PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گيرنده ديجيتال کمبو (گيرنده، DVD پلير، خروجي HDMI، کابل HDMI، فلش خور، رم خور)

isfahaneshop
26-06-2011, 12:15
دوستاني که دنبال يک گيرنده با همه امکانات مي گردند اين را هم يک نگاهي بکنند!
----T و DVD لومکسي T3601

عکس با کیفیت بالا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعکس با کیفیت پایین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

isfahaneshop
26-06-2011, 13:41
دریافت کننده دیجیتال تلویزیون

- وضوح تصوير بسيار بالا و پشتيباني كامل از سيستم (,1080i,720P,576P,576i)
- قابلیت دریافت و پخش دیجیتالMPEG-4 صدها شبکه تلویزیونی و رادیویی باکیفیت عالی بدون هرگونه نویز ، برفک و سایه
- منو فارسی با دسترسی آسان و تلتکست فارسی
- دارای راهنمای برنامه الکترونیکی (EPG)

دستگاه ضبط شخصی

- قابلیت ضبط شبکه های تلویزیونی و رادیویی بر روی فلش مموری یا هارد خارجی و نمایش آنها توسط دستگاه و یا کامپیوتر
- قابلیت ضبط در ساعات تعیین شده از قبل حتی هنگام خاموش بودن تلویزیون(schedule)
- قابلیت ضبط یک کانال هنگام مشاهده کانال های دیگر در یک فرکانس مشترک
- مشاهده تصویر ضبط شده یک برنامه در حال ضبط به طور همزمان (Timeshift)

پخش کننده فایل های چند رسانه ای فیلم ، عکس و صدا (MultiMedia player)

- قابلیت پخش DVD
- قابلیت ساپورت رم SD/MMC
- قابلیت پخش فیلم از فلش مموری و هارد خارجی
- پشتیبانی از انواع فرمت های رایج و حرفه ای صوتی-تصویری (MKV,XVID,DIVX,MPG,VOB,DAT,MP4,AVI, … )
- پخش زیرنویس فارسی SRT
- نمایش عکس همزمان با پخش موزیک(Slide Show)

دیگر امکانات :

- دارای خروجی ها Composite, Component ,HDMI , SPDIF
- دارای کنترل از راه دور حرفه ای و کامل
- دارای قفل کودک با تعیین رمز عبور دلخواه
- بروز رسانی نرم افزار از طریق USB
- پشتیبانی نرم افزاری و خدمات پس از فروش
- گارانتی طلایی تعویض یک ساله

متعلقات
یک دستگاه گیرنده کمبو ، کابل HDMI با 2عدد نویزگیر، کابل AV ، کنترل و باطری، کارت ضمانت، دفترچه فارسی

isfahaneshop
26-06-2011, 19:53
ضبط زمان بندی شده اکثر دستگاه ها داره ولی فعلاً به جز تهران توی شهرهای دیگه (طبق گفته های مسئول فنی شرکت .....) از طرف صدا و سیما ساعت ارسال نمیشه و بنابراین دستگاه ها توی ضبط برنامه ریزی شده دچار مشکل شدند و تا وقتی که این مشکل از طرف صدا و سیما حل نشه همه دستگاه ها این مشکل را داره
دستگاه قابلیتش را داره ولی من 6 تا دستگاه مختلف را تست کردم همین مشکل را داشت
فعلاً هیچ قولی در این مورد نمی تونم بدهم ولی امکانش را دستگاه داره
قیمتش هم توی سایتمون می تونی ببینی چون اینجا قیمت دادن تبلیغات حساب میشه!

Pedram_IR
28-06-2011, 09:41
ساخت کجاست؟ یه عکس می تونی از یه فیلم با زیرنویس بذاری که ببینیم فونتش چطوریه؟
آیا امکان upscaling هنگام پخش فورمتهای مختلف رو داره؟
زیرنویس فارسی sub/idx پخش میکنه؟

ممنون

isfahaneshop
28-06-2011, 12:20
ساخت کجاست؟ یه عکس می تونی از یه فیلم با زیرنویس بذاری که ببینیم فونتش چطوریه؟
آیا امکان upscaling هنگام پخش فورمتهای مختلف رو داره؟
زیرنویس فارسی sub/idx پخش میکنه؟

ممنون
جان من پرسیدن داره؟؟!!!
این گیرنده های دیجیتال همه اش چینی است
الان فرصت ندارم باشه در اولین فرصت برات عکس هم می گیرم
1080
قابلیت تغییر سایز فونت هم داره ولی یک مقدار به نظر من میاد که فونت بزرگش خیلی بزرگ نیست (البته توی ال سی دی ندیدم، وصلش کردم به مانیتور کامپیوتر!)
زیرنویس فقط SRT بقیه اش را نداشتم تست کنم، شاید جواب داد اما گفتن فقط SRT

Pedram_IR
28-06-2011, 14:41
جان من پرسیدن داره؟؟!!!
این گیرنده های دیجیتال همه اش چینی است
الان فرصت ندارم باشه در اولین فرصت برات عکس هم می گیرم
ایییییییین که گفتی یعنی چه؟!! upscaling
قابلیت تغییر سایز فونت هم داره ولی یک مقدار به نظر من میاد که فونت بزرگش خیلی بزرگ نیست (البته توی ال سی دی ندیدم، وصلش کردم به مانیتور کامپیوتر!)
زیرنویس فقط SRT بقیه اش را نداشتم تست کنم، شاید جواب داد اما گفتن فقط SRT
upscaling یعنی یه تصویر وقتی مثلا رزولوشنش 720*1280 باشه اون DVD player یا blu-ray player میاد برای اینکه توی یه full hd tv با اندازه درست حسابی نشونش بده (یعنی بالا و پائین تصویر خالی نباشه) رزولوشنشو افزایش میده و میکنش 1080*1920.
به طور خلاصه یعنی هر فیلمی با هر رزولیشینی بهش بدی اون فیلم رو در صفحه تلویزیون full screen می کنه.
یعنی اینجوری نیست که اگر رزولیشن فیلمی پایین باشه اون فیلم رو فقط وسط یه تلویزیون فول اچ دی نشون بده و اطراف تصویر تاریک باشه بلکه تصویر رو می کشه تا کل صفحه نمایش پوشش داده بشه.

منتظر عکس زیرنویس هستم :) ( لطفا یه فیلمی رو انتخاب کن که تمام صفحه و حتی الامکان روشن باشه تا مشخص بشه وقتی مثلا تصویر پشت زیرنویس سفیده (مثلا نمای برفه) آیا زیرنویس قابل خوندنه یا نه؟)

زیرنویس sub/idx هم اگر نداری من برات پ.خ می کنم.

isfahaneshop
28-06-2011, 19:32
upscaling یعنی یه تصویر وقتی مثلا رزولوشنش 720*1280 باشه اون DVD player یا blu-ray player میاد برای اینکه توی یه full hd tv با اندازه درست حسابی نشونش بده (یعنی بالا و پائین تصویر خالی نباشه) رزولوشنشو افزایش میده و میکنش 1080*1920.
به طور خلاصه یعنی هر فیلمی با هر رزولیشینی بهش بدی اون فیلم رو در صفحه تلویزیون full screen می کنه.
یعنی اینجوری نیست که اگر رزولیشن فیلمی پایین باشه اون فیلم رو فقط وسط یه تلویزیون فول اچ دی نشون بده و اطراف تصویر تاریک باشه بلکه تصویر رو می کشه تا کل صفحه نمایش پوشش داده بشه.

منتظر عکس زیرنویس هستم :) ( لطفا یه فیلمی رو انتخاب کن که تمام صفحه و حتی الامکان روشن باشه تا مشخص بشه وقتی مثلا تصویر پشت زیرنویس سفیده (مثلا نمای برفه) آیا زیرنویس قابل خوندنه یا نه؟)

زیرنویس sub/idx هم اگر نداری من برات پ.خ می کنم.

زیر نویسش قابلیت تغییر رنگ و سایز و بک گراند (ترانس پرنت و رنگی) را داره
بقیه اش را تست کنم و بنویسم
زیرنویس sub/idx هم ندارم!

mohamad369
01-07-2011, 16:44
دوستاني که دنبال يک گيرنده با همه امکانات مي گردند اين را هم يک نگاهي بکنند!
----T و DVD لومکسي T3601

عکس با کیفیت بالا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعکس با کیفیت پایین

پروویژن یک دستگاه همینطوری داره قیمتش 99000$ است
این قیمتش چقدر است؟ گیرندگی اش خوب هست؟
آخه من کلاً از پروویژن خوشم نمیاد(یک بار ازش دستگاه خریدم ، دیگه همچین قصدی ندارم)
با توجه به اینکه یکی از بستگانمون یک دستگاه با همین مارک داره و ازش راضی است فکر کنم گزینه بهتری نسبت به پروویژن باشه؟ درسته؟
اون مدل LE-1005 لومکسی را داره، یک هفته پیش خریده و نسبت به دستگاه قبلی اش (Dvision با اسم فیلیپس است ولی ارزش پول حروم کردن نداره) از اون راضی است
نمی دونم از کجا خریده آخه مدل LE-1000 را توی اینترنت دیدم ولی LE-1005 را توی هیچ سایتی ندیدم!:18:
دستگاه خیلی کوچکی است و با خروجی HDMI و کابلش 64000$ خریده:5:

isfahaneshop
02-07-2011, 12:29
پروویژن یک دستگاه همینطوری داره قیمتش 99000$ است
این قیمتش چقدر است؟ گیرندگی اش خوب هست؟
آخه من کلاً از پروویژن خوشم نمیاد(یک بار ازش دستگاه خریدم ، دیگه همچین قصدی ندارم)
با توجه به اینکه یکی از بستگانمون یک دستگاه با همین مارک داره و ازش راضی است فکر کنم گزینه بهتری نسبت به پروویژن باشه؟ درسته؟
اون مدل LE-1005 لومکسی را داره، یک هفته پیش خریده و نسبت به دستگاه قبلی اش (Dvision با اسم فیلیپس است ولی ارزش پول حروم کردن نداره) از اون راضی است
نمی دونم از کجا خریده آخه مدل LE-1000 را توی اینترنت دیدم ولی LE-1005 را توی هیچ سایتی ندیدم!:18:
دستگاه خیلی کوچکی است و با خروجی HDMI و کابلش 64000$ خریده:5:
عزیزم یک بار دیگه هم گفتم قیمت دادن اینجا حکم تبلیغ را داره و به همین دلیل معذرت می خوام که قیمت نمی دهم
، توی سایتمون قیمت هست برو ببین، ولی آنچه مسلم است هم قیمتش ارزانتر از اون مارکی است که شما گفتی و هم مشکلاتی که اون مارک محترم داره را بعضاً یا نداره و یا اگر داشته یاشه حداقل مشتری به من نگفته.
شما از مارک .... خوشت میاد یا نه به خودت ربط داره و من نمی تونم برند یک نفر دیگه را زیر سوال ببرم ولی اون
LE-1005 را که گفتی اگه خریدتون توی اصفهان بوده ، با توجه به تاریخی که شما اعلام کردی و تاریخی که دستگاه وارد اصفهان شده به احتمال 100% خریدشون از فروشگاه خودمون بوده، چون یک دستگاه جدیده (در حدی که هنوز بچه ها فرصت نکردند بذارند توی سایتمون)
فقط همین را می تونم بگم که کوچکترین و ارزانترین دستگاهی است که تا حالا توی بازار دیدم و خروجی و کابل HDMI داره و امکاناتش با دستگاه 85 هزار تومانی یکی است.
یک محصول جدید هم تو راهه که بازار را منفجر می کنه!

majid.jon
06-07-2011, 13:58
عزیزم یک بار دیگه هم گفتم قیمت دادن اینجا حکم تبلیغ را داره و به همین دلیل معذرت می خوام که قیمت نمی دهم
، توی سایتمون قیمت هست برو ببین، ولی آنچه مسلم است هم قیمتش ارزانتر از اون مارکی است که شما گفتی و هم مشکلاتی که اون مارک محترم داره را بعضاً یا نداره و یا اگر داشته یاشه حداقل مشتری به من نگفته.
شما از مارک .... خوشت میاد یا نه به خودت ربط داره و من نمی تونم برند یک نفر دیگه را زیر سوال ببرم ولی اون
LE-1005 را که گفتی اگه خریدتون توی اصفهان بوده ، با توجه به تاریخی که شما اعلام کردی و تاریخی که دستگاه وارد اصفهان شده به احتمال 100% خریدشون از فروشگاه خودمون بوده، چون یک دستگاه جدیده (در حدی که هنوز بچه ها فرصت نکردند بذارند توی سایتمون)
فقط همین را می تونم بگم که کوچکترین و ارزانترین دستگاهی است که تا حالا توی بازار دیدم و خروجی و کابل HDMI داره و امکاناتش با دستگاه 85 هزار تومانی یکی است.
یک محصول جدید هم تو راهه که بازار را منفجر می کنه!

