PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7

a.h.gh
23-01-2012, 07:57
سلام خب بهتره که با یه شامپوی خوب سرتون رو بشورین و قشنگ و مرتبش کنین چیز عجیبی نیست!

منم صبح بیدار میشم موهام بدحالت میشه :happy:
ممنون !...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب مهم همون شامپو !...:21:
هر چی شامپو خوب بود امتحان کردم ولی هیچ تاثیری نداشت !...:13:
برای من صبح و ظهر و شب و همینطور ادامه بده برو ، بد حالته !...
داروی طبیعی وجود نداره ؟!...:2:

pink oak
23-01-2012, 13:35
ممنون !...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب مهم همون شامپو !...:21:
هر چی شامپو خوب بود امتحان کردم ولی هیچ تاثیری نداشت !...:13:
برای من صبح و ظهر و شب و همینطور ادامه بده برو ، بد حالته !...
داروی طبیعی وجود نداره ؟!...:2: شما میتونین از شامپوهای مخصوص موهای خشک استفاده کنین وبعدش از یه ماسک کوی تقویت کننده با بیس چرب استفاده کنین.استفاده از تقویت کننده مو بعد از حموم موثر تره

CRIS Joon CR7
23-01-2012, 15:19
شما میتونین از شامپوهای مخصوص موهای خشک استفاده کنین وبعدش از یه ماسک کوی تقویت کننده با بیس چرب استفاده کنین.استفاده از تقویت کننده مو بعد از حموم موثر تره
ماسک کو چیه؟:20:

a.h.gh
23-01-2012, 16:10
داداش من ، میگم انواع شامپوها رو امتحان کردم ولی تغییری توش ایجاد نشد ، باز شما بگید شامپو !...:41:

CRIS Joon CR7
23-01-2012, 18:33
همین عوض کردن شامپو هم میتونه باعث ریزش بشه سعی کن به یه شامپو موهات عادت کنه:46:

pink oak
23-01-2012, 20:08
ماسک کو چیه؟:20:منظورم ماسک مو بودش:31::31:

CRIS Joon CR7
28-01-2012, 00:05
استفاده مکرر از سشوار چه تاثیری میتونه رو مو بزاره؟

Sub007
28-01-2012, 00:43
استفاده مکرر از سشوار چه تاثیری میتونه رو مو بزاره؟

من شنیدم میتونه یاعث موخوره بشه و موخوره هم که به ریزش ختم میشه.:19:

jorj
10-02-2012, 17:59
سلام
از دوستان کسی در مورد prp برای جلوگیری از ریزش مو اطلاعات کاملی داره.
فیلمش دیدم و دکتر هم توصیه کرده . می خوام بدونم کسی استفاده کرده این روش ؟

Переклад не
11-02-2012, 16:21
دوستان نظرتون در مورد این چیه؟:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi-xbox
12-02-2012, 12:19
دوستان!!!!
چند مدتي هست كه در هنگام فعاليت فيزيكي و شروع تعرق بدنم احساس خارش شديدي پيدا ميكنم مخصوصا در ناحيه جلو و پشت بالاتنه...
اصلا فعاليتي در طول روز هم ندارم...قبلا ورزش ميكردم ولي الان كه بيكارم اصلا فعاليت ندارم و فقط در هنگام شروع تعرق خارش ايجاد ميشه...
ممنون ميشم راهنمايي كنيد...

*mhm*
14-02-2012, 22:39
سلام

من برای درمان ریزش مو حدود دو ماه و نیم پیش مصرف مینوکسیدیل 5 درصد و فین پشیا رو شروع کردم .حدود 1 ماه پیش خارش شدیدی در ناحیه صورت و گردن و دست ها و کمرم ایجاد شد.البته بعده ها به پاهام هم کشید.ابتدا به یک دکتر پوست و مو مراجعه کردم و گفت که چون این خارش بعد از این مدت از مصرف دارو ایجاد شده پس دلیل اون مینوکسیدیل نیست. و یک ورق قرص تلفست(فکسوفنادین) برای هر شب یکی مصرف کردم و یک آمپول دگزامتازون هم زدم.بهتر شدم اما خارشم دوباره شروع شد و تشدید شد و حدود 10 روز پیش دوباره به یک دکتر عمومی مراجعه کردم و قرص هیدروکسیزین داد که با مصرف اون خیلی بهتر شدم اما هنوز هم خارش ادامه داره .البته ناگفته نماند که مصرف مینوکسیدیل رو هم حدود یک هفتس که قطع کردم.امروز باز هم به یک دکتر پوست دیگه مراجعه کردم و گفتش که علت خارش مینوکسیدیل هست و دیگه نباید مصرف کنم .

خواهشا راهنماییم کنید من واقعا گیج شدم

ممنون

unknown47
14-02-2012, 23:36
درود.
دوستان من میخواستم بدونم ژل خوب چیه از نظر شما؟!
من یه ژل میخوام که موها رو خیلی براق کنه و حالت دهندگی خوبی داشته باشه و خشک هم کنه(البته نه مثل تافت و یا چسب مو)
حالا ممنون میشم یه ژل خوب بهم معرفی کنید:11:

CRIS Joon CR7
15-02-2012, 00:17
سلام

من برای درمان ریزش مو حدود دو ماه و نیم پیش مصرف مینوکسیدیل 5 درصد و فین پشیا رو شروع کردم .حدود 1 ماه پیش خارش شدیدی در ناحیه صورت و گردن و دست ها و کمرم ایجاد شد.البته بعده ها به پاهام هم کشید.ابتدا به یک دکتر پوست و مو مراجعه کردم و گفت که چون این خارش بعد از این مدت از مصرف دارو ایجاد شده پس دلیل اون مینوکسیدیل نیست. و یک ورق قرص تلفست(فکسوفنادین) برای هر شب یکی مصرف کردم و یک آمپول دگزامتازون هم زدم.بهتر شدم اما خارشم دوباره شروع شد و تشدید شد و حدود 10 روز پیش دوباره به یک دکتر عمومی مراجعه کردم و قرص هیدروکسیزین داد که با مصرف اون خیلی بهتر شدم اما هنوز هم خارش ادامه داره .البته ناگفته نماند که مصرف مینوکسیدیل رو هم حدود یک هفتس که قطع کردم.امروز باز هم به یک دکتر پوست دیگه مراجعه کردم و گفتش که علت خارش مینوکسیدیل هست و دیگه نباید مصرف کنم .

ممنون
در مورد موهات چطور بود؟
تاثیرات؟

*mhm*
15-02-2012, 00:38
در مورد موهات چطور بود؟
تاثیرات؟

نمی دونم اثر مینوکسیدیل بوده یا فین پشیا اما هر کدوم بوده اثر خوبی داشته .ریزش به طور کامل قطع شد(البته اوایل شدیدتر بود).توی همین دو ماه و نیمی که من استفاده می کنم حتی کناره های پیشونیم که هیچ مویی نداشت و ریخته بود موهای جدیدی در آورده و وسط و پشت سرم هم خیلی بهتر شده .موهام ضخیمتر شده.

حیف که فکر کنم دیگه نتونم ادامه بدم!:45::19:

CRIS Joon CR7
15-02-2012, 00:51
QUOTE]

نمی دونم اثر مینوکسیدیل بوده یا فین پشیا اما هر کدوم بوده اثر خوبی داشته .ریزش به طور کامل قطع شد(البته اوایل شدیدتر بود).توی همین دو ماه و نیمی که من استفاده می کنم حتی کناره های پیشونیم که هیچ مویی نداشت و ریخته بود موهای جدیدی در آورده و وسط و پشت سرم هم خیلی بهتر شده .موهام ضخیمتر شده.

حیف که فکر کنم دیگه نتونم ادامه بدم!:45::19:
به نظرم به درد خارش می ارزه:13:

*mhm*
15-02-2012, 01:11
QUOTE]

به نظرم به درد خارش می ارزه:13:

اگر خارشش بخواد مثل 10 روز پیش بشه حاضرم کل موهای بدنم رو از دست بدم اما دوباره اونجوری نشم.:31:

فکرشو بکن اینقدر خارش داشته باشی که شب وقتی خوابی اونقدر سرت رو بخارونی که زخم بشه.تازه اگر من خیلی راحت خوابم نمی برد با این خارش اصلا نمی تونستم بخوابم.

Переклад не
15-02-2012, 09:54
ببینوقتی سرت خارش گرفت دوش فشار قوی اگه دارید تو حموم ، آبشو ولرم کن و بگیر رو سرت انقدر حال میده بعلاوه اینکه کاملا میخارونه و دیگه زخم و حساسیت نداره.

CRIS Joon CR7
15-02-2012, 23:33
اگر خارشش بخواد مثل 10 روز پیش بشه حاضرم کل موهای بدنم رو از دست بدم اما دوباره اونجوری نشم.:31:

فکرشو بکن اینقدر خارش داشته باشی که شب وقتی خوابی اونقدر سرت رو بخارونی که زخم بشه.تازه اگر من خیلی راحت خوابم نمی برد با این خارش اصلا نمی تونستم بخوابم.
امروز داشتم میرفتم مسجد سر رام گفتم یه سوالی از داروخونه کنم
واسه خارش سر گفت یه دارویی هست به اسم خرگوشک بزن فوق العادس
میخوای یه سرچی بکن ولی کاملا گیاهیه:11:

S0R3N4
16-02-2012, 04:39

مشکلی که شما دارید بهش میگن درماتیت سبورئیک...شدیدا تو نیمه ی دوم سال شایع و البته کنترل درمانش خیلی هم سخت تر از نیمه ی اول سال هستش...
شما میتونی به مدت 1 ماه از شامپوی کتوکونازول استفاده کنی به صورت 3 روز در میان...(اگه گرفتی حتما بیا نحوه ی مصرفش رو هم بپرس)
و از لوسیون Bethametason/Clotrimazole استفاده کن روزی 2 بار در نقاطی که خارش داری و پوسته پوسته شده و بعد از خارش هم زخم...
و اگه در چند روز اول نمیتونی اون خارش شدید رو تحمل کنی از پماد Lidocaine-H در نقاطی که خارش خیلی شدید هست استفاده کن
و شبی 1 عدد قرص سیتریزین

در نیمه ی اول سال در همون هفته ی اول درمان تمامی علائم به راحتی رفع میشن ولی نمیشه با قاطعیت این رو در فصل پاییز و زمستان هم گفت...

S0R3N4
16-02-2012, 04:44
داداش من ، میگم انواع شامپوها رو امتحان کردم ولی تغییری توش ایجاد نشد ، باز شما بگید شامپو !...:41:

خب عزیز من...هر ریزش مویی که دلیلش استفاده از شامپوی غیر مناسب نیست...اول باید نوع ریزش موی شما مشخص بشه و بعد درمان اون رو شروع کنید و از اونجایی که تشخیص نوع ریزش خیلی موثر تر از نحوه ی درمانش هست پیشنهاد اینه که پیش یه متخصص مجرب بری...برای مثال گاهی با خوردن 1 ماهه ی قرص های تقویت (اگر ریزش موی شما به دلیل تغذیه ی نا مناسب باشه) رفع میشه و گاهی خوردن این قرص ها تا آخر عمر هم فایده ای نخواهد داشت(اگر دلیلی به غیر از تغذیه وجود داشته باشه)
الان متوجه شدی منظورم چیه؟

Greedy
16-02-2012, 10:07
مشکلی که شما دارید بهش میگن درماتیت سبورئیک...شدیدا تو نیمه ی دوم سال شایع و البته کنترل درمانش خیلی هم سخت تر از نیمه ی اول سال هستش...
شما میتونی به مدت 1 ماه از شامپوی کتوکونازول استفاده کنی به صورت 3 روز در میان...(اگه گرفتی حتما بیا نحوه ی مصرفش رو هم بپرس)
و از لوسیون Bethametason/Clotrimazole استفاده کن روزی 2 بار در نقاطی که خارش داری و پوسته پوسته شده و بعد از خارش هم زخم...
و اگه در چند روز اول نمیتونی اون خارش شدید رو تحمل کنی از پماد Lidocaine-H در نقاطی که خارش خیلی شدید هست استفاده کن
و شبی 1 عدد قرص سیتریزین

در نیمه ی اول سال در همون هفته ی اول درمان تمامی علائم به راحتی رفع میشن ولی نمیشه با قاطعیت این رو در فصل پاییز و زمستان هم گفت...

من ابان رفتم متخصص واسه همین پوسته و شوره بهم دو شامپوی تالگومد مای و سریتا داد بعد 3 ماه خوب نشد دو هفته پیش رفتم دوباره این دفعه خودم گفتم درماتیت سبوریک دارم ؟ گفت اره بهم شامپو اسکوافن s داد (14 تومنم بود)
20 تا قرص فلوکونازول داد هفته ای دو تا
و لوسیون بتامتازون هم همینطور به صورت دست ساز بود دادم داروخانه درست کرد ولی بعد سه 4 روز که زدم نقاطی که زدم مثل موهای بقل گوش و شقیقه و این جور جاها همه جاهاش کلی جوش ریز قرمز دراورده بود خیلی بدجور بود قطعش کردم فعلا چند روزه
این لوسیون بتامتازونی که شما استفاده کردی دست ساز بود یا تو جعبه اماده بود ؟ از این جهت میپرسم که شاید این جوش ها به خاطر اینه که طرف خوب درست نکرده لوسیونو

S0R3N4
16-02-2012, 21:15
من ابان رفتم متخصص واسه همین پوسته و شوره بهم دو شامپوی تالگومد مای و سریتا داد بعد 3 ماه خوب نشد دو هفته پیش رفتم دوباره این دفعه خودم گفتم درماتیت سبوریک دارم ؟ گفت اره بهم شامپو اسکوافن s داد (14 تومنم بود)
20 تا قرص فلوکونازول داد هفته ای دو تا
و لوسیون بتامتازون هم همینطور به صورت دست ساز بود دادم داروخانه درست کرد ولی بعد سه 4 روز که زدم نقاطی که زدم مثل موهای بقل گوش و شقیقه و این جور جاها همه جاهاش کلی جوش ریز قرمز دراورده بود خیلی بدجور بود قطعش کردم فعلا چند روزه
این لوسیون بتامتازونی که شما استفاده کردی دست ساز بود یا تو جعبه اماده بود ؟ از این جهت میپرسم که شاید این جوش ها به خاطر اینه که طرف خوب درست نکرده لوسیونو

من چیزی استفاده نکردم...ظاهرا شما فکر کردی من دارم تجراب شخصیم رو انتقال میدم؟؟
قاطی کردن 2 تا لوسیون بتامتازون یا قوی تر از اون کلوبتازول به همراه کلوتریمازول اصلا کار سختی نیست و فقط 2 لوسیون فاسد نباشند نیاز به تخصص خاصی نداره...شما هم میتونی از راه حلی که در پست بالایی عرض کردم استفاده کنی و فقط به جای قرص فلوکونازول روزانه 1 عدد کتوکونازول بخوری...

saxp
16-02-2012, 21:49
سلام

ممنون

شما اگه صدتا دکترم بری هر کدوم یه چیز میگن ممکنه شما به ماینوکسیدیل حساسیت داشته باشی یا شایدم به داروی دیگه ای سعی کن خودت مساله رو بیابی ولی اون ماینکسیدیل فقط پول دور ریختنه فقط از قرص فین پشیا استفاده کن قرص اکوفن هم بگیر که خیلی خوبه فقط این فین پشیا رو نه اینکه هندیها میسازن بعضی سریهاش خوبه بعضیهاش هم نه

khafan8288
16-02-2012, 22:16
سلام
دوستان موبر واسه پوست ضرر داره؟

mehran_286
16-02-2012, 23:27
سلام

براق کننده و حالت دهنده داکس DOX با جعبه فلزی قرمز رنگ بهترین هستش

برای استفاده 3 الی 4 ساعت خیلی خوبه

*mhm*
17-02-2012, 00:07
و شبی 1 عدد قرص سیتریزین

ممنون دوست عزیز

دقیقا گوشم و بعضی جاهای دیگه هم پوست پوسته شده.

یعنی مشکل از مینوکسیدیل نیست؟!

شما بی زحمت نحوه ی مصرف کتوکونازول رو هم بگو
چون فردا صبح میرم میگیرمش

مرسی

unknown47
17-02-2012, 11:10
سلام

براق کننده و حالت دهنده داکس DOX با جعبه فلزی قرمز رنگ بهترین هستش

برای استفاده 3 الی 4 ساعت خیلی خوبه

درود.
دوست عزیز این چیزی کخ شما پبشنهاد دادین موهارو هم خشک میکنه؟(میخوام خشک کنه البته نه خیلی زیاد!:20:)
با تشکر.:11:

mehran_286
17-02-2012, 11:39
درود.
دوست عزیز این چیزی کخ شما پبشنهاد دادین موهارو هم خشک میکنه؟(میخوام خشک کنه البته نه خیلی زیاد!:20:)
با تشکر.:11:

نه خشک نمی کنه ولی یه کم چرب می کنه ولی چربیش خیلی زیاد نیست

تافت مو ها رو خوب خشک می کنه :18:

unknown47
17-02-2012, 13:01
نه خشک نمی کنه ولی یه کم چرب می کنه ولی چربیش خیلی زیاد نیست

تافت مو ها رو خوب خشک می کنه :18:
همون دیگه نمیخوام مثله تافت باشه(یه چیزی بین تافت و موی عادی!)

Abbas.V
17-02-2012, 16:21
Nivea بگیر . خیلی عالیه . روش شماره داره . شماره 4 و 5 خشک تر میکنه . شماره 1-2-3 براق میکنه . خیلی خشک نمیکنه . قیمتش هم دفعه قبل حدود 5 بود . الان باید 6 اینا باشه . 20 درصد نیوآ گرون شده کلیه محصولاش .

unknown47
17-02-2012, 19:12
Nivea بگیر . خیلی عالیه . روش شماره داره . شماره 4 و 5 خشک تر میکنه . شماره 1-2-3 براق میکنه . خیلی خشک نمیکنه . قیمتش هم دفعه قبل حدود 5 بود . الان باید 6 اینا باشه . 20 درصد نیوآ گرون شده کلیه محصولاش .
درود.
اتفاقا من نیوآ گرفتم!اونم تازه شماره ی5!
مشکل اینجاست که اصلا خوب نیست:18:(نه خوب حالت میده و نه زیاد براق میکنه!)

Abbas.V
17-02-2012, 22:30
من شماره 4 دارم . خیلی عالیه . تاریخش نگذشته احتمالا ؟ تقلبی نیست ؟

alone one
18-02-2012, 02:51
سلام دوستان
این سرم مو چی هست؟چیکار میکنه و بدرد چه کسایی میخوره؟
چه مارکایی خوبن؟

سلام دوستان
چه مارکایی خوبن؟
اساتید طب،کسی به این تاپیک سر نمیزنه؟
کلی سوال بازم دارم،نبود؟

unknown47
18-02-2012, 11:27
من شماره 4 دارم . خیلی عالیه . تاریخش نگذشته احتمالا ؟ تقلبی نیست ؟
نمیدونم.
گرفتم 6.5
:41:

hamid_diablo
18-02-2012, 15:39
سلام

به نظر من اگه کمتر از ژل استفاده کنی برات بهتره.چون باید هر شب سرتو بشوری ونزاری ژل رو سرت بمونه که هم برای خود مو و هم برای پوست سر ضرر داره

بهترین کار به نظرم استفاده از سرم مو و همچنی اتو.ی مو برای حالت دادن و کمی هم تافت که حالتش رو حفظ کنه

Ezel
18-02-2012, 19:29
سلام /

نام تاپیک به "حالت دهنده های موی سر" تغییر پیدا کرد /

unknown47
18-02-2012, 22:09
سلام

به نظر من اگه کمتر از ژل استفاده کنی برات بهتره.چون باید هر شب سرتو بشوری ونزاری ژل رو سرت بمونه که هم برای خود مو و هم برای پوست سر ضرر داره

بهترین کار به نظرم استفاده از سرم مو و همچنی اتو.ی مو برای حالت دادن و کمی هم تافت که حالتش رو حفظ کنه
درود.
ولی اگه پیش دکتر رفته باشی میفهمی که ضرر اتو خیلی بیشتره ژله!
بعدم من میخوام که هم موهام براق باشه و هم خشک.(تافت هم خیلی بده:27:)

roteal2007
19-02-2012, 10:50
درود.
بعدم من میخوام که هم موهام براق باشه و هم خشک.(تافت هم خیلی بده:27:)

تایید میشه اتو موهارو واقعا نابود میکنه اگر بعد از چند روز اتو کردن دست به موهاتون بزنید میبینید بجز یه بافت مرده چیزی نیست نه براقه و نه شاداب....برای ترمیم هم از کریستال سرم استفاده کنید.....

hamid_diablo
19-02-2012, 12:45
درود.
بعدم من میخوام که هم موهام براق باشه و هم خشک.(تافت هم خیلی بده)

بله منم موافقم.
اتو یمو راه حل مناسبی نیست اما میشه برای مدتی و با فاصله ازش استفاده کرد.مثلا هفته ای یک بار.اما سرم مو مضرات اتوی مو رو کاهش میده

تافت مو هم درجه بندی داره.مثلا من یه نوعش روئ گرفته بودم که خیلی سبک بود!!!

unknown47
19-02-2012, 21:14
بله منم موافقم.
اتو یمو راه حل مناسبی نیست اما میشه برای مدتی و با فاصله ازش استفاده کرد.مثلا هفته ای یک بار.اما سرم مو مضرات اتوی مو رو کاهش میده

تافت مو هم درجه بندی داره.مثلا من یه نوعش روئ گرفته بودم که خیلی سبک بود!!!
جدی؟؟؟؟؟
میشه در موردش یکم توضیح بدید؟!

HESAM_5700
19-02-2012, 21:56
این سرم رو میشه یکی توضیح بده ؟! چیه کلا ؟ :دی

Steps-Rap
20-02-2012, 00:21
سرم دقیقا چیه و چطوری باید از استفاده کرد؟

hamid_diablo
20-02-2012, 13:40
این سرم رو میشه یکی توضیح بده ؟! چیه کلا ؟

بله یکی میشه:31:

سرم مو چیزی شبیه به ژل میمونه اما ژل نیست.قبل از استفاده از اتوی مو میشه از سرم مو استقاده کرد.کمی از سرم مو رو روی دست ریخت و تمام موی سر رو آغشته کرد.این کار باعث میشه مو کمی مرطوب بشه و استفاده از اتوی مو راحت تر بشه

یه جورایی مو رو برای اتو کردن آماده میکنه.اگه از سررم مو استفاده نکنید امکان آسیب رسیدن به مو افزایش پیدا میکنه

مارک کریستال سرم مو رو من پیشنهاد میکنم که قیمتش 5 هزار تومنه

unknown47
21-02-2012, 16:40
یعنی هیچ ژلی با این مشخصات پیدا نمیشه؟؟؟؟:19:

Greedy
21-02-2012, 17:44
اتفاقا من میخواستم همچین تاپیکی بزنم
چند وقته دنبال ژل خوب میگردم که هم مو رو براق کنه و هم قوی باشه چون مثلا من الان یه ژل دارم کلی هم میزنی موهاتو درست میکنی ده دقیقه بعدش میبینی حالتش خراب شده اومده پایین من چون محصولات سینره و فولیکا رو استفاده کردم در کل محصولات خوبی دارن از بین ژل هاشون تو سایتشون مشخصاتشون خوندم دیدم دو تا ژل فولیکا اونطور که دنبالشم هست

ژل مو با حالت دهندگي بسيار قوي فوليكا

جهت حالت دهندگي بسيار قوي و پايدار موي سر

حاوي ----- جاذب اشعه ماوراي بنفش نور خورشيد جهت محافظت از ساختار مو

همراه با دانه هاي حاوي ويتامين آ. و اي. به منظور تقويت موي سري

با مصرف ژل موي سر فوليكا موها تا ساعت ها بدون تغيير حالت اوليه باقي مانده ضمن آنكه هيچگونه آثار سفيدي پس از مصرف نيز بر روي موها بر جاي نمي ماند

روش مصرف

به مقدار كافي از ژل موي سر فوليكا به كمك دستها به طور يكنواخت بر روي موي مرطوب و نمناك استفاده نماييد. چنانچه مايل به مدل دادن موهاي خود هستيد دسته هاي كوچكي از مو را به كمك انگشتان به ژل موي سر فوليكا آغشته و به مدل مورد نظر خود حالت دهيد. موهاي حالت داده شده به كمك ژل موي سر فوليكا تا ساعتها فرم، حالت و زيبايي خود را حفظ خواهد نمود

قيمت محصول:2800 تومان

تو هفته میگیرم احتمالا باید خوب باشه

unknown47
21-02-2012, 20:48
اتفاقا من میخواستم همچین تاپیکی بزنم
چند وقته دنبال ژل خوب میگردم که هم مو رو براق کنه و هم قوی باشه چون مثلا من الان یه ژل دارم کلی هم میزنی موهاتو درست میکنی ده دقیقه بعدش میبینی حالتش خراب شده اومده پایین من چون محصولات سینره و فولیکا رو استفاده کردم در کل محصولات خوبی دارن از بین ژل هاشون تو سایتشون مشخصاتشون خوندم دیدم دو تا ژل فولیکا اونطور که دنبالشم هست

ژل مو با حالت دهندگي بسيار قوي فوليكا

جهت حالت دهندگي بسيار قوي و پايدار موي سر

حاوي ----- جاذب اشعه ماوراي بنفش نور خورشيد جهت محافظت از ساختار مو

همراه با دانه هاي حاوي ويتامين آ. و اي. به منظور تقويت موي سري

با مصرف ژل موي سر فوليكا موها تا ساعت ها بدون تغيير حالت اوليه باقي مانده ضمن آنكه هيچگونه آثار سفيدي پس از مصرف نيز بر روي موها بر جاي نمي ماند

روش مصرف

به مقدار كافي از ژل موي سر فوليكا به كمك دستها به طور يكنواخت بر روي موي مرطوب و نمناك استفاده نماييد. چنانچه مايل به مدل دادن موهاي خود هستيد دسته هاي كوچكي از مو را به كمك انگشتان به ژل موي سر فوليكا آغشته و به مدل مورد نظر خود حالت دهيد. موهاي حالت داده شده به كمك ژل موي سر فوليكا تا ساعتها فرم، حالت و زيبايي خود را حفظ خواهد نمود

قيمت محصول:2800 تومان

تو هفته میگیرم احتمالا باید خوب باشه
درود.
دوست عزیز هروقت خریدی یه خبر بده که چجوریاس؟(خشک میکنه؟براق کنندگیش چطوره؟...):11:

Greedy
22-02-2012, 09:25
درود.
دوست عزیز هروقت خریدی یه خبر بده که چجوریاس؟(خشک میکنه؟براق کنندگیش چطوره؟...):11:
حتما ...........

Mehran-King
22-02-2012, 22:22
سلام دوستان
چه مارکایی خوبن؟

"با سلام بر شما دوست عزیز"

سرم مو براي آن دسته موهايي استفاده مي گردند كه زيبايي و درخشندگي خود را بواسطه آلودگي هوا،كثيفي ،غبار و نورخورشيد از دست داده اند.بطور پايه اي روغن سيليكون ماده اصلي تشكيل دهنده سرم مو مي باشد .سرم مو حاوي هيچگونه ماده مضر شيميايي نمي باشد سرم مو معمولاً پس از هربار شتشو مورد استفاده قرار مي گيرد و باعث مي گردد كه مو براق تر به نظر آمده و بتوان به گونه دلخواه فرم داد البته به منظور ترميم موهاي آسيب ديده،موهاي خشن و سخت سرم مو را مي توان همراه با استفاده از رژيم غذايي مناسب نيز استفاده نمود.

این فرآورده به منظور حالت دادن، براق نمودن ،محافظت از موهای آسیب دیده و جلوگیری از وز شدن موها طراحی شده است.سیلیکونهای موجود در سرم با اتصال به کوتیکولهای مو، خواص جانبی از خود بر جای می گذارد. از جمله :

1 - با ایجاد یک لایه محافظ مو را در مقابل آسیب های محیطی و آسیب در هنگام حالت دادن مو محافظت می کند.

2 - این لایه محافظ باعث پیشگیری از از دست رفتن رطوبت مو می گردد.

3 - این لایه محافظ ، از ایجاد الکتریسیته ساکن خصوصاً پس از سشوار کشیدن پیشگیری می کند.

4 - سیلیکونهای این فرآورده باعث ایجاد حس نرمی و ابریشمی و براقیت در مو میگردد.

5 - این فرآورده بر خلاف کرمها و واکسهای موی سر چرب نمی باشد و برخلاف ژلها چسبنده نمی باشد و حالت پوسته پوسته بر روی مو ایجاد نمی کند.

6 - لایه محافظ این فرآورده باعث حالت گرفتن بهتر و سریعتر موها می شود.

7 - پس از مصرف این فرآورده ، شانه کردن موهای بلند و فر تسهیل می گردد.

8 - این فرآورده برای موهای بلند، زبر ، وز و فر و خصوصاً موهای آسیب دیده توسط مواد شیمیایی و نیز موهای صاف ، کوتاه ، مردان و زنان قابل استفاده است.

9 - این فرآورده بر روی موهای خشک و تر قابل استفاده است.

مزاياي استفاده از سرم مو:

*سرم مو باعث روشن شدن رنگ مو مي گردد همچنين باعث درخشندگي مو مي گردد.

*سرم مو باعث از بين رفتن وزخوردگي و ژوليدگي مو مي گردد

*سرم مو از خشكي و زبري مو جلوگيري مي كند

*اگر پيش از گرما دهي (سشوار) از سرم مو استفاده گردد،از حرارت بيش از حد به مو جلوگيري مي كند

*بواسطه خاصيت ضد چسبندگي سرم مو،از آن در برابر آلودگي،گردوغبار و اشعه هاي مضر خورشيدمحافظت مي نمايد.

روش استفاده از سرم مو:

*براي استفاده از سرم مو تكنيك بسيار ساده اي وجود دارد كه بايد از آنها پيروي نمود.در ابتدا بايدموهاي خود را با شامپويي ملايم بشوييد سپس مقدار اندكي از سرم مو را بر روي دست خود ريخته وآن را به موهاي خود بماليد و بگذاريد خشك گردد پس از استفاده سرم بر روي مو ديگر نيازي به شستشوي مجدد نمي باشد.

به نکات زیر توجه نمایید :

*تنها مقدار اندكي از سرم بخصوص براي جلوگيري از وز شدن كافي مي باشد

*از سرم مو بايد در انتهاي مو و يا نيمه انتهايي آن استفاده شود

*هيچگاه نبايد سرم مو بر روي پوست سر قرار گيرد در غير اينصورت موهاي شما بسيار چرب به نظرآمده و فرم دهي به آن مشكل مي گردد.

*سرم كريستال را نبايد بر روي موهاي سالم استفاده كرد چرا كه ظاهري كثيف و چرب به آن مي بخشد.

*در ضمن هميشه به ياد داشته باشيد كه از سرم مويي استفاده كنيد كه در ظروف در بسته باشد.

alone one
23-02-2012, 00:42
یه تشکر خالی اون پایین از mehran-king کافی نبود،خیلی جامع توضیح دادی دوست عزیز
من موهام تقریبا سالمه و فک نکنم ایرادی داشته باشه ولی خشکه،اینو بزنم اشکالی که نداره؟میخوام براق بشه موهام،از واکس مو استفاده میکردم اما باعث میشد موهام فر بشه،خیلی بدم میودم
میخوام اینو بزنم،بعد موهامو اتو بکشم،نظر شما و سایر اساتید چیه؟
اینطوری فک کنم آسیب کمتری به موهام وارد میشه،البته اگه بعد زدن سرم،موهامو اتو بکشم،سرم درخشندگی و براقیشو از دس نمیده؟
چه مارک یا برندی خوبه؟

Mehran-King
23-02-2012, 13:11
یه تشکر خالی اون پایین از mehran-king کافی نبود،خیلی جامع توضیح دادی دوست عزیز
من موهام تقریبا سالمه و فک نکنم ایرادی داشته باشه ولی خشکه،اینو بزنم اشکالی که نداره؟میخوام براق بشه موهام،از واکس مو استفاده میکردم اما باعث میشد موهام فر بشه،خیلی بدم میودم
میخوام اینو بزنم،بعد موهامو اتو بکشم،نظر شما و سایر اساتید چیه؟
اینطوری فک کنم آسیب کمتری به موهام وارد میشه،البته اگه بعد زدن سرم،موهامو اتو بکشم،سرم درخشندگی و براقیشو از دس نمیده؟
چه مارک یا برندی خوبه؟
با سلام،این نظر لطف شماست ممنون.

خشک باشه اگه حالت نمیگیره اشکالی نداره، آره اگه از سرم مو استفاده کنین براق میشه!

فکر خوبیه ولی اون نکات بالا روهم در نظر بگیرین خوبه!

آره میخواستم به این مورد هم تاکید کنم بهتره فقط با شونه با سرم مو کار کنین زیرا که چون اتوی مو حالت گرمی داره شاید سرم درخشندگی و حالتشو از دست بده!(با احترام به نظر کاربران دیگر)

اگه از من بپرسین سرم موی کریسبال خوبه(با احترام به قوانین سایت،تبلیغ نمیکنم!)

ضد ریزش فوق العاده قوی!
ترمیم کننده موهای آسیب دیده!
براق کننده قوی!
ضدموخوره!

***نکته خیلی مهم***
اول باید نوع موتون را بدونی كه خشك یا چرب یا معمولی
سپس از سرم مو استفاده كنید
اگر برای شفافیت مو از سرم اسفاده میكنید
از كرستال استفاده كنید

موفق باشین.:11:

alone one
23-02-2012, 15:45
خوب این از سرم مو
بریم سراغ سوال بعدی،یه شامپو خوبم اگه بهم معرفی کنین ممنون میشم،یه شامپو برای موهای معمولی که هم موهارو لطیف کنه و هم قوی(پروتئینه میگن،چی میگن)،کلا چیز خوبی باشه دیگه
ممنون

راستی این داکس که میگن چی هس؟چیز خوبیه؟

alone one
23-02-2012, 16:07
[/COLOR]]
اول باید نوع موتون را بدونی كه خشك یا چرب یا معمولی
سپس از سرم مو استفاده كنید
اگر برای شفافیت مو از سرم اسفاده میكنید
از كرستال استفاده كنید

اینم اسم شرکته؟
کریستال و کرستال یکین؟

تو گوگلم که سرچ کردم یکی تو کلوپ اینو پیشنهاد داده بود:
"سلام .من سرم موی کریسبال رو پیشنهاد میکنم.
ضد ریزش فوق العاده قوی.
ترمیم کننده موهای آسیب دیده.
براق کننده قوی.
ضد موخوره."

Greedy
26-02-2012, 16:05
من پنج شنبه گرفتم 2800 تومن
خوبه میزنی قشنگ سفت و محکم میکنه

unknown47
26-02-2012, 22:42
من پنج شنبه گرفتم 2800 تومن
خوبه میزنی قشنگ سفت و محکم میکنه
مثله تافت که نیست؟؟؟؟
براقم میکنه؟

Greedy
27-02-2012, 09:29
مثله تافت که نیست؟؟؟؟
براقم میکنه؟

نه بابا تافت من خوشم نمیاد
براق هم میکنه تقریبا

avator20002000
27-02-2012, 10:03
بهترینش چسب موه هم سفت می کنه هم قشنگ

Greedy
27-02-2012, 18:11
بهترینش چسب موه هم سفت می کنه هم قشنگ

چسب مو هم یه جور تافته زیاد با تافت حال نمیکنم ژل خیلی بهتره موقع زدنش حس خوبی بهت دست میده

moslem47
27-02-2012, 23:13
دوست عزیز میشه عکس از موهات بزاری...................

alone one
28-02-2012, 17:19
اینم اسم شرکته؟
کریستال و کرستال یکین؟

ضد ریزش فوق العاده قوی.
براق کننده قوی.
ضد موخوره."
چرا کسی راهنماییم نمیکنه
این کلمه "کریستال" که بعد کلمه "سرم مو" میاد آیا یه برنده یا یه ویژگیه؟

mohammad_re
29-02-2012, 15:22
چرا کسی راهنماییم نمیکنه
این کلمه "کریستال" که بعد کلمه "سرم مو" میاد آیا یه برنده یا یه ویژگیه؟

نوعی ویژگی. سرم های موی کریستالی ساختاری سیلیکونی دارن که کوتیکول های مو رو بهتر پوشش میدن. در اکثر مواقع در سرم های کریستال پروتئین هیدرولیز شده ی کراتین هم وجودداره که تاشست و شوی بعدی موها رو نرم تر و خوش فرم تر میکنه

hamed malekpour
29-02-2012, 23:17
کسی وب سایت اصلی سایت کریستال را داره؟

alone one
01-03-2012, 00:19
نوعی ویژگی. سرم های موی کریستالی ساختاری سیلیکونی دارن که کوتیکول های مو رو بهتر پوشش میدن. در اکثر مواقع در سرم های کریستال پروتئین هیدرولیز شده ی کراتین هم وجودداره که تاشست و شوی بعدی موها رو نرم تر و خوش فرم تر میکنه
حالا کدوم برندای "سرم موی کریستال"،برند قوی ترین؟

alone one
11-03-2012, 02:52
حالا کدوم برندای "سرم موی کریستال"،برند قوی ترین؟
??????????????? :19::13::5::41:

hamed malekpour
11-03-2012, 09:10
دیروز یکی از دوستان مو سر من که یه دونه سفید بود کشی آیا تمام مو های سرم سفید می شه من 21سالمه؟

aluminum
11-03-2012, 20:59
دیروز یکی از دوستان مو سر من که یه دونه سفید بود کشی آیا تمام مو های سرم سفید می شه من 21سالمه؟

توصیه میشه که موهای سفید رو نکنید
ولی کندن یه موی سفید بعید میدونم تاثیر داشته باشه

GHOST RECON
11-03-2012, 21:00
نه دوست عزيز چه ربطي داره
اين كه ميگن اگه بكني موي سفيدو بيشتر ميشه حرف مفته

F l o w e r
11-03-2012, 21:45
اینم اسم شرکته؟
کریستال و کرستال یکین؟

ضد ریزش فوق العاده قوی.
براق کننده قوی.
ضد موخوره."

سلام

فکر کنم اشتباه متوجه شدین
اسم خود محصول سرم موی کریستال ( crystal hair serum ) هست

F l o w e r
11-03-2012, 23:37
سلام

علـت سفید شدن مو ها کاهــش فعالیـت سلـول های حـاوی رنگدانـه مو هستش و کندن اونا به هیـچ وجه باعث سفید شدن بقیه موهاتون نمیشه فقط همون یک تار موی سفید مجددا رشد میکنه

کمبود فلزاتی مثه منگنز / تیتانیوم / آهن / مس از عوامل اصلی سفید شدن موها هستـن ..

+

سیگار کشیدن / عوامل ارثی / بیماری تیروئید / رژیم های سخت و طولانی / افزایش گلبول های سفید خون باعث سفیدی زودرس موها میشن

مصرف قارچ / سيب زميني/ عدس/ نخودفرنگي/ لوبيا/ موز/ هلو/ گلابي و سيب ( سرشار از مس ) + سير / پياز / موسير و تره ( سرشار از منگنز ) سفيدی مو را به تـاخير می اندازد

alone one
12-03-2012, 00:27
سلام

فکر کنم اشتباه متوجه شدین
اسم خود محصول سرم موی کریستال ( crystal hair serum ) هست
آخه این دوستمون گفت یه ویژگیه

پس این "کریستال" که پسوند "سرم مو" هست یه برند هس،درسته؟
بهترین برند همین هس؟

F l o w e r
12-03-2012, 01:06
اسمش کریستال ِ ، شما رفتی تهیه کنی بگو سرم موی کریستال میخوام :46:

-->

F l o w e r
12-03-2012, 01:39
خوب این از سرم مو
بریم سراغ سوال بعدی،یه شامپو خوبم اگه بهم معرفی کنین ممنون میشم،یه شامپو برای موهای معمولی که هم موهارو لطیف کنه و هم قوی(پروتئینه میگن،چی میگن)،کلا چیز خوبی باشه دیگه
ممنونمو ها که از طریق شامپو تغذیه نمیشن اینا تبلیغاته توجه نکنین :31:

تغـذیه مو از طریـق عروق تغذیه کننده مو در ریـشــه مو هستش

شامپو رو باید خودتون امتحان کنین ببینین چی با موهاتون سازگاره .. هد اند شولدرز .. سینره ..

alone one
12-03-2012, 15:19
اسمش کریستال ِ ، شما رفتی تهیه کنی بگو سرم موی کریستال میخوام :46:

-->

ممنون
قیمت حدودیشم میگی داداش
از این نظر میگم که تقلبیه همه چی تو بازار زیاده،اگه زیاد ارزون بود شک کنم

F l o w e r
12-03-2012, 19:21
خواهش میکنم

محصول کشور فرانسه هستش

من 120 ml رو چند وقت پیش 11000 تومن گرفتم ، 80 ml هم حدود 8000 تومن هست باز کوچیکترش هم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nelly joon
21-03-2012, 14:03
من یه زمانی انقدر مو داشتم که وقتی میرفتم آرایشگاه که موهام رو اتو بکشه، خانومه کلی غر میزد که دستم درد گرفت و ....
ولی از حدود 2 سال پیش موهام بشدت ریخت،تو این 2 سال هم به علت کنکور و هم به دلیل یه سری مشکلاتی که داشتم خیلی استرس داشتم و علاوه بر ریزش مو با اینکه به نسبت لاغر بودم ولی 6 کیلو هم از وزنم کم شد ( قدم 167 ، وزنم از 60 رسید به 54)
6 ماه پیش رفتم دکتر متخصص واسه مو که قرص finpecia و قرص zinc رو تجویز کرد .
بابام رفت قرص رو از داروخونه ی یکی از دوستاش بگیره که دوستش بهش گفت این قرص finpecia خیل بده و چقدر دکتر احمقی بوده که همچین قرصی رو واسه دخترت تجویز کرده و خلاصه اون قرص رو نگرفت و فقط قرص zinc رو یک بسته 100 تایی گرفت که اونو استفاده کردم،
تا 4 ماه دیگه هم نمیتونم به دکتر مراجعه کنم ولی بعدش میخوام حتما برم دکتر متخصص واسه مو و آزمایش بدم،
فقط میترسم تو این 4 ماه موهام دیگه خیلی کمتر بشه و میخوام فقط یه دارویی استفاده کنم که موهام از این کمتر نشه و عوارضی هم نداشته باشه،یا یه شامپوی بهتری استفاده کنم.
چون ماینوکسیدیل میگن باید مصرفش مداوم باشه (البته شایدم اشتباه گفته باشن) نمیخوام از ماینوکسیدیل استفاده کنم چون شاید واسه من نیازی به ماینوکسیدیل نباشه ...
دخترم،20 سالمه و در حال حاضر از شامپوی آلپسین c1 استفاده میکنم

Greedy
21-03-2012, 16:01
من یه زمانی انقدر مو داشتم که وقتی میرفتم آرایشگاه که موهام رو اتو بکشه، خانومه کلی غر میزد که دستم درد گرفت و ....
ولی از حدود 2 سال پیش موهام بشدت ریخت،تو این 2 سال هم به علت کنکور و هم به دلیل یه سری مشکلاتی که داشتم خیلی استرس داشتم و علاوه بر ریزش مو با اینکه به نسبت لاغر بودم ولی 6 کیلو هم از وزنم کم شد ( قدم 167 ، وزنم از 60 رسید به 54)
بابام رفت قرص رو از داروخونه ی یکی از دوستاش بگیره که دوستش بهش گفت این قرص finpecia خیل بده و چقدر دکتر احمقی بوده که همچین قرصی رو واسه دخترت تجویز کرده و خلاصه اون قرص رو نگرفت و فقط قرص zinc رو یک بسته 100 تایی گرفت که اونو استفاده کردم،
تا 4 ماه دیگه هم نمیتونم به دکتر مراجعه کنم ولی بعدش میخوام حتما برم دکتر متخصص واسه مو و آزمایش بدم،
فقط میترسم تو این 4 ماه موهام دیگه خیلی کمتر بشه و میخوام فقط یه دارویی استفاده کنم که موهام از این کمتر نشه و عوارضی هم نداشته باشه،یا یه شامپوی بهتری استفاده کنم.
چون ماینوکسیدیل میگن باید مصرفش مداوم باشه (البته شایدم اشتباه گفته باشن) نمیخوام از ماینوکسیدیل استفاده کنم چون شاید واسه من نیازی به ماینوکسیدیل نباشه ...
اولا اینکه شما حتما ازمایش خون بده به خصوص که دختر هستی
تو به خصوص ایران اکثر دخترا فقر اهن دارند که عامل مهمی تو سلامت پوست و مو هست

استرس هم یه عامل اصلی تو ریزش مو و همچنین پیری پوست هست که باید کم کنید البته خودم هم واسه درس و مسائل دیگه استرس دارم ولی خوب سعی میکنم کمترش کنم

قرص فين پشيا عموما واسه اقایان تجویر میشه و یه سری عوارض هورمونی هم ایجاد میکنه
بعدشم اونطور که فهمیدم شما ازمایش ندادی بعد دکتر سرخورد واستون قرص زینک پلاس تجویز کرده؟!
ماینوکسیدل هم ولش کنید فقط تو قسمت فرق سر تاثیر داره اونم نه چندان و باعث پرمویی صورت و بدن میشه

CRIS Joon CR7
21-03-2012, 16:55
مایعی کاملا گیاهی و بدون ضرر و عوارض به نام خرگوشک
من خودم که پسرم ازش به جای ژل استفاده میکنم
استفاده شم خیلی آسونه
خیلی برام موثر بوده البته من اصلا ریزش مو ندارم و ولی چند ماه پیش چند بار دست میکردم تو موهام دستم چندتا مو مشاهده میشد رفتم دکتر گفت وضعیتت اصلا حاد نیست
فقط هفته ای سه تا زینک یا همون روی البته خارجی بخور ازین هم استفاده کن
الان هم اصلا ریزش ندارم:8:

hamed malekpour
25-03-2012, 09:19
یه سوال از کجا بدونم که این سرم کریستال مو که می خرم اصله ودر ضمن قیمتش هم 10 هزار تومانه؟

sajjad1973
26-03-2012, 08:56
سلام

میخواستم ببینم توصیه ای یا راه کاری برای جلو گیری از ریزش مو دارید- چند هفته ای هست که احساس میکنم مو هام داره میریزه

Переклад не
26-03-2012, 14:53
سلام

میخواستم ببینم توصیه ای یا راه کاری برای جلو گیری از ریزش مو دارید- چند هفته ای هست که احساس میکنم مو هام داره میریزه

استرس و اضطراب رو بذار کنار
رژیم رو بیخیال میشی یعنی رژیم نگیر و تو تغذیت خیلی دقت کن . غذاها و میوه جات حاوی ویتامین ها و... رو حتما استفاده کن

موهاتو خوب و با شامپوی مناسب بشور

اگه واقعا نگرانی در اولین فرصت به پزشک متصص پوست و مو مراجعه کن

hamed malekpour
07-04-2012, 11:33
این سرم کریستال مو راچه جوری استفاده کنم؟

vzn
08-04-2012, 16:44
سلام
دیدم دوستان دنبال دکتر نوربالا میگردن. خواستم کمکی بکنم.

این صفحه دکتره. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که شما میتونید به صورت آنلاین نوبت بگیرید و بعد حضوری مراجعه کنید. یا اینکه ویزیت آنلاین بشید و مشکلتون رو اینترنتی با دکتر در میون بذارید. توضیحات رو توی صفحه مربوط بنویسید و عکسای مربوطه رو براشون ارسال کنید تا راهنماییتون بکنن.
البته قبلش باید تو سایت نوبت دهی عضو بشید و بعد نوبت یا مشاوره آنلاین بگیرید.
هزینه ویزیت 15 هزار تومن.

کروکی مطبشون رو گذاشتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که وقتی وارد یزد شدید اسم میدون بهشتی و کوچه برخورداری رو بپرسید، همه بلدن!
ساختمونش رو با قرمز مشخص کردم.

امیدوارم به دردتون بخوره و مشکلتون حل بشه.

pershianix
16-04-2012, 09:03
کسی چیزی در مورد Boar Bristle Brush میدونه؟ از کجا میشه تهیه ش کرد؟ یه برس موییه که از قرار معلوم توی قطع ریزش مو و کمک به رویش مجدد، خیلی تاثیر داشته و خیلی ها امتحان کردن و نتیجه گرفتن.

sinaminooi
29-04-2012, 07:32
دکتر برای من شامپوی آلپسین c1 رو نوشته، قبلا فولیکا نارنجی برای موهای چرب رو استفاده میکردم، باید فولیکا رو کامل بذارم کنار، یا هر بار حمام یه بار فقط از شامپوی آلپسین c1 استفاده کنم؟

reza2pars
29-04-2012, 20:38
سلام نميدونم اينجا جاش هست يا نه؟ بهترين روش كاشت مو كدومه ؟ كسي تجربه اي داره كمك كنه

alone one
02-05-2012, 23:29
رفقا یکی از آشناها بم گفته واسش پودر مو(از این موها که مثل کرک درمیان)بگیرم،چه مارکی و از کجا بگیرم بهتره؟
پیشاپیش ممنون از پاسختون

F l o w e r
02-05-2012, 23:40
این سرم کریستال مو راچه جوری استفاده کنم؟
سلام /

reza2pars
05-05-2012, 19:31
كسي در مورد ترميم مو اطلاعاتي داره؟

reza2pars
06-05-2012, 18:14
چرا كسي جواب نميده؟

CRIS Joon CR7
06-05-2012, 18:29
چرا كسي جواب نميده؟
روش جدیدی هست که نمیدونم از دست پلاسما میگیرن و بعد رو محل مورد نظر تزریق میکنن و نمیدونم چی شی:31:
خیلی اطلاعی ندارم ولی اگه یه سرچی کنی پیدا میشه میگن ارزون تره نسبت به روشای دیگه و تضمینیه:46:

Greedy
06-05-2012, 18:54
چرا كسي جواب نميده؟
برو اینجا :
سایت دکتر نیلفروش زاده هست به نظر من که بهترین متخصص پوست و مو هست تو تلویزیون زیاد میاد
بهش ایمیل زدم ببینم خودش مطب داره شخصا بیمارا رو ببینه اگه بشه که میرم

Greedy
06-05-2012, 19:07
یه سوال و مسئله ای هست که چند ساله که باهاش درگیرم ...
ایا شونه نکردن موها باعث میشه که موها کمتر بریزه ؟
من کلا از شونه کردن موهام میترسم و میترسم که موهام بریزه چند سالی میشه شونه نکردم درست حسابی :دی البته پارسال دو سه بار از ته زدم موهامو تا خیالم راحت تر شه خلاصه از بعد بهمن که یه بار رفتم ارایشگاه کلا موهام شونه نکردم همون یه شامپو تو حموم میزدم اونم باز از ترس ریزش مو ها خیلی اروم میشستم و میومدم بیرون فقط جلوی موهام که میخواستم حالت بدم یه شونه ساده میکشیدم و بس . به این شونه نکشیدن مشکلات پوسته و شوره و چربی مو رو هم اضافه کنید که اصلا یه چیز عجیبی شده :دی
خلاصه با این حال الان که موهام بلنده و ظاهرش خیلی تمیزه ولی کافیه با دست بزنی کنار میبینی کلی پوسته و شوره پیدا میشه امروز دیگه بعد چند وقت اومدم دل به دریا زدم و شونه کردم دیدم کلی موهام ریخت حدود 100-150 تا بیشترشم از قبل فکر کنم بین موهام مونده بود از شونه نکردن و بعد این باز اعصابم خرد شد
حالا میخوام بدونم این ترس باید کنار بذارم یا شونه نکردن ترجیح داد ؟

CRIS Joon CR7
06-05-2012, 23:27
حالا میخوام بدونم این ترس باید کنار بذارم یا شونه نکردن ترجیح داد ؟
نه شونه بکن
شما حتی اگه شونه نکنید هم موهایی که قراره بریزن میریزن ولی همونجا میمونن و شما با شونه کردن اونارو از سرتون در میارید و این میشه که فکر میکنید شونه کردن عامل ریزش موهاتونه:46:
گرچه اگه به طور وحشیانه(شما رو نمیگما) بیفتی به جون مو خب معلومه همشونو میکنی دیگه:11:

moh72
08-05-2012, 19:46
من حدود یک ساله ریزش مو دارم فکر میکنم ارثیه چون موهای بابامم ریخته ماله داداشمم در حال ریختنه (طرف بابام اکثرا کچلن و از 4 تا داییم یکیشون) راهی هست که جلوش گرفته بشه؟ چون چنتا دکتر رفتم تغییر چندانی ندیدم نا امید شدم :19:
یه بارم تو یه برنامه تلوزیونی یکی از یه متخصص مو پرسید ریزش مو دارم دکتره خودش مو نداشت گفت اگه راهی داشت خودم اینطوری نمیشدم:31:
(پسر هستم و 18 سالمه ژل و اتو نمیزنم گاهی واسه خشک کردن مو سشوار میزنم موهام صافه و لخته اکثرا بلنده مثلا 10 سانت ، چربه و داره میریزه :37:) راستی امسال کنکور دارم (واسه استرس اینا میگم)

CRIS Joon CR7
09-05-2012, 09:15
من حدود یک ساله ریزش مو دارم فکر میکنم ارثیه چون موهای بابامم ریخته ماله داداشمم در حال ریختنه (طرف بابام اکثرا کچلن و از 4 تا داییم یکیشون) راهی هست که جلوش گرفته بشه؟ چون چنتا دکتر رفتم تغییر چندانی ندیدم نا امید شدم :19:
یه بارم تو یه برنامه تلوزیونی یکی از یه متخصص مو پرسید ریزش مو دارم دکتره خودش مو نداشت گفت اگه راهی داشت خودم اینطوری نمیشدم:31:
(پسر هستم و 18 سالمه ژل و اتو نمیزنم گاهی واسه خشک کردن مو سشوار میزنم موهام صافه و لخته اکثرا بلنده مثلا 10 سانت ، چربه و داره میریزه :37:) راستی امسال کنکور دارم (واسه استرس اینا میگم)
خیالتو راحت کنم
متاسفانه روشی برای درمان ریزش ارثی ابداع نشده
تازه الان خیلی از جوونا که کچلی ارثی نیست دارن کچل میشن شما انتظار داری جلوی ارثی بودن رو بگیرن
اصلا عیب نیست
ببین بروس ویلیس و وین دیزل کچلن چقدر خوش تیپ اند:31:
بنزما هم موداره میتراشه بببین چقدر باحاله:31:

paket
09-05-2012, 09:51
میخوام بدونم این داروهایی که نوشته رفع سفیدی مو ایا درسته ؟؟؟
میگن با یک دوره مصرف موهارو سیاه میکنه دراخر هم اگه نظری دارید واسه رفع سفیدی مو ممنون میشم اگه لطف کنید .

paket
09-05-2012, 10:20
ایادرروز ۴نخ سیگارباعث تشدید یا سفیدی مو میشه؟؟

~ReZa~
10-05-2012, 16:36
سفید شدن مو کاملا جنبه ارثی داره.
کسانی هستن که بدترین تغذیه ها رو دارن از فقر آهن گرفته تا ... ولی هنوز 40 سالشون شده و تو موی سرشون بیشتر از 3 یا 4 تا موی سفید نمیتونی پیدا کنی.
کسانی هم هستن بهترین تغذیه ها رو دارن ولی موی سرشون کلا سفید شده.
کلا به سفید شدن مو چه حساس باشین و چه نباشین خودش با توجه به ساختار ژنتیکی بدن خودش رو جلو میبره.

m.beh
10-05-2012, 19:59
احتمالا اون موی سفیدو از بچگی داشتی خیلیا دارند یکی که چیزی نیست حالا اینقدر نگرانی فوقش حالا نظریه هم راست باشه 1 تار موی سفید باعث فوقش 5 تا موی سفید دیگه می شه مواظب باش اون 5 تا دیگرو کسی نکشه!

skyzare
10-05-2012, 22:32
میخوام بدونم این داروهایی که نوشته رفع سفیدی مو ایا درسته ؟؟؟
میگن با یک دوره مصرف موهارو سیاه میکنه دراخر هم اگه نظری دارید واسه رفع سفیدی مو ممنون میشم اگه لطف کنید .

در مورد اون دارو ها چیز دقیقی نمی دونم ولی یه بار توی روزنامه دیدم نوشته بود مصرف کردن حنا از سفیدی موها جلوگیری می کنه حداقلش این هست که دیر سفید میشه . عموی بنده توی نوجونی حنا زیاد مصرف میکرده الان موهاش به ندرت سفید توش دیده بشه ولی در عوض پدرم که تقریبا اختلاف سنی کمی دارند تقریبا همه اش سفید شده :31:

moh72
12-05-2012, 13:13
خیالتو راحت کنم
متاسفانه روشی برای درمان ریزش ارثی ابداع نشده
تازه الان خیلی از جوونا که کچلی ارثی نیست دارن کچل میشن شما انتظار داری جلوی ارثی بودن رو بگیرن
اصلا عیب نیست
ببین بروس ویلیس و وین دیزل کچلن چقدر خوش تیپ اند:31:
بنزما هم موداره میتراشه بببین چقدر باحاله:31:
نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــه:19:

CRIS Joon CR7
12-05-2012, 14:04
چی نه؟:31:
خب نمیشه
شما یه کاری بکن بزار همش بریزه بعد برو بکار:11:

moh72
13-05-2012, 23:11
چی نه؟:31:
خب نمیشه
شما یه کاری بکن بزار همش بریزه بعد برو بکار:11:
یعنی میگی درمان بهتر از پیشگیری؟:31:

alone one
13-05-2012, 23:13
آقا من کریستال مو خریدم اما انگار خیلی آبکیه
کلا اینجوریه یا باید تو جای سرد نگهداری بشه؟

CRIS Joon CR7
13-05-2012, 23:19

یعنی میگی درمان بهتر از پیشگیری؟:31:
چون پیشگیری وجود نداره متاسفانه:41:

Переклад не
14-05-2012, 16:20
متاسفانه ما ایرونیا یکی از میلیونها اشتباهاتمون اینه که وقتی دارویی چیزی میخریم فکر میکنیم با یه دونش میشه کل اون نواقصاتو برطرف کرد یا با یه بار مصرف دیگه همه چی باید حل بشه وگرنه آشغاله حتما

F l o w e r
14-05-2012, 18:46
آقا من کریستال مو خریدم اما انگار خیلی آبکیه
کلا اینجوریه یا باید تو جای سرد نگهداری بشه؟ بله مدلشه / نه نیازی نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CRIS Joon CR7
14-05-2012, 22:01
آقا این کریستال که میگید چیه قضیه اش؟:20:

F l o w e r
17-05-2012, 19:15
آقا این کریستال که میگید چیه قضیه اش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mf.designing
18-05-2012, 14:49
سلام به دوستان عزیز

من چند وقتی بود ریزش موی شدید پیدا کرده بودم . با مراجعه به پزشک و تشخصی ایشون ، برام برای 6 ماه قرصهای فیناستراید (روزی 2 عدد) ، قرصهای پروکستافیت و قرصهای مکمل نوشتن + یه شامپوی ماینوکسیدل و یه محلول که نمیدونم چی بود !
تو اون دوره 6 ماهه وضع کاملا خوب بود و دیگه از ریزش شدید خبری نبود . تو حموم موهام خیلی کم می ریخت و روی بالش هم دیگه پر مو نمشد و حتی رویش مجدد داشتم به طوری که تقریبا به حالت اولش برگشت ! اما الان که یک ماهی هست داروهام تموم شده داره کم کم باز ریزش موهام شروع میشه ! دکتر گفته بود که دیگه مثل قبل نمیشه و میشه با درمانهای 6 ماه یکبار خیلی به تاخیر انداخت ریزش کامل رو ! اما اگه اینطوری پیش بره به 6 ماه نمیرسه !! حالا سوال من این هست که چه کنم ؟! آیا مصرف دوباره فیناستراید میتونه موثر باشه ؟! آیا زیان غیر قابل جبرانی داره ؟!
ممنون میشم توضیحات کاملی بدید

Greedy
18-05-2012, 15:13
منم راغب شدم این سرم موی کریستال استفاده کنم چند تا سوال برام پیش اومد :
ریزش مو که نمیاره ؟
موهای من چربه و بلند هم هست حالا سرچ کردم دیدم واسه موهای چربش هم هست :
این با معمولیش فرق داره ؟

mafia2
18-05-2012, 20:07
من هم این روزها شدیدا درگیر همین قرص ها هستم و بیش از 20 ساعت در این باره در سایت های خارجی و داخلی مطالعه کردم
شما باید درمانتون رو ادامه بدید
عده ی کمی بعد از درمان با قطع دارو ها ریزش ندارند
دارو های اصلی فینستراید و ماینوکسیدیل هستند که FDA تایید کرده است
من الان هم فین پشیا میخورم هم اکوفن و ماینوکسیدیل هم میزنم

sinaminooi
21-05-2012, 16:45
دکتر برای من شامپوی آلپسین c1 رو نوشته، قبلا فولیکا نارنجی برای موهای چرب رو استفاده میکردم،
باید فولیکا رو کامل بذارم کنار؟
یا هر بار حمام یه بار فقط از شامپوی آلپسین c1 استفاده کنم؟
روزی یکبار رو باید استفاده کنم؟

morsadr
21-05-2012, 16:54
سلام به دوستان عزیز

من چند وقتی بود ریزش موی شدید پیدا کرده بودم . با مراجعه به پزشک و تشخصی ایشون ، برام برای 6 ماه قرصهای فیناستراید (روزی 2 عدد) ، قرصهای پروکستافیت و قرصهای مکمل نوشتن + یه شامپوی ماینوکسیدل و یه محلول که نمیدونم چی بود !
تو اون دوره 6 ماهه وضع کاملا خوب بود و دیگه از ریزش شدید خبری نبود . تو حموم موهام خیلی کم می ریخت و روی بالش هم دیگه پر مو نمشد و حتی رویش مجدد داشتم به طوری که تقریبا به حالت اولش برگشت ! اما الان که یک ماهی هست داروهام تموم شده داره کم کم باز ریزش موهام شروع میشه ! دکتر گفته بود که دیگه مثل قبل نمیشه و میشه با درمانهای 6 ماه یکبار خیلی به تاخیر انداخت ریزش کامل رو ! اما اگه اینطوری پیش بره به 6 ماه نمیرسه !! حالا سوال من این هست که چه کنم ؟! آیا مصرف دوباره فیناستراید میتونه موثر باشه ؟! آیا زیان غیر قابل جبرانی داره ؟!
ممنون میشم توضیحات کاملی بدید

دوست عزیز ریزش موی تیپ آندروژنیک درمان قطعی ندارد و با قطع دارو بر می گردد . کاری بجز درمان مجد د نمی توان کرد

mf.designing
21-05-2012, 17:13
دوست عزیز ریزش موی تیپ آندروژنیک درمان قطعی ندارد و با قطع دارو بر می گردد . کاری بجز درمان مجد د نمی توان کرد

ممنون. من دقیقا میخوام همون کار رو انجام بدم و دوباره مصرف کنم داروهارو اما سوالم اینه که تا کسی میتونم ادامه بدم ؟! آیا تا هر وقتی که بخوام میتونم 1 میلی رو مصرف کنم ؟! اینی که میگن مشکل زاست برا آینده چه بحثیه ؟! و اگر کسی بخواد بچه دار! بشه چند وقت قبل باید مصرف دارو رو قطع کنه ؟!
ممنون

~ReZa~
22-05-2012, 16:48
دوست عزیز اگه ریزش موی سر ارثی باشه باید مصرف دارو رو تا آخر عمر مصرف کنی و با قطع دارو و گذشت کمتر از 1 ماه باز موها با حالت اولیه برگشته و میریزند.
ببینید طی زمان طولانی که دارو مصرف میشه دیگه شخص خود به خود به خاطر ترس از عوارض آن دیگه طرفش نمیره.
ریزش موی سر الان فقط درمانش کاشت موی طبیعی هستش و راه دیگری نداره فعلا.

morsadr
23-05-2012, 16:34
ممنون. من دقیقا میخوام همون کار رو انجام بدم و دوباره مصرف کنم داروهارو اما سوالم اینه که تا کسی میتونم ادامه بدم ؟! آیا تا هر وقتی که بخوام میتونم 1 میلی رو مصرف کنم ؟! اینی که میگن مشکل زاست برا آینده چه بحثیه ؟! و اگر کسی بخواد بچه دار! بشه چند وقت قبل باید مصرف دارو رو قطع کنه ؟!
ممنون

این دوز عارضه چندانی ندارد و برای بچه دار شدن هم مشکلی نیست . البته خانم بار دار نباید با این قرص تماس فیزیکی داشته باشد

alone one
11-06-2012, 23:00
آقا من سرم مو کریستالی که گرفتم کاملا ایرانی هس
پشتش که نحوه مصرفشو به فارسی توضیح داده،روشم پروانه وزارت بهداشت خورده،شفافیت شیشه اشم با نمونه ای که تو گوگل دیده بودم فرق میکرد،یکم راحتم تکون میخوره،انگار آبکیه و البته بوی نسبتا خوبی داره
قضیه چیه؟مونتاژ داخله؟
واسه بقیه دوستان چطوریه؟

F l o w e r
11-06-2012, 23:57
ویژگی های ظاهری ای که گفتین درسته ( غلظت و بو )

برای من روش نوشته ساخت کشور فرانسه .. شرکت تولید کننده: اولوشن .. شرکت وارد کننده: کیان آرا گستر

;)

One Minute
13-06-2012, 22:20
هزینه کاشت مو چقدره ؟

CRIS Joon CR7
13-06-2012, 22:58
هزینه کاشت مو چقدره ؟

بستگی داره که بخوای از چه روشی استفاده کنی.

moslem47
14-06-2012, 10:09
سلام
من موهای بد حالتی دارم
وقتی از یه حدی کوتاه میشه سیخ میشه. راه حلی دارید؟

alone one
14-06-2012, 23:05
ویژگی های ظاهری ای که گفتین درسته ( غلظت و بو )

برای من روش نوشته ساخت کشور فرانسه .. شرکت تولید کننده: اولوشن .. شرکت وارد کننده: کیان آرا گستر

;)

پشتش شیشه راهنما فارسیم داره؟

F l o w e r
14-06-2012, 23:45
پشتش شیشه راهنما فارسیم داره؟

سلام

نه فرانسوی نوشته

saeed258s
15-06-2012, 23:43
با دروود
پزشک برای من شامپو ساینس نوشته (دانش)،موهای من چرب هستند که پیشتر از پنتن بنفش استفاده می کردم
دوستان احیانان با موهای چرب تجربه ای بهتر دارند؟
هد اند شولدرز،پنتن،کلیر و ... استفاده شده و نتیجه دلخواه رو نداشته!

One Minute
16-06-2012, 14:16
بستگی داره که بخوای از چه روشی استفاده کنی.چه روش هایی هست ؟ میشه هزینه تقریبی اش رو بگید ؟

alone one
16-06-2012, 14:31
سلام

نه فرانسوی نوشته

کی خریدی داش؟
واسه من رو سرم زیاد نمیمونه،سری خشک میشه
گفتن باعث درخشندگیو ... میشه
ماکه ندیدیم
حالت دهندگیشم مال همون موقعی هس که رو سرم مونده

F l o w e r
20-06-2012, 12:28
سلام

من بیشتر از سه سال ِ که استفاده می کنم .. آخریـن بار هم سه ماه پیش گرفتم.
بخشی از توضیحاتی که توی اینترنت در مورد محصولات مختلـف میدن صرفـا تبلیــغ ِ
و برای فروش رفتن محصول .. مثل انـواع و اقسام تغذیـه مو با شامپو های مختلـف
در صورتی که تغذیه مو از طریق عروق تغذیه کننده مو در ریـشــه مو هستش.
صفحه های قبـل رو خونـدم توضیحـاتی که داده شده فکر می کنم بر اسـاس منـابع
اینترنتی بوده ..
سرم موی کریستـال نه ضد ریزش مو هستش نه براق کننده قوی ..
باعث از بين رفتن وزخوردگي و ژوليدگي مو ها / حالت گرفتن بهتـر و سریعتـر موها /
جلوگیری از ایجــاد الکتریسیتـه ساکن/ کاربرد زیـاد برای موهای بلنـد ، زبر ، وز و فــر
و همینطور موهای رنگ کرده و مش کرده/ لایه ایجـاد شده روی مو باعث پیشگیـری
از از دست رفتن سریع رطوبـت مو میشه/ باید فقط روی سطح مو + قسمت انتهایی
استفاده بشه و نباید روی پوست سر و ریشه موقرار بگیره/ بعد از دو سه دقیقه اول
جذب مو میشه و از نظر ظاهری براق کننده نیست (خیلی محسوس) طراوت و نرمی
مو رو حفظ میکنه. بعد از شستشو و موقع خشک کردن موهاتون چند قطره از اون رو
کف دستتون بریزین و روی سطح موها استفاده کنید ..

من برای موهای بلند و حالت گرفتن سریعتر استفاده میکنم + آبجی هستم نه داش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed258s
22-06-2012, 21:57
با دروود
پزشک برای من شامپو ساینس نوشته (دانش)،موهای من چرب هستند که پیشتر از پنتن بنفش استفاده می کردم
دوستان احیانان با موهای چرب تجربه ای بهتر دارند؟
هد اند شولدرز،پنتن،کلیر و ... استفاده شده و نتیجه دلخواه رو نداشته!

با دروود
کسی پاسخی برای پرسش های من نداشت؟!

saeed258s
29-06-2012, 23:06
از دوستان با تجربه خواهشمندم یک شامپو مناسب برای موهای بسیار چرب برای شست و شوی روزانه معرفی کنند.(پیشتر پنتن استفاده می کردم) سپاس

pegah_ss
03-07-2012, 19:52
با سلام و خسته نباشید
من دختری 26 ساله هستم و از زمانی که به یاد دارم موهای کم پشت و بسیار نازکی داشته ام . در خانواده مادرم هم موهای کم پشت و نازکی دارد و فکر می کنم کمی حالت ارثی داشته باشد. اما نه مادرم و نه هیچ کس دیگر در خانواده پدر و مادری ام وضعیت مشابه با من را نداشته‌اند. البته برادرم هم وضعیت موهایش مانند من است. می خواستم از شما سوال کنم که چه راههایی را می توانم امتحان کنم تا وضعیت موهایم بهتر شود. و آیا امکان خوب شدن و پرپشت شدن و همچنین کلفت تر شدن موهای من وجود دارد یا نه؟ و سوال آخر اینکه آیا محلول ماینوکسیدیل می تواند برای من مفید باشد؟ منتظر جواب شما بی صبرانه هستم! پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم.

saeed258s
03-07-2012, 23:20
با دروود
بنابر خوانده ها و دانسته های خودم خدمتتان عرض می کنم که اگر پیشینه ارثی برای کم پشت بودن مو دارید ،راهی برای فرار از آن و یا بهبود جز مواردی مانند کاشتن مو نیست،اگر اینگونه نیست حتمن به پزشک بروید تا شما را مورد بررسی بیشتر قرار دهد.
از سبزیجات تازه برای شادابی هرچه بیشتر و خوراک خوراندن به مو نیز می توانید استفاده نمایید.

faint sun
08-07-2012, 21:54
سلام.من هم موهای چرب داشتم.اما از وقتی کنار/صدر میزنم بهتر شده.یک قاشق غذا خوری صدر با آب و کمی شامپو مخلوط کنین تا خمیر شلی به دست بیاد.به جای شامپوی تنها.اما 5 دقیقه بگذارین رو سر بمونه و بعد با آب بشورین.بعد از حمام موهاتون را شانه کنیدواگر صدر مانده باشه میاد بیرون.نرم کننده هم نزنین

saeed258s
13-07-2012, 00:24
من یک شامپو با برند Crasis رو آزمودم این هم پس از 2 روز موهام چرب می شد و ریزش داشتم!
آیا موهای ریخته شده در اثر چربی دوباری رویش پیدا می کنند؟!

saman1330
16-07-2012, 18:48
درود
من یه پسر 22 ساله هستم و ریزش مو هم دارم که البته با مزوتراپی و قرص تحت درمان هستم
وقتی میرم حموم موهام زبر و فرفری میشه
میتونم از کاندیشنر استفاده کنم؟؟چه مارکی خوبه؟؟

mohsenf11
17-07-2012, 22:37
من 30 سالمه و از موهای زائد مشکی و پرپشت و ضخیم در سرتاسر بدنم رنج میبرم!حتی یک بار هم لیزر کردم که روی اعصاب بدنم تاثیر گذاشت و تازه دکتر گفت باید 6بار لیزر کنی تا تمام موها از بین برود!خلاصه هیچ جوابی نگرفتم1به نظر شما از چه راهی برای از بین بردن این موهای زاید استفاده کنم؟واقعا کلافم کرده!لعنت بر ژن پر مو:41:

n_78
23-07-2012, 12:04
با سلام من پسری 22 ساله هستم
من نزدیک 4 سال که موهام میریزه و اکثرا هم میگن ارثیه. تا حالا بیش از یک میلیون تومان هم خرج کردم برای دارو و دکتر ولی هیچ فایده ای نداشته.
الان دیگه رو اوردم به قرص فین پشیا.
حالا چندتا سوال دارم : 1_قرص فین پشیا یا همون فینایستراید هندی بهتره یا ایرانی؟ من الان نوع هندیش را مصرف میکنم.
2_این قرص واقعا عقیم میکنه؟
3_این قرص باعث درامدن موهای ریخته شده هم میشه؟
4_ماجرای این قرص اکوفان چیه این قرصم مثله فین پشیا عمل میکنه؟

farryad
24-07-2012, 13:27
یه شامپوی ضد شوره خوب معرفی کنین.به غیر از شولدرز و پرژک.
سرم خارش داره و موهام هم میرزه.
تنکس

T I G E R
24-07-2012, 16:41
با سلام من پسری 22 ساله هستم
من نزدیک 4 سال که موهام میریزه و اکثرا هم میگن ارثیه. تا حالا بیش از یک میلیون تومان هم خرج کردم برای دارو و دکتر ولی هیچ فایده ای نداشته.
الان دیگه رو اوردم به قرص فین پشیا.
حالا چندتا سوال دارم : 1_قرص فین پشیا یا همون فینایستراید هندی بهتره یا ایرانی؟ من الان نوع هندیش را مصرف میکنم.
2_این قرص واقعا عقیم میکنه؟
3_این قرص باعث درامدن موهای ریخته شده هم میشه؟
4_ماجرای این قرص اکوفان چیه این قرصم مثله فین پشیا عمل میکنه؟
بهترین نوع فیناستراید برای ریزش مو نوع آمریکایی اش یعنی پروپشیا هستش که البته گرونه
فن پشیا (هندی) و فیناستراید 1 میلی گرم ایرانی از این دارو کپی برداری کردن
عموما پزشکان فن پشیا رو ترجیح میدن چون نظارت بین المللی بیشتری بهش میشه تا نوع ایرانی
کلا قیمت بسیار ارزانش نسبت به نوع هندی و آمریکایی اش جای سوال میزاره
البته گاها که فن پشیا بر روی بیماری اثر نداره نوع ایرانی رو تجویز میکنن

فیناستراید 1 میلی گرم عقیم نمیکنه صرفا تا 2/5% میل جنسی رو بطور موقت کاهش میده که با قطع دارو اثرش از بین میره
فیناستراید 5 میلی گرم ممکنه چنین تاثیری بذاره
بهمین خاطره پزشکان صرفا نوع 1 میلی گرم رو صرفا تجویز میکنن

مصرف مالتی ویتامین های حاوی روی (Zinc) ، ویتامین E ، ویتامین های B و... که سبب تقویت مو میشن برای جلوگیری از ریزش مو توصیه میشه
قرص های اکوفان هم در واقع یک نوع مالتی ویتامین مخصوص مو محسوب میشه که هیچگونه ضرری ندارن

چنانچه درمان دارویی موثر رو در پیش بیگرید در کنارش استرس رو کاهش بدید ، موها رو یک روز در میان بشورید ، روزانه 6 لیوان آب مصرف کنید و سبزیجات رو در رژیم غذایی خودتون قرار بدید می تونید جلوی ریزش رو بگیرید
برای رشد مجدد موها در کنار فیناستراید ، ماینوکسدیل روهم تجویز میکنن

موفق باشید

n_78
24-07-2012, 19:05
مرسی بابت راهنماییتون.
راستی من زیاد از ماینوکسیدل خوشم نمیاد چند سال پیش حدود 1ماه مصرف کردم ولی هیچ سودی که نداشت تازه موهام ریزشش بیشترم شد و یه لایه سفیدم رو موهام میومد که همه فکر میکردن من سرم خاکی شده. ولی نمیدونم چرا اینقدر این مانوکسیدل طرفدار داره!!!
راستی هم 5% داره هم 2% اینا چه فرقی دارن؟؟
شرمنده یه سوال دیگه قرص فیناستراید به تنهایی موجب رشد مجدد موها نمیشه؟

SaMsUnG
24-07-2012, 20:40
مرسی بابت راهنماییتون.
راستی من زیاد از ماینوکسیدل خوشم نمیاد چند سال پیش حدود 1ماه مصرف کردم ولی هیچ سودی که نداشت تازه موهام ریزشش بیشترم شد و یه لایه سفیدم رو موهام میومد که همه فکر میکردن من سرم خاکی شده. ولی نمیدونم چرا اینقدر این مانوکسیدل طرفدار داره!!!

فعلا به غیر کاشت مو که هزینه نسبتا بالایی داره ماینوکسیدل بهترین گزینه برای رویش مجدد موها میباشد
بدی ماینو اینه که اولش که شروع به مصرف میکنی ریزشت بیشتر میشه ولی کم کم به روال عادی برمیگرده ولی اگه قطعش هم بکنی باز ریزشت چندین برابر میشه
منم مشکل لایه سفید را دارم میدونی من چیکار میکنم شبها ساعت 9 یا 10 دارو را به سرم میزنم بعدش همون شب ساعت 12 یا 1 سرم را میشورم اگه هم خسته باشم صبح زود بیدار میشم اینکار را میکنم
5 درصدش خب دوزش بالاتره و اثرش بیشتر
من دیدم اکثر دکترها قرص فیناستراید را برای جلوگیری از ریزش میدن ولی خب زمانیکه مقداری از سر شما خالی شده و ریزش پیدا کرده چجوری میخواید جبران کنید باید ماینوکسیدل بزنید دیگه :20:

T I G E R
25-07-2012, 13:36
کسیکه میخواد درمان با ماینوکسیدیل رو شروع کنه باید با محلول 2% شروع کنه و چنانچه پس از چند ماه جواب نداد اونوقت نوع 5% تجویز میشه
خانوم ها هم صرفا باید از محلول 2% استفاده کنند
محلول 5% برای اونهایست که طاسی سرشون زیاده و یا چند ماهی ماینوکسیدیل 2% مصرف کردن
چون نوع 5% عوارض بیشتره و(مثل چربی مو ، خارش ، شوره) ولی نوع 2% تقریبا عارشه خاصی نداره

بله فیناستراید علاوه بر قطع ریزش مو ، به رشد مجدد مو کمک میکنه

فعلا به غیر کاشت مو که هزینه نسبتا بالایی داره ماینوکسیدل بهترین گزینه برای رویش مجدد موها میباشد

شبها ساعت 9 یا 10 دارو را به سرم میزنم بعدش همون شب ساعت 12 یا 1 سرم را میشورم اگه هم خسته باشم صبح زود بیدار میشم اینکار را میکنم

کاشت مو صرفا برای کسایی تجویز میشه که ریزش موی اونها متوقف شده یا ریزش غیر ارثی دارن یا اینکه بدلیل سوختگی یا بخیه قسمتی از سر خالی شده
برای کسانیکه ریزش موی ارثی دارن و ریزش ادامه داره باید از روش ترمیم مو استفاده کرد

بعد از استعمال ماینوکسیدیل حداقل باید تا 4 ساعت از شستن موها خودداری کنید
مثلا اگه 10 شب دارو رو استفاده کردید باید تا 2 شب صبر کنید و بعد موهاتون رو بشورید
اگه نمی تونید این مدت صبر کنید می تونید ماینوکسیدل خارجی (روگین) مصرف کنید که سرعت جذبش 3 برابر نوع ایرانی هستش

nits
27-07-2012, 22:44
سلام

دوستان اگر میشه یک راهنمایی بکنید که چه جوری موهام رو لَخت کنم و خوب حالت بگیره ...

موهام اونقدرها هم بلند نیست ولی خوبه و فقط یکمی موج داره و باید اسپری بزنم تا یکم درست و حسابی بمونه ...

میخوام قشنگ حالت بگیره ... از این روغن های نارگیل و زیتون میشه استفاده کرد؟ ... میگن رنگ موها رو سیاه میکنن آره ؟

نمیخوام رنگ موهام عوض شه چون موهام مشکی نیست ... یک خورده ، خیلی خیلی کم جلوهاش طلایی هست ( کوچیک که بودم موهام کلا طلایی بود ) ... تقریبا خرمایی - مشکی هست ... یه چیزی تو این مایه ها

یکم از این مواد شیمیایی هم میترسم بزنم به موهام و زیاد هم اهل شامپو عوض کردن هم نیستم ...
میخوام با راهنمایی هاتون به یک اتفاق نظر برسیم

hamid_diablo
27-07-2012, 22:51
سلام دوست پیام نور ی من!!

من بهت "سرم مو" رو پیشنهاد میکنم

بعد از حمام و خشک کردن موها متونی ازش استفاده کنی.مثل ژل میمونه.موهاتو کاملا با سرم آغشته کن بعد از "اتوی مو" استفاده کن

اینطوری به راحتی میتونی موهاتو به هر شکلی که میخوای حالت بدی

بهترین و معروفترین مارک سرم مو "کریستال" هست.قیمتی حول و حوش 5 تا 10 هزار تمان داره

Lady Negar
27-07-2012, 23:00
من برای فر کردن و مجعد کردن موهام از موس مو L'OREAL استفاده میکنم
و واقعا تاثیر استثنایی داره...مهم ترین چیزی که هست موهام مثل چوب خشک نمیشه
و حتی بعد از استفاده کردن ازش موهام طبیعی به نظر میرسه و اینکه باعث ایجاد دونه های سفید
روی موهام نمیشه ,پس بعد استفاده کردن ازش نیازی به حمام رفتن ندارم...و تاثیرش هم ماندگاره!
رنگ این محصولی که من استفاد میکنم بنفشه,ولی یه محصول دیگه از همین شرکت با رنگ قرمز هست
که برای لخت کردن مو استفاده میشه,من از اون تاحالا استفاده نکردم
ولی محصولات L'OREAL رو تضمین میکنم...و فکر میکنم شما هم بتونین نتیجه بگیرین...
طریقه ی استفاده ازش هم از فروشنده بپرسین
اینم شکل محصول هست-قیمتش هم فکر کنم 10 تومان و اینا باشه...قبلا 8تومان بود....

