PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک یا سریال برای Splash Pro EX 1.8.0.0

reza41
09-06-2011, 11:12
سلام.
من نرم افزار splash pro ex 1.8.0 را نصب کردم. همراه خودش یه سریال بود که با اون اکتیوش کردم ولی الان بعد سه روز پیغام میده که سریال شما جزو لیست سیاه هست و باید نرم افزار رو مجددا اکتیو کرد. هر چقدر گشتم کرک یا سریال براش پیدا نکردم به طور جداگانه.
خواهش میکنم فقط کرک یا سریال این نرم افزار رو قرار بدید.
با تشکر

jafarian
09-06-2011, 13:36
برای ورژن 8 برنامه فقط یک سریال اومده اونم همونی که شما کار میکنیدکه منم پایین میزارم کرک یا پچی هم براش ساخته نشده تابحال شما شما برنامه رو ابتدا ازنوع پاک کنید بعدش این برنامه Reg Organizer دانلود کنید بعداسم برنامه خودتون سرچ کنید کلیدهای اضافی رو دررابطه با همون برنامه پلایر ازداخل رجیستری پاک کنید درمرحله بعد به اینترنت کانکت نباشین برنامه رو ازنوع داخل یک درایو دیگه نصب کنید ازنوع کی وارد کنید ببینید ج.اب میده اگر جواب داد برنامه رو به وسیله یک فایروال بلوک کنید تا اجازه دسترسی به اینترنت نداشته باشه:20:

DMTtN-5hLgr-fA2s0-RV57J-OCDlD-9Bf9j

reza41
09-06-2011, 21:55
برای ورژن 8 برنامه فقط یک سریال اومده اونم همونی که شما کار میکنیدکه منم پایین میزارم کرک یا پچی هم براش ساخته نشده تابحال شما شما برنامه رو ابتدا ازنوع پاک کنید بعدش این برنامه Reg Organizer دانلود کنید بعداسم برنامه خودتون سرچ کنید کلیدهای اضافی رو دررابطه با همون برنامه پلایر ازداخل رجیستری پاک کنید درمرحله بعد به اینترنت کانکت نباشین برنامه رو ازنوع داخل یک درایو دیگه نصب کنید ازنوع کی وارد کنید ببینید ج.اب میده اگر جواب داد برنامه رو به وسیله یک فایروال بلوک کنید تا اجازه دسترسی به اینترنت نداشته باشه:20:

DMTtN-5hLgr-fA2s0-RV57J-OCDlD-9Bf9j

سلام
فعلا با این کارها درست شد تا ببینم در آینده چی میشه