PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش و روشن و کانکت و دیسکانکت کردن اتوماتیک (دانلود شبانه بطور اتومات بدون نرم افزار)

GHAGHALEELEE
26-06-2011, 15:56
خاموش و روشن و کانکت و دیسکانکت کردن اتوماتیک (دانلود شبانه بطور اتومات بدون نرم افزار)

این تاپیک رو زدم چون دیدم توی تاپیک قبلی بچه ها هنگام کار با نرم افزارها به مشکل برمیخورند.خوبیه این تاپیک این هست که تمام کارها بدون نرم افزار انجام میشه.

1.روشن کردن توماتیک:وارد بایوس سیستم میشوید و گزینه power management رو enter میزنید.وارد alarm شوید.زمان روشن شدن را تعیین کنید.

2.کانکت اتوماتیک:از پوشه startup یک شورتکات گرفته و در دسکتاپ بیاندازید.از کانکشن adsl هم یه شورتکات گرفته ودر شورتکات startup بیاندازید.با این کار هنگام روشن شدن سیستم کانکشن اجرا میشود.

نکته:فقط توجه داشته باشد که تیک گزینه prompt for name and password رو برای شورتکات کانکشن بردارید.برای این کار مسیر زیر را بروید

Right click connection____properties____option____ prompt for name and password

3.اجرای اتوماتیک idm:مسیر زیر را بروید

idm____option____general____launch on startup

4.دیسکانکت کردن اتوماتیک:برای این کار از یک روش ساده استفاده میکنیم وان خاموش کردن کامپیوتر است.کار بدین شکل است که سیستم قبل از خاموش شدن تمام برنامه ها را میبندد و کانکشن یکی از همان برنامه هایی است که بسته میشود.برای خاموش کردن توماتیک شماره 5 را بخوانید

5.دستور زیر را در run تایپ کنید

Shutdown -s -t second

دوستان توجه داشته باشید که دستور بالا رو کپی کنید و به جای second مقدار ثانیه هایی که میخواهید سیستم خاموش شود را بنویسید.مثلا اگر یکساعت بعد قرار است خاموش شود بنویسید 3600.به تمام علایم و فواصل کاملا دقت کنید.برای منصرف شدن از این تصمیم دستور زیر را بنویسید

Shutdown -a

تمامی دستورات بالا رو خودم تست کردم

tayere3ghodsi
06-07-2011, 22:25
نمیدونم چرا گزینه تشکر ندارم من الان.مرسی داداش دمت گرم:11:

mmm25106
10-07-2011, 12:47
روش درست و حسابی به این می گن. دستت درد نکنه

pouyan_pro2008
12-07-2011, 14:22
هوشمندانه و مختصر انصافا باهوشی:5:

caepunel
14-08-2011, 01:41
گزینه تشکر ندارم به هر حال ممنون

hovo
18-08-2011, 23:30
اون تیک که فرمودید بردارید دلیلش چیه؟

GHAGHALEELEE
19-08-2011, 22:09
اون تیک که فرمودید بردارید دلیلش چیه؟
اگه تیک رو برندارید موقع کانکت شدن کانکشن از شما درخواست کانکت میکنه.شما هم که پای سیستم نیستید پس اصلا کانکت نمیشه که بخواد دانلود کنه.