PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 سوال از اکسس

alizadeh.6
10-06-2011, 14:01
به نام خدا
اقا 2 تا سوال از اکسس دارم.

1.یه کمبو باکس دارم که توش تمام استان های ایران نوشته .حالا می خوام تو فیلد بعدی اگه استان کرمان انتخاب کنم فقط شهرهای استان کرمان نشان بده.یا اگه گیلان انتخاب کنم فقط شهرهای گیلان نشون بده.

سوال 2.
یه تعداد اسم تو جدول اکسس دارم هرکدوم با یه شماره عضویت خاص.حالا می خوام یه فرم درست کنم که مثلاً وقتی شماره عضویت وارد کردم تو خونه های بعدی مشخصات فردی نشون بده خودکار.
بطور مثال اگه شماره عضویت زدم 10 .مشخصات کامل من توخونه بدی نشان بده

alizadeh.6
11-06-2011, 22:21
اقا برای سوال من هیچ جواب یا مثالی وجود ندارد/

Darya-eng
16-06-2011, 01:10
سلام
مورد اول رو انجام دادم.میتونید ایجا دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مورد دوم هم شبیه مورد اول است
اما پیش نهاد میکنم پروژه تونو با اس کیو ال انجام بدید (البته اگر امکانش هست)

موفق باشید

alizadeh.6
16-06-2011, 12:31
h
من می خوام از فرمی که تو اکسس درست کردم دو نوع جستجو کنم
اول /اسم محصول تو نام محصول بنویسم محصول نمایش بده.
دوم. می خوام برای محصولا فیلتر بزارم مثلاً تو بانک اطلاعاتی من اکسس محصولاتی نوع اون فیلم هست محتویاتش اموزشی موضوعش اجتماعی سال تولیدش 90 به من نمایش بده
البته این هم بگم که تمامی فیلدها لست باکسی هستن
باتشکر

michkadol
21-06-2011, 10:05
به نام خدا
اقا 2 تا سوال از اکسس دارم.

1.یه کمبو باکس دارم که توش تمام استان های ایران نوشته .حالا می خوام تو فیلد بعدی اگه استان کرمان انتخاب کنم فقط شهرهای استان کرمان نشان بده.یا اگه گیلان انتخاب کنم فقط شهرهای گیلان نشون بده.

سوال 2.
یه تعداد اسم تو جدول اکسس دارم هرکدوم با یه شماره عضویت خاص.حالا می خوام یه فرم درست کنم که مثلاً وقتی شماره عضویت وارد کردم تو خونه های بعدی مشخصات فردی نشون بده خودکار.
بطور مثال اگه شماره عضویت زدم 10 .مشخصات کامل من توخونه بدی نشان بده
سلام هر سوالی در مورد اکسس داری برو تو این سایت حلش کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])