PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست شدن ویندوز

Baby nfs
13-06-2011, 10:54
سلام. دوبار ویندوز رو دیروز و امروز نصب کردم که شاید درست بشه ولی مثل اینکه مشکل مربوط به جنیون ویندوزه! مشکلم اینه که ویندوز هر 2 ساعت یکبار ریست میشه نمیدونم چرا. بعد اینکه ویندوز نصب شد بدون معطلی سرویس پک 1 رو نصب کردم و بعد هم کرک کردم , هیچ اثری هم از غیر قانونی بودن ویندوز نیست گوشه سمت راست دسکتاپ هم چیزی ننوشته. مشکل از چی میتونه باشه؟ قبلا هم با این ویندوز بدون مشکل کار میکردم.
سپاس

jafarian
13-06-2011, 13:19
شمااگرفکرمیکنید ازقانونی نبودن ویندوزاین مشکل ابتدا شما به وسیله این برنامه MBR_Regenerator کرک قبلی رو کامل پاک کنید درمرحله ازآخرین کرک داخل تاپیک پایین استفاده کنید تا ویندوزتون جنیون بشه دیدین بازم به همین صورت بود ویندوزبه صورت خام نصب کنید بدون نصب نرما فزاربعدش تست کنید جوابش بدین:20:

لینک دانلود MBR_Regenerator

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاپیک کرک 7

Baby nfs
13-06-2011, 16:09
توسط برنامه ای که معرفی کردید کرک قبلی رو پاک کردم بعد با WindowsLoader2.0.3+OEM که تو تاپیک کرک 7 معرفی شده ویندوز رو دوباره کرک کردم ولی اون نوشته های گوشه دسکتاپ دوباره ظاهر شدن. منتظر میمونم ببینم دوباره ریست میشه یا نه.

Scud_MD2
13-06-2011, 17:12
اتفاقا منم همین مشکل رو با سون دارم
کامپیوترم هر 2 ساعت 1 بار ریست میشه
به نظر شما مشکل کجاست؟
یعنی اگه اون کرک رو نصب کنم درست میشه؟

Baby nfs
13-06-2011, 17:34
من اون مراحلی که دوست عزیزمون گفتند رو رفتم اما این پیغام برام ظاهر شد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من احتمال میدم مشکلم از اون قسمتی که زیرش خط کشیدم باشه , البته نمیدونم چه ربطی میتونه داشته باشه!:31:
شما هم این مراحل رو طی کنید شاید درست شد برای شما.
من هنوز منتظرم تا ببینم ریست میشه یا نه! اگه ریست شد که ویندوز رو خام نصب میکنم و دوباره امتحان میکنم اگر هم ریست نشد و مشکلش حل شد میرم سراغ اون پیغامه که عکسشو گزاشتم.

ویرایش----------------------------
ریست شد!

دیدین بازم به همین صورت بود ویندوزبه صورت خام نصب کنید بدون نصب نرما فزاربعدش تست کنید جوابش بدین:20:

ویندوزی که من دارم خودش اتومات موقع نصب کرک میکنه مشکلی نداره؟! قبلا همینطوری نصب کرده بودم و مشکلی نداشت اما دیروز که دوباره نصبیدم این مشکل بوجود اومد.

Scud_MD2
13-06-2011, 20:10
واسه منم همین الان اون پیغام اومد
ولی چیزی حدود 3 ساعت ریست نشده
یعنی دوباره ریست میشه؟

Scud_MD2
13-06-2011, 20:39
بازم ریست شد
یعنی هیچ راهی نداره تا ریست نشه؟:41:

Baby nfs
14-06-2011, 12:01
بازم ریست شد
یعنی هیچ راهی نداره تا ریست نشه؟:41:

من این دوتا برنامه رو اجرا کردم و تا حالا اتفاق خاصی نیفتاده شما هم امتحان کنید بلکه مشکل شما هم حل شد:

اینارو به ترتیب اجرا کنید اول chew-WGA رو اجرا کنید البته قبلش آنتی ویروس رو غیر فعال کنید بعد که کارش تموم شد و ریستارت شد اون یکی برنامه رو اجرا کنید.
اگه برای شما هم جواب داد نتیجه رو اینجا بگید.

ویرایش---------------------------

دوباره همون آش و همون کاسه , بازم ریستارت شد:19:
من که دیگه بیخیال شدم و بعد از ظهر میرم یه کپی دیگه از آخرین نسخه ویندوز 7 رو که تو بازار هست رو میخیرم ببینم دیگه این مایکروسافت چی میخواد بگه(البته حق داره ها:31:) ولی همین که دو روز کارامون رو هوا مونده خیلیه!!!:3: