PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه دوربین دیجیتال خوب معرفی کنین با اين مشخصات...

hamii
07-06-2006, 14:36
سلام خدمت بچه های با مرام فروم
قرض از مزاحمت من یه دوربین دیجیتال می خوام بگیرم که
1-کیفیت عکس و فیلمبرداریش خوب باشه
2- اندازش کوچک باشه (ترجیها از اون مدلهایی که پشتش صفحه lcd داره البته این نوع
دوربینها برای فیلمبراری باعث لزش نمیشه و مشکل ایجاد نمی کنه ؟؟؟؟
3- حداقل تا 1 ساعت یا پیشترو بتونه فیلم بگیره یا بشه مدتشو پیشترش کرد
4- ترجیها شرکت سونی یا کنون باشه
5- قيمش هم بين 100 تا 350 باشه
اگه میشه هر مدلی که معرفی کردین قیمتش رو هم بگین
پیشاپیش از بچه ها کمال تشکر رو دارم

mska
07-06-2006, 21:37
سلام
اينجا را ببين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم گرفتم وراضي هستم

Motefakker
08-06-2006, 07:08
مدت زمان فیلمبرداری که بیشتر مربوط به رم دوربین است تا خود دوربین.
فکر کنم دوربین 51َ0ٍA Canon برای تو خوب باشه. فیلم های خوبی میگیره. کیفیت صدای فیلم میشه گفت که عالیه. در ضمن قیمت مناسبی هم داره. روی دویست هزاره.َ

hamii
08-06-2006, 10:50
دوستان اصلا به نظر شما كيفيت فيلمبراري دوربين هاي ديجيتال خوب هست

shahabmusic
08-06-2006, 11:19
دوست من هیچ وقت دوربینی رو پیدا نمی کنی که هم کیفیت عکسش بالا باشه هم فیلمبرداریش .
اگه فیلمبرداری می خوای با سنسور Cmos باید بخری اگه عکاسی می خوای Ccd بخر .

hamii
08-06-2006, 11:44
دوربين فيلم برداري با هندي كم چه فرقي داره؟! اگه ممكن يه دوربين بهم معرفي كنين كه كيفيت فيلمبرداريش
خوب باشه ترجيها سوني يا كنون با قيمت بين 200 تا 350 حالا يكمم بالاتر اشكال نداره قابلييتاش هم بگين خيلي ممنون

hamii
08-06-2006, 13:38
کسی نیست یه دوربین فیلم برداری معرفی کنه

Motefakker
09-06-2006, 05:19
عزیز جان
بالاخره مشخص کن چی میخواهی؟
یه دوربین دیجیتال یا یه دوربین فیلمبرداری؟
ولی این را هم خاطر نشان کنم که دوربینی که من معرفی کردم نسبت به سایر دوربین ها کیفیت خوبی در فیلم برداری دراه!
در ضمن این حرف صحت دراه که هیچ دوربینی پیدا نمیشه که هردو کار را به صورت خیلی خوب انجام بده.

hamii
09-06-2006, 10:57
سلام خدمت اقاي متفكر خيلي ممنون از جواباتون راستش من اول يه دوربين ديجيتال مي خواستم كه هم فيلم بگيره هم عكس
البته فيلمبرداري براي من مهمتره و ميخوام كيفيتش خوب باشه و حد اقل تا 1 ساعت فيلم بگيره گفتم حلا كه قرار دوربين فيلم برداري ميگيرم بتونم باهاش عكس هم بگيرم كه از دوستان شنيدم
اينجوري كيفيتش خوب نميشه حالا با اين اوصاف چه نظري ميدين
دوست عزيز منتظر جوابتون هستم

shahabmusic
09-06-2006, 11:14
دوست من هندل کم عکسش خوب نیست .
من الان یه دوربین دیجیتال دارم که 5مگا پیکسله ازش راضیم .
یه مموری 512 انداختم 24فریم 80دقیقه فیلمبرداری می کنه ،کیفیتش خوب خوب نیست ولی بدم نیست فقط مشکلی که داره توی شب خیلی بد فیلمبرداری می کنه ولی توی روز مثل هندی کم(شایدم بهتر) کار می کنه.
کیفیت عکسش طبیعی و بالاست حتی می تونی کارت پستال باهاش درست کنی ولی حرفه ای نیست چون سنسورش Cmosه.
به نظر من یه هندی کم دیجیتال بخر با یه دوربین عکاسی دیجیتال با سسنسور Ccd.

در خرمتن دوست من.

shahabmusic
09-06-2006, 11:16
در شمن این دوربینه میتونه با کیفیت 640×480 به مدت 20دقیقه فیلم بگیری که هندی کم نمی تونه.

khaled3
28-01-2012, 18:28
با سلام خدمت دوستان
میخواستم دوربین دیجیتالی باقیمت 300تومان بگیرم به نظر شما کدام مارک بهتر است لطفا مشخصات یک دوربین خوب با این قیمت را بهم معرفی کنید متشکرم.

AliSub
28-01-2012, 21:12
با سلام خدمت دوستان
میخواستم دوربین دیجیتالی باقیمت 300تومان بگیرم به نظر شما کدام مارک بهتر است لطفا مشخصات یک دوربین خوب با این قیمت را بهم معرفی کنید متشکرم.

این تاپیک برای 6 سال پیش هست :20:

سوالتون رو اینجا بپرسید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Fox
28-01-2012, 21:25
سلام٬ فکر نکنم بتونی هیچ دوربین عکاسی ای پیدا بکنی که یک ساعت به طور مداوم فیلم برداری بکنه!
یه قانون مربوط به مالیات در آمریکا و اروپا وجود داره که طی اون دوربینهایی که بیش از ۳۰ دقیقه فیلم برداری داشته باشند٬ جزو گروه دوبینهای فیلمبرداری قرار میگیرند و باید مالیات اضافه به دولت پرداخت بکنند٬ بنابراین تمام دوبینهای عکاسی برندهای معروف(تا جایی که من میشناسم) تا ۲۹ دقیقه و ۵۹ ثانیه فیلم برداری میکنند و بعد ۲حالت پیش میاد :
۱. فیلمبرداری کاملا متوقف میشه و باید دوباره فرمان فیلمبرداری بدین
۲.فیلم برداری قطع نمیشه ولی ادامه اون در فایل دوم و سوم و... ذخیره میشه (فایلهای ۲۹ دقیقه و ۵۹ ثانیه‌ای)
همه این بازیها برای فرار از مالیات! هه!