PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید پخش کننده usb دار و باند تا 300 هزار تومان

sayanermia
09-06-2011, 20:13
درود خدمت دوستان عزیز و حرفه ای

دوست بنده یک ماشین پراید (صفر) خریده و حالا قصد داره براش یک سیستم صوتی خوب ببنده. نهایت بودجه اش هم 400 هزار تومان هستش ولی نه من تخصصی دارم نه خودش

از اونجایی که دختر هستش و اصلا ساب و آمپلی و این چیزا براش مهم نیست صرفا میخواد یک پخش کننده باشه که فلش بخش بخوره و اینکه باندهایی تهیه کنه که صدای شفاف و عالی ارائه بده تا از گوش دادن موزیک توی ماشین لذت ببره ( نه اینکه از گارامب گورومب و بیس بالا صندوق عقب ماشین بندری بزنه:31: )

فکر کردم بهترین جا که بتونم مشاوره بگیرم و بهترین مدل های موجود در بازار و تهیه کنم اینجا باشه.

فقط یه نکته اینکه پخش کننده حتما باید پایونیر باشه. حالا شما دوستان عزیز تا نهایت سقف 400 هزار تومان چه پخش کننده و باندهایی پیشنهاد می کنید؟

و اینکه ایا دو باند خوب که بذاره عقب کافیه؟ ایا با این بودجه میشه 4 تا باند گرفت که هم عقب هم جلو قرار بدیم؟ خلاصه ریش و قیچی دست شما. هم مدل ضبط و قیمت تقریبی اونو بگید هم مدل و قیمت تقریبی باند هارو

اگر با آملپی میشه کیفیت و بهتر کرد و با این بودجه تهیه کرد خب اونم میخریم و میندازیم!!!

ممنون ازهمگی شما

sayanermia
10-06-2011, 11:06
از دوستان عزیز کسی نبود به یاری ما بشتابد؟؟؟

Actros
10-06-2011, 14:12
داداش پخش های پایونییر اصلا توصیه نمیشه دیگه . مگه مدلاهای بالای 400 تومنش
با توجه به اینکه طرف خانومه پخش کنوود 7016 رو نشونش بده اینقدر خوشگله عاشقش میشه:31:
قیمت هم 190 تومن من خودم از همین پخش دارم شفافیت صدای که داره قبل مقایسه نیست با پایونیر حتی در حالت فلت !
برای بند هم با توجه به این که کیفیت میخواد و بیس احتیاج نداره . بهتره کامپوننت ببنده . اگه یکمم بیش میخواد میتونه باند بیضی ببنده ها .
کامپوننت پیشنهاد من 6508 یا 608 jbl که 130 تومن قیمت دارم یا 1730 کنوود که 175 تومنه و یکم گرون شده
من 6508 رو دارم تو در جلو ماشین کیفیت صداش محشره . اگه قصد اظافه نکردن باند رو در آینده نداشته باشه میتونه با یه آمپلی 2 کانال راش بندازه . ولی به نظر من باید برای جلو هم یه فکری بکنه که سیستم کامل بشه .
==============
به نظرمن عقب رو باند بیضی یا همون کواکسیال بنداز که یکمم بیس داشته باشی و جلو رو کامپوننت. ولی باید یکم بیشتر هزینه کرد . چون صدای کامپوننت بدون ساب خیلی لخته به نظرم :31: وجود کواکسیالی مثل jbl p963 یا mtx t6c693 نبود ساب رو جبران میکنه
حالا این قیمت هارو داشته باش . این یه چیزه خوبه یعنی 4 تا باند
kenwood 7016 190t
jbl 6508 130 t
یه آمپ 2 کانال مثل 7205 کنوود قیمت هم 140 باید باشه

D r i v e r
10-06-2011, 14:39
سلام
نظره من :دی
پخش 7016 کنوود و اینکه مطمئنن خوششون میاد و اینکه پخش های جدید پایونیر یه جورایی بازاری شدن و کیفیت سابق رو ندارن در عوض کنوود پخش هایی با کیفیت بهتر و صدایی دلنشین تر داره
میمونه یه حدود 210 تومنی فکر کنم
2 کار میشه کرد
از اونجایی که پراید بستن باند توی در های جلوش یه خورده دردسر داره و اینکه مدل های جدید فکر کنم رویه درشون فرق میکنه شما باید به فکر یه اسپیکر مناسب برای طاقچه باشین + یه آمپ 2 کانال مناسب
اسپیکر هم هرچی کیفیتی تر بهتر
یه آمپ 2 کانال نسبتا خوب حدود 100 هست + یه جفت اسپیکر نسبتا خوب هم حدود 130 - 40
حالا دیگه بستگی به خودتون داره که چقدر میخواین هزینه کنین و بودجه رو زیاد و حتی کم کنین
خروجی های پخش توانایی لازم برای ولوم های بالا رو ندارن
اگه دوستتون با صدای نچندان زیاد و متوسط آهنگ گوش میده همون یه جفت اسپیکر کافی هست
ولی اگه صدا رو میخواد زیاد کنه هم باعث آسیب به پخش و هم اسپیکر میشه ;)

