم دزدی کنن من مقاومت کردم یکیشون از پشت با کل وزنش آویزون شد به موهام بعد از یه مدت متوجه شدم پشت سرم یه ناحیه کوچیک کم پشت شده نمیدونم دلیش واقعا چی بود یه دکتری هم گفت ارثیه من دارو استفاده کردم خوب نشد ولی بقیه موهام عالی بود بعدش که گول حرفای اینو اون خوردم رفتم برای مزو و پی ار پی دکتر جلسه اول برام پی ار پی کرد و بلا فاصله مزو، اول اینکه من ازش خواهش کردم فقط تو قسمتی که کم پشت شده تزریق کنه ولی ایشون تو تمام قسمتا تزریق کرد گفت ضرر نداره که مفیدم هست بعد گفت هر دو هفته بیا مزو گفت که هفت جلسه لازمه، خوب تو یکی دو ماه اول یکم موها ی ریز در اومد ولی از اون به بعد ریزش وحشت ناک، بهش اطلاع دادم گفت ادامه بده درست میشه، فاصله جلسه ها زیاد تر شده بود از اولش هم قرار همین بود ولی ریزش موهای منم هی زیادتر شد دیگه گریمو در اورده بود نه تنها اون قسمت کوچیک که کم پشت شده بود مو در نیومد بلکه واقعا شرمنده بقیه موهام شدم که قبلا عالی بودن بیچاره من، به دکترم زنگ زدم گفتم آخه چی شده سریع جبهه گرفت گفت آقا همچین چیزی نمیشه خودت مشکل داشتی حتما باید شما رو به عنوان کیس معرفی کنم اصلا محاله و از این حرفا حتی نگفت بیا ببینمت من واقعا دوست داشتم برم لهش کنم حتی اون دوتا منشیشو که چقدر تعریف میکردن از این کار و مریضاشون که همه نتیجه گرفتن و این حرفا آخه زندگیمو سیاه کرده بود ولی اینکارو نکردم گفتم صبر کنم شاید درست بشه آخه اون اول میگفت 6 ماه بعد اثرش معلوم میشه ولی 10 ماه گذشت هیچی به هیچی باز گفتم برم جلو مریضاش حالشو جابیارم یا اسمشو همه جا پخش کنم ولی بازم این کار رو نکردم فقط از خدا خواستم هر جور خودش صلاح میدونه. ولی گفتم این موضوع رو به اطلاع دوستان برسونم نه که بخوام مردد بشن ولی بیشتر دقت کنن از طرفی خواستم نگم ولی گفتم شاید انسانی نباشه و خدا راضی نباشه که صدام درنیاد و ... من هیچی رو تا قطعا نقض نشه رد نمیکنم ولی احتمال و ریسکو هم نباید در نظر نگرفت اونم بر اساس اطلاعات و تجربه. خیلی از متخصین هم با مزو و پی ار پی مخالفن. اینم بگم اگر اثر هم داشته باشه و فرضا مثبت باشه احتمالا باید ادامه پیدا کنه و جای اون تزریقاش هم البته خیلی دردناک و عمیق نیست ولی بی آزار هم نیست.
موفق باشید
ممنون از وقتی که گذاشتید و توضیحاتی که دادید
داستان متاثرکننده ای بود
اما من هم دیدم خیلی ها رو که از مزو جواب مطلوبی گرفتند! شاید متخصصی که شما بهش مراجعه کردید(بهردلیلی مثلا اشتباه در روند کارش یا هرعامل دیگه ای) درست انجام نداده باشه!
نمیدونم چی بگم
ولی خیلی خوبه که اطلاع رسانی کردید

m.shahi
01-03-2013, 20:21
ممنون از وقتی که گذاشتید و توضیحاتی که دادید
داستان متاثرکننده ای بود
اما من هم دیدم خیلی ها رو که از مزو جواب مطلوبی گرفتند! شاید متخصصی که شما بهش مراجعه کردید(بهردلیلی مثلا اشتباه در روند کارش یا هرعامل دیگه ای) درست انجام نداده باشه!
نمیدونم چی بگم
ولی خیلی خوبه که اطلاع رسانی کردید
سلام
واقعا خودتون دیدید؟ آخه خیلیا به یکی اعتماد کامل دارن و طرف میگه خودم دیدم و به علت اعتماد باورشون میشه و وقتی کسی دیگه ازشون میپرسه میگن خودم دیدم که طرف رو از دودلی و استرس و نگرانی بیارن بیرون و فقط قصد کمک هم دارن. خدایی نکرده جسارت نشه من خودم تا حالا چندبار اینکار رو کردم ولی از یه مقطعی سعی کردم اینکارو نکنم.
مطمئنید قطعا طرف از مزو نتیجه گرفته نه درمان جانبی مثلا دکتر من به مریضاش در کنارش ماینوکسیدیل هم میداد اونم قویشو خوب ممکن بود طرف با استفاده از ماینو نتیجه بگیره فکر کنه بخاطر مزو بوده من خودم از ماینو استفاده نکردم چون اصلا احساس خوبی بهش ندارم با اینکه میدونم تنها محلول تایید شده FDA برای مو هست و خیلی ها هم نتیجه خوبی گرفتن.
1-میشه توضیح بدید چه مقدار نتیجه بخش بوده؟
2-بعد چه مدت اثرش محسوس شده؟
3-مشکلشون چی بوده آیا ارثی بوده؟
4-خانم بودن یا آقا؟
5-چند جلسه بوده؟ آیا احتیاج به تکرار داشته؟
6-داروشون رو میدونید چی بوده؟
7-همه در یک کلنیک انجام دادن؟
8-فقط مزو یا پی ار پی هم بوده؟
اگه تونستید پخ بدید بفرمایید کجا این کار رو انجام دادن شاید اینبار نتیجه داد البته با توجه به فرمایشات شما امیدوارم ثابت بشه که من اشتباه میکنم و اونقدرا ریسک نداره البته من نمیگم که حتما انجام میدم (احتمال زیاد انجام نمیدم شاید میخوام یکم حس کنم که من دارم اشتباه میکنم که بعیده).
ببخشید این همه سوال میکنم چون واقعا تجربش رو داشتم تحقیقم زیاد انجام دادم با پزشکای امریکایی هم کلی نامه نگاری کردم و برام خیلی موضوع جالبه که این معجزه ها تو ایران اتفاق میافته و الان خیلی از پزشکای عمومی هم این معجزات رو انجام میدن. به هیچ وجه هم قصد جسات ندارم بخصوص که شما تا حالا بسیار بنده رو با راهنماییهای مفیدتون شرمنده کردید و باز هم از لطفتون متشکرم.
موفق و سلامت باشید

m.shahi
01-03-2013, 20:39
راستی یه مطلب دیگه، یه دوستی داشتم که تو یکی از این کلنیک های کاشت مو در اصفهان کار میکرد که مدیرش یکی از متخصصین معروف که البته تعریفشون رو هم زیاد شنیدم هست، قبل اینکه من این کار رو انجام بدم اون یکی از مشوق ها بود و میگفت بعضیا اومدن و گفتن خیلی بهتر شدن ولی بعد از اینکه برای من مشکل پیش اومد چند ماه بعدش گفت همونایی که میگفتن خوب شدن چندتاشون اومدن میگن خیلی بدتر شده به این مورد هم باید توجه داشت که شاید اثر موقتی باشه و بعدا بی اثر و یا حتی گاهی بعد از مدتی اثر معکوس بده و همین الان که دارم اینرو مینویسم یادم افتاد که یه پزشکی هم یه مطلبی شبیه این که میگفت بعدا اثر معکوس میده رو ارائه کرده بود هر کی خواست یه سرچی کنه شاید اون مطلب رو هم پیدا کنه. من اینو میدونم که درحال حاضر مزو و پی ار پی تو خیلی از مطب ها و کلنیک ها داره انجام میشه و درآمد کمی هم نداره پس مخالفت با این مطالبی که عرض کردم کم نخواهد بود ولی فکرشو بکنید ببینید چه سودی به حال من داره که وقت بذارم اینارو بگم؟البته بجز عدم وجدان درد و حس انجام وظیفه انسانی. از چند وقت دیگه هم میرم ماموریت خیلی دیگه وقت نمیکنم که بیامو مزاحم دوستان بشم ولی بر حسب وظیفه انسانی عرض کردم و اصراری هم ندارم کسی انجام بده یا نده تجربه ی خودمو گفتم
بازم همگی موفق باشید

Atghia
01-03-2013, 20:58
سلام
واقعا خودتون دیدید؟ آخه خیلیا به یکی اعتماد کامل دارن و طرف میگه خودم دیدم و به علت اعتماد باورشون میشه و وقتی کسی دیگه ازشون میپرسه میگن خودم دیدم که طرف رو از دودلی و استرس و نگرانی بیارن بیرون و فقط قصد کمک هم دارن. خدایی نکرده جسارت نشه من خودم تا حالا چندبار اینکار رو کردم ولی از یه مقطعی سعی کردم اینکارو نکنم.
مطمئنید قطعا طرف از مزو نتیجه گرفته نه درمان جانبی مثلا دکتر من به مریضاش در کنارش ماینوکسیدیل هم میداد اونم قویشو خوب ممکن بود طرف با استفاده از ماینو نتیجه بگیره فکر کنه بخاطر مزو بوده من خودم از ماینو استفاده نکردم چون اصلا احساس خوبی بهش ندارم با اینکه میدونم تنها محلول تایید شده FDA برای مو هست و خیلی ها هم نتیجه خوبی گرفتن.
1-میشه توضیح بدید چه مقدار نتیجه بخش بوده؟
2-بعد چه مدت اثرش محسوس شده؟
3-مشکلشون چی بوده آیا ارثی بوده؟
4-خانم بودن یا آقا؟
5-چند جلسه بوده؟ آیا احتیاج به تکرار داشته؟
6-داروشون رو میدونید چی بوده؟
7-همه در یک کلنیک انجام دادن؟
8-فقط مزو یا پی ار پی هم بوده؟
اگه تونستید پخ بدید بفرمایید کجا این کار رو انجام دادن شاید اینبار نتیجه داد البته با توجه به فرمایشات شما امیدوارم ثابت بشه که من اشتباه میکنم و اونقدرا ریسک نداره البته من نمیگم که حتما انجام میدم (احتمال زیاد انجام نمیدم شاید میخوام یکم حس کنم که من دارم اشتباه میکنم که بعیده).
ببخشید این همه سوال میکنم چون واقعا تجربش رو داشتم تحقیقم زیاد انجام دادم با پزشکای امریکایی هم کلی نامه نگاری کردم و برام خیلی موضوع جالبه که این معجزه ها تو ایران اتفاق میافته و الان خیلی از پزشکای عمومی هم این معجزات رو انجام میدن. به هیچ وجه هم قصد جسات ندارم بخصوص که شما تا حالا بسیار بنده رو با راهنماییهای مفیدتون شرمنده کردید و باز هم از لطفتون متشکرم.
موفق و سلامت باشید

راستی یه مطلب دیگه، یه دوستی داشتم که تو یکی از این کلنیک های کاشت مو در اصفهان کار میکرد که مدیرش یکی از متخصصین معروف که البته تعریفشون رو هم زیاد شنیدم هست، قبل اینکه من این کار رو انجام بدم اون یکی از مشوق ها بود و میگفت بعضیا اومدن و گفتن خیلی بهتر شدن ولی بعد از اینکه برای من مشکل پیش اومد چند ماه بعدش گفت همونایی که میگفتن خوب شدن چندتاشون اومدن میگن خیلی بدتر شده به این مورد هم باید توجه داشت که شاید اثر موقتی باشه و بعدا بی اثر و یا حتی گاهی بعد از مدتی اثر معکوس بده و همین الان که دارم اینرو مینویسم یادم افتاد که یه پزشکی هم یه مطلبی شبیه این که میگفت بعدا اثر معکوس میده رو ارائه کرده بود هر کی خواست یه سرچی کنه شاید اون مطلب رو هم پیدا کنه. من اینو میدونم که درحال حاضر مزو و پی ار پی تو خیلی از مطب ها و کلنیک ها داره انجام میشه و درآمد کمی هم نداره پس مخالفت با این مطالبی که عرض کردم کم نخواهد بود ولی فکرشو بکنید ببینید چه سودی به حال من داره که وقت بذارم اینارو بگم؟البته بجز عدم وجدان درد و حس انجام وظیفه انسانی. از چند وقت دیگه هم میرم ماموریت خیلی دیگه وقت نمیکنم که بیامو مزاحم دوستان بشم ولی بر حسب وظیفه انسانی عرض کردم و اصراری هم ندارم کسی انجام بده یا نده تجربه ی خودمو گفتم
بازم همگی موفق باشید

نه دوست عزیز این چه حرفیه؟ شما خیلی خوب و بجا صحبت کردید و تجربه شخصیتون میتونه خیلی هم خوب و مفید باشه کلااینجا همه برحسب تجاربشون صحبت میکنن!
اینم مشخصه نفعی نداره که دیگران رو منع کنید و این صحبتها
بنابراین کسی همچین فکری در مورد حرفاتون نداره بدون شک:n18:
راستش من که خودم شخصا انجام ندادم و سوالاتتون هم خیلی ریز و وارد جزییات هست اما یکی از اقواممون آقا هم بودند جلوی سرشون داشت خالی میشد هیچ درمان دیگه ای هم همزمان انجام نداده حتی ماینوکسیدیل که گفتید!
فقط مزو بوده چندین جلسه با فاصله چند هفته رفتن((من نمیدونم دقیقا چند جلسه))
ولی بعد از اون دیگه تکرار نشده!
نتیجش هم خیلی راضی بوده یعنی واقعا طوری بود که به دیگران هم توصیه میکرد! اثر معکوس هم تا حالا که نداشته روشون! یعنی من که ایشون رو بعد از گذشت مدتها دیدم شرایطش خوب بود :دی
باباشون هم همینجوری از جلوی موهاشون کم مو بودن (پس حتما ارثی بوده)
شهرستان هم انجام دادن و تهران نبوده که بخوام ادرس کلینیک رو بگم کجا
دارو رو نمیدونم:n13:
بهرحال ممکنه که موارد نادری مثل این فامیل ما خوش شانس باشن:n06:

اینم بگم که خیلی درمانها هست (نه فقط مو) که بعضا جواب مطلوبی میده اما برای همه خوب نیست
همین رواکوتان میدونید چه بلاهایی سرم اورد؟ چه ها کشیدم ازش!؟
اما 90% ادمها براشون معجزه وار خوب بود
بنابراین شاید این مطلب هم باید مورد توجه دوستان باشه
اما نهایتا دونستن تجربیات دوستان میتونه در تصمیم گیری بهتر به همه کمک کنه
موفق باشید

m.shahi
01-03-2013, 21:21
بسیار از پاسختون ممنونم
امیدوارم که برای اون اقا مشکلی پیش نیاد و همیشه راضی باشن.
راکوتان درسته اثرات متفاوتی داره و در مورد اثرات بدی که راکوتان داشته خیلی متاسفم امیدوارم جبران بشه و از اولش هم بسیار بهتر بشه ایشاا..
بله منم هیچ وقت نگفتم صد در صد بده ولی این تبلیغاتی که ازش میشه، یه جوری القاء میکنه که اگه از همچی بریدید این دیگه آخرشه که اصلا اینطور نیست و ریسک بالایی داره. و اینم میدونم که کیت هایی که برای پی ار پی به کار میبرن خیلی متفاوتن با اثرات متفاوت و حتی گاهی مخرب، در حال حاضر کیت های چینی فراوونه هم به عنوان کیت چینی، هم چینی به عنوان ایتالیایی و...
البته کیت های ایتالیایی اونم با برندهای مختلف، سوئدی، کره ای و امریکایی و غیره هم هست که اگه اصلش باشن بهتر از نوع چینی و بعضی هاش بهتر از نوع ایرانی هست. در مورد داروهای مزو هم که برندها و ترکیبات بسیار مختلفی هست که اونم باید اول آزمایش و تشخیص داده بشه (که معمولا این کار انجام نمیشه) و از داروی اصل استفاده بشه تازه اگه همه ی این موارد درست باشه نتیجش قطعی نیست.
راستی در مورد راکوتان که فکر میکنم برای درمان جوش استفاده کرده باشید یه موردی یادم اومد که اگه اشتباه نکرده باشم بهتون میگم. دختر عموم از این دارو استفاده کرده بود (همین مورد رو که آیا راکوتان بود یا نه رو مطمئن نیستم ولی به احتمال زیاد همین بود) اوضاعش وحشتناک شده بود که دیگه از خونه بیرون نمیرفت حتی دانشگاه نمیرفت اصلا کاملا نا امید شده بود تا اینکه عمو موضوع رو گفتن. پدرم هم یه دکتر که یه مشکلشو فقط اون دکتر تونسته بود حل کنه اونم بعد از مراجعه به چندین پزشک در چندین سال رو معرفی کردن دختر عموم هم رفت پیشش و خیلی خیلی زود خوب شد که دختر عموم نمیدونست از خوشحالی چیکار کنه حالا اگه خواستید بپرسم بهتون معرفی کنم البته اگه خدایی نکرده هنوز مشکلتون بر طرف نشده باشه.
موفق باشید و بازم ممنون

alone one
02-03-2013, 00:34
برادرا و خواهرای محترم،این دوتا چه فرقی با هم میکنن؟
اسپری نگهدارنده مودیاموند گلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موس حالت دهنده دیاموند گلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ittools
02-03-2013, 12:48
دوستان تو ناحیه چانه , ریش برادرم دو جا خالی به وجود اومده و به اندازه کوچکتر از بند انگشت . چند وقت پیش هم تصادف کرده بود و چونه اش بخیه خورده بود خودش فکر میکنه از استرس باشه ولی من نظرم روی همون تصادف هست البته این توضیح رو هم بدم منظورم جای بخیه نیست به اندازه دو بند انگشت با جای بخیه فاصله داره . امروز رفته دکتر براش فقط ماینوکسیدیل داده ! خوب منم میتونستم اینو تجویز کنم دیگه :n29: چیزی در این مورد میدونید . چه راهکاری پیشنهاد میدید ؟

m.shahi
02-03-2013, 13:12
دوستان تو ناحیه چانه , ریش برادرم دو جا خالی به وجود اومده و به اندازه کوچکتر از بند انگشت . چند وقت پیش هم تصادف کرده بود و چونه اش بخیه خورده بود خودش فکر میکنه از استرس باشه ولی من نظرم روی همون تصادف هست البته این توضیح رو هم بدم منظورم جای بخیه نیست به اندازه دو بند انگشت با جای بخیه فاصله داره . امروز رفته دکتر براش فقط ماینوکسیدیل داده ! خوب منم میتونستم اینو تجویز کنم دیگه :n29: چیزی در این مورد میدونید . چه راهکاری پیشنهاد میدید ؟
سلام دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد الوپسی آره آتا هست که یک بیماری خود ایمنیه که معمولا در اثر استرس و ژنتیک ایجاد میشه طوری که سیستم ایمنی خود بدن رو هدف قرار میده و معمولا در اثر استرس فعال میشه و تنها راهش تزریق فکر میکنم استروئید هست و در صورتی که به احنمال خیلی کم جواب نده یه روش جدید اومده به اسم فراکشنال فوتوترمولیز که جدیده و نمیدونم کسی تا حالا جواب گرفته یا نه ولی برای من یه بار پیش اومد تو همون ناحیه ریش که فقط با تزریق خوب شد و باید بری پیش پزشکی که متبحر باشه چون صورت پر از عصبه و همچنین دارویی که تزریق میشه اصل باشه تزریقش هم بعضی وقتا خیلی دردناکه ولی خوب یه باره و قابل تحمله احتمال خوب شدن با تزریق خیلی خیلی زیاده.
موفق باشید

ittools
02-03-2013, 14:13
سلام دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد الوپسی آره آتا هست که یک بیماری خود ایمنیه که معمولا در اثر استرس و ژنتیک ایجاد میشه طوری که سیستم ایمنی خود بدن رو هدف قرار میده و معمولا در اثر استرس فعال میشه و تنها راهش تزریق فکر میکنم استروئید هست و در صورتی که به احنمال خیلی کم جواب نده یه روش جدید اومده به اسم فراکشنال فوتوترمولیز که جدیده و نمیدونم کسی تا حالا جواب گرفته یا نه ولی برای من یه بار پیش اومد تو همون ناحیه ریش که فقط با تزریق خوب شد و باید بری پیش پزشکی که متبحر باشه چون صورت پر از عصبه و همچنین دارویی که تزریق میشه اصل باشه تزریقش هم بعضی وقتا خیلی دردناکه ولی خوب یه باره و قابل تحمله احتمال خوب شدن با تزریق خیلی خیلی زیاده.
موفق باشید

ممنون دوست عزیز
فقط مشکل اینه که ما تو ارومیه ساکن هستیم و دکتر پوست متبحر خیلی کم داریم و این دکتری هم که برادرم رفته بهترین دکتر تو شهرمونه :n03: برداشته ماینوکسیدیل براش تجویز کرده !
بی زحمت اسم دکتر رو هم برام پیغام خصوصی کنید اگه تو ارومیه مشکل حل نشد بیاد پیش پزشک شما
ممنونم ازتون :n16:

m.shahi
02-03-2013, 15:27
ممنون دوست عزیز
فقط مشکل اینه که ما تو ارومیه ساکن هستیم و دکتر پوست متبحر خیلی کم داریم و این دکتری هم که برادرم رفته بهترین دکتر تو شهرمونه :n03: برداشته ماینوکسیدیل براش تجویز کرده !
بی زحمت اسم دکتر رو هم برام پیغام خصوصی کنید اگه تو ارومیه مشکل حل نشد بیاد پیش پزشک شما
ممنونم ازتون :n16:
خواهش میکنم.
نگران نباشیدد اینقدرا هم تبحر لازم نداره اکثر متخصص های پوست میتونن انجام بدن البته اگر قطعا تشخیصشون اون چیزی باشه که عرض کردم و نکته مهم اینه که داروی اصل تزریق کنن و به اعصاب روی صورت هم توجه داشته باشند، معمولا تو لایه های بالایی پوست تزریق میشه که به اعصاب هم صدمه نرسه و از طرفی هم جذب بشه. به نظر من اول با یک پزشک خوب تو همون ارومیه مشورت کنید یا از آشنایان بپرسید شاید کسی انجام داده باشه چون برای خیلیا پیش میاد و کار ساده ایم هست.
من تقریبا 7 سال پیش انجام دادم اسم دکتر رو یادم نیست اسم کوجشم یادم نیست ولی یکی از کوچه های پایین گاندی و اول وزرا بود که زیر مطب هم داروخونه هست یه خانم دکتر بودن. تهران دکتر زیاده برای انجام اینکار اگر خواستید تشریف بیارید خبر بدید در خدمتتون باشم به اتفاق میریم دکتر. نزدیک منزل ما هم دکتر هست که اینکارو انجام داده باشه.
موفق باشید

m.shahi
03-03-2013, 20:04
سلام
همونطور که میدونید استرس یکی از عوامل ریزش مو هست. حالا اگر کسی بخاطر ریزش مو دچار استرس و اضطراب بشه خودش باعث تشدید ریزش میشه. آیا دارویی هست که تو این زمینه کمک کنه با توجه به اینکه ریزش مو از عوارض اکثر داروهای ضد استرس یا اضطراب هست. کسی تو این زمینه تجربه یا اطلاعاتی داره؟
با تشکر

ittools
05-03-2013, 11:11
سلام دوستان

موهای من چربه . بعده حموم اصلا موهام حالت نمیگیره و یه مقدار هم جلوی موهام فر میشه و حالت بدی میگیره :n28: چه شامپویی رو پیشنهاد میدید قیمتش هم مهم نیست یه چیزی رو پیشنهاد بدید که بتونم باهاش روزانه موهام رو بشورم و حالت بگیره و اینقدر هم فر نشه فقط شامپویی رو میخوام که امتحان خودش رو پس داده
و از همه مهمتر باعث ریزش مو هم نشه چون خودم به قدر کافی دارم :n02:

ممنون :n16:

alone one
06-03-2013, 14:33
برادرا و خواهرای محترم،این دوتا چه فرقی با هم میکنن؟
اسپری نگهدارنده مودیاموند گلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موس حالت دهنده دیاموند گلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی نمیدونست یا از قلم افتاد؟

alirezazzt
06-03-2013, 22:55
سلام دوستان من عمل پی ار پی انجام دادم حدود ۴۸ روز پیش و دیروز هم اونو تکرار کردم واقعا عالی بوده،موهای سرم خیلی خوب دارن رشد میکنن و به حالت اول برمیگردن ،اگه کسی سوالی در این مورد داره در خدمتم...

لطف میکنید دکتر و کلینیک رو تو پیام خصوصی بفرمایید.

night lord
07-03-2013, 11:21
چی هست این prp ?

Atghia
07-03-2013, 11:32
چی هست این prp ?