با تشکر از آقا حمید جسارتا باید بگم
سرم رو پیشنهاد نمیکنم چون اولا باعث میشه مو برق بزنه(جواد میشه)
و کثیف به نظر بیاد و اتوی مو هم تاثیرات خیلی بدی رو سلامت مو میزاره
البته این نظر منه

moslem47
28-07-2012, 00:32
و حتی بعد از استفاده کردن ازش موهام طبیعی به نظر میرسه و اینکه باعث ایجاد دونه های سفید
روی موهام نمیشه ,پس بعد استفاده کردن ازش نیازی به حمام رفتن ندارم...و تاثیرش هم ماندگاره!
رنگ این محصولی که من استفاد میکنم بنفشه,ولی یه محصول دیگه از همین شرکت با رنگ قرمز هست

البته این نظر منه

سلام
یه سایت ایرانی که بفروشه و مشخصات انواع این محصول را داشته باشه سراغ دارید؟

Lady Negar
28-07-2012, 08:32
با سلام
شرکت L'OREAL یه شرکت فرانسوی خیلی معتبر هست....
تبلیغات زیادی هم توی مراسم اسکار امسال داشت با شعار Because You Worth It
{لورآل پاریس...چون شایسته آن هستید}
و سلبریتی های معروفی مثل بیانسه ,پنلوپه کروز,اسکارلت جوهانسون,آیشواریای(بازیگر معروف هندی)
جز مدل های پایه ثابت این شرکت هستن,

دوست ندارم پستم از موضوع بحث خارج بشه...

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم از یه فروشگاه معتبر کاتالوگ های این
شرکت رو تهیه کنید...2تا کاتولوگ:محصولات آرایشی و محصولات پوست و مو.
البته به محصولات مربوط به ضدچروک ها و ضدافتادگی پوستش رو پیشنهاد نمیکنم
چون شرکتهای مطمین تری توی این زمینه هستن مثل:لیراک,استادرم,دکلره,گین و و ....
اما توی زمینه های دیگه همیشه یه محصول ممتازه و امتحان پس داده هست
شخصا به سایتهای فروش ایرانی اطمینان ندارم.یه فروشگاه معتبر و با اطمینان
با یه فروشنده با حوصله و مطلع میتونه بهتر از هر دوستی برای آدم باشه.
برای اینکه موضوع بحث رو دنبال کنیم,از صفحه ی محصول پیشنهادیم توی
کاتالوگ خودم عکس میزارم:

بیخشید برای کیفیت بد عکس ...

F l o w e r
28-07-2012, 11:00
.

سلام

درصورتی که تاپیک جامعی برای موضوع مورد نظرتون اتخاذ شده از ایجاد تاپیک مجزا خودداری بفرمایید . ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moslem47
28-07-2012, 13:01
با سلام
شرکت L'OREAL یه شرکت فرانسوی خیلی معتبر هست....
تبلیغات زیادی هم توی مراسم اسکار امسال داشت با شعار Because You Worth It
{لورآل پاریس...چون شایسته آن هستید}
و سلبریتی های معروفی مثل بیانسه ,پنلوپه کروز,اسکارلت جوهانسون,آیشواریای(بازیگر معروف هندی)
جز مدل های پایه ثابت این شرکت هستن,

دوست ندارم پستم از موضوع بحث خارج بشه...

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم از یه فروشگاه معتبر کاتالوگ های این
شرکت رو تهیه کنید...2تا کاتولوگ:محصولات آرایشی و محصولات پوست و مو.
البته به محصولات مربوط به ضدچروک ها و ضدافتادگی پوستش رو پیشنهاد نمیکنم
چون شرکتهای مطمین تری توی این زمینه هستن مثل:لیراک,استادرم,دکلره,گین و و ....
اما توی زمینه های دیگه همیشه یه محصول ممتازه و امتحان پس داده هست
شخصا به سایتهای فروش ایرانی اطمینان ندارم.یه فروشگاه معتبر و با اطمینان
با یه فروشنده با حوصله و مطلع میتونه بهتر از هر دوستی برای آدم باشه.
برای اینکه موضوع بحث رو دنبال کنیم,از صفحه ی محصول پیشنهادیم توی
کاتالوگ خودم عکس میزارم:

بیخشید برای کیفیت بد عکس ...

من اینو پیدا کردم

nits
28-07-2012, 17:16
ممنون از پاسخها
این محصول loreal رو باید بعد از حموم و وقتی که موها تقریبا مرطوب هست استفاده کنیم درسته ؟
رنگ مو رو که تغییر نمیده ؟

ارمیتا2
29-07-2012, 11:37
ریزش مو نشان دهنده ی مصرف برخی داروها /تغذیه ناکافی/شیمی درمانی/کمبود برخی ویتامین ها/عوامل ارثی /کم خونی و.... می باشد. ریزش 100تار مو در روز طبیعی است . درمان خوراکی انجیر -خرما-کلم-هویج-زرده تخم مرغ-لبنیات-لوبیا-سبوس گندم /درمان گیاهی هر روز موها را با اب ماست بشویید /ریواس برای تقویت پیاز مو بسیار مفید است/ درمان با عرقیات عرق شنبلیله و بابا ادم/ درمان با ابمیوه جات اب طالبی/درمان با شامپوها از شامپوهای ضد ریزش مو با توجه به نوع پوست سر استفاده شود-شامپوهای پروتیینه باعث زخیم تر شدن تارهای مو می شوند .کسانی که چربی موهایشان بیشتر است باید مرتب با شامپو مخصوص موهای چرب موی سر خود را بشویند و نگران ریزش ان هنگام شستن نباشند چون موهایی که عمرشان به پایان می رسد میریزند و موهای جدید جایگزین ان میشوند/درمان شیمیایی استفاده از ویتامین ها/قرص اهن برای کم خونی/سولفات روی/فیناستراید و..... که باید توسط پزشک تجویز شود.

Lady Negar
30-07-2012, 07:31
نه,اصلا فرقی نمیکنه که کی استفاده کنی....
ولی موها خشک باشه بهتره.یه چیزهایی رو هم باید تجربی خودت
پیدا کنی...
مثلا من بعد از یک هفته استفاده از موس حجم دهنده اش فهمیدم
اگه بعد از پاف کردن موس به موهام خودم هم موهام رو با دستم فر کنم و برای حداقل 1ساعت با شونه همون حالت نگه دارم
نتیجه هم بهتره هم ماندگاری بیشتره....یا اگه بعد از حالت گرفتن موهام اسپری Revlon (نارنجی)
رو به موهام همینجوری پاف کنم,نتیجه فوق العاده میشه
نه واسه چی رنگ مو رو تغییر بده؟؟؟؟

n_78
30-07-2012, 17:38
سلام
بچه ها یه سوال همه میگن قرص فین پشیا (فیناستراید ) باعث کاهش میل جنسی میشه ولی من از وقتی مصرف کردم برعکس میل جنسیم بیشترم شده!!!
جریان چیه؟

nits
30-07-2012, 19:54
سلام
بچه ها یه سوال همه میگن قرص فین پشیا (فیناستراید ) باعث کاهش میل جنسی میشه ولی من از وقتی مصرف کردم برعکس میل جنسیم بیشترم شده!!!
جریان چیه؟

راستش من اطلاعاتی در این باره ندارم ولی واستون یک جستجو انجام دادم

Alislow
31-07-2012, 02:22
سلام دوستان
من یه چند سالیه مشکل مزمن ریزش مو دارم.
اما یه سال میشه که تشدید شده.تو موهام دقت می کردم می دیدم که موهام بعضا یه کم نازک شدن و بعضیها شکسته هستن.
یه بار تو تلویزیون دیدم یارو می گفت وقتی موها نازک و شکسته میشن موخوره تو موها هست.مخصوصا که سرم زیاد میخاره.
حالا یکی دو ماه پیش شامپو Clear ضد شوره زدم.روش زده بود اثر خنک کنندگی هم داره.
اونو که زدم انگار شوره ها به پوست چسبیده بودن.اثر خنک کنندگی هم داشت.
ولی فک کنم به خاطر اون بوده که اخیرا ریزش مواهم بیشتر شده.الان یه دست آروم می کشم رو موهام حداقل 7 8 تا تار مو میاد رو دستم.و این خیلی ناراحتم کرده :41:
تا حالا دکترهم نرفتم.به نظرتون چه کنم؟

T I G E R
31-07-2012, 16:18
سلام دوستان
من یه چند سالیه مشکل مزمن ریزش مو دارم.
اما یه سال میشه که تشدید شده.تو موهام دقت می کردم می دیدم که موهام بعضا یه کم نازک شدن و بعضیها شکسته هستن.
یه بار تو تلویزیون دیدم یارو می گفت وقتی موها نازک و شکسته میشن موخوره تو موها هست.مخصوصا که سرم زیاد میخاره.
حالا یکی دو ماه پیش شامپو Clear ضد شوره زدم.روش زده بود اثر خنک کنندگی هم داره.
اونو که زدم انگار شوره ها به پوست چسبیده بودن.اثر خنک کنندگی هم داشت.
ولی فک کنم به خاطر اون بوده که اخیرا ریزش مواهم بیشتر شده.الان یه دست آروم می کشم رو موهام حداقل 7 8 تا تار مو میاد رو دستم.و این خیلی ناراحتم کرده :41:
تا حالا دکترهم نرفتم.به نظرتون چه کنم؟
نازک و شکننده شدن موها یا به ژنتیک مو بستگی داره یا کمبود برخی مواد موثر در رشد مو در بدن

اصولا در قدم اول مصرف قرص روی (Zinc) و ویتامین E برای افرادی که موهاشون نازک شده تجویز میشه
بالاخص برای کسانیکه موخره دارن ویتامین E بسیار موثره

در زمینه شامپو با توجه به اینکه ریزش مو هم دارید شامپو ضد ریزش فولیکا و یا شامپو ضد ریزش سریتا رو امتحان کنید
برای شوره سر هم دکتر ها معمولا شامپو کتاکونازول رو تجویز میکنند (دو ماه هر هفته دو بار)

بهتره برید دکتر تا یه آزمایش براتون بنویسه تا دلیل اصلی ریزش مو مشخص بشه

اگه ریزش مو ارثی باشه درمانش مثل یه رود آب می مونه ... یه رود آب رو وقتی هنوز به آبشار نرسیده میشه جلوش رو گرفت ولی وقتی در آبشار سرازیر بشه مهارش بسیار دشواره و باید صبر کرد در پایین آبشار یه فکری بحالش کرد
حالا اگه ریزش شما ارثی باشه هرچه زودتر به فکر درمان باشید راحت تر می تونید درمانش کنیدو از کم پشت شدن زیاد مو جلوگیری کنید
اگر هم ریزش موی شا ارثی نباشه با رفع دلیل اصلی ریزش مو ، موهاتون خوب میشه

اگه موهاتون کم پشت شده یا باید از ماینوکسدیل استفاده کرد یا یه تونیک خوب

موفق باشید

T I G E R
31-07-2012, 16:32
سلام
جریان چیه؟
دوست عزیز عنوان نشده که حتما میل جنسی رو کاهش میده بلکه گفته شده ممکنه چنین تاثیری بذاره

مثلا شما یه دارویی رو میخرید در کاتالوگش عوارضش رو نوشته مثلا تهوع ، سردرد و ...
شما این دارو میخورید و هیچ عارضه ای پیدا نمی کنید

منظور از عوارض دارو این نیست که شما حتما تمام این عوارض رو میگیرید
بلکه هر دارو در بدن هر فرد یک تاثیر رو میذاره و در واقع عوارض گفته شده بدترین حالت رو درنظر میگیره

موفق باشید

mohsenf11
31-07-2012, 18:33
من 30 سالمه و از موهای زائد مشکی و پرپشت و ضخیم در سرتاسر بدنم رنج میبرم!حتی یک بار هم لیزر کردم که روی اعصاب بدنم تاثیر گذاشت و تازه دکتر گفت باید 6بار لیزر کنی تا تمام موها از بین برود!خلاصه هیچ جوابی نگرفتم1به نظر شما از چه راهی برای از بین بردن این موهای زاید استفاده کنم؟واقعا کلافم کرده!لعنت بر ژن پر مو:41:
دوستان ممنون میشم جوابمو بدین!

hadinba
01-08-2012, 01:57

البته این نظر منه

خیلی هم خوب! خیلی وخ بود دنبال همچین چیزی می گشتم! :7:

فقط یه توضیح بدین ، من موهام از لحاظ حالت معمولیه ( نه لخت ، نه زبر ) !!! اما واسه اینکه موهام خوب واسه ، اول سشوار می زنم بعد روش اسپری مو ( برند Taft ) ! همون طور که خودتون گفتین تو این حالت موها سفت میشه + اینکه سفیدک می زنه! الانم باید سشوار بزنم بعد روش این محصولی که معرفی کردید؟

در ضمن این مدلی که اینجا گذاشتین با توجه به شرکت سازندش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسپری هست نه موس! اون مدلی که خودتون استفاده می کنید باید
این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه! ولی مثل اینکه اون مدل اولی حجم دهندس و اون دومیه حالت دهنده! اگه امکانش هست فرق این مدل موس رو با اسپری ( ضعیفاشو میگم ) بگید؟ :20:

boeing_747
01-08-2012, 03:59
کف سرم مخصوصا آخر سرم پوستش پیداس و کم پشت شده
مراجعه کردم به دکتر خیرخواه در کلینیک جردن که یه تونیک رشد موی سر داد که این تونیک فقط اونجا فروخته میشه و یه قرص بهم داد که ریزه و اسمش دقیقا یادم نیست چیه ولی 50 میلی گرمش یادمه
اصلا هم احساس نمی کنم که سرم ریزش مو داره
حتی موهامو فشار میدم که به ندرت پیش میاد که یه تار باشه
من تعجبم که چرا پوست قسمت بالای سرم پیداس در صورتی که ریزش نداره
موقعی که شونه می کنم موهامو شاید2-3 تار باشه و آن هم موقعی که موهام شلخته و تو در تو است

دکتر گفت با چیزایی که واست تجویز کردم توی سه هفته اول موهات ریزش داره و بعدش ریزشش قطع میشه
با این وجود حتی در سه هفته اول هم ریزشی نداشت ولی بازم تعجب می کنم که چرا موهای سرم(مخصوصا آخر کف سرم) کم پشت شده

به نظرتون چرا کم پشت شده؟

Greedy
01-08-2012, 07:34
کف سرم مخصوصا آخر سرم پوستش پیداس و کم پشت شده
مراجعه کردم به دکتر خیرخواه در کلینیک جردن که یه تونیک رشد موی سر داد که این تونیک فقط اونجا فروخته میشه و یه قرص بهم داد که ریزه و اسمش دقیقا یادم نیست چیه ولی 50 میلی گرمش یادمه
اصلا هم احساس نمی کنم که سرم ریزش مو داره
حتی موهامو فشار میدم که به ندرت پیش میاد که یه تار باشه
من تعجبم که چرا پوست قسمت بالای سرم پیداس در صورتی که ریزش نداره
موقعی که شونه می کنم موهامو شاید2-3 تار باشه و آن هم موقعی که موهام شلخته و تو در تو است

دکتر گفت با چیزایی که واست تجویز کردم توی سه هفته اول موهات ریزش داره و بعدش ریزشش قطع میشه
با این وجود حتی در سه هفته اول هم ریزشی نداشت ولی بازم تعجب می کنم که چرا موهای سرم(مخصوصا آخر کف سرم) کم پشت شده

به نظرتون چرا کم پشت شده؟

این کلینیک جردن همون جایی هست هم که دکتر نیلفروش زاده که تلویزیون هم اومده چند بار میاد ؟
در مورد مسئله ای هم که گفتی به طریقه رشد موها هم برمیگرده شاید اون قسمت موهام طریقه رشدش یه جور دیگس که باعث میشه کف سرت معلوم باشه

boeing_747
01-08-2012, 15:39
آره همون خودشه
ولی دکتر نیلفروش خودش ویزیت نمی کنه
دکتر خیرخواه هم که در این کلینیک است مورد تائید دکتر نیلفروش است

Dj_aghamajid
05-08-2012, 00:23
سلام خدمت دوستان
بنده 27 ساله هستم و ریزش مو ی ارثی دارم. یکی 2 بار دکتر رفتم و قرص فینیستراید و ماینوکسیدیل استفاده کردم. اما بخاطر عوارض و نوع استفاده و موقت بودنش ، مصرف رو قطع کردم و به درمان گیاهی روی آوردم. یه مدت واقعا خوب بود و فرصت استفاده رو داشتم و مو هام خیلی بهتر شده بود. اما اون هم بعدا بخاطر کمبود وقت و موقعیت نتونستم ادامه بدم.
چند وقت هست که موهام خیلی ریزش پیدا کرده و تقریبا کف سرم مشخص شده. یکم سرچ کردم، دیدم بجز عامل ارثی، مشکل تغذیه هم دارم. البته نسبت قد به وزنم کاملا نرمال هست و ورزش میکنم. اما بخاطر بدغذا بودن، میزان زیادی از ویتامین ها و املاح مورد نیاز پوست و مو رو از طریق غذا دریافت نمی کنم. بنظرتون چه مکملی مناسب هست که تمام ویتامین های مورد نیاز مو و پوست رو داشته باشه ؟(اکوفن - شف- زینک پلاس و...)
مشکل دیگه ای که دارم اینه که، موهام خیلی زود چرب میشه، در واقع اگه یک روز درمیون سرم رو نشورم، انگار 1 ماه حموم نرفتم. بنظرم میاد باید هر روز حموم برم.الان شامپو چرب Ave میزنم. قبلا هد اند شولدر - و... هم زدم که نمیتونستن چربی مو رو بگیرن و دیگه استفاده نمیکنم.
الان فکر میکنم سرم یکم قارچ هم داره. مثلا بعد از2 روز از حموم رفتن،اگه با ناخن روی سرم بکشم، یک لایه چربی جمع میشه، این قارچ هست؟ البته من در هر بار دوش خوب سرم رو میشورم تا اثری از این چربی نمونه. اما بازم ایجاد میشه. واسه این چربی و جلوگیری از خارش و قارچ چه راهی پیشنهاد میکنین؟ چه شامپویی خوبه؟
اگه تونیک خاصی هم هست که بتونم نیم تا 1 ساعت، قبل از حموم بزنم و بعدش برم حموم. البته چیزی باشه هم واقعا موثر باشه و هم زیاد گرون نباشه و گیاهی باشه، پیشنهاد بدین، اگه همچین چیزی نداریم، لطفا پیشنهاد ندین.
در کل میخوام کاشت یا ترمیم مو رو انجام بدم. اما میخوام قبلش یکم اوضاع رو سروسامون بدم. راستی کاشت یا ترمیم مو چقدر موثر هست؟ دیگه ریزش ندارن؟

پیشاپیش از کمک رو راهنمایی شما ممنونم.

Dj_aghamajid
05-08-2012, 08:29
منتظر راهنمایی اساتید هستم.

Greedy
05-08-2012, 08:53
سلام خدمت دوستان
بنده 27 ساله هستم و ریزش مو ی ارثی دارم. یکی 2 بار دکتر رفتم و قرص فینیستراید و ماینوکسیدیل استفاده کردم. اما بخاطر عوارض و نوع استفاده و موقت بودنش ، مصرف رو قطع کردم و به درمان گیاهی روی آوردم. یه مدت واقعا خوب بود و فرصت استفاده رو داشتم و مو هام خیلی بهتر شده بود. اما اون هم بعدا بخاطر کمبود وقت و موقعیت نتونستم ادامه بدم.
چند وقت هست که موهام خیلی ریزش پیدا کرده و تقریبا کف سرم مشخص شده. یکم سرچ کردم، دیدم بجز عامل ارثی، مشکل تغذیه هم دارم. البته نسبت قد به وزنم کاملا نرمال هست و ورزش میکنم. اما بخاطر بدغذا بودن، میزان زیادی از ویتامین ها و املاح مورد نیاز پوست و مو رو از طریق غذا دریافت نمی کنم. بنظرتون چه مکملی مناسب هست که تمام ویتامین های مورد نیاز مو و پوست رو داشته باشه ؟(اکوفن - شف- زینک پلاس و...)
مشکل دیگه ای که دارم اینه که، موهام خیلی زود چرب میشه، در واقع اگه یک روز درمیون سرم رو نشورم، انگار 1 ماه حموم نرفتم. بنظرم میاد باید هر روز حموم برم.الان شامپو چرب Ave میزنم. قبلا هد اند شولدر - و... هم زدم که نمیتونستن چربی مو رو بگیرن و دیگه استفاده نمیکنم.
الان فکر میکنم سرم یکم قارچ هم داره. مثلا بعد از2 روز از حموم رفتن،اگه با ناخن روی سرم بکشم، یک لایه چربی جمع میشه، این قارچ هست؟ البته من در هر بار دوش خوب سرم رو میشورم تا اثری از این چربی نمونه. اما بازم ایجاد میشه. واسه این چربی و جلوگیری از خارش و قارچ چه راهی پیشنهاد میکنین؟ چه شامپویی خوبه؟
اگه تونیک خاصی هم هست که بتونم نیم تا 1 ساعت، قبل از حموم بزنم و بعدش برم حموم. البته چیزی باشه هم واقعا موثر باشه و هم زیاد گرون نباشه و گیاهی باشه، پیشنهاد بدین، اگه همچین چیزی نداریم، لطفا پیشنهاد ندین.
در کل میخوام کاشت یا ترمیم مو رو انجام بدم. اما میخوام قبلش یکم اوضاع رو سروسامون بدم. راستی کاشت یا ترمیم مو چقدر موثر هست؟ دیگه ریزش ندارن؟

سلام
ترمیم مو چیز بیهوده ای هست . همون کاشت مو رو انجام بدید دیگه موهای کاشته شده هم نمی ریزه
در مورد چربی مو هم من همین مشکل دارم به علاوه اینکه حادتره پوسته های چرب هم میزنه حتی با تیغ هم زدم موهام بلکه از شرش خلاص شم که نشدم و بازم پوسته میزنه و سریع چرب میشه!
دکتر هم رفتم دو سه شامپو نوشت + کپسول فولوکونازل +لوسیون بتامتازون هم نوشت هیشکدوم جواب نداد قطع کردم
کلا یه مشکلی هست که درمان قطعی نداره حالا میتونی شامپوهایی مثه ضدچربی مای یا ضدچربی و پوسته ریزی سریتا بزنی شاید جواب داد چون ممکنه رو یکی جواب بده رو یکی نه شامپو ضد چربی سینره هم که با اینکه نزدم ولی توصیه میشه کلا محصولات سینره خیلی خوبن من چند تا محصول ازش استفاده کردم مثه شامپو و کرم همشون خوب بودن یه تونیک واسه موهای چرب هم داره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لوسیون-گیاهی-بر-طرف-کننده-چربی-اضافی-موی-سینره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شامپو
در مورد ریزش هم که اگر ریزش ارثی دارید فقط کاشت مو جواب میده بقیه روش ها مثل ماینوکسیدل و ... تلف کردن هزینه و وقت هست

Dj_aghamajid
05-08-2012, 09:01
ممنون دوست عزیز.
خیلی لطف کردی.
با نظراتت موافقم.
درباره ی مکمل ها نظری نداری؟

در مورد چربی چیزی که به ذهن من میرسه این هست که :
1- شست و شو ی سر رو باید افزایش بدم یعنی هر روز.
2- داروی ضد قارچ استفاده کنم و بعدش شامپوی مناسب پیدا کنم.
3- میتونه از کمبود ویتامین هم باشه که با مصرف مکمل مثلا از چربی سر کاسته بشه.

در مورد ترمیم یا کاشت مو اطلاع دقیقی از تفاوتشون ندارم. چه فرقی با هم دارن؟

Greedy
05-08-2012, 11:05
ممنون دوست عزیز.
خیلی لطف کردی.
با نظراتت موافقم.

در مورد چربی چیزی که به ذهن من میرسه این هست که :
1- شست و شو ی سر رو باید افزایش بدم یعنی هر روز.
2- داروی ضد قارچ استفاده کنم و بعدش شامپوی مناسب پیدا کنم.
3- میتونه از کمبود ویتامین هم باشه که با مصرف مکمل مثلا از چربی سر کاسته بشه.

در مورد ترمیم یا کاشت مو اطلاع دقیقی از تفاوتشون ندارم. چه فرقی با هم دارن؟

درباره مکمل ها اطلاعاتی ندارم بعید هم بدونم واسه مو و ریزش اون تاثیری داشته باشه اگر داشت که به جای ماینوکسیدل و داروها میگفتن مکمل بخورید
بیشتر واسه بدنسازی کاربرد داره
در مورد چربی هم دیگه من هر راهی بوده رفتم پارسال به فاصله 8 ماه 3 بار با تیغ زدم موهامو یه روز در میون میرفتم حموم باز میدیدیم یه دست رو کله میکشیم همینطور پوسته میریزه و و چربه
باز 3 هفته پیش 3 تیغ کردم بازم تاثیری نداشت بیخیال شدم دیگه کلا
ترمیم که نمیدونم کلا هم فکر نمیکنم زیاد کاربرد داشته باشه کاشت مو هم بستگی به اینکه چقدر کچل شده باشی هر چی بیشتر گرونتر فکر میکنم دوسه میلیون تقریب بزن

-Nikolas-
08-08-2012, 01:15
سلام
اگه کسی درباره ی تفاوت بین ترمیم و کاشت مو اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
روش های زیادی برای کاشت یا ترمیم مو تبلیغ میشه کدومش دوام بیشتری داره منظورم اینه که موهایی که کاشته میشه حتی اگر ریزش موی ارثی ( ژنتیکی ) داشته باشی به هیچ وجه نمیریزه؟؟؟ یعنی 1 بار مو بکاریم خیالمون راحت باشه دیگه تا اخر عمر کچل نمیشیم؟؟؟
مثلا اگه کسی که داوطلب کاشت مو هست بدنساز باشه و مکمل های مختلفی مصرف بکنه بازم روی موهای کاشته شده تاثیری نمیذاره؟؟؟ بالا رفتن سطح تستسترون باعث ریزش/ تضعیف یا کم شدن موهای کاشته شده نمیشه؟
اقا خلاصه کنم براتون یعنی هر بلایی سره موهای کاشته شده بیاری دیگه ریزشی در کار نیست؟؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم این موهایی که میکارن از پشت سر برمیدارن؟ اگه کسی جلویه سرش خیلی خالی باشه و بخوان اون حجم زیاده مو رو از پشت سر به جلو انتقال بدن طرف از پشت کچل میشه که !!!! پس اگه مو کم اوردن از کجا تامین میشه؟ منظورم موی طبیعی و قابل رشد هستشا.... از موهای بدن هم برای سر استفاده میکنن؟ یعنی میشه اینطور گفت که موهای بدن هم حکم بانک مو رو برای پزشک داشته باشه یا نه از موهای بدن هیچ استفاده ای برای سر نمیشه انجام داد؟

Farhad m
08-08-2012, 01:51
سلام دوستان من عمل پی ار پی انجام دادم حدود ۴۸ روز پیش و دیروز هم اونو تکرار کردم واقعا عالی بوده،موهای سرم خیلی خوب دارن رشد میکنن و به حالت اول برمیگردن ،اگه کسی سوالی در این مورد داره در خدمتم...

