PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از سرعت اینترنت خود رضایت دارید؟ (نظرسنجی)

IVAN
25-06-2011, 14:10
با توجه به اینکه خیل عظیمی از کاربران اینترنتی در سراسر کشور به این انجمن سر میزنن توصیه میکنم جهت رساندن صدای خود در ارتباط با کیفیت و سرعت اینترنت به گوش مسئولین با استفاده از نظرسنجی که سایت خبرگزای ایتنا ارائه کرده اقدام کنید
لطفا در این نظر سنجی شرکت کنید (با اینکه امیدی نیست ولی خب هرچقدر تعداد افراد شرکت کننده در نظرسنجی بیشتر باشن اهمیت اون بیشتر خواهد بود)
با تشکر از خبرگزاری ایتنا و شما کاربران عزیز

صفحه مربوط به خبر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aliy2324
25-06-2011, 16:18
توی این کشور توی مسائل مهم فرهنگی اجتماعی و ............ به نظر سنجی و نظر عموم اعتنایی نمیشه حالا سرعت اینترنت برای کدوم مسئول اهمیت داره

GHAGHALEELEE
25-06-2011, 16:35
ivan عزیز پرسشی که مطرح کردید جانبدارانه هست و خوب اکثرا جوابشون این هست که نه ما راضی نیستیم.
به دو دلیل.یکی این که مساله سرعت اینترنت به گونه ای هست که هر چه بالاتر باشد بهتر است.مثل ثروت.
مساله دوم هم قیاس بین خود با بقیه مردم دنیا هست.
شاید اگر نوع دیگری از پرسش رو مطرح میکردید بهتر بود.مثلا مقداری سرعت و حجم دانلود ماهیانه چند تومان باشد مناسب است

hasanoooooooo
25-06-2011, 17:33
ای بابا کار کی با سرعت 40 یا 50 و پینگ 200 تا 800 راه میفته:؟ با این هزینه هایی هم که اینا راه انداختن ما بهتره در موردش اصلا صحبت نکنیم..... من 37 تومن برا اینترنتم میدم.... کلا نمیتونم ماهی 10 گیگ دانلود رایگان کننم.... هزینه هر گیگ اظافه هم 5 هزار تومنه!

اره از ته قلبم عاشق اینترنت ایران هستم.

alivw71
25-06-2011, 20:27
lllllllllllllllllllllllllllllollllllllllllllllllll llll اینترنت مخابرات.

XDbit68
27-06-2011, 17:44
این دیگه چه سوالیه؟!!!
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
ظاهرا ما ایرانیها باید خواب اینترنت پر سرعت و ارزان والبته بدون ف***ر را ببینیم.

IVAN
27-06-2011, 17:57
این صفحه فقط جهت اطلاع رسانی برای شرکت در نظرسنجی هست.
جدیدا به نتایج نظرسنجی دقت کردید؟ بعضیها گزینه اول یعنی "بیشتر از نیاز بوده" رای دادن!!
واقعا چه کاربرای قانعی داریم :biggrin:

behnam-k
27-06-2011, 18:10
این صفحه فقط جهت اطلاع رسانی برای شرکت در نظرسنجی هست.
جدیدا به نتایج نظرسنجی دقت کردید؟ بعضیها گزینه اول یعنی "بیشتر از نیاز بوده" رای دادن!!
واقعا چه کاربرای قانعی داریم :biggrin:
به قول بعضی از دوستان که تو سایت نظر دادن
گزینه اول مختص مسئولین هست و بس
اگه یه کره ای بیاد ایران و از اینترنت استفاده کنه خودشو دار میزنه :31:

hossein_xxxx
27-06-2011, 18:22
من که دیگه ایران نیستم ولی دلم برای اینترنتش تنگ شد وای چه کارایی برای افزایش دانلود از 2 به 4 بیت نمی کر دم یادمه وقتی وایرلس گرفته بودم کلی حال کرده بودم که پر سرعته ولی جاتون خالی شبا برای اینکه یه چت خالی انجام بدم تا صبحش بالا پشتبوم بودم که جهتو عوض کنم آخه بد بختی منطقه ما پر پارازیت بود یه شب زیر بارون رفتم واییییییییی رعد و برق کمی مونده بود بهم بزنه خلاصه کلی یاد خاطرات مارو انداختین :D

joe_satriani
27-06-2011, 20:43
با سلام
در حد کار راه اندازی خوبه واسم

موفق باشید.

The Dreadnaught
28-06-2011, 00:17
امیدواریم که مسئولین مربوط به نظرات کاربران اینترنتی کشور به نظرات کاربران اینترنت در ایران احترام گذاشته و در فراهم نمودن خواسته‌هایشان گام بردارند.

خانه از پایبست ویران است ... خواجه در بند نقش ایوان است

vahidmir2000
28-06-2011, 00:49
مشکل اینترنت ایران همونطور که همه دوستان اشاره کردن 3 چیز است: سرعت پایین ، قیمت بالا و شیلترینگ بی اساس. هروقت هر سه مورد رفع شد(که احتمالا به عمر من قد نخواهد داد) میشه گفت اینترنت داریم

Masoud-Susa
28-06-2011, 00:55
خیلی هم عالیه! کی گفته سرعتمون بده؟!
اینم سند سرعت بالای ما.

سرویس 256
هم اکنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliy2324
29-06-2011, 05:39
چند وقت پیش یه برنامه دیدم وداشت وضعیت اینرنت توی کشور های قاره آفریقا مقایسه می کرد
توی کنیا با ماهی 12 دلار می تونستی اینترنت 2 مگ بگیری حالا توی ایران اگه بخوان 2 مگ بدن لابد می خوان ماهی 1 میلیون بگیرن
اینترنت ایران هیچیش هم نباشه خیلی گرونه