PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای پارتیشن بندی ویندوز 7 بدون پاک کردن ویندوز

mkh12
08-06-2011, 23:19
سلام
من خیلی از پست ها رو خوندم و نفهمیدم از کدوم برنامه استفاده کنم. من الان به primary 580 gb دارم که win 7 original روش نصبه و نمی خوام پاکش کنم. البته هاردم 640 ه. می خوام 100 تا برای 7 نگه دارم و یه 80 تا، دو تا 200 ازش جدا کنم. کسی مینونه با اطمینان بگه باید از کدوم برنامه استفاده کنم؟؟؟؟؟//
در ضمن نمیخوام هیچ اتفاقی برای win 7 original بیفته!!
ممنون از راهنماییتون

jafarian
09-06-2011, 06:28
شما میتونیدازبرنامه MiniTool Partition Wizard Pro استفاده کنید واسه دانلودشم تاپیک پایین برین دان کنید:20:

لینک دانلود MiniTool Partition Wizard Pro

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir Varasteh
09-06-2011, 10:25
سلام.

قطعا و مسلما بهترین برنامه برای انجام این کار Acronis هست که میتونی از لینک زیر جدید ترین نسخش رو دانلود و با خیالت راحت باهاش کار کنی.

من خودم با همین برنامه لپتاپم که مث شما ویندوز اوریجینال داره رو پارتیشن بندی کردم. پس نگران از دست رفتن اطلاعاتت نباش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

babak_deghat
09-06-2011, 13:42
کلیک راست کن روی گزینه computer از منوی استارت
بعدش :
manage>>storage>>disk managment
بعدش میتونی راحت پارتیشن ها رو حذف و اضفه و جدا و وصل کنی بدون اینکه برای ویندوزت اتفاقی بیفته

worldm
09-06-2011, 17:57
دوست منم پست دوم رو بیبشتر توصیه میکنم چونکه امتحانشو پس داده

mkh12
09-06-2011, 22:58
کلیک راست کن روی گزینه computer از منوی استارت
بعدش :
manage>>storage>>disk managment
بعدش میتونی راحت پارتیشن ها رو حذف و اضفه و جدا و وصل کنی بدون اینکه برای ویندوزت اتفاقی بیفته

دوست عزیز من سعی کردم ولی با خود وین 7 فقط میشه 290 گیگ از انتها ی درایو جدا کرد. و 210 گیگ الکی میمونه برای درایو c.

mkh12
09-06-2011, 23:12
سلام.

قطعا و مسلما بهترین برنامه برای انجام این کار Acronis هست که میتونی از لینک زیر جدید ترین نسخش رو دانلود و با خیالت راحت باهاش کار کنی.

من خودم با همین برنامه لپتاپم که مث شما ویندوز اوریجینال داره رو پارتیشن بندی کردم. پس نگران از دست رفتن اطلاعاتت نباش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توصیه خاصی ندارید. مثلا نباید چه کارهایی رو انجام بدم تا خطری نداشته باشه.
یه سوال دیگه:
من همون روز اول از لپ تاپم بک آپ گرفتم. همون بکاپی که 2 تا dvd میشه. حالا بعد از درست کردن پارتیشن جدید، میتونم restore کنم یا اینکه بک آپی که گرفتم فقط روی تک پارتیشن جواب میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا باید دوباره بعد از پارتیشن بندی بک آپ بگیرم یا همون بک آپ قبلی کار میکنه؟؟؟؟؟؟

Amir Varasteh
09-06-2011, 23:20
توصیه خاصی ندارید. مثلا نباید چه کارهایی رو انجام بدم تا خطری نداشته باشه.
یه سوال دیگه:
من همون روز اول از لپ تاپم بک آپ گرفتم. همون بکاپی که 2 تا dvd میشه. حالا بعد از درست کردن پارتیشن جدید، میتونم restore کنم یا اینکه بک آپی که گرفتم فقط روی تک پارتیشن جواب میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا باید دوباره بعد از پارتیشن بندی بک آپ بگیرم یا همون بک آپ قبلی کار میکنه؟؟؟؟؟؟
اصلا هیچ نکته ای نداره. کارای خطرناک رو خودش نمیزاره انجام بدی.

اون بکاپی که اون اول گرفتی ، اگه Restore کنی ، پارتیشن هات و همه چیزت به شکل همون روز در میاد.

mkh12
09-06-2011, 23:39
اصلا هیچ نکته ای نداره. کارای خطرناک رو خودش نمیزاره انجام بدی.

اون بکاپی که اون اول گرفتی ، اگه Restore کنی ، پارتیشن هات و همه چیزت به شکل همون روز در میاد.

یعنی حتی بعد از ساختن چتد تا پارتیشن و سپس ریستور کردن مجددا هاردم تبدیل به یک پارتیشن میشه؟؟؟
پس باید بعد از پارتیشن بندی مجددا یک آپ بگیرم! درسته؟/

Amir Varasteh
09-06-2011, 23:48
یعنی حتی بعد از ساختن چتد تا پارتیشن و سپس ریستور کردن مجددا هاردم تبدیل به یک پارتیشن میشه؟؟؟
پس باید بعد از پارتیشن بندی مجددا یک آپ بگیرم! درسته؟/
آره. درسته.

mkh12
09-06-2011, 23:54
Acronis.True.Image.Home.2011.v14.0.5105

این با اونی که شما گفتی خیلی فرق میکنه؟؟؟؟؟؟

Amir Varasteh
10-06-2011, 00:00
Acronis.True.Image.Home.2011.v14.0.5105

این با اونی که شما گفتی خیلی فرق میکنه؟؟؟؟؟؟
180 درجه که نه ، 360 درجه فرق میکنن با هم.

aram24
28-06-2011, 09:52
تمام درايوهاي سيستم من پاك شده همه تبديل به اكستندد شده به غير از درايو سي
حالا چيكار ميتونم بكنم اطلاعاتم برگرده؟؟؟؟
اين اتفاق يهو افتاد نميدونم چي شد سيستمريستار شد بعدش فقط درايو سي بود بقيه اكستندد شدن
اطلاعات من همه عكس هستن به نظر شما چيكار ميتونم بكنم عكسام رو از دست ندم