PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن یک درایو در مراحل نصب

titanium_zarin
09-06-2011, 13:37
سلام ...
من وقتی سون رو میریختم ...در درایو سی ...
درایو دی رو هم به علت وجود نرم افزارهایی که به هیچ عنوان پاک نمیشد از توی همون جا پاک کردم ...
اما وقتی میخوام بازسازیش کنم اجازه نمیده و ارورر میده ...الان در ایو دی من وجود نداره ولی وقتی در مراحل نصب میرم میبینم که هستش ...
چکار کنم که برگرده ؟؟

jafarian
09-06-2011, 13:44
شما اگر بوت ویندوز xp هم دارین بااونم تست کنید ببینید ساخته نمیشه یکاردیگه هم میتونید بکنید ویندوز 7 اول نصب کنید وقتی بالا اومد ازقسمت disk management خود ویندوز 7 درایو D روکه پاک کردین ازنوع بازسازی کنید:20:

titanium_zarin
09-06-2011, 14:09
شما اگر بوت ویندوز xp هم دارین بااونم تست کنید ببینید ساخته نمیشه یکاردیگه هم میتونید بکنید ویندوز 7 اول نصب کنید وقتی بالا اومد ازقسمت disk management خود ویندوز 7 درایو D روکه پاک کردین ازنوع بازسازی کنید:20:

اتفتقا همین کار ور کردم ...
یه بار دیگه رفتم مراحل نصب ...
اما نشد بسازمش ...
این منیج که گفتید کجاشه ؟؟

jafarian
09-06-2011, 14:36
توهم منوی استارت ویندوزخودتون این فرمان disk management تایپ کنید هم اولین گزینه رو انتخاب کنیدتا اجرابشه بعدش یک صفحه پارتیشن بندی میاد ازاونجاببینید میتونید ازنوع بسازین شما با بوت xp هم همون کاری که گفتم کردین یعنی delate کنید اول بعدش روش کلیک کنید ازنوع درایو d رو بسازین .

titanium_zarin
09-06-2011, 17:06
ممنون ...
ببینید این اررور ور میده ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kourosh_sos
09-06-2011, 17:25
من فکر میکنم حجم درایوی که دارید میسازید بیشتر از حجم اون درایو باشه آیا سایز پارتیشن رو تغییر میدید؟

worldm
09-06-2011, 17:51
پیشنهاد میکنم از یک نرم افزار مدیریت پارتیشن در حالت بوت استفاده کنید دردسرش کمتره و سریعتره و میتونید دوباره اون قسمتها رو پارتیشن بندی کنید یا اینکه دوباره ریکاوریش کنید
نرم افزار پیشنهادی بنده:
Acronis_true__2011_

titanium_zarin
09-06-2011, 20:44
من فکر میکنم حجم درایوی که دارید میسازید بیشتر از حجم اون درایو باشه آیا سایز پارتیشن رو تغییر میدید؟

پیشنهاد میکنم از یک نرم افزار مدیریت پارتیشن در حالت بوت استفاده کنید دردسرش کمتره و سریعتره و میتونید دوباره اون قسمتها رو پارتیشن بندی کنید یا اینکه دوباره ریکاوریش کنید
نرم افزار پیشنهادی بنده:
Acronis_true__2011_

از هر دو عزیز ممنونم ...
با ویندوز xp درستش کردم ...
ارورش مسخره بود ..یعنی گیر الکی بود ...