PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد dial-up

morteza_k
06-06-2006, 15:47
سلام دوستان خوبم
یک سوال داشتم .
میشه با یک اکانت دو کامپیوتر با هم به صورت همزمان وارد اینترنت بشن.

این اکانتی هم که دانشگاه به دانشجویانش می ده چیه(Dsl . Adsl. یا Dial-up ) با این اکانت چی میشه وصل شد.
ممنون از کمکتون. :happy:

ALt3rnA
06-06-2006, 17:00
فقط در صورتی که کامپیوتر ها شبکه شده باشند میشه

morteza_k
06-06-2006, 23:27
فقط در صورتی که کامپیوتر ها شبکه شده باشند میشه

سلام دوست خوبم
یعنی نمی شه پس اگه من با یک اکانت به اینترنت وصل بشم بعد یکی دیگه (کامپیوتر ش شبکه نیست) بخواد با همون اکانت وصل بشه نمی تونه یا منو از اینترنت خارج می کنه و خودش وارد می شه.

shahabmusic
07-06-2006, 10:53
نه نمي شه !
ولي اگه اكانتت چند كاربره باشه مي شه كه مي دونم 100% چند كاربره نيست .

Babak
07-06-2006, 12:26
بعضی از شرکت ها با يه کم هزينه بيشتر اکانت چند کاربره ميدن
اما اکانت های معمولی رو من تست کردم نفر دوم اصلاً نميتونه وارد شبکه بشه و اتصالش قطع ميشه

morteza_k
07-06-2006, 15:08
سلام دوستان خوبم
در این مورد هم سوال کرده بودم .

این اکانتی هم که دانشگاه به دانشجویانش می ده چیه(Dsl . Adsl. یا Dial-up ) با این اکانت چی میشه وصل شد.

شرمنده به خدا.

boys_won
07-06-2006, 15:18
ممنون از کمکتون. :happy:

منظورتو نفهميدم اگه اكانت رو ميفروشه پس Dial-up است اگه تو همون دانشگاه شبكه كردن احتمالا" ADSL است چون Dial-up را با اين سرعته پاينش نميان شبكه كنن

البته موقع دانلود يه فايل ميشه فهميد Dial-up است يا ADSL

morteza_k
07-06-2006, 23:14
منظورتو نفهميدم اگه اكانت رو ميفروشه پس Dial-up است اگه تو همون دانشگاه شبكه كردن احتمالا" ADSL است چون Dial-up را با اين سرعته پاينش نميان شبكه كنن

البته موقع دانلود يه فايل ميشه فهميد Dial-up است يا ADSL

سلام دوست خوبم
موقعی که دارم دانلود می کنم سرعت دانلود 9 تا 10 bps است با دیال اپ اینقدر می تونه دانلود کنه.

mehrdad.f
08-06-2006, 16:13
دوست عزيز اين سرعتي كه نوشتي حتي براي ديال آپ هم كمه!؟
تنها راهش اينه كه يا كامپيوتر ها شبكه باشند كه براي خطوط ديال آپ بيشتر از 3 كامپيوتر توصيه نميشه و براي adsl هم حداكثر 10 عدد. يا از شركتي كه اينترنت مي خري يك اكانت چند كاربره بگيري. من خودم يك اكانت 4 كاربره دارم كه البته شبانه است.
در ضمن هر سوالي در باره شبكه داشتي بگو. شايد بتونم جوابتو بدم.

morteza_k
11-06-2006, 00:21
mehrdad.fدوست عزيز اين سرعتي كه نوشتي حتي براي ديال آپ هم كمه!؟
سلام مهرداد جون خوبی داداشی
ببین با این حرفت من بعد جور گیج کردی .
مگه شما وقتی با دیال اپ وصلی موقع دانلود با چند bps برات دانلود می کنه .
اخه برای من متغییره بعضی مواقع 5 یا 6 یا 10 یا در مواقع خیلی زیاد کمتر 3 هستش .

در ضمن هر سوالي در باره شبكه داشتي بگو. شايد بتونم جوابتو بدم.

در این مورد هم بگم خیلی می خوامت .
چشم هر مشکلی داشتم مزاحمت می شم.
دوستار شما مرتضی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TEC
11-06-2006, 01:24
من فكر ميكنم dial up باشن.. در ضمن كامپيوتراي جاهايي مثل دانشگاه چون مستقيما به سيستم مخابراتي يا در واقع شبكه اصلي وصل هستن سرعتشو خيلي بالاست.

morteza_k
11-06-2006, 14:54
من فكر ميكنم dial up باشن.. در ضمن كامپيوتراي جاهايي مثل دانشگاه چون مستقيما به سيستم مخابراتي يا در واقع شبكه اصلي وصل هستن سرعتشو خيلي بالاست.

سلام دوست خوبم
من از همین اکانت ها استفاده می کنم ولی سرعتشون اونقدری بالا نیست.

shahnameh
11-06-2006, 15:02
بعضي اي اسپي ها ميشه در صورتي كه كارت محدود نباشه مثا اكانت هاي يكماهه و از اينقبيل ولي من با اكانت 50 ساعته به بالا امتحان كردم ميشه