مزوتراپی بیولوژیک یا PRP، روش جدید در درمان بیماری های پوست و مو بوده و در حال حاضر در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان انجام میگیرد.
PRP که مخفف Platelet Rich Plasma و مزوتراپی بیولوژیک هم گفته میشود PRP. در اصل پلاسمای غنی شده از پلاکت می باشد که از خون بیمار تهیه می گردد. برای بدست آوردن PRP ابتدا خون بیمار گرفته شده و سپس در دستگاه سانتریفیوژ قرار می گیرد سپس گلبولهای قرمز ،سفید و پلاکتهادر سطوح مختلف در لوله آزمایش جدا می گردد ودر آخر پلاسمای غنی از پلاکت از سطح مناسب برداشت میشودکه حاوی 8-4 برابر تعداد پلاکت درهرسانتی متر مکعب پلاسمای طبیعی میباشد.پلاسمای به دست آمده با ترکیب یک ماده فعال کننده در نواحی مورد نیاز تزریق میشود. در این روش فعالیت کلاژن سازی پوست به سالهای جوانی باز می گردد.اثرات درمانی به دلیل وجود فاکتور رشد در این ماده ( سرم و پلاکت) است که باعث بازسازی بافتها می شود. پلاکتها عنصر اصلی و لازم در ارتقاء سلامت و انعطاف پذیری پوست می باشند.در نواحی روی سرتبدیل دوباره فولیکولها باعث میشود که فولیکولهای غیر فعال،فعال شده و باعث رویش مجدد مو شوند.
PRP در پیوند مو:

موارد کاربردی استفاده از PRP در پیوند مو :
برای حفظ و تقویت فولیکول مو بعد از پیوند مو
به منظور ارتقاء بهبود و ترمیم بافت پس از پیوند مو
برای تحریک رشد فولیکولهای خفته مو و رشد موی جدید

به یاد داشته باشید که پلاکتهای بدن عامل اصلی بهبود زخم می باشد ،وقتی زخمی در اثر برش ایجاد می شود, لخته های کنار زخم حاوی پلاکت است که این سبب شروع روند بهبود می باشد. فاکتورهای محرک رشد پلاکتها, تشکیل عروق جدید و تولید کلاژن را تحریک میکنند تا ترمیم زخم انجام شود . بعلاوه گلبولهای سفید موجود در PRP سبب از بین رفتن باکتریهای موجود در محدوده زخم می شوند .
PRPجدیدترین فناوری جهت زیبایی و جوان سازی است. اساس این روش تحریک سلولهای بنیادی است. سلولهای بنیادی سلولهایی هستند که در بدن به هر شکل که نیاز باشد در می آیند.و ایجاد بافت های مختلفی مثل ماهیچه،استخوان غضروف،پوست و مو و ... می کنند. البته سلولهای بنیادی در گردش خون به صورت غیر فعال (نهفته) شناور هستند و برای فعال شدن نیاز به پلاکت دارند.(فعال شدن سلولهای بنیادی از طریق ترشح فاکتور رشد توسط پلاکت ها صورت می پذیرد). سلولهای بنیادی پس از فعال شدن این خاصیت را پیدا میکنند که به بافت مجاور خود تبدیل شوند مثلاٌ در کنار ریشه مو باعث رویش مجدد مو به حالت اولیه می شوند. در پوست باعث ترمیم ضایعات پوستی از قبیل چین و چروک،فرورفتگی و اسکارهای پوستی می شوند.در استخوان یا غضروف باعث ترمیم ضایعات این بافت ها از قبیل شکستگی ،تخریب غضروف و ... میشوند.
این فرآیند (فعال شدن سلولهای بنیادی تا ترمیم بافتی) فرآیندی کند بوده و گاهی ماهها طول می کشد.
کاربرد های پی آر پی
1. طاسی سر یا ابرو.
2. چین و چروک ناشی از افزایش سن.
3. ترمیم زخم های قدیمی ناشی از بریدگی ، سوختگی و ...
4. تسریع در ترمیم شکستگی های استخوانی و یا ضایعات غضروفی مثل آرتروز.
5. ترمیم اسکارهای ناشی از جوش (آکنه)، آبله مرغان.
6. چین و چروک دور چشم.
مزایای پی آر پی:
1. از خون خود شخص استفاده می شود پس باعث انتقال بیماری هایی مثل هپاتیت، HIV و ... نمیشود.
2. به صورت کاملاٌ استریل و از وسایل یکبار مصرف و به صورت بسته انجام میشود پس خون با هوای آزاد در تماس نیست.
3. اثر بسیار طولانی دارد.
4. در اغلب موارد فقط یک بار انجام میشود.

منبع:وبلاگ ایرانیان

m.shahi
07-03-2013, 15:03
سلام دوستان من عمل پی ار پی انجام دادم حدود ۴۸ روز پیش و دیروز هم اونو تکرار کردم واقعا عالی بوده،موهای سرم خیلی خوب دارن رشد میکنن و به حالت اول برمیگردن ،اگه کسی سوالی در این مورد داره در خدمتم...
اینکه میفرمایید تو 48 روز موها دارن عالی میشن واقعا جالب و عجیبه. اینکه میفرماید بعد از 48 روز پی ار پی رو تکرار کردید از اونم عجیب تره چون معمولا برخی از متخصص ها که انجام میدن بعد از 6 ماه یا 9 ماه تکرار میکنن و اثرش میگن حتمی نیست بگیر نگیر داره و این حرفا خیلی از متخصصین هم بسیار مخالف این موضوع هستن مراجع مهم مربوطه هم اصلا تاییدش نکردن. اونایی هم که میگن همه جا رواج داره یه تاییده از یه جای معتبر رو کنن لطفا من قبلا هم گفتم من انجام دادم متاسفانه که بزرگترین اشتباهم بود حالا نمیگم که هیچ کس جواب نمیگیره فقط میگم دقت کنید به شنیده ها و این چیزا زیاد اعتماد نکنید سعی کنید حد اقل یه نمونه قطعی و مطمئن پیدا کنید بعد انجام بدید به این حرفا هم که عمو، عمه، خاله من انجام داده عالی بوده زیاد توجه نکنید.
اگه میشه ایشون رو به بنده هم معرفی کنید ممنون میشم اگرم که مطمئن شدم از کارشون خودم هم میام اینجا به همه اعلام میکنم خودم هم انجام میدم
از لطفتون ممنون هیج قصد جسارت و پیش داوری هم وجود نداره ولی میدونید که این روزا چند صد نوع دارو و روش برای مو هست که همگی هم ادعای عالی بودن دارن و کلی بحث های و نقد های مثبت در موردشون هست که خیلی هاشون بی اثر و خیلی هاشون مضر و بعضی ها شون کم اثر و بعضی هاشون در بعضی مواقع موثرند

m.shahi
07-03-2013, 15:31
اینکه میفرمایید تو 48 روز موها دارن عالی میشن واقعا جالب و عجیبه. اینکه میفرماید بعد از 48 روز پی ار پی رو تکرار کردید از اونم عجیب تره چون معمولا برخی از متخصص ها که انجام میدن بعد از 6 ماه یا 9 ماه تکرار میکنن و اثرش میگن حتمی نیست بگیر نگیر داره و این حرفا خیلی از متخصصین هم بسیار مخالف این موضوع هستن مراجع مهم مربوطه هم اصلا تاییدش نکردن. اونایی هم که میگن همه جا رواج داره یه تاییده از یه جای معتبر رو کنن لطفا من قبلا هم گفتم من انجام دادم متاسفانه که بزرگترین اشتباهم بود حالا نمیگم که هیچ کس جواب نمیگیره فقط میگم دقت کنید به شنیده ها و این چیزا زیاد اعتماد نکنید سعی کنید حد اقل یه نمونه قطعی و مطمئن پیدا کنید بعد انجام بدید به این حرفا هم که عمو، عمه، خاله من انجام داده عالی بوده زیاد توجه نکنید.
اگه میشه ایشون رو به بنده هم معرفی کنید ممنون میشم اگرم که مطمئن شدم از کارشون خودم هم میام اینجا به همه اعلام میکنم خودم هم انجام میدم
از لطفتون ممنون هیج قصد جسارت و پیش داوری هم وجود نداره ولی میدونید که این روزا چند صد نوع دارو و روش برای مو هست که همگی هم ادعای عالی بودن دارن و کلی بحث های و نقد های مثبت در موردشون هست که خیلی هاشون بی اثر و خیلی هاشون مضر و بعضی ها شون کم اثر و بعضی هاشون در بعضی مواقع موثرند

راستی خواهش میکنم به این لینک مراجعه کنید ونظر برخی از متخصصین مطرح پوست و م مثل دکتر نیلفروش زاده هم توجه فرمایید

با تشکر

ittools
09-03-2013, 22:41
من موندم :n02:

سلام دوستان

موهای من چربه . بعده حموم اصلا موهام حالت نمیگیره و یه مقدار هم جلوی موهام فر میشه و حالت بدی میگیره :n28: چه شامپویی رو پیشنهاد میدید قیمتش هم مهم نیست یه چیزی رو پیشنهاد بدید که بتونم باهاش روزانه موهام رو بشورم و حالت بگیره و اینقدر هم فر نشه فقط شامپویی رو میخوام که امتحان خودش رو پس داده
و از همه مهمتر باعث ریزش مو هم نشه چون خودم به قدر کافی دارم :n02:

ممنون :n16:

Ali_softcenter
09-03-2013, 22:45
من موندم :n02:

دوست عزیز هیچ شامپویی به مو حالت نمیده.

اگر موی چربی دارید که بعد از شست و شو فر میخوره بعد از شست و شو و خشک کردن کامل سر....با باد ولرم یا سرد سشوار و شانه های گرد...موهاتون رو صاف کنید.

ضمنا از شامپویی استفاده کنید که مو رو نرم نکنه

milad_heartsick
15-03-2013, 17:08
سلام به همه ی مو قشنگهای فروم:n02:
دوستان من یه مدت هست موهام بسیار نازک.کدر.خشک خشک انگار مردن:n02: دکتر هم رفتم فقط بهم قرص زینک پلاس تجویز کرد
کسی شامپو یا سرم یا چیزی مرتبط با موهای من سراغ داره؟؟؟
با سپاس:n16:

Ali_softcenter
15-03-2013, 22:40
سلام به همه ی مو قشنگهای فروم:n02:
دوستان من یه مدت هست موهام بسیار نازک.کدر.خشک خشک انگار مردن:n02: دکتر هم رفتم فقط بهم قرص زینک پلاس تجویز کرد
کسی شامپو یا سرم یا چیزی مرتبط با موهای من سراغ داره؟؟؟
با سپاس:n16:

پیشنهاد اولیه ما : مراجعه به دکتر متخصص و مجرب

پیشنهاداتی که ممکنه خالی از اشکال نباشند :

یعنی موهاتون خشک و کدر هست؟

خب باید از شامپو مخصوص موهای خشک استفاده کنید یا از ماسک های مو البته از برند های معتبر استفاده کنید مثل ماسک موی نوتریسرات دوکری یا ماسک فیتوسیتروس فیتو

برای رفع کدری مو هم میتونید از شامپو بالنگ کلوران به قیمت 23 تومن استفاده کنید یا ماسک درخشان کننده ایوروشه

برای نازکی مو هم میتونید از شامپو های حجم دهنده مثل شیر بادام کلوران و....استفاده کنید

البته جتما اطمینان حاصل کنید که موی شما خشک هست نه چرب!! چون در غیر این صورت کار رو بدتر میکنید!!

iman_s
17-03-2013, 13:59
حدود 10 صفحه از مطالب روخوندم و ديدم بيشتر بچه ها تو مرحله دارويي هستند
منم يكزماني از ماينوكسيدل5درصد و قرص فيناسترايد(فينپشيا) استفاده ميكردم ولي ريزش موهام ادامه داشت و داروها و شامپوهاي ديگه هم جواب نداد
وسط سرم خالي شده و داره به سمت شقيقه ها پيشروي ميكنه ولي جلوي موهام سالمه.الانم از كچلي پركن يا همون پورد تاپيك استفاده ميكنم كه نشون نده :n09:
ميخوام برم سراغ كاشت مو.هزينه كاشت مو به روش FIT حدودا چقدر ميشه؟نميخوام پشت سرم خط برداشت مو داشته باشه

غول مرحله اخر
17-03-2013, 20:37
سلام
یه راهنمایی میخواستم.
1- اصلا این موادی مثله ژل مو و واکس مو و تاف و نیترو ... که جوونا به موهایه سرشون میزنن به چه دلیلی هست؟؟؟ اصلا فایده ای برا مو داره؟ ممنون میشم یکی منو توجیه کنه. آیا استفاده کنم یا نکنم. من خودم قدیما استفاده میکردم.
من برا حالت دادن به موی سرم در حال حاضر از هیچ کدوم موارد بالا استفاده نمی کنم. به نظر دوستان از چه چیزی استفاده کنم؟؟؟؟
2- من تا الان برا موهام از شامپو خاصی هم استفاده نکردم. حالا به نظر شما بهترین شامپو از لحظ کیفیت و هزینه کم که من اونو تهیه کنم و مهام رو برام لذت بخش کنه؟؟؟
ممنون

Beta
17-03-2013, 23:28
میشه از دوتا شامپو استفاده کرد !
مثلا از پرژک و مولتی ویتامیه گلرنگ؟؟؟؟!

غول مرحله اخر
19-03-2013, 10:56
اساتید کسی نیستش سواله بالامنو جوا بده. حداقل یه راهنمایی خییییییلی کوچیک میخوام... :n28::n28::n28:

Ali_softcenter
21-03-2013, 20:57
سلام
یه راهنمایی میخواستم.
1- اصلا این موادی مثله ژل مو و واکس مو و تاف و نیترو ... که جوونا به موهایه سرشون میزنن به چه دلیلی هست؟؟؟ اصلا فایده ای برا مو داره؟ ممنون میشم یکی منو توجیه کنه. آیا استفاده کنم یا نکنم. من خودم قدیما استفاده میکردم.
من برا حالت دادن به موی سرم در حال حاضر از هیچ کدوم موارد بالا استفاده نمی کنم. به نظر دوستان از چه چیزی استفاده کنم؟؟؟؟
2- من تا الان برا موهام از شامپو خاصی هم استفاده نکردم. حالا به نظر شما بهترین شامپو از لحظ کیفیت و هزینه کم که من اونو تهیه کنم و مهام رو برام لذت بخش کنه؟؟؟
ممنون

1- به مو حالت دلخواه رو میده. به خودتون بستگی داره.
2-شما باید با توجه به جنس موهاتون ( خشک ..چرب ..معمولی..) از شامپوی مورد نظر استفاده کنید...اگر هم مشکل خاصی مثل ریزش یا شوره دارید درمان خاص خودش رو میطلبه که ممکنه دکتر متخصص براتون شامپوی خاصی رو هم تجویز کنه
3- لطف کنید سوال های خودتون رو در محیط انجمن مطرح کنید..من بیشتر مواقع نمیرسم پیام های خصوصی رو جواب بدم

شاد باشید

Ali_softcenter
21-03-2013, 20:58
میشه از دوتا شامپو استفاده کرد !
مثلا از پرژک و مولتی ویتامیه گلرنگ؟؟؟؟!

مشکل خاصی نداره! ولی آخه برای چی؟

Beta
21-03-2013, 21:28
مشکل خاصی نداره! ولی آخه برای چی؟
واسه ویتامینه بودنش میگم!

Ali_softcenter
22-03-2013, 02:36
واسه ویتامینه بودنش میگم!

البته متخصصین پوست حداقل در ایران اعتقاد دارند که هیچ ویتامینی از طریق پوست سر جذب نمیشه و همه اینها تبلیغاتی هست...

در ثانی برفرض هم که جذب بشه....خب فقط از همون مولتی ویتا استفاده کنید ! چرا پرژک؟

Beta
22-03-2013, 11:31
البته متخصصین پوست حداقل در ایران اعتقاد دارند که هیچ ویتامینی از طریق پوست سر جذب نمیشه و همه اینها تبلیغاتی هست...

در ثانی برفرض هم که جذب بشه....خب فقط از همون مولتی ویتا استفاده کنید ! چرا پرژک؟
خیلی به ندرت از ویتامینه استفاده میکنم،فقط میخاستم بدونم که مشکلی نداشته باشه!
حالا برای شستوشوی سر شامپو کافیه یا از صابون هم باید استفاده کرد،چه صابونی ؟؟!

Ali_softcenter
22-03-2013, 13:52
شامپو کافیه!

البته صابون هایی معروفی هستن در عطاری ها که برای شستن سر استفاده میشن مثل صابون 12 گیاه ان جی که البته من نظر خاصی در موردشون ندارم .

محصول مشترک شرکت صابون سازی پیروز و گروه محصولات گیاهی ناجیان هست.

mrmmnb
22-03-2013, 19:10
راه منم خیلی تعریف این صابون 12 گیاه رو شنیدم خودم چند وقت پیش خریدم ولی هنوز استفاده نکردم قیمت هم فکر کنم 2500 بود
یکی از همکارام استفاده کرده بود گفت برا سرش خیلی خوب بود ولی از اون طرف گفت از وقتی اینو داره استفاده میکنه دستش پوست پوست شده بود و حتی جاهایش ترک برداشته بود البته میگفت نمیدونم از چی هست ولی از وقتی این صابون رو زدم دستم هم اینجوری شده

s@har
22-03-2013, 22:31
سلام. :n16:از اونجایی که رنگ موی زیاد و ... موها رو خراب میکنه و معمولا هم ویتامینه و ... تاثیر گذار نیستن برای برگردوندن سلامتی..میخواستم بپرسم هر چند وقت یکبار رنگ موها عوض بشه خوبه؟ منظورم فقط رنگ کردن قسمت ریشه موها که تازه رشد کرده نیست منظورم عوض کردن رنگ همه قسمتای مو هستش. ممنون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه:n28:
ویه سوال دیگه کسی میدونه ماسک موهای خانگی یا صنعتی تا چه حد موثره روی موها؟

AMIR REZAs
24-03-2013, 20:01
موی سرم و کلا پوستم یه روز در میان به طور وحشتناکی چرب میشه و شروع به ریزش میکنه

نظر شما چیه ؟

Ali_softcenter
27-03-2013, 15:06
موی سرم و کلا پوستم یه روز در میان به طور وحشتناکی چرب میشه و شروع به ریزش میکنه

نظر شما چیه ؟

چه شامپویی استفاده میکنید؟

Dj_aghamajid
27-03-2013, 15:57
پوست سر و کلا موی من هم یکی 2 سالی هست که وحشتناک چرب میشه. یعنی اگه یک روز در میون شستشو نکنم انگار یک ظرف روغن ریختن رو سرم. کلی هم موهام بخاطرش ریزش کرد. دیگه کم کم باید خودم رو برای کاشت مو آماده کنم. فقط میخوام بدونم میشه این چربی رو از بین برد؟
شامپو هم قبلا یک مدت Ave چرب میزدم.
ضد شوره فولیکا رو زدم
الان 2 هفتش که ضد شوره Irox میزنم. احساس میکنم از فولیکا موثر تره. اما چربی سر همچنان اذیت میکنه. چکار کنم؟ تو رو خدا کمک کنید.:n28:

Ali_softcenter
27-03-2013, 20:59
پوست سر و کلا موی من هم یکی 2 سالی هست که وحشتناک چرب میشه. یعنی اگه یک روز در میون شستشو نکنم انگار یک ظرف روغن ریختن رو سرم. کلی هم موهام بخاطرش ریزش کرد. دیگه کم کم باید خودم رو برای کاشت مو آماده کنم. فقط میخوام بدونم میشه این چربی رو از بین برد؟
شامپو هم قبلا یک مدت Ave چرب میزدم.
ضد شوره فولیکا رو زدم
الان 2 هفتش که ضد شوره Irox میزنم. احساس میکنم از فولیکا موثر تره. اما چربی سر همچنان اذیت میکنه. چکار کنم؟ تو رو خدا کمک کنید.:n28:

یعنی شوره هم دارید؟

Atghia
27-03-2013, 23:32
علی اقا من یک پیشنهادی دارم
میدونید خیلی از دوستان سوالهای تکراری مطرح میکنند و من شاهدم شما با چه انرژی وقت میگذارید براشون توضیح میدید و...
پیشنهاد میکنم به صورت اختصاصی یک پست کامل از توصیه هاتون و بهترینها برای انواع مو و ضدشوره و نرم کننده و موی چرب و خشک و...لیست وار تهیه کنید بگید مدیر بزاره پست اول تاپیک دوستان به اون رجوع کنند:n17:

Dj_aghamajid
27-03-2013, 23:34
یعنی شوره هم دارید؟

راستش قبل از اینکه فولیکا و Irox رو بزنم. چیزی شبیه قارچ داشتم. یک لایه چربی رو سرم جمع میشدو خارش میگرفت و موقع خارش زیر ناخن اون لایه جمع میشد. ایت فکر کنم قارچ هست درسته؟
حالا مشکل شوره نیست. مشکل چربی و ریزش هست.

saman1330
27-03-2013, 23:44
درود بی کران بر هم میهنان:n09::n12:
آقا از بچه های تهران یه خواهشی دارم.من 3 ماه پیش که تهران بودم قطره آلوپکسی ماینوکسیدیل 5 % بود(فرانسویه)
البته واردات قبلی بود و تاریخ انقضاش تا 3/12/2013 بود. لطف کنید اگه زحمتی نیست یه سراغی بگیرید تو داروخونه پیدا کردین یه خبری به ما بدین .سپاسگذار میشوم:n16:
اینجا که نیست.میگن هنوز وارد نشده

skyzare
28-03-2013, 17:06
با سلام .

میخوام با رنگ های طبیعی ( گیاهی ) ؛ موهای سفید رو مشکی کنم کسی می دونه باید از چی استفاده کرد ؟

Ali_softcenter
28-03-2013, 22:04
علی اقا من یک پیشنهادی دارم
میدونید خیلی از دوستان سوالهای تکراری مطرح میکنند و من شاهدم شما با چه انرژی وقت میگذارید براشون توضیح میدید و...
پیشنهاد میکنم به صورت اختصاصی یک پست کامل از توصیه هاتون و بهترینها برای انواع مو و ضدشوره و نرم کننده و موی چرب و خشک و...لیست وار تهیه کنید بگید مدیر بزاره پست اول تاپیک دوستان به اون رجوع کنند:n17:

درود
ممنون از پیشنهادتون
حتما در اولین فرصت
چشم

راستش قبل از اینکه فولیکا و Irox رو بزنم. چیزی شبیه قارچ داشتم. یک لایه چربی رو سرم جمع میشدو خارش میگرفت و موقع خارش زیر ناخن اون لایه جمع میشد. ایت فکر کنم قارچ هست درسته؟
حالا مشکل شوره نیست. مشکل چربی و ریزش هست.

خب شامپو برای موهای چرب باید مصرف کنید شما
با توچه به بودجه تون از یه شامپوی خوب برای موهای چرب استفاده کنید به صورت روزانه
زیر ده تومن میتونید از شامپو های ایرانی فولیکا برای موهای چرب یا اویدرم برای موهای چرب استفاده کنید
خارجی با قیمت مناسب هم شامپو گزنه کلوران یا بورداک کلیون رو پیشنهاد میدم البته کلوران رو همه داروخانه ها دارن ولی کلیون رو باید از جاهای خاصی بخرید مثل پاساژگیشا طبقه همکف...یا ولیعصر پایین تر از تئاتر شهر مغازه کلیون...یا کوچه مروی مغازه ای که روش درشت نوشته کلیون از سمت ناصر خسرو که وارد بشید سمت چپ هست

s@har
29-03-2013, 10:05
سلام. :n16:از اونجایی که رنگ موی زیاد و ... موها رو خراب میکنه و معمولا هم ویتامینه و ... تاثیر گذار نیستن برای برگردوندن سلامتی..میخواستم بپرسم هر چند وقت یکبار رنگ موها عوض بشه خوبه؟ منظورم فقط رنگ کردن قسمت ریشه موها که تازه رشد کرده نیست منظورم عوض کردن رنگ همه قسمتای مو هستش. ممنون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه:n28:
ویه سوال دیگه کسی میدونه ماسک موهای خانگی یا صنعتی تا چه حد موثره روی موها؟
سوال منم جواب بدین دیگه:n28:

Ali_softcenter
29-03-2013, 11:10
سوال منم جواب بدین دیگه:n28:

براي حفظ سلامت و شادابي موها، اصلا رنگ كردن آنها را توصيه نمي‌شه ولي اينكه رنگ‌كردن موها چند وقت به چند وقت خوب است، به نوع رنگ و جنس موها و سرعت رشدشان بستگي دارد. به طور كلي هرچه اين فاصله بيشتر باشد، بهتر است.