sayanermia
10-06-2011, 15:35
داداش پخش های پایونییر اصلا توصیه نمیشه دیگه . مگه مدلاهای بالای 400 تومنش
با توجه به اینکه طرف خانومه پخش کنوود 7016 رو نشونش بده اینقدر خوشگله عاشقش میشه:31:
قیمت هم 190 تومن من خودم از همین پخش دارم شفافیت صدای که داره قبل مقایسه نیست با پایونیر حتی در حالت فلت !
برای بند هم با توجه به این که کیفیت میخواد و بیس احتیاج نداره . بهتره کامپوننت ببنده . اگه یکمم بیش میخواد میتونه باند بیضی ببنده ها .
کامپوننت پیشنهاد من 6508 یا 608 jbl که 130 تومن قیمت دارم یا 1730 کنوود که 175 تومنه و یکم گرون شده
من 6508 رو دارم تو در جلو ماشین کیفیت صداش محشره . اگه قصد اظافه نکردن باند رو در آینده نداشته باشه میتونه با یه آمپلی 2 کانال راش بندازه . ولی به نظر من باید برای جلو هم یه فکری بکنه که سیستم کامل بشه .
==============
به نظرمن عقب رو باند بیضی یا همون کواکسیال بنداز که یکمم بیس داشته باشی و جلو رو کامپوننت. ولی باید یکم بیشتر هزینه کرد . چون صدای کامپوننت بدون ساب خیلی لخته به نظرم :31: وجود کواکسیالی مثل jbl p963 یا mtx t6c693 نبود ساب رو جبران میکنه
حالا این قیمت هارو داشته باش . این یه چیزه خوبه یعنی 4 تا باند
kenwood 7016 190t
jbl 6508 130 t
یه آمپ 2 کانال مثل 7205 کنوود قیمت هم 140 باید باشه

سلام
نظره من :دی
پخش 7016 کنوود و اینکه مطمئنن خوششون میاد و اینکه پخش های جدید پایونیر یه جورایی بازاری شدن و کیفیت سابق رو ندارن در عوض کنوود پخش هایی با کیفیت بهتر و صدایی دلنشین تر داره
میمونه یه حدود 210 تومنی فکر کنم
2 کار میشه کرد
از اونجایی که پراید بستن باند توی در های جلوش یه خورده دردسر داره و اینکه مدل های جدید فکر کنم رویه درشون فرق میکنه شما باید به فکر یه اسپیکر مناسب برای طاقچه باشین + یه آمپ 2 کانال مناسب
اسپیکر هم هرچی کیفیتی تر بهتر
یه آمپ 2 کانال نسبتا خوب حدود 100 هست + یه جفت اسپیکر نسبتا خوب هم حدود 130 - 40
حالا دیگه بستگی به خودتون داره که چقدر میخواین هزینه کنین و بودجه رو زیاد و حتی کم کنین
خروجی های پخش توانایی لازم برای ولوم های بالا رو ندارن
اگه دوستتون با صدای نچندان زیاد و متوسط آهنگ گوش میده همون یه جفت اسپیکر کافی هست
ولی اگه صدا رو میخواد زیاد کنه هم باعث آسیب به پخش و هم اسپیکر میشه ;)

درود مجدد به هر دوی شما عزیزان
زیادی تخصصی حرف زدید و اصلا نفهمیدم چی به چیه!! فقط مدل پخش و فهمیدم!!:31:

کامپوننت چیه؟ یعنی یه مجموعه باند؟

کوآکسیال چیه؟ کارش چیه؟ ما با 400 تومن می تونیم این پخش کنوود و دوتا باند برای عقب راه اندازی کنیم؟ تورو خدا یکم زیر دیپلم بگید که حداقل رفتم مغازه طرف بدونم چی بگم و چی میخوام از طرف!:31:

و اینکه اگر ما فقط یه آمپلی دو بانده بگیریم و دوتا اسپیکر واسه عقب بذاریم بعدش باند های فابریک خود ماشین که جلوی ماشین جاسازی شدند چی میشن؟ غیر قابل استفاده میشن و فقط و فقط با همون دو باند کار داریم؟

Actros
11-06-2011, 09:11
کواکسیال همون باند های بیضی هست . تو پست بالا هم گفتم . یا همون باند خربزه ای :31:
کامپوننت یه نوع باند گرد هست که تویتر جدا و کراس آور داره . همینو بدون بدون که کیفیت خیلی بالاتری در مقایسه با باند بیضی داره ولی حجم صدای کمتر . به نظر من هر کاری میکنی آمپلی هم بگیر چون بدون آمپلی راضی نمیشه
باندهای جلو هم بهش بگو برات از کار بندازه ! یا اگه صداشون بد نیست بزارشون

sayanermia
11-06-2011, 19:58
خیلی ممنون!!
بودجه به 500 افزایش داده شد!! حالا به نظرتون میشه چهارتا باند ( دوتا برای جلو دوتا برای عقب ) ، یک ساب برای بومب بومب ، یک ضبط ، یک آمپلی تهیه کرد؟؟؟

Actros
11-06-2011, 20:40
داداش بازم نمیشه ولی به نظر من فعلا یه مقداری شو تهیه کنید بعدا ازتقا بدین
پخش: کنوود 7016 حدود 190 تومن
باند بیضی برای تاقچه عقب : mttx t6c693 یا infinity 693.9 یا jbl p963 حدود 125 تا 140
آمپلی : jbl 1004 به قیمت 210 تومن kenwood x41 به قیمت 250 تومن
========
بازم بالای 400 میشه حدود 500 ولی ...
اینو بگیری آمپ 4 کانال رو داری واسه ارتقا سیستم برای بعدا که یه جفت دیگه باند بگیری. اگه به یه جفت باند راضی میشی متونی یه آمپ 2 کانال بگیری 100 تومن از قیمتهای بالا کم میشه . ولی بعا بخوای باند اضلقه کنی یه آمپ 2 کانال دیگه میخوای .
ولی بازم میتونیم یه جوری از قطعات کم کنیم زیره 500 بشه مثلا کلا یه پخش دیگه بگیری و باندهای ارزون تر ولی این کیفیت رو نداری:11:

sayanermia
11-06-2011, 21:25
داداش بازم نمیشه ولی به نظر من فعلا یه مقداری شو تهیه کنید بعدا ازتقا بدین
پخش: کنوود 7016 حدود 190 تومن
باند بیضی برای تاقچه عقب : mttx t6c693 یا infinity 693.9 یا jbl p963 حدود 125 تا 140
آمپلی : jbl 1004 به قیمت 210 تومن kenwood x41 به قیمت 250 تومن
========
بازم بالای 400 میشه حدود 500 ولی ...
اینو بگیری آمپ 4 کانال رو داری واسه ارتقا سیستم برای بعدا که یه جفت دیگه باند بگیری. اگه به یه جفت باند راضی میشی متونی یه آمپ 2 کانال بگیری 100 تومن از قیمتهای بالا کم میشه . ولی بعا بخوای باند اضلقه کنی یه آمپ 2 کانال دیگه میخوای .
ولی بازم میتونیم یه جوری از قطعات کم کنیم زیره 500 بشه مثلا کلا یه پخش دیگه بگیری و باندهای ارزون تر ولی این کیفیت رو نداری:11:

اون لیستی که دادید از 500 هم میزنه بالا!!

خب به نظرتون دوتا باند ، یک ساب و یک آمپلی جواب میده؟؟ و البته با همون ضبط کنوود که فرمودید؟ میشه با 500 جمع کرد؟؟ و اینکه اصلا منطقیه صرفا با دوتا باند یک ساب ببندیم؟ چون من فکر میکنم باید 4تا باند باشه تا بشه بم بودن ساب و جبران کرد؟ درست فکر میکنم یا غلط!!؟

D r i v e r
11-06-2011, 23:18

خب به نظرتون دوتا باند ، یک ساب و یک آمپلی جواب میده؟؟ و البته با همون ضبط کنوود که فرمودید؟ میشه با 500 جمع کرد؟؟ و اینکه اصلا منطقیه صرفا با دوتا باند یک ساب ببندیم؟ چون من فکر میکنم باید 4تا باند باشه تا بشه بم بودن ساب و جبران کرد؟ درست فکر میکنم یا غلط!!؟
بیس ساب کلا خیلی قشنگ و تر و سنگین تر از اسپیکر هست
قابل مقایسه نیست زیاد!
شما یه پخش بگیری میشه حدود 190 اینا اگه 7016 بگیری
یه آمپ 4 کانال خوب هم مثله 1004 جی بی ال بگیری میشه حدود 400 تومن
میمونه 100 تومن که باید باهاش یه جفت اسپیکر بگیری
تازه هزینه یه جفت باند دوم و سیم کشی و نصب هم باقی میمونه!
مگه اینکه بری یه 4 کانال نسبتا ارزون تر بگیری مثله M845 کنوود که حدود 120 هست فکر کنم
از 80 تومنی که میمونه + 100 تومن باقی مونده 2 جف اسپیکر بگیری
مثلا یه جفت بیضی برای عقب و یه جفت 703 کنوود برای در های جلو
نمیدونی روکش در های جلوش طرح جدید هست یا قدیم؟

Actros
11-06-2011, 23:20

میشه با 2 تا باندهم ساب بست . ولی بستن ساب ووفر با یه آمپ مونو جدا منطقی هست . با همون آمپ 4 کانال هم میشه بست ولی پدرش در میاد.
به همین دلیل میگم برای عقب باند بیضی بگیری که کوبش خوبی داشته باشه و نبود ساب تا حدوده کمی حس نشه.
من JBL P963 دارم . خیلی خیلی خوب میکوبه. البته باندهای ارزون تری هم هست مثل کنوود 718 و پایونیر 6994 و 6984
یا MTX xt693 که کیفیت mtx از بقیه بهتره . اینا قیمتشون از 80 شورع میشه زیره 90 هستن ولی 963 jbl بالای 130 !
اگه بخوای jbl 963 بگیری با آمپ 4 کانال بالای 500 میشه ولی یکی از اون 2 مدل باند رو برداری زیره 500

sayanermia
11-06-2011, 23:52
میشه با 2 تا باندهم ساب بست . ولی بستن ساب ووفر با یه آمپ مونو جدا منطقی هست . با همون آمپ 4 کانال هم میشه بست ولی پدرش در میاد.
به همین دلیل میگم برای عقب باند بیضی بگیری که کوبش خوبی داشته باشه و نبود ساب تا حدوده کمی حس نشه.
من JBL P963 دارم . خیلی خیلی خوب میکوبه. البته باندهای ارزون تری هم هست مثل کنوود 718 و پایونیر 6994 و 6984
یا MTX xt693 که کیفیت mtx از بقیه بهتره . اینا قیمتشون از 80 شورع میشه زیره 90 هستن ولی 963 jbl بالای 130 !
اگه بخوای jbl 963 بگیری با آمپ 4 کانال بالای 500 میشه ولی یکی از اون 2 مدل باند رو برداری زیره 500

ممنون بخاطر پاسخ خوبتون

خب حالا اگر دوتا باند بیضی بگیریم یک امپ مونو هم بگیریم و ساب بندازیم هزینه اش تا 500 میشه؟؟:31: الان میخواید کله منو بکوبونید به دیوااار :31: چون این بنده داره پول میده دلم میخواد یه جورایی حال کنه و کوب ساب براش قابل احساس باشه!!

D r i v e r
11-06-2011, 23:58
ممنون بخاطر پاسخ خوبتون

خب حالا اگر دوتا باند بیضی بگیریم یک امپ مونو هم بگیریم و ساب بندازیم هزینه اش تا 500 میشه؟؟:31: الان میخواید کله منو بکوبونید به دیوااار :31: چون این بنده داره پول میده دلم میخواد یه جورایی حال کنه و کوب ساب براش قابل احساس باشه!!
آمپ مونو 140
ساب 70 - 80
پخش 190
اسپیکر حدود 100
آمپ 2 کانال حدود 100
+ هزینه سیمکشی + باکس + نصب و تنظیم
حالا جمع بزنین ;):31:

Actros
12-06-2011, 09:25
داداش با ساب و آمپ مونو میزنه بالای 600 تازه اونم با آمپ 2 کانال !
خب میخواد بکوبه باید پول خرج کنه دیگه . ولی دختر ساب فکر نکنم به کارش بیادا :31: مگه اینکه خیلی متفاوت باشه
چون باند بیضی هم خوب میکویه خدایی

sayanermia
12-06-2011, 10:51
خداییش نمی دونم چطوری تشکر کنم!! ما اینجا یه رفیقی داریم یه سر رفتم پیشش یه لیست بهم داد ببینید نظرتون چیه؟ خودش گفت من با تضمینی روی ماشینش سوار میکنم که از صد و کیفیت بی نهایت خوشش بیاد و نه نگه...

ضبط : پایونیر 5350

آمپ 4 کانال MB آگوستیک 6500

باند 2 تا خربزه ای کنوود 718

ساب باکس JBL 1800

خلاصه گفت با هزینه نصب و سیم کشی درست حسابی رو هم میشه 545 تومن

به نظرتون این قطعاتی که بسته خوبه؟؟

hamidR15
12-06-2011, 14:07
خداییش نمی دونم چطوری تشکر کنم!! ما اینجا یه رفیقی داریم یه سر رفتم پیشش یه لیست بهم داد ببینید نظرتون چیه؟ خودش گفت من با تضمینی روی ماشینش سوار میکنم که از صد و کیفیت بی نهایت خوشش بیاد و نه نگه...

ضبط : پایونیر 5350

آمپ 4 کانال MB آگوستیک 6500

باند 2 تا خربزه ای کنوود 718

ساب باکس JBL 1800

خلاصه گفت با هزینه نصب و سیم کشی درست حسابی رو هم میشه 545 تومن

به نظرتون این قطعاتی که بسته خوبه؟؟
سلام
پخشتون معموليه البته DAC ش ظاهرا 24Bit شده نسبت به سريهاي قديمي كه تو پخش بايد بهبودي رو شاهد باشيم.
آمپي كه معرفي كردي رو من اصلا نشنيدم تا به حال!!؟مدل دقيق رو بفرمائيد
اسپكير 718EX براي استيج عقب يك جفت كافيه،براي جلو هم توصيه ميشه كامپوننت تهيه نمائيد.
ساب JBL رو هم من متوجه نشدم كدوم سري هست؟اگر سري power باشه خوبه. البته اين باكسهاي General زياد جالب نيستن ولي خب باتوجه به كيس مورد نظرتون چاره اي نيست.:11:

sayanermia
12-06-2011, 20:35
سلام
پخشتون معموليه البته DAC ش ظاهرا 24Bit شده نسبت به سريهاي قديمي كه تو پخش بايد بهبودي رو شاهد باشيم.
آمپي كه معرفي كردي رو من اصلا نشنيدم تا به حال!!؟مدل دقيق رو بفرمائيد
اسپكير 718EX براي استيج عقب يك جفت كافيه،براي جلو هم توصيه ميشه كامپوننت تهيه نمائيد.
ساب JBL رو هم من متوجه نشدم كدوم سري هست؟اگر سري power باشه خوبه. البته اين باكسهاي General زياد جالب نيستن ولي خب باتوجه به كيس مورد نظرتون چاره اي نيست.:11:

اسم آمپ MBacoustics هستش.

والا ساب رو از پشت ویترین بهم نشون داد رو برگه هم گفتم اسمشو بنویس همونطوری که نوشتم برای منم نوشت. یعنی نوشت jbl 1800

D r i v e r
12-06-2011, 22:09

والا ساب رو از پشت ویترین بهم نشون داد رو برگه هم گفتم اسمشو بنویس همونطوری که نوشتم برای منم نوشت. یعنی نوشت jbl 1800

یه جمله فقط!
سیستم بازاری :11:

hamidR15
13-06-2011, 16:00

سلام
من كه تا حالا همچين مدلي (6500) نديدم. MB رو ميشناسم،مدل آمپتون مشكوكه:18:

sayanermia
13-06-2011, 16:51
یه جمله فقط!
سیستم بازاری :11:

یک آمپ 4 کاناله که تو رنج 130-140 باشه می تونید معرفی کنید که من جایگزینش کنم بگم اونو برام بندازه؟؟

سلام
من كه تا حالا همچين مدلي (6500) نديدم. MB رو ميشناسم،مدل آمپتون مشكوكه:18:

اصلش میشه اینطوری : MBA - 6500SB

والا امروز باز رفتم پیشش دیدم تو ویترینش از این مارک بازم داره. اینی که میگم رنگش نقره ای بود. یه جدید هم با همین مارک آورده بود نارنجی بود!! اون 5800 بود فکر کنم. یعنی مارک مزخرفیه؟؟ نهایت جواب یه دختر و توی ماشین نمیده؟؟

شماها اصلا به من بگید با 500 هزار تومان اینارو چی بگیرم؟؟؟ خواهشا دو مدل دو مدل معرفی نکنید! فقط یک مدل نهایی به من بدید!

ضبط یو اس بی خور ( ظاهر هم شیک )

دوتا باند خربزه ای برای عقب

یک ساب

یک آمپی

به خدا مخم دیگه نمیکشه. این بنده خدا هم همه چی و سپرده دست من نمیخوام ناامیدش کنم پس فردا بگه عجب غلطی کردم به این گفتم!! خیلی بهم اطمینان داره که کامل سپرده به من...

sayanermia
13-06-2011, 18:18
دوستان آیا آمپ با مارک سیرا ( Sierra) اگر انگلیسیشو درست نوشت باشه می شناسید؟؟ الان رفتم یه مغازه دیگه. این طرف دیگه واقعا فول سفارشی بود و با کلی احترام و عزت رفتیم پیشش. تقریبا همون سیستم و معرفی کرد با این تفاوت که ساب و پایونیر برام فاکتور زد که از اون JBL خیلی بزرگ تر بود اندازه اش. و اینکه آمپ و گفت سیرا برات می بندم 4 کانال. نسبت به آمپ های دیگه هم بزرگ تر و دراز تر بود!!

باکس هم استوانه ای گفت برات میزنم!!

چطوره؟؟

آمپش اینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Actros
14-06-2011, 09:26
دوست من مگه با استفاده از همچین برندهای درجه 2 بتونی تا 500 تومن قطعات مورد نظرتو ببندی
=======
ابنا هم کار میکنن فقط به خوش صدای آمپهای jbl -kenwood و....... نیستن .
شما هم که سیستم باز حرفه ای نیستی نمیتونی زیاد خرج کنی پس از همینا ببند ولی به نظر من با آگوستیکه که تو پست قبلی گفتی با نام و نشون تره

sayanermia
14-06-2011, 10:21
درسته. دست و بال خالیه!!
البته کیفیت خیلی رویایی هم مد نظر نیست. همین که صدا بلند شه خر خر نکنه یا به قولی دیستورت نشه باز کافیه. چون یه دختر نیازی نداره صدارو اونقدر زیاد کنه ده تا خیابون اونورتر بشنون!!

نظرتون در مورد ساب چیه؟ JBL یا پایونیر؟

Actros
14-06-2011, 10:32
درسته. دست و بال خالیه!!
البته کیفیت خیلی رویایی هم مد نظر نیست. همین که صدا بلند شه خر خر نکنه یا به قولی دیستورت نشه باز کافیه. چون یه دختر نیازی نداره صدارو اونقدر زیاد کنه ده تا خیابون اونورتر بشنون!!

نظرتون در مورد ساب چیه؟ JBL یا پایونیر؟

اگه میخوای باکس بزاری تو صندوق ماشین . JBL CS1214 بگیر باکس هم داره استوانه ای 100 تومنی هست
اگه میخوای رو تاقچه بزاری 3012 کنوود 65 تومن

vafa1353
16-06-2011, 18:42
سلام دوستان با توجه به اين تاپيك و پيشنهاد ضبط 7016 من رفتم اين ضبط رو ببندم ولي كل عباسي رو گشتم نبود....جايي سراغ داريد كه داشته باشه؟؟؟؟؟در غير اين صورت با همين قيمت پيشنهاد ديگري داريد؟؟؟ممنون

sayanermia
28-06-2011, 09:00
دوستان بی نهایت ممنون بخاطر راهنمایی هاتون

دیروز رفتیم و سیستم و بستیم روی ماشین

ضبط 4350 پایونیر

دوتا باند کوآکسیال کنوود 718

یک ساب کننود با باکس ( که شد 85 تومن )

یک آمپی سیرا که در بالا توضیحشو دادم

واقعا سیستم توپیه!! فکر نمیکردم حتی اینقدر هم جواب بده. باکس و گذاشت توی صندوق وقتی کار کردیم باهاش صندوق و آینه بغل ها قشنگ می لرزیدند و تکون می خوردند!! کفم برید!! من فکر میکردم نباید در این حد باشه کیفیتش ولی واقعا بی نظیر بود. ولوم روی 40 می رفت گوشم میخواست پاره شه وای به 60!!

دوستان خیلی کمکم کردین تا این سیستم و ببندم. از تک تکون بی نهایت سپاسگذارم