PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مداري براي دفع امواج ماكروويو يا(همون پارازيت امواج ماهواره)

كوروشجون
07-06-2006, 00:25
درخواست مداري براي دفع امواج ماكروويو يا(همون پارازيت امواج ماهواره) :evil:

Morteza4SN
29-11-2007, 11:49
اگر ميخواي كه پارازيتي كه خود ايران مي فرسته دفع بشه يه راه حلي هست كه البته خودم امتحانش نكردم ولي يك نفر گفت كه از اين راه جواب گرفته ! مدار خاصي هم نمي خواد ، فقط يك خلاقيت تجربي هست :

يك طرف قولي كنسرو رو با ميخ يا هر چيز ديگري مثل آبكش سوراخ سوراخ كنيد و روي Lnb ديش قرار بدهيد !

همين !! اگر كسي امتحان كرد و جواب داد يا تاثيري داشت بگه

arashkochaki
08-01-2010, 17:43
نه بابا با این چیزا کار درست نمی شه

New Ray
08-01-2010, 22:00
اينكارو نكنيد LNB ميسوزه ها ! حال اگه گفته بود قطر ميخ چقده ميشد يكم بهش اطمينان كرد ! :27:

ولي يه راه خوب من ميشناسم ، بچه خوبي باشيد و شبكه هايي كه پارازيت ميندازن رو نگاه نكنيد ! :31:

payam
08-01-2010, 23:07
در مورد روش آهنربا چي ؟
من روي ديش خودم امتحان كردم ، جواب نداد :31:
سه تا آهنربا رو به 3 تا ميله اي كه LNB رو نگه داشته ميچسبونيم ؛ در فاصله ي خيلي كم از ديش !

hamidghoty
01-02-2010, 20:39
Damet garm payam zadi pedare lnb ro daravordi ke
بزاريد تو حياط يا يه جاي محصور كه نويز نيفته

New Ray
02-02-2010, 17:52
خوب يك موج كه روي يك موج ديگه بيفته بازم ميشه يك موج ! مثل موازي شدن دو منبع . ولي بايد در مورد اينا اطلاعات كامل داشت ( من كه ندارم )

البته ممكنه اگه پارازيت فرستاده شده موج اصلي نباشه ، يعني هارمونيك باشه شايد بشه حذفش كرد . اما راه ديگه هم شناسايي جهت پخش امواج و عدم دريافت از اون قسمته . تقريبا اين كارها غير ممكن بنظر ميرسه ! مثلا امواج ماهواره از بالا ميان و احتمالا امواج پارازيت از زمين ، پس شايد به قول دوستمون با محصور كردن دورش بشه پارازيتو كاهش داد ...

البته راه حلي كه قبلا گفتم بهتره :
بچه خوبي باشيد و شبكه هايي كه پارازيت ميندازن رو نگاه نكنيد ! :31:

hamidghoty
05-02-2010, 15:49
البته مدار خاصي لازم نيست امروز فردا نوكيا خودش يه ال ان بي جديد ميده بيرون:دي :دي