ماسک ها اکثرا موثر هستند و معمولا برای موهای خشک و آسیب دیده ساخته میشن

Dj_aghamajid
29-03-2013, 15:01
خب شامپو برای موهای چرب باید مصرف کنید شما
با توچه به بودجه تون از یه شامپوی خوب برای موهای چرب استفاده کنید به صورت روزانه
زیر ده تومن میتونید از شامپو های ایرانی فولیکا برای موهای چرب یا اویدرم برای موهای چرب استفاده کنید

درود
خیلی ممنونم.
فقط اگه ممکنه یک لینک یا عکسی از خود محصول میزارید؟
پس بنظر شما باید هر روز شستوشو کنم؟
متشکرم

Ali_softcenter
29-03-2013, 20:16
با سلام .

میخوام با رنگ های طبیعی ( گیاهی ) ؛ موهای سفید رو مشکی کنم کسی می دونه باید از چی استفاده کرد ؟

اگر بخواهید رنگ مو‌ها را به کمک حنا مشکی کنید، دستورالعملهای متعددی وجود دارد. برخی ابتدا مو‌ها را با حنا قرمز کرده و سپس با وسمه که گیاه رنگ داری است آن‌ها را رنگ می‌کنند تا مو‌ها به رنگ مشکی در آید. این روش مدت زیادی زمان برده و طولانی است. برای همین برخی یک مقداری حنا را با حجم دوبرابر آن وسمه مخلوط و خمیری کرده و یکجا به سر خود می‌زنند. پس از اینکه مو‌ها سیاه شد، آنرا شسته و پس از خشک کردن مجدداً آنرا با خمیر رقیقی از حنا رنگ می‌کنند تا کاملاً مشکی شود.

براي پوشاندن تار موهاي سفيد 2 قاشق غذاخوري تنباکو را با 2 ليوان آب به مدت نيم ساعت بجوشانند و سپس موهاي خود را با محلول خنک شده تنباکو ماساژ دهند تا تارهاي موي سفيد شده به رنگ مشکي در آيند.

منبع اینترنت

Ali_softcenter
29-03-2013, 20:46
درود
خیلی ممنونم.
فقط اگه ممکنه یک لینک یا عکسی از خود محصول میزارید؟
پس بنظر شما باید هر روز شستوشو کنم؟
متشکرم

بله باید هر روز بشورید

یک بار صبح یک بار شب

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه احساس کردید قارچ دارید محلول كتوكونازول 2% رو طبق دستور العمل خود محلول استفاده کنید ( توصیه ما اینه که به پزشک مراجعه کنید)

saman1330
31-03-2013, 15:54
درود بی کران بر هم میهنان:n09::n12:
آقا از بچه های تهران یه خواهشی دارم.من 3 ماه پیش که تهران بودم قطره آلوپکسی ماینوکسیدیل 5 % بود(فرانسویه)
البته واردات قبلی بود و تاریخ انقضاش تا 3/12/2013 بود. لطف کنید اگه زحمتی نیست یه سراغی بگیرید تو داروخونه پیدا کردین یه خبری به ما بدین .سپاسگذار میشوم:n16:
اینجا که نیست.میگن هنوز وارد نشده
تهرانی کسی نبود؟:n29:

havzhini
01-04-2013, 23:08
سلام
بهترین چسب یا ادامس مو الان چی هست؟
یه چیزی میخوام که فقط یه مقدار جلوی موها رو با حالت نگهداره چون حالت موهام الان خوبه و کاملا لخت هست و فقط میخوام جلوش یه کم حالت داشته باشه
یه چیزی که مثل بعضی چسب موها سفید نشه یا مورو کاملا خشک و مثل چوب نکنه و احتیاج نباشه هرروز شسته بشه
بعد از هزارجور واکس و ژل استفاده کردم ولی الان روغن کنجد میزم به موهام که واقعا عالیه هم مو رو چرب و خوش حالت میکنه و هم براق و مرطوب نگه میداره که از هرنوع ژل و واکس و روغن تا حالا مصرف کردم خیلی خیلی بهتره
فقط همونطور که گفتم یه چسب میخوام که جلوی موهای سر رو باهاش حالت بدم وقتی بیرون میرم
بهترین مارکهای چسب مو که قیمتشون هم مناسب باشه الان چی پیدا میشه توی بازار؟

garaa
03-04-2013, 19:03
دوستان اتو مو خوب هست یا نه ؟

wildfire
03-04-2013, 19:19
سلام
میشه یه نرم کننده ای چیزی معرفی کنید که موهارو چرب و بدحالت نکنه.
موهای من صافه و شوره هم کمی دارم. 36 ساعت بعد از شستشو، کم کم شروع میکنه به چرب شدن. اگه بعد از شامپو از نرم کننده استفاده کنم فورا موها بعد از خشک شدن، خیلی نرم و کم پشت به نظر میاد و حس چرب بودن داره برای همین از نرم کننده استفاده نمیکنم ولی بدون نرم کننده موها به هم گره میخوره و به سختی میشه شونه کرد.
از نرم کننده ها لطیفه و گلرنگ و نیوا رو امتحان کردم. از بین ماسک مو هم فولیکا و کریستال رو امتحان کردم. ولی راضی کننده نبود. (لطیفه و فولیکا بهتر از بقیه بودن) سرم موی کریستال هم گرفتم ولی اونم بلا استفاده موند.
به نظر خودم موی معمولی دارم نه چرب. حالا میشه شما راهنمایی کنید چیکار کنم که بعد از شتشو با شامپو، هم بشه راحت موها رو شونه زد و هم اینکه موها چرب به نظر نرسه.
شامپو هم سیر کریستال استفاده میکنم.
ممنون

new2012user
04-04-2013, 12:00
سلام دوستان

من تافت و ژل و چسب مو رو امتحان کردم میدونم چیه

در مورد کرم مو و سرم مو میشه یه توضیح بدین؟

اینا هم حالت چسبندگی رو ایجاد میکنن؟
چه فرقی با هم دارن؟
و چه مدلیشون خوبه

درباره ماسک مو هم بی زحمت یه توضیح بدید/

کلا میخوام بدونم اینا مو ها رو چکار میکنن

hardwaree
05-04-2013, 11:23
سلام دوستان من 18 سالم
راستش یه چند تا سوال داشتم خواستم ازتون بپرسم
من وقتی با دست خیس تو سرم می کشم حدود یکی دوتا تار مو میاد رو دستم و کلا اگر بخواد حساب کنی روزی 5-10 تا بیشتر نمیاد
شونه هم که میزنم یکی دوتا کنده میشه
می خوام ببینم این ریزش عادیه یا نه؟
رو بالشتمم یک دونه نمیریزه
راستی ما تو خونوادمون چه از طرف مادر چه پدر کچل نداریم و پدربزرگ مادریم که 70 سالش هنوز موهاش خیلی پرپرشت و دایی هام و عموهام هم موهاشون پرپشت پس فکر نکنم ارثی باشه به نظر خودم زیاد فکر موهامم یعنی صبح که از خواب پا میشم فقط به فکر موهامم به نظرتون حالا ریزش من عادیه یا نه؟
راستی تو حمومم حدود بیست تا تارمو ریزش دارم

p_p_k
05-04-2013, 13:56
سلام. بچه ها موهای من خیلی زود چرب میشه... تار موهامم خیلی نازکه....

یه شامپو خوب معرفی میکنین که هم واسه چربی باشه و هم برای تقویت ریشه و پیاز مو و ضد ریزش؟؟؟؟:n02:

Ali_softcenter
05-04-2013, 19:45
دوستان اتو مو خوب هست یا نه ؟

در حالت کلی خیر!

اما اگر مجبور به استفاده هستید از درجه کم و قبل از اون موها کمی مرطوب باشه....

میتونید از اسپری های قبل از اتو هم استفاده کنید که در فروشگاه های لوازم آرایشی بهداشتی میفروشن.

همچنین داو یه شامپو داره برای قبل از اتو کردن....تاثیرش رو نمیدونم در چه حد هست..ادعا میکنه که از ضرر گرمای اتو کم میکنه.

سلام
میشه یه نرم کننده ای چیزی معرفی کنید که موهارو چرب و بدحالت نکنه.
موهای من صافه و شوره هم کمی دارم. 36 ساعت بعد از شستشو، کم کم شروع میکنه به چرب شدن. اگه بعد از شامپو از نرم کننده استفاده کنم فورا موها بعد از خشک شدن، خیلی نرم و کم پشت به نظر میاد و حس چرب بودن داره برای همین از نرم کننده استفاده نمیکنم ولی بدون نرم کننده موها به هم گره میخوره و به سختی میشه شونه کرد.
از نرم کننده ها لطیفه و گلرنگ و نیوا رو امتحان کردم. از بین ماسک مو هم فولیکا و کریستال رو امتحان کردم. ولی راضی کننده نبود. (لطیفه و فولیکا بهتر از بقیه بودن) سرم موی کریستال هم گرفتم ولی اونم بلا استفاده موند.
به نظر خودم موی معمولی دارم نه چرب. حالا میشه شما راهنمایی کنید چیکار کنم که بعد از شتشو با شامپو، هم بشه راحت موها رو شونه زد و هم اینکه موها چرب به نظر نرسه.
شامپو هم سیر کریستال استفاده میکنم.
ممنون

اگر از نرم کننده استفاده نکنید هم موهاتون بعد از یک روز چرب و نرم و نازک به نظر میاد؟

سلام دوستان

من تافت و ژل و چسب مو رو امتحان کردم میدونم چیه

در مورد کرم مو و سرم مو میشه یه توضیح بدین؟

اینا هم حالت چسبندگی رو ایجاد میکنن؟
چه فرقی با هم دارن؟
و چه مدلیشون خوبه

درباره ماسک مو هم بی زحمت یه توضیح بدید/

کلا میخوام بدونم اینا مو ها رو چکار میکنن

کرم مو یه نوع حالت دهنده مو هست که بله! کمی براق میکنه موها رو ..ولی چسبندگی خیر! ولی حالت دهندگیش به تنهایی قوی نیست! باید برای فیکس کردن مو بعد از زدن کرم مو از تافت ها استفاده کنید

سرم های مو برای علل گوناگونی ساخته و استفاده میشن...سرم ضد ریزش...سرم تقویت کننده ....سرم کراتینه و..........

ماسک های مو هم معمولا برای موهای خشک یا آسیب دیده استفاده می شوند...البته در معدود مواردی ماسک هایی برای موهای چرب یا موهای کدر هم دیده شده.

سلام دوستان من 18 سالم
راستش یه چند تا سوال داشتم خواستم ازتون بپرسم
من وقتی با دست خیس تو سرم می کشم حدود یکی دوتا تار مو میاد رو دستم و کلا اگر بخواد حساب کنی روزی 5-10 تا بیشتر نمیاد
شونه هم که میزنم یکی دوتا کنده میشه
می خوام ببینم این ریزش عادیه یا نه؟
رو بالشتمم یک دونه نمیریزه
راستی ما تو خونوادمون چه از طرف مادر چه پدر کچل نداریم و پدربزرگ مادریم که 70 سالش هنوز موهاش خیلی پرپرشت و دایی هام و عموهام هم موهاشون پرپشت پس فکر نکنم ارثی باشه به نظر خودم زیاد فکر موهامم یعنی صبح که از خواب پا میشم فقط به فکر موهامم به نظرتون حالا ریزش من عادیه یا نه؟
راستی تو حمومم حدود بیست تا تارمو ریزش دارم

بله عادیه!
ولی اگه احساس کردید در حمام بیش از حد مو میاد توی دستتون از شامپو های ضد ریزش مو استفاده کنید.
در حمام از شانه کردن مو های خیس خودداری کنیدبه نوع شامپو ی شما هم بستگی داره...
چه شانپویی میزنید؟

سلام. بچه ها موهای من خیلی زود چرب میشه... تار موهامم خیلی نازکه....

