PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای ادامه تحصیل می خواستم

midnight1234
19-06-2011, 23:59
سلام من مدرک کاردانی عمران از دانشگاه ازاد دارم و بیکار
علاقه اصلی من به رشته روانشناسی و زبان هست ولی از اونجایی که 26 سال سن دارم می خواستم راهنماییم کنید واقعا بهترین انتخاب برای اینکه بتونم درامدی بعدا داشته باشم کدوم انتخاب هست
اینکه کنکور کاردانی به کارشناسی عمران بدم
یا اینکه از صفر شروع کنم رشته زبان یا روانشناسی رو بخونم...

از طرفی هم فکر می کنم دوره درس برای درامد تموم شده و شاید بهتره به فکر اجاره مغازه و ... باشم..
ممنون می شم راهنماییم کنید

sadeghalavi
20-06-2011, 00:16
خب خودت داری میگی، اصلا به این خیال که بتونی با مدرکت درآمد داشته باشی نکن.

من خودم با چنتا دکتر صحبت می کردم از دکترای مکانیک گرفته تا دندانپزشک از اینکه دارن با تحصیلات شون ارتزاق می کنن ناراضی هستن.

درس خوندن خیلی خوبه، دید آدمه می بره بالا و باعث میشه پرستیژ اجتماعی بالاتری داشته باشی که خودش باعث میشه اعتماد به نفس بالاتری داشته باشی و حتی تو بازار کار آزاد موفق تر باشی.

خب فیلد عمران که توش پول زیاده، البته اگه یه کم زرنگ باشی.

midnight1234
20-06-2011, 12:14
خب خودت داری میگی، اصلا به این خیال که بتونی با مدرکت درآمد داشته باشی نکن.

من خودم با چنتا دکتر صحبت می کردم از دکترای مکانیک گرفته تا دندانپزشک از اینکه دارن با تحصیلات شون ارتزاق می کنن ناراضی هستن.

درس خوندن خیلی خوبه، دید آدمه می بره بالا و باعث میشه پرستیژ اجتماعی بالاتری داشته باشی که خودش باعث میشه اعتماد به نفس بالاتری داشته باشی و حتی تو بازار کار آزاد موفق تر باشی.

خب فیلد عمران که توش پول زیاده، البته اگه یه کم زرنگ باشی.

کسی می دونه جایی هست که بشه رفت و تو این ضمینه مشاوره گرفت ؟؟؟
باور کنید مخم یاری نمی کنه بسکه فکر کردم و بی نتیجه بوده...هر کی هم یه چیزی می گه یکی می گه دوره درس خوندن تموم شده من الان شغلم ازاده ماهی 1/5 درامد دارم کسی می تونی کمک فکری کنه ؟یا مرکزی رو معرفی کنه من برم مشاوره بگیرم من تو اصفهان هستم

midnight1234
21-06-2011, 00:02
کسی می دونه جایی هست که بشه رفت و تو این ضمینه مشاوره گرفت ؟؟؟
باور کنید مخم یاری نمی کنه بسکه فکر کردم و بی نتیجه بوده...هر کی هم یه چیزی می گه یکی می گه دوره درس خوندن تموم شده من الان شغلم ازاده ماهی 1/5 درامد دارم کسی می تونی کمک فکری کنه ؟یا مرکزی رو معرفی کنه من برم مشاوره بگیرم من تو اصفهان هستم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:20:

reza4024
21-06-2011, 11:28
lمشاوره تحصیلی هست
میتونی بری مشورت کنی