این که به نسبت قیمتش و امکاناتش خوبه ، تخفیف هم داره!!! (اصفهانی شدم:27::31:)
پروویژن که انگار هنوز دستگاهش نیومده توی بازار، ولی مدل های قبلی اش شاکی زیاد داره
دور از جان شما مردم که ... نیستند! خودشون سریع میفهمند کی به کی است
این که شما میگی "شما از مارک .... خوشت میاد یا نه به خودت ربط داره و من نمی تونم برند یک نفر دیگه را زیر سوال ببرم" خیلی خوبه ولی آیا دستگاه خودت خوب هست؟ امکاناتش کامل است؟
مثل پروویژن نیست؟ قیمتش که ارزانتر بود ولی کیفیتش چی؟
البته همیشه "ماست فروش نمیگه ماست من ترش است" ولی چه کنیم غیر از شما کسی در موردش اطلاعاتی نداره!
هرچی جستجو میکنی همه اش اصفهان ای... است:31: چیکار کردی ؟ بیکار بودی همه اینترنت را پر کردی:27:.
ببخشید اینطوری حرف زدما ، خواستم شوخی بکنم:40::11:

majid.jon
06-07-2011, 14:11
فرمتی که ضبط میکنه چی است؟ DVR یا TS ؟
برنامه اش را هم ندارم لینک بذار دانلود کنم
majid.jon
07-07-2011, 14:03
اینها را که جواب ندادی!
حداقل این را جواب بده
گارانتی این دستگاه معتبر هست؟
مال کدوم شرکت است؟
نکنه مال خودته؟!!!:31:

majid.jon
07-07-2011, 16:58
ممنونم که حداقل روی دکمه تشکر کلیک کردی تا بفهمم فرصت نداری جواب بدی!
لطفاً در اولین فرصت من را دریاب تا ببینم آخر چی باید بخرم؟

isfahaneshop
07-07-2011, 20:22
این که به نسبت قیمتش و امکاناتش خوبه ، تخفیف هم داره!!! (اصفهانی شدم:27::31:)
پروویژن که انگار هنوز دستگاهش نیومده توی بازار، ولی مدل های قبلی اش شاکی زیاد داره
دور از جان شما مردم که ... نیستند! خودشون سریع میفهمند کی به کی است
این که شما میگی "شما از مارک .... خوشت میاد یا نه به خودت ربط داره و من نمی تونم برند یک نفر دیگه را زیر سوال ببرم" خیلی خوبه ولی آیا دستگاه خودت خوب هست؟ امکاناتش کامل است؟
مثل پروویژن نیست؟ قیمتش که ارزانتر بود ولی کیفیتش چی؟
البته همیشه "ماست فروش نمیگه ماست من ترش است" ولی چه کنیم غیر از شما کسی در موردش اطلاعاتی نداره!
هرچی جستجو میکنی همه اش اصفهان ای... است:31: چیکار کردی ؟ بیکار بودی همه اینترنت را پر کردی:27:.
ببخشید اینطوری حرف زدما ، خواستم شوخی بکنم:40::11:

بذار شروع بکنی به حرف زدن، بعد شروع کن به چونه زدن:31:
حالا که از اول کار اصفهانی شدی من هم مثل یک همشهری جوابت را میدم
از لحاظ کیفیت و قیمت برات تضمینش می کنم، اگه ارزانتر از این با این امکانات گیر آوردی ،مازاد پولت را بهت پس میدم. امکاناتش فقط 1080P را کم داره به جز اون کامل است، همه امکانات گیرنده دیجیتال را داره و DVD پلیر خوبی هم داره، در ضمن گارانتی شرکت پاژنگ را هم به مدت یکسال داره
اگه فقط شخص خودت بیای پیشم من دستگاهی که بهت میدم تا 3 ماه ضمانت میکنم اگه ناراضی بودی ازت پس بگیرم

شما که هرچی خواستی گفتی فعلاً خوش باش تا سر موقع یه حال اساسی بهت بدم:34:

فرمتی که ضبط میکنه چی است؟ DVR یا TS ؟
برنامه اش را هم ندارم لینک بذار دانلود کنم
مثل اکثر دستگاه ها فرمت TS است
برنامه VLC مدیا پلیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینها را که جواب ندادی!
حداقل این را جواب بده
گارانتی این دستگاه معتبر هست؟
مال کدوم شرکت است؟
نکنه مال خودته؟!!!:31:
بالا برات نوشتم مال کی است
شرکت پاژنگ

ممنونم که حداقل روی دکمه تشکر کلیک کردی تا بفهمم فرصت نداری جواب بدی!
لطفاً در اولین فرصت من را دریاب تا ببینم آخر چی باید بخرم؟
اینم جواب شما
امر دیگه؟

majid.jon
10-07-2011, 15:35
اینم جواب شما
امر دیگه؟
متشکر از جواب کامل و واضح شما
فکر کنم همین کارم را راه باندازه
باهات تماس میگیرم برام ارسالش بکن
فقط یادت نره گفتی تا سه ماه فرصت دارم روش فکر کنم!:27::31:

این شرکت پاژنگ که گفتی توی کار لپ تاپ هم هست !
گیرنده ها را هم خودش ضمانت کرده؟
اگه DVD پلیرش هم ضمانت تعویض همین شرکت را داره، همین مورد پسند واقع شد برادر.

از مرامت خوشم اومد، اینقدر با حرفهام اذیتت کردم ولی هیچی نگفتی!
توی قسمت بلوسنس و ویونا دوتا کلمه حرف زدم ، بی معرفتهایی که تحمل شنیدن حقیقت را نداشتند، فوری برام گزارش تخلف رد کردند!

hamidrezas1980
10-07-2011, 17:04
دوست عزيز توي تهران چطوري مي شه حضوري خريد كرد اگه لطف كني بگي ممنون مي شم

isfahaneshop
11-07-2011, 20:44
دوست عزيز توي تهران چطوري مي شه حضوري خريد كرد اگه لطف كني بگي ممنون مي شم
آدرس و تلفنت را برام پ خ کن تا برات با پیک ارسال کنم.
اگه مراجعه حضوری هم می خوای پ خ بده تا آدرس برات بفرستم.

hamidrezas1980
19-07-2011, 11:48
آدرس و تلفنت را برام پ خ کن تا برات با پیک ارسال کنم.
اگه مراجعه حضوری هم می خوای پ خ بده تا آدرس برات بفرستم.
پيغام خصوصي ارسال شد

isfahaneshop
21-07-2011, 13:17
پيغام خصوصي ارسال شد
تلفن ارسال شد

hamidrezas1980
24-07-2011, 13:15
دوست عزيز ضمن تشكر از اعلام شماره تلفن خدمتان عرض كنم كه دستگاه مورد نظر در نوع خود قابل توجه است اما در مورد زيرنويس فيلمها به شخصه تا به حال نتوانستم كه از آن استفاده كنم در مورد فايل هاي srt حرف درست نمايش داده مي شوند ولي به صورت حرف حرف از انتها به ابتدا در مورد sub نيز چه فارسي و چه انگليسي موفق به نمايش آنها نشدم. لطفا در صورتي كه نياز به تنظيمات بيشتر دارد راهنمايي كند يا اگر اين دستگاه امكان نمايش را ندارم لطفا حداقل اطلاع رساني كنيد با تشكر

isfahaneshop
24-07-2011, 16:51
دوست عزيز ضمن تشكر از اعلام شماره تلفن خدمتان عرض كنم كه دستگاه مورد نظر در نوع خود قابل توجه است اما در مورد زيرنويس فيلمها به شخصه تا به حال نتوانستم كه از آن استفاده كنم در مورد فايل هاي srt حرف درست نمايش داده مي شوند ولي به صورت حرف حرف از انتها به ابتدا در مورد sub نيز چه فارسي و چه انگليسي موفق به نمايش آنها نشدم. لطفا در صورتي كه نياز به تنظيمات بيشتر دارد راهنمايي كند يا اگر اين دستگاه امكان نمايش را ندارم لطفا حداقل اطلاع رساني كنيد با تشكر
درصورتی که داخل منوی دستگاه زبان خود دستگاه و زبان زیرنویس پارسی باشه هیچ مشکلی نباید داشته باشید!
فقط SRT را ساپورت میکنه و من خودم روی حدود 15 تا فیلم تستش کردم و هیچ مشکلی با SRT نداشته
حرفی درمورد SUB نه شرکت پاژنگ که توزیع کننده است زده و نه ما!

majid.jon
29-07-2011, 19:09
درصورتی که داخل منوی دستگاه زبان خود دستگاه و زبان زیرنویس پارسی باشه هیچ مشکلی نباید داشته باشید!
فقط SRT را ساپورت میکنه و من خودم روی حدود 15 تا فیلم تستش کردم و هیچ مشکلی با SRT نداشته
حرفی درمورد SUB نه شرکت پاژنگ که توزیع کننده است زده و نه ما!
سلام مجدد برادر عزیز
تشکر از این دستگاه هایی که برام ارسال کردی
:40::40::40:خیلی خوب بود، یا به عبارت دیگه واقعاً نسبت به بقیه دستگاه ها که من دیدم، عالی بود:40::40::40:
این DVD پلیر که دادی وقتی هارد بهش متصل می کنم، یکمی براش مشکل پیش میاد! علتش چی است؟
اون یکی هم که بهم دادی (بلوسنس T14+) صداش را کم و زیاد که می کنم، برعکس جهت اصلی است!
لطفاً فوری راهنمایی کنید
با تشکر:11::11::11:

isfahaneshop
31-07-2011, 13:20
سلام مجدد برادر عزیز
تشکر از این دستگاه هایی که برام ارسال کردی
:40::40::40:خیلی خوب بود، یا به عبارت دیگه واقعاً نسبت به بقیه دستگاه ها که من دیدم، عالی بود:40::40::40:
این DVD پلیر که دادی وقتی هارد بهش متصل می کنم، یکمی براش مشکل پیش میاد! علتش چی است؟
اون یکی هم که بهم دادی (بلوسنس T14+) صداش را کم و زیاد که می کنم، برعکس جهت اصلی است!
لطفاً فوری راهنمایی کنید
با تشکر:11::11::11:
بعضی از انواع هارد اکسترنال ، موقع ضبط همین مشکل براش پیش میاد که با یک بار فرمت کردن هارد با دستگاه گیرنده ( داخل منو دستگاه ، قسمت مولتی مدیا، تنظیمات PVR ) می تونی مشکل را حل کنی.
بلوسنس را آپدیت کن حل میشه
توی سایتمون هست

ajooon99
09-08-2011, 20:36
آقا هزینه ارسال این دستگاه به شهر ما چقدر است؟
هزینه دستگاه و پست را برام پ.خ بفرستید
با تشکر

isfahaneshop
10-08-2011, 08:53
آقا هزینه ارسال این دستگاه به شهر ما چقدر است؟
هزینه دستگاه و پست را برام پ.خ بفرستید
با تشکر
لطف کن موقع نوشتن شهر را هم بنویس!
من که غیب گو نیستم:31:
پ.خ ارسال شد.

salariane
10-08-2011, 10:25
سالار این گارانتی اش معتبر است؟
اپتیک دی وی دی پلیرش هم گارانتی داره؟
ارسال پستی دارید؟
اگه دارید تماس بگیرم

gholamhos
10-08-2011, 13:22
آقا ببخشید یه سوال دارم
این دستگاه چند کاره است کیفیت داره؟
چون معمولاً می گن دستگاه های چند کاره خیلی کیفیت بالایی ندارند!؟؟؟؟؟
این چطوری است؟

isfahaneshop
11-08-2011, 10:14
سالار این گارانتی اش معتبر است؟
اپتیک دی وی دی پلیرش هم گارانتی داره؟
ارسال پستی دارید؟
اگه دارید تماس بگیرم
با سلام
گارانتی دستگاه مال شرکت پاژنگ تهران است
کل دستگاه یکسال گارانتی تعویض داره

آقا ببخشید یه سوال دارم
این دستگاه چند کاره است کیفیت داره؟
چون معمولاً می گن دستگاه های چند کاره خیلی کیفیت بالایی ندارند!؟؟؟؟؟
این چطوری است؟

برادر این یک دستگاه چند کاره نیست!!
این دوتا دستگاه جدا داخل یک بسته بندی است و کاملاً مجزا از هم کار می کنه!
یعنی تا موقعی که تلویزیون دیجیتال روشن است شما دی وی دی پلیرت کامل خاموش است و بالعکس
علت خوب بودنش همین است که مدار اصلی دوتا دستگاه جدا است و توی کارکرد هم اختلالی بوجود نمیاره
و شما برای دی وی دی پلیرت و تلویزیونت از یک کنترل استفاده می کنی

Hayula
12-08-2011, 23:46
آقا این مدل full HD نیست. سوکت شبکه هم نداره. نمی شه یه چند نمونه حرفه ای تری وارد کنید؟
من واقعا طالب یه همچین دستگاهیم.
مثلا
Panasonic DMR-EZ28EB-K DVD Recorder/Freeview
یا
grundig GSTB4101FVE
یا
Bush Freeview High Definition Set Top Box

isfahaneshop
13-08-2011, 08:57
آقا این مدل full HD نیست. سوکت شبکه هم نداره. نمی شه یه چند نمونه حرفه ای تری وارد کنید؟
من واقعا طالب یه همچین دستگاهیم.
مثلا
Panasonic DMR-EZ28EB-K DVD Recorder/Freeview
یا
grundig GSTB4101FVE
یا
Bush Freeview High Definition Set Top Box
فول اچ دی (1080i) هست ولی سوکت شبکه نداره
دوست عزیز:11: مردم با خرید همین هم مشکل دارند! همه یک دستگاه 10 هزار تومانی:31: که هم گیرنده باشه اونم فول اچ دی، مدیا پلیر داشته باشه و ضبط بکنه و صبح ها نان بخره و آش بگیره دوست دارند!:27:
دستگاه با تمام امکانات هست ولی یک مقدار کمی گران است
شما خریدارش را پیدا کن، من وارد کننده اش را بهت معرفی میکنم:8:

sheshmat
13-08-2011, 11:22
با سلام
گارانتی دستگاه مال شرکت پاژنگ تهران است
کل دستگاه یکسال گارانتی تعویض داره

برادر این یک دستگاه چند کاره نیست!!
این دوتا دستگاه جدا داخل یک بسته بندی است و کاملاً مجزا از هم کار می کنه!
یعنی تا موقعی که تلویزیون دیجیتال روشن است شما دی وی دی پلیرت کامل خاموش است و بالعکس
علت خوب بودنش همین است که مدار اصلی دوتا دستگاه جدا است و توی کارکرد هم اختلالی بوجود نمیاره
و شما برای دی وی دی پلیرت و تلویزیونت از یک کنترل استفاده می کنی
من کامل متوجه نشدم دوتا دستگاه جدا است یعنی چی
میشه بیشتر توضیح بدهید

Hayula
13-08-2011, 15:43
فول اچ دی (1080i) هست ولی سوکت شبکه نداره
دوست عزیز:11: مردم با خرید همین هم مشکل دارند! همه یک دستگاه 10 هزار تومانی:31: که هم گیرنده باشه اونم فول اچ دی، مدیا پلیر داشته باشه و ضبط بکنه و صبح ها نان بخره و آش بگیره دوست دارند!:27:
دستگاه با تمام امکانات هست ولی یک مقدار کمی گران است
شما خریدارش را پیدا کن، من وارد کننده اش را بهت معرفی میکنم:8:
ای بابا حالا چرا 10 تومنی. شما همون پاناسنیکو بیار من 250 تا 300 ازت می خرم. هر سه تا گیرنده ای که معرفی کردم در حدود 100 تا 200 دلاره.

avakili15
17-08-2011, 20:23
این که گفتید چند کاره نیست یعنی قسمت گیرنده و DVD پلیر جدا از هم کار می کنه؟
موقعی که DVD پلیر روشن است ، دیگه گیرنده کار نمی کنه؟ و بالعکس؟
این حسن دستگاه است یا عیبش؟

hosseingrami
25-08-2011, 05:46
سلام به همگی دوستان و هموطنان.دوستان چند سوال داشتم میخوام راهنماییم کنید.
1. من میخوام یک گیرنده دیجیتال بخرم و برا کامپیوتر قبلا یکی خریدم و فقط میخوام ----- دیجیتال بخرم.به نظر شما در این زمان و مکان(بیرجند) و میخوام کامل و بی نقص باشه و پشتیبانیشم همه جوره خوب باشه و full hd 1080P رو هم ساپورت کنه و خاصیت تنظیم برای ظبط هم کامل ساپورت کنه و امکانات دیگه ای که همه استفاده میکنند چی بخرم خوبه؟قیمت هم زیر 100 تومن میخوام در ضمن هیچ نیازی ندارم که دی وی دی پلیر داشته باشه فقط یو اس بی که بشه هارد و فلش وصل کرد داشته باشه بسه.
در ضمن میخوام که کابل HDMI هم بخوره با این که تلوزیونمون نداره ولی خوب شاید لازم شد یعنی لازم میشه.کامپونت رو که حتما داشته باشه.
لطفا یه مدل بگین که کارش رو پس داده باشه و هنگ و اذیت تو کارش نباشه و از زبان شیرین فارسی تا ته ساپورت کنه.
راستی این یه شبکه ضبط کردن و یک شبکه تماشا رو همه رسیورا ساپورت میکنند؟الان شبکه های اصلی از 1 تا قرآن همه تو یک فرکانسند؟

2. در مورد خود سیستم دیجیتال هست که چرا کیفیت از ----S پایین تره یه کمکی؟(شبکه های موحود در ستلایت بدر)

3. من الان به شبکه 7 احتیاج مبرم دارم ولی الان که سیسام دیجیتال رو استفاده مینکنم همه شبکه ها هستند به جز آموزش.خواستم بدونم مشکل از کجاست؟چون قبلا بود و چشبکه چهار نبود ولی الان شبکه چهار هست و اون نیست.

hosseingrami
25-08-2011, 23:21
1. من میخوام یک گیرنده دیجیتال بخرم و برا کامپیوتر قبلا یکی خریدم و فقط میخوام ----- دیجیتال بخرم.به نظر شما در این زمان و مکان(بیرجند) و میخوام کامل و بی نقص باشه و پشتیبانیشم همه جوره خوب باشه و full hd 1080P رو هم ساپورت کنه و خاصیت تنظیم برای ظبط هم کامل ساپورت کنه و امکانات دیگه ای که همه استفاده میکنند چی بخرم خوبه؟قیمت هم زیر 100 تومن میخوام در ضمن هیچ نیازی ندارم که دی وی دی پلیر داشته باشه فقط یو اس بی که بشه هارد و فلش وصل کرد داشته باشه بسه.
در ضمن میخوام که کابل HDMI هم بخوره با این که تلوزیونمون نداره ولی خوب شاید لازم شد یعنی لازم میشه.کامپونت رو که حتما داشته باشه.
لطفا یه مدل بگین که کارش رو پس داده باشه و هنگ و اذیت تو کارش نباشه و از زبان شیرین فارسی تا ته ساپورت کنه.
راستی این یه شبکه ضبط کردن و یک شبکه تماشا رو همه رسیورا ساپورت میکنند؟الان شبکه های اصلی از 1 تا قرآن همه تو یک فرکانسند؟

2. در مورد خود سیستم دیجیتال هست که چرا کیفیت از ----S پایین تره یه کمکی؟(شبکه های موحود در ستلایت بدر)

3. من الان به شبکه 7 احتیاج مبرم دارم ولی الان که سیسام دیجیتال رو استفاده مینکنم همه شبکه ها هستند به جز آموزش.خواستم بدونم مشکل از کجاست؟چون قبلا بود و چشبکه چهار نبود ولی الان شبکه چهار هست و اون نیست.

سلام دوستان اگه کسی هست جواب بده.من منتظرم و نیاز به اطلاعات دارم.

Babak
26-08-2011, 11:13
سلام
این دستگاه نمایندگی فروش معتبر در تهران هم داره ؟

isfahaneshop
27-08-2011, 14:17
من کامل متوجه نشدم دوتا دستگاه جدا است یعنی چی
میشه بیشتر توضیح بدهید

این که گفتید چند کاره نیست یعنی قسمت گیرنده و DVD پلیر جدا از هم کار می کنه؟

به خاطر اینکه دستگاه های برقی یک میزان ساعت مشخص عمر مفید داره، این دستگاه به صورت ترکیبی از دوتا دستگاه داخل یک پکیج تهیه شده و با کنترل از حالت گیرنده دیجیتال به حالت دی وی دی تغییر وضعیت میدهد و عملاً در طول ساعاتی که شما از تلویزیون استفاده می کنید ، دی وی دی پلیر شما خاموش است
در نتیجه از عمر مفیدش کم نمیشه و یک حسن به حساب میاد.

2-فعلاً تصاویر ارسالی صدا و سیما کیفیت پایینی داره ولی در کل ----T سیستم MPEG-4 H.264 است و ----S سیستم MPEG-2 است
در آینده ای نزدیک کیفیت هم بالاتر از ماهواره میره:31:

3- در این زمان شبکه های ارسالی در بیرجند این ها است
یک، دو، سه، چهار، خبر، شما و استانی خاوران (بیرجند)

سلام
این دستگاه نمایندگی فروش معتبر در تهران هم داره ؟
آدرس و مشخصات برات پ.خ شد.

B U L U T
30-08-2011, 22:19
توي تبريز هم نمايندگي هست

isfahaneshop
01-09-2011, 19:57
شنبه برات پ خ می زنم

عکس داخل انواع گیرنده دیجیتال

hshahabi18
01-09-2011, 20:05
برای من هم نمایندگی شیراز را پ.خ کن
امیدوارم که مثل امکاناتی که نوشتی ، جنس اش هم کامل و درجه 1 باشه.

Arash.sabet
02-09-2011, 13:56
من يكي از اين دستگاه ها رو از طريق پستي از همين فروشگاه اصفحان خريد كردم كه همه چيز عالي بود و دو روز بعد از واريز مبلغ بسته سفارش با بسته بندي مناسب به دستم رسيد. تا جاييكه من امتحان كردم مشكل خاصي نداره و گيرندگيش عالي است. اما يك چيزي كه ميخاستم اينجا مطرح كنم كوچك بودن اندازه زيرنويس فيلم دايويكس هنگام پخش از فلش هست. اين دستگاه از روي فلش زيرنويس اس ار تي رو پخش ميكند و حتا ميتوان رنگ زيرنويس و رنگ پيش زمينه را هم تغيير داد اما اندازه زيرنويس ( حتي زماني كه انرا روي اندازه بزرگ هم تنظيم ميكنيم) تا حدي كوچك است. البته من با تلوزيون معمولي تماشا كردم نميدانم ايا راهي براي بزرگتر كردن زيرنويس وجود دارد يا نه? اگر بتوان زيرنويس را بزرگتر كرد بسيار عالي خواهد بود.

isfahaneshop
02-09-2011, 15:15
من يكي از اين دستگاه ها رو از طريق پستي از همين فروشگاه اصفهان خريد كردم كه همه چيز عالي بود و دو روز بعد از واريز مبلغ بسته سفارش با بسته بندي مناسب به دستم رسيد. تا جاييكه من امتحان كردم مشكل خاصي نداره و گيرندگيش عالي است. اما يك چيزي كه ميخاستم اينجا مطرح كنم كوچك بودن اندازه زيرنويس فيلم دايويكس هنگام پخش از فلش هست. اين دستگاه از روي فلش زيرنويس اس ار تي رو پخش ميكند و حتا ميتوان رنگ زيرنويس و رنگ پيش زمينه را هم تغيير داد اما اندازه زيرنويس ( حتي زماني كه انرا روي اندازه بزرگ هم تنظيم ميكنيم) تا حدي كوچك است. البته من با تلوزيون معمولي تماشا كردم نميدانم ايا راهي براي بزرگتر كردن زيرنويس وجود دارد يا نه? اگر بتوان زيرنويس را بزرگتر كرد بسيار عالي خواهد بود.
با تشکر از ابراز لطف شما دوست عزیز
این مورد را کسی بهم نگفته بود، و من اطلاعی در موردش ندارم.
جهت رفع مشکل خودتون با شرکت پاژنگ (تلفنش پشت کارت گارانتی دستگاه هست) تماس بگیرید.

shayan3001
08-09-2011, 14:43
سلام. این دستگاه ویدیو های ضبط شده توسط دوربین های دیجیتال hd که کانورت نشدن رو هم پخش میکنه. این رو کسی تست کرده؟

01110362
09-09-2011, 14:06
دوست عزیز آدرس نمایندگی تهران برای این دو دستگله لطفا برام بفرست

01110362
23-09-2011, 12:20
فرق لومکسی 3601 و 3605 چیه ؟
آقای اصفهان ای شاپ ؟

mahdi_206
26-09-2011, 14:27
فرق لومکسی 3601 و 3605 چیه ؟
آقای اصفهان ای شاپ ؟
با اجازه از جناب اصفهان ای شاپ؛
طبق اعلام شرکت گارانتی کننده اش، مدل 3605 قابلیت پخش فیلم از روی USB نداره.

Amir_Ariamehr2003
27-09-2011, 13:39
سلام دوست من
لطف کن و قیمت رو بگید و طریقه واریز پول واسه شیراز رو هم پ خ کنید لطفا

Amir_Ariamehr2003
27-09-2011, 13:39
سلام دوست من
لطف کن و قیمت رو بگید و طریقه واریز پول واسه شیراز رو هم پ خ کنید لطفا

ashkan24
03-10-2011, 11:55
سلام دوست عزیز
من گیرنده دیجیتال با دی وی دی پلیر رو می خوام
تهران هم هستم
چه کاری بایستی انجام بدم ؟

samira_googleOne
04-10-2011, 10:42

مدل 101 ایکس ویژن بگیر به قیمت مناسب
بعد آپدیتش کن با usb
حالا می تونی فیلم هم ببینی با کیفیت hd
هم قیمت خوب هم کیفیت مناسب زیر نویس هم پخش می کنه هلو
مشخصات بیشتر از وبلاگ مادیارن بپرس:
maadiran.mihanblog.com

metman1
08-10-2011, 09:25
از همدان چطور لومکسی بگیرم؟

01110362
09-10-2011, 00:45
دوستانی که لومکسی تهیه کردند راضی بودند یا نه ؟

metman1
09-10-2011, 09:11
بنام خدا
با عرض سلام و ادب و احترام
چند سوال در مورد لومکسی کمبو

1- این که گفتید چند کاره نیست یعنی قسمت گیرنده و DVD پلیر جدا از هم کار می کنه؟

2-از همدان چطور میتونم بخرم؟

3- تخفیف برای تعداد خریدن چطوریه؟

4-خواهشا سریع جواب بدید.

01110362
10-10-2011, 16:07

جهت اطلاع دوستان :
مدل دستگاهمن 3605 و همه فرمتهای 3601 مثل هلو پخش میکنه .
فرقش فقط اینه که اون sd ram میخوره و 3605 نه و ظاهرش یه خورده فرق میکنه که سر فرصت عکسش میزارم .
مشکلش همون کوچک بودن زیرنویس که بزرگ هم انتخاب میکنی باز هم جالب نیست .بعلاوه اینکه با توجه به اینکه از پورت hdmi استفاده میکنم ولی کیفیتش از مارشال 55 تومنی که با av کابل تست کردم یه خورده پایینتره .
ولی خیلی شیکه و مولتی فرمت هست با کنترل حرفه ای .
1. ضمناً دوستانی که این دستگاه دارن کیفییت و درصد سیگنال از کجا میشه پیدا کرد من که از تو منو نتونستم پیدا کنم.
2. فایل آپدیتی براش اومده یا نه ؟از چه سایتی باید پیگیر شده ؟
جناب اصفهان ای شاپ جان لطفا ً جواب بده .
مرسی

metman1
11-10-2011, 09:15
بنام خدا
با عرض سلام
آقایان در مورد لیست زیر و عدم درج نام لومکسی در آن نظرتئن چیه یعنی تاییدیه از صدا و سیما نداره ؟
می دونین که فقط گیرنده های دارای تاییدیه صداسیما قابلیت آپدیت از آنتن دارن.

منبع:

اسامی شرکتهای دارنده تائیدیه ست تاپ باکس از شرکت تکتا

New-P30world
11-10-2011, 19:22
بنام خدا
با عرض سلام
آقایان در مورد لیست زیر و عدم درج نام لومکسی در آن نظرتئن چیه یعنی تاییدیه از صدا و سیما نداره ؟

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداسامی شرکتهای دارنده تائیدیه ست تاپ باکس از شرکت تکتا

.

. :23:....

.

01110362
12-10-2011, 21:42
خوب مشکل کیفیت هم با کابل کامپوننت حل شد .کیفیت فوق العاده، بدون مکث .
کلا با کابل hdmi کیفیتش تعریفی نداره.

isfahaneshop
16-10-2011, 15:46
با عرض سلام خدمت همه دوستان
در ابتدا از همه دوستان به خاطر تاخیر در جواب سوالاتشون به دلیل یک ماه بستری بودن در بیمارستان معذرت می خوام
امیدوارم با اینهمه کار عقب افتاده بتونم سر فرصت جواب سوالاتشون را بدهم.

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

بنام خدا
با عرض سلام

با سلام
به دلیل اینکه فعلاً جوانم و برای چند سال آینده برنامه ریزی کردم ، از گفتن نظرم معذورم!
نظرتون در مورد اینها هر چی هست با اون یکی است
سیماران ، جم ویژن ، 101 و 121 ایکس ویژن (دو مدلی که فعلاً تو بازار موجود است) ، الکومکس MV100+ ، تکویژن شرکت تکتا ، بلوسنس تی16 ، تکنوسات ، مارشال به جز دو مدل 884 و 885 چندین مدل دیگه داره وبا 884 و 885 جایگزین شده، نوواترون ، پروویژن تی 7+، هیوندای ، دنای مدل های 271 - 4001 - 323 ، بیش از 20 مدل دیگه که الان فرصت نوشتن اسم هاشون را ندارم و اکثراً با نام ایرانی است و به کام چینی های عزیز!

در مقایسه با تمام اینها به اولین نفری که دستگاهی بهتر از لومکسی 1007 توی این رده قیمتی از همه لحاظ من جمله: کیفیت ساخت و قدرت گیرندگی بیاره و به من نشون بدهد من شخصاً یک دستگاه لومکسی 1007 بهش هدیه می دهم.

metman1
17-10-2011, 09:38
بنام خدا

دوست عزیز الآن حالتون چطوره خوبید

انشاالله که سلامتی کامل حاصل شده باشه

با عرض سلام خدمت همه دوستان
در ابتدا از همه دوستان به خاطر تاخیر در جواب سوالاتشون به دلیل یک ماه بستری بودن در بیمارستان معذرت می خوام
امیدوارم با اینهمه کار عقب افتاده بتونم سر فرصت جواب سوالاتشون را بدهم.

hamidtamizkar
18-10-2011, 23:01
سلام دو تاسوال دارم
1-چرا از یک کانال به یک کانال دیگر میخوای بری نزدیک به 3تا 5 ثانیه تاخیر داره؟
2-مدلی سراغ ندارین که تصویر در تصویر داشته باشه؟{pip}

rasoooli
19-10-2011, 15:31
کسی تونسته با لومکسی 3601 و 3605 زیرنویس idx/sub پخش بکنه ؟

isfahaneshop
19-10-2011, 22:32
سلام دو تاسوال دارم
1-چرا از یک کانال به یک کانال دیگر میخوای بری نزدیک به 3تا 5 ثانیه تاخیر داره؟
2-مدلی سراغ ندارین که تصویر در تصویر داشته باشه؟{pip}
تقریباً تمام دستگاه ها حدود 4 تا 6! ثانیه تاخیر را دارد
1-بالا بودن میزان دریافت سیگنال در کمتر شدن این زمان خیلی تاثیر دارد ولی دیگه فکر نکنم از 3 ثانیه کمتر بشه
2-قرار است نمونه برام بیارند (قابلیت نمایش همزمان 9 کانال بر روی صفحه نمایش)
در اولین فرصت پس از رسیدن نمونه و تست کیفیت دستگاه، مدل و مشخصاتش را به اطلاع دوستان می رسونم، مشخصات کامل و مدلش را دارم ولی به دلایل ... فعلاً نمی تونم در اختیارتون قرار بدهم، فقط همین را می تونم بگم که مدل قبلی این دستگاه تا حد دعوا :18: سر خریدش پیش رفت!!!! :31:

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

کسی تونسته با لومکسی 3601 و 3605 زیرنویس idx/sub پخش بکنه ؟
SRT را ساپورت می کنه
اگه چیز دیگه ای می خوای تست کنی لینک دانلود بهم بده تا برات تست کنم.

isfahaneshop
23-10-2011, 22:18
با سلام
دوستان لطفاً ادامه بحث را در قسمت زیر ادامه بدهید.

metman1
18-12-2011, 07:52
بنام خدا
با سلام

بلوسنس 14+ من پس از آپدیت به نسخه 2 بعد از کمی کار کردن 8 شبکه سری دوم (پرس العآلم ...) شروع میکنه به حالتی مثل خش دار بودن سی دی کم کم فراگیر میشه کل شبکه ها بهم میریزه و مثل ویروس فراگیر میشه

مشکل چیه

cyrusa
30-01-2012, 15:34
بسم الله الرحمن الرحیم

Shuttle-Tec Combo DVBT& HDMI DVD Player

3400

اگه میشه در مورد این هم یه چیزی بگید و یکم راهنمایی کنید

من هم می خوام یکی بخرم ولی توی مارک و مدل و کیفیت و به روز رسانی میشه یا نه موندم

این هم آدرس مشخصات در سایت دیجی کالا

اگه خوب بود بگید تا من یکی تهیه کنم و اگه خوب نبود راهنمای کنید

راستی در مورد DVD Player [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و کیفیت اش هم اگه کسی چیزی میدونه بگه و در کل آیا از جایی میشه آپش کرد یا نه

و هر مارک خوب دیگه ای هم که هست معرفی کنین ممنون

این هم از عکس های مدل نامبرده که یه کمبو هست.

ali2067
12-05-2012, 20:06
من گرفتم راضی هم هستم چون همه ی نیاز های منو از نظر پخش فرمت mkv دریافت تلویزیون دیجیتال و دی وی دی پلیر و.... تامین کرد و همچنین دستگاه جم و جوریه...

این دستگاه به خوبی فرمت mkv را ساپورت میکنه ولی زیرنویس فارسی را ساپورت نمکینه برای حل این مشکل می توانید از نرم افزار کم حجم AVIAddXSub استفاده کنید و فایل زیرنویس را در کمترین زمان به خود فایل تصویری پیوست کنید و از تماشای فیلم های BD Rip با زیرنویس فارسی لذت ببرید.

pooria-ir
12-05-2012, 20:58
سلام دوست عزیز
اول اینکه این قضیه که گفتن کیفیتش باhdmi خیلی با کیفیت نیستش چیه :دی ؟
من کیفیت خیلی بالا با اچ دی واسم بسیار مهمه
اگه مدل دیگه ای هست که امکاناتش در حد این باشه ولی کیفیت اچ دی بهتر باشه اون رو بهم معرفی کنین

دو اینکه لطف کنین شماره و آدرس نمایندگیتون رو توی تهران بزارین
سیم :دی،لینک صفحه اول کار نکرد و من نتونستم عکس این مدل روببینم،یه لینک هم بدین ممنون میشم
سپاس :)

amirhosien_007
13-05-2012, 11:09
سلام به اساتید،
میخوام گیرنده دیجیتال بگیرم رفتم لاله زار تهران ، کلی تبلیغ Denay دیدم ، بیشتر مغاره دارها هم این برند رو داشتن و معرفی میکردن، کسی از این مدل اطلاعاتی داره ، درضمن قیمتش خیلی پائین بود.

New-P30world
13-05-2012, 14:04
سلام به اساتید،
میخوام گیرنده دیجیتال بگیرم رفتم لاله زار تهران ، کلی تبلیغ Denay دیدم ، بیشتر مغاره دارها هم این برند رو داشتن و معرفی میکردن، کسی از این مدل اطلاعاتی داره ، درضمن قیمتش خیلی پائین بود.

سلام

مدل جدیدش رو کاغذ بد نیست! ولی باید کسی که ازش استفاده می کنه نظر قطعی بده.. :46:

در کل میتونی رو مدل های دیگه که درباره اش کلی بحث شده تحقیق کنی و بهترین و مناسب ترین از دید خودت رو انتخاب کنی.. :10:

amirhosien_007
14-05-2012, 11:09
دیروز رفتم و گیرنده دیجیتال تلویزیون Denay مدل ----T STB327HD خریدم ، قیمت 65 تومان ولی یه مشکل اساسی که باهاش دارم اینکه برای اسکن کانالها هر سری با لای 30 دقیقه طول میکشه ، حتی برای امتحان هم کانال های قبلی رو پاک کردم و دوباره 30 دقیقه طولش داد تا همه کانالها رو پیدا کرد.
آیا کسی قبلا از این گیرنده دیجیتال استفاده کرده ؟ ممکنه نرم افزارش update نباشه؟

New-P30world
14-05-2012, 14:46
دیروز رفتم و گیرنده دیجیتال تلویزیون Denay مدل ----T STB327HD خریدم ، قیمت 65 تومان ولی یه مشکل اساسی که باهاش دارم اینکه برای اسکن کانالها هر سری با لای 30 دقیقه طول میکشه ، حتی برای امتحان هم کانال های قبلی رو پاک کردم و دوباره 30 دقیقه طولش داد تا همه کانالها رو پیدا کرد.
آیا کسی قبلا از این گیرنده دیجیتال استفاده کرده ؟ ممکنه نرم افزارش update نباشه؟

30 دقیقه..!!! :18:

بلوسنس که حداکثر 5 دقیقه، پریشب که شاخ گوزن در آوردم کمتر از یکی دو دقیقه کل شبکه هارو یافتن کرد!! :10:

با پشتیبانی تماس بگیر.. 30 دقیقه نرمال نیست.. :13:

pooria-ir
15-05-2012, 12:41
سلام دوست عزیز
اول اینکه این قضیه که گفتن کیفیتش باhdmi خیلی با کیفیت نیستش چیه :دی ؟
من کیفیت خیلی بالا با اچ دی واسم بسیار مهمه
اگه مدل دیگه ای هست که امکاناتش در حد این باشه ولی کیفیت اچ دی بهتر باشه اون رو بهم معرفی کنین

دو اینکه لطف کنین شماره و آدرس نمایندگیتون رو توی تهران بزارین
سیم :دی،لینک صفحه اول کار نکرد و من نتونستم عکس این مدل روببینم،یه لینک هم بدین ممنون میشم
سپاس :)

چرا مسئول تاپیک جواب ما رو نمیده په :(

amirhosien_007
15-05-2012, 13:28
کسی از دوستان تا حالا گیرنده دیجیتال دنای مدلDVB-T STB327HD رو آپدید کرده و میدونه از کجا میشه آخرین فریم ور دستگاه رو دانلود کرد؟ ما که زنگ زدیم پشتیبانی دنای جواب درست ندادن .