یه شامپو خوب معرفی میکنین که هم واسه چربی باشه و هم برای تقویت ریشه و پیاز مو و ضد ریزش؟؟؟؟:n02:

شما بهتره از یه شامپوی جداگانه برای موهای چرب و از یه شامپوی تقویت کننده و ضد ریزش جدا استفاده کنید

بودجه رو مشخص کنید

wildfire
05-04-2013, 20:20
اگه از نرم کننده استفاده نکنم بعد از 36 ساعت شروع میکنه به چرب شدن. اما اگه از نرم کننده استفاده کنم بعد از خشک شدن موها، خیلی نرم و بی حالت میشه انگار که چربه
ممنونم

p_p_k
05-04-2013, 20:55
شما بهتره از یه شامپوی جداگانه برای موهای چرب و از یه شامپوی تقویت کننده و ضد ریزش جدا استفاده کنید

بودجه رو مشخص کنید

تا حدود 40 50 میتونم...... اگرم بیشتر لازمه بازم مشکلی نیست...

moslem47
05-04-2013, 22:17
دوستات من موهای خشک و بد حالتی دارم و اصلا بدون ژل حالت نمیگیره و در حالت عادی و بخصوص بعد از حمام پف کرده هست (بعد از حمام از روغن زیتون استفاده میکنم تا پفش بخوابه) لطفا شامپو یا ماسک ویا هر راه حلی دارید بفرمایید

در ضمن برای اتو کردن مو به چی نیاز هست ؟ لطفا مدلش را بفرمایید تافت - سرم مو و.....
بودجه ضعیف

havzhini
05-04-2013, 22:24
کسی نمیدونه چسب یا ادامس مو چی مارک و مدلی خوب هست؟
osis+ و wella رو میگن خوبه ولی خب قیمتشون بالاست

فرق چسب و کرم و ادامس و ژل واسه حالت دادن دقیقا توی چیه؟
مثلا همین اوسیس هم چسب داره و هم کرم مو
برای حالت دادن قسمتهای خاص مو مثل جلوی موی سر که چند روز هم بمونه روی مو کدوم بهتره؟

khelane
05-04-2013, 23:31
سلام خدمت دوستان و استادید
بنده یه سوال در مورد بینایی داشتم
کار من طوری هست که روزی احتمالا بالای 5 ساعت یا زیاد تر با کامپیوتر سروکارداشته باشم بعضی مواقع کم تر و بعضی مواقع خیلی زیاد تر
واسه همین چشمام تمرکز بیشتری رو ال ای میکنن یه وقت های سرگیجه دارم
یه کم جستجو کردم رو اینترنت یه جای میگفتن واسه مقابله با سردرد و چشم درد درحین استفاده با کامپیوتر یا هرچیزی که باعث شود چشم به مدت زیادی تمرکز و پلکها کمترزده شود باید از هر 1 یا 2 ساعت کار 10 تا 20 دقیقه استراحت کرده و به یه جای دور تمرکز کرده
یا نوشیدن زیاد اب یا مایعات سرد !
من خودم نوشیدن اب رو خیلی خوب دیدم ظاهرا وقتی اب سرد میخورم خیلی حالم بهتره میشه درکنار اون 10 تا 20 دقیقه احساس میکنم مخم مثل هیت سینک روی سی پی یو داغ میکنه وقتی اب رو میخورم یه کم اروم تر میشم بعضی مواقع اب سرد رو تو دهانم گیر میدم حدود 10 ثانیه ای طوری که به سقف دهنم بزنه خیلی احساس راحتی بهم دست میزنه
شرمنده طولانی شد
فقط میترسم چشمم روزی چیزیش بشه واسه این میخوام تاجای که بشه ازش محافظت بکنم عینکی هم نیستم و راحت نوشته های کوچیک و بزرگ رو از دور و نزدیک میخونم
با سپاس

Ezel
06-04-2013, 10:14
کار من طوری هست که روزی احتمالا بالای 5 ساعت یا زیاد تر با کامپیوتر سروکارداشته باشم بعضی مواقع کم تر و بعضی مواقع خیلی زیاد تر
یه کم جستجو کردم رو اینترنت یه جای میگفتن واسه مقابله با سردرد و چشم درد درحین استفاده با کامپیوتر یا هرچیزی که باعث شود چشم به مدت زیادی تمرکز و پلکها کمترزده شود باید از هر 1 یا 2 ساعت کار 10 تا 20 دقیقه استراحت کرده و به یه جای دور تمرکز کرده
من خودم نوشیدن اب رو خیلی خوب دیدم ظاهرا وقتی اب سرد میخورم خیلی حالم بهتره میشه درکنار اون 10 تا 20 دقیقه احساس میکنم مخم مثل هیت سینک روی سی پی یو داغ میکنه وقتی اب رو میخورم یه کم اروم تر میشم بعضی مواقع اب سرد رو تو دهانم گیر میدم حدود 10 ثانیه ای طوری که به سقف دهنم بزنه خیلی احساس راحتی بهم دست میزنه
شرمنده طولانی شد
فقط میترسم چشمم روزی چیزیش بشه واسه این میخوام تاجای که بشه ازش محافظت بکنم عینکی هم نیستم و راحت نوشته های کوچیک و بزرگ رو از دور و نزدیک میخونم
با سپاس

تاپیک مربوط به مشکلات و سوالات در رابطه با موی سر هست دوست من :n02:

VAHID
06-04-2013, 17:10
شرمنده طولانی شد
با سپاس

تاپیک مربوط به مشکلات و سوالات در رابطه با موی سر هست دوست من :n02:

پس معلوم شد چشماتون ضعیفه:n02:

khelane
06-04-2013, 20:18
بابا دروغ سیزده بود....
موی من مشکل داره:n02:
برم دکتر:n19:

moslem47
07-04-2013, 13:05
دوستات من موهای خشک و بد حالتی دارم و اصلا بدون ژل حالت نمیگیره و در حالت عادی و بخصوص بعد از حمام پف کرده هست (بعد از حمام از روغن زیتون استفاده میکنم تا پفش بخوابه) لطفا شامپو یا ماسک ویا هر راه حلی دارید بفرمایید

در ضمن برای اتو کردن مو به چی نیاز هست ؟ لطفا مدلش را بفرمایید تافت - سرم مو و.....
بودجه ضعیف

Master Root
07-04-2013, 13:17
دوستان سلام
من موهای معمولی داشتم و با رشد خوب .
اما حالا سریع چرب میشه و ریزش مو دارم مخصوصا جلوی سرم البته روزی 8 ساعت مدام پای سیستم هستم.
میگن شامپو خارجی استفاده نکن افزودنی زیاد داره درسته؟؟
لطفا راهنمایی کنید که چطور جلو ریزش مو رو بگیرم ؟؟

alone one
07-04-2013, 17:54
میتونید از اسپری های قبل از اتو هم استفاده کنید که در فروشگاه های لوازم آرایشی بهداشتی میفروشن.
میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین
ممنونم

m.shahi
08-04-2013, 16:30
رزماری رو خودم استفاده نکردم برادرم قبلا (اوایل که رزماری اومده بود) استفاده کرد و ریزش موهاش متوقف شد
خودمم قصد داشتم بخرم یه جورایی این داروی طلسم فریبم داد ( هر چند ناراضی نیستم از عملکردش تا الان)
یه موردی هم در رابطه با تونیک ها من بهش برخوردم این هست که مثل شامپو ها ممکنه یه تونیک برا یه نفر خوب جواب بده برا یکی اصلا به درد نخوره و بطبع بهترین کار این هست که یه جورایی یکی یکی تست کنی هر کدوم جواب داد استفاده کنی مثلا همین طلسم رو دیروز رفتم پیش یه عطاری که داروهای گیاهی داشت خیلی بدش رو گفت و گفت پولت رو حروم کردی!
بعد صحبت ریزش مو شد یه قوطی داروی گیاهی رزماری ( نه اون تونیکش که داروخانه ها دارن) و یه قوطی دیگه که ضاهرا بابونه بود رو بهم معرفی کرد و گفت خودمم دارم استفاده میکنم و خیلی خوب هست ضمنا گفت صابون 12 گیاه + شامپوی آلورا بزن خیلی عالی جواب میده منم فعلا چون دارم طلسم رو میزنم نخریدم اما صابون 12 گیاه رو چون دنبالش بود (خیلی تعریفش رو شنیدم) خریدم
طلسم تموم بشه اون دو قوطی رزماری و بابونه رو میخرم (گفت یکیش برا رویش هست و یکیش برا جلوگیری از ریزش) ولی اون شامپو الورا قیافش داغون بود بهش نمیخورد چیز به درد خوری باشه ) باید ببینم این جناب Ali_softcenter شامپوی الورا خوبی سراغ دارن یا نه

سلام دوست عزیز مدتی هست که از تونیک طلسم استفاده میکنید. میشه یه توضیح بدید تو این مدت عملکردش چطور بوده؟ من خیلی با مطالب ضد و نقیض در مورد این تونیک برخورد کردم، قبلا هم یکی گرفتم ولی استفاده نکردم.
ممنون

Alcatel.
09-04-2013, 17:35
سلام
برای تقویت و پر پشت شدن ابرو غیر از رزماری چه دارویی رو پیشنهاد میکنید؟
پوستم به رزماری حساسیت داره.
ممنون

supermax15
09-04-2013, 17:49
ماسک های طبیعی واسه پرپشت شدن مو سر هست؟

forogh53
09-04-2013, 22:52
سلام
دوستان پسری هستم 20 ساله که دارای موهای فوق العاده چرب و دچاره ریزش شدید موی سر هستم !
به یه متخصص هم مراجعه کردم ولی بدون معاینه و تجویز آزمایش های لازم برای بنده محلول فیناستراید 5% و فین پشیا 1 میلی تجویز کرده که فین پشیا رو هر شب 1 عدد و ماینوکسیدیل رو به دلیل محدودیت و کارم فقط شبانه بمدت 3 ماهی هست استفاده میکنم ...
تا الان که تغییری در ریزش موهای بنده بوجود نیومده !
بنظرتون باید به یه پزشگ دیگه مراجعه کنم ؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید .

این هم یه شات از وضعیت کچلی بنده ! :37:

سلام فقط با صابون پیچ بشور حتی شامپو هم استفاده نکن یه چند وفتی هم به جای این داروهای کورتونی از نخود کوبیده و حنا و هسته خرمای آسیاب شده(که البته خیلی سخت میتونی درست کنی یعنی کوبیدن هسته خرما خیلی سخته ولی ارزشش را داره )و زرده تخم مرغ از شب تا صبح روی موهات باشه بزن و نتیجه اش را ببین.یه کم هم استرس و عصبانیت را بذار کنار و از لبنیات به خصوص کشک خوب استفاده کن .در ضمن کم خوابی هم میتونه باعث ریزش مو بشه.انشاءا. . . که مشکلت حل شه ولی یه چیری بهت بگم فکر کردن به هر مسأله ای اون را بیشتر تحریک میکنه شما هر چه بیشتر به این موضوع فکر کنید بیشتر دچار ریزش مو میشوید اگر میدونستید فکر انسان چه قدر قویه به نکات منفی فکر نمی کردید.

jjmx
11-04-2013, 18:57
با سلام بنده 16-17 سالمه و در قسمت فرق سر وسط سرم موهام ریخته بود 4 ماه پیش که به دکتر متخصص مراجعه کردیم و برام قرص زینک و فین پشیا تجویز کرد مرتب میخورم بعد از 3 ماه جای زینک قرص ویتامین 3 و سه امپول با فاصبه زمانی 10 روز تجویز شد هم اکنون شاهد ریزش کمتر به مراتب موهام هستم و اون قسمتی هم که ریخته بود بهتر شده شامپو هم الپسین آ 1 میزنم ! که البته موهام بعضی موقع ها زبر شده و بعضی موقع ها انگار برق گرفته بعضی موقع ها هم بسیار عالی و خرمنی هست ! عجیبه !
اما یک سوال
ایا نزدن و کوتاه نکردن موهای زاید بدن (زیر بغل و اون قسمت)تاثیری تو رشد بهتر مو داره یا نه!؟

Alcatel.
11-04-2013, 23:07
ایا نزدن و کوتاه نکردن موهای زاید بدن (زیر بغل و اون قسمت)تاثیری تو رشد بهتر مو داره یا نه!؟
سلام اگه منظورت ارتباطش با رشد موهای سر هستش نه ربطی به هم نداره.

Atghia
11-04-2013, 23:15
سلام
ممنون

روغن سیاه دانه! هم برای رشد موی سر هم برای ابرو ها موثره البته به استناد حرف دکتر طب سنتی که مدتی نزد ایشون میرفتم اینا رو میگم:n06:

m.shahi
11-04-2013, 23:37
با سلام بنده 16-17 سالمه و در قسمت فرق سر وسط سرم موهام ریخته بود 4 ماه پیش که به دکتر متخصص مراجعه کردیم و برام قرص زینک و فین پشیا تجویز کرد مرتب میخورم بعد از 3 ماه جای زینک قرص ویتامین 3 و سه امپول با فاصبه زمانی 10 روز تجویز شد هم اکنون شاهد ریزش کمتر به مراتب موهام هستم و اون قسمتی هم که ریخته بود بهتر شده شامپو هم الپسین آ 1 میزنم ! که البته موهام بعضی موقع ها زبر شده و بعضی موقع ها انگار برق گرفته بعضی موقع ها هم بسیار عالی و خرمنی هست ! عجیبه !
اما یک سوال

سلام، هیچ ربطی نداره ولی برای رعایت بهداشت بهتره زده بشه، ضمنا با استفاده از قرص فین پشیا در مدت طولانی موهای زائد بدن ممکنه نازک تر بشه.

میشه بفرمایید اسم اون سه آمپولی که استفاده کردین چی بود؟

m.shahi
11-04-2013, 23:43
سلام
ممنون
اگه هزینه براتون مهم نیست یه قطره ای هست به اسم لاتیس که برای رشد مژه و ابرو عایله و اکثرا جواب گرفتن ولی خیلی گرونه. یه محلولم دکتر باریک بین داره که بعضیا راضی هستن (بر اساس مواردی که تو نت خوندم) در مورد این محلول یه تحقیقی بکنید بد نیست.

Alcatel.
13-04-2013, 09:25
اگه هزینه براتون مهم نیست یه قطره ای هست به اسم لاتیس که برای رشد مژه و ابرو عایله و اکثرا جواب گرفتن ولی خیلی گرونه. یه محلولم دکتر باریک بین داره که بعضیا راضی هستن (بر اساس مواردی که تو نت خوندم) در مورد این محلول یه تحقیقی بکنید بد نیست.
ممنون ... نظرتون در مورده ماوالا چیه؟
تاحالا کسی از دوستان استفاده کرده؟ نتیجه گرفته؟

rezarrrr
13-04-2013, 11:27
سلام
جدیدا یه شامپوهای اومده که رنگ مو رو تغییر میده میخواستم ببینم کسی استفاده کرده باعث ریزش مو یا چیز دیگه ای نداشته ؟
من موهام جو گندمی هست و میخوام یکم مایل به قهوه ای روشن بشه چیکار کنم؟شامپو بگیرم نگیرم؟

rezarrrr
14-04-2013, 11:39
سلام
جدیدا یه شامپوهای اومده که رنگ مو رو تغییر میده میخواستم ببینم کسی استفاده کرده باعث ریزش مو یا چیز دیگه ای نداشته ؟
من موهام جو گندمی هست و میخوام یکم مایل به قهوه ای روشن بشه چیکار کنم؟شامپو بگیرم نگیرم؟
کسی تا حالا استفاده نکرده؟

Ali_softcenter
14-04-2013, 22:05

ماوالا برند خوبیه

m.shahi
15-04-2013, 01:37
سلام. یه گشتی تو نت زدم خیلیا از قزل گون یا خرگوشک که گیاهیه تعریف کردن و گفتن نتیجه گرفتن بعضیاشون گفتن با مقداری زرده تخم مرغ قاطی مکنن ده دقیقه رو ابرو میذارن بمونه بعد میشورن موارد دیگه ای هم بود که تقریبا به ترتیب اولویت مینویسم: میشا- بلفارول- سریتا- لاتانوپراست البته تاثیر رو افراد میتونه متفاوت باشه.

saman1330
15-04-2013, 14:20
درود
من قبلن واسه ریزش موهام از آلوپکسی ماینوکسیدیل5% (فرانسوی)می زدم.حدود 40 تومن بود.الان می گن باید سفارش بدی از تهران بیارن چون شدا 130 تومن(تعجب نداره:n02:)
این ماینوکسیدیل ایرانی رو کسی زده؟بدرد بخور هست؟
بعد یه دکتری هست تو یزد خیلی اسم در کرده (بنام محمد تقی نور بالا)کسی میشناسش؟میگن یه ماینوکسیدیل دستی میسازه که خیلی خوبه!
سپاس:n16:

rezarrrr
15-04-2013, 21:21
اقا نظرتون در مورد این شامپو ها که جا رنگ مو استفاده میکنه چیه؟
موهام از الان داره سفید میشه:n15:از این شامپو ها بگیرم؟

m.shahi
17-04-2013, 01:22
درود
من قبلن واسه ریزش موهام از آلوپکسی ماینوکسیدیل5% (فرانسوی)می زدم.حدود 40 تومن بود.الان می گن باید سفارش بدی از تهران بیارن چون شدا 130 تومن(تعجب نداره:n02:)
این ماینوکسیدیل ایرانی رو کسی زده؟بدرد بخور هست؟
بعد یه دکتری هست تو یزد خیلی اسم در کرده (بنام محمد تقی نور بالا)کسی میشناسش؟میگن یه ماینوکسیدیل دستی میسازه که خیلی خوبه!
سپاس:n16:
سلام. من تعریف الوپکسی رو خیلی شنیدم اگه جواب داده عوض نکن چون ممکنه رشته هاتو پنبه کنی. چندتا تلفن داروخونه تو تهرانو پیدا کن تماس بگیر بعضیا دارن اگه پیدا نکردی پخ بده من برات پرسوجو میکنم. در مورد دکتر نوربالا منم زیاد شنیدم ولی بعضیا میگن داروهاش خطرناکه یکی دو موردم دیدم که گفته بودن ریزششون بیشتر شده ولی نمیدونم که چه مدت استفاده کرده بودن چون بعضی داروها اوایل مصرف ممکنه ریزشو بیشتر کنه. بعضیا هم تعریف کردن. وقت گرفتن هم که سخته تلفنشم هیچ وقت جواب نمیده

m.shahi
17-04-2013, 12:50
سلام به همگی.
کسی تجربه از داروهای گیاهی برای رویش مو رو داشته؟ من اکثر داروها ی گیاهی که دربارشون خوندم رو لیست میکنم اگه کسی تجربه ای در مورد خودشون یا ترکیبشون داره لطف کنه پاسخ بده به همراه مارکی که استفاده کرده و نحوه استفاده من تو یه سایتی دیدم یه خانومی استفاده کرده ونتیجه گرفته سایت خیلی فعالی بود همه داشتن ازش راهنمایی میگرفتن.
1-روغن سیاه دانه 2- رزماری 3-مورد 4-مریم گلی 5-املا 6-ززیتون 7-کرچک 8-همیشه بهار 9-آویشن 10-اسطوقدوس 11- آویشن 12-حنا

ittools
17-04-2013, 13:03
سلام به همگی.
کسی تجربه از داروهای گیاهی برای رویش مو رو داشته؟
1-روغن سیاه دانه 2- رزماری 3-مورد 4-مریم گلی 5-املا 6-ززیتون 7-کرچک 8-همیشه بهار 9-آویشن 10-اسطوقدوس 11- آویشن 12-حنا

من همین الان از محلول رزماری استفاده میکنم که 6500 تومنه . حدودا 4 ماهی میشه ریزش موهام رو کمتر کرده + رویش کُرک های خیلی ریز مابین موهای قبلیم ولی خیلی ریز ــن با چشم غیر مصلح دیده نمیشن :n02: البته از قرص های مکمل تقویت مو هم استفاده میکنم . نمیدونم این کُرک ها به مو تبدیل میشن یا نه ولی در کل من راضی ام :n09:

rezarrrr
17-04-2013, 13:30
مثل اینکه اینجا کسی اطلاعاتی در مورد شامپوهای مورد نظر من نداره:n26:

775e
17-04-2013, 13:46
اقا نظرتون در مورد این شامپو ها که جا رنگ مو استفاده میکنه چیه؟
موهام از الان داره سفید میشه:n15:از این شامپو ها بگیرم؟

دیدم که استفاده کردن
خوبه بگیر اما ممکنه که موهات بیشتر سفید بشه.
و هر بار بیشتر رنگشون کنی.

775e
17-04-2013, 13:47
ماینوکسیدیل ایرانی هم جواب میده.
لزومی نداره که خارجی استفاده کنید نتیجه ماینکسیدن معمولا بعد از 6 ماه استفاده نشون داده میشه.

775e
17-04-2013, 13:53
دوستان کسی از محصولات فیتو خبر داره کجا گیر میاد ازشون شامپو زد ریزش مردانه.

ali_khoshtip
17-04-2013, 22:07
سلام دوستان
من موهام نازکه و زود حالت خودشو از دست میده
من معمولا هر روز صبح دوش میگیرم و بعد از دوش از ژل مو استفاده میکنم که هم موهامو چرب میکنه و هم زود تغییر حالت میده
میخواستم بپرسم از اسپری مو استفاده کنم برای حالت دادن به موها یا از چسب مو؟
امروز اسپری 150 میل کاسپین شماره 4 رو پرسیدم 3900 تومان و اسپری آلبورا آبی رنگ 2900 تومان
یه مدل آلبورا صورتی رنگ هم بود که فروشنده میگفت چسب مو هستش
کدام یکی از اینها برای تثبیت حالت مو بهتر هستش و موها رو هم زیاد براق نکنه؟
ممنون

Ali_softcenter
18-04-2013, 01:20
سلام دوستان
من موهام نازکه و زود حالت خودشو از دست میده
من معمولا هر روز صبح دوش میگیرم و بعد از دوش از ژل مو استفاده میکنم که هم موهامو چرب میکنه و هم زود تغییر حالت میده
میخواستم بپرسم از اسپری مو استفاده کنم برای حالت دادن به موها یا از چسب مو؟
امروز اسپری 150 میل کاسپین شماره 4 رو پرسیدم 3900 تومان و اسپری آلبورا آبی رنگ 2900 تومان
یه مدل آلبورا صورتی رنگ هم بود که فروشنده میگفت چسب مو هستش
کدام یکی از اینها برای تثبیت حالت مو بهتر هستش و موها رو هم زیاد براق نکنه؟
ممنون

درود

ببینید چسب مو و تافت کلا با هم فرق دارن.

چسب مو یک حالت دهنده هست و تافت یک تثبیت کننده بعد از فرم دادن به مو

چسب مو در کل براق هست....مثل ژل...و اسپری اون هم باز براق میکنه کمی...

برای کسانی که میخوان اصلا موشون برق نزنه ولی حالت بگیره...فقط خمیر مو های مات مفید هست که یه حالت مات به مو میدن....خمیر مو = paste که البته همه اونها مات نیستن....یک مدل مارک wella هست که مات هست...و یک مدل مارک lable.m که matte paste هست...و همین طور تونی اند گای ( که نایاب شده )

البته یه خمیر موی اسپانیایی هم از برند lakme در منوچهری تهران هست که من استفاده کردم...و براق نمیکنه...

ولی همون طور که قبلا هم گفتم....این ها هیچ کدوم در مقابل باد و یا دست مقاوم نیستن....چون اکثرا قدرت حالت دهندگی 2 دارن ...باید بعد از حالت دادن از تافت برای تثبیت حالت استفاده بشه

تافت های ایرانی هم حتی الامکان استفاده نکنید...چندان جالب نیستن!

لطفا این سوالات رو در این تاپیک بپرسید

راهنمایی در مورد خرید ژل تافت و.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

wildfire
18-04-2013, 12:04
دوستان کسی از محصولات فیتو خبر داره کجا گیر میاد ازشون شامپو زد ریزش مردانه.

برای برادرم این شامپو رو گرفتم ولی ازش راضی نبود

775e
18-04-2013, 13:02
برای برادرم این شامپو رو گرفتم ولی ازش راضی نبود

من اون موقع که گرفتم خوب بود و ازش راضی بودم
شاید الان تقلبی شده مثل آلپسین

m.shahi
23-04-2013, 01:20
سلام

بعضیا از سرم ضد ریزش ایوروشه تعریف کردن. کسی تاحالا استفاده کرده یه توضیحی بده؟ از اونجایی که استفاده کننده ها خانم بودن میخواستم بپرسم آیا برای آقایون هم موثره؟

در مورد سرم ضد ریزش کلوران مخصوص آقایان و ضد ریزش بیوکسین چطور کسی اطلاعی داره؟

ممنون

arash_ga
26-04-2013, 21:56
محلول پروژسترون کسی استفاده کرده ؟آیا نتیجه ای داره

night lord
27-04-2013, 10:54
سلام دوست عزیز مدتی هست که از تونیک طلسم استفاده میکنید. میشه یه توضیح بدید تو این مدت عملکردش چطور بوده؟ من خیلی با مطالب ضد و نقیض در مورد این تونیک برخورد کردم، قبلا هم یکی گرفتم ولی استفاده نکردم.
ممنون

من الان دو ماهه دارم استفاده میکنم . بد نیست جواب گرفتم ولی نه خیلی خوب
هنوز ریزش دارم ولی هرکی منو میبینه میگه یا موهات ضخیم تر شده یا رشد کرده چون کف سرت خیلی کمتر دیده میشه . خودمم حس میکنم بهتر شده ولی ریزشش قطع نشده ، نمیدونم چرا!!!
در کل در اون حدی که انتظار داشتم نبوده
جالب اینجاست که من یه بسته رو تموم کردم رفتم یه بسته دیگه خریدم درش رو که باز کردم دیدم رنگ محلول جدید خیلی روشنتر از محلول قدیمیه است و بوی کمتری هم داره ( یه بوی خواص گیاهی داره) . آدم خیال میکنه آب بستن بهش :n09:
من میخوام استفده کنم چند ماهی ببینم چه نتیجه ای داره

arash_ga
27-04-2013, 12:54
بچه ها کسی مزوتراپی کرده ؟تزریق فیاستراید و داروهای دیگه به سر.که به نظرم خیلی اساسی تر و موثر تره تا مالیدن انواع محلول و تونیک.اینا هیچ کدوم درمان اساسی نیست خیلیاشم تجاریه.اگه کسی اطلاعی درباره مزوتراپی داره بهمون بگه لطفا

m.shahi
27-04-2013, 17:55
بچه ها کسی مزوتراپی کرده ؟تزریق فیاستراید و داروهای دیگه به سر.که به نظرم خیلی اساسی تر و موثر تره تا مالیدن انواع محلول و تونیک.اینا هیچ کدوم درمان اساسی نیست خیلیاشم تجاریه.اگه کسی اطلاعی درباره مزوتراپی داره بهمون بگه لطفا
من انجام دادم افتضاح بود. اگر هم خوب باشه موقتیه و بعدش اگر سر عادت کنه و انجام ندید که وضع ممکنه بدتر هم بشه. البته این تجربه من بود شاید کسی باشه که نتیجه گرفته باشه ولی تا با چشم خودتون نبینید و با کسی که قبلا انجام داده و نتیجه گرفته صحبت نکردید به نظر من در موردش بیشتر فکر کنید چون خیلیا بخاطر تبلیغات تعریف میکنن. هر چند وقت یه بار هم باید برید پوست سرو رو سوراخ سوراخ کنید قبلا یه توضیح کامل دادم در این مورد تو پستای قبلی.
موفق باشید.

Beta
27-04-2013, 18:18
مالیدن تخم مرغ برای مو چه فایده ای داره ؟!

SIMON137
28-04-2013, 02:04
موهای من به طرز فاجعه آمیزی زود چرپ میشه خیلی نافرم ، کلا هم نرمه به همین علت
یه ست از این صابون مراغه یکی آورده بود مالیدیم ، اصلن موهامو خشک کرد مث چی ، خیلیم توپ حالت می گرفت :n19:
حیف بعد چند ساعت اثرش میره دوباره موهام نرم میشه :n29:

kiuq
28-04-2013, 03:01
مالیدن تخم مرغ برای مو چه فایده ای داره ؟!

هیچی کلت بو میگیره :دی
کلا این کارار بی فایدست ژنتیک نقش اول روو ایفا میکنه
در وحله ی دوم ارزشی که شما واسه خودت قائل میشی . . بهتر بگم من شامپو بچه جانسون استفاده میکنم که 10000 تومنه و دوستم شامپو فیروزه :دی( مثال زدم فقط )
در کل یه راهی هست که برای دخترا که در برخی دوره ها ریزش موشون شدت میگیره به صورت تجربی ثابت شده . . خوردن یک خشاب قرص روی خارجی ( Zink plus ) شبی یه دونه به مدت 20 روز : ) اینکار فوق العاده جواب میده که چه رو پسر چه دختر و البته شامپو که گفتم خیلی مهمه خیلی خیلی . ..

Alcatel.
29-04-2013, 09:17
اگه هر روز از حجم دهنده استفاده کنیم روی فولیکول مو تاثیر منفی داره؟ باعث ریزش بیشتر میشه؟ کلا باعث تضعیف مو میشه یا نه :20:
فکر کنم فقط به ساقه ی مو ربط داشته باشه و به ریشه اسیبی نمیزنه درسته؟ :3:

arash_ga
30-04-2013, 22:15
آقایون من بعد از کلی دکتر رفتن و مطلب خوندن و تجربه به یک راهکار و روشن بینی در مورد ریزش مو رسیدم :n13: اگر آزمایشهای مربوط هم دادید و مشکل خاصی ندارید این کارهای که میگم بکنید و اگر بعد از 6 ماه نتیجه نگرفتید و باز هم موهاتون به شدت قبل میریخت دیگه ولش کنید نه دکتر برید نه انواع مواد مالیدنی و بمالید به سرتون شما ارث دارید و باهاش کنار بیاید. ماینوکسیدین خارجی یا همان روگین 5% قرص فیناستراید 1 و قرص تقویتی اکوفان و تزریق 15 روز یک بار ویتامین H و B 5 واسلام هیج کاره دیگه ای نکنید که پولتون و اعصابتون فقط حروم میشه.دکترها هم هیچ چیزی غیر از اینا بهتون نمیدن.

S2 SeLeNa S2
01-05-2013, 00:14
بهتره برای قرص به پزشک مراجعه بشه ...اینجوری نیس که هرکی ریزش مو داره قرص بخوره ... شاید ضررم داشته باشه ...

من خودم ریزش مو داشتم به شدت موهام میریخت دکتر هم نرفتم صدتا شامپو عوض کردم اونم خارجی:n04: ... جواب نداد که نداد :n22: بار شامپو موخوره آردن گرفتم (حالا موخوره که

نداشتم ) اما بدجور ج داد اگه قبلا روزی بالای 500تا تارمو میریخت الان همون نرمال 50تا میریزه...

بسیار هم حالت دهندس منکه عشق میکنم با این شامپووو برام مث گنج با ارزشه:n02:

Mehran-King
01-05-2013, 00:24
سلام دوستان من حدود 1-2 ماه هست که بعد اینکه حموم کردم فردا صبحش موهام باز خارش پیدا میکنن... در مورد شامپو هم با شامپو سدر و سیر صحت موهامو میشورم...

و به جز این یه مشکل دیگه ای دارم ... من هر وقت بخوام برم بیرون موهامو میشورم بعدش سشوار می زنم... بعدش تا اوایل شب خوبه ولی هنگام خواب اینقده موهام خارش پیدا میکنن که نمیدونم چرا اینجوری میشن!!!جالب اینجاست فقط شب ها اینجوری میشه (یکمی هم روزا) بعدشم فردا صبحش باز مدل موهام خراب میشن و موهام چرب میشن! بطوریکه من سرمو 3 بار با شامپو میشورم! ولی باز فردا صبحش باید دوباره سرمو بشورم تا اون خارشی از بین بره و به موهام مدل بدم ، لطفا راهنماییم کنین با تشکر و سپاس فراوان.:n16:

وقتی هم تند تند سرمو میخارم یه کوچولو موهام می ریزن آیا این به این معنی هست که من ریزش مو دارم ؟

Farhad m
02-05-2013, 13:03
سلام دوستان من حدود 1-2 ماه هست که بعد اینکه حموم کردم فردا صبحش موهام باز خارش پیدا میکنن... در مورد شامپو هم با شامپو سدر و سیر صحت موهامو میشورم...

و به جز این یه مشکل دیگه ای دارم ... من هر وقت بخوام برم بیرون موهامو میشورم بعدش سشوار می زنم... بعدش تا اوایل شب خوبه ولی هنگام خواب اینقده موهام خارش پیدا میکنن که نمیدونم چرا اینجوری میشن!!!جالب اینجاست فقط شب ها اینجوری میشه (یکمی هم روزا) بعدشم فردا صبحش باز مدل موهام خراب میشن و موهام چرب میشن! بطوریکه من سرمو 3 بار با شامپو میشورم! ولی باز فردا صبحش باید دوباره سرمو بشورم تا اون خارشی از بین بره و به موهام مدل بدم ، لطفا راهنماییم کنین با تشکر و سپاس فراوان.:n16:

وقتی هم تند تند سرمو میخارم یه کوچولو موهام می ریزن آیا این به این معنی هست که من ریزش مو دارم ؟
دوست عزیزم شما از شامپو آلپسین برای موهای چرب و یا فولیکا سبز،برای موهای چرب استفاده کنید،هفته اول کلا از این شامپو و از هفته بعد،هر هفته ۲ بار از این شامپو و برای شستشوی روزانه هم از شامپو بچه ترجیحا جانسون و یا فیروز استفاده کنید،استفاده از تونیک موی ایروکس هم به مدت ۴۰ شب پیشنهاد میشه،قابل توجه دوستانی که چربی مو کلافشون کرده!

Alcatel.
03-05-2013, 09:40
اگه هر روز از حجم دهنده استفاده کنیم روی فولیکول مو تاثیر منفی داره؟ باعث ریزش بیشتر میشه؟ کلا باعث تضعیف مو میشه یا نه :20:
فکر کنم فقط به ساقه ی مو ربط داشته باشه و به ریشه اسیبی نمیزنه درسته؟ :3:
کسی اطلاع نداره؟

Tombstone1
04-05-2013, 14:45
دوستان من تافت مو نیوآ شماره 4 رو گرفتم.
میخواستم ببینم که چه طوری باید استفاده کنم که به ریشه موهام آسیب نزنه.
ممنون

Beta
04-05-2013, 21:50
مدتی هست که وقتی میرم حمام،سرمو میشورم با شامپو(پرژک)احساس میکنم خوب تمیز نمیشه ؟!
مشکل از مو ً یا شامپو ؟!:n13:

Mehran-King
04-05-2013, 23:42
مدتی هست که وقتی میرم حمام،سرمو میشورم با شامپو(پرژک)احساس میکنم خوب تمیز نمیشه ؟!
مشکل از مو ً یا شامپو ؟!:n13:
سلام
وقتی با شامپو موهاتون رو شستشو میدین قشنگ با انگشتاتون بشورین طوری که کف کنه!!! (اگه موهاتون چربه همیشه 3 بار موهاتونو با شامپو بشورین)

خوب بخارونین...:n16:

Beta
04-05-2013, 23:48
سلام
وقتی با شامپو موهاتون رو شستشو میدین قشنگ با انگشتاتون بشورین طوری که کف کنه!!! (اگه موهاتون چربه همیشه 3 بار موهاتونو با شامپو بشورین)

خوب بخارونین...:n16:
وقتی موهات رو خوب بشوری تو موهات دست کنی یه صدایی میده...
من اصن 4بار هم بشورم فایده نداره...:n13:

Mehran-King
05-05-2013, 00:02
وقتی موهات رو خوب بشوری تو موهات دست کنی یه صدایی میده...
من اصن 4بار هم بشورم فایده نداره...:n13:

:n02: شامپوتو عوض کن من به شخصه از شامپو صحت استفاده میکنم حالا نمیدونم بقیه از چی استفاده میکنن... شامپو سیر صحت از بقیه بهتره...

SIMON137
05-05-2013, 06:51
توصیه میشه مقداری از شامپو رو که تو دستتون میریزین با یکم آب رقیق کنید بعد استعمال کنید :n02:

فیروزه آسمانی
09-05-2013, 17:13
سلام دوستان
من مشگل کم کاری تیرویید دارم که تحت درمانم.اما بصورت وحشتناکی به مرور جلوی موهام(مدل مردانه) ریخته.دکر غدد گفته ماینوکسیدیل خوبه.آیا چنین مشگلی با این دارو برطرف مشود.البته قرص روی آهن ویتامین ایی و...مصرف میکنم.تونیک آلپسین هم.
2-نظرتان راجع به آلوپکسی چیه؟سپاس

ittools
09-05-2013, 17:31
دوستان من محلول رزماری رو شدیدا توصیه میکنم . از دی ماه استفاده میکنم و موهای نیم سانتی نازک در آوردم :n02:

SIMON137
12-05-2013, 11:39
دوستان من محلول رزماری رو شدیدا توصیه میکنم . از دی ماه استفاده میکنم و موهای نیم سانتی نازک در آوردم :n02:

به طور مداوم مصرف کردید ؟
در میزان ریزش هم تاثیری داشته ؟

ittools
12-05-2013, 13:18
به طور مداوم مصرف کردید ؟
در میزان ریزش هم تاثیری داشته ؟

آره به طور مدام و هر روز استفاده میکردم
روی ریزش هم تاثیر داشته ولی نمیگم کلا قطع کرده خیلی کمتر کرده

softday
12-05-2013, 13:38
سلام . من صورتم چرا مو در نمیاره :n14: زیر چونه با زیر گلوم در اورده خوبه ولی زیر خط ریشم در ائرده ها وای کمه :n13: چی کار کنم بیشتر بشه ؟ من نمیخوام خیلی مو های کلفت در بیاد فقط :n22:سیبیل هم در اوردم ها خوبه 18 سالم هم هست . دوس دارم مو (ریش ) داشته باشه چون صورتم جوش میزنه میخوام بپوشونشون:n05: