PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش نشدن صدا در ویندوز 7؟؟

alialam
08-06-2011, 21:40
سلام
صدای سیستم یکدفعه قطع شده؟

من Microsoft Windows 7 Ultimate با ورژن 6.1.7600 دارم. تقریباً 4-5 ماهی هست که نصب هست و با نرم اقزار هایی مثل CCleaner و Enhancedmyse7en ازش مراقبت میکنم(!!) اما حدود یه هفته پیش یکدفعه صداش قطع شد. تنها صدایی که پخش میکنه، "دینگ"ی هست که وقتی ولوم صدا رو توی تِرِی بالا و پایین میکنی شنیده میشه. البته وقتی فیلم یا آهنگی در حال پخش هست، اون نوار سبز رنگِ روی همون ولومِ تِرِی بالا و پایین میکنه، ولی صدایی شنیده نمیشه!!

اولش حدس میزدم بابت پاک با خراب شدن درایور کارت صوتی هست(کارت صوتیم آنبورد هست). ولی وقتی صدای "دینگ" رو شنیدم دیگه حدسی ندارم:41:

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

راستی اینو یادم رفت بگم که این حدس رو هم زدم که بابت پاک کردن رجیستری باشه(Enhancedmyse7en) فایل پشتیبانی که گرفته بودم رو برگردوندم ولی درست نشد...

Amir Varasteh
08-06-2011, 23:13
سلام.

روی علامت صدا اون گوشه کلیک راست کن و Open Volume Mixer رو بزن و چک کن که هیچ کدوم Mute نباشه.

alialam
09-06-2011, 09:10
روی علامت صدا اون گوشه کلیک راست کن و Open Volume Mixer رو بزن و چک کن که هیچ کدوم Mute نباشه.

هیچکدوم روی Mute نیست...در ضمن درایور کارت صوتی رو هم آپدیت کردم.

Amir Varasteh
09-06-2011, 10:19
خب اگه میتونی System Restore کن.

alialam
09-06-2011, 13:20
تا حالا restore نکردم. البته 2 تا بک آپ گرفتم...
بعد از restore چه چیز هایی برمیگرده به حالت قبل؟ مثلاً نرم افزار هایی که نصب کردم هم از بین میره؟ یا فایل هایی که دانلود کردم یا...؟

Amir Varasteh
09-06-2011, 21:53
تا حالا restore نکردم. البته 2 تا بک آپ گرفتم...
بعد از restore چه چیز هایی برمیگرده به حالت قبل؟ مثلاً نرم افزار هایی که نصب کردم هم از بین میره؟ یا فایل هایی که دانلود کردم یا...؟
نه فایل ها و نرم افزارات پاک نمیشه. فقط تنظیماتت برمیگرده به حالت قبل.

alialam
10-06-2011, 11:23
خودش برگشت. من نمیدونم چی شد ولی وسط کار دوباره صدا اومد!!!
امیر جان خیلی ممنون:40::10: