PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای شروع چه ماشینی مناسب هست

zamanphp
09-06-2011, 03:22
باسلام
اگه خدا بخواد ، قصد خرید ماشین رو دارم. بودجه ام هم تا 14 تومن هست
به هیچ عنوان سابقه رانندگی ندارم و با هیچ کدام از اصطلاحات ماشین آشنائی ندارم
به نظر شما آیا خرید ماشین صفر برای من مناسب هست؟ یا بهتر هست ابتدا یه کارکرده بگیرم و و وقتی دستی تو رانندگی پیدا کردیم ، بفروشم و یه ماشین صفر بگیرم.

ممنون میشم دوستان تجربه های خودشون رو در اختیار بنده قرار بدن
با تشکر

Mojtabaf
09-06-2011, 07:48
باسلام
به نظر شما آیا خرید ماشین صفر برای من مناسب هست؟ یا بهتر هست ابتدا یه کارکرده بگیرم و و وقتی دستی تو رانندگی پیدا کردیم ، بفروشم و یه ماشین صفر بگیرم.

با تشکر

سلام دوست من .

ببين از اونجايي كه خودت ميگي هيچ سابقه اي نداري ،‌پس اصلا دوره ماشين صفر نرو! عمرا ... ميزنيش به اين ور و اونور كلي هم به خودت ضرر ميزني هم از رانندگي متنفر ميشي .. (‌من نميگم كه حتما شما بد رانندگي مي كنيد ، خلاصه رانندگي طوري هست كه اگه شما نزنيد ديگران به شما مي زنند :8:)

به نظر من يه ماشين دست دوم بگير ، كه قيمتش زياد نباشه 4 5 باشه خوبه ، بگير باهاش كمي رانندگي كن ، تا دستت بخوابه بعد برو طرف ماشيني كه دوست داري ... بدرود

hichkasx40
09-06-2011, 08:52
من فک میکنم با شرایطی که گفتین بهترین انتخاب برای شما یه پراید تمیزو سالم دست دو هست،حالا اگه اشتباه میگم لطفا دوستان تصحیح کنن
موفق باشین

zamanphp
09-06-2011, 09:27
ممنون از پاسخ دوستان
راستش خودم هم به هر کی از دوستان گفتم ، گفتند سراغ ماشین صفر نرو و فعلا یه رنو یا پراید دست دوم بگیر ، یک سال رانندگی کن تا راندگی دستت بیاد ، بعد یه ماشین صفر بگیر

mohamad skystar
09-06-2011, 11:38
باسلام

با تشکر

سلام دوست گرامی.
با توجه به اینکه تازه کار هستین و میخواین تجربه کسب کنید همونطور که دوستان هم در پست های قبل گفتن خرید خودروی کارکرده به صرفه تره.
البته نباید خودرویی خرید کنید که دلتو بزنه یا از نظر فنی و بدنه مشکل داشته باشه.یه پراید که بخری از همه نظر به صرفه هست:
1.سهولت رانندگی
2.تسلط کافی روی خودرو دارین
3.در صورت تصادف ناگهانی لوازم و قطعات فراوان هست که جای نگرانی نیست.
4.خودرویی کم خرج کم مصرف برای شما که زمانی رانندگیتونم به درجه قابل قبولی رسید اگر بعدش هم نخواستین تا مدتی خودروی جدید بگیرید همین جوابگو هست.

انشالل رانندگیتون به زودی در حد عالی برسه که بتونید با انواع خودرو رانندگی کنید.
یادتون نره تو رانندگی احتیاط-دقت و سرعت عمل رو فاموش نکنید.

حالا برای اینکه زیاد نخوای واسه ابتدای کار هزینه سنگین بدی همچنین بعدا برای فروش راحت تر باشید من 2 تا پراید معرفی میکنم.البته من پراید صندوقدار رو برای اینکه شاید استفاده خانوادگی هم داشته باشین و به صندوق عقب نیاز داشته باشید و پراید هاچ بک رو برای خودتون یا 2 نفر استفاده کنن معرفی میکنم.

پراید هاچ بک مدل 86 قیمت 6500000 تومان
پراید صندوقدار مدل 87 قیمت 6500000 تومان

Amirrezaajalli
09-06-2011, 11:46
به نظر منم بهترین انتخاب پراید هاچ بک دست دو و تر تمیزه............!

t.sunami
09-06-2011, 13:09
pk و سپند تر تمیز هم به گزینه هاتون اضافه کنید! من خودم رانندگیمو با pk بابام شروع کردم .خیلی ماشین خوبیه!

mohamad skystar
09-06-2011, 13:25
pk و سپند تر تمیز هم به گزینه هاتون اضافه کنید! من خودم رانندگیمو با pk بابام شروع کردم .خیلی ماشین خوبیه!

دوست من تا وقتی بودجه برای خرید پراید موجو باشه سپند و PK شانسی براشون نمیمونه.

zamanphp
09-06-2011, 16:06
ممنون از پاسخ دوستان
پس خرید یه پراید تصویب شد
به نظرتون پراید هاچ بک فروشش راحت تر هست یا صندوق دار؟

mohamad skystar
09-06-2011, 17:48
ممنون از پاسخ دوستان
پس خرید یه پراید تصویب شد
به نظرتون پراید هاچ بک فروشش راحت تر هست یا صندوق دار؟

در کل فروش هردو نسبتا راحت هست اما هاچ بک های طرح قدیم طرفداران زیادی داره.هاچ بک همیشه بورسش بهتر هست.
یادت نره خودرو باید تمیز بدون رنگ شدگی تا میشه با کارکرد کمتر از نظر فنی درست و حسابی.
امیدوارن موفق باشید برو به سمت خرید پراید.هاچ بک یا صندوقدارشم تو پست قبلیم توضیح دادم بستگی به ملاک های خودت داره.هرچه زودتر شروع کن چون خودروسازان الان دیگه روزانه باهم رقابت دارن خودتو زودتر آماده کن برای خرید خودروهای مدل بالا.
موفق باشید.