PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام مباحث مربوط به نرم افزار Steam ، آموزش ،اخبار ، لیست کاربران P30 World و ...صفحه ها : [1] 2

Starcraft
20-06-2011, 16:56
استیم ( Steam ) یک برنامه یا به قولی شبکه ای جهانی برای ارتباط بازیباز های جهان با یکدیگر است . این شبکه که در سال 2003 و توسط شرکت Valve ( سازنده بازی هایی چون Half life 2. Team fortress 2 . Portal .L4D2 و ...) تاسیس شد امکاناتی فراوانی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. هر چند استیم در ایران بیشتر برای بازی های آنلاین و مولتی پلیر مورد استفاده قرار می گیرد اما در سرتاسر جهان بیش از حدود 80,000 کاربر دارد . در این مقاله سعی بر این داریم تا تمام مباحث مربوط به این نرم افزار را بررسی کنیم پس با ما همراه باشید. forum.p30world[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رابط کاربری

با استفاده از استیم می توانید لیست دوستان داشته باشید و هرگاه که خواستید حتی درون بازی با انها به گفتگو بپردازید . حتی می توانید آنها را به سروری که در آن بازی می کنید دعوت کنید و همراه آنها بازی کنید. همواره می توانید از حال دوستانتان با خبر شده و متوجه شوید که چه زمانی در حال بازی هستند و هر گاه که خواستید به آنها بپیوندید. امکان چت صوتی و چت گروهی نیز در این برنامه وجود دارد.در واقع در پروفایل شما بازیها موجود می باشند و نه در رایانه شما و بدین گونه می یتوانید هر جا و بر روی هر کامپیوتری که خواستید نرم افزار استیم را نصب کرده و با نصب بازی ها از آن ها بهره ببرید. forum.p30wor
ld

اخبار

استیم همواره شما را از آخرین خبرها ، بسته های الحاقی ، پچ ها و دمو ها باخبر می کند و شما دیگر برای به دست آوردن آنها مجبور نیستید تمام سایت ها را زیر و رو کنید ! شما به راحتی هر چه تمام تر می توانید همه آنها را در پروفایل خود مشاهده نمایید.

پروفایل

شما یک صفحه شخصی دارید که آدرس (URL) آن را خود شما می توانید تعیین کنید.دیگر افراد و کاربران می توانند لیست دوستان و بازی های شما را مشاهده کنند که میزان دسترسی آنها به مشخصات شما توسط ( forum.p30world ) خودتان تعیین خواهد شد. از این طریق شما می توانید خود را به جامعه گیمر ها معرفی کنید . آنها می توانند لیست اچیومنت های بازی شده توسط شما و حتی مجموع ساعاتی که شما به آن بازی پرداخته اید را مشاهده نمایند.
برای مثال در لینک زیر پروفایل من در استیم است که می توانید مشاهده کنید :


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلیستی از چند بازی من با نمایی کلی از نرم افزار استیم رو در زیر مشاهده می کنید :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


امنیت

استیم یکی از معتبرترین و با امنیت ترین شبکه های بازیست.به این صورت که اگر هر کاربری در بازی از چیت و ک دتقلب یا برنامه های اینچنینی استفاده کند استیم به سرعت آن کاربر را بلاک کرده و بازی مورد نظر را از لیست بازی های آن فرد حذف می کند. همچنین هربار که شما بخواهید از یک کامپیوتر جدید لاگ این شوید باید شماره ای را که به ایمیل شما همانجا ارسال می شود در مکان مشخص شده ای وارد کنید و بعد به Library ( لیست بازی ها) و دیگر امکانات شخصی خود دسترسی داشته باشید.بنابراین امکان -- شدن شما نیز به حداقل می رسد.

بازی ها

بازی ها در استیم به دلیل امکاناتی که ارائه می دهد کمی گرانتر از سایر شبکه ها هستند ولی انصافا ارزشش را دارند.با این حال همواره با گذشت زمان بازی های عرضه شده ارزانتر می شوند و اینگونه بازی های قدیمی تر همواره ارزانتر از سایر بازی های جدید هستند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حراج ها

هر از گاهی بازی های جدید و قدیمی در استیم به حراج گذاشته می شوند که گاهی قیمت آنها به اندازه بازی های کپی فروخته شده در ایران می رسند ! گاهی هم یک شرکت به مدت یک هفته شروع به حراج تمام بازی های معروف خود می کند ، به این صورت که هر روز یک سری معروف تا شب بعد به حراج گذاشته می شود و بعد از آن تخفیف سری بعد تا شب بعدی به حراج گذاشته می شود.به دلیل در دسترس نبودن صفحه اصلی فروشگاه استیم بعضی از سایت ها اقدام به فروش بازی های تخفیف خورده می کنند که می توانید آنها را در وب بیابید.

و اما نحوه خرید بازی ها و اکتیو کردن آنها در استیم (Steam)

بازی ها در استیم به این صورت هستند که شما با خرید هر بازی و کامل کردن مشخصات خود بازی به لیست بازی های شما اضافه می شود و دیگر نیازی به خرید سریال ندارید و سریال بازی همراه با خود بازی همواره در پروفایل شما موجود است و دیگر نگران گم شدن سی دی کی نخواهید بود.شما می توانید بازی ها را به صورت مستقیم از فروشگاه استیم خرید کنید اما در ایران سایت فروشگاه استیم (و نه سایت استیم ) فیل تر می باشد اما شما می توانید بازی ها را از طریق سایت های ایرانی دیگر خریداری کنید. با استفاده از قابلیتی موسوم به گیفت ( به این صورت که می توانید به وسیله آن بازی ها را برای دوستان خود خریده و به ایمیل آنها گیفت "هدیه" کنید.) سایت ها می توانند بازی را برای شما خریداری کرده و خود استیم ایمیلی همراه با فعال سازی بازی را برای شما ارسال کند که در ادامه آن را برایتان شرح خواهیم داد.

پس از خرید بازی توسط یکی از سایت ها استیم ایمیلی برای شما ارسال خواهد کرد که با آن می توانید بازی را در حساب خود فعال کنید.برای این کار ابتدا شما باید از طریق نرم افزارSteam وارد حساب خود شوید ، پس از ان بر روی لینک درون ایمیل کلیک کنید ، ویندوز از شما نرم افزاری برای اجرای لینک درخواست می کند که اگر استیم بر روی سیستم شما نصب باشد به طور پیش فرض نرم افزار استیم خواهد بود . حال می بینید که بازی به حساب شما در بخش Library اضافه شده است.اکنون با انتخاب گزینه Install در بازی ( forum.p30world ) فایل بازی در پوشه استیم اضافه می شود . شما از طریق انتخاب منوی Download می توانید به دانلودهایتان دسترسی داشته باشید.در انجا می بینید که بازی شما در حال دانلود است.

اکنون دو راه دارید :

1- بگذارید بازی به طور کامل از استیم دانلود شود

2- از روی دیسک های کپی بیرون بازی را نصب کنید.

بگذارید بازی تا چند مگ ( حدود 5 تا 6 مگابایت ) دانلود شود ، سپس بازی را Pause کنید ،استیم را به طور کامل ببندید ( دقت کنید آیکون این برنامه نیز از بخش Taskbar نیز بسته شود ، برای این کار می توانید از منوی File درون نرم افزار Exit را بزنید )

حال باید فایل های نصب شده بازی را درون مسیر زیر کپی کنید . ( دقت کنید که بازی را آنجا نصب نکنید بلکه جایی دیگر نصب کرده و در مسیر زیر کپی کنید که اینبه نوعی از مزیت های استیم به شمار می رود )
Steam =« steammaps =« common =« پوشه به نام بازی مورد نظر

حال باید استیم را باز کنید.

به Library رفته و بر روی بازی کلیک راست کنید.گزینه Properties را انتخاب کنید.حال از بخش Local Files گزینه Verify Integrity Of Game Cache را انتخاب کنید و بگذارید نرم افزار فایل های بازی را چک کند.مدت این کار ممکن است بسته به حجم بازی کم یا زیاد باشد و حتی گاهی احساس کنید که بر روی درصدی گیر کرده است اما بگذارید نرم افزار کارش را انجام بدهد.

* اگر بازی شما کرک شده است یا دارای سورس دستکاری شده می باشد و به طور خودکار کرک می شود مشکلی نیست ، استیم خودش مشکل را برطرف خواهد کرد اما با کرک ممکن است چک کردن فایل ها کمی بیشتر طول بکشد. *

پس از اتمام چک فایل ها به بخش Download بروید. بازی را مشاهده می کنید.اگر هنوز درصد دانلود شده بازی به طور کامل نبود، بگذارید بقیه دانلود طی شود ( مدت زیادی طول نخواهد کشید )

حال پس از اتمام دانلود، بازی را Play کنید . ممکن است برای بار اول که بازی را راه اندازی می کنید مجبور باشید چند نرم افزار را ( همانند Visual و Dirextx ) را که خود استیم مراحل نصبش را باز می کند نصب کنید.شما کافی است تا تنها گاهی Next و ... را بزنید تا نرم افزار ها نصب شوند. پس از همه این کارها خود بازی راه اندازی می شود.شما درون بازی می توانید با گرفتن کلیدهای ترکیبی Tab + Shift به لیست دوستان و اخبار یا در صورت وجود لیست اچیومنت ها دسترسی داشته باشید.یا می توانید لیست عکس هایی را که گرفته اید ببینید - از طریق کلید F12 می توانید در بازی عکس بگیرید- اگر در بازی این کلید ها با دکمه های بازی تداخل دارد می توانبد از طریق دکمه Customize در پایین منوی استیم در بازی این دکمه ها را تغییر دهید .

وقتی که برای اولین بار وارد بازی می شوید و می خواهید وارد بخش مولتی پلیر شوید ، باید سی دی کی را وارد کنید. استیم به طور خودکار برای اولین بار که وارد بازی می شوید منوی سی دی کی آن بازی را باز می کند که از طریق کلید های ترکیبی Tab + Shift می توانید آن را مشاهده نمایید ( ممکن است بار های بعدی نیز که وارد بازی می شوید این منوی سریال بازی نمایش داده شود که با فعال کردن تیک پایین آن می توانید از این اتفاق جلوگیری کنید.) اگر این منو به طور خو کار باز نشد می توانید قبل از ورود به بازی و در نرم افزار از طریق بخش CD Key در سمت راست بازی مورد نظر این منو را باز کنید ( وقتی وارد بازی نیز می شوید فایل های استیم که قبل از اجرای بازی باز باز بوده اند باز خواهند ماند.) سعی کنید برای تایپ سی دی کی درون بازی از اعداد و خط فاصله بخش Num Lock استفاده کنید ­. دقت کنید بعضی از بازی ها مثل بازی های شرکت Ubisoft برای ورود به بخش مولتی نیاز به داشتن اکنت آن شرکت دارند که باید قبل از ورود به بازی از طریق سایت بازی مورد نظر ( و نه از طریق Register درون بازی) اکانت ایجاد کنید. حال می توانید از بازی لذت ببرید.( forum.p30world )


بازی های رایگان در استیم به زودی اصافه خواهد شد


این پست به زودی آپدیت و آموزش ها کامل تر خواهند شد

سوالی باشه در خدمتم

م.معینی جم

Starcraft
20-06-2011, 22:04
پست دوم رو هم خودم رزرو می کنم برای جدیدترین اخبا تا مجبور نشید برای خبرها صفحات رو زیر و رو کنید :31:

Starcraft
21-06-2011, 21:30
Team fortress 2 رایگان شد !

تنها به مدت به مدت یک هفته از همین امشب Team fortress 2 را می توانید به رایگان در استیم بازی کنید !!!! برای این کار ابتدا باید استیم را نصب کرده ، اکانت ایجاد کرده و وارد اکانتتان شوید ( اطلاعات بیشتر در پست اول همین تاپیک ) حال به لینک زیر بروید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حال می بینید که ویندوز از شما برنامه ای برای باز کردن می خواهد که اگر استیم نصب باشد به طور خودکار نرم افزار استیم خواهد بود و تنها کافیست تا OK کنید.حال استیم وارد اکانت شما می شود و صفحه ای در استیم باز می شود کمه تنها کافیست تا Next را بزنید. حال پس از مدتی بازی به لیست بازی های شما اضافه می شود و استیم به طور خودکار اقدام به دانلود بازی می کند.اگر نمی خواهید کل بازی را دانلود کنید به پست اول همین تاپیک مراجعه نمایید.دقت کنید که بازی تنها تا 1 هفته دیگر در اکانت شما فعال خواهد بود.
لازم به ذکر است که Team Fortress 2 یکی از جذابترین بازی ها و ساخت خود شرکت Valve است که نیز دارای بخش مولتی پلیر بسیار عالی است.

Starcraft
19-07-2011, 22:14
Team Fortress 2 پس از یک هفته به طور رایگان در اختیار بازیباز ها بودن ، به طور کامل رایگان و Free To Play گردید.
از لینک خبر قبلی می توانید اقدام به نصب بازی کنید.

Starcraft
21-07-2011, 23:27
3 روز رایگان برای بازی Altitude


بازی altitude که یکی از بازیهای جذاب و در عین حال ساده است مبارزه های هوایی را به تصویر می کشد.
این بازی به صورت رایگان قابل دانلود است اما بر روی شبکه استیم باید مبلغ 10$ برای آن بپردازید.
حال به مدت سه روز از همین امشب بازی بر روی شبکه استیم رایگان شده است.
این بازی هم اکنون برای تمامی یوزر های استیم فعال شده است و شما می توانید با ورود به اکانتتان آن را در بخش Library مشاهده نمایید.
حجم کلی بازی حدود 700 مگابایت است با این حال بازی به هیچ وجه از گرافیک پایین رنج نمی برد.
درخت بخش های بازی به شاخه های زیر تقسیم می شود :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Single-player


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Multi-player


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Cross-Platform Multiplayer


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Steam Achievements


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Stats[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Controller enabled[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Includes level editor
چند عکس از محیط بازی :


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M . Sayid
14-08-2011, 10:56
فايل هاي با پسوند sid روچجوري نصب كنم ؟؟
قبلا Spiral knight نصب كردم ولي الان يادم نمياد يه بازي ديگرو چجوري نصب كنم !!
لطفا كمك كنيد !!

Starcraft
22-08-2011, 16:57
شاید اگه یکم تاپیک شلوغتر می شد و به جای بازیهای کپی به بازی های اصل رو می آوردید منم بیشتر به این تاپیک سر می زدم و آموزش ها رو هم کامل تر می کردم.


فايل هاي با پسوند sid روچجوري نصب كنم ؟؟
قبلا Spiral knight نصب كردم ولي الان يادم نمياد يه بازي ديگرو چجوري نصب كنم !!
لطفا كمك كنيد !!


من متوجه نمی شم این جور فایل ها بیشتر برای Backup بازی ها در استیم هستند و به خودی خود اجرا نمیشند و برای اجراشون اول باید استیم رو برروی سیستمتون نصب کنید و و بعد فایلی با نام steam bakup که استیم موقع بک آپ بهتون داده و در کنار فایل های .sid هست رو اجرا کنید تا بازی شروع به نصب بشه.

popo2012
04-09-2011, 23:23
سلام لطفا کمی در مورد کار کردن با استیم توضیح بدین. وقتی برنامه رو اجرا کردیم قدم به قدم بگید چه کار کنم تا یه بازی مثلاcodرو انلاین بازی کنم.قدم به قدم ها!!!:31:مرسی

aliasar
08-09-2011, 10:24
salam doostan be in site ye sari bezanin ham gheymataash aalie ham poshtibanie khoobi dare ,baraie kharide serial numbere original
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ped.gamer
10-09-2011, 10:26
من یه مشکلی پیدا کردم.وقتی می خوام لاگ این کنم نرم افزار not responding میده.چیکار کنم؟:18:

- Saman -
14-09-2011, 21:37
با سلام

درسته كه دوست عزيزمون ماقبل توضيح داده اند. اما من قبلا مطلب كوتاه و مختصري در رابطه با استيم آماده كرده بودم كه بد نمي بينم اينجا پست كنم .


معرفی‌ :

استيم يك پلاتفرم ديجيتال می باشد كه توسط كمپانی Valve در سال 2003 پايه گذاری و ايجاد شد. و هدف از آن نيز فروش بازيها به صورت كاملا ديجيتال و عرضه آنها از كمپانيهای بزرگی مانند Activision, Ea, Atari, Popcon, Codemasters, و غيره می باشد .

شما بايد بازيها رو توسط كلاينت استيم خريد . دانلود و سپس اجرا كنيد. و يا آنها را به صورت هديه از دوستان خود دريافت كنيد. همچنين امكان نصب بازيهای رايگان ( شرح در پست دوم ) و يا دموها وجود دارد.

همچنين اين برنامه قابليت آپديت بازيها به صورت اتوماتيك را دراست كه شما را از آپديت كردن دستی خلاص مي كند . امكان چت به صورت متنی و صدا و دسترسی به ليست دوستان . تنظيمات زبانهای گوناگون . گرفتن اسكرين شات از محيط بازيها . ايجاد پروفايل شخصی . ايجاد گروه های اجتماعی . ويژگی های خاص از جمله Steam Cloud .
Steam Guard . Steam Achievement و نيز دانلود اكستنشن های بازی ( DLC ) در صورت مو جود . و نيز در دو سيستم عامل ويندوز و مكينتاش قابل نصب و اجرا می باشد ( البته تمام بازيهای موجود قابليت اجرا در مكينتاش را دارا نيستند ) .

در جولای 2011 بنا به گزارشات استيم بيش از 1300 بازی و قريب به 30 ميليون كاربر را دارد كه اين ارقام نيز روز به روز بيشتر ميشود ...

ويژگی منحصر به فرد استيم اين است كه بازيها را در ايام به خصوص با تخفيفات بسيار ويژه عرضه می كند . مانند ميان هفته . آخر هفته . و يا حتی روزانه نيز يك بازی با تخفيف عرضه ميشود .

در پست بعدي به معرفی بازيهای رايگان و در پست ما بعد به آموزش اين برنامه می پردازم . اميدوارم اين مطالب برای دوستان عزيز مفيد واقع شود ...


منابع :‌ ويكی پديا . فروم استيم و شخص بنده !

- Saman -
14-09-2011, 21:45
رزرو براي بازي هاي رايگان استيم

- Saman -
14-09-2011, 21:51
رزور براي آموزش استيم

- Saman -
17-09-2011, 12:25
باري Portal به مدت 3 روز با تخفيف 100 درصد در استيم عرضه ميشه!

اين بازي الان Free to Pay شده نه Free to Play , به زبان ساده تر شما مي تونيد اين بازي رو بدون پرداخت هيچ پولي از استيم خريد كنيد و به اكانت استيم تون اضافه كنيد. :20:

جدا بازي منحصر به فردي هست. حالا مي تونيد به صورت اوريجينال بازي كنيد و براي گرفتن آچيومنت هاي بازي نيز تلاش كنيد . :31:


Portal for free this weekend

Portal is a fantastic game. Now it’s a fantastic FREE game available for download on Steam as part of Valve’s Learn With Portals initiative.

Both the PC and Mac versions are up for grabs, so there’s no excuse for anyone with a half-decent computer not to play this classic.

Grab it quick though because after 20th September you will have to pay actual money to think with portals so don’t miss out.

صفحه بازي Portal در استيم:


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر اكانت نداريد قبلا يكي ايجاد كرده و در اكانت استيم خود لاگين كرده از طريق مرور گر اينترنت خود لاگين كرده و بعد به صفحه Store بازي برويد. و يا از طريق خود كلاينت به صفحه اصلي Store رفته و در باكس جستجو كلمه Portal را جستجو كنيد . سپس به صفحه اصلي بازي Portal رفته و از اننخابهاي موجود تنها گزينه Install Game مربوط به بازي Portal را اتنخاب كنيد . حالا بازي با موفقيت به اكانت شما اضافه شده است.

از بازي Portal لذت ببريد . :46:

موفق و مويد باشيد :11:

ped.gamer
17-09-2011, 12:51
باري Portal به مدت 3 روز با تخفيف 100 درصد در استيم عرضه ميشه!

اين بازي الان Free to Pay شده نه Free to Play , به زبان ساده تر شما مي تونيد اين بازي رو بدون پرداخت هيچ پولي از استيم خريد كنيد و به اكانت استيم تون اضافه كنيد. :20:

جدا بازي منحصر به فردي هست. حالا مي تونيد به صورت اوريجينال بازي كنيد و براي گرفتن آچيومنت هاي بازي نيز تلاش كنيد . :31:صفحه بازي Portal در استيم:


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر اكانت نداريد قبلا يكي ايجاد كرده و در اكانت استيم خود لاگين كرده از طريق مرور گر اينترنت خود لاگين كرده و بعد به صفحه Store بازي برويد. و يا از طريق خود كلاينت به صفحه اصلي Store رفته و در باكس جستجو كلمه Portal را جستجو كنيد . سپس به صفحه اصلي بازي Portal رفته و از اننخابهاي موجود تنها گزينه Install Game مربوط به بازي Portal را اتنخاب كنيد . حالا بازي با موفقيت به اكانت شما اضافه شده است.

از بازي Portal لذت ببريد . :46:

موفق و مويد باشيد :11:
یعنی با همین روش خودمون میشه که یه تیکه رو دانلود کنم بعد بقیه رو از دی وی دی بریزم.:31:

- Saman -
17-09-2011, 12:52
یعنی با همین روش خودمون میشه که یه تیکه رو دانلود کنم بعد بقیه رو از دی وی دی بریزم.:31:

بله احتمالا!

فكر كنم بايد Verify Files كنيد . بازي رو گرفتين؟

daryoosh_2008
20-12-2011, 21:29
سلام یکی جواب منو بده من اکانت دارم و وقتی setup بازی رو میارم تو استیم نصب میکنم تو نصب به product code و کد رو ازم میخواد لطفا در این مورد راهنمایم کنید که چه کدی بهش بدم ممنون

vampyre
25-01-2012, 18:26
سلام.
سایت به این بزرگی با این همه گیمر,یعنی هیچکی از استیم استفاده نمیکنه؟چرا این تاپیک اینجوریه؟!
--------
خواستم بگم این بازیها رو دارم پایه ی trade هم هستم اگه هستید پی ام بدید تو استیم:
Serious Sam: The Random Encounter
Serious Sam Double D
Serious Sam: The Second Encounter
Serious Sam: Kamikaze Attack
Serious Sam: The Greek Encounter
اکانت استیم: KingArmando
یوزر:R-Mando

marmolak kocholo
23-06-2012, 01:16
سلام بر دوستان استیمی :31:
من سالیان سال هست که منتظرم یک صفحه این تاپیک بره جلو تا یه سری مطالب در مورد استیم بزارم، ولی انگار نه انگار!!
تخفیف های تابستانی بازی ها هم چند روزه آینده شروع میشه که برای کسایی که میخوان اوریج بخرن فرصت خوبیه...
این هم آیدی بنده در استیم: S3cr3T

Starcraft
25-06-2012, 21:52
سلام
من هم این وضع رو دیدم پشیمون شدم
اگر پایه هستید تاپیک رو راه بندازیم و جلو ببریم
کم کم گردگیریش می کنیم و بقیه رو هم با استیم آشنا می کنیم

marmolak kocholo
29-06-2012, 00:28
من قبلاً یه سری مطالب از استیم نوشته بودم که اینجا میزارم، بلکه یکم تاپیک جون بگیره! امیدوارم مفید واقع بشه!


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


اطلاعات کلی

شرکت سازنده: Valve Corporation
اولین نسخه: September 12, 2003
آخرین نسخه: July 12, 2011
پلتفرم ها: (Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3 (partially
حجم نرم نرم افزار: (41.5 megabytes (Windows) ,153.5 megabytes (Mac
قابلیت پشتیبانی زبان ها: 21
وب سایت: store.steampowered.com

درباره ی استیم:

Steam(استیم) چیست؟
استیم نرم افزاری برای پخش و خرید بازی ها به صورت مجازی، بازی کردن به صورت آنلاین و مولتی پلیر، ارتباطات دیجیتالی(از قبیل چت و Voice) و ... هست که در سال 2003 توسط شرکت والو(Valve) ساخته و طراحی شد. استیم محلی برای توزیع بازی ها است که از گروه ها Independent یا مستقل گرفته تا شرکت های بزرگ می توانند از آن استفاده کنند، استیم همچنین قابلیت های عمومی نیز مانند چت معمولی یا Voice و همچنین آپدیت هوشمند نیز هست!

آمار و ارقام!
با استناد به اطلاعات به دست آمده در جولای 2011، استیم دارای بیش از 1300 بازی است و بیش از 30 میلیون کاربر فعال دارد!!! با توجه به این آمار و ارقام، تخمیم زده شده که بیش از 70% از فروش دیجیتالی بازی ها متعلق به استیم است!!

شرکت هایی که بازی های خود را بر روی استیم قرار می دهند:
می توان به راحتی گفت هر شرکت بازی ساری بزرگ یا مستقل از استیم برای توزیع بازی های خود به صورت مجازی استفاده می کند، از بزرگترین شرکت ها میشه به Bethesda Softworks, Electronic Arts, Activision Rockstar Games, and Telltale Games و ... اشاره کرد.

اطلاعاتی از نحوه ی عملکرد استیم و امکانات اینترنتی آن:
استیم با استفاده از فروشگاهی که اسم آن را Steam Store گذاشته بازی های خود را به وصرت مجازی به فروش می رساند، در واقع یوزرها ثبت نام شده در استیم با استفاده از خرید مستقیم و یا دریافت هدیه(Gift) از طرف دوستان و آشنایان، بازی های خود را دریافت و به لیست بازی های خود اضافه می کنند. دریافت بازی های نیز به صورت کاملا دیجیتالی صورت می گیرد که در واقع کاربران بعد از خرید هر بازی باید آن را با نرم افزار استیم و با دانلود منیجر هوشمند استیم دریافت کنند، استیم همچنین قابلیت اتصال به لن، سرچ، چت، فیلتر، بوک مارک، مرورگر و... را دارد که با بازی هماهنگ و ادغام خواهند شد، که می توان به تمام این امکانات هم در محیط سیستم عامل خود و هم در داخل بازی و تنها با فشار دادن یک کلید دسترسی پیدا کرد! استیم این امکان رو به شما میده که بتونید به راحتی با دوستان خود ارتباط برقراد کنید همچنین با استفاده از لیست سرورهایی که استیم به شما می ده می تونید به راحتی با تمام دوستان خود و به صورت یک جا از بازی لذت ببرید. به این نکته نیز باید اشاره کرد که یوزرهای ساخته شده نمی توانند به وسیله ی سازنده آن پاک شوند...

پچ ها و آپدیت های استیم:
استیم هر چند وقت یک باز آپدیت های متنوعی برای نرم افزار خود می گذارد که شامل تغییرات در نرم افزار از جمله امنیت و پشتیبانی از بازی های جدید خواهد شد، همون طور که گفته شد استیم آپدیت ها و پچ های هر بازی رو به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد که بدون آن ها نمی توان بازی را آغاز کرد

آنتی چیت استیم:
استیم دارای ضد رمز و یا همان آنتی چیت به نام (Valve Anti-Cheat (VAC است که به کاربران اجازه خواهد داد بدون نگرانی از استفاده ی کاربران دیگر از رمز های مختلف از بازی لذت ببرند. پس سعی کنید در صورت لازم وارد سرورهایی شوید که از این سیستم استفاده می کنند...

استیم محلی:
استیم با در حال حاضر از زبان های Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Spanish, Swedish, Turkish و Thai به طور کامل پشتیبانی می کند.
هم چنین استیم با توجه به مکانی که شما از آنجا با استیم ارتباط برقرار کرده اید قیمت ها را به روز می کند، در حال حاضر استیم از واحد های پولی US dollars, CAN dollars, Euros, pounds sterling, AUS Dollars, Yen, Won و Renminbi پشتیبانی می کند.

مولتی پلیر و لابی استیم:
بعد از انتشار بازی Left 4 Dead این امکان به وجود اومد که در SteamWorks و Steam شما قابلیت استفاده از لابی ها و درست کردن مسابقه را داشتید، لابی ها به شم این اجازه رو می دن که قبل از ورود به بازی تنظیمات مربوطه رو انجام و بده و Matchmaking نیز این قابلیت رو به افراد می دهد که به صورت خودکار و با توجه به معیارهای خاصی نفرات را گروه بندی کند...

اجتماع استیم:
در تاریخ 12 سپتامبر 2007 شرکت والو Steam Community را منتشر کرد،Steam Community در واقع اجتماعی برای خدمات اینترنتی بود که کاربران به وسیله ی آن می توانستند با یکدیگر در مقیاس های چند به چند ارتباط برقرار کنند. که این عمل هم با استفاده از نرم افزار استیم و هم با استفاده از مرورگر وب امکان پذیر بود. در January 2010 استیم اعلام کرد بیش از 25 مییون کاربر فعال در Steam Community دارد!
با به وجود اومدن این امکان در استیم، یوزرها می توانستند در پروفایل خود تنظیمات شخصی انجام دهند، به دوستان خود لینک بدهند، اطلاعات مربوط به بازی که خریدند رو ببینند، تعداد ساعت بازی کردن در طول دو هفته ی اخیر رو مشاهده کنند، از استیم امتیاز بین 0 تا 10 با توجه به فعالیت خود دریافت کنند، به گروه های مختلف عضو بشوند، فعالیت دوستان خود را ببینند که شامل بازی های انجام داده، بازی در حال انجام، بازی های خریداری شده و اچیومنت های گرفته شده از طرف دوستان شما و...
کاربران با استفاده از ابزار (IM (instant messaging می توانند به صورت تک به تک یا گروهی و به صورت خصوصی یا عمومی با دوستان خود ارتباط برقرار کنند...
July 1, 2010 استیم اعلام کرد که Steam Community قادر خواهد بود به عنوان یک OpenID کار خود را انجام دهد! این به این معنی بود که برای سندیت و فعال سازی SteamID دیگر کاربر نیازی به وارد کردن یوزر و پسورد خود در سایت های شخص ثالث نداشت.

اضافات قابل دانلود بازی ها:
در صورت وجود DLC یا اضافاتی برای بازی ها، استیم آن را در اختیار بازیبازها قرار خواهد داد، اگر DLC فعال باشد در بخش فروشگاه بازی یا game's Store قابل دسترسی خواهد بود و یا در کنار بازی کامل و در بخش New Releases واقع در storefront قابل مشاهده خواهد بود...

مرورگر استیم:
استیم از مرورگری که بر پایه ی Webkit ساخته شده است پشتیبانی می کند، از این مرورگر می توان در داخل بازی نیز استفاده کرد.

تخفیف های استیم:
هر ساله استیم در مناسبت های مختلف از جمله شروع تابستان و سال نو میلادی تخفیف های ویژه ای برای کاربران در نظر می گیرد، اگر با استیم کار کرده باشید مطمئناً امسال (2011) نیز تخفیف های شگفت انگیز استیم رو مشاهده کردید! بیشتر این تخفیف ها 50 تا 70% از قیمت اصلی پایین تر بودند، که این امکان رو برای کاربران مخصوصاً کاربران ایرانی فراهم می کرد تا به راحتی بتوانند بازی هارا با تعداد زیاد خریداری کنند...

لینک دانلود نرم افزار استیم:

Steam Download Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع:
Wikipedia - Steam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])


نکته: اطلاعات تکمیلی به مرور به همین پست اضافه خواهند شد.

worm_19
13-07-2012, 10:16
من چند وقته که دارم سعی می کنم از Steam استفاده کنم ولی متوجه شدم که نه تنها ایران در لیست کشور های مورد تحریم این سرویس هست بلکه مسئولین متهد و دلسوز مشغول به کار در فیلترینگ کشور، تشخیص داده اند که این پلتفرم بازی و سایت مربوط به اون طبق قوانین جرایم رایانه ای مجرم محسوب می شه(!) و دسترسی بهش رو قطع کردن.

بگذریم. من چند وقت پیش با vpn موفق شدم خود Steam رو نصب کنم و توش به اکانت بسازم. من توی یه قرعه کشی توی فروم های playdota.com برنده یه سریال برای بازی dota2 شدم. این سریال رو توی Steam وارد کردم و شروع کرد به دانلود کردن. نزدیک 1 GiB دانلود کردم ولی الان که می خوام Steam رو اجرا کنم با این پیام مواجه می شم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته می شه حالت آفلاین رو انتخاب کرد و وارد محیط برنامه شد ولی توی این حالت فقط می شه بازی هایی رو که کامل دانلود شدند اجرا کرد. من متسفانه موفق نشدم که بازی رو به صورت کامل نصب کنم.
به نظر شما پاک کردن کامل Steam و شروع از اول می تونه این مشکل رو حل کنه؟

در آخر به نظر من با توجه به قطع دسترسی دوطرفه این سرویس برای کاربران مقیم ایران استفاده از این سرویس توی ایران به سادگی ممکن نیست.

iilliya
14-07-2012, 00:44
من با استیم مشکل داشم اما خب انگار حل شد خدا رو شکر مخم تاب برداشته بود فقط رو سرویس شبانه خیلی طول میکشه تا لاگ این کنه!
10 دقیقه
البته من رفتم پرت هایه که دوستمون بالا گفتن رو همشو رو مدوم باز کردم

worm_19
14-07-2012, 01:50
آقا دستت درد نکنه من تو روز با vpn هم نمی تونم برم توش الان رفت تو اینترنت شبانه، 2 تا 8 صبح، بدون vpn کار کرد! دارم بقیه بازی رو دانلود می کنم. مشکلت رو نمی دونم چطور می شه حل کرد ولی شما مشکل منو حل کردی! بازم ممنون

ویرایش: طبق شواهد Steam فقط روی اینترنت شبانه کار می کنه!
iiliya: شما ISP تون چیه؟ برای من: shahrad.net

marmolak kocholo
14-07-2012, 08:14
شما وقتی استیم رو اجرا میکنید دیگه هیچ صفحه و چیزه دیگه ای باز نکنید و صبر کنید تا استیم بالا بیاد، ممکنه حتی نیم ساعت هم طول بکشه لاگین کردنش!
این مدت زمان هم بستگی به اینترنت و زمانی هست که وارد استیم میشید.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دوستان، حراج تابستانی استیم هم شروع شده! از امروز تا 9 روز دیگه شاهد تخفیف های بسیار زیادی خواهیم بود!

iilliya
14-07-2012, 11:54
آقا دستت درد نکنه من تو روز با vpn هم نمی تونم برم توش الان رفت تو اینترنت شبانه، 2 تا 8 صبح، بدون vpn کار کرد! دارم بقیه بازی رو دانلود می کنم. مشکلت رو نمی دونم چطور می شه حل کرد ولی شما مشکل منو حل کردی! بازم ممنون

ویرایش: طبق شواهد Steam فقط روی اینترنت شبانه کار می کنه!
iiliya: شما ISP تون چیه؟ برای من: shahrad.net

من مشکلم حل شد دیشب هم برای اولین بار رو استیم بازی کردم دی:
الان روزانه رو چک میکنم ببینم باز میکنه یا نه !
من از نداگستر دارم اصفهان!
چی شد با همون پرت فوروارد زدی باز شد ؟
با چیز پی ان که اسپید کم میشه!شما وقتی استیم رو اجرا میکنید دیگه هیچ صفحه و چیزه دیگه ای باز نکنید و صبر کنید تا استیم بالا بیاد، ممکنه حتی نیم ساعت هم طول بکشه لاگین کردنش!
این مدت زمان هم بستگی به اینترنت و زمانی هست که وارد استیم میشید.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دوستان، حراج تابستانی استیم هم شروع شده! از امروز تا 9 روز دیگه شاهد تخفیف های بسیار زیادی خواهیم بود!

ممنون منم دیشب صبر کردم لاگ این کرد درست میگید !
از چه سایتی خرید میکنید ؟

marmolak kocholo
14-07-2012, 16:42
چندتا سایت ایرانی هست که براتون میتونن بخرن. تو پروفایلتون گذاشتم...

worm_19
17-07-2012, 00:49
چی شد با همون پرت فوروارد زدی باز شد ؟
با چیز پی ان که اسپید کم میشه!

نه دست به پورت و اینجورچیزا نزدم همون اینترنت شب کار می کنه. روزا کار نمی کنه...


در ضمن اینطور که من متوجه شدم اگه دانلود بازی نصفه موند Steam رو نبندین. همین جوری باز نگه دارید تا فردا شب.(فقط Hibernate یا Sleep کنید) وگرنه باید از اول دانلود کنید.

worm_19
17-07-2012, 01:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه عکس از محیط دانلودش

iilliya
18-07-2012, 10:49
عزیز شما چند مرحله قبله منی من بازی رو داشتم برای همین فایل هایه بازی رو به خوردش دادم
من دردسرم با خود بازه
مثلا مدرن وار 3 یا چیز پی ان میخواد یا سوکس تا بتونه سرچ کنه وقتی هم که وصل میشه انقدر پینگم میره بالا که همه چی رو با چند ثانیه تاخیر میبینم
خلاصه که 30 تومنم بر باد رفت دی:

vivabarca
18-07-2012, 22:47
من هیچ اطلاعات قبلی از این نرم افزار نداشتم و امروز برای اولین بار نصبش کردم و یه اکانت ساختم باهاش و طبق آموزشی که برای بازی London 2012 The Official Video Game Of The Olympic Games بود بدون سریال اورجینال تونستم قسمت آنلاینش رو باز کنم! منتها کسی پیدا نمیشه باهاش بازی کنم و تست کنم ببینم میشه یا نه. آیدی من تو استیم fcb7788 هست اگه کسی این بازی رو نصب کرده بگه که آموزشش رو بدم و آنلاین بشه.

marmolak kocholo
23-07-2012, 21:44
خب، تخفیف های تابستانی استیم هم امروز تمام شد! من این بازی هارو صاحب شدم:31::

Metro 2033
L.A. Noire Complete Edition
Tom Clancy's HAWX 2
Beat Hazard + Beat Hazard Ultra
The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut
Shadowgrounds + Shadowgrounds Survivor

متاسفانه تو این انجمن هیچکس از استیم استقبال نمیکنه و اوجور که باید و شاید کاربرا استیم رو نشناختن وگرنه اینجوری تاپیک خاک نمیخورد!
امیدوارم تا کریسمس استقبال بیشتر بشه!

worm_19
24-07-2012, 17:18
متاسفانه تو این انجمن هیچکس از استیم استقبال نمیکنه و اوجور که باید و شاید کاربرا استیم رو نشناختن وگرنه اینجوری تاپیک خاک نمیخورد!
امیدوارم تا کریسمس استقبال بیشتر بشه!

سلام نمی دونم شما ساکن کجا هستید ولی توی ایران هر کسی حاضر نیست برای یه بازی به دلار پول خرج کنه. اکثرا می رن از سر کوچه دی وی دی هاشو می گیرن سه تا صد تومن یا حرفه تر ها اینم خرج نمی کنن و از طریق تورنت و P2P بازی ها رو دانلود می کنن.

marmolak kocholo
24-07-2012, 21:05
سلام نمی دونم شما ساکن کجا هستید ولی توی ایران هر کسی حاضر نیست برای یه بازی به دلار پول خرج کنه. اکثرا می رن از سر کوچه دی وی دی هاشو می گیرن سه تا صد تومن یا حرفه تر ها اینم خرج نمی کنن و از طریق تورنت و P2P بازی ها رو دانلود می کنن.
بنده ساکن همین تهران خودمون هستم، و باهاتون موافقم، متاسفانه فرهنگ خرید بازی های اورجینال هنوز تو ایران جا نیفتاده! این قضیه هم برمیگرده به دلایل مختلف!
ولی مطمئن باشید امکاناتی که یک بازی اورجینال به شما میده واقعاً میرزه که آدم به خریدش فکر کنه. خیلیا هستن که اصلاً نمیدونن فرق یه بازی کپی با اورجینال چیه!

بنده خودم بازی کپی هم انجام میدم و بعضاً به خاطر یه سری مسائل سراغ اورجینال هم میرم، حتی شده یه بازی کپی رو که قبلاً تمومش کردم، اورجینالشو گرفتم و باز رفتمش!

این تخفیف های تابستانی استیم هم واقعاً فرصت خوبی هستش که آدم بازی مورد علاقشو به صورت اورجینال بخره! بیشتر بازی ها تا 75% هم تخفیف میخرن و دیگه لازم نیست 50 60 دلار پول بابتشون بدید!

در کل امیدوارم این تاپیک هم مثل تاپیک تو بازیسنتر فعال بشه و شاهد کاربرای بیشتری باشیم!

iilliya
01-08-2012, 10:54
بنده ساکن همین تهران خودمون هستم، و باهاتون موافقم، متاسفانه فرهنگ خرید بازی های اورجینال هنوز تو ایران جا نیفتاده! این قضیه هم برمیگرده به دلایل مختلف!
ولی مطمئن باشید امکاناتی که یک بازی اورجینال به شما میده واقعاً میرزه که آدم به خریدش فکر کنه. خیلیا هستن که اصلاً نمیدونن فرق یه بازی کپی با اورجینال چیه!

بنده خودم بازی کپی هم انجام میدم و بعضاً به خاطر یه سری مسائل سراغ اورجینال هم میرم، حتی شده یه بازی کپی رو که قبلاً تمومش کردم، اورجینالشو گرفتم و باز رفتمش!

این تخفیف های تابستانی استیم هم واقعاً فرصت خوبی هستش که آدم بازی مورد علاقشو به صورت اورجینال بخره! بیشتر بازی ها تا 75% هم تخفیف میخرن و دیگه لازم نیست 50 60 دلار پول بابتشون بدید!

در کل امیدوارم این تاپیک هم مثل تاپیک تو بازیسنتر فعال بشه و شاهد کاربرای بیشتری باشیم!

من که با اینکه مدرن وار 3 رو راحت میتونم انلاین بازی کنم به 2 دلیل سریالشو خریدم (بماند کوفتم شده ! )
دلیل اولم برخورد نکردن با یه مشت نوب ترسو و ادم عوضی و .... که از انواع ha ک استفاده میکنن بود دومی هم چون رو حالت کرک شده یه سری مپ و مرحله اضافی رو نداره

منتها همه اینا به کنار از ناز دست یه سری از خدا بی خبر استیم چیلتر تشیف داره منی که عادیش پینگم از 300 رد شه دیگه نمیشه بازی کرد به خاطر تاخیر دیدن صحنه ها برای استیم مجبورم از چیلتر شکن استفاده کنم که نتیجش میشه پینگ 400 500 نتیجه این پینگ چیه جایه دیدن دشمن صحنه مرگتو میبینی دی:

منم دیدم فایده نداره استیم رو پاک کردم گفتم بماند به امید روزی که با پینگ 100 لا اقل بتونم بازی کنم نه 600 ! خداااااااااااااا!!!

حالا من موندم شما چطوری راحت بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟

marmolak kocholo
01-08-2012, 15:09
من که با اینکه مدرن وار 3 رو راحت میتونم انلاین بازی کنم به 2 دلیل سریالشو خریدم (بماند کوفتم شده ! )
دلیل اولم برخورد نکردن با یه مشت نوب ترسو و ادم عوضی و .... که از انواع ha ک استفاده میکنن بود دومی هم چون رو حالت کرک شده یه سری مپ و مرحله اضافی رو نداره

منتها همه اینا به کنار از ناز دست یه سری از خدا بی خبر استیم چیلتر تشیف داره منی که عادیش پینگم از 300 رد شه دیگه نمیشه بازی کرد به خاطر تاخیر دیدن صحنه ها برای استیم مجبورم از چیلتر شکن استفاده کنم که نتیجش میشه پینگ 400 500 نتیجه این پینگ چیه جایه دیدن دشمن صحنه مرگتو میبینی دی:

منم دیدم فایده نداره استیم رو پاک کردم گفتم بماند به امید روزی که با پینگ 100 لا اقل بتونم بازی کنم نه 600 ! خداااااااااااااا!!!

حالا من موندم شما چطوری راحت بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟
عزیز جان، شما بدو بدو استیم رو دوباره نصب کن که کلاً از بیخ اشتباه متوجه شدی!

در مورد فیلتر شدن: تنها بخش Store یا همون فروشگاه "سایت" استیم فیلتر هست! یعنی شما اگه بری مثلا تو این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، بازه ! فقط قسمت فروشگاهش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو فیلتر کردن!
و این فیلتر شدن هم هیچ ربطی به پینگ شما تو بازی ها نداره! استیم فقط یه توزیع کننده بازی ها به صورت دیجیتالی هستش که یه سری امکانات رو در اختیار شما قرار میده! سرورهای بازی ها کاملاً جدا هستن از استیم و هیچ ربطی به استیم ندارن!!!!!!
سرورهای Call of Duty هم از این قاعده مستثنا نیستن! اگه شما تو این بازی مشکل پینگ دارید، یا مشکل از نِت خودتون هست یا سروری که میرید داخلش! من خودم هم MW3 و هم MW2 رو دارم آنلاین بازی میکنم بدون هیچ مشکلی!

این مشکلات هیچ ارتباطی به استیم و فیلتر بودنش نداره!

IvIoI-IsEn
01-08-2012, 15:14
سلام دوستان

یک سری برنامه ها و سرورهایی هستند که برای کاهش ping تو بازی ساخته شدن و از نرم افزار steam هم پشتیبانی میکنن در کل اونها کاری رو که انجام میدن اینه که مسیر packet های ارسالی از کامپیوتر شما تا سرور بازی رو از طریق خودشون انتقال میدن و با این شیوه ping و همچنین مسیر مبدا و مقصد رو کم میکنن , در مورد ضریب امنیتشون هم بگم من زمانی که world of warcraft بازی میکردم بایکیش که کار کردم تا اون زمان با وجود بهبود پینگ تو بازی از لحاظ امنیت هم با مشکلی روبرو نشدم در کل پیشنهاد میکنم امتحانش کنید

در اینجا یک سایت رو که میشناسم برای dota 2 سایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هست ولی متاسفانه سایتش فیلتره ولی اگه بتونید نرم افزارشو دانلود کنید (البته باید ببینید که بازی مورد نظر شما رو پشتیبانی میکنه یا نه) بعد میتونید از account trial استفاده کنید که هر یک ساعت یک بار قطع میکنه و ببینید که بهبودی در وضعیت پینگ بازی ایجاد میکنه یا نه :31:

بعدش اینکه خودم هنوز برای dota 2 تستش نکردم

iilliya
01-08-2012, 20:30
عزیز جان، شما بدو بدو استیم رو دوباره نصب کن که کلاً از بیخ اشتباه متوجه شدی!

در مورد فیلتر شدن: تنها بخش Store یا همون فروشگاه "سایت" استیم فیلتر هست! یعنی شما اگه بری مثلا تو این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، بازه ! فقط قسمت فروشگاهش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو فیلتر کردن!
و این فیلتر شدن هم هیچ ربطی به پینگ شما تو بازی ها نداره! استیم فقط یه توزیع کننده بازی ها به صورت دیجیتالی هستش که یه سری امکانات رو در اختیار شما قرار میده! سرورهای بازی ها کاملاً جدا هستن از استیم و هیچ ربطی به استیم ندارن!!!!!!
سرورهای Call of Duty هم از این قاعده مستثنا نیستن! اگه شما تو این بازی مشکل پینگ دارید، یا مشکل از نِت خودتون هست یا سروری که میرید داخلش! من خودم هم MW3 و هم MW2 رو دارم آنلاین بازی میکنم بدون هیچ مشکلی!

این مشکلات هیچ ارتباطی به استیم و فیلتر بودنش نداره!
چشم به حرف شما که بزرگتری تو این کار نصب دارم میکنم اما بی چیلتر شکن وصل نمی شه ! خود استیم به زور لاگ آن میشه ! ؟؟
شما هیچ مشکلی نداری ؟راحت mw3 رو بازی میکنی ؟


اون برنامه رو منم دیدم اما خوب به کار من که نمیاد خوشا به حال wow باز ها دی:

marmolak kocholo
01-08-2012, 20:40
چشم به حرف شما که بزرگتری تو این کار نصب دارم میکنم اما بی چیلتر شکن وصل نمی شه ! خود استیم به زور لاگ آن میشه ! ؟؟
شما هیچ مشکلی نداری ؟راحت mw3 رو بازی میکنی ؟

اون برنامه رو منم دیدم اما خوب به کار من که نمیاد خوشا به حال wow باز ها دی:
تو پست های قبلیم گفتم، کلاً لاگین کردن استیم طول میکشه، مشکلی نیست، فقط باید چند دقیقه صبر کنید!
من راحت بدون قندشکن بازی میکنم! مشکلی هم نیست! راحت وصل میشه!

iilliya
01-08-2012, 21:04
دیگه والا من نمیدونم چقدر صبر کنم !
آخه 1 ربع صبر کردن که نمیشه !

Gregar
01-08-2012, 23:31
دیگه والا من نمیدونم چقدر صبر کنم !
آخه 1 ربع صبر کردن که نمیشه !

اره منم همین مشکل رو دارم . یعنی تا یک ساعت هم وایستی ارور میده از اخر . تنها راهش چیز پی انه .

pcman2012
08-08-2012, 14:13
سلام کسی میتونه منو توی friends استیم اد کنه اخه من بازی نخریدم نمی تونم اد کنم.اسم اکانتم proman2012
با تشکر

Arrowtic
08-08-2012, 15:29
خوب منم دوباره اینترنتم وصل شد.
اسمم Arrowtic هستش توی استیم و فقط DotA 2 میزنم : دی

دوستانی که مشکل لوگین دارن صبر کنن!خیلی طول میکشه ولی لوگین میشه!

pcman2012
08-08-2012, 15:54
خوب منم دوباره اینترنتم وصل شد.
اسمم Arrowtic هستش توی استیم و فقط DotA 2 میزنم : دی

دوستانی که مشکل لوگین دارن صبر کنن!خیلی طول میکشه ولی لوگین میشه!

سلام بازی خریدی که میتونی friend اد کنی من بازی نخریدم نمی تونم.
میتونی منو اد کنی proman2012

marmolak kocholo
08-08-2012, 22:15
سلام بازی خریدی که میتونی friend اد کنی من بازی نخریدم نمی تونم.
میتونی منو اد کنی proman2012
دوست عزیز شما حتماً باید یک بازی اورجینال داشته باشید تو اکانتتون تا بتونید کسی رو ادد کنید یا کسی شمارو ادد کنه.
این هم آیدی من: S3cr3T

pcman2012
08-08-2012, 22:25
ولی یه جا خونده بودم بقیه می تونن منو ادد کنن.
کلا نمیشه اینو دور زد.

Arrowtic
08-08-2012, 23:06
دوستان راهی برای غلبه بر لگ دوتا2 میشناسن؟!من تو همه بازیا پینگم عالیه به جز تنها بازی استیمم یعنی دوتا2!(قبلا خوب بود خونه رو عوض کردیم به اجبار مخابرات گرفتم)

M e i s a m
08-08-2012, 23:25
سلام
امروز یه تبلیغ فروش اکانت استیم کانتر 1.6 دیدم زده بود 20000
چند سال پیش یادمه امازون گذاشته بود 8 دلار فکر کنم
میخوام ببینم می ارزه؟ داخل ایران ساپورت داره؟
و هم اینکه پینگ تا خارج نزدیک ترین سرور چقدره؟

کلا بخرم یا نخرم؟ :دی
زیاد هم کانتر بازی میکنم و اگه شرایطش خوب باشه استیم هم میگیرم

marmolak kocholo
09-08-2012, 15:23
سلام
امروز یه تبلیغ فروش اکانت استیم کانتر 1.6 دیدم زده بود 20000
چند سال پیش یادمه امازون گذاشته بود 8 دلار فکر کنم
میخوام ببینم می ارزه؟ داخل ایران ساپورت داره؟
و هم اینکه پینگ تا خارج نزدیک ترین سرور چقدره؟

کلا بخرم یا نخرم؟ :دی
زیاد هم کانتر بازی میکنم و اگه شرایطش خوب باشه استیم هم میگیرم
نخر!!
اول یه نکته ای رو بهتون بگم، کلاً سعی کنید اکانت استیم نخرید! امن نیستش، طرف خیلی راحت میتونه با یه تیکت زدن اکانت رو برگردونه! کلاً دردسر داره به نظرم نرید سراغ خرید اکانت خیلی بهتره.
دوم اینکه بازی کانتر رو وقتی شما اورجینال بخری باید تو سرورهای Steam بازی کنید که هیچ سرور ایرانی نداره! بهترین سروری که پیدا میشه پینگش 200 هست که برای کانتر اصلاً مناسب نیست.

sherlock_Holmes
25-08-2012, 21:06
steam بازهاي محترم.. من بازي darksiders II رو از ميهن دانلود گرفتم نسخه steam رو.. steam هم نصب كردم و اكانت ساختم چجوري بايد بازي كنم؟ هيچي نمياد..

M-N-2007
02-09-2012, 14:40
steam بازهاي محترم.. من بازي darksiders II رو از ميهن دانلود گرفتم نسخه steam رو.. steam هم نصب كردم و اكانت ساختم چجوري بايد بازي كنم؟ هيچي نمياد..
آقا مشکل منم همینه لطفا راهنمایی کنید

SANBOR
09-09-2012, 11:12
دوست عزیز شما حتماً باید یک بازی اورجینال داشته باشید تو اکانتتون تا بتونید کسی رو ادد کنید یا کسی شمارو ادد کنه.
این هم آیدی من: S3cr3T
سلام
لطفا شما که بیشتر میایید اینجا یک پست رو ایجاد کنید با همین عنوان و همه چیز رو در پست اول بنویسید
اینجور بهتره
هنوز بازی هایی رایگان اضافه نشده ها

p30worldapm
21-10-2012, 12:15
1. من بازی worms revolution رو از استیم پیش خرید کردم. دیشب داشتم بازی می کردم وسط بازی سیستم رو ری استارت کردم! بعد که دوباره وصل شدم ازم پرسید که تو دو تا سیو داری یکی رو سیستم خودته و یکی تو سرور استیم می خوای کدوم رو با اون یکی سینک کنم؟
حالا سوال من اینه که بازی اول رو سیستم من سیو می شه بعد رو سرور استیم یا برعکس؟

تو یه سایتی خوندم می شه با عوض کردن پورتهای استیم فیلتر رو دور زد. تو سایتش یه لینک دانلود دو تا فایل بود که این کار رو می کرد. فقط مشکلش این بود که لینک از سرور هات فایل بود که اونم همه فایلهاش رو پاک کرده! کسی راهی سراغ داره؟

marmolak kocholo
24-10-2012, 21:44
1. من بازی worms revolution رو از استیم پیش خرید کردم. دیشب داشتم بازی می کردم وسط بازی سیستم رو ری استارت کردم! بعد که دوباره وصل شدم ازم پرسید که تو دو تا سیو داری یکی رو سیستم خودته و یکی تو سرور استیم می خوای کدوم رو با اون یکی سینک کنم؟
حالا سوال من اینه که بازی اول رو سیستم من سیو می شه بعد رو سرور استیم یا برعکس؟

تو یه سایتی خوندم می شه با عوض کردن پورتهای استیم فیلتر رو دور زد. تو سایتش یه لینک دانلود دو تا فایل بود که این کار رو می کرد. فقط مشکلش این بود که لینک از سرور هات فایل بود که اونم همه فایلهاش رو پاک کرده! کسی راهی سراغ داره؟
در مورد سوال اولتون:
سیوها ابتدا در سیستم شما ذخیره میشن و بعد از خارج شدن شما از بازی، همون سیوها داخل سیستم Cloud استیم آپلود میشن...
اگر در حین بازی به هر دلیلی از بازی به طور ناگهانی خارج شدید همون سیو سیستمتون رو انتخاب کنید، ولی اگه در حین سیو کردن بازی از بازی به طور ناگهانی خارج شدید سیو درون سرور استیم رو انتخاب کنید.
چون موقع سیو کردن به هیچ وجه نباید بازی بسته بشه! اگه چنین اتفاقی بیفته سیوها خراب میشن
در مورد سوال دومتون هم اطلاعی ندارم

vergil2020
25-10-2012, 15:53
man key vase steam dota 2 mikha,m bayad az koja gir biaram

RezaOptic
23-11-2012, 11:42
steam باز های عزیز من یه بازی COD ModernWar 2 دارم خیلی وقته بازیش نکردم الان که میخوام بازی کنم میخواد بازی رو آپدیت کنه اما وقتی میره آپدیت رو دان کنع هیچی پر نمیشه و بعد از 2 دقیقه اررور Time Out میده.

این رو چی کارش کنم؟؟؟؟

ahbadr
28-11-2012, 14:46
سلام بچه ها
من با یه مشکلی مواجه شدم
من میخواستم Dota 2 رو بازی کنم
برای همین این بازی رو از سایت میهن دانلود ، دانلود کردم
و بعدش برنامه استیم رو دانلود کردم و به روز رسانیش هم کردم و بعدش تو سایت دوتا ثبت نام کردم
وقتی دانلود دوتا 2 تموم شد همون موقع هم دعوتنامه سایت دوتا 2 هم به برنامه استیم اضافه شد
یعنی یکی دو روز بیشتر طول نکشید که دعوتنامه برام بیاد

ولی هنوز موفق نشدم بازی کنمش
علتشم اینه که نمیدونم بازی رو باید کجا کپی کنم
به مسیر زیر به ترتیب رفتم
C:
Program Files (x86)
Steam
steamapps
common
dota 2 Beta
بعد همه فایل های پوشه بازی دوتا 2 رو داخلش کپی کردم که شامل فایل های bin و dota و platform و خود فایل بازی بود.
بعد وارد برنامه شدم و طبق دستورالعمل ، verify رو زدم ولی خیلی سریع verify تموم میشه و میگه که همه چیز خوب و عالیه (البته فقط یدونه فایل رو چک میکنه که اصولا نباید بکنه و باید خیلی بیشتر باشه)
و بعدش که بازی رو play میکنم مجددا شروع به دانلود بقیه بازی میکنه

شما چیزی به ذهنتون میرسه
ممنون

seyed_mahdi
16-12-2012, 19:07
سلام
من یه سوال کوچیک داشتم.
من فقط میخام گزینه Add Friend من تو استیم فعال بشه همین.
حالا اگر باید بازی بخریم خواهشا یه بازی اروزون قیمت در حد 5 تومن و 2 تومن معرفی کنید تا بشه اینو فعال کرد.

ممنون

Kheee
26-12-2012, 22:37
درود
من نمیتونم وارد اکانتم بشم یا ارور کانکشن میده یا هیمنجور برای وارد شدن به اکانت میمونه حدود نیم ساعت همینجور مونده بود:n28:

Arrowtic
26-12-2012, 23:27
سلام بچه ها
من با یه مشکلی مواجه شدم
من میخواستم Dota 2 رو بازی کنم
برای همین این بازی رو از سایت میهن دانلود ، دانلود کردم
و بعدش برنامه استیم رو دانلود کردم و به روز رسانیش هم کردم و بعدش تو سایت دوتا ثبت نام کردم
وقتی دانلود دوتا 2 تموم شد همون موقع هم دعوتنامه سایت دوتا 2 هم به برنامه استیم اضافه شد
یعنی یکی دو روز بیشتر طول نکشید که دعوتنامه برام بیاد

ولی هنوز موفق نشدم بازی کنمش
علتشم اینه که نمیدونم بازی رو باید کجا کپی کنم
به مسیر زیر به ترتیب رفتم
C:
Program Files (x86)
Steam
steamapps
common
dota 2 Beta
بعد همه فایل های پوشه بازی دوتا 2 رو داخلش کپی کردم که شامل فایل های bin و dota و platform و خود فایل بازی بود.
بعد وارد برنامه شدم و طبق دستورالعمل ، verify رو زدم ولی خیلی سریع verify تموم میشه و میگه که همه چیز خوب و عالیه (البته فقط یدونه فایل رو چک میکنه که اصولا نباید بکنه و باید خیلی بیشتر باشه)
و بعدش که بازی رو play میکنم مجددا شروع به دانلود بقیه بازی میکنه

شما چیزی به ذهنتون میرسه
ممنون

نسخه ای که دانلود کردید احتمالا کامل نبوده و برای همین آپدیت باید بشه.

در کل برای دوتا2 پیشنهاد میکنم مستقیما از استیم دانلود کنید.

awz2
08-01-2013, 13:34
درود
من نمیتونم وارد اکانتم بشم یا ارور کانکشن میده یا هیمنجور برای وارد شدن به اکانت میمونه حدود نیم ساعت همینجور مونده بود:n28:
این خیلی شانسی هستش و به سرعت نت بستگی داره من 512 دارم 1دفعه بعد 10 دقیقه باز میشه 1دفعه بعد 2یا3 دقیقه باز میشه

awz2
08-01-2013, 13:38
سایت dota-2.ir داره رایگان به هر کسی که درخواست بده میده هر کی خواست به این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D8%AF%D9%88%D8%AA%D8%A7-2/سر بزنه :n16:

saadatpor
12-02-2013, 19:48
سلام steam من میزنی اپدیت تا بیست درصد میره بعد خودش قطع میشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم سرعنت نتم256 هستش :sad:

karvas
18-02-2013, 12:11
یه سوال؟ استیم فقط برای بازی شبکه ای هست و بس ؟ یعنی من که شبکه ای بازی نمیکنم احتیج به استیم ندارم؟

POORYAII
22-02-2013, 20:57
سلام دوستان

آقا من بازی دوتا 2 رو با استیم دانلود میکنم همین که چند درصد دانلود میشه و بعدش چند روز دیگه میخوام بقیه اش رو دانلود کنم دوباره از اول میاد حالا به نظرتون استیم بقیش رو دانلود میکنه یا از اول دانلود میکنه؟؟؟

کمک.... تو رو خدا منو راحت کنید و یه جواب درست و حسابی بیدن دارم دیوونه میشم:n30::n30:

Arrowtic
22-02-2013, 21:41
سلام دوستان

آقا من بازی دوتا 2 رو با استیم دانلود میکنم همین که چند درصد دانلود میشه و بعدش چند روز دیگه میخوام بقیه اش رو دانلود کنم دوباره از اول میاد حالا به نظرتون استیم بقیش رو دانلود میکنه یا از اول دانلود میکنه؟؟؟

کمک.... تو رو خدا منو راحت کنید و یه جواب درست و حسابی بیدن دارم دیوونه میشم:n30::n30:

اگه دوباره از صفر درصد شروع میشه نه مشکل داره واستون.شما نباید Stop رو بزنید وسطش باید Pause رو بزنید و بعد هم Resume تا از ادامه دانلود کنه.

POORYAII
23-02-2013, 00:44
خوب ببین دوست من من اینو به یکی دیگه گفتم گفت چون آپدیت میاد واسه بازی این طوری میشه و باید جوری دانلود بشه که اینجوری نشه یعنی به نظرت من همیشه pause بدم بعدش سیستم رو خاموش کنم و بعدش 1 روز بعدش دوباره ریسوم بدم آیا بقیه اش دانلود میشه یا نه؟

Arrowtic
23-02-2013, 06:53
خوب ببین دوست من من اینو به یکی دیگه گفتم گفت چون آپدیت میاد واسه بازی این طوری میشه و باید جوری دانلود بشه که اینجوری نشه یعنی به نظرت من همیشه pause بدم بعدش سیستم رو خاموش کنم و بعدش 1 روز بعدش دوباره ریسوم بدم آیا بقیه اش دانلود میشه یا نه؟

معمولا جمعه ها آپدیت میاد و پیشنهاد من اینه که شما تو یه هفته کامل دانلود کنید تا مشکل پیش نیاد.(البته مطمئن نیستم که آپدیت باعث این مشکله چون من یه ضرب دانلود کردم)

POORYAII
23-02-2013, 12:55
اقا ممنون از راهنماییت من تصمیم گرفتم که بک آپ بازی رو دانلود کنم بعدش ریستور کنم تو استیم ...حالا به نظرت اگه من دانلودش کنم بک اپ رو بعدش ریستو کنم بازم دانلود میکنه یا نه؟ بد بخت نشم دوباره ...؟
نظرت رو بگو داداش

MohamadDesign
06-03-2013, 16:40
سلام
خسته نباشین
آقا من استیم رو دانلود و نصب کردم.
الان آپدیت میخواد و وقتی آپدیت میشه کمی بعد ارور میده و میگه که استیم باید آنلاین آپدیت بشه .لطفا تنظیمات شبکه رو بررسی کنید. در حالی که اینترنت وصله و هیچ مشکلی نداره!
میشه یه راهنمایی بکنین؟
من ویندوز هم عوض کردم. قبلا ویندوز 8 بود نصب کرده بودم و 1 ماه دوتا 2 بازی کردم.الان ویندوز ایکس پی هست و وقتی استیم رو نصب میکنم این مشکل به وجود میاد.چند بار آپدیتش کردم بعد از چند مگابایت آپدیت همین ارور رو میده!

MohamadDesign
07-03-2013, 14:16
کسی نمیخواد کمک کنه؟!

hajibero
12-03-2013, 22:08
سلام . یه سوال . من میخوام یه بازی رو گیفت کنم (هدیه) به یه اکانت دیگه ای .لطفا راهنماییم کنید . در این حد بلدم که یه اکانت بسازم و بعد سی دی کی رو بهش بشناسونم و بازی کنم و کلا همه چیز رو میدونم بجز گیفت کردن بازی ها . یعنی میشه یه بازی در اکانت خودم رو گیفت کنم به یه اکانت دیگه ؟

- Saman -
12-03-2013, 23:41
سلام . یه سوال . من میخوام یه بازی رو گیفت کنم (هدیه) به یه اکانت دیگه ای .لطفا راهنماییم کنید . در این حد بلدم که یه اکانت بسازم و بعد سی دی کی رو بهش بشناسونم و بازی کنم و کلا همه چیز رو میدونم بجز گیفت کردن بازی ها . یعنی میشه یه بازی در اکانت خودم رو گیفت کنم به یه اکانت دیگه ؟


سلام!

بله، البته كه امكان گيفت دادن در استيم وجود داره، اما در شرايطي كه خود شما بازي و يا هر آيتمي (از قبيل DLC و ...) رو از استيم (با اعتبار مالي كه در اكانت شما وجود داره، با كارت اعتباري و يا اكانت پي پال) خريداري مي كنيد، دو آپشن رو در هنگام خريد داريد، يك اينكه براي شخص خود و يا اينكه به شخص ديگري هديه كنيد، كه در صورت انتخاب هديه دادن مي توانيد هديه رو به ليست دوستان خود بدهيد و يا مستقيما به اي ميل شخصي كه مي خواهيد گيفت رو بدهيد، ارسال كنيد.

نكته ديگر هم استفاده از Inventory هست كه مي توانيد آيتم هايي كه از Workshop دريافت مي كنيد و يا حتي بازي ها يي كه به صورت گيفت مي گيريد (كه در اين صورت دو انتخاب به شما داده ميشه،‌ يك اضافه كردن بازي به اكانت خود شما و يا اضافه كردن بازي به Inventory) در Inventory خود نگاه داشته و به دوستان خود در استيم بفرستيد.

توجه داشته باشيد كه هرگز امكان هديه دادن بازي كه از قبل در اكانت شما اكتيو شده، به هيچ عنوان وجود ندارد و بازي (و يا آيتم) تنها به شخص خود شما تعلق دارد.


اميدوارم توضيحات من جامع و كافي بوده باشد. :n01:

Arrowtic
13-03-2013, 21:28
سلام . یه سوال . من میخوام یه بازی رو گیفت کنم (هدیه) به یه اکانت دیگه ای .لطفا راهنماییم کنید . در این حد بلدم که یه اکانت بسازم و بعد سی دی کی رو بهش بشناسونم و بازی کنم و کلا همه چیز رو میدونم بجز گیفت کردن بازی ها . یعنی میشه یه بازی در اکانت خودم رو گیفت کنم به یه اکانت دیگه ؟

با تشکر از جواب کاملی که بهتون دادن.
برای گیفت فرستادن برید به Inventory و اون بازی(مثلا Key Dota2 ) رو انتخاب کنید و سمت راست گزینه Send Gift یا چنین چیزی رو بزنید و بعد ایمیل یا اکانت استیم دوستتونو وارد کنید.

eby69
28-03-2013, 00:18
سلام من تازه استیم نصب کردم ودارم بازی دانلود میکنم ولی بازی به صورت پارت پارت خیای کوتاه دانلود میشه میشه راهنماییم کنید چکار کنم مداوم دانلود بشه وسرعت دانلودم ثابت بشه؟؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین
:n16:

Persian__Boy
31-03-2013, 20:17
سلام من تازه استیم نصب کردم ودارم بازی دانلود میکنم ولی بازی به صورت پارت پارت خیای کوتاه دانلود میشه میشه راهنماییم کنید چکار کنم مداوم دانلود بشه وسرعت دانلودم ثابت بشه؟؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین
:n16:
منم همین مشکلو دارم یکی کمک کنه لطفا:n27:

pharm
09-04-2013, 23:12
دوستان من استیم رو دانلود کردم بعد میگه دقیق 98 مگ رو دانلود کن خوب این 98 مگ کل اپدیت استیمه یا نه بعدش هم اپدیت داره؟ و هر وقت هم میخوام اپدیت کنم وسطش قطع میشه میگه steam neads to be online و ...
درحالی که اینترنت وصله و داره دانلود میشه 10 بار هم رفتم نشده مطمأنم فیلتر شده سرورش :@

behzad1147
11-04-2013, 00:03
دوستان من استیم رو دانلود کردم بعد میگه دقیق 98 مگ رو دانلود کن خوب این 98 مگ کل اپدیت استیمه یا نه بعدش هم اپدیت داره؟ و هر وقت هم میخوام اپدیت کنم وسطش قطع میشه میگه steam neads to be online و ...
درحالی که اینترنت وصله و داره دانلود میشه 10 بار هم رفتم نشده مطمأنم فیلتر شده سرورش :@

سلام منم مشکل این دوستمون رو دارم
میشه راهنمایی کنید:n13:

Arrowtic
11-04-2013, 07:14
عجیبه,من به چنین مشکلی بر نخوردم تا حالا.راحت استیم خودش آپدیت میشه,دیروزم Team Fortress2 با حجم 12.2 گیگ رو دانلود کردم و Loadout رو هم 500 مگ آپدیت کردم بدون مشکل.
به نظر من با ساکـــــس هم تست کنید به احتما زیاد برطرف بشه.

pharm
11-04-2013, 09:03
عجیبه,من به چنین مشکلی بر نخوردم تا حالا.راحت استیم خودش آپدیت میشه,دیروزم Team Fortress2 با حجم 12.2 گیگ رو دانلود کردم و Loadout رو هم 500 مگ آپدیت کردم بدون مشکل.
به نظر من با ساکـــــس هم تست کنید به احتما زیاد برطرف بشه.

با ساکس هم هیچ فایده ای نداشت

poriya ap
11-04-2013, 22:07
دوستان من استیم رو دانلود کردم بعد میگه دقیق 98 مگ رو دانلود کن خوب این 98 مگ کل اپدیت استیمه یا نه بعدش هم اپدیت داره؟ و هر وقت هم میخوام اپدیت کنم وسطش قطع میشه میگه steam neads to be online و ...
درحالی که اینترنت وصله و داره دانلود میشه 10 بار هم رفتم نشده مطمأنم فیلتر شده سرورش :@


سلام من تازه استیم نصب کردم ودارم بازی دانلود میکنم ولی بازی به صورت پارت پارت خیای کوتاه دانلود میشه میشه راهنماییم کنید چکار کنم مداوم دانلود بشه وسرعت دانلودم ثابت بشه؟؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین
:n16:


منم همین مشکلو دارم یکی کمک کنه لطفا:n27:


سلام منم مشکل این دوستمون رو دارم
میشه راهنمایی کنید:n13:


عجیبه,من به چنین مشکلی بر نخوردم تا حالا.راحت استیم خودش آپدیت میشه,دیروزم Team Fortress2 با حجم 12.2 گیگ رو دانلود کردم و Loadout رو هم 500 مگ آپدیت کردم بدون مشکل.
به نظر من با ساکـــــس هم تست کنید به احتما زیاد برطرف بشه.


با ساکس هم هیچ فایده ای نداشت

سلام.
منم مثل همه دوستان همین مشکل دارم.:n14:
حتی با چیز شکن تست کردم بدتر هستش :|:n29:
دوستان مثلا نمیشه اپدیت به صورت فایل جدا دانلود کرد؟
برای من تا نصف میره قطع میشه اگه کسی راحی سراغ داره بگه.:n28:

Arrowtic
11-04-2013, 22:14
مشکل پارت کوتاه فکر کنم به بازی هم مربوط باشه,آخه من Team Fortress2 رو بدون مشکل دانلود کردم ولی در همون لحظه آپدیت Loadout رو چک کردم هی قطع میشد.(البته در اون زمانایی که دان میشد درعوض با سرعت دوبرابر حالت عادی دانلود میکرد و برای همین فرقی نمیکرد در کل)

البته اینی که گفتم برای دانلود بازی یا آپدیتش بود و آپدیت خود استیم اینطور نیست واسم.

pharm
13-04-2013, 20:20
مشکل پارت کوتاه فکر کنم به بازی هم مربوط باشه,آخه من Team Fortress2 رو بدون مشکل دانلود کردم ولی در همون لحظه آپدیت Loadout رو چک کردم هی قطع میشد.(البته در اون زمانایی که دان میشد درعوض با سرعت دوبرابر حالت عادی دانلود میکرد و برای همین فرقی نمیکرد در کل)

البته اینی که گفتم برای دانلود بازی یا آپدیتش بود و آپدیت خود استیم اینطور نیست واسم.

منم قبلا ریختم استیم رو blacklight retrebtion رو دان کردم و بازی کردم هیچ مشکلی نداشت

ولی حالا دوباره ریختم 98 مگ دقیق میخواد دان کنه ولی وقتی به 2 مگ میرسه قط میشه برام فک کنم تحریم کرده ایران رو
خیلی بده:(

rezascooter
16-04-2013, 13:21
آیا امکانش هست کسی نصب بازی به صورت آفلاین را تصویری آموزش بدهد.

باتشکر.:n18:

rezascooter
16-04-2013, 14:54
اگر کسی بازی Counter Strike 1.6 یا Global Offensive را نسخه اصلی داره در خواست دوستی بده تا سرور بسازیم و راحت بازی کنیم.

من Counter Strike Full Pack را با 30 دلار خرید کردم بازی Counter Strike - CS Condition Zero - CS Source - CS Global Offensive

نام اکانت Steam من REZASCOOTER13 هستش.


چهار تا بازی فقط 30 دلار بدون دردسر کشیدن و البته قانونی.


زود بیاد تا جمع ایرانی جمع شه.
:n20:

abassifi
01-05-2013, 14:14
سلام برای اپدیت نمی شه مال من می نویسه به اینترنت نصب شوولی منم که وصلم کمک:n28::n28:

hamedham
27-05-2013, 20:52
دوستان راهی هست که آپدیت استیم رو نگهداشت؟
من ویندوزمو عوض کردم حالا باید دوباره آپدیت کنم.

RezaRezayi30
01-06-2013, 23:25
با سلام
چرا وقتی استیم رو اجرا میکنم آپدیت می خواد اما آپدیت نمیشه
هیچ ارور و نشونه ای هم نمیده
لطفا راهنمایی کنید
:n03::n03::n03::n03::n03::n03::n03::n03::n03::n03:

Arrowtic
02-06-2013, 06:26
اگه ارور Scanning for games updates رو میده صفحه زیر رو بخونید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RezaRezayi30
03-06-2013, 14:13
دادا هیچ اروری نمیده:hmm:
لطفا راهنمایی کنید:n03::n03:
باید چیکار کنم؟؟؟

imanghamari
11-06-2013, 03:14
دوستان من هم این مشکل شما رو داشتم یعنی می زدم دانلود بعد از چند ثانیه هی قطع و وصل می شد

از آخر هم رفتم backup بازی استیمش رو دانلود کردم و در استیم قرار دادم بعد بازی به راحتی اجرا شد

تو اینترنت بگردین به احتمال زیاد بک آپش رو گیر میارین

imanghamari
11-06-2013, 03:17
دادا هیچ اروری نمیده:hmm:
لطفا راهنمایی کنید:n03::n03:
باید چیکار کنم؟؟؟


کسانی که تازه استیم نصب کردن باید بدونن که استیم همون اول آپدیت می گیره و باید بهش اجازه بدی بستگی به سرعت اینترنتون دانلود کنه و آپدیت بشه دستش نزنین که force close میده
بازش کنین و کاراتون رو بکنین خودش بعد از 30 یا 60 دقیقه میاد بالا

آها تا یادم نرفته بگم بعد از اینکه استیم آپدیت شد برین به قسمت program file 86 و از پوشه استیم یک کپی بگیرین که هر وقت خواستین ویندوز رو عوض کنید هی دوباره آپدیتاش نگیرین

miladdarren
11-06-2013, 04:56
سلام دوستان من یه مشکلی دارم steam رو تازه نصب کردم بعد که login می کنم وارد نمی شه روی پنجره steam هم که کلیک می کنم force close می ده/مشکلش چیه؟قند شکن می خواد؟

Arrowtic
11-06-2013, 07:01
شما روش کلیک نکن : دی
بذار صفحه Logging in بمونه همون طور , طول میکشه ولی آخر سر میره تو !

pharm
16-06-2013, 19:51
دوستان خواهشا کمک کنید
من بازی loudout رو داشتم یه اپدیت 575 مگی بود اپدیت میکردم حالا روی 571 وایساده میگه an error oacured when updatig game چندین بار هم تکرار کردم دانلود نشد گفته بود فایل apache رو پاک کنید این کارو هم کردم نشد

- Saman -
16-06-2013, 21:06
دوستان خواهشا کمک کنید
من بازی loudout رو داشتم یه اپدیت 575 مگی بود اپدیت میکردم حالا روی 571 وایساده میگه an error oacured when updatig game چندین بار هم تکرار کردم دانلود نشد گفته بود فایل apache رو پاک کنید این کارو هم کردم نشد

سعي كنيد كه رجين دان اود رو عوض كنيد...اما قبلش بريد فايل هاي باري رو verify كنيد.

يا استيم رو دوباره رستارت كنيد؟! اين مشكلات گاهي پيش مياد...


در مورد update ها هم بايد بگم كه استيم آپديت ها رو فقط در پوشه package ذخير ه مي كنه. يعني مي تونيد بعد از نصب تازه استيم، اين پوشه رو كه قبلا كپي كرده بوديد رو در دايركتوري اصلي استيم كپي كنيد...به اين منظور هم، استيم بعد از چك كردن اين فايلها ديگر نيازي به دان لود مجدد اون ها نمي بينه و روند نصب رو آغاز مي كنه...توجه داشته باشيد كه بعد از هر آپديت محتويات و نوع اين فايلها تغيير مي كنه.


اما وقتي كه مي خواهيد استيم رو دوباره نصب كنيد از اين پوشه ها حتما يه كپي بگيريد بعد پاك كنيد...بعد از نصب مجدد مي تونيد دوباره همين پوشه ها رو به جاي اولشون برگردونيد.


SteamApps

userdataديگر اينكه، هميشه سعي كنيد كه Steam Guard رو فعال نگه داريد تا از گرند هكر ها به دور باشيد!

pharm
17-06-2013, 00:07
سعي كنيد كه رجين دان اود رو عوض كنيد...اما قبلش بريد فايل هاي باري رو verify كنيد.

يا استيم رو دوباره رستارت كنيد؟! اين مشكلات گاهي پيش مياد...


در مورد update ها هم بايد بگم كه استيم آپديت ها رو فقط در پوشه package ذخير ه مي كنه. يعني مي تونيد بعد از نصب تازه استيم، اين پوشه رو كه قبلا كپي كرده بوديد رو در دايركتوري اصلي استيم كپي كنيد...به اين منظور هم، استيم بعد از چك كردن اين فايلها ديگر نيازي به دان لود مجدد اون ها نمي بينه و روند نصب رو آغاز مي كنه...توجه داشته باشيد كه بعد از هر آپديت محتويات و نوع اين فايلها تغيير مي كنه.


اما وقتي كه مي خواهيد استيم رو دوباره نصب كنيد از اين پوشه ها حتما يه كپي بگيريد بعد پاك كنيد...بعد از نصب مجدد مي تونيد دوباره همين پوشه ها رو به جاي اولشون برگردونيد.


SteamApps

userdataديگر اينكه، هميشه سعي كنيد كه Steam Guard رو فعال نگه داريد تا از گرند هكر ها به دور باشيد!

چجوری فایل های بازی رو Verify میکنن؟چجوری رجین دانلود رو عوض میکنن و چجوری استیم رو ریستارت میکنن؟

Arrowtic
17-06-2013, 07:21
چجوری فایل های بازی رو Verify میکنن؟چجوری رجین دانلود رو عوض میکنن و چجوری استیم رو ریستارت میکنن؟
در قسمت Library روی بازی کلیک راست کنید و برید توی Properties و اونجا Verify Integrity رو بزنید .
برای تعویض Region هم برید به قسمت Setting خود استیم و در قسمت Download میتونید عوضش کنید .
ریستارت هم ببندید دوباره بازش کنید استیمو .

- Saman -
17-06-2013, 08:37
چجوری فایل های بازی رو Verify میکنن؟چجوری رجین دانلود رو عوض میکنن و چجوری استیم رو ریستارت میکنن؟

منظور من از ريستارت استيم (به زبان ساده؟) اين بود كه برنامه استيم رو ببنديد و دوباره باز كنيد.

براي verify كردن فايلها مطابق دستورات زير عمل كنيد.


از قسمتLIBRARY روي بازي مورد نظرتون كليك راست كنيد و گزينه Properties رو انتخاب كنيد...در پنجره باز شده به تب LOCAL FILES بريد و حالا مي تونيد گرينه VERIFY INTEGRITY OF GAME CACHE... رو انتخاب كنيد و صبر كنيد تا پروسه كار چك كردن فايلها تموم بشه...

براي تعويض رجين دانلود از اين راه اقدام كنيد.

در برنامه استيم از منوي بالا. گزينه Steam و بعد گزينه Setting رو انتخاب كنيد...بعد به تب Downloads بريد و مي تونيد در اونجا رجين رو مشاهده كنيد...حالا سعي كنيد كه كشور ديگري رو انتخاب كنيد. گزينه هاي آلمان و انگليس و يا هلند و سوئد به نظر مناسبتر هستند... بعد از OK كردن استيم از شما مي خواد كه ريستارت كنه پس ريستارت كنيد...ممكنه كه هيچ اتفاقي بعد از اين تغيير نيفته، اين براي مزيت دان لود با سرعت بالاتر از مناطق نزديك شما هستند.

دوست عزيز توجه كنيد كه اين هاي كه گفتم،‌ راه كار هستند و ممكنه كه مشكل شما رو به طور قطعي حل نكنند...

miladdarren
09-07-2013, 12:42
دوستان یه سوال من تو استیم یه بازی رو زدم دانلود کنه بعد پازش کردم الان که می خوام از ادامش دان کنه نمی دونم چی کار باید بکنم هیچ گزینه ای برای ادامه دادن نداره چی کار باید بکنم؟

Arrowtic
09-07-2013, 13:29
دوستان یه سوال من تو استیم یه بازی رو زدم دانلود کنه بعد پازش کردم الان که می خوام از ادامش دان کنه نمی دونم چی کار باید بکنم هیچ گزینه ای برای ادامه دادن نداره چی کار باید بکنم؟

باید داشته باشه .
به هر حال به عنوان یه راه جایگزین میتونید برید توی Library و روی اسم بازی کلیک راست کنید و Resume Update رو بزنید .

- Saman -
09-07-2013, 13:34
دوستان یه سوال من تو استیم یه بازی رو زدم دانلود کنه بعد پازش کردم الان که می خوام از ادامش دان کنه نمی دونم چی کار باید بکنم هیچ گزینه ای برای ادامه دادن نداره چی کار باید بکنم؟


دوست عزيز!

فقط كافيه كه روي عنوان بازي در قسمت LIBRARY (از ستون سمت چپ يعني) مورد نظر خودتون راست كليك كنيد و گزينه Resume Updating و يا Resume Downloading رو انتخاب كنيد...بعد مي بينيد كه استيم ادامه دان لود رو از سر مي گيره و در هنگام دا نلود هم باز مي تونيد گزينه Downloads رو از منوي ALL Games در بالاي ستون بازي ها رو انتخاب كنيد و فرايند دان لود رو مشاهده كنيد.

miladdarren
11-07-2013, 13:33
کسی اینجا team fortress 2 بازی می کنه؟
وضعیت ping چه طوره؟می شه بازی کرد؟

Arrowtic
11-07-2013, 13:38
کسی اینجا team fortress 2 بازی می کنه؟
وضعیت ping چه طوره؟می شه بازی کرد؟

من میزدم مدت ها . اون موقع خوب بود پینگم معمولا زیر 300 و حدود 250 اینا بود . قابل بازیه .

marmolak kocholo
12-07-2013, 04:21
تخفیف های تابستانی استیم هم شروع شد.
من تو روز اول Counter Strike Complete رو گرفتم...
تا ببینیم تو روزای دیگه چه بازیایی تخفیف میخوره که بگیریم D:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- Saman -
12-07-2013, 08:10
بله از ديروز فروش ويژه تابستاني استيم شروع شده، با اين تفاوت كه امسال هم كارت هاي خاصي در نظر گرفته شده كه با كسب اون ها هم مي تونيد بازي ها رو به صورت جايزه دريافت كنيد.

من هم مي خوام كه چند تايي رو تهيه كنم، اگر در حساب بانكيم پول به اندازه كافي داشته باشم!


براي امروز L4D2 با تخفيف 75% به نظر گزينه خوبي هست!

marmolak kocholo
12-07-2013, 10:47
بله از ديروز فروش ويژه تابستاني استيم شروع شده، با اين تفاوت كه امسال هم كارت هاي خاصي در نظر گرفته شده كه با كسب اون ها هم مي تونيد بازي ها رو به صورت جايزه دريافت كنيد.کارت ها بازی نمیدن! کارت ها Badge, Background, emotion, Coupon میدن، البته به همراه XP که Steam Levelـتون بالا بره...

- Saman -
12-07-2013, 11:09
کارت ها بازی نمیدن! کارت ها Badge, Background, emotion, Coupon میدن، البته به همراه XP که Steam Levelـتون بالا بره...

مي بخشيد، منظورم آيتم ها (همون هاي كه گفتيد) بود. اشتباه تايپي شد!


استيم لول من كه خيلي پايينه! بايد فكري براي بالا رفتنش بكنم!

marmolak kocholo
13-07-2013, 07:10
تخفیف های روز دوم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو روز دوم این بازیارو گرفتم تا الان:
BIT.TRIP Presents... Runner2: Future Legend of Rhythm Alien, Runner2 - Good Friends Character Pack, XCOM: Enemy Unknown

موندم FEZ رو بگیرم یا نه!

- Saman -
13-07-2013, 07:28
اون كه فقط 50% تخفيف داره!

The Walking Dead و يا Just Cause 2.. بازي Sniper Ghost Warrior 2 كه 85% تخفيف داره!


ولي FEZ بازي جالبي به نظر مياد! بازي BO II كه 50% تخفيف داره، اما من كه قصد خريد ش رو ندارم.


من هنوز هيچ بازي رو نگرفتم...منتظرم تا بازي هاي مد نظرم بيشتر تخفيف بخورند! تا ببينيم چي پيش مياد!

marmolak kocholo
13-07-2013, 07:46
با WD ارتباط برقرار نمیکنم! وگرنه حتماً میگرفتمش.
Sniper هم بازی تاپی نیست! Bit Trip Runner 2 و FEZ با اینکه بازی های Indie و کوچیک هستن ولی در نوع خودشون فوق العادن!
الان فعلاً این بازی ها تو ذهنمه که در آینده میخوام بگیرم:
Rising Storm, Resident Evil: Revelations, DMC Devil may cry

- Saman -
13-07-2013, 08:02
من هم يه سري بازي Indie رو قصد دارم كه داشته باشم...اما زياد براي خريد مطمئن نيستم...بيشتر روي F1 2011, F1 2012 و Test Drive Ferrari Racing LEGEND فكر مي كنم.


بازي هاي Indie كه دوست دارم بگيرم Thomas Was Alone, Don't Strove, Cogs و And Yet It Moves, و .... بازي Crayon Physics Deluxe به نظر من هم فوق العاده س!

DMC وR RE هم به وقتش تخفيف مي خورن! اما بايد صبر كرد!

marmolak kocholo
14-07-2013, 10:34
تخفیف های امروز:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تومب ریدر و ویچر 2 بازی های خوبین که تخفیف خوردن ولی من از قبل داشتمشون، پس امروز چیز خاصی نیست برای من...

miladdarren
25-07-2013, 11:44
یه جوون مرد اینجا هست که Team Fortress 2 رو بره من پست کنه؟
خواهشا یکی کمک کنه هزینشو تمامو کمال می پردازم

- Saman -
25-07-2013, 21:20
یه جوون مرد اینجا هست که Team Fortress 2 رو بره من پست کنه؟
خواهشا یکی کمک کنه هزینشو تمامو کمال می پردازم


دوست عزيز!

نيازي به اين كار نيست، بازي TF2 الان به صورت رايگان عرضه ميشه و فقط شما كافيه كه به صفحه استيم استور بازي بريد و روي Play Game كليك كنيد، بعد از اون، به صورت حودكار كلاينت استيم باز ميشه و روند دان لود شروع ميشه!

از اينجا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

miladdarren
26-07-2013, 11:02
دوست عزيز!

نيازي به اين كار نيست، بازي TF2 الان به صورت رايگان عرضه ميشه و فقط شما كافيه كه به صفحه استيم استور بازي بريد و روي Play Game كليك كنيد، بعد از اون، به صورت حودكار كلاينت استيم باز ميشه و روند دان لود شروع ميشه!

از اينجا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز من امکان دانلود کردنشو ندارم وگرنه خودم می دونم اینارو. من داشتم از steam دانلود می کردم 4 gig شده بود که دفعه بعد که زدم دیدم بی پدر داره از اول دانلود می کنه یعنی 4 gig به فنا رفت منم دیگه حوصلشو ندارم بزارم این همه بره بعدشم هیچی به هر حال ممنون

- Saman -
26-07-2013, 22:32
دوست عزیز من امکان دانلود کردنشو ندارم وگرنه خودم می دونم اینارو. من داشتم از steam دانلود می کردم 4 gig شده بود که دفعه بعد که زدم دیدم بی پدر داره از اول دانلود می کنه یعنی 4 gig به فنا رفت منم دیگه حوصلشو ندارم بزارم این همه بره بعدشم هیچی به هر حال ممنون

من فكر كردم كه مي خواهيد بازي رو از خود استيم بخريد! حالا متوجه شدم كه مي خواين كسي براتون پستش كنه...

بازي 4 گيگ نيست، بيش از 12 گيگه. حداقل وقتي كه براي دان لود ميره، بيش از 12300 مگ حجم نوشته...اون مشكل رو من هم گاهي اوقات دارم، بيشتر به خاطر خرابي يه فايل كوچك با پسوند .acf هست، مي تونيد توي دايركتوري SteamApps پيداش كنيد...هر وقت هم كه دان لود رو نگه داشتيد، مي تونيد از اين فايل و فايل هاي ديگري كه در قسمت Downloading قرار مي گيره، كپي كنيد.

Uglyhorde
31-07-2013, 14:59
سلام دوستان خواهش می کنم کمکم کنید
من team fortress 2 رو از یه سایتی خریدم بعد الان می خوام به steam اضافش کنم ولی نمی دونم چه جوری می شه راهنمایی کنید؟

javad.zidane
05-08-2013, 14:31
سلام
کسی هست قیمت company of heroes tov رو بدونه؟
کسی می تونه برام بخره؟

- Saman -
05-08-2013, 16:50
سلام دوستان خواهش می کنم کمکم کنید
من team fortress 2 رو از یه سایتی خریدم بعد الان می خوام به steam اضافش کنم ولی نمی دونم چه جوری می شه راهنمایی کنید؟

سلام!

نه شما نمي تونيد، يعني امكان اضافه كردن بازي با استفاده از DVD كه خريداري كرديد به استيم وجود نداره...تنها شما مي تونيد كه بازي رو از خود استيم دان لود و بعد '' بك آپ'' بگيريد تا بعد از نصب مجدد استيم هم بتو نيد استفاده كنيد


سلام
کسی هست قیمت company of heroes tov رو بدونه؟
کسی می تونه برام بخره؟


سلام!

براي من قيمت 19.99$ رو زده پس يعني قيمت آيتم مورد نظر شما 20 دلار آمريكاست!


ولي من به شما توصيه مي كنم كه پكيج زير رو كه كلكسيون بازي هاي Company of Heroes هم هست خريداري كنيد، تنها با تفاوت 10 دلار بيشتر،‌ يعني 30 دلار آمريكا، به نظر من مي تونه گرينه بهتري باشه.Company of Heroes Complete Pack: $29.99 USD


Includes 3 items: Company of Heroes, Company of Heroes: Opposing Fronts, Company of Heroes: Tales of Valorبرای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


البته توجه داشته باشيد كه از قبل بايد اكانت استيم داشته باشيد،‌ پس اگر نداريد يكي ايجاد كنيد...و همچنين اگر امكان پرداخت با اين قيمت رو نداريد مي تونيد صبر كنيد تا از تخفيف هاي و يژه كه هر از چند گاهي توسط خود استيم هم ارائه ميشن استفاده كنيد...يعني مي تونيد بازي ها رو با تخفيف 50% و يا حتي بالاتر مثل 75% قيمت اصلي خريداري كنيد!

موفق باشيد!

rr9060
12-08-2013, 09:18
سلام
من بازی dota2 دارم روی اکانتم ولی دانلودش نکردم
میشه بازی رو از روی DVD نصب کنم بجای دانلود و بعد با Steam بازی رو رجیستر کنم ؟

Arrowtic
12-08-2013, 09:47
DVD نه ولی میتونید Back-up بازی رو به دست بیارید و بعد تو استیم restore کنید .

xenon2
22-08-2013, 15:07
با سلام خدمت تمامی طرفداران سایت p30world من بازی cossacke back to war رو دانلود کردم وی هر کار میکنم تا با شبکه LAN با کسی بازی کنم نمیتونم لطف اگه میشه من رو راهنمایی کنید خیلی ممنونم اگه ممکنه رهنمایی ها رو به این آدرس بفرستید
reza2moosavi@gmail.com

D N A
23-08-2013, 08:48
من بازي insane 2 رو نصب كردم...
ولي وقتي كليك مي كنم استيم بالا مياد....
مولتي نخواستيم بايد چيكار كنم تا سينگلش رو بازي كنم؟؟؟؟؟؟؟؟

- Saman -
23-08-2013, 10:02
من بازي insane 2 رو نصب كردم...
ولي وقتي كليك مي كنم استيم بالا مياد....
مولتي نخواستيم بايد چيكار كنم تا سينگلش رو بازي كنم؟؟؟؟؟؟؟؟

شما باري رو از خود استيم خريد كرديد؟

ParaNorman
25-08-2013, 20:28
من Steam رو نصب کردم اپدیت هم شد اکانت هم ساختم کدم برام اومد چجوری حالا بازی black ops 2 بهش بدم اجرا کنه؟
اون کدی که داد فقط اکانت رو فعال کرد پس کد Product Code... رو از کجا بیارم؟

- Saman -
25-08-2013, 23:03
من Steam رو نصب کردم اپدیت هم شد اکانت هم ساختم کدم برام اومد چجوری حالا بازی black ops 2 بهش بدم اجرا کنه؟
اون کدی که داد فقط اکانت رو فعال کرد پس کد activate a product... رو از کجا بیارم؟

دوست عزيز!

امكانش هست كه بهتر و صريح تر توضيح بدين؟! "كد" ي كه مي گين چي هست؟! من كه متوجه منظور شما نمي شم...

ParaNorman
26-08-2013, 07:29
دوست عزيز!

امكانش هست كه بهتر و صريح تر توضيح بدين؟! "كد" ي كه مي گين چي هست؟! من كه متوجه منظور شما نمي شم...
اونو اوکی کردم, چرا وقتی وارد بازی میشم همین اولش از بازی میپره میاد بیرون؟

- Saman -
26-08-2013, 08:56
اونو اوکی کردم, چرا وقتی وارد بازی میشم همین اولش از بازی میپره میاد بیرون؟


1. چه پيغام خطايي دريافت مي كنيد؟ آيا مشكل شما ربطي به برنامه استيم داره؟ لطفا بيشتر توضيح بديد!

2. براي مشكلات در بازي Call of Duty Black Ops II لطفا به تايپك زير مراجعه كنيد:

Call of Duty: Black Ops II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد.

ParaNorman
26-08-2013, 09:12
1. چه پيغام خطايي دريافت مي كنيد؟

Fatal Error

pharm
26-08-2013, 10:15
Black ops 2 رو برا استیم خریدی؟اگه نه نمیتونی از رو استیم اجرا کنی یه کرک معتبر پیدا کن بریز استیم هم نیاز نداره

ParaNorman
26-08-2013, 10:23
Black ops 2 رو برا استیم خریدی؟اگه نه نمیتونی از رو استیم اجرا کنی یه کرک معتبر پیدا کن بریز استیم هم نیاز نداره
هرچی کرک تو نت بودو گرفتم ولی جواب نداد

Sorena_777
03-10-2013, 17:05
دوستان بنده برنامه استیم رو دانلود کردم
تو سایتش هم اکانت ساختم و واردش شدم
ولی برنامه رو که اجرا میکنم میگه میخواد واسه اپدیت پر کنه که بعد از چند لحظه ارور میده واسه اپدیت نیاز هست که به اینترنت وصل بشم جریان چیه؟؟؟

Arrowtic
03-10-2013, 18:52
دوستان بنده برنامه استیم رو دانلود کردم
تو سایتش هم اکانت ساختم و واردش شدم
ولی برنامه رو که اجرا میکنم میگه میخواد واسه اپدیت پر کنه که بعد از چند لحظه ارور میده واسه اپدیت نیاز هست که به اینترنت وصل بشم جریان چیه؟؟؟

احتمالا از نت شماست .
راهش اینه که استیم آپدیت شده دانلود کنید . لینک ندارم ولی سرج کنید پره تو اینترنت .

- Saman -
03-10-2013, 18:59
دوستان بنده برنامه استیم رو دانلود کردم
تو سایتش هم اکانت ساختم و واردش شدم
ولی برنامه رو که اجرا میکنم میگه میخواد واسه اپدیت پر کنه که بعد از چند لحظه ارور میده واسه اپدیت نیاز هست که به اینترنت وصل بشم جریان چیه؟؟؟

مشكل از سمت اينتر نت شماست...بيشتر به خاطر في*ل*تر هاست، سعي كنيد كه براي ارتباط از يك پر*ك*سي و يا هر چيز ديگر استفاده كنيد.

Sorena_777
04-10-2013, 10:46
خیلی مسخره هستش این استیم
اقا هیچ جوره نمیشه دوتا 2 رو بدونم استیم بازی کرد؟
بازی LOL هم نیاز به این برنامه داره؟

Arrowtic
04-10-2013, 11:33
نه دوتا2 از بازی های مخصوص استیم هست .
LoL نه ولی خوب لانچر اون هم دنگ و فنگش کم از استیم نیست .

شـیـفــو
30-10-2013, 22:23
سلام
این استیم میخواد آپدیت کنه ، اما وسطش ارور میده هم با سا.کس و هم و.پ.ن و هم بدون اینا تست کردم اما آپ نمیکنه ، کسی لینکی از آپدیت آفلاینش داره بده ما مستفیض شیم ؟ 135 مگ آپ خواست اما الان رسیده به 22 ارور میده ، سرعتش هم که افتضاحه ، 113 مگ رو تو 5 ساعت دانلود کرد درحالی که من تو یه ساعت 700 مگ میگیرم . تازه این آخرین تاریخ آپدیت شدش بود بود تا 3مرداد لینک دیگه ای ازش پیدا نکردم ، کسی تا نزدیکترین تاریخشو لینک نداره ؟

شـیـفــو
30-10-2013, 22:37
سلام
این استیم میخواد آپدیت کنه ، اما وسطش ارور میده هم با سا.کس و هم و.پ.ن و هم بدون اینا تست کردم اما آپ نمیکنه ، کسی لینکی از آپدیت آفلاینش داره بده ما مستفیض شیم ؟ 135 مگ آپ خواست اما الان رسیده به 22 ارور میده ، سرعتش هم که افتضاحه ، 113 مگ رو تو 5 ساعت دانلود کرد درحالی که من تو یه ساعت 700 مگ میگیرم . تازه این آخرین تاریخ آپدیت شدش بود بود تا 3مرداد لینک دیگه ای ازش پیدا نکردم ، کسی تا نزدیکترین تاریخشو لینک نداره ؟

شـیـفــو
31-10-2013, 21:52
دوستان کسی لینک آپدیت شده رو تا نزدیکترین تاریخ نداره ؟؟!

Arrowtic
29-11-2013, 21:58
بدو بدو کانتر تخفیف خورده شده 3.5 دلار : دی
می ارزه بگیرم ؟ Rising Storm رو در این سبک دارم که خیلی خیلی قشنگه فقط جمعیتش اون قدر نیست !

shk021051
30-11-2013, 15:31
بچه ها من دیشب کانتر دانلود گذاشتم تا الان 80 درصد شده بود
بعد سرعت دانلود کند شد ما هم یه خبطی کردیم pause کردیم الان داره از صفر شروع میکنه:n03: آخه چرا؟
فایل هایی که دانلود کرده تو پوشه هست هنوز

- Saman -
30-11-2013, 15:35
بدو بدو کانتر تخفیف خورده شده 3.5 دلار : دی
می ارزه بگیرم ؟ Rising Storm رو در این سبک دارم که خیلی خیلی قشنگه فقط جمعیتش اون قدر نیست !


به نظر من كه پك كامل بهتره...قيمت كامل بازي ها هم اين طوري مناسب تره:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


به خودتون بستگي داره...اگر كانتر باز هستيد و اين نسخه رو ولي به صورت اصلي نداريد...خب خريداري كنيد!


راجع به اون بازي من اطلاع چنداني ندارم...


دوستان توجه داشته باشند كه اين روز ها فروش ويژه پاييزه استيم در جريان هست و هر روز و هر ساعت بازي هاي خوبي هم تخفيف مي خورن...اگر تمايل داريد سر بزنيد بد نيست!


براي اين ساعت به نظر من بازي Don't Starve با تخفيف 66 درصدي و قيمت حدود 5 دلار عالي هست! البته پك خريد پك دو تايي هم به صرفه تر هست كه نزديك به 8 دلار قيمت داره...كه با اين حساب شما مي تونيد يكي رو براي خودتون نگه داريد و ديگري رو به دوستي هديه بديد!


من سعي مي كنم كه تايپيك رو به روز نگه دارم...امشب هم منتظر تخفيف هاي جديد باشيد...تنها بازي قابل توجه جديد به نظر من Call of Duty Ghost هست كه با وجود اين كه از انتشارش مدت زيادي هم نمي گذره ... تخفيف 17 درصدي خورده و شده 50 دلار...من كه پول اضافي براي خريد اين بازي كه يك سيستم قوي هم براي اجرا مي خواد رو ندارم!

shk021051
30-11-2013, 15:38
جواب منم میدادی خب:n03:

- Saman -
30-11-2013, 15:42
بچه ها من دیشب کانتر دانلود گذاشتم تا الان 80 درصد شده بود
بعد سرعت دانلود کند شد ما هم یه خبطی کردیم pause کردیم الان داره از صفر شروع میکنه:n03: آخه چرا؟
فایل هایی که دانلود کرده تو پوشه هست هنوز

اين طوري مي كنه گاهي اوقات استيم...بي جهت "كراش" مي شه...اين ربطي به نگه داشتن دان لود هم نداره...

بيشتر به خاطر مشكلات اينترنت هست...باور كنيد براي من هم خيلي پيش اومده!

شما سعي كنيد كه از پوشه ها ي دان لودي بعد از اين كه استيم رو بستي، يك كپي محض اطمينان بگيري...توجه داشته باش كه هر بازي فايل هاي خاص خودش رو داره...بعد اگر مشكلي پيش اومد...اون ها رو برگردوني.
همگي هم ميره توي پوشه downloading ... بعد يه سري ديگه فايل داره... كه پسوند شون هم هست acf اما اون ها توي پوشه SteamApps هستند.

مثلا براي نسخه آزمايشي بازي Sid Meier's Civilization V اسم فايل هست appmanifest_65900.acf كه اون شماره كد خاص بازي و يا آيتم هست...


سوالي بود كه من بتونم جواب بدم...بگو شما!ويرايش:

نكته كه اين روش (ابتكاري) ممكنه هميشه اوقات كار نكنه...شما سعي كن وقتي كه دان لود رو نگه ميداري...چند دقيقه اي صبر كني بعد استيم رو ببندي...چون حتي اگر دانلود هم ايستاده باشه...استيم هنوز داره روي فايل ها كار مي كنه...بعد هم هميشه دان لود رو سعي كن زماني انجام بدي كه كمتر با اينترنت سر و كار داري و هر چه زمان كمتري هم صرف بشه...بهتره...من كه مي بينم با سرعت هاي پايين اينترنت در اين حا و باقي دردسر ها...اين طور مشكلات زياد هستند براي ما!

Arrowtic
30-11-2013, 22:40
Splinter Cell Blacklist ، Chivalry ، Borderlands 2 ، Forced از جمله بازی هایی هستن که امروز تخفیف خوردن .
من یا Chivalry میگیرم یا Borderlands .

- Saman -
30-11-2013, 23:22
من باشم Borderlands رو مي گيرم...دو روز پيش يكي از نسخه هاي BIO SHOCK هم تخفيف خورده بود...

اين بعضي DLC ها ش هست،هم خيلي مزخرفه... اون ها رو نگيري بهتره!ويرايش:

من چك كردم...بازي هاي سينگل پلاير خوبي مثل اين دو تا هم انتخاب هاي خوبي هستند...هر دو 75 درصد تخفيف خوردنBatman: Arkham City - Game of the Year Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])


بتمن هست 7.5 دلار و ويتچر هست 5 دلار...
به غير از اين هام Dead Space 2 هست:


Dead Space™ 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])


اين بازي Serious Sam هم تا 90 درصد! تخفيف خورده!


Serious Sam 3: BFE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])باز هم داريم تا فروش پاييزه امسال.

Arrowtic
01-12-2013, 06:49
Borderlands از کجا بخرم ارزون در بیاد ؟ یه نفر که میشناسم و قیمتاش خوبن میده 29 تومن در حالی که باید 23 در بیاد حدودا .(7.5 دلاره دیگه ؟)

- Saman -
01-12-2013, 12:15
Borderlands از کجا بخرم ارزون در بیاد ؟ یه نفر که میشناسم و قیمتاش خوبن میده 29 تومن در حالی که باید 23 در بیاد حدودا .(7.5 دلاره دیگه ؟)

به نظر من از همون دوست تون خريداري كنيد...اون تفاوت قيمت به خاطر كار مزد خريد هست...الان كمتر كسي هست كه بدون كار مزد خريد كنه.

بيشتر هم از استيم به خاطر دردسر هاش خريد نمي كنند...

اگر اين دوست شما از استور روسيه خريد مي كنه...كه چه بهتر...مطمئن باش كه از اون جا ارزون تر پيدا نمي كني شما!

Arrowtic
01-12-2013, 12:59
نه آخه بقیه بازیهاشون فیمتا دلاری 3000 تومنه ، فقط این یکی اینطوره .(حتی Splinter Cell هم اینطور نیست)
الآن چک کردم جای 7.5 شده 5 دلار !

- Saman -
01-12-2013, 14:27
نه آخه بقیه بازیهاشون فیمتا دلاری 3000 تومنه ، فقط این یکی اینطوره .(حتی Splinter Cell هم اینطور نیست)
الآن چک کردم جای 7.5 شده 5 دلار !

چه طور ارزون تر هم شده؟! چه قدر خوب...اما معمولا دلار رو به يك نرخ حساب مي كنن...اين نيست كه يك بازي دلاري 2500 و اون يكي هم دلاري 3000 تومن...

ولي من فكر مي كنم كه اون بازي رو از استور روسيه هست...


و توضيح اين كه اون قيمت پايين تر بيشتر به حاطر "رجون" هست...اگر شما روسيه باشي...اين قيمت ها رو پايين تر مي بيني...گاهي از نصف هم كمتر...!!!

اما خريد از روسيه هم مشكلات خاص خودش رو داره...بازي ها "لاك رجون" هستند...


نمي دونم شايد هم دليل ديگري داشته باشه...

"رجون" بازي Splinter Cell مربوط به كجاست؟! آمريكا يا اروپا؟

Arrowtic
01-12-2013, 14:41
کل بازی های لیست دلاری 3 تومن محاسبه شدن به جز همین یه Borderlands .
به هر حال من دارم منصرف میشم از خریدش ، صبر می کنم یه بازی با Multi شاخ بگیرم .(نه فقط کوآپ)

- Saman -
01-12-2013, 23:25
کل بازی های لیست دلاری 3 تومن محاسبه شدن به جز همین یه Borderlands .
به هر حال من دارم منصرف میشم از خریدش ، صبر می کنم یه بازی با Multi شاخ بگیرم .(نه فقط کوآپ)

به هر حال اگر هم منصرف شدي..كه خوب كاري كردي...


براي امشب بازي هاي خوبي آف خوردن:


از جمله

PAYDAY 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

Far Cry 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

Metro: Last Light ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

Portal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

Portal 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولي اگر نظر من رو بخواهيد خريد پك Portal Bundle با قيمت 6.24 دلار خيلي به صرفه تر هست:


برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بازي Portal 2 يك بازي فوق العاده اي است كه بخش Coop عالي و قسمت Workshop هم كه بسيار عالي داره.


موفق باشيد دوستان!

shk021051
04-12-2013, 01:01
چرا سرعت دانلود از steam اینقدر پایینه؟

Arrowtic
05-12-2013, 11:35
از کدوم Region دانلود می کنید ؟(البته به صورت پیش فرض باید از اونی که بیشترین سرعتو داره دانلود کنه مگر اینکه دستی عوضش کرده باشید)

- Saman -
05-12-2013, 12:13
چرا سرعت دانلود از steam اینقدر پایینه؟

من فكر مي كنم كه ISP تون با اين استيم مشكل داره...باز بياييد و در تنظيمات برنامه استيم Region رو براي دان لود عوض كنيد...ببينيد چه اتفاقي مي افته...اگر در ايران هستي...معمولا يكي از كشورهاي اروپايي رو بردار...مثل سوييس، هلند، آلمان، و ...

از کدوم Region دانلود می کنید ؟(البته به صورت پیش فرض باید از اونی که بیشترین سرعتو داره دانلود کنه مگر اینکه دستی عوضش کرده باشید)


معمولا سعي كنيد كه نزديكترين مكان رو به موقيعتي كه داريد انتخاب كنيد...يك سري از Region هاي مختلف رو امتحان كنيد و ببينيد با كدوم بهتر جواب مي ده...طبيعي هست كه شما نياي مثلا استراليا رو انتخاب كني...درست نيست...خيلي از ما دوره...يا پاكستان كه با وجود نزديكي سرور هاي قوي نداره...همون ناحيه اروپا خيلي بهتر هست.


حتي براي خود من: روي امارات متحده عربي ( اَخ اَخ ) براي تست گذاشتم ولي خيلي تفاوتي با ناحيه هلند و يا سوييس نداشت...

cpt.sepehr
21-12-2013, 14:58
سلااام :n16:
اک من CptSepehrK ... !!:n07:
کسی بازی استراتژیک مولتی قشنگ داره بگه بخرم باهم بزنیم :n18:

میهن دوست
25-12-2013, 15:21
سلام دوستان، من بازی hitman absolution را نصب کردم ولی وقتی روی فایل اجرای بازی دابل کایک می کنم پیغام stopped working میده و اصلاً باز نمی شه. ویندوز 7-x64 دارم.میگند با نصب steam درست میشه؟ من نمی دونم طرز کارش چطوریه می شه توضیح بدید، یعنی وقتی در حال بازی کردن در steam هستی باید به اینترنت وصل باشی یا امکان اجرای بازی بصورت آفلاین هست؟

Arrowtic
25-12-2013, 21:20
سلام دوستان، من بازی hitman absolution را نصب کردم ولی وقتی روی فایل اجرای بازی دابل کایک می کنم پیغام stopped working میده و اصلاً باز نمی شه. ویندوز 7-x64 دارم.میگند با نصب steam درست میشه؟ من نمی دونم طرز کارش چطوریه می شه توضیح بدید، یعنی وقتی در حال بازی کردن در steam هستی باید به اینترنت وصل باشی یا امکان اجرای بازی بصورت آفلاین هست؟

سلام ، بهتره در قسمت مشکلات نصب و اجرای بازی ها مطرح کنید .
من Hitman کرک شده رو بدون نیاز به استیم و آفلاین بازی کردم ، کرکشو عوض کنید احتمالا درست بشه .

miladdarren
26-12-2013, 11:01
(Left 4 Dead 2 is free on Steam right now - Happy Holidays ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (For a Limited Time

Arrowtic
26-12-2013, 11:03
سریعا برید و Left 4 Dead 2 رو اضافه کنید به استیم . من همون دیشب اضافش کردم و میذارم تا فردا دانلود شه .(7.5 گیگ بیشتر نیست)

marmolak kocholo
26-12-2013, 17:29
تو تخفیفات فعلاً اینارو گرفتم...
Metro Last Light, Dishonored GOTY, Splinter Cell: Blacklist, Monaco
منتظر آف خوردن دوباره Far Cry 3 و پک Call of Juarez Gunslinger + Far Cry 3 - Blood Dragon هم هستم...
این 2 تارو بگیرم دیگه کارم با این کریسمس تمومه D:

cpt.sepehr
27-12-2013, 00:17
و تخفیفات فعلاً اینارو گرفتم...
Metro Last Light, Dishonored GOTY, Splinter Cell: Blacklist, Monaco
منتظر آف خوردن دوباره Far Cry 3 و پک Call of Juarez Gunslinger + Far Cry 3 - Blood Dragon هم هستم...
این 2 تارو بگیرم دیگه کارم با این کریسمس تمومه D:

میشه یه بازیه استراتژیکم بگیرین منم بگیرم باهم بزنیم ؟ :n16::n02::n02:

Arrowtic
27-12-2013, 06:47
Dota 2
رایگان هم هست ، همیشه حدود 500 هزار نفر آنلاین داره . البته MOBA به حساب میاد .

cpt.sepehr
27-12-2013, 09:54
Dota 2
رایگان هم هست ، همیشه حدود 500 هزار نفر آنلاین داره . البته MOBA به حساب میاد .
MOBA نمیخوام :n14: یه چی مثل Rise Of Nation :n14: AOE 2 :n14:

Arrowtic
27-12-2013, 11:32
Stronghold Kingdoms
اینم رایگانه .

marmolak kocholo
27-12-2013, 12:32
میشه یه بازیه استراتژیکم بگیرین منم بگیرم باهم بزنیم ؟ :n16::n02::n02:

تو استیم فقط Xcom رو الان بین استراتژی ها بازی میکنم... فوق العادست


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

A.M.D.D.E.V.I.L
27-12-2013, 21:44
این بازی ها رو رایگان از کجا میگیرید؟ از استیم که هیچ سایتی نمیاره؟! لینک بدید

Arrowtic
29-12-2013, 17:13
Free steam games list
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A.R.B.N
07-01-2014, 05:34
من یه مشکل با دانلودر استیم دارم.
من فقط بازی Dota 2 رو دارم و هرسری که واسه آپدیت میره، آپدیت من تیکه تیکه انجام میشه.
به این صورت که مثلا یک آپدیت 30 MB نزدیک 1 تا 1:30 ساعت طول میکشه.
نحوه آپدیت هم به این صورته که نمیکنه نمیکنه، یهو برای 2 ثانیه با سرعت هایه 20 - 30 - 45 - 100 Kb/s دانلود میشه بعد متوقف میشه.
مشکل از چیه؟

awz2
07-01-2014, 18:16
من یه مشکل با دانلودر استیم دارم.
من فقط بازی Dota 2 رو دارم و هرسری که واسه آپدیت میره، آپدیت من تیکه تیکه انجام میشه.
به این صورت که مثلا یک آپدیت 30 MB نزدیک 1 تا 1:30 ساعت طول میکشه.
نحوه آپدیت هم به این صورته که نمیکنه نمیکنه، یهو برای 2 ثانیه با سرعت هایه 20 - 30 - 45 - 100 Kb/s دانلود میشه بعد متوقف میشه.
مشکل از چیه؟
مشکل از اینترنت شماست منم شاتل دارم ساعات رایگان اینجوریه .
برو تو تنظیمات دانلود بعد سرور دانلود رو تغییر بده رو russia یا turkey واسه من رو آلمان سرعت بالا و خوبه.

من تو تخفیف های استیم 2تا ست واسه دوتا2 و بازیه هیتمن و ets2 +1 dlc و HALF LIFE 2 رو گرفتم.

A.R.B.N
11-01-2014, 03:48
مشکل از اینترنت شماست منم شاتل دارم ساعات رایگان اینجوریه .
برو تو تنظیمات دانلود بعد سرور دانلود رو تغییر بده رو russia یا turkey واسه من رو آلمان سرعت بالا و خوبه.

من تو تخفیف های استیم 2تا ست واسه دوتا2 و بازیه هیتمن و ets2 +1 dlc و HALF LIFE 2 رو گرفتم.


آخه من ایمترنتم نامحدوده. دیگه نباید به شبو روز و ساعات رایگان ربط داشته باشه.
بخاطره فیلتر شدن STEAM توسط ایران نیست؟

Jeenas
22-02-2014, 03:52
این Steam هم اصاب ما رو خراب کرده
وقتی میخوام دانلود کنم سر عتش روی 300 بایت تا 24 کیلو بایت
کسی میتونه کمک کنه 1 آپدیت دوتا 4،2 ساعت طول بکشه دیگه1 بازی 4،5 گیگی دیگه چقدر طول بکشه :n03::n21:

Jeenas
22-02-2014, 04:49
و 1 چیز دیگه
من همه تایپیکو خوندم
ولی آخر نفهمیدم چطور باید از استیم بازی خرید:n13:

Arrowtic
22-02-2014, 06:12
میتونید از سایت های واسطه مثل arsangame.com استفاده کنید .

Jeenas
23-02-2014, 03:03
اگر بازی که من میخاستم نداشتند میتونم سفارش بدم؟
من دیدم 1 بازی چند تا قیمت داشت!!
فرق این بازی ها با بازی های کرک شده چیه؟
و در نهایت دکمه تشکر کجاست ؟:n02:

awz2
23-02-2014, 14:09
اگر بازی که من میخاستم نداشتند میتونم سفارش بدم؟
من دیدم 1 بازی چند تا قیمت داشت!!
فرق این بازی ها با بازی های کرک شده چیه؟
و در نهایت دکمه تشکر کجاست ؟:n02:
اره اسم بازی رو میدی بهشون اونا هم با توجه به قیمتش به دلار میدن بهت
بعضی بازی ها dlc و mod های اضافه داره به همراش
دیگه اینا نسخه ی اصلیه و اگه قابلیت انلاین بازی کردن داشته باشه ، نسخه ی کرک شده نداره و یا ثبت امتیاز و رقابت با دوستات و یا مثل بازی hitman خودت قرارداد میسازی و بقیه بازی کنن رو فقط نسخه ی اصل داره
سمت راست پایین :n02:

Jeenas
23-02-2014, 14:38
نتونستم دکمه تشکر رو پیدا کنم اما با این تشکر میکنم
:n12::n12::n16::n12::n16::n12::n12:

Jeenas
23-02-2014, 18:51
:n04:ظهر که اومدم دکمه تشکری در کار نبود:n13:

Jeenas
03-03-2014, 13:17
آقا من 1 مشکلی دارم
وقتی میخوام تو دوتا 2 ترید کنم میگه
You must have had Steam Guard enabled for at least 15 days before you can participate in a trade.
تورو خدا کمک کنید:n28:

tak3eda
16-03-2014, 13:03
درود .

میخواستم بدونم نسخه از نرم افزار استیم هست که خودش تمام آپدیت ها رو داشته باشه ، و نخواد آپدیتش کرد ؟!

سپاس .

Arrowtic
16-03-2014, 16:51
درود .

میخواستم بدونم نسخه از نرم افزار استیم هست که خودش تمام آپدیت ها رو داشته باشه ، و نخواد آپدیتش کرد ؟!

سپاس .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا تو بخش دانلود ها استیم با آخرین آپدیت هست .

deathangel201190
20-03-2014, 23:12
به مناسبت عید نوروز تصمیم گرفتم به 3 نفر بازی dead island epidemic که هنوز در مرحله بتا هست را به صورت گیفت بدهم.حجم این بازی 1.5 گیگا بایت است و در سبک MOBA یعنی سبکی نزدیک به سبک بازی دوتا 2 هستافرادی که میخوان پیغام خصوصی بفرستند با تشکر.

ghiyamatcity
27-03-2014, 19:15
سلام به همگی
ببخشید یه سوال داشتم :((

من بازی cs:go
رو دارم تو pc ولی نمیدونم چجوری به استیم معرفیش کنم همه چیش اوکیه
شما راهی بلدید که باز مجبور نشم از استیم دانلودش کنم :((

awz2
27-03-2014, 19:45
سلام به همگی
ببخشید یه سوال داشتم :((

من بازی cs:go
رو دارم تو pc ولی نمیدونم چجوری به استیم معرفیش کنم همه چیش اوکیه
شما راهی بلدید که باز مجبور نشم از استیم دانلودش کنم :((
بازی رو تو استیم فعال کردی ؟
فقط بک آپ بازی رو میشه به استیم معرفی کنی

ghiyamatcity
27-03-2014, 20:12
ینی من خود بازیو که در ویندوز قبلی داشتم نمیتونم به استیم معرفی کنم
مجبور شدم ویندوز عوض کنم ولی بازیو دارم

ghiyamatcity
27-03-2014, 20:13
ی بکاپ هم ازش دارم با حجم 3.55
از خود استیم بکاپ گرفتم
میشه بهش معرفی کنم عایا

ghiyamatcity
27-03-2014, 20:21
اغا ممنون بکاپو انجم دادم ولی بازم 93 درصد شده بازی ادامه شو داره دان میکنه گلب گلب :x

ghiyamatcity
28-03-2014, 13:11
من مزاحم شدم باز
اینو نمیدونم واقعا ینی چی
فقط میدونم از سرور شوتم کرد بیرون دیگه نمیتونم وصل بشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S.R Download
28-03-2014, 14:19
سلام من چظوری میتونم استیم رو فعال سازی کنم ؟؟؟؟؟

zero_headshot
05-06-2014, 20:46
SALAM KHAHESHAN YE NAFAR KOMAK KONE
MAN MIKHAM AZ STEAM GAME BEKHARAM VALY VAGHTY MIKHAM Purchase KONAM IN KHATA RO MIDE
There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.
HAM BA V.P. N AMRICA RAFTAM BAZAM NASHODE HATAM CHAN BAR AM CONTINUE O ZADAM BAZAM NEMIAD HAMASH IN KHATA RO MIDE
KHAHESHAN KOMAK KONIN MAMNON

Mr.Pooya
05-06-2014, 20:57
SALAM KHAHESHAN YE NAFAR KOMAK KONE
MAN MIKHAM AZ STEAM GAME BEKHARAM VALY VAGHTY MIKHAM Purchase KONAM IN KHATA RO MIDE
There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.
HAM BA V.P. N AMRICA RAFTAM BAZAM NASHODE HATAM CHAN BAR AM CONTINUE O ZADAM BAZAM NEMIAD HAMASH IN KHATA RO MIDE
KHAHESHAN KOMAK KONIN MAMNON

سلام

دوست عزیز خودش آمدید به انجام های P30World

باید فارسی تایپ کنید در این انجمن.

بد نیست همین ابتدای کار بر قوانین هم نگاهی داشته باشید

قوانین انجمن ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])


موفق باشید

zero_headshot
05-06-2014, 21:34
:|
من میخوام از استیم گیم خرید کنم این خطا رو میده

There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.
راهنمایی کنید ممنون

kouroshghaeni
23-06-2014, 21:26
سلام. من چند تا سوال دارم .
1- من بازی murdered Soul Suspect رو روی سیستم نصب کردم و ویندوزم 64 بیت هستش ولی موقع بازی از ارور steam میده . چظوری درستش کنم من حساب کاربری ساختم .
2- شما نگفتی که چطوری تو steam افراد جدید پیدا کنیم و با ان ها در ارتباط باشیم . ممنون میشم یک توضیح کامل بدی :n12:

higher up
03-07-2014, 16:53
ظاهرا خود برنامه استیم هم برای نصب حدود 600 مگ دانلود میکنه. میشه از خود استیم هم بک آپ گرفت که بعد نصب ویندوز دوباره دانلود نکنه؟

awz2
03-07-2014, 18:53
ظاهرا خود برنامه استیم هم برای نصب حدود 600 مگ دانلود میکنه. میشه از خود استیم هم بک آپ گرفت که بعد نصب ویندوز دوباره دانلود نکنه؟
نه بابا استیم فوق فوقش بعد از نصب 90 مگابایت دانلود میکنه.
اره میتونی از کل استیم کپی بگیری مشکلی پیش نمیاد من خودم تازه ویندوز عوض کردم.

kitana1995
07-07-2014, 14:53
سلام.بازيl4dرو نصب كردم ولي وقتي playرو ميزنم يه صفحه مياد كه بايد صفحه ي ورود به serverباشه ولي RCON oasswordميخواد.نميدونم پسووردشو چي بنويسم.ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

ALt3rnA
14-07-2014, 10:14
سلام دوستان
کسی garry's mod باز داریم اینجا ؟ :دی

ALt3rnA
15-07-2014, 16:37
:|
من میخوام از استیم گیم خرید کنم این خطا رو میده
There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.
راهنمایی کنید ممنون
سلام
فیلتر شکنتون رو تشخیص داده
از یه وی پی ان دیگه استفاده کنید

mamamamamam
03-08-2014, 21:04
دوستان یه بازی توپ استراتژی رایگان بهم معرفی میکنید؟درموردش هم یکم توضیع بدید درضمن اینترنت من محدوده با بازی کردن چقدر از حجم کم میشه؟:n13:

ALt3rnA
31-08-2014, 23:19
سلام
توی استیم بازی رایگان کم پیدا میشه

stallker
23-09-2014, 23:05
با سلام ..اقا من دو روز پیش یه کارت 20 دلاری استیم والت خریدم .تا برم dlc های بازی دارک سولز رو بخرم ..اما بعد از اینکه کد رو وارد کردم یه صفحه باز شد که اونجا ادرس زیپ کد، کشور ،و چند تا از این جور چیزا نوشته بود ..البته ایران هم تو لیست کشور ها نبود . الان موندم چیکار کنم...دوستان اگر راهنمایی دارید، دریغ نکنید .ممنون:n28:

vampyre
01-10-2014, 14:25
اگه کسی از Steamgifts استفاده میکنه این یه گیواوی هست برا ولو کامپلت پک 3 روز هم وقت داره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darkania
10-10-2014, 14:09
سلام
اگر در حال دانلود از استیم برق بره یا اینترنت با مشکل مواجه بشه ویا سیستم قفل کنه وما بدون در نظر گرفتن دانلود. سیستم رو ریست کنیم.چه اتفاقی می افته؟فایلهای که دان کردیم خراب میشن؟
چون برای خودم وضعیت سوم پیش اومده
وقتی رفتم سر دانلودم بعد چندی زمان دانلود هی بالا رفت و در اخر پیام خطا نشون داد
یک ساعت بهش وقت دادم و دوباره دانلود رو شروع
این بار هیچ خطای در کار نبود و رفت روی دانلود!!

ALt3rnA
10-10-2014, 15:19
سلام
اگر در حال دانلود از استیم برق بره یا اینترنت با مشکل مواجه بشه ویا سیستم قفل کنه وما بدون در نظر گرفتن دانلود. سیستم رو ریست کنیم.چه اتفاقی می افته؟فایلهای که دان کردیم خراب میشن؟
چون برای خودم وضعیت سوم پیش اومده
وقتی رفتم سر دانلودم بعد چندی زمان دانلود هی بالا رفت و در اخر پیام خطا نشون داد
یک ساعت بهش وقت دادم و دوباره دانلود رو شروع
این بار هیچ خطای در کار نبود و رفت روی دانلود!!
خیر مشکلی پیش نمیاد . بعضی وقتا ( 3 شنبه ها بیشتر ) بدلیل تعمیرات سرور ها کار نمیکنن و دانلود خطا میده و بعدا درست میشه خودش

davoodmld20
12-10-2014, 03:26
سلام من تا الان 20 تا ایمیل ساختم 20 بار هم ثبت نام کردم تو استیم با قند شکن بی قند شکن ولی ایمیل فعال سازی برای من نمیاد رو کادر سبز رنگ هم که کلمه no و yes داره رو yes هم کلیک کردم وتا finish هم پیش رفتم ولی باز لینک فعال سازی برام نمیاد پدرم دراومد اینقدر ایمیل ساختم کمک کنید با تشکر.

p30worldapm
26-10-2014, 21:06
سلام
من امروز از یه فروشگاه آنلاین یه ولت کارت 50 دلاری خریدم بعد کد 15 رقمی رو وارد کردم و اکانت رو شارژ کردم. الآن اون بالا سمت راست بقل اسمم نوشته $50.00 USD. رفتم تو صفحه Next Car Game: Wreckfest و روی add to cart کلیک کردم و بعد روی Purchase for myself کلیک کردم و رفت تو یه صفحه جدید که بالاش تو یه مستطیل نارنجی نوشته:
There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.
چی کارش کنم؟
تا سوم 30% تخفیف داره. می خوام قبل از سوم بخرم.

p30worldapm
27-10-2014, 11:39
سلام
من امروز از یه فروشگاه آنلاین یه ولت کارت 50 دلاری خریدم بعد کد 15 رقمی رو وارد کردم و اکانت رو شارژ کردم. الآن اون بالا سمت راست بقل اسمم نوشته $50.00 USD. رفتم تو صفحه Next Car Game: Wreckfest و روی add to cart کلیک کردم و بعد روی Purchase for myself کلیک کردم و رفت تو یه صفحه جدید که بالاش تو یه مستطیل نارنجی نوشته:
There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.
چی کارش کنم؟
تا سوم 30% تخفیف داره. می خوام قبل از سوم بخرم.

من بدون فیلتر شکن و با آپی ایران، کد رو وارد کردم بعد از اون اسم کشور خواست و من اشتباه کردم و دیدم ایران نداره و گذاشتم رو عراق! الآن اون بالا نوشته $50.00 USD.

حالا من باید با آی پی ایران بخرم یا united states یا عراق؟ آی پی عراق رو که ندارم ولی اون دو تا رو تست کردم و همون ارور رو می ده.

چی کار کنم؟

p30worldapm
29-10-2014, 13:29
من بدون فیلتر شکن و با آپی ایران، کد رو وارد کردم بعد از اون اسم کشور خواست و من اشتباه کردم و دیدم ایران نداره و گذاشتم رو عراق! الآن اون بالا نوشته $50.00 USD.

حالا من باید با آی پی ایران بخرم یا united states یا عراق؟ آی پی عراق رو که ندارم ولی اون دو تا رو تست کردم و همون ارور رو می ده.

چی کار کنم؟

مشکل حل شد.
با استفاده از افزونه hola better internet آی پیم رو به آی پی عراق تغییر دادم و تونستم بخرم.

majidbnd
03-11-2014, 20:43
سلام
من هم همین مشکل دارم باید چیکار کنم تا بتونم خرید کنم ممنون میشم راهنمایی کنی که چیکار کردید درست شد ؟؟

0157
04-11-2014, 19:09
من مزاحم شدم باز
اینو نمیدونم واقعا ینی چی
فقط میدونم از سرور شوتم کرد بیرون دیگه نمیتونم وصل بشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ادمین سرور بنت کرده یعنی دیگه نمیتونی بری تو سرور تا وقتی از بن درت بیاره :n26:

farhadham
11-11-2014, 10:40
سلام...من dota2 بازی می کردم ولی از وقتی اومدم دانشگاه با اینترنت دانشگاه نمی تونم با بازی وصل بشم...در واقع وارد اکانت استیم میشم حتی با شبکه ی بازی هم وصل می شه...ولی پینگ های مناطقی که می شه به اونا وصل شد رو ناسناس می بینه
اگه میشه راهنمایی کنید

spetsnaz
23-11-2014, 16:10
دوستان بازی از طریق سایتها به صورت گیفت بگیرم بهتره یا
خودم کارت استیم بگیرم با اون خرید کنم ؟
برخی از سایتها نیز میگن به طور مستقیم اکانت شارژ میکنند

به نظر شما کدوم راه مطمئنتر هست و لطقا سایت مورد اعتماد یا مغازه ای که ازش خرید میکنید لطفا بفرمایید.

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk

awz2
23-11-2014, 16:26
دوستان بازی از طریق سایتها به صورت گیفت بگیرم بهتره یا
خودم کارت استیم بگیرم با اون خرید کنم ؟
برخی از سایتها نیز میگن به طور مستقیم اکانت شارژ میکنند

به نظر شما کدوم راه مطمئنتر هست و لطقا سایت مورد اعتماد یا مغازه ای که ازش خرید میکنید لطفا بفرمایید.

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk
اگه میخوای ارزون تر بیوفته و فقط برای خرید بازی میخوای گیفت و سی دی کی بخری بهتره و قبل از خرید هم قیمت هارو با سایت های دیگه مقایسه کن.

spetsnaz
23-11-2014, 17:01
اگه میخوای ارزون تر بیوفته و فقط برای خرید بازی میخوای گیفت و سی دی کی بخری بهتره و قبل از خرید هم قیمت هارو با سایت های دیگه مقایسه کن.

سایت مورد اعتماد هم معرفی میکنید لطفا ؟
با تشکر

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk 2

Milad4171
24-11-2014, 19:35
دوستان من یک مشکل دارم. الان من استریم رو گذاشتم آپ بشه اما روی 22 درصد مونده.
آپدیت آفلاین میشه از جایی پیدا کرد ؟

iilliya
25-11-2014, 09:51
اینجا کسی هست بازی ها رو با خود استیم دانلود کنه ؟ اگه میشه یکی بگه سرور دانلود رو روی کدوم کشور بزرم بهتره سرعت دانلود ؟؟:n13:

Harvest_Moon_Iman
27-11-2014, 18:13
سلام
یه سوال داشتم
چه شکلی در بخش Start In Offline Mode در dota2 میتونیم بخش store که آیتم ها را نشون میده در حالت آفلاین فعال کنیم ؟
کسی میدونه.

spetsnaz
27-11-2014, 19:13
بزای من خودش گذاشته رو امارات سرعتش خوبه
من با هاش بازی بلک لایت گرفتم

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk 2

Davood_titan
06-12-2014, 21:50
بازی pes 15 رو چطوری انلاین زد ؟

- Saman -
21-12-2014, 23:04
با سلام...!!!


دوستان توجه داشته باشند كه در اين روزها فروش ويژه و مخصوص سال نو ميلادی استيم در جريان هست و بسياری از بازی‌ها با تخفيف‌های فوق‌العاده‌ای به فروش می‌ره... پس فرصت رو از دست ندين و به سايت اصلی استيم استور برای خريد مراجعه كنيد!


اين بار نيز مانند قبل، فروش‌ ويژه و نيز انتخاب شونده در كنار فروش روزانه عرضه می‌شه... با اين تفاوت كه فروش محدود تنها هر 12 ساعت و نيز انتخاب‌ی‌ها هر روز يك بار انجام می‌شه.


به عنوان مثال امروز بازی بسيار محبوب و پرطرفدار استيم يعنی Portal 2 با تخفيف 80 درصدی عرضه می‌شه كه پيشنهاد من به شما خريد Portal Bundle با قيمت حدود 5 دلار (آمريكا) هست كه هر دو نسخه Portal و Portal 2 رو با قيمت مناسب خريداری می‌كنيد!

از ديگر بازی‌های امروز هم می‌شد به بازی معروف و زيبای SKYRIM نيز با تخفيف 75 درصدی و نيز Age of Mythology آن‌هم با تخفيف 75 درصد، اشاره كرد!


موفق و مويد باشيد!

cpt.sepehr
22-12-2014, 23:42
سلام ، آقا شما از کجا گیم میخرین ممنون میشم بم بگین ..
من از یه جایی میخریدم با دلار 2.5 میداد ، الان ارزونترین دلار 4 ت داره میده :n03: اصا نمیارزه چیزی خرید با این قیمت :n03:

- Saman -
23-12-2014, 20:12
وا... چه عرض كنم... قيمت دلار آزاد به تنهايی بين 3500 تا 3600 هست فكر كنم... شما چطور دلار رو با قيمت 2500 تومان می‌گرفتيد؟!

خود من هم مدتی هست كه با قيمت حدود 4000 تومان می‌گيرم... اما اين‌طوری برای من هم به صرفه‌تر هست و هم مطمئن‌تر.

به هر حال قيمت بالا هست و چاره‌ای هم نيست ديگر!

De4thsong
27-12-2014, 18:09
تو استیم میشه با پیپال خرید کرد؟

- Saman -
27-12-2014, 19:23
^ بله... امكان خريد با پی‌پال و كارت‌های اعتباری ويزا يا ماستر وجود داره... اما برای ما ايرانی‌ها... اضافه كردن پول به استيم با پی‌پال پر دردسره و خريد كارت‌های استيم والت بسيار بهتره... حتی برای كسانی هم كه امكان و دسترسی به پی‌پال دارند، گزينه استيم والت انتحاب بهتری‌ هست!

- Saman -
01-01-2015, 19:15
سلام دوباره!

دوستان توجه داشته باشند كه در حال حاضر فروش ويژه مخصوص سال نو ميلادی استيم رو به پايان هست، ولی در دو روز آخر فروش انحصاری Encore جريان داره كه بسياری از بازی‌ها (و آيتم‌های ‌DLC) به فروش می‌رسن... پس اگر قصد خريد داشتيد يا فرصت نداشتيد... اين بار فرصت رو از دست نديد!

شاد و قدرتمند باشيد!

saeid.saeid20
08-01-2015, 23:45
سلام
من می خوام euro truck 2 رو بگیرم گلدش رو
یکی اینکه چطوری و از کجا دو اینکه میتونی نیگا کنی ببینی چند درمیاد ؟
ممنون

SPIRIT PALST III
10-01-2015, 13:43
نمی تونم توی استیم کسی رو اد کنم این ارور رو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی...

- Saman -
10-01-2015, 16:01
نمی تونم توی استیم کسی رو اد کنم این ارور رو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی...

دوست عزيز...

.. اين نكته رو در نظر داشته باشيد كه اگر بازی در استيم نخريده باشيد و يا حريدی در ماركت انجام نداده باشيد (اين شامل آيتم‌های مجانی نيست) هيچ كس رو نمی‌تونيد ادد كنيد و يا عضو گروه‌ی، بشيد.


و يا شخص مورد نظر كه قصد ادد كردن‌ش، رو داريد... شما رو بلاك كرده و شما نمی‌تونيد ايشون رو تا زمانی كه شما رو از بلاك ليست‌ (شون) خارج نكرده باشه، ادد كنيد.

شماسعی كنيد با مرورگر داخلی استيم هم يك بار ديگه امتحان كنيد... باز مشكل از سمت اينترنت شما هم می‌تونه باشه!

saeid.saeid20
10-01-2015, 19:42
کسی جواب مارو نمیده ؟؟؟

- Saman -
10-01-2015, 20:23
دوست عزيز، سوال‌تون رو درست متوجه نمی‌شم...!!!

saeid.saeid20
10-01-2015, 22:03
دوست عزيز، سوال‌تون رو درست متوجه نمی‌شم...!!!
من
می خوام بازی euro truck 2 رو بگیرم از استیم (میخوام انلاین بازی میکنم )
یه جا پیدا کردم میگه نسخه ی گلدش رو میده 30000 تومن و میگه نمایندگیه سایته اصلی تو ایرانه
این در حالیه که تو استیم زده 34.99 $ حالا حساب کنی با دلار 3500 میشه نزدیک 100000 تومن
می خوام این چطوریه ؟؟؟ یا اون با هزینه ارساله ؟؟؟؟
زمانی محدوده ؟؟؟ و سایتی سراغ دارین که بشه خرید ؟؟؟؟ مطمئن باشه

- Saman -
10-01-2015, 22:29
من
می خوام بازی euro truck 2 رو بگیرم از استیم (میخوام انلاین بازی میکنم )
یه جا پیدا کردم میگه نسخه ی گلدش رو میده 30000 تومن و میگه نمایندگیه سایته اصلی تو ایرانه
این در حالیه که تو استیم زده 34.99 $ حالا حساب کنی با دلار 3500 میشه نزدیک 100000 تومن
می خوام این چطوریه ؟؟؟ یا اون با هزینه ارساله ؟؟؟؟
زمانی محدوده ؟؟؟ و سایتی سراغ دارین که بشه خرید ؟؟؟؟ مطمئن باشه


خوب دوست عزيز... حالا متوجه شدم!


در مورد نمايندگی بودن سايت مورد نظر شما، جای بحث هست... اما به طور خلاصه بگم كه معمولا اكثر اين سايت‌ها يك روال كاری مشخص رو دارند (البته اگر قابل اطمينان باشند!) و بازی رو شما به صورت يك سريال (كه در استيم وارد می‌كنيد) و يا به صورت گيفت (ارسال مستقيم به ای‌ميل‌ و يا اكانت‌تون) دريافت می‌كنيد... بعد بازی كه در استيم فعال كرديد، به اكانت‌تون (برای هميشه) اضافه می‌شه و شما اون رو می‌تونيد در همه جا دانلود و بازی كنيد.


نكته مهم ديگه اين هست كه استيم تخفيف‌های بسيار ويژه‌ای هم برای بازی ها در نظر می‌گيره و قيمت‌ی، كه شما در حال حاضر می‌بينيد، ممكن هست كه قيمت تمام شده و كامل باری باشه... كه در صورت تخفيف خوردن (به اندازه های متفاوت... يعنی از 10 تا 90 درصد!) قيمت‌ كاهش پيدا می‌كنه... ديگه خودتون حدس بزنيد كه بازی ممكن هست كه در نهايت چقدر برای شما تموم بشه.


هزينه ارسال‌ی، در كار نيست و همون طوری كه گفتم.. استيم روال خاصی داره... می‌تونيد پست‌ ابتدايی اين تايپيك رو برای اطلاعات بيشتر مطالعه كنيد... و يا در اينترنت جستجو كنيد!

زمان و محدوديت‌ی، برای دريافت وجود نداره البته تا وقتی كه گيفت ارسال شده اعتبار داشته باشه و يا سريال از قبل استفاده نشده باشه...

.. سايت نمی‌تونم به شما معرفی كنم... می‌بخشيد! اما خب تعدادی هستند كه شما می‌تونيد از اون‌ها خريد داشته و كسب اعتماد كنيد.


البته... ملاك قيمت رو روی قيمت روز دلار نگيريد، چرا كه قيمت دلار تمام شده برای استيم می‌تونه بسيار متفاوت با تصور شما باشه... چون كه روال كاری مشخص و جداگانه‌ای داره... در نظر بگيريد كه امكان پرداخت در استيم از طريق كارت‌های اعتباری، پی‌پال و يا استيم والت هست و بس!


اميدوارم توضيحات‌م،‌ كافی بوده باشه!

saeid.saeid20
10-01-2015, 22:32
ممنون از پاسخت
من از کجا باید میزان تخفیف رو متوجه شم
این بازی قدیمی هستش
من می تونم با ویزا کارت بگیرم رفتم تو خریدش همون قیمت بود

- Saman -
10-01-2015, 22:44
بله می‌دونم بازی مورد نظرتون چی‌هست...

.. تا جايی كه به خاطر دارم در آخرين فروش ويژه استيم (كه برای سال نو ميلادی بود) بازی اصلی تا 85 درصد هم تخفيف خورده بود.

به طور مشخص و دقيق نمی‌تونيد مفدار تخفيف رو بدونيد، چرا كه اين فروش‌های ويژه هر از چند گاهی هستند و تاريخ و زمان مشخصی ندارند... اما يك بيشتر برای سال نو ميلادی و ديگری هم در ميانه تابستان (باز به طور دقيق تاريخ مشخص نيست) هستند و بازی مورد نظر شما هم احتمالا (نه حتما) ممكن هست كه تخفيف بخوره (يا اصلا هم نخوره!)...

.. بعد هم اين كه با چه متدی پرداخت می‌كنيد،‌ بيشتر به انتخاب خودتون بستگی داره و قابل قبول بودنش توسط استيم... چون استيم روی نحوه پرداخت‌ها بسيار حساس هست و شما در هنگام پرداخت نهايی (يا چك اوت) ممكن هست كه با مشكل روبرو بشيد... بهترين راه هم، استفاده از استيم والت‌ هاست.

saeid.saeid20
10-01-2015, 22:46
بله می‌دونم بازی مورد نظرتون چی‌هست...

.. تا جايی كه به خاطر دارم در آخرين فروش ويژه استيم (كه برای سال نو ميلادی بود) بازی اصلی تا 85 درصد هم تخفيف خورده بود.

به طور مشخص و دقيق نمی‌تونيد مفدار تخفيف رو بدونيد، چرا كه اين فروش‌های ويژه هر از چند گاهی هستند و تاريخ و زمان مشخصی ندارند... اما يك بيشتر برای سال نو ميلادی و ديگری هم در ميانه تابستان (باز به طور دقيق تاريخ مشخص نيست) هستند و بازی مورد نظر شما هم احتمالا (نه حتما) ممكن هست كه تخفيف بخوره (يا اصلا هم نخوره!)...

.. بعد هم اين كه با چه متدی پرداخت می‌كنيد،‌ بيشتر به انتخاب خودتون بستگی داره و قابل قبول بودنش توسط استيم... چون استيم روی نحوه پرداخت‌ها بسيار حساس هست و شما در هنگام پرداخت نهايی (يا چك اوت) ممكن هست كه با مشكل روبرو بشيد... بهترين راه هم، استفاده از استيم والت‌ هاست.


خوب من اونو از کجا میتونم بخرم ؟؟؟

- Saman -
10-01-2015, 22:51
خوب من اونو از کجا میتونم بخرم ؟؟؟

بيشتر سايت‌هايی كه با استيم سزوكار دارند، عرضه می‌كنند... من در سايت‌های فروش كارت‌های گيفت هم ديدم!

روال كار به اين صورت هست كه شما استيم والت رو به صورت كد دريافت می‌كنيد كه در مبلغ‌های 5, 10, 20, 50 و يا 100 دلاری موج.د هست... اين كد هم در استيم وارد می‌كنيد و اگر كد اعتبار داشته باشه و مشكل خاصی هم پيش نياد... اكانت استيم شما با مبلغ مورد نظر شارژ شده و شما بلافاصله می‌تونيد از استور (و يا ماركت) خريداری كنيد.


موفق و پيروز باشيد!

SPIRIT PALST III
11-01-2015, 09:57
دوست عزيز...

.. اين نكته رو در نظر داشته باشيد كه اگر بازی در استيم نخريده باشيد و يا حريدی در ماركت انجام نداده باشيد (اين شامل آيتم‌های مجانی نيست) هيچ كس رو نمی‌تونيد ادد كنيد و يا عضو گروه‌ی، بشيد.


و يا شخص مورد نظر كه قصد ادد كردن‌ش، رو داريد... شما رو بلاك كرده و شما نمی‌تونيد ايشون رو تا زمانی كه شما رو از بلاك ليست‌ (شون) خارج نكرده باشه، ادد كنيد.

شماسعی كنيد با مرورگر داخلی استيم هم يك بار ديگه امتحان كنيد... باز مشكل از سمت اينترنت شما هم می‌تونه باشه!

در این مورد که می گید باید بازی خریده باشیم... تازه اینطوری شده؟ چون که من یه هفته هست این مشکل پیش اومده قبلا اد می کردم!

مرورگر خود استیم رو از کجا باید لود کرد؟

مرسی...

- Saman -
11-01-2015, 11:15
در این مورد که می گید باید بازی خریده باشیم... تازه اینطوری شده؟ چون که من یه هفته هست این مشکل پیش اومده قبلا اد می کردم!

مرورگر خود استیم رو از کجا باید لود کرد؟

مرسی...


اون رو برای اين گفتم كه شايد كاربر جديد استيم باشيد و خود استيم معمولا اين محدوديت‌ها رو برای كاربران اعمال می‌كنه.


من به درستی نمی‌دونم مشكل از كجا می‌تونه باشه... اين مشكل رو خيلی‌ها دارند و گاهی‌ خود به خود هم برطرف می‌شه...

.. شما سعی‌ كنيد كه با مرورگر ديگری هم امتحان كنيد و شخص ديگری را نيز ادد كنيد... يعنی مطمئن شيد كه اين مشكل رو تنها در ادد كردن يك شخص خاص داريد... در اون حالت بدونيد كه شخص مورد نظر احتمالا شما رو بلاك كرده و با ايشان از طريق ديگری تماس بگيريد و ازشون بخوايد كه بلاك ليست‌شون رو چك كنند و يا راه ديگه هم اين هست كه اجازه بديد كه ايشون شما رو ادد كندد... ببينيد كه هنوز باز اين مشكل رو داريد يا خير.


از طريق خود كلاينت استيم... از برنامه قسمت بالا روی اسم‌تون و يا Community كليك كنيد تا باز شه... توجه داشته باشيد كه اين مرورگر خود استيم هست و باز نيز به نظر من اگر مشكل داشتيد، با استيم ساپورت تماس بگيريد!

saeid.saeid20
14-01-2015, 23:10
سلام
اقا من یه سوال دارم
من نمیفهمم
الان رفتم از سایت خریداری کنم میگه بازی 50000 تومن یکی دیگه میگه 30000 تومن
بازی تو سایت 36$ خورده اینا چطوری قیمت میدن
تخفیف ها رو باید از کجا متوجه شم ؟
مگه همون سبزه نیست که بغل بازی میزنه مثلا -30% ؟؟؟
همشونم هم میگن الان بازی رو میخریم از قبل موجودی نداریم

daren
15-01-2015, 01:14
سلام، شرمنده سوالم ابتداییه اما برای اینکه به کسی جوین شیم تو یه بازی، باید حتما تو اکانتمون بازی اکتیو کرده باشیم؟ (حالا اون بازی یا یه بازیه دیگه)؟
بعد اگر من تو اکانتم یه بازی اکتیو کنم و دوستمو اد کنم که بازی اکتیو نکرده، اونوخت دوستم میتونه فرد ثالثی رو اد کنه؟
یه سوال دیگه، در حال حاضر مینیمم قیمت بازیا (حالا با تخفیف یا بدون تخفیف) تو فروشگاه استیم چقدره؟ شرمنده زیاد شد.

- Saman -
15-01-2015, 09:50
سلام، شرمنده سوالم ابتداییه اما برای اینکه به کسی جوین شیم تو یه بازی، باید حتما تو اکانتمون بازی اکتیو کرده باشیم؟ (حالا اون بازی یا یه بازیه دیگه)؟
بعد اگر من تو اکانتم یه بازی اکتیو کنم و دوستمو اد کنم که بازی اکتیو نکرده، اونوخت دوستم میتونه فرد ثالثی رو اد کنه؟
یه سوال دیگه، در حال حاضر مینیمم قیمت بازیا (حالا با تخفیف یا بدون تخفیف) تو فروشگاه استیم چقدره؟ شرمنده زیاد شد.

سلام!

بله... معمولا برای اين‌كه كسی رو ادد كنيد، بايد قبلا بازی در استيم فعال كرده باشيد، البته اين طور هست كه ديگران می‌تونند شما رو ادد كنند (باز به شرط بازی داشتن، يعنی بازی داشته باشند كه رايگان نبوده و يا از استور يا ماركت خريد كرده باشند، اين قانون نيز در مورد شما صدق می‌كنه)... و نيز شما نمی‌تونيد عضو گروه اجتماعی بشيد و يا كامنت بزاريد تا زمانی كه يك بازی در اكانت‌تون فعال كرده باشيد و يا نيز از استور يا ماركت خريد كرده باشيد.

قسمتی از سوال دوم‌تون رو در قبل پاسخ دادم كه ديگران (كه بازی داشته باشند) می‌تونند شما (رو كه احيانا باری نداريد) ادد كنيد ولی باز شما نمی‌تونيد كسی رو ادد كرده، عضو گروه‌های اجتماعی شده و يا كامنت بزاريد تا وقتی كه بازی بگيريد و اين‌ها!


سوال آخرتون رو اين‌طور جواب بدم...

.. حداكثر قيمت بازی‌ (كه قيمت كامل و تمام شده هست) رو خود شركت عرضه كننده تعيين می‌كنه... بعد استيم در زمان‌های غير مشخص (يا مشخص، هنگام تخفيف‌های دوره‌ای) قيمت بازی رو كم و كم‌تر می‌كنه تا خريداری بشه... اين روال معمول استيم هست كه سال‌های سال هست كه جريان داره و باعث رونق بازار برای بازيكنان كامپيوتر شده...

.. خواهش می‌كنم!

saeid.saeid20
15-01-2015, 23:28
سلام
اقا من یه سوال دارم
من نمیفهمم
الان رفتم از سایت خریداری کنم میگه بازی 50000 تومن یکی دیگه میگه 30000 تومن
بازی تو سایت 36$ خورده اینا چطوری قیمت میدن
تخفیف ها رو باید از کجا متوجه شم ؟
مگه همون سبزه نیست که بغل بازی میزنه مثلا -30% ؟؟؟
همشونم هم میگن الان بازی رو میخریم از قبل موجودی نداریم
کسی نمیداند ؟

QSEVEN
16-01-2015, 10:22
سلام چرا نمیشه کسی رو اد کرد من حتی یک بازی رایگان هم گرفتم ولی باز نمیشه ؟؟راه حلی نیست

jahangir1400
28-01-2015, 01:01
دوستان من یه سوال دارم که یکی دوستان منو به شک انداخت
میگفت اگه از استور بازی بخری (که به دلیل شیلتر بودن با یه ip دیگه خرید انجام میشه) وقتی میخوای بازی کنی ip ایران باشه اکانت بن میشه! شاید این مساله واسه بازی های ریجن لاک باشه، برای خودم عجیبه چون من تا حالا از استور بازی نخریدم اما ایتم برای بازی های دیگه خریدم و هیچی نشده، الان هم میخوام یه بازی پیشخرید کنم تو شک افتادم که نکنه راست باشه، کسی اطلاعی ازین قضیه داره؟ ممنون

- Saman -
28-01-2015, 09:14
دوستان من یه سوال دارم که یکی دوستان منو به شک انداخت
میگفت اگه از استور بازی بخری (که به دلیل شیلتر بودن با یه ip دیگه خرید انجام میشه) وقتی میخوای بازی کنی ip ایران باشه اکانت بن میشه! شاید این مساله واسه بازی های ریجن لاک باشه، برای خودم عجیبه چون من تا حالا از استور بازی نخریدم اما ایتم برای بازی های دیگه خریدم و هیچی نشده، الان هم میخوام یه بازی پیشخرید کنم تو شک افتادم که نکنه راست باشه، کسی اطلاعی ازین قضیه داره؟ ممنون


سلام دوست عزيز...


.. گفته شما تا حدودی درست است... الان استيم مقرارات سختی رو برای مناطق خاص (من جمله كشورهای روسی زبان، كشورهای آسيای شرقی و ...) داره كه اگر شما بازی و يا آيتمی با IP اون كشورها خريداری كنيد، تنها می‌تونيد با همون IP بازی كنيد و يا آيتم رو مبادله كنيد... به عبارت ساده‌تر، بازی كه با IP مناطق رجون لاك خريداری شده باشه، تنها در همون مناطق قابل بازی هست.

اما اين‌كه IP ايران باشه و شما بن بشيد؟! اصلا صحيح نيست... ما بسياری بازيكن ايرانی داريم در استيم، اين رو در نظر بگيريد... اما خب، بعضی سرور‌ها در بعضی بازی‌ها (كه من درست نمی‌دونم چي هستند) IP ايران رو بلاك كرده‌اند... شايد به خاطر پينگ بالای بازيكنان ايرانی باشه و دليل خاصی برای بن كردن ايرانی‌ها نباشه.

فراموش نكنيد كه اين هم خيلی بستگی به بازی كه شما خريداری (يا پيش خريداری!) می‌كنيد، داره... می‌تونم سوال كنم كه چه بازی رو می‌خوايد بگيريد؟!


البته، باری از استور خريدن هم بحث جداگانه‌ای داره كه اون جدا از سوال شماست.

jahangir1400
28-01-2015, 15:44
سلام دوست عزيز...


.. گفته شما تا حدودی درست است... الان استيم مقرارات سختی رو برای مناطق خاص (من جمله كشورهای روسی زبان، كشورهای آسيای شرقی و ...) داره كه اگر شما بازی و يا آيتمی با IP اون كشورها خريداری كنيد، تنها می‌تونيد با همون IP بازی كنيد و يا آيتم رو مبادله كنيد... به عبارت ساده‌تر، بازی كه با IP مناطق رجون لاك خريداری شده باشه، تنها در همون مناطق قابل بازی هست.

اما اين‌كه IP ايران باشه و شما بن بشيد؟! اصلا صحيح نيست... ما بسياری بازيكن ايرانی داريم در استيم، اين رو در نظر بگيريد... اما خب، بعضی سرور‌ها در بعضی بازی‌ها (كه من درست نمی‌دونم چي هستند) IP ايران رو بلاك كرده‌اند... شايد به خاطر پينگ بالای بازيكنان ايرانی باشه و دليل خاصی برای بن كردن ايرانی‌ها نباشه.

فراموش نكنيد كه اين هم خيلی بستگی به بازی كه شما خريداری (يا پيش خريداری!) می‌كنيد، داره... می‌تونم سوال كنم كه چه بازی رو می‌خوايد بگيريد؟!


البته، باری از استور خريدن هم بحث جداگانه‌ای داره كه اون جدا از سوال شماست.

ممنون از پاسختون

امروز تحقیق زیاد کردم و همونطور که شما گفتید مسئله بیشتر سر بازی های ریجن لاک هست و ظاهرا اوناییش که که از استور روس خریداری شده باشه، من GTA V رو امروز پیش خرید کردم و خوشبختانه فری ریجن هست و بدون هیچ مشکلی به library اضافه شد.

یه چیز دیگه ای هم که متوجه شدم اینه که اگه از طریق استیم کارت والت رو شارژ کرده باشیم و بخوایم از طریق والت بازی بخریم باید ip موقع خرید همون ip کشوری باشه که استیم کارت از اونجا خریداری شده که معمولا سایتهای فروشنده استیم کارت خودشون میگن چه ip باشه موقع شارژ، که معمولا همون us هست.

البته همه اینا به خاطر همون قوانین سخت گیرانه valve که گفتین هست و بیشتر جنبه احتیاطی داره، اکثر مواقع اتفاقی نمیوفته، اما اینکه بازی ریجن لاک از استور روس خریداری شده باشه بیشترین امکان بن هست ظاهرا.

- Saman -
28-01-2015, 18:32
ممنون از پاسختون

امروز تحقیق زیاد کردم و همونطور که شما گفتید مسئله بیشتر سر بازی های ریجن لاک هست و ظاهرا اوناییش که که از استور روس خریداری شده باشه، من GTA V رو امروز پیش خرید کردم و خوشبختانه فری ریجن هست و بدون هیچ مشکلی به library اضافه شد.

یه چیز دیگه ای هم که متوجه شدم اینه که اگه از طریق استیم کارت والت رو شارژ کرده باشیم و بخوایم از طریق والت بازی بخریم باید ip موقع خرید همون ip کشوری باشه که استیم کارت از اونجا خریداری شده که معمولا سایتهای فروشنده استیم کارت خودشون میگن چه ip باشه موقع شارژ، که معمولا همون us هست.

البته همه اینا به خاطر همون قوانین سخت گیرانه valve که گفتین هست و بیشتر جنبه احتیاطی داره، اکثر مواقع اتفاقی نمیوفته، اما اینکه بازی ریجن لاک از استور روس خریداری شده باشه بیشترین امکان بن هست ظاهرا.


خواهش می‌كنم...

.. بله، همين طوره و اين نيز بيشتر برای جلوگيری از مواردی هست كه بيشترافراد با IP كشورهای روسی زبان بازی رو با قيمت بسيار پايين‌تر خريداری كرده و آن را با بازی‌هايی به مراتب گران‌تر معاوضه می‌كنند (كه البته اين در ايران هم بيشتر مرسوم هست) ... بيشتر دليل اين كار هم به حاطر كلاه برداری ها و دزدی‌های اينترنتی و از اين طور مسايل هست!

البته قبلا اين طور نبود... تازگی اين طور شده و اين محدوديت ها هم خيلی بيشتر شده، پس در مورد رجون بازی كه خريداری و يا دريافت می‌كنيد، بسيار احتياط كنيد تا در بعد به مشكل برخورد نكنيد.بله... طبق گفته شما همين طور هست... استيم زمانی‌ كه شما كد استيم والت رو وارد می‌كنيد، IP شما رو ثبت می‌كنه و اگر اين IP با IP ی كه شما زمان خريداری استفاده می‌كنيد... مغايرت داشته باشه، امكان خريد از شما سلب شده و به شما پيام خطا می‌ده... كه اگر با استيم ساپورت تماس بگيريد، از شما می‌خوان كه هويت خودتون رو تاييد كنيد و از كارت استيم والت (كه بيشتر امكان هست كه تنها يك كد برای شما باشه) يك عكس بگيريد و به‌شون ارسال كنيد تا مبلغ والت رو به اكانت شما اضافه كنند...

پس بهتر هست كه با يك IP ثابت معمول آمريكا استيم والت رو اضافه كرده و تنها با همون IP بازی و يا آيتم خريداری كنيد...

.. البته مشكل ديگری كه شما ممكن هست به اون برخورد كنيد (اگر از IP آمريكا استفاده كنيد) اين هست كه يك محدوديت خريد برای شما از قبل وحود داره، يعنی در يك سال تقويمی بيش از 200 آيتم در ماركت نمی‌نونيد بفروشيد و يا بيش از 20000 دلار از استور نمی‌تونيد خريد كنيد... و اگر بخوايد كه بيش از 200 آيتم ليست كنيد و يا بيش از 20000 دلار خريد كنيد نمی‌تونيد مگر اين‌كه هويت خود تون رو تاييد كرده و اين نيز زمانی مشكل بزرگ هست كه شما در حقيقت يك فرد آمريكايی نيستيد، چرا كه بايد شماره مالياتی (آمريكايی...) خودتون رو بهشون بگيد تا اين محدوديت از اكانت شما برداشته بشه...!!!


بازی مورد نظر شما فكر می‌كنم كه به خودی خود در كشور ما قابل دسترسی نباشه... يعنی اگر با IP ايران استور رو ببينيد... اين بازی رو به هيچ عنوان نمی‌بينيد... و با IP آمريكا اگر باشيد، می‌تونيد ببينيد و خريد كنيد و به اكانت تون اضافه كنيد... البته اميدوارم كه بدون مشكل دان‌لود كرده و بازی كنيد.


موفق باشيد!

Shr776
04-02-2015, 22:23
سلام دوستان
اکانت استیم من قفل شده
فکر میکنم خودم هم قفل کردم
ولی در تنظیمات هیچ گزینه ای برای باز کردن قفل نیست
ظاهر امر هم اینطور به نظر میرسه که باید با استیم تماس بگیرم و درخواست کنم اکانتم رو مجدد باز کنن
تماس هم گرفتم ولی خبری نشده
از دوستان کسی هست راهنمایی کنه چطور اکانتم رو از حالت قفل یا همون لاک در بیارم؟
با تشکر

Shr776
08-02-2015, 13:03
این تاپیک بسته بشه بهتر نیست؟
یعنی واقعا کسی پاسخگو نیست؟