Farhad m
08-08-2012, 02:11
سلام
روش های زیادی برای کاشت یا ترمیم مو تبلیغ میشه کدومش دوام بیشتری داره منظورم اینه که موهایی که کاشته میشه حتی اگر ریزش موی ارثی ( ژنتیکی ) داشته باشی به هیچ وجه نمیریزه؟؟؟ یعنی 1 بار مو بکاریم خیالمون راحت باشه دیگه تا اخر عمر کچل نمیشیم؟؟؟
مثلا اگه کسی که داوطلب کاشت مو هست بدنساز باشه و مکمل های مختلفی مصرف بکنه بازم روی موهای کاشته شده تاثیری نمیذاره؟؟؟ بالا رفتن سطح تستسترون باعث ریزش/ تضعیف یا کم شدن موهای کاشته شده نمیشه؟
اقا خلاصه کنم براتون یعنی هر بلایی سره موهای کاشته شده بیاری دیگه ریزشی در کار نیست؟؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم این موهایی که میکارن از پشت سر برمیدارن؟ اگه کسی جلویه سرش خیلی خالی باشه و بخوان اون حجم زیاده مو رو از پشت سر به جلو انتقال بدن طرف از پشت کچل میشه که !!!! پس اگه مو کم اوردن از کجا تامین میشه؟ منظورم موی طبیعی و قابل رشد هستشا.... از موهای بدن هم برای سر استفاده میکنن؟ یعنی میشه اینطور گفت که موهای بدن هم حکم بانک مو رو برای پزشک داشته باشه یا نه از موهای بدن هیچ استفاده ای برای سر نمیشه انجام داد؟
سلام من راجع به ترمیم مو اطلاعی ندارم ولی کاشت مو انواع مختلفی داره که معروفتریناش fit و fut و همچنین روش ترکیبی هست که ترکیبی از این دوتاست، تا اونجایی که من میدونم موهای پشت سر گیرنده dht ندارن یعنی به هورمون حساسیت ندارن و هورمون روشون اثر نمیذاره و وقتی به جلو سر انتقال داده میشن هم به همین شکل هست،توی خیلی از تیلیغات دیدم و شنیدم که از بدن هم میشه مو رو به سر انتقال داد ولی تا حالا شخصی رو ندیدم که اینو انجام داده باشه،در مورد سوال دیگتون که فرمودین اگه موی زیادی از پشت سر بردارن پشت سر کچل میشه حرفتون کاملا متینه! خب معمولا ااز پشت سر تا حدی برداشت میکنن که بقول شما کچل نشه پشت سر! و طبیعتاجلوی سر هم حالت پری به خودش نمیگیره در این وضعیت!

T_rex
08-08-2012, 09:03
این ریزش مو یا طاسی 90% ژنتیکی و موروثیه و زیاد نمیشه کاریش کرد نباید زیاد خودتونه درگیر کنین اکثر درمانها هم مقطعی هستن و نا امید کننده الان روشهای جدید کاشت مو هست که رونق پیدا کرده البته مراحل اولیه رو میگذرونه و زمان میبره تا ببینیم مثلا بعد 10 سال چه اتفاقی برا موهای کاشته شده میوفته یه مسئله هم تقریبا قطعیه : شاید اون مویی که کاشته شده نریزه ولی بقیه موها که موندن کم کم میریزن و باز هم بعد چند سال موهاتون کم پشت میشه

کلا با این همه پیشرفت درمان %100 برای طاسی وجود نداره

توجه کنید بیشتره کسانی که رو به طاسی میرن موهاشون چربه پس اونایی که موهایه چرب دارن خودشونه اماده کنن و یه چیز دیگه : از دایی های طاس خیلی بیشتر از بابایه طاس بترسین:3: لعنت به وراثت
یه بنده خدایی هست سالهاست دیوونست سالی یه بار هم حموم نمیره ولی موهاش خیلی پر پشته من میبنمش حسودیم میشه :41: نمونه هایی از این ادما زیاده بگردین پیدا میکنین
باز میگم %90 وراثت دخیله تو طاسی باز هم لعنت به وراثت

Farhad m
08-08-2012, 11:30
ممنون دوست عزیز.
خیلی لطف کردی.
با نظراتت موافقم.

مکمل رو میتونی از سیستین b6 هم قرصش و هم لوسیونش، و هم کپسول اکوفن که هر دو عالی هستن،البته اگه خواستی از اکوفن استفاده کنی حتما در کنارش از قرص آهن یا همون فولیک اسید استفاده کن چون این کپسول جذب آهن رو خیلی بالا میبره و ممکن هست ایجاد مشکل کنه، راجع به چربی مو هم تا حدود زیادی میتونی رو لوسیون موی ایروکس حساب کنی ولی حدود ۴۰ روز باید استفاده کنی تا نتیجه حاصل بشه موفق باشی...

Farhad m
08-08-2012, 11:36
این ریزش مو یا طاسی 90% ژنتیکی و موروثیه و زیاد نمیشه کاریش کرد نباید زیاد خودتونه درگیر کنین اکثر درمانها هم مقطعی هستن و نا امید کننده الان روشهای جدید کاشت مو هست که رونق پیدا کرده البته مراحل اولیه رو میگذرونه و زمان میبره تا ببینیم مثلا بعد 10 سال چه اتفاقی برا موهای کاشته شده میوفته یه مسئله هم تقریبا قطعیه : شاید اون مویی که کاشته شده نریزه ولی بقیه موها که موندن کم کم میریزن و باز هم بعد چند سال موهاتون کم پشت میشه

کلا با این همه پیشرفت درمان %100 برای طاسی وجود نداره

توجه کنید بیشتره کسانی که رو به طاسی میرن موهاشون چربه پس اونایی که موهایه چرب دارن خودشونه اماده کنن و یه چیز دیگه : از دایی های طاس خیلی بیشتر از بابایه طاس بترسین:3: لعنت به وراثت
یه بنده خدایی هست سالهاست دیوونست سالی یه بار هم حموم نمیره ولی موهاش خیلی پر پشته من میبنمش حسودیم میشه :41: نمونه هایی از این ادما زیاده بگردین پیدا میکنین
باز میگم %90 وراثت دخیله تو طاسی باز هم لعنت به وراثت
۱۰۰در۱۰۰ شما درست می فرمایید ولی راههایی هست که میتونه همین ریزش ارثی رو متوقف کنه و هم موهای از دست رفته رو برگردونه البته این پروسه زمان بر هست و تنها فرقش با ریزش غیر ارثی اینه که درمان رو باید تا آخر عمر ادامه بدی... موفق باشی دوست گلم

Farhad m
08-08-2012, 15:28
درباره مکمل ها اطلاعاتی ندارم بعید هم بدونم واسه مو و ریزش اون تاثیری داشته باشه اگر داشت که به جای ماینوکسیدل و داروها میگفتن مکمل بخورید
بیشتر واسه بدنسازی کاربرد داره
در مورد چربی هم دیگه من هر راهی بوده رفتم پارسال به فاصله 8 ماه 3 بار با تیغ زدم موهامو یه روز در میون میرفتم حموم باز میدیدیم یه دست رو کله میکشیم همینطور پوسته میریزه و و چربه
باز 3 هفته پیش 3 تیغ کردم بازم تاثیری نداشت بیخیال شدم دیگه کلا
ترمیم که نمیدونم کلا هم فکر نمیکنم زیاد کاربرد داشته باشه کاشت مو هم بستگی به اینکه چقدر کچل شده باشی هر چی بیشتر گرونتر فکر میکنم دوسه میلیون تقریب بزن
سلام دوست گلم الان داشتم فکر میکردم این اسم کاربری و آواتار چقدر واسم آشناست یادم اومد تو موزیک باران زیاد دیدمت بهرحال خوشحالم از دیدن دوبارت، خب بریم سر بحثمون راجع به چربی سر و پوسته پوسته شدن باید خدمتت عرض کنم شما که سرت رو تیغ زدی بهتر بود از لوسیون موی ایروکس استفاده میکردی تو اون وضعیت خود من همین مشکل رو داشتم که با این لوسیون ۹۵٪ مشکلم حل شد چربی سر رو هم تا حدود زیادی رفع میکنه البته در کنار این لوسیون من از دو ماده دیگه هم استفاده کردم که هم باعث تغذیه مو و گردش خون بهتر میشه و هم چربی رو کنترل میکنه، این ۲ تا ماده طبیعی یکیش مایه لزج بین تخمهای خربزه و طالبی هست که اونو از خربزه جدا میکنید و تو دستتون فشار میدید که دستتون حسابی چرب و لزج بشه و با اون دست سرتون رو ماساژ میدین حدود ۱ ساعت میزارید بمونه تا خشک شه بعدش میشورید شستشوش نیاز به شامپو هم نداره!راه بعدی استفاده از جوشنده برگ انجیر هست که تاثیر خیلی خوبی واسه کنترل چربی داره...موفق باشی دوست گلم

-Nikolas-
08-08-2012, 16:48
سلام

سلام من راجع به ترمیم مو اطلاعی ندارم ولی کاشت مو انواع مختلفی داره که معروفتریناش fit و fut و همچنین روش ترکیبی هست که ترکیبی از این دوتاست، تا اونجایی که من میدونم موهای پشت سر گیرنده dht ندارن یعنی به هورمون حساسیت ندارن و هورمون روشون اثر نمیذاره و وقتی به جلو سر انتقال داده میشن هم به همین شکل هست،توی خیلی از تیلیغات دیدم و شنیدم که از بدن هم میشه مو رو به سر انتقال داد ولی تا حالا شخصی رو ندیدم که اینو انجام داده باشه،در مورد سوال دیگتون که فرمودین اگه موی زیادی از پشت سر بردارن پشت سر کچل میشه حرفتون کاملا متینه! خب معمولا ااز پشت سر تا حدی برداشت میکنن که بقول شما کچل نشه پشت سر! و طبیعتاجلوی سر هم حالت پری به خودش نمیگیره در این وضعیت!
سلام
ممنون بابت توضیحاتتون
موهای بدن هم به هورمون حساسیت ندارن درسته؟
پس اگه کسی خیلی جلوی سرش خالی باشه با توجه به اینکه استفاده از موهای پشت سر هم محدودیت داره راه حلی برای پر کردنش وجود نداره ..درسته؟ ... نمیتونن از پیاز مو خوده فرد به نحوی تکثیر کنن؟؟؟
به هیچ وجه راهی برای تکثیر موی بدونه dht وجود نداره؟؟؟ << مثلا در محیط ازمایشگاهی... (کاری برای موهای ریخته شده نمیشه انجام داد که دوباره رشد کنن؟؟؟ شاید منظور از ترمیم همین باشه.) بنظرتون اگه کاشت و ترمیم باهم انجام بشه نتیجه ی بهتری داره؟؟؟.
... با تشکر.

Greedy
08-08-2012, 17:07
سلام دوست گلم الان داشتم فکر میکردم این اسم کاربری و آواتار چقدر واسم آشناست یادم اومد تو موزیک باران زیاد دیدمت بهرحال خوشحالم از دیدن دوبارت، خب بریم سر بحثمون راجع به چربی سر و پوسته پوسته شدن باید خدمتت عرض کنم شما که سرت رو تیغ زدی بهتر بود از لوسیون موی ایروکس استفاده میکردی تو اون وضعیت خود من همین مشکل رو داشتم که با این لوسیون ۹۵٪ مشکلم حل شد چربی سر رو هم تا حدود زیادی رفع میکنه البته در کنار این لوسیون من از دو ماده دیگه هم استفاده کردم که هم باعث تغذیه مو و گردش خون بهتر میشه و هم چربی رو کنترل میکنه، این ۲ تا ماده طبیعی یکیش مایه لزج بین تخمهای خربزه و طالبی هست که اونو از خربزه جدا میکنید و تو دستتون فشار میدید که دستتون حسابی چرب و لزج بشه و با اون دست سرتون رو ماساژ میدین حدود ۱ ساعت میزارید بمونه تا خشک شه بعدش میشورید شستشوش نیاز به شامپو هم نداره!راه بعدی استفاده از جوشنده برگ انجیر هست که تاثیر خیلی خوبی واسه کنترل چربی داره...موفق باشی دوست گلم

سلام عزیز قربونت
مرسی از راهنماییت ولی من کلا قطع امید کردم دیگه از رفع این چربی و پوسته سر / باور کن کلی راه من امتحان کردم اخر درست نشد کلی ماده های شیمیایی قوی مثه محلول بتامتازون که البته این یکی فکر میکنم ادامه میدادم جواب میداد ولی عوضش کلی جوش کوچک قرمز میزد سرو صورت و ریزش هم به همراه داشت حاضرم همون چربی و پوسته رو تحمل کنم ولی به خاطر رفعش دارویی یا ماده ای رو نزنم که ریزش مو رو زیاد کنه بعید بدونم دیگه مواد طبیعی و گیاهی جوابگوی این مشکل ما باشه
مرسی عزیز از کمکت تو هم موفق و خوشحال باشی همیشه :40:

Farhad m
08-08-2012, 21:58
سلام
ممنون بابت توضیحاتتون
موهای بدن هم به هورمون حساسیت ندارن درسته؟
پس اگه کسی خیلی جلوی سرش خالی باشه با توجه به اینکه استفاده از موهای پشت سر هم محدودیت داره راه حلی برای پر کردنش وجود نداره ..درسته؟ ... نمیتونن از پیاز مو خوده فرد به نحوی تکثیر کنن؟؟؟
به هیچ وجه راهی برای تکثیر موی بدونه dht وجود نداره؟؟؟ << مثلا در محیط ازمایشگاهی... (کاری برای موهای ریخته شده نمیشه انجام داد که دوباره رشد کنن؟؟؟ شاید منظور از ترمیم همین باشه.) بنظرتون اگه کاشت و ترمیم باهم انجام بشه نتیجه ی بهتری داره؟؟؟.
... با تشکر.
موهای بدن حساسیتی به dht ندارن ولی بحث بیشتر رو کیفیت،جنس،حالت و رنگ اون هست که مسلما نمیتونه با موی سر قابل مقایسه باشه ولی خب به هر حال میتونه پوشش بده(طبق گفته ها، همونطور که گفتم ندیدم هیچ موردی رو)راجع به تکثیر هم عرض کنم به خدمتتون در حال حاضر روشی به نام سلولهای بنیادی در مرحله آزمایش حیوانی هست که با اون روش در صورتی که به مرحله انسانی ارتقا پیدا کنه میتونه تکثیر رو انجام داد، به هر حال در صورتی که از لحاظ بودجه مشکل نداشته باشد پیشنهاد من انجام عمل prp هست در ابتدا که وضعیت رو بهتر کنه و بعد از اون کاشت رو انجام بدی یا بصورت برعکس البته توجه داشته باش که ماندگاری prp دائمی نیست و طی هر ۲ سال یه بار باید تکرار بشه البته در ریزش ارثی!البته جایی رو که این عمل رو انجام میدین بسیار مهم هست استفاده از کیتهای اصلی شرط اول یه عمل خوب prp هست موفق باشی دوست گلم...

Farhad m
08-08-2012, 22:05
برای درمان ریزش مو باید هم مواد غذائی مفید و مناسب مصرف نمود و هم به مو‌ها و ریشه‌های آن غذا داد. برای غذا دادن به مو‌ها می‌توان از آب میوه‌های گوناگون مانند آب خیار، آب هلو، آب انگور و غیره استفاده نمود. کسانی که موهای خشکی دارند و دچار ریزش مو می‌شوند، می‌توانند از مخلوط کتیرا و زردهٔ تخم مرغ استفاده کنند. کسانی که موهای چرب دارند به هیچ وجه نباید از زردهٔ تخم مرغ برای تقویت موهای خود استفاده کنند. این دسته از افراد می‌توانند از مورد سبز و آب نخود استفاده نمایند.

یکی دیگر از داروهای طبیعی برای تقویت موی سر، استفاده از ماده لزج اطراف تخمه‌های خربزه، طالبی و گرمک است.

برای این کار، تخمه‌ها را در دستان خود مالش دهید تا دستانتان چرب شود، سپس چربی به دست آمده را به سر خود بمالید و بگذارید یک ساعت بماند و خشک شود. سپس سر خود را با آب ولرم بشوئید.این روش برای دفع چربی سر فوق العاده است

یکی دیگر از مواد غذائی مفید برای موهای سر، آب انگور می‌باشد.

به کسانی که از بستر بیماری برخاسته و دچار ریزش موی شدید هستند، توصیه می‌شود در شبانه روز، سه لیوان آب انگور میل کنند.

کلسترول، باعث کمبود ویتامین «ب» سر می‌شود که این کمبود، ریزش مو را به همراه خواهد داشت. چربی خون در اطراف پیاز مو جمع شده و مانع تنفس و تغذیه آن می‌گردد. بنابراین خوردن و مالیدن این ویتامین و مواد حاوی آن از جمله سبوس گندم و جو، پوست چلتوک برنج، نان‌های پخته شده با آرد سیاه و همچنین ماء‌الشعیر، به جلوگیری از ریزش مو بسیار کمک می‌کند.

عشایر ایران یک روش بسیار جالب برای تقویت موی سر دارند که به این صورت است: یک خیار درشت و آبدار را که کاملاً رسیده و پوست آن زرد شده است را بردارید و آن را به طور عمودی به دو قسمت برش بزنید. سپس مقداری جو ی پوست‌نکنده را در وسط خیار فرو برید، به طوری که جو‌ها از آب خیار استفاده کرده و روئیده و جوانه بزنند. سپس خیار را با جو و جوانهٔ آن خشک کرده و بکوبید. مقداری از آن را خورده و با بقیهٔ آن، سر خود را بشوئید. این جو‌ها سرشار از ویتامین ب و دیگر املاح بوده و برای تقویت موهای سر بسیار مفید است.

علت دیگر ریزش موی سر، کندی جریان خون در پوست کف سر می‌باشد.

برای جلوگیری از این نوع ریزش مو، باید از موادی استفاده نمود که تحریک کننده بوده و موجب افزایش گردش خون می‌گردد. برای استفاده از این گیاهان، باید حتماً از متخصص و پزشک کمک گرفت و تست انجام گیرد تا حساسیت داشتن و یا نداشتن به آن گیاه یا دارو مشخص گردد. در صورت عدم حساسیت، شستشوی سر با جوشاندهٔ برگ انجیر و استفاده از شیرهٔ آن بسیار مفید می‌باشد. این جوشانده به این روش تهیه می‌گردد که، یکی دو برگ انجیر را جوشانده و در شیشه‌ای می‌ریزیم. سپس کمی از آن را برداشته و فقط موی سر را با آن خیس می‌کنیم. دقت کنید که از این جوشانده روی پوست صورت و بدن شما نریزد.

برس کشیدن و مالش پوست سر نیز مفید می‌باشد، به شرط آنکه پوست سر ملتهب نبوده، غدد زیر پوست کمبود مواد معدنی نداشته و خراب نشده باشند. شستشو و تمیز نگه داشتن موی سر نیز در بهبود جریان خون سر و تنفس مو، بسیار سودمند می‌باشد.

شستن سر با سدر نیز بسیار مفید می‌باشد.
طرز مصرف سدر به این صورت است که یک قاشق سدر را در کاسه‌ای بزرگ ریخته و آن را به هم می‌زنیم تا کف کند. سپس فقط با کف و آب آن، سر را می‌شوییم. ذرات گیاه نباید در لابه لای مو برود؛ زیرا در این صورت در لای مو جمع شده، به سختی خارج می‌شوند و این خود باعث ریزش مو می‌گردد.

شستشوی موی سر با گیاهان ضد عفونی‌کننده مانند خطمی، پنیرک و بابونه نیز مفید می‌باشد.
در صورت نداشتن حساسیت، این گیاهان باعث از بین بردن قارچ‌های کف سر، معالجه زخم‌های چرکی سر، موخوره و به علاوه براقی و جلای مو می‌گردد.

یکی دیگر از مواد مفید برای موی سر، گوگرد است که در تمامی سبزیجات به وفور یافت می‌شود و هم خوردن آن توصیه می‌گردد و هم مالیدن آن روی موی سر که گرسنگی پنهان ریشه‌های مو را بر طرف می‌کند. این عنصر در انواع پیازهای خوراکی به وفور یافت می‌گردد. شنبلیله نیز حاوی گوگرد فراوانی است. به علاوه در تره، سیر، موسیر، والک و انواع شاهی و همچنین برگ گزنه این عنصر وجود دارد. خوردن این گیاهان برای تقویت موی سر بسیار مفید و موثر می‌باشد. همچنین مصرف آب این سبزیجات بر روی پوست سر نیز باعث تغذیه ریشه‌های مو می‌گردد.

یکی دیگر از گیاهان مفید برای حفظ موی سر و تقویت آن گردو می‌باشد.

خوردن گردو و همچنین شستشوی سر با برگ گردو علاوه بر اینکه باعث تقویت مو می‌گردد، باعث نرمی و لطافت آن نیز می‌شود.

شلغم و جغندر نیز در حفظ مو و تقویت آن بسیار موثر می‌باشند. هم خوردن آن‌ها و هم شستشوی سر با آب پختهٔ آن‌ها مفید بوده و اگر در فصل زمستان، مرتباً سر خود را با آب لبو بشوئید، مو‌هایتان پر پشت و انبوه می‌شود.

نگهداری از موی سر

علاوه بر داروهائی که جهت تقویت پیاز مو بیان کردیم، برای نگهداری از موهای خود، باید بعضی اصول را رعایت کنید. تمیز نگاه داشتن موی سر و چرب کردن آن با روغن‌های نرم مانند روغن بادام و یا روغن مورد، برای نگهداری مو بسیار سودمند می‌باشد.

ریزش مو علل مختلفی دارد، کمبود مواد غذائی و نخوردن غذای کافی یکی از عوامل مهم ریزش مو می‌باشد. بعضی از افراد به خاطر رژیمهای غلط غذائی که برای لاغری می‌گیرند، دچار ریزش مو می‌گردند. در مباحث بعدی به رژیم‌های درست غذائی نیز خواهیم پرداخت که نه تنها باعث ریزش مو نمی‌گردند، بلکه برای مو‌ها مفید هم هستند.

معمولاً کسانی که دچار بیماری می‌شوند، پس از بهبود، ریزش مو می‌گیرند که این هم به علت کمبود مواد غذائی می‌باشد.
برای درمان ریزش مو باید هم مواد غذائی مفید و مناسب مصرف نمود و هم به مو‌ها و ریشه‌های آن غذا داد. برای غذا دادن به مو‌ها می‌توان از آب میوه‌های گوناگون مانند آب خیار، آب هلو، آب انگور و غیره استفاده نمود. کسانی که موهای خشکی دارند و دچار ریزش مو می‌شوند، می‌توانند از مخلوط کتیرا و زردهٔ تخم مرغ استفاده کنند. کسانی که موهای چرب دارند به هیچ وجه نباید از زردهٔ تخم مرغ برای تقویت موهای خود استفاده کنند. این دسته از افراد می‌توانند از مورد سبز و آب نخود استفاده نمایند.

یکی دیگر از داروهای طبیعی برای تقویت موی سر، استفاده از ماده لزج اطراف تخمه‌های خربزه، طالبی و گرمک است.

برای این کار، تخمه‌ها را در دستان خود مالش دهید تا دستانتان چرب شود، سپس چربی به دست آمده را به سر خود بمالید و بگذارید یک ساعت بماند و خشک شود. سپس سر خود را با آب ولرم بشوئید.

یکی دیگر از مواد غذائی مفید برای موهای سر، آب انگور می‌باشد.

به کسانی که از بستر بیماری برخاسته و دچار ریزش موی شدید هستند، توصیه می‌شود در شبانه روز، سه لیوان آب انگور میل کنند.

کلسترول، باعث کمبود ویتامین «ب» سر می‌شود که این کمبود، ریزش مو را به همراه خواهد داشت. چربی خون در اطراف پیاز مو جمع شده و مانع تنفس و تغذیه آن می‌گردد. بنابراین خوردن و مالیدن این ویتامین و مواد حاوی آن از جمله سبوس گندم و جو، پوست چلتوک برنج، نان‌های پخته شده با آرد سیاه و همچنین ماء‌الشعیر، به جلوگیری از ریزش مو بسیار کمک می‌کند.

عشایر ایران یک روش بسیار جالب برای تقویت موی سر دارند که به این صورت است: یک خیار درشت و آبدار را که کاملاً رسیده و پوست آن زرد شده است را بردارید و آن را به طور عمودی به دو قسمت برش بزنید. سپس مقداری جو ی پوست‌نکنده را در وسط خیار فرو برید، به طوری که جو‌ها از آب خیار استفاده کرده و روئیده و جوانه بزنند. سپس خیار را با جو و جوانهٔ آن خشک کرده و بکوبید. مقداری از آن را خورده و با بقیهٔ آن، سر خود را بشوئید. این جو‌ها سرشار از ویتامین ب و دیگر املاح بوده و برای تقویت موهای سر بسیار مفید است.

علت دیگر ریزش موی سر، کندی جریان خون در پوست کف سر می‌باشد.

برای جلوگیری از این نوع ریزش مو، باید از موادی استفاده نمود که تحریک کننده بوده و موجب افزایش گردش خون می‌گردد. برای استفاده از این گیاهان، باید حتماً از متخصص و پزشک کمک گرفت و تست انجام گیرد تا حساسیت داشتن و یا نداشتن به آن گیاه یا دارو مشخص گردد. در صورت عدم حساسیت، شستشوی سر با جوشاندهٔ برگ انجیر و استفاده از شیرهٔ آن بسیار مفید می‌باشد. این جوشانده به این روش تهیه می‌گردد که، یکی دو برگ انجیر را جوشانده و در شیشه‌ای می‌ریزیم. سپس کمی از آن را برداشته و فقط موی سر را با آن خیس می‌کنیم. دقت کنید که از این جوشانده روی پوست صورت و بدن شما نریزد.

برس کشیدن و مالش پوست سر نیز مفید می‌باشد، به شرط آنکه پوست سر ملتهب نبوده، غدد زیر پوست کمبود مواد معدنی نداشته و خراب نشده باشند. شستشو و تمیز نگه داشتن موی سر نیز در بهبود جریان خون سر و تنفس مو، بسیار سودمند می‌باشد.

شستن سر با سدر نیز بسیار مفید می‌باشد.
طرز مصرف سدر به این صورت است که یک قاشق سدر را در کاسه‌ای بزرگ ریخته و آن را به هم می‌زنیم تا کف کند. سپس فقط با کف و آب آن، سر را می‌شوییم. ذرات گیاه نباید در لابه لای مو برود؛ زیرا در این صورت در لای مو جمع شده، به سختی خارج می‌شوند و این خود باعث ریزش مو می‌گردد.

شستشوی موی سر با گیاهان ضد عفونی‌کننده مانند خطمی، پنیرک و بابونه نیز مفید می‌باشد.
در صورت نداشتن حساسیت، این گیاهان باعث از بین بردن قارچ‌های کف سر، معالجه زخم‌های چرکی سر، موخوره و به علاوه براقی و جلای مو می‌گردد.

یکی دیگر از مواد مفید برای موی سر، گوگرد است که در تمامی سبزیجات به وفور یافت می‌شود و هم خوردن آن توصیه می‌گردد و هم مالیدن آن روی موی سر که گرسنگی پنهان ریشه‌های مو را بر طرف می‌کند. این عنصر در انواع پیازهای خوراکی به وفور یافت می‌گردد. شنبلیله نیز حاوی گوگرد فراوانی است. به علاوه در تره، سیر، موسیر، والک و انواع شاهی و همچنین برگ گزنه این عنصر وجود دارد. خوردن این گیاهان برای تقویت موی سر بسیار مفید و موثر می‌باشد. همچنین مصرف آب این سبزیجات بر روی پوست سر نیز باعث تغذیه ریشه‌های مو می‌گردد.

یکی دیگر از گیاهان مفید برای حفظ موی سر و تقویت آن گردو می‌باشد.

خوردن گردو و همچنین شستشوی سر با برگ گردو علاوه بر اینکه باعث تقویت مو می‌گردد، باعث نرمی و لطافت آن نیز می‌شود.

شلغم و جغندر نیز در حفظ مو و تقویت آن بسیار موثر می‌باشند. هم خوردن آن‌ها و هم شستشوی سر با آب پختهٔ آن‌ها مفید بوده و اگر در فصل زمستان، مرتباً سر خود را با آب لبو بشوئید، مو‌هایتان پر پشت و انبوه می‌شود.

نگهداری از موی سر

علاوه بر داروهائی که جهت تقویت پیاز مو بیان کردیم، برای نگهداری از موهای خود، باید بعضی اصول را رعایت کنید. تمیز نگاه داشتن موی سر و چرب کردن آن با روغن‌های نرم مانند روغن بادام و یا روغن مورد، برای نگهداری مو بسیار سودمند می‌باشد.موفق باشید.

n_78
08-08-2012, 22:44
سلام
بچه ها یه سوال این قرص فیناستراید بعد از چند وقت مصرف تاثیر خودشا میزاره؟؟

n_78
08-08-2012, 22:47
سلام خدمت دوستان

سلام دوست عزیز
میشه بگین درمان گیاهیتون چی بوده؟

Farhad m
09-08-2012, 12:21
سلام
بچه ها یه سوال این قرص فیناستراید بعد از چند وقت مصرف تاثیر خودشا میزاره؟؟
سلام این دقیقا بستگی به بدن هر فرد داره کلا استفاده از دارو و تاثیراتش در افراد مختلف متفاوت هست ولی بطور میانگین بین ۲۵ تا ۳۰ روز که بازم تاکیید میکنم میتونه کمتر یا بیشتر باشه این زمان،موفق باشی

Greedy
09-08-2012, 19:58
گزارش تصویری/ کاشت مو

کاشت موی طبیعی به صورت کاشت موی بلند که در این روش بدون انجام بیهوشی در اتاق عمل سرپایی انجام می پذیرد.

+17 :دی

عکسا چون زیاده و بذارم صفحه دیر لود میشه لینکشو میذارم :

Dj_aghamajid
09-08-2012, 22:54
سلام دوست عزیز
میشه بگین درمان گیاهیتون چی بوده؟

سلام
راستش من رفتم عطاری و حدود 15 نوع گیاه و عصاره بهم دادن که همه رو آسیاب کردم و مخلوط کردم و هر یک روز در میون قبل از حموم ، خمیری از اون مواد و آب به اضافه تخم مرغ درست میکردم و به مدت 1 ساعت رو سرم می مالیدم. بعد یک آبکشی میکردم. یک صابون گیاهی هم یادم میاد گرفته بودم بنام 8 گیاه. که خیلی خوب بود و فشنگ کف میکرد و حساسیت سرم رو کم میکردو متاسفانه اون شرکتی که این صابون رو تولید میکرد، جمع کرد و من نتوستم اون صابون رو پیدا کنم. البته بدون صابون هم اون مخلوط گیاهی بسیار موثر هست.
ابن مخلوط شامل: سدر - مورد - نخود - گل سرشور - بابونه - ختمی - آویشن و... بود که الان اسمهاش یادم نمیاد.

-Nikolas-
10-08-2012, 15:47
سلام
ایا مصرف ویتامین E باعث کاهش عملکرد و تاثیر فیناستراید میشه؟؟؟

در این سایت که لینکشو گذاشتم گفته شده شرکت امریکایی که سازنده این دارو هست به تازگی درباره ی عوارض برگشت ناپذیر فیناستراید اخطار داده و توی بروشورهاش این مطلب رو عنوان کرده.
کسانی که از این دارو استفاده میکنن درباره ی این مطلب نظرشونو بگن ... اخرش مصرف بکنیم یا نکنیم؟!!

Farhad m
11-08-2012, 11:59
سلام
ایا مصرف ویتامین E باعث کاهش عملکرد و تاثیر فیناستراید میشه؟؟؟

در این سایت که لینکشو گذاشتم گفته شده شرکت امریکایی که سازنده این دارو هست به تازگی درباره ی عوارض برگشت ناپذیر فیناستراید اخطار داده و توی بروشورهاش این مطلب رو عنوان کرده.
کسانی که از این دارو استفاده میکنن درباره ی این مطلب نظرشونو بگن ... اخرش مصرف بکنیم یا نکنیم؟!!

سلام دوست عزیزم من توی کیلینیک زیبایی دوستم با بیش از صد مصرف کننده در ارتباط هستم و تا حالا مورد خاصی رو مشاهدهدنکردم از سال ۸۴ تا الان!با توجه به این که خود من هم از اون زمان تا حالا مصرف کننده هستم اصولا هر پزشک با تجربه و با انصاف برای دارویی که بهرحال عوارض هایی رو برای تعداد معدودی از افراد داره یه دوره اطمینان مثلا یک ماه در نظر بگیره تا عوارض دارو رو بتونه رو بیمار ببینه،من عوارض همچون نعوض و کم شدن حجم منی رو در فینستراید ۵ دیدم در سال ۸۴ که بعد از اون دیگه تجویزش محدود شد،راستی بهتون پیشنهاد میکنم در زمان مصرف فیناستراید از میوه آناناس بطور مرتب استفاده کنید تا کلاژن سازی پوست صورت و بدنتون بطور مداوم و مرتب ادامه داشته باشه این برای اطمینان هست من موردی رو ندیدم ولی طبق بعضی گفته ها شاید باعث تاثیر رو کلاژن سازی پوست بشه که با مصرف آناناس این مورد هم رفع میشه!بازم تاکید میکنم من موردی رو مثل چروک پوست ندیدم.موفق باشید.

-Nikolas-
12-08-2012, 02:49
سلام دوست عزیزم من توی کیلینیک زیبایی دوستم با بیش از صد مصرف کننده در ارتباط هستم و تا حالا مورد خاصی رو مشاهدهدنکردم از سال ۸۴ تا الان!با توجه به این که خود من هم از اون زمان تا حالا مصرف کننده هستم اصولا هر پزشک با تجربه و با انصاف برای دارویی که بهرحال عوارض هایی رو برای تعداد معدودی از افراد داره یه دوره اطمینان مثلا یک ماه در نظر بگیره تا عوارض دارو رو بتونه رو بیمار ببینه،من عوارض همچون نعوض و کم شدن حجم منی رو در فینستراید ۵ دیدم در سال ۸۴ که بعد از اون دیگه تجویزش محدود شد،راستی بهتون پیشنهاد میکنم در زمان مصرف فیناستراید از میوه آناناس بطور مرتب استفاده کنید تا کلاژن سازی پوست صورت و بدنتون بطور مداوم و مرتب ادامه داشته باشه این برای اطمینان هست من موردی رو ندیدم ولی طبق بعضی گفته ها شاید باعث تاثیر رو کلاژن سازی پوست بشه که با مصرف آناناس این مورد هم رفع میشه!بازم تاکید میکنم من موردی رو مثل چروک پوست ندیدم.موفق باشید.
سلام عزیزم
ممنون از راهنماییتون
سوالی که در پست قبلی درباره ی استفاده ی ویتامین E و اثرش روی پایین اوردنه راندمان فیناستراید پرسیدم رو اطلاعی ازش ندارین؟؟؟
تا جایی که من میدونم فیناستراید باعث کم شدن ترشح تستسترون میشه و این برای افراده ورزشکار مثلا بدنسازها ایراده بزرگیه !!! ... داروها و مکمل های بدنسازی معمولا به نوعی توی بیشتر شدن سطح تستسترون دخالت دارن و یکی از هدفهای ورزشکارها در این رشته همینه ... حالا این سوال پیش میاد کسانی که ویتامین E و مکمل های بدنسازی که باعث بیشتر شدن سطح تستسترون میشن مصرف میکنن فیناستراید روی اونها اثره چشمگیر و قابل قبولی نداره؟؟؟
تفاوت بین روش های prp - fit - fut رو میتونید توضیح بدید؟؟؟

بازم ممنون از توجـــهتون

Farhad m
12-08-2012, 12:43
سلام عزیزم
ممنون از راهنماییتون
سوالی که در پست قبلی درباره ی استفاده ی ویتامین E و اثرش روی پایین اوردنه راندمان فیناستراید پرسیدم رو اطلاعی ازش ندارین؟؟؟
تا جایی که من میدونم فیناستراید باعث کم شدن ترشح تستسترون میشه و این برای افراده ورزشکار مثلا بدنسازها ایراده بزرگیه !!! ... داروها و مکمل های بدنسازی معمولا به نوعی توی بیشتر شدن سطح تستسترون دخالت دارن و یکی از هدفهای ورزشکارها در این رشته همینه ... حالا این سوال پیش میاد کسانی که ویتامین E و مکمل های بدنسازی که باعث بیشتر شدن سطح تستسترون میشن مصرف میکنن فیناستراید روی اونها اثره چشمگیر و قابل قبولی نداره؟؟؟
تفاوت بین روش های prp - fit - fut رو میتونید توضیح بدید؟؟؟

بازم ممنون از توجـــهتون
دوست عزیز و دوست داشتنی من عرض کنم به خدمتتون که بهرحال چون کار هر ۲ اینها یکی کم کردن تستسترون (فیناستراید)و یکی بیشتر کردن تستسترون (مکملهای بدنسازی)هست (البته جدا از ویتامین eویتامین e مشکلی رو ایجاد نمیکنه،منظورم مکملهای هرمونی هست) تداخل رو امکان داره ایجاد کنه من یه پیشنهاد برات دارم شما میتونی از مزو تراپی استفاده کنی که علاوه بر فیناستراید از داروهای بسیار خوب دیگه ای هم استفاده میکنن و مزیتش اینه که بجای اینکه رو همه بدن تاثیر بذاره فقط روی موضع تاثیر میذاره و تاثیرش هم بیشتر هست و دیگه نیازی نیست هر شب از فیناستراید استفاده کنی و بجاش هر چن وقت یه بار می تونی از مزو تراپی استفاده کنی،و یا مکملهای هرمونی رو کم کنی،فرق روشهای fit وfut رو که فکر کنم توضیح داده شده مفصل تو این تاپیک ولی prp کاشت نیست بلکه تزریق پلاسمای غنی شده خون به موضع(در اینجا سر)هست که باعث تحریک عروق خونی و ریشه ها میشه و همچنین روی سلولهای بنیادی تاثیر میذاره و باعث میشه موهایی که وجود دارن رو سر قویتر و ضخیم تر بشن و موهای جدید به شکل خیلی خوب و با کیفیت رشد کنن، خود من prp انجام دادم اگه خواستی انجام بدی بگو راهنماییت کنم ، البته من موهام رو به خوبی نگه داشته بودم و الان این رو برای بهتر شدن وضعیت موهام انجام دادم که خیلی خوب بوده با توجه به اینکه من ریزش موهام بصورت ارثی بوده،موفق باشی...

بانوي خيال
12-08-2012, 12:54
سلام يه سوال داشتم ؟ موهاي من هر دو روز ،حسابي چرب ميشه و حالتش رو از دست ميده ،و متعاقبش سردرد مي گيرم اگر موهامو نشورم.بعد يه اتفاقي هم كه اخيرا برام رخ داده اينه كه موهام خيلي ريزش داره ..براي اين دو تا توصيه اي داريد ؟ چه شامپويي رو توصيه مي كنيد؟به نظر شما تغذيه هم تو روند رشد و ريزش مو تاثير داره ؟ ممنون

Farhad m
12-08-2012, 13:17
سلام يه سوال داشتم ؟ موهاي من هر دو روز ،حسابي چرب ميشه و حالتش رو از دست ميده ،و متعاقبش سردرد مي گيرم اگر موهامو نشورم.بعد يه اتفاقي هم كه اخيرا برام رخ داده اينه كه موهام خيلي ريزش داره ..براي اين دو تا توصيه اي داريد ؟ چه شامپويي رو توصيه مي كنيد؟به نظر شما تغذيه هم تو روند رشد و ريزش مو تاثير داره ؟ ممنون
سلام، توی صفحه قبل یه پست زدم که راجع به چربی سر و راههای کم کردن اون توش توضیح داده شده شما یک روز در میون سرتون رو حتما بشورید، از شامپو بچه هم استفاده کنید جانسون اصلی اگه گیرتون بیاد خوبه بعد از اون فیروز هم خوبه،مسلما تغذیه یکی از دلایل اصلی ریزش مو هست،مصرف غذاهای پر چرب رو کمتر کن بویژه در شب!(تخم مرغ،میگو و...)مصرف آب(۸لیوان در روز) ،جوشانده شلتوک برنج،جوانه گندم،گردو،و استفاده از گوشت سفید ترجیحا ماهی رو بهتون توصیه میکنم،شما احتمالا سطح تستسترون بدنتون بالاست سریعا به یه پزشک مراجعه کنید و یه آزمایش تستسترون و آهن رو انجام بدید و با یه متخصص خوب مشاوره کنید تا موهاتون رو از دست ندادید،یادتون باشه پیشگیری بهتر از درمان هست،موفق باشی...

mohsenf11
12-08-2012, 22:24
با سلام
دوستان میخواهم از شر موهای ضخیم و زاید بدن راحت شم!
نظرتون در مورد کرم باله آ و روغن مورچه چیه؟
کسی استفاده کرده؟فایده داره؟
میشه راهنماییم کنید؟

-Nikolas-
14-08-2012, 11:05
دوست عزیز و دوست داشتنی من عرض کنم به خدمتتون که بهرحال چون کار هر ۲ اینها یکی کم کردن تستسترون (فیناستراید)و یکی بیشتر کردن تستسترون (مکملهای بدنسازی)هست (البته جدا از ویتامین eویتامین e مشکلی رو ایجاد نمیکنه،منظورم مکملهای هرمونی هست) تداخل رو امکان داره ایجاد کنه من یه پیشنهاد برات دارم شما میتونی از مزو تراپی استفاده کنی که علاوه بر فیناستراید از داروهای بسیار خوب دیگه ای هم استفاده میکنن و مزیتش اینه که بجای اینکه رو همه بدن تاثیر بذاره فقط روی موضع تاثیر میذاره و تاثیرش هم بیشتر هست و دیگه نیازی نیست هر شب از فیناستراید استفاده کنی و بجاش هر چن وقت یه بار می تونی از مزو تراپی استفاده کنی،و یا مکملهای هرمونی رو کم کنی،فرق روشهای fit وfut رو که فکر کنم توضیح داده شده مفصل تو این تاپیک ولی prp کاشت نیست بلکه تزریق پلاسمای غنی شده خون به موضع(در اینجا سر)هست که باعث تحریک عروق خونی و ریشه ها میشه و همچنین روی سلولهای بنیادی تاثیر میذاره و باعث میشه موهایی که وجود دارن رو سر قویتر و ضخیم تر بشن و موهای جدید به شکل خیلی خوب و با کیفیت رشد کنن، خود من prp انجام دادم اگه خواستی انجام بدی بگو راهنماییت کنم ، البته من موهام رو به خوبی نگه داشته بودم و الان این رو برای بهتر شدن وضعیت موهام انجام دادم که خیلی خوب بوده با توجه به اینکه من ریزش موهام بصورت ارثی بوده،موفق باشی...
سلام عزیزم
ممنون بابت توضیحاتت
دیروز صبح یکی از دکترهای عضو هیات علمی یکی از دانشگاه های مربوط به همین پوست و مو توی برنامه صبحگاهی داشت توضیح میداد در مورده prp ... گفت طبق تحقیقات انجام شده تاحالا ثابت نشده این روش تاثیره مثبت روی موی سر داره حتی گفت ممکنه عوارض هم داشته باشه!!!

-Nikolas-
14-08-2012, 11:16
با سلام
دوستان میخواهم از شر موهای ضخیم و زاید بدن راحت شم!
نظرتون در مورد کرم باله آ و روغن مورچه چیه؟
کسی استفاده کرده؟فایده داره؟
میشه راهنماییم کنید؟
سلام
کرم ها هیچ کدومشون اثره دائمی ندارن همش تبلیغاته دروغه
روغن مورچه هم استفاده شده اما تاثیر نداشته .. راه حل دائمی فقط لیزر هستش که معمولا برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه حدودا نزدیک به 8 ماه تا 1 سال طول میکشه .. تعداده جلسات بستگی به نوع - رنگ و زخامت مو فرق میکنه... هرچی پوست سفیدتر و موها سیاه تر باشه لیزر بیشتر روی فولیکول مو تاثیر میذاره.

Farhad m
17-08-2012, 14:22
سلام عزیزم
ممنون بابت توضیحاتت
دیروز صبح یکی از دکترهای عضو هیات علمی یکی از دانشگاه های مربوط به همین پوست و مو توی برنامه صبحگاهی داشت توضیح میداد در مورده prp ... گفت طبق تحقیقات انجام شده تاحالا ثابت نشده این روش تاثیره مثبت روی موی سر داره حتی گفت ممکنه عوارض هم داشته باشه!!!
سلام دوست گلم،ایشون تا حدودی درست فرمودن چون از لحاظ علمی تا چند سال از یک روش نگذره نمیشه با قاطعیت از اثرات اون صحبت کرد،من یادم میاد اون زمانا تو مجله های معتبر علوم پزشکی که گرید علمی پژوهشی داشتن راجع به ماینوکسیدل نوشته بودن که هیچ تاثیری در برگشت موهای از دست رفته نداره!در حالی که الان تاثیراتشو بخوبی میبینیم،بهرحال توی همین عمل prp هم روی همه به یک صورت جواب نمیده کما اینکه من بیمارانی رو میشناسم که ۲ بار این عمل رو انجام داده و هیچ تاثیری نداشته ولی بیمارهای دیگه ای رو هم میشناسم که با یک بار انجام این عمل ریزش موها کاملا قطع شده و درصد قابل توجهی از موهای ریخته شدشون برگشته!خود ماینوکسیدل هم رو بعضی از افراد جواب میده ولی رو بعضی دیگه نه!راجع به عوارض هم عرض کنم تا حالا هیچ عوارض بوجود اومده پس از عمل prp گزارش نشده،این روش جدید هست و یه خورده بیشتر از یک سال قدمت داره و تا جا بیفته زمان میبره،در ضمن این رو هم اضافه کنم که در این کلینیکی که من باشون ارتباط دارم کلیه عملهای prp از خوب تا عالی جواب داده،موفق باشید...

-Nikolas-
20-08-2012, 17:00
سلام
ممنون فرهاد جان
|
کسی برای جلوگیری یا به تعویق انداختن سفید شدن موها راه حلی سراغ داره؟؟؟

F l o w e r
20-08-2012, 17:33
کسی برای جلوگیری یا به تعویق انداختن سفید شدن موها راه حلی سراغ داره؟؟؟

سلام

کمبود فلزاتی مثه منگنز / تیتانیوم / آهن / مس از عوامل اصلی سفید شدن موها هستـند ..

+

سیگار کشیدن / عوامل ارثی / بیماری تیروئید / رژیم های سخت و طولانی / افزایش گلبول های سفید خون باعث سفیدی زودرس موها میشوند.

مصرف قارچ / سيب زميني/ عدس/ نخودفرنگي/ لوبيا/ موز/ هلو/ گلابي و سيب ( سرشار از مس ) + سير / پياز / موسير و تره ( سرشار از منگنز ) سفيدی مو رو به تـاخير می اندازند.

reza2pars
20-08-2012, 21:18
سلامميخواستم بدونم بعد از كاشت مو ، ليزر هم لازمه؟

Farhad m
21-08-2012, 14:13
سلامميخواستم بدونم بعد از كاشت مو ، ليزر هم لازمه؟
سلام عزیزم،نه نیازی نیست،ولی اگه بانک موتون کم پشته،پی ار پی رو بتون توصیه میکنم قبل از عمل کاشت، موفق باشی

reza2pars
21-08-2012, 20:59
خود دكتر تاكيد زيادي روي ليزر داره؟ به نظرتون بخاطر جريانه پوله؟

Farhad m
21-08-2012, 22:50
به هر حال هر چیزی ممکنه ولی اینو باید در نظر بگیری که روشهای درمان هر پزشک منفاوت هست و هر پزشک بسته به تجربه و تخصصش به یک سری از روشها اعتقاد داره!که شاید برای تکمیل عمل مناسب باشه !من به شخصه اینو ندیدم تا حالا ،شما شیراز عمل میکنید!میتونم بپرسم پیش کدوم پزشک؟شاید بتونم بیشتر راهنماییت کنم،موفق باشید.

reza2pars
22-08-2012, 09:40
آره من شيراز عمل كردم كلينيك ايران نوين اول چمران رفتم دكتر نوري

Farhad m
22-08-2012, 15:48
دکتر نوری دکتر با تجربه و با تخصصی هست،عرض کنم به خدمتت حتما لازم نیست که این کار رو بکنی ولی همونطور که قبلا گفتم واسه تکمیل عمل هر پزشک به یه روش اعتقاد داره،با توجه به اینکه دکتر نوری پزشک معتبری هست فکر نکنم چیزی رو بی دلیل بگه،موفق باشی...

hadinba
23-08-2012, 01:09
آدامس مو چه مارکی عالیه ؟ :5:

Ice Pain
23-08-2012, 14:33
آدامس مو چه مارکی عالیه ؟ :5:
آدامس مو دیگه چه کوفتیه ؟ :20:

hadinba
24-08-2012, 16:12
راستی واکس نیترو چه جوریاس؟ کسی دارَتِش؟ میگن خوب سفت می کنه!

Mr_100_dolari
26-08-2012, 04:47
دوستان کسی در مورد این محلول ضد ریزش مو طلسم که تازه اومده و انقدرم تبلیغش میکنن که ایرانی ها اختراع کردند و رو دست نداره و نمیدونم بعد از رویش مو دیگه هیچ وقت مو نمیریزه و ...

اطلاعی دارید کسی استفاده کرده ؟

جریانش چیه یعنی از ماینوکسیدیل بهتره یا همش تبلیغه ؟

Farhad m
28-08-2012, 23:54
فعلا که مورد تایید مجامع علمی نیست و به جز تبلیغ هم ما چیزی ازش ندیدیم!واسه تاییدش زمان لازمه،یکی از دوستان رو میشناسم که استفاده کرده بود ولی جواب نداده بود (۳ بسته از محلول) خب البته جواب ندادن روی یک فرد به منزله ی رد اثر بخش بودن یه دارو نیست...

ahamid555
01-09-2012, 16:52
سلام من از 17 سالگی موهام شروع کرد به ریزش رفتم ماینوکسیدیل گرفتم حدود 6 ماه استفاده کردم اوایل پاییز 3 سال پیش به خاطر عوارضش (خارش و چربی در حد لایه نسبتا ضخیم) گذاشتم کنار و بدبختیهام شروع شد ...
در طول یک ماه 20 درصد موهام ریخت . ولی بعد یک ماه دوباره برگشتم به حالت نرمال
الان 3 ساله موهام با الگوریتم خاصی میریزه : وقتهایی که تغییر فصل اتفاق میفته یعنی اواخر زمستون اوایل بهار - اواخر تابستون اوایل پاییز هر کدوم به مدت 2-3 ماه
الان هم دوباره شروع شده کسی دیگه ای تجربه مشابهی نداشته ؟ روش prp جواب میده ؟هزینش چقده؟

Farhad m
02-09-2012, 15:03
سلام من از 17 سالگی موهام شروع کرد به ریزش رفتم ماینوکسیدیل گرفتم حدود 6 ماه استفاده کردم اوایل پاییز 3 سال پیش به خاطر عوارضش (خارش و چربی در حد لایه نسبتا ضخیم) گذاشتم کنار و بدبختیهام شروع شد ...
در طول یک ماه 20 درصد موهام ریخت . ولی بعد یک ماه دوباره برگشتم به حالت نرمال
الان 3 ساله موهام با الگوریتم خاصی میریزه : وقتهایی که تغییر فصل اتفاق میفته یعنی اواخر زمستون اوایل بهار - اواخر تابستون اوایل پاییز هر کدوم به مدت 2-3 ماه
الان هم دوباره شروع شده کسی دیگه ای تجربه مشابهی نداشته ؟ روش prp جواب میده ؟هزینش چقده؟
بنظرم شما حساسیت فصلی دارید تا ریزش مردونه!اگه تا حالا این کارو نکردید سریعا به یه پزشک متخصص مراجعه کنید وآزمایشای لازم رو انجام بدید تا علت ریزش مشخص بشه،جواب دادن پی آر پی دقیقا بستگی به شرایط بدنیت داره که تو افراد مختلف جوابدهیش متفاوت هست ، هزینش هم بسته به وسعت ریزش از یک تا ۲ کیت نیاز داره که ۲ کیت اون ۷۰۰ هزارتومان هست، دقت کنید که به جای معتبر مراجعه کنید که از کیتهای دارای تاییده اف دی ای استفاده میکنن،تا دچار مشکل نشید،موفق باشید.

ahamid555
02-09-2012, 17:33
بنظرم شما حساسیت فصلی دارید تا ریزش مردونه!اگه تا حالا این کارو نکردید سریعا به یه پزشک متخصص مراجعه کنید وآزمایشای لازم رو انجام بدید تا علت ریزش مشخص بشه،جواب دادن پی آر پی دقیقا بستگی به شرایط بدنیت داره که تو افراد مختلف جوابدهیش متفاوت هست ، هزینش هم بسته به وسعت ریزش از یک تا ۲ کیت نیاز داره که ۲ کیت اون ۷۰۰ هزارتومان هست، دقت کنید که به جای معتبر مراجعه کنید که از کیتهای دارای تاییده اف دی ای استفاده میکنن،تا دچار مشکل نشید،موفق باشید.
ممنون از جواب
ولی احتمالا ارثی باشه چون از هر دو طرف مستعدم هم دایی هام موشون ریخته هم بابام ولی نمیدونم چرا اینجوری میریزه
چند جا خوندم prp برای ارثی جواب نمیده درسته؟یا اینکه یاز به خودم بستگی داره؟
متاسفانه متخصص مو تو شهر ما وجود نداره! که اگه بود تا الان رفته بودم

Farhad m
03-09-2012, 00:29
اتفاقا واسه ارثی خیلی خوب جواب میده! نمونش خود منم! فقط تنها فرقش با ریزش غیر ارثی در عمل پی ار پی اینه که در ریزش ارثی شما باید هر ۲ سال یکبار عمل پی ار پی رو تکرار کنید و یا مزو تراپی انجام بدید، چون در ریزش ارثی اون عامل ریزش که هرمون باشه همیشه فعال هست

-Nikolas-
03-09-2012, 12:15
اتفاقا واسه ارثی خیلی خوب جواب میده! نمونش خود منم! فقط تنها فرقش با ریزش غیر ارثی در عمل پی ار پی اینه که در ریزش ارثی شما باید هر ۲ سال یکبار عمل پی ار پی رو تکرار کنید و یا مزو تراپی انجام بدید، چون در ریزش ارثی اون عامل ریزش که هرمون باشه همیشه فعال هست
سلام
مزو تراپی با prp چه تفاوتی داره؟
چه عواملی در عمل prp باعث میشن برای 2 سال هرمون روی مو تاثیر نذاره؟
دیروز با یه فوق تخصص پوست و مو حرف میزدم ... درباره ی اینکه فیناستراید باعث توقف یا کم شدن کلاژن سازی پوست میشه ازش پرسیدم که جواب داد فیناستراید هیچ اثری روی کلاژن سازی پوست نداره ... درباره ی فینا5 میلی گرم گفت اصلا 5 برای ریزش مو استفاده نمیشه فقط برای کسانی که سرطان پروستات دارن تجویز میکنن.

یه سوال برام پیش اومده
ایا وقتی فیناستراید هرمون های مردانه رو سرکوب میکنن میشه گفت روی رشد بدن و اندام هم تاثیر میذارن؟
یعنی اگه بدن بطور طبیعی رشد میکرد از قد و قامت (طول + عرض) بهتری برخوردار بود اما با مصرف فیناستراید هرمون های مردانه سرکوب و در نتیجه از لحاظ فیزیکی بدن و اندام ها تحلیل میرن و به سطح رشدی که در ژنتیک تعریف شده نمیرسن.
ایا فیناستراید 1 میلی میتونه یک همچین تاثیر مخربی روی بدن بذاره؟

webspider
03-09-2012, 14:57
سلام.
کسی اینجا از محلول رینفولتیل و یا سیستین ب6 استفاده کرده که نتیجه هم گرفته باشه ؟

بعد از اینکه ریزش موها توسط دارویی مثل فیناستراید متوقف شد به نظرتون بهترین برنامه چه چیزی هست ؟

Farhad m
03-09-2012, 15:38
مزوتراپی در واقع تزریق موضعی دارو به ناحیه سر هست که یکی از اونا فیناسترایده،که عوارض جانبی داروها رو هم کم میکنه و تاثیر بیشتر و بلند مدتتری داره،تو پی ار پی مقداری خون از بدنتون میگیرن و با ماده پی ار پی در دستگاه سانتریفیوژ تلفیق میکنن،(حدود ۱ ساعت)و بعد با سرنگ هایی که به نازکی مژه هست به سر تزریق میشه،این عمل رو باید چند بار در بازه زمانی و با فاصله ۲ ماه انجام بدین تا به نتیجه برسین،بعد از اون برای درمان نگهدارنده هر دو سال یکبار باید انجام بدین،ایشون درست فرمودن استفاده از فیناستراید ۵ برای مو ممنوع هست،تو یکی از پستهایی که اینجا دادم گفتم برای اطمینان آناناس رو برای کلاژن سازی تجویز میکنن،در ضمن آناناس واسه مو بسیار مفیده!فیناستراید هیچ تاثیری رو رشد اندامهای بدن نداره،و کارش اینه که از تبدیل تستسترون به dht که عامل ریزش مو هست جلوگیری میکنه،فیناستراید ۱ همچین تاثیراتی رو بدن نداره،موفق باشید.

Farhad m
03-09-2012, 16:08
محلول اولی رو نمیدونم چیه ولی بایلیول سیستین b6 محلول ویتامین موضعی هست که به عنوان مکمل درمان ازش استفاده میشه و همراه با درمان تاثیرات بسیار خوبی در تغذیه درست مو داره قرص بایلیول سیستینb6هم به عنوان مکمل غذایی موجود هست که بعد از هر وعده غذایی باید میل بشه که بسیار عالی هست،البته همونطور که عرض کردم به عنوان مکمل درمان ازشون استفاده میشه!مثلا همراه با پی ار پی نتایج بسیار خوبی میده!
بعد از قطع ریزش هم باید فیناستراید رو ادامه بدین تا موهاتون به حالت اول برنگرده،تنظیم صحبح رژیم غذاییتون به علاوه استفاده از مکملهای مناسب مثل سیستین بسیار عالی هست موفق باشید

webspider
03-09-2012, 16:33
محلول اولی رو نمیدونم چیه ولی بایلیول سیستین b6 محلول ویتامین موضعی هست که به عنوان مکمل درمان ازش استفاده میشه و همراه با درمان تاثیرات بسیار خوبی در تغذیه درست مو داره قرص بایلیول سیستینb6هم به عنوان مکمل غذایی موجود هست که بعد از هر وعده غذایی باید میل بشه که بسیار عالی هست،البته همونطور که عرض کردم به عنوان مکمل درمان ازشون استفاده میشه!مثلا همراه با پی ار پی نتایج بسیار خوبی میده!
بعد از قطع ریزش هم باید فیناستراید رو ادامه بدین تا موهاتون به حالت اول برنگرده،تنظیم صحبح رژیم غذاییتون به علاوه استفاده از مکملهای مناسب مثل سیستین بسیار عالی هست موفق باشید
ممنون.

محلول اولی یه محلولی هست که مرتب دکتر باریک بین تجویز میکنه به بیمارانش و تقویت مو و ضد ریزش هست،
حالا باید دید بیشتر جنبه تجاری داره یا نه این هم لینکش در سایت اصلی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد محصولاتت کورپور سانو چطور ؟ یه هیرتونیک داره که به عنوان تونیک گندم هست.

شما به عنوان درمان کمکی ، با توجه به تنوع زیاد محصولات جانبی ، چه پیشنهادی دارید ؟

-Nikolas-
03-09-2012, 20:11
مزوتراپی در واقع تزریق موضعی دارو به ناحیه سر هست که یکی از اونا فیناسترایده،که عوارض جانبی داروها رو هم کم میکنه و تاثیر بیشتر و بلند مدتتری داره،تو پی ار پی مقداری خون از بدنتون میگیرن و با ماده پی ار پی در دستگاه سانتریفیوژ تلفیق میکنن،(حدود ۱ ساعت)و بعد با سرنگ هایی که به نازکی مژه هست به سر تزریق میشه،این عمل رو باید چند بار در بازه زمانی و با فاصله ۲ ماه انجام بدین تا به نتیجه برسین،بعد از اون برای درمان نگهدارنده هر دو سال یکبار باید انجام بدین،ایشون درست فرمودن استفاده از فیناستراید ۵ برای مو ممنوع هست،تو یکی از پستهایی که اینجا دادم گفتم برای اطمینان آناناس رو برای کلاژن سازی تجویز میکنن،در ضمن آناناس واسه مو بسیار مفیده!فیناستراید هیچ تاثیری رو رشد اندامهای بدن نداره،و کارش اینه که از تبدیل تستسترون به dht که عامل ریزش مو هست جلوگیری میکنه،فیناستراید ۱ همچین تاثیراتی رو بدن نداره،موفق باشید.
ممنون از توضیحاتتون
1-شما بین مزوتراپی و پی ار پی کدومشو پیشنهاد میکنین؟؟؟ ایا تاثیر فیناسترایدی که در مزوتراپی تزریق میشه از پی ار پی بیشتره؟؟؟ دلیل انتخابتون رو هم توضیح بدید لطفا.
2- ایا در هر 2 روش باید چندبار در بازه ی زمانی 2 ماه اینکار تکرار بشه؟؟؟
3-فولیکول های موهای پشت سر به هیچ وجه ضعیف و یا از بین نمیرن درسته؟؟؟
4-چرا معمولا میگن بهتره کاملا طاس بشید و بعد عمل پیوند مو رو انجام بدید؟؟؟
5-بعد از پیوند مو باید دارو یا محلولی مصرف کرد؟؟؟ اگه جواب مثبته چه دارویی و تا چه مدت؟؟؟
6-بنظره شما بهتر نیست هنوز که موهای جلو و وسط سر نریخته پیوند مو انجام بشه تا تراکم بهتری بدست بیاد و بعد از اون مادام العمر بطور مستمر از پی ار پی یا مزوتراپی استفاده کرد تا حجم و تراکم حفظ بشه؟؟؟
7-بنظرتون بهتر نیست اگر کسی فعلا بنا به دلایلی نمی تونه پیوند مو انجام بده بجاش از پی ار پی استفاده کنه تا از ریزش جلوگیری و فولیکول هارو زنده نگهداره؟؟؟

فرهاد جان تا جایی که یادمه گفتی خیلی وقته فیناستراید مصرف میکنی ... شماکه خودتون اینکاره هستین و پی ار پی انجام دادین چرا با توجه به اینکه ممکنه فیناستراید در درصد خیلی خیلی کمی عوارضی در پی داشته باشه هنوز هم مصرف میکنید؟؟؟ مگه عمل پی ار پی برای درمان ریزش مو ارثی کافی نیست؟؟؟ البته گفتی پی ار پی برای شما خیلی خوب جواب داده

با تشکر فراوان از راهنمایی های خوبتون.

fuliya
04-09-2012, 12:32
سلام
من 21 سالم هست و دخترم
از 2 سال پیش کم کم موهام شروع به ریزش کرد ... اول بهش بی توجه بودم ولی به حدی این ریزش مو زیاد شد که ترسیدم کچل بشم ...
2 ماه پیش رفتم دکتر و بهم شامپو آنافاز + 60 قرص اکوفان + محلول ماینوکسیدیل 2% + اسپری مو لامینین
و یه سری آزمایش خون برای هورمون ها و تیروئید نوشت و گفت 2 ماه دیگه با آزمایشت بیا ...
من 2 روز بعد از دکتر رفتنم ، رفتم آزمایش دادم و وقتی جواب آزمایش رو گرفتم همه چی تو رنج طبیعی خودش بود ...

بعد از 2 ماه و استفاده مداوم از داروها ....
هیچ تغییری توی موهام نمیبینم ... البته مشکلی نیست به نظرم چون میدونم پروسه درمان ریزش مو خیلی طولانیه ... موهام هنوزم مثل قبل میریزه ولی کمتر ... سعی کردم حتی الامکان از اتو مو و سشوار و ژل و ... استفاده نکنم ...

امروز بعد از 2 ماه 2 باره رفتم دکتر ...
بهم گفت موهات خیلی خیلی کم و ریز در اومده با ذره بین موهام رو دید ...
و بعد از دیدن نتیجه آزمایشم گفت ... هورمونات تو رنج طبیعی هستن ولی نسبت هاشون درست نیست !!!
من خیلی میترسم از این مسئله ... چه عواقبی داره ؟؟؟
بهم گفت ریزش موهات ارثیه ( تو خانواده مامانم هر 2 تا دایی هام کچلن ) ... و باید تا آخر عمر مثل مسواک که هر شب میزنی یه محلولی رو هر شب به موهات بزنی ....
ولی فعلا اول باید موهام پر پشت بشه بعد اون محلولی که تا آخر عمر باید بزنم رو بهم میده ...
برام پرونده تشکیل داد که دیگه باید از این به بعد مداوم برم هر 2 ماه تا موهام در بیاد ....
ولی یه قرصی داده بهم که من از خوردن این قرص خیلی میترسم ... میترسم عوارض بدی داشته باشه ... ( با اینکه به دکترم ایمان دارم )
اسم قرصش اتیسترون هست ... شبیه قرص ضد بارداریه ... بهم گفت از روز 5 قاعدگی بخور تا 21 روز بعد ... بعد دیگه نخور ... تا روز 5 قاعدگی بعدی ....
این قرص چه عوارضی داره؟
بجز این قرص یه محلول دست ساز دیگه بهم داده و دوباره اسپری لامینین و یه شامپوی دیگه ...

با تشکر از همه ی دوستایی که اینجا اطلاعات خودشون رو در اختیار دیگران قرار میدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif ...

Farhad m
05-09-2012, 08:48
من نمیدونم چرا نمیتونم نقل بگیرم!بهرحال!دوست عزیزم این محلولها تا اونجایی که من باهاشون در ارتباط بودم بیشتر با اغراق و جنبه تبلیغاتی بودن،برای تکمیل دوره درمان شما میتونید از محلول سیستین b6 و قرص اون استفاده کنید،توی تونیک ها هم تونیک ایروکس تونیک بسیار خوبی هست که حتی به ریزش موی ارثی کمک خوبی میکنه و مزایای دیگه هم داره،این تونیک بسیار عالی هست،دوست گلم من چن بار پیام خصوصیتون رو جواب دادم یه چک کنید ببینید رسید یا نه!

Farhad m
05-09-2012, 09:06
ممنون از توضیحاتتون
1-شما بین مزوتراپی و پی ار پی کدومشو پیشنهاد میکنین؟؟؟ ایا تاثیر فیناسترایدی که در مزوتراپی تزریق میشه از پی ار پی بیشتره؟؟؟ دلیل انتخابتون رو هم توضیح بدید لطفا.
2- ایا در هر 2 روش باید چندبار در بازه ی زمانی 2 ماه اینکار تکرار بشه؟؟؟
3-فولیکول های موهای پشت سر به هیچ وجه ضعیف و یا از بین نمیرن درسته؟؟؟
4-چرا معمولا میگن بهتره کاملا طاس بشید و بعد عمل پیوند مو رو انجام بدید؟؟؟
5-بعد از پیوند مو باید دارو یا محلولی مصرف کرد؟؟؟ اگه جواب مثبته چه دارویی و تا چه مدت؟؟؟
6-بنظره شما بهتر نیست هنوز که موهای جلو و وسط سر نریخته پیوند مو انجام بشه تا تراکم بهتری بدست بیاد و بعد از اون مادام العمر بطور مستمر از پی ار پی یا مزوتراپی استفاده کرد تا حجم و تراکم حفظ بشه؟؟؟
7-بنظرتون بهتر نیست اگر کسی فعلا بنا به دلایلی نمی تونه پیوند مو انجام بده بجاش از پی ار پی استفاده کنه تا از ریزش جلوگیری و فولیکول هارو زنده نگهداره؟؟؟

فرهاد جان تا جایی که یادمه گفتی خیلی وقته فیناستراید مصرف میکنی ... شماکه خودتون اینکاره هستین و پی ار پی انجام دادین چرا با توجه به اینکه ممکنه فیناستراید در درصد خیلی خیلی کمی عوارضی در پی داشته باشه هنوز هم مصرف میکنید؟؟؟ مگه عمل پی ار پی برای درمان ریزش مو ارثی کافی نیست؟؟؟ البته گفتی پی ار پی برای شما خیلی خوب جواب داده

با تشکر فراوان از راهنمایی های خوبتون.
سلام دوست گلم،بلاخره تونستم نقل بگیرم!سوالاتو بترتیب جواب میدم
۱.عزیزم پی ار پی و مزو تراپی ۲ تا مقوله جوا هستن که از مزو تراپی جهت مکمل درمان استفاده میشه و بیشتر حالت نگهدارنده رو داره
۲.در ریزش ارثی بله
۳.نخیر موهای پشت سر و بغل شانس ریزش رو بدلیل عدم وجود گیرنده dht ندارن مگر در بیماریهای خاص!
۴.من این حرف رو اصلا قبول ندارم!اگه کامل کچل بشید که اصولا بانک مویی واسه برداشت مو باقی نمیمونه و اگه هم کاشت انجام بدین یه نوار باریک جلو سر کاشته میشه که زیبایی نداره!بنظر من کاشت مو و نگهداری موهای باقی مونده با روشهای مختلف(ماینوکسیدل،فیناسترا د،مزوتراپی،پی ار پی و...)بسیار مناسب و ایده ال هست گرچه سخته ولی خب به کیفیت کار میارزه!
۵.بله اگر نیاز به نگهداری از موهایی که شانس ریزش دارن باشه از روشهای آندروژنیک استفاده میشه و اگر نباشه هم حدود ۶ ماه تا ۱ سال ( با نظر پزشک) از مکملهای موضعی و خوراکی استفاده میشه
۶.بله!
۷.مسلما همینطور هست...بهتره دوره درمان رو هرچه زودتر شروع کنید
فیناستراید واسه من ضرری نداشته بلکه همش منفعت بود تو بازه که گذاشتم کنار هم از مزوتراپی استفاده کردم!عزیزم عمل پی ار پی با وجود درمانهای مکمل جواب بهتری میده ،چون ریزش ارثی همیشه با هجوم هورمون به موها هست به همین دلیل من dhtرو با فیناستراید مهار میکنم موفق باشید.

Farhad m
05-09-2012, 09:49
سلام
من 21 سالم هست و دخترم
از 2 سال پیش کم کم موهام شروع به ریزش کرد ... اول بهش بی توجه بودم ولی به حدی این ریزش مو زیاد شد که ترسیدم کچل بشم ...
2 ماه پیش رفتم دکتر و بهم شامپو آنافاز + 60 قرص اکوفان + محلول ماینوکسیدیل 2% + اسپری مو لامینین
و یه سری آزمایش خون برای هورمون ها و تیروئید نوشت و گفت 2 ماه دیگه با آزمایشت بیا ...
من 2 روز بعد از دکتر رفتنم ، رفتم آزمایش دادم و وقتی جواب آزمایش رو گرفتم همه چی تو رنج طبیعی خودش بود ...

بعد از 2 ماه و استفاده مداوم از داروها ....
هیچ تغییری توی موهام نمیبینم ... البته مشکلی نیست به نظرم چون میدونم پروسه درمان ریزش مو خیلی طولانیه ... موهام هنوزم مثل قبل میریزه ولی کمتر ... سعی کردم حتی الامکان از اتو مو و سشوار و ژل و ... استفاده نکنم ...

امروز بعد از 2 ماه 2 باره رفتم دکتر ...
بهم گفت موهات خیلی خیلی کم و ریز در اومده با ذره بین موهام رو دید ...
و بعد از دیدن نتیجه آزمایشم گفت ... هورمونات تو رنج طبیعی هستن ولی نسبت هاشون درست نیست !!!
من خیلی میترسم از این مسئله ... چه عواقبی داره ؟؟؟
بهم گفت ریزش موهات ارثیه ( تو خانواده مامانم هر 2 تا دایی هام کچلن ) ... و باید تا آخر عمر مثل مسواک که هر شب میزنی یه محلولی رو هر شب به موهات بزنی ....
ولی فعلا اول باید موهام پر پشت بشه بعد اون محلولی که تا آخر عمر باید بزنم رو بهم میده ...
برام پرونده تشکیل داد که دیگه باید از این به بعد مداوم برم هر 2 ماه تا موهام در بیاد ....
ولی یه قرصی داده بهم که من از خوردن این قرص خیلی میترسم ... میترسم عوارض بدی داشته باشه ... ( با اینکه به دکترم ایمان دارم )
اسم قرصش اتیسترون هست ... شبیه قرص ضد بارداریه ... بهم گفت از روز 5 قاعدگی بخور تا 21 روز بعد ... بعد دیگه نخور ... تا روز 5 قاعدگی بعدی ....
این قرص چه عوارضی داره؟
بجز این قرص یه محلول دست ساز دیگه بهم داده و دوباره اسپری لامینین و یه شامپوی دیگه ...

با تشکر از همه ی دوستایی که اینجا اطلاعات خودشون رو در اختیار دیگران قرار میدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif ...

سلام دوست عزیزم،شما اگه استرستونو کم کنید،تغذیتونو درست کنید و همچنین ورزش رو تو برنامتون قرار بدین نیایج خیلی بهتر و سریعتری رو خواهید گرفت،دکتر رو چه حسابی به شما قرص ای تیسترون داده! این قرص با توجه به اینکه شما خانم هستین عوارض بسیار بدی رو اندامهای جنسی بدنتون میزاره! و همچنین ایجاد موهای ناخواسته در مناطق مختلف بدن هم از عوارضشه!محلول ۲٪ ماینوکسیدل انتخاب درستی بوده چون تاثیرش در خانما با ۵٪ تفاوتی نداره!بنظر من مزوتراپی میتونه مشکل شما رو تا حدود زیادی رفع کنه،در ضمن تاثیرات ماینوکسیدل رو باید از الان به بعد مشاهده کنید!راستی چه محلولی رو بغیر از ماینوکسیدل گفتن بتون میدن که تا آخر عمر استفاده کنید؟!!راجع به رژیم غذاییتون اگه خواستیت تو پیام خصوصی بگید تا راهنماییتون کنم!

fuliya
05-09-2012, 11:37
سلام دوست عزیزم،شما اگه استرستونو کم کنید،تغذیتونو درست کنید و همچنین ورزش رو تو برنامتون قرار بدین نیایج خیلی بهتر و سریعتری رو خواهید گرفت،دکتر رو چه حسابی به شما قرص ای تیسترون داده! این قرص با توجه به اینکه شما خانم هستین عوارض بسیار بدی رو اندامهای جنسی بدنتون میزاره! و همچنین ایجاد موهای ناخواسته در مناطق مختلف بدن هم از عوارضشه!محلول ۲٪ ماینوکسیدل انتخاب درستی بوده چون تاثیرش در خانما با ۵٪ تفاوتی نداره!بنظر من مزوتراپی میتونه مشکل شما رو تا حدود زیادی رفع کنه،در ضمن تاثیرات ماینوکسیدل رو باید از الان به بعد مشاهده کنید!راستی چه محلولی رو بغیر از ماینوکسیدل گفتن بتون میدن که تا آخر عمر استفاده کنید؟!!راجع به رژیم غذاییتون اگه خواستیت تو پیام خصوصی بگید تا راهنماییتون کنم!

ممنون از راهنماییتون ...
من استرس شدیدی دارم ... ولی فکر نمیکنم کم بشه استرسم ... در حقیقت زندگیم همیشه با استرس همراه ...
اصلا ورزش نمیکنم ... البته قراره که از هفته ی بعد برم کلاس ورزش ...
تغذیه هم باید بهتر از این باشه ... من اصلا صبحانه نمیخورم ...
خوابم هم که افتضاح ... روزی 12 ساعت میخوابم ... از ساعت 5 صبح تا 5 بعد از ظهر ....

قرص اتیسترون رو برای تنظیم هورمون ها بهم داده ... گفت هورمون ها تو رنج طبیعی هستن ولی نسبت ها برقرار نیست ... خودمم نسبت به خوردن این قرص نظر خوبی ندارم .... هرچند که دیشب خوردم ...

در مورد مزوتراپی ... یه نفری رو دیدم که دیگه کلا کچل شد با این کار ... نظرم نسبت به مزوتراپی اصلا خوب نیست ...

ممحلولی که تا آخر عمر استفاده میکنم ... یه محلول دست سازه ... گفت ماینوکسیدیل هم داره ....

Farhad m
05-09-2012, 13:40
من نمیدونم چرا هرچی پی ام میدم فرت میشه!
دوست گلم،شما باید برنامه زندگیتون تغییر بدید،بهتون قول میدم تا زمانی که برنامتون اینجوری هست،وضعیت بهتر نخواهد شد!اون قرص رو استفاده نکنید،عوارض بدی داره(من نمیدونم چرا یسری از پزشکا عوارض بد و دائم رو فدای یه تاثیر موقت که آیا بوجود بیاد یا نیاد میکنن)،عزیزم مزوتراپی استفاده از یک سری داروی خاص در همه افراد نیست بلکه با توجه به آزمایشهای ویژه که روی فرد انجام میشه پزشک تشخیص میده که چه میکسهایی رو تو درمان بکار ببره،برداشتت از مزوتراپی اشتباست! اون محلول دست ساز علاوه بر ماینکسیدل ادتیوهایی داره که اگه مناسبت نباشه عوارض بدی داره!من با کلیت موضوع و نوع درمانتون در کل موافق نیستم ولی ایجا مجال بحث به اون صورت وجود نداره،موفق باشید.

Farhad m
05-09-2012, 18:39
من نمیدونم چرا نمیتونم پیام خصوصیا رو جواب بدم متاسفانه، دوستای گلم اگه شمارتون رو واسم تو پیام خصوصی بذارید باهاتون تماس میگیرم من شرمندتونم بخدا،بذارید رو حساب بی سوادی من در زمینه نت

-Nikolas-
05-09-2012, 22:19
من نمیدونم چرا نمیتونم پیام خصوصیا رو جواب بدم متاسفانه، دوستای گلم اگه شمارتون رو واسم تو پیام خصوصی بذارید باهاتون تماس میگیرم من شرمندتونم بخدا،بذارید رو حساب بی سوادی من در زمینه نت

شما همینجا رو اسم NIKOLAS یک کلیک بکنید بعد در سمت راست 4 تا گزینه هست که یکیش ارسال پیغام خصوصی هست روی اون کلیک کنید در صفحه ی بعد جلوی عنوان همینجوری یچیزی بنویسید بعد در قسمت پایینش زیره U/B پیغامتون رو بنویسید و گزینه ی ارسال پیغام در همون صفحه رو بزنید

Farhad m
06-09-2012, 09:37
عزیزم میدونم ایناا رو:)
فقط صفحه اش واسم باز نمیشه!
شما آی دی یاهو رو هم بزاری خوبه
بخاطر سرعت نتم هست چون من مسافرتم و با گوشم میام فروم

rshafiiy
06-09-2012, 18:35
سلام بچه ها . من چند روز پیش درباره دکتر نوربالا شنیدم تو یزد خواستم ببینم کسی میدونه درمان ایشون با چه داروهایی هست ؟ اخه شنیدم اکثر کسایی که رفتن موهاشون برگشته .

و اینکه واسه خارش مو چیکار کنم ؟
و یه سوال دیگه . دکتر تو شیراز یا اهواز سراغ دارین واسه پی ار پی ؟ اگه میشناسین لطفا آدرس و تلفن بدین مرسی

Farhad m
06-09-2012, 18:49
سلام تا اونجایی که من اطلاع دارم درمانشون با ماینوکسیدل و فیناستراید هست،آی دی یاهوتون رو واسم بزارید تو یه زمان مشخص با هم صحبت میکنیم...

Farhad m
06-09-2012, 18:53
یکی از دلایل اصلی خارش مو اسکالپ هست که احتمالا شما دارید!استفاده از تونیک گیاهی ایروکس رو بهتون پیشنهاد میدم که هر شب به مدت ۴۰ روز استفاده کنید تا نتیجه بگیرد

Mr_100_dolari
07-09-2012, 14:44
سلام.
کسی اینجا از محلول رینفولتیل و یا سیستین ب6 استفاده کرده که نتیجه هم گرفته باشه ؟

بعد از اینکه ریزش موها توسط دارویی مثل فیناستراید متوقف شد به نظرتون بهترین برنامه چه چیزی هست ؟

سیستین ب6 قرص خوبی هستش قیمتش هم 39000 تومن و چون قیمتش بالاست من این دو تا رو ترجیح میدم که البته الان دیگه وارد نمیشه و اگر تو داروخانه ای پیدا کردید خرید قبلیشون هستش که هنوز مونده

ecophane شصت عدد قرص 32000

vitamins for the hair شصت و پنج عدد قرص 36000

Farhad m
07-09-2012, 17:57
سیستین ب6 قرص خوبی هستش قیمتش هم 39000 تومن و چون قیمتش بالاست من این دو تا رو ترجیح میدم که البته الان دیگه وارد نمیشه و اگر تو داروخانه ای پیدا کردید خرید قبلیشون هستش که هنوز مونده

در تکمیل فرمایشات این دوست عزیزم باید بگم که بسته ۱۲۰ تایی سیستین b6 سی و نه هزارتومان هست!بسته ۶۰ تایی اون ۲۰ هزارتومان!وبیته ۶۰ تایی اکوفن هم ۲۸ هزارتومان هست که جاهای مختلف تا ۳۵ هزار تومان هم دیدم!راستی اگه میخواید از این مکملها استفاده کنید هرچه سریعتر به مقدار مورد نیاز تهیه کنید که وضعیتش خیلی خراب شده!

PSYCHO_MAN
09-09-2012, 19:33
سلام
نمیدونم اینجا باید بپرسم یا نه ولی اگر کسی از دوستان یه متخصص خوب و کار درست و مورد تایید پوست و مو تو تهران سراغ داره ممنون میشم آدرسشو پ.خ کنه .
mf.designing
10-09-2012, 00:17
سلام خدمت دوستان عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلا هم در این انجمن بخشی از سوالاتم رو مطرح کردم اما به پاسخ های کاملی نرسیدم ! الانم یه راست میرم سر اصل مطلب :

حدود 15 ماه پیش ریزش موی شدید من به طوری ناگهانی شروع شد ! به طوری که خیلی آروم به موهام دست میزدم کلی مو میومد دستم، یطوری موهام کاملا سست شده بودن ! تخت خواب و بالش و لباسام همجا مو شده بود ! بطوری که تو 3 ماه کاملا موهام کم پشت شدن ! و من هم خیلی ناراحت از این جریان سراغ چنتا دکتر خوب رو گرفتم که برم.
به یکی از معروف ترین دکترها مراجعه کردم (عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و و استاد و پزشک معروف تبریزی) کمی بررسی کردم و جواب آزمایشی که چند روز گرفته بودم هم بهش نشون دادم. دستی به موهام زد و مقداری مو هم دستش اومد ! چیزی بهم نگفت و نپرسید و این نسخه رو برام پیچید ! :

1- progestrone 2/9 PG 10 Alcohol up to 100a
2- shampoo ducrey
3- 10t ross mary
همین !
با دوستان مشورت کردم گفتن جواب نمیگیری بخصوص اینکه تجویز پروژستزون هم اینو نشون میداد !! اصلا این هرمون زنانست ! (شایدم من ناآگاهی به خرج دادم!) داروهاش رو مصرف نکردم !!

رفتم سراغ یه دکتر دیگه ! ایشون هم چیزی جز یه سرم مو و شامپو و Nutricap که فک کنم ویتامینهای مخصوص پوست و مو هست تجویز نکرد! یک ماه مصرف کردم و هیچ جوابی نگرفتم و اوضاع هم روز به روز بدتر شد !

رفتم سراغ دکتر بعدی که خیلی از دوستان نزدیکم ازش جواب گرفته بودن ! ایشون معاینه خاصی انجام نداد و داروهای زیر رو نوشت :

- finastride 1mg (روزی 2تا)
- prostafit
- zink
- و یه داری ضد قارچ که اسمش یادم نیست !
- شامپو ماینوکسا (حاوی ماینوکسیدل)
- و یه محلول که اونم نمیدونم چی بود !

از همون هفته اول مصرف من کاملا جواب گرفتم و یکهو اون ریزش شدید کاملا قطع شد ! منم خیلی امیدوار و روحیه خوب هم به بهبود کمک کرد و تو مصرف 6 ماه این داروها (که ماهی بیشتر از 80 ت میشد) حتی خیلی از قسمتهای کم پشت شده پر پشت تر شدن .
دوره مصرف 6 ماهه بود و من بعد از 6 ماه داروهارو قطع کردم! اکثر مطالب موجود در نت نوشته بودن بلافاصله بعد قطع فیناستراید ریزش برمیگرده اما تقریبا تا 4 ماه من ریزش جدیدی نداشتم تا اینکه 2 ماه پیش کاملا شروع شد و شایدم بدتر و سریع تر از قبل ! یه طوری که کلل گردنم هم میشه پر مو و آزار دهنده و ناراحت کنندست !
با پزشکم تماس گرفتم و گفتن باید بعد 6 ماه هم قطع نمیکردی و دز پایین تر مصرف میکردی ! من دوباره داروهارو تهیه کردم و بعد 1 ماه مصرف دریغ از کمی تاثیر !! و الان دارم به سمت کچل شدن پیش میرم !!

اما موردی که هست الان که دیگه مصرف داروهارو هم قطع کردم پوست سرم خارش داره و پوسته پوسته میشه و اینا مثل شوره دیده میشن ! ریزش شدید هم که دیگه هیچی ! چنجا هم خوندم که تو سن من (23) کمی بعیده که ریزش ارثی با این سرعت آغاز شده باشه ! یعنی دارم به ارثی بودنش شک میکنم !!!

من چیکار باید انجام بدم و مشکل کار کجاست ؟! با این وجود و مواردی که گفتم میتونه ارثی نباشه و دلیل دیگه ای باشه ؟!

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr_100_dolari
11-09-2012, 16:17
سلام خدمت دوستان عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلا هم در این انجمن بخشی از سوالاتم رو مطرح کردم اما به پاسخ های کاملی نرسیدم ! الانم یه راست میرم سر اصل مطلب :

حدود 15 ماه پیش ریزش موی شدید من به طوری ناگهانی شروع شد ! به طوری که خیلی آروم به موهام دست میزدم کلی مو میومد دستم، یطوری موهام کاملا سست شده بودن ! تخت خواب و بالش و لباسام همجا مو شده بود ! بطوری که تو 3 ماه کاملا موهام کم پشت شدن ! و من هم خیلی ناراحت از این جریان سراغ چنتا دکتر خوب رو گرفتم که برم.
به یکی از معروف ترین دکترها مراجعه کردم (عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و و استاد و پزشک معروف تبریزی) کمی بررسی کردم و جواب آزمایشی که چند روز گرفته بودم هم بهش نشون دادم. دستی به موهام زد و مقداری مو هم دستش اومد ! چیزی بهم نگفت و نپرسید و این نسخه رو برام پیچید ! :

1- progestrone 2/9 PG 10 Alcohol up to 100a
2- shampoo ducrey
3- 10t ross mary
همین !
با دوستان مشورت کردم گفتن جواب نمیگیری بخصوص اینکه تجویز پروژستزون هم اینو نشون میداد !! اصلا این هرمون زنانست ! (شایدم من ناآگاهی به خرج دادم!) داروهاش رو مصرف نکردم !!

رفتم سراغ یه دکتر دیگه ! ایشون هم چیزی جز یه سرم مو و شامپو و Nutricap که فک کنم ویتامینهای مخصوص پوست و مو هست تجویز نکرد! یک ماه مصرف کردم و هیچ جوابی نگرفتم و اوضاع هم روز به روز بدتر شد !

رفتم سراغ دکتر بعدی که خیلی از دوستان نزدیکم ازش جواب گرفته بودن ! ایشون معاینه خاصی انجام نداد و داروهای زیر رو نوشت :

- finastride 1mg (روزی 2تا)
- prostafit
- zink
- و یه داری ضد قارچ که اسمش یادم نیست !
- شامپو ماینوکسا (حاوی ماینوکسیدل)
- و یه محلول که اونم نمیدونم چی بود !

از همون هفته اول مصرف من کاملا جواب گرفتم و یکهو اون ریزش شدید کاملا قطع شد ! منم خیلی امیدوار و روحیه خوب هم به بهبود کمک کرد و تو مصرف 6 ماه این داروها (که ماهی بیشتر از 80 ت میشد) حتی خیلی از قسمتهای کم پشت شده پر پشت تر شدن .
دوره مصرف 6 ماهه بود و من بعد از 6 ماه داروهارو قطع کردم! اکثر مطالب موجود در نت نوشته بودن بلافاصله بعد قطع فیناستراید ریزش برمیگرده اما تقریبا تا 4 ماه من ریزش جدیدی نداشتم تا اینکه 2 ماه پیش کاملا شروع شد و شایدم بدتر و سریع تر از قبل ! یه طوری که کلل گردنم هم میشه پر مو و آزار دهنده و ناراحت کنندست !
با پزشکم تماس گرفتم و گفتن باید بعد 6 ماه هم قطع نمیکردی و دز پایین تر مصرف میکردی ! من دوباره داروهارو تهیه کردم و بعد 1 ماه مصرف دریغ از کمی تاثیر !! و الان دارم به سمت کچل شدن پیش میرم !!

اما موردی که هست الان که دیگه مصرف داروهارو هم قطع کردم پوست سرم خارش داره و پوسته پوسته میشه و اینا مثل شوره دیده میشن ! ریزش شدید هم که دیگه هیچی ! چنجا هم خوندم که تو سن من (23) کمی بعیده که ریزش ارثی با این سرعت آغاز شده باشه ! یعنی دارم به ارثی بودنش شک میکنم !!!

من چیکار باید انجام بدم و مشکل کار کجاست ؟! با این وجود و مواردی که گفتم میتونه ارثی نباشه و دلیل دیگه ای باشه ؟!

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر بری پیشه دکتر بهتره
من نظر شخصی خودم رو بهت میگم
از قطره ماینوکسیدیل استفاده کن (مرتب روزی دو بار استفاده کن) ممکنه دکتر ماینوکسیدیل رو با چند تا چیز دیگه تجویز کنه که میشه ماینوکسیدیل ساختنی و مواد اضافی به ماینوکسیدیل اضافه میشه که برای مو خوبه مثل ویتامین E
ماینوکسیدیل در ابتدای مصرف ریزش مو رو زیاد میکنه ولی بعد از چند وقت شروع به رشد مو میکنی دقت کن که دیگه هیچ وقت نباید قطعش کنی چون کل زحماتت به باد میره
شامپو باید ببینی چی به موهات سازگارتر هستش irox و فولیکا مدل ضد ریزش مو خوبه
قرص فینستراید هم دوره داره اینجوری نیستش که تا همیشه بخوری اما مثلا میتونی یه دوره 3 ماهه بری
مکمل های مختلفی هم برای تقویت مو هستش ببین پولت به کدومش میرسه بخری و در کنارش مصرف کنی

تغذیه مناسب رو هم در نظر بگیر

شامپو کتوکونازول هم مخصوص شوره هستش اگر 1 الی 2 ماه هفته ای یه بار استفاده کنی شوره از بین میره (اگر خواستی قبلش با دکترم مشورت کن)

mf.designing
12-09-2012, 08:30
ممنون دوست عزیز اما من به جوابی که میخواستم نرسیدم !
من 6 ماه دوره درمان فیناستراید داشتم و تو اون مدت ریزش مو نداشتم. بعد 6 ماه که قطع کردم دوباره ریزشم شروع شده. اقدام به خرید دوباره داروها کردم اما اینبار بعد 1 ماه اصلا تاثیر گذار نبوده متاسفانه ! و موندم که چکار کنم !
یک مسئله هم برای من چگونگی تشخیص Finpesia اصل از تقلبی هستش !؟
و سوال دیگه این که آیا progestrone برای مردان تجویز میشه ؟!

pink oak
12-09-2012, 11:51
ببینید عوامل زیادی در ریزش مو موثر هستند.
عواملی مثل تغذیه / استراحت کافی / خواب مناسب / ارامش و عدم استرس / حتی محیط کار و نوع موادی که ممکنه در محیط کار با موهای سر شما تماس داشته باشه و هوایی که تنفس میشه.
علاوه بر همه اینها ژنتیک هم دخیل هست.
شما با استفاده از یک رژیم غنی از سبزیجات و پروتئین میتونین موهایی درخشان و محکم داشته باشین.
مو یک بافت مردست ولی پیاز مو که عامل اصلی استحکام مو هست یک بافت زندست و مثل سایر سلول ها مواد غذایی مورد نیازش و از خون میگیره.
پس این مهمه که پروتئین کافی دریافت کنه تا مستحکم بشه.
خواب کافی هم تاثیر به سزایی داره.
عدم استرس و داشتن ارامش یک عامل تاثیر گذاره.
البته به شما توصیه میکنم تحت نظر یک پزشک ازمایش تیروئید هم انجام بدین.
گاهی اوقات پر کاری تیروئید هم میتونه سبب ریزش مو بشه.
در نهایت به نظر من درمان های خارجی برای مو مثل استفاده از نوع خاصی شامپو ممکنه مفید باشه اما اثرات کوتاه مدتی داره.
بهتره دنبال درمان از درون بدن باشین
درمان بنیادی
اما در مورد پروژسترون
درسته که این هورمون
یک هورمون جنسی زنانه هست اما کارهای جانبی دیگه هم انجام میده
از جمله ذخیره چربی
و فولیکول های مو در اطرافشون غدد چربی دارن
پس میتونه این هورمون مقداری در استحکام مو هم موثر باشه

M . Sayid
13-09-2012, 18:32
از شامپوهایی مثه بایوکلین ادونس یا فیتولیوم انرجایز میشه برا مصرف معمولی استفاده کرد ؟ ضرری نداره ؟

mohsenking
17-09-2012, 20:07
بچه ها من موهام چربه حوری که مثلا شب برم حموم صبح پاشم موهان چربه و از فرط چربی و کثیفی و سر دردش باز باید برم حموم
شامپو هم زیاد زدم از نیوه آ و داو و ازین گیاهیا و آخرا هم ایروکس الان هم سریتا گرفتم جوانه گندمشو روش زده تنظین چربی موی سر ولی میزنم زود چرب میشه موهام موهامم نرم و بیجون میکنه تا سشوار هم میکشم بدترم میشه
ایروکس بهتر بود حداقل حجم میداد و بیجون نمیشد ولی بازم راضیم نمیکردم
من موهام چند ساله نرم و نازک شده و چربببب
یه شامپو میخوام که موهامو ضخیم کنه و حجم بده و ازین چربی درشون بیاره من هر روزم عادت دارم حموم میرم بعضی وقتام روزی دوبار پس شامپویی که میدین فکر جیب منو هم بکنین :-D
ممنون
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Farhad m
20-09-2012, 15:30
شما که هروز میری حموم بهتر از شامپو بچه جانسون اصلی و یا فیروز استفاده کنین شامپو جوانه گندم سینره هم واسه استفاده روزانه مناسب هست،برای خلاص شدن از چربی هم از محلول هیرتونیک ایروکس به مدت ۴۰ شب پشت سرهم استفاده کنین،و بعد از اون هر هفته یکبار برای درمان نگهدارنده و بعد هر ۲ هفته یکبار تا ۳ ماه!مشکلتون تا حدود زیادی حل میشه در ضمن شوره و اسکالپ رو بخوبی از بین میبره بطوریکه دیگه بازگشتی نداره و همچنین موهاتون رو بخوبی تقویت میکنه موفق باشید...

mohsenking
20-09-2012, 16:28
شما که هروز میری حموم بهتر از شامپو بچه جانسون اصلی و یا فیروز استفاده کنین شامپو جوانه گندم سینره هم واسه استفاده روزانه مناسب هست،برای خلاص شدن از چربی هم از محلول هیرتونیک ایروکس به مدت ۴۰ شب پشت سرهم استفاده کنین،و بعد از اون هر هفته یکبار برای درمان نگهدارنده و بعد هر ۲ هفته یکبار تا ۳ ماه!مشکلتون تا حدود زیادی حل میشه در ضمن شوره و اسکالپ رو بخوبی از بین میبره بطوریکه دیگه بازگشتی نداره و همچنین موهاتون رو بخوبی تقویت میکنه موفق باشید...

محلول هیرتونیک + شامپو جوانه گندم سیتره رو شما پیشنهاد میدین؟
این محلول هیرتونیک ایروکس گیر میاد ؟ چنده ؟ مصرفش رو توش زده چجوریه ؟
شما خودنون استفاده کردین؟
من موهام شوره و اسالپ نداره !

sogol6561
21-09-2012, 18:20
دوست خوبم من یکی از دوستام تو سن 19 سالگی هم کلی موهاش رو از دست داد.وضعیت تو سنین و نوع وراثت و ژنتیک فرق میکنه.
کسانی هستن تو سن 25 سالگی موهاشون کم پشت میشه و کسانی هستن تو 30 سالگی و کسانی هستن تو سن 19 سالگی و حتی کمتر.
شما هم به احتمال 99.9 درصد به خاطر ارثی بودن موهاتون رو از دست دادید.
اما یک نصیحت برادرانه از طرف من:به هیچ وجه دارو مصرف نکنید و یا ماینوکسیدیل نزنید این کارها رو اونقدر باید ادامه بدین که آخر خودتون جون به لب میشین و مصرف دارو رو قطع میکنین.من خودم بشخصه خیلیها رو دیدیم که بعد از چندی گذاشتن کنار دارو استفاده کردن رو.
موی ارثی بریزه هیچ کاریش نمیشه کرد والسلام.
فقط و فقط چاره ای که داره کاشت موی طبیعی هست اونم توسط پزشکهایی که تو این زمینه فعالیت دارن.
الان متخصص پوست داریم الکی میگه مو میکارم ولی کارش اصلا صفر هم نمی ارزه.

Farhad m
22-09-2012, 20:48
محلول هیرتونیک + شامپو جوانه گندم سیتره رو شما پیشنهاد میدین؟
این محلول هیرتونیک ایروکس گیر میاد ؟ چنده ؟ مصرفش رو توش زده چجوریه ؟
شما خودنون استفاده کردین؟
من موهام شوره و اسالپ نداره !
بله شامپوتون میتونه جوانه گندم باشه یا شامپو بچه، بله به وفور گیر میاد، قیمتش هم ۷ هزار تومان هست یا ۷ هزار پانصد تومان،آره نوع مصرفش رو زده،بله استفاده کردم و کاملا رازی هستم،اگه شوره نداره دیگه بهتر! من گفتم اگه داره اونم رفع میکنه!

Farhad m
22-09-2012, 20:55
دوست خوبم من یکی از دوستام تو سن 19 سالگی هم کلی موهاش رو از دست داد.وضعیت تو سنین و نوع وراثت و ژنتیک فرق میکنه.
کسانی هستن تو سن 25 سالگی موهاشون کم پشت میشه و کسانی هستن تو 30 سالگی و کسانی هستن تو سن 19 سالگی و حتی کمتر.
شما هم به احتمال 99.9 درصد به خاطر ارثی بودن موهاتون رو از دست دادید.
اما یک نصیحت برادرانه از طرف من:به هیچ وجه دارو مصرف نکنید و یا ماینوکسیدیل نزنید این کارها رو اونقدر باید ادامه بدین که آخر خودتون جون به لب میشین و مصرف دارو رو قطع میکنین.من خودم بشخصه خیلیها رو دیدیم که بعد از چندی گذاشتن کنار دارو استفاده کردن رو.
موی ارثی بریزه هیچ کاریش نمیشه کرد والسلام.
فقط و فقط چاره ای که داره کاشت موی طبیعی هست اونم توسط پزشکهایی که تو این زمینه فعالیت دارن.
الان متخصص پوست داریم الکی میگه مو میکارم ولی کارش اصلا صفر هم نمی ارزه.
سلام با عرض معذرت از شما دو ست عزیزم باید بگم که نظرتون کاملا اشتباس!من با بیش از ۱۰۰ مورد ارثی تو کیلینیک در ارتباطم که اکثراً جواب عالی تا خیلی خوب و خوب گرفتن!موهاشون هم ریخته بوده! و الان به خوبی در اومده و رشد کرده!در ثانی اگه یه بیمار بانک موی خوبی نداشته باشه نمیتونه کاشت خوبی هم داشته باشه پس بهتره که وضعیت مو رو قبل از کاشت و هر عمل دیگه سر و سامون داد!و بعد از عمل هم برای نگهداری دارو استفاده کرد، موفق باشید

Farhad m
23-09-2012, 00:22
دوستان عزیزم کسایی که قصد دارن پی ار پی انجام بدن دقت لازم رو در انتخاب پزشکشون بکار ببرن لطفاً،من دیدم بعضی از پزشکا بدون هیچ تخصصی اقدام به این کار میکنن و همچنین استفاده از کیتهای چینی و جدیداً ایرانی!!! هم توسط برخی از به ظاهر پزشکان! استفاده میشه که قیمتشون نصف پی ار پی آمریکایی و سویسی هست ولی بازدهی ندارن معمولا،پس کاملا دقت نظر داشته باشید راجع به این کار! موفق باشید.

mf.designing
12-10-2012, 11:38
سلام به دوستان.
من قبلا اینجا سوالم رو مطرح کردم اما پاسخ شفافی دستم نیومد ! سوالاتی که دارم اینان و ممنون میشم دوستان کمکی کنن و تجربیاتشون رو در اختیارم قرار بدن :

1- علل غیر ارثی مو دقیقا چیا هستن ؟! دقیقا چه آزمایشاتی باید انجام بدم که از علل غیر ارثی اطمینان پیدا کنم ؟!
2- من دقیقا سال قبل از تیر ماه ریزش موم شدت پیدا کرد و تا آبان ادامه داشت ! که من آبان ماه رفتم دکتر و با همون خوردن یک هفته ای داروها و فیناستراید ریزشم کاملا متوقف شد و داروهارو تا 6 ماه ادامه دادم و بعدش قطع کردم !بعد قطع 3 ماه ریزش نداشتم و تا رسیدم به همون تیر و مرداد و بازم ریزش شروع شد ! این بار زودتر رفتم دکتر و بازم همون داروهارو با تغییرات کوچیکی تجویز کرد اما دیگه هیچ تاثیری نداره و ریزش داره روز به روز زیاد میشه ؟!! علت چیه ؟! آیا بعد قطع و مصرف دوباره فیناستراید دیگه تاثیری نخواهد داشت ؟!
3- الان چاره کار و درمان برای من چیه ؟! داروی جدیدی هست ؟ مثلا دوتاستراید ؟!! روش هائی مثل مزوتراپی و پی ار پی تایید شدن ؟! تاثیر دارن ؟! هزینه کاشت چقدر هست و چقدر زمان بره ؟!

Ghaioom
23-10-2012, 19:01
سلام دوستان

انگار شوره سر من و جوش صورتم هر دو با هم دست به یکی کردن!. تو تاپیک صورت هم گفتم که موقعی که تابستون میاد هیچ جوشی در نمیاد وقتی که تابستون رفت و هوا سردتر شد شروع میشه به جوش زدن صورت. این در مورد شوره سر هم صدق میکنه!! :31:
من در کل باید برم دکتر همینجوری حل نمیشه. دی
شامپو ضد شوره هم هست ولی به درد نمیخوره زیاد. انگار قارچ هست شوره! چون قبلا یه بار رفته بودم اون موقع ها رفع شد بعد ها دوباره عود کرد که من نرفتم.

بای

amir_x3
28-10-2012, 16:29
سلام من پوست سرم خيلي چربه طوريكه دو روز در ميون دوش بگيرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رفتم دكتر واسه موهام ازش راجع به چربي سرم پرسيدم گفت از شامپوي claer‌ استفاده كن و هر روز موهاتو بشور.الان حدود 15-20 روزه هر روز سرمو ميشورم ولي تغييري احساس نكردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميشه لطفا راهنمايي كنيد چجوري چربي سرم رو برطرف كنم

يه چيز ديگه من رفتم دكتر واسه موهام ماينوكسيديل برام نوشت ولي روش تجويز رو نوشت قبل از حمام 20 قطره داخل سر ولي تو بورشور داخل جعبش خوندم نوشته بود موقعي اي كه استفاده مي كنيد نبايد موها رو بشوريد و زمان لازم برا جذب 2-3 ساعته

حالا من چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raana
28-10-2012, 17:33
سلام من پوست سرم خيلي چربه طوريكه دو روز در ميون دوش بگيرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رفتم دكتر واسه موهام ازش راجع به چربي سرم پرسيدم گفت از شامپوي claer‌ استفاده كن و هر روز موهاتو بشور.الان حدود 15-20 روزه هر روز سرمو ميشورم ولي تغييري احساس نكردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميشه لطفا راهنمايي كنيد چجوري چربي سرم رو برطرف كنم

يه چيز ديگه من رفتم دكتر واسه موهام ماينوكسيديل برام نوشت ولي روش تجويز رو نوشت قبل از حمام 20 قطره داخل سر ولي تو بورشور داخل جعبش خوندم نوشته بود موقعي اي كه استفاده مي كنيد نبايد موها رو بشوريد و زمان لازم برا جذب 2-3 ساعته

حالا من چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پوست سره منم چرب بود .طوری که جربیه پوست سرم تا وسطای پیشونیم میومد

حتا هر روزم حموم می کردم ولی بازم همین جوری بود.ولی موارد زیر رو استفاده کردم تاثیر گذار بود:

1- محلول ضد چربی مو سینره :که وقتی از حموم اومدی در حالتی که موها کمی نم داره کمی از محلول رو روی پوست سر می رسزی و 20 دقیقه ماساژ میدی.
2-شامپو مای مخصوص موهای چرب: که شامل دو تا شامپو هست یکیش برای کسایی که موهاشون به صورت معمولی چرب هست و یکیش شامپو ما ضد چرب تخصصی هست
به درد کسایی می خوره که مو و پوست سر خیلی چرب دارن.

راستی من مشکل هورمونی هم داشتم دکتر بهم یه سری قرصایی داد که مشکلم رفع شد و در عین حال چربی پوست سرم کاملا از بین رفت .
طوری که من حتی 3 روز در میون هم حموم نمی رفتم بازم سرم چرب نمی شد.

برای رویش مجدد مو هم به جای ماینوکسیدیل از محلول سینره که برای رویش مو هست استفاده کنید من یکسال استفاده کردم و جواب داد ولی خسته شدم و ول کردم.
چون گیاهی هم هست بعد از قطع مصرف دوباره دچار ریزش مو نمیشید.

raana
28-10-2012, 17:46
سلام به دوستان.
من قبلا اینجا سوالم رو مطرح کردم اما پاسخ شفافی دستم نیومد ! سوالاتی که دارم اینان و ممنون میشم دوستان کمکی کنن و تجربیاتشون رو در اختیارم قرار بدن :

1- علل غیر ارثی مو دقیقا چیا هستن ؟! دقیقا چه آزمایشاتی باید انجام بدم که از علل غیر ارثی اطمینان پیدا کنم ؟!
2- من دقیقا سال قبل از تیر ماه ریزش موم شدت پیدا کرد و تا آبان ادامه داشت ! که من آبان ماه رفتم دکتر و با همون خوردن یک هفته ای داروها و فیناستراید ریزشم کاملا متوقف شد و داروهارو تا 6 ماه ادامه دادم و بعدش قطع کردم !بعد قطع 3 ماه ریزش نداشتم و تا رسیدم به همون تیر و مرداد و بازم ریزش شروع شد ! این بار زودتر رفتم دکتر و بازم همون داروهارو با تغییرات کوچیکی تجویز کرد اما دیگه هیچ تاثیری نداره و ریزش داره روز به روز زیاد میشه ؟!! علت چیه ؟! آیا بعد قطع و مصرف دوباره فیناستراید دیگه تاثیری نخواهد داشت ؟!
3- الان چاره کار و درمان برای من چیه ؟! داروی جدیدی هست ؟ مثلا دوتاستراید ؟!! روش هائی مثل مزوتراپی و پی ار پی تایید شدن ؟! تاثیر دارن ؟! هزینه کاشت چقدر هست و چقدر زمان بره ؟!

دوست عزیز علل غیر ارثی ریزش مو میتونه شامل :
مشکلات تیروئیدی-کمبود آهن - کم کردن یا قطع کردن میزان مصرف برنج و نان -مشکلا ت هورمونی-مصرف برخی داروها-کمبود پروتئین -استرس و ... باشه
قرص zinc برای جلوگیری از ریزش مو خوبه
متاسفانه صلاحیت نظر دادن درباره ی گزینه 2 و 3 رو ندارم.

amir_x3
28-10-2012, 18:59
پوست سره منم چرب بود .طوری که جربیه پوست سرم تا وسطای پیشونیم میومد

حتا هر روزم حموم می کردم ولی بازم همین جوری بود.ولی موارد زیر رو استفاده کردم تاثیر گذار بود:

1- محلول ضد چربی مو سینره :که وقتی از حموم اومدی در حالتی که موها کمی نم داره کمی از محلول رو روی پوست سر می رسزی و 20 دقیقه ماساژ میدی.
2-شامپو مای مخصوص موهای چرب: که شامل دو تا شامپو هست یکیش برای کسایی که موهاشون به صورت معمولی چرب هست و یکیش شامپو ما ضد چرب تخصصی هست
به درد کسایی می خوره که مو و پوست سر خیلی چرب دارن.

راستی من مشکل هورمونی هم داشتم دکتر بهم یه سری قرصایی داد که مشکلم رفع شد و در عین حال چربی پوست سرم کاملا از بین رفت .
طوری که من حتی 3 روز در میون هم حموم نمی رفتم بازم سرم چرب نمی شد.

برای رویش مجدد مو هم به جای ماینوکسیدیل از محلول سینره که برای رویش مو هست استفاده کنید من یکسال استفاده کردم و جواب داد ولی خسته شدم و ول کردم.
چون گیاهی هم هست بعد از قطع مصرف دوباره دچار ریزش مو نمیشید.

دمت گرم ميشه راجع به روش تجيوزي كه بهم گفته راهنمايي كني:41:

raana
30-10-2012, 01:02
این مطلب رو من تو سایت pezeshkemoo خوندم:

محلول ماینوکسیدیل باید بعد از حمام کرن که منافذ پوست سر باز است و به علت آب گرم گردش خون در سر زیاد است روی سر زده شود.
و باید بزارید که دارو برای یک یا چند ساعت کامل جذب شود ( حدود 2 تا 3 ساعت ) بعد چون این محلول ظاهر مو ور چرب و چسبناک نشون می ده می تونید اون رو بشوئید.

دوست عزیز این تاپیک راجع به محلول ماینوکسیدیل هست شاید از اینجا بتونید اطلاعات بیشتر و بهتری پیدا کنید.