PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای شارژ کردن باتری نو

Ali_ip3
27-06-2011, 14:19
با عرض سلام خدمت دوستان .
طرز شارژ کردن درست باتری های Li-Po رو برای اولین بار کسی میدونه ؟

ممنون از همگی........:11::11::11::11:

Hadi King
28-06-2011, 16:41
سلام این دیگـه راهنمایی نمیخواد ! باطری رو بزن شارژ موقعی که فـول شــد استفاده نکن بزار فول شده تو شارژ بمونه به مدت یک ساعت اضـافه بعد میتونی استفاده کنی !
موفق باشید!:40:

Havbb
01-07-2011, 16:16
به مدت یک ساعت اضـافه بعد میتونی استفاده کنی !
مطمئنی هادی؟
من شنیدم باید حد اقل یه 24 ساعت تو شارژ باشه

Hadi King
01-07-2011, 20:50
مطمئنی هادی؟
من شنیدم باید حد اقل یه 24 ساعت تو شارژ باشه

موقعی که فـول شــد استفاده نکن
تا موقعی که فـول بشــه یه 10 ، 12 ساعتــی طول میکشـه و 1 الا 2 ساعت هم اضـافه ! :46:
من برا همه گوشی ها اینکارو انجـام میـدم ، تا حالا باطری خراب نشـده که زود شارژ خالی کنه یـا ...
موفق باشید!:40:

malayeru
10-07-2011, 23:46
با عرض سلام خدمت دوستان .
طرز شارژ کردن درست باتری های Li-Po رو برای اولین بار کسی میدونه ؟

ممنون از همگی........:11::11::11::11:

باتريتو با همون ميزان شارژي كه داره استفاده كن بذار تموم بشه كاملا خالي بشه يعني گوشي خاموش بشه حالا در حالتي كه گوشي خاموشه بزنش شارژ تا 8 الي 12 ساعت بعد استفاده كن

نصيحت اين كه براي دوام باتريت بذار حداقل پيغام low batry بده بعد بزن شارژ اگه براي شارژ گوشيتو خاموش كني كه نور الا نوره چون وقتي گوشي روشنه و شارژ ميشه حتي با كاركرد اسكرين سيور .ساعت. و حتي مسيج و تك زنگ باعث شارژ و دشارژ شدن همزمان ميشه كه عمر باتري رو كاهش ميده

Ali_ip3
30-07-2011, 13:35
باتريتو با همون ميزان شارژي كه داره استفاده كن بذار تموم بشه كاملا خالي بشه يعني گوشي خاموش بشه حالا در حالتي كه گوشي خاموشه بزنش شارژ تا 8 الي 12 ساعت بعد استفاده كن

نصيحت اين كه براي دوام باتريت بذار حداقل پيغام low batry بده بعد بزن شارژ اگه براي شارژ گوشيتو خاموش كني كه نور الا نوره چون وقتي گوشي روشنه و شارژ ميشه حتي با كاركرد اسكرين سيور .ساعت. و حتي مسيج و تك زنگ باعث شارژ و دشارژ شدن همزمان ميشه كه عمر باتري رو كاهش ميده

خیلی ممنون از همگی:10::11: