PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Child of Eden

CATALONIA
14-06-2011, 22:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ســــازنده : Q Entertainment
ناشـــــــر :Ubisoft
طــــــــراح :Tetsuya Mizuguchi
پلتفــــــــرم :PlayStation 3, Xbox 360 (پشتيباني از Move و Kinect )
تاريخ عرضه : Xbox 360{June 14, 2011} --- PlayStation 3{TBA September 2011}f
سبــــــــك :Rail shooter, Music game

باكس شات : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Child of Eden را ميتوان به نوعي نواده اي از بازي به ياد ماندني Tetsuya Mizuguchi يعني Rez ناميد . اين Rez است . گشت و گذار در دنيايي ناشناخته و البته در نگاه اول عجيب . Child of Eden هم همين گونه است . چرخش در بين نور ها ، عبور از مكان هاي نوراني و تونل وار به صورت موجي ، همه و همه تنها با حركت دستان شما . اين هديه اي است كه Child of Eden براي شما به ارمغان آورده است . ولي اين پايان كار نيست . بازي در كنار داستاني خوب ميتواند موفقيتي تضمين شده داشته باشد . ولي براي چنين بازي چه داستاني به نظر شما موفق است ؟ حمله به زمين و دفاع از آن ؟ جنگ در مقابل موجوداتي ناشناخته ؟ قدم برداشتن براي رسيدن به پادشاهي يك سرزمين ؟ ميبينيد كه هيچكدام را نميشود در يك بازي بدين صورت و با اين ماهيت جاي داد . پس اين جاست كه ذوق طراح بازي بايد به كمك بيايد . وظيفه ي اصلي شما در بازي نجات دادن Project Lum ميباشد كه در حال از بين رفتن در اثر حمله يويروسي مي باشد . اگر نتوانيد از حمله ي ويروس ها جلوگيري كنيد ، Project Lumi قادر به عمل تكثير ويژگي هاي انساني در بهشت خواهد شد . بازي در 5 مرحله دنبال ميشود كه هر يك به شما حس و حالي جديد مي دهد . Q Entertainment در نمايشگاه Tokyo Game Show امسال اطلاعات جديدي از بازي را به نمايش در آورد . مراحلي كه در 5 سطح در بازي وجود دارد archive ناميده مي شوند . شما با پاك كردن تمام اين 5 Archive از ويروس موفق به پايان بازي مي شويد . سه مرحله از اين پنج مرحله تا به حال مشخص شده اند كه Matrix و Evolution و Beauty . شركت سازنده ي بازي Q Entertainment از گيمر ها چندي پيش براي داشتن پايان هايي متفاوت در بازي از طريق Journey Project نظر آن ها را پرسيد .

گيم پلي بازي خلاقانه و بسيار زيباست . تركيبي از شوتر و موزيك ! در بازي شما بايد با اشاره ي دست به سمت ويروس ها شليك كنيد تا آن ها نابود شوند . وقتي از بين رفتند صداي موزيك زيبايي به گوش ميرسد كه شما را به جلو حركت ميدهد . خيلي از سايت هاي خارجي شما را در مقابل كينكت و روبروي يك ازكستر بزرگ به رهبر يك اركستر تشبيه كرده اند . گيم پلي بازي بيش از همه شبيه به Rez است . دو بازي در سبكي يكسان با اختلاف سال هاي عرضه زياد . در اين سبك به راستي در اين سال ها بازي كه بتواند موفقيت هاي Rez را كسب كند وجود نداشت . البته در همان زمان هم بسياري از افراد از سبك بازي خوششان نيامد و lميانگين 81 نيز به همين خاطر مي باشد وگرنه نو آوري موجود در Rez ارزش بيش از اين ها را دارا بود . علاوه بر گذشت زمان تكنولوژي نيز به كمك بازي آمده . با استفاده از كينكت شما ميتوانيد با استفاده از دست هايتان نشانه گذاري كنيد و با حركت دستانتان شليك كنيد و اسلحه ي خود را تغيير دهيد و ... البته در بازي از كنترل هاي معمولي نيز ميتوانيد استفاده كنيد . همچنين در بازي سيستم آپگريد نيز وجود دارد كه بر بر اساس موسيقي هاي كسب شده و و حركات شما در بازي قابل استفاده است .

موسيقي نقش اول را در بازي دارد و با نوسان هاي خود در زمان هاي مختلف به بازي هيجان مي بخشد . بخش موسيقي بازي بر عهده ي يك گروه ژاپني به نام Genki Rockets اجرا شده است . سبك موسيقي با توجه به بازي ترانس و متمايل به تكنو ميباشد.
نمايش بازي در E3 سال گذشته در كنفرانس يو بي سافت فوق العاده بود تا جايي كه بعضي از سايت هاي معتبر مثل گيم اسپات دو عنوان " بهترين بازي ريتميك " و " بهترين بازي پشتيبان كننده از سنسور هاي حركتي " را دريافت كرد . همچنين سايت گيم تريلرز دو عنوان " بهترين IP جديد " و " بهترين موزيك در بازي " را به اين بازي اختصاص داد . همچنين در اولين نقد ها مجله ي Xbox World 360 نمره ي 86 از 100 را به بازي اختصاص داد و عنوان كرد " Eden چه با سنسور حركتي و چه با دسته ي معمولي ميتواند براي شما به اندازه ي يك عمر به طول انجامد ، بدون اين كه از آن خسته شويد .

CATALONIA
14-06-2011, 22:23

IMAGES

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Faction%2Fchild-of-eden%2Fimages%2F0%2F1%2F) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Faction%2Fchild-of-eden%2Fimages%2F0%2F2%2F) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Faction%2Fchild-of-eden%2Fimages%2F0%2F3%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Faction%2Fchild-of-eden%2Fimages%2F0%2F7%2F) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Faction%2Fchild-of-eden%2Fimages%2F0%2F13%2F) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Faction%2Fchild-of-eden%2Fimages%2F0%2F24%2F)

VIDEOS

Child of Eden E3 2010 Official Trailer

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1410_140.jpg

SD Video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Faction%2Fchild-of-eden%2Fvideo%2F6265343%2Fchild-of-eden-e3-2010-official-trailer%3Fhd%3D0%26tag%3Dvideos%253Bsd%253B4)

HD Video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Faction%2Fchild-of-eden%2Fvideo%2F6265343%2Fchild-of-eden-e3-2010-official-trailer%3Fhd%3D1%26tag%3Dvideos%253Bhd%253B4)

Child of Eden Kinect Trailer

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1_140.jpg

SD Video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Faction%2Fchild-of-eden%2Fvideo%2F6306372%2Fchild-of-eden-kinect-trailer%3Fhd%3D0%26tag%3Dvideos%253Bsd%253B6)

HD Video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Faction%2Fchild-of-eden%2Fvideo%2F6306372%2Fchild-of-eden-kinect-trailer%3Fhd%3D1%26tag%3Dvideos%253Bhd%253B6)

Leon-117
14-06-2011, 22:31
امتیازهای بازی:
Joystiq 10/10
Eurogamer 9/10
Telegraph 9/10
Gamespot 8.5/10
IGN 8.5/10
CVG 8.2/10
Guardian 8/10
Gameinformer 8/10
Gamereactor ( Sweden ) 8/10
Official Xbox Magazine UK 8/10

vahidgame
15-06-2011, 03:17
با توجه به ویدئوی کینکت و ویدئوی نقد گیم اسپات که از بازی دیدم به نظر بازی خیلی جالبی میاد و به شدت هم فانتزی!
هر کسی هم ممکنه از این مدل بازی خوشش نیاد ولی بازی نوآوری زیاد داره و صد در صد ارزش بازی کردن دارن
مخصوصا با وجود پشتیبانی عالی از کینکت که خیلی ها رو ممکنه به خاطرش وسوسه کنه

Layken
15-06-2011, 09:23
مخصوصا با وجود پشتیبانی عالی از کینکت که خیلی ها رو ممکنه به خاطرش وسوسه کنه
و پشتیبانی عالی از move ................

MobinS
15-06-2011, 09:49
این بازی با عینک سه بعدی خیلی حال میده... ای کاش پشتیبانی بکنه توی کنسول ها از عینک های قطبی....

halflife g
15-06-2011, 10:43
سلام بر اساتید...... .:31:خوبید؟

دوستان حتما این بازی رو انجام بدن ......مخصوصا کینکت فوق العاده شده البته خوب باب میل هر کسی نیس و کوتاه....... .تجربه کینکت بازی مثه یه رویا میمونه(دقیقا جمله منتقدign)

راستی وحید جون ناظر شدنت مبارک...مال حامدم که قبلا گفتم:31:

و پشتیبانی عالی از move ................

نسخه ps3 بازی 6 ماه دیگه میاد این نمره نسخه xbox هستش.......فکرم نکنم با move چیز قشنگی از آب دربیاد...با دسته که بی مفهوم کلا.....move هم فکرکنم مثه دسته میشه
البته کینکتشم یه ایراد بزرگ داره و اونم اینکه شدیدا دستو خسته می کنه..........

.

Layken
15-06-2011, 18:44
اتفاقا روی موو بیشتر هم کیف میده......چون من مطمئنم. مخصوصا که یه مزیتی که خواهد داشت خسته شدن دستو نداره

halflife g
15-06-2011, 18:58
اتفاقا روی موو بیشتر هم کیف میده......چون من مطمئنم. مخصوصا که یه مزیتی که خواهد داشت خسته شدن دستو نداره

این بازی بازی هستش که تا بازیش نکنی نمیفهمی چیه...حتی با دیدن تریلر گیم پلی هم نمیشه به یه برداشت صحیح رسید........ .

من که بازی رو انجام دادم :

کلا گیم پلیش حدود 2 ساعت اینا وقت می گیره.....(البته بعد تموم شدن CHALLENGE واست باز میشه ولی در کل شدیدا کوتاه)
باس فایتای عالی داره...
طراحی هنری عالی داره........ .

شما دو نوع شلیک داری یکی با دست راست و یکی با دست چپ(البته gesture های دیگه ای هم میتونی انتخاب کنی)

حالا اگه بازی با move فقط محدود به حرکت اون move بشه و از دکمه های move و یا navigator اش استفاده نشه میشه گفت تا حدی میشه لذت بخش(که فکر کنم حتما نیاز به دکمه خواهد بود)........ .خستگیشم اونوقت به انداره kinect خواهد بود.....

ولی موردی که هس اینه که فضای بازی به انجام با کینکتش لذت بخشه یعنی چطور بگم ....فرض کن مثلا بازی های ورزشی یا رقص رو باmove بازی کنی یا مثلا SOCOM رو با کینکت .....میشه ولی لذتشو نداره...اینم اینطوریه... ..

باید تجربه کنید تا به گفته من برسید............ .

.
.
.

Layken
15-06-2011, 19:07
متاسفانه بازی رو فروشنده نداشت ولی اگه هم داشت میموند برا بعد امتحاناتم....
تجربه ای که از همون رقص و ورزش داشتم هم لذتشو نداشت برام....
به هرحال مرادی راست میگی بمونه دو هفته دیگه حتما میاد بازیش بگیرم ببینم چگونست...

MobinS
02-07-2011, 11:40
بچه ها کسی تون گرفت این بازیو؟
منم با دیدن تریلر هاش خیلی کیفیدم... واقعا حال کردم با فضاش.... ولی بازیش فوق العاده مسخره هست... متاسفانه فقط با موزیکال بودن و زیبا بودن فضا که نمیشه هیجان و زیبایی به بازی داد... یکی از مسخره ترین بازی های امسال بود به نظرم... بازی در سطح اون بازی های PS1 ای بود که یک کابوی بودیم ، خودش می رفت جلو و باید تند تند شلیک می کردیم :دی
خلاصه گیم پلی در سطح ** بود متاسفانه... اصلا حال نکردم...
گرافیکش هم اگه بخوایم دوتا قسمتش کنیم ، گرافیک هنریش عالی بود ، گرافیک تکنیکی مضخرف....
واقعا خیلی زشت بود...
داستان بازی هم در سطح گلابی بود... اصلا هیچ چیز جدیدی نداشت... با یک داستان ساده که مطمئنم یک ساعت هم روش کار نشده بود یک بازی رو شروع کرده بودن...
کلا از مسخره ترین بازی های امسال بود که بازی کردم...
ولی خب شاید برای بعضی ها جالب باشه... ولی بعید می دونم... بازی هیچ کششی هم نداشت.... به خیلی ها بازی رو معرفی کردم از خوشحالی داشتن می مردن ( دوستان گیمر نه ) ولی به محض دیدن بازی سریع رفتن کنار... خود من هم یک مرحله اشو هم بازی نکردم...
کنترل بازی هم مضخرف هستش... اصلا نمیشه راحت دوربین رو حرکت داد...
به داستان 50 میدم ، به گیم پلی 61 ، به گرافیک 75 ، به فضاپردازی 89 ، به کشش بازی 54 ....
در کل میشه 65.8 ، که اون 5.8 اش هم TAG برای کنترل مضخرفش کم می کنم... در کل به بازی میدم
60/100

halflife g
03-07-2011, 19:37
بچه ها کسی تون گرفت این بازیو؟
منم با دیدن تریلر هاش خیلی کیفیدم... واقعا حال کردم با فضاش.... ولی بازیش فوق العاده مسخره هست... متاسفانه فقط با موزیکال بودن و زیبا بودن فضا که نمیشه هیجان و زیبایی به بازی داد... یکی از مسخره ترین بازی های امسال بود به نظرم... بازی در سطح اون بازی های PS1 ای بود که یک کابوی بودیم ، خودش می رفت جلو و باید تند تند شلیک می کردیم :دی
خلاصه گیم پلی در سطح ** بود متاسفانه... اصلا حال نکردم...
گرافیکش هم اگه بخوایم دوتا قسمتش کنیم ، گرافیک هنریش عالی بود ، گرافیک تکنیکی مضخرف....
واقعا خیلی زشت بود...
داستان بازی هم در سطح گلابی بود... اصلا هیچ چیز جدیدی نداشت... با یک داستان ساده که مطمئنم یک ساعت هم روش کار نشده بود یک بازی رو شروع کرده بودن...
کلا از مسخره ترین بازی های امسال بود که بازی کردم...
ولی خب شاید برای بعضی ها جالب باشه... ولی بعید می دونم... بازی هیچ کششی هم نداشت.... به خیلی ها بازی رو معرفی کردم از خوشحالی داشتن می مردن ( دوستان گیمر نه ) ولی به محض دیدن بازی سریع رفتن کنار... خود من هم یک مرحله اشو هم بازی نکردم...
کنترل بازی هم مضخرف هستش... اصلا نمیشه راحت دوربین رو حرکت داد...
به داستان 50 میدم ، به گیم پلی 61 ، به گرافیک 75 ، به فضاپردازی 89 ، به کشش بازی 54 ....
در کل میشه 65.8 ، که اون 5.8 اش هم TAG برای کنترل مضخرفش کم می کنم... در کل به بازی میدم
60/100

نزن این حرفو مبین نزن....... .:31:

تو دو تا اشتباه بزرگ انجام دادی:

1- بازی رو با دسته انجام دادی
2- قبل از اینکه بازی رو از نزدیک دیده باشی بازی رو گرفتی.... .

بازی در کل با دسته اصلا حال نمیده چرا؟؟؟
چون سرغت دسته پایینه....کنترل با دسته سخت تر هستش ....کنترل با دسته بی معنی هستش.

حتی منتقد IGN هم در مورد اینکه دسته بهتره یا کینکت گفته:

After trying both control options for Child of Eden, I found that I preferred Kinect's superior responsiveness. Yes, Kinect makes navigating Eden's databases far easier. In fact, the analog sticks seem clunky compared to swiftly moving your hand around the screen.کلا منتقد کنترل بازی با کینکت رو آسون و خیلی سریعتر از کنترل با دسته دونسته...... .
در قسمت امتیاز دهی هم گفته کنترل بازی با کینکت حالت رویایی به بازی میده.... .

+

در مورد فضای بازی هم باید دوستدار همچین سبکی باشی تو این فروم من به غیر از 2 یا 3 نفر کسی رو نمی شناسم که این سبکو دوس داشته باشه....... .سازنده ژاپنی و افکار ژاپنی..... .

+

در نتیجه این طور شدید نکوبین بازی رو :31:(البته نظر شخصیه و محترم) فقط خواستم بگم ای کاش موارد بالارم انجام میدادی بعد نظرتو کاملتر می گفتی...... .من خودم الان دارم رو challenge mode اش کار می کنم خیلی قشنگه

+

راستی یه نکته تقریبا مهم :اگه با کینکت بازی کنی میتونی نشسته(رو صندلی) هم بازی رو انجام بدی که راحتتره............................ .میانگین امتیازای بازی هم 83 هستش

.
.
.

amin 2010
04-07-2011, 22:22
ولی بازیش فوق العاده مسخره هست

اقا چجوری دلت میاد اینو بگی !!!
این بازی از نظر هنری یک شاهکاره ، وقتی خود ما گیمر ها چنین بازیهایی رو تحویل نمیگیریم باعث میشیم هر دفعه به بازیها میگیم هنر هشتم همه مسخره می کنن مارو !!!
این بازی یک شاهکار گرافیکی ، یک تحول در گیم پلی بازی ها و یک پیشرفت فوق العاده برای Kinect هستش .

بررسی این بازی در متاکریتیک :

بازی 3 نمره کامل داره که سایت joystiq یکی از این سایت ها هستش.12 نمره 90 هم در لیست نمرات بازی موجوده .که سایت های OXM و GameSpy و Eurogamer هم جزو این سایت ها هستن . 36 تا از نقد ها هم نمره ای بین 80 تا 90 رو لایق بازی دونستن .GameSpot ، IGN ، 1UP ، videogamer و game informer هم دیگر بازی های این بازه هستن .
7 نقد هم بازی رو لایق نمره ای زیر 70 دونستن که سایت معروفی در بین این سایت ها نیست .
در حال حاضر بر اساس 58 نقد نمره نسخه 360 بازی 100/83 هست که نمره بسیار خوبی برای این بازی یوبیسافت محسوب میشه .

MobinS
05-07-2011, 11:12
نزن این حرفو مبین نزن....... .:31:

تو دو تا اشتباه بزرگ انجام دادی:

1- بازی رو با دسته انجام دادی
2- قبل از اینکه بازی رو از نزدیک دیده باشی بازی رو گرفتی.... .

بازی در کل با دسته اصلا حال نمیده چرا؟؟؟
چون سرغت دسته پایینه....کنترل با دسته سخت تر هستش ....کنترل با دسته بی معنی هستش.

حتی منتقد IGN هم در مورد اینکه دسته بهتره یا کینکت گفته:

کلا منتقد کنترل بازی با کینکت رو آسون و خیلی سریعتر از کنترل با دسته دونسته...... .
در قسمت امتیاز دهی هم گفته کنترل بازی با کینکت حالت رویایی به بازی میده.... .

+

در مورد فضای بازی هم باید دوستدار همچین سبکی باشی تو این فروم من به غیر از 2 یا 3 نفر کسی رو نمی شناسم که این سبکو دوس داشته باشه....... .سازنده ژاپنی و افکار ژاپنی..... .

+

در نتیجه این طور شدید نکوبین بازی رو :31:(البته نظر شخصیه و محترم) فقط خواستم بگم ای کاش موارد بالارم انجام میدادی بعد نظرتو کاملتر می گفتی...... .من خودم الان دارم رو challenge mode اش کار می کنم خیلی قشنگه

+

راستی یه نکته تقریبا مهم :اگه با کینکت بازی کنی میتونی نشسته(رو صندلی) هم بازی رو انجام بدی که راحتتره............................ .میانگین امتیازای بازی هم 83 هستش

.
.
.

نه مراد جان... کی گفته من با دسته بازی می کنم؟ من با کینکت می رم... با دسته که غیر قابل بازی هست...دیگه کنترلش کاملا سختو مسخره میشه...
من کلا این فضا ها رو خیلی دوست دارم... ولی اصلا انتظاری که ازش داشتم رو بر آورده نکرد...

اقا چجوری دلت میاد اینو بگی !!!
این بازی از نظر هنری یک شاهکاره ، وقتی خود ما گیمر ها چنین بازیهایی رو تحویل نمیگیریم باعث میشیم هر دفعه به بازیها میگیم هنر هشتم همه مسخره می کنن مارو !!!
این بازی یک شاهکار گرافیکی ، یک تحول در گیم پلی بازی ها و یک پیشرفت فوق العاده برای Kinect هستش .

بررسی این بازی در متاکریتیک :

بازی 3 نمره کامل داره که سایت joystiq یکی از این سایت ها هستش.12 نمره 90 هم در لیست نمرات بازی موجوده .که سایت های OXM و GameSpy و Eurogamer هم جزو این سایت ها هستن . 36 تا از نقد ها هم نمره ای بین 80 تا 90 رو لایق بازی دونستن .GameSpot ، IGN ، 1UP ، videogamer و game informer هم دیگر بازی های این بازه هستن .
7 نقد هم بازی رو لایق نمره ای زیر 70 دونستن که سایت معروفی در بین این سایت ها نیست .
در حال حاضر بر اساس 58 نقد نمره نسخه 360 بازی 100/83 هست که نمره بسیار خوبی برای این بازی یوبیسافت محسوب میشه .

امین جان ...من از اون سری آدم ها نیستم که مثلا از بازی های اکشنی که هیجان کاذب به آدم منتقل می کنن خوشم بیاد... اتفاقا من دارم میمیرم تا صنعت بازی از بین بره... کلمه ی صنعت از اولش برداشته بشه و تبدیل بشه به هنر بازی....
ولی خیلی راه هست تا رسیدن به اون نقطه... وقتی ما شاهد چنین چیزی هستیم که بازی ها اشباع بشن... دیگه بازی های مثل کال آو دیوتی نیاز مردم رو رفع نکنه... اونوقت هست که بازی تبدیل به یک هنر میشه... میشه هنر بازی...
ولی باید قبول کنی که این بازی اصلا یک هنر نیست... همون طور که گفتم بازی خیلی سر و صدا کرد... الان کسی جرات داره به gears of war 3 کمتر از 80 بده؟ هرچند شاید از نظر خیلی منتقدا این بازی لایق کمتر از 70 باشه ، ولی بخاطر سروصدایی که می کنه اصلا کسی زیر این رقم بهش نمیده...
این بازی هم به همین خاطر سر و صدای زیادی کرد که بی تاثیر نبوده...
این بازی به غیر از فضاسازی عالیش هیچ نکته ی عالی نداشت... شما اگه دوتا یا حتی یکی ازدیگر نکات خوبشو بگید شاید نظرم عوض بشه... ولی اگه توجه کنیم هیچ نکته ی جالبی نداره....

حالا یک سوال در مورد کنترل بازی :
وقتی می خوایم شلیک کنید با دست راست ، باید دست رو ببریم عقب بعدش بیاریم جلو یا از کنار بیاریم وسط؟ ( از چپ یا راست به وسط یا از عقب به جلو؟ )
دستم خیلی درد می گیره وقتی اینو بازی می کنم.... حتما گفتم راه بهتری هست...
واقعا نشسته هم میشه بازی کرد/؟

Sam Fisher 11
05-07-2011, 18:44
البته کینکتشم یه ایراد بزرگ داره و اونم اینکه شدیدا دستو خسته می کنه..........
الان من بیس مین بازی کردم همین حس باعث شد بازیو دربیارم...
محیط بازی پر رزق و برقه و جذابه ولی خوده بازی خیلی خسته کنندس...زیاد باش حال نکردم...کسی بازی نکنه فکر نکنم چیزی از دست بده: دی
البته تشخیص حرکات دستش فوق العاده است و از همون اول آدم کپ میکنه که چقدر سریع واکنش نشون میده...

MobinS
05-07-2011, 19:46
واکنش اش خوبه... من بازی رو خیلی وقته انداخته بودم کنار... ولی بچه ها گفتن رفتم بازی کردم.... ولی نظرم عوض نشد!

دستم از درد داره می ترکه ، کمرم هم درد گرفت اینقدر قوز ایستادم ( تلویزیون جلوی سینمه ، واسه زوم کردن خم شدم :دی )
البته شاید با مانیتور های بزرگ تر لذت بیشتر بشه...

با کوچیک ترین حرکت دست اون علامت حرکت می کنه و اینش خیلی رو اعصابه...
بعدش این دست راست خب شلیک می کنه هیچی... قدرتش هم زیاده... این سمت راست که بنفشه نمی خواد شلیک کنیم؟ آخه هرچی شلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیوفته... مثل لیزره؟
ولی بازم سر حرفم هستم...

halflife g
05-07-2011, 20:23
ببین مبین جان من چند موردو بگم بعدش بحثو ول کنیم چون نمیخوام واسه خاطر این زیاد بحث کنیم...... .

1-نظرات متفاوته و نظر تو هم برایه من مهم و محترمه .همینطور نظر حسین جون:11:

2-سعی کنیم هرگز امتیازا رو زیر سوال نبریم......حالا شاید یه سایت مشکل داشته باشه ولی مجموع امتیازا بهترین ملاک برای بهتر دونستن بازیه و اگه معیار خودموت رو گم کنیم میشیم هر کی هر کی.... .
بازیهای خیلی بزرگتر از gears3 که دهها برابر gears3 سر و صدا کرده بودن و چند سال واسه ساخته شدنشون وقت گذاشته شده بود رو سایتا با امتیاز دادنشون له کردن انداختن یه گوشه (مثال نمیزنم که بحث نشه) در نتیجه مطمین باش میانگین امتیازا یا کلا امتیازا اشتباه نمیگه... .

3-بازی به نظر من و خیلی ها تو سایت بازی سنتر و خیلی از منتقدها موفق و عالی بوده .....بازی یه شوتر موزیکال که ضربه زدن تو باعث موسیقی میشه و کلا همینجوری میری جلو........ .
به نظر من برای چند ساعت بازی کاملا خوب و موثر هستش ولی بله در حد یه بازی درجه 1 نیس که اونم طبیعیه.......قشنگیشم به موزیکاش و محیطشه به نظرم..... .

و اما در مورد خود بازی :
اگه با دست راستت انتخاب کنی هدفها رو بعد دستتو ببری جلو شلیک می کنه........تا 8 تا رو میشه انتخاب کنی که combo میشه

اگه دست چپ رو نگهداری شلیک می کنه (در همون حالت عقب و جلو نمی خواد) دست چپ برای هدفهای صورتی رنگ و برای نابود کردن گلوله هایی هستش که طرف تو میان...... .

اگه دو دستو همزمان ببری بالا به همه جا میتونی شلیک کنی.......که تعداد این قدرت مافوق رو در سمت چپ و پایین صفحه میتونین ببینین(البته به صورت یه توپ بنفش هم وسط مبارزات میاد که میتونین ذخیرش کنین یا همون لحظه شلیک کنین)

در خود مرحله یه اهنگ زمینه پخش میشه که شلیکای شما با دست راست یا چپ یه افکت خاصی به اون موزیک میده.....مثلا دست چپ میشه بیس و دست راست میشه یه صدای خاص(یکی از زیبایی های بازی همینه)

خودشم اگه از تلویزیون بزرگ اونم بصورت نشسته بازی کنید دردی احساس نمی کنید(منم قبلا مثه شما بودم ولی الان خیلی بهتر شده نسبت به قبل)

+

در کل به نظر من بازیه زیبایی هستش و تو این دروه زمونه که همه بازیها شده یه تفنگ بگیر دستت برو همه رو بترکون بازی کردن همچین بازی که با شلیک شما(اونم بدون دسته)اهنگ فرق می کنه و فضا فرق می کنه خیلی نواورانه و دلچسبه....

من خودم بخوام نمره بدم(حس نقد گذاشتن نیس:31:) همون 8.3 میانگین امتیاز رو بهش میدم......

.
.
.

MobinS
05-07-2011, 21:18
ممنون مراد جان...
بازی با شلیک کردن آهنگش عوض میشه؟ من چنین چیزی رو احساس نکردم!!
البته باید توجه داشت که بازی خیلی نوآورانه ای بود ، ولی هر بازی نو ای نمی تونه بازی خوبه باشه...

halflife g
05-07-2011, 21:28
بازی با شلیک کردن آهنگش عوض میشه؟ من چنین چیزی رو احساس نکردم!!

عوض نمیشه اهنگ تاثیر و افکت صدا میذاره :

The game serves as a prequel to Mizuguchi's earlier game Rez and sees players shoot at various targets which produce melodic sounds upon destruction

البته باید توجه داشت که بازی خیلی نوآورانه ای بود ، ولی هر بازی نو ای نمی تونه بازی خوبه باشه...

کاملا درسته....که دراین مورد این بازی نواور تونسته بازی خوبی هم باشه.
حالا شاید تو دوس نداشته باشی که خوب نظر شخصیه خودته و دلایل خودتو داری ولی در کل و در نظر جمع بازی موفقی بوده(البته شاید خیلی فروش نکنه چون سبکش فوق االعاده خاصه)
.
.
.

MobinS
08-07-2011, 20:05
ای بابا! چقدر منوی عجیب غریبی داره... من حالیم نشد... ظاهرا 5 تاحباب هست دیگه... که با گرفتن ستاره بقیه شون آزاد میشن.... یعنی فقط 5 تا مرحله داره؟

Dante May Cry M
22-07-2011, 08:06
آقا ارزش خرید داره این بازی؟

MobinS
22-07-2011, 09:06
نه متاسفانه.....

CATALONIA
22-07-2011, 10:49
آقا ارزش خرید داره این بازی؟

اگه کینکت دارید ، بازی که میانگین نمراتش 84 مسلما ارزش خرید داره !!!!

vegas
22-07-2011, 11:21
ملاک مهم شدن تاپیک بازی ها چی هست ؟

CATALONIA
22-07-2011, 12:13

میانگین امتیازات اون ها ...
که باید بالای 80 یا 85 باشه !
+

و البته بعضی از بازی ها هم که به تازگی عرضه شده اند مهم می شوند اگر میانگین امتیازاتشون نزدیک 80 باشه !!!

Sam Fisher 11
26-07-2011, 00:06
والا اون زمان ما اومدیم تاپیک چندتا بازی پرطرفدارو مهم کردیم و این شد یه قانون نانوشته... اون زمان هومی به من ایراد میگرفت چرا اینکارو میکنی و... اما حالا هر چی بازیه مهم میکنه: دی جوری که بالای صفحه بشدت شلوغ شده. بعدم الان بازیهایی هنوز مهمن که از ریلیزشون چندماه میگذره...
بازیه همین تایپک که سر جمع تو انجمن شاید 30نفر بخرنش دیگه مهم کردن نداره کما اینکه تو همین انجمن هم هر کسی گرفته باش حال نکرده بجز یکی دونفر.
ملاک نباس امتیاز باشه بلکه باید میزان استقبال بچه های انجمن باشه...این تاپیک اگر استیکی نبود الان صفحه دوم بود یا Shadows of the Damned هم تاپیکی نیست که ارزش مهم شدن رو داشته باشه و باید بره پایین و جارو واسه تاپیک های پرطرفدار تر تو صفحه باز کنه. اما مثلا تاپیک Mortal Kombat 9 اگر مهم هم نبود مدام بالا بود خب همچین بازی چون هنوزم جدیده رو باید بالا نگه داشت تا طرفداراش راحت تر پیداش کنن.
قبلا به خود هومی هم گفته بودم اما چون دیدم توجه نکرد و الانم میبینم واسه بقیه هم سواله اینجا هم گفتم گرچه صلاح مملکت خویش خود دانید;)

havas_1980
26-07-2011, 10:19
والا اون زمان ما اومدیم تاپیک چندتا بازی پرطرفدارو مهم کردیم و این شد یه قانون نانوشته... اون زمان هومی به من ایراد میگرفت چرا اینکارو میکنی و... اما حالا هر چی بازیه مهم میکنه: دی جوری که بالای صفحه بشدت شلوغ شده. بعدم الان بازیهایی هنوز مهمن که از ریلیزشون چندماه میگذره...
آری حسین! هم ساز مخالف زدن رو تایید میکنم هم و برگشت نظرمو! :31:
هر چی بازی رو نه... اینو تکذیب می کنم.
همچین میگی چند ماه که انگاری خیلی شده... هر بازی قابل توجه فقط دو ماه مهم بوده! :eh:

البته... البته اینو هم مد نظر داشتم که اگه یه بازی با وجود خوب بودنش اونطوری که باید و شاید ازش استقبال نشه از مهمی خارج میشدش. بنابراین قبول هم دارم که تاپیکهای Shadows of the Damned و همین تاپیک رو باید زودتر از مهمی خارج می کردم. چرا تایید نکنم؟ :20:

bina22
26-07-2011, 10:29
آری حسین! هم ساز مخالف زدن رو تایید میکنم هم و برگشت نظرمو! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چی بازی رو نه... اینو تکذیب می کنم.
همچین میگی چند ماه که انگاری خیلی شده... هر بازی قابل توجه فقط دو ماه مهم بوده! :eh:

البته... البته اینو هم مد نظر داشتم که اگه یه بازی با وجود خوب بودنش اونطوری که باید و شاید ازش استقبال نشه از مهمی خارج میشدش. بنابراین قبول هم دارم که تاپیکهای Shadows of the Damned و همین تاپیک رو باید زودتر از مهمی خارج می کردم. چرا تایید نکنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برو بابا هومنی ! شعار نده عمل کن دی:

Layken
22-08-2011, 00:59
خب منم این بازیو تجربه کردم
زیاد نظرمو جلب نکرد....اصلا مفهوم نداشت برام...کمر درد گرفتم...یه نیم ساعت باید خم بشی تیر بندازی 3 ساعت باید
دراز بکش...ماه رمضونی..
امتیاز من 6.5

resident_evil
22-08-2011, 01:58
منم بازی کردم خوشم اومد جالبه . یه جاهایی تیر میزنی به اجسام یوهو یه آهنگ قشنگی از توش در میاد اما خُب عالی نیستش دیگه فقط در حد مقداری سرگرمی هستش اما کلا خوبه .