PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نکردن صفحات اینترنت

Saeed kmss-D
25-06-2011, 18:54
سلام دوستان...

یک مشکلی چند وقته برام پیش اومده و خیلی هم عجیبه!
از این قرار که الان مدتیه نمیتونم صفحات اینترنت رو باز کنم. ( یا خیلی به کندی)
جالب اینه که به IDM با سرعت 70-80 کیلوبایت در حال دانلود هستم و مشکلی نیست، اما تا یه صفحه رو با هر مرورگری ( اپرا ، گوگل کروم ، ... ) باز میکنم، اولا سرعت دانلود میره تا برسه به صفر، و کلا هیچی نمیتونم باز کنم.

با وایرلس کاکنکت میشم.
کلا مشکل اینه که با اینکه اینترنت هست و سرعتش هم کم نیست، ولی معمولا نمیتونم یک صفحه ساده مثل همین سایت رو باز کنم.

این مشکل هم تقریبا یک دفعه پیش اومد، بعد از وقفه ای چند روزه که در استفاده از اینترنت داشتم!

ممنون میشم راهنمایی کنید.

joe_satriani
25-06-2011, 19:21
با سلام
دوست عزیزم یه دور کوکی و هیستوری مرورگرتون رو پاک کنید و ازش استفاده کنید
قسمت پروکــسی مرورگرتون رو هم چک کنید که فعال نباشه و در حال استفاده از پروکــسی نباشه.
از مرورگر ترجیحا فایرفاکس هم استفاده کنید

موفق باشید.

Saeed kmss-D
26-06-2011, 13:02
سلام...

البته کوکی و اینا رو قبلا چندین بار پاک کردم! جواب نداده!
و این نکته رو هم بگم که از پروکسـی استفاده میکنم! ینی کلا برای استفاده از اینترنت اینجا باید از ------ استفاده کرد. الیته این قبلا هم بوده و مشکلی نداشتم!

mehdy.sms
26-06-2011, 13:30
احتمالاً نرم افزار FlashGet روی سیستمتون نصب نیست؟ چون من وقتی این نرم افزار رو نصب میکردم بعد از چند روز با مشکل شما روبرو می شدم. اینطوری بود که با مدیریت دانلود میتونستم دانلود کنم ولی نمی شد وب گردی کرد.

Saeed kmss-D
26-06-2011, 19:24
عرضم به حضورتون که...
تنها برنامه مربوط ، freedom هستش!
ولی خب قبلش هم بود و مشکلی در استفاده ازش نداشتم!

جالب اینه که من با خود مرورگر ها ( مثلا اپرا ) هم با سرعت بالا دانلود میکنم! ینی دانلودر خود مرورگر هم مشکلی نداره! فقط تو باز کردن پیج ها اینطوری میشه!!!!

joe_satriani
26-06-2011, 19:32
با سلام
ویندوز دیگه ای ندارید که توی اون امتحان کنید؟؟
شاید کلا مشکل شبکه هست که صفحات رو نمیتونه بارگذاری کنه.

موفق باشید.

mgl_para
28-06-2011, 12:03
عرضم به حضورتون که...
تنها برنامه مربوط ، freedom هستش!
ولی خب قبلش هم بود و مشکلی در استفاده ازش نداشتم!

جالب اینه که من با خود مرورگر ها ( مثلا اپرا ) هم با سرعت بالا دانلود میکنم! ینی دانلودر خود مرورگر هم مشکلی نداره! فقط تو باز کردن پیج ها اینطوری میشه!!!!

خوب freedom قبلا با الان خیلی فرق میکنه . من یه زمانی که تازه اومده بود مدام استفاده میکردم اما خیلی وقته دیگه کار نمیکنه یا باعث میشه مشکل شمارو پیدا کنم . و مدت زیادیه از وی پی ان استفاده میکنم . بنظرم مشکل همونه .

fmpr
03-07-2011, 10:45
سلام منم همین مشکل رو دارم اما واسه من جور دیگه ای هست ... تمام سایتها رو باز میکنه بجز چند تا سایت رسمی مثل سنجش و دانشگاه آزاد و اینها :41:

nikaien
03-07-2011, 11:24
كلاً چند روزيه كه اينترنت تو كشور قاط زده. مشكل عموميه. با قيلطر شكن استفاده كن سرعت باز شدن وب بيشترميشه