PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هزینه ارسال یک صفحه پیامک فارسی

Ship Storm
10-06-2011, 10:46
هزینه ارسال پیامک فارسی هر صفحه 10 تومان بود جدیدا برای من شده 16 تومان برای شما هم همینطوری شده ؟

Ship Storm
11-06-2011, 13:21
کسی از دوستان تست نکرده ؟

resident
11-06-2011, 13:34
کسی از دوستان تست نکرده ؟

برای همراه اول رو میگی دیگه؟؟
برای سیم کارت های دائمی هر پیامک فارسی 9.9تومن هستش. برای اعتباری 10و خورده ای تومن!!

Ship Storm
11-06-2011, 18:51
برای همراه اول رو میگی دیگه؟؟
برای سیم کارت های دائمی هر پیامک فارسی 9.9تومن هستش. برای اعتباری 10و خورده ای تومن!!

ایرانسل رو میگم
من یک هفته پیش پیامک فارسی میزدم صفحه ای 10 تومن الان شده صفحه ای 16 تومن

Amirrezaajalli
11-06-2011, 18:58
ایرانسل رو نمیدونم!
ولی همراه اول اعتباری 10.5تومنه دائمی 8تومن!

resident
11-06-2011, 19:12
ایرانسل رو نمیدونم!
ولی همراه اول اعتباری 10.5تومنه دائمی 8تومن!

آره:31:! چه خوب:31:
نمیدونستم دوباره ارزون شده:31:
دستشون درد نکنه:40:
و مرسی از شما:11:

تعرفه ایرانسل:2: :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نرخ های فوق ۴% مالیات بر ارزش افزوده، اضافه می شود.
نکته: مشترکینی که از تعرفه های رنگی ایرانسل استفاده می کنند نیز از بهای تخفیفی ویژه هر طرح تعرفه برخوردار می شوند که ارقام این کاهش در زمان مقرر اعلام می شود.
در صورتی که شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل قصد برقراری تماس با شما را داشته باشد، تنها از شماره 09351000000 با شما تماس خواهد گرفت و پیام های کوتاه خود را تنها با عنوان <Irancell> ارسال خواهد نمود.

Ship Storm، آخه وقتی یه کاراکتر فارسی وارد بشه، دیگه کل پیامک فارسی حساب میشه حتی اگه اولین کاراکتر انگلیسی باشه!!!!!

برای اطلاعات بیشتر برای همراه اول رو هم میزارم:
سیم کارت دائمی:
سیم کارت اعتباری:

Ship Storm
12-06-2011, 15:46
ممنون
الان امروز که تست کردم درست شده بود
آخه من htc داشتم اگر تو متن پیامک یک علامت سوال هم میذاشتی انگلیسی محاسبه میشد ولی تعداد کاراکترهای مجاز 70 تا بود ولی باز پول پیامک انگلیسی رو کم میکرد
این نوکیا هم که جدید گرفتم این هم درست بود ولی یک هفته ای اینجوری شده بود که پیامک فارسی 16 تومن کم میکرد و انگلیسی هم 16 ولی امروز درست شد

resident
12-06-2011, 16:12
ممنون
الان امروز که تست کردم درست شده بود
آخه من htc داشتم اگر تو متن پیامک یک علامت سوال هم میذاشتی انگلیسی محاسبه میشد ولی تعداد کاراکترهای مجاز 70 تا بود ولی باز پول پیامک انگلیسی رو کم میکرد
این نوکیا هم که جدید گرفتم این هم درست بود ولی یک هفته ای اینجوری شده بود که پیامک فارسی 16 تومن کم میکرد و انگلیسی هم 16 ولی امروز درست شد

متوجه نمیشم! منم HTC دارم، اما وقتی علامت سوال یا هرکاراکتر دیگه ای بزارم توی پیامک فارسی، همون فارسی حساب میشه!!
اگه توی پیامک فارسی هر چیزی حتی انگلیسی بزاری فارسی حساب میشه با محدودیت پیامکی 70تا.
اگه توی پیامک انگلیسی یه کاراکتر فارسی بزاری فارسی حساب میشه با محدودیت 70تای پیامک فارسی

Ship Storm
12-06-2011, 16:26
متوجه نمیشم! منم HTC دارم، اما وقتی علامت سوال یا هرکاراکتر دیگه ای بزارم توی پیامک فارسی، همون فارسی حساب میشه!!
اگه توی پیامک فارسی هر چیزی حتی انگلیسی بزاری فارسی حساب میشه با محدودیت پیامکی 70تا.
اگه توی پیامک انگلیسی یه کاراکتر فارسی بزاری فارسی حساب میشه با محدودیت 70تای پیامک فارسی

من viva داشتم و mobidiv نصب کرده بود که بشه اس ام اس فارسی فرستاد و خود گوشی اصلا اس امس فارسی میومد براش علامت ؟؟؟؟؟؟ میزد
هروقت هم پیامک فارسی بدون علائم و نشانه میزدی همون 10 تومن کم میکرد ولی کافی بود یک نقطه به متن فارسی یا یک کاراکتر انگلیسی اضافه کنی اونوقت 16 تومن کم میکرد

resident
12-06-2011, 19:03
من viva داشتم و mobidiv نصب کرده بود که بشه اس ام اس فارسی فرستاد و خود گوشی اصلا اس امس فارسی میومد براش علامت ؟؟؟؟؟؟ میزد
هروقت هم پیامک فارسی بدون علائم و نشانه میزدی همون 10 تومن کم میکرد ولی کافی بود یک نقطه به متن فارسی یا یک کاراکتر انگلیسی اضافه کنی اونوقت 16 تومن کم میکرد

تایپیک رو منحرف کنم:31:؟!
(البته انحراف نیست؛ مربوطه:5:)
چرا از فارسی ساز هیراد استفاده نمیکنی؟!
برای کیبرد فارسی هم فینگر کیبرد هست.
اگه میخوای ایمیلتو برام پ.خ. بفرست واست ایمیل کنم. نمیدونم چرا 4شیردم بالا نمیاد!! وگرنه توی پروفایلم واست آپ میکردم. حجمشون هم یه 900کیلوبایت و 1.5مگابایت هستش.

Ship Storm
13-06-2011, 00:17
تایپیک رو منحرف کنم:31:؟!
(البته انحراف نیست؛ مربوطه:5:)
چرا از فارسی ساز هیراد استفاده نمیکنی؟!
برای کیبرد فارسی هم فینگر کیبرد هست.
اگه میخوای ایمیلتو برام پ.خ. بفرست واست ایمیل کنم. نمیدونم چرا 4شیردم بالا نمیاد!! وگرنه توی پروفایلم واست آپ میکردم. حجمشون هم یه 900کیلوبایت و 1.5مگابایت هستش.

گوشی رو 2 ماه پیش فروختم و الان دیگه نوکیا دستمه
ممنون از محبت شما:11:

panther99
13-06-2011, 00:49
کسی میدونه اس ام اس انگلیسی یک صفحش ، آیا معادل 2 صفحه فارسی میشه یا نه ؟؟؟؟ ( از نظر تعداد کاراکترها ) .
چون فکر کنم یه جورایی با هم فرق ندارن تو هزینه !!! یعنی یکی اگه بخواد یه اس ام اس فارسی با تعداد کاراکترهای موجود در یک صفحه انگلیسی بده از یک صفحه میزنه بالا و هزینه اش میشه تقریبا معادل همون انگلیسی ؟؟؟؟ درسته ؟؟؟؟؟؟؟
پس به فکر دزدی اینا نباشیم !! همون فنگلیش رو عشقه !!!!
البته اگه من اشتباه میکنم منو روشن کنید . ممنون .

resident
13-06-2011, 06:57
کسی میدونه اس ام اس انگلیسی یک صفحش ، آیا معادل 2 صفحه فارسی میشه یا نه ؟؟؟؟ ( از نظر تعداد کاراکترها ) .
چون فکر کنم یه جورایی با هم فرق ندارن تو هزینه !!! یعنی یکی اگه بخواد یه اس ام اس فارسی با تعداد کاراکترهای موجود در یک صفحه انگلیسی بده از یک صفحه میزنه بالا و هزینه اش میشه تقریبا معادل همون انگلیسی ؟؟؟؟ درسته ؟؟؟؟؟؟؟
پس به فکر دزدی اینا نباشیم !! همون فنگلیش رو عشقه !!!!
البته اگه من اشتباه میکنم منو روشن کنید . ممنون .

1- لطفا نوع سیم کارت خود را انتخاب کنید. (ایرانسل/همراه اول) (اعتباری/دائمی)
2- قیمت های پیامک فارسی و انگلیسی سیم کارت خود را در صفحه ی قبلی در پستی که گذاشتم نگاه کنید.
3- هر پیامک فارسی 70کاراکتر؛ و هر پیامک انگلیسی 160کاراکتر؛ نتیجه: هر پیامک انگلیسی 2.28برابر بیشتر کاراکتر در خود جا می دهد؛ و یا برعکس، هر پیامک فارسی 57% تعداد کاراکتر کمتری دارد.
4- با یه حساب سرانگشتی محاسبه کنید در سیم کارت شما کدوم پیامک صرف میکند.
5- باتشکر از شما

بهترین صرف برای همراه اول دائمی:
کمتر از 140کاراکتر: فارسی
140 تا 160 کاراکتر: انگلیسی
160 تا 210 کاراکتر: فارسی
و....